Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holubářová Viktorie | KUN0551 | C | TJ Sokol Kunvald | 19:54 | |
2. | Řeháková Andrea | SJC0556 | C | Sportcentrum Jičín | 20:16 | + 0:22 |
3. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | C | OK 99 Hradec Králové | 23:19 | + 3:25 |
4. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | C | SK Studenec | 24:21 | + 4:27 |
5. | Brancúská Monika | LPU2228 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:53 | + 7:59 |
6. | Školníková Karla | BRU0551 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 29:39 | + 9:45 |
7. | Adamovská Kateřina | VAM0350 | C | OOB Vamberk | 32:00 | + 12:06 |
8. | Zurynková Jana | PHK0553 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:15 | + 14:21 |
9. | Kuhnová Alžběta | LPU2225 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:44 | + 19:50 |
9. | Filipová Lucie | SRK0351 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:44 | + 19:50 |
11. | Mistriková Kateřina | LPU0358 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:46 | + 19:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:13 | |
2. | Karlová Anna | JIL0352 | C | OK Jilemnice | 16:15 | + 0:02 |
3. | Thýnová Martina | SHK0350 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 17:38 | + 1:25 |
4. | Čapková Anna | PHK0451 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:15 | + 3:02 |
5. | Koberová Kateřina | LPU0352 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:17 | + 3:04 |
6. | Suchá Simona | SHK0351 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 19:25 | + 3:12 |
7. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | C | SK Studenec | 19:51 | + 3:38 |
8. | Kološová Veronika | LPU0351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:38 | + 4:25 |
9. | Chvátilová Johana | PHK0450 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:05 | + 4:52 |
10. | Pušová Bára | LPU0357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:03 | + 6:50 |
11. | Musilová Elena | KUO0399 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 27:11 | + 10:58 |
12. | Knobová Agáta | VRL0453 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:24 | + 12:11 |
13. | Randáková Adéla | VRL0452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:43 | + 13:30 |
14. | Vodičková Johana | LPU0354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:57 | + 22:44 |
15. | Tomášová Adéla | CHC0351 | C | K.O.B. Choceň | 83:55 | + 67:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíčková Iva | ZAM0151 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 18:41 | |
2. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 20:39 | + 1:58 |
3. | Kosová Tereza | SRK0151 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 21:13 | + 2:32 |
4. | Chrástová Tereza | STH0251 | C | SK Studenec | 22:37 | + 3:56 |
5. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:21 | + 4:40 |
6. | Vejražková Róza | SJC0151 | B | Sportcentrum Jičín | 24:04 | + 5:23 |
6. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | C | Sportcentrum Jičín | 24:04 | + 5:23 |
8. | Vandasová Adéla | VAM0251 | C | OOB Vamberk | 26:27 | + 7:46 |
9. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 27:00 | + 8:19 |
10. | Tumová Adela | SJC0154 | C | Sportcentrum Jičín | 28:37 | + 9:56 |
11. | Francová Lucie | LPU0152 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:43 | + 11:02 |
12. | Šimonová Klára | SJC0155 | C | Sportcentrum Jičín | 32:36 | + 13:55 |
13. | Randáková Alžběta | VRL0252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:57 | + 17:16 |
14. | Raková Petra | SHK0251 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 38:42 | + 20:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnátnická Zuzana | ZAM0152 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 40:57 | |
2. | Brancúská Lenka | LPU0158 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:31 | + 32:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 20:02 | |
2. | Kochová Anna | SJC0153 | B | Sportcentrum Jičín | 22:03 | + 2:01 |
3. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 24:05 | + 4:03 |
4. | Waňková Martina | VRL9951 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:13 | + 4:11 |
5. | Malinová Apolena | SHK9952 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 24:17 | + 4:15 |
6. | Jezdinská Natálie | STH9954 | A | SK Studenec | 24:26 | + 4:24 |
7. | Thýnová Nikola | SHK0051 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 24:42 | + 4:40 |
8. | Urbanová Markéta | STH9953 | B | SK Studenec | 24:57 | + 4:55 |
9. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | B | Sportcentrum Jičín | 25:19 | + 5:17 |
10. | Rückerová Šárka | HOR0050 | B | TJ Jiskra Hořice | 25:35 | + 5:33 |
11. | Hápová Petra | PHK0051 | B | OK 99 Hradec Králové | 26:00 | + 5:58 |
12. | Šrenkelová Ilona | LPU9955 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 26:26 | + 6:24 |
13. | Větříčková Andrea | SHK9951 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 27:15 | + 7:13 |
14. | Filipová Tereza | SRK0050 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 28:01 | + 7:59 |
14. | Peterová Jana | DOB0051 | A | KOB Dobruška | 28:01 | + 7:59 |
16. | Truněčková Kateřina | PHK9953 | C | OK 99 Hradec Králové | 29:38 | + 9:36 |
17. | Stará Tereza | VRL0051 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:41 | + 9:39 |
18. | Kubíčková Jana | PHK9999 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:42 | + 11:40 |
19. | Borovičková Valerie | ZAM0051 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 33:07 | + 13:05 |
20. | Kmentová Barbora | LPU9957 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:13 | + 13:11 |
21. | Hrnčířová Magda | STH0051 | C | SK Studenec | 33:40 | + 13:38 |
22. | Gallová Veronika | STH0053 | C | SK Studenec | 36:14 | + 16:12 |
23. | Procházková Tereza | ZAM0054 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 36:30 | + 16:28 |
24. | Pachelová Anna | ZAM0053 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 48:43 | + 28:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahradníková Denisa | SJC0053 | C | Sportcentrum Jičín | 25:52 | |
2. | Hlaváčková Petra | PHK0052 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:33 | + 17:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 23:34 | |
2. | Jansová Doubravka | ZAM9751 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 31:29 | + 7:55 |
3. | Zemanová Kateřina | ZAM9851 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 39:52 | + 16:18 |
4. | Kubečková Veronika | PHK9853 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:19 | + 20:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kropáčková Pavla | C | 65:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chládková Simona | LPU9658 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 32:09 | |
2. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 33:01 | + 0:52 |
3. | Skalická Karolína | ZAM9652 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 39:05 | + 6:56 |
4. | Koutná Hana | PHK9651 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:46 | + 8:37 |
5. | Šádková Martina | PHK9653 | A | OK 99 Hradec Králové | 41:48 | + 9:39 |
6. | Kosková Kateřina | SRK9654 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 44:04 | + 11:55 |
7. | Šádková Lucie | PHK9654 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:58 | + 19:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 41:27 | ||
2. | Králová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 45:49 | + 4:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | C | SK LOB Nová Paka | 38:29 | 7330 | |
2. | Novotná Barbora | SHK8658 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 41:23 | + 2:54 | 6849 |
3. | Píšová Monika | NPA8151 | C | SK LOB Nová Paka | 44:13 | + 5:44 | 6380 |
4. | Stulíková Barbora | SHK8552 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 46:36 | + 8:07 | 5985 |
5. | Andršová Jana | SRK8756 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 46:55 | + 8:26 | 5933 |
6. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:36 | + 9:07 | 5820 |
7. | Stolinová Lenka | DOB8158 | C | KOB Dobruška | 48:02 | + 9:33 | 5748 |
8. | Reslová Hana | SRK9352 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 49:07 | + 10:38 | 5568 |
9. | Novotná Martina | PHK8255 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:49 | + 11:20 | 5452 |
10. | Bednářová Michala | VAM8951 | C | OOB Vamberk | 51:09 | + 12:40 | 5231 |
11. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 51:40 | + 13:11 | 5146 |
12. | Hančová Marie | SNA8255 | C | TJ START Náchod | 52:14 | + 13:45 | 5052 |
13. | Staňková Lucie | DOB8756 | C | KOB Dobruška | 52:25 | + 13:56 | 5022 |
14. | Černíková Barbora | DOB7878 | C | KOB Dobruška | 55:16 | + 16:47 | 4550 |
15. | Peremská Dana | SRK9351 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 62:29 | + 24:00 | 3354 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchá Eva | SHK7851 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 37:02 | 4217 | |
2. | Kubečková Zdena | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:51 | + 0:49 | 4128 |
3. | Kodytková Iva | VAM7751 | C | OOB Vamberk | 39:07 | + 2:05 | 3991 |
4. | Kunartová Lenka | PHK7852 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:54 | + 2:52 | 3906 |
5. | Kokaislová Eva | LPU7956 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:24 | + 3:22 | 3852 |
6. | Kašparová Eva | LPU7854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:22 | + 5:20 | 3639 |
7. | Sokolová Tereza | BRM8451 | C | Sokol Burdych | 44:05 | + 7:03 | 3454 |
8. | Kunhartová Kateřina | PHK8052 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:34 | + 8:32 | 3293 |
9. | Loskotová Daniela | 73C7650 | C | 47:09 | + 10:07 | ||
10. | Šedivá Petra | STH7751 | C | SK Studenec | 53:25 | + 16:23 | 2444 |
11. | Marešová Kristýna | LPU9155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:32 | + 16:30 | 2431 |
12. | Chládková Zuzana | ZAM9153 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 57:47 | + 20:45 | 1971 |
13. | Koutná Kateřina | PHK9351 | C | OK 99 Hradec Králové | 59:55 | + 22:53 | 1740 |
14. | Jágrová Barbora | PHK9657 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:30 | + 34:28 | 487 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Věra | JIL7752 | C | OK Jilemnice | 36:33 | |
2. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 37:04 | + 0:31 |
3. | Růžičková Kamila | PHK7153 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:05 | + 0:32 |
4. | Koberová Lenka | LPU6954 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:21 | + 3:48 |
5. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OOB Vamberk | 41:15 | + 4:42 |
6. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OOB Vamberk | 44:15 | + 7:42 |
7. | Rykalová Jitka | VAM7251 | C | OOB Vamberk | 46:41 | + 10:08 |
8. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:57 | + 10:24 |
9. | Novotná Ivana | PHK | C | OK 99 Hradec Králové | 47:39 | + 11:06 |
10. | Kalenská Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 48:29 | + 11:56 |
11. | Juračková Jana | LPU6051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:54 | + 12:21 |
12. | Zemánková Eva | SRK7452 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 56:21 | + 19:48 |
13. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 60:12 | + 23:39 |
14. | Surgová Markéta | DVP7759 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 68:38 | + 32:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:03 | |
2. | Zlámalová Zdena | SJC7253 | C | Sportcentrum Jičín | 34:10 | + 1:07 |
3. | Maňáková Silvie | PHK7151 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:35 | + 1:32 |
4. | Koutná Alena | PHK7052 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:41 | + 3:38 |
5. | Lamichová Iva | PHK6353 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:42 | + 4:39 |
6. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 38:11 | + 5:08 |
7. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 39:04 | + 6:01 |
8. | Háková Eva | NPA6951 | C | SK LOB Nová Paka | 39:46 | + 6:43 |
9. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:04 | + 8:01 |
10. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:13 | + 8:10 |
11. | Hápová Šárka | PHK7157 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:28 | + 8:25 |
12. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:34 | + 9:31 |
13. | Fenclová Markéta | LPU7155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:20 | + 10:17 |
14. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:17 | + 11:14 |
15. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:41 | + 11:38 |
16. | Chládková Eva | ZAM7051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 45:36 | + 12:33 |
17. | Janků Radka | SJC7353 | C | Sportcentrum Jičín | 45:53 | + 12:50 |
18. | Netuková Hana | SHK7052 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 46:04 | + 13:01 |
19. | Čapková Petra | PHK7850 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:50 | + 13:47 |
20. | Justová Jana | PHK6153 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:33 | + 14:30 |
21. | Kobližková Hana | ZAM5851 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 47:37 | + 14:34 |
22. | Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:50 | + 14:47 |
