Výsledky závodu: Sprint cup, Žebříček A

Datum:
07.09.2013
Místo konání:
Rychnov nad Kněžnou, zimní stadion
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Rychnov n. Kn., 1:4 000, E 2 m, stav léto 2013, ISSOM 2007, autor Jan Fátor
Ředitel závodu:
Potštejnský Jan
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich
Stavitel tratí:
Potštejnský Jan, Klícha Martin
JURY:
Kolínová Kristýna, Mrázek Jan, Panchártek Jan
Protokol:
Během závodu byl přerušen start kategorie H21C, z důvodu nedostatečného počtu map. Chybějící mapy byly cca. po 15 ti minutách doplněny. Startování kategorie H21C pokračovalo v nalosovaném pořadí a minutovém intervalu ze startovní SI jednotky.
Během závodu ani po jeho skončení nebyl podán protest.
Závodu se zúčastnilo celkem 691 závodníků.
Kategorie:
D12C     D14C     D16A     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D21C     D35C     D45C     D55C     H12C     H14C     H16A     H18A     H18C     H20A     H21E     H21A     H21C     H35C     H45C     H55C     P     T    
D12C
1.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějková Zuzana LTP0153 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 8:25
2. Kalousková Marie DKP0151 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 10:10 + 1:45
3. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 10:36 + 2:11
4. ©afková Sofie KAM0153 KAM KAM - SK Kamenice 10:46 + 2:21
5. Najmanová Agáta DKP0150 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 10:48 + 2:23
6. Jerábková Nina BOR0151 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 11:13 + 2:48
7. Dolejąí Katerina STB0199 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 11:18 + 2:53
8. Koberová Katerina LPU0352 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 11:24 + 2:59
9. Korpasová Lucie LBM0151 LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Br 11:35 + 3:10
10. ©káchová Magdalena KAM0151 KAM KAM - SK Kamenice 11:38 + 3:13
11. ©lechtová Tereza KRL0152 KRL KRL - Kometa Kralovice 11:42 + 3:17
12. Semíková Lucie KAM0250 KAM KAM - SK Kamenice 11:58 + 3:33
13. Metelková Michaela PHK0550 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 12:08 + 3:43
14. ©ritrová Lenka TUV0252 TUV TUV - SOK TJ Turnov 13:37 + 5:12
15. Thýnová Martina SHK0350 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 13:39 + 5:14
16. Tichá Dorotea DKP0351 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 14:33 + 6:08
17. ©klíbová Míąa TJN0153 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 14:49 + 6:24
18. Podrábská Marie VLI0251 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 14:55 + 6:30
19. Chvátilová Johana PHK0450 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 15:38 + 7:13
20. Linková Lucie TUR0251 TUR TUR - OOB TJ Turnov 17:01 + 8:36
21. capková Anna PHK0451 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 18:27 + 10:02
22. Kroniková Sylvie SHK0450 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 18:49 + 10:24
D14C
1.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fireąová Markéta ZBM9951 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 11:15
2. ©melíková Tereza BBM9959 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 11:28 + 0:13
3. Kalenská Dominika STH9958 STH STH - SK Studenec 12:10 + 0:55
3. Odehnalová Klára ABM9956 ABM ABM - KOB Moira Brno 12:10 + 0:55
5. Neąporová Alľběta TZL0051 TZL TZL - SKOB Zlín 12:32 + 1:17
6. Urbanová Markéta STH9953 STH STH - SK Studenec 12:48 + 1:33
7. Sokolárová ©árka TUV9951 TUV TUV - SOK TJ Turnov 13:02 + 1:47
8. Thorová Markéta TUV9952 TUV TUV - SOK TJ Turnov 13:15 + 2:00
9. Vojtíąková Viktorie LPU0051 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 13:18 + 2:03
10. Kováríková Marie KAM0050 KAM KAM - SK Kamenice 13:23 + 2:08
11. Hápová Petra PHK0051 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 13:34 + 2:19
12. Biersaková Dagmar KRL0051 KRL KRL - Kometa Kralovice 13:49 + 2:34
13. Auerműllerová Anna ZBM0060 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 13:55 + 2:40
14. Riby Rose LTP0051 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 14:11 + 2:56
15. Pavlíková Markéta CHA0050 CHA CHA - OK Chrastava 14:21 + 3:06
16. ©renkelová Ilona LPU9955 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 14:24 + 3:09
17. Malivánková Eva ZBM9952 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 14:55 + 3:40
18. Jerábková Ema BOR9957 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 15:05 + 3:50
19. ®ejdlíková Karolína LTP9950 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 15:56 + 4:41
20. Aschermannová Karolína KAM0051 KAM KAM - SK Kamenice 15:58 + 4:43
21. Kolárová Johana SLA9950 SLA SLA - SKOB Slaný 16:08 + 4:53
22. Jezdinská Natálie STH9954 STH STH - SK Studenec 17:36 + 6:21
23. Hájková Anna JEN0051 JEN JEN - OB Jeniąovice 18:35 + 7:20
24. Pelikánová Máąa MFP0050 MFP MFP - V©SK MFF UK Praha 19:58 + 8:43
25. Hanáková Lenka KRL9951 KRL KRL - Kometa Kralovice 20:04 + 8:49
26. Dubská Veronika SJC9952 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 21:23 + 10:08
27. Piwko Gabriela 29P9951 29P PL - MKS Paulinum Jelenia Góra 33:23 + 22:08
Opálková Martina BBM0050 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering DISK
D16A
1.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Barbara LCE9751 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 12:55
2. cechová Tereza SJI9852 SJI SJI - OK Jihlava 13:10 + 0:15
3. Vyhnálková Barbora MFP9850 MFP MFP - V©SK MFF UK Praha 13:37 + 0:42
4. Novotná Klára PHK9751 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 13:53 + 0:58
5. Argaláąová Katerina TRI9750 TRI TRI - TJ T® Trinec 14:03 + 1:08
6. Veljaciková Hana SCP9750 SCP SCP - OK Sparta Praha 14:10 + 1:15
7. Chaloupská Barbora PHK9951 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 14:12 + 1:17
8. Chovancová Zuzana TZL9754 TZL TZL - SKOB Zlín 14:17 + 1:22
9. Janovská Katerina PGP9850 PGP PGP - SK Praga 14:18 + 1:23
10. Odehnalová Tereza ABM9757 ABM ABM - KOB Moira Brno 14:21 + 1:26
11. Horvátová Hana ASU9797 ASU ASU - Magnus Orienteering 14:28 + 1:33
12. Koporová Lenka ZBM9753 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 15:04 + 2:09
13. Nováková Tereza DKP9751 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 15:05 + 2:10
14. Linková Alena TUR9751 TUR TUR - OOB TJ Turnov 15:15 + 2:20
15. Hudská Ludmila TUR9851 TUR TUR - OOB TJ Turnov 15:24 + 2:29
16. Smrcková Dominika KSU9799 KSU KSU - Klub vytrvalostních spor 15:28 + 2:33
17. Grycová Veronika TBM9859 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno 15:36 + 2:41
18. Nedbálková Hana ZBM9755 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 15:38 + 2:43
19. Kůstková Daniela VIC9898 VIC VIC - OB Vizovice 15:43 + 2:48
20. Staňová Karolína BOR9853 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 15:45 + 2:50
21. Janouąková Lucie BOR9954 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 15:54 + 2:59
22. Hojná Dominika SJH9852 SJH SJH - SJH Jindrichův Hradec 16:09 + 3:14
23. Korpasová Tereza LBM9898 LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Br 16:10 + 3:15
24. Soldánová Tereza JPV9899 JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov 16:29 + 3:34
25. Kubecová Katerina STB9999 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 16:38 + 3:43
