Kód závodu          : 3921
Název               : Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO – 5. kolo
Datum               : 10.06.2017
Místo konání        : Zvánovice, Hotel Legner
Mapa                : Bučiny, 1:10 000, A4
Pořadatel           : KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
Ředitel závodu      : Švarcbach Michal
Hlavní rozhodčí     : Bitter Aleš
Ředitel závodu      : Švarcbach Michal
Stavitel tratí      : Švarcbachová Jaroslava, Hejna Jiří
JURY                : Mach Radovan, Lukavec Petr, Bogar Leoš

M12L 3.00 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schwab Filip             TBM0710   KOS TJ Tesla Brno        25:26          
  2. Tuma Lukáš               SJC0800   Sportcentrum Jičín       26:20   + 0:54 
  3. Meier David              VLI0606   Slavia Liberec orientee  28:46   + 3:20 
  4. Folprecht Lukáš          ZUP0800   MTBO ČZU Praha           32:12   + 6:46 
  5. La Carbonara Matteo      TBM0801   KOS TJ Tesla Brno        32:34   + 7:08 
  6. Anděl Robin              VPM0901   KOS Slavia Plzeň         39:11   + 13:45
  7. Vaněček Jan                        Neregistrovaní (NNN)     41:13   + 15:47
  8. Gurecký Vojěch                     Neregistrovaní (NNN)     43:27   + 18:01
  9. Geisler Richard          SPC0703   SPORTICUS team           44:06   + 18:40
 10. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:47   + 20:21
 11. Husák Matouš             XHK1200   MTBO Racing team Hradec  47:40   + 22:14
 12. Pastuszek Lukáš                    USK Praha                51:22   + 25:56
 13. Kazda František                    Neregistrovaní (NNN)     54:22   + 28:56
 14. Lochnes Kuba                                                55:36   + 30:10
 15. Malý Matyáš              TBM0910   KOS TJ Tesla Brno        60:29   + 35:03
 16. Ištoková Martinka        NNN0311   Neregistrovaní (NNN)     62:03   + 36:37
     Mach David                         USK Praha                 DISK          
     Gurecký Antonín                    Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Vanka Matouš             OKP0701   SK OK 24 Praha             DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M14 5.80 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             EKP0412   VŠTJ Ekonom Praha        32:44          
  2. Svoboda Antonín          VPM0601   KOS Slavia Plzeň         34:46   + 2:02 
  3. Staňa Ondřej             BOR0301   OK Jiskra Nový Bor       39:15   + 6:31 
  4. Rohlík Zbyněk            KVS0301   SKOB Kobra Vsetín        61:18   + 28:34
  5. Bohuslav Josef           LPM0401   OK Lokomotiva Plzeň      93:52   + 61:08
     Munzar Jakub             XPU0600   PARDUBICE BIKERS           DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M17 7.40 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuma Matěj               SJC0202   Sportcentrum Jičín       42:38          
  2. Vacek Jan                SLA0004   SKOB Slaný               43:02   + 0:24 
  3. Hasman Marek             VPM0201   KOS Slavia Plzeň         46:40   + 4:02 
  4. Kovář Ondřej             VPM0200   KOS Slavia Plzeň         49:18   + 6:40 
  5. Hašek Adam               VPM0101   KOS Slavia Plzeň         51:34   + 8:56 
  6. Kroc Kryštof             GIG0100   GIGANT Orienteering      63:53   + 21:15
     Svoboda Vojtěch          VPM0207   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Břeň Daniel              SKL0100   SMS Team Kladno            DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M20 8.30 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Micko Tobias             55A0000   Austria MTBO Youth Team  41:25          
  2. Wohanka Richard          SLA0100   SKOB Slaný               41:31   + 0:06 
  3. Kanta Martin             XPU9705   PARDUBICE BIKERS         42:14   + 0:49 
  4. Hašek Jan                VPM0001   KOS Slavia Plzeň         44:38   + 3:13 
  5. Hasman Ondřej            VPM0002   KOS Slavia Plzeň         48:11   + 6:46 
  6. Ludvík Matyáš            STB9801   TJ Stadion Nový Bor      49:02   + 7:37 
  7. Német Michael            BOR9705   OK Jiskra Nový Bor       51:08   + 9:43 
  8. Mišoň Matěj              SMR9801   SNS Smržovka             51:10   + 9:45 
  9. Horák Jan                LDC9800   KOB Děčín                52:40   + 11:15
 10. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:47   + 11:22
 11. Kašpar Petr              TSU9900   LKT 80 Šumperk           57:06   + 15:41
 12. Hruška Tomáš             ABR0001   A-team NOVO Bruntál      58:16   + 16:51
