Kategorie: D21A
3. etapa JWOC Tour – zkrácená trať – Radvanice
Datum:
Středa 3.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Radvanice – bývalý důl Kateřina (50°34’35.080”N, 16°3’19.036”E)
Mapa:
Závora sever, měřítko 1:10 000, velikost A3, mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Jan Drbal,
Petr Mareček, tisk Žaket (ofset)
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: David Hepner
Stavitel tratí: Jan Petržela
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel.
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.
Závod proběhl za slunečného počasí s vyššími teplotami počasí.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 902 závodníků.
David Hepner Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janatová Lucie | DKP8154 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 51:12 | 7818 | ||
2. | Kašková Kateřina | CHA7850 | CHA OK Chrastava | 51:32 | + 0:20 | 7770 | |
3. | Jirčáková Martina | LCE8951 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:35 | + 4:23 | 7188 | |
4. | Čermáková Magdalena | UOL9155 | UOL SK UP Olomouc | 60:23 | + 9:11 | 6497 | |
5. | Peterová Věra | DOB8751 | DOB KOB Dobruška | 60:58 | + 9:46 | 6413 | |
6. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VBM VSK Mendelu Brno | 61:04 | + 9:52 | 6399 | |
7. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | NPA SK LOB Nová Paka | 61:13 | + 10:01 | 6377 | |
8. | Píšová Monika | NPA8151 | NPA SK LOB Nová Paka | 64:18 | + 13:06 | 5933 | |
9. | Doležalová Radka | VRL9252 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:54 | + 16:42 | 5415 | |
10. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | PGP SK Praga | 69:21 | + 18:09 | 5207 | |
11. | Rauturier Camille | 3380918 | Söders-Tyresö | 70:15 | + 19:03 | ||
12. | Westin Kjersti | PGP9255 | PGP SK Praga | 72:23 | + 21:11 | 4770 | |
13. | Kašparová Šárka | AOP7251 | AOP Přátelé orientačního běhu Opav | 73:21 | + 22:09 | 4631 | |
14. | Šenkýřová Jana | TUR8652 | TUR OOB TJ Turnov | 74:46 | + 23:34 | 4427 | |
15. | Wysocka Malwina | 2080556 | OOB TJ Zlaté Hory | 75:26 | + 24:14 | ||
16. | Jablonovská Lenka | ZBM9063 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 75:39 | + 24:27 | 4300 | |
17. | Hančová Marie | SNA8255 | SNA TJ START Náchod | 82:07 | + 30:55 | 3370 | |
18. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | TUR OOB TJ Turnov | 82:12 | + 31:00 | 3358 | |
19. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | 84:12 | + 33:00 | 3070 |