26. Nováková Lucie BOR9854 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 16:45 + 3:50
27. Kaufmanová Ivana TRI9761 TRI TRI - TJ T® Trinec 16:56 + 4:01
27. Roąkotová Lucie TUR9753 TUR TUR - OOB TJ Turnov 16:56 + 4:01
29. Chroustová ©árka ZBM9862 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 17:21 + 4:26
30. cervená Adéla SHK9755 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 17:43 + 4:48
31. Doubková Petra VLI9853 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 18:51 + 5:56
Szarzecová Lucie TRI9850 TRI TRI - TJ T® Trinec DISK
Tesarová Jana TRI9751 TRI TRI - TJ T® Trinec DISK
Fenclová Tereza LPU9752 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
Pilcová Sabina JPV9898 JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov DISK
D18A
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Lenka PHK9551 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 13:57
2. ©ticková Anna LLI9651 LLI LLI - TJ Loko Liberec 14:23 + 0:26
3. Chládková Simona LPU9658 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 14:26 + 0:29
4. Hancová Petra VRL9652 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:31 + 0:34
5. Boránková Karolína KAM9550 KAM KAM - SK Kamenice 14:47 + 0:50
6. Doleľelová Katerina LPU9558 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 14:53 + 0:56
7. Hirąová Gabriela VBM9651 VBM VBM - VSK Mendelu Brno 15:02 + 1:05
8. Procházková Marie KAM9554 KAM KAM - SK Kamenice 15:07 + 1:10
9. Hlubucková Kristýna KAM9551 KAM KAM - SK Kamenice 15:16 + 1:19
10. Kulhavá Eliąka LPU9657 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15:17 + 1:20
11. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM VAM - OOB Vamberk 15:19 + 1:22
12. Papugová Martina LCE9551 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 15:27 + 1:30
13. ©ňupárková Anna DKP9652 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 15:35 + 1:38
14. Koncáková Klára LCE9555 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 16:22 + 2:25
15. Koľinová Zuzana PGP9650 PGP PGP - SK Praga 16:35 + 2:38
16. Kaąparová Zuzana SSU9661 SSU SSU - SK Severka ©umperk 16:46 + 2:49
17. Machacová Michaela PHK9656 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 16:47 + 2:50
18. Hanáková Magda KRL9651 KRL KRL - Kometa Kralovice 17:11 + 3:14
19. Hausenblasová Karolína KAM9650 KAM KAM - SK Kamenice 17:19 + 3:22
20. Hrabánková Klára PGP9654 PGP PGP - SK Praga 17:53 + 3:56
21. Izydorczyk Urszula 29P9651 29P PL - MKS Paulinum Jelenia Góra 17:57 + 4:00
22. Lamanecová Radka ASU9697 ASU ASU - Magnus Orienteering 18:05 + 4:08
23. ©ádková Martina PHK9653 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 18:24 + 4:27
24. ©iková Karolína LPM9651 LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň 18:38 + 4:41
25. Jankowska Joanna 29P9650 29P PL - MKS Paulinum Jelenia Góra 18:43 + 4:46
26. Kodericová Tereza LTU9651 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 18:53 + 4:56
27. Pavlů Katerina PGP9554 PGP PGP - SK Praga 18:58 + 5:01
28. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI LLI - TJ Loko Liberec 19:11 + 5:14
29. Koąková Anicka LLI9550 LLI LLI - TJ Loko Liberec 21:03 + 7:06
Cych Weronika PHK9696 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
©iková Barbora LPM9650 LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň DISK
D18C
1.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. ©imůnková Gabriela TAP9755 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 13:46
2. Vacková Anna SJI9854 SJI SJI - OK Jihlava 15:08 + 1:22
3. Petrácková Kristýna SJI9851 SJI SJI - OK Jihlava 15:49 + 2:03
4. Poláková Katerina TAP9854 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 19:05 + 5:19
Poláková Tereza TAP9853 TAP TAP - KOB TRETRA Praha DISK
D20A
2.00 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8183
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horcicková Vendula UOL9353 UOL UOL - SK UP Olomouc 13:56 8807
2. Chromá Katerina ZBM9451 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 14:10 + 0:14 8664
3. Knapová Lenka LPU9351 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 14:20 + 0:24 8562
4. Procházková Klára LPU9451 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 14:23 + 0:27 8531
5. Tesarová Markéta ZBM9456 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 14:24 + 0:28 8521
6. Hruąková Barbora ZBM9354 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 14:32 + 0:36 8439
7. Vozdová Aneta KSU9394 KSU KSU - Klub vytrvalostních spor 14:45 + 0:49 8306
8. Tesarová Marcela AOP9450 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 15:05 + 1:09 8102
9. Kulhavá ©árka LPU9357 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15:09 + 1:13 8061
10. Koľinová Anna PGP9350 PGP PGP - SK Praga 15:18 + 1:22 7969
11. Chvalová Věra LPM9452 LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň 15:21 + 1:25 7938
12. Tuľilová Magdaléna RBK9452 RBK RBK - SK Radioklub Blansko 15:36 + 1:40 7785
13. Kamererová Valerie KAM9452 KAM KAM - SK Kamenice 16:03 + 2:07 7509
14. Kamenická Katerina PHK9353 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 16:06 + 2:10 7479
15. ©rámková Michaela SJH9352 SJH SJH - SJH Jindrichův Hradec 16:11 + 2:15 7428
16. Koporová Petra ZBM9353 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 16:21 + 2:25 7325
17. Tichá Tereza SJH9452 SJH SJH - SJH Jindrichův Hradec 16:25 + 2:29 7285
18. Koláriková Lucie TZL9451 TZL TZL - SKOB Zlín 16:42 + 2:46 7111
19. ©armanová Alena AOP9352 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 16:46 + 2:50 7070
20. Voborníková Alena LPU9458 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:59 + 3:03 6937
21. Chroustová Lenka ZBM9457 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 17:28 + 3:32 6641
22. Mrázová Pavla KAM9350 KAM KAM - SK Kamenice 17:30 + 3:34 6620
23. Jerábková Jitka TZL9453 TZL TZL - SKOB Zlín 17:46 + 3:50 6457
24. Kosová ©těpánka TRI9458 TRI TRI - TJ T® Trinec 18:37 + 4:41 5936
25. Hnilicová ©árka KSU9493 KSU KSU - Klub vytrvalostních spor 18:49 + 4:53 5813
26. Körberová Andrea TUR9455 TUR TUR - OOB TJ Turnov 19:26 + 5:30 5435
27. Kuberková Lucie LPM9451 LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň 20:22 + 6:26 4863
28. Hegerová Petra RBK9355 RBK RBK - SK Radioklub Blansko 21:01 + 7:05 4465
D21E
2.30 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9707
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Duchová Iveta LPU8654 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15:49 10333
2. Kabáthová Eva ZBM8966 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 15:53 + 0:04 10289
3. Zvěrinová Martina LPU8357 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15:56 + 0:07 10257
4. Gregorová Kamila CTB8151 CTB CTB - SK OB Chotěbor 16:12 + 0:23 10084
5. ©afka Broľková Dana SJC8156 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 16:25 + 0:36 9944
6. Omová Michaela TUR8153 TUR TUR - OOB TJ Turnov 16:32 + 0:43 9868
7. Knapová Jana LPU9053 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:34 + 0:45 9847
7. Fenclová Marta LPU7667 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:34 + 0:45 9847
9. Hermanová Zuzana LPU8752 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:58 + 1:09 9588
