Kód závodu          : 4260
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 11.11.2017
Místo konání        : Pohora
Mapa                : Mořicův Dvůr, 1:10 000
Pořadatel           : KON - KOB Konice
Ředitel závodu      : Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí     : Navrátil Václav - R3
Ředitel závodu      : Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí      : Hlavová Hana - R3

D10C 2.40 km, 85 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáňová Tereza          TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno        19:34          
  2. Jílková Pavla            KON0799 C KOB Konice               19:35   + 0:01 
  3. Kočová Klára             ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno       20:05   + 0:31 
  4. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno       20:07   + 0:33 
  5. Dobrovolná Anna          TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno        21:58   + 2:24 
  6. Paulíčková Tereza        UOL0750 C SOB Olomouc              22:22   + 2:48 
  7. Hanousková Veronika      RBKYYYY C SK Radioklub Blansko     24:42   + 5:08 
  8. Kovalčíková Alena        AOP0751 C Orientační Běh Opava     26:00   + 6:26 
  9. Hýblová Eliška           JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov    26:56   + 7:22 
 10. Skřivanková Anna         TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno        27:54   + 8:20 
 11. Tomanková Alice          KSU0959 C Klub vytrvalostních spo  29:43   + 10:09
 12. Rotková Veronika         ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno       29:47   + 10:13
 13. Horká Kateřina           TBM     C KOS TJ Tesla Brno        31:51   + 12:17
 14. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  36:12   + 16:38
 15. Rozsívalová Adéla        KON0760 C KOB Konice               37:14   + 17:40
 16. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  42:13   + 22:39
 17. Venerová Ines            RBK0751 C SK Radioklub Blansko     44:23   + 24:49
 18. Vernerová Hana           TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno        52:04   + 32:30
 19. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  52:22   + 32:48
 20. Sedláčková Hana          TBM0778 C KOS TJ Tesla Brno        56:02   + 36:28
 21. Ryglová Adéla            TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno        57:58   + 38:24
     Marková Eva              ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.30 km, 90 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Finstrlová Julie         ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno       18:32          
  2. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       20:31   + 1:59 
  3. Fuchsová Ema             TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno        22:28   + 3:56 
  4. Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno        22:37   + 4:05 
  5. Jílková Lenka            KON0666 B KOB Konice               22:45   + 4:13 
  6. Ježková Ivana            RBK0555 B SK Radioklub Blansko     24:08   + 5:36 
  7. Pazderníková Zdeňka      ASU0698 B Magnus Orienteering      24:39   + 6:07 
  8. Kurečková Klára          ABM0657 C KOB ALFA Brno            24:41   + 6:09 
  9. Burdová Helena           STE0653 C SK SKI-OB Šternberk      25:45   + 7:13 
 10. Baláčová Natálie         TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno        26:02   + 7:30 
 11. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        26:11   + 7:39 
 12. Barnatová Magda          ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno       28:14   + 9:42 
 13. Plachá Aneta             JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov    29:00   + 10:28
 14. Mazálková Libuše         ZBM0655 C SK Žabovřesky Brno       33:13   + 14:41
 15. Stryková Karolína        KSU0656 C Klub vytrvalostních spo  33:24   + 14:52
 16. Mazálková Klára          ZBM0558 C SK Žabovřesky Brno       39:03   + 20:31
 17. Mikošková Marie          STE0552 C SK SKI-OB Šternberk      44:04   + 25:32
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.10 km, 125 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rotková Markéta          ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno       31:25          
  2. Bednaříková Emma         VLI0359 A Slavia Liberec orientee  32:15   + 0:50 
  3. Barnatová Klára          ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno       33:03   + 1:38 
  4. Binarová Adéla           UOL0452 B SOB Olomouc              33:57   + 2:32 
  5. Dušková Tereza           TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno        35:32   + 4:07 
  6. Vedrová Ela              TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno        35:38   + 4:13 
  7. Bídová Markéta           UOL0352 C SOB Olomouc              38:44   + 7:19 
  8. Čelechovská Radka        UBM0451 C MENISKOS Brno            41:57   + 10:32
  9. Lubrichová Veronika      STE0451 C SK SKI-OB Šternberk      43:33   + 12:08
 10. Králová Jolana           TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno        44:40   + 13:15
 11. Šulová Amálie            SSU     C SK Severka Šumperk       55:24   + 23:59
 12. Vorlová Eva              ASU0499 B Magnus Orienteering      61:44   + 30:19