23. | Hlaváčková Renata | PHK7060 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:03 | + 16:00 |
24. | Frömmelová Dana | BRU7251 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 49:21 | + 16:18 |
25. | Kunešová Petra | HOR7650 | C | TJ Jiskra Hořice | 49:51 | + 16:48 |
26. | Cabalková Ivana | ZAM6351 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 52:15 | + 19:12 |
27. | Školníková Marcela | BRU7452 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 52:28 | + 19:25 |
28. | Schvachová Stanislava | LPU7154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:19 | + 28:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Iva | SHK6151 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 37:01 | |
2. | Mádlová Iva | SHK6351 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 39:43 | + 2:42 |
3. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:52 | + 2:51 |
4. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 40:22 | + 3:21 |
5. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 43:29 | + 6:28 |
6. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 44:18 | + 7:17 |
7. | Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | 45:00 | + 7:59 |
8. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 46:59 | + 9:58 |
9. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 47:41 | + 10:40 |
10. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 51:07 | + 14:06 |
11. | Julínková Dana | LPU6555 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:11 | + 14:10 |
12. | Jiranová Alena | PHK5351 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:16 | + 17:15 |
13. | Chmelařová Marie | SHK6352 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 55:35 | + 18:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bienová Věra | SJC5752 | C | Sportcentrum Jičín | 35:25 | |
2. | Vlachová Hana | VRL6251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:30 | + 1:05 |
3. | Veverková Yveta | VAM6452 | C | OOB Vamberk | 37:31 | + 2:06 |
4. | Hančová Hana | VRL5652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:20 | + 2:55 |
5. | Fundová Hana | SHK6752 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 40:39 | + 5:14 |
6. | Vlčková Pavla | TYN6351 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 41:12 | + 5:47 |
7. | Kulová Jana | VAM6550 | C | OOB Vamberk | 41:13 | + 5:48 |
8. | Kalousová Dana | ZAM5951 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 43:26 | + 8:01 |
9. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 44:11 | + 8:46 |
10. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 44:39 | + 9:14 |
11. | Roudná Eva | LPU6554 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:47 | + 9:22 |
12. | Balcarová Eva | PHK5952 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:56 | + 11:31 |
13. | Divecká Růžena | SHK6753 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 47:03 | + 11:38 |
14. | Weisbauerová Blanka | LPU6351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:43 | + 12:18 |
15. | Bernartová Ivana | SHK6552 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 49:58 | + 14:33 |
16. | Zákravská Hana | SNA6451 | C | TJ START Náchod | 54:22 | + 18:57 |
17. | Doležalová Ivana | TYN6451 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 55:13 | + 19:48 |
18. | Lennerová Eva | LPU5653 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:14 | + 21:49 |
19. | Kološová Jana | LPU6653 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:56 | + 32:31 |
Vychodilová Jiřina | SHK5951 | C | TJ Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Remešová Alena | DOB6150 | C | KOB Dobruška | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:56 | |
2. | Filipová Dagmar | SHK5651 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 38:48 | + 7:52 |
3. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:04 | + 8:08 |
4. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 39:09 | + 8:13 |
5. | Gazdačková Jana | SHK5851 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 41:05 | + 10:09 |
6. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 41:12 | + 10:16 |
7. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 43:47 | + 12:51 |
8. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 45:02 | + 14:06 |
9. | Šabatková Zdena | SHK5652 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 49:40 | + 18:44 |
10. | Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 52:50 | + 21:54 |
11. | Dusílková Marie | SRK5752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 57:01 | + 26:05 |
12. | Stulíková Zuzana | SHK5751 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 58:57 | + 28:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:18 | |
2. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:22 | + 3:04 |
3. | Knoblochová Věra | VRL4851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:00 | + 4:42 |
4. | Ehlová Iva | SRK3951 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 49:48 | + 10:30 |
5. | Malá Marie | LPU4753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:46 | + 12:28 |
6. | Lhotská Hana | ZAM4651 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 52:05 | + 12:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Langr Jakub | KOR0401 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 16:27 | |
2. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:53 | + 3:26 |
3. | Kolator Vojta | HOR0600 | C | TJ Jiskra Hořice | 25:51 | + 9:24 |
4. | Jelínek Tomáš | LPU2229 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:53 | + 10:26 |
5. | Háp Matěj | PHK0501 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:02 | + 10:35 |
6. | Štěpánek Jiří | SRK0349 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 27:21 | + 10:54 |
7. | Štichhauer Adam | LPU0603 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:14 | + 11:47 |
8. | Čivrný Jan | VRL0501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:41 | + 12:14 |
9. | Malý Antonín | JIL0501 | C | OK Jilemnice | 29:12 | + 12:45 |
10. | Vitvar Radim | SJC0404 | C | Sportcentrum Jičín | 30:28 | + 14:01 |
11. | Hubař Marek | SJC0303 | C | Sportcentrum Jičín | 31:22 | + 14:55 |
12. | Marhold Stanislav | CHC0449 | C | K.O.B. Choceň | 34:14 | + 17:47 |
13. | Kavalír Jan | SHK0300 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 34:24 | + 17:57 |
14. | Schůt Daniel | SRK0501 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 47:26 | + 30:59 |
Hetfleisch Tobiáš | SRK0500 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | DISK | ||
Pávek Ondřej | KUO | C | KOB Ústí nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štregl Matyáš | VRL0301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:44 | |
