Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nilsson, Ulla | 13S5500 | Grycksbo IF OK | 36:26 | ||
2. | Melicharová Barbora | LLI7252 | TJ Loko Liberec | 42:53 | + 6:27 | |
3. | Boeck Thomas | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 52:14 | + 15:48 | |
4. | Grandal, Kaja | 12N0200 | IL Tyrving | 57:23 | + 20:57 | |
5. | Gunia, Franz | 21D9800 | SV IHW Alex 78 e. V. | 61:43 | + 25:17 | |
6. | Bryggar, Anders | 13S6700 | Grycksbo IF OK | 72:19 | + 35:53 | |
7. | Ouyang, Ping | 13N7500 | Ringerike O-lag | 82:07 | + 45:41 | |
8. | Mieske Jan-Manuel | 28D0000 | Weißenseer SV Rot-Weiss | 98:30 | + 62:04 | |
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rasmussen, Hanne | 14D0001 | Allerod OK | 129:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | Slavia Liberec orienteering | 20:48 | ||
2. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | SKOB Slaný | 22:23 | + 1:35 | |
3. | Čechová Klára | SLA0552 | SKOB Slaný | 22:38 | + 1:50 | |
4. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | SKOB Roudnice nad Labem | 27:21 | + 6:33 | |
Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 23:37 | ||
2. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | SKOB Slaný | 27:51 | + 4:14 | |
3. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | KOB Moira Brno | 29:27 | + 5:50 | |
4. | Kollenbach, Louisa | 36D0500 | SC Helsa | 40:14 | + 16:37 | |
5. | Tóth, Barbara | 12H1001 | TIPO TKE | 44:57 | + 21:20 | |
6. | Neumann, Lena | 31D0300 | SV Lengefeld | 44:58 | + 21:21 | |
7. | Šafaříková Lucie | CST0351 | OB Strakonice | 59:28 | + 35:51 | |
8. | Nieminen, Milou | 13S0301 | Grycksbo IF OK | 61:44 | + 38:07 | |
9. | Bryggar, Elin | 13S0400 | Grycksbo IF OK | 62:49 | + 39:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 19:03 | ||
2. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 21:04 | + 2:01 | |
3. | Leonhardt, Charlotte | 21D0100 | SV IHW Alex 78 e. V. | 21:59 | + 2:56 | |
4. | Jelínková Zuzana | CHC0151 | K.O.B. Choceň | 24:53 | + 5:50 | |
5. | Tóth, Blanka | 12H1002 | TIPO TKE | 26:09 | + 7:06 | |
6. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | SKOB Slaný | 29:51 | + 10:48 | |
7. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 37:09 | + 18:06 | |
8. | Mulíčková Zuzana | ABM0157 | KOB Moira Brno | 58:45 | + 39:42 | |
9. | Mieske Anna | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 63:47 | + 44:44 | |
Svobodová Tereza | BOR0150 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olsson, Ella | 13S0000 | Grycksbo IF OK | 24:08 | ||
2. | Odehnalová Klára | ABM9956 | KOB Moira Brno | 28:46 | + 4:38 | |
3. | Illnerová Kateřina | DKP9950 | Oddíl OB Kotlářka | 32:04 | + 7:56 | |
4. | Laybourn, Caroline | 14D9905 | Allerod OK | 33:24 | + 9:16 | |
5. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | 34:25 | + 10:17 | |
6. | Kolářová Johana | SLA9950 | SKOB Slaný | 34:26 | + 10:18 | |
7. | Kubald, Marie | 13D0000 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 36:18 | + 12:10 | |
8. | Kyselová Nela | ROU9951 | SKOB Roudnice nad Labem | 37:22 | + 13:14 | |
9. | Pohořalá Anna | ROU9954 | SKOB Roudnice nad Labem | 40:12 | + 16:04 | |
10. | Labská Karolína | LLI9952 | TJ Loko Liberec | 40:36 | + 16:28 | |
11. | Danielsen, Frederikke | 14D9902 | Allerod OK | 42:08 | + 18:00 | |
12. | Gustafsson, Sara | 15F0000 | Karkki-Rasti | 43:15 | + 19:07 | |
13. | Himilä, Julia | 15F0002 | Karkki-Rasti | 44:46 | + 20:38 | |
14. | Pelikánová Máša | MFP0050 | VŠSK MFF UK Praha | 48:22 | + 24:14 | |
Kubecová Kateřina | STB9999 | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Dorothea | TUR9758 | OOB TJ Turnov | 31:41 | ||
2. | Birte Friedrichs | 25D9805 | German O-Team | 35:07 | + 3:26 | |
3. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 37:25 | + 5:44 | |
4. | Olsson, Tova | 13S9801 | Grycksbo IF OK | 39:18 | + 7:37 | |
5. | Haltia, Ida Feiring | 12N9700 | IL Tyrving | 40:17 | + 8:36 | |
6. | Fiskum, Astrid | 12N9702 | IL Tyrving | 40:46 | + 9:05 | |
7. | Slavíková Silvie | PGP9751 | SK Praga | 40:48 | + 9:07 | |
8. | Grandal, Siri | 12N9701 | IL Tyrving | 41:16 | + 9:35 | |
9. | Saras, Ellen | 13S9800 | Grycksbo IF OK | 42:23 | + 10:42 | |
10. | Käding, Henriette | 13D9700 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 49:20 | + 17:39 | |
11. | Emilie Westin | 14N1020 | Inteam | 50:02 | + 18:21 | |
12. | Fläck, Engla | 13S9700 | Grycksbo IF OK | 51:21 | + 19:40 | |
13. | Räsänen, Johanna | 22F0002 | Kuopion Suunnistajat | 53:30 | + 21:49 | |
14. | Kaartinen, Selja | 14F0000 | Angelniemen Ankkuri | 54:00 | + 22:19 | |
15. | Berström, Maria | 13S9802 | Grycksbo IF OK | 55:00 | + 23:19 | |
16. | Bžatková Kateřina | 18C9752 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 56:30 | + 24:49 | |
17. | Jobst, Thessa | 13D9800 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 56:41 | + 25:00 | |
18. | Njastein, Stine | 12N9801 | IL Tyrving | 57:36 | + 25:55 | |
19. | Fürstová Anna | LLI9854 | TJ Loko Liberec | 58:40 | + 26:59 | |
20. | Ježková Kateřina | SLA9750 | SKOB Slaný | 59:17 | + 27:36 | |
21. | Hrdličková Ludmila | SLA9851 | SKOB Slaný | 63:59 | + 32:18 | |
22. | Koutová Markéta | VLI9753 | Slavia Liberec orienteering | 77:06 | + 45:25 | |
23. | Grandal, Hanne | 12N9800 | IL Tyrving | 78:51 | + 47:10 | |
24. | Bednářová Štěpánka | PGP9750 | SK Praga | 89:08 | + 57:27 | |
25. | Zábranská Kristýna | SLA9852 | SKOB Slaný | 89:19 | + 57:38 | |
26. | Sušánková Hana | SLA9855 | SKOB Slaný | 97:05 | + 65:24 | |
27. | Růžičková Aneta | LBE9851 | TJ Lokomotiva Beroun | 101:00 | + 69:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | VSK Mendelu Brno | 36:23 | ||
2. | Julie Hjortland | 14N1002 | Inteam | 36:37 | + 0:14 | |
3. | Eirin Fossoy | 14N1007 | Inteam | 36:46 | + 0:23 | |
4. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 37:11 | + 0:48 | |
5. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 37:13 | + 0:50 | |
6. | Rajamäki, Netta | 25F0001 | Kangasala SK | 39:43 | + 3:20 | |
7. | Lene Terese Myrland | 14N1005 | Inteam | 41:06 | + 4:43 | |
8. | Leonore Winkler | 25D9605 | German O-Team | 43:10 | + 6:47 | |
9. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 46:14 | + 9:51 | |
10. | Tonje Vassend | 14N1001 | Inteam | 49:25 | + 13:02 | |
11. | Müllerová Eva | SLA9652 | SKOB Slaný | 50:55 | + 14:32 | |
12. | Vilde Jorgensen | 14N1006 | Inteam | 52:25 | + 16:02 | |
13. | Rafajová Anna | SLA9550 | SKOB Slaný | 58:17 | + 21:54 | |
14. | Otrusinová Jana | ABM9560 | KOB Moira Brno | 61:26 | + 25:03 | |
15. | Snopková Dajana | 17S9551 | Ekonom Banska Bystrica | 62:33 | + 26:10 | |
Ingrid Holte | 14N1003 | Inteam | DISK | |||
Pavlů Kateřina | PGP9554 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mathilde Rundhaug | 15N1016 | Junior Team Norway | 35:10 | |||
2. | Gunvor Hov Hoydal | 15N1010 | Junior Team Norway | 35:26 | + 0:16 | ||
3. | Jokela, Emmi | 37F1004 | Junior Team Finland | 36:48 | + 1:38 | ||
4. | Kirvesmies, Lotta | 37F1009 | Junior Team Finland | 37:08 | + 1:58 | ||
5. | Kochová Nikola | TUR9358 | OOB TJ Turnov | 37:33 | + 2:23 | 3324 | |
6. | Reinhard, Ellen | 19C9450 | Ulu's Reisewelt | 38:01 | + 2:51 | ||
7. | Otsamo, Pihla | 37F1008 | Junior Team Finland | 38:58 | + 3:48 | ||
8. | Andrine Benjaminsen | 15N1009 | Junior Team Norway | 39:13 | + 4:03 | ||
9. | Kristine Berglia | 15N1015 | Junior Team Norway | 39:30 | + 4:20 | ||
10. | Theresa Flechsig | 25D9401 | German O-Team | 40:28 | + 5:18 | ||
11. | Sigrid Alexandersen | 15N1011 | Junior Team Norway | 40:41 | + 5:31 | ||
12. | Simkovics, Anna | 14A1001 | ASVÖ Wien | 40:42 | + 5:32 | ||
13. | Jakobsson, Laura | 37F1018 | Junior Team Finland | 41:40 | + 6:30 | ||
14. | Suominen, Marika | 37F1001 | Junior Team Finland | 41:47 | + 6:37 | ||
15. | Kymäläinen, Sanni | 37F1003 | Junior Team Finland | 42:09 | + 6:59 | ||
16. | Kuusela, Tuija | 37F1017 | Junior Team Finland | 42:19 | + 7:09 | ||
17. | Peltomäki, Elli | 37F1019 | Junior Team Finland | 42:43 | + 7:33 | ||
18. | Hyvärinen, Emilia | 37F1010 | Junior Team Finland | 44:15 | + 9:05 | ||
19. | Björklund, Amilia | 12S9300 | Sävedalens AIK | 44:39 | + 9:29 | ||
20. | Ingrid Nygard | 14N1010 | Inteam | 45:13 | + 10:03 | ||
21. | Puikkonen, Janika | 37F1007 | Junior Team Finland | 45:18 | + 10:08 | ||
