Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Datum:
08.06.2013
Místo konání:
Hrčava
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
Ředitel závodu:
Sochor Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Sochorová Hana
Stavitel tratí:
Jakobi Zdeněk
JURY:
Svěchota Milan
Protokol:
Kód závodu : 130608093 Název závodu : Oblastní mistrovství na klasické trati Datum konání : 08.06.2013 Místo konání : Hrčava Pořadatel : HAV - SKOB Baník Havířov Použitá mapa : Hrčava Ředitel závodu : Tomáš Sochor Hlavní rozhodčí : Hana Sochorová Stavitel trati : Zdeněk Jakobi JURY : Milan Svěchota, Ján Mižúr, Jozef Wallner
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20     D21E     D21B     D21C     D35C     D40     D45C     D50     D55C     D60     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20     H21E     H21B     H21C     H35C     H40     H45C     H50     H55C     H60     H65C     HDR     P3     P5    
D10N
2.30 km, 150 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 34:57
2. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:59 + 6:02
3. Steigerová Martina HBBX051 C SK Hadveo Banska Bystrica 44:23 + 9:26
MS Kniebüglová Hana BBA0251 C Kobra Bratislava 57:04 + 22:07
D10C
2.30 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kantorová Anna TRI0352 C TJ TŽ Třinec 30:44
2. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 31:50 + 1:06
3. Weisman Monika S02 C UKS Sloneczko Zory 73:41 + 42:57
Trepacova Gabika VZA C Slávia ŽU Žilina DISK
D12C
2.30 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava 21:51
2. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 31:08 + 9:17
3. Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec 33:17 + 11:26
4. Mrozek Teresa TRI0251 C TJ TŽ Třinec 34:05 + 12:14
5. Dubovská Alžbeta PEZ0151 C AŠK Pezinok 36:30 + 14:39
6. Polewka Aleksandra 14P0250 C UKS Kometa Gliwice 38:49 + 16:58
7. Bilková Kateřina TRI0252 C TJ TŽ Třinec 41:02 + 19:11
8. Klabouchova Veronika VZA0151 C Slávia ŽU Žilina 42:01 + 20:10
9. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 45:02 + 23:11
10. Misztal Paulina S02 C UKS Sloneczko Zory 93:42 + 71:51
D14C
2.90 km, 165 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 30:28
2. Poláková Tereza SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava 31:59 + 1:31
2. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 31:59 + 1:31
4. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 33:17 + 2:49
5. Pavelková Ema AOP0051 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:00 + 14:32
6. Šmelíková Dorota RBA0251 C TJ Rapid Bratislava 49:11 + 18:43
7. Mikusova Tamara RBA0252 C TJ Rapid Bratislava 54:13 + 23:45
8. Weisman Wiktoria S02 C UKS Sloneczko Zory 62:57 + 32:29
9. Ignaczak Natalia S02 C UKS Sloneczko Zory 69:55 + 39:27
10. Roháčová Viktória TKE0051 C Akademik TU Kosice 78:54 + 48:26
Leciánová Veronika OOP0050 C TJ Opava DISK
D16C
3.30 km, 160 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelíková Tereza RBA9951 C TJ Rapid Bratislava 36:46
2. Kosutova Katarina VZA9751 C Slávia ŽU Žilina 36:55 + 0:09
3. Miklušová Tereza RBA9952 C TJ Rapid Bratislava 39:56 + 3:10
4. Papugová Andrea TKE9751 C Akademik TU Kosice 44:10 + 7:24
5. Hrabošová Magdaléna RBA0051 C TJ Rapid Bratislava 44:55 + 8:09
6. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 48:56 + 12:10
7. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 52:10 + 15:24
8. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 54:53 + 18:07
9. Schenková Tereza RBA9751 C TJ Rapid Bratislava 61:13 + 24:27
10. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 65:19 + 28:33
11. Malíková Natálie MOV9853 C SKOB Ostrava 82:14 + 45:28
D18C
