2. etapa JWOC Tour – prodloužená krátká trať
Datum:
Úterý 2.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Stříbrný rybník - centrum závodů (50°12’11.640”N, 15°53’36.463”E)
Mapa:
Lesní hřbitov, měřítko 1:10 000, velikost 23x32cm, mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Miroslav
Nožička, Jan Netuka, tisk Žaket (ofset)
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: Radek Kubíček
Stavitel tratí: Petr Losman
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel.
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.
Závod proběhl za slunečného počasí s vyššími teplotami počasí.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 864 závodníků.
Radek Kubíček Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Féderová Zuzana | 1630429 | SK SKI-OB Šternberk | 31:04 | ||
2. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 35:20 | + 4:16 | |
3. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | STH SK Studenec | 36:40 | + 5:36 | |
4. | Budriunaite Vaiva | 1550395 | SK SNS Smržovka | 39:22 | + 8:18 | |
5. | Kubičková Kateřina | SJH0652 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 46:57 | + 15:53 | |
6. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | PHK OK 99 Hradec Králové | 49:29 | + 18:25 | |
7. | Kubcová Anna | DOB0550 | DOB KOB Dobruška | 50:19 | + 19:15 | |
8. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 54:54 | + 23:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pušová Bára | LPU0357 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 26:49 | ||
2. | Hankovcová Helena | KAM0350 | KAM SK Kamenice | 27:13 | + 0:24 | |
3. | Hector Cecilia | 3330906 | Opava - Ticháček | 27:45 | + 0:56 | |
4. | Binarová Adéla | UOL0452 | UOL SK UP Olomouc | 30:13 | + 3:24 | |
5. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | DOR OK Dobříš | 30:23 | + 3:34 | |
6. | Komárková Jindra | SJH0453 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 42:33 | + 15:44 | |
7. | Porubská Lenka | 0540113 | CNR ŠK Cart-print Nitra | 46:10 | + 19:21 | |
8. | Kubičková Kristýna | SJH0452 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 46:30 | + 19:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Anna | SJC0153 | SJC Sportcentrum Jičín | 22:23 | ||
2. | Kosová Tereza | SRK0151 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:46 | + 5:23 | |
3. | Diaksova Evangelina | 2280641 | TJ Lokomotiva Žatec | 32:26 | + 10:03 | |
4. | Mašatová Eliška | PHK0251 | PHK OK 99 Hradec Králové | 34:19 | + 11:56 | |
5. | Sanna Karin | DKP0250 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 34:20 | + 11:57 | |
6. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:08 | + 12:45 | |
7. | Chrástová Tereza | STH0251 | STH SK Studenec | 35:39 | + 13:16 | |
8. | Miklušová Tamara | 1240286 | OK 99 Hradec Králové | 40:17 | + 17:54 | |
9. | Šmelíková Dorota | 1240291 | OK 99 Hradec Králové | 41:16 | + 18:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpasová Lucie | LBM0151 | LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 22:09 | ||
2. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 22:54 | + 0:45 | |
3. | Linková Lucie | TUR0251 | TUR OOB TJ Turnov | 23:20 | + 1:11 | |
4. | Šritrová Lenka | TUV0252 | TUV SOK TJ TURNOV | 23:50 | + 1:41 | |
5. | Dubovská Alžbeta | 1630834 | SK SKI-OB Šternberk | 25:57 | + 3:48 | |
6. | Zlesáková Adéla | CHT0151 | CHT OOB SK Chrast | 27:34 | + 5:25 | |
7. | Francová Lucie | LPU0152 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 37:40 | + 15:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Diaksova Andreya | 2280642 | TJ Lokomotiva Žatec | 27:07 | ||
2. | Eerola Lotta | 3200878 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 28:17 | + 1:10 | |
3. | Matějková Zuzana | LTP0153 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:00 | + 2:53 | |
4. | Peterová Jana | DOB0051 | DOB KOB Dobruška | 31:11 | + 4:04 | |
5. | Kopecká Anna | LPU9958 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 31:30 | + 4:23 | |
6. | Jezdinská Natálie | STH9954 | STH SK Studenec | 32:11 | + 5:04 | |
7. | Skog Ella | 2150586 | KTV Koovee | 32:17 | + 5:10 | |
8. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | KRL Kometa kralovice | 33:06 | + 5:59 | |
9. | Waňková Martina | VRL9951 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:34 | + 6:27 | |
10. | Filipová Tereza | SRK0050 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:47 | + 6:40 | |
11. | Odehnalová Klára | ABM9956 | ABM KOB Moira Brno | 33:59 | + 6:52 | |
12. | Urbanová Markéta | STH9953 | STH SK Studenec | 35:54 | + 8:47 | |
13. | Kundratová Lucie | JZL0051 | JZL TJ Jižní svahy Zlín | 36:05 | + 8:58 | |
14. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | VLI Slavia Liberec orienteering | 36:22 | + 9:15 | |
15. | Gallová Veronika | STH0053 | STH SK Studenec | 36:49 | + 9:42 | |
16. | Lueger Anna | 2270635 | SK Hlinsko | 38:36 | + 11:29 | |
17. | Rückerová Šárka | HOR0050 | HOR TJ Jiskra Hořice | 39:30 | + 12:23 | |
18. | Hrabošová Magdaléna | ASU0099 | ASU Magnus Orienteering | 39:59 | + 12:52 | |
19. | Grycová Kateřina | TBMTBM0 | TBM KOS TJ Tesla Brno | 41:13 | + 14:06 | |
20. | Hector Frida | 3330907 | Opava - Ticháček | 42:44 | + 15:37 | |
21. | Atanasova Elitsa | 0980236 | BGT Team Bulgaria | 43:13 | + 16:06 | |
22. | Ocvirk Pia | 0450096 | JAP OK Japetic | 45:42 | + 18:35 | |
23. | Kubíčková Kateřina | VAM9951 | VAM OOB Vamberk | 46:07 | + 19:00 | |
24. | Scheikl Agnes | 3831001 | SV Turbine Neubrandenburg | 49:17 | + 22:10 | |
25. | Křečková Jana | ZPV9999 | ZPV KOB ZPV Prostějov | 50:42 | + 23:35 | |
26. | Sladek Laura | 2271039 | SK Hlinsko | 54:17 | + 27:10 | |
27. | Standhartinger Magda | 2270638 | SK Hlinsko | 70:53 | + 43:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyhnálková Marie | MFP0151 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 27:15 | ||
2. | Thořová Markéta | TUV9952 | TUV SOK TJ TURNOV | 30:42 | + 3:27 | |
3. | Hanáková Lenka | KRL9951 | KRL Kometa kralovice | 31:22 | + 4:07 | |
4. | Pohořalá Anna | ROU9954 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 35:59 | + 8:44 | |
5. | Kyselová Nela | ROU9951 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 41:27 | + 14:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juodagalvyte Agne | 1550401 | SK SNS Smržovka | 38:34 | ||
2. | Nováková Tereza | DKP9751 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 39:44 | + 1:10 | |
3. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | ABM KOB Moira Brno | 40:18 | + 1:44 | |
4. | Kůstková Daniela | VIC9898 | VIC OB Vizovice | 43:15 | + 4:41 | |
5. | Slavíková Silva | PGP9751 | PGP SK Praga | 44:17 | + 5:43 | |
6. | Filipowska Aleksandra | 1440762 | SILD team Praha | 44:25 | + 5:51 | |
7. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TRI TJ TŽ Třinec | 44:41 | + 6:07 | |
8. | Bonat Julia | 0810184 | WAW KS Spojnia BnO | 45:17 | + 6:43 | |
9. | Miklušová Tereza | 1240285 | OK 99 Hradec Králové | 45:25 | + 6:51 | |
10. | Grycová Veronika | TBMTBM9 | TBM KOS TJ Tesla Brno | 46:28 | + 7:54 | |
11. | Rutkauskaite Kaste | 1550393 | SK SNS Smržovka | 47:13 | + 8:39 | |
12. | Kalcher Hannah | 2270983 | SK Hlinsko | 48:32 | + 9:58 | |
13. | Breton Elina | 1231073 | SK Praga | 48:46 | + 10:12 | |
14. | Tesařová Jana | TRI9751 | TRI TJ TŽ Třinec | 49:34 | + 11:00 | |
15. | Linková Alena | TUR9751 | TUR OOB TJ Turnov | 49:51 | + 11:17 | |
16. | Tschierschke Paulina | STB9850 | STB Stadion Nový Bor | 50:21 | + 11:47 | |
17. | Šmelíková Tereza | 1240290 | OK 99 Hradec Králové | 51:27 | + 12:53 | |
18. | de Nardis Francesca | 3290898 | Hiidenkiertäjät | 52:53 | + 14:19 | |
19. | Westin Emilie | 2050549 | SK Žabovřesky Brno | 53:50 | + 15:16 | |
20. | Fenclová Tereza | LPU9752 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:58 | + 15:24 | |
21. | Giovanelli Anna | 3290897 | Hiidenkiertäjät | 54:31 | + 15:57 | |
22. | Fukalová Hanka | AOV9850 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 55:16 | + 16:42 | |
23. | Fend Sara | 2270980 | SK Hlinsko | 57:03 | + 18:29 | |
24. | Hoffmann Hannah | 2270982 | SK Hlinsko | 57:51 | + 19:17 | |
25. | Horvátová Hana | ASU9797 | ASU Magnus Orienteering | 59:06 | + 20:32 | |
26. | Solberg Line | NER NER | 62:37 | + 24:03 | ||
27. | Gugała Alicja | 0810183 | WAW KS Spojnia BnO | 68:42 | + 30:08 | |
28. | Schenková Tereza | 1240299 | OK 99 Hradec Králové | 79:17 | + 40:43 | |
29. | Liberdová Jana | TRI9852 | TRI TJ TŽ Třinec | 83:03 | + 44:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soldánová Tereza | JPV9899 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 43:17 | ||
2. | Pilcová Sabina | JPV9898 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 47:25 | + 4:08 | |
3. | Korpasová Tereza | LBM9898 | LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 48:45 | + 5:28 | |
4. | Doubková Petra | VLI9853 | VLI Slavia Liberec orienteering | 51:20 | + 8:03 | |
5. | Poloprutská Klára | VLI9750 | VLI Slavia Liberec orienteering | 51:26 | + 8:09 | |
6. | Repiská Amálie | MFP9851 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 64:00 | + 20:43 | |