2. | Kolář Šimon | HOR0400 | C | TJ Jiskra Hořice | 18:07 | + 1:23 |
3. | Tichý Lubomír | SHK0303 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 18:47 | + 2:03 |
4. | Fencl Jáchym | LPU0301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:58 | + 2:14 |
5. | Krpata Michal | LPU0403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:08 | + 3:24 |
6. | Pokorný Dominik | SRK0301 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 20:37 | + 3:53 |
7. | Juška Jiří | LPU0304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:41 | + 3:57 |
8. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 21:58 | + 5:14 |
9. | Rak Tomáš | SHK0400 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 22:39 | + 5:55 |
10. | Pompach Lukáš | PHK0500 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:52 | + 8:08 |
11. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:08 | + 8:24 |
12. | Malý Evžen | JIL0301 | C | OK Jilemnice | 25:31 | + 8:47 |
13. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 27:22 | + 10:38 |
14. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 28:46 | + 12:02 |
15. | Hladký Filip | KOR0300 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 29:29 | + 12:45 |
16. | Janků Štěpán | SJC0501 | C | Sportcentrum Jičín | 31:28 | + 14:44 |
17. | Černík David | DOB0303 | C | KOB Dobruška | 32:28 | + 15:44 |
18. | Juška Michal | LPU0504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:33 | + 16:49 |
19. | Dočkal Patrik | LPU0305 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:20 | + 30:36 |
20. | Surga Jakub | DVP0509 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 51:51 | + 35:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paleček Ondřej | SRK0103 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 28:06 | |
2. | Rücker Jan | HOR0201 | C | TJ Jiskra Hořice | 28:52 | + 0:46 |
3. | Tuma Matěj | SJC0202 | C | Sportcentrum Jičín | 30:39 | + 2:33 |
4. | Zemánek Mikuláš | SRK0201 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 32:36 | + 4:30 |
5. | Štefan Vít | STH0202 | C | SK Studenec | 32:59 | + 4:53 |
6. | Flegl Martin | SRK0300 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 34:59 | + 6:53 |
7. | Koditek Jonáš | KUO0101 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 36:35 | + 8:29 |
8. | Franta Jonáš | SJC0201 | C | Sportcentrum Jičín | 38:04 | + 9:58 |
9. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | C | Sportcentrum Jičín | 40:42 | + 12:36 |
10. | Šípek Stanislav | SRK0304 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 40:43 | + 12:37 |
11. | Bárta Šimon | PHK0202 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:31 | + 13:25 |
12. | Ježek Jakub | JIL0104 | B | OK Jilemnice | 41:55 | + 13:49 |
13. | Locker Daniel | SRK0200 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 42:29 | + 14:23 |
14. | Břeň Daniel | SJC0102 | C | Sportcentrum Jičín | 43:32 | + 15:26 |
15. | Pipek Ondřej | LPU0203 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:52 | + 16:46 |
16. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:24 | + 29:18 |
17. | Školník Eduard | BRU0103 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 72:13 | + 44:07 |
18. | Ryba Petr | JIL0303 | C | OK Jilemnice | 87:55 | + 59:49 |
Jakeš Josef | TYN0101 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaňura Vít | HOR0203 | C | TJ Jiskra Hořice | 25:55 | |
2. | Kuneš Vojtěch | HOR0200 | C | TJ Jiskra Hořice | 29:02 | + 3:07 |
3. | Vávra Jakub | HOR0202 | C | TJ Jiskra Hořice | 29:39 | + 3:44 |
4. | Mařádek Jiří | SJC0103 | C | Sportcentrum Jičín | 31:19 | + 5:24 |
5. | Tichý Ondřej | KOR0200 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 33:20 | + 7:25 |
6. | Pelán Jan | BRU0202 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 34:18 | + 8:23 |
7. | Mrskoč Marek | LPU0205 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:54 | + 8:59 |
8. | Pachel Jakub | ZAM0202 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 39:06 | + 13:11 |
Koblížek Václav | LPU0212 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 28:37 | |
2. | Rusin Jan | BRU0001 | B | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 30:48 | + 2:11 |
3. | Metelka Ondřej | PHK0101 | B | OK 99 Hradec Králové | 36:09 | + 7:32 |
4. | Roudný Martin | LPU0002 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:38 | + 9:01 |
5. | Macko Lukáš | SJC9901 | C | Sportcentrum Jičín | 38:10 | + 9:33 |
6. | Skalický Johan | KUO9901 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 43:03 | + 14:26 |
7. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:09 | + 17:32 |
8. | Hůlek Matěj | PHK9904 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:50 | + 19:13 |
9. | Roudný Václav | LPU0001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 48:13 | + 19:36 |
10. | Pučan Martin | LPU9908 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:19 | + 19:42 |
11. | Karásek Matěj | SJC0001 | B | Sportcentrum Jičín | 48:31 | + 19:54 |
12. | Kulhavý Tadeáš | LPU0005 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 52:20 | + 23:43 |
13. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 53:28 | + 24:51 |
14. | Tichý Radomír | SHK0000 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 55:00 | + 26:23 |
15. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | C | Sportcentrum Jičín | 56:26 | + 27:49 |
16. | Sourada Tomáš | ZAM9902 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 59:49 | + 31:12 |
17. | Bürger Matěj | LPU0009 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:34 | + 35:57 |
18. | Friml Dominik | ZAM9901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 65:50 | + 37:13 |
19. | Pekárek Jakub | SJC | C | Sportcentrum Jičín | 66:01 | + 37:24 |
Kubát Tomáš | VRL0001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adamovský Michal | VAM9949 | C | OOB Vamberk | 47:45 | |
2. | Dubský Vojtěch | SJC0006 | C | Sportcentrum Jičín | 53:37 | + 5:52 |
3. | Tejkl Damian | SRK | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 58:46 | + 11:01 |
4. | Žák Michal | LPU0003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:45 | + 12:00 |
5. | Dudášek Ondřej | DOB0000 | C | KOB Dobruška | 60:08 | + 12:23 |
Mistrik Karel | LPU9910 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | A | OK 99 Hradec Králové | 30:41 | |
2. | Starý Ondra | VRL9802 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:40 | + 0:59 |
3. | Locker Tomáš | SRK9802 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 32:03 | + 1:22 |
4. | Novotný Vojtěch | LPU9702 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:12 | + 1:31 |
5. | Růžička Adam | PHK9704 | A | OK 99 Hradec Králové | 32:44 | + 2:03 |
6. | Chvátil Šimon | PHK9908 | B | OK 99 Hradec Králové | 32:55 | + 2:14 |
