Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korthauer, Aurelia | 43D8650 | Team Korthauer Racing GmbH | 32:30 | ||
2. | Nilsson, Ulla | 13S5500 | Grycksbo IF OK | 33:04 | + 0:34 | |
3. | Melicharová Barbora | LLI7252 | TJ Loko Liberec | 37:43 | + 5:13 | |
4. | Grandal, Kaja | 12N0200 | IL Tyrving | 39:00 | + 6:30 | |
5. | Bryggar, Anders | 13S6700 | Grycksbo IF OK | 52:05 | + 19:35 | |
6. | Mieske Jan-Manuel | 28D0000 | Weißenseer SV Rot-Weiss | 53:38 | + 21:08 | |
7. | Gunia, Franz | 21D9800 | SV IHW Alex 78 e. V. | 68:53 | + 36:23 | |
8. | Boeck Thomas | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 76:03 | + 43:33 | |
9. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | 78:45 | + 46:15 | |
10. | Thamdrup, Lisette | 14D6902 | Allerod OK | 99:38 | + 67:08 | |
11. | Reindal, Mia | 14D0200 | Allerod OK | 105:38 | + 73:08 | |
12. | Ouyang, Ping | 13N7500 | Ringerike O-lag | 107:26 | + 74:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rasmussen, Jytte Olander | 14D6900 | Allerod OK | 56:14 | ||
Rasmussen, Hanne | 14D0001 | Allerod OK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | Slavia Liberec orienteering | 23:42 | ||
2. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | SKOB Slaný | 37:20 | + 13:38 | |
3. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:29 | + 17:47 | |
4. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 47:55 | + 24:13 | |
5. | Čechová Klára | SLA0552 | SKOB Slaný | 51:30 | + 27:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | SKOB Slaný | 22:31 | ||
2. | Kollenbach, Louisa | 36D0500 | SC Helsa | 29:21 | + 6:50 | |
3. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 32:11 | + 9:40 | |
4. | Tóth, Barbara | 12H1001 | TIPO TKE | 34:56 | + 12:25 | |
5. | Neumann, Lena | 31D0300 | SV Lengefeld | 37:38 | + 15:07 | |
6. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | KOB Moira Brno | 42:05 | + 19:34 | |
7. | Bryggar, Elin | 13S0400 | Grycksbo IF OK | 62:05 | + 39:34 | |
8. | Nieminen, Milou | 13S0301 | Grycksbo IF OK | 65:49 | + 43:18 | |
Šafaříková Lucie | CST0351 | OB Strakonice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tóth, Blanka | 12H1002 | TIPO TKE | 21:37 | ||
2. | Leonhardt, Charlotte | 21D0100 | SV IHW Alex 78 e. V. | 23:26 | + 1:49 | |
3. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 23:49 | + 2:12 | |
4. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 24:10 | + 2:33 | |
5. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | SKOB Slaný | 29:46 | + 8:09 | |
6. | Jelínková Zuzana | CHC0151 | K.O.B. Choceň | 32:49 | + 11:12 | |
7. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 47:55 | + 26:18 | |
8. | Bejlová Karolína | LME | SK Los Mělník | 56:46 | + 35:09 | |
9. | Mieske Anna | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 71:41 | + 50:04 | |
10. | Mulíčková Zuzana | ABM0157 | KOB Moira Brno | 82:54 | + 61:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olsson, Ella | 13S0000 | Grycksbo IF OK | 20:24 | ||
2. | Odehnalová Klára | ABM9956 | KOB Moira Brno | 24:13 | + 3:49 | |
3. | Himilä, Julia | 15F0002 | Karkki-Rasti | 27:38 | + 7:14 | |
4. | Illnerová Kateřina | DKP9950 | Oddíl OB Kotlářka | 28:20 | + 7:56 | |
5. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | 30:45 | + 10:21 | |
6. | Kubecová Kateřina | STB9999 | TJ Stadion Nový Bor | 31:19 | + 10:55 | |
7. | Danielsen, Frederikke | 14D9902 | Allerod OK | 33:20 | + 12:56 | |
8. | Gustafsson, Sara | 15F0000 | Karkki-Rasti | 33:46 | + 13:22 | |
9. | Kolářová Johana | SLA9950 | SKOB Slaný | 34:53 | + 14:29 | |
10. | Kyselová Nela | ROU9951 | SKOB Roudnice nad Labem | 35:18 | + 14:54 | |
11. | Kubald, Marie | 13D0000 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 44:10 | + 23:46 | |
12. | Pelikánová Máša | MFP0050 | VŠSK MFF UK Praha | 46:12 | + 25:48 | |
13. | Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 59:29 | + 39:05 | |
Laybourn, Caroline | 14D9905 | Allerod OK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Dorothea | TUR9758 | OOB TJ Turnov | 22:04 | ||
2. | Grandal, Siri | 12N9701 | IL Tyrving | 24:19 | + 2:15 | |
3. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 24:20 | + 2:16 | |
4. | Saras, Ellen | 13S9800 | Grycksbo IF OK | 25:25 | + 3:21 | |
5. | Birte Friedrichs | 25D9805 | German O-Team | 25:29 | + 3:25 | |
6. | Räsänen, Johanna | 22F0002 | Kuopion Suunnistajat | 25:49 | + 3:45 | |
7. | Fiskum, Astrid | 12N9702 | IL Tyrving | 25:51 | + 3:47 | |
8. | Haltia, Ida Feiring | 12N9700 | IL Tyrving | 26:39 | + 4:35 | |
9. | Slavíková Silvie | PGP9751 | SK Praga | 28:55 | + 6:51 | |
10. | Olsson, Tova | 13S9801 | Grycksbo IF OK | 29:32 | + 7:28 | |
11. | Emilie Westin | 14N1020 | Inteam | 29:59 | + 7:55 | |
12. | Fläck, Engla | 13S9700 | Grycksbo IF OK | 31:42 | + 9:38 | |
13. | Käding, Henriette | 13D9700 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 31:50 | + 9:46 | |
14. | Bžatková Kateřina | 18C9752 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 33:04 | + 11:00 | |
15. | Ježková Kateřina | SLA9750 | SKOB Slaný | 34:54 | + 12:50 | |
16. | Kaartinen, Selja | 14F0000 | Angelniemen Ankkuri | 34:55 | + 12:51 | |
17. | Jobst, Thessa | 13D9800 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 35:53 | + 13:49 | |
18. | Grandal, Hanne | 12N9800 | IL Tyrving | 36:34 | + 14:30 | |
19. | Njastein, Stine | 12N9801 | IL Tyrving | 36:41 | + 14:37 | |
20. | Fürstová Anna | LLI9854 | TJ Loko Liberec | 38:16 | + 16:12 | |
21. | Berström, Maria | 13S9802 | Grycksbo IF OK | 38:54 | + 16:50 | |
22. | Hrdličková Ludmila | SLA9851 | SKOB Slaný | 40:18 | + 18:14 | |
23. | Růžičková Aneta | LBE9851 | TJ Lokomotiva Beroun | 42:31 | + 20:27 | |
24. | Sušánková Hana | SLA9855 | SKOB Slaný | 46:56 | + 24:52 | |
25. | Koutová Markéta | VLI9753 | Slavia Liberec orienteering | 60:40 | + 38:36 | |
Bednářová Štěpánka | PGP9750 | SK Praga | DISK | |||
Zábranská Kristýna | SLA9852 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | VSK Mendelu Brno | 28:10 | ||
2. | Eirin Fossoy | 14N1007 | Inteam | 29:12 | + 1:02 | |
3. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 29:22 | + 1:12 | |
4. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 29:36 | + 1:26 | |
5. | Lene Terese Myrland | 14N1005 | Inteam | 29:43 | + 1:33 | |
6. | Leonore Winkler | 25D9605 | German O-Team | 29:57 | + 1:47 | |
7. | Rajamäki, Netta | 25F0001 | Kangasala SK | 30:02 | + 1:52 | |
8. | Julie Hjortland | 14N1002 | Inteam | 31:50 | + 3:40 | |
9. | Tonje Vassend | 14N1001 | Inteam | 33:02 | + 4:52 | |
10. | Pavlů Kateřina | PGP9554 | SK Praga | 33:03 | + 4:53 | |
11. | Müllerová Eva | SLA9652 | SKOB Slaný | 34:32 | + 6:22 | |
12. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 35:24 | + 7:14 | |
13. | Kristine Ausen | 14N1004 | Inteam | 37:03 | + 8:53 | |
14. | Vilde Jorgensen | 14N1006 | Inteam | 37:28 | + 9:18 | |
15. | Rafajová Anna | SLA9550 | SKOB Slaný | 39:45 | + 11:35 | |
16. | Ingrid Holte | 14N1003 | Inteam | 40:17 | + 12:07 | |
17. | Otrusinová Jana | ABM9560 | KOB Moira Brno | 40:50 | + 12:40 | |
18. | Snopková Dajana | 17S9551 | Ekonom Banska Bystrica | 45:05 | + 16:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gunvor Hov Hoydal | 15N1010 | Junior Team Norway | 27:51 | |||
2. | Andrine Benjaminsen | 15N1009 | Junior Team Norway | 29:13 | + 1:22 | ||
3. | Mathilde Rundhaug | 15N1016 | Junior Team Norway | 29:51 | + 2:00 | ||
4. | Reinhard, Ellen | 19C9450 | Ulu's Reisewelt | 30:06 | + 2:15 | ||
5. | Sigrid Alexandersen | 15N1011 | Junior Team Norway | 30:56 | + 3:05 | ||
6. | Kirvesmies, Lotta | 37F1009 | Junior Team Finland | 31:17 | + 3:26 | ||
7. | Jokela, Emmi | 37F1004 | Junior Team Finland | 32:01 | + 4:10 | ||
8. | Ingrid Gulbrandsen | 15N1014 | Junior Team Norway | 32:14 | + 4:23 | ||
9. | Synnove Braten | 15N1013 | Junior Team Norway | 32:54 | + 5:03 | ||
10. | Simkovics, Anna | 14A1001 | ASVÖ Wien | 33:08 | + 5:17 | ||
11. | Kristine Berglia | 15N1015 | Junior Team Norway | 33:16 | + 5:25 | ||
12. | Theresa Flechsig | 25D9401 | German O-Team | 33:40 | + 5:49 | ||
13. | Maraianne Opsahl Bredesen | 16N5005 | Fossum | 33:55 | + 6:04 | ||
14. | Kymäläinen, Sanni | 37F1003 | Junior Team Finland | 34:07 | + 6:16 | ||
15. | Sabine Rothaug | 25D9402 | German O-Team | 34:09 | + 6:18 | ||
15. | Hyvärinen, Emilia | 37F1010 | Junior Team Finland | 34:09 | + 6:18 | ||
17. | Nieke, Corinna | 33D1031 | USV TU Dresden | 34:22 | + 6:31 | ||
18. | Jakobsson, Laura | 37F1018 | Junior Team Finland | 34:42 | + 6:51 | ||
19. | Otsamo, Pihla | 37F1008 | Junior Team Finland | 34:50 | + 6:59 | ||
20. | Kuusela, Tuija | 37F1017 | Junior Team Finland | 34:52 | + 7:01 | ||
