Kód závodu          : 3766
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 01.04.2017
Místo konání        : Praha-Přední Kopanina
Mapa                : Juliána
Pořadatel           : PGP - SK Praga
Ředitel závodu      : Masopustová Elis
Hlavní rozhodčí     : Veselý Jakub - R3
Ředitel závodu      : Masopustová Elis
Stavitel tratí      : Kondrát Martin - R3
JURY                : Pospíšilová Marie, Makovský Jakub, Kazda Ondřej

D10 1.90 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartalošová Anežka       PGP0853   SK Praga                 24:37          
  2. Bublíková Klára          TAP0752   KOB TRETRA Praha         24:44   + 0:07 
  3. Fibírová Lucie           FSP0777   VSK ČVUT Fakulta Staveb  25:01   + 0:24 
  4. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                26:44   + 2:07 
  5. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                26:54   + 2:17 
  6. Kindlová Anežka          RIC0850   OB Říčany                29:02   + 4:25 
  7. Vejražková Anna          KPY0750   SOOB TJ Sokol Kralupy n  33:07   + 8:30 
  8. Vlašaná Karolína         DOR0751   OK Dobříš                33:17   + 8:40 
  9. Mišeková Kateřina        KAM0756   OK Kamenice              33:45   + 9:08 
 10. Gajdová Michaela         VSP0752   USK Praha                33:51   + 9:14 
 11. Mirčeva Tereza           DOR0750   OK Dobříš                33:59   + 9:22 
 12. Žemlová Barbora          KAM0751   OK Kamenice              36:24   + 11:47
 13. Hudosová Kristýna        RIC0750   OB Říčany                37:03   + 12:26
 14. Jandová Eva              DOR0752   OK Dobříš                38:02   + 13:25
 15. Buková Hana              ROU0750   SKOB Roudnice nad Labem  41:02   + 16:25
 16. Kašparová Alžběta        DOR0753   OK Dobříš                49:57   + 25:20
 17. Lampová Amálie           DKP0752   Oddíl OB Kotlářka        52:26   + 27:49
 18. Stoklasová Eliška        RIC0756   OB Říčany                54:45   + 30:08
 19. Geffertová Agáta         FSP0753   VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:48   + 32:11
 20. Bulířová Žofie           TAP0850   KOB TRETRA Praha         59:40   + 35:03
 21. Havlová Tereza           KNC0750   Sokol Kostelec n. Č. l.  68:22   + 43:45
 22. Ludvíková Natálie        KNC0751   Sokol Kostelec n. Č. l.  77:24   + 52:47
     Ptáčková Hana            PGP0750   SK Praga                  DISK          
     Pilátová Rozálie         DKL0750   KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 1.91 km, 25 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hladíková Julie          DKP0857   Oddíl OB Kotlářka        26:39          
  2. Pěkná Alžběta            ROU0950   SKOB Roudnice nad Labem  30:28   + 3:49 
  3. Mullis Carolina          DKP0951   Oddíl OB Kotlářka        31:22   + 4:43 
  4. Černá Adéla              HCE0850   TJ Hostivice             32:13   + 5:34 
  5. Zakouřilová Klára        VSP0850   USK Praha                38:08   + 11:29
  6. Pavlíková Rozárie        LIT0851   KOB Litvínov             41:24   + 14:45
  7. Petriláková Amálie       DOR0953   OK Dobříš                42:09   + 15:30
  8. Hejsková Magdalena       KAM0850   OK Kamenice              42:14   + 15:35
  9. Zemanová Eliška                                             42:24   + 15:45
 10. Baštová Justýna          DOR0952   OK Dobříš                43:33   + 16:54
 11. Mišeková Lucie           KAM1050   OK Kamenice              44:05   + 17:26
 12. Jirásková Laura          VSP0952   USK Praha                44:30   + 17:51
 13. Kopecká Marie            VSP0951   USK Praha                44:35   + 17:56
 14. Housková Adéla           DOR0851   OK Dobříš                46:36   + 19:57
 15. Ehlerová Anna            VSP0854   USK Praha                50:58   + 24:19
 16. Kučerová Kateřina        VSP0950   USK Praha                53:37   + 26:58
 17. Pavlů Marie                                                 54:54   + 28:15
 18. Markéta Hřebíková        9999991   ARCHIV                   55:21   + 28:42
 19. Hlaváčková Lucie         TAP1050   KOB TRETRA Praha         55:21   + 28:42
 20. Řeháková Stella                                             61:10   + 34:31
 21. Rostam Pour Asl Yasmine  3BX0850   ČaČua                    61:15   + 34:36
 22. Hejnová Barbora          VSP0851   USK Praha               113:54   + 87:15
     Lampová Julie            DKP0952   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Burianová Žofie                                              DISK          
     Bartalošová Ada          PGP1050   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.04 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Viktorie        KAM0650   OK Kamenice              19:50          
  2. Švecová Karolína         ZVO0557   OB SK Zvole              24:12   + 4:22 
  3. Bambousková Julie        DOR0650   OK Dobříš                24:52   + 5:02 
  4. Škáchová Zuzana          KAM0651   OK Kamenice              25:46   + 5:56 
  5. Černá Justina            HCE       TJ Hostivice             25:49   + 5:59 
  6. Redlová Barbora          SLA0650   SKOB Slaný               26:56   + 7:06 
  7. Kotková Adéla            RIC0655   OB Říčany                28:04   + 8:14 
  8. Blahutová Martina        MFP0550   VŠSK MFF UK Praha        28:27   + 8:37 
  9. Linhartová Klára         ZVO0556   OB SK Zvole              31:43   + 11:53
 10. Pokorná Terezie          RIC0552   OB Říčany                32:11   + 12:21
 11. Chramostová Julie        KAM0652   OK Kamenice              34:32   + 14:42
 12. Polívková Beáta          RIC0652   OB Říčany                35:14   + 15:24
 13. Kotenová Markéta         RIC0651   OB Říčany                35:18   + 15:28
 14. Housková Barbora         DOR0655   OK Dobříš                35:36   + 15:46
 15. Kohoutová Zdeňka         DKL0651   KOB Kladno               36:43   + 16:53
 16. Ludvíková Alice          KNC0555   Sokol Kostelec n. Č. l.  40:00   + 20:10
 17. Rendová Kateřina         KAM0550   OK Kamenice              40:29   + 20:39
 18. Chobotová Klára          ROZ0550   OK Roztoky               41:13   + 21:23
 19. Ransdorfová Hedvika      DKP0556   Oddíl OB Kotlářka        41:23   + 21:33
 20. Maříková Alžběta         FSP0650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:05   + 25:15
 21. Šantorová Eliška         ROZ0552   OK Roztoky               47:27   + 27:37
 22. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               49:04   + 29:14
 23. Botková Josefína         KNC0551   Sokol Kostelec n. Č. l.  53:00   + 33:10
 24. Priehodová Nela          PGP0655   SK Praga                 56:38   + 36:48
 25. Jirkovská Magdaléna      SLA0550   SKOB Slaný               60:23   + 40:33
 26. Vláčilová Anna           RIC0657   OB Říčany                63:58   + 44:08
 27. Ptáčková Veronika        PGP0551   SK Praga                 64:43   + 44:53
 28. Čechová Klára            SLA0552   SKOB Slaný               70:06   + 50:16
 29. Dobiášová Anna           ROU0550   SKOB Roudnice nad Labem  71:14   + 51:24
 30. Bernová Viktorie         ROZ0553   OK Roztoky               71:25   + 51:35
 31. Koubková Tereza          DOR0651   OK Dobříš                72:02   + 52:12
 32. Dvořáková Veronika       DOR0554   OK Dobříš                73:02   + 53:12
 33. Pompachová Karolína      TAP0652   KOB TRETRA Praha         76:42   + 56:52
 34. Hroňková Barbora         VSP0650   USK Praha                86:21   + 66:31
 35. Gerlachová Eliška        ROZ0551   OK Roztoky               89:08   + 69:18
 36. Machová Karolína         VSP0652   USK Praha               109:10   + 89:20
 37. Kuncová Adéla            ROZ0653   OK Roztoky              116:17   + 96:27
 38. Pastuszková Laura        VSP0654   USK Praha               122:16   + 102:26
     Nováková Nina            KAM0554   OK Kamenice               DISK          
     Oujeská Simona           ADA0551   OOB Spartak Adamov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.85 km, 20 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  25:25          
  2. Poborská Eliška          DKP0358   Oddíl OB Kotlářka        26:36   + 1:11 
  3. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                27:42   + 2:17 
  4. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                27:43   + 2:18 
  5. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                28:28   + 3:03 
  6. Malečková Hana           VSP0553   USK Praha                29:29   + 4:04 
  7. Nentvichová Julie        DOR0351   OK Dobříš                29:31   + 4:06 
  8. Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha        29:51   + 4:26 
  9. De Heij Laura            RIC0450   OB Říčany                30:06   + 4:41 
 10. Aschermannová Klára      VSP0454   USK Praha                30:21   + 4:56 
 11. Šimšová Pavla            MFP0551   VŠSK MFF UK Praha        30:38   + 5:13 
 12. Švecová Anežka           ZVO0352   OB SK Zvole              32:25   + 7:00 
 13. Machová Anna             LME0451   SK Los Mělník            33:46   + 8:21 
 14. Víšková Veronika         KAM0452   OK Kamenice              34:09   + 8:44 
 15. Čermáková Klára          PGP0352   SK Praga                 34:40   + 9:15 
 16. Jirkovská Kateřina       SLA0350   SKOB Slaný               35:07   + 9:42 
 17. Arnoštová Veronika       DOR0455   OK Dobříš                36:10   + 10:45
 18. Jedličková Kristýna      KAM0455   OK Kamenice              37:52   + 12:27
 19. Cincibusová Lenka        FSP0450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  37:52   + 12:27
 20. Jirasová Anežka          DOR0350   OK Dobříš                38:09   + 12:44
 21. Smolková Barbora         TAP0356   KOB TRETRA Praha         39:13   + 13:48
 22. Kopecká Valentýna        VSP0453   USK Praha                39:37   + 14:12