3.70 km, 205 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hoseková Vanda VZA9651 C Slávia ŽU Žilina 38:17
2. Lamanecová Radka SSN9651 C TJ Cingov Spisska Nova Ves 43:57 + 5:40
3. Papugová Martina TKE9551 C Akademik TU Kosice 47:39 + 9:22
4. Franková Dominika KYS9553 C KOB Sokol Kysak 54:49 + 16:32
5. Snopková Dajana EBB9551 C Ekonom Banska Bystrica 58:01 + 19:44
6. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 81:53 + 43:36
D20
5.40 km, 250 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 0, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šarmanová Alena AOP9352 B Přátelé orientačního běhu Opava 64:53
2. Skurková Vendula BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek 105:59 + 41:06
D21E
7.60 km, 330 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 0, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Steigrová Lucia HBB9351 C SK Hadveo Banska Bystrica 73:14
2. Labašová Katarína TKE8351 C Akademik TU Kosice 75:57 + 2:43
3. Sokolová Ľudmila KYS9451 C KOB Sokol Kysak 77:52 + 4:38
4. Farkašová Eva SSN9053 C TJ Cingov Spisska Nova Ves 85:23 + 12:09
5. Styková Jana FBA8051 C Farmaceut Bratislava 86:59 + 13:45
6. Ugrayová Kristína TKE9254 C Akademik TU Kosice 93:21 + 20:07
7. Bartáková Zuzana BBA8451 C Kobra Bratislava 101:59 + 28:45
D21B
5.70 km, 285 m, 7 kontrol, Rank. koef.: 0, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavačiková Erika EBB8752 C Ekonom Banska Bystrica 64:30
2. Kożveková Veronika TKE9351 C Akademik TU Kosice 94:07 + 29:37
Šmelíková Lucia RBA9151 C TJ Rapid Bratislava DISK
D21C
5.70 km, 285 m, 7 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3159
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wysocka Malwina 14PXXXX C UKS Kometa Gliwice 73:52
2. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 74:51 + 0:59 3312
3. Kočí Jana AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opava 77:19 + 3:27 3209
4. Kršáková Marie VIC9191 C OB Vizovice 78:50 + 4:58 3145
5. Svobodová Klára SOP9352 B OOB TJ Slezan Opava 81:46 + 7:54 3023
6. Ševčíková Petra SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava 85:50 + 11:58 2853
7. Vachová Zora SPE C KOB Sokol Pezinok 89:59 + 16:07
8. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 97:20 + 23:28 2371
D35C
4.10 km, 180 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedorova Katarina SPE C KOB Sokol Pezinok 40:06
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 42:11 + 2:05
3. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 44:41 + 4:35
4. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 50:05 + 9:59
5. Schenková Katarína RBA7451 C TJ Rapid Bratislava 56:13 + 16:07
6. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:17 + 18:11
7. Ondrejkova Sona VZA7451 C Slávia ŽU Žilina 58:50 + 18:44
8. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 59:02 + 18:56
9. Bialeková Martina EBB7301 C Ekonom Banska Bystrica 59:12 + 19:06
10. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:27 + 20:21
11. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 65:55 + 25:49
12. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 66:29 + 26:23
13. Dreiseitelová Dagmar NER C Neregistrovani CZ 69:05 + 28:59
14. Holasová Šarka AOP7853 C Přátelé orientačního běhu Opava 69:14 + 29:08
15. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 70:29 + 30:23
16. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 77:43 + 37:37
17. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 78:29 + 38:23
18. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 84:17 + 44:11
19. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 101:07 + 61:01
20. Štětínská Soňa MOV7651 C SKOB Ostrava 102:37 + 62:31
Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
D40