21. | Kožinová Anna | PGP9350 | SK Praga | 35:04 | + 7:13 | 3134 | |
22. | Kochová Nikola | TUR9358 | OOB TJ Turnov | 35:31 | + 7:40 | 3094 | |
23. | Björklund, Amilia | 12S9300 | Sävedalens AIK | 35:37 | + 7:46 | ||
24. | Horová Pavla | LPU9457 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:01 | + 8:10 | 3051 | |
25. | Nurmi, Ella | 37F1014 | Junior Team Finland | 36:37 | + 8:46 | ||
26. | Vassend, Guro | 16N9350 | Fossum | 36:49 | + 8:58 | ||
27. | Roininen, Essi | 37F1012 | Junior Team Finland | 36:56 | + 9:05 | ||
28. | Puikkonen, Janika | 37F1007 | Junior Team Finland | 37:05 | + 9:14 | ||
29. | Suominen, Marika | 37F1001 | Junior Team Finland | 37:24 | + 9:33 | ||
30. | Lehárová Alžběta | LPU9456 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:32 | + 9:41 | 2919 | |
31. | Nummela, Liinu | 37F1015 | Junior Team Finland | 37:43 | + 9:52 | ||
32. | Peltomäki, Elli | 37F1019 | Junior Team Finland | 38:42 | + 10:51 | ||
33. | Kottonen, Annika | 17F0000 | Lynx | 38:49 | + 10:58 | ||
34. | Marthe Gloersen | 14N1009 | Inteam | 38:51 | + 11:00 | ||
35. | Metsola, Roosa | 37F1013 | Junior Team Finland | 39:50 | + 11:59 | ||
36. | Manderbacka, Hanne | 37F1006 | Junior Team Finland | 40:26 | + 12:35 | ||
37. | Ingrid Nygard | 14N1010 | Inteam | 41:22 | + 13:31 | ||
38. | Reiman, Anni | 37F1005 | Junior Team Finland | 46:11 | + 18:20 | ||
39. | Charousková Lucie | DOK9450 | OK Doksy | 46:40 | + 18:49 | 2124 | |
40. | Lněničková Petra | LPU9455 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:59 | + 20:08 | 2009 | |
41. | Haavisto, Emmi | 37F1002 | Junior Team Finland | 50:39 | + 22:48 | ||
42. | Knitsch, Franziska | 29D9450 | USG Chemnitz | 51:09 | + 23:18 | ||
43. | Drechsel, Elisabeth | 33D1006 | USV TU Dresden | 53:35 | + 25:44 | ||
Valtonen, Anni | 37F1016 | Junior Team Finland | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duchová Iveta | LPU8654 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:31 | 9934 | ||
2. | Gomzyk Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 40:17 | + 0:46 | 9759 | |
3. | Viberg, Tuulia | 37F1011 | Junior Team Finland | 41:26 | + 1:55 | ||
4. | Rufferová Iva | TUR8354 | OOB TJ Turnov | 44:48 | + 5:17 | 8729 | |
5. | Knapová Jana | LPU9053 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:15 | + 7:44 | 8170 | |
6. | Krafková Lucie | TUR8650 | OOB TJ Turnov | 48:45 | + 9:14 | 7828 | |
7. | Anne Kunzendorf | 25D9001 | German O-Team | 53:26 | + 13:55 | ||
8. | Esther Doetsch | 25D8801 | German O-Team | 54:34 | + 15:03 | ||
9. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | SK Praga | 55:35 | + 16:04 | 6269 | |
10. | Jacob, Florence | 39D8950 | OL-Team Köln | 61:55 | + 22:24 | ||
11. | Sisa Dorottya | 16H8950 | JMD | 71:02 | + 31:31 | ||
Straube, Hanka | 31D7300 | SV Lengefeld | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Persson, Karin | 19S0000 | Hagaby GoIF | 29:41 | |||
2. | Horáková Veronika | TUR8751 | OOB TJ Turnov | 34:05 | + 4:24 | 7343 | |
3. | Bakker, Geke | 17N8400 | HOC '93 | 34:28 | + 4:47 | ||
4. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 34:29 | + 4:48 | 7261 | |
5. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB Start Blansko | 36:07 | + 6:26 | 6925 | |
6. | Graumann, Friederike | 23D9100 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 36:47 | + 7:06 | ||
7. | Partanen, Ritva | 26F8550 | Nilsiän Nujakka | 36:56 | + 7:15 | ||
8. | Smolková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | 37:54 | + 8:13 | 6558 | |
9. | Peterová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 37:58 | + 8:17 | 6545 | |
10. | Westin Kjersti | PGP9255 | SK Praga | 38:09 | + 8:28 | 6507 | |
11. | Lund-Johansen, Helene | 12N8900 | IL Tyrving | 38:20 | + 8:39 | ||
12. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 38:23 | + 8:42 | 6459 | |
13. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | SK Žabovřesky Brno | 38:24 | + 8:43 | 6455 | |
14. | Dobke, Marika | 42D8250 | OK Leipzig | 39:00 | + 9:19 | ||
15. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 39:26 | + 9:45 | 6243 | |
16. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 39:29 | + 9:48 | 6233 | |
17. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | TJ Lokomotiva Beroun | 39:51 | + 10:10 | 6157 | |
18. | Uhnavá Markéta | ZBM8485 | SK Žabovřesky Brno | 40:42 | + 11:01 | 5983 | |
19. | Křivancová Zdenka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 40:55 | + 11:14 | 5938 | |
20. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | SK Žabovřesky Brno | 41:22 | + 11:41 | 5846 | |
21. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 41:27 | + 11:46 | 5828 | |
22. | Wysocka, Malwina | 24P8500 | Slask O-Team | 42:11 | + 12:30 | ||
23. | Engelhardt Katja | 19D8450 | SSV Planeta Radebeul | 42:33 | + 12:52 | ||
24. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:25 | + 13:44 | 5424 | |
25. | Roßberg, Sylva | 29D9100 | USG Chemnitz | 46:03 | + 16:22 | ||
26. | Hrzinová Hana | ONO8350 | SKOB Ostrov | 47:48 | + 18:07 | 4523 | |
27. | Choutková Magdalena | SOB8851 | SOBSA | 48:14 | + 18:33 | 4434 | |
28. | Kosch, Sabeth | 44D9150 | OLV Steinberg | 48:47 | + 19:06 | ||
29. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 52:51 | + 23:10 | 3485 | |
30. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:42 | + 28:01 | 2488 | |
31. | Richter, Silke | 33D1028 | USV TU Dresden | 71:38 | + 41:57 | ||
32. | Rickmeyer, Tina | 33D1038 | USV TU Dresden | 78:06 | + 48:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hančíková Hana | TZL8852 | SKOB Zlín | 27:56 | 5852 | ||
2. | Tihonová Martina | PHK8651 | OK 99 Hradec Králové | 30:26 | + 2:30 | 5429 | |
3. | Bohunská Jana | KRN8651 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:20 | + 7:24 | 4598 | |
4. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:38 | + 7:42 | 4547 | |
5. | Žitná Jana | SMB9251 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 35:54 | + 7:58 | 4502 | |
6. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Chemopetrol Litvínov | 37:22 | + 9:26 | 4254 | |
7. | Englmaier, Gudrun | 14A0009 | ASVÖ Wien | 37:31 | + 9:35 | ||
8. | Hlavačiková Erika | 17S8752 | Ekonom Banska Bystrica | 38:11 | + 10:15 | ||
9. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 38:31 | + 10:35 | 4059 | |
10. | Schmidt Beate | 18D0050 | Post SV Dresden | 40:58 | + 13:02 | ||
11. | Kršáková Marie | VIC9191 | OB Vizovice | 43:15 | + 15:19 | 3257 | |
12. | Rychlá Veronika | NNN0003 | OB | 43:37 | + 15:41 | ||
13. | Volná Jitka | ABM9256 | KOB Moira Brno | 45:11 | + 17:15 | 2929 | |
14. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 46:59 | + 19:03 | 2624 | |
15. | Skoblová Markéta | PUL9152 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 48:44 | + 20:48 | ||
16. | Charushnikova, Svetlana | 26D7900 | OLV Potsdam | 50:41 | + 22:45 | ||
17. | Bohunská Monika | KRN9151 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 56:27 | + 28:31 | 1020 | |
18. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | K.O.B. Choceň | 59:38 | + 31:42 | 480 | |
19. | Műllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 59:51 | + 31:55 | 443 | |
20. | Šebková Jana | SCP9250 | OK Sparta Praha | 63:37 | + 35:41 | 0 | |
21. | Miskiewicz, Martyna | 23P8900 | OK!Sport | 74:39 | + 46:43 | ||
22. | Puternicka, Joanna | 22P8700 | KInO Stowarzysze Warszawa | 77:46 | + 49:50 | ||
23. | Baumgartner, Nadia | 33C8550 | OLG Galgenen | 80:56 | + 53:00 | ||
24. | Huonder, Nicole | 35C7950 | OLG Säuliamt | 85:45 | + 57:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horst, Brit | 15D7600 | TV 1898 Alsbach | 34:23 | ||
2. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 35:46 | + 1:23 | |
3. | Knaupová Ivana | SMB7852 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 36:29 | + 2:06 | |
4. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 38:29 | + 4:06 | |
5. | Mulíčková Eva | ABM7469 | KOB Moira Brno | 38:58 | + 4:35 | |
6. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 39:20 | + 4:57 | |
7. | Saranen, Anastasia | 23F0000 | Hiisirasti | 40:11 | + 5:48 | |
8. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 41:42 | + 7:19 | |
9. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 42:08 | + 7:45 | |
10. | Löhning, Susanne | 33D1027 | USV TU Dresden | 50:56 | + 16:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 28:41 | ||
2. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 35:48 | + 7:07 | |
3. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 37:22 | + 8:41 | |
4. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 38:55 | + 10:14 | |
5. | Flodström, Helena | 13S7500 | Grycksbo IF OK | 41:34 | + 12:53 | |