 13. Zemko Zdeněk             SLA9900   SKOB Slaný               87:22   + 45:57
     Vávra Martin             HOR9700   TJ Jiskra Hořice           DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 13.00 km, 29 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ludvík Vojtěch           STB9301   TJ Stadion Nový Bor      57:11          
  2. Hradil Jiří              TZL8604   SKOB Zlín                58:38   + 1:27 
  3. Svoboda Honza            SMR7901   SNS Smržovka             59:40   + 2:29 
  4. Stránský Vojtěch         KPY9000   SOOB TJ Sokol Kralupy n  60:14   + 3:03 
  5. Bogar František          BOR8904   OK Jiskra Nový Bor       60:25   + 3:14 
  6. Laciga Radek             VSP8200   USK Praha                60:37   + 3:26 
  7. Garde Yoann              VBA8401   ŠK VAZKA Bratislava      60:47   + 3:36 
  8. Ševčík Martin            TBM7632   KOS TJ Tesla Brno        61:35   + 4:24 
  9. Bogar Kryštof            BOR9402   OK Jiskra Nový Bor       62:48   + 5:37 
 10. Bouchal Jiří             VPM8449   KOS Slavia Plzeň         63:13   + 6:02 
 11. Vala Radek               ABR8401   A-team NOVO Bruntál      64:17   + 7:06 
 12. Tišnovský Martin         TBM9120   KOS TJ Tesla Brno        64:46   + 7:35 
 13. Pospíšek Marek           TBM8907   KOS TJ Tesla Brno        64:58   + 7:47 
 14. Šňupárek Václav          TZL9548   SKOB Zlín                65:06   + 7:55 
 15. Kamaryt Tomáš            VPM8807   KOS Slavia Plzeň         65:27   + 8:16 
 16. Sajal Martin             SPC7803   SPORTICUS team           66:35   + 9:24 
 17. Rygl Jaroslav            TBM7044   KOS TJ Tesla Brno        67:05   + 9:54 
 18. Štěňha Martin            SPC7608   SPORTICUS team           67:12   + 10:01
 19. Chmelař Lukáš            XHK9100   MTBO Racing team Hradec  67:28   + 10:17
 20. Štěpánek Martin          TBM7327   KOS TJ Tesla Brno        67:31   + 10:20
 21. Hora Vojtěch             VSP8301   USK Praha                67:42   + 10:31
 22. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team           68:16   + 11:05
 23. Fajtl Jaroslav           VPM9001   KOS Slavia Plzeň         68:54   + 11:43
 24. Pucherna Jan             TAP7701   KOB TRETRA Praha         69:06   + 11:55
 25. Graubner Jan             TZL8236   SKOB Zlín                69:31   + 12:20
 26. Bezouška Tomáš           SPC7611   SPORTICUS team           70:34   + 13:23
 27. Vanka Petr               OKP6801   SK OK 24 Praha           70:37   + 13:26
 28. Kouřimský Jan            SLA7200   SKOB Slaný               71:14   + 14:03
 29. Johanovský Tomáš         DKP8500   Oddíl OB Kotlářka        71:59   + 14:48
 30. Wohanka Pavel            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  72:03   + 14:52
 31. Husák Václav             XHK7702   MTBO Racing team Hradec  72:47   + 15:36
 32. Hruška Miloš             ABR7501   A-team NOVO Bruntál      75:23   + 18:12
 33. Goder Josef              DKP8203   Oddíl OB Kotlářka        75:36   + 18:25
 34. Jalový Milan             RBK8347   SK Radioklub Blansko     75:39   + 18:28
 35. Štáfek Pavel             SKL7401   SMS Team Kladno          77:29   + 20:18
 36. Hons Miši                SMR7700   SNS Smržovka             79:54   + 22:43
 37. Urban Miroslav           DMS7900   Dynamo Malá Skála        82:56   + 25:45
     Muller Matej             VBA9601   ŠK VAZKA Bratislava       DISK          
     Kříž Libor               XHK7804   MTBO Racing team Hradec    DNS          
     Les Martin               VPM7906   KOS Slavia Plzeň           DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M21A 11.60 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha         58:44          
  2. Buchtík Aleš             XBM8201   PELL’S ABND RACING TEAM  59:32   + 0:48 
  3. Sedláček Petr            TSU8109   LKT 80 Šumperk           60:25   + 1:41 
  4. Schwab David             TBM7401   KOS TJ Tesla Brno        60:31   + 1:47 
  5. Kopecký Pavel            VSP7800   USK Praha                61:34   + 2:50 
  6. Uhmann Petr              TBM8307   KOS TJ Tesla Brno        62:22   + 3:38 
  7. Tošner Michal            VPM7803   KOS Slavia Plzeň         63:40   + 4:56 
  8. Jiran Jan                XHK7701   MTBO Racing team Hradec  63:47   + 5:03 
  9. Smrt Martin              EKP8431   VŠTJ Ekonom Praha        64:52   + 6:08 
 10. Müller Pavel             JEP7900   Jehlanka Team            64:59   + 6:15 
 11. Jirka Michal             SBK8403   KOB Start Blansko        65:07   + 6:23 
