Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
13.04.2014
Místo konání:
Sosnová u České Lípy
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1:10.000 E5m dle ISOM2000 A4 vodovzdorně upravená
Ředitel závodu:
Pavlovec Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Matouš - R2
Stavitel tratí:
Lamač Vratislav - R3
JURY:
Hradec Pavel, Babický Tomáš, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
D10
2.30 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 16:15
2. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 21:19 + 5:04
3. Nedvídková Katka NNN Neregistrovaní 28:35 + 12:20
4. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 28:46 + 12:31
5. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 30:27 + 14:12
6. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:32 + 14:17
7. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:45 + 15:30
8. Průšková Tereza STB0499 TJ Stadion Nový Bor 34:47 + 18:32
Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:52 + 9:37
D10L
2.90 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 16:38
2. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 17:29 + 0:51
3. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 22:23 + 5:45
4. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 25:28 + 8:50
5. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 28:24 + 11:46
6. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 28:26 + 11:48
7. Hubáčková Lucie TJN0651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:38 + 13:00
8. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 35:12 + 18:34
9. Riedelová Adéla BOR OK Jiskra Nový Bor 38:57 + 22:19
10. Močárková Amálie CHA0556 OK Chrastava 81:12 + 64:34
Kučerová Vendy BOR0351 OK Jiskra Nový Bor DISK
D12
2.70 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:05
2. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 20:32 + 1:27
3. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:19 + 4:14
4. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 24:16 + 5:11
4. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 24:16 + 5:11
6. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 24:59 + 5:54
7. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 25:17 + 6:12
8. Pulda Aleksandra STB0299 TJ Stadion Nový Bor 25:25 + 6:20
9. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:34 + 6:29
10. Boskovská Tereza DOK0250 OK Doksy 27:11 + 8:06
11. Nováková Marie TJN0351 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:44 + 8:39
12. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:07 + 9:02
13. Schacherlová Anna DOK0350 OK Doksy 28:56 + 9:51
14. Kyselová Adéla JEN0351 OB Jenišovice 31:44 + 12:39
15. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 32:25 + 13:20
16. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:40 + 13:35
17. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:05 + 14:00
18. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 33:20 + 14:15
19. Jeřábková Andrea CHA0253 OK Chrastava 34:32 + 15:27
20. Kosinová Marie BOR0153 OK Jiskra Nový Bor 36:56 + 17:51
21. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 37:12 + 18:07
22. Novotná Viktorie TJN0250 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:35 + 19:30
23. Pluta Aleksandra DOB0351 KOB Dobruška 39:34 + 20:29
24. Říhová Eliška CHA0351 OK Chrastava 65:56 + 46:51
25. Halamová Amálie DOK0252 OK Doksy 72:58 + 53:53
Vančurová Anna TJN0154 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:30 + 23:25
Stuchlíková Katka TJN0156 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:05 + 38:00
D14
2.90 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC Sportcentrum Jičín 19:23
2. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 20:39 + 1:16
3. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 22:44 + 3:21
4. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:40 + 4:17
5. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:13 + 8:50
6. Hájková Anna TUR0051 OOB TJ Turnov 28:29 + 9:06
7. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:55 + 10:32
8. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:12 + 11:49
9. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:22 + 14:59
10. Pluta Magdalena DOB0050 KOB Dobruška 34:59 + 15:36
11. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 35:14 + 15:51
12. Niezgodka Dominika DOB0150 KOB Dobruška 36:29 + 17:06
13. Bednaříková Adéla VLI0059 Slavia Liberec orienteering 38:05 + 18:42
14. Macháčková Barbora FYD0051 Jizerský klub OB Frýdlant 40:13 + 20:50
15. Zapalačová Petra DOK0154 OK Doksy 46:55 + 27:32
16. Rybářová Tereza BOR0153 OK Jiskra Nový Bor 48:21 + 28:58
17. Pěničková Martina TJN0052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:35 + 62:12
18. Świca Katarzyna STB0099 TJ Stadion Nový Bor 84:17 + 64:54
D16
3.30 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 27:10
2. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 28:07 + 0:57
3. Juodagalvyté Agné 17L9850 OK Azuolas 29:12 + 2:02
4. Rutkauskaité Kasté 17L9851 OK Azuolas 30:01 + 2:51
5. Hudská Ludmila TUR9851 OOB TJ Turnov 30:19 + 3:09
6. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 33:43 + 6:33
7. Doubková Petra VLI9853 Slavia Liberec orienteering 34:24 + 7:14
8. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 35:13 + 8:03
9. Würzová Karolína FYD9852 Jizerský klub OB Frýdlant 38:57 + 11:47
10. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:31 + 12:21
11. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 39:54 + 12:44
12. Labská Karolína LLI9952 TJ Loko Liberec 42:58 + 15:48
13. Macháčková Eliška FYD9851 Jizerský klub OB Frýdlant 48:21 + 21:11
D18
3.30 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 26:14
2. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:25 + 0:11
3. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 28:45 + 2:31
4. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 31:58 + 5:44
5. Nejezchlebová Barbora TUR9755 OOB TJ Turnov 34:34 + 8:20
6. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 35:27 + 9:13
7. Pustaiová Zuzana TJN9650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:18 + 12:04
8. Žuchová Daniela TJN9750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:11 + 15:57
D20
3.80 km, 160 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 36:48 0
2. Brajer Dominika DOB9550 KOB Dobruška 42:41 + 5:53 0
3. Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 43:06 + 6:18 0
D21K
3.80 km, 160 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4003
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 35:20 4202
2. Dubnová Kateřina LDC9151 KOB Děčín 36:27 + 1:07 4076
3. Brožová Aneta TUR9453 OOB TJ Turnov 37:23 + 2:03 3972
4. Knoblochová Jana TUR8851 OOB TJ Turnov 39:33 + 4:13 3729
5. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 40:01 + 4:41 3676
6. Sehnalová Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov 40:16 + 4:56 3648
7. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 40:29 + 5:09 3624
8. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 40:32 + 5:12 3618
9. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 40:59 + 5:39 3568
10. Hlavatá Andrea CHA8753 OK Chrastava 44:09 + 8:49 3212
11. Vajcová Hana CHA5651 OK Chrastava 46:33 + 11:13 2943
12. Švábková Anna TUR9352 OOB TJ Turnov 46:59 + 11:39 2894
13. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 47:42 + 12:22 2814
14. Šulcová Veronika CHA8650 OK Chrastava 48:13 + 12:53 2756
15. Šaffková Blanka CHA8350 OK Chrastava 51:13 + 15:53 2419
16. Vydrová Markéta PEN8950 OK RECO Sport 51:46 + 16:26 2358
17. Nedvídková Iva DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměřice 53:46 + 18:26 2133
18. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 53:55 + 18:35 2116
19. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 57:13 + 21:53 1746
20. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:54 + 23:34 1557
21. Kapounová Iva DOK8550 OK Doksy 59:24 + 24:04 1501
22. Brzáková Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 64:48 + 29:28 895
23. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 68:10 + 32:50 517
D21L
4.50 km, 190 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8839
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 32:40 9439
2. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 35:03 + 2:23 8812
3. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 35:07 + 2:27 8795
4. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 35:32 + 2:52 8685
5. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 36:02 + 3:22 8554
6. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 36:13 + 3:33 8506
7. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 36:16 + 3:36 8492
8. Szeliga Malgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor 36:42 + 4:02 8378
9. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 38:27 + 5:47 7918
10. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 38:34 + 5:54 7888
11. Pavlovcová Petra TUR9353 OOB TJ Turnov 38:59 + 6:19 7778
12. Haniszewska Angelika STB9599 TJ Stadion Nový Bor 39:14 + 6:34 7712
13. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 39:25 + 6:45 7664
14. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 39:44 + 7:04 7581
14. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 39:44 + 7:04 7581
16. Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 40:20 + 7:40 7423
17. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 40:46 + 8:06 7309
18. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 41:13 + 8:33 7191
19. Horáková Veronika TUR8751 OOB TJ Turnov 41:18 + 8:38 7169
20. Myslicečková Zuzana PGP9253 SK Praga 43:22 + 10:42 6625
21. Dundrová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 43:41 + 11:01 6542
22. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 44:58 + 12:18 6204
23. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 45:02 + 12:22 6187
24. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 45:13 + 12:33 6138
25. Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 45:27 + 12:47 6077
26. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:43 + 13:03 6007
27. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 46:17 + 13:37 5858
28. Hoidekrová Lucie LLI9552 TJ Loko Liberec 47:30 + 14:50 5538
29. Sedláčková Martina TUR7959 OOB TJ Turnov 48:38 + 15:58 5240
30. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 49:16 + 16:36 5073
31. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 49:38 + 16:58 4977
32. Knoblochová Kamila VRL8353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:32 + 20:52 3951
33. Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:07 + 21:27 3798
34. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 55:18 + 22:38 3486
35. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 56:40 + 24:00 3127
36. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 60:06 + 27:26 2224
37. Chmelíková Tereza PGP8754 SK Praga 64:27 + 31:47 1080
Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Horová Klára PGP8455 SK Praga DISK 0
D35
3.20 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 27:19
2. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 30:25 + 3:06
3. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 30:30 + 3:11
4. Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 35:50 + 8:31
D40
3.00 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Michaela FYD7299 Jizerský klub OB Frýdlant 24:01
2. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 25:22 + 1:21
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 25:23 + 1:22
4. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 26:20 + 2:19
5. Patzeltová Beatrice LDC6850 KOB Děčín 26:22 + 2:21
6. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 27:20 + 3:19
7. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 28:29 + 4:28
8. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 28:48 + 4:47
9. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 29:29 + 5:28
10. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 29:47 + 5:46
11. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 30:19 + 6:18
12. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 30:46 + 6:45
13. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:07 + 7:06
14. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 31:10 + 7:09
15. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 31:13 + 7:12
16. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 31:14 + 7:13
17. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 31:15 + 7:14
18. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 31:59 + 7:58
19. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 32:27 + 8:26
20. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 33:43 + 9:42
21. Kašparová Marie ZAK7250 SK Netopýr Zákupy 34:35 + 10:34
22. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 34:48 + 10:47
23. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 35:36 + 11:35
24. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 36:13 + 12:12
25. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 36:40 + 12:39
26. Reisingerová Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 43:59 + 19:58
27. Melicharová Barbora LLI7252 TJ Loko Liberec 48:00 + 23:59
28. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:10 + 24:09
29. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 51:12 + 27:11
30. Žihlová Lucie LLI6952 TJ Loko Liberec 58:07 + 34:06
Šašková Petra SOB7451 SOBSA DISK
D45
3.00 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmausová Dana TJN6750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:00
2. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 29:15 + 0:15
3. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 31:41 + 2:41
4. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 33:11 + 4:11
5. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 33:25 + 4:25
6. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 33:28 + 4:28
7. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:13 + 5:13
8. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 34:22 + 5:22
9. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:26 + 6:26
10. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 36:06 + 7:06
11. Švábková Šárka TUR6552 OOB TJ Turnov 37:02 + 8:02
12. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 38:15 + 9:15
13. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 39:08 + 10:08
14. Dubnová Lenka LDC6651 KOB Děčín 39:11 + 10:11
15. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 44:34 + 15:34
16. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 67:38 + 38:38
D50
2.70 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 27:15
2. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 28:56 + 1:41
3. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:25 + 4:10
4. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:03 + 6:48
5. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 35:11 + 7:56
6. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:28 + 14:13
7. Vilimovská Miroslava DOK5750 OK Doksy 41:57 + 14:42
8. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 42:21 + 15:06
9. Stibalová Věra LDC6051 KOB Děčín 47:20 + 20:05
10. Kapounová Jitka DOK6050 OK Doksy 50:31 + 23:16
D55
2.60 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 24:29
2. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 29:54 + 5:25
3. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:40 + 7:11
4. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 35:41 + 11:12
5. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 36:19 + 11:50
6. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 38:41 + 14:12
7. Havlová Jaroslava JEN5452 OB Jenišovice 42:16 + 17:47
8. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 43:52 + 19:23
9. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 48:11 + 23:42
D60
2.30 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 26:51
2. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 27:22 + 0:31
3. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 28:15 + 1:24
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 31:35 + 4:44
5. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 33:05 + 6:14
6. Klímová Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 33:32 + 6:41
7. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 35:08 + 8:17
8. Vokálová Pavla CHA4951 OK Chrastava 35:29 + 8:38
9. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:48 + 9:57
10. Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 43:54 + 17:03
11. Ondrůjová Anna LIT5351 KOB Chemopetrol Litvínov 67:22 + 40:31
D65
2.30 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 28:52
2. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 31:38 + 2:46
3. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 34:33 + 5:41
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 34:34 + 5:42
5. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 38:17 + 9:25
6. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 39:02 + 10:10
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 43:56 + 15:04
8. Folprechtová Marie TUR4250 OOB TJ Turnov 73:10 + 44:18
Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha DISK
H10
2.30 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 15:09
2. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 17:07 + 1:58