6. | Rauff, Lisbeth | 14D7500 | Allerod OK | 47:21 | + 18:40 | |
7. | Dastychová Alexandra | PEN7450 | OK RECO Sport | 65:20 | + 36:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eckardt, Cornelia | 33D1009 | USV TU Dresden | 30:09 | ||
2. | Holfeld, Christina | 33D1013 | USV TU Dresden | 34:12 | + 4:03 | |
3. | Kubald, Katrin | 13D6900 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 34:50 | + 4:41 | |
4. | Zschäckel, Daniela | 21D7200 | SV IHW Alex 78 e. V. | 35:33 | + 5:24 | |
5. | Saras, Ulrika | 13S7100 | Grycksbo IF OK | 37:18 | + 7:09 | |
6. | Procházková Alexandra | LPU7051 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:07 | + 7:58 | |
7. | Räsänen, Marja | 26F0000 | Nilsiän Nujakka | 38:57 | + 8:48 | |
8. | Németh, Ágnes | 12H1016 | TIPO TKE | 39:11 | + 9:02 | |
9. | Paroulková Iva | LLI7151 | TJ Loko Liberec | 39:22 | + 9:13 | |
10. | Klapalová Jana | VAM6451 | OOB Vamberk | 39:29 | + 9:20 | |
11. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 39:32 | + 9:23 | |
12. | Zelenin, Ekaterina | 29D7000 | USG Chemnitz | 39:51 | + 9:42 | |
13. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | TJ Slavia Hradec Králové | 41:25 | + 11:16 | |
14. | Calvet, Christine | 12A | Naturfreunde Wien | 41:54 | + 11:45 | |
15. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 44:34 | + 14:25 | |
16. | Fürstová Katka | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 44:46 | + 14:37 | |
17. | Lenka Westin | 14N1019 | Inteam | 45:36 | + 15:27 | |
18. | Kempe, Bettina | 19D6450 | SSV Planeta Radebeul | 51:00 | + 20:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | KOB Moira Brno | 28:03 | ||
2. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 29:20 | + 1:17 | |
3. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 29:28 | + 1:25 | |
4. | Mokrá Regina | ABM6854 | KOB Moira Brno | 30:23 | + 2:20 | |
5. | Kašparová Marie | ZAK7250 | SK Netopýr Zákupy | 30:35 | + 2:32 | |
6. | Otrusinová Helena | ABM7054 | KOB Moira Brno | 31:05 | + 3:02 | |
7. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 31:22 | + 3:19 | |
8. | Reisingerová Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 34:01 | + 5:58 | |
9. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | KOB Moira Brno | 36:20 | + 8:17 | |
10. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 36:53 | + 8:50 | |
11. | Napp, Silke | 41D7150 | Braunschweiger MTV 1896 | 38:25 | + 10:22 | |
12. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 38:33 | + 10:30 | |
13. | Fläck, Mari | 13S6900 | Grycksbo IF OK | 39:59 | + 11:56 | |
14. | Gronborg, Angélique | 14D7200 | Allerod OK | 40:54 | + 12:51 | |
15. | Kyselová Jana | ROU7050 | SKOB Roudnice nad Labem | 44:51 | + 16:48 | |
16. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | 45:30 | + 17:27 | |
Hořáková Petra | LLI6953 | TJ Loko Liberec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Conti, Michela | 34C6850 | CO UTOE Bellinzona | 25:27 | ||
2. | Grob, Brigitte | 19C1007 | Ulu's Reisewelt | 26:01 | + 0:34 | |
3. | Otsamo, Riikka-Leena | 21F0000 | Helsingin Suunnistajat | 27:04 | + 1:37 | |
4. | Kraemer, Karin | 18D6300 | Post SV Dresden | 27:37 | + 2:10 | |
5. | Richter, Sabine | 33D1037 | USV TU Dresden | 28:38 | + 3:11 | |
6. | Grandal, Else | 12N6400 | IL Tyrving | 29:48 | + 4:21 | |
7. | Leonhardt, Annette | 17D0003 | TSV Berlin | 31:37 | + 6:10 | |
8. | Njastein, Marianne | 12N6500 | IL Tyrving | 32:47 | + 7:20 | |
9. | Drechsel, Ines | 33D1007 | USV TU Dresden | 33:11 | + 7:44 | |
10. | Müllerová Zorka | VAM6767 | OOB Vamberk | 33:32 | + 8:05 | |
11. | Spangenberg, Birgit | 34D6550 | OLG Regensburg | 36:34 | + 11:07 | |
12. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 36:38 | + 11:11 | |
13. | Dersch-Kollenbach Brigitt | 36D6750 | SC Helsa | 36:52 | + 11:25 | |
14. | Munktved, Dorthe | 14D6401 | Allerod OK | 37:16 | + 11:49 | |
15. | Roßberg, Cornelia | 29D6400 | USG Chemnitz | 37:17 | + 11:50 | |
16. | Němečková Jarmila | OKP6650 | SK OK 24 Praha | 37:19 | + 11:52 | |
17. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Sokol Hostivice | 37:39 | + 12:12 | |
18. | Bergmann, Charlotte | 14D6400 | Allerod OK | 38:25 | + 12:58 | |
19. | Ansorge, Silke | 24D | SV Robotron Dresden | 44:52 | + 19:25 | |
20. | Boeck Ute | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 49:49 | + 24:22 | |
21. | Koch, Eva | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 50:25 | + 24:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 29:46 | ||
2. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 34:00 | + 4:14 | |
3. | Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:56 | + 12:10 | |
4. | Bendt, Marianne | 14D5701 | Allerod OK | 47:03 | + 17:17 | |
5. | Kohler, Marianne | 19C1003 | Ulu's Reisewelt | 72:13 | + 42:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gjermo, Christine | 11N6100 | Ostmarka OK | 22:44 | ||
2. | Kymäläinen, Maritta | 38F6350 | Tampereen Pyrintö | 25:20 | + 2:36 | |
3. | Eronen, Jaana | 43F6350 | Pihkaniskat | 25:51 | + 3:07 | |
4. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 28:02 | + 5:18 | |
5. | Šípová Soňa | BOR6150 | OK Jiskra Nový Bor | 28:23 | + 5:39 | |
6. | Juckelandt, Sabine | 33D1016 | USV TU Dresden | 29:25 | + 6:41 | |
7. | Leideck, Heike | 33D1022 | USV TU Dresden | 30:02 | + 7:18 | |
8. | Buhler, Birgit | 33D1002 | USV TU Dresden | 30:19 | + 7:35 | |
9. | Rajamäki, Terhi | 25F0000 | Kangasala SK | 31:10 | + 8:26 | |
10. | Brettschneider Gudrun | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 31:48 | + 9:04 | |
11. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 32:00 | + 9:16 | |
12. | Graumann, Heidi | 23D6300 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 32:32 | + 9:48 | |
13. | Berström, Gunilla | 13S6100 | Grycksbo IF OK | 34:40 | + 11:56 | |
14. | Jedličková Zdena | BOR6250 | OK Jiskra Nový Bor | 36:01 | + 13:17 | |
15. | Sell-Petersen, Maria | 14D6200 | Allerod OK | 36:53 | + 14:09 | |
16. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 37:02 | + 14:18 | |
17. | Wiedenfeld, Ute | 19D6200 | SSV Planeta Radebeul | 37:58 | + 15:14 | |
18. | Šrůtová Marcela | PGP6351 | SK Praga | 38:34 | + 15:50 | |
19. | Košková Vlasta | LLI6351 | TJ Loko Liberec | 40:54 | + 18:10 | |
20. | Schmutterer, Birgit | 33D1043 | USV TU Dresden | 44:06 | + 21:22 | |
21. | Nováková Pavla | DOK5950 | OK Doksy | 44:46 | + 22:02 | |
22. | Göhlman, Anna | 12N6300 | IL Tyrving | 46:58 | + 24:14 | |
23. | Reindal, Lisbeth | 14D6300 | Allerod OK | 50:52 | + 28:08 | |
24. | Vilimovská Miroslava | DOK5750 | OK Doksy | 53:12 | + 30:28 | |
25. | Kapounová Jitka | DOK6050 | OK Doksy | 62:04 | + 39:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kottonen, Annariitta | 17F0001 | Lynx | 24:04 | ||
2. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 28:49 | + 4:45 | |
3. | Luovula Pia | 11F5851 | Suosmeren Salpa | 29:41 | + 5:37 | |
4. | Ryman, Stina | 13S5700 | Grycksbo IF OK | 31:00 | + 6:56 | |
4. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 31:00 | + 6:56 | |
6. | Ahlqvist, Kristiina | 33F0001 | Raisu Lumous | 31:24 | + 7:20 | |
7. | Taimisto, Sinikka | 36F0001 | MS Parma | 32:16 | + 8:12 | |
8. | Tonn, Gisela | 19D5400 | SSV Planeta Radebeul | 32:26 | + 8:22 | |
9. | Humalamäki, Mirja | 35F0000 | Suomussalmen Rasti | 33:13 | + 9:09 | |
10. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:19 | + 9:15 | |
11. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 34:20 | + 10:16 | |
12. | Humalamäki, Marja | 34F0000 | Ähtärin Urheilijat | 35:48 | + 11:44 | |
13. | Braatz, Monika | 32D5750 | Treptower SV 1949 | 36:01 | + 11:57 | |
14. | Vapalahti, Inkeri | 28F5450 | Rasti-Vihti | 36:23 | + 12:19 | |
15. | Puhakka, Raija | 22F0001 | Kuopion Suunnistajat | 36:52 | + 12:48 | |
16. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 37:09 | + 13:05 | |
17. | Nilsson, Gunnel | 14A1003 | ASVÖ Wien | 38:03 | + 13:59 | |
18. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 38:11 | + 14:07 | |
19. | Klímová Jitka | KAS5451 | KOB Kamenický Šenov | 38:43 | + 14:39 | |
20. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 40:14 | + 16:10 | |
21. | Kallio, Hanna | 14F0002 | Angelniemen Ankkuri | 44:21 | + 20:17 | |
22. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 45:00 | + 20:56 | |
23. | Danielsen, Annette | 14D5700 | Allerod OK | 53:24 | + 29:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tiltnes, Inger A | 12N5200 | IL Tyrving | 26:08 | ||
2. | Omová Jana | TUR5150 | OOB TJ Turnov | 31:18 | + 5:10 | |
3. | Honkavaara, Paula | 28F4950 | Rasti-Vihti | 32:25 | + 6:17 | |
4. | Šumberová Zuzana | VLI5351 | Slavia Liberec orienteering | 34:06 | + 7:58 | |
5. | Kaski, Pirjo | 16F0000 | Salon Viesti | 35:11 | + 9:03 | |
6. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 35:30 | + 9:22 | |
7. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 37:33 | + 11:25 | |
8. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 39:03 | + 12:55 | |
9. | Bartoňová Marie | BOR5351 | OK Jiskra Nový Bor | 42:01 | + 15:53 | |
10. | Tvrdková Eva | LBE5150 | TJ Lokomotiva Beroun | 45:33 | + 19:25 | |
11. | Voráčková Eliška | 14C5151 | Radioklub OK1KYP Praha | 51:04 | + 24:56 | |
12. | Carlin, Elisabeth | 23S4950 | Söders-Tyresö | 67:20 | + 41:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salmela, Juulia | 27F0001 | Riihimäen Suunnistajat | 27:15 | ||
2. | Lemnitzer, Erika | 13D4200 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 32:13 | + 4:58 | |
3. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 36:12 | + 8:57 | |
4. | Thiel , Susi | 21D4700 | SV IHW Alex 78 e. V. | 36:18 | + 9:03 | |
5. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | SK Praga | 36:33 | + 9:18 | |
6. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 36:36 | + 9:21 | |
7. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | 40:52 | + 13:37 | |
8. | Hofer, Elsbeth | 19C0009 | Ulu's Reisewelt | 41:56 | + 14:41 | |
9. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 46:22 | + 19:07 | |
10. | Jansone, Maija | 13L4400 | Seniors | 53:02 | + 25:47 | |
Suchá Bohuslava | PGP4450 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 36:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirkovský Jan | SLA0500 | SKOB Slaný | 20:20 | ||
2. | Malý Evžen ml. | JIL0301 | OK Jilemnice | 24:09 | + 3:49 | |
3. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 26:02 | + 5:42 | |
4. | Nielsen, Hans Gronborg | 14D0300 | Allerod OK | 31:36 | + 11:16 | |
5. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:28 | + 17:08 | |
6. | Bejbl Marek | LME | SK Los Mělník | 50:02 | + 29:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 22:19 | ||
2. | Kolář Matyáš | SLA0300 | SKOB Slaný | 28:20 | + 6:01 | |
3. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 28:45 | + 6:26 | |
4. | Fläck, Eskil | 13S0300 | Grycksbo IF OK | 46:44 | + 24:25 | |
5. | Novotný Jaromír | VLI0300 | Slavia Liberec orienteering | 52:14 | + 29:55 | |
6. | Lindborg Flodström, Samue | 13S0500 | Grycksbo IF OK | 54:16 | + 31:57 | |
Jobst, Tobin | 13D0300 | Kaulsdorfer OLV Berlin | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 16:35 | ||
2. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 18:08 | + 1:33 | |
3. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 21:34 | + 4:59 | |
4. | Víteček Jáchym | DKP0204 | Oddíl OB Kotlářka | 21:41 | + 5:06 | |
5. | Bílý Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:34 | + 5:59 | |
6. | Paroulek Lukáš | LLI0201 | TJ Loko Liberec | 23:32 | + 6:57 | |
7. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 24:09 | + 7:34 | |
8. | Braatz, Niklas | 32D0200 | Treptower SV 1949 | 24:25 | + 7:50 | |
9. | Hořák Jaroslav | LLI0102 | TJ Loko Liberec | 25:16 | + 8:41 | |
10. | Forst Antonín | MFP0101 | VŠSK MFF UK Praha | 27:25 | + 10:50 | |
11. | Munktved Theis | 14D0203 | Allerod OK | 29:52 | + 13:17 | |
12. | Winning, Pepe | 17D0004 | TSV Berlin | 30:05 | + 13:30 | |
13. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SJH Jindřichův Hradec | 35:39 | + 19:04 | |
14. | Rudert, Hendrik | 21D0200 | SV IHW Alex 78 e. V. | 36:25 | + 19:50 | |
15. | Holfeld, Anton | 33D1012 | USV TU Dresden | 41:35 | + 25:00 | |
16. | Lustig Adam | DKP0202 | Oddíl OB Kotlářka | 42:26 | + 25:51 | |
17. | Riegr Jakub | ODV0201 | TJ Aero Odolena Voda | 49:57 | + 33:22 | |
18. | Hrdlička Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 71:17 | + 54:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 21:48 | ||
2. | Petersen, Mikkel Lau | 14D0000 | Allerod OK | 28:29 | + 6:41 | |
3. | Šebek Petr | DKP9903 | Oddíl OB Kotlářka | 29:15 | + 7:27 | |
4. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 29:46 | + 7:58 | |
5. | Lorenz, Emil Olander | 14D9900 | Allerod OK | 31:50 | + 10:02 | |
6. | Dekrét Jakub | 17S9902 | Ekonom Banska Bystrica | 32:07 | + 10:19 | |
7. | Thamdrup, Lasse | 14D9904 | Allerod OK | 32:29 | + 10:41 | |
8. | Holfeld, Wilhelm | 33D1014 | USV TU Dresden | 33:53 | + 12:05 | |
9. | Fundal, Eskil | 14D9901 | Allerod OK | 34:03 | + 12:15 | |
10. | Šnyrch Jakub | ABM9906 | KOB Moira Brno | 36:25 | + 14:37 | |
11. | Šnyrch Tomáš | ABM9919 | KOB Moira Brno | 37:15 | + 15:27 | |
12. | Bradáč Jakub | LLI0002 | TJ Loko Liberec | 38:57 | + 17:09 | |
13. | Kollenbach, Valentin | 36D0000 | SC Helsa | 39:21 | + 17:33 | |
14. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 42:13 | + 20:25 | |
15. | Zemko Zdeněk | SLA9900 | SKOB Slaný | 46:04 | + 24:16 | |
16. | Michal Vojtěch | PGP0000 | SK Praga | 47:12 | + 25:24 | |
17. | Dudák Ladislav | SLA0002 | SKOB Slaný | 66:22 | + 44:34 | |
18. | Kdýr Matěj | ODV0000 | TJ Aero Odolena Voda | 79:05 | + 57:17 | |
Čech Richard | SLA0001 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | 25:52 | ||
2. | Salzmann, Heinrich | 33D1041 | USV TU Dresden | 27:36 | + 1:44 | |
3. | Ole Hennseler | 25D9802 | German O-Team | 28:21 | + 2:29 | |
4. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | TJ Loko Liberec | 28:45 | + 2:53 | |
5. | Goj Tomáš | LBE9700 | TJ Lokomotiva Beroun | 29:08 | + 3:16 | |
6. | Ježek Ondřej | SLA9701 | SKOB Slaný | 29:12 | + 3:20 | |
7. | Erik Döhler | 25D9801 | German O-Team | 29:52 | + 4:00 | |
8. | Otsamo, Veeti | 21F0001 | Helsingin Suunnistajat | 30:42 | + 4:50 | |
9. | Šimáček Martin | LPU9709 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:29 | + 5:37 | |
10. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BETA URSUS Orienteering | 33:09 | + 7:17 | |
11. | Zschäckel, Robin | 21D9700 | SV IHW Alex 78 e. V. | 33:40 | + 7:48 | |
12. | Semerád Antonín | DKP9801 | Oddíl OB Kotlářka | 34:10 | + 8:18 | |
13. | Priessnitz Jan | 18C9802 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 39:51 | + 13:59 | |
14. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 41:33 | + 15:41 | |
14. | Kalista Michael | LBE9701 | TJ Lokomotiva Beroun | 41:33 | + 15:41 | |
16. | Polák Robert | 18C9807 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 42:35 | + 16:43 | |
17. | Procházka Daniel | LLI9703 | TJ Loko Liberec | 43:47 | + 17:55 | |
18. | Novák Aleš | ODV9805 | TJ Aero Odolena Voda | 45:07 | + 19:15 | |
19. | Řeháček Michal | DKP9702 | Oddíl OB Kotlářka | 45:39 | + 19:47 | |
20. | Kašpar František | SLA9800 | SKOB Slaný | 48:58 | + 23:06 | |
21. | Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 52:31 | + 26:39 | |
22. | Hasal Martin | PGP9804 | SK Praga | 53:53 | + 28:01 | |
23. | Jorgensen, Andreas Duc | 14D9700 | Allerod OK | 57:28 | + 31:36 | |
24. | Pelikán Lukáš | MFP9800 | VŠSK MFF UK Praha | 69:22 | + 43:30 | |
Nielsen, Rasmus Damgaard | 14D9800 | Allerod OK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hakon Fruseth Christianse | 14N1011 | Inteam | 30:30 | ||
2. | Paul Martin Remme | 14N1012 | Inteam | 32:56 | + 2:26 | |
3. | Grätsch Markus | TUR9603 | OOB TJ Turnov | 33:00 | + 2:30 | |
4. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 35:01 | + 4:31 | |
5. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 35:20 | + 4:50 | |
6. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 36:37 | + 6:07 | |
7. | Tóth, Adrián | 12H1004 | TIPO TKE | 36:50 | + 6:20 | |
8. | Mark Otto | 25D9601 | German O-Team | 37:52 | + 7:22 | |
9. | Jorgen Vingerei | 14N1013 | Inteam | 38:36 | + 8:06 | |
10. | Aster Tomáš | SLA9602 | SKOB Slaný | 39:09 | + 8:39 | |
11. | Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | 39:43 | + 9:13 | |
12. | Daniel Janischowski | 25D9501 | German O-Team | 40:36 | + 10:06 | |
13. | Janeba Vladimír | CHC9602 | K.O.B. Choceň | 40:57 | + 10:27 | |
14. | Kollenbach, Leon | 36D9600 | SC Helsa | 41:52 | + 11:22 | |
15. | Graumann, Leo | 23D9600 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 42:05 | + 11:35 | |
16. | Kempe, Kilian | 19D9600 | SSV Planeta Radebeul | 50:06 | + 19:36 | |
17. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 50:08 | + 19:38 | |
18. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 54:04 | + 23:34 | |
19. | Borge Styrvold | 14N1014 | Inteam | 65:40 | + 35:10 | |
20. | Mayer, Andreas | 14A1007 | ASVÖ Wien | 67:01 | + 36:31 | |
21. | Hradecký Jaroslav | DOK9600 | OK Doksy | 81:19 | + 50:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borger Melsom | 15N1000 | Junior Team Norway | 30:39 | |||
2. | Sindre Ronning | 15N1001 | Junior Team Norway | 32:34 | + 1:55 | ||
3. | Sigur Heggedal | 15N1004 | Junior Team Norway | 33:48 | + 3:09 | ||
4. | Sindre Ostgulen Deisz | 15N1008 | Junior Team Norway | 35:07 | + 4:28 | ||
5. | Kirmula, Miika | 37F1034 | Junior Team Finland | 36:08 | + 5:29 | ||
6. | Haga, Havard | 18N0000 | Raumar orientering | 36:16 | + 5:37 | ||
7. | Simen Jevne Arnesen | 15N1003 | Junior Team Norway | 36:33 | + 5:54 | ||
8. | Dag Lofthus | 15N1006 | Junior Team Norway | 37:00 | + 6:21 | ||
9. | Kannus, Kristian | 37F1035 | Junior Team Finland | 37:39 | + 7:00 | ||
10. | Ahola, Topias | 37F1031 | Junior Team Finland | 38:12 | + 7:33 | ||
11. | Ostman Mans | 22S9301 | Göteborg-Majorna OK | 38:48 | + 8:09 | ||
12. | Emil Ahlbeck | 15N1007 | Junior Team Norway | 39:09 | + 8:30 | ||
13. | Saleva, Eero | 37F1030 | Junior Team Finland | 39:45 | + 9:06 | ||
14. | Zelenin, Anatolij | 33D1046 | USV TU Dresden | 40:21 | + 9:42 | ||
15. | Parkkinen, Ville | 37F1021 | Junior Team Finland | 40:37 | + 9:58 | ||
16. | Huhtinen, Olli | 37F1020 | Junior Team Finland | 40:39 | + 10:00 | ||
17. | Ahola, Joonas | 37F1032 | Junior Team Finland | 40:54 | + 10:15 | ||
18. | Sipponen, Jere | 37F1029 | Junior Team Finland | 40:57 | + 10:18 | ||
19. | Bojan Blumenstein | 25D93 | German O-Team | 42:11 | + 11:32 | ||
19. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB Moira Brno | 42:11 | + 11:32 | 4154 | |
21. | Friedrich Arnold | 25D94 | German O-Team | 43:37 | + 12:58 | ||
22. | Anders Vister | 15N1005 | Junior Team Norway | 43:50 | + 13:11 | ||
23. | Suominen, Eemeli | 37F1026 | Junior Team Finland | 43:53 | + 13:14 | ||
24. | Trond Einar Moen Pedersli | 15N1002 | Junior Team Norway | 44:10 | + 13:31 | ||
25. | Raitanen, Topi | 37F1033 | Junior Team Finland | 45:19 | + 14:40 | ||
26. | Fiskum, Gustav Henrik | 12N9401 | IL Tyrving | 45:24 | + 14:45 | ||
27. | Tynys, Joona | 37F1024 | Junior Team Finland | 45:39 | + 15:00 | ||
28. | Horne, Jörgen Hjellup | 12N9400 | IL Tyrving | 46:25 | + 15:46 | ||
29. | Ruohola, Akseli | 37F1028 | Junior Team Finland | 46:52 | + 16:13 | ||
30. | Larsson, Rasmus | 21S9400 | OK Alehof | 48:05 | + 17:26 | ||
31. | Ruohola, Aaro | 37F1027 | Junior Team Finland | 49:05 | + 18:26 | ||
32. | Huhn, Julius | 33D1015 | USV TU Dresden | 49:36 | + 18:57 | ||
33. | Šimáček Ondřej | LPU9407 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:50 | + 19:11 | 3550 | |
34. | Uhlíř Marek | LBE9400 | TJ Lokomotiva Beroun | 50:14 | + 19:35 | 3519 | |
35. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | KOB Moira Brno | 51:53 | + 21:14 | 3389 | |
36. | Erlend Gronvold | 14N1016 | Inteam | 53:53 | + 23:14 | ||
37. | Buk Jindřich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 53:56 | + 23:17 | 3227 | |
38. | Mašata Matěj | PHK9601 | OK 99 Hradec Králové | 54:22 | + 23:43 | 3193 | |
39. | Sommer Matěj | LPU9408 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:46 | + 38:07 | ||
Malec Oldřich | SLA9400 | SKOB Slaný | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rost, Erik | 28S0000 | Malungs OK Skogsmardarna | 43:14 | |||
2. | Ekeberg, Bjorn | 12N8800 | IL Tyrving | 44:38 | + 1:24 | ||
3. | Christoph Brandt | 25D89 | German O-Team | 45:39 | + 2:25 | ||
4. | Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | 47:10 | + 3:56 | 9237 | |
5. | Tiltnes, Anders | 12N8400 | IL Tyrving | 47:33 | + 4:19 | ||
6. | Kundisch, Wieland | 33D1021 | USV TU Dresden | 48:40 | + 5:26 | ||
7. | Aas, Harald | 43D8000 | Team Korthauer Racing GmbH | 48:54 | + 5:40 | ||
8. | Sören Lösch | 25D87 | German O-Team | 49:56 | + 6:42 | ||
9. | Bjarne Friedrichs | 25D90 | German O-Team | 49:57 | + 6:43 | ||
10. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 50:21 | + 7:07 | 8673 | |
11. | Sverre Waaler Kaas | 15N1018 | Junior Team Norway | 50:30 | + 7:16 | ||
12. | Torben Wendler | 15N1017 | Junior Team Norway | 50:34 | + 7:20 | ||
13. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 51:24 | + 8:10 | 8487 | |
14. | Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 52:07 | + 8:53 | 8360 | |
15. | Sulz, Henrik | 14A1006 | ASVÖ Wien | 52:41 | + 9:27 | ||
16. | Simkovics, Erik | 14A1002 | ASVÖ Wien | 52:45 | + 9:31 | ||
17. | Kjäll, Jonas | 33D1019 | USV TU Dresden | 53:26 | + 10:12 | ||
18. | Felix Späth | 25D91 | German O-Team | 54:12 | + 10:58 | ||
19. | Hamelius, Johan | 14S8800 | OK Linné | 54:30 | + 11:16 | ||
20. | Florian Flechsig | 25D9201 | German O-Team | 54:39 | + 11:25 | ||
21. | Christoph Prunsche | 25D92 | German O-Team | 54:41 | + 11:27 | ||
22. | Eriksson, Johan | 18S0000 | Gävle OK | 54:46 | + 11:32 | ||
23. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | KOB Moira Brno | 55:11 | + 11:57 | 7816 | |
24. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | 55:17 | + 12:03 | 7798 | |
25. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 55:35 | + 12:21 | 7745 | |
26. | Zakouřil Vít | TUR9301 | OOB TJ Turnov | 55:38 | + 12:24 | 7736 | |
27. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 56:01 | + 12:47 | 7668 | |
28. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | OOB TJ Turnov | 56:06 | + 12:52 | 7653 | |
29. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 56:16 | + 13:02 | 7624 | |
30. | Dragowski, Kuba | 23P9000 | OK!Sport | 57:19 | + 14:05 | ||
31. | Kretzschmar, Matthias | 18D1001 | Post SV Dresden | 57:30 | + 14:16 | ||
32. | Horák Patrik | TUR9502 | OOB TJ Turnov | 58:11 | + 14:57 | 7284 | |
33. | Often, Einar Melander | 43D8500 | Team Korthauer Racing GmbH | 59:28 | + 16:14 | ||
34. | Pilkowski, Tadeusz | 23P | OK!Sport | 59:30 | + 16:16 | ||
35. | Leideck, Karsten | 33D1023 | USV TU Dresden | 59:41 | + 16:27 | ||
36. | Hostaš Petr | TUR9001 | OOB TJ Turnov | 59:42 | + 16:28 | 7015 | |
37. | Kraemer, Andrei | 18D9100 | Post SV Dresden | 60:01 | + 16:47 | ||
37. | Hyka Jan | TUR9002 | OOB TJ Turnov | 60:01 | + 16:47 | 6959 | |
39. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 60:03 | + 16:49 | 6953 | |
40. | Gomzyk Andriy | TUR8001 | OOB TJ Turnov | 60:23 | + 17:09 | 6894 | |
41. | Müller, Denis | 17D0002 | TSV Berlin | 60:39 | + 17:25 | ||
42. | Roman Schulte-Zurhausen | 25D8400 | German O-Team | 60:42 | + 17:28 | ||
43. | Elo, Markku | 14F9200 | Angelniemen Ankkuri | 61:43 | + 18:29 | ||
44. | Lněnička Jakub | LPU9207 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:19 | + 19:05 | ||
45. | Novotný Ondřej | ABM9211 | KOB Moira Brno | 62:31 | + 19:17 | 6516 | |
46. | Scott, Toby | 44D9100 | OLV Steinberg | 63:55 | + 20:41 | ||
47. | Žaloudík Jiří | LOV8601 | lepus.cz | 65:27 | + 22:13 | 5996 | |
48. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 65:34 | + 22:20 | 5975 | |
49. | Poell, Matthias | 14A1004 | ASVÖ Wien | 68:07 | + 24:53 | ||
50. | Mazan, Bartłomiej | 17P9200 | WKS Śląsk Wrocław | 72:28 | + 29:14 | ||
51. | Hesse, Holger | 23D | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 83:28 | + 40:14 | ||
Wrane, Niklas | 23S7300 | Söders-Tyresö | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luštický Martin | HOR8700 | TJ Jiskra Hořice | 42:54 | 8139 | ||
2. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 45:11 | + 2:17 | 7739 | |
3. | Korppi, Miika | 32F0001 | Ounasvaaran hiihtoseura | 45:12 | + 2:18 | ||
4. | Philipp Müller | 25D88 | German O-Team | 45:31 | + 2:37 | ||
5. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 46:03 | + 3:09 | 7588 | |
6. | Petersen, Stefan | 14D9400 | Allerod OK | 46:04 | + 3:10 | ||
7. | Josef Neumann | 25D8401 | German O-Team | 46:36 | + 3:42 | ||
8. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 46:46 | + 3:52 | 7462 | |
9. | Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | 47:01 | + 4:07 | 7419 | |
10. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 47:30 | + 4:36 | 7334 | |
11. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 48:34 | + 5:40 | 7148 | |
12. | Petersen, Rasmus Lau | 14D9000 | Allerod OK | 48:48 | + 5:54 | ||
13. | Fiskum, Gunnar | 12N9100 | IL Tyrving | 49:04 | + 6:10 | ||
14. | Heidrich, Hannes | 24D | SV Robotron Dresden | 49:09 | + 6:15 | ||
15. | Lauronen, Jarkko | 18F0000 | Laihian Luja | 49:36 | + 6:42 | ||
16. | Stachoň Zdeněk | SKM8014 | KOB Směr Kroměříž | 49:38 | + 6:44 | 6961 | |
17. | Riebisch, Martin | 33D1040 | USV TU Dresden | 50:14 | + 7:20 | ||
18. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 50:17 | + 7:23 | 6847 | |
19. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 50:37 | + 7:43 | 6789 | |
20. | Přikryl Petr | ABM6708 | KOB Moira Brno | 50:54 | + 8:00 | 6740 | |
21. | Haertelt, Daniel | 26D1000 | OLV Potsdam | 51:49 | + 8:55 | ||
22. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 51:50 | + 8:56 | 6576 | |
23. | Rewig, Thomas | 33D1036 | USV TU Dresden | 52:11 | + 9:17 | ||
24. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 52:18 | + 9:24 | 6495 | |
25. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 52:47 | + 9:53 | 6410 | |
26. | Jan Birnstock | 25D73 | German O-Team | 53:53 | + 10:59 | ||
27. | Jörg, Kilian | 14A0007 | ASVÖ Wien | 55:13 | + 12:19 | ||
28. | Kasal Vít | SBK7540 | KOB Start Blansko | 55:43 | + 12:49 | 5897 | |
29. | Klapal Michal | VAM8802 | OOB Vamberk | 56:47 | + 13:53 | 5711 | |
30. | Dragowski, Piotr | 23P8200 | OK!Sport | 58:01 | + 15:07 | ||
31. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 58:21 | + 15:27 | 5437 | |
32. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Chemopetrol Litvínov | 58:23 | + 15:29 | 5431 | |
33. | Proschowsky, Andreas | 14D | Allerod OK | 60:55 | + 18:01 | ||
34. | Riebisch, Andreas | 33D1039 | USV TU Dresden | 61:22 | + 18:28 | ||
35. | Urban Jan | SBK7537 | KOB Start Blansko | 62:16 | + 19:22 | 4751 | |
35. | Pátek Richard | ZBM7609 | SK Žabovřesky Brno | 62:16 | + 19:22 | 4751 | |
37. | Graumann, Bodo | 23D8800 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 62:51 | + 19:57 | ||
38. | Olunczek, Andrej | 33D1034 | USV TU Dresden | 63:47 | + 20:53 | ||
39. | Sedlák Radek | SNA7501 | TJ START Náchod | 66:37 | + 23:43 | 3991 | |
40. | Lamy, Christoph | 26D8500 | OLV Potsdam | 67:45 | + 24:51 | ||
41. | Buhler, Stefan | 33D1004 | USV TU Dresden | 68:46 | + 25:52 | ||
42. | Lenk, Andreas | 33D1024 | USV TU Dresden | 82:44 | + 39:50 | ||
Świerczyński, Hubert | 18P8800 | KOS GRYF Szczecin | DISK | ||||
Wieszaczewski, Jacek | 21P8500 | Orientop Wrocław | DISK | ||||
Boeck, Sascha | 33D1001 | USV TU Dresden | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huesler, Stefan | 33C7900 | OLG Galgenen | 35:40 | |||
2. | Nurminen Ville-Veikko | 11F8100 | Suosmeren Salpa | 37:40 | + 2:00 | ||
2. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 37:40 | + 2:00 | 6894 | |
4. | Procházka Tomáš | SCP8200 | OK Sparta Praha | 40:52 | + 5:12 | 6400 | |
5. | Majláth Martin | 17S8902 | Ekonom Banska Bystrica | 42:07 | + 6:27 | ||
6. | Brettschneider Moritz | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 44:08 | + 8:28 | ||
7. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 44:54 | + 9:14 | 5777 | |
8. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 46:25 | + 10:45 | 5543 | |
9. | Nemec Juraj | 17S8901 | Ekonom Banska Bystrica | 49:07 | + 13:27 | ||
10. | Pavelka Jan | MBM8500 | O-mikron | 49:12 | + 13:32 | 5113 | |
11. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 49:48 | + 14:08 | 5020 | |
12. | Brettschneider Max | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 50:04 | + 14:24 | ||
13. | Vančura Martin | TJN8002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 50:39 | + 14:59 | 4889 | |
14. | Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:10 | + 15:30 | 4809 | |
15. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:48 | + 16:08 | 4711 | |
16. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:56 | + 17:16 | 4536 | |
17. | Schmotz, Martin | 33D1042 | USV TU Dresden | 53:18 | + 17:38 | ||
18. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 53:48 | + 18:08 | 4402 | |
19. | Reimann, Alexander | 33D1035 | USV TU Dresden | 55:13 | + 19:33 | ||
20. | Knitsch, Sebastian | 29D9000 | USG Chemnitz | 55:16 | + 19:36 | ||
21. | Schramm Erwin | 13D8510 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 55:59 | + 20:19 | ||
22. | Nemec Andrej | 17S9201 | Ekonom Banska Bystrica | 57:28 | + 21:48 | ||
23. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | SK Netopýr Zákupy | 59:40 | + 24:00 | 3496 | |
24. | Ebneth, Benedict | 34D9100 | OLG Regensburg | 61:25 | + 25:45 | ||
25. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 61:49 | + 26:09 | 3164 | |
26. | Sixta Martin | MOV7601 | SKOB Ostrava | 63:36 | + 27:56 | 2888 | |
27. | Kiss Dénes | 16H7800 | JMD | 64:10 | + 28:30 | ||
28. | Ebneth, Maximilian | 34D9000 | OLG Regensburg | 66:40 | + 31:00 | ||
29. | Šafek Jiří | ZBM7606 | SK Žabovřesky Brno | 69:08 | + 33:28 | 2034 | |
30. | Randík Jan | SOB8703 | SOBSA | 71:47 | + 36:07 | 1624 | |
31. | Charousek Jakub | DOK9200 | OK Doksy | 71:52 | + 36:12 | 1612 | |
32. | Korthauer, Marius | 43D8400 | Team Korthauer Racing GmbH | 78:20 | + 42:40 | ||
33. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 80:19 | + 44:39 | 306 | |
34. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 85:21 | + 49:41 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horst, Ingo | 23S7700 | Söders-Tyresö | 39:14 | ||
2. | Steinenmann, Denis | 35C7700 | OLG Säuliamt | 39:36 | + 0:22 | |
3. | Schmiedeberg, Nils | 45D0000 | SV Turbine Neubrandenburg | 43:42 | + 4:28 | |
4. | Zschäckel, Raik | 21D6700 | SV IHW Alex 78 e. V. | 45:25 | + 6:11 | |
5. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 45:28 | + 6:14 | |
6. | Harston, Simon | 37D7500 | TGM Budenheim | 47:40 | + 8:26 | |
7. | Brettschneider, Uwe | 13D6800 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 51:45 | + 12:31 | |
8. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 52:18 | + 13:04 | |
9. | Všetečka Michal | SJC7503 | Sportcentrum Jičín | 52:59 | + 13:45 | |
10. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | TJ Slavia Hradec Králové | 54:50 | + 15:36 | |
11. | Knaup Jan | SMB7700 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 63:18 | + 24:04 | |
12. | Karmazín Pavel | LBE6800 | TJ Lokomotiva Beroun | 63:33 | + 24:19 | |
13. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 66:03 | + 26:49 | |
14. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 68:54 | + 29:40 | |
Müller Kamil | VAM7501 | OOB Vamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vřešťál Jan | TUR7301 | OOB TJ Turnov | 26:30 | ||
2. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 28:36 | + 2:06 | |
3. | Čermák Patrik | 17S | Ekonom Banska Bystrica | 33:07 | + 6:37 | |
4. | Dankó, István | 12H1014 | TIPO TKE | 36:50 | + 10:20 | |
5. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | KOB Moira Brno | 41:45 | + 15:15 | |
6. | Keskimäki, Sami | 12F7601 | Nakkilan Wisa | 41:52 | + 15:22 | |
7. | Molnár, Attila | 12H1013 | TIPO TKE | 45:50 | + 19:20 | |
8. | Spejchal Petr | BOR7512 | OK Jiskra Nový Bor | 58:35 | + 32:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salmi, Janne | 37F1036 | Junior Team Finland | 36:34 | ||
2. | Gossel, Heiko | 33D1011 | USV TU Dresden | 41:29 | + 4:55 | |
3. | Hajdu, Martin | 12H1007 | TIPO TKE | 42:23 | + 5:49 | |
4. | Skinnari, Juha | 43F7100 | Pihkaniskat | 43:08 | + 6:34 | |
5. | Ahola, Mika | 37F1037 | Junior Team Finland | 43:34 | + 7:00 | |
6. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 45:00 | + 8:26 | |
7. | Bleidorn, Stefan | 17D0001 | TSV Berlin | 46:12 | + 9:38 | |
8. | Podrábský Ctibor | VLI7001 | Slavia Liberec orienteering | 46:32 | + 9:58 | |
9. | Löhning, Michael | 33D1026 | USV TU Dresden | 47:05 | + 10:31 | |
10. | Klose, Sven | 33D1020 | USV TU Dresden | 48:37 | + 12:03 | |
11. | Tóth, Tamás | 12H1005 | TIPO TKE | 53:26 | + 16:52 | |
12. | Kaufmann, Torsten | 33D1018 | USV TU Dresden | 54:53 | + 18:19 | |
13. | Jobst Henry | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 64:21 | + 27:47 | |
14. | Hoffmann, Martin | 33D1025 | USV TU Dresden | 74:10 | + 37:36 | |
15. | Müller Robert | VAM6900 | OOB Vamberk | 77:39 | + 41:05 | |
16. | Rudert, Andreas | 21D6900 | SV IHW Alex 78 e. V. | 82:22 | + 45:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 28:05 | ||
2. | Munktved, Lars | 14D6901 | Allerod OK | 28:41 | + 0:36 | |
3. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:11 | + 4:06 | |
4. | Nielsen, Niels-Peter | 14D7300 | Allerod OK | 33:21 | + 5:16 | |
5. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 35:39 | + 7:34 | |
6. | Napp, Christoph | 41D7200 | Braunschweiger MTV 1896 | 36:11 | + 8:06 | |
7. | Himilä, Pasi | 15F0003 | Karkki-Rasti | 36:14 | + 8:09 | |
8. | Hošťálek Dan | KRN6808 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:26 | + 9:21 | |
9. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 38:50 | + 10:45 | |
10. | Halíř Radim | MFP7000 | VŠSK MFF UK Praha | 45:05 | + 17:00 | |
11. | Vyskočil Tomáš | NNN0002 | OB | 51:37 | + 23:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lauri, Pekka | 42F6500 | Keravan Urheilijat | 45:26 | ||
2. | Kjell Westin | 14N1018 | Inteam | 45:29 | + 0:03 | |
3. | Zelenin, Andrej | 29D6600 | USG Chemnitz | 46:37 | + 1:11 | |
4. | per Olav Gulbrandsen | 14N1017 | Inteam | 47:24 | + 1:58 | |
5. | Schlatter, Stefan | 19C1006 | Ulu's Reisewelt | 47:30 | + 2:04 | |
6. | Nykänen, Asko | 19F0000 | Mäntsälän Urheilijat | 47:55 | + 2:29 | |
7. | Vydra Ivan | PEN6600 | OK RECO Sport | 48:15 | + 2:49 | |
8. | Andersson, Kennet | 13S6600 | Grycksbo IF OK | 48:26 | + 3:00 | |
9. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 49:59 | + 4:33 | |
10. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 50:09 | + 4:43 | |
11. | Drechsel, Michael | 33D1008 | USV TU Dresden | 52:27 | + 7:01 | |
12. | Kesa Margus | 15L6700 | Azuolass | 58:34 | + 13:08 | |
13. | Demmig, Sven | 13D6600 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 58:43 | + 13:17 | |
14. | Göschl, Erich | 13A | OLC Wienerwald | 60:57 | + 15:31 | |
15. | Braatz, Frank | 32D6200 | Treptower SV 1949 | 62:20 | + 16:54 | |
16. | Müller, Rico | 33D1030 | USV TU Dresden | 63:42 | + 18:16 | |
17. | Graumann, Bernd | 23D6100 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 64:20 | + 18:54 | |
18. | Mieske Frank | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 66:32 | + 21:06 | |
19. | Kollenbach, Peter | 36D6500 | SC Helsa | 66:56 | + 21:30 | |
20. | Šebek Martin | SCP6700 | OK Sparta Praha | 68:03 | + 22:37 | |
21. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:32 | + 23:06 | |
22. | Mokrý Jan | ABM6611 | KOB Moira Brno | 70:51 | + 25:25 | |
23. | Roßberg, Veit | 29D6500 | USG Chemnitz | 72:50 | + 27:24 | |
24. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 75:27 | + 30:01 | |
25. | Ornst Jan | DKP6700 | Oddíl OB Kotlářka | 86:52 | + 41:26 | |
Bouwman, Jan | 39D6600 | OL-Team Köln | DISK | |||
Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Malec Jaromír | ROU6203 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pšenička Jiří | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | 26:43 | ||
2. | Kurr, Maik | 21D | SV IHW Alex 78 e. V. | 28:45 | + 2:02 | |
3. | Nemec Juraj | 17S | Ekonom Banska Bystrica | 28:46 | + 2:03 | |
4. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 30:34 | + 3:51 | |
5. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 33:18 | + 6:35 | |
6. | Holec Jan | MOV6701 | SKOB Ostrava | 33:25 | + 6:42 | |
7. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 35:35 | + 8:52 | |
8. | Thamdrup, Jens | 14D6700 | Allerod OK | 38:39 | + 11:56 | |
9. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 39:51 | + 13:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lammi, Mika | 13F6200 | Laitilan Jyske | 35:31 | ||
2. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 37:11 | + 1:40 | |
3. | Helland, Knut Edvard | 13N6200 | Ringerike O-lag | 37:38 | + 2:07 | |
4. | Sagvolden, Tore | 11N5900 | Ostmarka OK | 38:40 | + 3:09 | |
5. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:44 | + 3:13 | |
6. | Elo, Jussi | 13F6201 | Laitilan Jyske | 39:03 | + 3:32 | |
6. | Aeschlimann, Ulu | 19C1001 | Ulu's Reisewelt | 39:03 | + 3:32 | |
8. | Sucharda Jiří | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | 39:08 | + 3:37 | |
9. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 39:24 | + 3:53 | |
10. | Vicari, Silvio | 34C6100 | CO UTOE Bellinzona | 39:43 | + 4:12 | |
11. | Wälchli , Jürg | 19C1002 | Ulu's Reisewelt | 40:28 | + 4:57 | |
12. | Grandal, Bjorn Henning | 12N6200 | IL Tyrving | 41:01 | + 5:30 | |
13. | Nieke, Hagen | 33D1032 | USV TU Dresden | 41:11 | + 5:40 | |
14. | Ansorge, Ronald | 24D | SV Robotron Dresden | 41:38 | + 6:07 | |
15. | Teigland, Rune | 11N6000 | Ostmarka OK | 41:52 | + 6:21 | |
16. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 43:00 | + 7:29 | |
16. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 43:00 | + 7:29 | |
18. | Björklund, Anders | 12S5700 | Sävedalens AIK | 43:44 | + 8:13 | |
19. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | OK Doksy | 45:48 | + 10:17 | |
20. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Sokol Hostivice | 46:32 | + 11:01 | |
21. | Birgersson, Jonny | 13S6300 | Grycksbo IF OK | 48:01 | + 12:30 | |
22. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 48:02 | + 12:31 | |
23. | Genatis, Uwe | 16D6100 | SV Mietraching | 48:16 | + 12:45 | |
24. | Toppari, Mauri | 39F5800 | Hiidenkiertäjät | 48:49 | + 13:18 | |
25. | Buhler, Gerhard-Michael | 33D1003 | USV TU Dresden | 50:01 | + 14:30 | |
26. | Wiedenfeld, Frank | 19D6000 | SSV Planeta Radebeul | 50:04 | + 14:33 | |
27. | Toppari, Reijo | 29F0000 | Kauhavan Wisa | 50:59 | + 15:28 | |
28. | Hering, Peter | 24D | SV Robotron Dresden | 55:14 | + 19:43 | |
29. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 58:30 | + 22:59 | |
30. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 60:23 | + 24:52 | |
31. | Sobek Pavel | LLI6302 | TJ Loko Liberec | 62:36 | + 27:05 | |
32. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 64:46 | + 29:15 | |
33. | Schmidt Jürgen | NNNDE01 | OB | 66:44 | + 31:13 | |
34. | Malec Jaroslav | SLA6200 | SKOB Slaný | 77:51 | + 42:20 | |
35. | Kymäläinen, Jari | 38F6101 | Tampereen Pyrintö | 80:54 | + 45:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 29:56 | ||
2. | Korppi, Heikki | 32F0000 | Ounasvaaran hiihtoseura | 31:01 | + 1:05 | |
3. | Pensas, Esko | 18F0001 | Laihian Luja | 31:26 | + 1:30 | |
4. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 31:33 | + 1:37 | |
5. | Hamelius, Bengt | 15S5500 | Säterbygdens OK | 32:13 | + 2:17 | |
6. | Brettschneider Gerhard | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 32:25 | + 2:29 | |
7. | Mickevicius Karolis | 15L5700 | Azuolass | 32:41 | + 2:45 | |
8. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 34:27 | + 4:31 | |
9. | Fiskum, Lars-Erik | 12N5800 | IL Tyrving | 34:37 | + 4:41 | |
10. | Kohler, Hans | 19C1004 | Ulu's Reisewelt | 35:39 | + 5:43 | |
11. | Kraemer, Werner | 18D5800 | Post SV Dresden | 36:29 | + 6:33 | |
12. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 36:34 | + 6:38 | |
13. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 39:30 | + 9:34 | |
14. | Pávek Miloš | BOR5801 | OK Jiskra Nový Bor | 39:52 | + 9:56 | |
15. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 41:13 | + 11:17 | |
16. | Hansen, Troels Bent | 14D5800 | Allerod OK | 42:22 | + 12:26 | |
17. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:26 | + 12:30 | |
18. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 42:45 | + 12:49 | |
19. | Ahlqvist, Hannu | 33F0000 | Raisu Lumous | 47:21 | + 17:25 | |
20. | Doležal Miroslav | PGP5501 | SK Praga | 47:51 | + 17:55 | |
21. | Petersen, John | 14D5400 | Allerod OK | 49:34 | + 19:38 | |
22. | Schmutterer, Peter | 33D1044 | USV TU Dresden | 51:25 | + 21:29 | |
23. | Taimisto, Jukka | 36F0000 | MS Parma | 51:34 | + 21:38 | |
24. | Gerhardt, Joachim | 33D1010 | USV TU Dresden | 53:48 | + 23:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 27:28 | ||
2. | Přinda Oldřich | VLI | Slavia Liberec orienteering | 28:36 | + 1:08 | |
3. | Ryman, Göran | 13S5200 | Grycksbo IF OK | 29:55 | + 2:27 | |
4. | Kallio, Risto | 14F0001 | Angelniemen Ankkuri | 30:56 | + 3:28 | |
5. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 31:59 | + 4:31 | |
6. | Ziesche, Juergen | 23D5000 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 32:36 | + 5:08 | |
7. | Frenzel, Michael | 23D4300 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 33:21 | + 5:53 | |
8. | Tonn, Konrad | 19D5300 | SSV Planeta Radebeul | 33:28 | + 6:00 | |
9. | Halme, Taipo | 14F5300 | Angelniemen Ankkuri | 33:36 | + 6:08 | |
10. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 33:58 | + 6:30 | |
11. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:13 | + 6:45 | |
12. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 34:16 | + 6:48 | |
13. | Nurminen Markku | 11F5100 | Suosmeren Salpa | 35:25 | + 7:57 | |
14. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 35:30 | + 8:02 | |
15. | Wald František | FSP5300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 36:09 | + 8:41 | |
16. | Tiltnes, Arne | 12N5100 | IL Tyrving | 36:10 | + 8:42 | |
17. | Rančák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 36:13 | + 8:45 | |
18. | Genderjahn, Ludwig | 23D4800 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 36:20 | + 8:52 | |
19. | Härtelt, Helmut | 19D5100 | SSV Planeta Radebeul | 36:48 | + 9:20 | |
20. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 37:35 | + 10:07 | |
21. | Tvrdek Vojtěch | LBE4900 | TJ Lokomotiva Beroun | 37:38 | + 10:10 | |
22. | Berström, Jan | 13S5300 | Grycksbo IF OK | 38:17 | + 10:49 | |
23. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 38:44 | + 11:16 | |
24. | Juřeník Josef | MOV5201 | SKOB Ostrava | 39:42 | + 12:14 | |
25. | Andersson, Karl-Erik | 16S | IFK Mora OK | 40:44 | + 13:16 | |
