Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafaříková Lucie | CST0351 | OB Strakonice | 26:22 | ||
2. | Pračková Ema | MFP0451 | VŠSK MFF UK Praha | 32:09 | + 5:47 | |
3. | Solarová Tereza | VSP0452 | USK Praha | 44:15 | + 17:53 | |
4. | Lusková Aneta | UNW0276 | 74:56 | + 48:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčíková Kateřina | PCB0151 | SKP České Budějovice | 20:11 | ||
2. | Svobodová Anna | KTA0151 | SK Kotnov Tábor | 24:14 | + 4:03 | |
3. | Sládečková Barbora | MFP0250 | VŠSK MFF UK Praha | 26:20 | + 6:09 | |
4. | Feitová Magdalena | UNW2588 | 60:48 | + 40:37 | ||
5. | Feitová Pavla | UNW5895 | 70:36 | + 50:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotková Anna | PGP0050 | SK Praga | 30:33 | ||
2. | Ash Kristina | OCB0051 | OC České Budějovice | 34:39 | + 4:06 | |
3. | Klimešová Šarlota | KRE0051 | OOB TJ Sokol Křemže | 40:01 | + 9:28 | |
4. | Svobodová Jana | KTA9951 | SK Kotnov Tábor | 45:52 | + 15:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štefanyuková Eliška | CST9851 | OB Strakonice | 45:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 32:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hulcová Pavla | KSH7753 | OOB TJ Kašperské Hory | 34:52 | 3390 | ||
2. | Kuklová Jana | TJP8750 | TJ Sokol Troja | 38:35 | + 3:43 | 3082 | |
3. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 40:21 | + 5:29 | 2936 | |
4. | Krausová Barbora | TJP9150 | TJ Sokol Troja | 40:53 | + 6:01 | 2892 | |
5. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 41:21 | + 6:29 | 2854 | |
6. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 44:10 | + 9:18 | 2621 | |
7. | Soudková Martina | TCB8551 | SK Technik České Budějovice | 47:00 | + 12:08 | 2386 | |
8. | Machová Miroslava | KRE9451 | OOB TJ Sokol Křemže | 48:35 | + 13:43 | 2256 | |
9. | Krausová Martina | TJP9350 | TJ Sokol Troja | 53:01 | + 18:09 | 1889 | |
10. | Janíčková Bára | UNW0006 | 53:22 | + 18:30 | |||
11. | Soudková Alena | TCB5851 | SK Technik České Budějovice | 60:21 | + 25:29 | 1283 | |
12. | Jandová Kateřina | UNW0004 | 70:53 | + 36:01 | |||
Pračková Zita | MFP7850 | VŠSK MFF UK Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Martina | VCB7851 | TJ OB České Budějovice | 32:59 | ||
2. | Solarová Zuzana | VSP7750 | USK Praha | 35:21 | + 2:22 | |
3. | Machová Ivana | KRE6451 | OOB TJ Sokol Křemže | 42:26 | + 9:27 | |
4. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 47:03 | + 14:04 | |
5. | Tichá Jana | TJH6451 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 49:30 | + 16:31 | |
6. | Zimmermannová Milena | KRE6851 | OOB TJ Sokol Křemže | 58:27 | + 25:28 | |
7. | Šustrová Hana | KSH7755 | OOB TJ Kašperské Hory | 74:38 | + 41:39 | |
Svobodová Martina | KTA7151 | SK Kotnov Tábor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 37:54 | ||
2. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 41:57 | + 4:03 | |
3. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | TJ OB České Budějovice | 42:45 | + 4:51 | |
4. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 43:32 | + 5:38 | |
5. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 45:52 | + 7:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krakorová Iva | UNW0055 | 68:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 58:21 | ||
2. | Boučková Ludmila | OCB4351 | OC České Budějovice | 68:22 | + 10:01 | |
3. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 94:44 | + 36:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Vendula | VCB0451 | TJ OB České Budějovice | 19:32 | ||
2. | Ševčíková Eliška | PCB0451 | SKP České Budějovice | 20:52 | + 1:20 | |
3. | Janošíková Eva | VCB0552 | TJ OB České Budějovice | 29:29 | + 9:57 | |
4. | Holická Anna | UNW0011 | 37:28 | + 17:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 26:41 | ||
2. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 38:21 | + 11:40 | |