3. Mašek Matěj STB0401 TJ Stadion Nový Bor 19:38 + 4:29
4. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 19:42 + 4:33
5. Jamoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 19:55 + 4:46
6. Pulda Eryk STB0403 TJ Stadion Nový Bor 21:45 + 6:36
7. Šašek Martin SOB0501 SOBSA 21:49 + 6:40
8. Burgr Jan LLI TJ Loko Liberec 21:58 + 6:49
9. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:57 + 10:48
10. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 29:36 + 14:27
11. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:28 + 24:19
12. Janoušek Albert CHA0400 OK Chrastava 46:38 + 31:29
Trojan Tomáš TUV0215 SOK TJ Turnov 20:31 + 5:22
Hallman Marek TUV0204 SOK TJ Turnov 22:56 + 7:47
Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:33 + 36:24
H10L
2.90 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 12:56
2. Kašpar Vojtěch ZAK0400 SK Netopýr Zákupy 15:24 + 2:28
3. Kašpar Štěpán ZAK0401 SK Netopýr Zákupy 16:07 + 3:11
4. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:48 + 4:52
5. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:09 + 6:13
6. Meier David VSP0606 USK Praha 21:16 + 8:20
7. Městka Václav VSP0600 USK Praha 22:12 + 9:16
8. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 23:44 + 10:48
9. Ort Haštal BOR0401 OK Jiskra Nový Bor 24:39 + 11:43
10. Hubáček David TJN0602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:32 + 12:36
11. Vávra Jan BOR0500 OK Jiskra Nový Bor 25:52 + 12:56
12. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 26:24 + 13:28
13. Míka Bertík TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:46 + 19:50
14. Vajskebr Michal TJN0502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:40 + 23:44
Vávra Tomáš BOR0700 OK Jiskra Nový Bor DISK
H12
3.00 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:18
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:34 + 1:16
3. Paroulek Lukáš LLI0201 TJ Loko Liberec 23:49 + 2:31
4. Pachnik Stanislaw STB0303 TJ Stadion Nový Bor 24:46 + 3:28
5. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 25:07 + 3:49
6. Socha Ondřej BOR0302 OK Jiskra Nový Bor 25:21 + 4:03
7. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 26:27 + 5:09
8. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 32:07 + 10:49
9. Novotný Jaromír VLI0300 Slavia Liberec orienteering 32:15 + 10:57
10. Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov 32:41 + 11:23
11. Jirman Filip TUV0212 SOK TJ Turnov 33:58 + 12:40
12. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:09 + 12:51
13. Michalak Hubert DOB0201 KOB Dobruška 35:15 + 13:57
14. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 37:48 + 16:30
15. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:05 + 16:47
16. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 39:41 + 18:23
17. Pěnička Tomáš TJN0202 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:48 + 18:30
18. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 57:05 + 35:47
19. Kyslík Jiří BOR0801 OK Jiskra Nový Bor 89:32 + 68:14
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov DISK
Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov DISK
Kříž Petr LTP0205 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H14
3.30 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 20:01
2. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 21:55 + 1:54
3. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 22:36 + 2:35
4. Němeček Josef TJN0002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:59 + 3:58
5. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:50 + 5:49
6. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 28:04 + 8:03
7. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 30:03 + 10:02
8. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:40 + 11:39
9. Šmol David DOK0100 OK Doksy 33:54 + 13:53
10. Zurkiewicz Krzysztof DOB0100 KOB Dobruška 34:52 + 14:51
11. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:00 + 14:59
12. Hladík Jan TUV0002 SOK TJ Turnov 36:03 + 16:02
13. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:23 + 18:22
14. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:37 + 18:36
15. Sedláček Filip TJN1421 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:58 + 21:57
16. Stárek Matěj TUR0101 OOB TJ Turnov 44:06 + 24:05
17. Tománek Josef BOR0102 OK Jiskra Nový Bor 44:09 + 24:08
18. Zabořil Vojta JEN0101 OB Jenišovice 47:38 + 27:37
19. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 48:16 + 28:15
20. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:56 + 30:55
21. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:26 + 33:25
22. Adamec Lukáš TJN0108 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:14 + 35:13
23. Rajn Filip CHA0102 OK Chrastava 67:41 + 47:40
Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava DISK
H16
3.70 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 25:02
2. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 26:07 + 1:05
3. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:45 + 2:43
4. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:36 + 3:34
5. Germanavičius Pranas 17L9900 OK Azuolas 29:17 + 4:15
6. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 31:04 + 6:02
7. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 31:38 + 6:36
8. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:50 + 12:48
9. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:04 + 14:02
10. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 39:44 + 14:42
11. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 41:14 + 16:12
12. Niezgodka Piotr DOB9900 KOB Dobruška 41:15 + 16:13
H18
3.70 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaczocha Przemyslaw DOB9600 KOB Dobruška 27:42
2. Staišiunas Edvidas 17L9700 OK Azuolas 28:27 + 0:45
3. Wieczorek Marcin STB9701 TJ Stadion Nový Bor 29:15 + 1:33