7. | Lauterbach David | ZAM9801 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 35:31 | + 4:50 |
8. | Maňák Michal | PHK9801 | B | OK 99 Hradec Králové | 35:32 | + 4:51 |
9. | Kalenský Aleš | STH9801 | B | SK Studenec | 36:12 | + 5:31 |
10. | Doležal Vít | SJC9802 | B | Sportcentrum Jičín | 37:11 | + 6:30 |
11. | Šklíba Michal | SRK9900 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 38:14 | + 7:33 |
12. | Břeň Lukáš | SJC9805 | B | Sportcentrum Jičín | 38:34 | + 7:53 |
13. | Žák Jan | LPU9802 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 42:20 | + 11:39 |
14. | Faltejsek Jan | PHK9802 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:38 | + 11:57 |
15. | Míča Tomáš | LPU9707 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:45 | + 17:04 |
16. | Pokorný David | SRK9701 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 48:13 | + 17:32 |
17. | Vencl Kristián | ZAM9701 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 48:55 | + 18:14 |
18. | Novotný Matěj | ZAM9802 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 51:53 | + 21:12 |
19. | Kubánek Jaroslav | SJC9803 | C | Sportcentrum Jičín | 57:27 | + 26:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Háp Ondřej | PHK9702 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trejbal Václav | SHK9604 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 38:53 | |
2. | Bendák Jan | LTU9801 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:28 | + 0:35 |
3. | Kosek Jan | SRK9507 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:42 | + 0:49 |
4. | Lesák Jakub | ZAM9603 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 39:43 | + 0:50 |
5. | Ježdík Václav | ZAM9605 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 42:43 | + 3:50 |
6. | Dušek Martin | ZAM9602 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 45:37 | + 6:44 |
7. | Holubář Bartoloměj | KUO9602 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 50:44 | + 11:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:36 | 7718 | |
2. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 47:33 | + 1:57 | 7407 |
3. | Drobník Michal | SJC8709 | C | Sportcentrum Jičín | 48:01 | + 2:25 | 7333 |
4. | Vítek Petr | PHK7601 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:31 | + 2:55 | 7254 |
5. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:05 | + 8:29 | 6368 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jan | LPU9201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:08 | 7598 | |
2. | Khýn Vítězslav | DOB8304 | C | KOB Dobruška | 43:52 | + 0:44 | 7473 |
3. | Koblic Jan | VAM7601 | C | OOB Vamberk | 44:17 | + 1:09 | 7402 |
4. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 44:39 | + 1:31 | 7339 |
5. | Novotný Tomáš | PHK8101 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:10 | + 2:02 | 7250 |
6. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:22 | + 2:14 | 7216 |
7. | Dvořáček Radek | ASU9445 | A | Magnus Orienteering | 45:53 | + 2:45 | 7128 |
8. | Černý Michal | PHK8005 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:33 | + 3:25 | 7014 |
9. | Peths Jan | KRN8101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:47 | + 4:39 | 6803 |
10. | Petras Tomáš | VAM8801 | C | OOB Vamberk | 48:00 | + 4:52 | 6766 |
11. | Záveský Marek | CET9001 | C | TJ Loko Česká Třebová | 48:34 | + 5:26 | 6669 |
12. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:46 | + 5:38 | 6634 |
13. | Kříž Libor | LPU7804 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:08 | + 6:00 | 6572 |
14. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 50:06 | + 6:58 | 6406 |
15. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 50:22 | + 7:14 | 6361 |
16. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OOB Vamberk | 50:46 | + 7:38 | 6292 |
17. | Andrš Jiří | VAM8601 | C | OOB Vamberk | 51:09 | + 8:01 | 6226 |
18. | Vodička Oldřich | LPU7715 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:22 | + 9:14 | 6018 |
19. | Čáp Ondřej | DOB7405 | C | KOB Dobruška | 53:02 | + 9:54 | 5904 |
20. | Krmaš Václav | SRK8001 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 54:55 | + 11:47 | 5582 |
21. | Kraus Petr | SJC7303 | C | Sportcentrum Jičín | 58:05 | + 14:57 | 5040 |
22. | Lán Filip | SHK8003 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 58:06 | + 14:58 | 5037 |
23. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:08 | + 16:00 | 4860 |
24. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:34 | + 16:26 | 4786 |
25. | Hruška Petr | CET8601 | C | TJ Loko Česká Třebová | 61:05 | + 17:57 | 4527 |
26. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 61:14 | + 18:06 | 4501 |
27. | Zlámal David | SJC9603 | A | Sportcentrum Jičín | 64:19 | + 21:11 | 3973 |
28. | Šabatka Jan | SHK9001 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 66:27 | + 23:19 | 3608 |
29. | Havlůj František | DKP8308 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:08 | + 33:00 | 1951 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutný Šimon | VAM9301 | C | OOB Vamberk | 39:00 | 4337 | |
2. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OOB Vamberk | 39:04 | + 0:04 | 4330 |
3. | Smutný Michal | VAM6201 | C | OOB Vamberk | 41:17 | + 2:17 | 4093 |
4. | Souček Tomáš | N38200 | C | 44:52 | + 5:52 | ||
5. | Tomalík Ondřej | SHK8904 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 44:58 | + 5:58 | 3699 |
6. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:23 | + 7:23 | 3547 |
7. | Klouček Martin | STH9301 | C | SK Studenec | 47:57 | + 8:57 | 3380 |
8. | Procházka Martin | LTU8101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:51 | + 10:51 | 3177 |
9. | Štěpánek Milan | KUO8301 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 50:08 | + 11:08 | 3147 |
10. | Vyskočil Štěpán | VAM9701 | B | OOB Vamberk | 52:47 | + 13:47 | 2863 |
11. | Kaštánek Petr | LPU8607 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:31 | + 14:31 | 2785 |
12. | Kalousek Tomáš | ZAM8901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 53:44 | + 14:44 | 2762 |
13. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 54:16 | + 15:16 | 2705 |
14. | Macl Jan | LPU9102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:34 | + 15:34 | 2673 |
15. | Procházka Filip | LTU | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:45 | + 18:45 | |
16. | Sršeň Tomáš | VAM8001 | C | OOB Vamberk | 57:57 | + 18:57 | 2311 |
17. | Peremský Zdeněk | SRK8903 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 59:26 | + 20:26 | 2152 |
18. | Roll Martin | ALB8401 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 60:36 | + 21:36 | 2028 |