7. | Balcarová Barbora | LLI9751 | LLI TJ Loko Liberec | 66:16 | + 22:59 | |
8. | Senko Tetiana | 2800791 | SV Lengefeld | 84:57 | + 41:40 | |
9. | Aks'onova Nataliya | 2800782 | SV Lengefeld | 87:38 | + 44:21 | |
10. | Antonowicz Anna Maria | 0850196 | UNT UNTS Warszawa | 93:27 | + 50:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | LLI TJ Loko Liberec | 39:57 | ||
2. | Chládková Simona | LPU9658 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 41:18 | + 1:21 | |
3. | Hančová Petra | VRL9652 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:03 | + 2:06 | |
4. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | VBM VSK Mendelu Brno | 43:26 | + 3:29 | |
5. | Šňupárková Anna | DKP9652 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 44:56 | + 4:59 | |
6. | Procházková Marie | KAM9554 | KAM SK Kamenice | 45:07 | + 5:10 | |
7. | Białkowska Aneta | 1440763 | SILD team Praha | 45:30 | + 5:33 | |
8. | Koderičová Tereza | LTU9651 | LTU Lokomotiva Trutnov | 46:33 | + 6:36 | |
9. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | PGP SK Praga | 47:36 | + 7:39 | |
10. | Hanáková Magda | KRL9651 | KRL Kometa kralovice | 47:46 | + 7:49 | |
11. | Petrasová Zuzana | VAM9653 | VAM OOB Vamberk | 48:59 | + 9:02 | |
12. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 49:23 | + 9:26 | |
13. | Haniszewska Angelika | STB9599 | STB Stadion Nový Bor | 49:37 | + 9:40 | |
14. | Procházková Marie | SOP9551 | SOP OOB TJ Slezan Opava | 51:57 | + 12:00 | |
15. | Banaś Agnieszka | 1440761 | SILD team Praha | 53:00 | + 13:03 | |
16. | Kanikowska Dominika | STB9597 | STB Stadion Nový Bor | 59:52 | + 19:55 | |
17. | Dénes Orsolya | 2770773 | ESV Lok Bad Schandau | 59:59 | + 20:02 | |
18. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | LLI TJ Loko Liberec | 64:03 | + 24:06 | |
19. | Fukalová Martina | AOV9550 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 65:35 | + 25:38 | |
20. | Kubičková Bára | SJH9551 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 67:08 | + 27:11 | |
21. | Sergiev Melanie | 1231074 | SK Praga | 78:17 | + 38:20 | |
Balint Cosmina | 2461064 | Ostmarka OK | DISK | |||
Kamererová Valerie | KAM9551 | KAM SK Kamenice | 40:26 | + 0:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Jana | SJH9451 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 43:00 | 7227 | ||
2. | Tesařová Marcela | AOP9450 | AOP Přátelé orientačního běhu Opav | 44:41 | + 1:41 | 6968 | |
3. | Gerbeaux Nathanaëlle | 3380986 | Söders-Tyresö | 45:39 | + 2:39 | ||
4. | Kožinová Anna | PGP9350 | PGP SK Praga | 47:22 | + 4:22 | 6556 | |
5. | Kochová Nikola | TUR9358 | TUR OOB TJ Turnov | 48:01 | + 5:01 | 6456 | |
6. | Šrámková Michaela | SJH9352 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 48:56 | + 5:56 | 6315 | |
7. | Kasza Izabela | 2080554 | OOB TJ Zlaté Hory | 49:42 | + 6:42 | ||
8. | Kadieva Tsvetomila | 0980237 | BGT Team Bulgaria | 75:59 | + 32:59 | ||
9. | van Breedam Vanessa | 4021038 | ASPV OA Šumperk | 97:28 | + 54:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Przyczková Michaela | LPU8499 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 45:24 | 9031 | ||
2. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 45:45 | + 0:21 | 8963 | |
3. | Kubátová Zuzka | NPA9151 | NPA SK LOB Nová Paka | 46:23 | + 0:59 | 8839 | |
4. | Krafková Lucie | TUR8650 | TUR OOB TJ Turnov | 50:38 | + 5:14 | 8010 | |
5. | Šimková Johanka | UOL9355 | UOL SK UP Olomouc | 51:58 | + 6:34 | 7750 | |
6. | Fenclová Marta | LPU7667 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:15 | + 7:51 | 7500 | |
7. | Maiorescu Irina | 0990250 | UNB UNEFS Bucharest | 53:56 | + 8:32 | ||
8. | Minakova Ekaterina | 3650964 | Šumperk | 69:16 | + 23:52 | ||
9. | Gorska Kinga | 2080555 | OOB TJ Zlaté Hory | 71:20 | + 25:56 | ||
10. | Plochová Dominika | DKP8651 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 72:14 | + 26:50 | 3797 | |
11. | Popescu Adina | UNB | UNB UNEFS Bucharest | 74:52 | + 29:28 | ||
Shafer-Skelton Anna | 1231075 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janatová Lucie | DKP8154 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 46:05 | 8076 | ||
2. | Kašková Kateřina | CHA7850 | CHA OK Chrastava | 49:22 | + 3:17 | 7570 | |
3. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VBM VSK Mendelu Brno | 52:12 | + 6:07 | 7133 | |
4. | Čermáková Magdalena | UOL9155 | UOL SK UP Olomouc | 52:20 | + 6:15 | 7112 | |
5. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | NPA SK LOB Nová Paka | 52:51 | + 6:46 | 7032 | |
6. | Peterová Věra | DOB8751 | DOB KOB Dobruška | 53:11 | + 7:06 | 6981 | |
7. | Rauturier Camille | 3380918 | Söders-Tyresö | 55:16 | + 9:11 | ||
8. | Hančová Marie | SNA8255 | SNA TJ START Náchod | 56:16 | + 10:11 | 6505 | |
9. | Westin Kjersti | PGP9255 | PGP SK Praga | 58:08 | + 12:03 | 6217 | |
10. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | PGP SK Praga | 58:48 | + 12:43 | 6115 | |
11. | Doležalová Radka | VRL9252 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:15 | + 16:10 | 5582 | |
12. | Wysocka Malwina | 2080556 | OOB TJ Zlaté Hory | 62:47 | + 16:42 | ||
13. | Kašparová Šárka | AOP7251 | AOP Přátelé orientačního běhu Opav | 63:09 | + 17:04 | 5443 | |
14. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | 65:14 | + 19:09 | 5122 | |
15. | Jirčáková Martina | LCE8951 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:10 | + 20:05 | 4978 | |
16. | Šenkýřová Jana | TUR8652 | TUR OOB TJ Turnov | 74:33 | + 28:28 | 3685 | |
Jablonovská Lenka | ZBM9063 | ZBM SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Poloprutská Markéta | TUR9252 | TUR OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skyvová Kristýna | STE7054 | STE SK SKI-OB Šternberk | 45:23 | 6547 | ||
2. | Mezníková Lucie | ZBM9150 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 48:01 | + 2:38 | 6210 | |
3. | Michálková Renata | LCE8151 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:21 | + 5:58 | 5783 | |
4. | Veselá Anna | VPM9251 | VPM KOS Slavia VŠ Plzneň | 52:38 | + 7:15 | ||
5. | Přecechtělová Tereza | DOB8971 | DOB KOB Dobruška | 52:46 | + 7:23 | 5601 | |
6. | Vejstrková Zuzana | CHA8852 | CHA OK Chrastava | 52:54 | + 7:31 | 5584 | |
7. | Velde Reda | 1550396 | SK SNS Smržovka | 54:55 | + 9:32 | ||
8. | Zakouřilová Kamila | TUV8556 | TUV SOK TJ TURNOV | 55:02 | + 9:39 | ||
9. | Filaber Anna | 0850558 | UNT UNTS Warszawa | 56:27 | + 11:04 | ||
10. | Bertóti Diána | 2810795 | Naturfreunde Wien | 56:40 | + 11:17 | ||
11. | Kučerková Romana | STB8196 | STB Stadion Nový Bor | 57:42 | + 12:19 | 4970 | |
12. | Pekárková Monika | RBK9252 | RBK SK Radioklub Blansko | 59:13 | + 13:50 | 4775 | |
13. | Alblová Lucie | LME7555 | LME SK Los Mělník | 61:43 | + 16:20 | 4455 | |
14. | Puternicka Joanna | 1900518 | YETTI & PINGUIN | 62:24 | + 17:01 | ||
15. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 63:36 | + 18:13 | 4214 | |
16. | Černíková Barbora | DOB7878 | DOB KOB Dobruška | 65:41 | + 20:18 | 3947 | |
17. | Záveská Anna | DOB8851 | DOB KOB Dobruška | 65:53 | + 20:30 | 3921 | |
18. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | MBM O-mikron | 71:56 | + 26:33 | 3147 | |
19. | Dusza Anna | 0850204 | UNT UNTS Warszawa | 78:50 | + 33:27 | ||
20. | Píšová Lucie | SJH8151 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 80:52 | + 35:29 | 2002 | |
21. | Šmelíková Lucia | 1240292 | OK 99 Hradec Králové | 97:04 | + 51:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zitková Radka | LPU7958 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 49:55 | 1725 | ||
2. | Richterová Nataša | ADA7451 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 50:47 | + 0:52 | 1697 | |
3. | Winkler Hanna | LPM8051 | LPM Lokomotiva Plzen | 55:40 | + 5:45 | 1542 | |
4. | Novikova Kateryna | 2800788 | SV Lengefeld | 56:19 | + 6:24 | ||
5. | Maděryčová Kateřina | SJH7951 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 62:10 | + 12:15 | 1336 | |
6. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | CHC K.O.B. Choceň | 71:17 | + 21:22 | 1046 | |
7. | Rydlová Eva | FSP8989 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 71:29 | + 21:34 | 1040 | |
8. | Vydrová Markéta | PEN8950 | PEN OK Reco Spot | 90:38 | + 40:43 | 432 | |
9. | Khýnová Radka | DOB8750 | DOB KOB Dobruška | 103:11 | + 53:16 | 33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gornicka-Antonowicz Anna | 0850197 | UNT UNTS Warszawa | 39:12 | ||
2. | Gotseva Lyudmila | 0980281 | BGT Team Bulgaria | 43:13 | + 4:01 | |
3. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | VSP USK Praha | 48:40 | + 9:28 | |
4. | Škorpilová Jana | SJC7451 | SJC Sportcentrum Jičín | 49:12 | + 10:00 | |
5. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 50:41 | + 11:29 | |
6. | Rostás Anikó | 2770774 | ESV Lok Bad Schandau | 52:49 | + 13:37 | |
7. | Atanasova Mariyana | 0980238 | BGT Team Bulgaria | 54:04 | + 14:52 | |
8. | Janovská Petra | PGP7355 | PGP SK Praga | 58:53 | + 19:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpasová Ivana | LBM7362 | LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:59 | ||