22. | Nieke, Corinna | 33D1031 | USV TU Dresden | 45:50 | + 10:40 | ||
23. | Valtonen, Anni | 37F1016 | Junior Team Finland | 46:11 | + 11:01 | ||
24. | Horová Pavla | LPU9457 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:33 | + 11:23 | 2975 | |
25. | Nummela, Liinu | 37F1015 | Junior Team Finland | 47:04 | + 11:54 | ||
26. | Nurmi, Ella | 37F1014 | Junior Team Finland | 48:15 | + 13:05 | ||
27. | Kožinová Anna | PGP9350 | SK Praga | 48:18 | + 13:08 | 2838 | |
28. | Sabine Rothaug | 25D9402 | German O-Team | 48:23 | + 13:13 | ||
29. | Ingrid Gulbrandsen | 15N1014 | Junior Team Norway | 48:29 | + 13:19 | ||
30. | Lehárová Alžběta | LPU9456 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:57 | + 14:47 | 2558 | |
31. | Metsola, Roosa | 37F1013 | Junior Team Finland | 52:42 | + 17:32 | ||
32. | Reiman, Anni | 37F1005 | Junior Team Finland | 53:07 | + 17:57 | ||
33. | Kottonen, Annika | 17F0000 | Lynx | 53:19 | + 18:09 | ||
34. | Manderbacka, Hanne | 37F1006 | Junior Team Finland | 53:58 | + 18:48 | ||
35. | Marthe Gloersen | 14N1009 | Inteam | 55:00 | + 19:50 | ||
36. | Charousková Lucie | DOK9450 | OK Doksy | 60:52 | + 25:42 | 1532 | |
37. | Haavisto, Emmi | 37F1002 | Junior Team Finland | 61:18 | + 26:08 | ||
38. | Lněničková Petra | LPU9455 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:32 | + 27:22 | 1610 | |
39. | Drechsel, Elisabeth | 33D1006 | USV TU Dresden | 68:59 | + 33:49 | ||
40. | Knitsch, Franziska | 29D9450 | USG Chemnitz | 69:50 | + 34:40 | ||
Roininen, Essi | 37F1012 | Junior Team Finland | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duchová Iveta | LPU8654 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:17 | 8588 | ||
2. | Gomzyk Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 55:31 | + 0:14 | 8348 | |
3. | Viberg, Tuulia | 37F1011 | Junior Team Finland | 59:26 | + 4:09 | ||
4. | Rufferová Iva | TUR8354 | OOB TJ Turnov | 63:12 | + 7:55 | 7397 | |
5. | Esther Doetsch | 25D8801 | German O-Team | 66:08 | + 10:51 | ||
6. | Knapová Jana | LPU9053 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:16 | + 10:59 | 6840 | |
7. | Anne Kunzendorf | 25D9001 | German O-Team | 68:08 | + 12:51 | ||
8. | Straube, Hanka | 31D7300 | SV Lengefeld | 74:42 | + 19:25 | ||
9. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | SK Praga | 79:47 | + 24:30 | 5156 | |
10. | Jacob, Florence | 39D8950 | OL-Team Köln | 80:21 | + 25:04 | ||
11. | Sisa Dorottya | 16H8950 | JMD | 87:23 | + 32:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Persson, Karin | 19S0000 | Hagaby GoIF | 45:35 | |||
2. | Horáková Veronika | TUR8751 | OOB TJ Turnov | 50:30 | + 4:55 | 7243 | |
3. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 50:42 | + 5:07 | 7049 | |
4. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | TJ Lokomotiva Beroun | 50:49 | + 5:14 | 6436 | |
5. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 51:14 | + 5:39 | 6636 | |
6. | Graumann, Friederike | 23D9100 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 51:37 | + 6:02 | ||
7. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | SK Žabovřesky Brno | 53:16 | + 7:41 | 6818 | |
8. | Křivancová Zdenka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 53:22 | + 7:47 | 5763 | |
9. | Smolková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | 53:23 | + 7:48 | 6573 | |
10. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB Start Blansko | 53:28 | + 7:53 | 7138 | |
11. | Partanen, Ritva | 26F8550 | Nilsiän Nujakka | 53:46 | + 8:11 | ||
12. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | SK Žabovřesky Brno | 54:01 | + 8:26 | 5921 | |
13. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 54:38 | + 9:03 | 7002 | |
14. | Westin Kjersti | PGP9255 | SK Praga | 54:40 | + 9:05 | 6357 | |
15. | Peterová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 54:53 | + 9:18 | 6394 | |
16. | Dobke, Marika | 42D8250 | OK Leipzig | 55:08 | + 9:33 | ||
17. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 57:53 | + 12:18 | 5893 | |
18. | Wysocka, Malwina | 24P8500 | Slask O-Team | 58:55 | + 13:20 | ||
19. | Bakker, Geke | 17N8400 | HOC '93 | 60:45 | + 15:10 | ||
20. | Choutková Magdalena | SOB8851 | SOBSA | 60:56 | + 15:21 | 4984 | |
21. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 62:42 | + 17:07 | 5608 | |
22. | Kosch, Sabeth | 44D9150 | OLV Steinberg | 62:49 | + 17:14 | ||
23. | Engelhardt Katja | 19D8450 | SSV Planeta Radebeul | 63:45 | + 18:10 | ||
24. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Přátelé orientačního běhu Opava | 70:01 | + 24:26 | 4914 | |
25. | Rickmeyer, Tina | 33D1038 | USV TU Dresden | 70:43 | + 25:08 | ||
26. | Roßberg, Sylva | 29D9100 | USG Chemnitz | 72:32 | + 26:57 | ||
27. | Hrzinová Hana | ONO8350 | SKOB Ostrov | 78:43 | + 33:08 | 3598 | |
28. | Richter, Silke | 33D1028 | USV TU Dresden | 83:23 | + 37:48 | ||
29. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 83:52 | + 38:17 | 2419 | |
30. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 102:05 | + 56:30 | 593 | |
Lund-Johansen, Helene | 12N8900 | IL Tyrving | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tihonová Martina | PHK8651 | OK 99 Hradec Králové | 47:52 | 5921 | ||
2. | Žitná Jana | SMB9251 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 54:23 | + 6:31 | 4913 | |
3. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:54 | + 7:02 | 4861 | |
4. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 54:57 | + 7:05 | 4766 | |
5. | Bohunská Jana | KRN8651 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:20 | + 7:28 | 4952 | |
6. | Englmaier, Gudrun | 14A0009 | ASVÖ Wien | 56:38 | + 8:46 | ||
7. | Charushnikova, Svetlana | 26D7900 | OLV Potsdam | 62:12 | + 14:20 | ||
8. | Hlavačiková Erika | 17S8752 | Ekonom Banska Bystrica | 62:14 | + 14:22 | ||
9. | Vlažná Lucie | LCE8751 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 62:24 | + 14:32 | ||
10. | Kršáková Marie | VIC9191 | OB Vizovice | 63:34 | + 15:42 | 3900 | |
11. | Schmidt Beate | 18D0050 | Post SV Dresden | 67:22 | + 19:30 | ||
12. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Chemopetrol Litvínov | 67:30 | + 19:38 | 4228 | |
13. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 68:46 | + 20:54 | 3162 | |
14. | Volná Jitka | ABM9256 | KOB Moira Brno | 69:44 | + 21:52 | 3796 | |
15. | Rychlá Veronika | NNN0003 | OB | 71:15 | + 23:23 | ||
16. | Puternicka, Joanna | 22P8700 | KInO Stowarzysze Warszawa | 80:24 | + 32:32 | ||
17. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | K.O.B. Choceň | 81:11 | + 33:19 | 2039 | |
18. | Huonder, Nicole | 35C7950 | OLG Säuliamt | 81:25 | + 33:33 | ||
19. | Skoblová Markéta | PUL9152 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 81:48 | + 33:56 | ||
20. | Műllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 81:59 | + 34:07 | 1721 | |
21. | Bohunská Monika | KRN9151 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 82:14 | + 34:22 | 1994 | |
22. | Baumgartner, Nadia | 33C8550 | OLG Galgenen | 87:21 | + 39:29 | ||
23. | Šebková Jana | SCP9250 | OK Sparta Praha | 112:40 | + 64:48 | 7 | |
Miskiewicz, Martyna | 23P8900 | OK!Sport | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 53:38 | ||
2. | Knaupová Ivana | SMB7852 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 54:02 | + 0:24 | |
3. | Horst, Brit | 15D7600 | TV 1898 Alsbach | 55:08 | + 1:30 | |
4. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 57:31 | + 3:53 | |
5. | Mulíčková Eva | ABM7469 | KOB Moira Brno | 57:47 | + 4:09 | |
6. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 57:51 | + 4:13 | |
7. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 58:13 | + 4:35 | |
8. | Saranen, Anastasia | 23F0000 | Hiisirasti | 62:18 | + 8:40 | |
9. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 65:57 | + 12:19 | |
Löhning, Susanne | 33D1027 | USV TU Dresden | DISK | |||
Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 42:25 | ||
2. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 42:45 | + 0:20 | |
3. | Rauff, Lisbeth | 14D7500 | Allerod OK | 48:53 | + 6:28 | |
4. | Flodström, Helena | 13S7500 | Grycksbo IF OK | 50:14 | + 7:49 | |
5. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 50:26 | + 8:01 | |
6. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 53:01 | + 10:36 | |
