Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A

Datum:
08.05.2013
Místo konání:
Chrudim
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Chrudim 1:4000 (ISSOM, autor Petr Hranička)
Ředitel závodu:
Stránský Dušan
Hlavní rozhodčí:
Klimpl Petr
Stavitel tratí:
Zitka Adam
JURY:
Novotný Milan, Fátor Jan, Aleš David
Protokol:
Ctibor Sysel (PGP8700) podal protest: "Při závodě M ČR ve sprintu (Chrudim 8. 5. 2013) byla nesprávně použita značka "nepřekonatelná hranice" (707) - nedodržení tlušťky 0,7 mm /viz ISSOM 2007). Tím došlo k ovlivnění postupu mezi kontrolami č. 31 - 32 a č. 32 - 33 (kategorie H21(A) a další). Žádám o zrušení závodu u postižených kategorií." Stanovisko jury: "Byla nesprávně použitá značka "nepřekonatelná hranice" (707). Jury rozhodla, že použití značky neovlivnilo výrazně výsledky a není důvod ke zrušení závodu. Při rozhodování jsme využili práva dle odst. 24.4. na rozhodnutí dle vlastního svědomí a citu pro spravedlnost. Současně doporučujeme pořadateli, aby se omluvil závodníkům dotčených kategorií za necitlivé použití značky. Současně nařizujeme vrácení vkladu za protest ve výši 200 Kč."
Kategorie:
D14C     D16     D18     D18C     D20     D21     D21A     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H14C     H16     H18     H18C     H20     H20C     H21     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     P    
D14C
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 14:11
2. Semrádová Jana CHC9951 B K.O.B. Choceň 15:18 + 1:07
3. Thýnová Nikola SHK0051 B TJ Slavia Hradec Králové 15:29 + 1:18
4. Vyhnálková Marie MFP0151 B VŠSK MFF UK Praha 15:39 + 1:28
5. Vandasová Adéla VAM0251 C OOB Vamberk 16:03 + 1:52
6. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 16:06 + 1:55
7. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 16:30 + 2:19
8. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:13 + 3:02
9. Kubíčková Kateřina VAM9952 C OOB Vamberk 17:15 + 3:04
10. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 17:37 + 3:26
11. Martanová Elin VLI0252 C Slavia Liberec orienteering 17:43 + 3:32
12. Starková Tereza CHT0251 C OOB SK Chrast 17:49 + 3:38
13. Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 18:04 + 3:53
14. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 18:42 + 4:31
15. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 18:47 + 4:36
16. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 19:20 + 5:09
17. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 19:35 + 5:24
18. Illnerová Kateřina DKP9950 B Oddíl OB Kotlářka 20:07 + 5:56
19. Šimšová Barbora MFP0150 C VŠSK MFF UK Praha 20:15 + 6:04
20. Najmanová Agáta DKP0150 C Oddíl OB Kotlářka 21:26 + 7:15
21. Chaloupková Kateřina CHC0051 C K.O.B. Choceň 23:24 + 9:13
22. Klabouchová Veronika 42S0151 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 26:08 + 11:57
D16
2.10 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 14:06
2. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 14:47 + 0:41
3. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 14:49 + 0:43
4. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 14:55 + 0:49
5. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 15:04 + 0:58
6. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 15:07 + 1:01
7. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 15:16 + 1:10
7. Kubínová Veronika SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary 15:16 + 1:10
9. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 15:18 + 1:12
10. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 15:27 + 1:21
11. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 15:48 + 1:42
12. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 15:50 + 1:44
13. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 16:00 + 1:54
14. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 16:02 + 1:56
15. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 16:05 + 1:59
16. Vyhnálková Barbora MFP9850 A VŠSK MFF UK Praha 16:07 + 2:01
17. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 16:13 + 2:07
17. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 16:13 + 2:07
19. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 16:19 + 2:13
20. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 16:20 + 2:14
21. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:23 + 2:17
22. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 16:27 + 2:21
23. Jansová Doubravka ZAM9751 C OB T.J. Sokol Žamberk 16:32 + 2:26
24. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 16:34 + 2:28
25. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 16:38 + 2:32
26. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:41 + 2:35
27. Šimůnková Gabriela TAP9755 B KOB TRETRA Praha 16:49 + 2:43
27. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 16:49 + 2:43
29. Roškotová Lucie TUR9753 B OOB TJ Turnov 16:56 + 2:50
30. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 17:16 + 3:10
31. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 17:17 + 3:11
32. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:30 + 3:24
33. Fenclová Tereza LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice 17:34 + 3:28
34. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 18:01 + 3:55
35. Hudská Ludmila TUR9851 A OOB TJ Turnov 18:02 + 3:56
36. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 18:15 + 4:09
37. Hájková Eliška ZVO9851 B OB SK Zvole 18:33 + 4:27
38. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 18:56 + 4:50
39. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 21:30 + 7:24
D18
2.20 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausenblasová Karolína KAM9650 A SK Kamenice 13:58
2. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:15 + 0:17
3. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 14:22 + 0:24
4. Bořánková Karolína KAM9550 A SK Kamenice 14:32 + 0:34
5. Šiková Karolína LPM9651 A OK Lokomotiva Plzeň 14:40 + 0:42
6. Svobodová Lenka PHK9551 A OK 99 Hradec Králové 14:43 + 0:45
7. Haniszewska Angelika STB9599 B TJ Stadion Nový Bor 15:05 + 1:07
7. Šňupárková Anna DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka 15:05 + 1:07
9. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 15:13 + 1:15
10. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 15:19 + 1:21
11. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 15:24 + 1:26
12. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 15:35 + 1:37
13. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 15:39 + 1:41
14. Petrasová Zuzana VAM9653 A OOB Vamberk 15:48 + 1:50
15. Hlubučková Kristýna KAM9551 A SK Kamenice 15:51 + 1:53
16. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 16:02 + 2:04
17. Machačová Michaela PHK9656 A OK 99 Hradec Králové 16:48 + 2:50
18. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 16:51 + 2:53
19. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 17:00 + 3:02
20. Otrusinová Jana ABM9560 A KOB Moira Brno 17:02 + 3:04
21. Pavlů Kateřina PGP9554 A SK Praga 17:08 + 3:10
22. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 17:13 + 3:15
23. Müllerová Eva SLA9652 C SKOB Slaný 17:17 + 3:19
24. Šiková Barbora LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň 17:40 + 3:42
25. Koderičová Tereza LTU9651 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:58 + 4:00
26. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 17:59 + 4:01
27. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 18:16 + 4:18
28. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 18:25 + 4:27
29. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 18:29 + 4:31
30. Vališová Martina OSN9696 B SK OS Nové Město n. M. 18:44 + 4:46
31. Končáková Klára LCE9555 B OOB TJ Slovan Luhačovice 20:10 + 6:12
Papugová Martina LCE9551 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
MS Olszanska Maja PHK9696 A OK 99 Hradec Králové 22:17 + 8:19
D18C