4. Germanivičius Martynas 17L9600 OK Azuolas 30:14 + 2:32
5. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:14 + 3:32
6. Procházka Daniel LLI9703 TJ Loko Liberec 33:53 + 6:11
7. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 36:12 + 8:30
H20
3.80 km, 180 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:18 0
H21K
4.40 km, 200 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4050
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 29:33 4661
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 34:10 + 4:37 4098
3. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 37:58 + 8:25 3635
4. Moravec Jan TUR9000 OOB TJ Turnov 40:17 + 10:44 3352
5. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 41:50 + 12:17 3164
6. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 42:18 + 12:45 3107
7. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 42:29 + 12:56 3084
8. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:39 + 14:06 2942
9. Cerha Milan TUR7703 OOB TJ Turnov 43:46 + 14:13 2928
10. Polák Zdeněk VSP5203 USK Praha 47:20 + 17:47 2493
11. Kunc Štěpán TJN8449 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:24 + 18:51 2363
12. Mokrý Pavel 96C7500 Přátelé OB 49:57 + 20:24
13. Urvalek Jiri 19N4701 Porsgrunn OL 51:25 + 21:52
14. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:31 + 22:58 1861
15. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:33 + 29:00 1126
16. Koštejn Pavel DOK7100 OK Doksy 61:01 + 31:28 825
Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering DISK 0
H21L
6.10 km, 260 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8951
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 33:25 9458
2. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 34:59 + 1:34 9046
3. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 35:35 + 2:10 8887
4. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 36:12 + 2:47 8725
5. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 37:26 + 4:01 8400
6. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 38:01 + 4:36 8247
7. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 38:09 + 4:44 8211
8. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 38:36 + 5:11 8093
9. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 39:00 + 5:35 7987
10. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 39:15 + 5:50 7922
11. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 39:19 + 5:54 7904
12. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 39:46 + 6:21 7786
13. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 40:11 + 6:46 7676
14. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 40:13 + 6:48 7667
15. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 40:17 + 6:52 7649
16. Dutkowski Mikolaj DOB9200 KOB Dobruška 40:22 + 6:57 7627
17. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 40:23 + 6:58 7623
18. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 40:55 + 7:30 7483
19. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 40:58 + 7:33 7469
20. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 41:01 + 7:36 7456
21. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 41:05 + 7:40 7439
22. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 41:15 + 7:50 7395
23. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 41:30 + 8:05 7329
24. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 41:55 + 8:30 7219
25. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 42:02 + 8:37 7188
26. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 42:16 + 8:51 7127
26. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 42:16 + 8:51 7127
28. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 42:24 + 8:59 7092
29. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 43:47 + 10:22 6727
30. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 43:50 + 10:25 6714
31. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 43:57 + 10:32 6684
32. Staišiunas Viktoras 17L9300 OK Azuolas 44:17 + 10:52
33. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 44:41 + 11:16 6490
34. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:49 + 11:24 6455
35. Hostaš Petr TUR9001 OOB TJ Turnov 45:38 + 12:13 6240
36. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 45:39 + 12:14 6236
37. Čech Jan FSP7900 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:42 + 12:17 6223
38. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 45:51 + 12:26 6183
39. Podrábský Ctibor VLI7001 Slavia Liberec orienteering 45:55 + 12:30 6165
40. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 46:04 + 12:39 6126
41. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 47:12 + 13:47 5827
42. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 47:49 + 14:24 5665
43. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 48:38 + 15:13 5450
44. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 49:54 + 16:29 5116
45. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 49:56 + 16:31 5107
46. Pawlowicz Adam STB9200 TJ Stadion Nový Bor 51:01 + 17:36 4822
46. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 51:01 + 17:36 4822
48. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 51:09 + 17:44 4787
49. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 51:39 + 18:14 4655
50. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:45 + 18:20 4629
51. Němec Jan CHA8606 OK Chrastava 51:53 + 18:28 4594
52. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 53:41 + 20:16 4120
53. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 54:01 + 20:36 4032
54. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 54:53 + 21:28 3803
55. Uher Petr VSP5001 USK Praha 56:21 + 22:56 3417
56. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvínov 57:29 + 24:04 3119
57. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 60:00 + 26:35 2456
58. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:19 + 27:54 2109
59. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 62:45 + 29:20 1731
60. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 65:28 + 32:03 1016
61. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 65:36 + 32:11
62. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:14 + 32:49 814
63. Pavlík Bronislav LIT8201 KOB Chemopetrol Litvínov 66:25 + 33:00 765
64. Severýn Otto 4ZC7400 HO Komorní výtah 73:35 + 40:10
65. Trýzna Aleš DKP9100 Oddíl OB Kotlářka 80:24 + 46:59 0
66. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 80:49 + 47:24 0
Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H35
3.80 km, 180 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:22
2. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 29:09 + 1:47
3. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:43 + 6:21
4. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 34:35 + 7:13
5. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:41 + 7:19
6. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 39:22 + 12:00
7. Kučera Martin LTP6500 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:12 + 14:50
8. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:27 + 15:05
9. Šašek Luděk SOB6901 SOBSA 44:32 + 17:10
10. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 58:59 + 31:37
Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava DISK
H40
3.70 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vácha Tomáš BOR8534 OK Jiskra Nový Bor 26:50
2. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 28:13 + 1:23
3. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:16 + 3:26
4. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 31:28 + 4:38
5. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 31:40 + 4:50
6. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:57 + 6:07
7. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 33:06 + 6:16
8. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 33:26 + 6:36
9. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 33:41 + 6:51
10. Macháček Aleš FYD6400 Jizerský klub OB Frýdlant 33:46 + 6:56
11. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 33:56 + 7:06
12. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 35:52 + 9:02
13. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 36:40 + 9:50
14. Švábek Karel TUR6501 OOB TJ Turnov 36:58 + 10:08
15. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 38:57 + 12:07
16. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 40:53 + 14:03
17. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 43:11 + 16:21
18. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 46:48 + 19:58
19. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 47:13 + 20:23
20. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 48:39 + 21:49
21. Švancar Martin CHA7000 OK Chrastava 51:00 + 24:10
22. Švihla Tomáš LME7400 SK Los Mělník 53:19 + 26:29
H45
3.70 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan PEN6600 OK RECO Sport 27:58
2. Stárek Filip TUR6602 OOB TJ Turnov 30:28 + 2:30
3. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 30:55 + 2:57
4. Pachnik Dariusz STB6901 TJ Stadion Nový Bor 31:26 + 3:28
5. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:04 + 4:06
6. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:36 + 6:38
7. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:59 + 8:01
8. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 36:28 + 8:30
9. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:48 + 8:50
10. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 37:01 + 9:03
11. Hostaš Petr TJN6601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:07 + 9:09
12. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:35 + 10:37
13. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:50 + 10:52
14. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 42:42 + 14:44
15. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 42:48 + 14:50
16. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 49:07 + 21:09
17. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:27 + 21:29
18. Pustai Josef TJN6300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:28 + 21:30
19. Míka Zdeněk TJN6700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:04 + 27:06
20. Chrz Pavel KUL6700 KOB Ústí nad Labem 105:22 + 77:24
Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov DISK
H50
3.40 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 28:01
2. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:28 + 0:27
3. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 28:33 + 0:32
4. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 36:05 + 8:04
5. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 37:09 + 9:08
6. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:10 + 9:09
7. Kořínek Zdeněk PEN6201 OK RECO Sport 38:56 + 10:55
8. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 42:14 + 14:13
9. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:05 + 19:04
10. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 62:04 + 34:03
H55
3.40 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stibal Ivan LDC5701 KOB Děčín 29:25
2. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 30:25 + 1:00
3. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 34:14 + 4:49
4. Holas Vladimír TUR5601 OOB TJ Turnov 36:06 + 6:41
5. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:37 + 9:12
6. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 39:33 + 10:08
7. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:39 + 10:14
8. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:23 + 12:58
9. Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín 49:09 + 19:44