10. Krafková Lucie TUR8650 TUR TUR - OOB TJ Turnov 17:03 + 1:14 9534
11. Svobodná ©árka DKP8850 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 17:11 + 1:22 9447
12. Kolínová Kristýna DKP8450 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 17:16 + 1:27 9393
13. Hlavová Jindra ZBM8989 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 17:23 + 1:34 9318
14. Rufferová Iva TUR8354 TUR TUR - OOB TJ Turnov 17:32 + 1:43 9221
15. Przyczková Michaela LPU8499 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 17:35 + 1:46 9188
16. Poloprutská Markéta TUR9252 TUR TUR - OOB TJ Turnov 17:37 + 1:48 9167
17. Karochová Simona DKP8853 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 17:45 + 1:56 9080
17. Dlouhá Marie DKP8756 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 17:45 + 1:56 9080
19. Broľková Radka SJC8456 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 17:49 + 2:00 9037
20. Hepnerová Martina SHK8152 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 17:56 + 2:07 8961
21. Koąárková Iva AOP8152 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 18:02 + 2:13 8897
22. Jakobová Adélka UOL9052 UOL UOL - SK UP Olomouc 18:13 + 2:24 8778
23. Teplá Karolína SHK9251 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 18:16 + 2:27 8745
24. Doleľalová Monika KAM8851 KAM KAM - SK Kamenice 18:19 + 2:30 8713
25. Hlavová Hana ZBM8888 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 18:31 + 2:42 8584
26. Kazdová Lenka SJC8484 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 18:47 + 2:58 8411
27. Machútová Lucie AOP8851 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 18:58 + 3:09 8292
28. Jiriątová Zuzana DKP8254 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 19:01 + 3:12 8260
29. Mádlová Věra ZBM8951 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 19:11 + 3:22 8152
29. Mechlová Lenka SHK9051 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 19:11 + 3:22 8152
Hrstková Vladěna PGP8753 PGP PGP - SK Praga DISK 0
D21A
2.00 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7592
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Balcarová Jana PHK8753 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 15:53 8197
2. Holinková Hana ZPV6777 ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov 16:20 + 0:27 7973
3. ©ediváková Helena LPU8857 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:21 + 0:28 7965
4. Smutná Jana VAM6251 VAM VAM - OOB Vamberk 16:27 + 0:34 7915
5. Koľinová Jana PGP6651 PGP PGP - SK Praga 16:42 + 0:49 7791
6. cermáková Magdalena UOL9155 UOL UOL - SK UP Olomouc 16:49 + 0:56 7733
7. Azebová Nina PHK8855 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 16:50 + 0:57 7724
8. Papugová Katarína LCE9255 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 16:51 + 0:58 7716
9. Mezníková Lucie ZBM9150 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 16:55 + 1:02 7683
10. Smutná Pavla VAM8651 VAM VAM - OOB Vamberk 17:04 + 1:11 7608
11. Kuncová Eliąka SSU8951 SSU SSU - SK Severka ©umperk 17:05 + 1:12 7600
12. Valeąová Jana PHK9154 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 17:17 + 1:24 7501
13. Valachová Martina LPU9054 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 17:33 + 1:40 7368
14. Krejcíková Marie TZL9252 TZL TZL - SKOB Zlín 17:36 + 1:43 7343
15. Tichovská Hana PGP6652 PGP PGP - SK Praga 17:37 + 1:44 7335
16. Kopácková Iva CHT8851 CHT CHT - OOB SK Chrast 17:38 + 1:45 7326
17. Petrľelová Tereza LTU8950 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 17:50 + 1:57 7227
18. Záveská Anna DOB8851 DOB DOB - KOB Dobruąka 18:02 + 2:09 7128
18. ©těpánová Dita DOB7956 DOB DOB - KOB Dobruąka 18:02 + 2:09 7128
20. Ulahelová Jana LTU8451 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 18:18 + 2:25 6995
21. Hubácková Pavla LCE9052 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 18:22 + 2:29 6962
22. Bialoľytová Tereza ZBM9050 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 18:32 + 2:39 6879
23. Masopustová Elis PGP8656 PGP PGP - SK Praga 18:49 + 2:56 6738
24. Janovská Petra PGP7355 PGP PGP - SK Praga 18:51 + 2:58 6721
25. Balcarová Jana PHK8852 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 18:53 + 3:00 6705
26. ©picarová Michaela SJC8754 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 18:55 + 3:02 6688
27. Bednárová Michala VAM8951 VAM VAM - OOB Vamberk 19:04 + 3:11 6614
28. Pekárková Monika RBK9252 RBK RBK - SK Radioklub Blansko 19:16 + 3:23 6514
29. Peterová Věra DOB8751 DOB DOB - KOB Dobruąka 19:17 + 3:24 6506
30. Stolinová Lenka DOB8158 DOB DOB - KOB Dobruąka 19:23 + 3:30 6456
31. ©víglerová Pavla LPU7658 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 19:33 + 3:40 6373
32. Kukolová ©árka LCE9251 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 19:45 + 3:52 6274
33. Peterová Alena DOB8953 DOB DOB - KOB Dobruąka 19:50 + 3:57 6232
34. Tomeąová Daniela SJC8451 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 19:58 + 4:05 6166
35. Hancová Marie SNA8255 SNA SNA - TJ START Náchod 20:01 + 4:08 6141
36. Staňková Lucie DOB8756 DOB DOB - KOB Dobruąka 20:07 + 4:14 6092
37. Palupcíková Nikola LCE9151 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 20:37 + 4:44 5843
38. Mertová Eva DOB8551 DOB DOB - KOB Dobruąka 21:47 + 5:54 5263
39. Kamererová Klára KAM9154 KAM KAM - SK Kamenice 22:03 + 6:10 5130
40. Zitková Radka LPU7958 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 22:09 + 6:16 5080
41. Netíková Martina DOB9350 DOB DOB - KOB Dobruąka 22:14 + 6:21 5039
42. Skládanková Tereza RBK8951 RBK RBK - SK Radioklub Blansko 23:54 + 8:01 4210
43. Kozumplíková Alice RBK8151 RBK RBK - SK Radioklub Blansko 25:46 + 9:53 3282
Moucková Andrea RBK9257 RBK RBK - SK Radioklub Blansko DISK 0
Ondrejová Dita Terezie SHK8550 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
D21C
2.00 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 2360
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. ®abková Marie ZBM8753 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 14:57 2750
2. Stryková Katerina LPU7855 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 17:14 + 2:17 2406
3. Venclová Veronika ZAM8251 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol ®amberk 17:36 + 2:39 2351
4. Pokorná Kristýna EKP8351 EKP EKP - V©TJ Ekonom Praha 17:52 + 2:55 2311
5. Víchová Ladislava LPU5851 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 18:50 + 3:53 2165
D35C
2.20 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 VAM VAM - OOB Vamberk 17:30
2. Kroniková Jana SHK7350 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 18:00 + 0:30
3. Hirąová Marcela VBM7079 VBM VBM - VSK Mendelu Brno 18:14 + 0:44
4. Valáąková ©árka KAM6951 KAM KAM - SK Kamenice 18:18 + 0:48
5. Samková Renáta PHK7456 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 19:46 + 2:16
6. Hájková Ludmila CET7554 CET CET - TJ Loko ceská Trebová 19:53 + 2:23
7. Kaplanová Iva LPU6859 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 20:08 + 2:38
8. Koberová Lenka LPU6954 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 20:15 + 2:45
9. cermáková Renata LPU6553 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 20:53 + 3:23