2.10 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačiková Hana SCP9750 C OK Sparta Praha 15:41
2. Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 18:20 + 2:39
3. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 18:32 + 2:51
4. Kavalírová Julie PHK9753 B OK 99 Hradec Králové 18:36 + 2:55
5. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 18:49 + 3:08
6. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 19:53 + 4:12
7. Repiská Amálie MFP9851 B VŠSK MFF UK Praha 20:14 + 4:33
8. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 22:48 + 7:07
D20
2.20 km, 40 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 7981
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula UOL9353 E SK UP Olomouc 13:36 9010
2. Tesařová Markéta ZBM9456 A SK Žabovřesky Brno 14:04 + 0:28 8716
3. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 14:14 + 0:38 8611
4. Kochová Nikola TUR9358 R OOB TJ Turnov 14:32 + 0:56 8423
5. Procházková Klára LPU9451 A OK Lokomotiva Pardubice 14:33 + 0:57 8412
6. Horová Pavla LPU9457 A OK Lokomotiva Pardubice 14:42 + 1:06 8318
6. Dlouhá Hana DKP9450 A Oddíl OB Kotlářka 14:42 + 1:06 8318
8. Chvalová Věra LPM9452 A OK Lokomotiva Plzeň 14:47 + 1:11 8266
9. Sokolová Ludmila ASU9499 A Magnus Orienteering 14:50 + 1:14 8234
10. Pavlovcová Petra TUR9353 E OOB TJ Turnov 14:56 + 1:20 8171
11. Szeliga Malgorzata STB9399 A TJ Stadion Nový Bor 14:57 + 1:21 8161
12. Novotná Markéta PHK9451 E OK 99 Hradec Králové 14:59 + 1:23 8140
13. Koporová Petra ZBM9353 R SK Žabovřesky Brno 15:01 + 1:25 8119
14. Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové 15:08 + 1:32 8046
15. Chromá Kateřina ZBM9451 A SK Žabovřesky Brno 15:10 + 1:34 8025
16. Svobodná Tereza DKP9350 R Oddíl OB Kotlářka 15:16 + 1:40 7962
17. Kulhavá Šárka LPU9357 R OK Lokomotiva Pardubice 15:29 + 1:53 7826
18. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 15:30 + 1:54 7815
19. Vozdová Aneta KSU9394 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:49 + 2:13 7616
20. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 16:09 + 2:33 7407
21. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 16:27 + 2:51 7218
22. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 16:29 + 2:53 7197
23. Šrámková Michaela SJH9352 R SJH Jindřichův Hradec 16:36 + 3:00 7124
24. Haltof Ewa VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 16:37 + 3:01 7113
25. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 16:38 + 3:02 7103
26. Voborníková Alena LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice 16:41 + 3:05 7071
26. Křivancová Zdenka LBE9450 B TJ Lokomotiva Beroun 16:41 + 3:05 7071
28. Tužilová Magdaléna RBK9452 A SK Radioklub Blansko 16:49 + 3:13 6988
29. Svobodová Radka AOP9452 A Přátelé orientačního běhu Opava 16:56 + 3:20 6914
30. Lehárová Alžběta LPU9456 A OK Lokomotiva Pardubice 17:03 + 3:27 6841
31. Benešová Jana SJH9451 A SJH Jindřichův Hradec 17:19 + 3:43 6673
32. Mikulášová Helena PGP9353 B SK Praga 17:25 + 3:49 6611
33. Körberová Andrea TUR9455 A OOB TJ Turnov 17:33 + 3:57 6527
34. Fundová Eliška SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové 17:36 + 4:00 6495
35. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 18:19 + 4:43 6045
36. Hnilicová Šárka KSU9493 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:49 + 5:13 5731
37. Mrázová Pavla KAM9350 A SK Kamenice 19:14 + 5:38 5469
38. Janů Hana KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:46 + 6:10 5133
39. Hegerová Petra RBK9355 B SK Radioklub Blansko 20:13 + 6:37 4851
MS Baldi Beatrice 12I9353 C Italy ů junior team 16:25 + 2:49
MS Donadini Eleonora 12I9355 C Italy ů junior team 15:33 + 1:57
MS Benigni Anna 12I9351 C Italy ů junior team 16:16 + 2:40
MS Patscheider Lia 12I9354 C Italy ů junior team 16:47 + 3:11
D21
2.50 km, 55 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9670
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafka Brožková Dana SJC8156 E Sportcentrum Jičín 16:25 10900
2. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 16:59 + 0:34 10542
3. Duchová Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 17:06 + 0:41 10468
4. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 17:35 + 1:10 10163
5. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 17:38 + 1:13 10131
6. Svobodná Šárka DKP8850 R Oddíl OB Kotlářka 17:47 + 1:22 10037
7. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 17:50 + 1:25 10005
8. Bochenková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 18:00 + 1:35 9900
9. Macinská Jana PHK8666 E OK 99 Hradec Králové 18:09 + 1:44 9805
10. Topinková Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 18:10 + 1:45 9794
11. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 18:12 + 1:47 9773
12. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 18:23 + 1:58 9658
13. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 18:38 + 2:13 9500
14. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 18:58 + 2:33 9289
15. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 19:02 + 2:37 9247
16. Jakobová Adélka UOL9052 E SK UP Olomouc 19:05 + 2:40 9215
17. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 19:06 + 2:41 9205
18. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 19:11 + 2:46 9152
19. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 19:14 + 2:49 9120
20. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 19:15 + 2:50 9110
21. Košárková Iva AOP8152 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:16 + 2:51 9099
22. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 19:19 + 2:54 9068
23. Mádlová Věra ZBM8951 E SK Žabovřesky Brno 19:29 + 3:04 8962
24. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 19:33 + 3:08 8920
25. Przyczková Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 19:34 + 3:09 8910
26. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 19:35 + 3:10 8899
27. Brožková Radka SJC8456 E Sportcentrum Jičín 19:40 + 3:15 8847
28. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 19:46 + 3:21 8783
29. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 19:58 + 3:33 8657
30. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 20:08 + 3:43 8552
31. Karochová Simona DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka 20:14 + 3:49 8489
32. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 21:07 + 4:42 7930
33. Farkašová Romana KTA8951 C SK Kotnov Tábor 28:52 + 12:27 3033
D21A
2.20 km, 45 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8428
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kadan Ursula 16A8851 C Österreichischer Fachverband für OL 13:37
2. Elstner Elisa 16A8951 C Österreichischer Fachverband für OL 14:02 + 0:25
3. Steigrová Lucia TUR9351 C OOB TJ Turnov 15:00 + 1:23 8814
4. Ramstein Laura 16A9251 C Österreichischer Fachverband für OL 15:03 + 1:26
5. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 15:06 + 1:29 8755
6. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 15:10 + 1:33 8717
7. Simkovics Anna 16A9351 C Österreichischer Fachverband für OL 15:19 + 1:42
8. Čepová Daniela PHK8951 C OK 99 Hradec Králové 15:25 + 1:48 8571
9. Vávrová Veronika ASU8598 R Magnus Orienteering 15:31 + 1:54 8513
10. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 15:50 + 2:13 8329
11. Teplá Karolína SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové 15:57 + 2:20 8261
12. Hoseková Vanda 26S9651 C SVK Junior team 15:58 + 2:21
13. Herrgesell Maren 16A9451 C Österreichischer Fachverband für OL 16:00 + 2:23
14. Machútová Lucie AOP8851 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:05 + 2:28 8184
15. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 16:06 + 2:29 8174
16. Leonhardt Karin 16A8551 C Österreichischer Fachverband für OL 16:07 + 2:30
17. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 16:16 + 2:39 8077
18. Svobodová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 16:24 + 2:47 8000
19. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 16:30 + 2:53 7942
20. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 16:31 + 2:54 7932
21. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:55 + 3:18 7700
22. Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:58 + 3:21 7671
23. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 16:59 + 3:22 7661
24. Krejčíková Marie TZL9252 R SKOB Zlín 17:01 + 3:24 7642
25. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 17:15 + 3:38 7506
25. Čermáková Magdalena UOL9155 C SK UP Olomouc 17:15 + 3:38 7506
27. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 17:17 + 3:40 7487
28. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 17:18 + 3:41 7477
29. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 17:21 + 3:44 7448
30. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 17:27 + 3:50 7390
31. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 17:29 + 3:52 7370
32. Mrázková Romana SJC8351 R Sportcentrum Jičín 17:36 + 3:59 7303
33. Matyba Anna 31P6951 C UKS ARKADY Raszkow 17:42 + 4:05
34. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 17:44 + 4:07 7225
35. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 17:53 + 4:16 7138
36. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:54 + 4:17 7128
37. Lamanecová Radka 26S9650 C SVK Junior team 18:01 + 4:24
38. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 18:02 + 4:25 7051
39. Přecechtělová Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 18:06 + 4:29 7012
40. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 18:09 + 4:32 6983
41. Mezníková Lucie ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno 18:16 + 4:39 6915
42. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 18:29 + 4:52 6789
43. Stulíková Barbora SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové 18:31 + 4:54 6770
44. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 18:32 + 4:55 6760
44. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:32 + 4:55 6760
46. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 18:37 + 5:00 6712
47. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 18:39 + 5:02 6692
48. Staňková Lucie DOB8756 C KOB Dobruška 18:43 + 5:06 6654
49. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 18:44 + 5:07 6644
50. Kettnerová Dana SHK8950 C TJ Slavia Hradec Králové 18:56 + 5:19 6528
51. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 18:59 + 5:22 6499
52. Šmídová Kateřina CHT8451 C OOB SK Chrast 19:26 + 5:49 6237
53. Voráčková Lenka OSN8555 C SK OS Nové Město n. M. 19:32 + 5:55 6179
54. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 19:38 + 6:01 6121
55. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 19:44 + 6:07 6063
55. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 19:44 + 6:07 6063
57. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 20:10 + 6:33 5811
58. Doležalová Lenka SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové 20:12 + 6:35 5792
59. Šenkýřová Jana TUR8652 C OOB TJ Turnov 20:52 + 7:15 5404
60. Westin Kjersti PGP9255 C SK Praga 20:58 + 7:21 5346
61. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 21:59 + 8:22 4755
62. Miszkiewicz Martyna PGP8950 C SK Praga 22:03 + 8:26 4717
63. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 22:20 + 8:43 4552
64. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 22:48 + 9:11 4281
65. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 23:04 + 9:27 4126
66. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 23:42 + 10:05 3758
67. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 24:30 + 10:53 3293
68. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 25:34 + 11:57 2673
69. Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 26:24 + 12:47 2189
70. Khýnová Radka DOB8750 C KOB Dobruška 32:59 + 19:22 0
D35
2.10 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 15:18
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 15:25 + 0:07
3. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 16:01 + 0:43
4. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 16:19 + 1:01
5. Valášková Šárka KAM6951 C SK Kamenice 16:33 + 1:15
6. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 16:52 + 1:34
7. Dvořáčková Jana TTR7852 C OOB Třebíč 17:51 + 2:33
8. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:07 + 3:49
9. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 19:09 + 3:51
10. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 19:14 + 3:56
11. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 21:34 + 6:16
12. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 23:42 + 8:24
13. Dastychová Alexandra PEN7450 C OK RECO Sport 24:33 + 9:15
14. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 25:28 + 10:10
15. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 26:00 + 10:42
Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor DISK
D40
2.10 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK OS Nové Město n. M. 15:33
2. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 16:03 + 0:30
3. Kroniková Jana SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové 16:05 + 0:32
4. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 16:11 + 0:38
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 16:29 + 0:56
6. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 17:15 + 1:42
7. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 17:32 + 1:59
8. Švadlenová Ivana CHC7151 C K.O.B. Choceň 17:56 + 2:23
9. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:14 + 2:41
10. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 18:50 + 3:17
11. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 18:59 + 3:26
12. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 19:16 + 3:43
13. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 21:16 + 5:43
14. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 23:23 + 7:50
15. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 30:26 + 14:53
Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř DISK
D45
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 14:19
2. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 14:22 + 0:03
3. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 14:25 + 0:06
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:42 + 0:23
5. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 15:11 + 0:52
6. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 16:34 + 2:15
6. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 16:34 + 2:15
8. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:37 + 2:18
9. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 16:40 + 2:21
10. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 16:42 + 2:23
11. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 17:19 + 3:00
12. Čiháková Lenka KNC6750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 17:21 + 3:02
13. Němečková Jarmila OKP6650 C SK OK 24 Praha 17:39 + 3:20
14. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 17:42 + 3:23
15. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 17:46 + 3:27
16. Horáková Jindra OKP6851 C SK OK 24 Praha 17:49 + 3:30
17. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 18:11 + 3:52
18. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 18:27 + 4:08
19. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 18:55 + 4:36
20. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 19:29 + 5:10
21. Hasalová Jana PGP6751 C SK Praga 19:33 + 5:14
22. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19:36 + 5:17
23. Thýnová Ivana SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové 19:48 + 5:29
24. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 20:20 + 6:01
25. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 21:05 + 6:46
26. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 21:29 + 7:10
27. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 21:34 + 7:15
28. Řezníčková Hana CHT6052 C OOB SK Chrast 27:49 + 13:30
Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové DISK
Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering DISK
D50
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 14:34
2. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 15:14 + 0:40
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 15:31 + 0:57
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 15:35 + 1:01
5. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 16:55 + 2:21
6. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 17:40 + 3:06
7. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 18:19 + 3:45
8. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 22:00 + 7:26
9. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 22:35 + 8:01
10. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 23:13 + 8:39
11. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 25:41 + 11:07
12. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:01 + 16:27
D55
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 17:50
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 17:52 + 0:02
3. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 17:56 + 0:06
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 18:09 + 0:19
5. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 19:01 + 1:11
6. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 19:07 + 1:17
7. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 19:32 + 1:42
8. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 19:53 + 2:03
9. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 20:05 + 2:15
10. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 23:10 + 5:20
Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně DISK
D60
1.80 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 16:02
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 17:13 + 1:11
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:38 + 2:36
4. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 19:19 + 3:17
5. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 23:40 + 7:38
D65
1.60 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 16:27
2. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 17:23 + 0:56
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:41 + 7:14
H14C
2.20 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 B OK 99 Hradec Králové 14:05
2. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:03 + 1:58
3. Skalický Johan KUO9901 C KOB Ústí nad Orlicí 16:08 + 2:03
4. Metelka Ondřej PHK0101 B OK 99 Hradec Králové 16:19 + 2:14
5. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 16:28 + 2:23
6. Kašpar Petr SSU9911 B SK Severka Šumperk 16:47 + 2:42
7. Volák Ondřej BRU0006 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 16:48 + 2:43
8. Švadlena Michal CHC0101 B K.O.B. Choceň 17:26 + 3:21
9. Bořánek Michal STE0007 B SK SKI-OB Šternberk 17:28 + 3:23
10. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 17:38 + 3:33
11. Čech Petr SJI0001 B OK Jihlava 17:50 + 3:45
12. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 17:55 + 3:50
13. Janovský Tomáš PGP0101 B SK Praga 18:24 + 4:19
14. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 18:25 + 4:20
15. Postolka Jáchym DKL9900 C KOB Kladno 18:53 + 4:48
16. Šimša Martin MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha 19:26 + 5:21
17. Valášek Václav KAM0100 B SK Kamenice 20:20 + 6:15
18. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 20:51 + 6:46
19. Samek Tomáš PHK0001 C OK 99 Hradec Králové 21:11 + 7:06
20. Šubrt Matěj DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka 21:45 + 7:40
21. Škvor Adam KAM0202 C SK Kamenice 22:06 + 8:01
22. Víteček Jáchym DKP0204 B Oddíl OB Kotlářka 23:42 + 9:37
23. Švarc Antonín DKP0203 C Oddíl OB Kotlářka 31:39 + 17:34
24. Baldrián Tomáš VSP0405 C USK Praha 35:19 + 21:14
H16
2.30 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 14:05
2. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:31 + 0:26
3. Sedláček Ondřej HLV9732 B KČT - OB Holešov 14:39 + 0:34
4. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 14:40 + 0:35
5. Růžička Adam PHK9704 A OK 99 Hradec Králové 14:48 + 0:43
6. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 14:50 + 0:45
7. Mielec Jaromír AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava 14:56 + 0:51
8. Bendák Jan LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:57 + 0:52
9. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 15:07 + 1:02
10. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 15:11 + 1:06
11. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 15:14 + 1:09
12. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 15:17 + 1:12
13. Matějka Lukáš LTP9802 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:19 + 1:14
14. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 15:22 + 1:17
15. Goj Tomáš LBE9700 A TJ Lokomotiva Beroun 15:34 + 1:29
16. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 15:37 + 1:32
17. Hirš Otakar VBM9801 A VSK Mendelu Brno 15:41 + 1:36
18. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 16:09 + 2:04
19. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 16:18 + 2:13
20. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 16:25 + 2:20
21. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 16:26 + 2:21
22. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 16:34 + 2:29
23. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 16:37 + 2:32
24. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 16:38 + 2:33
25. Gebrt Jan SHK9801 A TJ Slavia Hradec Králové 16:46 + 2:41
26. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 16:49 + 2:44
27. Wieczorek Marcin STB9701 C TJ Stadion Nový Bor 16:54 + 2:49
28. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 16:57 + 2:52
29. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 17:03 + 2:58
30. Kelbl Vladimír ABM9708 A KOB Moira Brno 17:10 + 3:05
31. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 17:22 + 3:17
32. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 17:52 + 3:47
33. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 18:02 + 3:57
34. Ježek Ondřej SLA9701 A SKOB Slaný 18:03 + 3:58
35. Šiška Petr TZL9801 B SKOB Zlín 18:26 + 4:21
36. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 18:35 + 4:30
37. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 19:00 + 4:55
38. Nechuta David PZR9701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:29 + 5:24
39. Novák Aleš ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda 19:31 + 5:26
40. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 19:38 + 5:33
Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava DISK
Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava DISK
Růta Vojtěch KTA9701 B SK Kotnov Tábor DISK
H18
2.60 km, 50 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Patrik TUR9502 A OOB TJ Turnov 14:45
2. Dzioba Mateusz PHK9500 B OK 99 Hradec Králové 15:08 + 0:23
3. Szeliga Bartlomiej STB9601 B TJ Stadion Nový Bor 15:15 + 0:30
4. Glonek Jakub AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava 15:17 + 0:32
5. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 15:22 + 0:37
6. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 15:29 + 0:44
7. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 15:33 + 0:48
8. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 15:43 + 0:58
9. Šmelík Martin ASU9644 A Magnus Orienteering 15:45 + 1:00
10. Pavlovec Jan BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor 15:46 + 1:01
10. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 15:46 + 1:01
10. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 15:46 + 1:01
13. Hubáček Jonáš LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice 15:54 + 1:09
14. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 15:55 + 1:10
15. Šňupárek Václav DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka 15:56 + 1:11
15. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 15:56 + 1:11
17. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 16:01 + 1:16
18. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 16:08 + 1:23
19. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 16:13 + 1:28
19. Waněk Adam VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:13 + 1:28
21. Chovanec David TZL9502 A SKOB Zlín 16:16 + 1:31
21. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 16:16 + 1:31
23. Horáček Petr PHK9602 A OK 99 Hradec Králové 16:31 + 1:46
23. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 16:31 + 1:46
25. Boskovský Vojtěch DOK9601 A OK Doksy 16:40 + 1:55
26. Klabouch Martin LPU9615 C OK Lokomotiva Pardubice 16:42 + 1:57
27. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 16:58 + 2:13
28. Aster Tomáš SLA9602 B SKOB Slaný 17:00 + 2:15
29. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 17:10 + 2:25
30. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 17:15 + 2:30
31. KUBELKA Stefan ZBM9630 C SK Žabovřesky Brno 17:18 + 2:33
32. Málek Jan PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:40 + 2:55
33. Janeba Vladimír CHC9602 A K.O.B. Choceň 17:57 + 3:12
34. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 18:04 + 3:19
35. Fajkus Radim JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov 18:13 + 3:28
36. Hledík Jakub CHT9501 B OOB SK Chrast 18:25 + 3:40
37. Zlámal David SJC9603 A Sportcentrum Jičín 18:26 + 3:41
38. Štál Jan SJC9601 A Sportcentrum Jičín 18:38 + 3:53
39. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 18:39 + 3:54
40. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 19:16 + 4:31
41. Jurica Jan LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice 20:20 + 5:35
42. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 20:47 + 6:02
43. Jordanov Alexandr ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno 21:59 + 7:14
H18C
2.20 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burkart David VIC9602 B OB Vizovice 14:21
2. Paukert Lukáš KUO9801 C KOB Ústí nad Orlicí 14:35 + 0:14
3. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 15:23 + 1:02
4. Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 15:45 + 1:24
5. Sadílek Jan TZL9601 B SKOB Zlín 15:47 + 1:26
6. Vyskočil Štěpán VAM9701 B OOB Vamberk 16:06 + 1:45
7. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 17:02 + 2:41
8. Najman Matouš DKP9800 B Oddíl OB Kotlářka 17:23 + 3:02
9. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 17:41 + 3:20
10. Růžička Karel PHK9502 B OK 99 Hradec Králové 19:22 + 5:01
11. Hasal Martin PGP9804 C SK Praga 21:08 + 6:47
H20
2.60 km, 50 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8607
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 13:24 9786
2. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 14:01 + 0:37 9365
3. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 14:11 + 0:47 9251
4. Minář Marek ASU9444 A Magnus Orienteering 14:18 + 0:54 9172
4. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 14:18 + 0:54 9172
6. Záveský Filip LPU9306 A OK Lokomotiva Pardubice 14:27 + 1:03 9069
7. Franko David ASU9347 A Magnus Orienteering 14:32 + 1:08 9013
8. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 14:49 + 1:25 8819
9. Mušínský Tomáš ASU9348 B Magnus Orienteering 14:55 + 1:31 8751
10. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 14:57 + 1:33 8728
11. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 14:58 + 1:34 8717
12. Klusáček Jan TTR9301 R OOB Třebíč 15:05 + 1:41 8637
12. Horvát Petr ASU9447 A Magnus Orienteering 15:05 + 1:41 8637
14. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 15:10 + 1:46 8580
15. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 15:33 + 2:09 8318
16. Semík Ondřej KAM9401 A SK Kamenice 15:34 + 2:10 8307
16. Valášek Jan KAM9400 A SK Kamenice 15:34 + 2:10 8307
18. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 15:37 + 2:13 8273
19. Kettner Lukáš KAM9403 A SK Kamenice 15:43 + 2:19 8205
20. Rossmanith Vojta AOP9302 A Přátelé orientačního běhu Opava 15:45 + 2:21 8182
21. Brlica Pavel ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno 15:48 + 2:24 8148
22. WICKERT Adrian ZBM9432 C SK Žabovřesky Brno 15:51 + 2:27 8114
23. Dvořáček Radek ASU9445 A Magnus Orienteering 16:06 + 2:42 7943
24. Rychlý Michal TUR9402 A OOB TJ Turnov 16:16 + 2:52 7829
25. Rusý Tomáš KAM9301 A SK Kamenice 16:23 + 2:59 7749
26. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 16:24 + 3:00 7738
27. Kamenický Ondřej PHK9401 A OK 99 Hradec Králové 16:39 + 3:15 7567
28. Šincl Jiří ASU9446 A Magnus Orienteering 16:41 + 3:17 7545
29. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 16:51 + 3:27 7431
30. Láznička Jan TZL9405 A SKOB Zlín 16:59 + 3:35 7340
31. Šákr Vít BOR9301 A OK Jiskra Nový Bor 17:00 + 3:36 7328
32. Kos Tomáš LPU9303 A OK Lokomotiva Pardubice 17:04 + 3:40 7283
33. Schäfer Jan TZL9301 A SKOB Zlín 17:14 + 3:50 7169
34. Buk Jindřich ROU9303 B SKOB Roudnice nad Labem 17:40 + 4:16 6873
35. Petr Pavel VLI9400 A Slavia Liberec orienteering 18:02 + 4:38 6623
36. Kamenický Tobiáš OSN9339 B SK OS Nové Město n. M. 18:17 + 4:53 6452
37. Uhlíř Marek LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun 18:32 + 5:08 6281
38. Klaška Pavel DKP9301 B Oddíl OB Kotlářka 18:38 + 5:14 6213
39. Sháněl Jan CHC9402 A K.O.B. Choceň 18:46 + 5:22 6122
Grundmann Jan LPU9410 A OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž DISK 0
MS Zagonel Giacomo 12I9301 C Italy ů junior team 14:59 + 1:35
MS Bettega Fabiano 12I9304 C Italy ů junior team 16:09 + 2:45
MS Scalet Riccardo 12I9303 C Italy ů junior team 15:35 + 2:11
MS Curzio Samuele 12I9302 C Italy ů junior team 15:43 + 2:19
H20C
2.50 km, 55 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 16:50
2. Peroutka Thomas 16A9501 C Österreichischer Fachverband für OL 16:52 + 0:02
Řada Jakub DKP9401 B Oddíl OB Kotlářka DISK
H21
2.80 km, 60 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9666
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 14:47 10704
2. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 14:49 + 0:02 10680
3. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 15:04 + 0:17 10502
4. Kodeda Štěpán SJC8818 E Sportcentrum Jičín 15:13 + 0:26 10394
5. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 15:34 + 0:47 10144
6. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 15:35 + 0:48 10133
7. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 15:45 + 0:58 10013
8. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 15:56 + 1:09 9882
9. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 15:59 + 1:12 9847
10. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 16:08 + 1:21 9740
11. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 16:09 + 1:22 9728
12. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 16:11 + 1:24 9704
13. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 16:15 + 1:28 9656
14. Zbranek Roman ASU8808 E Magnus Orienteering 16:19 + 1:32 9609
15. Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové 16:24 + 1:37 9549
16. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 16:25 + 1:38 9537
17. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 16:56 + 2:09 9168
18. Hájek Daniel ZBM8919 R SK Žabovřesky Brno 16:58 + 2:11 9144
19. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 17:00 + 2:13 9120
20. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 17:08 + 2:21 9025
20. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 17:08 + 2:21 9025
22. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 17:14 + 2:27 8954
23. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 17:29 + 2:42 8775
24. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 17:33 + 2:46 8728
25. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 17:44 + 2:57 8597
26. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 18:33 + 3:46 8013
27. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 18:56 + 4:09 7739
Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno DISK 0
Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering DISK 0
Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga DISK 0
H21A
2.60 km, 55 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8712
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Merl Robert 16A9102 C Österreichischer Fachverband für OL 13:59
2. Wartbichler Christian 16A8802 C Österreichischer Fachverband für OL 14:17 + 0:18
3. Gremmel Helmut 16A9001 C Österreichischer Fachverband für OL 14:22 + 0:23
4. Lang Markus 16A8301 C Österreichischer Fachverband für OL 14:39 + 0:40
5. Siegert Wolfgang 16A8801 C Österreichischer Fachverband für OL 14:48 + 0:49
6. Simkovics Erik 16A C Österreichischer Fachverband für OL 15:04 + 1:05
7. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 15:05 + 1:06 9120
8. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 15:11 + 1:12 9060
9. Pfeifer Christian 16A8901 C Österreichischer Fachverband für OL 15:12 + 1:13
10. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:16 + 1:17 9011
11. Scharnagl Lukas 16A9201 C Österreichischer Fachverband für OL 15:18 + 1:19
12. Panchártek Jan PHK8802 R OK 99 Hradec Králové 15:22 + 1:23 8951
12. Kampel Wolfgang 16A8302 C Österreichischer Fachverband für OL 15:22 + 1:23
14. Sulz Henrik 16A9002 C Österreichischer Fachverband für OL 15:23 + 1:24
15. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 15:25 + 1:26 8921
16. Jirásek Michal SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové 15:27 + 1:28 8901
17. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 15:30 + 1:31 8872
18. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:31 + 1:32 8862
19. Schiel Philipp 16A9202 C Österreichischer Fachverband für OL 15:32 + 1:33
20. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 15:33 + 1:34 8842
21. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 15:37 + 1:38 8802
22. Valenta Jiří LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice 15:38 + 1:39 8792
23. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 15:39 + 1:40 8782
24. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 15:40 + 1:41 8772
25. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 15:43 + 1:44 8742
25. Glaner Franz 16A9101 C Österreichischer Fachverband für OL 15:43 + 1:44
27. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 15:46 + 1:47 8712
28. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 15:49 + 1:50 8683
29. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 15:50 + 1:51 8673
30. Ondráček Radim EKP7414 R VŠTJ Ekonom Praha 15:53 + 1:54 8643
31. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:56 + 1:57 8613
32. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:57 + 1:58 8603
32. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 15:57 + 1:58 8603
34. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 15:58 + 1:59 8593
35. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 16:01 + 2:02 8563
36. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 16:02 + 2:03 8553
37. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 16:03 + 2:04 8543
38. Pospíšil Vítek SCP6800 C OK Sparta Praha 16:09 + 2:10 8484
39. Klusáček Matěj TTR8901 R OOB Třebíč 16:10 + 2:11 8474
40. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 16:14 + 2:15 8434
41. Procházka Pavel PGP9002 R SK Praga 16:15 + 2:16 8424
41. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 16:15 + 2:16 8424
43. Kebis Samuel 26S9402 C SVK Junior team 16:18 + 2:19
43. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 16:18 + 2:19 8394
43. Cahel Marek LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 16:18 + 2:19 8394
43. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 16:18 + 2:19 8394
47. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 16:21 + 2:22 8364
48. Vlček Martin TUR8702 R OOB TJ Turnov 16:23 + 2:24 8344
49. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 16:27 + 2:28 8305
50. Šabatka Zdeněk SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové 16:29 + 2:30 8285
50. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 16:29 + 2:30 8285
52. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 16:34 + 2:35 8235
53. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 16:36 + 2:37 8215
54. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:39 + 2:40 8185
55. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 16:41 + 2:42 8165
56. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 16:42 + 2:43 8155
56. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 16:42 + 2:43 8155
56. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 16:42 + 2:43 8155
59. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 16:47 + 2:48 8106
60. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 16:50 + 2:51 8076
61. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 16:56 + 2:57 8016
62. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 16:59 + 3:00 7986
62. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 16:59 + 3:00 7986
64. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 17:03 + 3:04 7947
65. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 17:06 + 3:07 7917
66. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 17:08 + 3:09 7897
67. Hraboš Matěj RBA9547 C TJ Rapid Bratislava 17:10 + 3:11
68. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 17:15 + 3:16 7827
69. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 17:17 + 3:18 7807
70. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 17:18 + 3:19 7797
70. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 17:18 + 3:19 7797
72. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 17:23 + 3:24 7748
73. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 17:32 + 3:33 7658
74. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 17:39 + 3:40 7589
75. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 17:40 + 3:41 7579
76. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 17:42 + 3:43 7559
77. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 18:15 + 4:16 7230
78. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:30 + 4:31 7081
79. Vlach Martin SCP8605 C OK Sparta Praha 19:21 + 5:22 6574
Dutkowski Mikolaj 31P7401 C UKS ARKADY Raszkow DISK
Kaczocha Przemyslaw 31P6801 C UKS ARKADY Raszkow DISK
Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Pašek František KAM7600 C SK Kamenice DISK 0
Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga DISK 0
Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
H21B
2.50 km, 55 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 14:10 7268
1. Jansa Jiří CHT8402 C OOB SK Chrast 14:10 + 0:00 7268
3. Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové 14:15 + 0:05 7225
4. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 14:32 + 0:22 7081
5. Klícha Martin VAM8811 C OOB Vamberk 15:20 + 1:10 6672
6. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 16:00 + 1:50 6332
7. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 16:23 + 2:13 6136
8. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 16:35 + 2:25 6034
9. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 16:36 + 2:26 6025
9. Charvát Jiří STH9204 C SK Studenec 16:36 + 2:26 6025
11. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 16:40 + 2:30 5991
12. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 16:50 + 2:40 5906
13. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 16:55 + 2:45 5864
14. Klomínský Václav KPY8700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:01 + 2:51 5813
15. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 17:09 + 2:59 5745
16. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 17:17 + 3:07 5676
17. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:18 + 3:08 5668
18. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 17:24 + 3:14 5617
19. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 17:33 + 3:23 5540
20. Voráček Michal PGP8009 C SK Praga 17:35 + 3:25 5523
21. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 17:40 + 3:30 5481
22. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:41 + 3:31 5472
23. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 17:51 + 3:41 5387
24. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 17:53 + 3:43 5370
25. Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast 18:17 + 4:07 5166
26. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 18:31 + 4:21 5047
27. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 18:53 + 4:43 4859
28. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 18:58 + 4:48 4817
29. Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 19:04 + 4:54 4766
30. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 20:15 + 6:05 4162
31. Žanda Matěj CTB9201 C SK OB Chotěboř 20:22 + 6:12 4102
32. Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast 20:23 + 6:13 4094
33. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 21:31 + 7:21 3515
H35
2.50 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 14:39
2. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 14:59 + 0:20
3. Král Aleš CTB7801 C SK OB Chotěboř 16:00 + 1:21
4. Paclík Roman SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové 16:03 + 1:24
5. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 16:05 + 1:26
6. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 16:09 + 1:30
7. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 16:10 + 1:31
8. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:17 + 1:38
9. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 16:28 + 1:49
10. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 16:34 + 1:55
11. Pachner Pavel VLI7503 C Slavia Liberec orienteering 16:38 + 1:59
12. Čáp Ondřej DOB7405 C KOB Dobruška 16:50 + 2:11
13. Kolek Petr DOB7501 C KOB Dobruška 16:52 + 2:13
14. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 17:01 + 2:22
15. Slovák Miroslav SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové 17:07 + 2:28
16. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 17:20 + 2:41
17. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 18:22 + 3:43
18. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 19:47 + 5:08
Müller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk DISK
H40
2.50 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 14:38
2. Žemlík Pavel TZL7135 C SKOB Zlín 15:10 + 0:32
3. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 15:12 + 0:34
4. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 15:27 + 0:49
5. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:40 + 1:02
6. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 16:17 + 1:39
7. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 16:26 + 1:48
8. Pachnik Dariusz STB6901 C TJ Stadion Nový Bor 16:47 + 2:09
9. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 16:59 + 2:21
10. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 17:00 + 2:22
11. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 17:03 + 2:25
12. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 17:22 + 2:44
13. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 17:34 + 2:56
14. Netuka Martin SHK7302 C TJ Slavia Hradec Králové 17:35 + 2:57
15. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 17:38 + 3:00
16. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 17:56 + 3:18
17. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 18:16 + 3:38
18. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 18:26 + 3:48
19. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 18:28 + 3:50
20. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 18:46 + 4:08
21. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 18:58 + 4:20
22. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 19:14 + 4:36
23. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 19:27 + 4:49
24. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 19:29 + 4:51
25. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 20:10 + 5:32
26. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 21:07 + 6:29
27. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 21:37 + 6:59
28. Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk 22:13 + 7:35
29. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 23:13 + 8:35
30. Novotný Petr 37C7301 C Bez registrace 23:38 + 9:00
31. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 23:52 + 9:14
32. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 24:27 + 9:49
33. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 25:44 + 11:06
H45
2.30 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 15:01
2. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 15:44 + 0:43
3. Pollák Jozef 26S6001 C SVK Junior team 15:52 + 0:51
4. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 16:01 + 1:00
5. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 16:29 + 1:28
6. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 16:46 + 1:45
7. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:10 + 2:09
8. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 17:17 + 2:16
9. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:20 + 2:19
10. Chmelař Pavel SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové 17:30 + 2:29
11. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 17:35 + 2:34
12. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 17:37 + 2:36
12. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 17:37 + 2:36
14. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 17:45 + 2:44
15. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 17:49 + 2:48
16. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 17:50 + 2:49
17. Valášek Petr KAM6600 C SK Kamenice 17:55 + 2:54
18. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 17:58 + 2:57
19. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:04 + 3:03
20. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 18:08 + 3:07
21. Vydra Ivan PEN6600 C OK RECO Sport 18:16 + 3:15
22. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 18:27 + 3:26
23. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:34 + 3:33
24. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 18:42 + 3:41
25. Reichl Michal MKP6402 C SK Meteor Kačerov Praha 18:52 + 3:51
26. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 19:23 + 4:22
27. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 19:30 + 4:29
28. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 19:45 + 4:44
29. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 21:10 + 6:09
30. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 21:24 + 6:23
31. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 22:58 + 7:57
32. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 24:39 + 9:38
33. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:54 + 9:53
34. Najman Jiří DKP6301 C Oddíl OB Kotlářka 25:05 + 10:04
35. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 25:34 + 10:33
Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H50
2.30 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 15:58
2. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 16:21 + 0:23
3. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 16:43 + 0:45
4. Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga 16:57 + 0:59
5. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 17:08 + 1:10
6. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 18:04 + 2:06
7. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 18:38 + 2:40
8. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 19:00 + 3:02
9. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:31 + 3:33
10. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 19:38 + 3:40
11. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:41 + 3:43
12. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 19:45 + 3:47
13. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 20:02 + 4:04
14. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 20:09 + 4:11
15. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 20:27 + 4:29
16. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 20:40 + 4:42
17. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 20:41 + 4:43
18. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 20:49 + 4:51
19. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 20:51 + 4:53
20. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 21:08 + 5:10
21. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:28 + 5:30
22. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 21:50 + 5:52
23. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 21:53 + 5:55
24. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 22:44 + 6:46
25. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 23:06 + 7:08
26. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 23:24 + 7:26
27. Holeček Petr NNN6301 C Neregistrovaní 24:14 + 8:16
28. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 24:27 + 8:29
29. Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary 26:16 + 10:18
Smutný Michal VAM6201 C OOB Vamberk DISK
Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň DISK
Kodeda Oldřich VPM5901 C KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H55
2.20 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 13:37
2. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 14:37 + 1:00
3. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 15:04 + 1:27
4. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 15:33 + 1:56
5. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 16:25 + 2:48
6. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 16:34 + 2:57
7. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 16:42 + 3:05
8. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 16:55 + 3:18
9. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 17:35 + 3:58
10. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 17:43 + 4:06
11. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:01 + 4:24
12. Jun Drahomír KNC5501 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 18:04 + 4:27
13. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 18:16 + 4:39
13. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:16 + 4:39
15. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 18:27 + 4:50
16. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 18:38 + 5:01
17. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 18:40 + 5:03
18. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha 18:41 + 5:04
19. Šámal Václav PGP5601 C SK Praga 19:11 + 5:34
20. Žemlička Zbyněk CHT5501 C OOB SK Chrast 19:12 + 5:35
21. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 19:21 + 5:44
22. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 20:13 + 6:36
23. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 22:51 + 9:14
24. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 23:58 + 10:21
H60
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 13:44
2. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 14:10 + 0:26
3. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 14:21 + 0:37
4. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 14:32 + 0:48
5. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 15:07 + 1:23
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 15:34 + 1:50
7. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 15:47 + 2:03
8. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 16:07 + 2:23
9. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 16:18 + 2:34
10. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:52 + 3:08
11. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 17:37 + 3:53
12. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 19:00 + 5:16
13. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 19:12 + 5:28
14. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 19:43 + 5:59
15. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 20:18 + 6:34
16. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:27 + 16:43
H65
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 15:15
2. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 16:18 + 1:03
3. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 16:27 + 1:12
4. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 17:32 + 2:17
5. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 17:36 + 2:21
6. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 18:06 + 2:51
7. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:25 + 3:10
8. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 18:54 + 3:39
9. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 19:18 + 4:03
10. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 19:29 + 4:14
11. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:50 + 4:35
12. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 20:48 + 5:33
13. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:02 + 5:47
14. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 21:34 + 6:19
H70
1.80 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 17:02
2. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 19:00 + 1:58
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 23:46 + 6:44
Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně DISK
H75
1.60 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 17:51
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 18:36 + 0:45
3. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 22:21 + 4:30
4. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 23:38 + 5:47
5. Kalivoda Viktor KNC3300 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 23:39 + 5:48
Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín DISK
P
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karkoš Petr LPU C OK Lokomotiva Pardubice 12:42
2. Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín 12:43 + 0:01
3. Beránek Petr BOR C OK Jiskra Nový Bor 13:44 + 1:02
4. Cych Agniesyka C 14:29 + 1:47
4. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 14:29 + 1:47
6. Jemelíková Denisa ZBM9351 C SK Žabovřesky Brno 14:37 + 1:55
7. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 14:40 + 1:58
8. Hulec Jan NER C 14:54 + 2:12
9. Palenčar David BFM C SKOB Frýdek - Místek 15:03 + 2:21
10. Koblížek Miroslav C 15:16 + 2:34
11. Komanč VIP C SK VIPrahlo 15:55 + 3:13
12. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:02 + 3:20
13. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 16:48 + 4:06
14. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 16:58 + 4:16
15. Smoradova Barbora XXX C Test XXX 17:25 + 4:43
16. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:05 + 5:23
16. Drahorádová Lenka LPU8660 C OK Lokomotiva Pardubice 18:05 + 5:23
18. Musilová Kristýna CHT8551 C OOB SK Chrast 18:24 + 5:42
19. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 18:28 + 5:46
20. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 18:34 + 5:52
21. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 19:43 + 7:01
22. Klabouchová Andrea 42S7052 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 21:20 + 8:38
23. Vyhnálková Eva MFP7599 C VŠSK MFF UK Praha 22:00 + 9:18
24. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 22:56 + 10:14
25. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 25:57 + 13:15
26. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 31:46 + 19:04
27. Martanová Lea VLI0555 C Slavia Liberec orienteering 32:52 + 20:10
28. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 33:25 + 20:43
29. Baldriánová Eva VSP0751 C USK Praha 35:28 + 22:46
30. Netuka Jan SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové 38:44 + 26:02
Sinovska Kristyna ROU C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Doubková Petra VLI9853 A Slavia Liberec orienteering DISK
Beneš Jan DKL9800 B KOB Kladno DISK