 23. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                39:47   + 14:22
 24. Bulířová Ema             TAP0452   KOB TRETRA Praha         40:03   + 14:38
 25. Čapková Lucie            KAM0459   OK Kamenice              41:00   + 15:35
 26. Neubauerová Anna         DOR0456   OK Dobříš                41:44   + 16:19
 27. Baštová Julie            DOR0353   OK Dobříš                41:58   + 16:33
 28. Kramlová Kateřina        ZVO0353   OB SK Zvole              42:12   + 16:47
 29. Kramlová Barbora         ZVO0452   OB SK Zvole              44:41   + 19:16
 30. Trešlová Veronika        KAM0457   OK Kamenice              44:47   + 19:22
 31. Dobiášová Jitka          ROU0350   SKOB Roudnice nad Labem  49:04   + 23:39
 32. Štěpánková Julie         KAM0458   OK Kamenice              51:02   + 25:37
 33. Vláčilová Barbora        RIC0457   OB Říčany                53:35   + 28:10
 34. Botková Alžběta          KNC0352   Sokol Kostelec n. Č. l.  53:56   + 28:31
 35. Chramostová Amálie       KAM0355   OK Kamenice              57:02   + 31:37
 36. Buková Anežka            ROU0351   SKOB Roudnice nad Labem  60:10   + 34:45
 37. Ripplová Emma            DKP0460   Oddíl OB Kotlářka        70:25   + 45:00
     Berounská Adéla                                              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.39 km, 120 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bejvlová Karolína        PGP0256   SK Praga                 30:42          
  2. Vyhnálková Marie         RIC0151   OB Říčany                36:06   + 5:24 
  3. Aschermannová Tereza     VSP0253   USK Praha                36:07   + 5:25 
  4. Tichá Dorotea            DKP0351   Oddíl OB Kotlářka        37:44   + 7:02 
  5. Hankovcová Helena        KAM0350   OK Kamenice              38:24   + 7:42 
  6. Kašparová Barbora        SLA0251   SKOB Slaný               38:59   + 8:17 
  7. Řadová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka        40:06   + 9:24 
  8. Chaloupková Hana         KAM0252   OK Kamenice              42:06   + 11:24
  9. Sanna Karin              DKP0250   Oddíl OB Kotlářka        45:04   + 14:22
 10. Titzová Adéla            VSP0250   USK Praha                47:09   + 16:27
 11. Nosková Klára            VSP0255   USK Praha                47:42   + 17:00
 12. Kastnerová Jessica       DOR0250   OK Dobříš                48:08   + 17:26
 13. Votavová Žofie           KNC0250   Sokol Kostelec n. Č. l.  48:56   + 18:14
 14. Blahová Pavla            EKP0153   VŠTJ Ekonom Praha        50:36   + 19:54
 15. Geislerová Aneta         DKL0151   KOB Kladno               50:59   + 20:17
 16. Beranová Eva             VSP0254   USK Praha                51:40   + 20:58
 17. Hovorková Tereza         ZVO0153   OB SK Zvole              52:01   + 21:19
 18. Štěpánková Ema           KAM0255   OK Kamenice              55:38   + 24:56
 19. Vítková Barbora          DKL0250   KOB Kladno               56:01   + 25:19
 20. Petriláková Anežka       DOR0251   OK Dobříš                56:28   + 25:46
 21. Selucká Alžběta          KAM0257   OK Kamenice              56:50   + 26:08
 22. Černá Aneta              PGP0254   SK Praga                 57:47   + 27:05
 23. Berounská Anna           VSP0206   USK Praha                59:33   + 28:51
 24. Popová Veronika          TAP0253   KOB TRETRA Praha         59:54   + 29:12
 25. Janderová Barbora        PGP0251   SK Praga                 62:48   + 32:06
 26. Popová Jana              TAP0252   KOB TRETRA Praha         64:12   + 33:30
 27. Horychová Zuzana         DKL0150   KOB Kladno               66:47   + 36:05
 28. Vallová Kristýna         ZVO0152   OB SK Zvole              76:48   + 46:06
 29. Ledinská Eliška          DKP0256   Oddíl OB Kotlářka        90:45   + 60:03
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.82 km, 150 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dědková Teodora          TAP0051   KOB TRETRA Praha         38:42          
  2. Aschermannová Karolína   KAM0051   OK Kamenice              40:33   + 1:51 
  3. Kopecká Johana           VSP9950   USK Praha                43:29   + 4:47 
  4. Šrámková Hana            RIC0051   OB Říčany                43:45   + 5:03 
  5. Škarková Kateřina        PGP9955   SK Praga                 45:13   + 6:31 
  6. Straková Veronika        SLA0051   SKOB Slaný               55:16   + 16:34
  7. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               57:09   + 18:27
  8. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  67:16   + 28:34
  9. Čiháková Barbora         KNC9950   Sokol Kostelec n. Č. l.  71:43   + 33:01
 10. Klikarová Ivana          DKP9953   Oddíl OB Kotlářka        78:41   + 39:59
 11. Svátková Anna            SLP9951   OOB Slavia Praha         80:14   + 41:32
 12. Benešová Hana            DKL0050   KOB Kladno               85:27   + 46:45
 13. Kyralová Anna            KAM0052   OK Kamenice              88:11   + 49:29
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.82 km, 150 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavlíková Klára          LIT7451   KOB Litvínov             46:23          
  2. Jergušová Hana           ASU9199   Magnus Orienteering      47:31   + 1:08 
  3. Zamazalová Kateřina      TAP9053   KOB TRETRA Praha         47:59   + 1:36 
  4. Kopecká Eliška           KNC9850   Sokol Kostelec n. Č. l.  49:22   + 2:59 
  5. Neuhäuserová Ladislava   VSP8151   USK Praha                50:25   + 4:02 
  6. Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice              51:03   + 4:40 
  7. Němečková Hana           VSP9051   USK Praha                51:33   + 5:10 
  8. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        52:58   + 6:35 
  9. Kašparová Adéla          VSP9850   USK Praha                53:46   + 7:23 
 10. Šubrtová Věra            TAP8150   KOB TRETRA Praha         54:56   + 8:33 
 11. Uhrová Zuzana            VSP8050   USK Praha                57:02   + 10:39
 12. Beranová Kristína        TZL8553   SKOB Zlín                59:42   + 13:19
 13. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  60:44   + 14:21
 14. Zajícová Markéta         TAP9054   KOB TRETRA Praha         63:09   + 16:46
 15. Hausmannová Klára        EKP8651   VŠTJ Ekonom Praha        68:21   + 21:58
 16. Tučková Lucie            DKP8550   Oddíl OB Kotlářka        68:38   + 22:15
 17. Gottvaldová Denisa       DKL8550   KOB Kladno               73:14   + 26:51
 18. Klašková Josefina        DKP9651   Oddíl OB Kotlářka        87:03   + 40:40
 19. Mikanová Kateřina        EKP8461   VŠTJ Ekonom Praha        93:33   + 47:10
 20. Klímová Lucie            EKP9350   VŠTJ Ekonom Praha        99:59   + 53:36
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 4.69 km, 200 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrstková Vladěna         ZBM8787   SK Žabovřesky Brno       40:32          
  2. Margoldová Barbora       DKP8654   Oddíl OB Kotlářka        41:10   + 0:38 
  3. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        41:28   + 0:56 
  4. Karochová Simona         DKP8853   Oddíl OB Kotlářka        41:33   + 1:01 
  5. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        43:55   + 3:23 
  6. Šimůnková Gabriela       TAP9755   KOB TRETRA Praha         44:19   + 3:47 
  7. Valášková Šárka          KAM6951   OK Kamenice              44:23   + 3:51 
  8. Benešová Lucie           SJC8951   Sportcentrum Jičín       46:06   + 5:34 
  9. Rambová Kamila           DKP8655   Oddíl OB Kotlářka        46:51   + 6:19 
 10. Nedbalová Jana           MFP8050   VŠSK MFF UK Praha        47:11   + 6:39 
 11. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        47:32   + 7:00 
 12. Snížková Petra           DKP7752   Oddíl OB Kotlářka        47:46   + 7:14 
 13. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                48:13   + 7:41 
 14. Neumannová Kateřina      PVP9250   VSS Přírodověda Praha    48:41   + 8:09 
 15. Hojná Silvie             SCP7950   OK Sparta Praha          48:50   + 8:18 
 16. Šimšová Jana             MFP7651   VŠSK MFF UK Praha        50:08   + 9:36 
 17. Svobodová Jitka          VSP7450   USK Praha                50:08   + 9:36 
 18. Horová Magda             VSP5450   USK Praha                51:04   + 10:32
 19. Vítková Lucie            PTE9474   TJ Sokol Ptení           51:16   + 10:44
 20. Dlouhá Hana              DKP9450   Oddíl OB Kotlářka        51:21   + 10:49
 21. Petráňová Jana           SCP7555   OK Sparta Praha          51:26   + 10:54
 22. Králová Michaela         MFP7959   VŠSK MFF UK Praha        51:33   + 11:01
 23. Boumová Irena            KSH7756   OB Kašperské Hory        53:52   + 13:20
 24. Tihonová Hana            TAP9052   KOB TRETRA Praha         54:03   + 13:31
 25. Ondráčková Veronika      EKP7850   VŠTJ Ekonom Praha        54:25   + 13:53
 26. Matějková Hana           DKP8954   Oddíl OB Kotlářka        54:59   + 14:27
 27. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  55:10   + 14:38
 28. Albrechtová Eva          KAM7850   OK Kamenice              55:33   + 15:01
 29. Voltrová Hana            ROZ9752   OK Roztoky               56:05   + 15:33
 30. Hájková Eliška           KAM9851   OK Kamenice              56:54   + 16:22
 31. Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice              57:38   + 17:06
 32. Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha           58:52   + 18:20
 33. Karbanová Vendula        DKP8350   Oddíl OB Kotlářka        63:13   + 22:41
 34. Grolichová Lucie         ZBP7850   OOB SK Zbraslav          63:25   + 22:53
 35. Znamenáčková Helena      TAP8153   KOB TRETRA Praha         63:54   + 23:22
 36. Zoubková Jana            ZBP8050   OOB SK Zbraslav          64:58   + 24:26
 37. Krausová Barbora         TJP9150   TJ Sokol Troja           65:50   + 25:18
