O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.05.2013
Místo konání:
Zdelov, koupaliště
Pořadatel:
TYN - OOB SK Týniště nad Orlicí
Mapa:
Zdelov (1:10000)
Ředitel závodu:
Kašpar Václav
Hlavní rozhodčí:
Jakeš Josef
Stavitel tratí:
Doležal Josef
JURY:
Souček Karel, Imlauf Martin, Černý Petr
Protokol:
Závod proběhl za příznivého jarního počasí. Během závodu se nevyskytly žádné technické ani organizační problémy. Ke zranění žádného z účastníků závodu nedošlo. Nebyly podány žádné protesty ani během závodu ani bezprostředně po jeho ukončení. Hlavní rozhodčí schválil výsledky závodu ve všech kategoriích. Pořadatelé děkují všem účastníkům závodu za sportovní chování a za respektování pokynů při pobytu na shromaždišti i během pohybu v lese. ředitel závodu: Václav KAŠPAR hlavní rozhodčí: Josef JAKEŠ
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
D10N
3.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroniková Sylvie SHK0450 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 20:39
2. Chrástová Magdaléna STH0551 STH-SK Studenec 21:21 + 0:42
3. Tomášová Adéla CHC0351 CHC-K.O.B. Choceň 26:24 + 5:45
4. Šemberová Anděla SJC0451 SJC-Sportcentrum Jičín 30:56 + 10:17
5. Musilová Elena KUO0399 KUO-KOB Ústí nad Orlicí 49:06 + 28:27
6. Zenknerová Olinka BRU0353 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 56:37 + 35:58
Holubářová Viktorie KUN0551 KUN-TJ Sokol Kunvald DISK
D10C
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 21:58
2. Pušová Bára LPU0357 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 22:18 + 0:20
3. Thýnová Martina SHK0350 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 23:35 + 1:37
4. Karlová Anna JIL0352 JIL-OK Jilemnice 24:20 + 2:22
5. Chvátilová Johana PHK0450 PHK-OK 99 Hradec Králové 26:58 + 5:00
6. Kološová Veronika LPU0351 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 27:03 + 5:05
7. Suchá Simona SHK0351 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 27:40 + 5:42
8. Moravcová Barbora LPU0359 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 28:21 + 6:23
9. Hrnčířová Ivana STH0351 STH-SK Studenec 29:54 + 7:56
10. Besedová Katka PHK0351 PHK-OK 99 Hradec Králové 30:24 + 8:26
11. Čapková Anna PHK0451 PHK-OK 99 Hradec Králové 36:58 + 15:00
12. Knobová Agáta VRL0453 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:23 + 18:25
13. Randáková Adéla VRL0452 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:40 + 27:42
14. Matoušová Gabriela VRL0352 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:03 + 33:05
D12C
2.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 SJC-Sportcentrum Jičín 24:14
2. Vejražková Róza SJC0151 SJC-Sportcentrum Jičín 26:08 + 1:54
3. Kosová Tereza SRK0151 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 26:51 + 2:37
4. Kroniková Štěpánka SHK0150 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 30:09 + 5:55
5. Shánělová Štěpánka CHC0152 CHC-K.O.B. Choceň 33:51 + 9:37
6. Jelínková Zuzana CHC0151 CHC-K.O.B. Choceň 35:13 + 10:59
7. Kubíčková Iva ZAM0151 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 35:44 + 11:30
8. Štreglová Zuzana VRL0251 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:55 + 11:41
9. Kuchařová Rozálie SJC0251 SJC-Sportcentrum Jičín 41:18 + 17:04
10. Držková Berenika LPU0151 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 42:06 + 17:52
11. Janků Anna SJC0252 SJC-Sportcentrum Jičín 42:07 + 17:53
12. Zimová Barbora SHK0151 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 49:14 + 25:00
Randáková Alžběta VRL0252 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D12D
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tumová Adela SJC0154 SJC-Sportcentrum Jičín 21:56
2. Weberová Adéla PHK0155 PHK-OK 99 Hradec Králové 28:44 + 6:48
3. Šimonová Klára SJC0155 SJC-Sportcentrum Jičín 35:26 + 13:30
4. Kovářová Jana CET0251 CET-TJ Loko Česká Třebová 39:35 + 17:39
5. Schlogerová Pavla LPU0161 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 40:58 + 19:02
6. Zářecká Linda KOR0250 KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 72:14 + 50:18
7. Hnátnická Zuzana ZAM0152 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 104:38 + 82:42
D14C
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušová Kateřina VRL9955 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:23
2. Thýnová Nikola SHK0051 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 36:36 + 1:13
3. Jezdinská Natálie STH9954 STH-SK Studenec 36:50 + 1:27
4. Kopecká Anna LPU9958 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 37:05 + 1:42
5. Rückerová Šárka HOR0050 HOR-TJ Jiskra Hořice 37:06 + 1:43
6. Kalenská Dominika STH9958 STH-SK Studenec 37:16 + 1:53
7. Semrádová Jana CHC9951 CHC-K.O.B. Choceň 38:53 + 3:30
8. Šrenkelová Ilona LPU9955 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 39:50 + 4:27
9. Peterová Jana DOB0051 DOB-KOB Dobruška 40:24 + 5:01
10. Malinová Apolena SHK9952 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 40:36 + 5:13
11. Hápová Petra PHK0051 PHK-OK 99 Hradec Králové 41:23 + 6:00
12. Kubíčková Kateřina VAM9952 VAM-OOB Vamberk 41:50 + 6:27
13. Kubíčková Jana PHK9999 PHK-OK 99 Hradec Králové 42:21 + 6:58
14. Nacu Šárka LPU0052 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 7:57
15. Vojtíšková Viktorie LPU0051 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 43:59 + 8:36
16. Zlámalová Nikola SJC9951 SJC-Sportcentrum Jičín 44:34 + 9:11
17. Větříčková Andrea SHK9951 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 45:01 + 9:38
18. Kmentová Barbora LPU9957 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 45:41 + 10:18
19. Brožová Zuzana LPU0053 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 46:43 + 11:20
20. Stará Tereza VRL0051 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:42 + 12:19
21. Chaloupková Kateřina CHC0051 CHC-K.O.B. Choceň 47:55 + 12:32
22. Gallová Veronika STH0053 STH-SK Studenec 49:39 + 14:16
23. Hrnčířová Magda STH0051 STH-SK Studenec 60:44 + 25:21
24. Pilná Bára VRL0052 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:24 + 38:01
D14D
2.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčková Petra PHK0052 PHK-OK 99 Hradec Králové 33:41
2. Pachelová Anna ZAM0053 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 36:31 + 2:50
3. Dubská Veronika SJC9952 SJC-Sportcentrum Jičín 44:00 + 10:19
4. Procházková Tereza ZAM0054 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 45:36 + 11:55
5. Zenknerová Karolína BRU0052 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 48:43 + 15:02
6. Zahradníková Denisa SJC0053 SJC-Sportcentrum Jičín 71:54 + 38:13