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 4.40 km, 125 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mulíčková Markéta        ABM0362 A KOB ALFA Brno            35:09          
  2. Raclavská Vlaďka         UOL0253 A SOB Olomouc              40:37   + 5:28 
  3. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              47:32   + 12:23
  4. Raclavská Zuzana         UOL0251 B SOB Olomouc              48:30   + 13:21
  5. Černochová Michaela      PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov         51:39   + 16:30
  6. Bašeová Klára            ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno       60:24   + 25:15
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 5.30 km, 135 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Greschnerová Tereza      ASU0299 B Magnus Orienteering      58:21          
  2. Utíkalová Kateřina       TBM9952 A KOS TJ Tesla Brno        61:54   + 3:33 
  3. Matušková Jana           RBK9999 B SK Radioklub Blansko     62:34   + 4:13 
  4. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        75:29   + 17:08
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.60 km, 200 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno       51:54          
  2. Tesařová Markéta         ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno       52:12   + 0:18 
  3. Horová Pavla             LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice  53:24   + 1:30 
  4. Chromá Kateřina          ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno       54:32   + 2:38 
  5. Chromá Adéla             TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno        61:06   + 9:12 
  6. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  64:20   + 12:26
  7. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               66:58   + 15:04
  8. Drábková Zuzana          TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno        71:55   + 20:01
  9. Křístková Veronika       ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno       73:46   + 21:52
 10. Janošíková Lenka         UOL7651 C SOB Olomouc              76:19   + 24:25
 11. Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  82:36   + 30:42
 12. Krejčí Lenka             PTE8350 C TJ Sokol Ptení           92:04   + 40:10
 13. Drašarová Eva            8XC8650 C                         102:47   + 50:53
 14. Plachá Andrea            JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov   111:08   + 59:14
 15. Cetkovská Tereza         PTE8750 C TJ Sokol Ptení          113:29   + 61:35
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 5.30 km, 135 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        47:18          
  2. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         50:33   + 3:15 
  3. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        52:21   + 5:03 
  4. Daňková Veronika         SBK8151 C KOB Start Blansko        52:52   + 5:34 
  5. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         53:47   + 6:29 
  6. Chmelářová Radka         JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov    54:57   + 7:39 
  7. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     58:45   + 11:27
  8. Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno        60:02   + 12:44
  9. Smolíková Kateřina       KSU7793 C Klub vytrvalostních spo  62:53   + 15:35
 10. Kočová Lenka             ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno       63:06   + 15:48
 11. Sedláčková Jana          HLV7060 C KČT - OB Holešov         63:33   + 16:15
 12. Doušková Klára           TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno        68:17   + 20:59
 13. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB ALFA Brno            69:43   + 22:25
 14. Obrátilová Naďa          ABM6654 C KOB ALFA Brno            72:32   + 25:14
 15. Chmelíková Gabriela      ZBM7653 C SK Žabovřesky Brno       73:24   + 26:06
 16. Urbánková Lenka          ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno       79:06   + 31:48
 17. Jágrová Vlasta           SBK7789 C KOB Start Blansko        81:28   + 34:10
 18. Čelechovská Zora         UBM7451 C MENISKOS Brno            82:20   + 35:02
 19. Poláčková Monika         JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov    84:00   + 36:42
 20. Bouzková Katka           SVS8151 C Orientklub Vsetín        89:23   + 42:05
 21. Karásková Marcela        ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov        91:46   + 44:28
 22. Stryková Vlasta          KSU7667 C Klub vytrvalostních spo  96:19   + 49:01
 23. Lubrichová Eva           STE7556 C SK SKI-OB Šternberk     109:38   + 62:20
 24. Štáblová Michaela        KSU7787 C Klub vytrvalostních spo 109:59   + 62:41
 25. Hýblová Iveta            JPV     C Oddíl OS SK Prostějov   124:14   + 76:56
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.80 km, 125 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chroustová Petra         VBM6655 C VSK Mendelu Brno         50:30          
  2. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        51:36   + 1:06 
  3. Kašparová Ivana          UOL6951 C SOB Olomouc              51:42   + 1:12 
  4. Jarošová Petra           ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov        51:44   + 1:14 