 38. Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni  66:43   + 26:11
 39. Klusáková Barbora        DKP9157   Oddíl OB Kotlářka        67:23   + 26:51
 40. Burešová Lenka           DKP8351   Oddíl OB Kotlářka        67:27   + 26:55
 41. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice         70:26   + 29:54
 42. Karasová Jana            FSP6153   VSK ČVUT Fakulta Staveb  76:08   + 35:36
 43. Tloušťová Eva            SCP6950   OK Sparta Praha          79:24   + 38:52
 44. Blahutová Hanka          MFP7953   VŠSK MFF UK Praha        82:16   + 41:44
 45. Vejrostová Lenka         KPY8853   SOOB TJ Sokol Kralupy n  97:33   + 57:01
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.93 km, 130 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rydlová Jana             VIC7752   OB Vizovice              40:20          
  2. Kučerová Marie           VSP7551   USK Praha                40:27   + 0:07 
  3. Kopecká Anežka           VSP8150   USK Praha                40:50   + 0:30 
  4. Čejková Kateřina         DKL5850   KOB Kladno               41:52   + 1:32 
  5. Šrámková Iva             RIC7251   OB Říčany                42:09   + 1:49 
  6. Arnoštová Kateřina       DOR7652   OK Dobříš                42:48   + 2:28 
  7. Klapalová Pavla          VSP7099   USK Praha                43:50   + 3:30 
  8. Zakouřilová Helena       VSP7453   USK Praha                45:26   + 5:06 
  9. Bezpalcová Zuzana        OKP7454   SK OK 24 Praha           49:14   + 8:54 
 10. Sedláčková Petra         ROZ7050   OK Roztoky               49:28   + 9:08 
 11. Dlouhá Marta             BZP7851   Báječné ženy v orientač  49:39   + 9:19 
 12. Bejvlová Martina         LME7350   SK Los Mělník            49:53   + 9:33 
 13. Forstereviczová Jana     DOR7653   OK Dobříš                50:50   + 10:30
 14. Brabencová Alena         SOB7150   SOBSA                    53:53   + 13:33
 15. Štraitová Jitka          VSP7252   USK Praha                54:48   + 14:28
 16. Mirčeva Lenka            DOR7350   OK Dobříš                54:57   + 14:37
 17. Perknerová Barbora       ZVO8151   OB SK Zvole              55:12   + 14:52
 18. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               55:31   + 15:11
 19. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                55:39   + 15:19
 20. Fibírová Zuzana          FSP7555   VSK ČVUT Fakulta Staveb  55:40   + 15:20
 21. Vyhnálková Eva           RIC7552   OB Říčany                58:03   + 17:43
 22. Lorencová Marcela        DOR7752   OK Dobříš                59:05   + 18:45
 23. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650   Báječné ženy v orientač  59:30   + 19:10
 24. Kolářová Michaela        SLA7351   SKOB Slaný               61:05   + 20:45
 25. Izdná Petra              DKP8051   Oddíl OB Kotlářka        61:59   + 21:39
 26. Hladíková Zuzana         DKP7852   Oddíl OB Kotlářka        62:15   + 21:55
 27. Popová Veronika          TAP7450   KOB TRETRA Praha         64:28   + 24:08
 28. Hlaváčková Klára         6MC7750   Atletický oddíl TJ Soko  65:12   + 24:52
 29. Hudosová Gabriela        RIC7299   OB Říčany                65:15   + 24:55
 30. Janderová Markéta        SOB7750   SOBSA                    66:14   + 25:54
 31. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                67:53   + 27:33
 32. Ludvíková Katarina       KNC7700   Sokol Kostelec n. Č. l.  68:46   + 28:26
 33. Bártíková Irena          VSP7461   USK Praha                70:10   + 29:50
 34. Skripniková Kateřina     FSP8051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  71:15   + 30:55
 35. Svítilová Pavla          BZP7750   Báječné ženy v orientač  74:51   + 34:31
 36. Hellerová Alena          ROU7850   SKOB Roudnice nad Labem  75:54   + 35:34
 37. Maříková Markéta         FSP7351   VSK ČVUT Fakulta Staveb  76:43   + 36:23
 38. Ledinská Leona           DKP8161   Oddíl OB Kotlářka        79:05   + 38:45
 39. Jirasová Jana            DOR7450   OK Dobříš                79:19   + 38:59
 40. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady          79:51   + 39:31
 41. Geislerová Dita          DKL7550   KOB Kladno               80:53   + 40:33
 42. Pilařová Kateřina        CEP8050   Čepíci                   81:04   + 40:44
 43. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                85:11   + 44:51
 44. De Heij Margita          RIC7350   OB Říčany                88:37   + 48:17
 45. Havlová Eva              KNC7800   Sokol Kostelec n. Č. l.  90:54   + 50:34
 46. Cichrová Iveta           TAP7752   KOB TRETRA Praha        118:33   + 78:13
     Machová Jana             VSP7754   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.37 km, 130 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               37:21          
  2. Průšová Markéta          VSP7256   USK Praha                39:53   + 2:32 
  3. Komersová Jana           KNC6550   Sokol Kostelec n. Č. l.  40:04   + 2:43 
  4. Sieglová Dagmar          MFP7050   VŠSK MFF UK Praha        40:21   + 3:00 
  5. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         41:03   + 3:42 
  6. Čiháková Lenka           KNC6750   Sokol Kostelec n. Č. l.  41:30   + 4:09 
  7. Bejčková Jana            DKL7150   KOB Kladno               42:15   + 4:54 
  8. Nováková Marie           OKP6953   SK OK 24 Praha           42:47   + 5:26 
  9. Hudečková Helena         KTA6951   SK Kotnov Tábor          43:49   + 6:28 
 10. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        44:43   + 7:22 
 11. Cincibusová Ivana        FSP6651   VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:09   + 7:48 
 12. Tihonová Jindra          TAP6253   KOB TRETRA Praha         45:38   + 8:17 
 13. Benešová Jaroslava       DKL7050   KOB Kladno               46:08   + 8:47 
 14. Mědílková Iva            SPC7160   SPORTICUS team           46:36   + 9:15 
 15. Sládková Eva             TEH5751   Sokol Tehov              46:41   + 9:20 
 16. Mrázková Ivana           DKP5650   Oddíl OB Kotlářka        48:10   + 10:49
 17. Svobodná Eva             DKP5851   Oddíl OB Kotlářka        48:10   + 10:49
 18. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                48:14   + 10:53
 19. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                49:05   + 11:44
 20. Buková Jana              ROU7150   SKOB Roudnice nad Labem  49:24   + 12:03
 21. Barborová LEnka                                             50:40   + 13:19
 22. Forstová Lenka           MFP6850   VŠSK MFF UK Praha        50:59   + 13:38
 23. Michálková Jiřina        VSP6151   USK Praha                51:23   + 14:02
 24. Mudrová Martina          HCE6451   TJ Hostivice             52:58   + 15:37
 25. Kohoutová Pavla          KNC6251   Sokol Kostelec n. Č. l.  52:59   + 15:38
 26. Melišíková Radka         TAP7152   KOB TRETRA Praha         53:39   + 16:18
 27. Klašková Kateřina        DKP6750   Oddíl OB Kotlářka        53:46   + 16:25
 28. Dittrtová Lucie          LME6852   SK Los Mělník            54:03   + 16:42
 29. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        54:24   + 17:03
 30. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  55:31   + 18:10
 31. Pavlíčková Lenka         DOR7251   OK Dobříš                56:01   + 18:40
 32. Řadová Jaromíra          DKP6551   Oddíl OB Kotlářka        56:45   + 19:24
 33. Bártová Pavla            ZVO7152   OB SK Zvole              58:52   + 21:31
 34. Malačková Jana           DKP6150   Oddíl OB Kotlářka        59:42   + 22:21
 35. Krotilová Magdaléna      BZP7150   Báječné ženy v orientač  63:20   + 25:59
 36. Hlubučková Šárka         KAM6851   OK Kamenice              65:15   + 27:54
 37. Kopáčková Alena          DOR6450   OK Dobříš                66:23   + 29:02
 38. Vítková Marie            DKL7054   KOB Kladno               67:55   + 30:34
 39. Straková Jana            SLA7251   SKOB Slaný               68:22   + 31:01
 40. Zimmerová Lenka          ZVO6451   OB SK Zvole              69:00   + 31:39
 41. Aschermannová Eva        KAM6550   OK Kamenice              71:00   + 33:39
 42. Čermáková Šárka          5XC6950   SK Nepoměřice            72:03   + 34:42
 43. Blahová Markéta          EKP6951   VŠTJ Ekonom Praha        74:33   + 37:12
 44. Nováková Irena           OKP6651   SK OK 24 Praha           75:38   + 38:17
 45. Kohoutová Zdeňka         DKL7251   KOB Kladno               78:21   + 41:00
 46. Hadačová Pavla           SOB7152   SOBSA                    81:13   + 43:52
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.67 km, 35 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jahnová Helena           SCP5550   OK Sparta Praha          37:35          
  2. Seifertová Marie         SBK5555   KOB Start Blansko        42:06   + 4:31 
  3. Dohnalová Dana           VSP5050   USK Praha                43:05   + 5:30 
  4. Cabrnochová Hana         DKL5550   KOB Kladno               43:08   + 5:33 
  5. Dlouhá Jana              DKP5950   Oddíl OB Kotlářka        43:29   + 5:54 
  6. Hejtmánková Alena        TAP5452   KOB TRETRA Praha         43:34   + 5:59 
  7. Kujanová Martina         BZP5850   Báječné ženy v orientač  44:26   + 6:51 
  8. Dlasková Anna            DKP5350   Oddíl OB Kotlářka        47:24   + 9:49 
  9. Nováková Jiřina          UVP4950   Slovan Praha             47:49   + 10:14
 10. Wolkerová Dagmar         TJP5250   TJ Sokol Troja           48:13   + 10:38
 11. Ryšavá Lubomíra          TJP4750   TJ Sokol Troja           49:34   + 11:59
 12. Dvořáková Ladislava      PGP4451   SK Praga                 59:52   + 22:17
     Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha           DISK          
     Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.26 km, 25 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 38:45          