 12. Opršal Juraj             VBA8301   ŠK VAZKA Bratislava      65:12   + 6:28 
 13. Boček Milan              TBM9228   KOS TJ Tesla Brno        65:42   + 6:58 
 14. Merenus Štěpán           SPC8404   SPORTICUS team           66:40   + 7:56 
 15. Haničák Tomáš            DMS7700   Dynamo Malá Skála        66:47   + 8:03 
 16. Moravec Štěpán           SJI8101   OK Jihlava               67:06   + 8:22 
 17. Kazda Jiří               SJC8006   Sportcentrum Jičín       67:44   + 9:00 
 18. Nedopílek David          SVR7600   TJ Švýcárna              68:31   + 9:47 
 19. Putík Jiří               VLI7505   Slavia Liberec orientee  68:59   + 10:15
 20. Štochel Miroslav         MFP9300   VŠSK MFF UK Praha        69:03   + 10:19
 21. Štregl Petr              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí  69:13   + 10:29
 22. Havlík Ctibor            SPC8109   SPORTICUS team           69:36   + 10:52
 22. Tomeček Karel            TSU8300   LKT 80 Šumperk           69:36   + 10:52
 24. Anděl Robert             VPM8001   KOS Slavia Plzeň         69:45   + 11:01
 25. Musil Pavel              SJC7705   Sportcentrum Jičín       69:46   + 11:02
 26. Odvody Zdeněk            XPU8206   PARDUBICE BIKERS         69:51   + 11:07
 27. Polášek Radek            TBM8008   KOS TJ Tesla Brno        70:03   + 11:19
 28. Mikan Albert             EKP8606   VŠTJ Ekonom Praha        71:11   + 12:27
 29. Kabáth David             SBK8433   KOB Start Blansko        71:19   + 12:35
 30. Hegner Lukáš             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň      72:30   + 13:46
 31. Kužel Tomáš              FSP7610   VSK ČVUT Fakulta Staveb  72:45   + 14:01
 32. Bartoš Marián            VSP8201   USK Praha                72:50   + 14:06
 33. Šebesta Petr             TAP7604   KOB TRETRA Praha         74:20   + 15:36
 34. La Carbonara Claudio     TBM7337   KOS TJ Tesla Brno        75:36   + 16:52
 35. Urban Jan                SBK7537   KOB Start Blansko        77:37   + 18:53
 36. Stachoň Zdeněk           SBK8014   KOB Start Blansko        77:47   + 19:03
 37. Lukavec Petr             SMR7800   SNS Smržovka             78:08   + 19:24
     Jirka Jakub              VPM7905   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Geisler Michal           SPC7504   SPORTICUS team            DISK          
     Domín Nikolas            EKP8806   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Černý Ondřej             EKP8511   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Buriánek Vojta           SMR7801   SNS Smržovka              DISK          
     Maňásek Josef            SVR7700   TJ Švýcárna                DNS          
     Pucherna Petr            ZUP8002   MTBO ČZU Praha             DNS          
     Jiran Václav             XBM7601   PELL’S ABND RACING TEAM    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M21B 11.40 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šabatka Zdeněk           XHK8900   MTBO Racing team Hradec  46:44          
  2. Jedlička Lukáš           XHK8100   MTBO Racing team Hradec  49:48   + 3:04 
  3. Šimon Václav             LBE9100   TJ Lokomotiva Beroun     50:26   + 3:42 
  4. Urválek Jan              TCB8101   SK Technik České Budějo  53:51   + 7:07 
  5. Horák Pavel              VSP7200   USK Praha                56:05   + 9:21 
  6. Šafář Jan                XHK7700   MTBO Racing team Hradec  56:08   + 9:24 
  7. Bergl Tomáš              ZUP7800   MTBO ČZU Praha           56:31   + 9:47 
  8. Netuka Martin            XHK7302   MTBO Racing team Hradec  56:57   + 10:13
  9. Hýbl Lukáš               VIP7504   SK VIPrahlo              57:27   + 10:43
 10. Zít Jan                  LDC8200   KOB Děčín                58:16   + 11:32
 11. Jirásek Radek            XPU7802   PARDUBICE BIKERS         58:46   + 12:02
 12. Sochor Jan               SBK6922   KOB Start Blansko        61:08   + 14:24
 13. Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                61:27   + 14:43
 14. Paulíček Jiří            SJI7727   OK Jihlava               61:32   + 14:48
 15. Šafek Jiří               SBK7621   KOB Start Blansko        64:26   + 17:42
 16. Sedlák Radek             LIP7500   SOS Mamuti z Lipovky     64:31   + 17:47
 17. Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee  65:02   + 18:18
 18. Vozka Radim              BLI7402   MTBO Bludný kořen        65:14   + 18:30
 19. Otoupalík Jan            TBM7123   KOS TJ Tesla Brno        66:10   + 19:26
 20. Urbaník Robert           VLI7002   Slavia Liberec orientee  66:15   + 19:31
 21. Ištok Martin             BLI8001   MTBO Bludný kořen        66:49   + 20:05
 22. Ohera Karel              BLI7803   MTBO Bludný kořen        68:16   + 21:32
 23. Hons Lukáš               XPU8005   PARDUBICE BIKERS         70:20   + 23:36
 24. Vaněček Jan              ZUP8003   MTBO ČZU Praha           75:09   + 28:25
     Dvořák František         LDC7701   KOB Děčín                 DISK          
     Císař Jan                EKP8503   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Ševčík Matěj             XHK7908   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Klíma David              VBA7901   ŠK VAZKA Bratislava        DNS          
     Kurka Vojtěch            SMR8400   SNS Smržovka               DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M21C 7.40 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cerman Lukáš             DMS8100   Dynamo Malá Skála        44:05          
  2. David Josef              DMS8101   Dynamo Malá Skála        45:29   + 1:24 
  3. Vedral Martin            SPC8306   SPORTICUS team           46:45   + 2:40 
  4. Ramba Jiří               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        48:01   + 3:56 
  5. Bohuslav Václav          LPM7206   OK Lokomotiva Plzeň      53:19   + 9:14 
  6. Šimon Jakub              LBE8801   TJ Lokomotiva Beroun     55:08   + 11:03
  7. Hubík Martin             TBM8503   KOS TJ Tesla Brno        55:14   + 11:09
  8. Hečko Michal             TZL7749   SKOB Zlín                56:32   + 12:27
  9. Pilný Jiří               VRL7002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:45   + 12:40
 10. Zavrtálek Petr           SMR8401   SNS Smržovka             57:07   + 13:02
 11. Popule Tomáš             LPM8803   OK Lokomotiva Plzeň      59:01   + 14:56
 12. Procházka Libor          TZL8200   SKOB Zlín                68:45   + 24:40
 13. Suchomel Matouš          XHK7900   MTBO Racing team Hradec  91:43   + 47:38
     Munzar Martin            XPU7311   PARDUBICE BIKERS           DNS          
     Dudík Petr               JPV8917   Oddíl OS SK Prostějov      DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M40 10.20 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bureš Pavel              XBM7549   PELL’S ABND RACING TEAM  58:51          
  2. Klech Richard            VRB7201   Sportovní klub ve Vrbně  59:25   + 0:34 
  3. Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín       59:43   + 0:52 
  4. Horák Martin             LDC7100   KOB Děčín                61:07   + 2:16 
  5. Kroc Dalibor             GIG7400   GIGANT Orienteering      61:33   + 2:42 
  6. Hašek Ondřej             VPM6902   KOS Slavia Plzeň         62:20   + 3:29 
  7. Kovář Vladimír           VPM7200   KOS Slavia Plzeň         63:21   + 4:30 
  8. Folprecht Eduard         ZUP7300   MTBO ČZU Praha           64:15   + 5:24 
  9. Vaněk Petr               XHK7600   MTBO Racing team Hradec  64:28   + 5:37 
 10. Jirásek Milan            VSP7403   USK Praha                64:49   + 5:58 
 11. Pařízek Petr             SMR7001   SNS Smržovka             65:27   + 6:36 
 12. Gryc Tomáš               TBM6903   KOS TJ Tesla Brno        65:34   + 6:43 
 13. Skoupý Jan               GIG7001   GIGANT Orienteering      66:29   + 7:38 
 14. Žák Pavel                ABR7600   A-team NOVO Bruntál      66:47   + 7:56 
 15. Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo  70:08   + 11:17
 16. Háp Pavel                XHK7101   MTBO Racing team Hradec  70:43   + 11:52
 17. Hanovec Petr             VLI7101   Slavia Liberec orientee  72:23   + 13:32
 18. Kabát Jan                EKP6912   VŠTJ Ekonom Praha        73:46   + 14:55
 19. Vraný Jiří               VLI7504   Slavia Liberec orientee  74:05   + 15:14
 20. Štregl Tomáš             VRL7406   OOS TJ Spartak Vrchlabí  74:20   + 15:29
 21. Hasman Jan               VPM6901   KOS Slavia Plzeň         75:55   + 17:04
 22. Popjuk Viktor            NNN7621   Neregistrovaní (NNN)     76:19   + 17:28
 23. Ambrož Pavel             TBM7339   KOS TJ Tesla Brno        78:11   + 19:20
 24. Svoboda Radek            VPM6903   KOS Slavia Plzeň         79:44   + 20:53
 25. Malý Martin              TBM7610   KOS TJ Tesla Brno        81:20   + 22:29
 26. Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          81:34   + 22:43
 27. Pažický Ľudovít          RCP6941   RC&P TEAM Bratislava     90:09   + 31:18
 28. Shaviv Ran               24I6900   Israel Orienteering     103:52   + 45:01
