Kód závodu          : 3898
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 05.11.2017
Místo konání        : Velká Černoc
Mapa                : Liščí rokle
Pořadatel           : SLA - SKOB Slaný
Ředitel závodu      : Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí     : Hrdličková Ludmila - R2
Ředitel závodu      : Zemková Helena - R3
Stavitel tratí      : Hanák Jan - R2

D10 1.81 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                15:39          
  2. Bulířová Žofie           TAP0850   KOB TRETRA Praha         15:49   + 0:10 
  3. Havlová Tereza           KNC0750   Sokol Kostelec n. Č. l.  16:43   + 1:04 
  4. Švejdová Karolína        ZVO0752   OB SK Zvole              16:59   + 1:20 
  5. Lošťáková Ela            LTP0951   OOB TJ Lokomotiva Tepli  18:04   + 2:25 
  6. Kudrnáčová Marta         KAM0754   OK Kamenice              18:12   + 2:33 
  7. Mikulová Tereza          ZVO0851   OB SK Zvole              18:27   + 2:48 
  8. Mullis Carolina          DKP0951   Oddíl OB Kotlářka        18:29   + 2:50 
  9. Petriláková Amálie       DOR0953   OK Dobříš                19:33   + 3:54 
 10. Gelnerová Markéta        KRL0952   Kometa Kralovice         20:24   + 4:45 
 11. Lampová Amálie           DKP0752   Oddíl OB Kotlářka        21:00   + 5:21 
 12. Fibírová Lucie           FSP0777   VSK ČVUT Fakulta Staveb  21:32   + 5:53 
 13. Šimůnková Michaela       TAP0851   KOB TRETRA Praha         21:35   + 5:56 
 14. Kašparová Alžběta        DOR0753   OK Dobříš                22:17   + 6:38 
 15. Nemšovská Magdalena      VSP0853   USK Praha                24:43   + 9:04 
 16. Pěkná Alžběta            ROU0950   SKOB Roudnice nad Labem  26:07   + 10:28
 17. Svobodová Andrea         SLA0751   SKOB Slaný               26:41   + 11:02
 18. Pilátová Rozálie         DKL0750   KOB Kladno               26:52   + 11:13
 19. Černá Adéla              HCE0850   TJ Hostivice             28:16   + 12:37
 20. Mišeková Lucie           KAM1050   OK Kamenice              28:41   + 13:02
 21. Vavřinová Johana         HCE0751   TJ Hostivice             28:47   + 13:08
 22. Vlašímská Karolína       SKV0851   TJ Slovan Karlovy Vary   32:08   + 16:29
 23. Stará Barbora            FSP0752   VSK ČVUT Fakulta Staveb  32:09   + 16:30
 24. Dostálová Judita         HCE0750   TJ Hostivice             32:30   + 16:51
 25. Ptáčková Hana            PGP0750   SK Praga                 32:33   + 16:54
 26. Kváčová Anna             DKP1051   Oddíl OB Kotlářka        36:42   + 21:03
 27. Pokorná Ema              PGP0950   SK Praga                 38:07   + 22:28
 28. Kindlová Anežka          RIC0850   OB Říčany                58:18   + 42:39
 29. Mošničková Lucie         DKP0854   Oddíl OB Kotlářka        71:35   + 55:56
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 1.99 km, 60 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Václavíková Amálie       SLA0851   SKOB Slaný               19:56          
  2. Balejová Sofie           KAM0951   OK Kamenice              20:37   + 0:41 
  3. Vondráčková Alžběta      DKP0864   Oddíl OB Kotlářka        22:18   + 2:22 
  4. Votruba Hana             TAP08XX   KOB TRETRA Praha         23:19   + 3:23 
  5. Doležalová Anna          DOR0853   OK Dobříš                23:44   + 3:48 
  6. Fialová Kateřina         DOR0754   OK Dobříš                25:27   + 5:31 
  7. Stará Žofie              FSP0851   VSK ČVUT Fakulta Staveb  25:43   + 5:47 
  8. Chumová Adéla            SLP0950   OOB Slavia Praha         25:58   + 6:02 
  9. Dvořáková Alena          DOR0854   OK Dobříš                31:24   + 11:28
 10. Blahutová Lucie          MFP0950   VŠSK MFF UK Praha        32:00   + 12:04
 11. Stará Magdalena          FSP1051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:18   + 14:22
 12. Hrdličková Anna          DOR0955   OK Dobříš                34:21   + 14:25
 13. Dědková Brigita          TAP07XX   KOB TRETRA Praha         34:23   + 14:27
 14. Ellederová Eva           DKP0858   Oddíl OB Kotlářka        34:43   + 14:47
 15. Kunstová Anežka          SLA1050   SKOB Slaný               36:37   + 16:41
 16. Vošlajerová Marie        LME1050   SK Los Mělník            37:43   + 17:47
 17. Burianová Žofie          DKP1052   Oddíl OB Kotlářka        37:56   + 18:00
 18. Šeborová Kačka           DKL0951   KOB Kladno               38:03   + 18:07
 19. Hrstková Eliška          SLA1052   SKOB Slaný               38:28   + 18:32
 20. Šubrtová Barbora         TAP1150   KOB TRETRA Praha         42:32   + 22:36
 21. Kučerová Jana            SLP0850   OOB Slavia Praha         50:47   + 30:51
     Vondrová Eliška          FSP0850   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.42 km, 80 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Balejová Julie           KAM0551   OK Kamenice              19:35          
  2. Švecová Karolína         ZVO0557   OB SK Zvole              19:46   + 0:11 
  3. Škáchová Zuzana          KAM0651   OK Kamenice              20:40   + 1:05 
  4. Řeháková Mirka           SKV0652   TJ Slovan Karlovy Vary   21:42   + 2:07 
  5. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                22:05   + 2:30 
  6. Linhartová Klára         ZVO0556   OB SK Zvole              22:08   + 2:33 
  7. Bambousková Julie        DOR0650   OK Dobříš                22:45   + 3:10 
  8. Nováková Nina            KAM0554   OK Kamenice              22:56   + 3:21 
  9. Měšťanová Tereza         TAP0653   KOB TRETRA Praha         23:51   + 4:16 
 10. Rážová Dorota            PGP0653   SK Praga                 24:17   + 4:42 
 10. Černá Justina            HCE0652   TJ Hostivice             24:17   + 4:42 
 12. Blahutová Martina        MFP0550   VŠSK MFF UK Praha        24:31   + 4:56 
 13. Lošťáková Sára           LTP0650   OOB TJ Lokomotiva Tepli  24:41   + 5:06 
 14. Kotková Adéla            RIC0655   OB Říčany                25:13   + 5:38 
 15. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               26:15   + 6:40 
 16. Vozábalová Hana          PGP0654   SK Praga                 27:00   + 7:25 
 17. Horáčková Michaela       DKP0551   Oddíl OB Kotlářka        27:23   + 7:48 
 18. Kotenová Markéta         RIC0651   OB Říčany                28:09   + 8:34 
 19. Housková Barbora         DOR0655   OK Dobříš                28:13   + 8:38 
 20. Gelnerová Anna           KRL0653   Kometa Kralovice         28:45   + 9:10 
 21. Magazu Annabelle         DOR0657   OK Dobříš                28:52   + 9:17 
 22. Rosendorfová Hana        TAP0551   KOB TRETRA Praha         29:02   + 9:27 
 23. Vláčilová Anna           RIC0657   OB Říčany                30:22   + 10:47
 24. Maříková Alžběta         FSP0650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  31:29   + 11:54
 25. Vlašímská Bára           SKV0651   TJ Slovan Karlovy Vary   32:14   + 12:39
 26. Krejčová Hana            ROU0653   SKOB Roudnice nad Labem  33:06   + 13:31
 27. Neumann Johanna          31D0550   SV Lengefeld             33:14   + 13:39
 28. Čechová Klára            SLA0552   SKOB Slaný               33:24   + 13:49
 29. Rendová Kateřina         KAM0550   OK Kamenice              34:32   + 14:57
 30. Sotonová Šárka           TAP0655   KOB TRETRA Praha         35:26   + 15:51
 31. Dvořáková Veronika       DOR0554   OK Dobříš                37:02   + 17:27
 32. Siebertová Magdalena     DKP0650   Oddíl OB Kotlářka        37:12   + 17:37
 33. Šáchová Magdalena        DOR0659   OK Dobříš                37:44   + 18:09
 34. Pompachová Karolína      TAP0652   KOB TRETRA Praha         37:54   + 18:19
 35. Ptáčková Veronika        PGP0551   SK Praga                 39:36   + 20:01
 36. Mišeková Kateřina        KAM0756   OK Kamenice              41:38   + 22:03
 37. Fišarová Adéla           KRL0651   Kometa Kralovice         42:06   + 22:31
 38. Pastuszková Laura        VSP0654   USK Praha                43:09   + 23:34
 39. Brodská Kateřina         HCE0653   TJ Hostivice             43:50   + 24:15
 40. Kuncová Adéla            ROZ0653   OK Roztoky               49:21   + 29:46
 41. Pokorná Nela             PGP0552   SK Praga                 49:25   + 29:50
 42. Černá Anežka             KPY0650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  57:42   + 38:07
 43. Halašková Barbora        DKP0654   Oddíl OB Kotlářka        59:45   + 40:10
     Polívková Beáta          RIC0652   OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.93 km, 85 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichá Dorotea            DKP0351   Oddíl OB Kotlářka        22:53          
  2. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                25:43   + 2:50 
  3. Škáchová Viktorie        KAM0650   OK Kamenice              27:56   + 5:03 
  4. Malečková Hana           VSP0553   USK Praha                28:07   + 5:14 
  5. De Heij Laura            RIC0450   OB Říčany                28:08   + 5:15 
  6. Cincibusová Lenka        FSP0450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  28:22   + 5:29 
  7. Čapková Lucie            KAM0459   OK Kamenice              28:48   + 5:55 
  8. Fišarová Eliška          KRL0351   Kometa Kralovice         29:58   + 7:05 
  9. Čermáková Klára          PGP0352   SK Praga                 30:15   + 7:22 
