Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyhnálková Marie | POB0152 | C | Prazska oblast | 13:18 | |
2. | Kosová Tezeza | VCO0152 | C | 14:12 | + 0:54 | |
3. | Kalousková Marie | POB0150 | C | Prazska oblast | 14:22 | + 1:04 |
4. | Škáchová Magdalena | SCO0151 | C | Stredoceska oblast | 14:57 | + 1:39 |
5. | Vandasová Adéla | VCO0153 | C | 15:16 | + 1:58 | |
6. | Svobodová Barbora | MSK0152 | C | Moravskoslezska oblast | 15:32 | + 2:14 |
7. | Chrástová Tereza | VCO0154 | C | 15:47 | + 2:29 | |
8. | Sanna Karin | POB0250 | C | Prazska oblast | 16:18 | + 3:00 |
8. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:18 | + 3:00 |
8. | Poláková Lenka | MSK0151 | C | Moravskoslezska oblast | 16:18 | + 3:00 |
11. | Šklíbová Veronika | VCO0157 | C | 16:29 | + 3:11 | |
12. | Štreglová Zuzana | VCO0158 | C | 16:46 | + 3:28 | |
13. | Kuchařová Rozálie | VCO0159 | C | 17:00 | + 3:42 | |
14. | Kroniková Štěpánka | VCO0155 | C | 17:12 | + 3:54 | |
15. | Hájková Lucie | MSK0350 | C | Moravskoslezska oblast | 17:35 | + 4:17 |
15. | Mrozek Teresa | MSK0251 | C | Moravskoslezska oblast | 17:35 | + 4:17 |
17. | Kochová Anna | VCO0151 | C | 17:37 | + 4:19 | |
18. | Rusá Vendula | SCO0150 | C | Stredoceska oblast | 17:50 | + 4:32 |
19. | Čermáková Kateřina | SCO0152 | C | Stredoceska oblast | 18:24 | + 5:06 |
20. | Vejražková Róza | VCO0156 | C | 18:30 | + 5:12 | |
21. | Chaloupková Hana | SCO0252 | C | Stredoceska oblast | 18:41 | + 5:23 |
22. | Bilková Kateřina | MSK0252 | C | Moravskoslezska oblast | 19:28 | + 6:10 |
23. | Marková Ema | HAN0252 | C | Hanacka oblast | 19:34 | + 6:16 |
24. | Ciencialová Daniela | MSK0253 | C | Moravskoslezska oblast | 19:40 | + 6:22 |
25. | Kantorová Anna | MSK0351 | C | Moravskoslezska oblast | 20:48 | + 7:30 |
26. | Chalupová Aneta | SCO0250 | C | Stredoceska oblast | 21:01 | + 7:43 |
27. | Zatloukalová Hana | HAN0158 | C | Hanacka oblast | 21:47 | + 8:29 |
28. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:35 | + 10:17 |
29. | Hankovcová Helena | SCO0350 | C | Stredoceska oblast | 23:55 | + 10:37 |
30. | Smolková Sabina | HAN0250 | C | Hanacka oblast | 30:24 | + 17:06 |
MS | Zridkavesely Adam | JMO0157 | C | Jihomoravska oblast | 22:15 | + 8:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Tereza | HAN9950 | C | Hanacka oblast | 13:32 | |
2. | Chaloupská Barbora | VCO0051 | C | 13:42 | + 0:10 | |
3. | Kopecká Anna | VCO0052 | C | 13:58 | + 0:26 | |
4. | Kováříková Marie | SCO0050 | C | Stredoceska oblast | 14:31 | + 0:59 |
5. | Thýnová Nikola | VCO0054 | C | 14:33 | + 1:01 | |
6. | Nechanická Klára | VYS0051 | C | Kraj Vysocina | 14:48 | + 1:16 |
7. | Peterová Jana | VCO0056 | C | 15:04 | + 1:32 | |
8. | Bruková Magda | MSK0051 | C | Moravskoslezska oblast | 15:12 | + 1:40 |
9. | Grycova Katerina | JMO0058 | C | Jihomoravska oblast | 15:14 | + 1:42 |
10. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | A | Kometa Kralovice | 15:26 | + 1:54 |
11. | Hanáková Lenka | KRL9951 | B | Kometa Kralovice | 15:32 | + 2:00 |
12. | Odehnalova Klara | JMO9954 | C | Jihomoravska oblast | 15:35 | + 2:03 |
13. | Dědková Teodora | POB0050 | C | Prazska oblast | 15:48 | + 2:16 |
14. | Hájková Lenka | MSK0050 | C | Moravskoslezska oblast | 15:53 | + 2:21 |
15. | Větříčková Andrea | VCO0060 | C | 15:59 | + 2:27 | |
16. | Kalenská Dominika | VCO0053 | C | 16:00 | + 2:28 | |
17. | Matoušová Kateřina | VCO0055 | C | 16:04 | + 2:32 | |
18. | Filipová Tereza | VCO0059 | C | 16:11 | + 2:39 | |
19. | Aschermannová Karolína | SCO0051 | C | Stredoceska oblast | 16:12 | + 2:40 |
20. | Pukyšová Anežka | HAN9998 | C | Hanacka oblast | 16:21 | + 2:49 |
21. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | B | SKOB Zlín | 16:27 | + 2:55 |
22. | Křečková Jana | HAN9999 | C | Hanacka oblast | 16:32 | + 3:00 |
22. | Čechová Klára | MSK9953 | C | Moravskoslezska oblast | 16:32 | + 3:00 |
24. | Hrabošová Magdaléna | HAN0099 | C | Hanacka oblast | 16:33 | + 3:01 |
25. | Poláková Tereza | MSK9951 | C | Moravskoslezska oblast | 16:34 | + 3:02 |
25. | Hojná Eliška | VYS0052 | C | Kraj Vysocina | 16:34 | + 3:02 |
27. | Rückerová Šárka | VCO0058 | C | 16:36 | + 3:04 | |
28. | Semrádová Jana | VCO0057 | C | 16:38 | + 3:06 | |
29. | Kundratová Lucie | JZL0051 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 16:44 | + 3:12 |
30. | Zatloukalová Romana | HAN9951 | C | Hanacka oblast | 17:05 | + 3:33 |
31. | Švidrnochová Lenka | MSK9952 | C | Moravskoslezska oblast | 17:38 | + 4:06 |
32. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 18:16 | + 4:44 |
33. | Voltrová Alena | SCO9951 | C | Stredoceska oblast | 18:23 | + 4:51 |
34. | Zrníková Adéla | VYS0053 | C | Kraj Vysocina | 18:29 | + 4:57 |
35. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | B | Kometa Kralovice | 19:18 | + 5:46 |
36. | Kolářová Johana | SCO9950 | C | Stredoceska oblast | 19:20 | + 5:48 |
37. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:31 | + 5:59 |
38. | Sedláčková Linda | SCO0052 | C | Stredoceska oblast | 20:04 | + 6:32 |
39. | Paterová Klára | TZL0093 | C | SKOB Zlín | 20:46 | + 7:14 |
40. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:28 | + 7:56 |
41. | Foltýnová Klára | MSK0053 | C | Moravskoslezska oblast | 23:33 | + 10:01 |
Foltýnová Markéta | MSK0052 | C | Moravskoslezska oblast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Tereza | SJI9852 | A | OK Jihlava | 15:07 | |
2. | Novotná Klára | PHK9751 | A | OK 99 Hradec Králové | 15:42 | + 0:35 |
3. | Vavrysová Barbara | LCE9751 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:46 | + 0:39 |
3. | Vyhnálková Barbora | MFP9850 | A | VŠSK MFF UK Praha | 15:46 | + 0:39 |
5. | Nováková Tereza | DKP9751 | A | Oddíl OB Kotlářka | 16:04 | + 0:57 |
6. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | A | K.O.B. Choceň | 16:35 | + 1:28 |
7. | Kovářová Lenka | LTP9750 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:36 | + 1:29 |
8. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 16:39 | + 1:32 |
9. | Veljačiková Hana | SCP9750 | C | OK Sparta Praha | 16:47 | + 1:40 |
10. | Hudská Ludmila | TUR9851 | A | OOB TJ Turnov | 17:06 | + 1:59 |
11. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 17:11 | + 2:04 |
11. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 17:11 | + 2:04 |
13. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | A | KOB Moira Brno | 17:14 | + 2:07 |
14. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 17:30 | + 2:23 |
15. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 17:35 | + 2:28 |
16. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | A | TJ TŽ Třinec | 17:36 | + 2:29 |
17. | Linková Alena | TUR9751 | A | OOB TJ Turnov | 17:41 | + 2:34 |
18. | Fukalová Hana | AOV9850 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 17:44 | + 2:37 |
19. | Papugová Andrea | LCE9752 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:53 | + 2:46 |
20. | Smrčková Dominika | KSU9799 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:54 | + 2:47 |
21. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 18:12 | + 3:05 |
22. | Hojná Dominika | SJH9852 | A | SJH Jindřichův Hradec | 18:26 | + 3:19 |
23. | Pilcová Sabina | JPV9898 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 18:56 | + 3:49 |
24. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 19:06 | + 3:59 |
25. | Vývodová Jana | MOV9852 | A | SKOB Ostrava | 19:33 | + 4:26 |
26. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 19:52 | + 4:45 |