  2. Stehnová Hana            DKP5150   Oddíl OB Kotlářka        38:50   + 0:05 
  3. Kupcová Věroslava        HSU4850   Horizont klub Šumperk    43:10   + 4:25 
  4. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha          43:27   + 4:42 
  5. Zmeková Míla             SLP4451   OOB Slavia Praha         45:27   + 6:42 
--------------------------------------------------------------------------------

D75 2.26 km, 25 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláhová Blanka           SJP3651   KČT Slavoj Praha         61:10          
  2. Provazníková Svatava     TJP4250   TJ Sokol Troja           84:26   + 23:16
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.90 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedláček Patrik          ROZ0800   OK Roztoky               16:00          
  2. Matys Ondřej             DOR0803   OK Dobříš                18:05   + 2:05 
  3. Zápotocký Jiří           SLA0800   SKOB Slaný               18:30   + 2:30 
  4. Lorenc Vašík             DOR0702   OK Dobříš                19:05   + 3:05 
  5. Jiras Antonín            DOR0701   OK Dobříš                19:36   + 3:36 
  6. Vrba Matyáš              FSP0706   VSK ČVUT Fakulta Staveb  20:17   + 4:17 
  7. Tůma Jonáš                                                  22:20   + 6:20 
  8. Brandejs Štěpán          DKP0807   Oddíl OB Kotlářka        25:06   + 9:06 
  9. Skripnik Matouš          FSP0800   VSK ČVUT Fakulta Staveb  25:17   + 9:17 
 10. Machar Eda               DKP0803   Oddíl OB Kotlářka        26:00   + 10:00
 11. Heller Jakub             ROU0702   SKOB Roudnice nad Labem  26:01   + 10:01
 12. Bažata Alberto           KAM0702   OK Kamenice              26:15   + 10:15
 13. Šubrt Ondřej             TAP0801   KOB TRETRA Praha         26:41   + 10:41
 14. Jandera Kryštof          PGP0700   SK Praga                 28:05   + 12:05
 15. Geisler Richard          DKL0700   KOB Kladno               31:28   + 15:28
 16. Šimek Matouš             KAM0800   OK Kamenice              31:54   + 15:54
 17. Matyšek Ondřej           PGP0703   SK Praga                 32:56   + 16:56
 18. Bublík František         TAP0803   KOB TRETRA Praha         33:39   + 17:39
 19. Schnabl Jakub            RIC0706   OB Říčany                35:28   + 19:28
 20. Bláha Šimon              SJP0700   KČT Slavoj Praha         35:41   + 19:41
 21. Hlaváček Vojtěch         TAP0700   KOB TRETRA Praha         39:34   + 23:34
 22. Šantora Marek            ROZ0702   OK Roztoky               42:06   + 26:06
 23. Španěl Filip             DOR0704   OK Dobříš                51:29   + 35:29
 24. Havlák Štěpán            ROU0801   SKOB Roudnice nad Labem  58:14   + 42:14
 25. Svítil Patrik            PGP0706   SK Praga                 59:14   + 43:14
 26. Izdný Lukáš              DKP0811   Oddíl OB Kotlářka        62:37   + 46:37
 27. Volek Robin              KNC0701   Sokol Kostelec n. Č. l.  73:25   + 57:25
 28. Jonáš Alexandr           FSP0801   VSK ČVUT Fakulta Staveb  78:24   + 62:24
 29. Oujeský Dan              ADA0701   OOB Spartak Adamov      707:25   + 691:25
     Chobot Karel             ROZ0801   OK Roztoky                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.91 km, 25 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavlů Jakub                                                 23:42          
  2. Schnabl Petr             RIC0802   OB Říčany                27:59   + 4:17 
  3. Fibír Jakub              FSP0900   VSK ČVUT Fakulta Staveb  28:04   + 4:22 
  4. Mach David               VSP0801   USK Praha                34:37   + 10:55
  5. Pilát Jaromír            DKL0900   KOB Kladno               34:39   + 10:57
  6. Jedlička Aleš            VSP0800   USK Praha                35:03   + 11:21
  7. Vostrý Jonáš             DKP0714   Oddíl OB Kotlářka        36:59   + 13:17
  8. Svítil Martin            PGP0903   SK Praga                 37:21   + 13:39
  9. Kolenec Jan              HCE0800   TJ Hostivice             37:21   + 13:39
 10. Král Samuel              MFP0801   VŠSK MFF UK Praha        37:56   + 14:14
 11. Kučera Jakub             VSP0900   USK Praha                39:04   + 15:22
 12. Štelšovský Karel                                            39:06   + 15:24
 13. Vrána Jan                DKP0902   Oddíl OB Kotlářka        46:24   + 22:42
 14. Procházka Vít            DKP0711   Oddíl OB Kotlářka        46:25   + 22:43
 15. Pavlů MAtěj                                                 47:30   + 23:48
 16. Jiras František          DOR0900   OK Dobříš                47:55   + 24:13
 17. Peckl Kryštof            DOR0806   OK Dobříš                49:14   + 25:32
 18. Maroušek Dominik                                            53:34   + 29:52
 19. Ransdorf Vít             DKP0710   Oddíl OB Kotlářka        54:25   + 30:43
 20. Hradil Michal            HCE0900   TJ Hostivice             73:19   + 49:37
 21. Pastuszek Lukáš          VSP1000   USK Praha                73:54   + 50:12
 22. Pilař František          CEP0900   Čepíci                   75:06   + 51:24
 23. Španěl Viktor            DOR0901   OK Dobříš                90:08   + 66:26
 24. Ouda Filip               6KC0800   Neregistrovaný          100:07   + 76:25
 25. Ouda Kryštof             6KC1000   Neregistrovaný          101:08   + 77:26
     Kleňha Richard           DKP0809   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Darmovzal Šimon          PGP1001   SK Praga                  DISK          
     Doležal Jakub            DOR0807   OK Dobříš                 DISK          
     Matouš Fröhde            9999983   ARCHIV                    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.16 km, 40 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulíř Jáchym             TAP0602   KOB TRETRA Praha         19:29          
  2. Heller Jiří              ROU0501   SKOB Roudnice nad Labem  21:41   + 2:12 
  3. Bárta Viktor             ZVO0601   OB SK Zvole              21:58   + 2:29 
  4. Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky               23:31   + 4:02 
  5. Bartaloš Matyáš          PGP0503   SK Praga                 24:08   + 4:39 
  6. Dlouhý Aleš              PGP0502   SK Praga                 24:53   + 5:24 
  7. Husák Ondřej             SLA0600   SKOB Slaný               25:32   + 6:03 
  8. Čech Adam                ROZ0601   OK Roztoky               25:39   + 6:10 
  9. Šubrt Vojtěch            DKP0502   Oddíl OB Kotlářka        26:33   + 7:04 
 10. Městka Václav            VSP0600   USK Praha                29:03   + 9:34 
 11. Marhold Václav           ZVO0501   OB SK Zvole              29:08   + 9:39 
 12. Schnabl David            RIC0508   OB Říčany                29:44   + 10:15
 13. Semecký Vít              TAP0601   KOB TRETRA Praha         29:57   + 10:28
 14. Černý Matouš             TAP0501   KOB TRETRA Praha         30:20   + 10:51
 15. Kalous Tomáš             EKP0601   VŠTJ Ekonom Praha        31:07   + 11:38
 16. Střelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 31:36   + 12:07
 17. Oujeský Lukáš            ADA0504   OOB Spartak Adamov       32:29   + 13:00
 18. Hradil Martin            HCE0600   TJ Hostivice             32:48   + 13:19
 19. Bláha Matyáš             SJP0500   KČT Slavoj Praha         33:00   + 13:31
 20. Havlák René              ROU0602   SKOB Roudnice nad Labem  36:51   + 17:22
 21. Bláha Vojtěch            SJP0501   KČT Slavoj Praha         37:03   + 17:34
 22. Štrait Vilém             VSP0701   USK Praha                37:19   + 17:50
 23. Meier David              VSP0606   USK Praha                38:07   + 18:38
 24. Ledinský Matěj           DKP0602   Oddíl OB Kotlářka        38:46   + 19:17
 25. Mencl Josef              VSP0602   USK Praha                39:21   + 19:52
 26. Machar Matěj             DKP0604   Oddíl OB Kotlářka        46:13   + 26:44
 27. Kuttelwascher Adam       HCE0601   TJ Hostivice             46:41   + 27:12
 28. Španěl Benedikt          DOR0508   OK Dobříš                47:14   + 27:45
 29. Skripnik Nikola          FSP0600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:50   + 31:21
 30. Nový Jáchym              DOR0502   OK Dobříš                52:45   + 33:16
 31. Pop Jonáš                TAP0600   KOB TRETRA Praha         56:00   + 36:31
 32. Hronza Štěpán            DOR0501   OK Dobříš                57:28   + 37:59
 33. Vondra Tomáš             FSP0500   VSK ČVUT Fakulta Staveb  60:52   + 41:23
 34. Dragoun Matěj            DOR0603   OK Dobříš                61:23   + 41:54
 35. Perkner Vít              ZVO0603   OB SK Zvole              71:12   + 51:43
 36. Moláček Tadeáš           TAP0506   KOB TRETRA Praha         84:02   + 64:33
 37. Kuchař Pavel             RIC0604   OB Říčany                85:29   + 66:00
 38. Havlíček Martin          DOR0601   OK Dobříš                87:13   + 67:44
 39. Vaňha Jan                KPY0503   SOOB TJ Sokol Kralupy n  94:18   + 74:49
     Hrouda Šimon             UBM0504   MENISKOS Brno             DISK          
     Tofel Šimon              TAP0605   KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.11 km, 40 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 25:32          
  2. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        25:42   + 0:10 
  3. Šrámek Jaromír           RIC0303   OB Říčany                26:02   + 0:30 
  4. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                27:01   + 1:29 
  5. Gajda Martin             KAM0405   OK Kamenice              27:33   + 2:01 
  6. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                28:05   + 2:33 
  7. Snížek Martin            DOR0405   OK Dobříš                30:38   + 5:06 
  8. Blaha Jiří               EKP0401   VŠTJ Ekonom Praha        30:55   + 5:23 