26. | Babický Tomáš | DLT5001 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 40:46 | + 13:18 | |
27. | Nilsson, Kurt | 13S5000 | Grycksbo IF OK | 41:37 | + 14:09 | |
28. | Väänänen, Matti | 26F0001 | Nilsiän Nujakka | 42:07 | + 14:39 | |
29. | Puhakka, Niilo | 22F0000 | Kuopion Suunnistajat | 42:26 | + 14:58 | |
30. | Ebneth, Alfons | 34D5300 | OLG Regensburg | 44:10 | + 16:42 | |
31. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 45:03 | + 17:35 | |
32. | Kaski, Esko | 16F0001 | Salon Viesti | 45:20 | + 17:52 | |
Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:59 | ||
2. | Conrad, Helmut | 33D1005 | USV TU Dresden | 24:30 | + 1:31 | |
3. | Huber, Kurt | 19C0008 | Ulu's Reisewelt | 26:10 | + 3:11 | |
4. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 26:34 | + 3:35 | |
5. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 26:45 | + 3:46 | |
6. | Peterka Josef | LLI4702 | TJ Loko Liberec | 29:29 | + 6:30 | |
7. | Wansölin, Ake | 23S4801 | Söders-Tyresö | 29:38 | + 6:39 | |
8. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 31:05 | + 8:06 | |
9. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | TJ Skalka Cheb | 31:17 | + 8:18 | |
10. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 31:18 | + 8:19 | |
11. | Böhm, Eduard | 11A0000 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 32:01 | + 9:02 | |
12. | Mäkinen, Jaakko | 14F4500 | Angelniemen Ankkuri | 33:30 | + 10:31 | |
13. | Kemppainen, Markku | 14A1005 | ASVÖ Wien | 35:41 | + 12:42 | |
14. | Siegenthaler, Fritz | 19C1005 | Ulu's Reisewelt | 37:40 | + 14:41 | |
15. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 37:49 | + 14:50 | |
16. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 38:34 | + 15:35 | |
17. | Müller, Rainer | 33D1029 | USV TU Dresden | 39:27 | + 16:28 | |
18. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 39:52 | + 16:53 | |
19. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 40:18 | + 17:19 | |
20. | Salmela, Markku | 27F0000 | Riihimäen Suunnistajat | 40:20 | + 17:21 | |
21. | Carlin, Calle | 23S4800 | Söders-Tyresö | 44:00 | + 21:01 | |
22. | Mikan Vladimír | SJC4805 | Sportcentrum Jičín | 46:26 | + 23:27 | |
23. | Keskimäki, Seppo | 12F4801 | Nakkilan Wisa | 46:46 | + 23:47 | |
Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 25:16 | ||
2. | Karjalainen, Jouko | 21F4100 | Helsingin Suunnistajat | 27:16 | + 2:00 | |
3. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 29:53 | + 4:37 | |
4. | W. George K. Kendray | 35D4200 | Sachsen-Marathon | 30:16 | + 5:00 | |
5. | Tiura, Tapio | 21F4300 | Helsingin Suunnistajat | 31:16 | + 6:00 | |
6. | Suchý Karel | PGP4300 | SK Praga | 31:19 | + 6:03 | |
7. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 34:07 | + 8:51 | |
8. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 34:18 | + 9:02 | |
9. | Andersson, Östen | 13S4100 | Grycksbo IF OK | 34:32 | + 9:16 | |
10. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | OK Jiskra Nový Bor | 35:32 | + 10:16 | |
11. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 40:55 | + 15:39 | |
12. | Vyškovský Ivan | ZVS4301 | TJ Zbrojovka Vsetín | 41:41 | + 16:25 | |
13. | Lisý Jan | ONO4201 | SKOB Ostrov | 43:41 | + 18:25 | |
14. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 48:16 | + 23:00 | |
15. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KOB Kamenický Šenov | 57:08 | + 31:52 | |
Thiel , Rolf | 21D4300 | SV IHW Alex 78 e. V. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 25:14 | ||
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 30:55 | + 5:41 | |
3. | Lemnitzer, Eberhard | 13D3700 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 31:24 | + 6:10 | |
4. | Andersson, Göte | 13S3400 | Grycksbo IF OK | 34:02 | + 8:48 | |
5. | Puusaari, Kalevi | 24F0000 | Kalajoen Junkkarit | 34:28 | + 9:14 | |
6. | Kalnins, Andris | 13L3800 | Seniors | 40:32 | + 15:18 | |
7. | Hanák Milan | FSP3400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 59:17 | + 34:03 | |
8. | Šrůta Pavel | PGP3802 | SK Praga | 60:21 | + 35:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kempf Adolf | 15C2600 | KTV Altdtorf | 39:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek František | SLA0501 | SKOB Slaný | 17:15 | ||
2. | Kašpar Štěpán | ZAK0401 | SK Netopýr Zákupy | 22:24 | + 5:09 | |
3. | Kašpar Vojtěch | ZAK0400 | SK Netopýr Zákupy | 22:54 | + 5:39 | |
4. | Přinda Jan | VLI0803 | Slavia Liberec orienteering | 23:00 | + 5:45 | |
5. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 24:32 | + 7:17 | |
6. | Napp, Thore | 41D0500 | Braunschweiger MTV 1896 | 25:04 | + 7:49 | |
7. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 26:32 | + 9:17 | |
8. | Šnyrchová Kateřina | ABM0552 | KOB Moira Brno | 27:37 | + 10:22 | |
9. | Kubecová Mája | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 28:09 | + 10:54 | |
10. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 28:37 | + 11:22 | |
11. | Vřešťál František | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 28:38 | + 11:23 | |
12. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 38:17 | + 21:02 | |
13. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 38:59 | + 21:44 | |
14. | Göttlich Vít | BOR0800 | OK Jiskra Nový Bor | 40:00 | + 22:45 | |
15. | Neumann, Johanna | 31D0500 | SV Lengefeld | 48:34 | + 31:19 | |
16. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 49:34 | + 32:19 | |
17. | Nielsen, Erik Gronborg | 14D0600 | Allerod OK | 50:43 | + 33:28 | |
18. | Bryggar, Anna | 13S0600 | Grycksbo IF OK | 54:47 | + 37:32 | |
19. | Tóth, Martin | 12H1003 | TIPO TKE | 55:27 | + 38:12 | |
20. | Lindborg Flodström, Zara | 13S0700 | Grycksbo IF OK | 57:44 | + 40:29 | |
21. | Dobiášová Anna | ROU0550 | SKOB Roudnice nad Labem | 68:30 | + 51:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stískalová Eva | NNN | OB | 30:40 | ||
2. | Dejnožková Blanka | TJN9999 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:11 | + 1:31 | |
3. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:41 | + 6:01 | |
4. | Gottlichová Jitka | BOR6752 | OK Jiskra Nový Bor | 44:56 | + 14:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tom | DOK5500 | OK Doksy | 25:33 | ||
2. | Otrusina Jan | ABM9210 | KOB Moira Brno | 28:31 | + 2:58 | |
3. | Huonder Stefgan | NNN | OB | 29:03 | + 3:30 | |
4. | Kout Matyáš | VLI | Slavia Liberec orienteering | 29:20 | + 3:47 | |
5. | Milan Mitelman | NNN5800 | OB | 30:11 | + 4:38 | |
6. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:12 | + 5:39 | |
7. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:30 | + 5:57 | |
8. | Košková Anička | LLI9550 | TJ Loko Liberec | 34:40 | + 9:07 | |
9. | Schallberger | NNN | OB | 35:44 | + 10:11 | |
10. | Kraemer, Maika | 18D | Post SV Dresden | 36:06 | + 10:33 | |
11. | Catrin Nitsche | NNN | OB | 37:14 | + 11:41 | |
12. | Zábranský Luboš | SLA7400 | SKOB Slaný | 37:53 | + 12:20 | |
13. | Boeck Annika | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 38:06 | + 12:33 | |
14. | Nedvídková Iva | DLT8551 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 39:29 | + 13:56 | |
15. | Dagmar Skřivánková | NNN6451 | OB | 39:42 | + 14:09 | |
16. | Myslivcová Markéta | SHK | TJ Slavia Hradec Králové | 41:25 | + 15:52 | |
17. | Anna Nitsche | NNN | OB | 42:28 | + 16:55 | |
18. | Urban Jan | ZAK8600 | SK Netopýr Zákupy | 43:57 | + 18:24 | |
19. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB Start Blansko | 44:30 | + 18:57 | |
20. | Gustafsson, Tiina | 15F0001 | Karkki-Rasti | 45:30 | + 19:57 | |
21. | Pobuda Michal | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 49:46 | + 24:13 | |
22. | Červenka Jiří | MLA5804 | MLOK Mariánské Lázně | 56:24 | + 30:51 | |
23. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Sokol Hostivice | 60:02 | + 34:29 | |
24. | Anke Winnig | NNN | OB | 62:35 | + 37:02 | |
25. | Váczi Buda Benedek | 13H | SKS | 72:29 | + 46:56 | |
26. | Nedvídková Jitka | DLT5151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 81:47 | + 56:14 | |
27. | Heinl Ondřej | DLT8501 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 87:49 | + 62:16 | |
Soukupová Leona | NNN6652 | OB | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 51:11 | ||
2. | Svoboda Jakub | ROU9301 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:21 | + 4:10 | |
3. | Bejl Jakub | LME | SK Los Mělník | 67:14 | + 16:03 | |
4. | Kořínek Zdeněk | PEN6201 | OK RECO Sport | 70:42 | + 19:31 | |
5. | Miřijovský Přemysl | BOV5001 | TJ Baník Ostrava OKD | 81:19 | + 30:08 | |
6. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 83:23 | + 32:12 | |
7. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 100:44 | + 49:33 |