  5. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SOB Olomouc              52:11   + 1:41 
  6. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       53:45   + 3:15 
  7. Uchytilová Jana          JPV6677 C Oddíl OS SK Prostějov    55:50   + 5:20 
  8. Kabáthová Jitka          ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno       58:29   + 7:59 
  9. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        58:37   + 8:07 
 10. Vavrečková Ivana         JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov    59:44   + 9:14 
 11. Fuchsová Marcela         TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno        60:22   + 9:52 
 12. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         60:25   + 9:55 
 13. Mutinská Zdeňka          KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí      62:32   + 12:02
 14. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         63:48   + 13:18
 15. Neumannová Kamila        STE6751 C SK SKI-OB Šternberk      67:01   + 16:31
 16. Jašková Monika           TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno        69:38   + 19:08
 17. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      73:03   + 22:33
 18. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    77:34   + 27:04
 19. Šimková Hana             UOL6653 C SOB Olomouc              77:41   + 27:11
 20. Kotrlová Gita            UOL6953 C SOB Olomouc              80:21   + 29:51
 21. Novotná Jitka            ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory        83:18   + 32:48
 22. Ženčáková Marie          47C6850 C ASPV OA Šumperk          83:40   + 33:10
 23. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  84:31   + 34:01
     Mikošková Iveta          STE7150 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Felklová Jarmila         47C6050 C ASPV OA Šumperk           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.50 km, 100 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                42:57          
  2. Cigošová Anna            TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno        53:50   + 10:53
  3. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        55:34   + 12:37
  4. Sochorová Hana           HAV6250 C OB Havířov               56:05   + 13:08
  5. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      58:19   + 15:22
  6. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  58:46   + 15:49
  7. Dudíková Eva             JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov    62:26   + 19:29
  8. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                66:01   + 23:04
  9. Künstlerová Milada       UOL5651 C SOB Olomouc              66:54   + 23:57
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.20 km, 85 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáček Jonáš             TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno        18:31          
  2. Schwab Filip             TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno        19:54   + 1:23 
  3. Denemarek Max            TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno        23:58   + 5:27 
  4. Doušek Vilém             TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno        26:24   + 7:53 
  5. Kubíček Vavřinec         UOL0801 C SOB Olomouc              33:42   + 15:11
  6. Plachý Ondřej            JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov    35:18   + 16:47
  7. Hájek Štěpán             TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno        37:08   + 18:37
  8. Ježek David              RBK0801 C SK Radioklub Blansko     39:09   + 20:38
  9. Marek Filip              ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno       47:06   + 28:35
 10. Mikuš Matěj              PTE0808 C TJ Sokol Ptení           48:20   + 29:49
 11. Caha Michal              TBM0812 C KOS TJ Tesla Brno        56:15   + 37:44
 12. Saitl David              ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno       79:42   + 61:11
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.30 km, 90 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         19:05          
  2. Koča Vojtěch             ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno       19:27   + 0:22 
  3. Borunský Matěj           AOP0600 B Orientační Běh Opava     19:49   + 0:44 
  4. Folprecht Matyáš         TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno        20:03   + 0:58 
  5. Urbánek Tomáš            ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno       20:10   + 1:05 
  6. Kučera Tomáš             ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno       20:17   + 1:12 
  7. Brosch Ondřej            RBK0606 B SK Radioklub Blansko     21:19   + 2:14 
  8. Vedra Tobiáš             TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno        21:37   + 2:32 
  9. Bednařík Vilém           VLI0509 B Slavia Liberec orientee  23:12   + 4:07 
 10. Štorek Jan               JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov    23:37   + 4:32 
 11. Svirák Jonatan           TBM0608 C KOS TJ Tesla Brno        25:16   + 6:11 
 12. Vodička Igor             UOL0502 B SOB Olomouc              26:02   + 6:57 
 13. Jordán Alexandr          KSU0626 C Klub vytrvalostních spo  26:41   + 7:36 