7. Břízová Karolína ZAM0052 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 74:58 + 41:17
D16C
5.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Veronika CHC9852 CHC-K.O.B. Choceň 45:19
2. Jansová Doubravka ZAM9751 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 51:04 + 5:45
3. Kavalírová Julie PHK9753 PHK-OK 99 Hradec Králové 51:22 + 6:03
4. Votočková Eliška JIL9751 JIL-OK Jilemnice 53:38 + 8:19
5. Langrová Anna SHK9753 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 62:15 + 16:56
6. Zemanová Kateřina ZAM9851 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 65:16 + 19:57
7. Gažiová Kristýna CET9751 CET-TJ Loko Česká Třebová 81:39 + 36:20
8. Gažiová Romana CET9851 CET-TJ Loko Česká Třebová 90:33 + 45:14
D16D
4.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubečková Veronika PHK9853 PHK-OK 99 Hradec Králové 65:40
D18C
6.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chládková Simona LPU9658 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 60:47
2. Kosková Kateřina SRK9654 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 65:09 + 4:22
3. Myslivcová Markéta SHK9650 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 65:49 + 5:02
4. Koutná Hana PHK9651 PHK-OK 99 Hradec Králové 71:35 + 10:48
5. Jansová Agáta ZAM ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 111:21 + 50:34
Svobodová Lenka PHK9551 PHK-OK 99 Hradec Králové DISK
D21A
9.80 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Myslivcová Pavla SHK9352 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 78:50
D21C
8.10 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7830
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Markéta PHK9451 PHK-OK 99 Hradec Králové 58:32 8161
2. Vítková Lucie PHK8055 PHK-OK 99 Hradec Králové 59:31 + 0:59 8035
3. Randáková Helena VRL7452 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:19 + 6:47 7292
4. Knapová Iva LPU6052 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 66:54 + 8:22 7089
5. Balcarová Jana PHK8852 PHK-OK 99 Hradec Králové 68:39 + 10:07 6865
6. Smutná Pavla VAM8651 VAM-OOB Vamberk 68:50 + 10:18 6841
7. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM-OOB Vamberk 68:55 + 10:23 6831
8. Peterová Alena DOB8953 DOB-KOB Dobruška 69:23 + 10:51 6771
9. Tučková Lenka ZAM8451 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 69:33 + 11:01
10. Hančová Marie SNA8255 SNA-TJ START Náchod 70:44 + 12:12 6598
11. Fundová Eliška SHK9351 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 71:41 + 13:09 6476
12. Tauchmanová Ivana NPA7852 NPA-SK LOB Nová Paka 71:44 + 13:12 6470
12. Stolinová Lenka DOB8158 DOB-KOB Dobruška 71:44 + 13:12 6470
14. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA-SK LOB Nová Paka 71:45 + 13:13 6468
15. Reslová Hana SRK9352 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 72:02 + 13:30 6431
16. Záveská Anna DOB8851 DOB-KOB Dobruška 75:12 + 16:40 6026
17. Bednářová Michala VAM8951 VAM-OOB Vamberk 77:13 + 18:41 5767
18. Knoblochová Kamila VRL8353 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:23 + 19:51 5618
19. Mrštíková Květa LPU8753 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 79:37 + 21:05 5460
20. Staňková Lucie DOB8756 DOB-KOB Dobruška 80:22 + 21:50 5364
21. Ulahelová Jana LTU8451 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:24 + 21:52 5360
22. Jebavá Lucie VRL9254 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:55 + 22:23 5293
23. Peremská Dana SRK9351 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 83:56 + 25:24 4907
24. Zákravská Šárka SNA8951 SNA-TJ START Náchod 87:09 + 28:37 4495
25. Balcarová Mirka PHK9151 PHK-OK 99 Hradec Králové 91:37 + 33:05 3922
26. Andršová Jana SRK8756 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 94:09 + 35:37 3598
27. Viková Vendula STH8951 STH-SK Studenec 106:59 + 48:27 1954
D21D
5.70 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6655
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Švíglerová Pavla LPU7658 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 48:20 6777
2. Novotná Kateřina PHK8252 PHK-OK 99 Hradec Králové 49:09 + 0:49 6666
3. Udržalová Pavla LPU8552 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 50:14 + 1:54 6520
4. Suchá Eva SHK7851 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 50:56 + 2:36 6425
5. Kodytková Iva VAM7751 VAM-OOB Vamberk 51:08 + 2:48 6398
6. Kubečková Zdena PHK7551 PHK-OK 99 Hradec Králové 52:07 + 3:47 6265
7. Sršňová Kateřina VAM8150 VAM-OOB Vamberk 52:47 + 4:27 6175
8. Chládková Zuzana ZAM9153 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 54:10 + 5:50 5988
9. Petrželová Terka LTU8950 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:27 + 6:07 5950
10. Kunartová Lenka PHK7852 PHK-OK 99 Hradec Králové 55:23 + 7:03 5824
11. Venclová Veronika ZAM8251 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 55:51 + 7:31 5761
12. Kašparová Eva LPU7854 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 58:16 + 9:56 5434
13. Šponarová Lucie ZAM9151 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 58:46 + 10:26 5366
14. Kunhartová Kateřina PHK8052 PHK-OK 99 Hradec Králové 59:01 + 10:41 5333
15. Hostinská Jana VAM8451 VAM-OOB Vamberk 61:03 + 12:43 5058
16. Vrbatová Petra HOS8551 HOS-TJ Tatran Hostinné 61:09 + 12:49 5044
17. Kubátová Dana VRL6851 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:42 + 13:22 4970
18. Držková Markéta LPU7670 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 62:19 + 13:59 4886
19. Kokaislová Eva LPU7956 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 62:33 + 14:13 4855
20. Stulíková Barbora SHK8552 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 62:46 + 14:26 4826
21. Kadaňová Barbora LPU8253 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 63:01 + 14:41 4792
22. Klimplová Zuzana LPU8151 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 63:56 + 15:36 4668
23. Pilíková Veronika CET8152 CET-TJ Loko Česká Třebová 64:13 + 15:53 4630
24. Dušková Pavla KOR9050 KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:22 + 19:02
25. Pavelková Kateřina LPU8560 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 70:17 + 21:57
26. Válková Marcela ZAM9154 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 74:36 + 26:16 3226
27. Koutná Kateřina PHK9351 PHK-OK 99 Hradec Králové 79:24 + 31:04 2577
28. Hladká Petra KOR7950 KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:49 + 34:29
29. Konečná Kateřina LPU9459 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 85:08 + 36:48 1802
30. Műllerová Petra VAM9098 VAM-OOB Vamberk 89:56 + 41:36 1153
31. Jágrová Barbora PHK9657 PHK-OK 99 Hradec Králové 91:43 + 43:23 912