 10. Šimšová Pavla            MFP0551   VŠSK MFF UK Praha        30:34   + 7:41 
 11. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                30:52   + 7:59 
 12. Švecová Anežka           ZVO0352   OB SK Zvole              31:16   + 8:23 
 13. Pavlíčková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  32:15   + 9:22 
 14. Víšková Veronika         KAM0452   OK Kamenice              32:48   + 9:55 
 15. Arnoštová Veronika       DOR0455   OK Dobříš                32:59   + 10:06
 16. Chrzová Eliška           PGP0353   SK Praga                 35:44   + 12:51
 17. Chramostová Amálie       KAM0355   OK Kamenice              35:52   + 12:59
 18. Smutná Anna Marie        DKP0359   Oddíl OB Kotlářka        36:07   + 13:14
 19. Jirkovská Kateřina       SLA0350   SKOB Slaný               38:01   + 15:08
 20. Pračková Ema             RIC0451   OB Říčany                38:35   + 15:42
 21. Kándlová Ema             DCE0351   KOB Dobřichovice         38:37   + 15:44
 22. Kramlová Kateřina        ZVO0353   OB SK Zvole              38:43   + 15:50
 23. Jedličková Kristýna      KAM0455   OK Kamenice              39:09   + 16:16
 24. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                39:44   + 16:51
 25. Trešlová Veronika        KAM0457   OK Kamenice              39:52   + 16:59
 26. Vláčilová Barbora        RIC0457   OB Říčany                40:08   + 17:15
 27. Štěpánková Julie         KAM0458   OK Kamenice              40:52   + 17:59
 28. Kramlová Barbora         ZVO0452   OB SK Zvole              41:40   + 18:47
 29. Mandáková Tereza         LME0452   SK Los Mělník            42:58   + 20:05
 30. Jirasová Anežka          DOR0350   OK Dobříš                43:07   + 20:14
 31. Krejčová Lucie           ROU0453   SKOB Roudnice nad Labem  44:21   + 21:28
 32. Lorencová Jana           DOR0454   OK Dobříš                47:03   + 24:10
 33. Nekvasilová Tereza       DKP0459   Oddíl OB Kotlářka        53:57   + 31:04
 34. Dítková Markéta          SKV0451   TJ Slovan Karlovy Vary   54:57   + 32:04
 35. Berounská Adéla          VSP0352   USK Praha                57:23   + 34:30
 36. Pilátová Amálie          DKL0450   KOB Kladno              104:19   + 81:26
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.31 km, 115 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulířová Ema             TAP0452   KOB TRETRA Praha         24:42          
  2. Petriláková Anežka       DOR0251   OK Dobříš                28:19   + 3:37 
  3. Blahová Pavla            EKP0153   VŠTJ Ekonom Praha        30:16   + 5:34 
  4. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  30:28   + 5:46 
  5. Řeháková Gabriela        SKV0351   TJ Slovan Karlovy Vary   31:58   + 7:16 
  6. Sanna Karin              DKP0250   Oddíl OB Kotlářka        32:47   + 8:05 
  7. Šlechtová Tereza         KRL0152   Kometa Kralovice         33:03   + 8:21 
  8. Mojžíšková Lucie         KAM0253   OK Kamenice              36:26   + 11:44
  9. Kalousková Marie         DKP0151   Oddíl OB Kotlářka        36:39   + 11:57
 10. Fantová Kateřina         EKP0256   VŠTJ Ekonom Praha        37:52   + 13:10
 11. Geislerová Aneta         DKL0151   KOB Kladno               38:02   + 13:20
 12. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255   SK Praga                 39:52   + 15:10
 13. Berounská Anna           VSP0256   USK Praha                42:18   + 17:36
 14. Votavová Žofie           KNC0250   Sokol Kostelec n. Č. l.  44:41   + 19:59
 15. Štěpánková Ema           KAM0255   OK Kamenice              48:49   + 24:07
 16. Řadová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka        49:42   + 25:00
 17. Vítková Barbora          DKL0250   KOB Kladno               51:54   + 27:12
 18. Chalupová Aneta          ROZ0250   OK Roztoky               51:55   + 27:13
 19. Horychová Zuzana         DKL0150   KOB Kladno               52:25   + 27:43
 20. Beranová Eva             VSP0254   USK Praha                52:59   + 28:17
  MS Kašparová Barbora        SLA0251   SKOB Slaný               29:27   + 4:45 
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.33 km, 135 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Alena           ROZ9951   OK Roztoky               29:37          
  2. Biersaková Dagmar        KRL0051   Kometa Kralovice         32:43   + 3:06 
  3. Hanáková Lenka           KRL9951   Kometa Kralovice         38:23   + 8:46 
  4. Pelikánová Máša          MFP0050   VŠSK MFF UK Praha        39:13   + 9:36 
  5. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  41:56   + 12:19
  6. Benešová Hana            DKL0050   KOB Kladno               46:44   + 17:07
  7. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               50:51   + 21:14
  8. Králová Veronika         DKP9955   Oddíl OB Kotlářka        77:19   + 47:42
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.33 km, 135 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Magdalena       KAM0151   OK Kamenice              30:04          
  2. Šubrtová Věra            TAP8150   KOB TRETRA Praha         41:22   + 11:18
  3. Sládková Helena          TAP9151   KOB TRETRA Praha         43:41   + 13:37
  3. Kopecká Eliška           KNC9850   Sokol Kostelec n. Č. l.  43:41   + 13:37
  5. Marečková Edita          PGP8853   SK Praga                 44:52   + 14:48
  6. Marakhovskaia Natalia    NNN5016   Neregistrovaní (NNN)     54:04   + 24:00
  7. Horová Klára             PGP8455   SK Praga                 54:51   + 24:47
  8. Šebková Jana             DKP9250   Oddíl OB Kotlářka        58:28   + 28:24
  9. Slotová Jarmila          TAP8650   KOB TRETRA Praha         60:19   + 30:15
 10. Klašková Josefina        DKP9651   Oddíl OB Kotlářka        62:58   + 32:54
 11. Dobešová Kateřina        KPY8750   SOOB TJ Sokol Kralupy n  65:50   + 35:46
 12. Neradová Eva             LIT8951   KOB Litvínov             77:13   + 47:09
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 4.46 km, 170 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fujáčková Ivana          SJC8952   Sportcentrum Jičín       36:12          
  2. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                36:34   + 0:22 
  3. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        39:24   + 3:12 
  4. Karochová Simona         DKP8853   Oddíl OB Kotlářka        40:00   + 3:48 
  5. Tesařová Anna            SCP8257   OK Sparta Praha          41:22   + 5:10 
  6. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        42:31   + 6:19 
  7. Neradová Alena           LIT8551   KOB Litvínov             43:32   + 7:20 
  8. Rambová Kamila           DKP8655   Oddíl OB Kotlářka        44:29   + 8:17 
  9. Hanáková Magda           KRL9651   Kometa Kralovice         44:30   + 8:18 
 10. Dědková Teodora          TAP0051   KOB TRETRA Praha         44:51   + 8:39 
 11. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        45:49   + 9:37 
 12. Hájková Eliška           KAM9851   OK Kamenice              46:20   + 10:08
 13. Straube Hanka            31D7350   SV Lengefeld             46:52   + 10:40
 14. Kovářová Lenka           LTP9750   OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:52   + 11:40
 15. Tichovská Hana           PGP6652   SK Praga                 48:10   + 11:58
 16. Voltrová Hana            ROZ9752   OK Roztoky               51:03   + 14:51
 17. Kuleva Angelina          2HD5750   Angy OL                  52:05   + 15:53
 18. Chumová Jana             SLP7451   OOB Slavia Praha         52:57   + 16:45
 19. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 53:50   + 17:38
 20. Kudrnáčová Lucie         HCE8850   TJ Hostivice             54:38   + 18:26
 21. Ježková Dominika         PGP9053   SK Praga                 55:36   + 19:24
 22. Sieglová Dagmar          MFP7050   VŠSK MFF UK Praha        55:44   + 19:32
 22. Snigireva Tatiana        NNN5008   Neregistrovaní (NNN)     55:44   + 19:32
 24. Tihonová Hana            TAP9052   KOB TRETRA Praha         56:49   + 20:37
 25. Tučková Lucie            DKP8550   Oddíl OB Kotlářka        59:59   + 23:47
 26. Burešová Lenka           DKP8351   Oddíl OB Kotlářka        60:05   + 23:53
 27. Marková Anna             LBE9250   TJ Lokomotiva Beroun     60:49   + 24:37
 28. Znamenáčková Helena      TAP8153   KOB TRETRA Praha         61:22   + 25:10
 29. Albrechtová Eva          KAM7850   OK Kamenice              62:31   + 26:19
 30. Dlouhá Hana              DKP9450   Oddíl OB Kotlářka        63:03   + 26:51
 31. Králová Iveta            JHB8952   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  63:18   + 27:06
 32. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 64:55   + 28:43
 33. Kettnerová Dana          KAM8952   OK Kamenice              68:40   + 32:28
 34. Chloupková Jana          SLP5951   OOB Slavia Praha         82:08   + 45:56
 35. Vejrostová Lenka         KPY8853   SOOB TJ Sokol Kralupy n 104:11   + 67:59
     Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni   DISK          
     Karasová Jana            FSP6153   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.21 km, 120 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Lucie           TEP7850   Tempo Praha              27:42          
  2. Lošťáková Ivana          LTP7758   OOB TJ Lokomotiva Tepli  28:23   + 0:41 
  3. Ptáčková Kateřina        PGP7350   SK Praga                 33:28   + 5:46 
  4. Pokorná Magdaléna        PGP7562   SK Praga                 33:45   + 6:03 
  5. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         33:57   + 6:15 
  6. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                34:42   + 7:00 
  7. Siegerová Lucie          TAP7552   KOB TRETRA Praha         36:02   + 8:20 
  8. Bezpalcová Zuzana        OKP7454   SK OK 24 Praha           37:20   + 9:38 
  9. Vlašímská Tereza         SKV7551   TJ Slovan Karlovy Vary   39:43   + 12:01
 10. Blahutová Hanka          MFP7953   VŠSK MFF UK Praha        40:16   + 12:34
 11. Forštová Jitka           PGP7558   SK Praga                 40:27   + 12:45
 12. Malečková Iva            PGP7559   SK Praga                 41:48   + 14:06
 13. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                42:05   + 14:23
 14. Paulíny Monika           TAP8151   KOB TRETRA Praha         43:37   + 15:55
 15. Dítkova Jitka            SKV7752   TJ Slovan Karlovy Vary   44:06   + 16:24
 16. Maříková Markéta         FSP7351   VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:07   + 16:25
 17. Svítilová Pavla          BZP7750   Báječné ženy v orientač  45:14   + 17:32
 18. Grolichová Lucie         ZBP7850   OOB SK Zbraslav          45:45   + 18:03
 19. Pecharová Michaela       TJP6550   TJ Sokol Troja           46:08   + 18:26
 20. Křížová Lenka            KRL7951   Kometa Kralovice         47:14   + 19:32
 21. Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva Chomutov   47:40   + 19:58
 22. Perknerová Barbora       ZVO8151   OB SK Zvole              48:30   + 20:48
 23. Sedláčková Petra         ROZ7050   OK Roztoky               49:22   + 21:40
 24. Junková Petra            STH7451   SK Studenec              49:23   + 21:41
 25. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                52:07   + 24:25
 26. Pilařová Kateřina        CEP8050   Čepíci                   52:19   + 24:37
 27. Procházková Jana         DKP8052   Oddíl OB Kotlářka        53:47   + 26:05
 28. Stará Vendula            FSP8150   VSK ČVUT Fakulta Staveb  54:41   + 26:59
 29. Mišeková Martina         KAM7851   OK Kamenice              54:59   + 27:17
 30. Janderová Markéta        SOB7750   SOBSA                    57:20   + 29:38
 31. Kándlová Adéla           DCE7550   KOB Dobřichovice         57:54   + 30:12
 32. Rejšková Alena           KAM7750   OK Kamenice              58:00   + 30:18
 33. Nekvasilová Monika       DKP7650   Oddíl OB Kotlářka        58:39   + 30:57
 34. Vaněčková Petra          TJP7950   TJ Sokol Troja           59:22   + 31:40
 35. Fibírová Zuzana          FSP7555   VSK ČVUT Fakulta Staveb  60:10   + 32:28
 36. Sotonová Jitka           TAP7950   KOB TRETRA Praha         60:12   + 32:30
 37. Kučerová Lenka           SLP7963   OOB Slavia Praha         60:18   + 32:36
 38. Tolarová Ivana           RIC7650   OB Říčany                62:58   + 35:16
 39. Hellerová Alena          ROU7850   SKOB Roudnice nad Labem  69:27   + 41:45
 40. Marholdová Martina       ZVO7451   OB SK Zvole              70:23   + 42:41
 41. Jirasová Jana            DOR7450   OK Dobříš                70:55   + 43:13
 42. Geislerová Dita          DKL7550   KOB Kladno               84:49   + 57:07
 43. Bredlerová Gabriela      SKV7451   TJ Slovan Karlovy Vary  111:47   + 84:05
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.00 km, 110 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               27:32          
  2. Neumannová Renata        PVP6650   VSS Přírodověda Praha    29:30   + 1:58 
  3. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          29:43   + 2:11 
  4. Bejčková Jana            DKL7150   KOB Kladno               30:04   + 2:32 
  5. Úlehlová Monika          TAP6950   KOB TRETRA Praha         31:15   + 3:43 
  6. Fantová Libuše           EKP5650   VŠTJ Ekonom Praha        32:10   + 4:38 
  7. Čiháková Lenka           KNC6750   Sokol Kostelec n. Č. l.  32:37   + 5:05 
  8. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                32:42   + 5:10 
  9. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        33:02   + 5:30 
 10. Klusáková Jitka          DKP5651   Oddíl OB Kotlářka        35:11   + 7:39 
 11. Svobodná Eva             DKP5851   Oddíl OB Kotlářka        35:33   + 8:01 
 12. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         35:50   + 8:18 
 13. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Hostivice             36:06   + 8:34 
 14. Sládková Eva             TEH5751   Sokol Tehov              36:19   + 8:47 
 15. Štrossová Jiřina         DCE5650   KOB Dobřichovice         36:49   + 9:17 
 16. Benešová Jaroslava       DKL7050   KOB Kladno               37:36   + 10:04
 17. Klapalová Pavla          VSP7099   USK Praha                38:16   + 10:44
 18. Řadová Jaromíra          DKP6551   Oddíl OB Kotlářka        38:53   + 11:21
 19. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        40:01   + 12:29
 20. Melišíková Radka         TAP7152   KOB TRETRA Praha         40:44   + 13:12
 21. Ždimerová Monika         LME6950   SK Los Mělník            41:15   + 13:43
 22. Klašková Kateřina        DKP6750   Oddíl OB Kotlářka        41:54   + 14:22
 23. Cincibusová Ivana        FSP6651   VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:30   + 15:58
 24. Tachezy Ruth             DOR6451   OK Dobříš                43:54   + 16:22
 25. Beranová Iva             VSP7150   USK Praha                44:16   + 16:44
 26. Ježková Regina           PGP6352   SK Praga                 45:03   + 17:31
 27. Slavíková Kateřina       PGP6650   SK Praga                 45:10   + 17:38
 28. Přibíková Monika         PGP7256   SK Praga                 45:18   + 17:46
 29. Mudrová Martina          HCE6451   TJ Hostivice             45:38   + 18:06
 30. Šimůnková Martina        TAP6851   KOB TRETRA Praha         47:54   + 20:22
 31. Jandová Kateřina         DKL7252   KOB Kladno               50:27   + 22:55
 32. Kovářová Alena           LTP6151   OOB TJ Lokomotiva Tepli  52:53   + 25:21
 33. Bártová Pavla            ZVO7152   OB SK Zvole              54:59   + 27:27
 34. Blahová Markéta          EKP6951   VŠTJ Ekonom Praha        64:10   + 36:38
 35. Vítková Marie            DKL7054   KOB Kladno               70:07   + 42:35
 36. Kohoutová Zdeňka         DKL7251   KOB Kladno               72:09   + 44:37
 37. Buková Zdeňka            ROU7051   SKOB Roudnice nad Labem  78:20   + 50:48
 38. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n  88:06   + 60:34
     Surkova Nadežda          DKL7153   KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.53 km, 90 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lacigová Ivana           VSP5950   USK Praha                32:54          
  2. Hrabánková Ilona         PGP6250   SK Praga                 36:11   + 3:17 
  3. Hejtmánková Alena        TAP5452   KOB TRETRA Praha         36:54   + 4:00 
  4. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  41:43   + 8:49 
  5. Cabrnochová Hana         DKL5550   KOB Kladno               43:24   + 10:30
  6. Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha          47:40   + 14:46
  7. Beranová Vlasta          UVP5450   Slovan Praha             49:09   + 16:15
  8. Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  63:56   + 31:02
  9. Benešová Zdeňka          SOB5500   SOBSA                    76:20   + 43:26
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.89 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 28:54          
  2. Zemánková Eva            MKP5150   SK GORDIC Praha Kačerov  35:13   + 6:19 
  3. Kubátová Milada          PGP4750   SK Praga                 37:52   + 8:58 
  4. Stehnová Hana            DKP5150   Oddíl OB Kotlářka        40:58   + 12:04
  5. Nováková Jiřina          UVP4950   Slovan Praha             43:03   + 14:09
  6. Zmeková Míla             SLP4451   OOB Slavia Praha         43:37   + 14:43
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.16 km, 70 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlák Štěpán            ROU       SKOB Roudnice nad Labem  19:06          
  2. Jandera Kryštof          PGP0700   SK Praga                 20:26   + 1:20 
  3. Motyčka Filip            TAP0704   KOB TRETRA Praha         22:12   + 3:06 
  3. Šimerka Ondřej           PGP0800   SK Praga                 22:12   + 3:06 
  5. Svítil Patrik            PGP0706   SK Praga                 23:51   + 4:45 
  6. Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:26   + 5:20 
  6. Maroušek Dominik         DKP0716   Oddíl OB Kotlářka        24:26   + 5:20 
  8. Víteček Šimon            DKP0801   Oddíl OB Kotlářka        24:32   + 5:26 
  9. Matys Ondřej             DOR0803   OK Dobříš                25:08   + 6:02 
 10. Ransdorf Vít             DKP0710   Oddíl OB Kotlářka        25:11   + 6:05 
 11. Engel Adam               DKP0910   Oddíl OB Kotlářka        25:30   + 6:24 
 12. Pelant Jan               RIC0700   OB Říčany                26:04   + 6:58 
 13. Šubrt Ondřej             TAP0801   KOB TRETRA Praha         27:55   + 8:49 