 14. Karásek Antonín          PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov         27:09   + 8:04 
 15. Soldán Robin             PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov         27:22   + 8:17 
 16. Tomanek Lukáš            KSU0502 C Klub vytrvalostních spo  27:44   + 8:39 
 17. Baše Matěj               ZBM0509 B SK Žabovřesky Brno       29:07   + 10:02
 18. Greschner Adam           ASU0547 C Magnus Orienteering      30:23   + 11:18
 19. Fuchs Marek              TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno        32:33   + 13:28
 20. Lasota Jan               ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno       37:10   + 18:05
 21. Šťastný Kristián         VBM0602 C VSK Mendelu Brno         38:01   + 18:56
     Kobylka David            ASU0546 C Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.50 km, 115 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbánek Adam             ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno       26:01          
  2. Lička Adam               TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno        27:06   + 1:05 
  3. Doušek Tomáš             TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno        30:11   + 4:10 
  4. Stryk Štěpán             KSU0306 B Klub vytrvalostních spo  30:14   + 4:13 
  5. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  31:01   + 5:00 
  6. Fousek Vojtěch           RBK0403 B SK Radioklub Blansko     31:22   + 5:21 
  7. Patterman Prokop         KSU0333 B Klub vytrvalostních spo  33:32   + 7:31 
  8. Beneš Jindřich           KON0404 B KOB Konice               34:12   + 8:11 
  9. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  36:44   + 10:43
 10. Ježek Filip              RBK0405 C SK Radioklub Blansko     37:10   + 11:09
 11. Hanousek Matěj           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     42:32   + 16:31
 12. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        44:28   + 18:27
 13. Štoudek Martin           ASU0448 B Magnus Orienteering      45:29   + 19:28
 14. Chmelík Albert           ZBM0411 C SK Žabovřesky Brno       47:46   + 21:45
 15. Karásek Matyáš           ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov        48:42   + 22:41
 16. Karásek František        PLU0301 C TJ SOKOL Plumlov         49:07   + 23:06
 17. Fousek Matěj             RBK0402 C SK Radioklub Blansko     52:13   + 26:12
 18. Šperlich Jan             KSU0403 B Klub vytrvalostních spo  56:10   + 30:09
 19. Poláček Lukáš            JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov    72:06   + 46:05
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 5.60 km, 150 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        47:56          
  2. Hecl František           KSU0201 A Klub vytrvalostních spo  48:41   + 0:45 
  3. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              48:55   + 0:59 
  4. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 B SK Severka Šumperk       53:47   + 5:51 
  5. Štorek David             JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov    57:21   + 9:25 
  6. Čelechovský Matěj        UBM0202 B MENISKOS Brno            59:04   + 11:08
  7. Jedzok Vojtěch           UOL0202 C SOB Olomouc              63:41   + 15:45
  8. Holusek Jiří             JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov    66:15   + 18:19
  9. Šimek Štěpán             UOL0104 B SOB Olomouc              66:56   + 19:00
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 6.50 km, 215 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kinc Martin              ZBM9905 B SK Žabovřesky Brno       51:09          
  2. Bžatek Vojtěch           ZBM9908 C SK Žabovřesky Brno       51:41   + 0:32 
  3. Florián Vojtěch          ABM9901 A KOB ALFA Brno            58:26   + 7:17 
  4. Karásek Adam             ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov        58:43   + 7:34 
  5. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        59:51   + 8:42 
  6. Berka Otakar             RBK0002 C SK Radioklub Blansko     95:26   + 44:17
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 9.90 km, 260 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chromý Adam              TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno        61:28          
  2. Vedra David              TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno        64:19   + 2:51 
  3. Perknovský Radim         JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov    66:44   + 5:16 
  4. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        67:04   + 5:36 
  5. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  68:25   + 6:57 
  6. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     68:58   + 7:30 
  7. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  69:44   + 8:16 
  8. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 70:10   + 8:42 
  9. Šrom Jakub               NNN9500 C Neregistrovaní (NNN)     70:47   + 9:19 
 10. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        74:21   + 12:53
 11. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        75:55   + 14:27
 12. Šrubař Michal            ASU8606 C Magnus Orienteering      76:18   + 14:50
