Kategorie: D21A
5. etapa JWOC Tour – sprint – Hradec Králové
Datum:
Pátek 5.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Hradec Králové, Žižkovy sady (50°12’41.960”N, 15°50’7.943”E)
Mapa:
Hradec Králové, měřítko 1: 4 000, velikost A3, mapový klíč ISSOM,
ekvidistance 2m, stav červen 2013, mapovali Jan Drbal, Aleš Hejna,
Jan Fátor, Barbora Černíková, tisk Žaket (ofset).
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: Martina Hepnerová
Stavitel tratí: Jakub Weiner
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, protesty proti porušení
pravidel nebyly podány. Bylo ošetřeno několik drobných zranění.
Závod proběhl za oblačného počasí, občas drobně zapršelo.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 979 závodníků.
Martina Hepnerová Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Radka | VRL9252 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:31 | 7721 | ||
2. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | NPA SK LOB Nová Paka | 17:51 | + 0:20 | 7579 | |
3. | Hančová Marie | SNA8255 | SNA TJ START Náchod | 18:04 | + 0:33 | 7486 | |
4. | Janatová Lucie | DKP8154 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 18:13 | + 0:42 | 7423 | |
5. | Čermáková Magdalena | UOL9155 | UOL SK UP Olomouc | 18:15 | + 0:44 | 7408 | |
6. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VBM VSK Mendelu Brno | 18:27 | + 0:56 | 7323 | |
7. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | TUR OOB TJ Turnov | 18:53 | + 1:22 | 7138 | |
8. | Rauturier Camille | 3380918 | Söders-Tyresö | 19:09 | + 1:38 | ||
9. | Peterová Věra | DOB8751 | DOB KOB Dobruška | 19:10 | + 1:39 | 7018 | |
10. | Wysocka Malwina | 2080556 | OOB TJ Zlaté Hory | 19:45 | + 2:14 | ||
11. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | 19:49 | + 2:18 | 6741 | |
12. | Kašková Kateřina | CHA7850 | CHA OK Chrastava | 20:02 | + 2:31 | 6648 | |
13. | Jablonovská Lenka | ZBM9063 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 21:00 | + 3:29 | 6236 | |
14. | Píšová Monika | NPA8151 | NPA SK LOB Nová Paka | 21:04 | + 3:33 | 6208 | |
15. | Westin Kjersti | PGP9255 | PGP SK Praga | 21:26 | + 3:55 | 6052 | |
16. | Kašparová Šárka | AOP7251 | AOP Přátelé orientačního běhu Opav | 22:37 | + 5:06 | 5547 | |
17. | Šenkýřová Jana | TUR8652 | TUR OOB TJ Turnov | 22:40 | + 5:09 | 5526 | |
18. | Sehnalová Tereza | TUR8852 | TUR OOB TJ Turnov | 23:02 | + 5:31 | 5370 | |
19. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | PGP SK Praga | 24:46 | + 7:15 | 4631 | |
Jirčáková Martina | LCE8951 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |