Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 30:51 | ||
2. | Bejvlová Karolína | LME0250 | SK Los Mělník | 38:52 | + 8:01 | |
3. | Halamová Barbora | TAP0150 | KOB TRETRA Praha | 80:41 | + 49:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 45:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staňová Karolína | BOR9853 | OK Jiskra Nový Bor | 44:09 | ||
2. | Veljačiková Hana | SCP9750 | OK Sparta Praha | 45:00 | + 0:51 | |
3. | Nováková Lucie | BOR9854 | OK Jiskra Nový Bor | 48:08 | + 3:59 | |
4. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 48:25 | + 4:16 | |
5. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 50:27 | + 6:18 | |
6. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 57:56 | + 13:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | PGP8658 | SK Praga | 37:48 | 9149 | ||
2. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 45:37 | + 7:49 | 7679 | |
3. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 46:15 | + 8:27 | 7560 | |
4. | Tichá Tereza | SJH9452 | SJH Jindřichův Hradec | 47:24 | + 9:36 | 7343 | |
5. | Kozinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 48:32 | + 10:44 | 7130 | |
6. | Klinkerová Jitka | KAM6450 | SK Kamenice | 50:41 | + 12:53 | 6726 | |
7. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 50:44 | + 12:56 | 6717 | |
8. | Svobodná Sárka | DKP8850 | Oddíl OB Kotlářka | 50:45 | + 12:57 | 6713 | |
9. | Wurzelová Hana | OSN8972 | SK OS Nové Město n. M. | 51:55 | + 14:07 | 6494 | |
10. | Schütznerová Lucie | DKP8550 | Oddíl OB Kotlářka | 53:12 | + 15:24 | 6253 | |
11. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 56:54 | + 19:06 | 5557 | |
12. | Dlouhá Hana | DKP9450 | Oddíl OB Kotlářka | 60:27 | + 22:39 | 4889 | |
13. | Křístková Hana | ROZ7450 | OK Roztoky | 71:23 | + 33:35 | 2833 | |
14. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 95:57 | + 58:09 | 0 | |
15. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 98:04 | + 60:16 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Weislová Eva | TJP6750 | TJ Sokol Troja | 49:09 | ||
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 52:45 | + 3:36 | |
3. | Huková Petra | TJP7350 | TJ Sokol Troja | 52:58 | + 3:49 | |
4. | Tichá Jana | TJH6451 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 60:37 | + 11:28 | |
5. | Lindová Miroslava | KNC7750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 68:20 | + 19:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 33:46 | ||
2. | Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | 37:03 | + 3:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Ota | KAM9900 | SK Kamenice | 34:21 | ||
2. | Jíra Tomáš | KAM9802 | SK Kamenice | 38:50 | + 4:29 | |
3. | Ondřejček Jiří | ODV9800 | TJ Aero Odolena Voda | 53:51 | + 19:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brázdil Petr | ODV9700 | TJ Aero Odolena Voda | 67:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 45:25 | 8366 | ||
2. | Pavlovec Jan | BOR9503 | OK Jiskra Nový Bor | 46:56 | + 1:31 | 8105 | |
3. | Skyva Jan | PGP8501 | SK Praga | 48:33 | + 3:08 | 7826 | |
4. | Seidl Miroslav | EKP7402 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:38 | + 3:13 | 7812 | |
5. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 49:01 | + 3:36 | 7746 | |
6. | Hora Vojtěch | PGP8301 | SK Praga | 49:06 | + 3:41 | 7731 | |
7. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | Magnus Orienteering | 50:25 | + 5:00 | 7504 | |
8. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 50:55 | + 5:30 | 7418 | |
9. | Kalous Vladislav | EKP7702 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:43 | + 8:18 | 6935 | |
10. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 54:00 | + 8:35 | 6886 | |
11. | Pašek František | KAM7600 | SK Kamenice | 54:41 | + 9:16 | 6768 | |
12. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 54:45 | + 9:20 | 6757 | |
13. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 55:33 | + 10:08 | 6619 | |
14. | Řada Jakub | DKP9401 | Oddíl OB Kotlářka | 56:16 | + 10:51 | 6495 | |
15. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 56:59 | + 11:34 | 6372 | |
16. | Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | 58:42 | + 13:17 | 6076 | |
17. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 58:45 | + 13:20 | 6067 | |
18. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 59:17 | + 13:52 | 5975 | |
19. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 60:01 | + 14:36 | 5849 | |
20. | Kozumplík Aleš | VBM8403 | VSK Mendelu Brno | 60:12 | + 14:47 | 5817 | |
21. | Tichý Martin | TJH6401 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 60:31 | + 15:06 | 5763 | |
22. | Novák Libor | OKP9100 | SK OK 24 Praha | 62:40 | + 17:15 | 5392 | |
23. | Hlaváč Jaroslav | EKP9205 | VŠTJ Ekonom Praha | 66:15 | + 20:50 | 4774 | |
24. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 72:53 | + 27:28 | 3630 | |
25. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 74:20 | + 28:55 | 3380 | |
26. | Kučerka David | LIT8202 | KOB Chemopetrol Litvínov | 75:00 | + 29:35 | 3265 | |
27. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 86:19 | + 40:54 | 1313 | |
28. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 89:33 | + 44:08 | 756 | |
29. | Žáček Martin | FSP6803 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 119:02 | + 73:37 | 0 | |
Paděra Martin | EKP9002 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pohl Zdeněk | SRK7606 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 49:44 | ||
2. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 56:30 | + 6:46 | |
3. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 56:48 | + 7:04 | |
4. | Hnízdil Jan | KAS7100 | KOB Kamenický Šenov | 59:27 | + 9:43 | |
5. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 65:59 | + 16:15 | |
6. | Gálus Igor | LDC7302 | KOB Děčín | 69:08 | + 19:24 | |
7. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 73:00 | + 23:16 | |
8. | Rozkošný Karel | EKP7900 | VŠTJ Ekonom Praha | 77:13 | + 27:29 | |
9. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 79:09 | + 29:25 | |
10. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 91:14 | + 41:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Martin | KAM6700 | SK Kamenice | 48:01 | ||
2. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 50:47 | + 2:46 | |
3. | Ročejdl Marek | KAM6400 | SK Kamenice | 55:15 | + 7:14 | |
4. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 55:44 | + 7:43 | |
5. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 57:14 | + 9:13 | |
6. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 58:01 | + 10:00 | |
7. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 58:16 | + 10:15 | |
8. | Pavlovec Petr | BOR6303 | OK Jiskra Nový Bor | 58:52 | + 10:51 | |
9. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | KOB TRETRA Praha | 63:25 | + 15:24 | |
10. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 69:09 | + 21:08 | |
11. | Kohl Jiří | KPY6201 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 72:01 | + 24:00 | |
12. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | Oddíl OB Kotlářka | 86:37 | + 38:36 | |
13. | Ledvina Tomáš | 66C6300 | Amateri | 87:29 | + 39:28 | |
14. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 89:26 | + 41:25 | |
15. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 94:33 | + 46:32 | |
16. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 102:07 | + 54:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 63:19 | ||
2. | Nováková Adéla | OKP9750 | SK OK 24 Praha | 64:24 | + 1:05 |