7. | Dastychová Alexandra | PEN7450 | OK RECO Sport | 101:39 | + 59:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zschäckel, Daniela | 21D7200 | SV IHW Alex 78 e. V. | 36:49 | ||
2. | Kubald, Katrin | 13D6900 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 38:26 | + 1:37 | |
3. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 39:55 | + 3:06 | |
4. | Paroulková Iva | LLI7151 | TJ Loko Liberec | 40:45 | + 3:56 | |
5. | Holfeld, Christina | 33D1013 | USV TU Dresden | 41:07 | + 4:18 | |
6. | Saras, Ulrika | 13S7100 | Grycksbo IF OK | 41:08 | + 4:19 | |
7. | Räsänen, Marja | 26F0000 | Nilsiän Nujakka | 42:52 | + 6:03 | |
8. | Klapalová Jana | VAM6451 | OOB Vamberk | 43:16 | + 6:27 | |
9. | Eckardt, Cornelia | 33D1009 | USV TU Dresden | 43:36 | + 6:47 | |
10. | Zelenin, Ekaterina | 29D7000 | USG Chemnitz | 43:48 | + 6:59 | |
11. | Procházková Alexandra | LPU7051 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:52 | + 8:03 | |
12. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | TJ Slavia Hradec Králové | 45:16 | + 8:27 | |
13. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 49:43 | + 12:54 | |
14. | Németh, Ágnes | 12H1016 | TIPO TKE | 52:34 | + 15:45 | |
15. | Calvet, Christine | 12A | Naturfreunde Wien | 60:01 | + 23:12 | |
16. | Kempe, Bettina | 19D6450 | SSV Planeta Radebeul | 61:36 | + 24:47 | |
17. | Lenka Westin | 14N1019 | Inteam | 62:18 | + 25:29 | |
18. | Fürstová Katka | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 62:47 | + 25:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 34:15 | ||
2. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | KOB Moira Brno | 35:58 | + 1:43 | |
3. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 36:09 | + 1:54 | |
4. | Reisingerová Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 36:40 | + 2:25 | |
5. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 37:44 | + 3:29 | |
6. | Fläck, Mari | 13S6900 | Grycksbo IF OK | 38:41 | + 4:26 | |
7. | Mokrá Regina | ABM6854 | KOB Moira Brno | 39:06 | + 4:51 | |
8. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | KOB Moira Brno | 39:37 | + 5:22 | |
9. | Kyselová Jana | ROU7050 | SKOB Roudnice nad Labem | 42:52 | + 8:37 | |
10. | Hořáková Petra | LLI6953 | TJ Loko Liberec | 43:59 | + 9:44 | |
11. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 44:06 | + 9:51 | |
12. | Kašparová Marie | ZAK7250 | SK Netopýr Zákupy | 44:57 | + 10:42 | |
13. | Otrusinová Helena | ABM7054 | KOB Moira Brno | 45:49 | + 11:34 | |
14. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 46:50 | + 12:35 | |
15. | Napp, Silke | 41D7150 | Braunschweiger MTV 1896 | 50:44 | + 16:29 | |
16. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | 52:38 | + 18:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grob, Brigitte | 19C1007 | Ulu's Reisewelt | 37:07 | ||
2. | Njastein, Marianne | 12N6500 | IL Tyrving | 39:21 | + 2:14 | |
3. | Conti, Michela | 34C6850 | CO UTOE Bellinzona | 39:36 | + 2:29 | |
4. | Kraemer, Karin | 18D6300 | Post SV Dresden | 42:27 | + 5:20 | |
5. | Richter, Sabine | 33D1037 | USV TU Dresden | 46:43 | + 9:36 | |
6. | Dersch-Kollenbach Brigitt | 36D6750 | SC Helsa | 49:02 | + 11:55 | |
7. | Roßberg, Cornelia | 29D6400 | USG Chemnitz | 49:15 | + 12:08 | |
8. | Bergmann, Charlotte | 14D6400 | Allerod OK | 49:43 | + 12:36 | |
9. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 51:35 | + 14:28 | |
10. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Sokol Hostivice | 53:24 | + 16:17 | |
11. | Spangenberg, Birgit | 34D6550 | OLG Regensburg | 55:06 | + 17:59 | |
12. | Drechsel, Ines | 33D1007 | USV TU Dresden | 55:28 | + 18:21 | |
13. | Müllerová Zorka | VAM6767 | OOB Vamberk | 55:45 | + 18:38 | |
14. | Leonhardt, Annette | 17D0003 | TSV Berlin | 56:12 | + 19:05 | |
15. | Ansorge, Silke | 24D | SV Robotron Dresden | 59:52 | + 22:45 | |
16. | Boeck Ute | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 79:42 | + 42:35 | |
17. | Koch, Eva | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 80:40 | + 43:33 | |
Otsamo, Riikka-Leena | 21F0000 | Helsingin Suunnistajat | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 41:12 | ||
2. | Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | 47:42 | + 6:30 | |
3. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 49:01 | + 7:49 | |
4. | Kohler, Marianne | 19C1003 | Ulu's Reisewelt | 61:05 | + 19:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gjermo, Christine | 11N6100 | Ostmarka OK | 35:18 | ||
2. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 40:28 | + 5:10 | |
3. | Šípová Soňa | BOR6150 | OK Jiskra Nový Bor | 43:11 | + 7:53 | |
4. | Juckelandt, Sabine | 33D1016 | USV TU Dresden | 43:20 | + 8:02 | |
4. | Eronen, Jaana | 43F6350 | Pihkaniskat | 43:20 | + 8:02 | |
6. | Graumann, Heidi | 23D6300 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 46:13 | + 10:55 | |
7. | Kymäläinen, Maritta | 38F6350 | Tampereen Pyrintö | 47:18 | + 12:00 | |
8. | Brettschneider Gudrun | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 50:24 | + 15:06 | |
9. | Buhler, Birgit | 33D1002 | USV TU Dresden | 50:59 | + 15:41 | |
10. | Rajamäki, Terhi | 25F0000 | Kangasala SK | 51:20 | + 16:02 | |
11. | Jedličková Zdena | BOR6250 | OK Jiskra Nový Bor | 55:10 | + 19:52 | |
12. | Sell-Petersen, Maria | 14D6200 | Allerod OK | 58:18 | + 23:00 | |
13. | Berström, Gunilla | 13S6100 | Grycksbo IF OK | 58:39 | + 23:21 | |
14. | Košková Vlasta | LLI6351 | TJ Loko Liberec | 59:30 | + 24:12 | |
15. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 59:32 | + 24:14 | |
16. | Leideck, Heike | 33D1022 | USV TU Dresden | 59:46 | + 24:28 | |
17. | Schmutterer, Birgit | 33D1043 | USV TU Dresden | 72:04 | + 36:46 | |
18. | Göhlman, Anna | 12N6300 | IL Tyrving | 72:27 | + 37:09 | |
19. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 73:40 | + 38:22 | |
20. | Wiedenfeld, Ute | 19D6200 | SSV Planeta Radebeul | 79:59 | + 44:41 | |
Šrůtová Marcela | PGP6351 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kottonen, Annariitta | 17F0001 | Lynx | 32:58 | ||
2. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 33:49 | + 0:51 | |
3. | Tonn, Gisela | 19D5400 | SSV Planeta Radebeul | 36:13 | + 3:15 | |
4. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:33 | + 4:35 | |
5. | Luovula Pia | 11F5851 | Suosmeren Salpa | 38:26 | + 5:28 | |
6. | Ryman, Stina | 13S5700 | Grycksbo IF OK | 39:52 | + 6:54 | |
7. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 40:25 | + 7:27 | |
8. | Humalamäki, Mirja | 35F0000 | Suomussalmen Rasti | 41:10 | + 8:12 | |
9. | Ahlqvist, Kristiina | 33F0001 | Raisu Lumous | 42:02 | + 9:04 | |
10. | Humalamäki, Marja | 34F0000 | Ähtärin Urheilijat | 43:58 | + 11:00 | |
11. | Vapalahti, Inkeri | 28F5450 | Rasti-Vihti | 44:27 | + 11:29 | |
12. | Puhakka, Raija | 22F0001 | Kuopion Suunnistajat | 45:03 | + 12:05 | |
13. | Braatz, Monika | 32D5750 | Treptower SV 1949 | 45:45 | + 12:47 | |
14. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 45:54 | + 12:56 | |
15. | Taimisto, Sinikka | 36F0001 | MS Parma | 47:06 | + 14:08 | |
16. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 49:35 | + 16:37 | |
17. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 50:26 | + 17:28 | |
18. | Nilsson, Gunnel | 14A1003 | ASVÖ Wien | 51:59 | + 19:01 | |
19. | Kallio, Hanna | 14F0002 | Angelniemen Ankkuri | 52:01 | + 19:03 | |
20. | Klímová Jitka | KAS5451 | KOB Kamenický Šenov | 54:28 | + 21:30 | |
21. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 60:48 | + 27:50 | |
Danielsen, Annette | 14D5700 | Allerod OK | DISK | |||
Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tiltnes, Inger A | 12N5200 | IL Tyrving | 40:08 | ||
2. | Šumberová Zuzana | VLI5351 | Slavia Liberec orienteering | 40:56 | + 0:48 | |
3. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 42:37 | + 2:29 | |
4. | Omová Jana | TUR5150 | OOB TJ Turnov | 43:07 | + 2:59 | |
5. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 46:00 | + 5:52 | |
6. | Bartoňová Marie | BOR5351 | OK Jiskra Nový Bor | 49:05 | + 8:57 | |
7. | Voráčková Eliška | 14C5151 | Radioklub OK1KYP Praha | 51:21 | + 11:13 | |
8. | Honkavaara, Paula | 28F4950 | Rasti-Vihti | 51:53 | + 11:45 | |
9. | Kaski, Pirjo | 16F0000 | Salon Viesti | 53:33 | + 13:25 | |
10. | Tvrdková Eva | LBE5150 | TJ Lokomotiva Beroun | 65:29 | + 25:21 | |
11. | Carlin, Elisabeth | 23S4950 | Söders-Tyresö | 66:00 | + 25:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salmela, Juulia | 27F0001 | Riihimäen Suunnistajat | 46:31 | ||
2. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 46:56 | + 0:25 | |
3. | Lemnitzer, Erika | 13D4200 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 47:30 | + 0:59 | |
4. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 53:48 | + 7:17 | |
5. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | SK Praga | 59:56 | + 13:25 | |
6. | Thiel , Susi | 21D4700 | SV IHW Alex 78 e. V. | 61:29 | + 14:58 | |
7. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | 64:24 | + 17:53 | |
8. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 83:38 | + 37:07 | |
9. | Suchá Bohuslava | PGP4450 | SK Praga | 83:53 | + 37:22 | |
10. | Jansone, Maija | 13L4400 | Seniors | 95:59 | + 49:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 41:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirkovský Jan | SLA0500 | SKOB Slaný | 16:56 | ||
2. | Malý Evžen ml. | JIL0301 | OK Jilemnice | 18:13 | + 1:17 | |
3. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 19:12 | + 2:16 | |
4. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 19:18 | + 2:22 | |
5. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:49 | + 12:53 | |
6. | Jiří Nováček | NNN | OB | 36:49 | + 19:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 19:20 | ||
2. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:19 | + 2:59 | |
3. | Kolář Matyáš | SLA0300 | SKOB Slaný | 25:24 | + 6:04 | |
4. | Lindborg Flodström, Samue | 13S0500 | Grycksbo IF OK | 41:46 | + 22:26 | |
5. | Fläck, Eskil | 13S0300 | Grycksbo IF OK | 42:32 | + 23:12 | |
6. | Jobst, Tobin | 13D0300 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 47:29 | + 28:09 | |
Novotný Jaromír | VLI0300 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 22:28 | ||
2. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 23:48 | + 1:20 | |
3. | Víteček Jáchym | DKP0204 | Oddíl OB Kotlářka | 25:12 | + 2:44 | |
4. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 25:39 | + 3:11 | |
5. | Munktved Theis | 14D0203 | Allerod OK | 26:13 | + 3:45 | |
5. | Bílý Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:13 | + 3:45 | |
7. | Braatz, Niklas | 32D0200 | Treptower SV 1949 | 27:37 | + 5:09 | |
8. | Paroulek Lukáš | LLI0201 | TJ Loko Liberec | 28:09 | + 5:41 | |
9. | Hořák Jaroslav | LLI0102 | TJ Loko Liberec | 28:10 | + 5:42 | |
10. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 28:12 | + 5:44 | |
11. | Bradáč David | LLI0203 | TJ Loko Liberec | 32:21 | + 9:53 | |
12. | Holfeld, Anton | 33D1012 | USV TU Dresden | 33:28 | + 11:00 | |
13. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SJH Jindřichův Hradec | 36:36 | + 14:08 | |
14. | Rudert, Hendrik | 21D0200 | SV IHW Alex 78 e. V. | 37:56 | + 15:28 | |
15. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | SKOB Roudnice nad Labem | 40:19 | + 17:51 | |
16. | Forst Antonín | MFP0101 | VŠSK MFF UK Praha | 41:13 | + 18:45 | |
17. | Winning, Pepe | 17D0004 | TSV Berlin | 42:51 | + 20:23 | |
18. | Lustig Adam | DKP0202 | Oddíl OB Kotlářka | 60:06 | + 37:38 | |
19. | Hrdlička Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 63:58 | + 41:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 34:52 | ||
2. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 37:42 | + 2:50 | |
3. | Šebek Petr | DKP9903 | Oddíl OB Kotlářka | 39:14 | + 4:22 | |
4. | Fundal, Eskil | 14D9901 | Allerod OK | 40:59 | + 6:07 | |
5. | Dekrét Jakub | 17S9902 | Ekonom Banska Bystrica | 49:17 | + 14:25 | |
6. | Šnyrch Tomáš | ABM9919 | KOB Moira Brno | 51:40 | + 16:48 | |
7. | Šnyrch Jakub | ABM9906 | KOB Moira Brno | 52:37 | + 17:45 | |
8. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 53:36 | + 18:44 | |
9. | Petersen, Mikkel Lau | 14D0000 | Allerod OK | 54:59 | + 20:07 | |
10. | Bradáč Jakub | LLI0002 | TJ Loko Liberec | 69:25 | + 34:33 | |
11. | Holfeld, Wilhelm | 33D1014 | USV TU Dresden | 69:55 | + 35:03 | |
12. | Michal Vojtěch | PGP0000 | SK Praga | 72:15 | + 37:23 | |
13. | Kollenbach, Valentin | 36D0000 | SC Helsa | 83:57 | + 49:05 | |
14. | Postolka Jáchym | DKL9900 | KOB Kladno | 88:42 | + 53:50 | |
15. | Čech Richard | SLA0001 | SKOB Slaný | 89:45 | + 54:53 | |
16. | Zemko Zdeněk | SLA9900 | SKOB Slaný | 93:59 | + 59:07 | |
17. | Dudák Ladislav | SLA0002 | SKOB Slaný | 98:07 | + 63:15 | |
Lorenz, Emil Olander | 14D9900 | Allerod OK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | 32:21 | ||
2. | Ježek Ondřej | SLA9701 | SKOB Slaný | 32:26 | + 0:05 | |
3. | Ole Hennseler | 25D9802 | German O-Team | 32:45 | + 0:24 | |
4. | Otsamo, Veeti | 21F0001 | Helsingin Suunnistajat | 32:59 | + 0:38 | |
5. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | TJ Loko Liberec | 33:14 | + 0:53 | |
6. | Salzmann, Heinrich | 33D1041 | USV TU Dresden | 34:24 | + 2:03 | |
7. | Hirš Otakar | VBM9801 | VSK Mendelu Brno | 34:45 | + 2:24 | |
8. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BETA URSUS Orienteering | 35:19 | + 2:58 | |
9. | Erik Döhler | 25D9801 | German O-Team | 38:08 | + 5:47 | |
10. | Čermák Adam | PGP9701 | SK Praga | 38:36 | + 6:15 | |
11. | Šimáček Martin | LPU9709 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:39 | + 6:18 | |
12. | Zschäckel, Robin | 21D9700 | SV IHW Alex 78 e. V. | 43:10 | + 10:49 | |
13. | Polák Robert | 18C9807 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 48:23 | + 16:02 | |
14. | Nielsen, Rasmus Damgaard | 14D9800 | Allerod OK | 51:36 | + 19:15 | |
15. | Hasal Martin | PGP9804 | SK Praga | 53:01 | + 20:40 | |
16. | Procházka Daniel | LLI9703 | TJ Loko Liberec | 53:04 | + 20:43 | |
17. | Kalista Michael | LBE9701 | TJ Lokomotiva Beroun | 54:12 | + 21:51 | |
18. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 58:45 | + 26:24 | |
19. | Řeháček Michal | DKP9702 | Oddíl OB Kotlářka | 59:49 | + 27:28 | |
20. | Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 60:49 | + 28:28 | |
21. | Novák Aleš | ODV9805 | TJ Aero Odolena Voda | 64:11 | + 31:50 | |
22. | Jorgensen, Andreas Duc | 14D9700 | Allerod OK | 65:47 | + 33:26 | |
23. | Priessnitz Jan | 18C9802 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 66:26 | + 34:05 | |
24. | Kašpar František | SLA9800 | SKOB Slaný | 93:54 | + 61:33 | |
25. | Pelikán Lukáš | MFP9800 | VŠSK MFF UK Praha | 105:04 | + 72:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Moritz Döllgast | 25D95 | German O-Team | 49:52 | ||
2. | Hakon Fruseth Christianse | 14N1011 | Inteam | 50:39 | + 0:47 | |
3. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 54:21 | + 4:29 | |
4. | Grätsch Markus | TUR9603 | OOB TJ Turnov | 54:33 | + 4:41 | |
5. | Tóth, Adrián | 12H1004 | TIPO TKE | 55:31 | + 5:39 | |
6. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 55:36 | + 5:44 | |
7. | Mark Otto | 25D9601 | German O-Team | 57:05 | + 7:13 | |
8. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 58:45 | + 8:53 | |
9. | Daniel Janischowski | 25D9501 | German O-Team | 63:02 | + 13:10 | |
10. | Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | 63:05 | + 13:13 | |
11. | Graumann, Leo | 23D9600 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 65:44 | + 15:52 | |
12. | Kollenbach, Leon | 36D9600 | SC Helsa | 66:22 | + 16:30 | |
13. | Aster Tomáš | SLA9602 | SKOB Slaný | 67:24 | + 17:32 | |
14. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 74:05 | + 24:13 | |
15. | Janeba Vladimír | CHC9602 | K.O.B. Choceň | 76:12 | + 26:20 | |
16. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 85:25 | + 35:33 | |
17. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | SK Kamenice | 86:25 | + 36:33 | |
18. | Mayer, Andreas | 14A1007 | ASVÖ Wien | 89:40 | + 39:48 | |
19. | Labský Jan | LLI9602 | TJ Loko Liberec | 116:38 | + 66:46 | |
Kempe, Kilian | 19D9600 | SSV Planeta Radebeul | DISK | |||
Jorgen Vingerei | 14N1013 | Inteam | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bojan Blumenstein | 25D93 | German O-Team | 42:13 | |||
2. | Haga, Havard | 18N0000 | Raumar orientering | 42:36 | + 0:23 | ||
3. | Sindre Ostgulen Deisz | 15N1008 | Junior Team Norway | 42:50 | + 0:37 | ||
4. | Emil Ahlbeck | 15N1007 | Junior Team Norway | 43:32 | + 1:19 | ||
5. | Borger Melsom | 15N1000 | Junior Team Norway | 43:42 | + 1:29 | ||
6. | Saleva, Eero | 37F1030 | Junior Team Finland | 43:54 | + 1:41 | ||
7. | Simen Jevne Arnesen | 15N1003 | Junior Team Norway | 44:41 | + 2:28 | ||
8. | Parkkinen, Ville | 37F1021 | Junior Team Finland | 44:45 | + 2:32 | ||
9. | Sindre Ronning | 15N1001 | Junior Team Norway | 45:13 | + 3:00 | ||
10. | Anders Vister | 15N1005 | Junior Team Norway | 45:47 | + 3:34 | ||
11. | Sigur Heggedal | 15N1004 | Junior Team Norway | 46:19 | + 4:06 | ||
12. | Ahola, Joonas | 37F1032 | Junior Team Finland | 47:25 | + 5:12 | ||
13. | Suominen, Eemeli | 37F1026 | Junior Team Finland | 47:33 | + 5:20 | ||
14. | Ruohola, Akseli | 37F1028 | Junior Team Finland | 47:56 | + 5:43 | ||
15. | Dag Lofthus | 15N1006 | Junior Team Norway | 49:23 | + 7:10 | ||
16. | Huhtinen, Olli | 37F1020 | Junior Team Finland | 49:37 | + 7:24 | ||
17. | Horák Patrik | TUR9502 | OOB TJ Turnov | 50:26 | + 8:13 | ||
18. | Šimáček Ondřej | LPU9407 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:08 | + 8:55 | 3672 | |
19. | Zelenin, Anatolij | 33D1046 | USV TU Dresden | 51:14 | + 9:01 | ||
20. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB Moira Brno | 51:47 | + 9:34 | 3883 | |
21. | Friedrich Arnold | 25D94 | German O-Team | 51:52 | + 9:39 | ||
22. | Fiskum, Gustav Henrik | 12N9401 | IL Tyrving | 52:10 | + 9:57 | ||
23. | Mašata Matěj | PHK9601 | OK 99 Hradec Králové | 53:42 | + 11:29 | 3492 | |
24. | Buk Jindřich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:32 | + 13:19 | 2680 | |
25. | Uhlíř Marek | LBE9400 | TJ Lokomotiva Beroun | 57:14 | + 15:01 | 3075 | |
26. | Huhn, Julius | 33D1015 | USV TU Dresden | 59:10 | + 16:57 | ||
27. | Ahola, Topias | 37F1031 | Junior Team Finland | 60:43 | + 18:30 | ||
28. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | KOB Moira Brno | 61:03 | + 18:50 | 2927 | |
29. | Ruohola, Aaro | 37F1027 | Junior Team Finland | 61:44 | + 19:31 | ||
30. | Larsson, Rasmus | 21S9400 | OK Alehof | 63:41 | + 21:28 | ||
31. | Erlend Gronvold | 14N1016 | Inteam | 67:09 | + 24:56 | ||
32. | Sommer Matěj | LPU9408 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:43 | + 33:30 | ||
33. | Malec Oldřich | SLA9400 | SKOB Slaný | 83:01 | + 40:48 | ||
Vesanto, Anssi | 37F1022 | Junior Team Finland | DISK | ||||
Tynys, Joona | 37F1024 | Junior Team Finland | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ekeberg, Bjorn | 12N8800 | IL Tyrving | 72:06 | |||
2. | Sören Lösch | 25D87 | German O-Team | 74:26 | + 2:20 | ||
3. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 76:29 | + 4:23 | 8972 | |
4. | Christoph Brandt | 25D89 | German O-Team | 77:25 | + 5:19 | ||
5. | Bjarne Friedrichs | 25D90 | German O-Team | 79:44 | + 7:38 | ||
6. | Hamelius, Johan | 14S8800 | OK Linné | 80:33 | + 8:27 | ||
7. | Simkovics, Erik | 14A1002 | ASVÖ Wien | 81:06 | + 9:00 | ||
8. | Dragowski, Kuba | 23P9000 | OK!Sport | 81:16 | + 9:10 | ||
9. | Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 81:50 | + 9:44 | 8564 | |
10. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 82:17 | + 10:11 | 8274 | |
11. | Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | 83:11 | + 11:05 | 8715 | |
12. | Sulz, Henrik | 14A1006 | ASVÖ Wien | 83:23 | + 11:17 | ||
13. | Kundisch, Wieland | 33D1021 | USV TU Dresden | 83:56 | + 11:50 | ||
14. | Roman Schulte-Zurhausen | 25D8400 | German O-Team | 84:43 | + 12:37 | ||
15. | Florian Flechsig | 25D9201 | German O-Team | 85:07 | + 13:01 | ||
16. | Kjäll, Jonas | 33D1019 | USV TU Dresden | 85:43 | + 13:37 | ||
17. | Torben Wendler | 15N1017 | Junior Team Norway | 86:14 | + 14:08 | ||
18. | Felix Späth | 25D91 | German O-Team | 86:46 | + 14:40 | ||
19. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | KOB Moira Brno | 88:09 | + 16:03 | 7906 | |
20. | Kraemer, Andrei | 18D9100 | Post SV Dresden | 88:24 | + 16:18 | ||
21. | Leideck, Karsten | 33D1023 | USV TU Dresden | 88:29 | + 16:23 | ||
22. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 89:47 | + 17:41 | 7576 | |
23. | Sverre Waaler Kaas | 15N1018 | Junior Team Norway | 91:00 | + 18:54 | ||
24. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | 91:10 | + 19:04 | 7394 | |
25. | Gomzyk Andriy | TUR8001 | OOB TJ Turnov | 91:34 | + 19:28 | 6846 | |
26. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 92:00 | + 19:54 | 7451 | |
27. | Novotný Ondřej | ABM9211 | KOB Moira Brno | 93:49 | + 21:43 | 6019 | |
28. | Hostaš Petr | TUR9001 | OOB TJ Turnov | 94:51 | + 22:45 | 6674 | |
29. | Christoph Prunsche | 25D92 | German O-Team | 95:55 | + 23:49 | ||
30. | Elo, Markku | 14F9200 | Angelniemen Ankkuri | 96:33 | + 24:27 | ||
31. | Müller, Denis | 17D0002 | TSV Berlin | 96:52 | + 24:46 | ||
32. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 97:56 | + 25:50 | 6910 | |
33. | Lněnička Jakub | LPU9207 | OK Lokomotiva Pardubice | 100:25 | + 28:19 | ||
34. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 102:48 | + 30:42 | 5694 | |
35. | Žaloudík Jiří | LOV8601 | lepus.cz | 103:19 | + 31:13 | 6154 | |
36. | Hyka Jan | TUR9002 | OOB TJ Turnov | 104:25 | + 32:19 | 5810 | |
37. | Pilkowski, Tadeusz | 23P | OK!Sport | 115:20 | + 43:14 | ||
38. | Poell, Matthias | 14A1004 | ASVÖ Wien | 119:52 | + 47:46 | ||
39. | Mazan, Bartłomiej | 17P9200 | WKS Śląsk Wrocław | 121:06 | + 49:00 | ||
40. | Tiltnes, Anders | 12N8400 | IL Tyrving | 126:17 | + 54:11 | ||
Sagberg, Torbjorn | 12N8200 | IL Tyrving | DISK | ||||
Kretzschmar, Matthias | 18D1001 | Post SV Dresden | DISK | ||||
Eriksson, Johan | 18S0000 | Gävle OK | DISK | ||||
Scott, Toby | 44D9100 | OLV Steinberg | DISK | ||||
Zakouřil Vít | TUR9301 | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luštický Martin | HOR8700 | TJ Jiskra Hořice | 61:11 | 8036 | ||
2. | Philipp Müller | 25D88 | German O-Team | 61:42 | + 0:31 | ||
3. | Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | 62:42 | + 1:31 | 7606 | |
4. | Josef Neumann | 25D8401 | German O-Team | 64:40 | + 3:29 | ||
5. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 66:48 | + 5:37 | 7555 | |
6. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 67:53 | + 6:42 | 7157 | |
7. | Haertelt, Daniel | 26D1000 | OLV Potsdam | 67:54 | + 6:43 | ||
8. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 68:46 | + 7:35 | ||
9. | Petersen, Stefan | 14D9400 | Allerod OK | 69:13 | + 8:02 | ||
10. | Fiskum, Gunnar | 12N9100 | IL Tyrving | 69:33 | + 8:22 | ||
11. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 70:27 | + 9:16 | ||
12. | Rewig, Thomas | 33D1036 | USV TU Dresden | 70:30 | + 9:19 | ||
13. | Riebisch, Martin | 33D1040 | USV TU Dresden | 70:42 | + 9:31 | ||
14. | Korppi, Miika | 32F0001 | Ounasvaaran hiihtoseura | 70:55 | + 9:44 | ||
15. | Přikryl Petr | ABM6708 | KOB Moira Brno | 72:12 | + 11:01 | 6728 | |
16. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 72:31 | + 11:20 | 6296 | |
17. | Stachoň Zdeněk | SKM8014 | KOB Směr Kroměříž | 73:39 | + 12:28 | 6518 | |
18. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 73:45 | + 12:34 | 6586 | |
19. | Jörg, Kilian | 14A0007 | ASVÖ Wien | 74:14 | + 13:03 | ||
20. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 77:54 | + 16:43 | 6855 | |
21. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 78:37 | + 17:26 | 6072 | |
22. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 79:07 | + 17:56 | 4804 | |
23. | Lamy, Christoph | 26D8500 | OLV Potsdam | 81:46 | + 20:35 | ||
24. | Kasal Vít | SBK7540 | KOB Start Blansko | 83:14 | + 22:03 | 5385 | |
25. | Dragowski, Piotr | 23P8200 | OK!Sport | 83:44 | + 22:33 | ||
26. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 84:10 | + 22:59 | ||
27. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Chemopetrol Litvínov | 85:49 | + 24:38 | 5300 | |
28. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 86:49 | + 25:38 | 5844 | |
29. | Klapal Michal | VAM8802 | OOB Vamberk | 87:09 | + 25:58 | 5166 | |
30. | Sedlák Radek | SNA7501 | TJ START Náchod | 94:07 | + 32:56 | ||
31. | Pátek Richard | ZBM7609 | SK Žabovřesky Brno | 95:00 | + 33:49 | 3467 | |
32. | Graumann, Bodo | 23D8800 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 95:39 | + 34:28 | ||