 14. Beran František          SLA0700   SKOB Slaný               28:41   + 9:35 
 15. Linhart Jakub            ZVO0802   OB SK Zvole              31:12   + 12:06
 16. Volek Robin              KNC0701   Sokol Kostelec n. Č. l.  32:31   + 13:25
 17. Neumann Rasmus           31D0800   SV Lengefeld             33:45   + 14:39
 18. Peckl Kryštof            DOR0806   OK Dobříš                34:11   + 15:05
 19. Skřipský Tomáš           LME0800   SK Los Mělník            34:14   + 15:08
 20. Svoboda Filip            5FX0700   MMOB Praha               34:22   + 15:16
 21. Černý Vojtěch            DKP0712   Oddíl OB Kotlářka        34:54   + 15:48
 22. Hradil Michal            HCE0900   TJ Hostivice             39:05   + 19:59
 23. Tolar Ondřej             RIC0701   OB Říčany                39:17   + 20:11
 24. Procházka Vít            DKP0711   Oddíl OB Kotlářka        39:22   + 20:16
 25. Magazu Lukas             DOR0805   OK Dobříš                39:31   + 20:25
 26. Melichar Šimon           DKP0708   Oddíl OB Kotlářka        49:43   + 30:37
 27. Franěk Adam              DKP0906   Oddíl OB Kotlářka        63:23   + 44:17
 28. Geisler Richard          DKL0700   KOB Kladno               86:40   + 67:34
     Fibír Jakub              FSP0900   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     De Heij Robert           RIC0800   OB Říčany                 DISK          
     Heller Jakub             ROU0702   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
  MS Václavík Martin          SLA0601   SKOB Slaný               62:48   + 43:42
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.99 km, 60 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Salinger Jakub           DKP0715   Oddíl OB Kotlářka        16:46          
  2. Junek Šimon              STH1001   SK Studenec              17:26   + 0:40 
  3. Turek Jakub              SKV0801   TJ Slovan Karlovy Vary   17:48   + 1:02 
  4. Machar Dan               DKP1002   Oddíl OB Kotlářka        18:45   + 1:59 
  5. Mach David               VSP0801   USK Praha                19:39   + 2:53 
  6. Janda Šimon              DKL0800   KOB Kladno               20:08   + 3:22 
  7. Kříž Matěj               KRL0901   Kometa Kralovice         20:38   + 3:52 
  8. Ouda Kryštof             6KC1000   Neregistrovaný           21:01   + 4:15 
  9. Paulíny Jakub            TAP0902   KOB TRETRA Praha         21:19   + 4:33 
 10. Čaban Michal                                                22:07   + 5:21 
 11. Pilát Jaromír            DKL0900   KOB Kladno               22:47   + 6:01 
 12. Junek Matouš             STH0801   SK Studenec              23:04   + 6:18 
 13. Jiras František          DOR0900   OK Dobříš                23:13   + 6:27 
 14. Doležal Jakub            DOR0807   OK Dobříš                23:50   + 7:04 
 15. Elleder Jan              DKP1003   Oddíl OB Kotlářka        25:14   + 8:28 
 16. Rejšek Čeněk             KAM1002   OK Kamenice              25:20   + 8:34 
 17. Ouda Filip               6KC0800   Neregistrovaný           25:39   + 8:53 
 18. Gregor Filip             TAP0906   KOB TRETRA Praha         27:02   + 10:16
 19. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                30:45   + 13:59
 20. Nitsch Ondřej            TAP1001   KOB TRETRA Praha         34:35   + 17:49
 21. Dědek Kamil              TAP09XX   KOB TRETRA Praha         35:27   + 18:41
 22. Sedlák Václav            DKP1105   Oddíl OB Kotlářka        35:55   + 19:09
 23. Dvořák Patrik            DKP0905   Oddíl OB Kotlářka        39:50   + 23:04
 24. Tuka Hynek               TAP08XY   KOB TRETRA Praha         40:24   + 23:38
 25. Míka Luboš               DKP1101   Oddíl OB Kotlářka        42:54   + 26:08
 26. Kubeček Tomáš            DOR0808   OK Dobříš                44:29   + 27:43
 27. Halaška Michael          DKP0907   Oddíl OB Kotlářka        45:47   + 29:01
     Pastuszek Lukáš          VSP1000   USK Praha                 DISK          
  MS Mandák Ondřej            LME0999   SK Los Mělník            28:21   + 11:35
  MS Janovský Jaromír         SLAXXX1   SKOB Slaný               49:02   + 32:16
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.96 km, 80 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilát Bořivoj            DKL0500   KOB Kladno               23:54          
  2. Sork Dominik             TAP0504   KOB TRETRA Praha         25:05   + 1:11 
  3. Bárta Viktor             ZVO0601   OB SK Zvole              25:48   + 1:54 
  4. Šiler Martin             KAM0501   OK Kamenice              27:17   + 3:23 
  5. Nemšovský Filip          VSP0500   USK Praha                27:44   + 3:50 
  6. Čech Adam                ROZ0601   OK Roztoky               27:57   + 4:03 
  7. Šubrt Vojtěch            DKP0502   Oddíl OB Kotlářka        28:07   + 4:13 
  8. Zápotocký Jiří           SLA0800   SKOB Slaný               30:12   + 6:18 
  9. Bulíř Jáchym             TAP0602   KOB TRETRA Praha         30:56   + 7:02 
 10. Lorenc Vašek             DOR0702   OK Dobříš                32:37   + 8:43 
 11. Dlouhý Aleš              PGP0502   SK Praga                 33:23   + 9:29 
 12. Košina Tobiáš            SKV0502   TJ Slovan Karlovy Vary   34:50   + 10:56
 13. Jiras Antonín            DOR0701   OK Dobříš                35:52   + 11:58
 14. Sedláček Patrik          ROZ0800   OK Roztoky               38:35   + 14:41
 15. Vaníček Viktor           JES0602   OK Rakovník              39:41   + 15:47
 16. Havlíček Martin          DOR0601   OK Dobříš                40:37   + 16:43
 17. Šubrt Jáchym             DKP0800   Oddíl OB Kotlářka        40:43   + 16:49
 18. Štěňha David             SPC0701   SPORTICUS team           41:01   + 17:07
 19. Nekvasil Jakub           DKP0607   Oddíl OB Kotlářka        42:37   + 18:43
 20. Machar Matěj             DKP0604   Oddíl OB Kotlářka        42:42   + 18:48
 21. Marhold Václav           ZVO0501   OB SK Zvole              43:17   + 19:23
 22. Holešta Jakub            KPY0502   SOOB TJ Sokol Kralupy n  43:20   + 19:26
 23. Perkner Vít              ZVO0603   OB SK Zvole              45:34   + 21:40
 24. Klepetko Adam            FSP0601   VSK ČVUT Fakulta Staveb  47:24   + 23:30
 25. Michálek Michal          KPY0500   SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:23   + 27:29
 26. Klíma Filip              TAP06XX   KOB TRETRA Praha         54:15   + 30:21
 27. Dragoun Matěj            DOR0603   OK Dobříš                61:24   + 37:30
 28. Tolar Hynek              RIC0505   OB Říčany                65:24   + 41:30
 29. Havlák René              ROU       SKOB Roudnice nad Labem  68:26   + 44:32
 30. Elleder David            DKP0605   Oddíl OB Kotlářka        70:13   + 46:19
 31. Hradil Martin            HCE0600   TJ Hostivice             73:24   + 49:30
 32. Kándl Matěj              DCE0500   KOB Dobřichovice         84:11   + 60:17
 33. Slejška Jorik            KPY0506   SOOB TJ Sokol Kralupy n 105:42   + 81:48
     Vondra Tomáš             FSP0500   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky                DISK          
     Hruška Marek             DOR0604   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.37 km, 110 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                24:41          
  2. Blaha Jiří               EKP0401   VŠTJ Ekonom Praha        26:41   + 2:00 
  3. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 29:16   + 4:35 
  4. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                31:38   + 6:57 
  5. Jedlička Jakub           KAM0404   OK Kamenice              31:50   + 7:09 
  6. Blaha Michal             EKP0402   VŠTJ Ekonom Praha        31:57   + 7:16 
  7. Tůma Šimon               TAP0400   KOB TRETRA Praha         32:09   + 7:28 
  8. Trnka Martin jun         VSP0300   USK Praha                33:27   + 8:46 
  9. Snížek Ondřej            DOR0406   OK Dobříš                34:10   + 9:29 
 10. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                34:21   + 9:40 
 11. Černý Antonín            TAP0402   KOB TRETRA Praha         36:17   + 11:36
 12. Šácha Václav             DOR0410   OK Dobříš                41:00   + 16:19
 13. Heller Jiří              ROU0501   SKOB Roudnice nad Labem  41:02   + 16:21
 14. Snížek Martin            DOR0405   OK Dobříš                46:12   + 21:31
 15. Mareš Albert             DKP0308   Oddíl OB Kotlářka        53:33   + 28:52
 16. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 54:20   + 29:39
 17. Černý Matouš             TAP0501   KOB TRETRA Praha         55:03   + 30:22
 18. Marhold Přemysl          ZVO0301   OB SK Zvole              58:46   + 34:05
 19. Pivec Jan                MLA0503   MLOK Mariánské Lázně     68:17   + 43:36
 20. Surkov Jury              DKL0402   KOB Kladno               75:16   + 50:35
 21. Javůrek Tomáš            VSP0302   USK Praha                80:09   + 55:28
 22. Vejražka David           KPY0401   SOOB TJ Sokol Kralupy n  99:51   + 75:10
 23. Swart Benjamin           DKL0300   KOB Kladno              103:37   + 78:56
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.76 km, 165 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šubrt Matěj              DKP0205   Oddíl OB Kotlářka        33:18          
