Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 17:28 | ||
2. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | SKOB Slaný | 17:53 | + 0:25 | |
3. | Izáková Eva | EKP0651 | VŠTJ Ekonom Praha | 19:44 | + 2:16 | |
4. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | SKOB Roudnice nad Labem | 22:45 | + 5:17 | |
5. | Víšková Veronika | KAM | SK Kamenice | 28:12 | + 10:44 | |
6. | Dobiášová Anna | ROU0550 | SKOB Roudnice nad Labem | 28:40 | + 11:12 | |
7. | Brabencová Anna | SOB0351 | SOBSA | 30:33 | + 13:05 | |
8. | Machová Karolína | VSP | USK Praha | 30:50 | + 13:22 | |
9. | Čechová Klára | SLA0552 | SKOB Slaný | 32:51 | + 15:23 | |
10. | Balejová Julie | KAM0551 | SK Kamenice | 39:44 | + 22:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pračková Ema | MFP0451 | VŠSK MFF UK Praha | 17:17 | ||
2. | Jirasová Anežka | DOR0350 | OK Dobříš | 19:22 | + 2:05 | |
3. | Haková Michaela | PGP0451 | SK Praga | 20:50 | + 3:33 | |
4. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 21:15 | + 3:58 | |
5. | Šimšová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 23:58 | + 6:41 | |
6. | Vrtišková Kateřina | ZVO0265 | OB SK Zvole | 24:39 | + 7:22 | |
7. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | SKOB Slaný | 27:40 | + 10:23 | |
8. | Bartoňová Tereza | TAP0350 | KOB TRETRA Praha | 42:27 | + 25:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semíková Lucie | KAM0250 | SK Kamenice | 15:32 | ||
2. | Šimšová Barbora | MFP0150 | VŠSK MFF UK Praha | 17:40 | + 2:08 | |
3. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 18:04 | + 2:32 | |
4. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 18:06 | + 2:34 | |
5. | Šafková Sofie | KAM0153 | SK Kamenice | 19:17 | + 3:45 | |
6. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | OK Dobříš | 21:33 | + 6:01 | |
7. | Mašatová Eliška | PHK0251 | OK 99 Hradec Králové | 21:42 | + 6:10 | |
8. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | SKOB Slaný | 22:04 | + 6:32 | |
9. | Fantová Kateřina | EKP0256 | VŠTJ Ekonom Praha | 24:48 | + 9:16 | |
10. | Janderová Barbora | PGP0251 | SK Praga | 26:05 | + 10:33 | |
11. | Formánková Anna | MFP0166 | VŠSK MFF UK Praha | 27:15 | + 11:43 | |
12. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 27:33 | + 12:01 | |
13. | Sládečková Barbora | MFP0250 | VŠSK MFF UK Praha | 30:13 | + 14:41 | |
14. | Hladká Gabriela | TAP0255 | KOB TRETRA Praha | 33:33 | + 18:01 | |
15. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 43:40 | + 28:08 | |
Popová Veronika | TAP0253 | KOB TRETRA Praha | DISK | |||
Popová Jana | TAP0252 | KOB TRETRA Praha | DISK | |||
Votavová Žofie | KNC0250 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kováříková Marie | KAM0050 | SK Kamenice | 22:21 | ||
2. | Vyhnálková Marie | MFP0151 | VŠSK MFF UK Praha | 23:05 | + 0:44 | |
3. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 24:42 | + 2:21 | |
4. | Kolářová Johana | SLA9950 | SKOB Slaný | 25:01 | + 2:40 | |
5. | Šrámková Hana | MFP0051 | VŠSK MFF UK Praha | 28:13 | + 5:52 | |
6. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 28:21 | + 6:00 | |
7. | Kyselová Nela | ROU9951 | SKOB Roudnice nad Labem | 33:52 | + 11:31 | |
8. | Pohořalá Anna | ROU9954 | SKOB Roudnice nad Labem | 33:55 | + 11:34 | |
9. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 34:46 | + 12:25 | |
10. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | SK Kamenice | 35:57 | + 13:36 | |
11. | Nentvichová Klára | DOR9950 | OK Dobříš | 35:59 | + 13:38 | |
12. | Čiháková Barbora | KNC9950 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 37:56 | + 15:35 | |
13. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:02 | + 21:41 | |
14. | Ash Kristina | OCB0051 | OC České Budějovice | 50:57 | + 28:36 | |
15. | Kyralová Anna | KAM0052 | SK Kamenice | 97:25 | + 75:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Eliška | MFP9950 | VŠSK MFF UK Praha | 22:43 | ||
2. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 25:11 | + 2:28 | |
3. | Hájková Eliška | ZVO9851 | OB SK Zvole | 26:43 | + 4:00 | |
4. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 31:03 | + 8:20 | |
5. | Stehlíková Anna | MFP9750 | VŠSK MFF UK Praha | 32:19 | + 9:36 | |
6. | Poláková Tereza | TAP9853 | KOB TRETRA Praha | 35:02 | + 12:19 | |
7. | Poláková Kateřina | TAP9854 | KOB TRETRA Praha | 38:13 | + 15:30 | |
8. | Repiská Amálie | MFP9851 | VŠSK MFF UK Praha | 38:25 | + 15:42 | |
9. | Kopecká Eliška | KNC9850 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 38:52 | + 16:09 | |
10. | Zimmerová Kateřina | ZVO9852 | OB SK Zvole | 42:27 | + 19:44 | |
11. | Sušánková Hana | SLA9855 | SKOB Slaný | 71:11 | + 48:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Barbora | LBE9650 | TJ Lokomotiva Beroun | 40:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duchová Iveta | LPU8654 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:13 | 8717 | ||
2. | Doležalová Monika | KAM8851 | SK Kamenice | 45:04 | + 2:51 | 8222 | |
3. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 51:26 | + 9:13 | 7118 | |
4. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | KOB TRETRA Praha | 51:47 | + 9:34 | 7057 | |
5. | Spurná Martina | PGP8556 | SK Praga | 52:11 | + 9:58 | 6988 | |
6. | Svobodová Jitka | DCE7450 | KOB Dobřichovice | 52:28 | + 10:15 | 6939 | |
7. | Gabrovská Lucie | TAP8854 | KOB TRETRA Praha | 53:24 | + 11:11 | 6777 | |
8. | Kamererová Valerie | KAM9452 | SK Kamenice | 54:20 | + 12:07 | 6615 | |
9. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | TJ Lokomotiva Beroun | 54:36 | + 12:23 | 6569 | |
10. | Kilarská Marcela | VSP7151 | USK Praha | 54:40 | + 12:27 | 6557 | |
11. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 54:49 | + 12:36 | 6531 | |
12. | Kožinová Anna | PGP9350 | SK Praga | 55:21 | + 13:08 | 6439 | |
13. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 55:43 | + 13:30 | 6375 | |
14. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 57:08 | + 14:55 | 6129 | |
15. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:11 | + 15:58 | 5947 | |
16. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 58:42 | + 16:29 | 5857 | |
17. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 60:19 | + 18:06 | 5577 | |
18. | Kamererová Klára | KAM9154 | SK Kamenice | 64:47 | + 22:34 | 4802 | |
19. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 66:20 | + 24:07 | 4533 | |
20. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 67:17 | + 25:04 | 4369 | |
21. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 69:13 | + 27:00 | 4033 | |
22. | Albrechtová Eva | KAM7850 | SK Kamenice | 69:15 | + 27:02 | 4027 | |
23. | Kudrnáčová Lucie | KAM8850 | SK Kamenice | 74:15 | + 32:02 | 3160 | |
24. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 76:49 | + 34:36 | 2715 | |
25. | Karasová Jana | FSP6153 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 85:58 | + 43:45 | 1128 | |
26. | Siblíková Jana | SLP7952 | OOB Slavia Praha | 104:35 | + 62:22 | 0 | |
Marková Anna | LBE9250 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | 0 | |||
Winkler Hanna | LPM8051 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | 0 | |||
Hrstková Vladěna | PGP8753 | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | KOB TRETRA Praha | 60:37 | 1895 | ||
2. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 63:30 | + 2:53 | 1817 | |
3. | Pračková Zita | MFP7850 | VŠSK MFF UK Praha | 71:43 | + 11:06 | 1595 | |
4. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB TRETRA Praha | 75:56 | + 15:19 | 1480 | |
5. | Zábranská Petra | SLA9250 | SKOB Slaný | 130:15 | + 69:38 | 9 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | 45:55 | ||
2. | Kováříková Erika | KAM7252 | SK Kamenice | 50:11 | + 4:16 | |
3. | Sieglová Dáša | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 50:58 | + 5:03 | |
4. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 51:55 | + 6:00 | |
5. | Šrámková Iva | MFP7251 | VŠSK MFF UK Praha | 56:40 | + 10:45 | |
6. | Brettlová Marta | PGP7557 | SK Praga | 57:02 | + 11:07 | |
7. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 59:01 | + 13:06 | |
8. | Semíková Iva | KAM6850 | SK Kamenice | 62:09 | + 16:14 | |
9. | Vyhnálková Eva | MFP7552 | VŠSK MFF UK Praha | 62:53 | + 16:58 | |
10. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 63:39 | + 17:44 | |
11. | Dobiášová Hana | ROU7451 | SKOB Roudnice nad Labem | 63:46 | + 17:51 | |
12. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 64:01 | + 18:06 | |
13. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 65:25 | + 19:30 | |
14. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | SK Kamenice | 66:23 | + 20:28 | |
15. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 67:53 | + 21:58 | |
16. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 68:46 | + 22:51 | |
17. | Nováková Marie | OKP6953 | SK OK 24 Praha | 68:48 | + 22:53 | |
18. | Haková Magda | PGP7651 | SK Praga | 70:07 | + 24:12 | |
19. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 72:09 | + 26:14 | |
20. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 72:44 | + 26:49 | |
21. | Kyselová Jana | ROU7050 | SKOB Roudnice nad Labem | 73:02 | + 27:07 | |
22. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 74:19 | + 28:24 | |
23. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 75:21 | + 29:26 | |
24. | Hausenblasová Klára | KAM7052 | SK Kamenice | 77:12 | + 31:17 | |
25. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 87:22 | + 41:27 | |
26. | Kučerová Bára | DOR7851 | OK Dobříš | 88:38 | + 42:43 | |
27. | Klofáčová Romana | SLP6951 | OOB Slavia Praha | 90:16 | + 44:21 | |
28. | Martínková Kateřina | KPY7350 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 97:04 | + 51:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 30:57 | ||
2. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 32:21 | + 1:24 | |
3. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 35:08 | + 4:11 | |
4. | Čiháková Lenka | KNC6750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 36:45 | + 5:48 | |
5. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 38:55 | + 7:58 | |
6. | Kohlová Alena | KPY6051 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 40:45 | + 9:48 | |
7. | Červinková Jitka | OKP6451 | SK OK 24 Praha | 41:07 | + 10:10 | |
8. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 42:46 | + 11:49 | |
9. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 44:31 | + 13:34 | |
10. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 44:38 | + 13:41 | |
11. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 44:48 | + 13:51 | |
12. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 45:14 | + 14:17 | |
13. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 45:23 | + 14:26 | |
14. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 47:37 | + 16:40 | |
15. | Freyová Michaela | KPY6050 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:08 | + 17:11 | |
16. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 49:12 | + 18:15 | |
17. | Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | 50:45 | + 19:48 | |
18. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 54:11 | + 23:14 | |
19. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 55:04 | + 24:07 | |
20. | Čermáková Gabriela | KAM6752 | SK Kamenice | 56:24 | + 25:27 | |
21. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 57:41 | + 26:44 | |
22. | Líbalová Marcela | ROU6551 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:28 | + 29:31 | |
23. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 61:11 | + 30:14 | |
24. | Malačková Jana | DVP6151 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 61:40 | + 30:43 | |
25. | Bořilová Magdaléna | NNN6550 | Neregistrovaní | 63:58 | + 33:01 | |
26. | Šámalová Hana | PGP6150 | SK Praga | 66:34 | + 35:37 | |
27. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 69:09 | + 38:12 | |
28. | Brémová Hilda | 4GC6050 | OB HB Hůrka | 73:58 | + 43:01 | |
Svitáková Ivana | OLP6851 | PSK Olymp Praha | DISK | |||
Hlubučková Šárka | KAM6851 | SK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | KOB TRETRA Praha | 44:49 | ||
2. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 45:52 | + 1:03 | |
3. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 46:03 | + 1:14 | |
4. | Nováková Jiřina | UVP4950 | Slovan Praha | 56:20 | + 11:31 | |
5. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 59:33 | + 14:44 | |
6. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 65:00 | + 20:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 48:31 | ||
2. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 50:15 | + 1:44 | |
3. | Boučková Ludmila | OCB4351 | OC České Budějovice | 67:24 | + 18:53 | |
4. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 77:16 | + 28:45 | |
Provazníková Svatava | TJP4250 | TJ Sokol Troja | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláhová Blanka | SJP3651 | KČT Slavoj Praha | 52:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Izák Daniel | EKP0400 | VŠTJ Ekonom Praha | 14:13 | ||
2. | Holeček Štěpán | MFP0447 | VŠSK MFF UK Praha | 14:29 | + 0:16 | |
3. | Bláha Matyáš | SJP0500 | KČT Slavoj Praha | 15:50 | + 1:37 | |
4. | Bláha Vojtěch | SJP0501 | KČT Slavoj Praha | 13:47 | + | |
5. | Jirkovský Jan | SLA0500 | SKOB Slaný | 19:02 | + 4:49 | |
6. | Reichl Martin | MKP0400 | SK Meteor Kačerov Praha | 19:36 | + 5:23 | |
7. | Kuc Radim | SCP0400 | OK Sparta Praha | 21:01 | + 6:48 | |
8. | Kuc David | SCP0600 | OK Sparta Praha | 22:03 | + 7:50 | |
9. | Halberstadt Patrick | KAM0212 | SK Kamenice | 23:41 | + 9:28 | |
10. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 27:33 | + 13:20 | |
11. | Šťastný Tomáš | TAP0401 | KOB TRETRA Praha | 32:00 | + 17:47 | |
12. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 33:11 | + 18:58 | |
13. | Milota Jakub | KAM0503 | SK Kamenice | 34:46 | + 20:33 | |
14. | Vosecký Vojta | NNN | Neregistrovaní | 39:10 | + 24:57 | |
15. | Tolar Hynek | MFP0526 | VŠSK MFF UK Praha | 39:44 | + 25:31 | |
16. | Geisler Richard | DKL0700 | KOB Kladno | 41:27 | + 27:14 | |
17. | Hostonský Matěj | DOR0500 | OK Dobříš | 47:01 | + 32:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | SK Kamenice | 11:27 | ||
2. | Sedláček Jaroslav | ROZ0300 | OK Roztoky | 14:04 | + 2:37 | |
3. | Baldrián Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 15:06 | + 3:39 | |
4. | Miřácký Adam | KPY0301 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 15:42 | + 4:15 | |
5. | Šrámek Jaromír | MFP0303 | VŠSK MFF UK Praha | 16:14 | + 4:47 | |
6. | Martínek Jaroslav | KPY0300 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 17:35 | + 6:08 | |
7. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 17:53 | + 6:26 | |
8. | Nový Jáchym | DOR0502 | OK Dobříš | 18:29 | + 7:02 | |
9. | Kužel Jan | FSP0400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 18:45 | + 7:18 | |
10. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 19:49 | + 8:22 | |
11. | Snížek Ondřej | DOR0406 | OK Dobříš | 19:59 | + 8:32 | |
12. | Hejsek Lukáš | KAM0400 | SK Kamenice | 21:06 | + 9:39 | |
13. | Kolář Matyáš | SLA0300 | SKOB Slaný | 22:12 | + 10:45 | |
14. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 24:14 | + 12:47 | |
15. | Jiroušek Šimon | MFP0502 | VŠSK MFF UK Praha | 28:46 | + 17:19 | |
16. | Kyral Maxmilián | KAM0305 | SK Kamenice | 28:51 | + 17:24 | |
Jiras Jenda | DOR0505 | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valášek Václav | KAM0100 | SK Kamenice | 20:09 | ||
2. | Šimša Martin | MFP0300 | VŠSK MFF UK Praha | 20:25 | + 0:16 | |
3. | Škvor Adam | KAM0202 | SK Kamenice | 23:40 | + 3:31 | |
4. | Siegl Matyáš | MFP0103 | VŠSK MFF UK Praha | 25:02 | + 4:53 | |
5. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 25:49 | + 5:40 | |
6. | Forst Antonín | MFP0101 | VŠSK MFF UK Praha | 27:43 | + 7:34 | |
7. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 30:07 | + 9:58 | |
8. | Víšek Martin | KAM0102 | SK Kamenice | 31:01 | + 10:52 | |
9. | Tachezy Jan | DCE0100 | KOB Dobřichovice | 31:39 | + 11:30 | |
10. | Dudla Maxmilián | DOR0200 | OK Dobříš | 32:07 | + 11:58 | |
11. | Hejsek Filip | KAM0204 | SK Kamenice | 34:13 | + 14:04 | |
12. | Hankovec Hugo | KAM0201 | SK Kamenice | 34:20 | + 14:11 | |
13. | Bartoň Michal | KAM0107 | SK Kamenice | 35:18 | + 15:09 | |
14. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 35:55 | + 15:46 | |
15. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 36:11 | + 16:02 | |
16. | Renda Michal | KAM0207 | SK Kamenice | 38:27 | + 18:18 | |
17. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | SKOB Roudnice nad Labem | 39:25 | + 19:16 | |
18. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 43:50 | + 23:41 | |
19. | Petho Alex | MFP0145 | VŠSK MFF UK Praha | 48:47 | + 28:38 | |
20. | Kraus Matěj | ZVO0203 | OB SK Zvole | 52:25 | + 32:16 | |
21. | Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | 53:52 | + 33:43 | |
22. | Votruba Jan | MFP0201 | VŠSK MFF UK Praha | 56:42 | + 36:33 | |
23. | Husák Zdeněk | SLA0201 | SKOB Slaný | 58:33 | + 38:24 | |
24. | Vedral Tomáš | MFP0205 | VŠSK MFF UK Praha | 63:40 | + 43:31 | |
25. | Albrecht Adam | KAM0203 | SK Kamenice | 65:17 | + 45:08 | |
26. | Melichna Matěj | DKL0102 | KOB Kladno | 67:33 | + 47:24 | |
27. | Blaha Petr | KAM0104 | SK Kamenice | 68:53 | + 48:44 | |
28. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | OB SK Zvole | 70:58 | + 50:49 | |
29. | Kroc Kryštof | DOR0201 | OK Dobříš | 74:59 | + 54:50 | |
Šťastný Petr | TAP0106 | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mašata Metoděj | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | 24:42 | ||
2. | Janeček Jiří | SOB0001 | SOBSA | 36:21 | + 11:39 | |
3. | Jiroušek Matyáš | MFP9901 | VŠSK MFF UK Praha | 38:52 | + 14:10 | |
4. | Koubek Václav | DOR9900 | OK Dobříš | 51:44 | + 27:02 | |
5. | Čech Richard | SLA0001 | SKOB Slaný | 53:21 | + 28:39 | |
6. | Zemko Zdeněk | SLA9900 | SKOB Slaný | 54:57 | + 30:15 | |
7. | Lafek Jan | ODV9904 | TJ Aero Odolena Voda | 57:10 | + 32:28 | |
8. | Dudák Ladislav | SLA0002 | SKOB Slaný | 59:35 | + 34:53 | |
Kdýr Matěj | ODV0000 | TJ Aero Odolena Voda | DISK | |||
Prkno Jonáš | KNC9903 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Aleš | ODV9805 | TJ Aero Odolena Voda | 31:48 | ||
2. | Ondřejček Jiří | ODV9800 | TJ Aero Odolena Voda | 32:48 | + 1:00 | |
3. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 33:48 | + 2:00 | |
4. | Kohout Matyáš | MFP9802 | VŠSK MFF UK Praha | 34:51 | + 3:03 | |
5. | Bartoň Pavel | KAM9800 | SK Kamenice | 44:29 | + 12:41 | |
6. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BETA URSUS Orienteering | 51:20 | + 19:32 | |
7. | Kašpar František | SLA9800 | SKOB Slaný | 60:06 | + 28:18 | |
8. | Ash Adam | OCB9701 | OC České Budějovice | 61:32 | + 29:44 | |
9. | Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 63:56 | + 32:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB TRETRA Praha | 42:18 | ||
2. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | KOB TRETRA Praha | 46:49 | + 4:31 | |
3. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 53:38 | + 11:20 | |
4. | Valach Marek | TAP9703 | KOB TRETRA Praha | 55:43 | + 13:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Ondřej | KAM9401 | SK Kamenice | 41:01 | 9008 | ||
2. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 45:31 | + 4:30 | 8157 | |
3. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 46:29 | + 5:28 | 7975 | |
4. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 46:37 | + 5:36 | 7949 | |
5. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 50:45 | + 9:44 | 7168 | |
6. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 50:47 | + 9:46 | 7162 | |
7. | Šafka Jan | SLP7704 | OOB Slavia Praha | 51:18 | + 10:17 | 7064 | |
8. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 51:23 | + 10:22 | 7048 | |
9. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 52:11 | + 11:10 | 6897 | |
10. | Škvor Martin | KAM6700 | SK Kamenice | 52:44 | + 11:43 | 6793 | |