 13. Rygl Jaroslav            TBM7044 C KOS TJ Tesla Brno        77:06   + 15:38
 14. Jirka Jakub              VPM7905 C KOS Slavia Plzeň         80:44   + 19:16
 15. Tornai Szabolcs          25H7100 C Tabáni Spartacus         81:27   + 19:59
 16. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno       84:11   + 22:43
 17. Dudík Petr               JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov    86:33   + 25:05
 18. Chvátal Lukáš            ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno       86:39   + 25:11
 19. Krtička Jan              PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov         89:22   + 27:54
 20. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         94:01   + 32:33
 21. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  96:02   + 34:34
 22. Obrátil Štěpán           ABM9409 C KOB ALFA Brno            98:34   + 37:06
 23. Štěpánek Milan           KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí      98:49   + 37:21
 23. Andrš Petr               ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk      98:49   + 37:21
 25. Karásek Michal           ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov       107:41   + 46:13
 26. Bouzek Petr              SVS7901 C Orientklub Vsetín       115:15   + 53:47
 27. Musil Martin             STE79XX C SK SKI-OB Šternberk     116:58   + 55:30
 28. Goncalves Joao           OSN8900 C SK Orientační sporty No 122:01   + 60:33
     Bořil Tomáš              ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No   DISK          
     Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 6.90 km, 185 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      55:59          
  2. Bouška Tomáš             ABM9205 C KOB ALFA Brno            61:40   + 5:41 
  3. Mikuš Oldřich            PTE8204 C TJ Sokol Ptení           62:55   + 6:56 
  4. Hubáček Ondřej           JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov    65:56   + 9:57 
  5. Hrazdil Jiří             ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno       66:59   + 11:00
  6. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                71:32   + 15:33
  7. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        74:21   + 18:22
  8. Chmelík Petr             ZBM7507 C SK Žabovřesky Brno       78:13   + 22:14
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 7.60 km, 200 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    54:59          
  2. Schwab David             TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno        57:49   + 2:50 
  3. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     59:31   + 4:32 
  4. Daněk Roman              SBK7541 C KOB Start Blansko        61:21   + 6:22 
  5. Koča Jaroslav            ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno       61:37   + 6:38 
  6. Procházka Jan            RBK7919 C SK Radioklub Blansko     64:32   + 9:33 
  7. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              64:34   + 9:35 
  8. Ženčák Jaroslav          47C6100 C ASPV OA Šumperk          67:19   + 12:20
  9. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      67:45   + 12:46
 10. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB ALFA Brno            69:17   + 14:18
 11. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     69:30   + 14:31
 12. Král Jan                 TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno        69:43   + 14:44
 12. Karásek Martin           ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov        69:43   + 14:44
 14. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               70:31   + 15:32
 15. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       70:32   + 15:33
 16. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB ALFA Brno            72:20   + 17:21
 17. Baše Tomáš               ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno       72:52   + 17:53
 18. Coufal Svatoš            ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno       72:59   + 18:00
 19. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               75:33   + 20:34
 20. Patterman Pavel          KSU7337 C Klub vytrvalostních spo  75:59   + 21:00
 21. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc              78:01   + 23:02
 22. Vlach Jan                JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov    78:13   + 23:14
 23. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno       78:55   + 23:56
 24. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko     79:28   + 24:29
 25. Martinek Pavel           PTE7700 C TJ Sokol Ptení           80:45   + 25:46
 26. Ježek Petr               RBK7201 C SK Radioklub Blansko     81:06   + 26:07
 27. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  82:19   + 27:20
 28. Krhut Libor              HAV6302 C OB Havířov               83:05   + 28:06
 29. Pastrnek Pavel           KON     C KOB Konice               83:36   + 28:37
 30. Trš Lubomír              PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská   83:45   + 28:46
 31. Mareček Jiří             ADA5901 C OOB Spartak Adamov       84:14   + 29:15
 32. Dušek Vladimír           TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno        84:24   + 29:25