2. | Šimková Markéta | LME7755 | LME SK Los Mělník | 54:37 | + 0:38 | |
3. | Schenková Katarína | 1240298 | OK 99 Hradec Králové | 58:13 | + 4:14 | |
4. | Šmelíková Barbora | 1360353 | OK Roztoky | 66:29 | + 12:30 | |
5. | Rydlová Jana | VIC7752 | VIC OB Vizovice | 67:05 | + 13:06 | |
6. | Kubičková Martina | SJH7752 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 71:23 | + 17:24 | |
7. | Komárková Lenka | TJH7651 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 79:31 | + 25:32 | |
8. | Kinnunen Katja | VPO7451 | VPO Vallentuna Össeby OL | 83:42 | + 29:43 | |
9. | Kašparová Eva | TYN7452 | TYN OOB Týniště nad Orlicí | 89:13 | + 35:14 | |
Porubská Andrea | 0540115 | CNR ŠK Cart-print Nitra | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Eva | UOL7051 | UOL SK UP Olomouc | 42:57 | ||
2. | Kožinová Jana | PGP6651 | PGP SK Praga | 52:27 | + 9:30 | |
3. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VBM VSK Mendelu Brno | 53:11 | + 10:14 | |
4. | Kundratová Jana | JZL7351 | JZL TJ Jižní svahy Zlín | 55:18 | + 12:21 | |
5. | Kašparová Ivana | SSU6951 | SSU SK Severka Šumperk | 55:51 | + 12:54 | |
6. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | KAM SK Kamenice | 55:53 | + 12:56 | |
7. | Kaplanová Iva | LPU6859 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 56:26 | + 13:29 | |
8. | Šmelíková Hana | ASU6999 | ASU Magnus Orienteering | 58:58 | + 16:01 | |
9. | Sedláčková Jana | HLV7060 | HLV KČT - OB Holešov | 59:11 | + 16:14 | |
10. | Demlová Jitka | LPU6955 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 60:16 | + 17:19 | |
11. | Westin Lenka | 2050547 | SK Žabovřesky Brno | 60:51 | + 17:54 | |
12. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | KAM SK Kamenice | 66:42 | + 23:45 | |
13. | Fukalová Radmila | AOV7051 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 71:03 | + 28:06 | |
14. | Hrušková Lenka | YBM6251 | YBM Klub turistů a lyžařů Brno | 89:00 | + 46:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 50:22 | ||
2. | Linková Iva | TUR6850 | TUR OOB TJ Turnov | 50:26 | + 0:04 | |
3. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 56:10 | + 5:48 | |
4. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | ABM KOB Moira Brno | 56:52 | + 6:30 | |
5. | Miklušová Dagmar | 1240284 | OK 99 Hradec Králové | 71:07 | + 20:45 | |
6. | Kašparová Marie | ZAK7250 | ZAK SK Netopýr Zákupy | 73:48 | + 23:26 | |
7. | Kyselová Jana | ROU7050 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 76:42 | + 26:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knapová Iva | LPU6052 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 44:04 | ||
2. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VBM VSK Mendelu Brno | 45:16 | + 1:12 | |
3. | Eerola Riikka | 3200879 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 46:22 | + 2:18 | |
4. | Schneider-Schiess Silvia | 3070849 | USV TU Dresden | 48:30 | + 4:26 | |
5. | Sandberg Carina | 2920824 | Kuopion Suunnistajat | 53:13 | + 9:09 | |
6. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SSU SK Severka Šumperk | 57:47 | + 13:43 | |
7. | Tichá Jana | TJH6451 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 61:47 | + 17:43 | |
8. | Smelikova Jana | 0800177 | TKE ATU Kosice | 62:10 | + 18:06 | |
9. | Mrázová Pavla | DCE5550 | DCE KOB Dobřichovice | 63:25 | + 19:21 | |
10. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | HCE TJ Sokol Hostivice | 64:44 | + 20:40 | |
11. | Dimitroba Petya | 0980245 | BGT Team Bulgaria | 66:34 | + 22:30 | |
12. | Šimková Hana | UOL6653 | UOL SK UP Olomouc | 69:32 | + 25:28 | |
13. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 82:09 | + 38:05 | |
14. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | SCP OK Sparta Praha | 84:42 | + 40:38 | |
15. | Todorova Margarita | 0980243 | BGT Team Bulgaria | 95:11 | + 51:07 | |
16. | Hector Elisabeth | 3330908 | Opava - Ticháček | 107:12 | + 63:08 | |
17. | Ivanova Elvina | 0980242 | BGT Team Bulgaria | 114:32 | + 70:28 | |
Kosová Michaela | SRK6752 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | CHT OOB SK Chrast | 57:58 | ||
2. | Veverková Iveta | VAM6452 | VAM OOB Vamberk | 58:08 | + 0:10 | |
3. | Bykadorova Oleksandra | 2800786 | SV Lengefeld | 58:39 | + 0:41 | |
4. | Kadieva Snejana | 0980244 | BGT Team Bulgaria | 60:18 | + 2:20 | |
5. | Julínková Dana | LPU6555 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 60:27 | + 2:29 | |
6. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 66:09 | + 8:11 | |
7. | Peřinková Irena | BBM6550 | BBM BETA URSUS orienteering | 68:02 | + 10:04 | |
8. | Mazúrová Soňa | 1240294 | OK 99 Hradec Králové | 68:53 | + 10:55 | |
9. | Asmolova Iryna | 2800794 | SV Lengefeld | 69:02 | + 11:04 | |
10. | Svobodová Lenka | ROU6650 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 70:40 | + 12:42 | |
11. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 75:47 | + 17:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kjersti Rönning | 3810989 | Rovensko pod Troskami | 42:15 | ||
2. | Butt Jackie | 3010934 | Ounasvaaran hiihtoseura | 50:03 | + 7:48 | |
3. | Moran Caroline | 3450929 | KOB Sokol Pezinok | 51:28 | + 9:13 | |
4. | Harding Sue | 3010836 | Ounasvaaran hiihtoseura | 55:53 | + 13:38 | |
5. | Procházková Miluše | DCE5450 | DCE KOB Dobřichovice | 57:25 | + 15:10 | |
6. | Brown Toni | 2670743 | SG Zittau Süd | 57:48 | + 15:33 | |
7. | Reynolds Margaret | 3010936 | Ounasvaaran hiihtoseura | 57:58 | + 15:43 | |
8. | Nora Lichti Aschwande | 3881020 | Športový klub BIKO Banská Bystrica | 65:27 | + 23:12 | |
9. | Tichá Jiřina | DOB6050 | DOB KOB Dobruška | 82:23 | + 40:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Syslová Iva | TTR6151 | TTR OOB Třebíč | 43:09 | ||
2. | Petrová Věra | VLI6251 | VLI Slavia Liberec orienteering | 45:47 | + 2:38 | |
3. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 48:51 | + 5:42 | |
4. | Kabrtova Iva | PEN6350 | PEN OK Reco Spot | 51:15 | + 8:06 | |
5. | Schreiber Hannelore | 2270702 | SK Hlinsko | 55:39 | + 12:30 | |
6. | Vlčková Pavla | TYN6351 | TYN OOB Týniště nad Orlicí | 57:08 | + 13:59 | |
7. | Hájková Lenka | ZBM0000 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 105:28 | + 62:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bourne Jenny | 0820190 | EUR Eureka Orienteers | 38:08 | ||
2. | Rosecká Alena | PZR5654 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:48 | + 7:40 | |
3. | Víchová Ladislava | LPU5851 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 49:26 | + 11:18 | |
4. | Novotná Jiřina | LPU5654 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:46 | + 15:38 | |
5. | Vávrová Beata | ASU5651 | ASU Magnus Orienteering | 54:33 | + 16:25 | |
6. | Wood Hilary | 3590954 | Keravan Urheilijat | 56:34 | + 18:26 | |
7. | Maiorescu Niculina | 2460687 | Ostmarka OK | 63:05 | + 24:57 | |
8. | Prendergast Judy | 3670966 | Individual Russia | 102:39 | + 64:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hušková Eva | NPA5754 | NPA SK LOB Nová Paka | 41:32 | ||
2. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | TZL SKOB Zlín | 57:20 | + 15:48 | |
3. | Nováková Jana | NPA5552 | NPA SK LOB Nová Paka | 58:52 | + 17:20 | |
4. | Klimplová Alena | LPU5551 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 61:06 | + 19:34 | |
5. | Bashkina Tetyana | 2800785 | SV Lengefeld | 71:27 | + 29:55 | |
6. | Gardner Sian | 3550946 | Farmaceut Bratislava | 73:12 | + 31:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | TZL SKOB Zlín | 39:02 | ||
2. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | VLI Slavia Liberec orienteering | 49:14 | + 10:12 | |
3. | Křížová Zdenka | PZR5051 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:25 | + 10:23 | |
4. | Bartoňová Marie | BOR5351 | BOR OK JISKRA NOVÝ BOR | 53:28 | + 14:26 | |
5. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | VLI Slavia Liberec orienteering | 59:24 | + 20:22 | |
6. | Finch Val | 2710752 | German O-Team | 60:37 | + 21:35 | |
7. | Nistoreanu Valentina | 2460688 | Ostmarka OK | 78:33 | + 39:31 | |
8. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | VLI Slavia Liberec orienteering | 96:56 | + 57:54 | |
9. | Podhorská Věra | FJI5252 | FJI SK FREE Jihlava | 100:56 | + 61:54 | |
Zlesáková Vlasta | JIL5362 | JIL OK Jilemnice | DISK | |||
Kalibánová Jiřina | NPA5351 | NPA SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikorová Marie | BOV4852 | BOV TJ Baník Ostrava OKD | 38:18 | ||
2. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | LTU Lokomotiva Trutnov | 49:29 | + 11:11 | |
3. | Dobos Ilona | 2680747 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 51:26 | + 13:08 | |
4. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 63:12 | + 24:54 | |
5. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | SCP OK Sparta Praha | 70:39 | + 32:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Šimon | HOR0400 | HOR TJ Jiskra Hořice | 22:39 | ||
2. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 25:29 | + 2:50 | |