11. | Pucherna Jan | TAP7701 | KOB TRETRA Praha | 52:57 | + 11:56 | 6752 | |
12. | Škvor Ota | KAM9900 | SK Kamenice | 53:12 | + 12:11 | 6705 | |
13. | Černý Martin | TAP8902 | KOB TRETRA Praha | 53:13 | + 12:12 | 6702 | |
14. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 53:59 | + 12:58 | 6557 | |
15. | Semík Luboš | KAM6201 | SK Kamenice | 54:08 | + 13:07 | 6528 | |
16. | Jíra Tomáš | KAM9802 | SK Kamenice | 55:03 | + 14:02 | 6355 | |
17. | Hodek Michal | TAP8808 | KOB TRETRA Praha | 55:32 | + 14:31 | 6264 | |
18. | Janas Petr | XBM7103 | PELL’S MTBO TEAM | 55:55 | + 14:54 | 6191 | |
19. | Michalička David | 65C | TK Radošovice | 57:18 | + 16:17 | ||
20. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 58:04 | + 17:03 | 5785 | |
21. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem | 58:37 | + 17:36 | 5681 | |
22. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 58:39 | + 17:38 | 5675 | |
23. | Procházka Vít | KPY8000 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:30 | + 18:29 | 5514 | |
24. | Sajal Martin | EKP7803 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:54 | + 18:53 | 5438 | |
25. | Kapal Tomáš | KAM9402 | SK Kamenice | 60:02 | + 19:01 | 5413 | |
26. | Pračka Tomáš | MFP7302 | VŠSK MFF UK Praha | 60:32 | + 19:31 | 5318 | |
27. | Novák Libor | OKP9100 | SK OK 24 Praha | 61:02 | + 20:01 | 5224 | |
28. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 61:23 | + 20:22 | 5158 | |
29. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 61:32 | + 20:31 | 5129 | |
30. | Dvořák Miroslav | ZBP7601 | OOB SK Zbraslav | 63:18 | + 22:17 | 4795 | |
31. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 64:16 | + 23:15 | 4613 | |
32. | Sládek Jan | TAP8801 | KOB TRETRA Praha | 64:30 | + 23:29 | 4569 | |
33. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 65:36 | + 24:35 | 4361 | |
34. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 66:31 | + 25:30 | 4187 | |
35. | Brázdil Petr | ODV9700 | TJ Aero Odolena Voda | 67:04 | + 26:03 | 4083 | |
36. | Šimša Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 67:41 | + 26:40 | 3967 | |
37. | Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | 68:06 | + 27:05 | 3888 | |
38. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK Meteor Kačerov Praha | 69:58 | + 28:57 | 3535 | |
39. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 69:59 | + 28:58 | 3532 | |
40. | Bitter Aleš | KNC8803 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 73:30 | + 32:29 | 2867 | |
41. | Beneš Filip | TAP8701 | KOB TRETRA Praha | 74:34 | + 33:33 | 2666 | |
42. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 74:41 | + 33:40 | 2643 | |
43. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 77:12 | + 36:11 | 2168 | |
44. | Trýzna Aleš | DKP9100 | Oddíl OB Kotlářka | 78:16 | + 37:15 | ||
45. | Matoušek Petr | EKP7503 | VŠTJ Ekonom Praha | 78:50 | + 37:49 | 1859 | |
46. | Valtr Pavel | MFP6600 | VŠSK MFF UK Praha | 79:19 | + 38:18 | 1768 | |
47. | Kohl Jiří | KPY6201 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 79:32 | + 38:31 | 1727 | |
48. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | SK Meteor Kačerov Praha | 80:24 | + 39:23 | 1563 | |
49. | Žáček Martin | FSP6803 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 80:50 | + 39:49 | 1481 | |
50. | Ryjáček Jan | LPM8004 | OK Lokomotiva Plzeň | 85:26 | + 44:25 | 611 | |
51. | Pelant Michal | 48C7400 | TK Rado | 85:50 | + 44:49 | ||
52. | Mátl Radek | 65C7900 | TK Radošovice | 106:24 | + 65:23 | ||
53. | Matoušek Petr | DKP8401 | Oddíl OB Kotlářka | 109:49 | + 68:48 | 0 | |
Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Procházka Jan | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tkadlec Josef | NNN9001 | Neregistrovaní | 41:48 | |||
2. | Svoboda Jakub | ROU9301 | SKOB Roudnice nad Labem | 47:41 | + 5:53 | 2151 | |
3. | Dneboský František | 24C8000 | OK Vršovice | 49:34 | + 7:46 | ||
4. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 50:42 | + 8:54 | 2032 | |
5. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 55:15 | + 13:27 | 1854 | |
6. | Doležal Martin | PGP8100 | SK Praga | 55:36 | + 13:48 | 1840 | |
7. | Martin Jůzek | NNN | Neregistrovaní | 57:11 | + 15:23 | ||
8. | Borovička Milan | FSP6104 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 64:05 | + 22:17 | 1507 | |
9. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 64:24 | + 22:36 | 1494 | |
10. | Rozkošný Karel | EKP7900 | VŠTJ Ekonom Praha | 66:08 | + 24:20 | 1426 | |
11. | Líbal Jakub | ROU9202 | SKOB Roudnice nad Labem | 67:01 | + 25:13 | 1391 | |
12. | Hudeček Petr | KTA9201 | SK Kotnov Tábor | 68:17 | + 26:29 | 1342 | |
13. | Červinka Jaroslav | OKP9000 | SK OK 24 Praha | 69:45 | + 27:57 | 1284 | |
14. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 70:16 | + 28:28 | 1264 | |
15. | Malec Oldřich | SLA9400 | SKOB Slaný | 77:22 | + 35:34 | 985 | |
16. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | Oddíl OB Kotlářka | 78:49 | + 37:01 | 928 | |