 33. Hanousek Kamil           RBK7401 C SK Radioklub Blansko     86:10   + 31:11
 34. Chmelář Jan              JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov    86:16   + 31:17
 35. Šňupárek Martin          XBM7107 C PELL´S ABND RACING TEAM  87:32   + 32:33
 36. Paulíček Michal          UOL7701 C SOB Olomouc              94:52   + 39:53
 37. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno        98:15   + 43:16
 38. Burda Tomáš              STE7600 C SK SKI-OB Šternberk     107:25   + 52:26
     Binar Robert             OOL7501 C SK Haná orienteering      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 6.40 km, 175 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             57:27          
  2. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        58:02   + 0:35 
  3. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    58:10   + 0:43 
  4. Svoboda Petr             ABM7124 C KOB ALFA Brno            58:55   + 1:28 
  5. Auermüller Vít           65X6700 C                          61:33   + 4:06 
  6. Mutinský Viktor          KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí      61:47   + 4:20 
  7. Sedláček Jaroslav        HLV6404 C KČT - OB Holešov         63:06   + 5:39 
  8. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    66:31   + 9:04 
  9. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  68:06   + 10:39
 10. Kotrle Miroslav          UOL7005 C SOB Olomouc              68:34   + 11:07
 11. Dokoupil Vojtěch         ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov        69:06   + 11:39
 12. Jordanov Nikolaj         VBM6501 C VSK Mendelu Brno         69:20   + 11:53
 13. Smutný Radek             ABM6701 C KOB ALFA Brno            69:52   + 12:25
 14. Kubíček Jiří             UOL6500 C SOB Olomouc              70:57   + 13:30
 15. Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál             71:09   + 13:42
 16. Vyroubal Michal                  C                          71:38   + 14:11
 17. Kurečka Robert           ABM7210 C KOB ALFA Brno            73:08   + 15:41
 18. Buřt Vladimír            SBK6301 C KOB Start Blansko        73:54   + 16:27
 19. Cetl Vladimír            AOP6602 C Orientační Běh Opava     74:22   + 16:55
 20. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           75:33   + 18:06
 21. Kubeš Jaromír            PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov         75:55   + 18:28
 22. Jašek Milan              TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        78:09   + 20:42
 23. Plachý Martin            JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov    80:56   + 23:29
 24. Palát Marek              ABM7047 C KOB ALFA Brno            81:20   + 23:53
 25. Štorek Petr              JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov    87:57   + 30:30
 26. Poláček Luboš            JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov    88:41   + 31:14
 27. Jaroš Vojtěch            ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov        89:20   + 31:53
 28. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc              89:46   + 32:19
 29. Mikoška Eman             STE7103 C SK SKI-OB Šternberk      91:20   + 33:53
 30. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         93:07   + 35:40
 31. Holusek Milan            JPV     C Oddíl OS SK Prostějov   102:52   + 45:25
 32. Fuchs Jan                TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno       116:45   + 59:18
 33. Hýbl Dušan               JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov   117:12   + 59:45
 34. Tužil Petr               NNN6515 C Neregistrovaní (NNN)    130:08   + 72:41
     Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.60 km, 155 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Strachota Jaroslav       ASU5600 C Magnus Orienteering      44:47          
  2. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     49:41   + 4:54 
  3. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        51:19   + 6:32 
  4. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                51:33   + 6:46 
  5. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  53:31   + 8:44 
  6. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  54:18   + 9:31 
  7. Felkl Luděk              47C6000 C ASPV OA Šumperk          55:58   + 11:11
  8. Šebesta Vlastislav       TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno        56:51   + 12:04
  9. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                56:52   + 12:05
 10. Krmášek Bohdan           AOP5301 C Orientační Běh Opava     58:20   + 13:33
 11. Bauer Emil               VBM4410 C VSK Mendelu Brno         59:54   + 15:07
 12. Maliňák Josef            SVS5501 C Orientklub Vsetín        69:41   + 24:54
 13. Truhlář Karel            ADA5111 C OOB Spartak Adamov       71:18   + 26:31
 14. Janošík Zdeněk           UOL5600 C SOB Olomouc              73:03   + 28:16
 15. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  74:15   + 29:28
 16. Šnyrch František         ABM4902 C KOB ALFA Brno            74:39   + 29:52
 17. Janošík Antonín          UOL5201 C SOB Olomouc              76:18   + 31:31
 18. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     78:19   + 33:32