32. Khýnová Radka DOB8750 DOB-KOB Dobruška 130:12 + 81:52 0
Šafářová Ivana CET8051 CET-TJ Loko Česká Třebová DISK 0
D35C
6.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 PHK-OK 99 Hradec Králové 53:20
2. Koberová Lenka LPU6954 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 54:59 + 1:39
3. Křivdová Lenka CHC7251 CHC-K.O.B. Choceň 55:05 + 1:45
4. Růžičková Kamila PHK7153 PHK-OK 99 Hradec Králové 55:48 + 2:28
5. Samková Renáta PHK7456 PHK-OK 99 Hradec Králové 57:02 + 3:42
6. Filipová Ivana SRK7373 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 57:41 + 4:21
7. Kovářová Anna CET7552 CET-TJ Loko Česká Třebová 58:04 + 4:44
8. Kroniková Jana SHK7350 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 59:55 + 6:35
9. Myslivcová Lenka SHK7051 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 60:10 + 6:50
10. Čermáková Renata LPU6553 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 62:01 + 8:41
11. Hájková Ludmila CET7554 CET-TJ Loko Česká Třebová 62:47 + 9:27
12. Švadlenová Ivana CHC7151 CHC-K.O.B. Choceň 63:53 + 10:33
13. Rykalová Jitka VAM7251 VAM-OOB Vamberk 64:03 + 10:43
14. Votočková Jaroslava JIL7255 JIL-OK Jilemnice 66:32 + 13:12
15. Loskotová Daniela 73C7650 73C-xxx 68:49 + 15:29
16. Horáková Jindra OKP6851 OKP-SK OK 24 Praha 70:07 + 16:47
16. Štreglová Andrea VRL7552 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:07 + 16:47
18. Demlová Jitka LPU6955 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 74:40 + 21:20
19. Kalenská Kateřina STH7351 STH-SK Studenec 76:05 + 22:45
Kulhavá Jarmila SRK6751 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K DISK
Smutná Jana VAM6251 VAM-OOB Vamberk DISK
D35D
4.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Jana SRK7651 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 42:12
2. Zlámalová Zdena SJC7253 SJC-Sportcentrum Jičín 42:55 + 0:43
3. Zemánková Eva SRK7452 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 43:43 + 1:31
4. Chaloupková Lenka CHC6951 CHC-K.O.B. Choceň 45:05 + 2:53
5. Rusinová Alena BRU7152 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 45:51 + 3:39
6. Chvátilová Pavlína PHK7450 PHK-OK 99 Hradec Králové 45:54 + 3:42
7. Krpatová Zuzana LPU7558 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 49:07 + 6:55
8. Koutná Alena PHK7052 PHK-OK 99 Hradec Králové 52:15 + 10:03
9. Háková Eva NPA6951 NPA-SK LOB Nová Paka 52:35 + 10:23
10. Tomášová Petra CHC7351 CHC-K.O.B. Choceň 52:59 + 10:47
11. Mrskočová Dana LPU7356 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 53:03 + 10:51
12. Bendáková Jitka LTU6951 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:05 + 10:53
13. Lamichová Iva PHK6353 PHK-OK 99 Hradec Králové 53:25 + 11:13
14. Matoušová Petra VRL7154 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:08 + 11:56
15. Maňáková Silvie PHK7151 PHK-OK 99 Hradec Králové 55:07 + 12:55
16. Škopová Jana CET7551 CET-TJ Loko Česká Třebová 55:42 + 13:30
17. Justová Jana PHK6153 PHK-OK 99 Hradec Králové 55:54 + 13:42
18. Pilná Libuše VRL7153 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:48 + 14:36
19. Cabalková Ivana ZAM6351 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 59:25 + 17:13
20. Tužilová Štěpánka LPU7052 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 60:56 + 18:44
21. Smith Lucie VRL7353 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:44 + 22:32
22. Hlaváčková Renata PHK7060 PHK-OK 99 Hradec Králové 64:59 + 22:47
23. Frömmelová Dana BRU7251 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 65:09 + 22:57
24. Kavalírová Kateřina PHK6756 PHK-OK 99 Hradec Králové 66:00 + 23:48
25. Netuková Hana SHK7052 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 67:30 + 25:18
26. Weberová Zuzana PHK6961 PHK-OK 99 Hradec Králové 68:16 + 26:04
27. Pipková Táňa LPU7156 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 69:14 + 27:02
28. Janků Radka SJC7353 SJC-Sportcentrum Jičín 69:16 + 27:04
29. Douchová Jaroslava SNA7155 SNA-TJ START Náchod 70:57 + 28:45
29. Chládková Eva ZAM7051 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 70:57 + 28:45
Mutinská Zdeňka KUO6499 KUO-KOB Ústí nad Orlicí DISK
Kolářová Andrea BRU7151 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B DISK
D45C
4.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 41:48
2. Víchová Ladislava LPU5851 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 43:12 + 1:24
3. Müllerová Zorka VAM6767 VAM-OOB Vamberk 45:32 + 3:44
4. Mádlová Iva SHK6351 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 45:49 + 4:01
5. Bártová Eva SRK5551 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 46:07 + 4:19
6. Kubíčková Marcela PHK6251 PHK-OK 99 Hradec Králové 47:12 + 5:24
7. Novotná Iva SHK6151 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 48:16 + 6:28
8. Nýdrlová Eva VRL5451 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:31 + 6:43
9. Jiranová Alena PHK5351 PHK-OK 99 Hradec Králové 50:00 + 8:12
10. Zalabová Martina SJC6657 SJC-Sportcentrum Jičín 50:50 + 9:02
11. Hindráková Martina LTU6451 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:20 + 9:32
12. Hausvaterová Marcela SHK6152 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 51:26 + 9:38
13. Thýnová Ivana SHK6651 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 52:42 + 10:54
14. Panchártková Jitka PHK5951 PHK-OK 99 Hradec Králové 53:33 + 11:45
15. Hušková Eva NPA5754 NPA-SK LOB Nová Paka 53:48 + 12:00
16. Lustigová Lenka DKP6652 DKP-Oddíl OB Kotlářka 55:26 + 13:38
17. Chmelařová Marie SHK6352 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 57:08 + 15:20
18. Hermanová Dana LPU6151 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 58:52 + 17:04
19. Petrželová Alena LTU6351 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:05 + 19:17
20. Tichá Jiřina DOB6050 DOB-KOB Dobruška 69:12 + 27:24
D45D
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Hana VRL6251 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:18
2. Egrtová Jitka SHK6354 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 37:34 + 0:16
3. Faltová Iva HOS6451 HOS-TJ Tatran Hostinné 39:35 + 2:17
4. Bienová Věra SJC5752 SJC-Sportcentrum Jičín 40:13 + 2:55
5. Kynčlová Miroslava JIL5851 JIL-OK Jilemnice 41:36 + 4:18
6. Semrádová Jitka CHC6651 CHC-K.O.B. Choceň 42:50 + 5:32
7. Fundová Hana SHK6752 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 43:28 + 6:10
8. Divecká Růžena SHK6753 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 44:20 + 7:02
9. Kološová Jana LPU6653 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 46:07 + 8:49
10. Balcarová Eva PHK5952 PHK-OK 99 Hradec Králové 48:12 + 10:54