  2. Jirásek Kryštof          ROZ0101   OK Roztoky               36:19   + 3:01 
  3. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 37:05   + 3:47 
  4. Melichna Matěj           DKL0102   KOB Kladno               37:34   + 4:16 
  5. Forst Antonín            PGP0106   SK Praga                 39:35   + 6:17 
  6. Novák Přemysl            DKP0107   Oddíl OB Kotlářka        42:08   + 8:50 
  7. Klement David            DKP0110   Oddíl OB Kotlářka        46:50   + 13:32
  8. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        47:25   + 14:07
  9. Albrecht Adam            KAM0203   OK Kamenice              52:02   + 18:44
 10. Pethö Alex               RIC0100   OB Říčany                52:12   + 18:54
 11. Svoboda Luděk            DKL0200   KOB Kladno               54:33   + 21:15
 12. Kohout Václav            DKL0101   KOB Kladno               59:15   + 25:57
 13. Surkov Aleksandr         DKL0104   KOB Kladno               73:02   + 39:44
 14. Siebert Ondřej           DKP0211   Oddíl OB Kotlářka        80:53   + 47:35
     Postolka Jonáš           DKL0100   KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.04 km, 180 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dědek Matěj              TAP0001   KOB TRETRA Praha         40:03          
  2. Varga Ondřej             KNC9900   Sokol Kostelec n. Č. l.  40:57   + 0:54 
  3. Postolka Jáchym          DKL9900   KOB Kladno               43:56   + 3:53 
  4. Zmátlo Jan               TAP9900   KOB TRETRA Praha         88:18   + 48:15
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 4.04 km, 180 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skorb Stanislav          NNN5015   Neregistrovaní (NNN)     39:57          
  2. Cvrček Antonín           TAP9000   KOB TRETRA Praha         43:26   + 3:29 
  3. Beneš Jan                DKL9800   KOB Kladno               80:57   + 41:00
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 5.62 km, 215 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Flašar Jan               PGP8610   SK Praga                 35:44          
  2. Glonek Jakub             AOP9602   Orientační Běh Opava     36:32   + 0:48 
  3. Sysel Ctibor             PGP8700   SK Praga                 36:47   + 1:03 
  4. Kettner Lukáš            KAM9403   OK Kamenice              37:09   + 1:25 
  5. Semerád Antonín          DKP9801   Oddíl OB Kotlářka        37:11   + 1:27 
  6. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha         38:24   + 2:40 
  7. Hora Vojtěch             PGP8301   SK Praga                 38:51   + 3:07 
  8. Makovský Jakub           TAP8511   KOB TRETRA Praha         39:14   + 3:30 
  9. Šimša Martin             PGP0309   SK Praga                 40:42   + 4:58 
 10. Uhlík Michal             SJC8007   Sportcentrum Jičín       41:51   + 6:07 
 10. Laciga Radek             PGP8202   SK Praga                 41:51   + 6:07 
 12. Fibír Tomáš              FSP7901   VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:52   + 6:08 
 13. Janovský Tomáš           PGP0101   SK Praga                 42:00   + 6:16 
 14. Vlášek Jakub             TAP9702   KOB TRETRA Praha         43:43   + 7:59 
 14. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                43:43   + 7:59 
 16. Bílý Jakub               LTP0104   OOB TJ Lokomotiva Tepli  43:57   + 8:13 
 17. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        44:41   + 8:57 
 18. Pašek František          KAM7600   OK Kamenice              44:51   + 9:07 
 19. Kondrát Martin           PGP6501   SK Praga                 45:02   + 9:18 
 20. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                 45:16   + 9:32 
 21. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        45:43   + 9:59 
 22. Šimík Daniel             ROZ6900   OK Roztoky               46:05   + 10:21
 23. Pokorný Ondřej           PGP7506   SK Praga                 46:06   + 10:22
 24. Tichovský Martin         PGP6100   SK Praga                 46:44   + 11:00
 25. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                47:18   + 11:34
 26. Blahuta Marek            MFP7301   VŠSK MFF UK Praha        47:41   + 11:57
 27. Pova Ondřej              KRL9304   Kometa Kralovice         47:45   + 12:01
 28. Jíra Tomáš               KAM9802   OK Kamenice              48:54   + 13:10
 29. Tomeš Jaroslav           DKP8109   Oddíl OB Kotlářka        49:00   + 13:16
 30. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 49:05   + 13:21
 31. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        49:11   + 13:27
 32. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:13   + 13:29
 33. Melišík Martin           TAP0200   KOB TRETRA Praha         49:29   + 13:45
 34. Vondra Jiří              FSP7600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:40   + 13:56
 35. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem  50:07   + 14:23
 36. Vlašímský Robert         SKV7201   TJ Slovan Karlovy Vary   50:10   + 14:26
 37. Tachezy Jan              DOR0102   OK Dobříš                50:24   + 14:40
 38. Ramba Jiří               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        51:08   + 15:24
 39. Štěňha Martin            SPC7608   SPORTICUS team           51:24   + 15:40
 40. Macek Jiří               LIT8401   KOB Litvínov             51:37   + 15:53
 41. Siegl Roman              MFP6700   VŠSK MFF UK Praha        51:41   + 15:57
 42. Kurfürst Pavel           FSP7400   VSK ČVUT Fakulta Staveb  52:18   + 16:34
 43. Klusák Martin            DKP8704   Oddíl OB Kotlářka        52:59   + 17:15
 44. Černý Martin             TAP8902   KOB TRETRA Praha         53:50   + 18:06
 45. Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          55:24   + 19:40
 46. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem  55:57   + 20:13
 47. Janas Petr               PGP0200   SK Praga                 56:05   + 20:21
 48. Kabát Jan                EKP6912   VŠTJ Ekonom Praha        56:20   + 20:36
 49. Goder Josef              DKP8203   Oddíl OB Kotlářka        57:10   + 21:26
 50. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        57:17   + 21:33
 51. Beneš Filip              TAP8701   KOB TRETRA Praha         58:22   + 22:38
 52. Janas Petr               PGP7106   SK Praga                 59:34   + 23:50
 53. Nitsch Karel             FSP7611   VSK ČVUT Fakulta Staveb  59:50   + 24:06
 54. Valach Marek             TAP9703   KOB TRETRA Praha         60:56   + 25:12
 55. Řada Jakub               DKP9401   Oddíl OB Kotlářka        61:08   + 25:24
 56. Měšťan Ondřej            TAP0100   KOB TRETRA Praha         61:24   + 25:40
 57. Šimša Jaromír            MFP7100   VŠSK MFF UK Praha        62:22   + 26:38
 58. Tesař Jan                SCP8501   OK Sparta Praha          63:32   + 27:48
 59. Komín David              PGP7405   SK Praga                 64:29   + 28:45
 60. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka        64:34   + 28:50
 61. Ždimera Jan              PGP9903   SK Praga                 64:58   + 29:14
 62. Besta Lukáš              KNC8101   Sokol Kostelec n. Č. l.  65:04   + 29:20
 63. Hořínek Jaroslav         VSP5000   USK Praha                65:23   + 29:39
 64. Klomínský Václav         KPY8700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  66:05   + 30:21
 65. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          66:18   + 30:34
 66. Surkov Ivan              DKL7400   KOB Kladno               67:16   + 31:32
 67. Píchal Jan               VSP5202   USK Praha                67:54   + 32:10
 68. Buk Jindřich             ROU9303   SKOB Roudnice nad Labem  68:07   + 32:23
 69. Lohr Ivo                 SCP6801   OK Sparta Praha          70:43   + 34:59
 70. Borovička Tomáš          FSP9801   VSK ČVUT Fakulta Staveb  71:10   + 35:26
 71. Duda Miroslav            ROU8009   SKOB Roudnice nad Labem  71:20   + 35:36
 72. Forejt Michal            ROU9002   SKOB Roudnice nad Labem  71:53   + 36:09
 73. Nerad Jaroslav           LIT9001   KOB Litvínov             76:30   + 40:46
 74. Dítko Jan                SKV7301   TJ Slovan Karlovy Vary   77:55   + 42:11
 75. Maška Marek              MKP8800   SK GORDIC Praha Kačerov  79:35   + 43:51
 76. Kohl Ondřej              KPY8600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  81:36   + 45:52
 77. Liška Petr               KPY8601   SOOB TJ Sokol Kralupy n  83:35   + 47:51
 78. Řehák Miroslav           KAD7101   Originální Vivalín Team  85:13   + 49:29
 79. Cikhardt Jakub           TAP8706   KOB TRETRA Praha        105:26   + 69:42
 80. Turek Jan                SKV7302   TJ Slovan Karlovy Vary  106:59   + 71:15
     Nesrovnal Jaroslav       71X8300   Hoši Planá                DISK          
     Pelikán Lukáš            DKL9802   KOB Kladno                DISK          
  MS Hanák Jan                                                   40:49   + 5:05 
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.30 km, 175 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Junek Petr               STH7801   SK Studenec              34:55          
  2. Nemšovský Petr           PGP7602   SK Praga                 35:37   + 0:42 