10. Moskvová Jitka ZLH7551 ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory 20:54 + 3:24
11. Kaąparová Ivana SSU6951 SSU SSU - SK Severka ©umperk 21:00 + 3:30
12. Bendáková Jitka LTU6951 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 23:05 + 5:35
13. Chvátilová Pavlína PHK7450 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 25:13 + 7:43
14. Demlová Jitka LPU6955 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 26:32 + 9:02
15. Pelikánová Lucie MFP6950 MFP MFP - V©SK MFF UK Praha 27:13 + 9:43
16. Vyhnálková Eva MFP7599 MFP MFP - V©SK MFF UK Praha 30:06 + 12:36
17. Rozsívalová Helena KSU7070 KSU KSU - Klub vytrvalostních spor 31:43 + 14:13
18. Douchová Jaroslava SNA7155 SNA SNA - TJ START Náchod 32:51 + 15:21
19. capková Petra PHK7850 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 35:01 + 17:31
cechová Zuzana SJI6951 SJI SJI - OK Jihlava DISK
©vecová Iva CHT7151 CHT CHT - OOB SK Chrast DISK
Růľicková Kamila PHK7153 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
Podrábská Marie VLI7451 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
Janouąková Iveta BOR7457 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK
Jerábková Tereza BOR7563 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK
D45C
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov 11:21
2. Klapalová Jana VAM6451 VAM VAM - OOB Vamberk 11:59 + 0:38
3. Hrstková Dana SJI6051 SJI SJI - OK Jihlava 12:08 + 0:47
4. Forstová Lenka MFP6850 MFP MFP - V©SK MFF UK Praha 12:59 + 1:38
5. Hindráková Martina LTU6451 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 13:15 + 1:54
6. Králová Zdenka SSU6091 SSU SSU - SK Severka ©umperk 14:10 + 2:49
7. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE HCE - TJ Sokol Hostivice 14:34 + 3:13
8. Thýnová Ivana SHK6651 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 15:05 + 3:44
9. Chmelarová Marie SHK6352 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 16:42 + 5:21
10. Petrová Věra VLI6251 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 17:01 + 5:40
11. Mutinská Zdeňka KUO6499 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 18:33 + 7:12
12. Jaklová Olga LTU6751 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 18:44 + 7:23
13. Tichá Jirina DOB6050 DOB DOB - KOB Dobruąka 21:41 + 10:20
D55C
1.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansová Alena CHT5852 CHT CHT - OOB SK Chrast 14:56
2. Kríľová Zdenka PZR5051 PZR PZR - UNITOP SKP ®ďár nad Sáza 17:05 + 2:09
3. Novotná Jirina LPU5654 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 18:53 + 3:57
4. Klimplová Alena LPU5551 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 19:18 + 4:22
5. Kutácková Stanislava LTU4751 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 27:47 + 12:51
H12C
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. ©afka Sebastian KAM0101 KAM KAM - SK Kamenice 10:07
2. Gajda Jan KAM0105 KAM KAM - SK Kamenice 10:15 + 0:08
3. Valáąek Václav KAM0100 KAM KAM - SK Kamenice 11:03 + 0:56
3. Malacka Milan DKP0210 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 11:03 + 0:56
5. Janovský Tomáą PGP0101 PGP PGP - SK Praga 11:41 + 1:34
6. Lejbl Jakub LBE0200 LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun 12:15 + 2:08
7. Bílý Jakub LTP0104 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 12:35 + 2:28
8. ©mol David DOK0100 DOK DOK - OK Doksy 12:43 + 2:36
9. Vítecek Jáchym DKP0204 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 12:49 + 2:42
10. Horák Jaroslav LLI0102 LLI LLI - TJ Loko Liberec 12:53 + 2:46
11. Paroulek Lukáą LLI0201 LLI LLI - TJ Loko Liberec 12:59 + 2:52
12. Hankovec Hugo KAM0201 KAM KAM - SK Kamenice 13:07 + 3:00
13. ©ubrt Matěj DKP0205 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 13:15 + 3:08
14. Manda Jakub LPU0202 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 13:33 + 3:26
15. Bradác David LLI0203 LLI LLI - TJ Loko Liberec 13:35 + 3:28
16. Koľina ©těpán PGP0300 PGP PGP - SK Praga 13:48 + 3:41
17. ctrnáct Frantiąek PGP0401 PGP PGP - SK Praga 13:50 + 3:43
18. Pipek Ondrej LPU0203 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 14:00 + 3:53
19. Janas Petr PGP0200 PGP PGP - SK Praga 14:07 + 4:00
20. Grundman Viktor CHC0301 CHC CHC - K.O.B. Choceň 14:08 + 4:01
21. Forst Antonín MFP0101 MFP MFP - V©SK MFF UK Praha 14:51 + 4:44
22. Lustig Adam DKP0202 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 15:13 + 5:06
23. Kovárík Tomáą KAM0300 KAM KAM - SK Kamenice 17:50 + 7:43
24. Bolehovský Daniel EKP0508 EKP EKP - V©TJ Ekonom Praha 18:12 + 8:05
25. Bolehovský Michal EKP0200 EKP EKP - V©TJ Ekonom Praha 20:47 + 10:40
26. Rokos Michal TJN0107 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 22:09 + 12:02
27. Doucha Martin SNA0501 SNA SNA - TJ START Náchod 24:18 + 14:11
H14C
1.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. ©ebek Petr DKP9903 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 10:25
2. Lejbl Ladislav LBE0000 LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun 11:17 + 0:52
3. Filipek Sebastian TRI0002 TRI TRI - TJ T® Trinec 11:18 + 0:53
4. Kavalír Jáchym PHK9901 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 11:49 + 1:24
5. Viąňa Matěj DKP9904 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 12:04 + 1:39
6. Mareą Vít BOR0000 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 12:08 + 1:43
7. Thor Tomáą TUV9903 TUV TUV - SOK TJ Turnov 13:42 + 3:17
8. Konvalinka Jindrich LPU0004 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 14:03 + 3:38
9. Melichar Petr LLI0001 LLI LLI - TJ Loko Liberec 14:23 + 3:58
10. Matějka ©imon LTP9901 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 14:40 + 4:15
11. Grundman Václav CHC9902 CHC CHC - K.O.B. Choceň 15:03 + 4:38
11. Samek Tomáą PHK0001 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 15:03 + 4:38
13. Soudek Ondrej LPU9909 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:11 + 5:46
14. Roudný Václav LPU0001 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:32 + 6:07
15. Novotný Marek TJN9901 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 18:48 + 8:23
16. Bradác Jakub LLI0002 LLI LLI - TJ Loko Liberec 27:08 + 16:43
Gregor Tomáą TAP9903 TAP TAP - KOB TRETRA Praha DISK
H16A
1.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 11:13
2. Hirą Otakar VBM9801 VBM VBM - VSK Mendelu Brno 11:26 + 0:13
3. Matějka Lukáą LTP9802 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 11:32 + 0:19
4. Vystavěl Ondrej JPV9807 JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov 11:33 + 0:20
5. Netuka Vojtěch SHK9701 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 11:34 + 0:21
6. Růľicka Adam PHK9704 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 11:39 + 0:26
7. Boril Jan SJI9700 SJI SJI - OK Jihlava 11:45 + 0:32
8. Kocí Josef JPV9824 JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov 11:47 + 0:34
9. Starý Ondra VRL9802 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:54 + 0:41
10. Sýkora Vojtěch LCE9801 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 11:56 + 0:43
11. Lanc Vojtěch TRI9807 TRI TRI - TJ T® Trinec 12:03 + 0:50
12. Frýba Dominik SJI9702 SJI SJI - OK Jihlava 12:11 + 0:58
13. Semerád Antonín DKP9801 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 12:15 + 1:02