11. Veverková Yveta VAM6452 VAM-OOB Vamberk 48:25 + 11:07
12. Rückerová Olga LTU6751 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:31 + 11:13
13. Bernartová Ivana SHK6552 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 49:21 + 12:03
14. Macháčková Jana SHK6559 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 49:34 + 12:16
15. Hančová Hana VRL5652 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:39 + 12:21
16. Kalousová Dana ZAM5951 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 50:14 + 12:56
17. Weisbauerová Blanka LPU6351 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 51:44 + 14:26
18. Vondráčková Zdeňka SNA6251 SNA-TJ START Náchod 52:48 + 15:30
18. Vychodilová Jiřina SHK5951 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 52:48 + 15:30
20. Remešová Alena DOB6150 DOB-KOB Dobruška 56:32 + 19:14
21. Bürgerová Kateřina LPU6755 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 70:59 + 33:41
D55C
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA-SK LOB Nová Paka 39:00
2. Langrová Eva SNA5351 SNA-TJ START Náchod 41:25 + 2:25
3. Martincová Helena ZAM5051 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 42:00 + 3:00
4. Gazdačková Jana SHK5851 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 43:40 + 4:40
5. Fejlková Alice SHK5351 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 45:34 + 6:34
6. Nováková Jana NPA5552 NPA-SK LOB Nová Paka 45:48 + 6:48
7. Dusílková Marie SRK5752 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 45:51 + 6:51
8. Mikysková Hana SNA5651 SNA-TJ START Náchod 48:11 + 9:11
9. Svobodová Eva SHK5853 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 48:29 + 9:29
10. Novotná Jiřina LPU5654 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 48:52 + 9:52
11. Klimplová Alena LPU5551 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 48:56 + 9:56
12. Stulíková Zuzana SHK5751 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 51:49 + 12:49
13. Bláhová Luba SHK5852 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 55:27 + 16:27
14. Šabatková Zdena SHK5652 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 56:18 + 17:18
15. Rychlíková Blanka VRL5502 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:41 + 32:41
Lulayová Věra LPU5651 LPU-OK Lokomotiva Pardubice DISK
D65C
2.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Marie LPU4753 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 52:46
2. Lhotská Hana ZAM4651 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 59:38 + 6:52
3. Knoblochová Věra VRL4851 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:46 + 10:00
4. Ehlová Iva SRK3951 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 65:51 + 13:05
H10N
3.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štichhauer Daniel LPU0405 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 17:31
2. Kolář Šimon HOR0400 HOR-TJ Jiskra Hořice 17:48 + 0:17
3. Langr Jakub KOR0401 KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:26 + 4:55
4. Doucha Martin SNA0501 SNA-TJ START Náchod 22:53 + 5:22
5. Krpata Michal LPU0403 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 22:58 + 5:27
6. Kuhn Vojtěch LPU0404 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 25:34 + 8:03
7. Koblic Jan VAM0400 VAM-OOB Vamberk 26:05 + 8:34
8. Hák Petr NPA0301 NPA-SK LOB Nová Paka 26:23 + 8:52
9. Dohnálek Tomáš SHK0403 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 27:54 + 10:23
10. Janků Štěpán SJC0501 SJC-Sportcentrum Jičín 28:32 + 11:01
11. Hetfleisch Tobiáš SRK0500 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 32:13 + 14:42
12. Hladký Filip KOR0300 KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:31 + 17:00
13. Pavelec Matěj NPA0501 NPA-SK LOB Nová Paka 35:06 + 17:35
14. Kavalír Jan SHK0300 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 37:54 + 20:23
Belej Tomáš LPU LPU-OK Lokomotiva Pardubice DISK
H10C
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grundman Viktor CHC0301 CHC-K.O.B. Choceň 26:07
2. Vybíral Jan PHK0300 PHK-OK 99 Hradec Králové 26:49 + 0:42
3. Neumann Matěj PHK0400 PHK-OK 99 Hradec Králové 27:14 + 1:07
4. Štregl Matyáš VRL0301 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:46 + 2:39
5. Ryba Petr JIL0303 JIL-OK Jilemnice 28:52 + 2:45
6. Fencl Jáchym LPU0301 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 29:07 + 3:00
7. Pompach Lukáš PHK0500 PHK-OK 99 Hradec Králové 31:21 + 5:14
8. Tichý Lubomír SHK0303 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 32:18 + 6:11
9. Čáp Radek DOB0200 DOB-KOB Dobruška 32:37 + 6:30
10. Pokorný Dominik SRK0301 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 46:40 + 20:33
H12C
3.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 PHK-OK 99 Hradec Králové 25:59
2. Švadlena Michal CHC0101 CHC-K.O.B. Choceň 29:09 + 3:10
3. Tuma Matěj SJC0202 SJC-Sportcentrum Jičín 30:31 + 4:32
4. Langr Jan SHK0101 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 32:57 + 6:58
5. Rücker Jan HOR0201 HOR-TJ Jiskra Hořice 33:55 + 7:56
6. Flegl Martin SRK0300 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 33:56 + 7:57
7. Paleček Ondřej SRK0103 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 34:31 + 8:32
8. Zalaba Tomáš SJC0101 SJC-Sportcentrum Jičín 35:07 + 9:08
9. Ježek Jakub JIL0104 JIL-OK Jilemnice 35:46 + 9:47
10. Štefan Vít STH0202 STH-SK Studenec 36:54 + 10:55
11. Šabata Radek SRK0202 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 38:46 + 12:47
12. Šípek Stanislav SRK0304 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 38:59 + 13:00
13. Franta Jonáš SJC0201 SJC-Sportcentrum Jičín 41:59 + 16:00
14. Lustig Adam DKP0202 DKP-Oddíl OB Kotlářka 43:34 + 17:35
15. Vávra Jakub HOR0202 HOR-TJ Jiskra Hořice 47:48 + 21:49
16. Kolář Adam BRU0104 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 50:35 + 24:36
17. Kolář Jan BRU0101 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 51:23 + 25:24
18. Locker Daniel SRK0200 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 51:53 + 25:54
19. Růžička Radek LPU0201 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 54:41 + 28:42
20. Kovář Lukáš CET0102 CET-TJ Loko Česká Třebová 57:18 + 31:19
21. Kuneš Vojtěch HOR0200 HOR-TJ Jiskra Hořice 60:47 + 34:48
22. Manda Jakub LPU0202 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 67:55 + 41:56
23. Šišma Vojtěch LPU0204 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 73:54 + 47:55
Zemánek Mikuláš SRK0201 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K DISK
H12D
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachel Jakub ZAM0202 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 46:31