H60
3.20 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 29:25
2. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 31:11 + 1:46
3. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 32:48 + 3:23
4. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 33:33 + 4:08
5. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 35:44 + 6:19
6. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 39:05 + 9:40
7. Vokál Jiří CHA5001 OK Chrastava 40:18 + 10:53
8. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:53 + 12:28
9. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 42:05 + 12:40
10. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 42:48 + 13:23
11. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 52:54 + 23:29
12. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 54:25 + 25:00
13. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 62:00 + 32:35
H65
2.70 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 27:17
2. Tvrdek Vojtěch LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 27:26 + 0:09
3. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 28:02 + 0:45
4. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 29:00 + 1:43
5. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 29:07 + 1:50
6. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 33:15 + 5:58
7. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 38:08 + 10:51
8. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 40:35 + 13:18
Beránek Petr STB4900 TJ Stadion Nový Bor DISK
H70
2.60 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 27:17
2. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 31:59 + 4:42
3. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 32:18 + 5:01
4. Zakouřil Václav TUV4301 SOK TJ Turnov 32:31 + 5:14
5. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 35:24 + 8:07
6. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 37:15 + 9:58
7. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:12 + 13:55
8. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:20 + 14:03
9. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 42:48 + 15:31
10. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 46:42 + 19:25
HDR
2.90 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 12:39
2. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 12:56 + 0:17
3. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 14:54 + 2:15
4. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 15:28 + 2:49
5. Mareš Matěj NNN Neregistrovaní 15:39 + 3:00
6. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 15:40 + 3:01
7. Kučera Radek CHA0700 OK Chrastava 15:50 + 3:11
8. Přinda Jan VLI0803 Slavia Liberec orienteering 16:05 + 3:26
9. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 16:42 + 4:03
10. Danková Alice CHA0650 OK Chrastava 17:07 + 4:28
11. Vaner Filip CHA0602 OK Chrastava 17:12 + 4:33
12. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:16 + 4:37
13. Mairich Martin NNN Neregistrovaní 17:20 + 4:41
14. Hoetzel Jiří NNN Neregistrovaní 18:02 + 5:23
15. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:07 + 5:28
16. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 18:35 + 5:56
17. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 18:41 + 6:02
18. Nebusová Norika LLI0850 TJ Loko Liberec 18:46 + 6:07
19. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 18:53 + 6:14
20. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:55 + 6:16
21. Blahutová Lucka NNN Neregistrovaní 19:03 + 6:24
22. Houdová Veronika CHA0552 OK Chrastava 19:31 + 6:52
23. Sochová Anna BOR0550 OK Jiskra Nový Bor 19:32 + 6:53
24. Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava 19:46 + 7:07
25. Mašková Lucie STB0751 TJ Stadion Nový Bor 19:54 + 7:15
26. Plátková Eliška NNN Neregistrovaní 20:03 + 7:24
26. Růtová Amálka TJN1461 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:03 + 7:24
28. Hoetzel Hugo NNN Neregistrovaní 20:14 + 7:35
29. Di Cara Christopher BOR OK Jiskra Nový Bor 21:09 + 8:30
30. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 21:31 + 8:52
31. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 22:27 + 9:48
32. Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava 23:08 + 10:29
33. Houda Lukáš CHA0800 OK Chrastava 24:06 + 11:27
34. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 24:41 + 12:02
35. Baloghová Mile TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:40 + 13:01
36. Blažková Petra TUR0650 OOB TJ Turnov 25:45 + 13:06
37. Nebusová Alžběta LLI1050 TJ Loko Liberec 25:47 + 13:08
38. Koutná Amálka BOR OK Jiskra Nový Bor 26:09 + 13:30
39. Žerava Cyril JEN0302 OB Jenišovice 26:15 + 13:36
40. Pěnička Jan TJN0501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:16 + 13:37
41. Plátek Vojtěch NNN Neregistrovaní 26:21 + 13:42
42. Blažková Karolína TUR0851 OOB TJ Turnov 26:23 + 13:44
43. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 27:16 + 14:37
44. Vajskebrová Petra TJN0751 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:48 + 15:09
45. Žerava František JEN0502 OB Jenišovice 29:25 + 16:46
46. Burgrová Zuzana LLI TJ Loko Liberec 29:38 + 16:59
47. Miková Sofei TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:02 + 17:23
48. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 30:08 + 17:29
49. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:10 + 17:31
50. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 31:08 + 18:29
51. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Chemopetrol Litvínov 31:22 + 18:43
52. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 31:56 + 19:17
53. Diener Janník CHA0801 OK Chrastava 32:03 + 19:24
54. Krejzová Markéta TUR0854 OOB TJ Turnov 32:22 + 19:43
55. Krupka Daniel CHA0703 OK Chrastava 32:23 + 19:44