  3. Bambousek Martin         DOR7302   OK Dobříš                36:16   + 1:21 
  4. Pohl Zdeněk              TAP7606   KOB TRETRA Praha         37:11   + 2:16 
  5. Datel Jiří               DKL7101   KOB Kladno               37:45   + 2:50 
  6. Arnošt Kamil             DOR7301   OK Dobříš                38:16   + 3:21 
  7. Pompach Petr             TAP7801   KOB TRETRA Praha         40:13   + 5:18 
  8. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         41:17   + 6:22 
  9. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                42:17   + 7:22 
 10. Pavlíček Lubomír         KPY7800   SOOB TJ Sokol Kralupy n  43:54   + 8:59 
 11. Jandera Tomáš            SOB7300   SOBSA                    44:16   + 9:21 
 12. Hill Richard             21G7600   Airienteers              44:19   + 9:24 
 13. Šemelík Petr             DKL6901   KOB Kladno               45:33   + 10:38
 14. Jedlička Adam            KAM7700   OK Kamenice              46:06   + 11:11
 15. Švec Karel               ZVO7601   OB SK Zvole              46:40   + 11:45
 16. Bruner Luboš             LTP6501   OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:45   + 12:50
 17. Heller Jiří              ROU7708   SKOB Roudnice nad Labem  47:59   + 13:04
 18. Würz Jiří                LTP6502   OOB TJ Lokomotiva Tepli  48:25   + 13:30
 19. Svoboda Jiří             ROZ7500   OK Roztoky               50:33   + 15:38
 20. Pilař Marek              CEP7700   Čepíci                   51:23   + 16:28
 21. Černý Michal             ROU7505   SKOB Roudnice nad Labem  51:45   + 16:50
 22. Fišar Miroslav           KRL7201   Kometa Kralovice         52:18   + 17:23
 23. Hruska Tomas             5IZ7500   Hruska                   53:06   + 18:11
 24. Tolar Jan                RIC7301   OB Říčany                53:32   + 18:37
 25. Matys Jan                DOR8001   OK Dobříš                54:26   + 19:31
 26. Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                55:05   + 20:10
 27. Vláčil Daniel            JPV7307   Oddíl OS SK Prostějov    55:19   + 20:24
 28. Lampa David              DKP7702   Oddíl OB Kotlářka        55:59   + 21:04
 29. Pilát Miroslav           DKL7900   KOB Kladno               57:38   + 22:43
 30. Pelant Michal            RIC7400   OB Říčany                58:22   + 23:27
 31. Kándl Filip              DCE7400   KOB Dobřichovice         60:38   + 25:43
 32. Milota Jan               KAM7200   OK Kamenice              61:43   + 26:48
 33. Geisler Michal           DKL7500   KOB Kladno               61:47   + 26:52
 34. Kříž Dušan               KRL7800   Kometa Kralovice         61:56   + 27:01
 35. Chmelík Petr             DOR8100   OK Dobříš                62:32   + 27:37
 36. Chramosta Tomáš          KAM7601   OK Kamenice              65:43   + 30:48
 37. Vítek Jiří               DKL7300   KOB Kladno               67:52   + 32:57
 38. Mojžíšek Tomáš           KAM7801   OK Kamenice              70:03   + 35:08
 39. Škácha Michal            KAM7102   OK Kamenice              74:05   + 39:10
 40. Nekvasil Michal          DKP7501   Oddíl OB Kotlářka        75:33   + 40:38
 41. Tuček Michal             DKP8202   Oddíl OB Kotlářka        84:41   + 49:46
 42. Vaněček Jan              TJP8000   TJ Sokol Troja           87:16   + 52:21
 43. Jedlička Michal          DKL8000   KOB Kladno               89:21   + 54:26
 44. Perkner Radim            ZVO8001   OB SK Zvole              93:53   + 58:58
 45. Pinkr Josef              HCE8200   TJ Hostivice             94:45   + 59:50
 46. Martin Ouda              6KC-000   Neregistrovaný          109:06   + 74:11
 47. Starý Jan                FSP7800   VSK ČVUT Fakulta Staveb 133:34   + 98:39
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.02 km, 155 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bílý Milan               JES7001   OK Rakovník              30:40          
  2. Ptáček Jan               PVP7200   VSS Přírodověda Praha    40:09   + 9:29 
  3. Suk Jiří                 MFP6401   VŠSK MFF UK Praha        40:11   + 9:31 
  4. Mach Radovan             VSP6600   USK Praha                40:31   + 9:51 
  5. Šimek Tomáš              FSP6304   VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:06   + 10:26
  6. Bílý Petr                LTP6805   OOB TJ Lokomotiva Tepli  41:54   + 11:14
  7. Fanta Miroslav           EKP5800   VŠTJ Ekonom Praha        43:05   + 12:25
  8. Betlach Miroslav         DKP6300   Oddíl OB Kotlářka        43:29   + 12:49
  9. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice             46:31   + 15:51
 10. Kavka Jiří               SCP5900   OK Sparta Praha          47:07   + 16:27
 11. Šubrt Antonín            DKP7100   Oddíl OB Kotlářka        48:04   + 17:24
 12. Cincibus Pavel           FSP6605   VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:24   + 17:44
 13. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          48:51   + 18:11
 14. Chum Jaroslav            SLP6601   OOB Slavia Praha         49:53   + 19:13
 15. Brachtl Daniel           ZVO6902   OB SK Zvole              50:39   + 19:59
 16. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        50:52   + 20:12
 17. Fiala Zdeněk             TAP5501   KOB TRETRA Praha         51:49   + 21:09
 18. Strnad Pavel             HCE7100   TJ Hostivice             51:50   + 21:10
 19. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         52:03   + 21:23
 20. Slavík Viktor            PGP6300   SK Praga                 52:16   + 21:36
 21. Ždimera Zdeněk           LME7000   SK Los Mělník            52:29   + 21:49
 22. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  52:41   + 22:01
 23. Sysel Zdeněk             PGP5200   SK Praga                 55:41   + 25:01
 24. Mařík Karel              FSP7200   VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:15   + 25:35
 25. Javůrek Jaromír          VSP7110   USK Praha                56:22   + 25:42
 26. Sedláček Jaroslav        ROZ6801   OK Roztoky               58:44   + 28:04
 27. Beneš Jan                DKL6600   KOB Kladno               60:02   + 29:22
 28. Přibík Jan               PGP6301   SK Praga                 60:23   + 29:43
 29. Hejtmánek Vladimír       TAP5802   KOB TRETRA Praha         61:04   + 30:24
 30. Jiras Jiří               DOR6900   OK Dobříš                62:05   + 31:25
 31. Černý Daniel             TAP7200   KOB TRETRA Praha         62:49   + 32:09
 32. Buk Jiří                 ROU6901   SKOB Roudnice nad Labem  63:07   + 32:27
 33. Müller Jan               HCE6800   TJ Hostivice             63:53   + 33:13
 34. Votava Petr              KNC6602   Sokol Kostelec n. Č. l.  71:12   + 40:32
 35. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice         72:23   + 41:43
 36. Maleček Vít              PGP6801   SK Praga                 75:21   + 44:41
 37. Pliska Miloš             PGP6304   SK Praga                 75:42   + 45:02
 38. Zmátlo Radek             TAP6400   KOB TRETRA Praha         78:06   + 47:26
 39. Swart Jan                DKL7001   KOB Kladno               78:44   + 48:04
 40. Kraml Martin             ZVO7102   OB SK Zvole              83:35   + 52:55
 41. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n  87:09   + 56:29
     Tihon Jaroslav           TAP6102   KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.14 km, 160 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peterka František        TJP4900   TJ Sokol Troja           35:34          
  2. Strejc Jaroslav          ZVO6101   OB SK Zvole              36:17   + 0:43 
  3. Soukup Václav            VSP5600   USK Praha                36:50   + 1:16 
  4. Koč Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  37:04   + 1:30 
  5. Hájek Jan                MAS5401   KČT Aš                   39:44   + 4:10 
  6. Koč Zdeněk               MKP4700   SK GORDIC Praha Kačerov  39:52   + 4:18 
  7. Vrabec Martin            SCP6100   OK Sparta Praha          40:42   + 5:08 
  8. Kudrnáč Martin           HCE5901   TJ Hostivice             40:50   + 5:16 
  9. Chotětický Václav        MAS5200   KČT Aš                   42:41   + 7:07 
 10. Kraus Ota                TJP5700   TJ Sokol Troja           46:06   + 10:32
 11. Cabrnoch Jiří            DKL5400   KOB Kladno               46:25   + 10:51
 12. Borovička Milan          FSP6104   VSK ČVUT Fakulta Staveb  46:39   + 11:05
 13. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem  49:01   + 13:27
 14. Tomaščin Jaroslav        MKP5800   SK GORDIC Praha Kačerov  51:14   + 15:40
 15. Svobodný Petr            DKP5800   Oddíl OB Kotlářka        55:03   + 19:29
 16. Nentvich Lubomír         DOR5800   OK Dobříš                60:04   + 24:30
 17. Paukert Milan            TJP5000   TJ Sokol Troja           62:15   + 26:41
 18. Štětina Jiří             HCE6100   TJ Hostivice             64:17   + 28:43
 19. Chotětický Jan           MAS5400   KČT Aš                   70:15   + 34:41
 20. Beneš Radovan            SOB5600   SOBSA                    73:14   + 37:40
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.53 km, 90 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fujan Sláva              DKL4800   KOB Kladno               25:36          
  2. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          28:42   + 3:06 