2. Rusz Rostislav KUN0101 KUN-TJ Sokol Kunvald 49:31 + 3:00
3. Link Lukáš STH0205 STH-SK Studenec 68:41 + 22:10
4. Neduchal Jakub SRK0207 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 108:15 + 61:44
H14C
5.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 CHC-K.O.B. Choceň 41:38
2. Volák Ondřej BRU0006 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 45:01 + 3:23
3. Fencl Jonáš LPU9902 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 45:02 + 3:24
4. Roudný Martin LPU0002 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 47:19 + 5:41
5. Šabata Milan SRK9904 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 51:34 + 9:56
6. Rusin Jan BRU0001 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 52:39 + 11:01
7. Mašata Metoděj PHK9905 PHK-OK 99 Hradec Králové 53:27 + 11:49
8. Skalický Johan KUO9901 KUO-KOB Ústí nad Orlicí 55:11 + 13:33
9. Grundman Václav CHC9902 CHC-K.O.B. Choceň 58:12 + 16:34
10. Šklíba Michal SRK9900 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 62:53 + 21:15
11. Macko Lukáš SJC9901 SJC-Sportcentrum Jičín 64:06 + 22:28
12. Kubát Tomáš VRL0001 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:27 + 25:49
13. Soudek Ondřej LPU9909 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 70:24 + 28:46
14. Kulhavý Tadeáš LPU0005 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 74:33 + 32:55
15. Roudný Václav LPU0001 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 76:51 + 35:13
16. Karásek Matěj SJC0001 SJC-Sportcentrum Jičín 82:07 + 40:29
17. Pučan Martin LPU9908 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 84:46 + 43:08
18. Bürger Matěj LPU0009 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 88:12 + 46:34
19. Konvalinka Jindřich LPU0004 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 97:33 + 55:55
H14D
3.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Radomír SHK0000 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 35:54
2. Semiginovský Šimon SJC0005 SJC-Sportcentrum Jičín 38:58 + 3:04
3. Mistrik Karel LPU9910 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 45:19 + 9:25
4. Friml Dominik ZAM9901 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 49:28 + 13:34
5. Sourada Tomáš ZAM9902 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 55:30 + 19:36
6. Jelínek Tomáš CHC9903 CHC-K.O.B. Choceň 57:05 + 21:11
7. Dubský Vojtěch SJC0006 SJC-Sportcentrum Jičín 67:19 + 31:25
H16C
7.70 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zikmund Zdeněk SJC9703 SJC-Sportcentrum Jičín 52:06
2. Bendák Jan LTU9801 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:51 + 1:45
3. Semrád Ladislav CHC9701 CHC-K.O.B. Choceň 53:53 + 1:47
4. Starý Ondra VRL9802 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:56 + 1:50
5. Hájek Jakub SHK9802 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 60:32 + 8:26
6. Pek Daniel SHK9803 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 63:26 + 11:20
7. Novotný Vojtěch LPU9702 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 65:54 + 13:48
8. Maňák Michal PHK9801 PHK-OK 99 Hradec Králové 66:57 + 14:51
9. Paukert Lukáš KUO9801 KUO-KOB Ústí nad Orlicí 69:57 + 17:51
10. Tomeš Jan VRL9801 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:33 + 30:27
11. Kalenský Aleš STH9801 STH-SK Studenec 84:27 + 32:21
12. Faltejsek Jan PHK9802 PHK-OK 99 Hradec Králové 86:49 + 34:43
13. Míča Tomáš LPU9707 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 87:00 + 34:54
14. Žák Jan LPU9802 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 100:29 + 48:23
15. Vencl Kristián ZAM9701 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 113:34 + 61:28
Lauterbach David ZAM9801 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Vídeňský Jakub VAM9801 VAM-OOB Vamberk DISK
H16D
5.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubánek Jaroslav SJC9803 SJC-Sportcentrum Jičín 44:05
2. Brykner Tomáš SJC9806 SJC-Sportcentrum Jičín 50:06 + 6:01
3. Háp Ondřej PHK9702 PHK-OK 99 Hradec Králové 54:40 + 10:35
4. Rusz Vratislav KUN9801 KUN-TJ Sokol Kunvald 55:57 + 11:52
H18C
9.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štál Jan SJC9601 SJC-Sportcentrum Jičín 63:28
2. Jurica Jan LPU9611 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 63:50 + 0:22
3. Skalický Matyáš KUO9605 KUO-KOB Ústí nad Orlicí 64:55 + 1:27
4. Janeba Vladimír CHC9602 CHC-K.O.B. Choceň 65:15 + 1:47
5. Ptáček Martin SRK9509 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 68:14 + 4:46
6. Trejbal Václav SHK9604 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 70:14 + 6:46
7. Lesák Jakub ZAM9603 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 70:56 + 7:28
8. Holubář Bartoloměj KUO9602 KUO-KOB Ústí nad Orlicí 78:08 + 14:40
9. Křivda Martin CHC9501 CHC-K.O.B. Choceň 78:37 + 15:09
10. Zlámal David SJC9603 SJC-Sportcentrum Jičín 82:29 + 19:01
11. Dušek Martin ZAM9602 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 84:09 + 20:41
12. Tužil Ondřej LPU9601 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 86:10 + 22:42
13. Ježdík Václav ZAM9605 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 88:32 + 25:04
14. Lustig Matyáš DKP9507 DKP-Oddíl OB Kotlářka 90:30 + 27:02
15. Rykala Filip VAM9601 VAM-OOB Vamberk 92:17 + 28:49
16. Preininger Kryštof DOB9601 DOB-KOB Dobruška 93:38 + 30:10
H21A
15.40 km, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šinkovský Roman PHK7602 PHK-OK 99 Hradec Králové 134:53
Justa Pavel PHK8701 PHK-OK 99 Hradec Králové DISK
H21C
12.60 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7702
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novák Jiří NPA7502 NPA-SK LOB Nová Paka 74:07 7973
2. Novotný Radek PHK7402 PHK-OK 99 Hradec Králové 77:12 + 3:05 7664
3. Weiner Jakub SHK7911 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 79:07 + 5:00 7471
4. Hepner David SHK7601 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 80:09 + 6:02 7368
5. Pátek Michal CHC8603 CHC-K.O.B. Choceň 81:29 + 7:22 7234
6. Handl Jindřich SRK9201 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 81:35 + 7:28 7224
7. Řehák Pavel VAM8402 VAM-OOB Vamberk 81:53 + 7:46 7194
8. Pešek Ondřej CHC8502 CHC-K.O.B. Choceň 82:19 + 8:12 7151
9. Novotný Jan LPU9201 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 83:52 + 9:45 6995
10. Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA-SK LOB Nová Paka 83:58 + 9:51 6985
11. Khýn Vítězslav DOB8304 DOB-KOB Dobruška 84:27 + 10:20 6937
12. Grundman Vojtěch CHC8801 CHC-K.O.B. Choceň 84:36 + 10:29 6922
13. Koblížek Kamil KUO8001 KUO-KOB Ústí nad Orlicí 85:03 + 10:56 6876