14. Valáąek Jirí KAM9700 KAM KAM - SK Kamenice 12:25 + 1:12
15. Sedlácek Ondrej HLV9732 HLV HLV - KcT - OB Holeąov 12:27 + 1:14
16. Semrád Ladislav CHC9701 CHC CHC - K.O.B. Choceň 12:38 + 1:25
17. cernocký Libor LCE9803 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 12:53 + 1:40
17. Koątejn Vít DOK9800 DOK DOK - OK Doksy 12:53 + 1:40
19. Kanta Martin LPU9705 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 13:01 + 1:48
20. Jeľek Ondrej SLA9701 SLA SLA - SKOB Slaný 13:12 + 1:59
21. Jíra Tomáą KAM9802 KAM KAM - SK Kamenice 13:15 + 2:02
22. Gebrt Jan SHK9801 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 13:16 + 2:03
23. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI LLI - TJ Loko Liberec 13:17 + 2:04
24. Mikel David TZL9703 TZL TZL - SKOB Zlín 13:20 + 2:07
25. Zikmund Zdeněk SJC9703 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 13:27 + 2:14
26. Ptácek Patrik BBM9800 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 13:38 + 2:25
27. Bendák Jan LTU9801 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 13:39 + 2:26
28. Hausenblas ©imon KAM9803 KAM KAM - SK Kamenice 13:44 + 2:31
29. Paukert Lukáą KUO9801 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 13:52 + 2:39
30. Voparil Jan LCE9911 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 14:00 + 2:47
31. Cienciala Jan TRI9801 TRI TRI - TJ T® Trinec 14:05 + 2:52
32. ©kvor Ota KAM9900 KAM KAM - SK Kamenice 14:35 + 3:22
33. Wolf Filip TUR9701 TUR TUR - OOB TJ Turnov 14:57 + 3:44
34. Kelbl Vladimír ABM9708 ABM ABM - KOB Moira Brno 14:59 + 3:46
35. Podmolík Josef TZL9701 TZL TZL - SKOB Zlín 15:12 + 3:59
36. Najman Matouą DKP9800 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 15:42 + 4:29
37. Aschermann Daniel KAM9801 KAM KAM - SK Kamenice 16:45 + 5:32
38. Pelikán Lukáą MFP9800 MFP MFP - V©SK MFF UK Praha 17:00 + 5:47
39. Domagała Marcel 29P9800 29P PL - MKS Paulinum Jelenia Góra 17:18 + 6:05
Navrátil ©imon PGP9702 PGP PGP - SK Praga DISK
Lucerski Maciej 29P9701 29P PL - MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Mielec Jaromír AOV9701 AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava DISK
©iąka Petr TZL9801 TZL TZL - SKOB Zlín DISK
H18A
2.30 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maąata Matěj PHK9601 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 12:54
2. Veselý Jakub PGP9503 PGP PGP - SK Praga 13:19 + 0:25
3. Mudrák ©těpán LCE9601 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 13:25 + 0:31
4. Pavlovec Jan BOR9503 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 13:30 + 0:36
5. Hubácek Jonáą LCE9501 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 13:41 + 0:47
5. cech Jan SJI9601 SJI SJI - OK Jihlava 13:41 + 0:47
7. Horák Patrik TUR9502 TUR TUR - OOB TJ Turnov 13:44 + 0:50
8. Ptácek Pavel BBM9600 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 13:46 + 0:52
9. Hruąka Jakub ZBM9515 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 13:52 + 0:58
10. Fürst Matouą LLI9603 LLI LLI - TJ Loko Liberec 14:04 + 1:10
11. ©melík Martin ASU9644 ASU ASU - Magnus Orienteering 14:05 + 1:11
12. Slíva Jan LCE9602 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 14:17 + 1:23
12. Matuą Vojtěch VRB9606 VRB VRB - SK pri gymnáziu OOB Vrbn 14:17 + 1:23
14. Glonek Jakub AOV9602 AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava 14:21 + 1:27
15. Krivda Martin CHC9501 CHC CHC - K.O.B. Choceň 14:24 + 1:30
16. Chmelar Martin ASU9505 ASU ASU - Magnus Orienteering 14:36 + 1:42
17. Horácek Petr PHK9602 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 14:41 + 1:47
18. Záděra Pavel BBM9500 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 14:44 + 1:50
19. Hraboą Matěj ASU9547 ASU ASU - Magnus Orienteering 15:20 + 2:26
20. Nowak Maciej 29P9600 29P PL - MKS Paulinum Jelenia Góra 15:23 + 2:29
21. Picek ©těpán TJN9601 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 15:38 + 2:44
22. Waněk Adam VRL9501 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:44 + 2:50
23. Landovský Jakub PGP9601 PGP PGP - SK Praga 16:06 + 3:12
24. Deml Tomáą LPU9502 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:20 + 3:26
24. ©tál Jan SJC9601 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 16:20 + 3:26
26. Zlámal David SJC9603 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 16:50 + 3:56
27. Burda Matěj LDC9602 LDC LDC - KOB Děcín 17:58 + 5:04
28. Sadílek Jan TZL9601 TZL TZL - SKOB Zlín 18:16 + 5:22
29. Skalický Matyáą KUO9605 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 18:39 + 5:45
30. Walach Ondrej TRI9601 TRI TRI - TJ T® Trinec 18:45 + 5:51
31. Procházka Lukáą KUO9604 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 18:50 + 5:56
32. Jordanov Alexandr ZBM9503 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 18:52 + 5:58
33. Boskovský Vojtěch DOK9601 DOK DOK - OK Doksy 18:57 + 6:03
34. Svacina Jan TZL9501 TZL TZL - SKOB Zlín 21:33 + 8:39
Kettner Vojtěch KAM9601 KAM KAM - SK Kamenice DISK
Dzioba Mateusz PHK9500 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
Kamenický Jeroným OSN9549 OSN OSN - SK OS Nové Město n. M. DISK
Dvorský Petr SKM9601 SKM SKM - KOB Směr Kroměríľ DISK
Vacek Vojtěch SJI9602 SJI SJI - OK Jihlava DISK
Málek Jan PZR9505 PZR PZR - UNITOP SKP ®ďár nad Sáza DISK
Janeba Vladimír CHC9602 CHC CHC - K.O.B. Choceň DISK
H18C
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zacha Jirí SJI9703 SJI SJI - OK Jihlava 13:15
H20A
2.50 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9028
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hadac Filip AOP9301 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 14:03 9637
2. Kubelka Tomáą LPU9307 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 14:12 + 0:09 9536
2. Zakouril Vít TUR9301 TUR TUR - OOB TJ Turnov 14:12 + 0:09 9536
4. Hubácek Michal LCE9301 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 14:23 + 0:20 9412
5. Schuster Marek AOP9303 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 14:26 + 0:23 9378
6. Chloupek Adam ZBM9300 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 14:41 + 0:38 9209
7. Brlica Pavel ZBM9302 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 15:08 + 1:05 8905
8. Kamenický Ondrej PHK9401 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 15:17 + 1:14 8803
9. Vavrys Johan LCE9302 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 15:23 + 1:20 8736
10. Horvát Petr ASU9447 ASU ASU - Magnus Orienteering 15:28 + 1:25 8679
11. Kolárik Tomáą TZL9302 TZL TZL - SKOB Zlín 15:44 + 1:41 8499
12. Kettner Lukáą KAM9403 KAM KAM - SK Kamenice 15:57 + 1:54 8352
13. Semík Ondrej KAM9401 KAM KAM - SK Kamenice 16:10 + 2:07 8206
14. Franko David ASU9347 ASU ASU - Magnus Orienteering 16:14 + 2:11 8161
15. Rusý Tomáą KAM9301 KAM KAM - SK Kamenice 16:24 + 2:21 8048
16. Argaláą Michal TRI9301 TRI TRI - TJ T® Trinec 16:29 + 2:26 7992
17. cermák Jan LPU9301 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:33 + 2:30 7947
18. Muąínský Tomáą ASU9348 ASU ASU - Magnus Orienteering 16:53 + 2:50 7721
19. Obrátil ©těpán ABM9409 ABM ABM - KOB Moira Brno 17:14 + 3:11 7484
20. Dvorácek Radek ASU9445 ASU ASU - Magnus Orienteering 17:15 + 3:12 7473
21. Záveský Filip LPU9306 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 17:27 + 3:24 7338