3. | Kolařík Mikuláš | KRE0400 | OOB TJ Sokol Křemže | 42:16 | + 15:35 | |
4. | Hrubeš Karel | KRE0300 | OOB TJ Sokol Křemže | 54:24 | + 27:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 31:45 | ||
2. | Sobotka Vojtěch | PGP0203 | SK Praga | 36:58 | + 5:13 | |
3. | Šustr Antonín | KSH0201 | OOB TJ Kašperské Hory | 48:48 | + 17:03 | |
4. | Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | 69:48 | + 38:03 | |
Mikeš Antonín | KRE0200 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Jiří | SOB0001 | SOBSA | 51:52 | ||
2. | Bušík David | KTA0002 | SK Kotnov Tábor | 108:56 | + 57:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BETA URSUS Orienteering | 40:41 | ||
2. | Růta Vojtěch | KTA9701 | SK Kotnov Tábor | 57:59 | + 17:18 | |
3. | Ash Adam | OCB9701 | OC České Budějovice | 69:11 | + 28:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 48:49 | ||
2. | Zimmermann Martin | KRE9301 | OOB TJ Sokol Křemže | 60:37 | + 11:48 | |
3. | Jíša Ondřej | KRE9303 | OOB TJ Sokol Křemže | 65:52 | + 17:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 39:01 | ||
2. | Smejkal Martin | NNN8500 | Neregistrovaní | 52:37 | + 13:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | TJ OB České Budějovice | 39:12 | 7115 | ||
2. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 41:44 | + 2:32 | 6697 | |
3. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 42:38 | + 3:26 | 6549 | |
4. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 43:46 | + 4:34 | 6362 | |
5. | Janošík Radek | VCB7402 | TJ OB České Budějovice | 45:20 | + 6:08 | 6104 | |
6. | Hejzlar Josef | VCB5601 | TJ OB České Budějovice | 46:18 | + 7:06 | 5945 | |
7. | Meloun Ondřej | VCB8101 | TJ OB České Budějovice | 47:02 | + 7:50 | ||
8. | Pračka Tomáš | MFP7302 | VŠSK MFF UK Praha | 47:08 | + 7:56 | 5807 | |
8. | Janas Petr | XBM7103 | PELL’S MTBO TEAM | 47:08 | + 7:56 | 5807 | |
10. | Tichý Martin | TJH6401 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 48:35 | + 9:23 | 5568 | |
11. | Hošek Lubomír | VCB6101 | TJ OB České Budějovice | 50:53 | + 11:41 | 5189 | |
12. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 51:31 | + 12:19 | 5085 | |
13. | Dneboský František | 24C8000 | OK Vršovice | 53:25 | + 14:13 | ||
14. | Hulec Jakub | KSH8401 | OOB TJ Kašperské Hory | 53:26 | + 14:14 | 4769 | |
15. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 53:59 | + 14:47 | 4678 | |
16. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 57:07 | + 17:55 | 4162 | |
17. | Zimmermann Pavel | KRE6401 | OOB TJ Sokol Křemže | 57:14 | + 18:02 | 4143 | |
18. | Rakovec Michal | SCP6901 | OK Sparta Praha | 66:31 | + 27:19 | 2612 | |
19. | Sládeček Petr | MFP7702 | VŠSK MFF UK Praha | 69:24 | + 30:12 | 2137 | |
20. | Němeček Tomáš | UNW9999 | 81:26 | + 42:14 | |||
Mátl Radek | 65C7900 | TK Radošovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčík Marek | PCB6701 | SKP České Budějovice | 42:08 | ||
2. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 42:45 | + 0:37 | |
3. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 44:11 | + 2:03 | |
4. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 52:50 | + 10:42 | |
5. | Janda Libor | UNW0003 | 55:55 | + 13:47 | ||
6. | Solar Jan | VSP7303 | USK Praha | 57:53 | + 15:45 | |
7. | Žižka Přemysl | MIL7301 | Tesil Milevsko | 59:11 | + 17:03 | |
8. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 63:23 | + 21:15 | |
9. | Cepek Pavel | CST7301 | OB Strakonice | 65:43 | + 23:35 | |
10. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 69:38 | + 27:30 | |
11. | Šustr Pavel | KSH7001 | OOB TJ Kašperské Hory | 75:27 | + 33:19 | |
12. | Holický Marek | UNW0009 | 89:30 | + 47:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 37:54 | ||
2. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 38:47 | + 0:53 | |
3. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 41:55 | + 4:01 | |