14. Dvořáček Radek ASU9445 ASU-Magnus Orienteering 85:09 + 11:02 6866
15. Veverka Tomáš VAM8401 VAM-OOB Vamberk 85:57 + 11:50 6786
16. Kupka Jaroslav ALB7800 ALB-OOB Albrechtice nad Orlicí 86:20 + 12:13 6748
17. Krmaš Václav SRK8001 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 87:17 + 13:10 6653
18. Petras Tomáš VAM8801 VAM-OOB Vamberk 88:49 + 14:42 6499
19. Držka Štěpán LPU7604 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 89:14 + 15:07 6457
20. Čáp Ondřej DOB7405 DOB-KOB Dobruška 89:18 + 15:11 6450
21. Pátek Lukáš SRK8905 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 90:19 + 16:12 6348
22. Moskva Roman ZLH7501 ZLH 93:00 + 18:53 6079
23. Lán Filip SHK8003 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 95:32 + 21:25 5825
24. Vrbata Alan HOS7801 HOS-TJ Tatran Hostinné 95:44 + 21:37 5805
25. Svoboda Ondřej SHK7605 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 97:48 + 23:41 5598
26. Chrást Tomáš STH7401 STH-SK Studenec 100:06 + 25:59 5368
27. Sháněl Jan CHC9402 CHC-K.O.B. Choceň 101:06 + 26:59 5267
28. Jiroušek Vít SRK9402 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 101:21 + 27:14 5242
29. Hladký Viktor VAM8201 VAM-OOB Vamberk 104:31 + 30:24 4925
30. Kokaisl Tomáš LPU7820 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 105:01 + 30:54 4875
31. Preininger Luděk DOB8001 DOB-KOB Dobruška 108:56 + 34:49 4482
32. Kafka Miloš LPU8608 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 109:31 + 35:24 4423
33. Kutílek Jakub LPU8609 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 111:38 + 37:31 4211
34. Kolář Radek BRU6901 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 113:14 + 39:07 4051
35. Hladký Tomáš KOR7600 KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 173:30 + 99:23
Novotný Tomáš PHK8101 PHK-OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21D
10.80 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4121
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smutný Šimon VAM9301 VAM-OOB Vamberk 76:50 4358
2. Slavík Pavel SNA7349 SNA-TJ START Náchod 82:49 + 5:59 4055
3. Smutný Michal VAM6201 VAM-OOB Vamberk 84:55 + 8:05 3949
4. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC-K.O.B. Choceň 90:34 + 13:44 3663
5. Tomalík Ondřej SHK8904 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 94:19 + 17:29 3474
6. Procházka Martin LTU8101 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 95:22 + 18:32 3421
7. Kalousek Tomáš ZAM8901 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 95:34 + 18:44 3411
8. Štěpánek Milan KUO8301 KUO-KOB Ústí nad Orlicí 96:14 + 19:24 3377
9. Roll Martin ALB8401 ALB-OOB Albrechtice nad Orlicí 105:44 + 28:54 2897
10. Dytrych Martin NPA8501 NPA-SK LOB Nová Paka 108:46 + 31:56 2743
11. Klouček Martin STH9301 STH-SK Studenec 109:21 + 32:31 2714
12. Sršeň Tomáš VAM8001 VAM-OOB Vamberk 123:05 + 46:15 2020
13. Betlach Michal CET7801 CET-TJ Loko Česká Třebová 156:39 + 79:49 323
H35C
10.50 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Pavel CHC7502 CHC-K.O.B. Choceň 59:45
2. Filip Libor SRK7101 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 62:06 + 2:21
3. Háp Pavel PHK7101 PHK-OK 99 Hradec Králové 73:49 + 14:04
4. Šklíba Jan SRK7501 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 74:16 + 14:31
5. Toužil Karel SHK7602 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 77:01 + 17:16
6. Slovák Miroslav SHK7704 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 77:04 + 17:19
7. Štregl Petr VRL7303 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:12 + 18:27
8. Faltejsek Pavel PHK7003 PHK-OK 99 Hradec Králové 85:53 + 26:08
9. Myslivec Tomáš SHK7027 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 87:29 + 27:44
10. Śafář Miroslav CET7001 CET-TJ Loko Česká Třebová 89:00 + 29:15
11. Kunart Tomáš PHK7205 PHK-OK 99 Hradec Králové 93:29 + 33:44
12. Souček Karel SHK6601 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 100:30 + 40:45
13. Müller Robert VAM6900 VAM-OOB Vamberk 114:24 + 54:39
H35D
8.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraus Petr SJC7303 SJC-Sportcentrum Jičín 60:10
2. Bříza Daniel ZAM7301 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 73:46 + 13:36
3. Belej Jiří LPU7421 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 74:45 + 14:35
4. Locker Martin SRK7001 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 75:21 + 15:11
5. Kohout Josef SHK6902 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 76:39 + 16:29
6. Filip Aleš SHK5501 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 78:30 + 18:20
7. Metelka Pavel PHK6800 PHK-OK 99 Hradec Králové 78:58 + 18:48
8. Tesař Zdeněk SJC7401 SJC-Sportcentrum Jičín 82:36 + 22:26
9. Kronika Miroslav 22C7100 22C-SPORTeM 83:53 + 23:43
10. Háp Petr PHK7201 PHK-OK 99 Hradec Králové 85:21 + 25:11
11. Václavek Jan LPU7816 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 86:25 + 26:15
12. Kolář Zdeněk BRU7101 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 87:53 + 27:43
12. Čapek Miroslav PHK7603 PHK-OK 99 Hradec Králové 87:53 + 27:43
14. Chvátil Jiří PHK7200 PHK-OK 99 Hradec Králové 90:03 + 29:53
15. Rusin Jan BRU7601 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 91:20 + 31:10
16. Procházka Pavel KUO6901 KUO-KOB Ústí nad Orlicí 91:25 + 31:15
17. Adamovský Michal VAM7200 VAM-OOB Vamberk 92:18 + 32:08
18. Gernert Alan JIL7001 JIL-OK Jilemnice 93:57 + 33:47
19. Beseda Pavel CHT6910 CHT-OOB SK Chrast 97:31 + 37:21
20. Rusz Roman KUN7201 KUN-TJ Sokol Kunvald 99:40 + 39:30
21. Müller Kamil VAM7501 VAM-OOB Vamberk 100:51 + 40:41
22. Školník Jan BRU7301 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 106:23 + 46:13
23. Justa Jaromír PHK6101 PHK-OK 99 Hradec Králové 106:24 + 46:14
24. Borovička Tomáš ZAM7001 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 110:17 + 50:07
25. Chaloupka Stanislav CHC6703 CHC-K.O.B. Choceň 111:46 + 51:36
26. Vojtěch Libor HOR7303 HOR-TJ Jiskra Hořice 114:11 + 54:01
27. Puš Roman STH7501 STH-SK Studenec 123:41 + 63:31
Frömmel Miroslav BRU6902 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B DISK
Škop Milan CET7602 CET-TJ Loko Česká Třebová DISK
Kolář Viktor HOR7300 HOR-TJ Jiskra Hořice DISK
H45C
8.70 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausvater Karel SHK5801 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 64:34
2. Killar Marek LTU6801 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:01 + 0:27
3. Dušátko Petr PHK5702 PHK-OK 99 Hradec Králové 66:49 + 2:15
4. Mutinský Viktor KUO6501 KUO-KOB Ústí nad Orlicí 67:02 + 2:28
5. Knap Jan LPU5101 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 70:11 + 5:37