27. | Červená Adéla | SHK9755 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 20:08 | + 5:01 |
28. | Kameníková Andrea | BOR9751 | A | OK Jiskra Nový Bor | 20:13 | + 5:06 |
29. | Parkanová Veronika | SJH9751 | B | SJH Jindřichův Hradec | 20:22 | + 5:15 |
30. | Peňázová Veronika | SJH9752 | A | SJH Jindřichův Hradec | 22:23 | + 7:16 |
31. | Fenclová Tereza | LPU9752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 22:38 | + 7:31 |
32. | Liberdová Jana | TRI9852 | B | TJ TŽ Třinec | 25:13 | + 10:06 |
Zentrichová Daniela | OTK9751 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK | ||
Kaufmanová Ivana | TRI9761 | B | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Lucie | BOR9854 | B | OK Jiskra Nový Bor | 15:12 | |
2. | Koporová Lenka | ZBM9753 | B | SK Žabovřesky Brno | 15:48 | + 0:36 |
3. | Müllerová Kristýna | KON9771 | B | KOB Konice | 16:24 | + 1:12 |
4. | Vacková Anna | SJI9854 | B | OK Jihlava | 16:34 | + 1:22 |
5. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 17:08 | + 1:56 |
6. | Hájková Eliška | ZVO9851 | B | OB SK Zvole | 17:20 | + 2:08 |
7. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 17:34 | + 2:22 |
8. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | B | OK Jihlava | 18:09 | + 2:57 |
9. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 19:29 | + 4:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Lenka | PHK9551 | A | OK 99 Hradec Králové | 14:41 | |
2. | Bořánková Karolína | KAM9550 | A | SK Kamenice | 14:50 | + 0:09 |
3. | Hančová Petra | VRL9652 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:51 | + 0:10 |
4. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | A | VSK Mendelu Brno | 14:54 | + 0:13 |
5. | Šiková Karolína | LPM9651 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 15:06 | + 0:25 |
6. | Štičková Anna | LLI9651 | A | TJ Loko Liberec | 15:08 | + 0:27 |
7. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 15:13 | + 0:32 |
8. | Chládková Simona | LPU9658 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 15:17 | + 0:36 |
9. | Šňupárková Anna | DKP9652 | A | Oddíl OB Kotlářka | 15:39 | + 0:58 |
10. | Procházková Marie | KAM9554 | A | SK Kamenice | 15:40 | + 0:59 |
11. | Sabelová Markéta | TRI9656 | A | TJ TŽ Třinec | 15:50 | + 1:09 |
12. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 16:05 | + 1:24 |
13. | Hrabánková Klára | PGP9654 | A | SK Praga | 16:06 | + 1:25 |
14. | Petrasová Zuzana | VAM9653 | A | OOB Vamberk | 16:09 | + 1:28 |
15. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | A | SK Kamenice | 16:33 | + 1:52 |
16. | Machačová Michaela | PHK9656 | A | OK 99 Hradec Králové | 16:46 | + 2:05 |
17. | Hanáková Magda | KRL9651 | A | Kometa Kralovice | 17:20 | + 2:39 |
18. | Otrusinová Jana | ABM9560 | A | KOB Moira Brno | 17:25 | + 2:44 |
19. | Kašparová Zuzana | SSU9661 | B | SK Severka Šumperk | 17:27 | + 2:46 |
20. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | A | TJ Loko Liberec | 17:33 | + 2:52 |
21. | Machusová Karolína | SSU9666 | A | SK Severka Šumperk | 17:38 | + 2:57 |
22. | Šiková Barbora | LPM9650 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 17:43 | + 3:02 |
23. | Koderičová Tereza | LTU9651 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:11 | + 3:30 |
24. | Šádková Martina | PHK9653 | A | OK 99 Hradec Králové | 18:36 | + 3:55 |
25. | Fukalová Martina | AOV9550 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 18:56 | + 4:15 |
26. | Kubičková Bára | SJH9551 | B | SJH Jindřichův Hradec | 19:20 | + 4:39 |
27. | Pěčková Veronika | SKM9651 | B | KOB Směr Kroměříž | 19:54 | + 5:13 |
28. | Vališová Martina | OSN9696 | B | SK OS Nové Město n. M. | 24:09 | + 9:28 |
Lamanecová Radka | ASU9697 | C | Magnus Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:30 | |
Švancárová Veronika | KSU9853 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | R | SK Žabovřesky Brno | 14:51 | 8298 | |
2. | Horčičková Vendula | UOL9353 | E | SK UP Olomouc | 14:58 | + 0:07 | 8234 |
3. | Knapová Lenka | LPU9351 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 15:14 | + 0:23 | 8088 |
4. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | R | SK Žabovřesky Brno | 15:18 | + 0:27 | 8052 |
5. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | R | TJ Slavia Hradec Králové | 15:42 | + 0:51 | 7833 |
6. | Procházková Klára | LPU9451 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 15:44 | + 0:53 | 7815 |
6. | Chvalová Věra | LPM9452 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 15:44 | + 0:53 | 7815 |
8. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | A | SK Žabovřesky Brno | 15:49 | + 0:58 | 7769 |
8. | Koláriková Lucie | TZL9451 | A | SKOB Zlín | 15:49 | + 0:58 | 7769 |
10. | Koporová Petra | ZBM9353 | R | SK Žabovřesky Brno | 15:53 | + 1:02 | 7733 |
10. | Kochová Nikola | TUR9358 | R | OOB TJ Turnov | 15:53 | + 1:02 | 7733 |
12. | Dlouhá Hana | DKP9450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 15:59 | + 1:08 | 7678 |
13. | Benešová Jana | SJH9451 | A | SJH Jindřichův Hradec | 16:07 | + 1:16 | 7605 |
14. | Vozdová Aneta | KSU9394 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:08 | + 1:17 | 7596 |
15. | Kožinová Anna | PGP9350 | R | SK Praga | 16:30 | + 1:39 | 7396 |
16. | Tužilová Magdaléna | RBK9452 | A | SK Radioklub Blansko | 16:39 | + 1:48 | 7314 |
17. | Tesařová Marcela | AOP9450 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 17:23 | + 2:32 | 6913 |
18. | Svobodová Radka | AOP9452 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 17:26 | + 2:35 | 6886 |
19. | Kamererová Valerie | KAM9452 | A | SK Kamenice | 17:39 | + 2:48 | 6767 |
20. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | A | SKOB Zlín | 17:42 | + 2:51 | 6740 |
21. | Šrámková Michaela | SJH9352 | R | SJH Jindřichův Hradec | 18:21 | + 3:30 | 6385 |
22. | Mrázová Pavla | KAM9350 | A | SK Kamenice | 18:31 | + 3:40 | 6294 |
23. | Kolářová Renáta | ASU9351 | A | Magnus Orienteering | 19:16 | + 4:25 | 5884 |
24. | Haltof Ewa | VRB9499 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 19:21 | + 4:30 | 5838 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duchová Iveta | LPU8654 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 14:39 | 10335 | |
2. | Knapová Jana | LPU9053 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 15:01 | + 0:22 | 10086 |
3. | Brožková Dana | SJC8156 | E | Sportcentrum Jičín | 15:05 | + 0:26 | 10040 |
4. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 15:16 | + 0:37 | 9915 |
5. | Novotná Tereza | PHK9255 | E | OK 99 Hradec Králové | 15:20 | + 0:41 | 9870 |
6. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 15:29 | + 0:50 | 9768 |
7. | Macinská Jana | PHK8666 | E | OK 99 Hradec Králové | 15:33 | + 0:54 | 9723 |
8. | Przyczková Michaela | LPU8499 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 15:50 | + 1:11 | 9530 |
9. | Svobodná Šárka | DKP8850 | E | Oddíl OB Kotlářka | 16:10 | + 1:31 | 9303 |
10. | Indráková Adélka | ZBM9153 | E | SK Žabovřesky Brno | 16:12 | + 1:33 | 9280 |
11. | Hepnerová Martina | SHK8152 | E | TJ Slavia Hradec Králové | 16:20 | + 1:41 | 9189 |
12. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 16:39 | + 2:00 | 8974 |
13. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 16:40 | + 2:01 | 8963 |
14. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | C | SK Praga | 16:43 | + 2:04 | 8928 |
15. | Labašová Katarína | ASU8351 | R | Magnus Orienteering | 16:45 | + 2:06 | 8906 |
16. | Dlouhá Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 16:48 | + 2:09 | 8872 |
17. | Poklopová Lenka | UOL8951 | R | SK UP Olomouc | 16:53 | + 2:14 | 8815 |
18. | Mádlová Věra | ZBM8951 | E | SK Žabovřesky Brno | 16:57 | + 2:18 | 8770 |
19. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:10 | + 2:31 | 8622 |
20. | Sklenářová Radka | LCE9250 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:19 | + 2:40 | 8520 |
21. | Kuncová Eliška | SSU8951 | R | SK Severka Šumperk | 17:20 | + 2:41 | 8509 |
22. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | R | SK Žabovřesky Brno | 17:39 | + 3:00 | 8293 |
23. | Mechlová Lenka | SHK9051 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 17:46 | + 3:07 | 8214 |
24. | Plochová Dominika | DKP8651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:47 | + 3:08 | 8202 |
25. | Vávrová Veronika | ASU8598 | R | Magnus Orienteering | 17:54 | + 3:15 | 8123 |
26. | Košárková Iva | AOP8152 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 17:58 | + 3:19 | 8078 |
27. | Krafková Lucie | TUR8650 | R | OOB TJ Turnov | 18:00 | + 3:21 | 8055 |
28. | Soukupová Lucie | SJC8951 | C | Sportcentrum Jičín | 18:07 | + 3:28 | 7976 |
29. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 18:19 | + 3:40 | 7839 |
30. | Hrstková Vladěna | PGP8753 | R | SK Praga | 18:28 | + 3:49 | 7737 |
31. | Omová Michaela | TUR8153 | E | OOB TJ Turnov | 18:38 | + 3:59 | 7624 |
32. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | C | OOB SK Chrast | 19:44 | + 5:05 | 6875 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Margoldová Barbora | DKP8654 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:50 | 8503 | |
2. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 16:37 | + 0:47 | 8109 |
3. | Čepová Daniela | PHK8951 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:39 | + 0:49 | 8093 |
4. | Krejčíková Marie | TZL9252 | R | SKOB Zlín | 16:42 | + 0:52 | 8067 |
5. | Matulová Lucie | ADA8880 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 16:44 | + 0:54 | 8051 |
6. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 17:24 | + 1:34 | 7715 |
7. | Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 17:31 | + 1:41 | 7656 |
8. | Holinková Hana | ZPV6777 | R | KOB ZPV Prostějov | 17:36 | + 1:46 | 7615 |
9. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 17:48 | + 1:58 | 7514 |
10. | Vozdová Klára | ASU8964 | C | Magnus Orienteering | 18:02 | + 2:12 | 7397 |
11. | Panochová Anna | KAM9153 | C | SK Kamenice | 18:04 | + 2:14 | 7380 |
12. | Svobodová Jana | PHK8753 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:07 | + 2:17 | 7355 |
13. | Ďurčová Ivana | ASU9298 | C | Magnus Orienteering | 18:12 | + 2:22 | 7313 |
13. | Čermáková Magdalena | UOL9155 | C | SK UP Olomouc | 18:12 | + 2:22 | 7313 |
15. | Hubáčková Pavla | LCE9052 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:18 | + 2:28 | 7262 |
16. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 18:19 | + 2:29 | 7254 |
17. | Mezníková Lucie | ZBM9150 | C | SK Žabovřesky Brno | 18:32 | + 2:42 | 7145 |
18. | Cahlová Blanka | LCE9051 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:41 | + 2:51 | 7069 |
19. | Tomečková Zuzana | KON8279 | C | KOB Konice | 18:57 | + 3:07 | 6935 |
20. | Uvizlová Radka | STH8451 | C | SK Studenec | 19:04 | + 3:14 | 6877 |
21. | Papugová Katarína | LCE9255 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:21 | + 3:31 | 6734 |
21. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 19:21 | + 3:31 | 6734 |
23. | Ulahelová Jana | LTU8451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:25 | + 3:35 | 6700 |
24. | Moučková Andrea | RBK9257 | C | SK Radioklub Blansko | 19:27 | + 3:37 | 6684 |
25. | Jirčáková Martina | LCE8951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:29 | + 3:39 | 6667 |
26. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:41 | + 3:51 | 6566 |
27. | Staňková Lucie | DOB8756 | C | KOB Dobruška | 19:49 | + 3:59 | 6499 |
28. | Jelínková Šárka | PGP9153 | C | SK Praga | 20:01 | + 4:11 | 6399 |
29. | Adamová Eva | VBM8772 | C | VSK Mendelu Brno | 20:10 | + 4:20 | 6323 |
30. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 20:12 | + 4:22 | 6306 |
31. | Palasová Petra | ZBM8658 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:14 | + 4:24 | 6290 |
32. | Šámalová Ludmila | PGP9252 | C | SK Praga | 20:16 | + 4:26 | 6273 |
33. | Petrová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 20:23 | + 4:33 | 6214 |
33. | Masopustová Elis | PGP8656 | C | SK Praga | 20:23 | + 4:33 | 6214 |
35. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:35 | + 4:45 | 6113 |
36. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 20:46 | + 4:56 | 6021 |
37. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 21:08 | + 5:18 | 5837 |
38. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 21:15 | + 5:25 | 5778 |
39. | Kejíková Ivona | PTI9292 | C | Sportovní klub Ptení | 21:22 | + 5:32 | 5719 |
40. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 21:30 | + 5:40 | 5652 |
41. | Westin Kjersti | PGP9255 | C | SK Praga | 21:44 | + 5:54 | 5535 |
42. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 21:48 | + 5:58 | 5501 |
43. | Černíková Barbora | DOB7878 | C | KOB Dobruška | 22:35 | + 6:45 | 5107 |
44. | Kamererová Klára | KAM9154 | C | SK Kamenice | 22:38 | + 6:48 | 5082 |
45. | Zavadilová Simona | PTI8485 | C | Sportovní klub Ptení | 23:16 | + 7:26 | 4763 |
46. | Voráčková Lenka | OSN8555 | C | SK OS Nové Město n. M. | 23:18 | + 7:28 | 4747 |
47. | Palupčíková Nikola | LCE9151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:22 | + 9:32 | 3707 |
Azebová Nina | PHK8855 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Rešová Kateřina | ASU9090 | C | Magnus Orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macková Petra | LCE8560 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:04 | |
2. | MiĽkiewicz Martyna | PGP8950 | C | SK Praga | 26:39 | + 6:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 14:40 | |
2. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:02 | + 0:22 |
3. | Barcíková Renáta | AOP6753 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 15:15 | + 0:35 |
4. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 15:49 | + 1:09 |
5. | Klinkerová Jitka | KAM6450 | C | SK Kamenice | 16:00 | + 1:20 |
6. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK OS Nové Město n. M. | 16:21 | + 1:41 |
7. | Čechová Zuzana | SJI6951 | C | OK Jihlava | 16:24 | + 1:44 |
8. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 16:51 | + 2:11 |
9. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 16:53 | + 2:13 |
10. | Kašparová Ivana | SSU6951 | C | SK Severka Šumperk | 16:54 | + 2:14 |
11. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 17:11 | + 2:31 |
12. | Kaplanová Iva | LPU6859 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:26 | + 2:46 |
13. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:57 | + 3:17 |
14. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 18:09 | + 3:29 |
15. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 18:42 | + 4:02 |
16. | Čermáková Renata | LPU6553 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:28 | + 4:48 |
17. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | C | SK Kamenice | 19:56 | + 5:16 |
18. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:03 | + 6:23 |
19. | Rozsívalová Helena | KSU7070 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:30 | + 6:50 |
20. | Smrčková Věra | KSU7373 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:01 | + 8:21 |
21. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Baník Havířov | 23:38 | + 8:58 |
22. | Vítková Miroslava | PTI6952 | C | Sportovní klub Ptení | 35:19 | + 20:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 14:36 | |
2. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 15:03 | + 0:27 |
3. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 15:22 | + 0:46 |
4. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 15:50 | + 1:14 |
5. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 15:56 | + 1:20 |
6. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 16:08 | + 1:32 |
7. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 16:57 | + 2:21 |
8. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 17:08 | + 2:32 |
9. | Hasalová Jana | PGP6751 | C | SK Praga | 18:04 | + 3:28 |
10. | Mádlová Iva | SHK6351 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 18:25 | + 3:49 |
11. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 18:38 | + 4:02 |
12. | Lustigová Lenka | DKP6652 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:46 | + 4:10 |
13. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 19:52 | + 5:16 |
14. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 20:41 | + 6:05 |
14. | Šrůtová Marcela | PGP6351 | C | SK Praga | 20:41 | + 6:05 |
16. | Schusterová Martina | AOP6551 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:46 | + 6:10 |
17. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 22:02 | + 7:26 |
18. | Petrová Věra | VLI6251 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:22 | + 7:46 |
19. | Zháňalová Jana | TTR6051 | C | OOB Třebíč | 28:26 | + 13:50 |
Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SK UP Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 19:49 | |
2. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 20:30 | + 0:41 |
3. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 20:46 | + 0:57 |
4. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 27:21 | + 7:32 |
Krumpholcová Jarmila | HOB5655 | C | SKOB Horní Benešov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | POB0101 | C | Prazska oblast | 11:39 | |
2. | Švadlena Michal | VCO0202 | C | 12:15 | + 0:36 | |
3. | Gajda Jan | SCO0105 | C | Stredoceska oblast | 12:24 | + 0:45 |
4. | Metelka Ondřej | VCO0201 | C | 12:40 | + 1:01 | |
5. | Nechanický Jan | VYS0201 | C | Kraj Vysocina | 13:00 | + 1:21 |
6. | Malačka Milan | POB0200 | C | Prazska oblast | 13:05 | + 1:26 |
7. | Milán Jakub | TBM0411 | C | KOS TJ Tesla Brno | 13:25 | + 1:46 |
8. | Mareček Šimon | VYS0202 | C | Kraj Vysocina | 13:29 | + 1:50 |
9. | Paleček Ondřej | VCO0206 | C | 13:47 | + 2:08 | |
10. | Šafka Sebastian | SCO0101 | C | Stredoceska oblast | 13:58 | + 2:19 |
11. | Lejbl Jakub | SCO0200 | C | Stredoceska oblast | 14:00 | + 2:21 |
12. | Kovařík Martin | MSK0101 | C | Moravskoslezska oblast | 14:13 | + 2:34 |
13. | Langr Jan | VCO0203 | C | 14:17 | + 2:38 | |
14. | Kostka Jiří | MSK0201 | C | Moravskoslezska oblast | 14:34 | + 2:55 |
15. | Zemánek Mikuláš | VCO0208 | C | 14:52 | + 3:13 | |
16. | Tuma Matěj | VCO0205 | C | 15:07 | + 3:28 | |
17. | Šafář Martin | HAN0105 | C | Hanacka oblast | 15:15 | + 3:36 |
17. | Kožina Štěpán | POB0300 | C | Prazska oblast | 15:15 | + 3:36 |
19. | Gryc Vojtech | JMO0106 | C | Jihomoravska oblast | 15:29 | + 3:50 |
20. | Valášek Václav | SCO0100 | C | Stredoceska oblast | 15:32 | + 3:53 |
21. | Kovářík Tomáš | SCO0300 | C | Stredoceska oblast | 15:34 | + 3:55 |
22. | Valenta Mikuláš | HAN0107 | C | Hanacka oblast | 15:42 | + 4:03 |
23. | Pelánek Ondřej | TBM0107 | B | KOS TJ Tesla Brno | 15:48 | + 4:09 |
24. | Svetnicky Frantisek | HAN | C | Hanacka oblast | 16:09 | + 4:30 |
25. | Rücker Jan | VCO0204 | C | 16:12 | + 4:33 | |
26. | Flegl Martin | VCO0207 | C | 16:20 | + 4:41 | |
27. | Kundrata Jan | JZL0201 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 16:31 | + 4:52 |
28. | Blaha Petr | SCO0104 | C | Stredoceska oblast | 16:32 | + 4:53 |
29. | Chovanec Václav | TZL0201 | B | SKOB Zlín | 16:39 | + 5:00 |
30. | Štefan Vít | VCO0209 | C | 16:44 | + 5:05 | |
31. | Jelínek Jan | MSK0102 | C | Moravskoslezska oblast | 16:53 | + 5:14 |
31. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 16:53 | + 5:14 |
33. | Plhal Jakub | HAN0222 | C | Hanacka oblast | 17:14 | + 5:35 |
34. | Škvor Adam | SCO0202 | C | Stredoceska oblast | 17:16 | + 5:37 |
35. | Škácha Vít | SCO0309 | C | Stredoceska oblast | 17:27 | + 5:48 |
36. | Bitto Max | LCE0103 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:54 | + 6:15 |
37. | Valík Adam | MSK0301 | C | Moravskoslezska oblast | 18:21 | + 6:42 |
38. | Lustig Adam | POB0201 | C | Prazska oblast | 18:27 | + 6:48 |
39. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 18:31 | + 6:52 |
40. | Jirka Matyáš | HAN0201 | C | Hanacka oblast | 18:48 | + 7:09 |
41. | Milian Tomas | JMO0111 | C | Jihomoravska oblast | 18:57 | + 7:18 |
42. | Kligl Radim | JMO0103 | C | Jihomoravska oblast | 19:24 | + 7:45 |
43. | Vébr Tomáš | MSK0202 | C | Moravskoslezska oblast | 19:27 | + 7:48 |
44. | Čech Vít | AOP0302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:04 | + 8:25 |
45. | Chaloupka Viktor | SCO0301 | C | Stredoceska oblast | 20:15 | + 8:36 |
46. | Hankovec Hugo | SCO0201 | C | Stredoceska oblast | 20:24 | + 8:45 |
47. | Čtrnáct František | POB0400 | C | Prazska oblast | 21:12 | + 9:33 |
48. | Černík David | DOB0303 | C | KOB Dobruška | 21:15 | + 9:36 |
49. | Mielec Radomír | MSK0302 | C | Moravskoslezska oblast | 21:26 | + 9:47 |
50. | Víšek Martin | SCO0102 | C | Stredoceska oblast | 22:30 | + 10:51 |
51. | Neumann David | HAN0104 | C | Hanacka oblast | 23:01 | + 11:22 |
52. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 23:45 | + 12:06 |
53. | Albrecht Adam | SCO0203 | C | Stredoceska oblast | 26:25 | + 14:46 |
Nešpor Jan | VYS0101 | C | Kraj Vysocina | DISK | ||
Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | VCO9901 | C | 12:54 | ||
2. | Hlaváč Ondřej | JMO9901 | C | Jihomoravska oblast | 13:01 | + 0:07 |
3. | Chvátil Šimon | VCO9905 | C | 13:22 | + 0:28 | |
4. | Kafka Matěj | VYS9903 | C | Kraj Vysocina | 13:35 | + 0:41 |
5. | Fencl Jonáš | VCO9902 | C | 13:41 | + 0:47 | |
6. | Roudný Martin | VCO9903 | C | 14:05 | + 1:11 | |
7. | Šebek Petr | POB9901 | C | Prazska oblast | 14:06 | + 1:12 |
8. | Lejbl Ladislav | SCO0000 | C | Stredoceska oblast | 14:25 | + 1:31 |
9. | Škvor Ota | SCO9900 | C | Stredoceska oblast | 14:39 | + 1:45 |
10. | Šrámek Ondřej | HAN9909 | C | Hanacka oblast | 15:06 | + 2:12 |
11. | Muller Jonas | HAN9933 | C | Hanacka oblast | 15:19 | + 2:25 |
12. | Volák Ondřej | VCO9904 | C | 15:20 | + 2:26 | |
13. | Plášek Pavel | LCE9907 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:25 | + 2:31 |
13. | Zentrich Dušan | OTK0002 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 15:25 | + 2:31 |
15. | Procházka Zdeněk | MSK9901 | C | Moravskoslezska oblast | 15:27 | + 2:33 |
16. | Skalický Johan | VCO9909 | C | 15:36 | + 2:42 | |
17. | Jirka Mikuláš | HAN0000 | C | Hanacka oblast | 15:37 | + 2:43 |
18. | Vopařil Jan | LCE9911 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:39 | + 2:45 |
19. | Horčička Vít | HAN9919 | C | Hanacka oblast | 15:40 | + 2:46 |
20. | Rusin Jan | VCO9906 | C | 15:48 | + 2:54 | |
21. | Buk Petr | SCO0001 | C | Stredoceska oblast | 15:49 | + 2:55 |
22. | Dostál Pavel | HAN9910 | C | Hanacka oblast | 16:00 | + 3:06 |
22. | Veselý Vojtěch | VYS0002 | C | Kraj Vysocina | 16:00 | + 3:06 |
24. | Šklíba Michal | VCO9908 | C | 16:06 | + 3:12 | |