4.10 km, 180 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupekova Silvia VZA7250 C Slávia ŽU Žilina 40:59
2. Šmelíková Hana RBA6951 C TJ Rapid Bratislava 46:50 + 5:51
3. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 55:45 + 14:46
4. Mikusova Dagmar RBA7351 C TJ Rapid Bratislava 63:27 + 22:28
5. Šmelíková Jana TKE6653 C Akademik TU Kosice 72:16 + 31:17
6. Pánková Martina RBA6953 C TJ Rapid Bratislava 79:02 + 38:03
7. Barillová Alena SSN6951 C TJ Cingov Spisska Nova Ves 90:06 + 49:07
8. Roháčová Ingrid TKE7051 C Akademik TU Kosice 104:43 + 63:44
D45C
3.10 km, 170 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 37:07
2. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 43:16 + 6:09
3. Mazúrová Soňa RBA6551 C TJ Rapid Bratislava 48:35 + 11:28
4. Pavelková Michaela AOP6851 C Přátelé orientačního běhu Opava 54:14 + 17:07
5. Franková Jana KYS6651 C KOB Sokol Kysak 55:58 + 18:51
6. Paulova Iveta SPE C KOB Sokol Pezinok 69:49 + 32:42
7. Jurašková Ema TKE6453 C Akademik TU Kosice 82:38 + 45:31
Hadačová Gabriela AOP6751 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
D50
3.10 km, 170 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Majtanova Iveta SPE6251 C KOB Sokol Pezinok 40:45
2. Denysenko Tamara VZA C Slávia ŽU Žilina 41:51 + 1:06
3. Belicova Elena TKE C Akademik TU Kosice 52:04 + 11:19
4. Hlavačiková Katarína EBB6152 C Ekonom Banska Bystrica 60:35 + 19:50
5. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 70:44 + 29:59
6. Mižúrová Jana FBA6351 C Farmaceut Bratislava 72:32 + 31:47
7. Mihálová Dáša EBB6151 C Ekonom Banska Bystrica 79:44 + 38:59
D55C
2.80 km, 150 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 42:45
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 43:55 + 1:10
3. Pijáková Eva SPE C KOB Sokol Pezinok 45:25 + 2:40
4. Putnovská Iveta TKE5651 C Akademik TU Kosice 46:21 + 3:36
5. Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava 61:26 + 18:41
6. Řezníková Renáta AOP5451 C Přátelé orientačního běhu Opava 62:04 + 19:19
7. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 64:36 + 21:51
D60
2.80 km, 150 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavecká Soňa SPE C KOB Sokol Pezinok 52:49
2. Polonyiova Darina VZA4850 C Slávia ŽU Žilina 63:59 + 11:10
H10N
2.30 km, 150 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 32:31
2. Austera Filip NER C Neregistrovani CZ 33:13 + 0:42
3. Roháč Adam TKE0601 C Akademik TU Kosice 46:42 + 14:11
H10C
2.30 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Marek TRI0301 C TJ TŽ Třinec 28:22
2. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 31:36 + 3:14
3. Roháč Martin TKE0301 C Akademik TU Kosice 32:13 + 3:51
4. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 34:05 + 5:43
5. Fedor Tibor SPE C KOB Sokol Pezinok 36:05 + 7:43
6. Trepac Adam VZAX001 C Slávia ŽU Žilina 37:56 + 9:34
7. Novota Lukáš TKE0302 C Akademik TU Kosice 39:28 + 11:06
8. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 41:26 + 13:04
9. Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava 43:27 + 15:05
10. Tyl Marek NERX012 C Neregistrovani CZ 76:30 + 48:08
H12C
2.50 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féder N Medard PEZ0102 C AŠK Pezinok 20:15
2. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 23:51 + 3:36
3. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 27:12 + 6:57
4. Ondrejka Michal VZA0201 C Slávia ŽU Žilina 28:12 + 7:57
5. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 36:48 + 16:33
6. Čmiel Thomas Jacob TRI0202 C TJ TŽ Třinec 43:39 + 23:24
7. Dubovský Filip PEZ0201 C AŠK Pezinok 54:45 + 34:30
8. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 65:23 + 45:08
9. Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 101:07 + 80:52