19. | Rykala Filip | VAM9601 | B | OOB Vamberk | 64:00 | + 25:00 | 1664 |
20. | Mlejnek Ondřej | KOR9100 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 72:14 | + 33:14 | |
21. | Fatura Jan | N48600 | C | 75:19 | + 36:19 | ||
22. | Kopic Jiří | JHB9107 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 76:09 | + 37:09 | 365 |
23. | Betlach Michal | CET7801 | C | TJ Loko Česká Třebová | 82:37 | + 43:37 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OOB Vamberk | 35:31 | |
2. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 36:02 | + 0:31 |
3. | Kavalír Karel | PHK6503 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:04 | + 5:33 |
4. | Toužil Karel | SHK7602 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 43:39 | + 8:08 |
5. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:15 | + 8:44 |
6. | Háp Pavel | PHK7101 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:58 | + 9:27 |
7. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:42 | + 10:11 |
8. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:08 | + 15:37 |
9. | Ľafář Miroslav | CET7001 | C | TJ Loko Česká Třebová | 56:55 | + 21:24 |
Kronika Miroslav | 22C7100 | C | SPORTeM | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:21 | |
2. | Filip Aleš | SHK5501 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 44:18 | + 0:57 |
3. | Belej Jiří | LPU7421 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:59 | + 1:38 |
4. | Kohout Josef | SHK6902 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 46:32 | + 3:11 |
5. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 47:28 | + 4:07 |
6. | Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | 47:34 | + 4:13 |
7. | Metelka Pavel | PHK6800 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:54 | + 4:33 |
8. | Fišer Aleš | VAM7502 | C | OOB Vamberk | 48:16 | + 4:55 |
9. | Rusz Roman | KUN7201 | C | TJ Sokol Kunvald | 49:22 | + 6:01 |
10. | Koutný Pavel | PHK7108 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:54 | + 6:33 |
11. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 50:05 | + 6:44 |
12. | Adamovský Michal | VAM7200 | C | OOB Vamberk | 52:39 | + 9:18 |
13. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:44 | + 9:23 |
14. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | C | Sportcentrum Jičín | 54:45 | + 11:24 |
15. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 56:12 | + 12:51 |
16. | Müller Kamil | VAM7501 | C | OOB Vamberk | 56:47 | + 13:26 |
17. | Kuhn Jiří | LPU7718 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:43 | + 14:22 |
18. | Kolář Zdeněk | BRU7101 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 57:52 | + 14:31 |
19. | Čapek Miroslav | PHK7603 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:53 | + 14:32 |
20. | Pompach Martin | PHK7207 | C | OK 99 Hradec Králové | 59:51 | + 16:30 |
21. | Hladký Tomáš | KOR7600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 61:55 | + 18:34 |
22. | Vojtěch Libor | HOR7303 | C | TJ Jiskra Hořice | 62:42 | + 19:21 |
23. | Dohnálek Pavel | 74C7100 | C | 63:22 | + 20:01 | |
24. | Procházka Pavel | KUO6901 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 65:33 | + 22:12 |
25. | Vodňanský Jaroslav | BRM6101 | C | Sokol Burdych | 66:04 | + 22:43 |
26. | Školník Jan | BRU7301 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 66:51 | + 23:30 |
27. | Dudášek Karel | DOB7001 | C | KOB Dobruška | 70:03 | + 26:42 |
28. | Justa Jaromír | PHK6101 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:40 | + 27:19 |
29. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | C | OK Jilemnice | 71:19 | + 27:58 |
30. | Musil Marek | KUO7301 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 73:30 | + 30:09 |
31. | Frömmel Miroslav | BRU6902 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 74:35 | + 31:14 |
32. | Pelán Kamil | BRU6601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 101:54 | + 58:33 |
MS | Chaloupka Stanislav | CHC6703 | C | K.O.B. Choceň | 46:20 | + 2:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Killar Marek | LTU6801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:06 | |
2. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 36:03 | + 0:57 |
3. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 37:34 | + 2:28 |
4. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 37:35 | + 2:29 |
5. | Vávra Radek | HOR6301 | C | TJ Jiskra Hořice | 39:17 | + 4:11 |
6. | Jakeš Josef | TYN6501 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 39:33 | + 4:27 |
7. | Růžička Ivan | PHK6702 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:23 | + 5:17 |
8. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | 40:25 | + 5:19 |
9. | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 40:49 | + 5:43 |
10. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:21 | + 6:15 |
11. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 42:21 | + 7:15 |
12. | Fencl Jiří | PPU6301 | C | KOB Pardubice | 43:24 | + 8:18 |
13. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:29 | + 8:23 |
14. | Zeman Jaroslav | CHT5901 | C | OOB SK Chrast | 43:37 | + 8:31 |
15. | Kotlář Vladimír | VAM5401 | C | OOB Vamberk | 45:15 | + 10:09 |
16. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OOB Vamberk | 45:25 | + 10:19 |
17. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 45:27 | + 10:21 |
18. | Širůček Jaromír | 73C6200 | C | 48:47 | + 13:41 | |
19. | Kober Michal | LPU6702 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:20 | + 14:14 |
20. | Malý Evžen | JIL6102 | C | OK Jilemnice | 51:56 | + 16:50 |
21. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:57 | + 22:51 |
22. | Hausvater Karel | SHK5801 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 95:47 | + 60:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Pavel | SHK6104 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 39:27 | |
2. | Divecký Josef | SHK6102 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 40:39 | + 1:12 |
3. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 40:48 | + 1:21 |
4. | Funda Michal | SHK6403 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 42:30 | + 3:03 |
5. | Řehák Pavel | SJC6001 | C | Sportcentrum Jičín | 42:43 | + 3:16 |
6. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:50 | + 3:23 |
7. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:18 | + 4:51 |
8. | Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:41 | + 9:14 |
9. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 48:48 | + 9:21 |
10. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | 49:11 | + 9:44 |
11. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 49:32 | + 10:05 |