25. | Panovec Kryštof | OTK0001 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 16:09 | + 3:15 |
26. | Mašata Metoděj | VCO9907 | C | 16:12 | + 3:18 | |
27. | Holesz Sebastian | MSK9902 | C | Moravskoslezska oblast | 16:25 | + 3:31 |
28. | Filipek Sebastian | MSK0002 | C | Moravskoslezska oblast | 16:29 | + 3:35 |
29. | Šenkýř Matěj | VYS9902 | C | Kraj Vysocina | 16:41 | + 3:47 |
30. | Gregor Tomáš | POB9902 | C | Prazska oblast | 16:43 | + 3:49 |
31. | Kašpar Petr | HAN9911 | C | Hanacka oblast | 17:04 | + 4:10 |
32. | Valík Tomáš | MSK0001 | C | Moravskoslezska oblast | 17:06 | + 4:12 |
33. | Bořánek Michal | HAN0007 | C | Hanacka oblast | 17:24 | + 4:30 |
34. | Matoušek Matěj | HAN0005 | C | Hanacka oblast | 17:27 | + 4:33 |
35. | Karásek Adam | HAN0001 | C | Hanacka oblast | 17:58 | + 5:04 |
35. | Postolka Jáchym | SCO9901 | C | Stredoceska oblast | 17:58 | + 5:04 |
37. | Tesař Vojtěch | MSK9900 | C | Moravskoslezska oblast | 18:01 | + 5:07 |
38. | Kroul Josef | HAN0044 | C | Hanacka oblast | 18:05 | + 5:11 |
39. | Janečka Viktor | HAN9917 | C | Hanacka oblast | 18:14 | + 5:20 |
40. | Komenda Jan | JMO9902 | C | Jihomoravska oblast | 18:25 | + 5:31 |
41. | Šantrůček Vít | SCO9902 | C | Stredoceska oblast | 18:34 | + 5:40 |
42. | Ricny Vojtech | JMO9903 | C | Jihomoravska oblast | 19:02 | + 6:08 |
43. | Chaloupka Dominik | KAM9904 | C | SK Kamenice | 19:06 | + 6:12 |
44. | Čech Petr | VYS0001 | C | Kraj Vysocina | 19:25 | + 6:31 |
45. | Švec Martin | VYS9904 | C | Kraj Vysocina | 19:59 | + 7:05 |
46. | Švec Petr | VYS9901 | C | Kraj Vysocina | 20:10 | + 7:16 |
47. | Jiroušek Matyáš | POB9900 | C | Prazska oblast | 21:50 | + 8:56 |
48. | Kubíček David | MSK0003 | C | Moravskoslezska oblast | 22:04 | + 9:10 |
49. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | B | SKOB Zlín | 22:10 | + 9:16 |
50. | Svoboda Marek | ZBM0103 | C | SK Žabovřesky Brno | 22:55 | + 10:01 |
Jílek Ondřej | HAN9908 | C | Hanacka oblast | DISK | ||
Kadleček Jan | LCE9906 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:12 | |
2. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 14:16 | + 0:04 |
3. | Vandas Daniel | PHK9805 | A | OK 99 Hradec Králové | 14:49 | + 0:37 |
4. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 14:57 | + 0:45 |
5. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | A | SK Kamenice | 15:24 | + 1:12 |
5. | Navrátil Šimon | PGP9702 | A | SK Praga | 15:24 | + 1:12 |
7. | Mielec Jaromír | AOV9701 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 15:33 | + 1:21 |
8. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | SK Kamenice | 15:54 | + 1:42 |
8. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 15:54 | + 1:42 |
10. | Bořil Jan | SJI9700 | A | OK Jihlava | 15:59 | + 1:47 |
11. | Wolf Filip | TUR9701 | A | OOB TJ Turnov | 16:03 | + 1:51 |
12. | Kočí Josef | JPV9824 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 16:05 | + 1:53 |
13. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | Sportcentrum Jičín | 16:24 | + 2:12 |
14. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | A | TJ Loko Liberec | 16:34 | + 2:22 |
15. | Ptáček Patrik | BBM9800 | A | BETA URSUS Orienteering | 16:37 | + 2:25 |
16. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 16:41 | + 2:29 |
17. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 16:52 | + 2:40 |
18. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:10 | + 2:58 |
19. | Paukert Lukáš | KUO9801 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 17:11 | + 2:59 |
20. | Bendák Jan | LTU9801 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:17 | + 3:05 |
21. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 17:45 | + 3:33 |
22. | Kelbl Vladimír | ABM9708 | A | KOB Moira Brno | 18:02 | + 3:50 |
23. | Semrád Ladislav | CHC9701 | A | K.O.B. Choceň | 18:04 | + 3:52 |
24. | Hirš Otakar | VBM9801 | A | VSK Mendelu Brno | 18:17 | + 4:05 |
25. | Kanta Martin | LPU9705 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 18:35 | + 4:23 |
26. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 18:42 | + 4:30 |
27. | Madzia Martin | TRI9705 | B | TJ TŽ Třinec | 18:45 | + 4:33 |
28. | Najman Matouš | DKP9800 | B | Oddíl OB Kotlářka | 19:02 | + 4:50 |
29. | Werner Michal | PGP9705 | C | SK Praga | 19:07 | + 4:55 |
30. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 19:56 | + 5:44 |
31. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 20:15 | + 6:03 |
32. | Gebrt Jan | SHK9801 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 20:41 | + 6:29 |
33. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | A | KČT - OB Holešov | 21:49 | + 7:37 |
34. | Peřinka Šimon | BBM9700 | C | BETA URSUS Orienteering | 41:49 | + 27:37 |
Hudec Antonín | PGP9805 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zacha Jiří | SJI9703 | B | OK Jihlava | 15:27 | |
2. | Doležal Vít | SJC9802 | B | Sportcentrum Jičín | 17:18 | + 1:51 |
3. | Vosáhlo Jan | SSU9701 | C | SK Severka Šumperk | 23:41 | + 8:14 |
4. | Hasal Martin | PGP9804 | C | SK Praga | 24:26 | + 8:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | A | SK Kamenice | 13:19 | |
1. | Dalos Maté | BBM9707 | C | BETA URSUS Orienteering | 13:19 | + 0:00 |
3. | Horák Patrik | TUR9502 | A | OOB TJ Turnov | 13:23 | + 0:04 |
4. | Pavlovec Jan | BOR9503 | A | OK Jiskra Nový Bor | 13:26 | + 0:07 |
5. | Čech Jan | SJI9601 | A | OK Jihlava | 13:31 | + 0:12 |
6. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:45 | + 0:26 |
7. | Mašata Matěj | PHK9601 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:54 | + 0:35 |
8. | Glonek Jakub | AOV9602 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 13:59 | + 0:40 |
9. | Šmelík Martin | ASU9644 | A | Magnus Orienteering | 14:02 | + 0:43 |
10. | Hruška Jakub | ZBM9515 | A | SK Žabovřesky Brno | 14:08 | + 0:49 |
11. | Slíva Jan | LCE9602 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:12 | + 0:53 |
12. | Waněk Adam | VRL9501 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:15 | + 0:56 |
13. | Křivda Martin | CHC9501 | A | K.O.B. Choceň | 14:20 | + 1:01 |
14. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 14:21 | + 1:02 |
15. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 14:25 | + 1:06 |
16. | Záděra Pavel | BBM9500 | A | BETA URSUS Orienteering | 14:38 | + 1:19 |
17. | Illner Vojtěch | DKP9600 | A | Oddíl OB Kotlářka | 15:00 | + 1:41 |
18. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | A | SK OS Nové Město n. M. | 15:13 | + 1:54 |
19. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | A | OK Jihlava | 15:14 | + 1:55 |
20. | Hraboš Matěj | ASU9547 | C | Magnus Orienteering | 15:16 | + 1:57 |
21. | Málek Jan | PZR9505 | A | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 15:22 | + 2:03 |
22. | Aster Tomáš | SLA9602 | B | SKOB Slaný | 15:34 | + 2:15 |
23. | Burkart David | VIC9602 | B | OB Vizovice | 16:07 | + 2:48 |
24. | Horáček Petr | PHK9602 | A | OK 99 Hradec Králové | 16:09 | + 2:50 |
25. | Mikula Jan | SSU9609 | C | SK Severka Šumperk | 16:13 | + 2:54 |
26. | Holubář Bartoloměj | KUO9602 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 16:33 | + 3:14 |
27. | Krajcar Ivo | SKM9501 | B | KOB Směr Kroměříž | 16:37 | + 3:18 |
28. | Svačina Jan | TZL9501 | B | SKOB Zlín | 16:54 | + 3:35 |
29. | Dvorský Petr | SKM9601 | A | KOB Směr Kroměříž | 17:01 | + 3:42 |
30. | Štál Jan | SJC9601 | A | Sportcentrum Jičín | 17:03 | + 3:44 |
31. | Skalický Matyáš | KUO9605 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 17:07 | + 3:48 |
