Kategorie: H20
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bojan Blumenstein | 25D93 | German O-Team | 42:13 | |||
2. | Haga, Havard | 18N0000 | Raumar orientering | 42:36 | + 0:23 | ||
3. | Sindre Ostgulen Deisz | 15N1008 | Junior Team Norway | 42:50 | + 0:37 | ||
4. | Emil Ahlbeck | 15N1007 | Junior Team Norway | 43:32 | + 1:19 | ||
5. | Borger Melsom | 15N1000 | Junior Team Norway | 43:42 | + 1:29 | ||
6. | Saleva, Eero | 37F1030 | Junior Team Finland | 43:54 | + 1:41 | ||
7. | Simen Jevne Arnesen | 15N1003 | Junior Team Norway | 44:41 | + 2:28 | ||
8. | Parkkinen, Ville | 37F1021 | Junior Team Finland | 44:45 | + 2:32 | ||
9. | Sindre Ronning | 15N1001 | Junior Team Norway | 45:13 | + 3:00 | ||
10. | Anders Vister | 15N1005 | Junior Team Norway | 45:47 | + 3:34 | ||
11. | Sigur Heggedal | 15N1004 | Junior Team Norway | 46:19 | + 4:06 | ||
12. | Ahola, Joonas | 37F1032 | Junior Team Finland | 47:25 | + 5:12 | ||
13. | Suominen, Eemeli | 37F1026 | Junior Team Finland | 47:33 | + 5:20 | ||
14. | Ruohola, Akseli | 37F1028 | Junior Team Finland | 47:56 | + 5:43 | ||
15. | Dag Lofthus | 15N1006 | Junior Team Norway | 49:23 | + 7:10 | ||
16. | Huhtinen, Olli | 37F1020 | Junior Team Finland | 49:37 | + 7:24 | ||
17. | Horák Patrik | TUR9502 | OOB TJ Turnov | 50:26 | + 8:13 | ||
18. | Šimáček Ondřej | LPU9407 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:08 | + 8:55 | 3672 | |
19. | Zelenin, Anatolij | 33D1046 | USV TU Dresden | 51:14 | + 9:01 | ||
20. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB Moira Brno | 51:47 | + 9:34 | 3883 | |
21. | Friedrich Arnold | 25D94 | German O-Team | 51:52 | + 9:39 | ||
22. | Fiskum, Gustav Henrik | 12N9401 | IL Tyrving | 52:10 | + 9:57 | ||
23. | Mašata Matěj | PHK9601 | OK 99 Hradec Králové | 53:42 | + 11:29 | 3492 | |
24. | Buk Jindřich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:32 | + 13:19 | 2680 | |
25. | Uhlíř Marek | LBE9400 | TJ Lokomotiva Beroun | 57:14 | + 15:01 | 3075 | |
26. | Huhn, Julius | 33D1015 | USV TU Dresden | 59:10 | + 16:57 | ||
27. | Ahola, Topias | 37F1031 | Junior Team Finland | 60:43 | + 18:30 | ||
28. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | KOB Moira Brno | 61:03 | + 18:50 | 2927 | |
29. | Ruohola, Aaro | 37F1027 | Junior Team Finland | 61:44 | + 19:31 | ||
30. | Larsson, Rasmus | 21S9400 | OK Alehof | 63:41 | + 21:28 | ||
31. | Erlend Gronvold | 14N1016 | Inteam | 67:09 | + 24:56 | ||
32. | Sommer Matěj | LPU9408 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:43 | + 33:30 | ||
33. | Malec Oldřich | SLA9400 | SKOB Slaný | 83:01 | + 40:48 | ||
Vesanto, Anssi | 37F1022 | Junior Team Finland | DISK | ||||
Tynys, Joona | 37F1024 | Junior Team Finland | DISK |