6. Vávra Radek HOR6301 HOR-TJ Jiskra Hořice 70:43 + 6:09
7. Langr Jan SHK6701 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 70:46 + 6:12
8. Křivda Ivan CHC6701 CHC-K.O.B. Choceň 71:39 + 7:05
9. Levý Tomáš ZAM6801 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 71:40 + 7:06
10. Gazdačko Milan SHK5702 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 72:25 + 7:51
11. Trejtnar Pavel KUN5801 KUN-TJ Sokol Kunvald 72:29 + 7:55
12. Chmelař Pavel SHK6402 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 76:07 + 11:33
13. Růžička Ivan PHK6702 PHK-OK 99 Hradec Králové 78:54 + 14:20
14. Kubát Miroslav VRL6701 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:27 + 15:53
15. Půlpán Roman CHC6501 CHC-K.O.B. Choceň 80:42 + 16:08
16. Hostaš Zdeněk VAM6403 VAM-OOB Vamberk 81:16 + 16:42
17. Kober Michal LPU6702 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 81:37 + 17:03
18. Erlebach Josef JIL5201 JIL-OK Jilemnice 84:04 + 19:30
19. Roudný Václav LPU6102 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 86:31 + 21:57
20. Procházka Radek LPU6504 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 86:43 + 22:09
21. Petržela Pavel LTU6301 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:39 + 23:05
22. Novotný Miroslav LPU5905 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 90:28 + 25:54
23. Bendák Petr LTU6500 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:37 + 28:03
24. Havlíček Libor JIL6103 JIL-OK Jilemnice 92:52 + 28:18
25. Hlaváček Lubomír PHK6401 PHK-OK 99 Hradec Králové 95:24 + 30:50
26. Fikejs Vladimír ZAM5702 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 95:29 + 30:55
Kalibán Pavel SNA5649 SNA-TJ START Náchod DISK
H45D
6.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Michal SHK6403 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 54:50
2. Vykysalý Miroslav PHK5902 PHK-OK 99 Hradec Králové 57:00 + 2:10
3. Novotný Pavel SHK6104 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 58:33 + 3:43
4. Melichar Igor PHK6504 PHK-OK 99 Hradec Králové 59:30 + 4:40
5. Širůček Jaromír 73C6200 73C-xxx 60:36 + 5:46
6. Rykala Karel VAM6401 VAM-OOB Vamberk 61:31 + 6:41
7. Handl Jindřich SRK6702 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 61:40 + 6:50
8. Grundman Martin CHC5801 CHC-K.O.B. Choceň 62:26 + 7:36
9. Hauptfleisch Roman SRK6603 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 63:06 + 8:16
10. Imlauf Martin SNA6301 SNA-TJ START Náchod 63:38 + 8:48
11. Cinkan Zdeněk LPU6201 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 64:12 + 9:22
12. Zákravský Zdeněk SNA5702 SNA-TJ START Náchod 65:20 + 10:30
13. Andrš Milan ZAM5801 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 66:21 + 11:31
14. Kulhavý Josef SRK5701 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 67:02 + 12:12
15. Hanč Pavel VRL5601 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:08 + 12:18
16. Lux Zdeněk KUN6201 KUN-TJ Sokol Kunvald 68:11 + 13:21
17. Divecký Josef SHK6102 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 68:46 + 13:56
18. Kment Libor LPU6703 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 68:53 + 14:03
19. Svoboda Miloslav SHK5901 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 70:19 + 15:29
20. Balcar Aleš PHK5703 PHK-OK 99 Hradec Králové 71:04 + 16:14
21. Vychodil Tomáš SHK6301 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 71:10 + 16:20
22. Janeba Petr CHC6001 CHC-K.O.B. Choceň 73:22 + 18:32
23. Langr Stanislav SNA5403 SNA-TJ START Náchod 73:50 + 19:00
24. Souček Pavel PHK5503 PHK-OK 99 Hradec Králové 75:03 + 20:13
25. Černý Petr ALB6000 ALB-OOB Albrechtice nad Orlicí 76:40 + 21:50
26. Semrád Pavel CHC6602 CHC-K.O.B. Choceň 77:13 + 22:23
27. Falta Jiří HOS6201 HOS-TJ Tatran Hostinné 79:31 + 24:41
28. Juránek Petr KOR6800 KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 87:15 + 32:25
29. Zalaba Jindřich SJC6603 SJC-Sportcentrum Jičín 92:23 + 37:33
30. Karel Miloš JIL6004 JIL-OK Jilemnice 94:53 + 40:03
31. Kubíček Radek PHK6501 PHK-OK 99 Hradec Králové 95:00 + 40:10
32. Sejkora Miroslav KOR5900 KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 95:46 + 40:56
33. Smith Grahame VRL VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:02 + 44:12
H55C
6.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 NPA-SK LOB Nová Paka 50:14
2. Tichý Boris DOB5500 DOB-KOB Dobruška 51:44 + 1:30
3. Farář Jaroslav VRL5002 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:47 + 1:33
4. Švadlena Jiří CHC4601 CHC-K.O.B. Choceň 52:18 + 2:04
5. Rejmont Milan LTU4801 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:32 + 4:18
6. Balcar Pavel XXX xxx 54:51 + 4:37
7. Mrštík Václav LPU5002 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 55:28 + 5:14
8. Čípa Jiří CET5002 CET-TJ Loko Česká Třebová 56:09 + 5:55
9. Kynčl Stanislav JIL5401 JIL-OK Jilemnice 57:10 + 6:56
10. Pohl Zdeněk SRK5301 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 61:58 + 11:44
11. Třasák Milan LPU5206 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 62:05 + 11:51
12. Farář Václav LPU5201 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 62:32 + 12:18
13. Knobloch Jindřich VRL4901 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:36 + 15:22
14. Vítek Zdeněk SRK4701 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 66:00 + 15:46
15. Stárek Jiří SRK5002 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 66:07 + 15:53
16. Tůma Miloš DOB5600 DOB-KOB Dobruška 68:55 + 18:41
17. Štregl Tomáš VRL5001 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:29 + 19:15
18. Novák Karel NPA5001 NPA-SK LOB Nová Paka 75:04 + 24:50
19. Lustig Zdeněk DKP5601 DKP-Oddíl OB Kotlářka 86:05 + 35:51
H55D
4.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lulay Miloš LPU5502 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 43:13
2. Šponar Josef ZAM4701 ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 47:18 + 4:05
3. Rybička Jan CET5001 CET-TJ Loko Česká Třebová 48:37 + 5:24
4. Klimpl Petr LPU5401 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 50:12 + 6:59
5. Vícha Vladimír LPU5801 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 50:33 + 7:20
6. Fridrich Jaroslav LPU4501 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 50:53 + 7:40
7. Procházka Jiří LTU4802 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:02 + 13:49
8. Daníček Josef SRK4901 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 58:05 + 14:52
9. Pilgr Bohuslav CET5101 CET-TJ Loko Česká Třebová 58:41 + 15:28
10. Šafr Martin CHC5101 CHC-K.O.B. Choceň 69:42 + 26:29
11. Herman Jan LPU5407 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 70:39 + 27:26