3. | Doucha Martin | SNA0501 | SNA TJ START Náchod | 38:30 | + 15:51 | |
4. | Pavelec Matěj | NPA0501 | NPA SK LOB Nová Paka | 38:49 | + 16:10 | |
5. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | CHT OOB SK Chrast | 43:19 | + 20:40 | |
6. | Balck Axel | VPO0500 | VPO Vallentuna Össeby OL | 48:33 | + 25:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachnik Stanislaw | STB0303 | STB Stadion Nový Bor | 20:13 | ||
2. | Kožina Štěpán | PGP0300 | PGP SK Praga | 20:31 | + 0:18 | |
3. | Višňa Johan | DKP0401 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 48:37 | + 28:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wolfram Jakob | 2270632 | SK Hlinsko | 35:07 | ||
2. | Féder Medard | 1630427 | SK SKI-OB Šternberk | 37:07 | + 2:00 | |
3. | Pierzchala Michal | 0850202 | UNT UNTS Warszawa | 38:02 | + 2:55 | |
4. | Velde Augusts | 1550397 | SK SNS Smržovka | 41:42 | + 6:35 | |
5. | Poland Noah | 2670742 | SG Zittau Süd | 44:05 | + 8:58 | |
6. | Štefan Vít | STH0202 | STH SK Studenec | 44:09 | + 9:02 | |
7. | Rücker Jan | HOR0201 | HOR TJ Jiskra Hořice | 46:05 | + 10:58 | |
8. | Balck Otto | VPO0300 | VPO Vallentuna Össeby OL | 48:10 | + 13:03 | |
9. | Hankovec Hugo | KAM0201 | KAM SK Kamenice | 52:30 | + 17:23 | |
10. | Šimek Štěpán | UOL0104 | UOL SK UP Olomouc | 62:15 | + 27:08 | |
11. | Weiß Uli | 3831003 | SV Turbine Neubrandenburg | 67:37 | + 32:30 | |
12. | Bradáč David | LLI0203 | LLI TJ Loko Liberec | 68:17 | + 33:10 | |
13. | Schenk Michal | 1240297 | OK 99 Hradec Králové | 70:42 | + 35:35 | |
14. | Urban Dominik | STH0204 | STH SK Studenec | 71:05 | + 35:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 36:01 | ||
2. | Kundrata Jan | JZL0201 | JZL TJ Jižní svahy Zlín | 41:10 | + 5:09 | |
3. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 42:24 | + 6:23 | |
4. | Bolehovský Michal | EKP0200 | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 52:08 | + 16:07 | |
5. | Blattner Thomas | 2270699 | SK Hlinsko | 52:10 | + 16:09 | |
6. | Locker Daniel | SRK0200 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:03 | + 17:02 | |
7. | Laube Tomáš | ROU0000 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 66:57 | + 30:56 | |
Kučera Jan | PHK0100 | PHK OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Ota | KAM9900 | KAM SK Kamenice | 31:29 | ||
2. | Svoboda Michael | TJH9901 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 32:34 | + 1:05 | |
3. | Křivda Tomáš | CHC9901 | CHC K.O.B. Choceň | 32:57 | + 1:28 | |
4. | Melsom Einar | 2890814 | Laihian Luja | 34:36 | + 3:07 | |
5. | Fencl Jonáš | LPU9902 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 34:52 | + 3:23 | |
6. | Šklíba Michal | SRK9900 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:44 | + 5:15 | |
7. | Roudný Martin | LPU0002 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 37:54 | + 6:25 | |
8. | Weiß Nico | 3831002 | SV Turbine Neubrandenburg | 39:46 | + 8:17 | |
8. | Volák Ondřej | BRU0006 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 39:46 | + 8:17 | |
10. | Kašpar Petr | SSU9911 | SSU SK Severka Šumperk | 40:07 | + 8:38 | |
10. | Zviagin Mykyta | 2800793 | SV Lengefeld | 40:07 | + 8:38 | |
12. | Horčička Vít | UOL9919 | UOL SK UP Olomouc | 40:31 | + 9:02 | |
13. | Micko Tobias | 2270634 | SK Hlinsko | 41:37 | + 10:08 | |
14. | Mašata Metoděj | PHK9905 | PHK OK 99 Hradec Králové | 42:04 | + 10:35 | |
15. | Dubovský Andrej | 1630430 | SK SKI-OB Šternberk | 44:16 | + 12:47 | |
16. | Ritter Jan | 3830994 | SV Turbine Neubrandenburg | 45:29 | + 14:00 | |
17. | Eerola Mikko | 3200877 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:51 | + 14:22 | |
18. | Janowski Bartłomiej | 0810180 | WAW KS Spojnia BnO | 46:10 | + 14:41 | |
19. | Wolfram Clemens | 2270631 | SK Hlinsko | 46:21 | + 14:52 | |
20. | Višňa Matěj | DKP9904 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 48:51 | + 17:22 | |
21. | Bradáč Jakub | LLI0002 | LLI TJ Loko Liberec | 49:52 | + 18:23 | |
22. | Rusin Jan | BRU0001 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 50:21 | + 18:52 | |
23. | Bořánek Michal | STE0007 | STE SK SKI-OB Šternberk | 52:30 | + 21:01 | |
24. | Schenk Jakub | 1240296 | OK 99 Hradec Králové | 53:25 | + 21:56 | |
25. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:46 | + 22:17 | |
26. | Svoboda David | TJH0001 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 54:12 | + 22:43 | |
27. | Nestelberger Florian | 3831000 | SV Turbine Neubrandenburg | 55:14 | + 23:45 | |
28. | Roudný Václav | LPU0001 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 57:55 | + 26:26 | |
29. | Seleznov Konstantyn | 2800789 | SV Lengefeld | 62:39 | + 31:10 | |
30. | Melichar Petr | LLI0001 | LLI TJ Loko Liberec | 64:33 | + 33:04 | |
31. | Stadlober Rafael | 3830996 | SV Turbine Neubrandenburg | 68:43 | + 37:14 | |
32. | Porubský Peter | 0540114 | CNR ŠK Cart-print Nitra | 143:52 | + 112:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thoř Tomáš | TUV9903 | TUV SOK TJ TURNOV | 40:39 | ||
2. | Janečka Viktor | JPV9917 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 61:46 | + 21:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hector Simon | 3330904 | Opava - Ticháček | 28:51 | ||
2. | Eerola Teemu | 3200876 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 32:56 | + 4:05 | |
3. | Wolf Filip | TUR9701 | TUR OOB TJ Turnov | 34:12 | + 5:21 | |
4. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 35:15 | + 6:24 | |
5. | Skog Jaakko | 2150587 | KTV Koovee | 35:54 | + 7:03 | |
6. | Frýba Dominik | SJI9702 | SJI OK Jihlava | 36:08 | + 7:17 | |
7. | Wieczorek Marcin | STB9701 | STB Stadion Nový Bor | 36:20 | + 7:29 | |
8. | Staisiunas Edvinas | 1550398 | SK SNS Smržovka | 36:25 | + 7:34 | |
9. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | LLI TJ Loko Liberec | 36:26 | + 7:35 | |
10. | Bořil Jan | SJI9700 | SJI OK Jihlava | 36:52 | + 8:01 | |
11. | Pernu Lari | 3060847 | Ekonom Banska Bystrica | 36:53 | + 8:02 | |
12. | Braun Emanuel | 2270985 | SK Hlinsko | 36:59 | + 8:08 | |
13. | Hirš Otakar | VBM9801 | VBM VSK Mendelu Brno | 37:13 | + 8:22 | |
14. | Roux Fleury | 3481053 | UKS ARKADY Raszkow | 37:46 | + 8:55 | |
15. | Semerád Antonín | DKP9801 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 38:24 | + 9:33 | |
16. | Matějka Lukáš | LTP9802 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 38:54 | + 10:03 | |
17. | Bendák Jan | LTU9801 | LTU Lokomotiva Trutnov | 39:37 | + 10:46 | |
18. | Germanavicius Pranas | 1550400 | SK SNS Smržovka | 39:52 | + 11:01 | |
19. | Melioli Andrea | 3290894 | Hiidenkiertäjät | 40:53 | + 12:02 | |
20. | Barannyk Kyrylo | 2800784 | SV Lengefeld | 41:17 | + 12:26 | |
21. | Wolowczyk Michal | 0850201 | UNT UNTS Warszawa | 41:36 | + 12:45 | |
22. | Koštejn Vít | DOK9800 | DOK OK Doksy | 41:40 | + 12:49 | |
23. | Mossakowski Wojtek | 0810186 | WAW KS Spojnia BnO | 41:55 | + 13:04 | |
24. | Locker Tomáš | SRK9802 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:26 | + 13:35 | |
25. | Čermák Adam | PGP9701 | PGP SK Praga | 42:37 | + 13:46 | |
26. | Tait Samuele | 3290893 | Hiidenkiertäjät | 43:12 | + 14:21 | |
27. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | HLV KČT - OB Holešov | 45:27 | + 16:36 | |
28. | Rutka Jan | 0850203 | UNT UNTS Warszawa | 45:51 | + 17:00 | |
29. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BBM BETA URSUS orienteering | 46:42 | + 17:51 | |
30. | Kočí Josef | JPV9824 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 47:10 | + 18:19 | |
31. | Mielec Jaromír | AOV9701 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 49:00 | + 20:09 | |
32. | Cienciala Jan | TRI9801 | TRI TJ TŽ Třinec | 49:37 | + 20:46 | |
33. | Lerchegger Max | 2270629 | SK Hlinsko | 54:58 | + 26:07 | |
34. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:36 | + 26:45 | |
35. | Bosley Addison | 1230670 | SK Praga | 56:59 | + 28:08 | |
36. | Josh de Klerk | 3500937 | HOC '93 | 57:49 | + 28:58 | |
37. | Borkowski Maciej | 0810182 | WAW KS Spojnia BnO | 59:57 | + 31:06 | |
38. | Pryjma Fryderyk | 0810185 | WAW KS Spojnia BnO | 60:56 | + 32:05 | |
39. | Valášek Jiří | KAM9700 | KAM SK Kamenice | 80:17 | + 51:26 | |
40. | Vyskočil Štěpán | VAM9701 | VAM OOB Vamberk | 84:55 | + 56:04 | |
Mogurenko Viktor | 3180868 | BŠMŠ | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janusauskas Paulius | 1550403 | SK SNS Smržovka | 44:44 | ||
2. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BBM BETA URSUS orienteering | 48:57 | + 4:13 | |
3. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | BOR OK JISKRA NOVÝ BOR | 50:04 | + 5:20 | |
4. | Krenn Martin | 3830999 | SV Turbine Neubrandenburg | 56:35 | + 11:51 | |
5. | Loidolt Clemens | 3830993 | SV Turbine Neubrandenburg | 56:36 | + 11:52 | |
6. | Zechner Andreas | 3831005 | SV Turbine Neubrandenburg | 58:19 | + 13:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | KAM SK Kamenice | 37:45 | ||
2. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:51 | + 0:06 | |
3. | Perrin Arnaud | 3481050 | UKS ARKADY Raszkow | 38:48 | + 1:03 | |
4. | Sandberg Oskar | 2920826 | Kuopion Suunnistajat | 39:06 | + 1:21 | |
5. | Szeliga Bartlomiej | STB9601 | STB Stadion Nový Bor | 40:11 | + 2:26 | |
6. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:50 | + 4:05 | |
7. | Illner Vojtěch | DKP9600 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 42:56 | + 5:11 | |
8. | Fürst Matouš | LLI9603 | LLI TJ Loko Liberec | 43:31 | + 5:46 | |
9. | Jurica Jan | LPU9611 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 44:58 | + 7:13 | |
10. | Horák Patrik | TUR9502 | TUR OOB TJ Turnov | 45:12 | + 7:27 | |
11. | Landovský Jakub | PGP9601 | PGP SK Praga | 45:22 | + 7:37 | |
12. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BBM BETA URSUS orienteering | 45:30 | + 7:45 | |
13. | Veselý Jakub | PGP9503 | PGP SK Praga | 46:00 | + 8:15 | |
14. | Stormer Oskar | 2890839 | Laihian Luja | 46:02 | + 8:17 | |
15. | Germanavicius Martynas | 1550402 | SK SNS Smržovka | 46:10 | + 8:25 | |
16. | Dawson Aidan | 2880813 | Lynx | 46:24 | + 8:39 | |
17. | Glonek Jakub | AOV9602 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 48:04 | + 10:19 | |
18. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | SJI OK Jihlava | 49:26 | + 11:41 | |
19. | Hector David | 3330903 | Opava - Ticháček | 49:45 | + 12:00 | |
20. | Vaniš Ondřej | TJN9500 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 51:01 | + 13:16 | |
21. | Pałka Szymon | 1440765 | SILD team Praha | 53:54 | + 16:09 | |
22. | Nejman Stanislav | CHA9500 | CHA OK Chrastava | 56:18 | + 18:33 | |
23. | Laraia Michael | 1230369 | SK Praga | 57:16 | + 19:31 | |
24. | Stabler John | 1230668 | SK Praga | 57:40 | + 19:55 | |
25. | Slíva Jan | LCE9602 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 62:24 | + 24:39 | |
26. | O'Leary Daniel | 1230667 | SK Praga | 63:57 | + 26:12 | |
27. | Peter Carides | 3500938 | HOC '93 | 77:10 | + 39:25 | |
Melsom Sigurd | 2890815 | Laihian Luja | DISK | |||
Butt Harry | 3010935 | Ounasvaaran hiihtoseura | DISK | |||
Waněk Adam | VRL9501 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajkus Radim | JPV9509 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 41:17 | ||
2. | Janowski Mateusz | 0810179 | WAW KS Spojnia BnO | 50:12 | + 8:55 | |
3. | Gardner Alastair | 3550948 | Farmaceut Bratislava | 66:16 | + 24:59 | |
4. | Aksonov Kyrylo | 2800781 | SV Lengefeld | 76:28 | + 35:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svarer Tobias Karlsmose | 3941026 | Finnish junior O-team | 41:39 | |||
2. | Horvát Petr | ASU9447 | ASU Magnus Orienteering | 42:22 | + 0:43 | 7830 | |
3. | Rindom Henrik | 3951027 | Neregistrovaní | 42:25 | + 0:46 | ||
4. | Petersen Stefan Frands | 3961029 | OK Kare | 43:21 | + 1:42 | ||
5. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | ABM KOB Moira Brno | 45:35 | + 3:56 | 7291 | |
6. | Kettner Lukáš | KAM9403 | KAM SK Kamenice | 45:43 | + 4:04 | 7269 | |
7. | Rauturier Maxime | 3380916 | Söders-Tyresö | 46:05 | + 4:26 | ||
8. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | ABM KOB Moira Brno | 46:51 | + 5:12 | 7079 | |
9. | Roux Corentin | 3481049 | UKS ARKADY Raszkow | 48:08 | + 6:29 | ||
10. | Miller William | 1230669 | SK Praga | 48:12 | + 6:33 | ||
11. | Stéphany Antoine | 3380919 | Söders-Tyresö | 49:16 | + 7:37 | ||
12. | Jurczyk Tomasz | 2080557 | OOB TJ Zlaté Hory | 50:06 | + 8:27 | ||
13. | Pova Ondřej | KRL9304 | KRL Kometa kralovice | 50:19 | + 8:40 | 6498 | |
14. | Kordala Michał | 1440764 | SILD team Praha | 50:53 | + 9:14 | ||
15. | Rusý Tomáš | KAM9301 | KAM SK Kamenice | 52:03 | + 10:24 | 6207 | |
16. | Teller Lukas | 2530713 | Säterbygdens OK | 53:52 | + 12:13 | ||
17. | Grant Jacob | 1230671 | SK Praga | 55:46 | + 14:07 | ||
18. | Klaška Pavel | DKP9301 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 56:19 | + 14:40 | 5493 | |
19. | Rohel Marek | AOV9401 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 59:50 | + 18:11 | 4903 | |
20. | Petr Pavel | VLI9400 | VLI Slavia Liberec orienteering | 61:49 | + 20:10 | 4571 | |
21. | Šlajs Daniel | KRL9403 | KRL Kometa kralovice | 64:37 | + 22:58 | 4102 | |
22. | Uhlíř Marek | LBE9400 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 66:40 | + 25:01 | 3759 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pawlak Bartosz | 2911092 | Helsingin Suunnistajat | 52:59 | |||
2. | Minakov Alexander | 3650963 | Šumperk | 55:29 | + 2:30 | ||
3. | Bravený Vít | ZBM9102 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 56:44 | + 3:45 | 9189 | |
4. | Hradec Pavel | TUR8801 | TUR OOB TJ Turnov | 57:03 | + 4:04 | 9139 | |
5. | Janata Martin | DKP8306 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 57:07 | + 4:08 | 9128 | |
6. | Masnyy Yury | OMC | OMC Orienta-MosCompass | 57:30 | + 4:31 | ||
7. | Bukovac Palo | ZBM8101 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 58:16 | + 5:17 | 8943 | |
8. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | ABM KOB Moira Brno | 59:00 | + 6:01 | 8825 | |
9. | Lysell Jesper | 3130860 | SKS | 59:56 | + 6:57 | ||
10. | Podziński Rafał | 1440367 | SILD team Praha | 60:45 | + 7:46 | ||
11. | Hostaš Petr | TUR9001 | TUR OOB TJ Turnov | 60:49 | + 7:50 | 8533 | |
11. | Zháňal Jan | ZBM8721 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 60:49 | + 7:50 | 8533 | |
13. | Luštický Martin | HOR8700 | HOR TJ Jiskra Hořice | 61:20 | + 8:21 | 8450 | |
14. | Klapal Jan | LPU9006 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 62:11 | + 9:12 | 8314 | |
15. | Škoda Jakub | VLI8800 | VLI Slavia Liberec orienteering | 65:07 | + 12:08 | 7843 | |
16. | Zelinka Jiří | MBM8740 | MBM O-mikron | 65:20 | + 12:21 | 7808 | |
17. | François Joly | 3991032 | GB O Squad | 65:45 | + 12:46 | ||
18. | Vlček Martin | TUR8702 | TUR OOB TJ Turnov | 66:58 | + 13:59 | 7545 | |
19. | Chudzik Dominik | 1440368 | SILD team Praha | 67:51 | + 14:52 | ||
20. | Konotopetz Damian | 4241068 | Tak určitě | 68:43 | + 15:44 | ||
21. | Barcik Robert | 3140861 | Radioklub OK1KYP Praha | 70:45 | + 17:46 | ||
22. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | CHT OOB SK Chrast | 71:25 | + 18:26 | 6831 | |
23. | Charuba Łukasz | 1440366 | SILD team Praha | 71:55 | + 18:56 | ||
24. | Piłkowski Tadeusz | 2250619 | LOK BERLIN | 73:31 | + 20:32 | ||
25. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | TUR OOB TJ Turnov | 73:50 | + 20:51 | 6442 | |
26. | Asmolov Oleksii | 2800780 | SV Lengefeld | 75:07 | + 22:08 | ||
27. | Rauturier Benoit | 3380917 | Söders-Tyresö | 78:22 | + 25:23 | ||
28. | Váňa Martin | TUR8401 | TUR OOB TJ Turnov | 81:17 | + 28:18 | 5245 | |
29. | Novotný Ondřej | ABM9211 | ABM KOB Moira Brno | 82:46 | + 29:47 | 5007 | |
30. | Bencúr Juraj | LCE7701 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 83:49 | + 30:50 | 4838 | |
31. | Mazan Bartłomiej | 2400673 | Nakkilan Wisa | 84:32 | + 31:33 | ||
32. | Krajčovič Martin | 2830799 | Warsaw Heroes | 86:04 | + 33:05 | ||
33. | Kováč Michal | 1240300 | OK 99 Hradec Králové | 93:25 | + 40:26 | ||
34. | Fiala Petr | LPU8701 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 93:32 | + 40:33 | 3277 | |
35. | Burley Mark | 2570718 | TSV Berlin | 97:32 | + 44:33 | ||
36. | Hierweg Karol | 2830800 | Warsaw Heroes | 112:06 | + 59:07 | ||
Wolf Daniel | TUR9100 | TUR OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Kobr Tomáš | TJN8901 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | DISK | 0 | |||
Cronin Richard | 2570719 | TSV Berlin | DISK | ||||
Cahel Marek | LCE8803 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janda Martin | DOB8002 | DOB KOB Dobruška | 51:16 | 8221 | ||
2. | Novák Jiří | NPA7502 | NPA SK LOB Nová Paka | 51:24 | + 0:08 | 8199 | |
3. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | TUV SOK TJ TURNOV | 52:03 | + 0:47 | 8096 | |
4. | Janovský Tomáš | PGP6401 | PGP SK Praga | 52:20 | + 1:04 | 8051 | |
5. | Otrusina Jiří | JPV8201 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 52:23 | + 1:07 | 8044 | |
6. | Zdeněk Mazal | VBM8103 | VBM VSK Mendelu Brno | 53:56 | + 2:40 | 7798 | |
7. | Fátor Jan | DOB7907 | DOB KOB Dobruška | 54:12 | + 2:56 | 7756 | |
8. | Suchý Petr | LPM7820 | LPM Lokomotiva Plzen | 54:43 | + 3:27 | 7674 | |
9. | Slezák Jiří | LCE9001 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:54 | + 3:38 | 7645 | |
10. | Hošek Radim | DOB8737 | DOB KOB Dobruška | 55:30 | + 4:14 | 7550 | |
11. | Kadavý Petr | CHA7800 | CHA OK Chrastava | 55:54 | + 4:38 | 7486 | |
12. | Gardner Robert | 3550947 | Farmaceut Bratislava | 56:06 | + 4:50 | ||
13. | Kočí Martin | VBM8702 | VBM VSK Mendelu Brno | 56:11 | + 4:55 | 7441 | |
14. | Skyva Petr | STE6501 | STE SK SKI-OB Šternberk | 56:49 | + 5:33 | 7341 | |
15. | Hanč Petr | VRL8001 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:15 | + 6:59 | 7114 | |
15. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | NPA SK LOB Nová Paka | 58:15 | + 6:59 | 7114 | |
17. | Spišiak Marián | 4261070 | Ekonom Praha Outdoor | 58:24 | + 7:08 | ||
18. | Pachnik Wojciech | STB9101 | STB Stadion Nový Bor | 58:46 | + 7:30 | 7032 | |
19. | Picek Jan | TJN9101 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 59:13 | + 7:57 | 6961 | |