32. | Chmelař Martin | ASU9505 | A | Magnus Orienteering | 17:23 | + 4:04 |
33. | Zlámal David | SJC9603 | A | Sportcentrum Jičín | 17:25 | + 4:06 |
34. | Deml Tomáš | LPU9502 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 17:45 | + 4:26 |
35. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 17:47 | + 4:28 |
Janeba Vladimír | CHC9602 | A | K.O.B. Choceň | DISK | ||
Picek Štěpán | TJN9601 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | ||
Landovský Jakub | PGP9601 | B | SK Praga | DISK | ||
Veselý Jakub | PGP9503 | A | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvátal Štěpán | UOL9600 | C | SK UP Olomouc | 20:17 | |
2. | Sommer Tadeas | FPA9601 | C | 22:51 | + 2:34 | |
Hruby Vaclav | GBM9601 | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chloupek Adam | ZBM9300 | E | SK Žabovřesky Brno | 14:09 | 9108 | |
2. | Schuster Marek | AOP9303 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 14:19 | + 0:10 | 9003 |
3. | Hubáček Michal | LCE9301 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:20 | + 0:11 | 8992 |
4. | Minář Marek | ASU9444 | R | Magnus Orienteering | 14:39 | + 0:30 | 8792 |
5. | Horvát Petr | ASU9447 | A | Magnus Orienteering | 14:54 | + 0:45 | 8633 |
6. | Vavrys Johan | LCE9302 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:58 | + 0:49 | 8591 |
7. | Zakouřil Vít | TUR9301 | R | OOB TJ Turnov | 15:04 | + 0:55 | 8528 |
8. | Brlica Pavel | ZBM9302 | A | SK Žabovřesky Brno | 15:05 | + 0:56 | 8517 |
9. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:11 | + 1:02 | 8454 |
10. | Kettner Lukáš | KAM9403 | A | SK Kamenice | 15:14 | + 1:05 | 8422 |
11. | Grundmann Jan | LPU9410 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 15:19 | + 1:10 | 8369 |
12. | Mušínský Tomáš | ASU9348 | R | Magnus Orienteering | 15:22 | + 1:13 | 8338 |
13. | Záveský Filip | LPU9306 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 15:34 | + 1:25 | 8211 |
14. | Semík Ondřej | KAM9401 | A | SK Kamenice | 15:36 | + 1:27 | 8190 |
15. | Franko David | ASU9347 | R | Magnus Orienteering | 15:46 | + 1:37 | 8085 |
16. | Kamenický Ondřej | PHK9401 | A | OK 99 Hradec Králové | 15:55 | + 1:46 | 7990 |
17. | Klusáček Jan | TTR9301 | R | OOB Třebíč | 15:57 | + 1:48 | 7968 |
18. | Argaláš Michal | TRI9301 | R | TJ TŽ Třinec | 16:03 | + 1:54 | 7905 |
19. | Dvořáček Radek | ASU9445 | A | Magnus Orienteering | 16:27 | + 2:18 | 7652 |
20. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | A | KOB Moira Brno | 16:50 | + 2:41 | 7409 |
21. | Rossmanith Vojta | AOP9302 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 16:52 | + 2:43 | 7388 |
22. | Rychlý Michal | TUR9402 | A | OOB TJ Turnov | 17:22 | + 3:13 | 7071 |
23. | Sháněl Jan | CHC9402 | A | K.O.B. Choceň | 18:14 | + 4:05 | 6522 |
24. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | A | KOB Moira Brno | 19:00 | + 4:51 | 6037 |
25. | Skoupý Jan | STE9411 | A | SK SKI-OB Šternberk | 19:03 | + 4:54 | 6005 |
26. | Petr Pavel | VLI9400 | A | Slavia Liberec orienteering | 19:18 | + 5:09 | 5847 |
27. | Kašpar Michal | TZL9308 | A | SKOB Zlín | 20:02 | + 5:53 | 5383 |
28. | Schäfer Jan | TZL9301 | A | SKOB Zlín | 20:34 | + 6:25 | 5045 |
29. | Rohel Marek | AOV9401 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 20:51 | + 6:42 | 4865 |
Čermák Jan | LPU9301 | R | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Šincl Jiří | ASU9446 | A | Magnus Orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 15:13 | 10057 | |
2. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 15:16 | + 0:03 | 10024 |
3. | Petržela Jan | PHK9200 | E | OK 99 Hradec Králové | 15:18 | + 0:05 | 10003 |
4. | Kodeda Štěpán | SJC8818 | E | Sportcentrum Jičín | 15:39 | + 0:26 | 9773 |
5. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | E | TJ Slavia Hradec Králové | 16:11 | + 0:58 | 9423 |
6. | Fodor Petr | TUR8103 | R | OOB TJ Turnov | 16:18 | + 1:05 | 9346 |
7. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 16:30 | + 1:17 | 9215 |
8. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | R | OOB SK Chrast | 16:34 | + 1:21 | 9171 |
9. | Zbranek Roman | ASU8808 | E | Magnus Orienteering | 16:35 | + 1:22 | 9160 |
9. | Henych Martin | SJC8601 | R | Sportcentrum Jičín | 16:35 | + 1:22 | |
11. | Flašar Jan | PGP8610 | E | SK Praga | 16:39 | + 1:26 | 9116 |
12. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 16:44 | + 1:31 | 9061 |
13. | Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Žabovřesky Brno | 16:51 | + 1:38 | 8985 |
14. | Udržal Tomáš | LPU8002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 17:01 | + 1:48 | 8875 |
15. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 17:03 | + 1:50 | 8853 |
16. | Wolf Daniel | TUR9100 | R | OOB TJ Turnov | 17:04 | + 1:51 | 8843 |
17. | Procházka Pavel | PGP9002 | R | SK Praga | 17:07 | + 1:54 | 8810 |
18. | Nožka Radek | LPU9005 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 17:11 | + 1:58 | 8766 |
18. | Klapal Jan | LPU9006 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 17:11 | + 1:58 | 8766 |
18. | Kamenický Matěj | LPU9036 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 17:11 | + 1:58 | 8766 |
21. | Oma Jakub | TUR8002 | C | OOB TJ Turnov | 17:12 | + 1:59 | 8755 |
22. | Kamenický Jakub | PHK9104 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:14 | + 2:01 | 8733 |
23. | Král Václav | SSU8243 | R | SK Severka Šumperk | 17:24 | + 2:11 | 8624 |
24. | Navrátil Boris | AOP9202 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 17:26 | + 2:13 | 8602 |
25. | Ondráček Radim | EKP7414 | R | VŠTJ Ekonom Praha | 17:30 | + 2:17 | 8558 |
26. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:31 | + 2:18 | 8547 |
27. | Fučík Karel | VBM7246 | R | VSK Mendelu Brno | 17:41 | + 2:28 | 8438 |
27. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 17:41 | + 2:28 | 8438 |
29. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:48 | + 2:35 | 8361 |
30. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 17:49 | + 2:36 | 8350 |
31. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 17:55 | + 2:42 | 8284 |
32. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 17:58 | + 2:45 | 8252 |
33. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:01 | + 2:48 | 8219 |
34. | Hanslian David | LCE7835 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:02 | + 2:49 | 8208 |
35. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 18:08 | + 2:55 | 8142 |
36. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 18:10 | + 2:57 | 8120 |
37. | Prášil Marek | TTR7301 | R | OOB Třebíč | 18:26 | + 3:13 | 7945 |
38. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | R | KOB Moira Brno | 18:32 | + 3:19 | 7879 |
39. | Komanec Václav | SHK8406 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 18:33 | + 3:20 | 7869 |
40. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 18:41 | + 3:28 | 7781 |
41. | Jirásek Michal | SHK8901 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 19:01 | + 3:48 | 7562 |
42. | Panchártek Jan | PHK8802 | R | OK 99 Hradec Králové | 19:37 | + 4:24 | 7168 |
Losman Petr | PHK7901 | E | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrobař Štěpán | ASU9106 | C | Magnus Orienteering | 14:34 | 8888 | |
2. | Valenta Jiří | LCE9201 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:58 | + 0:24 | 8653 |
3. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:59 | + 0:25 | 8643 |
3. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:59 | + 0:25 | 8643 |
5. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 15:11 | + 0:37 | 8525 |