  9. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 31:39   + 6:07 
 10. Trnka Martin jun         VSP0300   USK Praha                32:43   + 7:11 
 11. Janda Jakub              DOR0403   OK Dobříš                33:27   + 7:55 
 12. Pilát Bořivoj            DKL0500   KOB Kladno               33:33   + 8:01 
 13. Zakouřil Matyáš          VSP0400   USK Praha                33:34   + 8:02 
 14. Bejvl Marek              LME0400   SK Los Mělník            35:37   + 10:05
 15. Tůma Šimon               TAP0400   KOB TRETRA Praha         37:01   + 11:29
 16. Černý Antonín            TAP0402   KOB TRETRA Praha         38:00   + 12:28
 17. Titz Adam                VSP0401   USK Praha                38:38   + 13:06
 18. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 39:17   + 13:45
 19. Jedlička Jakub           KAM0404   OK Kamenice              39:49   + 14:17
 20. Blaha Michal             EKP0402   VŠTJ Ekonom Praha        39:58   + 14:26
 21. Hejna Viktor             VSP0408   USK Praha                40:11   + 14:39
 22. Snížek Ondřej            DOR0406   OK Dobříš                40:58   + 15:26
 23. Mareš Albert             DKP0308   Oddíl OB Kotlářka        41:35   + 16:03
 24. Šiler Martin             KAM0501   OK Kamenice              41:47   + 16:15
 25. Mařík Antonín            FSP0300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:21   + 16:49
 26. Šácha Václav             DOR0410   OK Dobříš                43:27   + 17:55
 27. Milota Jakub             KAM0503   OK Kamenice              44:34   + 19:02
 28. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                49:04   + 23:32
 29. Nosek Daniel             VSP0409   USK Praha                50:15   + 24:43
 30. Marhold Přemysl          ZVO0301   OB SK Zvole              54:28   + 28:56
 31. Hronza Jakub             DOR0300   OK Dobříš                75:29   + 49:57
 32. Pavlík Matěj             LIT0401   KOB Litvínov             78:45   + 53:13
 33. Swart Benjamin           DKL0300   KOB Kladno              101:05   + 75:33
 34. Kozadajev Adam           KNC0303   Sokol Kostelec n. Č. l. 103:37   + 78:05
 35. Mucha Ondřej             RIC0400   OB Říčany               105:35   + 80:03
     Mišoň Daniel             KAM0500   OK Kamenice               DISK          
     Kačer Jakub                                                  DISK          
     Hejna Igor               VSP0407   USK Praha                 DISK          
     Španěl Vojtěch           DOR0407   OK Dobříš                 DISK          
     Vejražka David           KPY0401   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.83 km, 155 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarc Antonín            DKP0203   Oddíl OB Kotlářka        25:48          
  2. Šimša Martin             PGP0309   SK Praga                 28:19   + 2:31 
  3. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        28:59   + 3:11 
  4. Siegl Matyáš             PGP0104   SK Praga                 30:10   + 4:22 
  5. Mayer Šimon              KSH0202   OB Kašperské Hory        31:10   + 5:22 
  6. Hankovec Hugo            KAM0201   OK Kamenice              33:22   + 7:34 
  7. Melišík Martin           TAP0200   KOB TRETRA Praha         33:36   + 7:48 
  8. Janda Ondřej             DOR0100   OK Dobříš                34:09   + 8:21 
  9. Škvor Adam               KAM0202   OK Kamenice              34:33   + 8:45 
 10. Forst Antonín            PGP0106   SK Praga                 34:54   + 9:06 
 11. Kučera Jáchym            DOR0301   OK Dobříš                35:25   + 9:37 
 12. Klaška Martin            DKP0100   Oddíl OB Kotlářka        35:53   + 10:05
 13. Janas Petr               PGP0200   SK Praga                 37:30   + 11:42
 14. Felkel Jonáš             ROZ0100   OK Roztoky               37:38   + 11:50
 15. Bolehovský Michal        VSP0202   USK Praha                38:08   + 12:20
 16. Kožina Štěpán            PGP0300   SK Praga                 38:26   + 12:38
 17. Buk Ondřej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem  39:38   + 13:50
 18. Novák Přemysl            DKP0107   Oddíl OB Kotlářka        40:25   + 14:37
 19. Postolka Jonáš           DKL0100   KOB Kladno               40:54   + 15:06
 20. Tesařík Jáchym           DKP0106   Oddíl OB Kotlářka        42:50   + 17:02
 21. Marhold Ondřej           ZVO0101   OB SK Zvole              44:00   + 18:12
 22. Jirásek Kryštof          ROZ0101   OK Roztoky               48:35   + 22:47
 23. Jirka Matyáš             ZPV0201   KOB ZPV Prostějov        49:12   + 23:24
 24. Havelka Ondřej           TAP0108   KOB TRETRA Praha         49:31   + 23:43
 25. Průša Kryštof            VSP0102   USK Praha                49:41   + 23:53
 26. Šťastný Petr             TAP0106   KOB TRETRA Praha         50:10   + 24:22
 27. Kovářík Tomáš            KAM0300   OK Kamenice              51:22   + 25:34
 28. Renda Michal             KAM0207   OK Kamenice              53:44   + 27:56
 29. Pethö Alex               RIC0100   OB Říčany                54:07   + 28:19
 30. Hejsek Filip             KAM0204   OK Kamenice              54:53   + 29:05
 31. Kohout Václav            DKL0101   KOB Kladno               55:57   + 30:09
 32. Svoboda Jáchym           ROZ0200   OK Roztoky               58:36   + 32:48
 33. Svoboda Luděk            DKL0200   KOB Kladno               59:58   + 34:10
 34. Albrecht Adam            KAM0203   OK Kamenice              62:56   + 37:08
 35. Volek Jaroslav           KNC0100   Sokol Kostelec n. Č. l.  63:14   + 37:26
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.30 km, 175 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vítek Karel              PGP9904   SK Praga                 35:47          
  2. Postolka Jáchym          DKL9900   KOB Kladno               50:02   + 14:15
  3. Ridzoň Daniel            DKP9907   Oddíl OB Kotlářka        57:38   + 21:51
  4. Koubek Václav            DOR9900   OK Dobříš                66:17   + 30:30
  5. Zmátlo Jan               TAP9900   KOB TRETRA Praha         80:41   + 44:54
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 5.88 km, 200 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kazda Ondřej             SJC8202   Sportcentrum Jičín       38:12          
  2. Makovský Jakub           TAP8511   KOB TRETRA Praha         39:47   + 1:35 
  3. Jirka Mikuláš            STE0000   SK SKI-OB Šternberk      40:31   + 2:19 
  4. Beneš Jan                SJC8703   Sportcentrum Jičín       40:34   + 2:22 
  5. Ondráček Radim           EKP7414   VŠTJ Ekonom Praha        40:36   + 2:24 
  6. Krejčík Jiří             TZL8301   SKOB Zlín                41:30   + 3:18 
  7. Matějů Michal            VLI7702   Slavia Liberec orientee  41:56   + 3:44 
  8. Oľhava Rastislav         ASU8949   Magnus Orienteering      42:11   + 3:59 
  9. Henych Petr              VLI6001   Slavia Liberec orientee  42:45   + 4:33 
 10. Bolehovský Pavel         EKP7103   VŠTJ Ekonom Praha        43:35   + 5:23 
 11. Semerád Antonín          DKP9801   Oddíl OB Kotlářka        43:42   + 5:30 
 12. Fibír Tomáš              FSP7901   VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:47   + 5:35 
 13. Zajíc Vítězslav          TAP8610   KOB TRETRA Praha         44:03   + 5:51 
 14. Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          44:05   + 5:53 
 15. Kučera Jan               VSP7302   USK Praha                44:25   + 6:13 
 16. Skoupý Jan               STE9411   SK SKI-OB Šternberk      45:23   + 7:11 
 17. Špicar Petr              SJC8801   Sportcentrum Jičín       45:40   + 7:28 
 18. Pašek František          KAM7600   OK Kamenice              45:54   + 7:42 
 19. Illner Vojtěch           DKP9600   Oddíl OB Kotlářka        46:35   + 8:23 
 20. Hledík Jakub             CHT9501   OOB SK Chrast            46:43   + 8:31 
 21. Kapal Tomáš              KAM9402   OK Kamenice              46:56   + 8:44 
 22. Johanovský Tomáš         DKP8500   Oddíl OB Kotlářka        47:03   + 8:51 
 23. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem  47:18   + 9:06 
 24. Prášil Ondřej            SJC8401   Sportcentrum Jičín       47:21   + 9:09 
 25. Hodek Michal             TAP8808   KOB TRETRA Praha         47:22   + 9:10 
 26. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                49:36   + 11:24
 27. Kopecký Pavel            VSP7800   USK Praha                50:05   + 11:53
 28. Semík Jan                VSP6507   USK Praha                50:10   + 11:58
 29. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:24   + 12:12
 30. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                50:30   + 12:18
 31. Blahuta Marek            MFP7301   VŠSK MFF UK Praha        50:41   + 12:29
 32. Zámečník David           KAM7500   OK Kamenice              50:51   + 12:39
 33. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha         51:06   + 12:54
 34. Štemberg Milan           EKP8608   VŠTJ Ekonom Praha        51:41   + 13:29
 35. Lebeda Dušan             SPC7312   SPORTICUS team           51:43   + 13:31
 36. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        52:07   + 13:55
 37. Ramba Jiří               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        52:19   + 14:07
 38. Černý Ondřej             EKP8511   VŠTJ Ekonom Praha        52:32   + 14:20
 39. Pidrman Milan            EKP8310   VŠTJ Ekonom Praha        52:42   + 14:30
 40. Aschermann Jan           VSP6902   USK Praha                52:45   + 14:33
 41. Khel Richard             SCP7500   OK Sparta Praha          52:55   + 14:43
 42. Nitsch Karel             FSP7611   VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:35   + 15:23
 43. Vondra Jiří              FSP7600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:52   + 15:40
 44. Domín Nikolas            EKP8806   VŠTJ Ekonom Praha        54:06   + 15:54
 45. Černý Martin             TAP8902   KOB TRETRA Praha         54:12   + 16:00
 46. Řada Jakub               DKP9401   Oddíl OB Kotlářka        54:22   + 16:10
 47. Oujeský Tomáš            ADA7433   OOB Spartak Adamov       54:28   + 16:16
 48. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        55:33   + 17:21
 49. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka        58:11   + 19:59
 50. Besta Lukáš              KNC8101   Sokol Kostelec n. Č. l.  58:27   + 20:15
 51. Ptáček Jan               PVP7200   VSS Přírodověda Praha    58:36   + 20:24
 52. Vojtík Petr              DKP7203   Oddíl OB Kotlářka        58:44   + 20:32
 53. Mezník Vladimír          LBE6400   TJ Lokomotiva Beroun     58:58   + 20:46
 54. Semík Jakub              VSP0000   USK Praha                60:35   + 22:23
 55. Minchev Ivan             MFP57xx   VŠSK MFF UK Praha        60:54   + 22:42
 56. Laga Miroslav            ZBP7900   OOB SK Zbraslav          62:06   + 23:54
 57. Wagner Libor             DKP8511   Oddíl OB Kotlářka        62:59   + 24:47
 58. Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          64:22   + 26:10
 59. Kameník Jan              KPY7900   SOOB TJ Sokol Kralupy n  65:22   + 27:10
 60. Střelba Ondřej           KTA7501   SK Kotnov Tábor          65:27   + 27:15
 61. Pelikán Lukáš            DKL9802   KOB Kladno               65:40   + 27:28
 62. Háněl Aleš               ZBP7400   OOB SK Zbraslav          68:10   + 29:58
 63. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          70:06   + 31:54
 64. Mikan Albert             EKP8606   VŠTJ Ekonom Praha        72:11   + 33:59
 65. Polívka Petr             RIC7401   OB Říčany                72:21   + 34:09
 66. Píchal Jan               VSP5202   USK Praha                74:56   + 36:44
 67. Forst Libor              MFP6301   VŠSK MFF UK Praha        76:07   + 37:55
 68. Kalista Michael          LBE9701   TJ Lokomotiva Beroun     77:34   + 39:22
 69. Borovička Tomáš          FSP9801   VSK ČVUT Fakulta Staveb  83:57   + 45:45
 70. Hric Jan                 MFP6300   VŠSK MFF UK Praha        85:26   + 47:14
 71. Maška Marek              MKP8800   SK GORDIC Praha Kačerov  86:49   + 48:37
 72. Liška Petr               KPY8601   SOOB TJ Sokol Kralupy n 101:34   + 63:22
     Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Hlaváč Jaroslav          SPC9205   SPORTICUS team            DISK          
     Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 4.17 km, 195 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        38:07          
  2. Novák Libor              OKP9100   SK OK 24 Praha           40:00   + 1:53 
  3. Tejkal Jan               ADA8110   OOB Spartak Adamov       44:33   + 6:26 
  4. Beran Pavel              TZL7920   SKOB Zlín                49:46   + 11:39
  5. Beran Jakub              8TC8700   Tempo                    50:59   + 12:52
  6. Líbal Jakub              ROU9202   SKOB Roudnice nad Labem  53:43   + 15:36
  7. Klusáček Radim           BOR7710   OK Jiskra Nový Bor       54:02   + 15:55
  8. Hopanyuk Anatoliy        DKP7900   Oddíl OB Kotlářka        54:10   + 16:03
  9. Pešta Jiří               MIL7201   Tesil Milevsko           54:39   + 16:32
 10. Samek Jakub              VSP8800   USK Praha                54:47   + 16:40
 11. Straka Tomáš             SLA9702   SKOB Slaný               55:08   + 17:01
 12. Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee  59:28   + 21:21
 13. Křemen Štěpán            37C9800   Bez registrace           59:53   + 21:46
 14. Prouza Jaromír           DKP8705   Oddíl OB Kotlářka        79:29   + 41:22
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.30 km, 175 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Libor              OKP6504   SK OK 24 Praha           35:39          
  2. Skripnik Ondřej          FSP7502   VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:49   + 1:10 
  3. Šindelka Antonín         RBK7215   SK Radioklub Blansko     37:01   + 1:22 
  4. Šemelík Petr             DKL6901   KOB Kladno               39:21   + 3:42 
  5. Král Aleš                MFP7808   VŠSK MFF UK Praha        39:25   + 3:46 
  6. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                39:55   + 4:16 
  7. Datel Jiří               DKL7101   KOB Kladno               41:53   + 6:14 
  8. Simr Pavel               ROU7504   SKOB Roudnice nad Labem  42:35   + 6:56 
  9. Poborský Petr            EKP7500   VŠTJ Ekonom Praha        43:11   + 7:32 
 10. Pelant Michal            RIC7400   OB Říčany                43:55   + 8:16 
 11. Pilát Miroslav           DKL7900   KOB Kladno               44:13   + 8:34 
 12. Jandera Tomáš            SOB7300   SOBSA                    44:15   + 8:36 
 13. Vláčil Daniel            JPV7307   Oddíl OS SK Prostějov    47:17   + 11:38
 14. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                48:56   + 13:17
 15. Matys Jan                DOR8001   OK Dobříš                49:50   + 14:11
 16. Švec Karel               ZVO7601   OB SK Zvole              49:57   + 14:18
 17. Michálek Jan             3BX8000   ČaČua                    50:53   + 15:14
 18. Heller Jiří              ROU7708   SKOB Roudnice nad Labem  51:56   + 16:17
 19. Michálek Josef           4WX7800   DREAM TEAM JENEČ         51:59   + 16:20
 20. Pilař Marek              CEP7700   Čepíci                   52:04   + 16:25
 21. Zakouřil Václav          VSP7401   USK Praha                52:10   + 16:31
 22. Milota Jan               KAM7200   OK Kamenice              52:16   + 16:37
 23. Matoušek Petr            EKP7503   VŠTJ Ekonom Praha        52:27   + 16:48
 24. Kučera Pavel             DOR7101   OK Dobříš                52:45   + 17:06
 25. Foršt Jakub              DOR7501   OK Dobříš                53:06   + 17:27
 26. Šlapánek René            ROU7904   SKOB Roudnice nad Labem  54:45   + 19:06
 27. Lampa David              DKP7702   Oddíl OB Kotlářka        55:01   + 19:22
 28. Černý Ondřej             CEP7800   Čepíci                   56:50   + 21:11
 29. Zeman Tomáš              DCE7500   KOB Dobřichovice         58:13   + 22:34
 30. Ledinský Martin          DKP7901   Oddíl OB Kotlářka        58:28   + 22:49
 31. Vítek Jiří               DKL7300   KOB Kladno               63:01   + 27:22
 32. Duda Miroslav            ROU8009   SKOB Roudnice nad Labem  63:04   + 27:25
 33. Vejražka Jiří            KPY7400   SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:08   + 27:29
 34. Mařík Karel              FSP7200   VSK ČVUT Fakulta Staveb  63:53   + 28:14
 35. Schnabl Petr             RIC7404   OB Říčany                67:48   + 32:09
 36. Jedlička Michal          DKL8000   KOB Kladno               83:54   + 48:15
 37. Hladík Zdeněk            DKP7401   Oddíl OB Kotlářka       103:15   + 67:36
     Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                 DISK          
     Hronza Jan               DOR7800   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.17 km, 195 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bejvl Jakub              LME7100   SK Los Mělník            33:56          
  2. Doubek Petr              SLA7000   SKOB Slaný               36:37   + 2:41 
  3. Mach Radovan             VSP6600   USK Praha                38:59   + 5:03 
  4. Šrámek Petr              RIC6905   OB Říčany                41:23   + 7:27 
  5. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        41:30   + 7:34 
  6. Straka Lukáš             SLA7002   SKOB Slaný               42:52   + 8:56 
  7. Bláha Jan                SJP6800   KČT Slavoj Praha         43:24   + 9:28 
  8. Kabát Jan                EKP6912   VŠTJ Ekonom Praha        43:50   + 9:54 
  9. Bořánek Petr             VSP7000   USK Praha                43:55   + 9:59 
 10. Šubrt Antonín            DKP7100   Oddíl OB Kotlářka        44:44   + 10:48
 11. Velichkov Petar          DKP6704   Oddíl OB Kotlářka        44:54   + 10:58
 12. Španěl Ondřej            DOR7100   OK Dobříš                45:58   + 12:02
 13. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice             46:05   + 12:09
 14. Špičák Aleš              DKP5500   Oddíl OB Kotlářka        49:32   + 15:36
 15. Balej Jiří               KAM7201   OK Kamenice              50:10   + 16:14
 16. Lorenc Václav            DOR7200   OK Dobříš                50:26   + 16:30
 17. Hejtmánek Vladimír       TAP5802   KOB TRETRA Praha         50:41   + 16:45
 18. Aschermann David         KAM6500   OK Kamenice              51:28   + 17:32
 19. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:58   + 18:02
 20. Buk Jiří                 ROU6901   SKOB Roudnice nad Labem  52:05   + 18:09
 21. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice         52:24   + 18:28
 22. Uhlíř Patrik             LBE7000   TJ Lokomotiva Beroun     52:24   + 18:28
 23. Svoboda Ondřej           ROZ7100   OK Roztoky               52:57   + 19:01
 24. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        53:52   + 19:56
 25. Fiala Zdeněk             TAP5501   KOB TRETRA Praha         54:04   + 20:08
 26. Hankovec Petr            KAM7101   OK Kamenice              54:14   + 20:18
 27. Zmátlo Radek             TAP6400   KOB TRETRA Praha         54:32   + 20:36
 28. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          54:52   + 20:56
 29. Tihon Jaroslav           TAP6102   KOB TRETRA Praha         55:46   + 21:50
 30. Hořínek Jaroslav         VSP5000   USK Praha                56:18   + 22:22
 31. Sanna Roberto            DKP6703   Oddíl OB Kotlářka        56:36   + 22:40
 32. Hejsek Jiří              KAM6900   OK Kamenice              56:48   + 22:52
 33. Mack Tomáš               KAM6601   OK Kamenice              58:20   + 24:24
 34. Kraml Martin             ZVO7102   OB SK Zvole              60:01   + 26:05
 35. Sedláček Jaroslav        ROZ6801   OK Roztoky               62:57   + 29:01
 36. Swart Jan                DKL7001   KOB Kladno               63:03   + 29:07
 37. Beneš Jan                DKL6600   KOB Kladno               65:10   + 31:14
 38. Himmel Petr              OKP6500   SK OK 24 Praha           65:57   + 32:01
 39. Valla Zdeněk             ZVO6501   OB SK Zvole              68:49   + 34:53
 40. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:52   + 34:56
 41. Hlubuček Tomáš           KAM6603   OK Kamenice              72:25   + 38:29
 42. Kohout Zdeněk            DKL7200   KOB Kladno               77:26   + 43:30
 43. Řada Richard             DKP6701   Oddíl OB Kotlářka        77:38   + 43:42
 44. Blažek Vladimír          5XC6900   SK Nepoměřice            77:59   + 44:03
     Hájek Tomáš              ZVO6401   OB SK Zvole               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.39 km, 140 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Jiří               ZPV5501   KOB ZPV Prostějov        36:18          
  2. John Vladimír            OLP5502   PSK Olymp Praha          38:51   + 2:33 
  3. Dlouhý Jiří              DKP5700   Oddíl OB Kotlářka        40:48   + 4:30 
  4. Nentvich Lubomír         DOR5800   OK Dobříš                42:50   + 6:32 
  5. Strejc Jaroslav          ZVO6101   OB SK Zvole              45:25   + 9:07 
  6. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha                45:33   + 9:15 
  7. Peterka František        TJP4900   TJ Sokol Troja           46:00   + 9:42 
  8. Koč Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  49:38   + 13:20
  9. Borovička Milan          FSP6104   VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:01   + 13:43
 10. Dudík Petr               DOR5500   OK Dobříš                52:08   + 15:50
 11. Kraus Ota                TJP5700   TJ Sokol Troja           52:13   + 15:55
 12. Kudrnáč Martin           HCE5901   TJ Hostivice             52:19   + 16:01
 13. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem  53:30   + 17:12
 14. Cedrych Karel            TJP5500   TJ Sokol Troja           57:11   + 20:53
 15. Svobodný Petr            DKP5800   Oddíl OB Kotlářka        61:22   + 25:04
 16. Štětina Jiří             HCE6100   TJ Hostivice             61:55   + 25:37
 17. Zákostelecký František   SOB5501   SOBSA                    91:19   + 55:01
     Jahn Pavel               SCP5500   OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.67 km, 35 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Uher Petr                VSP5001   USK Praha                27:12          
  2. Novotný Jiří             SLP4601   OOB Slavia Praha         29:42   + 2:30 
  3. Hora Vladimír            VSP5100   USK Praha                32:29   + 5:17 
  4. Čadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  33:26   + 6:14 
  5. Kotecký Roman            13G4900   Octavian Droobers        33:33   + 6:21 
  6. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          34:06   + 6:54 
  7. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          36:30   + 9:18 
  8. Lebduška Petr            ROU4702   SKOB Roudnice nad Labem  36:39   + 9:27 
  9. Procházka Aleš           DKP4700   Oddíl OB Kotlářka        36:49   + 9:37 
 10. Rakovec Miloš            SCP4500   OK Sparta Praha          42:31   + 15:19
 11. Hojný Oldřich            SCP5201   OK Sparta Praha          43:02   + 15:50
 12. Ryšavý Vít               TJP4700   TJ Sokol Troja           45:45   + 18:33
 13. Hamáček Bohuslav         LBE5000   TJ Lokomotiva Beroun     46:20   + 19:08
 14. Paul Josef               DCE4401   KOB Dobřichovice         48:18   + 21:06
 15. Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  49:29   + 22:17
 16. Dohnal Josef             VSP4300   USK Praha                54:29   + 27:17
 17. Valášek Josef            SCP4501   OK Sparta Praha          68:22   + 41:10
 18. Kolský Alexander         PGP5000   SK Praga                 99:30   + 72:18
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.26 km, 25 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zábranský Emil           SLA4200   SKOB Slaný               36:45          
  2. Attl Vladimír            PGP3800   SK Praga                 39:10   + 2:25 
  3. Bláha Svatopluk          SJP3501   KČT Slavoj Praha         44:09   + 7:24 
  4. Hlavatý Karel            SJP4200   KČT Slavoj Praha         51:20   + 14:35
  5. Semorád Miloš            SCP3300   OK Sparta Praha          56:48   + 20:03
  6. Hanák Milan              FSP3400   VSK ČVUT Fakulta Staveb  64:55   + 28:10
  7. Kalivoda Viktor          KNC3300   Sokol Kostelec n. Č. l.  65:43   + 28:58
  8. Kalivoda Vladimír        KNC3800   Sokol Kostelec n. Č. l.  81:53   + 45:08
     Hostomský Jiří           TJP4100   TJ Sokol Troja            DISK          
     Louša František          KPY3700   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.90 km, 35 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zápotocký Tomáš          SLA1200   SKOB Slaný               24:58          
  2. Blahutová Lucie          MFP0950   VŠSK MFF UK Praha        29:49   + 4:51 
  3. Linhart Jakub            ZVO0802   OB SK Zvole              32:34   + 7:36 
  4. Ondráček Lubor           EKP1111   VŠTJ Ekonom Praha        33:27   + 8:29 
  5. Janata Diviš                                                33:49   + 8:51 
  6. Kuchař Jan                                                  33:54   + 8:56 
  7. Bašus Ondřej             SCP1000   OK Sparta Praha          35:13   + 10:15
  8. Vilém Hřebík             9999992   ARCHIV                   36:12   + 11:14
  9. Hladík Filip             DKP1102   Oddíl OB Kotlářka        39:49   + 14:51
 10. Janda Šimon                                                 40:01   + 15:03
 11. Šubrtová Barbora         TAP1150   KOB TRETRA Praha         40:06   + 15:08
 12. Besta Radek                                                 40:54   + 15:56
 13. Sukdoláková Anna         KNC0850   Sokol Kostelec n. Č. l.  42:20   + 17:22
 14. Finco Dneboská Eva                                          43:24   + 18:26
 15. Bašusová Olga            SCP1250   OK Sparta Praha          44:04   + 19:06
 16. Pompachová Natálie       TAP0952   KOB TRETRA Praha         44:29   + 19:31
 17. Cajthamlová Anna         DKP1050   Oddíl OB Kotlářka        46:21   + 21:23
 18. Pilař Jiří               CEP1300   Čepíci                   47:28   + 22:30
 19. Kuchař Vojtěch                                              47:48   + 22:50
 20. Szárszoi Antonín         DOR1000   OK Dobříš                48:05   + 23:07
 21. Patelová D+T                                                48:36   + 23:38
 22. Müller Karel             HCE1000   TJ Hostivice             48:50   + 23:52
 23. Zákoucká Barbora         DKP0859   Oddíl OB Kotlářka        48:51   + 23:53
 24. Čevelová Adéla           RIC1150   OB Říčany                48:55   + 23:57
 25. Šeborová Kačka           DKL0951   KOB Kladno               49:00   + 24:02
 26. Čevela Marek                                                49:01   + 24:03
 27. Procházková Aneta        DKP1153   Oddíl OB Kotlářka        49:04   + 24:06
 28. Cichra Patrik            TAP0903   KOB TRETRA Praha         49:35   + 24:37
 29. Bažata Alfredo           KAM1200   OK Kamenice              49:46   + 24:48
 30. Ehlerová Michaela        VSP1050   USK Praha                50:42   + 25:44
 31. Tumová Dominika                                             51:03   + 26:05
 32. Arnošt Daniel            DOR1200   OK Dobříš                51:29   + 26:31
 33. Rostam Pour Asl Leila    3BX0650   ČaČua                    52:05   + 27:07
 34. Ferenčíková Ema                                             52:07   + 27:09
 35. Mišek Michal             KAM1300   OK Kamenice              52:48   + 27:50
 36. Uhlířová Marie           LBE0950   TJ Lokomotiva Beroun     53:41   + 28:43
 37. Uhlířová Eliška          LBE1150   TJ Lokomotiva Beroun     54:04   + 29:06
 38. Tumová Simona                                               54:06   + 29:08
 39. Španěl Vít               DOR1100   OK Dobříš                54:34   + 29:36
 40. Kašpar Ladislav          SLA1000   SKOB Slaný               55:37   + 30:39
 41. Machar Dan               DKP1002   Oddíl OB Kotlářka        56:10   + 31:12
 42. Gerlach Alex             ROZ0901   OK Roztoky               56:57   + 31:59
 43. Nedbalová Magdalena      MFP1053   VŠSK MFF UK Praha        57:19   + 32:21
 44. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                57:40   + 32:42
 45. Chmelíková Anežka        DOR1050   OK Dobříš                57:50   + 32:52
 46. Kuttelwascher Marek      HCE0901   TJ Hostivice             60:39   + 35:41
 47. Forst Albert             MFP0901   VŠSK MFF UK Praha        61:00   + 36:02
 48. Cajthamlová Barbora      DKP1250   Oddíl OB Kotlářka        61:03   + 36:05
 49. Matějů Eda               VLI1200   Slavia Liberec orientee  61:23   + 36:25
 50. Dobiášová Eliška         ROU1150   SKOB Roudnice nad Labem  61:40   + 36:42
 51. Bučo Vítek                                                  65:33   + 40:35
 52. Havlová Veronika         KNC0900   Sokol Kostelec n. Č. l.  67:01   + 42:03
 53. Jirásková Mia            VSP1150   USK Praha                67:12   + 42:14
 54. Jirásková Viola          VSP1151   USK Praha                67:20   + 42:22
 55. Hejtmánek Martin         TAP8605   KOB TRETRA Praha         67:36   + 42:38
 56. Šimon Fröhde             9999984   ARCHIV                   68:18   + 43:20
 57. Michálková Veronika      3BX1250   ČaČua                    69:11   + 44:13
 58. Mikulová Stella          MIK1250                            71:04   + 46:06