17. | Lindt Oliver | NNN | Neregistrovaní | 121:04 | + 79:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 39:40 | ||
2. | Datel Jiří | DKL7101 | KOB Kladno | 41:47 | + 2:07 | |
3. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 48:49 | + 9:09 | |
4. | Vinš Pavel | DKL6900 | KOB Kladno | 49:20 | + 9:40 | |
5. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 53:21 | + 13:41 | |
6. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 55:00 | + 15:20 | |
7. | Jandera Tomáš | DVP7304 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 55:40 | + 16:00 | |
8. | Sládeček Petr | MFP7702 | VŠSK MFF UK Praha | 55:55 | + 16:15 | |
9. | Jun Drahomír | KNC5501 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 57:42 | + 18:02 | |
10. | Dudla Michal | DOR7403 | OK Dobříš | 58:43 | + 19:03 | |
11. | Hankovec Petr | KAM7101 | SK Kamenice | 59:12 | + 19:32 | |
12. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 59:54 | + 20:14 | |
13. | Šrámek Petr | MFP6905 | VŠSK MFF UK Praha | 59:55 | + 20:15 | |
14. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 61:24 | + 21:44 | |
15. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 61:40 | + 22:00 | |
16. | Geisler Michal | DKL7500 | KOB Kladno | 62:36 | + 22:56 | |
17. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 62:44 | + 23:04 | |
18. | Izák Pavel | LME7102 | SK Los Mělník | 103:07 | + 63:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 39:12 | ||
2. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 40:54 | + 1:42 | |
3. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 42:23 | + 3:11 | |
4. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 43:57 | + 4:45 | |
5. | Siegl Roman | MFP6700 | VŠSK MFF UK Praha | 44:43 | + 5:31 | |
6. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 44:52 | + 5:40 | |
7. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 45:44 | + 6:32 | |
8. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 47:14 | + 8:02 | |
9. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 48:06 | + 8:54 | |
10. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 50:36 | + 11:24 | |
11. | Chotětický Václav | MAS5200 | KČT Aš | 53:25 | + 14:13 | |
12. | Valla Zdeněk | ZVO6549 | OB SK Zvole | 55:09 | + 15:57 | |
13. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:03 | + 16:51 | |
14. | Malec Jaroslav | SLA6200 | SKOB Slaný | 57:18 | + 18:06 | |
15. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB TRETRA Praha | 59:45 | + 20:33 | |
16. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 62:15 | + 23:03 | |
17. | Kudrnáč Martin | KAM5901 | SK Kamenice | 62:39 | + 23:27 | |
18. | Reichl Michal | MKP6402 | SK Meteor Kačerov Praha | 63:10 | + 23:58 | |
19. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 65:06 | + 25:54 | |
20. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | SK Praga | 66:47 | + 27:35 | |
21. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 68:19 | + 29:07 | |
22. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 68:58 | + 29:46 | |
23. | Hlubuček Tomáš | KAM6603 | SK Kamenice | 72:08 | + 32:56 | |
24. | Grivalský Michal | PGP5900 | SK Praga | 74:23 | + 35:11 | |
25. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 74:29 | + 35:17 | |
26. | Votava Petr | KNC6602 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 75:17 | + 36:05 | |
27. | Štětina Jiří | HCE6100 | TJ Sokol Hostivice | 85:55 | + 46:43 | |
28. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 93:38 | + 54:26 | |
Dobeš Václav | KPY5701 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | SK OK 24 Praha | 31:56 | ||
2. | Hájek Jan | MAS5401 | KČT Aš | 35:57 | + 4:01 | |
3. | Bochenek Milan | EKP5601 | VŠTJ Ekonom Praha | 38:03 | + 6:07 | |
4. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 38:10 | + 6:14 | |
5. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 38:47 | + 6:51 | |
6. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 42:37 | + 10:41 | |
7. | Šámal Václav | PGP5601 | SK Praga | 43:54 | + 11:58 | |
8. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 44:27 | + 12:31 | |
9. | Koč Lumír | MKP5401 | SK Meteor Kačerov Praha | 44:59 | + 13:03 | |
10. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:55 | + 15:59 | |
11. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 49:19 | + 17:23 | |
12. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:08 | + 18:12 | |
13. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 82:14 | + 50:18 | |
Čadil Jan | FSP4300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | SLP4601 | OOB Slavia Praha | 41:13 | ||
2. | Lebduška Petr | ROU4702 | SKOB Roudnice nad Labem | 43:16 | + 2:03 | |
3. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 47:52 | + 6:39 | |
4. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 48:34 | + 7:21 | |
5. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 49:47 | + 8:34 | |
6. | Duda František | KPY4600 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50:44 | + 9:31 | |
7. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 56:08 | + 14:55 | |
8. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 56:34 | + 15:21 | |
9. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 57:37 | + 16:24 | |
10. | Mudr Stanislav | DCE4400 | KOB Dobřichovice | 59:16 | + 18:03 | |
11. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 66:00 | + 24:47 | |
12. | Šerák Zdeněk | MKP4200 | SK Meteor Kačerov Praha | 81:14 | + 40:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 37:24 | ||
2. | Lejsek Tom | TEP3700 | Tempo Praha | 57:24 | + 20:00 | |
3. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | KČT Slavoj Praha | 59:47 | + 22:23 | |
4. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 59:49 | + 22:25 | |
5. | Hanák Milan | FSP3400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 73:44 | + 36:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 18:48 | ||
2. | Kohout Vojtěch | NNN | Neregistrovaní | 19:49 | + 1:01 | |
3. | Brettl Filip | PGP0600 | SK Praga | 20:16 | + 1:28 | |
4. | Wdówková Ellen | TJN0353 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 21:27 | + 2:39 | |
5. | Moravec Michal | NNN0600 | Neregistrovaní | 21:38 | + 2:50 | |
6. | Rendová Kateřina | KAM | SK Kamenice | 21:42 | + 2:54 | |
7. | Šimerka Ondřej | NNN2008 | Neregistrovaní | 22:01 | + 3:13 | |
7. | Bláha Šimon | SJP0700 | KČT Slavoj Praha | 22:01 | + 3:13 | |
9. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 23:07 | + 4:19 | |
10. | Koubková Tereza | DOR0651 | OK Dobříš | 23:39 | + 4:51 | |
11. | Brettl Tobiáš | PGP0900 | SK Praga | 26:06 | + 7:18 | |
12. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 30:22 | + 11:34 | |
13. | Milotová Barbora | KAM0753 | SK Kamenice | 31:33 | + 12:45 | |
14. | Malý Jaroslav | DOR0602 | OK Dobříš | 31:39 | + 12:51 | |
15. | Muller Karel | NNN | Neregistrovaní | 31:42 | + 12:54 | |
16. | Kuttelwascher Adam | NNN | Neregistrovaní | 31:45 | + 12:57 | |
17. | Tolar Ondra | MFP0726 | VŠSK MFF UK Praha | 32:19 | + 13:31 | |
18. | Kučerová Jana | SLP0850 | OOB Slavia Praha | 33:59 | + 15:11 | |
19. | Daenhardtová Kristýna | MFP0599 | VŠSK MFF UK Praha | 34:07 | + 15:19 | |
20. | Kolbeshkin Alexander | NNN | Neregistrovaní | 34:20 | + 15:32 | |
21. | Pop Jonáš | NNN | Neregistrovaní | 36:14 | + 17:26 | |
22. | Mirčeva Tereza | DOR0750 | OK Dobříš | 36:38 | + 17:50 | |
23. | Jiroušková Barbora | MFP0699 | VŠSK MFF UK Praha | 38:11 | + 19:23 | |
24. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 41:12 | + 22:24 | |
25. | Tysoň David | NNN | Neregistrovaní | 42:33 | + 23:45 | |
26. | Uhlířová Marie Milada | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 48:57 | + 30:09 | |
27. | Krečová Ema | DKL0950 | KOB Kladno | 51:15 | + 32:27 | |
28. | Šeborová Kačka | DKL0951 | KOB Kladno | 51:39 | + 32:51 | |
29. | Baruška Šeborová | DKL1150 | KOB Kladno | 51:53 | + 33:05 | |
30. | Semecký Vít | TAP0601 | KOB TRETRA Praha | 54:01 | + 35:13 | |
31. | Matyšek Stanislav | PLU7612 | TJ Sokol Plumlov | 73:41 | + 54:53 | |
32. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | SKOB Roudnice nad Labem | 88:33 | + 69:45 | |
33. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | SKOB Roudnice nad Labem | 88:34 | + 69:46 | |
34. | Vítová Marianne | EKP1158 | VŠTJ Ekonom Praha | 130:11 | + 111:23 | |
Bozděch Vojta | PGP | SK Praga | DISK | |||
Holec Jáchym | NNN2007 | Neregistrovaní | DISK | |||
Balejová Kateřina | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Výravská Karolína | NNN0551 | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malcová Kateřina | ROU9551 | SKOB Roudnice nad Labem | 29:12 | ||
2. | Kučera Petr | DOR7601 | OK Dobříš | 29:53 | + 0:41 | |
3. | Müllerová Senta | NNN | Neregistrovaní | 30:57 | + 1:45 | |
4. | Bláhová Kateřina | SJP | KČT Slavoj Praha | 34:17 | + 5:05 | |
5. | Brabenec Lukáš | SOB0550 | SOBSA | 35:14 | + 6:02 | |
6. | Dudlová Iva | DOR7250 | OK Dobříš | 35:55 | + 6:43 | |
7. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 38:36 | + 9:24 | |
8. | Votavová Renata | KNC6452 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 39:36 | + 10:24 | |
9. | Víšková Alena | KAM | SK Kamenice | 39:45 | + 10:33 | |
10. | Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | 41:18 | + 12:06 | |
11. | Geislerová Dita | DKL7550 | KOB Kladno | 41:24 | + 12:12 | |
12. | Hnízdil Martin | NNN | Neregistrovaní | 42:05 | + 12:53 | |
13. | Zbořil Ctirad | UOL2222 | SK UP Olomouc | 42:11 | + 12:59 | |
14. | Jandová Jana | DOR7151 | OK Dobříš | 43:14 | + 14:02 | |
15. | Paulová Mirka | DCE5250 | KOB Dobřichovice | 43:30 | + 14:18 | |
16. | Vrtalová Gabriela | UOL1111 | SK UP Olomouc | 43:41 | + 14:29 | |
17. | Kateřina Pěknicová | NNN | Neregistrovaní | 43:53 | + 14:41 | |
18. | Albrecht Vladimír | KAM7800 | SK Kamenice | 44:45 | + 15:33 | |
19. | Šejnová Magda | NNN | Neregistrovaní | 44:58 | + 15:46 | |
20. | Borovička Matěj | KNC | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 45:04 | + 15:52 | |