 29. Zbořil Ctirad            UOL7200   SOB Olomouc             113:07   + 54:16
     Čermák Daniel            EKP7510   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Král Jan                 XBM6903   PELL’S ABND RACING TEAM   DISK          
     Šňupárek Ondřej          TZL6949   SKOB Zlín                 DISK          
     Svoboda Petr             SLA6803   SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M50 8.30 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Jiří                TSU5941   LKT 80 Šumperk           52:52          
  2. Novák Libor              OKP6504   SK OK 24 Praha           53:31   + 0:39 
  3. Maennel Harald           BOR5501   OK Jiskra Nový Bor       56:19   + 3:27 
  4. Bogar Leoš               BOR6603   OK Jiskra Nový Bor       58:02   + 5:10 
  5. Tišnovský Zdeněk         TBM6620   KOS TJ Tesla Brno        58:51   + 5:59 
  6. Fajtl Jaroslav           VPM6001   KOS Slavia Plzeň         58:54   + 6:02 
  7. Veselý Jan               ZUP6500   MTBO ČZU Praha           58:57   + 6:05 
  8. Pšenička Jiří            TCB6301   SK Technik České Budějo  59:01   + 6:09 
  9. Mlynárik Peter           VBA6501   ŠK VAZKA Bratislava      59:09   + 6:17 
  9. Mach Radovan             OKP6605   SK OK 24 Praha           59:09   + 6:17 
 11. Novotný Petr             TZL6601   SKOB Zlín                59:50   + 6:58 
 12. Kareis Martin            VLI6501   Slavia Liberec orientee  60:02   + 7:10 
 13. Buřt Vladimír            SBK6301   KOB Start Blansko        60:45   + 7:53 
 14. Doležal Josef            VAM6101   OOB Vamberk              63:37   + 10:45
 15. Kiac Jiří                XPU6305   PARDUBICE BIKERS         65:01   + 12:09
 16. Antoš Svatopluk          SJC6602   Sportcentrum Jičín       66:03   + 13:11
 17. Pospíšek Zbyněk          TBM6007   KOS TJ Tesla Brno        68:02   + 15:10
 18. Holinka Martin           ZPV6712   KOB ZPV Prostějov        68:50   + 15:58
 19. Autrata Vlastimil        RCP6041   RC&P TEAM Bratislava     70:02   + 17:10
 20. Dawson Keith             EKP5899   VŠTJ Ekonom Praha        71:19   + 18:27
 21. Vrábel Jaromír           ABR6102   A-team NOVO Bruntál      72:09   + 19:17
 22. Kuchař Pavel             SJC6000   Sportcentrum Jičín       81:02   + 28:10
 23. Němec Lubomír            ABR6201   A-team NOVO Bruntál      81:36   + 28:44
 24. Kopáček Miroslav         CHT6049   OOB SK Chrast            86:19   + 33:27
     Jánoška Jozef            RBA5902   TJ Rapid Bratislava       DISK          
     Křeček Miroslav          ZPV6213   KOB ZPV Prostějov         DISK          
     Kolář Rudolf             ABR6301   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Náhlovský David          TBM6512   KOS TJ Tesla Brno          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M60 7.40 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Laciga Zdeněk            VSP5200   USK Praha                42:16          
  2. Flašar Jan               KCK5701   KOB Český Krumlov        48:54   + 6:38 
  3. Nejedlý Petr             TZL5101   SKOB Zlín                51:28   + 9:12 
  4. Dravetz Walter           TZL5418   SKOB Zlín                52:07   + 9:51 
  5. Vojtášek Jan             ABR5301   A-team NOVO Bruntál      56:02   + 13:46
  6. Sladký Ivan              PBM5513   TJ Spartak 1. Brněnská   58:57   + 16:41
  7. Kuchař Vladimír          BOR4902   OK Jiskra Nový Bor       67:33   + 25:17
  8. Müller Petr              JEP4800   Jehlanka Team            69:39   + 27:23
  9. Lukavec Míla             SMR4900   SNS Smržovka             70:43   + 28:27
 10. Kadlec Luděk             VEY5600   YETTI & PINGUIN          77:21   + 35:05
 11. Vintr Ivan               TZL4501   SKOB Zlín               121:54   + 79:38
     Wald František           FSP5300   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Bochenek Milan           EKP5601   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Adrián Petr              EKP5600   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

OPEN 5.90 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Boháč Radim              NNN7400   Neregistrovaní (NNN)     39:25          
  2. Kamererová Valerie       STB9450   TJ Stadion Nový Bor      39:35   + 0:10 
  3. Háp Petr                 NNN7200   Neregistrovaní (NNN)     44:49   + 5:24 
  4. Kubant Pavel             35Z7100   MTBO Lázně Bohdaneč      47:52   + 8:27 
  5. Krechter David           NNN7401   Neregistrovaní (NNN)     54:38   + 15:13
  6. Nagy Josef               NNN6700   Neregistrovaní (NNN)     56:18   + 16:53
  7. Matoušková Petra                   Neregistrovaní (NNN)     57:52   + 18:27
  8. Bozděchová Lenka         PGP8254   SK Praga                 64:24   + 24:59
  9. Kirchmann Miloš          1NZ5500   Kidus                    73:37   + 34:12
 10. Lukavcová Lenka          SMR5450   SNS Smržovka             82:14   + 42:49
 11. Rohlík Petr              KVS6402   SKOB Kobra Vsetín        88:37   + 49:12
 12. Sochorová Tereza                   Neregistrovaní (NNN)     91:31   + 52:06
 13. Kamerer Marek            KAM6200   OK Kamenice              92:31   + 53:06
     Krechter David           NNN0201   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Krechter Adam            NNN0300   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Svobodová Magdalena      NNN9210   Neregistrovaní (NNN)       DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

W12L 3.00 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rejholcová Tereza        BOR0751   OK Jiskra Nový Bor       29:59          
  2. Folprechtová Julie       ZUP0650   MTBO ČZU Praha           30:00   + 0:01 
  3. Králová Denisa           TBM0559   KOS TJ Tesla Brno        34:45   + 4:46 
  4. Nagyová Zuzana           NNN0800   Neregistrovaní (NNN)     35:20   + 5:21 
  5. Pavlíčková Kája                    Neregistrovaní (NNN)     37:41   + 7:42 
  6. Ryglová Beáta                      KOS TJ Tesla Brno        44:52   + 14:53
  7. Vozková Veronika                   Neregistrovaní (NNN)     45:58   + 15:59
  8. Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team           50:27   + 20:28
  9. Vaněčková Anna                     Neregistrovaní (NNN)     51:01   + 21:02
 10. Jalová Kristýna          RBK1155   SK Radioklub Blansko     61:15   + 31:16
 11. La Carbonara Noemi       TBM1156   KOS TJ Tesla Brno        65:35   + 35:36
     Hegnerová Adéla          LPM0466   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Kalinová Lisa            SPC1158   SPORTICUS team            DISK          
     Machová Karolína                   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W14 5.80 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Králová Jolana           TBM0360   KOS TJ Tesla Brno        35:08          
  2. Pilná Natálie            VRL0351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:28   + 0:20 
  3. Horáková Kateřina        LDC0351   KOB Děčín                37:17   + 2:09 
  4. Kovářová Lucie           VPM0350   KOS Slavia Plzeň         40:29   + 5:21 
  5. Nagyová Kateřina         TJN0452   OOB TJ Tatran Jablonec   40:44   + 5:36 
  6. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               56:19   + 21:11
  7. Kadlecová Tereza         VEY0650   YETTI & PINGUIN          96:54   + 61:46
     Vanková Anna             OKP0550   SK OK 24 Praha             DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

W17 5.90 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mišoňová Magdalena       SMR0150   SNS Smržovka             35:16          
  2. Svobodová Alexandra      VPM0051   KOS Slavia Plzeň         39:55   + 4:39 
  3. Štreglová Zuzana         VRL0251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:08   + 6:52 
  4. Mišoňová Verča           SMR0450   SNS Smržovka             45:23   + 10:07
  5. Kuchařová Rozálie        SJC0251   Sportcentrum Jičín       45:27   + 10:11
  6. Pelikánová Máša          SKL0050   SMS Team Kladno          53:32   + 18:16
  7. Tymešová Anna            BOR0253   OK Jiskra Nový Bor       67:43   + 32:27
--------------------------------------------------------------------------------

W20 11.00 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grycová Veronika         TBM9859   KOS TJ Tesla Brno        53:57          
     Krausová Veronika        HOR9750   TJ Jiskra Hořice           DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 10.20 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichovská Martina        VSP8650   USK Praha                59:15          
  2. Kubínová Veronika        SKV9752   TJ Slovan Karlovy Vary,  60:31   + 1:16 
  3. Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha           62:59   + 3:44 
  4. Garde Hana               VBA8455   ŠK VAZKA Bratislava      63:26   + 4:11 
  5. Březinová Marie          TSU9191   LKT 80 Šumperk           63:30   + 4:15 
  6. Paulíčková Renata        SJI8057   OK Jihlava               65:55   + 6:40 
  7. Hrdinová Marie           VSP7852   USK Praha                66:59   + 7:44 
  8. Staňková Štěpánka        TSU8992   LKT 80 Šumperk           67:59   + 8:44 
  9. Haltof Ewa               ABR9499   A-team NOVO Bruntál      68:16   + 9:01 
 10. Lacigová Michaela        VSP8152   USK Praha                68:26   + 9:11 
 11. Ryšavá Vendula           ZUP8151   MTBO ČZU Praha           68:54   + 9:39 
 12. Králová Vilma            TZL9952   SKOB Zlín                73:02   + 13:47
 13. Skácelová Naděžda        TSU8889   LKT 80 Šumperk           73:25   + 14:10
 14. Krejčíková Barbora       TZL8551   SKOB Zlín                75:30   + 16:15
 15. Kurková Martina          SMR8850   SNS Smržovka             79:46   + 20:31
     Vanková Jana             OKP7750   SK OK 24 Praha            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21A 11.00 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. La Carbonara Hana        TBM7652   KOS TJ Tesla Brno        48:56          
  2. Pařízková Věrka          SMR7151   SNS Smržovka             52:18   + 3:22 
  3. Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary,  52:59   + 4:03 
  4. Kalinová Markéta         SPC8259   SPORTICUS team           53:15   + 4:19 
  5. Jirásková Markéta        VSP7653   USK Praha                53:22   + 4:26 
  6. Seifertová Magda         TBM9150   KOS TJ Tesla Brno        53:44   + 4:48 
  7. Lamichová Martina        XHK9150   MTBO Racing team Hradec  53:46   + 4:50 
  8. Nováková Lenka           EKP8062   VŠTJ Ekonom Praha        53:53   + 4:57 
  9. Musilová Vendula         SJC8355   Sportcentrum Jičín       54:34   + 5:38 
 10. Lesová Markéta           VPM8494   KOS Slavia Plzeň         54:36   + 5:40 
 11. Veličková Monika         ABR8951   A-team NOVO Bruntál      55:00   + 6:04 
 12. Mokrá Julie              VLI8051   Slavia Liberec orientee  55:15   + 6:19 
 13. Bouchalová Vendula       VPM8787   KOS Slavia Plzeň         56:08   + 7:12 
 14. Rambová Kamila           DKP8655   Oddíl OB Kotlářka        56:31   + 7:35 
 15. Hanajová Káťa            SMR8451   SNS Smržovka             56:55   + 7:59 
 16. Uhnavá Markéta           SBK8485   KOB Start Blansko        57:06   + 8:10 
 17. Kopecká Anežka           VSP8150   USK Praha                57:09   + 8:13 
 18. Honsová Lenka            SMR7750   SNS Smržovka             57:15   + 8:19 
 19. Fajtlová Jana            VPM8850   KOS Slavia Plzeň         57:54   + 8:58 
 20. Beržinská Soňa           SBK8554   KOB Start Blansko        57:57   + 9:01 
 21. Puchernová Zuzana        TAP8453   KOB TRETRA Praha         59:04   + 10:08
 22. Odvodyová Šárka          XPU8352   PARDUBICE BIKERS         59:19   + 10:23
 23. Stachoňová Barbara       SBK8451   KOB Start Blansko        59:28   + 10:32
 24. Folprechtová Kateřina    ZUP7452   MTBO ČZU Praha           59:44   + 10:48
 25. Křivancová Zdeňka        LBE9450   TJ Lokomotiva Beroun     59:54   + 10:58
 26. Trčková Helena           EKP8756   VŠTJ Ekonom Praha        62:13   + 13:17
 27. Jirková Petra            VPM8450   KOS Slavia Plzeň         62:57   + 14:01
 28. Puchernová Radka         ZUP8759   MTBO ČZU Praha           63:00   + 14:04
 29. Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB Start Blansko        64:37   + 15:41
 30. Haničáková Denisa        DMS8350   Dynamo Malá Skála        64:52   + 15:56
 31. Hečková Petra            TZL8153   SKOB Zlín                65:22   + 16:26
 32. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  65:42   + 16:46
 33. Kalošová TerKa           SMR8950   SNS Smržovka             66:09   + 17:13
 34. Jansová Doubravka        XPU9750   PARDUBICE BIKERS         66:51   + 17:55
 35. Hanzlíčková Martina      EKP8452   VŠTJ Ekonom Praha        67:29   + 18:33
 36. Vaněčková Petra          ZUP7950   MTBO ČZU Praha           67:44   + 18:48
 37. Lukavcová Ivana          SMR8754   SNS Smržovka             70:02   + 21:06
 38. Fremrová Jaroslava       LPM7954   OK Lokomotiva Plzeň      71:11   + 22:15
 39. Košíková Jitka           VSP7799   USK Praha                76:53   + 27:57
     Masopustová Elis         VLI8656   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21B 5.90 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Barbora          NNN0002   Neregistrovaní (NNN)     42:26          
  2. Jiranová Kateřina        XHK8350   MTBO Racing team Hradec  43:22   + 0:56 
  3. Kratschmerová Kateřina   TBM8558   KOS TJ Tesla Brno        43:44   + 1:18 
  4. Štembergová Lucie        EKP8851   VŠTJ Ekonom Praha        44:54   + 2:28 
  5. Večeřová Marcela         ABR8888   A-team NOVO Bruntál      45:42   + 3:16 
  6. Nečasová Petra           TZL8154   SKOB Zlín                47:29   + 5:03 
  7. Berglová Lucie           ZUP8250   MTBO ČZU Praha           48:13   + 5:47 
  8. Bártíková Zuzana         XPU8954   PARDUBICE BIKERS         48:17   + 5:51 
  9. Kuncová Jana             UOL7854   SOB Olomouc              49:33   + 7:07 
 10. Kazdová Jana             SJC7752   Sportcentrum Jičín       50:21   + 7:55 
 11. Honsová Petra            XPU8252   PARDUBICE BIKERS         50:32   + 8:06 
 12. Kuželová Michaela        FSP7851   VSK ČVUT Fakulta Staveb  51:26   + 9:00 
 13. Malá Alice               TBM7991   KOS TJ Tesla Brno        51:43   + 9:17 
 14. Votýpková Zuzana         BOR7958   OK Jiskra Nový Bor       52:21   + 9:55 
 15. Skobová Tereza           VIP7855   SK VIPrahlo              53:57   + 11:31
 16. Kameníková Kateřina      BOR7758   OK Jiskra Nový Bor       55:11   + 12:45
 17. Mišoňová Ivana           SMR7451   SNS Smržovka             55:38   + 13:12
 18. Buriánková Ivka          SMR7450   SNS Smržovka             56:59   + 14:33
 19. Horová Klára             VSP8455   USK Praha                57:22   + 14:56
 20. Sikorová Míša            3RX9350   Žádný klub               58:00   + 15:34
 21. Sedláková Hana           LIP7850   SOS Mamuti z Lipovky     59:05   + 16:39
 22. Zítová Pavla             LDC8151   KOB Děčín                60:52   + 18:26
 23. Nehasilová Petra         BOR8253   OK Jiskra Nový Bor       62:10   + 19:44
 24. Prylová Pavla            ZUP7552   MTBO ČZU Praha           68:13   + 25:47
     Kratochvílová Lucie      VPM9251   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Salingerová Anna         ZUP7750   MTBO ČZU Praha             DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

W40 5.90 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryglová Kateřina         TBM7372   KOS TJ Tesla Brno        37:36          
  2. Jašková Šárka            ABR7751   A-team NOVO Bruntál      39:08   + 1:32 
  3. Rejholcová Andrea        BOR6951   OK Jiskra Nový Bor       39:16   + 1:40 
  4. Kovářová Jitka           VPM7350   KOS Slavia Plzeň         41:06   + 3:30 
  5. Zápotocká Anna           VLI7250   Slavia Liberec orientee  41:23   + 3:47 
  6. Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:40   + 5:04 
  7. Mědílková Iva            SPC7160   SPORTICUS team           43:04   + 5:28 
  8. Vavrysová Lenka          TZL7400   SKOB Zlín                43:06   + 5:30 
  9. Schwabová Kateřina       TBM7371   KOS TJ Tesla Brno        44:26   + 6:50 
 10. Štreglová Andrea         VRL7552   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:16   + 7:40 
 11. Svobodová Petra          VPM7455   KOS Slavia Plzeň         48:07   + 10:31
 12. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               48:28   + 10:52
 13. Tumová Jana              SJC7452   Sportcentrum Jičín       53:48   + 16:12
 14. Králová Dana             XBM7650   PELL’S ABND RACING TEAM  56:44   + 19:08
 15. Ježková Hana             TUR6950   OOB TJ Turnov            59:49   + 22:13
 16. Pelikánová Lucie         SKL6950   SMS Team Kladno          85:54   + 48:18
--------------------------------------------------------------------------------

W50 5.90 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Králová Dana             TSU5896   LKT 80 Šumperk           40:15          
  2. Maliňáková Eva           TSU6550   LKT 80 Šumperk           44:02   + 3:47 
  3. Abelová Ivana            STB6798   TJ Stadion Nový Bor      48:52   + 8:37 
  4. Tichovská Jitka          PGP6153   SK Praga                 49:50   + 9:35 
  5. Pospíšková Luisa         TBM5959   KOS TJ Tesla Brno        50:02   + 9:47 
  6. Perůtková Ivana          TSU5850   LKT 80 Šumperk           53:14   + 12:59
  7. Skácelová Naděžda        TSU6183   LKT 80 Šumperk           56:06   + 15:51
  8. Ježková Regina           PGP6352   SK Praga                 59:12   + 18:57
  9. Kralova Eva              VBA4751   ŠK VAZKA Bratislava      59:49   + 19:34
 10. Kubínová Jana            SKV6751   TJ Slovan Karlovy Vary,  62:17   + 22:02
 11. Sladká Zora              PBM6059   TJ Spartak 1. Brněnská   62:34   + 22:19
 12. Hančíková Michaela       TZL6559   SKOB Zlín                77:45   + 37:30
 13. Řezníčková Hana          CHT6051   OOB SK Chrast            79:08   + 38:53
--------------------------------------------------------------------------------