56. Kyslíková Magdalena BOR OK Jiskra Nový Bor 35:24 + 22:45
57. Hendrych Jiří JEN0402 OB Jenišovice 39:05 + 26:26
58. Hendrych Tomáš JEN0103 OB Jenišovice 41:41 + 29:02
59. Vajskebrová Janka NNN Neregistrovaní 43:33 + 30:54
60. Slavíková Anna CHA OK Chrastava 45:01 + 32:22
61. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 45:26 + 32:47
62. Erben Vojtěch NNN Neregistrovaní 48:30 + 35:51
63. Adamcová Tereza TJN1460 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:10 + 50:31
Blín Jonáš NNN0003 Neregistrovaní DISK
P2
2.50 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 22:30
2. Švarc Tomáš TUR9605 OOB TJ Turnov 23:28 + 0:58
3. Pavel Jiří TJN7100 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:31 + 4:01
4. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:35 + 4:05
5. Drahoňovský Matouš LLI0100 TJ Loko Liberec 27:22 + 4:52
6. Macháčková Anna NNN Neregistrovaní 27:55 + 5:25
7. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:32 + 6:02
8. Pěnička Libor TJN6000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:07 + 6:37
9. Charousek Petr NNN Neregistrovaní 30:00 + 7:30
10. Šebelková Šárka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 31:11 + 8:41
10. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:11 + 8:41
12. Rind Matyáš LLI0400 TJ Loko Liberec 31:37 + 9:07
13. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:47 + 9:17
14. Zakouřilová Markéta JEN7459 OB Jenišovice 33:26 + 10:56
15. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 33:48 + 11:18
16. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:53 + 11:23
17. Hladíková Jana TUV7253 SOK TJ Turnov 33:54 + 11:24
18. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 34:09 + 11:39
19. Valkoun Jaroslav JEN0102 OB Jenišovice 34:21 + 11:51
20. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 34:33 + 12:03
21. Taran František NNN Neregistrovaní 34:37 + 12:07
22. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 34:59 + 12:29
23. Mach Aleš NNN Neregistrovaní 35:14 + 12:44
24. Přibyl Luboš NNN Neregistrovaní 36:41 + 14:11
25. Mach Ondřej NNN Neregistrovaní 37:47 + 15:17
26. Hallmanová Katka TUV SOK TJ Turnov 38:42 + 16:12
27. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 38:59 + 16:29
28. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 39:29 + 16:59
29. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:03 + 18:33
30. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 44:43 + 22:13
31. Gregor Miroslav TUV4801 SOK TJ Turnov 48:18 + 25:48
32. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 48:38 + 26:08
33. Plátek Vladimír NNN Neregistrovaní 50:59 + 28:29
34. Benoit Claudel TJN5020 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:16 + 30:46
35. Kumpoltová Pavla STB TJ Stadion Nový Bor 53:37 + 31:07
36. Steinbauerová Helena NNN Neregistrovaní 55:04 + 32:34
37. Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering 58:34 + 36:04
38. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 58:53 + 36:23
39. Švirlochová Zdeňka NNN Neregistrovaní 59:35 + 37:05
40. Hatašová Hana JEN5252 OB Jenišovice 62:02 + 39:32
41. Taran Matouš NNN Neregistrovaní 63:49 + 41:19
P4
3.60 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lisý Ondřej VLI Slavia Liberec orienteering 30:04
2. Horáček Matěj TUV8501 SOK TJ Turnov 34:54 + 4:50
3. Švábková Lenka NNN Neregistrovaní 35:01 + 4:57
4. Pešík Michal TJN7701 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:04 + 5:00
5. Mairich Vít TJN7200 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:19 + 8:15
6. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 40:33 + 10:29
7. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 41:35 + 11:31
8. Miřijovský Přemek NNN Neregistrovaní 42:11 + 12:07
9. Sýkorka Ivan 5AC NEREGISTR. MLADÁ BOLESLAV 42:23 + 12:19
10. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 42:36 + 12:32
11. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 42:51 + 12:47
12. Antoš Jakub TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:23 + 14:19
13. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 44:46 + 14:42
14. Erben Jiří NNN Neregistrovaní 44:58 + 14:54
15. Němečková Eliška TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:03 + 14:59
16. Košťal Ondra NNN Neregistrovaní 46:56 + 16:52
17. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 47:25 + 17:21
18. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 47:34 + 17:30
19. Blín Oldřích NNN0000 Neregistrovaní 47:46 + 17:42
20. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 48:29 + 18:25
21. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:39 + 19:35
22. Hladík Vladimír NNN Neregistrovaní 51:19 + 21:15
23. Nebusová Babeta LLI8150 TJ Loko Liberec 51:27 + 21:23
24. Rindová Kateřina LLI7450 TJ Loko Liberec 51:34 + 21:30
25. Černík Jiří NNN Neregistrovaní 53:12 + 23:08
26. Švagerová Pavla TUV8350 SOK TJ Turnov 54:50 + 24:46
27. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 54:54 + 24:50
28. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 61:31 + 31:27
29. Rúžička Matěj KUL9700 KOB Ústí nad Labem 61:50 + 31:46
30. Štičková Eva LLI6051 TJ Loko Liberec 61:55 + 31:51
31. Čurdová Simona NNN Neregistrovaní 62:06 + 32:02
32. Rajn Aleš CHA OK Chrastava 62:56 + 32:52
33. Mrňavý Jaroslav NNN Neregistrovaní 63:48 + 33:44
34. Hladík Vojtěch NNN Neregistrovaní 71:04 + 41:00
35. Hladík Petr NNN Neregistrovaní 71:35 + 41:31
36. Hejtmánková Věra TUR6260 OOB TJ Turnov 71:48 + 41:44
37. Pelák Matrin KUL8700 KOB Ústí nad Labem 74:40 + 44:36
38. Popková Klára 4ZC7450 HO Komorní výtah 75:56 + 45:52
39. Bártíková Irena VPS7461 VSP USK Praha 77:26 + 47:22
40. Dušek Petr NNN Neregistrovaní 85:38 + 55:34
Blínová Vendula NNN0002 Neregistrovaní DISK
Kučera Pavel NNN Neregistrovaní DISK
Švihlová Katka LME SK Los Mělník DISK