6. | Lenner Miroslav | LPU8605 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:14 | + 0:40 | 8496 |
6. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 15:14 | + 0:40 | 8496 |
8. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:19 | + 0:45 | 8447 |
9. | Žaloudek Petr | SJC8309 | C | Sportcentrum Jičín | 15:25 | + 0:51 | 8388 |
10. | Šabatka Zdeněk | SHK8902 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 15:34 | + 1:00 | 8300 |
11. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 15:36 | + 1:02 | 8280 |
12. | Kolovský František | LPM9202 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 15:42 | + 1:08 | 8221 |
13. | Doležel Ondřej | STE9202 | R | SK SKI-OB Šternberk | 15:45 | + 1:11 | 8192 |
14. | Barcík Peter | AOP6601 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 15:50 | + 1:16 | 8143 |
15. | Khýn Vítězslav | DOB8304 | C | KOB Dobruška | 15:52 | + 1:18 | 8123 |
16. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:57 | + 1:23 | 8074 |
17. | Hepner David | SHK7601 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 16:01 | + 1:27 | 8035 |
18. | Tomanek Daniel | STE7401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:04 | + 1:30 | 8005 |
19. | Kozák Petr | KAM6501 | C | SK Kamenice | 16:08 | + 1:34 | 7966 |
20. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:10 | + 1:36 | 7946 |
20. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:10 | + 1:36 | 7946 |
22. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 16:14 | + 1:40 | 7907 |
23. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 16:24 | + 1:50 | 7809 |
23. | Hostaš Petr | TUR9001 | C | OOB TJ Turnov | 16:24 | + 1:50 | 7809 |
25. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 16:27 | + 1:53 | 7780 |
26. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 16:28 | + 1:54 | 7770 |
27. | Kazda Adam | ZBM9104 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:30 | + 1:56 | 7750 |
28. | Kafka Miloš | LPU8608 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:35 | + 2:01 | 7701 |
28. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 16:35 | + 2:01 | 7701 |
30. | Krmaš Václav | SRK8001 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 16:36 | + 2:02 | 7691 |
31. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 16:41 | + 2:07 | 7642 |
32. | Cahel Marek | LCE8803 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:42 | + 2:08 | 7632 |
33. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 16:45 | + 2:11 | 7603 |
33. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 16:45 | + 2:11 | 7603 |
35. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 16:46 | + 2:12 | 7593 |
36. | Přikryl Petr | ABM6708 | C | KOB Moira Brno | 16:55 | + 2:21 | 7505 |
37. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:56 | + 2:22 | 7495 |
38. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:57 | + 2:23 | 7485 |
39. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 16:58 | + 2:24 | 7475 |
40. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 17:04 | + 2:30 | 7417 |
40. | Klváček Aleš | PTI8527 | C | Sportovní klub Ptení | 17:04 | + 2:30 | 7417 |
42. | Gomzyk Andriy | TUR8001 | C | OOB TJ Turnov | 17:05 | + 2:31 | 7407 |
43. | Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | 17:10 | + 2:36 | 7358 |
44. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 17:13 | + 2:39 | 7328 |
45. | Suchý Petr | LPM7820 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 17:14 | + 2:40 | 7319 |
46. | Hošek Radim | DOB8737 | C | KOB Dobruška | 17:16 | + 2:42 | 7299 |
46. | Fátor Jan | DOB7907 | C | KOB Dobruška | 17:16 | + 2:42 | 7299 |
46. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 17:16 | + 2:42 | 7299 |
49. | Žaloudík Jiří | LOV8601 | C | lepus.cz | 17:17 | + 2:43 | 7289 |
50. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:19 | + 2:45 | 7269 |
51. | Antoš Filip | NPA8001 | C | SK LOB Nová Paka | 17:20 | + 2:46 | 7260 |
52. | Kopáček Jan | CHT8510 | C | OOB SK Chrast | 17:22 | + 2:48 | 7240 |
53. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 17:23 | + 2:49 | 7230 |
54. | Procházka Tomáš | LPU9110 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:28 | + 2:54 | 7181 |
54. | Müller Martin | PHK8903 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:28 | + 2:54 | 7181 |
54. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:28 | + 2:54 | 7181 |
57. | Pátek Lukáš | SRK8905 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 17:30 | + 2:56 | 7162 |
58. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 17:33 | + 2:59 | 7132 |
59. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:38 | + 3:04 | 7083 |
60. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 17:39 | + 3:05 | 7073 |
61. | Stehlík Martin | ZBM8503 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:41 | + 3:07 | 7054 |
62. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:48 | + 3:14 | 6985 |
62. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 17:48 | + 3:14 | 6985 |
64. | Černý Michal | PHK8005 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:50 | + 3:16 | 6965 |
65. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 18:01 | + 3:27 | 6857 |
66. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 18:09 | + 3:35 | 6779 |
67. | Zámečník David | KAM7500 | C | SK Kamenice | 18:14 | + 3:40 | 6730 |
68. | Hyka Jan | TUR9002 | C | OOB TJ Turnov | 18:21 | + 3:47 | 6661 |
69. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 18:22 | + 3:48 | 6651 |
Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | DISK | 0 | ||
Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drobník Michal | SJC8709 | C | Sportcentrum Jičín | 16:32 | 6515 | |
2. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 17:14 | + 0:42 | 6256 |
3. | Svoboda Lukáš | SHK7905 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 17:26 | + 0:54 | 6182 |
4. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 17:32 | + 1:00 | 6145 |
5. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 17:34 | + 1:02 | 6133 |
6. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 17:47 | + 1:15 | 6052 |
6. | Špacír Jan | UOL8805 | C | SK UP Olomouc | 17:47 | + 1:15 | 6052 |
8. | Šesták Jakub | RBK9001 | C | SK Radioklub Blansko | 18:07 | + 1:35 | 5929 |
9. | Halama Jakub | KSU7940 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:19 | + 1:47 | 5855 |
10. | Pavelka Jan | MBM8500 | C | O-mikron | 18:35 | + 2:03 | 5756 |
11. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 18:39 | + 2:07 | 5731 |
12. | Aleš David | ASU7517 | C | Magnus Orienteering | 18:45 | + 2:13 | 5694 |
12. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 18:45 | + 2:13 | 5694 |
14. | Jána Michal | DKP8400 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:49 | + 2:17 | 5670 |
15. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:53 | + 2:21 | 5645 |
16. | Handl Jindřich | SRK9201 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 18:54 | + 2:22 | 5639 |
17. | Kočí Martin | VBM8702 | C | VSK Mendelu Brno | 19:05 | + 2:33 | 5571 |
18. | Ożhava Rastislav | ASU8949 | C | Magnus Orienteering | 19:15 | + 2:43 | 5509 |
19. | Tesar Jan | VRB9001 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 19:17 | + 2:45 | |
20. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 19:23 | + 2:51 | 5460 |
21. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:25 | + 2:53 | 5448 |
22. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 19:29 | + 2:57 | 5423 |
23. | Voráček Michal | PGP8009 | C | SK Praga | 19:34 | + 3:02 | 5392 |
24. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:48 | + 3:16 | 5306 |
25. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:02 | + 3:30 | 5219 |
26. | Macka Radek | LCE8110 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:06 | + 3:34 | 5195 |
27. | Wagner Libor | DKP8511 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:38 | + 4:06 | 4997 |
28. | Maňásek Josef | 89C7700 | C | TJ Svycarna | 21:27 | + 4:55 | |
29. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:59 | + 6:27 | 4127 |
30. | Dalos Attila | BBM6701 | C | BETA URSUS Orienteering | 23:53 | + 7:21 | 3794 |
31. | Arthur Jarniev | ZBM8800 | C | SK Žabovřesky Brno | 27:54 | + 11:22 | |
32. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:01 | + 12:29 | 1894 |
33. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 36:38 | + 20:06 | 0 |
34. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:37 | + 33:05 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:53 | |
2. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 17:02 | + 0:09 |
3. | Zrník Tomáš | OSN7118 | C | SK OS Nové Město n. M. | 17:18 | + 0:25 |
4. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 17:43 | + 0:50 |
5. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 18:11 | + 1:18 |
6. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:15 | + 1:22 |
7. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 18:37 | + 1:44 |
8. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 18:39 | + 1:46 |
9. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 18:41 | + 1:48 |
10. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:49 | + 1:56 |
11. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 19:36 | + 2:43 |
12. | Huňka Karel | KON6919 | C | KOB Konice | 19:45 | + 2:52 |
13. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | C | SK Karlovice | 20:31 | + 3:38 |
14. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 21:34 | + 4:41 |
15. | Sita Vratislav | SSU7341 | C | SK Severka Šumperk | 21:51 | + 4:58 |
16. | Procházka Pavel | KUO6901 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 23:19 | + 6:26 |
17. | Smrček Petr | KSU7401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:11 | + 8:18 |
18. | Kubičko Petr | SJH6901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 27:53 | + 11:00 |
19. | Krček Martin | AOP7302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:37 | + 11:44 |
20. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 32:59 | + 16:06 |
Kašpar Jaroslav | SSU7004 | C | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 14:37 | |
2. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 15:16 | + 0:39 |
3. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 15:43 | + 1:06 |
4. | Valášek Petr | KAM6600 | C | SK Kamenice | 16:34 | + 1:57 |
5. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 16:52 | + 2:15 |
6. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:54 | + 2:17 |
7. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | C | Sportovní klub Ptení | 17:14 | + 2:37 |
8. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 17:48 | + 3:11 |
9. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 17:49 | + 3:12 |
10. | Holec Jan | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 18:37 | + 4:00 |
11. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 18:56 | + 4:19 |
12. | Hoidekr Pavel | LLI5901 | C | TJ Loko Liberec | 19:06 | + 4:29 |
13. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Baník Havířov | 19:53 | + 5:16 |
14. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 20:43 | + 6:06 |
15. | Janeba Petr | CHC6001 | C | K.O.B. Choceň | 21:39 | + 7:02 |
16. | Schuster Martin | AOP6502 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:05 | + 12:28 |
Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
MS | Habigerová Jana | KSU9888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:46 | + 15:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 12:40 | |
2. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 12:41 | + 0:01 |
3. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 14:17 | + 1:37 |
4. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 14:35 | + 1:55 |
5. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 16:00 | + 3:20 |
6. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 16:17 | + 3:37 |
7. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 16:18 | + 3:38 |
8. | Horký Jan | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | 17:54 | + 5:14 |
9. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 19:14 | + 6:34 |
10. | Klech Josef | HOB4701 | C | SKOB Horní Benešov | 29:32 | + 16:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojtanovsky Jan | 89C | C | TJ Svycarna | 14:25 | |
2. | Smékalová Ivana | JPV8687 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 16:08 | + 1:43 |
3. | Korhel Patrman | SBR | C | SKOB Bruntál | 17:48 | + 3:23 |
4. | Nedopilkova Barbora | SVY | C | 17:57 | + 3:32 | |
5. | Nohacek Jan | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 19:25 | + 5:00 |
6. | Vlach Timik | SBR0501 | C | SKOB Bruntál | 20:01 | + 5:36 |
7. | Pachmannova Bara | SOP0351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 20:38 | + 6:13 |
8. | God Eliska | SBR | C | SKOB Bruntál | 23:50 | + 9:25 |
9. | Holicek Vojtech | SBR | C | SKOB Bruntál | 24:15 | + 9:50 |
10. | Hornakova Hana | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 25:18 | + 10:53 |
11. | Pachmannova Katka | SOP0551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 26:25 | + 12:00 |
12. | Nedopilkova Marie | SVY | C | 27:28 | + 13:03 | |
13. | Good Julie | SBR | C | SKOB Bruntál | 29:07 | + 14:42 |
14. | Černíková Zuzana | DOB0555 | C | KOB Dobruška | 30:03 | + 15:38 |
15. | Pachmannova Iva | SOP0851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 35:27 | + 21:02 |
16. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:39 | + 21:14 |
17. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:55 | + 21:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 21:45 | |
2. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 23:12 | + 1:27 |
3. | Kroul Josef | KSU7302 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:50 | + 4:05 |
4. | Chudova Nela | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 27:38 | + 5:53 |
5. | Kroulová Markéta | KSU7474 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:49 | + 6:04 |
6. | Visniova Ester | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 28:17 | + 6:32 |
7. | Melichar Jaromír | LLI6301 | C | TJ Loko Liberec | 30:27 | + 8:42 |
8. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 32:08 | + 10:23 |
9. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:28 | + 11:43 |
10. | Onderkova Martina | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 33:29 | + 11:44 |
11. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 34:20 | + 12:35 |
12. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SK UP Olomouc | 37:45 | + 16:00 |
13. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:50 | + 20:05 |
14. | Netuka Jan | SHK7001 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 55:08 | + 33:23 |
Hrouza Tomáš | KRN5201 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | ||
Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK | ||
Jeřábková Zuzana | UOL9453 | B | SK UP Olomouc | DISK | ||
Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SK UP Olomouc | DISK | ||
Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SK UP Olomouc | DISK |