  3. Čadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  29:10   + 3:34 
  4. Novotný Jiří             SLP4601   OOB Slavia Praha         30:01   + 4:25 
  5. Böhm Eduard              17A4800   ASKÖ Salzburg/Henndorf   31:01   + 5:25 
  6. Toušek Miloslav          MKP5000   SK GORDIC Praha Kačerov  33:13   + 7:37 
  7. Valeška Rudolf           LCV4700   TJ Lokomotiva Chomutov   33:26   + 7:50 
  8. Čenovský Jiří            MKP4900   SK GORDIC Praha Kačerov  33:29   + 7:53 
  9. Paul Josef               DCE4401   KOB Dobřichovice         37:20   + 11:44
 10. Otta Pavel               JES4601   OK Rakovník              39:42   + 14:06
 11. Zelený Vladimír          PGP4800   SK Praga                 39:54   + 14:18
 12. Brumek Stanislav         DKL5201   KOB Kladno               40:27   + 14:51
 13. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     44:47   + 19:11
 14. Valášek Josef            SCP4501   OK Sparta Praha          47:04   + 21:28
 15. Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  47:54   + 22:18
 16. Mudr Stanislav           DCE4400   KOB Dobřichovice         48:58   + 23:22
 17. Hamáček Bohuslav         LBE5000   TJ Lokomotiva Beroun     58:09   + 32:33
--------------------------------------------------------------------------------

H75 1.89 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800   SK Praga                 30:09          
  2. Javůrek Jaromír          17X4100   Aktivity v přirodě       31:26   + 1:17 
  3. Hlavatý Karel            SJP4200   KČT Slavoj Praha         47:01   + 16:52
  4. Kalivoda Vladimír        KNC3800   Sokol Kostelec n. Č. l.  59:15   + 29:06
  5. Kalivoda Viktor          KNC3300   Sokol Kostelec n. Č. l.  62:43   + 32:34
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.23 km, 90 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Votruba Dan              TAP10XX   KOB TRETRA Praha         19:03          
  2. Sotona Filip             NNN       Neregistrovaní (NNN)     21:27   + 2:24 
  3. Zápotocký Tomáš          SLA1200   SKOB Slaný               21:51   + 2:48 
  4. Doláková Hana            DKP1053   Oddíl OB Kotlářka        22:48   + 3:45 
  5. Lacina Jan               DKP0717   Oddíl OB Kotlářka        22:50   + 3:47 
  6. Hill Daisy               21G0950   Airienteers              24:57   + 5:54 
  7. Mikulová Stella          ZVO1250   OB SK Zvole              24:58   + 5:55 
  8. Slavíková Viktorie       NNN       Neregistrovaní (NNN)     25:22   + 6:19 
  9. Kopecká Magda                                               25:32   + 6:29 
 10. Burianová Vojtěška                                          26:59   + 7:56 
 11. Prox Jan                                                    27:05   + 8:02 
 12. Václavíková Anna         SLA1151   SKOB Slaný               27:19   + 8:16 
 13. Kunst Miroslav           SLA1101   SKOB Slaný               27:36   + 8:33 
 14. Karych Alexander         DKP0812   Oddíl OB Kotlářka        28:11   + 9:08 
 15. Ouda Tomáš               6KC1200   Neregistrovaný           28:12   + 9:09 
 16. Skřipský Vojtěch         LME1001   SK Los Mělník            28:53   + 9:50 
 17. Vondráčková Jolana                                          28:59   + 9:56 
 18. Šeborová Barbora         DKL1150   KOB Kladno               29:34   + 10:31
 19. Šenkýř Štěpán            LME1049   SK Los Mělník            30:09   + 11:06
 20. Magazu Sophia            DOR1152   OK Dobříš                30:32   + 11:29
 21. Kopecký Oldřich                                             31:08   + 12:05
 22. Hruška Tomáš             DOR1002   OK Dobříš                32:24   + 13:21
 23. Kašpar Adam              DOR1101   OK Dobříš                32:52   + 13:49
 23. Hezká Tereza                                                32:52   + 13:49
 25. Uhlířová Marie           LBE0950   TJ Lokomotiva Beroun     32:59   + 13:56
 26. Lacinová Zuzana          DKP1055   Oddíl OB Kotlářka        33:40   + 14:37
 26. Havlák Tobiáš            ROU       SKOB Roudnice nad Labem  33:40   + 14:37
 28. Kašpar Ladislav          SLA1000   SKOB Slaný               33:41   + 14:38
 29. Hezká Adéla                                                 33:54   + 14:51
 30. Halaška David            DKP1201   Oddíl OB Kotlářka        34:16   + 15:13
 31. Lukavský Vít             DKL1101   KOB Kladno               34:22   + 15:19
 32. Slavíková Sofie          NNN       Neregistrovaní (NNN)     34:29   + 15:26
 33. Kunc Lukáš               ROZ0802   OK Roztoky               34:46   + 15:43
 34. Uhlířová Eliška          LBE1150   TJ Lokomotiva Beroun     35:35   + 16:32
 35. Dostálová Rebeka         HCE1150   TJ Hostivice             35:52   + 16:49
 36. Procházková Aneta        DKP1153   Oddíl OB Kotlářka        35:59   + 16:56
 37. Motyčka Michael          TAPXXXX   KOB TRETRA Praha         36:19   + 17:16
 38. Kreislová Eliška         NNN5002   Neregistrovaní (NNN)     36:38   + 17:35
 39. Rejšková Klára           KAM1251   OK Kamenice              36:48   + 17:45
 40. Cajthamlová Barbora      DKP1250   Oddíl OB Kotlářka        38:10   + 19:07
 41. Proxová Veronika                                            38:24   + 19:21
 42. Čabla Samuel             SLA1300   SKOB Slaný               38:32   + 19:29
 43. Čablová Magdalena        SLA1150   SKOB Slaný               38:36   + 19:33
 44. Vintr Matěj              NNN5013   Neregistrovaní (NNN)     38:49   + 19:46
 45. Junek Kryštof            STH1201   SK Studenec              38:57   + 19:54
 46. Sanna Vivian             DKP0751   Oddíl OB Kotlářka        39:01   + 19:58
 47. Chovancová Julie         BOR       OK Jiskra Nový Bor       39:04   + 20:01
 48. Krajča Jonáš             DKP1106   Oddíl OB Kotlářka        39:25   + 20:22
 49. Lenská Tereza            DKP1054   Oddíl OB Kotlářka        40:11   + 21:08
 50. Tuka Jakub               TAP11XX   KOB TRETRA Praha         40:25   + 21:22
 51. Pompachová Natálie       TAP0952   KOB TRETRA Praha         40:28   + 21:25
 52. Slejška Zdeněk           KPY       SOOB TJ Sokol Kralupy n  41:22   + 22:19
 53. Cajthamlová Anna         DKP1050   Oddíl OB Kotlářka        41:29   + 22:26
 54. Chumová Lada             SLP1250   OOB Slavia Praha         42:49   + 23:46
 55. Pecklová Laura           DOR1150   OK Dobříš                42:53   + 23:50
 56. Mišek Michal             KAM1300   OK Kamenice              43:20   + 24:17
 57. Nitsch Lukáš             FSP1200   VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:39   + 24:36
 58. Brodský Matěj            HCE2020   TJ Hostivice             43:53   + 24:50
 59. Mullis Robert            DKP1200   Oddíl OB Kotlářka        43:58   + 24:55
 60. Vítová Marianne          SPC1150   SPORTICUS team           45:06   + 26:03
 61. Vít Damien               SPC1300   SPORTICUS team           45:14   + 26:11
 62. Gregor Kevin             DOR1001   OK Dobříš                45:38   + 26:35
 63. Vítová Markéta           SPC8450   SPORTICUS team           45:55   + 26:52
 64. Tesařová Frida           SCPXXXX   OK Sparta Praha          46:26   + 27:23
 65. Sedláková Helena         NNN       Neregistrovaní (NNN)     46:56   + 27:53
 66. Fialová Kristýna         DOR1250   OK Dobříš                47:14   + 28:11
 67. Škáchová Evelína                                            47:15   + 28:12
 68. Kunc Kryštof             ROZ1200   OK Roztoky               49:48   + 30:45
 69. Bezpalcová Klára         NNN       Neregistrovaní (NNN)     51:33   + 32:30
 70. Štáfek Václav            NNN       Neregistrovaní (NNN)     51:51   + 32:48
 71. Vaněček Jan              TJP0800   TJ Sokol Troja           54:29   + 35:26
 72. Vaněčková Anna           TJP1050   TJ Sokol Troja           54:33   + 35:30
 73. Míka Zbyněk              DKP1301   Oddíl OB Kotlářka        54:34   + 35:31
 74. Pinkr Josef              HCE1200   TJ Hostivice             55:12   + 36:09
 75. Nekvasilová Julie        DKP1252   Oddíl OB Kotlářka        56:05   + 37:02
 76. Dědek Marian             TAP13XX   KOB TRETRA Praha         60:36   + 41:33
 77. Pinkr Jan                HCE1300   TJ Hostivice             67:09   + 48:06
 78. Bartošová Natálie        VSP       USK Praha                70:08   + 51:05
 79. Vrabcová Olívie          SCP1450   OK Sparta Praha          72:25   + 53:22
     Vintr Jakub              NNN5012   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P2 2.08 km, 60 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopecký Oldřich                                             16:02          
  2. Kopecká Magda                                               16:40   + 0:38 
  3. Gregor Radek             DOR7404   OK Dobříš                17:54   + 1:52 
  4. Elleder Daniel           DKP7101   Oddíl OB Kotlářka        19:36   + 3:34 
  5. Pecklová Jarmila         DOR7950   OK Dobříš                19:41   + 3:39 
  6. Kudrnáčová Hana          KAM6250   OK Kamenice              19:47   + 3:45 
  7. Víteček Jan              DKP7201   Oddíl OB Kotlářka        20:38   + 4:36 
  8. Ellederová Zdeňka        DKP7754   Oddíl OB Kotlářka        21:12   + 5:10 
  9. Jelínek Jan              NNN       Neregistrovaní (NNN)     21:51   + 5:49 