 59. Kazdová Rozárie          SJC1350   Sportcentrum Jičín       73:30   + 48:32
 60. Kindl Jiří               RIC1000   OB Říčany                74:17   + 49:19
 61. Karban Ondřej            DKP1100   Oddíl OB Kotlářka        77:33   + 52:35
 62. Kunc Lukáš               ROZ0802   OK Roztoky               78:39   + 53:41
 63. Ouda Tomáš               6KC1200   Neregistrovaný           81:19   + 56:21
 64. Dneboský Erik            24C1400   OK Vršovice              81:35   + 56:37
 65. Andrade Milena           24C7550   OK Vršovice              83:32   + 58:34
 66. Izdná Helena             DKP1351   Oddíl OB Kotlářka        84:20   + 59:22
 67. Petráň Lukáš             SCP1200   OK Sparta Praha          92:16   + 67:18
 68. Michálek Bonifác         3BX1400   ČaČua                    98:59   + 74:01
     Vydra Jonáš                                                  DISK          
     Šedivý Marek                                                 DISK          
     Bergl Jonáš                                                  DISK          
     Vítová Marianne          SPC1150   SPORTICUS team            DISK          
     Vít Damien               SPC1300   SPORTICUS team            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.27 km, 35 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holata Radek             TAP8100   KOB TRETRA Praha         24:42          
  2. Šubrt Evžen              TAP8000   KOB TRETRA Praha         27:43   + 3:01 
  3. Nosek Jan                VSP6910   USK Praha                28:26   + 3:44 
  4. Chládková Petra                                             29:03   + 4:21 
  5. Hejsková Bohumila        KAM6852   OK Kamenice              29:06   + 4:24 
  6. Nigrin Matouš            DOR0303   OK Dobříš                30:12   + 5:30 
  7. Housková Monika          DOR7551   OK Dobříš                30:51   + 6:09 
  8. Černá Petra              HCE7751   TJ Hostivice             32:34   + 7:52 
  9. Pospíšil Radek                                              33:03   + 8:21 
 10. Hradilová Katarína       HCE7350   TJ Hostivice             33:25   + 8:43 
 11. Titzová Pavlína          VSP7463   USK Praha                33:48   + 9:06 
 12. Rendová Iva              KAM7152   OK Kamenice              33:58   + 9:16 
 13. Mišeková Martina         KAM7851   OK Kamenice              34:01   + 9:19 
 14. Ševčíková Jana                                              34:09   + 9:27 
 15. Lenka Paurová            9999999   ARCHIV                   35:07   + 10:25
 16. Melišík Michael          TAP7100   KOB TRETRA Praha         35:17   + 10:35
 17. Čiháková Johana                                             35:23   + 10:41
 18. Buková Zdeňka            ROU7051   SKOB Roudnice nad Labem  35:24   + 10:42
 19. Jandová Jana             DOR7151   OK Dobříš                35:48   + 11:06
 20. Nejedlo Radek                                               35:50   + 11:08
 21. Baštová Jana             DOR7452   OK Dobříš                36:19   + 11:37
 22. Postolková Monika                                           36:29   + 11:47
 23. Berounská Helena                                            36:34   + 11:52
 24. Kolenec Jan              HCE8000   TJ Hostivice             36:51   + 12:09
 25. Schnablová Renáta        RIC7854   OB Říčany                37:00   + 12:18
 26. Nejedlová Karolína                                          37:01   + 12:19
 27. Hlaváčová Jarka                                             37:04   + 12:22
 28. Čech Zdeněk              ROZ7300   OK Roztoky               37:18   + 12:36
 29. Chládek Milan                                               38:46   + 14:04
 30. Žižková Markéta          DOR7351   OK Dobříš                39:28   + 14:46
 31. Kazdová Dana             24C8150   OK Vršovice              40:40   + 15:58
 32. Havláková Daniela        ROU7951   SKOB Roudnice nad Labem  42:21   + 17:39
 33. Füllsack David           DOR8000   OK Dobříš                43:05   + 18:23
 34. Jana Ledvinová           9999981   ARCHIV                   43:52   + 19:10
 35. Kápičková Michaela       FSP9550   VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:55   + 19:13
 36. Štembergová Lucie        EKP8851   VŠTJ Ekonom Praha        44:05   + 19:23
 37. Javůrková Tereza         CHT9799   OOB SK Chrast            44:39   + 19:57
 38. Havlíčková Kateřina      DOR7650   OK Dobříš                44:42   + 20:00
 39. ševčík Marek                                                45:02   + 20:20
 40. Španělová Markéta        DOR7152   OK Dobříš                45:25   + 20:43
 41. Jirkovská Kateřina                                          45:29   + 20:47
 42. Nováková Eliška          PDI0850                            45:54   + 21:12
 43. Kuttelwascherová Jitka   HCE7251   TJ Hostivice             47:13   + 22:31
 44. Hroňková Milada          VSP7455   USK Praha                47:14   + 22:32
 45. Trnka Marek              VSP0402   USK Praha                48:17   + 23:35
 46. Maňour Vojtěch           VSP0623   USK Praha                48:20   + 23:38
 47. Pelikánová Lucie         MFP6950   VŠSK MFF UK Praha        51:16   + 26:34
 48. Papicová Silvie                                             52:16   + 27:34
 49. Darmovzal Martin                                            53:41   + 28:59
 50. Pecková Laura                                               56:13   + 31:31
 51. Pěkná Eva                ROU7550   SKOB Roudnice nad Labem  58:05   + 33:23
 52. Berounský Petr                                              58:55   + 34:13
 53. Svátková Jana                                               59:36   + 34:54
 54. Vojtíková Daniela        DKP7851   Oddíl OB Kotlářka        61:01   + 36:19
 55. Husáková Petra           SLA7452   SKOB Slaný               61:29   + 36:47
 56. Bednářová Barbora        6KC7650   Neregistrovaný           62:40   + 37:58
 57. Prouzová Zuzana          DKP6250   Oddíl OB Kotlářka        66:38   + 41:56
 58. Zeman Peter                                                 68:18   + 43:36
 59. Motyčková MArie                                             69:14   + 44:32
 60. Černá Hana               EKP8459   VŠTJ Ekonom Praha        71:27   + 46:45
 61. Vránová Hana             DKP7352   Oddíl OB Kotlářka        79:44   + 55:02
 62. Černá Marcela            6YC7151   Neregistrovaní           86:58   + 62:16
 63. Ryšavá Viktorie                                             93:06   + 68:24
     Vodička Jan              ROU       SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Mertlová Helena          8AX7000   Neregistrovaní - Helena   DISK          
     Sukdoláková Lenka        KNC0556   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.44 km, 155 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lomič Šimon              9CC9300   NEREG                    36:31          
  2. Kalous Vladislav         EKP7702   VŠTJ Ekonom Praha        39:17   + 2:46 
  3. Dneboský František       24C8000   OK Vršovice              40:07   + 3:36 
  4. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                43:53   + 7:22 
  5. Bergl Tomáš                                                 44:06   + 7:35 
  6. Hartvich Otto            OPI6900   Orientační sporty Písek  44:44   + 8:13 
  7. Titz Pavel               VSP7400   USK Praha                46:13   + 9:42 
  8. Matějka Zbyněk           DKP8403   Oddíl OB Kotlářka        49:41   + 13:10
  9. Trnková Dana             VSP7351   USK Praha                50:35   + 14:04
 10. Martin Ouda              6KC-000   Neregistrovaný           52:01   + 15:30
 11. Hejtmánková Kateřina     TAP8462   KOB TRETRA Praha         52:02   + 15:31
 12. Beranová Iva             VSP7150   USK Praha                59:41   + 23:10
 13. Svátek Vojtěch           SLP6701   OOB Slavia Praha         59:50   + 23:19
 14. Tomáš Ledvina            9999980   ARCHIV                   62:12   + 25:41
 15. Kindl Jiří               RIC7901   OB Říčany                66:16   + 29:45
 16. Nigrin Radek             DOR7202   OK Dobříš                67:24   + 30:53
 17. Čech Richard             SLA0001   SKOB Slaný               68:02   + 31:31
 18. Pavel Hřebík             9999990   ARCHIV                   68:56   + 32:25
 19. Mikulová Zuzana          MIK7951                            72:22   + 35:51
 20. Hejna Vladimír           VSP7404   USK Praha                77:26   + 40:55
 21. Tumová Pavla                                                77:38   + 41:07
 22. Siblíková Jana           SLP7952   OOB Slavia Praha         77:46   + 41:15
 23. Bořilová Magdaléna       9999970   ARCHIV                   79:13   + 42:42
 24. Štoková Mariana          DKP8158   Oddíl OB Kotlářka        79:54   + 43:23
 25. Vláčilová Kateřina       JPV7757   Oddíl OS SK Prostějov    86:59   + 50:28
 26. Hroněk Jan               VSP7420   USK Praha                89:37   + 53:06
 27. Dudíková Hana            DOR5550   OK Dobříš                89:39   + 53:08
 28. Čechová Radka            SLA7550   SKOB Slaný               92:38   + 56:07
 29. Perkner Radim            ZVO       OB SK Zvole              93:04   + 56:33
 30. Geisler Michal           DKL7500   KOB Kladno               94:54   + 58:23
 31. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                96:30   + 59:59
 32. Černá Jana               CEP8450   Čepíci                  103:03   + 66:32
 33. Khelová Petra            SCP7850   OK Sparta Praha         107:23   + 70:52
 34. Tesař Jakub              SLP0100   OOB Slavia Praha        117:56   + 81:25
 35. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky              129:11   + 92:40
 36. Paulino Jose             MKP8600   SK GORDIC Praha Kačerov 141:06   + 104:35
     Albrecht Vladimír        KAM7800   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------