12. | Andrš Milan | ZAM5801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 49:54 | + 10:27 |
13. | Vychodil Tomáš | SHK6301 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 50:09 | + 10:42 |
14. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:02 | + 11:35 |
15. | Kment Libor | LPU6703 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:10 | + 11:43 |
16. | Holeček Petr | N25901 | C | 51:38 | + 12:11 | |
17. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 53:01 | + 13:34 |
18. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 53:08 | + 13:41 |
19. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 54:38 | + 15:11 |
20. | Novák Jiří | VAM6301 | C | OOB Vamberk | 54:56 | + 15:29 |
21. | Balcar Aleš | PHK5703 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:41 | + 16:14 |
22. | Sejkora Miroslav | KOR | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 57:20 | + 17:53 |
23. | Hnyk Petr | SNA5701 | C | TJ START Náchod | 57:30 | + 18:03 |
24. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 68:06 | + 28:39 |
25. | Košťálek Radim | CHC65 | C | K.O.B. Choceň | 70:39 | + 31:12 |
26. | Chládek Josef | ZAM5901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 81:10 | + 41:43 |
Rykala Karel | VAM6401 | C | OOB Vamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 39:36 | |
2. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:38 | + 2:02 |
3. | Čípa Jiří | CET5002 | C | TJ Loko Česká Třebová | 42:42 | + 3:06 |
4. | Mrštík Václav | LPU5002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:51 | + 5:15 |
5. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 45:02 | + 5:26 |
6. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:13 | + 5:37 |
7. | Tichý Boris | DOB5500 | C | KOB Dobruška | 45:19 | + 5:43 |
8. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:37 | + 8:01 |
9. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | TJ Sokol Kunvald | 47:51 | + 8:15 |
10. | Stárek Jiří | SRK5002 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 49:36 | + 10:00 |
11. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:28 | + 13:52 |
12. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 53:40 | + 14:04 |
13. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 54:20 | + 14:44 |
14. | Hostinský Jiří | LPU5501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:43 | + 16:07 |
15. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 57:04 | + 17:28 |
16. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 61:51 | + 22:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:53 | |
2. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:02 | + 0:09 |
3. | Šponar Josef | ZAM4701 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 40:32 | + 0:39 |
4. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 40:33 | + 0:40 |
5. | Procházka Jiří | LTU4802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:26 | + 1:33 |
6. | Doležal Petr | TYN5401 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 43:47 | + 3:54 |
7. | Lulay Miloš | LPU5502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:45 | + 4:52 |
8. | Beňo Miroslav | TYN5301 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 50:10 | + 10:17 |
9. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 57:12 | + 17:19 |
10. | Stulík Jiří | SHK5701 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 60:03 | + 20:10 |
11. | Daníček Josef | SRK4901 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 60:23 | + 20:30 |
12. | Šabatka Petr | SHK5703 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 66:30 | + 26:37 |
Sáňka Bedřich | LPU5102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:42 | |
2. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | C | TJ START Náchod | 41:04 | + 0:22 |
3. | Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:30 | + 6:48 |
4. | Koudelka Karel | LPU4001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:15 | + 8:33 |
5. | Vávra Jaroslav | LPU4601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:01 | + 11:19 |
6. | Čepelka Petr | LPU4701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:08 | + 11:26 |
7. | Máslo Miroslav | SHK4001 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 56:10 | + 15:28 |
8. | Jiran Václav | PHK4701 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:46 | + 20:04 |
Málek Josef | LPU3901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
MS | Běhounová | PHK4601 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:20 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
Havlíček Petr | NER | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škop Jonáš | CET | C | TJ Loko Česká Třebová | 17:46 | |
2. | Čapková Markéta | PHK | C | OK 99 Hradec Králové | 18:39 | + 0:53 |
3. | Brožková Lucie | C | 19:24 | + 1:38 | ||
4. | Koblic Martin | VAM0606 | C | OOB Vamberk | 21:11 | + 3:25 |
5. | Malá Anežka | JIL0751 | C | OK Jilemnice | 21:24 | + 3:38 |
6. | Kunartová Dominika | PHK | C | OK 99 Hradec Králové | 23:31 | + 5:45 |
7. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:51 | + 6:05 |
8. | Krummerová Veronika | CHC0652 | C | K.O.B. Choceň | 24:19 | + 6:33 |
9. | Málek Ondřej | LPU0402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:42 | + 6:56 |
10. | Vodičková Veronika | LPU0651 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:43 | + 6:57 |
11. | Vrbata Michal | VRL0603 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:31 | + 7:45 |
12. | Ruszová Svatava | KUN0751 | C | TJ Sokol Kunvald | 25:44 | + 7:58 |
13. | Kubát Vojta | VRL0900 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:45 | + 7:59 |
14. | Krejčí Martin | KOR0600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 26:48 | + 9:02 |
15. | Štěrovský Patrik | C | 26:54 | + 9:08 | ||
16. | Pipková Karolína | LPU2223 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:22 | + 9:36 |
17. | Frosch Vítek | LPU0801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:34 | + 9:48 |
18. | Šafrová Lenka | CHC0650 | C | K.O.B. Choceň | 28:16 | + 10:30 |
19. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:52 | + 11:06 |
20. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 29:22 | + 11:36 |
21. | Netuková Anežka | SHK0750 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 29:36 | + 11:50 |
22. | Šlajs Tomáš | CHC | C | K.O.B. Choceň | 30:22 | + 12:36 |
23. | Prudič Vít | C | 31:35 | + 13:49 | ||
24. | Tomášová Magdaléna | CHC0651 | C | K.O.B. Choceň | 31:45 | + 13:59 |
25. | Paleček Jan | C | 31:53 | + 14:07 | ||
26. | Zurynková Ema | C | 32:19 | + 14:33 | ||
27. | Surga David | DVP0709 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 32:59 | + 15:13 |
28. | Novotná Vendula | PHK0777 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:51 | + 16:05 |