 10. Havlíčková Kateřina      DOR7650   OK Dobříš                22:24   + 6:22 
 11. Hradil Jiří              HCE7200   TJ Hostivice             22:35   + 6:33 
 12. Sázavská Markéta                                            23:00   + 6:58 
 13. Beran Jaroslav                                              23:13   + 7:11 
 14. Chramostová Blanka       KAM       OK Kamenice              23:50   + 7:48 
 15. Hořovský Tomáš                                              24:12   + 8:10 
 16. Veselá Bára              NNN5003   Neregistrovaní (NNN)     24:37   + 8:35 
 17. Hronová Katarína         VSP7570   USK Praha                24:46   + 8:44 
 18. Matoušková Zuzana        NNN       Neregistrovaní (NNN)     25:01   + 8:59 
 19. Hruska Filip             5IZ0300   Hruska                   25:29   + 9:27 
 20. Mišek Michal             KAM7202   OK Kamenice              25:45   + 9:43 
 21. Krejčová Jana            ROU7758   SKOB Roudnice nad Labem  25:54   + 9:52 
 22. Hill Radka               21G8450   Airienteers              25:55   + 9:53 
 23. Chovancová Lucie         NNN       Neregistrovaní (NNN)     26:01   + 9:59 
 24. Bendová Kristýna         HCE0001   TJ Hostivice             26:24   + 10:22
 25. Balejová Veronika        KAM       OK Kamenice              27:04   + 11:02
 26. Rendová Iva              KAM7152   OK Kamenice              27:05   + 11:03
 27. Hradilová Katarína       HCE7350   TJ Hostivice             27:38   + 11:36
 28. Nesměráková Eva          NNN       Neregistrovaní (NNN)     29:29   + 13:27
 29. Mareš Alexandr           NNN       Neregistrovaní (NNN)     29:45   + 13:43
 30. Berounská Helena         VSP7257   USK Praha                30:43   + 14:41
 31. De Heij Margita          RIC7350   OB Říčany                33:06   + 17:04
 32. Šilerová Kamila          KAM6754   OK Kamenice              33:37   + 17:35
 33. Gregor Tahmina           DOR7552   OK Dobříš                33:41   + 17:39
 34. Mojžíš Daniel                                               36:05   + 20:03
 35. Černá Jana               TAP7250   KOB TRETRA Praha         36:07   + 20:05
 36. Pilařová Kateřina        JES8450   OK Rakovník              36:35   + 20:33
 37. Straková Denisa          SLA0750   SKOB Slaný               41:03   + 25:01
 38. Janovská Tereza          SLAXXX2   SKOB Slaný               43:46   + 27:44
 39. Albrecht Vladimír        KAM7800   OK Kamenice              45:00   + 28:58
 40. Klepetko David                                              47:12   + 31:10
 41. Janasová Barbora         PGP7152   SK Praga                 47:31   + 31:29
 42. Krus Petr                LCV       TJ Lokomotiva Chomutov   49:12   + 33:10
 43. Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva Chomutov   50:06   + 34:04
 44. Fialová Jana             DOR8050   OK Dobříš                60:53   + 44:51
 45. Pánková Lucie            NNN5005   Neregistrovaní (NNN)     64:10   + 48:08
 46. Pánková Tereza           NNN5004   Neregistrovaní (NNN)     65:41   + 49:39
 47. Sázavský Sebastian                                          74:08   + 58:06
 48. Jankovcová Marie         TJP3950   TJ Sokol Troja           80:33   + 64:31
     Dolanský Ondřej                                              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T4 4.15 km, 140 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimerková Olga           PGP7551   SK Praga                 37:02          
  2. Jirous Jiří              TAP7201   KOB TRETRA Praha         42:25   + 5:23 
  3. Trnková Dana             VSP7351   USK Praha                43:16   + 6:14 
  4. Němečková Hana           VSP9051   USK Praha                45:33   + 8:31 
  5. Pivec Lukáš              MLA7600   MLOK Mariánské Lázně     47:19   + 10:17
  6. Uhlíř Patrik             LBE7000   TJ Lokomotiva Beroun     49:01   + 11:59
  7. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          49:24   + 12:22
  8. Jakovec Petr             6KC8601   Neregistrovaný           50:28   + 13:26
  9. Černý David              HCE0000   TJ Hostivice             52:52   + 15:50
 10. Kopáček Jiří             DOR6100   OK Dobříš                52:56   + 15:54
 11. Uhlíková Šárka           64C8150   Ekonom Praha Outdoor     53:36   + 16:34
 12. Cikhadtová Bakhima       TAP       KOB TRETRA Praha         53:41   + 16:39
 13. Lorenc Václav            DOR7200   OK Dobříš                55:11   + 18:09
 14. Krausová Martina         TJP9350   TJ Sokol Troja           56:26   + 19:24
 15. Peckl Martin             DOR7701   OK Dobříš                56:39   + 19:37
 16. Ransdorf Miroslav                                           57:11   + 20:09
 17. Černý Radomír            HCE6901   TJ Hostivice             57:35   + 20:33
 18. Samek Jakub              VSP8800   USK Praha                59:02   + 22:00
 19. Matoušek Jan                                                60:02   + 23:00
 20. Klára Nosková                                               60:56   + 23:54
 21. Hrdina Antonín                                              61:02   + 24:00
 22. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                62:57   + 25:55
 23. Janík Pavel              SOB6802   SOBSA                    64:04   + 27:02
 24. Hruška Jan                                                  67:22   + 30:20
 25. Janíková Martina         SOB6750   SOBSA                    67:57   + 30:55
 26. Malačková Jana           DKP6150   Oddíl OB Kotlářka        68:02   + 31:00
 27. Hořejší Zbyněk           KUL8400   KOB Ústí nad Labem       68:17   + 31:15
 28. Vít David                SPC7200   SPORTICUS team           69:34   + 32:32
 29. Nosek Daniel                                                69:37   + 32:35
 30. Čech Zdeněk              ROZ7300   OK Roztoky               70:18   + 33:16
 31. Karpíšková Gabriela      LTP7351   OOB TJ Lokomotiva Tepli  70:27   + 33:25
 32. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  72:16   + 35:14
 33. Jiráňová Irena           JES6750   OK Rakovník              72:38   + 35:36
 34. Mošnička Pavel           DKP       Oddíl OB Kotlářka        73:32   + 36:30
 35. Vrabcová Romana          SCP8250   OK Sparta Praha          74:42   + 37:40
 36. Bartoš Marián            VSP       USK Praha                74:55   + 37:53
 37. Černý Petr               HCE0100   TJ Hostivice             75:13   + 38:11
 38. Krejčí Ladislav          ROU7301   SKOB Roudnice nad Labem  77:00   + 39:58
 39. Kindl Jiří               RIC7901   OB Říčany                78:25   + 41:23
 40. Nosek Jan                VSP6910   USK Praha                78:35   + 41:33
 41. Housková Monika          DOR7551   OK Dobříš                83:20   + 46:18
 42. Mouralová Magdalena      NNN5007   Neregistrovaní (NNN)     83:26   + 46:24
 43. Nosková Barbora                                             84:18   + 47:16
 44. Berounský Petr           VSP7203   USK Praha                84:37   + 47:35
 45. Fiala Jan                DOR7802   OK Dobříš                86:04   + 49:02
 46. Černá Karolína           HCE0050   TJ Hostivice             86:46   + 49:44
 47. Kváča Vladimír           NNN5006   Neregistrovaní (NNN)     87:29   + 50:27
 48. Bednářová Barbora        6KC7650   Neregistrovaný           88:47   + 51:45
 49. Nosková Pavla            VSP7261   USK Praha                91:43   + 54:41
 50. Brabcová Eliška                                             93:06   + 56:04
 51. Janíková Kateřina        SOB0050   SOBSA                    94:39   + 57:37
 52. Pelikánová Lucie         MFP6950   VŠSK MFF UK Praha        94:40   + 57:38
 53. Šebková Helena           DKP6751   Oddíl OB Kotlářka        94:43   + 57:41
 54. Jirkovská Kateřina       6KC7550   Neregistrovaný           96:03   + 59:01
 55. Kopáčková Alena          DOR6450   OK Dobříš               100:23   + 63:21
 56. Pivcová Žaneta           MLA8050   MLOK Mariánské Lázně    101:39   + 64:37
 57. Paulino Jose             MKP8600   SK GORDIC Praha Kačerov 102:12   + 65:10
 58. Chovanec Jan             NNN       Neregistrovaní (NNN)    104:21   + 67:19
 59. Vintrová Kateřina        NNN5010   Neregistrovaní (NNN)    104:55   + 67:53
 60. Mikulová Zuzana          ZVO7951   OB SK Zvole             108:58   + 71:56
 61. Šubrt Evžen              TAP8000   KOB TRETRA Praha        110:57   + 73:55
 62. Klíma Jiří                                                 120:58   + 83:56
 63. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky              122:22   + 85:20
 64. Vláčilová Kateřina       JPV7757   Oddíl OS SK Prostějov   139:35   + 102:33
 65. Dostál Miroslav                                            140:28   + 103:26
 66. Pokorný Miroslav                                           147:19   + 110:17
 67. Velká Tereza             4FZ9350   Argentus                160:18   + 123:16
 68. Stříbrný Jakub           4FZ9000   Argentus                160:23   + 123:21
     Malačka Milan            DKP6000   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Míka Pavel               DKP7800   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Mička Aleš               NNN5014   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Vintr Radek              NNN5011   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------