4. | Soudek Vojtěch | TCB5601 | SK Technik České Budějovice | 43:04 | + 5:10 | |
5. | Havlík Milan | SJH6201 | SJH Jindřichův Hradec | 44:50 | + 6:56 | |
6. | Mražík Karel | KRE5901 | OOB TJ Sokol Křemže | 58:25 | + 20:31 | |
7. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 66:42 | + 28:48 | |
8. | Zuna Jaroslav | SCP6101 | OK Sparta Praha | 75:22 | + 37:28 | |
9. | Bušík Milan | KTA6301 | SK Kotnov Tábor | 95:41 | + 57:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 49:52 | ||
2. | Moravec Miloš | KRE5301 | OOB TJ Sokol Křemže | 55:10 | + 5:18 | |
3. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 55:58 | + 6:06 | |
4. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 66:55 | + 17:03 | |
5. | Nechyba Jiří | TOZ0001 | 91:15 | + 41:23 | ||
Šafařík Bedřich | CST4601 | OB Strakonice | DISK | |||
7. | Rychtecký Josef | VCB4801 | TJ OB České Budějovice | 56:22 | + 6:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 35:59 | ||
2. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 45:15 | + 9:16 | |
3. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 45:44 | + 9:45 | |
4. | Pich Josef | CST4002 | OB Strakonice | 66:42 | + 30:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janíček Lukáš | UNW0005 | 21:32 | |||
2. | Hartvichová Eva | UNW0008 | 23:10 | + 1:38 | ||
3. | Černá Barbora | VSPN008 | USK Praha | 25:12 | + 3:40 | |
4. | Holečková Kateřina | VSPN003 | USK Praha | 25:48 | + 4:16 | |
5. | Kozová Jana | UNW0002 | 26:22 | + 4:50 | ||
6. | Blecha Matěj | VSPN006 | USK Praha | 26:37 | + 5:05 | |
7. | Oukropec Petr | UNW0265 | 27:28 | + 5:56 | ||
8. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | TJ OB České Budějovice | 27:56 | + 6:24 | |
9. | Oukropcová Markéta | UNW0266 | 29:27 | + 7:55 | ||
10. | Sládeček Matěj | MFP0500 | VŠSK MFF UK Praha | 30:04 | + 8:32 | |
11. | Janda Libor | UNW0007 | 30:43 | + 9:11 | ||
12. | Blechová Mariana | VSPN007 | USK Praha | 32:36 | + 11:04 | |
13. | Solar Daniel | VSP0901 | USK Praha | 33:26 | + 11:54 | |
14. | Holečková Kristýna | VSPN004 | USK Praha | 33:37 | + 12:05 | |
15. | Blažková Amálie | UNW0907 | 33:59 | + 12:27 | ||
16. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 38:52 | + 17:20 | |
17. | Janošíková Marie | VCB0752 | TJ OB České Budějovice | 41:12 | + 19:40 | |
18. | Janošík Ivan | VCB1002 | TJ OB České Budějovice | 42:17 | + 20:45 | |
19. | Mátl Vojtěch | UNW1547 | 50:45 | + 29:13 | ||
20. | Pračka Martin | UNW2545 | 51:18 | + 29:46 | ||
21. | Šíma Jan | UNW9696 | 53:04 | + 31:32 | ||
22. | Lusková Eliška | UNW0268 | 53:28 | + 31:56 | ||
23. | Míka Ondřej | UNW1001 | 59:02 | + 37:30 | ||
24. | Andrade Miriam | 24C0650 | OK Vršovice | 109:28 | + 87:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koza Tobiáš | UNW0238 | 19:27 | |||
2. | Šustr Ondřej | KSH0501 | OOB TJ Kašperské Hory | 26:46 | + 7:19 | |
3. | Solar Adam | VSP0452 | USK Praha | 27:06 | + 7:39 | |
4. | Holický Jáchym | UNW0010 | 35:28 | + 16:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koza Zbyněk | UNW0001 | 39:57 | |||
2. | Masnerová Anna | DCE9850 | KOB Dobřichovice | 40:38 | + 0:41 | |
3. | Paulová Mirka | DCE5250 | KOB Dobřichovice | 44:24 | + 4:27 | |
4. | Sládečková Lucie | MFP7490 | VŠSK MFF UK Praha | 58:20 | + 18:23 | |
5. | Kazdová Dana | 24C8150 | OK Vršovice | 60:54 | + 20:57 | |
6. | Sládková Monika | ZŠŠ0003 | 62:38 | + 22:41 | ||
7. | Masner Ondřej | DCE6700 | KOB Dobřichovice | 67:05 | + 27:08 | |
8. | Havlíková Šarlota | 66C6901 | Amateri | 68:23 | + 28:26 | |
9. | Malhocký Boris | VSPN002 | USK Praha | 75:32 | + 35:35 | |
10. | Přívratská Iveta | ZŠŠ0001 | 76:35 | + 36:38 | ||
11. | Holeček Zdeněk | VSPN000 | USK Praha | 77:20 | + 37:23 | |
12. | Vinklerová Tereza | ZŠŠ0002 | 90:36 | + 50:39 | ||
Jílková Radka | ZBP7751 | OOB SK Zbraslav | DISK | |||
Černá Kateřina | VSPN010 | USK Praha | DISK |