12. Stulík Jiří SHK5701 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 73:54 + 30:41
13. Malátek Jaroslav VAM4801 VAM-OOB Vamberk 74:42 + 31:29
14. Šabatka Petr SHK5703 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 82:57 + 39:44
H65C
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Vratislav SJC4801 SJC-Sportcentrum Jičín 30:45
2. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC-Sportcentrum Jičín 34:08 + 3:23
3. Zemánek Bohumil VRL3601 VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:06 + 7:21
4. Sokolář Zdeněk SNA4501 SNA-TJ START Náchod 40:08 + 9:23
5. Málek Josef LPU3901 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 45:28 + 14:43
6. Mikulecký Jan PHK3801 PHK-OK 99 Hradec Králové 46:05 + 15:20
7. Weber Petr PHK3901 PHK-OK 99 Hradec Králové 46:18 + 15:33
8. Máslo Miroslav SHK4001 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 47:01 + 16:16
9. Čepelka Petr LPU4701 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 47:08 + 16:23
10. Jiran Václav PHK4701 PHK-OK 99 Hradec Králové 56:45 + 26:00
H65D
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Vykysalý František PHK3002 PHK-OK 99 Hradec Králové DISK
HDR
3.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koblic Martin VAM0606 VAM-OOB Vamberk 20:03
2. Moskvová Agáta ZLH0551 ZLH 21:15 + 1:12
3. Adamovská Kateřina xxx xxx 21:35 + 1:32
4. Vybíral Lukáš PHK0600 PHK-OK 99 Hradec Králové 22:03 + 2:00
5. Škop Jonáš CET0602 CET-TJ Loko Česká Třebová 22:43 + 2:40
6. Schneedörflerová Vikt. xxx xxx 22:59 + 2:56
7. Štichhauer Adam LPU0603 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 23:12 + 3:09
8. Háp Matěj PHK0501 PHK-OK 99 Hradec Králové 23:17 + 3:14
9. Moskva Vojtěch ZLH0801 ZLH 24:57 + 4:54
10. Čáp Petr DOB DOB-KOB Dobruška 25:11 + 5:08
11. Kuhnová Alžběta LPU LPU-OK Lokomotiva Pardubice 25:58 + 5:55
12. Novotná Vendula PHK0777 PHK-OK 99 Hradec Králové 26:51 + 6:48
13. Růžičková Magda PHK PHK-OK 99 Hradec Králové 27:11 + 7:08
14. Neumannová Alžběta PHK0650 PHK-OK 99 Hradec Králové 27:57 + 7:54
15. Filipová Lucie SRK0351 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 28:11 + 8:08
16. Bergová Adéla LPU0851 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 28:12 + 8:09
17. Schneedörfler Albert xxx xxx 28:22 + 8:19
18. Kopecký Daniel KOR0400 KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:30 + 8:27
19. Čapková Markéta PHK PHK-OK 99 Hradec Králové 29:49 + 9:46
20. Honzík Daniel KOR0501 KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:03 + 10:00
21. Sršňová Natálie VAM0751 VAM-OOB Vamberk 31:15 + 11:12
22. Kadaně Marek LPU0703 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 31:18 + 11:15
23. Kavalírová Marie SHK SHK-TJ Slavia Hradec Králové 31:39 + 11:36
24. Kadaníková Tereza LPU0552 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 33:46 + 13:43
25. Kubát Vojta VRL VRL-OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:54 + 14:51
26. Ruszová Svatava xxx xxx 34:58 + 14:55
27. Kopecká Martina xxx 35:15 + 15:12
28. Kadaník Petr LPU LPU-OK Lokomotiva Pardubice 35:45 + 15:42
29. Netuková Anežka SHK0750 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 36:47 + 16:44
30. Kadaně Matěj LPU1001 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 36:54 + 16:51
31. Svejštil Martin zam ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 38:26 + 18:23
32. Komárek David CHC CHC-K.O.B. Choceň 38:51 + 18:48
33. Zdrálková Jiřina TYN8555 TYN 39:20 + 19:17
34. Janečková Irena XXX xxx 39:56 + 19:53
35. Vrbatová Dominika HOS0001 HOS-TJ Tatran Hostinné 40:39 + 20:36
36. Kovář Radim CET0501 CET-TJ Loko Česká Třebová 41:06 + 21:03
37. Hájek Dominik CET0601 CET-TJ Loko Česká Třebová 41:13 + 21:10
38. Hájková Lucie CET CET-TJ Loko Česká Třebová 41:46 + 21:43
39. Hlladký Matěj KOR KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:56 + 21:53
40. Frosch Vítek LPU0801 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 42:00 + 21:57
41. Švíglerová Kateřina LPU0752 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 42:04 + 22:01
42. Tomášová Magdaléna CHC06 CHC-K.O.B. Choceň 42:33 + 22:30
43. Zářecký Daniel KOR0500 KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:37 + 22:34
44. Čtvrtečková Jaroslava DOB0350 DOB-KOB Dobruška 45:27 + 25:24
44. Čtvrtečková Petra DOB0551 DOB-KOB Dobruška 45:27 + 25:24
46. Mistríková Kateřina xxx xxx 46:12 + 26:09
47. Vaculovičová Alžběta XXX xxx 53:26 + 33:23
48. Vaculovič Matěj XXX xxx 53:27 + 33:24
49. Švíglerová Anna LPU0952 LPU-OK Lokomotiva Pardubice 66:16 + 46:13
50. Koutná Haidi TYN TYN 70:58 + 50:55
51. Koutná Sára TYN TYN 71:02 + 50:59
52. Zenkner Jan BRU1000 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 86:58 + 66:55
P
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holubář david xxx xxx 24:02
2. Moskvová Jitka ZLH7551 ZLH 25:48 + 1:46
3. Suchý Petr SHK7800 SHK-TJ Slavia Hradec Králové 29:08 + 5:06
4. Pompach Martin PHK7207 PHK-OK 99 Hradec Králové 29:28 + 5:26
5. Hofman Marek CHC89 CHC-K.O.B. Choceň 29:37 + 5:35
6. Tomáš Stanislav CHC CHC-K.O.B. Choceň 30:00 + 5:58
7. Dohnálek Pavel xxx xxx 30:49 + 6:47
8. Luxová Adéla xxx xxx 31:04 + 7:02
9. Čapková Petra PHK7850 PHK-OK 99 Hradec Králové 32:14 + 8:12
10. Kunešová Petra HOR7650 HOR-TJ Jiskra Hořice 34:35 + 10:33
11. Peremský Zdeněk SRK8903 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 36:28 + 12:26
12. Kolářová Zuzana BRU BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 36:51 + 12:49
13. Hrnčířová Lenka STH7251 STH-SK Studenec 37:16 + 13:14
14. Kuhn Jiří LPU LPU-OK Lokomotiva Pardubice 37:32 + 13:30
15. Zákravská Hana SNA SNA-TJ START Náchod 37:50 + 13:48
16. Lebedinská Romana LPU LPU-OK Lokomotiva Pardubice 39:43 + 15:41
17. Kološ Oldřich LPU LPU-OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 16:09
18. Špinková Markéta xxx xxx 40:35 + 16:33
19. Lockerová Milena SRK7251 SRK-SOOB Spartak Rychnov nad K 41:09 + 17:07
20. Karlová Kateřina JIL JIL-OK Jilemnice 41:45 + 17:43
21. Kolín Jan SHK SHK-TJ Slavia Hradec Králové 44:31 + 20:29
22. Zenknerová Jana BRU7253 BRU-Ulita-HOBRA Orienteering B 49:21 + 25:19
23. Chládek Josef ZAM ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk 50:43 + 26:41
24. Tichá Kateřina KOR KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:02 + 32:00
25. Kolářová Jitka xxx xxx 63:36 + 39:34
Dušková Renata ZAM ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk DISK
T
5.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohuš Peter NER 73C-xxx 49:12
2. Beneš Michal xxx xxx 55:07 + 5:55
3. Neumann David xxx xxx 74:46 + 25:34
4. Fejlek Vojtěch SHK SHK-TJ Slavia Hradec Králové 76:39 + 27:27