22. Kos Tomáą LPU9303 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 17:31 + 3:28 7293
23. Rossmanith Vojta AOP9302 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 17:41 + 3:38 7180
24. Kaąpar Michal TZL9308 TZL TZL - SKOB Zlín 17:53 + 3:50 7045
25. Sháněl Jan CHC9402 CHC CHC - K.O.B. Choceň 18:29 + 4:26 6639
26. Petr Pavel VLI9400 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 18:56 + 4:53 6335
27. Klaąka Pavel DKP9301 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 19:32 + 5:29 5929
28. Schäfer Jan TZL9301 TZL TZL - SKOB Zlín 20:31 + 6:28 5264
29. Práąek Premysl KAM9305 KAM KAM - SK Kamenice 21:19 + 7:16 4723
30. Kapal Tomáą KAM9402 KAM KAM - SK Kamenice 22:48 + 8:45 3720
Grundmann Jan LPU9410 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Klusácek Jan TTR9301 TTR TTR - OOB Trebíc DISK 0
H21E
2.70 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9824
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 SSU SSU - SK Severka ©umperk 13:48 10695
2. Procházka Jan PGP8407 PGP PGP - SK Praga 14:12 + 0:24 10401
3. ©edivý Jan PGP8409 PGP PGP - SK Praga 14:33 + 0:45 10144
4. Mrázek Jan SJC8102 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 14:41 + 0:53 10046
5. Chromý Adam ZBM8841 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 14:43 + 0:55 10022
6. Nykodým Miloą ZBM9005 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 15:01 + 1:13 9802
7. Kamenický Jakub PHK9104 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 15:11 + 1:23 9679
8. Poklop Martin SSU8802 SSU SSU - SK Severka ©umperk 15:14 + 1:26 9643
9. Sysel Ctibor PGP8700 PGP PGP - SK Praga 15:26 + 1:38 9496
10. Kubát Pavel PHK9101 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 15:30 + 1:42 9447
11. Udrľal Tomáą LPU8002 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15:38 + 1:50 9349
12. Wolf Daniel TUR9100 TUR TUR - OOB TJ Turnov 15:43 + 1:55 9288
13. Ondrácek Radim EKP7414 EKP EKP - V©TJ Ekonom Praha 15:44 + 1:56 9275
14. Henych Martin SJC8601 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 15:46 + 1:58 9251
15. Flaąar Jan PGP8610 PGP PGP - SK Praga 15:50 + 2:02 9202
16. Valenta Jirí LCE9201 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 15:51 + 2:03 9190
17. Hovorka Lukáą LPU9001 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:06 + 2:18 9006
18. Slezák Zdeněk LCE8902 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 16:11 + 2:23 8945
19. Navrátil Boris AOP9202 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 16:13 + 2:25 8921
20. Janata Martin DKP8306 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 16:15 + 2:27 8896
21. Mokrý Stanislav ABM9202 ABM ABM - KOB Moira Brno 16:17 + 2:29 8872
22. Kamenický Matěj LPU9036 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:19 + 2:31 8847
23. Holas Ondrej TUR8501 TUR TUR - OOB TJ Turnov 16:25 + 2:37 8774
24. Korínek Tomáą BOR9007 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 16:26 + 2:38 8761
24. Bravený Vít ZBM9102 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 16:26 + 2:38 8761
24. Klusácek Matěj TTR8901 TTR TTR - OOB Trebíc 16:26 + 2:38 8761
27. Zbranek Roman ASU8808 ASU ASU - Magnus Orienteering 16:30 + 2:42 8713
28. Panchártek Jan PHK8802 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 16:31 + 2:43 8700
29. Zvěrina Petr LPU8208 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:32 + 2:44 8688
30. Makovský Jakub TAP8511 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 16:46 + 2:58 8517
31. Klapal Jan LPU9006 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 17:09 + 3:21 8235
32. Král Václav SSU8243 SSU SSU - SK Severka ©umperk 17:15 + 3:27 8162
33. Henek Vladan VBM8002 VBM VBM - VSK Mendelu Brno 17:21 + 3:33 8088
34. Práąil Marek TTR7301 TTR TTR - OOB Trebíc 17:31 + 3:43 7966
35. Koąárek Pavel AOP7102 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 17:44 + 3:56 7807
36. Kazda Ondrej SJC8202 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 17:56 + 4:08 7660
37. Horyna Roman LCE7602 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 18:33 + 4:45 7207
38. Luątický Martin HOR8700 HOR HOR - TJ Jiskra Horice 18:42 + 4:54 7097
Noľka Radek LPU9005 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Procházka David LPU9113 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21A
2.60 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8482
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Necas Jirí TZL9101 TZL TZL - SKOB Zlín 15:24 9010
2. Landovský Tomáą PGP9103 PGP PGP - SK Praga 15:26 + 0:02 8991
3. Novotný Ondrej ABM9211 ABM ABM - KOB Moira Brno 15:28 + 0:04 8972
4. Melecký Martin AOP9001 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 15:33 + 0:09 8923
5. Perůtka Jan LCE8801 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 15:35 + 0:11 8904
5. Slezák Jirí LCE9001 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 15:35 + 0:11 8904
7. Bravený Adam VBM8801 VBM VBM - VSK Mendelu Brno 15:39 + 0:15 8865
8. Beneą Jan SJC8703 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 15:43 + 0:19 8826
9. Procházka Tomáą LPU9110 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15:47 + 0:23 8787
10. Váňa Martin TUR8401 TUR TUR - OOB TJ Turnov 15:49 + 0:25 8768
11. Krejsa Vladimír CHT9202 CHT CHT - OOB SK Chrast 15:58 + 0:34 8680
12. Boril Tomáą ZBM8833 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 15:59 + 0:35 8671
13. Benroth Martin TZL9206 TZL TZL - SKOB Zlín 16:04 + 0:40 8622
14. Pátek Michal CHC8603 CHC CHC - K.O.B. Choceň 16:05 + 0:41 8612
15. Zháňal Jan ZBM8721 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 16:07 + 0:43 8593
16. Komanec Václav SHK8406 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 16:08 + 0:44 8583
17. Balcar Aleą PHK8602 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 16:18 + 0:54 8486
17. Jirásek Michal SHK8901 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 16:18 + 0:54 8486
19. Zimmermann ©těpán ZBM9101 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 16:19 + 0:55 8476
19. ®aloudek Petr SJC8309 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 16:19 + 0:55 8476
21. Paąek Frantiąek KAM7600 KAM KAM - SK Kamenice 16:20 + 0:56 8467
22. Roman Paclík SHK7801 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 16:28 + 1:04 8389
23. Peąek Ondrej CHC8502 CHC CHC - K.O.B. Choceň 16:29 + 1:05 8379
23. Hepner David SHK7601 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 16:29 + 1:05 8379
25. ©abatka Zdeněk SHK8902 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 16:32 + 1:08 8350
26. Otrusina Jirí JPV8201 JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov 16:34 + 1:10 8331
27. Procházka Jan PGP8206 PGP PGP - SK Praga 16:42 + 1:18 8253
28. Janda Martin DOB8002 DOB DOB - KOB Dobruąka 16:43 + 1:19 8243
29. Grundman Vojtěch CHC8801 CHC CHC - K.O.B. Choceň 16:45 + 1:21 8224
30. Jansa Jirí CHT8402 CHT CHT - OOB SK Chrast 16:51 + 1:27 8166
31. Kolín Jan DKP7701 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 16:52 + 1:28 8156
32. Pospíąil Ondrej DKP8717 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 16:54 + 1:30 8136
33. Karvánek Matouą BOR9006 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 16:55 + 1:31 8127
33. Suchý Petr LPM7820 LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň 16:55 + 1:31 8127
35. Doucha Jirí SNA7105 SNA SNA - TJ START Náchod 17:04 + 1:40 8039
36. Kalous Vladislav EKP7702 EKP EKP - V©TJ Ekonom Praha 17:06 + 1:42 8020
37. Drábek Jan ZBM8511 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 17:07 + 1:43 8010
38. Zajíc Vítězslav TAP8610 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 17:15 + 1:51 7933
39. Navrátil Tomáą ASU8817 ASU ASU - Magnus Orienteering 17:16 + 1:52 7923
40. Henek Michal RBK8605 RBK RBK - SK Radioklub Blansko 17:17 + 1:53 7913
41. Mazal Zdeněk VBM8103 VBM VBM - VSK Mendelu Brno 17:20 + 1:56 7884
42. Tomeą Jaroslav DKP8109 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 17:21 + 1:57 7874
43. Sysel Ondrej PGP8302 PGP PGP - SK Praga 17:23 + 1:59 7855
44. Vrabec Ondrej SCP8303 SCP SCP - OK Sparta Praha 17:27 + 2:03 7816
45. Janovský Tomáą PGP6401 PGP PGP - SK Praga 17:30 + 2:06 7787
46. Műller Martin PHK8903 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 17:40 + 2:16 7690
47. Vlaľný Jakub LCE9102 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 17:42 + 2:18 7670
48. Hadac Miroslav AOP6501 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 17:45 + 2:21 7641
49. Tihon Michal PHK7905 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 17:49 + 2:25 7602
50. Matras Tomáą CHT8001 CHT CHT - OOB SK Chrast 17:51 + 2:27 7583
51. Kafka Miloą LPU8608 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 17:55 + 2:31 7544
52. Kaderávek Petr PHK7605 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 17:57 + 2:33 7525
53. Tichovský Martin PGP6100 PGP PGP - SK Praga 18:02 + 2:38 7476
54. Kondrát Martin PGP6501 PGP PGP - SK Praga 18:08 + 2:44 7418
55. Procházka Tomáą SCP8200 SCP SCP - OK Sparta Praha 18:15 + 2:51 7350
56. Khýn Vítězslav DOB8304 DOB DOB - KOB Dobruąka 18:26 + 3:02 7243
57. cerný Martin TAP8902 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 18:30 + 3:06 7204
58. Kopácek Jan CHT8510 CHT CHT - OOB SK Chrast 18:42 + 3:18 7088
59. Fiala Petr LPU8701 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 19:00 + 3:36 6913
60. Palát Petr ABM7415 ABM ABM - KOB Moira Brno 19:10 + 3:46 6816
61. Ostranský Filip ASU9243 ASU ASU - Magnus Orienteering 19:26 + 4:02 6661
62. Prikryl Petr ABM6708 ABM ABM - KOB Moira Brno 19:49 + 4:25 6437
63. Krejsa Martin CHT9001 CHT CHT - OOB SK Chrast 21:05 + 5:41 5699
64. ©ístek Daniel SCP7507 SCP SCP - OK Sparta Praha 21:12 + 5:48 5631
Pribyl Broněk TZL8603 TZL TZL - SKOB Zlín DISK 0
Lenner Miroslav LPU8605 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Novák Daniel DOK8700 DOK DOK - OK Doksy DISK 0
Skyva Petr STE6501 STE STE - SK SKI-OB ©ternberk DISK 0
©virák Ondrej ZBM9103 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno DISK 0
H21C
2.40 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6954
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zimmermann Jakub ZBM8928 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 14:25 7554
2. Drobník Michal SJC8709 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 14:46 + 0:21 7380
3. Dlabaja ©těpán TZL8508 TZL TZL - SKOB Zlín 15:09 + 0:44 7188
4. ©afka Jan SLP7704 SLP SLP - OOB Slavia Praha 15:20 + 0:55 7097
5. Moskva Roman ZLH7501 ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory 15:59 + 1:34 6773
6. Petras Tomáą VAM8801 VAM VAM - OOB Vamberk 16:11 + 1:46 6673
7. Zelenka Tomáą PHK9001 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 16:23 + 1:58 6573
8. Stoszek Jakub AOP8300 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 16:29 + 2:04 6524
9. Koblíľek Kamil KUO8001 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 16:33 + 2:08 6490
10. Tomeą Petr SJC7531 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 16:48 + 2:23 6366
11. Smutný ©imon VAM9301 VAM VAM - OOB Vamberk 16:56 + 2:31 6299
12. Holinka Matouą ZPV9222 ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov 17:17 + 2:52 6125
13. Azeb Karim PHK9110 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 17:29 + 3:04 6025
14. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC CHC - K.O.B. Choceň 17:35 + 3:10 5975
15. Fukátko Jan LPU8105 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 17:53 + 3:28 5826
16. Andrą Jirí VAM8601 VAM VAM - OOB Vamberk 17:59 + 3:34 5776
17. Hladký Viktor VAM8201 VAM VAM - OOB Vamberk 18:03 + 3:38 5742
18. Kutílek Jakub LPU8609 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 18:09 + 3:44 5693
19. Vorácek Michal PGP8009 PGP PGP - SK Praga 18:14 + 3:49 5651
20. Vlaľný Jan LCE8901 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 18:16 + 3:51 5634
21. Jána Michal DKP8400 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 18:18 + 3:53 5618
22. Bogar Frantiąek BOR8904 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 18:26 + 4:01 5551
23. Hájek Adam KAM9202 KAM KAM - SK Kamenice 18:29 + 4:04 5526
24. ©ilhavý Jakub LPM8500 LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň 18:38 + 4:13 5452
25. Wagner Libor DKP8511 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 18:40 + 4:15 5435
26. Preininger Luděk DOB8001 DOB DOB - KOB Dobruąka 18:42 + 4:17 5418
27. Kocí Martin VBM8702 VBM VBM - VSK Mendelu Brno 18:53 + 4:28 5327
28. Sedlák Radek SNA7501 SNA SNA - TJ START Náchod 18:55 + 4:30 5310
29. Lľícar Martin DOB8803 DOB DOB - KOB Dobruąka 19:25 + 5:00 5061
30. Ramba Jirí DKP8606 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 20:36 + 6:11 4471
31. Viątejn Jirí KRL9305 KRL KRL - Kometa Kralovice 20:53 + 6:28 4330
32. Valík Ondrej PHK7801 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 21:14 + 6:49 4155
33. Bernáąek Jirí STB8101 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 23:01 + 8:36 3266
34. Koc Zdeněk MKP4700 MKP MKP - SK Meteor Kacerov Praha 23:30 + 9:05 3025
35. Trasák Milan LPU5206 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 24:25 + 10:00 2568
36. Sáňka Bedrich LPU5102 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 25:21 + 10:56 2103
37. Klimpl Petr LPU5401 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 25:35 + 11:10 1986
38. Novotný Miroslav LPU5905 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 28:03 + 13:38 756
39. Koątejn Pavel DOK7100 DOK DOK - OK Doksy 31:11 + 16:46 0
40. Silnouąek Jirí STE7200 STE STE - SK SKI-OB ©ternberk 37:32 + 23:07 0
Kalousek Tomáą ZAM8901 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol ®amberk DISK 0
©mol Marcel DOK7300 DOK DOK - OK Doksy DISK 0
H35C
2.40 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 VAM VAM - OOB Vamberk 17:09
2. Bolehovský Pavel EKP7103 EKP EKP - V©TJ Ekonom Praha 18:16 + 1:07
3. Kalousek Jirí DKP6901 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 18:50 + 1:41
4. Kraus Petr SJC7303 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 19:05 + 1:56
5. Novotný Tomáą ZLH7001 ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory 19:22 + 2:13
6. Dutkiewicz Damian 29P7700 29P PL - MKS Paulinum Jelenia Góra 19:43 + 2:34
7. Pecka Jan EKP6800 EKP EKP - V©TJ Ekonom Praha 19:50 + 2:41
8. Beneą Jan SJH7001 SJH SJH - SJH Jindrichův Hradec 19:54 + 2:45
9. Kumpoąt Jaroslav KUO7801 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 20:33 + 3:24