 19. Fráňa Pavel              65C5900 C                          78:47   + 34:00
 20. Potěšil Václav           VBM5613 C VSK Mendelu Brno         79:39   + 34:52
 21. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      83:43   + 38:56
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.40 km, 125 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             37:41          
  2. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       42:13   + 4:32 
  3. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        43:48   + 6:07 
  4. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              46:49   + 9:08 
  5. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        48:04   + 10:23
  6. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  50:46   + 13:05
  7. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:20   + 13:39
  8. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     57:36   + 19:55
  9. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             60:22   + 22:41
 10. Gottfried Jan            UOL4602 C SOB Olomouc              73:46   + 36:05
--------------------------------------------------------------------------------

HD10N 2.20 km, 85 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Coufalová Rea            ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno       29:04          
  2. Burdová Hana             STE0852 C SK SKI-OB Šternberk      29:12   + 0:08 
  3. Pustějovský Matyáš       PLU0802 C TJ SOKOL Plumlov         29:25   + 0:21 
  4. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  31:54   + 2:50 
  5. Růžičková Agáta          ZBM0853 C SK Žabovřesky Brno       32:32   + 3:28 
  6. Vrbová Marie             PTE0850 C TJ Sokol Ptení           32:43   + 3:39 
  7. Štefková Michaela        PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov         34:27   + 5:23 
  8. Chmelář Filip            JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov    34:50   + 5:46 
  9. Benešová Anežka          KON0757 C KOB Konice               34:56   + 5:52 
 10. Hájková Michaela         KON0787 C KOB Konice               35:38   + 6:34 
 11. Caha Jana                TBM1058 C KOS TJ Tesla Brno        36:18   + 7:14 
 12. Mikoška Jan              STE0807 C SK SKI-OB Šternberk      36:24   + 7:20 
 13. Vavrdová Karolína        PTE0880 C TJ Sokol Ptení           36:54   + 7:50 
 14. Slepánek Kryštof         PLU1000 C TJ SOKOL Plumlov         45:36   + 16:32
 15. Bašeová Jolana           ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno       48:36   + 19:32
 16. Hřivňák Petr             PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov         49:29   + 20:25
 17. Kubíčková Magdalena      UOL1150 C SOB Olomouc              83:07   + 54:03
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.20 km, 85 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       26:48          
  2. Jágrová Aneta            RBK1551 C SK Radioklub Blansko     27:40   + 0:52 
  3. Slezáková Martina a LukášJPV     C Oddíl OS SK Prostějov    29:25   + 2:37 
  4. Fučíková Barbora         NNN0899 C Neregistrovaní (NNN)     30:35   + 3:47 
  5. Fučík Tomáš              NNN0749 C Neregistrovaní (NNN)     30:39   + 3:51 
  6. Kyncl Ondřej             ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno       31:03   + 4:15 
  7. Čeřovský Filip           KON1010 C KOB Konice               32:03   + 5:15 
  7. Beneš Jan                KON0909 C KOB Konice               32:03   + 5:15 
  9. Koča František           ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno       33:11   + 6:23 
 10. Vedrová Anika            TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno        34:07   + 7:19 
 11. Lasota Jakub             NNNJAKU C Neregistrovaní (NNN)     38:40   + 11:52
 12. Myšková Ema                      C                          39:03   + 12:15
 13. Fráňová Anežka           NNNFAFA C Neregistrovaní (NNN)     41:37   + 14:49
 14. Sedláček Matěj           HLV1000 C KČT - OB Holešov         41:42   + 14:54
 15. Musilová Anna                    C                          42:27   + 15:39
 16. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     43:03   + 16:15
 17. Kubáň Patrik             TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno        44:42   + 17:54
 18. Jágrová Zuzana           RBK1552 C SK Radioklub Blansko     45:03   + 18:15
 19. Schwabová Barbora        TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno        45:24   + 18:36
 20. Daněk František          SBK1010 C KOB Start Blansko        45:46   + 18:58
 21. Tichá Anna               SSU1150 C SK Severka Šumperk       45:53   + 19:05
 22. Faggianelli Pavel        RBK1554 C SK Radioklub Blansko     48:22   + 21:34
 23. Matečný Matyáš           JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov    48:47   + 21:59
 24. Vavrečka Saša            JPV     C Oddíl OS SK Prostějov    51:52   + 25:04
 25. Plachý Matyáš            JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov    51:57   + 25:09
 26. Skřivanek František      1XC1200 C Skřivankovi              57:03   + 30:15
 27. Chaloupková Klára        ZBM1260 C SK Žabovřesky Brno       59:23   + 32:35
 28. Procházková Magda        RBK1553 C SK Radioklub Blansko     63:46   + 36:58
 29. Tršová Daniela           PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská   70:49   + 44:01
 30. Chaloupka Matěj          NNNMATE C Neregistrovaní (NNN)     75:02   + 48:14
 31. Bouzek David             SVS     C Orientklub Vsetín        92:45   + 65:57
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.20 km, 85 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jašek Jindřich                   C                          23:27          
  2. Horký Petr               UBM7001 C MENISKOS Brno            25:58   + 2:31 
  3. Slezák Aleš              JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov    28:49   + 5:22 
  4. Havelka Jan              KON0222 C KOB Konice               28:52   + 5:25 
  5. Dobrovolný Vladimír      TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno        31:20   + 7:53 
  6. Mikušová Ivana           PTE8365 C TJ Sokol Ptení           32:14   + 8:47 
  7. Urbánek Petr             ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno       32:45   + 9:18 
  8. Mikšíková Kateřina       PTE7375 C TJ Sokol Ptení           33:06   + 9:39 
  9. Kmentová Lenka           ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk      33:07   + 9:40 
 10. Mesiarkinová Kamila      ASU8282 C Magnus Orienteering      33:40   + 10:13
 11. Bubla Jiří               5MX7700 C                          33:47   + 10:20
 12. Matuška Pavel            5RX7000 C                          33:50   + 10:23
 13. Baláč Radek                      C                          34:11   + 10:44
 14. Vršková Dagmar           ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno       34:56   + 11:29
 15. Maliňáková Petra         SVS8751 C Orientklub Vsetín        35:19   + 11:52
 16. Novotná Klára            ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory        35:35   + 12:08
 17. Wurzelová Pavlína        OSN9273 C SK Orientační sporty No  37:45   + 14:18
 18. Minx Vítek               PTE     C TJ Sokol Ptení           39:17   + 15:50
 19. Buráň Zdeněk             9MX5800 C                          40:49   + 17:22
 20. Hala Miroslav                    C                          41:02   + 17:35
 21. Buráňová Hana            9MX7050 C                          41:14   + 17:47
 22. Tóth Ivett               25H     C Tabáni Spartacus         42:48   + 19:21
 23. Myška Jakub                      C                          45:41   + 22:14
 24. Seidenglanzová Irena     SSU7450 C SK Severka Šumperk       46:42   + 23:15
 25. Borkovcová Lenka         5JZ9600 C                          49:10   + 25:43
 26. Kobylka Roman            ASU6749 C Magnus Orienteering      49:11   + 25:44
 27. Papoušková Radka         JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov    51:20   + 27:53
 28. Drašar Martin            8XC8400 C                          51:37   + 28:10
 29. Tichá Daniela            SSU6750 C SK Severka Šumperk       51:42   + 28:15
 30. Volencova Ivana          3SZ5250 C                          52:28   + 29:01
 31. Matečná Sofie            JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov    53:57   + 30:30
 32. Hrubý Lukáš              JPV0404 C Oddíl OS SK Prostějov    54:02   + 30:35
 33. Hrubá Klára              JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov    54:03   + 30:36
 34. Červinka Pavel                   C                          54:22   + 30:55
 35. Lasota Marek             NNNMARE C Neregistrovaní (NNN)     54:30   + 31:03
 36. Soldánová Tereza         JPV9899 B Oddíl OS SK Prostějov    56:14   + 32:47
 37. Bašeová Magdalena                C                          59:49   + 36:22
 38. Koutný Ondřej            JPV     C Oddíl OS SK Prostějov    61:06   + 37:39
 39. Chmelařová Blanka        25C6750 C                          61:33   + 38:06
 40. Fráňa Petr               NNNFPFP C Neregistrovaní (NNN)     62:38   + 39:11
 41. Kudiovský Eduard                 C                          67:26   + 43:59
 42. Kurdiovský Lukáš                 C                          67:36   + 44:09
 43. Raclavská Lenka          UOL0252 B SOB Olomouc              71:40   + 48:13
 44. Faltýnková Magda a Barbor        C                          79:58   + 56:31
 45. Burdová Olga             STE1701 C SK SKI-OB Šternberk      81:33   + 58:06
     Reichlová Jiřina         KSU7499 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Tomanková Martina        KSU7552 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.60 km, 150 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Musil Radek                      C                          59:23          
  2. Dressler Jan             SBK7911 C KOB Start Blansko        61:57   + 2:34 
  3. Kučera Viktor            ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno       62:25   + 3:02 
  4. Muchová Barbora          KVS     C SKOB Kobra Vsetín        71:42   + 12:19
  5. Novotný Petr             5CZ7300 C                          73:45   + 14:22
  6. Fráňa Martin             NNNFMFM C Neregistrovaní (NNN)     76:33   + 17:10
  7. Jirková Petra            VPM8450 C KOS Slavia Plzeň         78:24   + 19:01
  8. Kročová Klára            ZBM9458 C SK Žabovřesky Brno       91:05   + 31:42
     Folprecht Jaroslav       TBM7305 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------