Kategorie: H21A
3. etapa JWOC Tour – zkrácená trať – Radvanice
Datum:
Středa 3.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Radvanice – bývalý důl Kateřina (50°34’35.080”N, 16°3’19.036”E)
Mapa:
Závora sever, měřítko 1:10 000, velikost A3, mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Jan Drbal,
Petr Mareček, tisk Žaket (ofset)
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: David Hepner
Stavitel tratí: Jan Petržela
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel.
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.
Závod proběhl za slunečného počasí s vyššími teplotami počasí.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 902 závodníků.
David Hepner Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polák Vlastimil | VRL7702 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:02 | 8155 | ||
2. | Janda Martin | DOB8002 | DOB KOB Dobruška | 60:15 | + 0:13 | 8125 | |
3. | Novák Jiří | NPA7502 | NPA SK LOB Nová Paka | 60:23 | + 0:21 | 8107 | |
4. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | TUV SOK TJ TURNOV | 60:26 | + 0:24 | 8101 | |
5. | Hošek Radim | DOB8737 | DOB KOB Dobruška | 64:20 | + 4:18 | 7574 | |
6. | Přikryl Petr | ABM6708 | ABM KOB Moira Brno | 64:27 | + 4:25 | 7558 | |
7. | Novák Zdeněk | NPA7701 | NPA SK LOB Nová Paka | 64:49 | + 4:47 | 7509 | |
8. | Suchý Petr | LPM7820 | LPM Lokomotiva Plzen | 65:37 | + 5:35 | 7401 | |
9. | Kadavý Petr | CHA7800 | CHA OK Chrastava | 66:15 | + 6:13 | 7315 | |
10. | Otrusina Jiří | JPV8201 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 66:41 | + 6:39 | 7257 | |
11. | Janovský Tomáš | PGP6401 | PGP SK Praga | 66:44 | + 6:42 | 7250 | |
12. | Galla Franciszek | STB9100 | STB Stadion Nový Bor | 67:26 | + 7:24 | ||
13. | Spišiak Marián | 4261070 | Ekonom Praha Outdoor | 67:35 | + 7:33 | ||
14. | Picek Jan | TJN9101 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 67:41 | + 7:39 | 7122 | |
15. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | DOB KOB Dobruška | 69:11 | + 9:09 | 6919 | |
16. | Schwarzenberger Stefan | 3070850 | USV TU Dresden | 71:29 | + 11:27 | ||
16. | Pachnik Wojciech | STB9101 | STB Stadion Nový Bor | 71:29 | + 11:27 | 6609 | |
18. | Skyva Petr | STE6501 | STE SK SKI-OB Šternberk | 71:33 | + 11:31 | 6600 | |
19. | Zdeněk Mazal | VBM8103 | VBM VSK Mendelu Brno | 72:00 | + 11:58 | 6539 | |
20. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 73:37 | + 13:35 | 6321 | |
21. | Hanč Petr | VRL8001 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:14 | + 14:12 | 6238 | |
22. | Bejr Zdeněk | NPA8401 | NPA SK LOB Nová Paka | 76:26 | + 16:24 | 5941 | |
23. | Fátor Jan | DOB7907 | DOB KOB Dobruška | 76:58 | + 16:56 | 5869 | |
24. | Doucha Jiří | SNA7105 | SNA TJ START Náchod | 77:46 | + 17:44 | 5761 | |
25. | Grote Andreas | 2790779 | USG Chemnitz | 79:35 | + 19:33 | ||
26. | Gardner Robert | 3550947 | Farmaceut Bratislava | 81:33 | + 21:31 | ||
27. | Klapal Michal | VAM8802 | VAM OOB Vamberk | 87:21 | + 27:19 | 4467 | |
28. | Dragowski Piotr | 2250838 | LOK BERLIN | 92:06 | + 32:04 | ||
29. | Sedlák Radek | SNA7501 | SNA TJ START Náchod | 93:21 | + 33:19 | 3657 | |
30. | Záveský Marek | CET9001 | CET Loko Česká Třebová | 98:00 | + 37:58 | 3029 | |
31. | Coen Dieter | 4021037 | ASPV OA Šumperk | 104:23 | + 44:21 | ||
32. | Bartnik Konrad | PLF | PLF Polish Fighters | 106:17 | + 46:15 | ||
33. | Wieszaczewski Jacek | 1900517 | YETTI & PINGUIN | 127:09 | + 67:07 | ||
34. | Randík Jan | SOB8703 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | 129:27 | + 69:25 | 0 | |
Kočí Martin | VBM8702 | VBM VSK Mendelu Brno | DISK | 0 | |||
Blatchford Josh | 3630960 | Ski-Club Helsa | DISK | ||||
Zikmund Zdeněk | NPA6705 | NPA SK LOB Nová Paka | DISK | 0 | |||
Loniewski Grzegorz | 3381040 | Söders-Tyresö | DISK |