Kołeczko Błażej 11P0200 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
H14C
3.20 km, 170 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 30:13
2. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 32:13 + 2:00
3. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 32:53 + 2:40
4. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 35:38 + 5:25
5. Dubovský Andrej PEZ9901 C AŠK Pezinok 37:13 + 7:00
6. Mihalič Štefan TKE0002 C Akademik TU Kosice 37:19 + 7:06
7. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 40:24 + 10:11
8. Simočko Lukáš TKE0003 C Akademik TU Kosice 47:03 + 16:50
9. Ondrejka Tomas VZA0001 C Slávia ŽU Žilina 50:48 + 20:35
10. Juraško Timotej TKE0001 C Akademik TU Kosice 53:02 + 22:49
11. Schenk Jakub RBA0001 C TJ Rapid Bratislava 56:24 + 26:11
12. Kubíček David MOV0003 B SKOB Ostrava 57:24 + 27:11
13. Kołeczko Bartosz 11P0000 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 58:17 + 28:04
14. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 60:53 + 30:40
15. Kniebügl Jakub BBA0001 C Kobra Bratislava 61:57 + 31:44
16. Przygodski Arkadiusz S02X001 C UKS Sloneczko Zory 77:40 + 47:27
17. Pavlíček Patrik MOV0002 C SKOB Ostrava 80:47 + 50:34
18. Orlowski Kamil S02 C UKS Sloneczko Zory 89:13 + 59:00
19. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 130:33 + 100:20
Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec DISK
H16C
3.90 km, 210 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jakub VZA9901 C Slávia ŽU Žilina 38:35
2. Franko Stanislav KYS9802 C KOB Sokol Kysak 40:03 + 1:28
3. Sláma Dušan TKE9801 C Akademik TU Kosice 54:48 + 16:13
4. Dudra Šimon KYS9801 C KOB Sokol Kysak 56:14 + 17:39
5. Padrta Pavel MOV9700 C SKOB Ostrava 60:07 + 21:32
6. Božoň Radek BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek 63:05 + 24:30
H18C
6.20 km, 280 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Martin TKE9604 C Akademik TU Kosice 44:39
2. Hraboš Matej RBA9501 C TJ Rapid Bratislava 49:37 + 4:58
3. Klabouch Martin VZA9602 C Slávia ŽU Žilina 52:49 + 8:10
4. Jonáš Martin BBA9601 C Kobra Bratislava 56:11 + 11:32
5. Takáč Teodor HBB9601 C SK Hadveo Banska Bystrica 56:50 + 12:11
6. Kovac Sanislav VZA C Slávia ŽU Žilina 59:29 + 14:50
7. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 65:55 + 21:16
8. Snopko Erik EBB9601 C Ekonom Banska Bystrica 80:52 + 36:13
9. Svoboda František SOP9601 C OOB TJ Slezan Opava 102:52 + 58:13
H20
7.10 km, 350 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 0, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pospíšil Petr SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava 77:40
2. Kuriak Jakub VZA9301 C Slávia ŽU Žilina 81:38 + 3:58
H21E
12.20 km, 490 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 0, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dávidík Marián BBA7713 C Kobra Bratislava 87:41
2. Šurgan Štefan HBB7905 C SK Hadveo Banska Bystrica 90:50 + 3:09
3. Pijak Ondrej BBA8204 C Kobra Bratislava 91:45 + 4:04
4. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 99:46 + 12:05
5. Glončák Peter FBA7901 C Farmaceut Bratislava 101:29 + 13:48
6. Papuga Miroslav TKE9002 C Akademik TU Kosice 107:17 + 19:36
7. Mižúr Peter FBA9101 C Farmaceut Bratislava 109:37 + 21:56
8. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 121:48 + 34:07
9. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 122:11 + 34:30
10. Novota Mikuláš TKE6002 C Akademik TU Kosice 122:39 + 34:58
11. Tysz Adam TKE8703 C Akademik TU Kosice 130:02 + 42:21
H21B
8.80 km, 385 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 0, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Barták Lukáš BBA8301 C Kobra Bratislava 70:47