21. | Botková Alžběta | KNC | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 46:16 | + 17:04 | |
22. | Chládková Eliška | KNC0350 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 46:35 | + 17:23 | |
23. | Krocová Ludmila | DOR6650 | OK Dobříš | 49:44 | + 20:32 | |
24. | Chládková Jana | KNC0052 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 52:07 | + 22:55 | |
25. | Krocová Eliška | DOR9750 | OK Dobříš | 52:47 | + 23:35 | |
26. | Víšek Jaroslav | KAM | SK Kamenice | 59:25 | + 30:13 | |
27. | Bláha Petr | KAM6605 | SK Kamenice | 65:03 | + 35:51 | |
28. | Fulín Tomáš | NNN | Neregistrovaní | 69:42 | + 40:30 | |
29. | Samohýl Richard | PGP2800 | SK Praga | 71:14 | + 42:02 | |
30. | Leoš Babíček | NNN | Neregistrovaní | 86:07 | + 56:55 | |
31. | Bártíková Irena | VSP7461 | USK Praha | 112:32 | + 83:20 | |
Halberstadt Thomas | KAM0005 | SK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valášková Šárka | KAM6951 | SK Kamenice | 31:56 | ||
2. | Husáková Petra | NNN7450 | Neregistrovaní | 33:59 | + 2:03 | |
3. | Votava Kryštof | KNC9601 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 37:07 | + 5:11 | |
4. | Brabencová Alena | SOB7950 | SOBSA | 37:56 | + 6:00 | |
5. | Šafková Petra | KAM6650 | SK Kamenice | 39:59 | + 8:03 | |
6. | Náhlovský David | TBM | KOS TJ Tesla Brno | 40:39 | + 8:43 | |
7. | Halberstadt Stanislava | KAM7151 | SK Kamenice | 42:16 | + 10:20 | |
8. | Wdówka Jan | TJN0200 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:20 | + 16:24 | |
9. | Šubrt Jiří | TEP6100 | Tempo Praha | 53:11 | + 21:15 | |
10. | Hejsek Jiří | KAM6900 | SK Kamenice | 53:23 | + 21:27 | |
11. | Stauchová Iva | 3LC7450 | Lipence | 54:38 | + 22:42 | |
12. | Beneš Radovan | NNN | Neregistrovaní | 55:51 | + 23:55 | |
13. | Mareš Patrik | NNN | Neregistrovaní | 58:29 | + 26:33 | |
14. | Sýkora Jan | NNN | Neregistrovaní | 59:05 | + 27:09 | |
15. | Marhold Vít | ZVO7349 | OB SK Zvole | 64:49 | + 32:53 | |
16. | Ondřejčková Iveta | NNN | Neregistrovaní | 65:19 | + 33:23 | |
17. | Petrová Martina | NNN6801 | Neregistrovaní | 65:56 | + 34:00 | |
18. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 67:46 | + 35:50 | |
19. | Čermáková Iveta | ROU7152 | SKOB Roudnice nad Labem | 68:08 | + 36:12 | |
20. | Krákorová Iva | NNN | Neregistrovaní | 72:56 | + 41:00 | |
21. | Ledvinová Jana | NNN | Neregistrovaní | 75:50 | + 43:54 | |
22. | Himmel Petr | OKP6500 | SK OK 24 Praha | 79:22 | + 47:26 | |
23. | Jílková Radka | ZBP7751 | OOB SK Zbraslav | 84:12 | + 52:16 | |
24. | Kazdová Dana | 24C8150 | OK Vršovice | 84:40 | + 52:44 | |
25. | Dudáková Jana | SLA7750 | SKOB Slaný | 86:57 | + 55:01 | |
26. | Benešová Zdeňka | NNN | Neregistrovaní | 89:31 | + 57:35 | |
27. | Jarolímková Blanka | NNN | Neregistrovaní | 90:00 | + 58:04 | |
28. | Ransdorfovi | TAP | KOB TRETRA Praha | 127:13 | + 95:17 | |
29. | Přibylová Jana | MFP9499 | VŠSK MFF UK Praha | 148:45 | + 116:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urban Hynek | NNN | Neregistrovaní | 51:52 | ||
2. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 53:35 | + 1:43 | |
3. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:48 | + 1:56 | |
4. | Wdówka Jan | TJN7003 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:29 | + 5:37 | |
5. | Němeček Karel | NNN | Neregistrovaní | 61:27 | + 9:35 | |
6. | Přibík Martin | NNN | Neregistrovaní | 63:50 | + 11:58 | |
7. | Fojtů Petr | NNN | Neregistrovaní | 71:13 | + 19:21 | |
8. | Hejtmánek Martin | TAP8605 | KOB TRETRA Praha | 71:14 | + 19:22 | |
9. | Klusáková Barbora | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 73:42 | + 21:50 | |
10. | Plch Martin | NNN | Neregistrovaní | 77:17 | + 25:25 | |
11. | Silný Ondřej | PHK7906 | OK 99 Hradec Králové | 77:51 | + 25:59 | |
12. | Ledvina Tomáš | NNN | Neregistrovaní | 79:26 | + 27:34 | |
13. | Kučera Pavel | DOR7101 | OK Dobříš | 81:21 | + 29:29 | |
14. | Milota Jan | KAM7200 | SK Kamenice | 81:57 | + 30:05 | |
15. | Kamerer Marek | KAM6200 | SK Kamenice | 84:48 | + 32:56 | |
16. | Klusáková Jitka | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 86:08 | + 34:16 | |
17. | Chloupková Jana | SLP5951 | OOB Slavia Praha | 87:28 | + 35:36 | |
18. | Přeček Martin | DKP8101 | Oddíl OB Kotlářka | 90:37 | + 38:45 | |
19. | Hladká Michaela | TAP7452 | KOB TRETRA Praha | 91:26 | + 39:34 | |
20. | Janda Pavel | DOR7600 | OK Dobříš | 95:30 | + 43:38 | |
21. | Myslík Martin | NNN8101 | Neregistrovaní | 101:06 | + 49:14 | |
22. | Berka Jan | NNN | Neregistrovaní | 101:07 | + 49:15 | |
23. | Balej Jiří | NNN | Neregistrovaní | 109:04 | + 57:12 | |
24. | David Martin | NNN8102 | Neregistrovaní | 113:11 | + 61:19 | |
Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Chvátalová Nataša | NNN6154 | Neregistrovaní | DISK | |||
Pohlová Eliška | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Machová Jana | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Kvitová Veronika | NNN8051 | Neregistrovaní | DISK | |||
Mráz Michal | NNN7502 | Neregistrovaní | DISK |