20. | Galla Franciszek | STB9100 | STB Stadion Nový Bor | 60:25 | + 9:09 | ||
21. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | DOB KOB Dobruška | 62:27 | + 11:11 | 6448 | |
22. | Doucha Jiří | SNA7105 | SNA TJ START Náchod | 63:21 | + 12:05 | 6305 | |
22. | Přikryl Petr | ABM6708 | ABM KOB Moira Brno | 63:21 | + 12:05 | 6305 | |
24. | Schwarzenberger Stefan | 3070850 | USV TU Dresden | 63:40 | + 12:24 | ||
25. | Novák Zdeněk | NPA7701 | NPA SK LOB Nová Paka | 64:25 | + 13:09 | 6136 | |
26. | Grote Andreas | 2790779 | USG Chemnitz | 65:41 | + 14:25 | ||
27. | Loniewski Grzegorz | 3381040 | Söders-Tyresö | 65:58 | + 14:42 | ||
28. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 72:53 | + 21:37 | 4794 | |
29. | Coen Dieter | 4021037 | ASPV OA Šumperk | 75:30 | + 24:14 | ||
30. | Dragowski Piotr | 2250838 | LOK BERLIN | 75:32 | + 24:16 | ||
31. | Záveský Marek | CET9001 | CET Loko Česká Třebová | 77:31 | + 26:15 | 4060 | |
32. | Klapal Michal | VAM8802 | VAM OOB Vamberk | 79:22 | + 28:06 | 3767 | |
33. | Bartnik Konrad | PLF | PLF Polish Fighters | 83:15 | + 31:59 | ||
34. | Wieszaczewski Jacek | 1900517 | YETTI & PINGUIN | 94:29 | + 43:13 | ||
35. | Randík Jan | SOB8703 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | 96:23 | + 45:07 | 1070 | |
Sedlák Radek | SNA7501 | SNA TJ START Náchod | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukátko Jan | LPU8105 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:51 | 5720 | ||
2. | Pavelka Jan | MBM8500 | MBM O-mikron | 54:55 | + 1:04 | 5610 | |
3. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | CHC K.O.B. Choceň | 55:25 | + 1:34 | 5559 | |
4. | Albl Slávek | LME7600 | LME SK Los Mělník | 57:49 | + 3:58 | 5312 | |
5. | Chrást Tomáš | STH7401 | STH SK Studenec | 59:15 | + 5:24 | 5164 | |
6. | Petr Josef | VLI6300 | VLI Slavia Liberec orienteering | 59:26 | + 5:35 | 5146 | |
7. | Šrubař Michal | MBM8606 | MBM O-mikron | 61:50 | + 7:59 | 4899 | |
8. | Kořan Pavel | VBM7401 | VBM VSK Mendelu Brno | 64:00 | + 10:09 | 4676 | |
9. | Kopasz Róbert | 2770770 | ESV Lok Bad Schandau | 66:26 | + 12:35 | ||
10. | Cupák Jiří | VRL7201 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:00 | + 13:09 | 4367 | |
11. | Klomínský Václav | KPY8700 | KPY SKOB Sokol Kralupy | 67:56 | + 14:05 | 4271 | |
12. | Andreev Sergey | 3580952 | Raumar orientering | 69:48 | + 15:57 | ||
13. | Hrouda Martin | FSP7612 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 71:38 | + 17:47 | 3891 | |
14. | Komárek Arnošt | TJH7701 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 71:48 | + 17:57 | 3874 | |
15. | Kučerka Jan | LIT8002 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 71:58 | + 18:07 | 3857 | |
16. | Suchomel Vít | MBM8448 | MBM O-mikron | 84:57 | + 31:06 | 2521 | |
17. | Połomski Mateusz | 1440766 | SILD team Praha | 85:15 | + 31:24 | ||
Kolosov Oleg | UKR UKR | DISK | |||||
Gyurcsik Peter | 2810796 | Naturfreunde Wien | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Filip | ASU9243 | ASU Magnus Orienteering | 42:11 | 3517 | ||
2. | Ryjáček Jan | LPM8004 | LPM Lokomotiva Plzen | 57:29 | + 15:18 | 2660 | |
3. | Svoboda Jakub | ROU9301 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 57:50 | + 15:39 | 2640 | |
4. | Horáček Matěj | TUV8501 | TUV SOK TJ TURNOV | 72:37 | + 30:26 | 1813 | |
5. | Parson Ben | USA Orienteering USA | 72:51 | + 30:40 | |||
6. | Prášek Přemysl | KAM9305 | KAM SK Kamenice | 86:16 | + 44:05 | 1049 | |
7. | Hostinský Jakub | 0320074 | JHO Jakub Hostinský | 110:18 | + 68:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ocvirk Edi | 0450095 | JAP OK Japetic | 54:28 | ||
2. | Procházka Antonín | DCE5500 | DCE KOB Dobřichovice | 55:36 | + 1:08 | |
3. | Sabou Gabriel | 0990249 | UNB UNEFS Bucharest | 57:42 | + 3:14 | |
4. | Binar Robert | UOL7500 | UOL SK UP Olomouc | 59:20 | + 4:52 | |
5. | Mikluš Marián | 1240283 | OK 99 Hradec Králové | 61:15 | + 6:47 | |
6. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 63:14 | + 8:46 | |
7. | Peterka František | TJP4900 | TJP TJ TROJA Praha | 67:54 | + 13:26 | |
8. | Jordanov Plamen | 0981063 | BGT Team Bulgaria | 73:26 | + 18:58 | |
9. | Kůstka Marek | VIC6403 | VIC OB Vizovice | 73:28 | + 19:00 | |
10. | Chmelař Daniel | VIC7212 | VIC OB Vizovice | 82:35 | + 28:07 | |
11. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | 87:22 | + 32:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rutkauskas Arvydas | 1550392 | SK SNS Smržovka | 57:03 | ||
2. | Locker Martin | SRK7001 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:12 | + 0:09 | |
3. | Šklíba Jan | SRK7501 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:02 | + 0:59 | |
4. | Odehnal Luděk | ADA7401 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 59:10 | + 2:07 | |
5. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SMB SKOB Sigmat Mladá Boleslav | 65:37 | + 8:34 | |
6. | Volák Pavel | BRU7001 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 67:27 | + 10:24 | |
7. | Kos Michal | SRK6802 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:31 | + 14:28 | |
8. | Václavek Jan | LPU7816 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 71:53 | + 14:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borbás Nándor | 2770776 | ESV Lok Bad Schandau | 42:50 | ||
2. | Arnošt Kamil | VSP7301 | VSP USK Praha | 46:57 | + 4:07 | |
3. | Budriunas Justas | 1550394 | SK SNS Smržovka | 47:59 | + 5:09 | |
4. | Filip Libor | SRK7101 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:09 | + 5:19 | |
5. | Porubský Július | 0540116 | CNR ŠK Cart-print Nitra | 55:00 | + 12:10 | |
6. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | SSU SK Severka Šumperk | 61:42 | + 18:52 | |
7. | Pachnik Dariusz | STB6901 | STB Stadion Nový Bor | 62:48 | + 19:58 | |
8. | Staszak Artur | 0850987 | UNT UNTS Warszawa | 77:11 | + 34:21 | |
9. | Kolev Krasimir | 0980239 | BGT Team Bulgaria | 79:55 | + 37:05 | |
10. | Takis Feridun | 1330348 | SK Radioklub Blansko | 80:23 | + 37:33 | |
Švancar Martin | CHA7000 | CHA OK Chrastava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Jan | BBM7205 | BBM BETA URSUS orienteering | 36:51 | ||
2. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 45:25 | + 8:34 | |
3. | Funda Jiří | API6401 | API OK Andante Písek | 47:35 | + 10:44 | |
4. | Kubec Martin | DOB7002 | DOB KOB Dobruška | 49:20 | + 12:29 | |
5. | Kubičko Pavel | SJH7201 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 52:44 | + 15:53 | |
6. | Kubičko Petr | SJH6901 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 54:41 | + 17:50 | |
7. | Kolář Viktor | HOR7300 | HOR TJ Jiskra Hořice | 55:51 | + 19:00 | |
8. | Féder Medard | 1630428 | SK SKI-OB Šternberk | 58:15 | + 21:24 | |
9. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LLI TJ Loko Liberec | 58:44 | + 21:53 | |
10. | Čierny Jozef | 1990541 | USK Praha | 60:05 | + 23:14 | |
11. | Kašpar Václav | TYN7001 | TYN OOB Týniště nad Orlicí | 64:13 | + 27:22 | |
12. | Šritr Martin | TUV6802 | TUV SOK TJ TURNOV | 64:55 | + 28:04 | |
13. | Eichler Petr | KAS6900 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 68:44 | + 31:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Weber Tim Falck | 3851007 | ŠK VAZKA Bratislava | 41:41 | ||
2. | Eerola Severi | 3200880 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 42:42 | + 1:01 | |
3. | Škvor Martin | KAM6700 | KAM SK Kamenice | 42:44 | + 1:03 | |
4. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BBM BETA URSUS orienteering | 46:08 | + 4:27 | |
5. | Kaplan Jan | LPU6401 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 46:34 | + 4:53 | |
6. | Šmelík Juraj | 1240288 | OK 99 Hradec Králové | 49:50 | + 8:09 | |
7. | Sandberg Per | 2920825 | Kuopion Suunnistajat | 51:07 | + 9:26 | |
8. | Heim Peter | 2720753 | Ringerike O-lag | 53:25 | + 11:44 | |
9. | Melsom Terje | 2890816 | Laihian Luja | 53:36 | + 11:55 | |
10. | Šimek Roman | UOL6503 | UOL SK UP Olomouc | 54:57 | + 13:16 | |
11. | Killar Marek | LTU6801 | LTU Lokomotiva Trutnov | 55:11 | + 13:30 | |
12. | Fürst Aleš | LLI6801 | LLI TJ Loko Liberec | 56:29 | + 14:48 | |
13. | Atanasov Aleksandar | 0980240 | BGT Team Bulgaria | 57:44 | + 16:03 | |
14. | Višňa Petr | DKP6602 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 58:22 | + 16:41 | |
15. | Dzhuliev Mladen | 0980246 | BGT Team Bulgaria | 60:09 | + 18:28 | |
16. | Valach Petr | LPU6505 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 60:35 | + 18:54 | |
17. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | HLV KČT - OB Holešov | 64:26 | + 22:45 | |
18. | Bernardo Jose | 2820797 | OLC Wienerwald | 64:51 | + 23:10 | |
19. | Robertson John | 0660133 | OHV Orienteering Hutt Valley | 72:05 | + 30:24 | |
20. | Bendák Petr | LTU6500 | LTU Lokomotiva Trutnov | 73:47 | + 32:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Corrado Arduini | 3290892 | Hiidenkiertäjät | 48:16 | ||
2. | Skog Jouko | 2150588 | KTV Koovee | 54:46 | + 6:30 | |
3. | Holec Honza | MOV6701 | MOV SKOB Ostrava | 61:19 | + 13:03 | |
4. | Hruška Tomáš | YBM6401 | YBM Klub turistů a lyžařů Brno | 68:58 | + 20:42 | |
5. | Schenk Róbert | 1240295 | OK 99 Hradec Králové | 69:37 | + 21:21 | |
6. | Sanna Roberto | DKP6703 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 73:38 | + 25:22 | |
7. | Sysel Svatobor | TTR6202 | TTR OOB Třebíč | 77:37 | + 29:21 | |
8. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 82:02 | + 33:46 | |
9. | Janowski Piotr | 0810178 | WAW KS Spojnia BnO | 83:20 | + 35:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Harding Quentin | 3010835 | Ounasvaaran hiihtoseura | 36:19 | ||
2. | Vávra Martin | HOR6302 | HOR TJ Jiskra Hořice | 44:21 | + 8:02 | |
3. | Kožina Petr | PGP6000 | PGP SK Praga | 45:49 | + 9:30 | |
4. | Pacher Hannes | 2270621 | SK Hlinsko | 46:54 | + 10:35 | |
5. | Wolowczyk Marek | 0850199 | UNT UNTS Warszawa | 47:23 | + 11:04 | |
6. | Kellner Gerhard | 2270625 | SK Hlinsko | 49:16 | + 12:57 | |
7. | Hector Jorgen | 3330905 | Opava - Ticháček | 50:14 | + 13:55 | |
8. | Hošek Lubomír | VCB6101 | VCB OB České Budějovice | 52:33 | + 16:14 | |
8. | Roudný Václav | LPU6102 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 52:33 | + 16:14 | |
10. | Westin Kjell | 2050548 | SK Žabovřesky Brno | 54:16 | + 17:57 | |
11. | Petráček Aleš | SJI6301 | SJI OK Jihlava | 54:30 | + 18:11 | |
12. | Kettner Pavel | HCE5900 | HCE TJ Sokol Hostivice | 55:46 | + 19:27 | |
13. | Veljačik Pavel | SCP6200 | SCP OK Sparta Praha | 55:53 | + 19:34 | |
14. | Miyakawa Tatsuya | 3250888 | péčkaři | 56:02 | + 19:43 | |
15. | Hirš Libor | VBM6000 | VBM VSK Mendelu Brno | 57:42 | + 21:23 | |
16. | Watson Graham | 3010837 | Ounasvaaran hiihtoseura | 58:15 | + 21:56 | |
17. | Roux Jacky | 3481052 | UKS ARKADY Raszkow | 60:30 | + 24:11 | |
18. | Metherell Alister | 3520941 | SVK Junior team | 63:22 | + 27:03 | |
19. | Bandt Uli | 2530712 | Säterbygdens OK | 66:07 | + 29:48 | |
20. | Bořil Petr | SJI6207 | SJI OK Jihlava | 66:46 | + 30:27 | |
21. | Hošek Ladislav | SCP6001 | SCP OK Sparta Praha | 67:57 | + 31:38 | |
22. | Šimek Miroslav | LME6300 | LME SK Los Mělník | 69:25 | + 33:06 | |
23. | Yee David | 1230666 | SK Praga | 70:57 | + 34:38 | |
24. | Poland David | 2670741 | SG Zittau Süd | 76:02 | + 39:43 | |
25. | Glynn de Klerk | 3500939 | HOC '93 | 77:53 | + 41:34 | |
26. | Bruce Barnett | 2670744 | SG Zittau Süd | 78:30 | + 42:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andreas Huber | 3810988 | Rovensko pod Troskami | 36:21 | ||
2. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 39:50 | + 3:29 | |
3. | Mazúr Milan | 1240293 | OK 99 Hradec Králové | 50:16 | + 13:55 | |
4. | Formanko Dušan | 1240301 | OK 99 Hradec Králové | 52:08 | + 15:47 | |
5. | Novotný Miroslav | LPU5905 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 55:58 | + 19:37 | |
6. | Vydra Pavel | PEN6200 | PEN OK Reco Spot | 59:30 | + 23:09 | |
7. | Černý Petr | ALB6001 | ALB OOB Albrechtice nad Orlicí | 64:05 | + 27:44 | |
8. | Melichar Jaromír | LLI6301 | LLI TJ Loko Liberec | 67:53 | + 31:32 | |
9. | Hájek Petr | ZBM6301 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 75:47 | + 39:26 | |
10. | Bláha Leoš | JHB6207 | JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 86:01 | + 49:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lawford Geoff | 0820189 | EUR Eureka Orienteers | 37:48 | ||
2. | Škorpil Martin | HOR5700 | HOR TJ Jiskra Hořice | 38:44 | + 0:56 | |
3. | Friessnig Joachim | 2270640 | SK Hlinsko | 40:40 | + 2:52 | |
4. | Hornik Zbigniew | 4191060 | OL-Team Wehrsdorf | 43:30 | + 5:42 | |
5. | Sepp Hones | 0020004 | HSV HSV Ried | 44:22 | + 6:34 | |
6. | Gardner Richard | 3550945 | Farmaceut Bratislava | 46:33 | + 8:45 | |
7. | Dachev Stoyan | 0980247 | BGT Team Bulgaria | 47:27 | + 9:39 | |
8. | Gurka Jiří | TUV4601 | TUV SOK TJ TURNOV | 47:53 | + 10:05 | |
9. | Parson Tim | 1230754 | SK Praga | 48:09 | + 10:21 | |
10. | Moran Ian | 3450930 | KOB Sokol Pezinok | 50:01 | + 12:13 | |
11. | Dimitrov Dimitar | 0980248 | BGT Team Bulgaria | 51:35 | + 13:47 | |
12. | Konopáč Jiří | TUR5803 | TUR OOB TJ Turnov | 52:05 | + 14:17 | |
13. | Knap Jan | LPU5101 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 52:36 | + 14:48 | |
14. | Juřeník Josef | MOV5201 | MOV SKOB Ostrava | 52:59 | + 15:11 | |
15. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | DCE KOB Dobřichovice | 54:20 | + 16:32 | |
16. | Tichý Boris | DOB5500 | DOB KOB Dobruška | 56:14 | + 18:26 | |
17. | Stefan Aschwanden | 3881019 | Športový klub BIKO Banská Bystrica | 60:59 | + 23:11 | |
18. | Olbrycht Janusz | 0900212 | OLB OLBnO | 90:11 | + 52:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimpl Petr | LPU5401 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 52:35 | ||
2. | Vlček Josef | TYN5602 | TYN OOB Týniště nad Orlicí | 54:36 | + 2:01 | |
3. | Vícha Vladimír | LPU5801 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 60:43 | + 8:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | VLI Slavia Liberec orienteering | 39:31 | ||
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | VLI Slavia Liberec orienteering | 41:49 | + 2:18 | |
3. | Dent Nick | 3590955 | Keravan Urheilijat | 42:17 | + 2:46 | |
4. | Farář Václav | LPU5201 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 43:40 | + 4:09 | |
5. | Jelínek Petr | TZL4902 | TZL SKOB Zlín | 46:06 | + 6:35 | |
6. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | NPA SK LOB Nová Paka | 48:51 | + 9:20 | |
7. | Horáček Miroslav | VLI5000 | VLI Slavia Liberec orienteering | 50:06 | + 10:35 | |
8. | Rejmont Milan | LTU4801 | LTU Lokomotiva Trutnov | 50:59 | + 11:28 | |
9. | Štregl Tomáš | VRL5001 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:33 | + 14:02 | |
10. | Jelínek Vít | TZL5102 | TZL SKOB Zlín | 54:11 | + 14:40 | |
11. | Erlebach Josef | JIL5201 | JIL OK Jilemnice | 55:23 | + 15:52 | |
12. | Čípa Jiří | CET5002 | CET Loko Česká Třebová | 55:27 | + 15:56 | |
13. | Roome Martyn | 3010901 | Ounasvaaran hiihtoseura | 59:56 | + 20:25 | |
14. | Finch Ted | 2710751 | German O-Team | 61:03 | + 21:32 | |
15. | Novák Karel | NPA5001 | NPA SK LOB Nová Paka | 63:32 | + 24:01 | |
16. | Maiorescu Gabriel | 2460689 | Ostmarka OK | 67:20 | + 27:49 | |
Farář Jaroslav | VRL5002 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukaseder Hubert | 2270700 | SK Hlinsko | 47:49 | ||
2. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BBM BETA URSUS orienteering | 65:40 | + 17:51 | |
3. | Blecha Ladislav | FJI5106 | FJI SK FREE Jihlava | 78:16 | + 30:27 | |
4. | Féder Medard | 1630431 | SK SKI-OB Šternberk | 94:56 | + 47:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:56 | ||
2. | Strib Hans Christian | 3931025 | TJ Rapid Bratislava | 46:03 | + 2:07 | |
3. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:08 | + 5:12 | |
4. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | SCP OK Sparta Praha | 49:11 | + 5:15 | |
5. | Švadlena Jiří | CHC4601 | CHC K.O.B. Choceň | 50:01 | + 6:05 | |
6. | Sikora Miroslav | BOV4802 | BOV TJ Baník Ostrava OKD | 53:38 | + 9:42 | |
7. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | JIL OK Jilemnice | 54:06 | + 10:10 | |
8. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | TUV SOK TJ TURNOV | 77:21 | + 33:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Pavel | PZR4800 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:34 | ||
2. | Fiala Miloš | KSH4801 | KSH TJ Kašperské Hory | 48:30 | + 1:56 | |
3. | Paul Josef | DCE4401 | DCE KOB Dobřichovice | 50:28 | + 3:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmelík Ľudovít | 1240287 | OK 99 Hradec Králové | 32:55 | ||
2. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | SJC Sportcentrum Jičín | 39:34 | + 6:39 | |
3. | Zakouřil Václav | TUV4301 | TUV SOK TJ TURNOV | 39:40 | + 6:45 | |
4. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 39:49 | + 6:54 | |
5. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 40:16 | + 7:21 | |
6. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SSU SK Severka Šumperk | 45:06 | + 12:11 | |
7. | Haagerup Dan | 3851009 | ŠK VAZKA Bratislava | 48:22 | + 15:27 | |
8. | Diener Herbert | MOV4101 | MOV SKOB Ostrava | 49:05 | + 16:10 | |
9. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 57:30 | + 24:35 | |
10. | Dobos Peter | 2680748 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 64:04 | + 31:09 | |
11. | Vyškovský Ivan | ZVS4301 | ZVS TJ Zbrojovka Vsetín | 82:17 | + 49:22 | |
12. | Hynek Vladimír | ZPV3500 | ZPV KOB ZPV Prostějov | 104:40 | + 71:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schröterová Adéla | CHA0551 | CHA OK Chrastava | 25:05 | ||
2. | Odehnal Tomáš | ADA0501 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 26:24 | + 1:19 | |
3. | Antonowicz Jan | 0850198 | UNT UNTS Warszawa | 26:34 | + 1:29 | |
4. | Janowski Filip | 0810181 | WAW KS Spojnia BnO | 30:03 | + 4:58 | |
5. | Borbás Ágota | 2770777 | ESV Lok Bad Schandau | 37:34 | + 12:29 | |
6. | Weber Adam | PHK0401 | PHK OK 99 Hradec Králové | 38:24 | + 13:19 | |
7. | Šmelík Daniel | 1240289 | OK 99 Hradec Králové | 39:25 | + 14:20 | |
8. | Michálková Sabina | LCE0801 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:52 | + 14:47 | |
9. | Richter Rudolf | ADA0601 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 40:06 | + 15:01 | |
10. | Staisiunaite Emilija | AZU OK AZUOLAS VILNIUS | 41:13 | + 16:08 | ||
11. | Kašpar Vojtěch | ZAK0400 | ZAK SK Netopýr Zákupy | 42:55 | + 17:50 | |
12. | Kašpar Štěpán | ZAK0401 | ZAK SK Netopýr Zákupy | 42:57 | + 17:52 | |
13. | Pavelec Michal | NPA0801 | NPA SK LOB Nová Paka | 44:14 | + 19:09 | |
14. | Dlask Kašpar | DKP Oddíl OB Kotlářka | 48:07 | + 23:02 | ||
15. | Balck Erik | VPO0800 | VPO Vallentuna Össeby OL | 52:50 | + 27:45 | |
16. | Čtvrtečková Natálie | NER NER | 56:30 | + 31:25 | ||
17. | Štantejský Vojtěch | CET0401 | CET Loko Česká Třebová | 56:53 | + 31:48 | |
18. | Kovář Radim | CET0501 | CET Loko Česká Třebová | 56:59 | + 31:54 | |
19. | Odehnalová Tereza | ADA0801 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 57:27 | + 32:22 | |
20. | Matušincová Anna | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 64:00 | + 38:55 | ||
21. | Soukup Jonáš | NER NER | 64:44 | + 39:39 | ||
22. | Martinec Šimon | DOB KOB Dobruška | 64:50 | + 39:45 | ||
23. | Maděryčová Anna | SJH SJH Jindřichův Hradec | 65:07 | + 40:02 | ||
24. | Čížková Alena | VIP VIP | 72:15 | + 47:10 | ||
25. | Kubec Adam | DOB KOB Dobruška | 80:15 | + 55:10 | ||
26. | Martínek Filip | NER NER | 80:59 | + 55:54 | ||
27. | Hanáková Aneta | KRL0951 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 87:08 | + 62:03 | |
Komárková Zbyňka | TJH0751 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | DISK | |||
Kundrata Vít | JZLnere | JZL TJ Jižní svahy Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bárta Šimon | PHK0202 | PHK OK 99 Hradec Králové | 26:03 | ||
2. | Kovářová Jana | CET0251 | CET Loko Česká Třebová | 26:19 | + 0:16 | |
3. | Stormer Emil | NER NER | 27:14 | + 1:11 | ||
4. | Simileiska Nataliia | 2800792 | SV Lengefeld | 28:56 | + 2:53 | |
5. | Andreeva Evgenia | 3580953 | Raumar orientering | 29:13 | + 3:10 | |
6. | Solberg Kristin | NER NER | 29:44 | + 3:41 | ||
7. | Melsom Mari | NER NER | 32:09 | + 6:06 | ||
8. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 34:11 | + 8:08 | |
9. | Forst Antonín | MFP0101 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 34:14 | + 8:11 | |
10. | Melicharová Barbora | LLI0000 | LLI TJ Loko Liberec | 34:46 | + 8:43 | |
11. | Antsyferova Yuliia | 2800783 | SV Lengefeld | 36:48 | + 10:45 | |
12. | Bradáčová Maruška | NER NER | 47:11 | + 21:08 | ||
13. | Arnotová Anna | NER NER | 49:29 | + 23:26 | ||
14. | Arnot František | NER NER | 50:12 | + 24:09 | ||
15. | Wilfinger Jakob | 2270697 | SK Hlinsko | 54:01 | + 27:58 | |
16. | Procházková Doubravka | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 57:02 | + 30:59 | ||
17. | Teichmann Tobias | 2270628 | SK Hlinsko | 58:41 | + 32:38 | |
18. | Emler Johannes | 2270627 | SK Hlinsko | 62:17 | + 36:14 | |
19. | Rupprechter Elisabeth | 2270703 | SK Hlinsko | 64:08 | + 38:05 | |
20. | Höhs Johanna | 2270704 | SK Hlinsko | 66:40 | + 40:37 | |
21. | Stern Florian | 3831004 | SV Turbine Neubrandenburg | 66:51 | + 40:48 | |
22. | Rottensteiner Max | 2270630 | SK Hlinsko | 66:57 | + 40:54 | |
23. | Seidl Andreas | 3830998 | SV Turbine Neubrandenburg | 67:08 | + 41:05 | |
24. | Zechner Oskar | 2270639 | SK Hlinsko | 68:15 | + 42:12 | |
25. | Fabian Sebastian | 3830997 | SV Turbine Neubrandenburg | 70:58 | + 44:55 | |
26. | Kundörfer Jan | 2270637 | SK Hlinsko | 84:13 | + 58:10 | |
Štaudová Kristina | SHK TJ Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beijaminsen Vidar | LOL Lillomarka | 27:00 | |||
2. | Beijaminsen Methias | LOL Lillomarka | 29:46 | + 2:46 | ||
3. | Končák Jaroslav | HLV6321 | HLV KČT - OB Holešov | 34:33 | + 7:33 | |
4. | Rusinová Alena | BRU7102 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 35:28 | + 8:28 | |
5. | Ivan Diaksov | NSA NSA SIVEN - Sofia | 35:51 | + 8:51 | ||
6. | Rücker Petr | HOR6500 | HOR TJ Jiskra Hořice | 36:06 | + 9:06 | |
7. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 37:34 | + 10:34 | |
8. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:39 | + 11:39 | |
9. | Geissbuhler Karin | VIP VIP | 39:39 | + 12:39 | ||
10. | Binarová Jitka | UOL | NER NER | 40:52 | + 13:52 | |
11. | Končáková Kateřina | HLV6856 | HLV KČT - OB Holešov | 44:11 | + 17:11 | |
12. | Kulová Jana | VAM6550 | VAM OOB Vamberk | 45:17 | + 18:17 | |
13. | Vojtěch Libor | HOR7303 | HOR TJ Jiskra Hořice | 45:23 | + 18:23 | |
14. | Hladíková Jana | TUV7253 | TUV SOK TJ TURNOV | 48:56 | + 21:56 | |
15. | Pobuda Michal | SJH7403 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 50:29 | + 23:29 | |
16. | Kopecká Eliška | ASU9299 | ASU Magnus Orienteering | 50:54 | + 23:54 | |
17. | Štreglová Zuzka | VRL0251 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:59 | + 23:59 | |
18. | Veselá Miloslava Erika | NER NER | 51:04 | + 24:04 | ||
19. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 52:42 | + 25:42 | |
20. | Kovář Lukáš | CET0102 | CET Loko Česká Třebová | 53:01 | + 26:01 | |
21. | Dénes Ildikó | 2770772 | ESV Lok Bad Schandau | 53:13 | + 26:13 | |
22. | Janečková Lenka | MFP8250 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 53:38 | + 26:38 | |
23. | Borbás Zita | 2770775 | ESV Lok Bad Schandau | 53:56 | + 26:56 | |
24. | Weberová Zuzana | PHK6961 | PHK OK 99 Hradec Králové | 55:53 | + 28:53 | |
25. | Soukupová Martina | 57:37 | + 30:37 | |||
26. | Tomanová Elena | YMB6666 | YBM Klub turistů a lyžařů Brno | 58:59 | + 31:59 | |
27. | Haider Ann | HSV HSV Ried | 60:50 | + 33:50 | ||
28. | Kubcová Lenka | DOB KOB Dobruška | 63:12 | + 36:12 | ||
29. | Janečková Marta | JPV6665 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 63:24 | + 36:24 | |
30. | Kalliany Rainer | 2270623 | SK Hlinsko | 64:21 | + 37:21 | |
31. | Málek Josef | LPU3901 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 65:47 | + 38:47 | |
32. | Dénes Krisztina | 2770771 | ESV Lok Bad Schandau | 67:29 | + 40:29 | |
33. | Blažková Markéta | SJH0000 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 73:39 | + 46:39 | |
34. | Hanák Milan | FSP3400 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 74:53 | + 47:53 | |
35. | Lapornik Dominik | 2270633 | SK Hlinsko | 75:50 | + 48:50 | |
36. | Kůstková Tamara | VIC6854 | VIC OB Vizovice | 77:06 | + 50:06 | |
37. | Kellner Claudia | 2270626 | SK Hlinsko | 77:21 | + 50:21 | |
38. | Weberová Adélka | PHK0155 | PHK OK 99 Hradec Králové | 79:57 | + 52:57 | |
39. | Olbrycht Anna | 0900213 | OLB OLBnO | 82:06 | + 55:06 | |
40. | Habenicht Marlene | 2270706 | SK Hlinsko | 85:37 | + 58:37 | |
41. | Filipi Markéta | LPU0000 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 87:08 | + 60:08 | |
42. | Paulová Mirka | DCE5250 | DCE KOB Dobřichovice | 103:11 | + 76:11 | |
43. | Kalliany Susanne | 2270624 | SK Hlinsko | 120:58 | + 93:58 | |
Švarcová Jiřina | NER NER | DISK | ||||
Delgado Silvia | 2820798 | OLC Wienerwald | DISK | |||
O'Leary Bud | 2840801 | Inteam | DISK | |||
Swartz Janet | 2840802 | Inteam | DISK | |||
Richter Rudolf | ADA5113 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karmazín Petr | VLI4901 | VLI Slavia Liberec orienteering | 39:06 | ||
2. | Jonas Mathys | VIP VIP | 45:57 | + 6:51 | ||
3. | Souček Tomáš | NER NER | 73:11 | + 34:05 | ||
4. | Procházka Jiří | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 75:41 | + 36:35 | ||
5. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | TAP KOB TRETRA Praha | 78:45 | + 39:39 | |
6. | Betlach Miroslav | DKP6300 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 81:03 | + 41:57 | |
7. | Hansen Jens Anders | DEO | DEO Denmark Participans 2. | 83:16 | + 44:10 | |
8. | Kronika Miroslav | 22C0000 | 22C SPORTeM | 83:47 | + 44:41 | |
9. | Hrabánková Klára | PGP9654 | PGP SK Praga | 83:50 | + 44:44 | |
10. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 92:11 | + 53:05 | |
11. | Kamererova Valerie | KAM9452 | KAM SK Kamenice | 94:21 | + 55:15 | |
12. | Kopáčková Iva | CHT8851 | CHT OOB SK Chrast | 97:33 | + 58:27 | |
13. | Vyhnálková Eva | MFP75XX | MFP VŠSK MFF UK Praha | 99:56 | + 60:50 | |
14. | Matějková Martina | LTP6850 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 105:18 | + 66:12 | |
15. | Švarc Jiří | NER NER | 112:33 | + 73:27 | ||
16. | Forstová Lenka | MFP6850 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 112:56 | + 73:50 | |
17. | Pustalová Zuzana | VLI0000 | VLI Slavia Liberec orienteering | 116:10 | + 77:04 | |
18. | Poloprutská Tereza | VLI9450 | VLI Slavia Liberec orienteering | 121:59 | + 82:53 | |
19. | Přibyl Jan | TJR91XX | TJR TJ Řásná | 135:33 | + 96:27 | |
20. | Mrštíková Hana | LPU5552 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 147:59 | + 108:53 | |
Kuncířová Jaroslava | TJR90XX | TJR TJ Řásná | DISK | |||
Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | ZBM SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Arnot Michal | NER NER | DISK |