29. | Sršňová Natálie | VAM0751 | C | OOB Vamberk | 35:37 | + 17:51 |
30. | Svátek Martin | KOR0801 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 36:31 | + 18:45 |
31. | ćedová Natátie | CHC | C | K.O.B. Choceň | 37:26 | + 19:40 |
32. | Šeda Bohumil | C | 37:55 | + 20:09 | ||
33. | Pelán Vojtěch | BRU0900 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 39:21 | + 21:35 |
34. | Dočkal Radek | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:54 | + 22:08 |
35. | Růžičková Madlenka | PHK | C | OK 99 Hradec Králové | 43:41 | + 25:55 |
36. | Šípek Ondřej | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:42 | + 27:56 |
37. | Novotný Vít | PHK0901 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:05 | + 28:19 |
38. | Jirout Vilém | SNA | C | TJ START Náchod | 46:20 | + 28:34 |
39. | Čivrná Eliška | VRL0851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:03 | + 29:17 |
40. | Martínková Anna | C | 50:34 | + 32:48 | ||
41. | Škopová Adéla | CET | C | TJ Loko Česká Třebová | 51:05 | + 33:19 |
42. | Zitková Andrea | LPU0751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:00 | + 36:14 |
43. | Šparlinek Marcel | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:53 | + 37:07 |
44. | Zitková Veronika | LPU1051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:11 | + 37:25 |
45. | Macháčková Kateřina | CHC0951 | C | K.O.B. Choceň | 55:17 | + 37:31 |
46. | Hrušková Nella | CET | C | TJ Loko Česká Třebová | 56:13 | + 38:27 |
47. | Hladký Radovan | KOR0900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 58:57 | + 41:11 |
48. | Pašková Magdalena | CHC | C | K.O.B. Choceň | 64:26 | + 46:40 |
Brožková Tereza | C | DISK | ||||
Langr Matyáš | KOR0800 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 22:04 | |
2. | Sokol Milan | BRM7201 | C | Sokol Burdych | 25:08 | + 3:04 |
3. | Schvachová Denisa | LPU9652 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:36 | + 4:32 |
4. | Suchý Petr | SHK7800 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 28:05 | + 6:01 |
5. | Štěpánek Petr | C | 28:17 | + 6:13 | ||
6. | Pipek Kamil | LPU2224 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:01 | + 6:57 |
7. | Šváb Pavel | BRU6701 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 29:40 | + 7:36 |
8. | Louthan Michal | C | 29:42 | + 7:38 | ||
9. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 30:24 | + 8:20 |
10. | Brancuský Zdeněk | C | 31:03 | + 8:59 | ||
11. | Surga Ondřej | DVP7408 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 31:16 | + 9:12 |
12. | Bárnetová Veronika | ZAM | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 31:30 | + 9:26 |
13. | Holubář David | C | 31:42 | + 9:38 | ||
14. | Rohlena Martin | KOR8900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 33:34 | + 11:30 |
15. | Kavalír Pavel | SHK9999 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 35:18 | + 13:14 |
16. | Dohnálková Jana | 66C7250 | C | 35:29 | + 13:25 | |
17. | Vlčovská Zdeňka | LPU2222 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:29 | + 15:25 |
18. | Tichá Kateřina | KOR7550 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 38:20 | + 16:16 |
19. | Břeň Tomáš | C | 38:51 | + 16:47 | ||
20. | Rückerová Věra | HOR7400 | C | TJ Jiskra Hořice | 40:04 | + 18:00 |
21. | Palečková Táňa | C | 40:13 | + 18:09 | ||
22. | Tichá Gabriela | KOR9950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 41:42 | + 19:38 |
23. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | C | SK Studenec | 42:03 | + 19:59 |
24. | Sedloň Josef | SNA | C | TJ START Náchod | 43:45 | + 21:41 |
25. | Balcar Vít | CET8103 | C | TJ Loko Česká Třebová | 44:49 | + 22:45 |
26. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 44:53 | + 22:49 |
27. | Froš Štěpán | C | 46:19 | + 24:15 | ||
28. | Žák David | LPU7005 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:55 | + 25:51 |
29. | Schvachová Lucie | LPU0153 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:50 | + 26:46 |
30. | Balcarová Kateřina | CET8252 | C | TJ Loko Česká Třebová | 49:56 | + 27:52 |
31. | Ryšavá Marta | CHC6659 | C | K.O.B. Choceň | 50:35 | + 28:31 |
32. | Faltejsková Kateřina | N1 | C | 51:10 | + 29:06 | |
33. | Šponarová Lucie | ZAM9151 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 53:49 | + 31:45 |
34. | Vacková Adéla | C | 59:07 | + 37:03 | ||
35. | Francová Nikol | C | 60:40 | + 38:36 | ||
36. | Kalaf Luis | PHK | C | OK 99 Hradec Králové | 62:25 | + 40:21 |
37. | Froemmelová Tereza | BRU9652 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 75:06 | + 53:02 |
38. | Částčata | C | 75:55 | + 53:51 | ||
39. | Paděrová Anna | SNA | C | TJ START Náchod | 94:41 | + 72:37 |
Malátek Jaroslav | VAM4801 | C | OOB Vamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunart Tomáš | PHK7205 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:05 | |
2. | Procházková Alexandra | LPU7051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:34 | + 16:29 |
3. | Šafr Jiří | CHC7700 | C | K.O.B. Choceň | 51:43 | + 16:38 |
4. | Vojta Marek | SHK8804 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 52:08 | + 17:03 |
5. | Hulec Jan | C | 52:44 | + 17:39 | ||
6. | Hofman Marek | C | 67:08 | + 32:03 | ||
Šafr Martin | CHC5101 | C | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:28 | |
2. | Hanč Petr | VRL8001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:23 | + 7:55 |
3. | Randáková Helena | VRL7452 | R | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:33 | + 10:05 |
4. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:30 | + 12:02 |
5. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:18 | + 13:50 |
6. | Míra Kubát | VRL6701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:52 | + 18:24 |
7. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:04 | + 21:36 |
8. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:18 | + 23:50 |
9. | Michla Vrbata | VRL7507 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:35 | + 26:07 |
10. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:44 | + 28:16 |
11. | Waňková Dita | VRL7151 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:54 | + 29:26 |
12. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:59 | + 30:31 |
13. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:47 | + 32:19 |
14. | Jarda Hanč | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:36 | + 34:08 |
15. | Štregl Tomáš | VRL5001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:06 | + 34:38 |
16. | Kubátová Dana | VRL6851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:15 | + 34:47 |
17. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:55 | + 40:27 |