2. Kollar Miroslav KYS8801 C KOB Sokol Kysak 75:32 + 4:45
3. Kosut Martin VZA9201 C Slávia ŽU Žilina 75:42 + 4:55
4. Spisjak Marian SPE7601 C KOB Sokol Pezinok 76:54 + 6:07
5. Horniak Juraj BBA8202 C Kobra Bratislava 78:46 + 7:59
6. Agirre Joxeba HBB7902 C SK Hadveo Banska Bystrica 85:20 + 14:33
7. Mižúr Šimon FBA9401 C Farmaceut Bratislava 91:11 + 20:24
8. Beles Milan SPE C KOB Sokol Pezinok 93:58 + 23:11
9. Pavelek Michal SPE7902 C KOB Sokol Pezinok 98:42 + 27:55
10. Nemec Andrej EBB9201 C Ekonom Banska Bystrica 101:27 + 30:40
11. Patráš Igor HBB7901 C SK Hadveo Banska Bystrica 104:26 + 33:39
Volkov Oleksandr VZA C Slávia ŽU Žilina DISK
Filó Bernát KYS9005 C KOB Sokol Kysak DISK
H21C
8.80 km, 385 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 75:01
2. Patráš Andrej HBB8201 C SK Hadveo Banska Bystrica 90:06 + 15:05
3. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 90:55 + 15:54
4. Wallner Jozef BBA6812 C Kobra Bratislava 97:25 + 22:24
5. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 101:13 + 26:12
6. Stasz Michal BBA8203 C Kobra Bratislava 107:13 + 32:12
7. Hribik Miroslav HBB8501 C SK Hadveo Banska Bystrica 108:49 + 33:48
8. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 121:33 + 46:32
H35C
7.70 km, 345 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudra Milan KYS7201 C KOB Sokol Kysak 65:35
2. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 66:28 + 0:53
3. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 68:32 + 2:57
4. Mikluš Marián RBA7204 C TJ Rapid Bratislava 76:35 + 11:00
5. Porubčan Igor KYS7101 C KOB Sokol Kysak 77:21 + 11:46
6. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 77:29 + 11:54
7. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 81:40 + 16:05
8. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 82:30 + 16:55
9. Oravec Miroslav VZA C Slávia ŽU Žilina 84:00 + 18:25
10. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 86:59 + 21:24
11. Kniebügl Anton BBA6401 C Kobra Bratislava 90:44 + 25:09
12. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 92:26 + 26:51
13. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 95:36 + 30:01
14. Janous Karol VZA C Slávia ŽU Žilina 96:16 + 30:41
15. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 96:24 + 30:49
16. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 101:07 + 35:32
17. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 104:25 + 38:50
18. Masny Krzysztof 11P7600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 106:18 + 40:43
19. Polák Petr SOP7004 C OOB TJ Slezan Opava 111:17 + 45:42
Kołeczko Úukasz 11P7500 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
MS Kostka Petr MOV C SKOB Ostrava 98:20 + 32:45
H40
7.70 km, 345 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7101 C Slávia ŽU Žilina 63:21
2. Bednarik Martin SSN7201 C TJ Cingov Spisska Nova Ves 70:58 + 7:37
3. Roháč Zdenko TKE7301 C Akademik TU Kosice 80:58 + 17:37
4. Féder Str. Medard PEZ7303 C AŠK Pezinok 100:00 + 36:39
5. Snopko Dušan EBB7001 C Ekonom Banska Bystrica 103:05 + 39:44
6. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 103:38 + 40:17
Vandlicek Peter VZA7300 C Slávia ŽU Žilina DISK
H45C
5.60 km, 265 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pollak Jozef TKE6001 C Akademik TU Kosice 44:43
2. Hierweg Karol BBA5801 C Kobra Bratislava 45:14 + 0:31
3. Šmelík Juraj RBA6603 C TJ Rapid Bratislava 47:07 + 2:24
4. Franko Valér KYS6601 C KOB Sokol Kysak 47:28 + 2:45
5. Šoltés Pavol SSN6402 C TJ Cingov Spisska Nova Ves 53:53 + 9:10
6. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 61:55 + 17:12
7. Šoltés František SSN6202 C TJ Cingov Spisska Nova Ves 62:31 + 17:48
8. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 62:32 + 17:49
9. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 62:37 + 17:54
10. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 64:11 + 19:28
11. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 66:37 + 21:54
12. Ščehovič Roman EBB6401 C Ekonom Banska Bystrica 66:56 + 22:13
13. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 68:30 + 23:47
14. Franko Stanislav KYS6401 C KOB Sokol Kysak 68:49 + 24:06
15. Sláma Peter TKE6401 C Akademik TU Kosice 68:55 + 24:12
16. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 75:39 + 30:56
17. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 79:24 + 34:41
18. Holec Jan MOV6701 C SKOB Ostrava 81:51 + 37:08
19. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 105:39 + 60:56
Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava DISK
Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H50
5.60 km, 265 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ďurčo Peter EBB6102 C Ekonom Banska Bystrica 54:45
2. Kosut Jan VZA6301 C Slávia ŽU Žilina 55:34 + 0:49
3. Wojarski Krzystof PL1 C MUKS Gliwice / Gliwice 60:31 + 5:46
4. György Filó KYS6302 C KOB Sokol Kysak 61:25 + 6:40
5. Kollár Jaroslav KYS6102 C KOB Sokol Kysak 63:28 + 8:43
6. Štubňa Ján RBA5803 C TJ Rapid Bratislava 70:02 + 15:17
7. Mazúr Milan RBA6201 C TJ Rapid Bratislava 71:48 + 17:03
8. Priesol Frantisek RBA5901 C TJ Rapid Bratislava 72:05 + 17:20
9. Tysz Vladimir TKE6202 C Akademik TU Kosice 75:34 + 20:49
10. Formanko Dušan RBA5801 C TJ Rapid Bratislava 81:26 + 26:41
11. Ďurčo Boris TKE6301 C Akademik TU Kosice 83:19 + 28:34
12. Paulo Milos SPE C KOB Sokol Pezinok 92:14 + 37:29
13. Rybár Dušan RBA6202 C TJ Rapid Bratislava 101:13 + 46:28
14. Przygodski Dariusz S02 C UKS Sloneczko Zory 108:34 + 53:49
Nemec Juraj EBB6001 C Ekonom Banska Bystrica DISK
H55C
3.80 km, 190 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedor Jozef SPE C KOB Sokol Pezinok 36:00
2. Pijak Jaroslav SPE C KOB Sokol Pezinok 37:07 + 1:07
3. Kuchta Ján TKE5701 C Akademik TU Kosice 41:55 + 5:55
4. Mižúr Ján FBA5501 C Farmaceut Bratislava 42:41 + 6:41
5. Polakovic Peter VZA5501 C Slávia ŽU Žilina 44:50 + 8:50
6. Oravec Ivan SPE C KOB Sokol Pezinok 45:51 + 9:51
7. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 46:16 + 10:16
8. Tursky Jan VZA5800 C Slávia ŽU Žilina 50:02 + 14:02
9. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 50:34 + 14:34
10. Petrinec Milan RBA5802 C TJ Rapid Bratislava 51:25 + 15:25
11. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 54:33 + 18:33
12. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 54:38 + 18:38
13. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 54:41 + 18:41
14. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 64:24 + 28:24
15. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 64:35 + 28:35
16. Poláček_ Pavol SPE C KOB Sokol Pezinok 70:05 + 34:05
17. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 70:36 + 34:36
18. Pavelek Luděk AOP5801 C Přátelé orientačního běhu Opava 71:45 + 35:45
19. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 104:02 + 68:02
H60
3.80 km, 190 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Vladislav SPE C KOB Sokol Pezinok 46:54
2. Mikluš Viktor FBA5201 C Farmaceut Bratislava 53:22 + 6:28
3. Simočko Michal TKE5302 C Akademik TU Kosice 57:43 + 10:49
MS Gajdosik Jozef VZA5200 C Slávia ŽU Žilina 56:24 + 9:30
H65C
2.80 km, 150 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Ľudovít RBA4301 C TJ Rapid Bratislava 34:04
2. Roháč Igor TKE4301 C Akademik TU Kosice 37:05 + 3:01
3. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 38:05 + 4:01
4. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 41:57 + 7:53
5. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 48:24 + 14:20
6. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 56:23 + 22:19
7. Kroča Josef MOV4501 C SKOB Ostrava 57:10 + 23:06
8. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 69:16 + 35:12
Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
HDR
2.30 km, 150 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kacerova Viktoria VZA C Slávia ŽU Žilina 28:01
2. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 32:41 + 4:40
3. Patrasova Ella Michaela HBB9501 C SK Hadveo Banska Bystrica 36:12 + 8:11
4. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 38:30 + 10:29
5. Austerová Andrea NER C Neregistrovani CZ 39:48 + 11:47
6. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 40:12 + 12:11
7. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 40:53 + 12:52
8. Tylová Agáta NERX011 C Neregistrovani CZ 41:05 + 13:04
9. Šmelík Daniel RBA C TJ Rapid Bratislava 41:42 + 13:41
10. Volkov Maksym VZA C Slávia ŽU Žilina 42:10 + 14:09
11. Garbacz Matylda S02 C UKS Sloneczko Zory 44:54 + 16:53
12. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 47:34 + 19:33
13. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 47:58 + 19:57
14. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 49:30 + 21:29
15. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 49:48 + 21:47
16. Polewka Julianna 14P0650 C UKS Kometa Gliwice 52:06 + 24:05
17. Holas Štěpán AOP0900 C Přátelé orientačního běhu Opava 54:23 + 26:22
18. Šoltésová Paulína SSN C TJ Cingov Spisska Nova Ves 56:24 + 28:23
19. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 59:47 + 31:46
20. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 63:18 + 35:17
21. Vellechová Eliška MOV0952 C SKOB Ostrava 67:44 + 39:43
22. Kesely Dominik MOV1001 C SKOB Ostrava 70:46 + 42:45
23. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 72:07 + 44:06
24. Kołeczko Maksymilian 11P0501 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 104:41 + 76:40
25. Masny Tadek Przemek 11P0500 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 106:17 + 78:16
Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec DISK
Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec DISK
P3
2.60 km, 115 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 23:06
2. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 25:39 + 2:33
3. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 31:00 + 7:54
4. Dubovská Mária PEZ7451 C AŠK Pezinok 31:34 + 8:28
5. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 36:29 + 13:23
6. Uhrinova Zuzana BBA C Kobra Bratislava 36:57 + 13:51
7. Mutinová Lidmila BFM6151 C SKOB Frýdek - Místek 37:31 + 14:25
8. Klabouchova Andrea VZA7052 C Slávia ŽU Žilina 37:33 + 14:27
9. Meloun Tomáš SFMx001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 38:10 + 15:04
10. Pipiro Grzegorz 11P5700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 39:38 + 16:32
11. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 41:19 + 18:13
12. Pipiro Grażyna 11P5750 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 41:53 + 18:47
13. Hlavačik Zdenko EBBXXX3 C Ekonom Banska Bystrica 43:02 + 19:56
14. Trepacova Eva VZA C Slávia ŽU Žilina 43:42 + 20:36
15. Vavříkovi LOVX001 C lepus.cz 51:37 + 28:31
16. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 62:58 + 39:52
17. Trepac Matej VZAx002 C Slávia ŽU Žilina 66:48 + 43:42
18. Lewandowska Jagoda S02 C UKS Sloneczko Zory 74:07 + 51:01
P5
4.60 km, 155 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:43
2. Kujová Vladimíra KAR7950 C SK Karlovice 106:18 + 55:35
3. Vlachová Marcela NER C Neregistrovani CZ 133:33 + 82:50
Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava DISK