10. Holinka Martin ZPV6712 ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov 21:40 + 4:31
11. ©ubrt Antonín DKP7100 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 22:03 + 4:54
12. Cienciala Martin TRI7401 TRI TRI - TJ T® Trinec 22:52 + 5:43
13. Kroul Josef KSU7302 KSU KSU - Klub vytrvalostních spor 23:13 + 6:04
14. Doleľal Josef VAM6101 VAM VAM - OOB Vamberk 23:50 + 6:41
15. Slovák Miroslav SHK7704 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 26:59 + 9:50
16. capek Miroslav PHK7603 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 27:02 + 9:53
17. Procházka Pavel KUO6901 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 28:10 + 11:01
18. Vacek Milan SJI6901 SJI SJI - OK Jihlava 31:51 + 14:42
19. Smrcek Petr KSU7401 KSU KSU - Klub vytrvalostních spor 38:24 + 21:15
Nehasil David BOR7713 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK
Vítecek Jan DKP7201 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka DISK
Chvátil Jirí PHK7200 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
H45C
2.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. ©melík Juraj BBM6600 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 15:54
2. Krejcí Jaroslav BOR6302 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 17:53 + 1:59
3. Petrľela Pavel LTU6301 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 18:37 + 2:43
4. Veljacik Pavel SCP6200 SCP SCP - OK Sparta Praha 18:39 + 2:45
5. Bílý Petr LTP6805 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 18:41 + 2:47
5. Soldán Vladimír JPV6526 JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov 18:41 + 2:47
7. Killar Marek LTU6801 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 18:42 + 2:48
8. Mutinský Viktor KUO6501 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 19:51 + 3:57
9. Koľina Petr PGP6000 PGP PGP - SK Praga 20:04 + 4:10
10. Růľicka Ivan PHK6702 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 20:12 + 4:18
11. Procházka Radek LPU6504 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 20:22 + 4:28
12. Korpas Jaroslav LBM6113 LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Br 21:04 + 5:10
13. Levý Tomáą ZAM6801 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol ®amberk 22:05 + 6:11
14. Kettner Pavel HCE5900 HCE HCE - TJ Sokol Hostivice 22:06 + 6:12
15. Kubec Pavel STB6601 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 22:44 + 6:50
16. Tupec Jirí VAM5801 VAM VAM - OOB Vamberk 22:56 + 7:02
17. Hanuą Pavel LTU6501 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 23:22 + 7:28
18. Cinkan Zdeněk LPU6201 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 23:26 + 7:32
19. Petrácek Aleą SJI6301 SJI SJI - OK Jihlava 23:49 + 7:55
20. Janeba Petr CHC6001 CHC CHC - K.O.B. Choceň 24:10 + 8:16
21. Bendák Petr LTU6500 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 25:14 + 9:20
Urválek Jirí TBM6107 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno DISK
Smutný Michal VAM6201 VAM VAM - OOB Vamberk DISK
Metelka Pavel PHK6800 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
Chmelar Pavel SHK6402 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové DISK
Soucek Karel SHK6601 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové DISK
H55C
1.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trejtnar Pavel KUN5801 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald 13:42
2. Průcha Miloslav BOR5800 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 13:44 + 0:02
3. Grundman Martin CHC5801 CHC CHC - K.O.B. Choceň 14:15 + 0:33
4. Knobloch Jindrich VRL4901 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:07 + 1:25
5. Farár Jaroslav VRL5002 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:14 + 1:32
6. Cedrych Karel TJP5500 TJP TJP - TJ Sokol Troja 15:36 + 1:54
7. Kríľ Pavel PZR4800 PZR PZR - UNITOP SKP ®ďár nad Sáza 15:38 + 1:56
8. Dlouhý Jirí DKP5700 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 15:43 + 2:01
9. Tichý Boris DOB5500 DOB DOB - KOB Dobruąka 16:04 + 2:22
10. Tůma Miloą DOB5600 DOB DOB - KOB Dobruąka 16:20 + 2:38
11. Koc Lumír MKP5401 MKP MKP - SK Meteor Kacerov Praha 16:26 + 2:44
12. Gawel Jirí 56S 56S 16:56 + 3:14
13. Eiselt Miloą LTP5802 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 17:04 + 3:22
14. Procházka Zdenko DKP4300 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 17:20 + 3:38
15. Babák Jirí ZLH4801 ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory 18:17 + 4:35
16. ©roler Zdeněk KUN5201 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald 18:19 + 4:37
17. ©tregl Tomáą VRL5001 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:31 + 4:49
18. Ptácek Ladislav BBM5300 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 19:28 + 5:46
19. Niemiec Janusz 29P5700 29P PL - MKS Paulinum Jelenia Góra 21:59 + 8:17
20. Mikulecký Jan PHK3801 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 22:06 + 8:24
Havlík Jaroslav SJC3601 SJC SJC - Sportcentrum Jicín DISK
Stehno Pavel DKP4900 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka DISK
P
1.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smoradová Barbora NER NER 8:52
2. Veselý Jakub NER NER 9:26 + 0:34
3. capková Markéta NER NER 10:39 + 1:47
4. Ondrácková Adéla NER NER 11:13 + 2:21
5. Ondrácek Martin NER NER 11:16 + 2:24
6. Toncr Libor NER NER 11:56 + 3:04
7. Růľicková Magdaléna NER NER 14:13 + 5:21
8. Kolar ©imon NER NER 14:21 + 5:29
9. Kalous Tomáą NER NER 15:47 + 6:55
10. Cejpková Lenka NER NER 15:50 + 6:58
11. Eąpandr Matěj NER NER 16:23 + 7:31
12. Růľicka Jan NER NER 20:00 + 11:08
13. Janatová Violka NER NER 20:30 + 11:38
14. Kopecká Martina NER NER 20:58 + 12:06
15. André Pavel NER NER 22:45 + 13:53
16. Becvárovská Radka NER NER 24:34 + 15:42
17. Mrázková Berta NER NER 34:03 + 25:11
Kultová Ludmila NER NER DISK
T
1.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 HOR HOR - TJ Jiskra Horice 11:33
2. Cahel Marek LCE8803 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 12:18 + 0:45
3. Kohout Josef SHK6902 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 13:54 + 2:21
4. Perinka ©imon BBM9700 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 14:07 + 2:34
5. Staroňová Hana VAM8850 VAM VAM - OOB Vamberk 14:46 + 3:13
6. Zeman Jaroslav DOB8844 DOB DOB - KOB Dobruąka 14:53 + 3:20
7. Daniel cicák ©mída DOB9999 DOB DOB - KOB Dobruąka 15:02 + 3:29
8. Peąek Martin LPM9602 LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň 16:11 + 4:38
9. Grundmannová Hana LTU9251 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 16:31 + 4:58
10. Kavánková Iva TZL9753 TZL TZL - SKOB Zlín 17:54 + 6:21
11. Chaloupka Stanislav CHC6703 CHC CHC - K.O.B. Choceň 18:02 + 6:29
12. Veljaciková Markéta SCP6451 SCP SCP - OK Sparta Praha 18:07 + 6:34
13. Denemarek Oldrich BBM5100 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 18:50 + 7:17
14. Perinková Irena BBM6550 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 19:36 + 8:03
15. Fialová Tereza TZL9999 TZL TZL - SKOB Zlín 23:21 + 11:48
16. Kubátová Iva PHK6552 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 26:45 + 15:12
17. Netuka Jan SHK7001 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 35:00 + 23:27
Kolár Viktor HOR7300 HOR HOR - TJ Jiskra Horice DISK