33. | Olunczek, Andrej | 33D1034 | USV TU Dresden | 96:13 | + 35:02 | ||
34. | Boeck, Sascha | 33D1001 | USV TU Dresden | 98:27 | + 37:16 | ||
35. | Urban Jan | SBK7537 | KOB Start Blansko | 102:44 | + 41:33 | 3843 | |
36. | Buhler, Stefan | 33D1004 | USV TU Dresden | 111:12 | + 50:01 | ||
37. | Lenk, Andreas | 33D1024 | USV TU Dresden | 118:05 | + 56:54 | ||
38. | Świerczyński, Hubert | 18P8800 | KOS GRYF Szczecin | 128:30 | + 67:19 | ||
39. | Wieszaczewski, Jacek | 21P8500 | Orientop Wrocław | 147:10 | + 85:59 | ||
Riebisch, Andreas | 33D1039 | USV TU Dresden | DISK | ||||
Lauronen, Jarkko | 18F0000 | Laihian Luja | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huesler, Stefan | 33C7900 | OLG Galgenen | 53:26 | |||
2. | Majláth Martin | 17S8902 | Ekonom Banska Bystrica | 55:44 | + 2:18 | ||
3. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 58:05 | + 4:39 | 5897 | |
4. | Procházka Tomáš | SCP8200 | OK Sparta Praha | 61:20 | + 7:54 | 5981 | |
5. | Brettschneider Moritz | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 64:13 | + 10:47 | ||
6. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 65:03 | + 11:37 | 5282 | |
7. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 65:09 | + 11:43 | 4855 | |
8. | Pavelka Jan | MBM8500 | O-mikron | 65:32 | + 12:06 | 4945 | |
9. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem | 66:12 | + 12:46 | ||
10. | Nurminen Ville-Veikko | 11F8100 | Suosmeren Salpa | 66:44 | + 13:18 | ||
11. | Hesse, Holger | 23D | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 68:07 | + 14:41 | ||
12. | Nemec Juraj | 17S8901 | Ekonom Banska Bystrica | 68:55 | + 15:29 | ||
13. | Brettschneider Max | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 72:01 | + 18:35 | ||
14. | Randík Jan | SOB8703 | SOBSA | 72:15 | + 18:49 | 3689 | |
15. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:59 | + 19:33 | 4412 | |
16. | Vančura Martin | TJN8002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 74:21 | + 20:55 | 4584 | |
17. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 74:45 | + 21:19 | 3819 | |
18. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 76:18 | + 22:52 | 4281 | |
19. | Nemec Andrej | 17S9201 | Ekonom Banska Bystrica | 77:00 | + 23:34 | ||
20. | Schmotz, Martin | 33D1042 | USV TU Dresden | 77:54 | + 24:28 | ||
21. | Reimann, Alexander | 33D1035 | USV TU Dresden | 80:10 | + 26:44 | ||
22. | Knitsch, Sebastian | 29D9000 | USG Chemnitz | 81:02 | + 27:36 | ||
23. | Borák Michal | EKP8304 | VŠTJ Ekonom Praha | 84:44 | + 31:18 | ||
24. | Poroshin Vladimir | 12R | Individual Russia | 87:53 | + 34:27 | ||
25. | Sixta Martin | MOV7601 | SKOB Ostrava | 95:06 | + 41:40 | 2434 | |
26. | Šafek Jiří | ZBM7606 | SK Žabovřesky Brno | 98:10 | + 44:44 | 2079 | |
27. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 104:55 | + 51:29 | 666 | |
28. | Synek Marcel | DOK7600 | OK Doksy | 106:17 | + 52:51 | ||
29. | Kiss Dénes | 16H7800 | JMD | 109:08 | + 55:42 | ||
30. | Schramm Erwin | 13D8510 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 111:29 | + 58:03 | ||
31. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 111:42 | + 58:16 | 1406 | |
Ebneth, Maximilian | 34D9000 | OLG Regensburg | DISK | ||||
Kašpar Ludvík | ZAK7200 | SK Netopýr Zákupy | DISK | ||||
Jevsejenko Alexandr | ZBM8110 | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horst, Ingo | 23S7700 | Söders-Tyresö | 50:35 | ||
2. | Steinenmann, Denis | 35C7700 | OLG Säuliamt | 52:13 | + 1:38 | |
3. | Schmiedeberg, Nils | 45D0000 | SV Turbine Neubrandenburg | 53:53 | + 3:18 | |
4. | Zschäckel, Raik | 21D6700 | SV IHW Alex 78 e. V. | 56:07 | + 5:32 | |
5. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 57:47 | + 7:12 | |
6. | Brettschneider, Uwe | 13D6800 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 63:04 | + 12:29 | |
7. | Všetečka Michal | SJC7503 | Sportcentrum Jičín | 67:23 | + 16:48 | |
8. | Harston, Simon | 37D7500 | TGM Budenheim | 68:09 | + 17:34 | |
9. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 68:37 | + 18:02 | |
10. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | TJ Slavia Hradec Králové | 70:06 | + 19:31 | |
11. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 81:33 | + 30:58 | |
12. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 82:18 | + 31:43 | |
13. | Müller Kamil | VAM7501 | OOB Vamberk | 109:29 | + 58:54 | |
Karmazín Pavel | LBE6800 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vřešťál Jan | TUR7301 | OOB TJ Turnov | 49:31 | ||
2. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 54:59 | + 5:28 | |
3. | Čermák Patrik | 17S | Ekonom Banska Bystrica | 55:10 | + 5:39 | |
4. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | KOB Moira Brno | 72:29 | + 22:58 | |
5. | Dankó, István | 12H1014 | TIPO TKE | 77:16 | + 27:45 | |
6. | Spejchal Petr | BOR7512 | OK Jiskra Nový Bor | 124:52 | + 75:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salmi, Janne | 37F1036 | Junior Team Finland | 43:57 | ||
2. | Ahola, Mika | 37F1037 | Junior Team Finland | 45:55 | + 1:58 | |
3. | Hajdu, Martin | 12H1007 | TIPO TKE | 50:02 | + 6:05 | |
4. | Skinnari, Juha | 43F7100 | Pihkaniskat | 52:29 | + 8:32 | |
5. | Bleidorn, Stefan | 17D0001 | TSV Berlin | 55:33 | + 11:36 | |
6. | Podrábský Ctibor | VLI7001 | Slavia Liberec orienteering | 55:38 | + 11:41 | |
7. | Gossel, Heiko | 33D1011 | USV TU Dresden | 55:43 | + 11:46 | |
8. | Löhning, Michael | 33D1026 | USV TU Dresden | 55:56 | + 11:59 | |
9. | Klose, Sven | 33D1020 | USV TU Dresden | 60:36 | + 16:39 | |
10. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 65:56 | + 21:59 | |
11. | Tóth, Tamás | 12H1005 | TIPO TKE | 66:06 | + 22:09 | |
12. | Kaufmann, Torsten | 33D1018 | USV TU Dresden | 73:11 | + 29:14 | |
13. | Müller Robert | VAM6900 | OOB Vamberk | 98:18 | + 54:21 | |
14. | Jobst Henry | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 101:48 | + 57:51 | |
15. | Rudert, Andreas | 21D6900 | SV IHW Alex 78 e. V. | 109:37 | + 65:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Jan | BOR7200 | OK Jiskra Nový Bor | 41:22 | ||
2. | Munktved, Lars | 14D6901 | Allerod OK | 42:16 | + 0:54 | |
3. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:36 | + 1:14 | |
4. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 44:24 | + 3:02 | |
5. | Vyskočil Tomáš | NNN0002 | OB | 45:33 | + 4:11 | |
6. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 46:58 | + 5:36 | |
7. | Himilä, Pasi | 15F0003 | Karkki-Rasti | 51:10 | + 9:48 | |
8. | Hošťálek Dan | KRN6808 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 58:10 | + 16:48 | |
9. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 60:00 | + 18:38 | |
10. | Halíř Radim | MFP7000 | VŠSK MFF UK Praha | 66:55 | + 25:33 | |
11. | Napp, Christoph | 41D7200 | Braunschweiger MTV 1896 | 82:27 | + 41:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lauri, Pekka | 42F6500 | Keravan Urheilijat | 54:04 | ||
2. | Nykänen, Asko | 19F0000 | Mäntsälän Urheilijat | 55:16 | + 1:12 | |
3. | Andersson, Kennet | 13S6600 | Grycksbo IF OK | 56:34 | + 2:30 | |
4. | Zelenin, Andrej | 29D6600 | USG Chemnitz | 57:12 | + 3:08 | |
5. | Kjell Westin | 14N1018 | Inteam | 57:30 | + 3:26 | |
6. | Vydra Ivan | PEN6600 | OK RECO Sport | 58:13 | + 4:09 | |
7. | Schlatter, Stefan | 19C1006 | Ulu's Reisewelt | 58:44 | + 4:40 | |
8. | per Olav Gulbrandsen | 14N1017 | Inteam | 59:24 | + 5:20 | |
9. | Drechsel, Michael | 33D1008 | USV TU Dresden | 67:02 | + 12:58 | |
10. | Mokrý Jan | ABM6611 | KOB Moira Brno | 70:14 | + 16:10 | |
11. | Graumann, Bernd | 23D6100 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 73:00 | + 18:56 | |
12. | Braatz, Frank | 32D6200 | Treptower SV 1949 | 75:38 | + 21:34 | |
13. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 75:59 | + 21:55 | |
14. | Demmig, Sven | 13D6600 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 76:25 | + 22:21 | |
15. | Šebek Martin | SCP6700 | OK Sparta Praha | 78:08 | + 24:04 | |
16. | Roßberg, Veit | 29D6500 | USG Chemnitz | 81:19 | + 27:15 | |
17. | Mieske Frank | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 85:29 | + 31:25 | |
18. | Müller, Rico | 33D1030 | USV TU Dresden | 86:03 | + 31:59 | |
19. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 91:40 | + 37:36 | |
20. | Kollenbach, Peter | 36D6500 | SC Helsa | 93:27 | + 39:23 | |
21. | Bouwman, Jan | 39D6600 | OL-Team Köln | 112:57 | + 58:53 | |
22. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 117:22 | + 63:18 | |
23. | Ornst Jan | DKP6700 | Oddíl OB Kotlářka | 118:49 | + 64:45 | |
Göschl, Erich | 13A | OLC Wienerwald | DISK | |||
Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemec Juraj | 17S | Ekonom Banska Bystrica | 43:50 | ||
2. | Kurr, Maik | 21D | SV IHW Alex 78 e. V. | 44:42 | + 0:52 | |
3. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 46:28 | + 2:38 | |
4. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 48:19 | + 4:29 | |
5. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 52:57 | + 9:07 | |
6. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 56:30 | + 12:40 | |
7. | Holec Jan | MOV6701 | SKOB Ostrava | 69:07 | + 25:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 41:22 | ||
2. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 41:52 | + 0:30 | |
3. | Aeschlimann, Ulu | 19C1001 | Ulu's Reisewelt | 42:00 | + 0:38 | |
4. | Helland, Knut Edvard | 13N6200 | Ringerike O-lag | 42:03 | + 0:41 | |
5. | Sagvolden, Tore | 11N5900 | Ostmarka OK | 42:54 | + 1:32 | |
6. | Lammi, Mika | 13F6200 | Laitilan Jyske | 43:22 | + 2:00 | |
7. | Wälchli , Jürg | 19C1002 | Ulu's Reisewelt | 44:43 | + 3:21 | |
8. | Sucharda Jiří | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | 46:34 | + 5:12 | |
9. | Elo, Jussi | 13F6201 | Laitilan Jyske | 46:48 | + 5:26 | |
10. | Grandal, Bjorn Henning | 12N6200 | IL Tyrving | 47:02 | + 5:40 | |
11. | Björklund, Anders | 12S5700 | Sävedalens AIK | 48:20 | + 6:58 | |
12. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | OK Doksy | 49:05 | + 7:43 | |
13. | Teigland, Rune | 11N6000 | Ostmarka OK | 49:55 | + 8:33 | |
14. | Vicari, Silvio | 34C6100 | CO UTOE Bellinzona | 50:27 | + 9:05 | |
15. | Nieke, Hagen | 33D1032 | USV TU Dresden | 51:48 | + 10:26 | |
16. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:06 | + 11:44 | |
17. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 53:18 | + 11:56 | |
18. | Birgersson, Jonny | 13S6300 | Grycksbo IF OK | 54:20 | + 12:58 | |
19. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Sokol Hostivice | 54:25 | + 13:03 | |
20. | Ansorge, Ronald | 24D | SV Robotron Dresden | 54:35 | + 13:13 | |
21. | Genatis, Uwe | 16D6100 | SV Mietraching | 56:23 | + 15:01 | |
22. | Toppari, Mauri | 39F5800 | Hiidenkiertäjät | 57:09 | + 15:47 | |
23. | Toppari, Reijo | 29F0000 | Kauhavan Wisa | 59:59 | + 18:37 | |
24. | Buhler, Gerhard-Michael | 33D1003 | USV TU Dresden | 60:30 | + 19:08 | |
25. | Wiedenfeld, Frank | 19D6000 | SSV Planeta Radebeul | 61:03 | + 19:41 | |
26. | Schmidt Jürgen | NNNDE01 | OB | 63:54 | + 22:32 | |
27. | Sobek Pavel | LLI6302 | TJ Loko Liberec | 64:03 | + 22:41 | |
28. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 66:42 | + 25:20 | |
29. | Pliska Miloš | PGP6304 | SK Praga | 66:47 | + 25:25 | |
30. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 67:21 | + 25:59 | |
31. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 68:19 | + 26:57 | |
32. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 74:46 | + 33:24 | |
33. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 79:08 | + 37:46 | |
34. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 89:03 | + 47:41 | |
35. | Kymäläinen, Jari | 38F6101 | Tampereen Pyrintö | 93:25 | + 52:03 | |
36. | Malec Jaroslav | SLA6200 | SKOB Slaný | 109:30 | + 68:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 39:14 | ||
2. | Brettschneider Gerhard | 13D | Kaulsdorfer OLV Berlin | 39:53 | + 0:39 | |
3. | Korppi, Heikki | 32F0000 | Ounasvaaran hiihtoseura | 40:14 | + 1:00 | |
4. | Pensas, Esko | 18F0001 | Laihian Luja | 41:35 | + 2:21 | |
5. | Fiskum, Lars-Erik | 12N5800 | IL Tyrving | 42:32 | + 3:18 | |
6. | Hamelius, Bengt | 15S5500 | Säterbygdens OK | 43:23 | + 4:09 | |
7. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 44:25 | + 5:11 | |
8. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 45:24 | + 6:10 | |
9. | Pávek Miloš | BOR5801 | OK Jiskra Nový Bor | 48:42 | + 9:28 | |
10. | Kraemer, Werner | 18D5800 | Post SV Dresden | 50:36 | + 11:22 | |
10. | Kohler, Hans | 19C1004 | Ulu's Reisewelt | 50:36 | + 11:22 | |
12. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 52:12 | + 12:58 | |
13. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 52:56 | + 13:42 | |
14. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 53:28 | + 14:14 | |
15. | Hansen, Troels Bent | 14D5800 | Allerod OK | 53:34 | + 14:20 | |
16. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 54:25 | + 15:11 | |
17. | Ahlqvist, Hannu | 33F0000 | Raisu Lumous | 58:55 | + 19:41 | |
18. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:00 | + 24:46 | |
19. | Doležal Miroslav | PGP5501 | SK Praga | 67:12 | + 27:58 | |
20. | Gerhardt, Joachim | 33D1010 | USV TU Dresden | 70:20 | + 31:06 | |
21. | Schmutterer, Peter | 33D1044 | USV TU Dresden | 71:05 | + 31:51 | |
Taimisto, Jukka | 36F0000 | MS Parma | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI | Slavia Liberec orienteering | 41:25 | ||
2. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 41:34 | + 0:09 | |
3. | Tonn, Konrad | 19D5300 | SSV Planeta Radebeul | 44:01 | + 2:36 | |
4. | Halme, Taipo | 14F5300 | Angelniemen Ankkuri | 44:05 | + 2:40 | |
5. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 44:22 | + 2:57 | |
6. | Väänänen, Matti | 26F0001 | Nilsiän Nujakka | 45:10 | + 3:45 | |
7. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 45:18 | + 3:53 | |
8. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 45:24 | + 3:59 | |
9. | Juřeník Josef | MOV5201 | SKOB Ostrava | 45:41 | + 4:16 | |
10. | Nurminen Markku | 11F5100 | Suosmeren Salpa | 45:44 | + 4:19 | |
11. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 46:03 | + 4:38 | |
12. | Härtelt, Helmut | 19D5100 | SSV Planeta Radebeul | 46:19 | + 4:54 | |
13. | Ryman, Göran | 13S5200 | Grycksbo IF OK | 46:27 | + 5:02 | |
14. | Tiltnes, Arne | 12N5100 | IL Tyrving | 46:40 | + 5:15 | |
15. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:03 | + 5:38 | |
16. | Ziesche, Juergen | 23D5000 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 47:34 | + 6:09 | |
17. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 48:44 | + 7:19 | |
18. | Kallio, Risto | 14F0001 | Angelniemen Ankkuri | 48:54 | + 7:29 | |
19. | Berström, Jan | 13S5300 | Grycksbo IF OK | 50:36 | + 9:11 | |
20. | Nilsson, Kurt | 13S5000 | Grycksbo IF OK | 51:09 | + 9:44 | |
21. | Frenzel, Michael | 23D4300 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 52:04 | + 10:39 | |
22. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 52:08 | + 10:43 | |
23. | Genderjahn, Ludwig | 23D4800 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 55:17 | + 13:52 | |
24. | Rančák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 55:58 | + 14:33 | |
25. | Puhakka, Niilo | 22F0000 | Kuopion Suunnistajat | 56:17 | + 14:52 | |
26. | Andersson, Karl-Erik | 16S | IFK Mora OK | 57:30 | + 16:05 | |
27. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 58:16 | + 16:51 | |
28. | Babický Tomáš | DLT5001 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 60:17 | + 18:52 | |
29. | Tvrdek Vojtěch | LBE4900 | TJ Lokomotiva Beroun | 61:42 | + 20:17 | |
30. | Ebneth, Alfons | 34D5300 | OLG Regensburg | 63:18 | + 21:53 | |
31. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 66:02 | + 24:37 | |
Kaski, Esko | 16F0001 | Salon Viesti | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Conrad, Helmut | 33D1005 | USV TU Dresden | 37:15 | ||
2. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 39:12 | + 1:57 | |
3. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 42:07 | + 4:52 | |
4. | Mäkinen, Jaakko | 14F4500 | Angelniemen Ankkuri | 42:21 | + 5:06 | |
5. | Huber, Kurt | 19C0008 | Ulu's Reisewelt | 43:11 | + 5:56 | |
6. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 44:05 | + 6:50 | |
7. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 44:22 | + 7:07 | |
8. | Wansölin, Ake | 23S4801 | Söders-Tyresö | 47:10 | + 9:55 | |
9. | Peterka Josef | LLI4702 | TJ Loko Liberec | 47:19 | + 10:04 | |
10. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 47:25 | + 10:10 | |
11. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | TJ Skalka Cheb | 48:14 | + 10:59 | |
12. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 53:50 | + 16:35 | |
13. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 56:05 | + 18:50 | |
14. | Siegenthaler, Fritz | 19C1005 | Ulu's Reisewelt | 57:51 | + 20:36 | |
15. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 58:57 | + 21:42 | |
16. | Kemppainen, Markku | 14A1005 | ASVÖ Wien | 61:27 | + 24:12 | |
17. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 65:09 | + 27:54 | |
18. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 66:52 | + 29:37 | |
19. | Carlin, Calle | 23S4800 | Söders-Tyresö | 69:56 | + 32:41 | |
20. | Salmela, Markku | 27F0000 | Riihimäen Suunnistajat | 71:08 | + 33:53 | |
21. | Müller, Rainer | 33D1029 | USV TU Dresden | 76:12 | + 38:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 35:07 | ||
2. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 37:16 | + 2:09 | |
3. | Karjalainen, Jouko | 21F4100 | Helsingin Suunnistajat | 37:37 | + 2:30 | |
4. | W. George K. Kendray | 35D4200 | Sachsen-Marathon | 39:36 | + 4:29 | |
5. | Tiura, Tapio | 21F4300 | Helsingin Suunnistajat | 41:07 | + 6:00 | |
6. | Andersson, Östen | 13S4100 | Grycksbo IF OK | 44:08 | + 9:01 | |
7. | Suchý Karel | PGP4300 | SK Praga | 44:59 | + 9:52 | |
8. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 47:55 | + 12:48 | |
9. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 48:02 | + 12:55 | |
10. | Thiel , Rolf | 21D4300 | SV IHW Alex 78 e. V. | 48:27 | + 13:20 | |
11. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | OK Jiskra Nový Bor | 50:02 | + 14:55 | |
12. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KOB Kamenický Šenov | 54:41 | + 19:34 | |
13. | Lisý Jan | ONO4201 | SKOB Ostrov | 57:35 | + 22:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 34:01 | ||
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 41:47 | + 7:46 | |
3. | Andersson, Göte | 13S3400 | Grycksbo IF OK | 44:18 | + 10:17 | |
4. | Puusaari, Kalevi | 24F0000 | Kalajoen Junkkarit | 46:44 | + 12:43 | |
5. | Kalnins, Andris | 13L3800 | Seniors | 58:03 | + 24:02 | |
6. | Lemnitzer, Eberhard | 13D3700 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 66:31 | + 32:30 | |
7. | Šrůta Pavel | PGP3802 | SK Praga | 81:40 | + 47:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kempf Adolf | 15C2600 | KTV Altdtorf | 56:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek František | SLA0501 | SKOB Slaný | 17:51 | ||
1. | Husák Ondra | SLA | SKOB Slaný | 17:51 | ||
3. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 20:34 | + 2:43 | |
4. | Šnyrchová Kateřina | ABM0552 | KOB Moira Brno | 20:50 | + 2:59 | |
5. | Kašpar Vojtěch | ZAK0400 | SK Netopýr Zákupy | 22:39 | + 4:48 | |
6. | Přinda Jan | VLI0803 | Slavia Liberec orienteering | 23:02 | + 5:11 | |
7. | Svoboda Matěj | BOR0600 | OK Jiskra Nový Bor | 23:05 | + 5:14 | |
8. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 23:09 | + 5:18 | |
9. | Lebedinská Romana | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 23:25 | + 5:34 | |
10. | Kašpar Štěpán | ZAK0401 | SK Netopýr Zákupy | 24:10 | + 6:19 | |
11. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 24:35 | + 6:44 | |
12. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 28:05 | + 10:14 | |
13. | Napp, Thore | 41D0500 | Braunschweiger MTV 1896 | 29:40 | + 11:49 | |
14. | Kubecová Mája | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 30:15 | + 12:24 | |
15. | Vřešťál František | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 32:36 | + 14:45 | |
16. | Göttlich Vít | BOR0800 | OK Jiskra Nový Bor | 32:37 | + 14:46 | |
17. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 32:44 | + 14:53 | |
18. | Bradáč Václav | LLI0600 | TJ Loko Liberec | 34:45 | + 16:54 | |
19. | Tóth, Martin | 12H1003 | TIPO TKE | 35:56 | + 18:05 | |
20. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 41:26 | + 23:35 | |
21. | Erik Jirous | NNN | OB | 41:45 | + 23:54 | |
22. | Neumann, Johanna | 31D0500 | SV Lengefeld | 44:35 | + 26:44 | |
23. | Neumann, Rasmus | 31D | SV Lengefeld | 45:42 | + 27:51 | |
24. | Bryggar, Anna | 13S0600 | Grycksbo IF OK | 49:50 | + 31:59 | |
25. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 61:53 | + 44:02 | |
26. | Lindborg Flodström, Zara | 13S0700 | Grycksbo IF OK | 63:23 | + 45:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lhuba Stanojkovičová | NNN | OB | 38:35 | ||
2. | Dejnožková Blanka | TJN9999 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:30 | + 1:55 | |
3. | Gottlichová Jitka | BOR6752 | OK Jiskra Nový Bor | 61:31 | + 22:56 | |
4. | Stískalová Eva | NNN | OB | 61:53 | + 23:18 | |
5. | Kubátová | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 62:25 | + 23:50 | |
6. | Šinovská Kristýna | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 68:09 | + 29:34 | |
7. | Schacherlová Anna | DOK0350 | OK Doksy | 80:02 | + 41:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB Start Blansko | 38:55 | ||
2. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 39:42 | + 0:47 | |
3. | Marte Lund | NNN | OB | 41:05 | + 2:10 | |
4. | Huonder Stefgan | NNN | OB | 41:30 | + 2:35 | |
5. | Milan Mitelman | NNN5800 | OB | 44:05 | + 5:10 | |
6. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:16 | + 7:21 | |
7. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 48:58 | + 10:03 | |
8. | Heiko Lückman | NNN | OB | 49:18 | + 10:23 | |
9. | Petra Husáková | SLA | SKOB Slaný | 49:58 | + 11:03 | |
10. | Košková Anička | LLI9550 | TJ Loko Liberec | 50:00 | + 11:05 | |
11. | Pobuda Michal | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 53:46 | + 14:51 | |
12. | Jeřábek Petr | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 54:56 | + 16:01 | |
13. | Váczi Buda Benedek | 13H | SKS | 55:48 | + 16:53 | |
14. | Košek Ladislav | LLI5903 | TJ Loko Liberec | 56:20 | + 17:25 | |
15. | Kraemer, Maika | 18D | Post SV Dresden | 56:29 | + 17:34 | |
16. | Veselská | NNN | OB | 57:11 | + 18:16 | |
17. | Červenka Jiří | MLA5804 | MLOK Mariánské Lázně | 57:41 | + 18:46 | |
18. | Marková Anna | LBE9250 | TJ Lokomotiva Beroun | 58:54 | + 19:59 | |
19. | Schallberger | NNN | OB | 60:38 | + 21:43 | |
20. | Soukupová Leona | NNN6652 | OB | 61:25 | + 22:30 | |
21. | Zábranský Luboš | SLA7400 | SKOB Slaný | 61:57 | + 23:02 | |
22. | Hana Staroňová | NNN | OB | 64:56 | + 26:01 | |
23. | Anke Winnig | NNN | OB | 70:10 | + 31:15 | |
24. | Gustafsson, Tiina | 15F0001 | Karkki-Rasti | 73:00 | + 34:05 | |
25. | Myslivcová Markéta | SHK | TJ Slavia Hradec Králové | 73:49 | + 34:54 | |
26. | Oskar Nietsche | NNN | OB | 82:43 | + 43:48 | |
27. | Catrin Nitsche | NNN | OB | 93:57 | + 55:02 | |
Labská Bohuslava | LLI6951 | TJ Loko Liberec | DISK | |||
Nedvídková Jitka | DLT5151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | DISK | |||
Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antti Harju | 37F | Junior Team Finland | 50:18 | ||
2. | Doležal Martin | PGP | SK Praga | 77:05 | + 26:47 | |
3. | Tišer Robert | VLI | Slavia Liberec orienteering | 84:09 | + 33:51 | |
4. | Tišerová Ivana | NNN | OB | 94:36 | + 44:18 | |
5. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 94:41 | + 44:23 | |
6. | Chotětický Václav | MAS5200 | KČT Aš | 97:15 | + 46:57 | |
7. | Rozkošný Karel | EKP7900 | VŠTJ Ekonom Praha | 101:01 | + 50:43 | |
8. | Kořínek Zdeněk | PEN6201 | OK RECO Sport | 104:33 | + 54:15 | |
9. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 105:56 | + 55:38 | |
10. | Miřijovský Přemysl | BOV5001 | TJ Baník Ostrava OKD | 117:52 | + 67:34 | |
11. | Kout Matyáš | VLI | Slavia Liberec orienteering | 130:54 | + 80:36 | |
12. | Švihla Tomáš | LME7400 | SK Los Mělník | 135:17 | + 84:59 | |
13. | Melichar Jaromír | LLI6301 | TJ Loko Liberec | 138:16 | + 87:58 | |
14. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 165:33 | + 115:15 | |
15. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 181:07 | + 130:49 | |
16. | Švihlová Kateřina | LME7750 | SK Los Mělník | 209:52 | + 159:34 | |
Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Vacková Jana | SBK | KOB Start Blansko | DISK | |||
Bílková Pavlína | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |