Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melicharová Barbora | LLI7252 | TJ Loko Liberec | 34:47 | ||
2. | Wiedenfeld Anne | 19D1193 | SSV Planeta Radebeul | 44:27 | + 9:40 | |
3. | Arfwedson Jessica | 61S1056 | Frölunda OL | 49:25 | + 14:38 | |
4. | Geislerová Blanka | LLI8450 | TJ Loko Liberec | 55:06 | + 20:19 | |
5. | Hladík Vojtěch | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 56:34 | + 21:47 | |
6. | Gunia Franz | 21D1097 | SV IHW Alex 78 e. V. | 57:44 | + 22:57 | |
7. | Adorjan Zuzana | 5ZC0001 | Prague Modern | 73:24 | + 38:37 | |
8. | Homoláčová Anna | PHK9954 | OK 99 Hradec Králové | 78:13 | + 43:26 | |
9. | Kellner Claudia | 32A1081 | HSV OL Wiener Neustadt | 80:23 | + 45:36 | |
10. | Andreasson Klara | 61S1068 | Frölunda OL | 120:09 | + 85:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hjermstad Havard | 25N0005 | Fossum IF | 49:20 | ||
2. | Kusber Laura | 26D1158 | OLV Potsdam | 58:47 | + 9:27 | |
3. | Stamm Carolin | 58D1198 | SV TU Ilmenau | 61:35 | + 12:15 | |
4. | König Thomas | 29D1227 | USG Chemnitz | 64:53 | + 15:33 | |
5. | Kapischke Andreas | 26D1153 | OLV Potsdam | 76:17 | + 26:57 | |
6. | Karoch Petr | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 95:27 | + 46:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | SKOB Slaný | 21:24 | ||
2. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 23:03 | + 1:39 | |
3. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 23:33 | + 2:09 | |
4. | Čechová Klára | SLA0552 | SKOB Slaný | 27:34 | + 6:10 | |
5. | Dobiášová Anna | ROU0550 | SKOB Roudnice nad Labem | 39:19 | + 17:55 | |
6. | Adenstedt Emily | 34A1166 | Orienteering Klosterneuburg | 107:11 | + 85:47 | |
Lošťáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Lošťáková Ela | CTP0951 | DISK | ||||
Holasová Barbora | AOP0651 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 21:32 | ||
2. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 21:37 | + 0:05 | |
3. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 22:06 | + 0:34 | |
4. | Jorgensen Kaia | 63D0002 | Copenhagen O | 24:03 | + 2:31 | |
5. | Heinemann Wenke | 24D2005 | SV Robotron Dresden | 24:05 | + 2:33 | |
6. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 24:41 | + 3:09 | |
7. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | Slavia Liberec orienteering | 25:17 | + 3:45 | |
8. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 33:05 | + 11:33 | |
9. | Funk Julika | 42D0002 | OK Leipzig | 38:53 | + 17:21 | |
10. | Neumann Johanna | 31D0002 | SV Lengefeld | 44:08 | + 22:36 | |
11. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:14 | + 28:42 | |
12. | Synková Barbora | DOK0450 | OK Doksy | 60:38 | + 39:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 23:27 | ||
2. | Linková Lucie | TUR0251 | OOB TJ Turnov | 25:57 | + 2:30 | |
3. | Hájková Lucie | AOP0350 | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:45 | + 3:18 | |
4. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 28:09 | + 4:42 | |
5. | Heinemann Marit | 24D2006 | SV Robotron Dresden | 28:32 | + 5:05 | |
6. | Neumann Lena | 31D0003 | SV Lengefeld | 29:03 | + 5:36 | |
7. | Podrábská Marie | VLI0251 | Slavia Liberec orienteering | 29:24 | + 5:57 | |
8. | Zempleni Lilla | 15H0001 | MOM | 29:51 | + 6:24 | |
9. | Miklušová Tamara | 47S0250 | Rapid Bratislava | 31:29 | + 8:02 | |
10. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 32:40 | + 9:13 | |
11. | Bejvlová Karolína | LME0250 | SK Los Mělník | 33:06 | + 9:39 | |
12. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | SKOB Slaný | 34:09 | + 10:42 | |
13. | Šritrová Lenka | TUV0252 | SOK TJ Turnov | 34:48 | + 11:21 | |
14. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 36:48 | + 13:21 | |
15. | Šafaříková Lucie | CST0351 | OB Strakonice | 38:59 | + 15:32 | |
16. | Machová Viktorie | PHK0252 | OK 99 Hradec Králové | 39:07 | + 15:40 | |
17. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:59 | + 18:32 | |
18. | Schacherlová Anna | DOK0350 | OK Doksy | 42:31 | + 19:04 | |
19. | Patzeltová Emma | BOR0251 | OK Jiskra Nový Bor | 51:22 | + 27:55 | |
20. | Krčková Helena | AOP0251 | Přátelé orientačního běhu Opava | 60:24 | + 36:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolejší Kateřina | STB0199 | TJ Stadion Nový Bor | 25:41 | ||
2. | Kvalsgard Ingrid Gylterud | 25N0002 | Fossum IF | 26:54 | + 1:13 | |
3. | Holo Asne | 25N0003 | Fossum IF | 28:34 | + 2:53 | |
4. | Hájková Lenka | AOP0050 | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:40 | + 5:59 | |
5. | Bruetsch Katja | 5EC1146 | OLG Schaffhausen | 32:14 | + 6:33 | |
6. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 32:20 | + 6:39 | |
7. | Machová Marie | LME0050 | SK Los Mělník | 32:52 | + 7:11 | |
8. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 36:02 | + 10:21 | |
9. | Kubald Marie | 13D1104 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 36:08 | + 10:27 | |
10. | Hansen Emma | 59S1005 | Avesta OK | 36:13 | + 10:32 | |
11. | Sobotková Anna | PGP0050 | SK Praga | 36:50 | + 11:09 | |
12. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 36:53 | + 11:12 | |
13. | Jelínková Zuzana | CHC0151 | K.O.B. Choceň | 38:58 | + 13:17 | |
14. | Skoupá Vendula | STE0152 | SK SKI-OB Šternberk | 41:25 | + 15:44 | |
15. | Pelikánová Máša | MFP0050 | VŠSK MFF UK Praha | 45:42 | + 20:01 | |
16. | Zrníková Adéla | OSN0099 | SK OS Nové Město n. M. | 47:25 | + 21:44 | |
17. | Adorjan Luca | 56D1014 | Berliner TSC | 48:56 | + 23:15 | |
18. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | SKOB Slaný | 55:49 | + 30:08 | |
19. | Mieske Anna | 13D1114 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 93:31 | + 67:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 28:52 | ||
2. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 30:07 | + 1:15 | |
3. | Królik Kinga | 66P1215 | UKS Azymut Pabianice | 32:04 | + 3:12 | |
4. | Čechová Klára | AOP9951 | Přátelé orientačního běhu Opava | 34:49 | + 5:57 | |
5. | Juodagalvyte Agne | 17L1137 | OK Azuolas | 35:04 | + 6:12 | |
6. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | 35:35 | + 6:43 | |
7. | Rutkauskaite Kaste | 17L1138 | OK Azuolas | 36:04 | + 7:12 | |
8. | Hodt Line Wegner | 25N0010 | Fossum IF | 36:50 | + 7:58 | |
9. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 38:29 | + 9:37 | |
10. | Miklušová Tereza | 47S9950 | Rapid Bratislava | 40:02 | + 11:10 | |
11. | Illnerová Kateřina | DKP9950 | Oddíl OB Kotlářka | 49:24 | + 20:32 | |
12. | Jobst Thessa | 13D1107 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 49:40 | + 20:48 | |
13. | Zábranská Kristýna | SLA9852 | SKOB Slaný | 51:30 | + 22:38 | |
14. | Kolářová Johana | PGP9952 | SK Praga | 51:59 | + 23:07 | |
15. | Nygaard-Ostby Maria | 25N0011 | Fossum IF | 56:41 | + 27:49 | |
16. | Sušánková Hana | SLA9855 | SKOB Slaný | 65:20 | + 36:28 | |
Truněčková Kateřina | PHK9953 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | VSK Mendelu Brno | 39:25 | ||
2. | Starke Paula | 33D1258 | USV TU Dresden | 44:06 | + 4:41 | |
3. | Straube Elly | 31D0004 | SV Lengefeld | 47:19 | + 7:54 | |
4. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 47:44 | + 8:19 | |
5. | Žandová Marcela | SKV9653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:26 | + 9:01 | |
6. | Bžatková Kateřina | 18C9752 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 49:07 | + 9:42 | |
7. | Matoušková Barbora | 5CC9751 | FOX-klub Praha | 52:52 | + 13:27 | |
8. | Müllerová Eva | SLA9652 | SKOB Slaný | 57:14 | + 17:49 | |
9. | Blom Julia | 61S1041 | Frölunda OL | 60:31 | + 21:06 | |
10. | Bednářová Štěpánka | PGP9750 | SK Praga | 82:35 | + 43:10 | |
11. | Djärv Emma | 59S1011 | Avesta OK | 86:42 | + 47:17 | |
12. | Daniels Amanda | 59S1006 | Avesta OK | 95:33 | + 56:08 | |
13. | Hoffmanová Petra | PGP9755 | SK Praga | 141:54 | + 102:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lehárová Alžběta | LPU9456 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:14 | 0 | ||
2. | Dragowska Maria | 23P0003 | OK!Sport | 43:26 | + 0:12 | ||
3. | Tesařová Marcela | AOP9450 | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:21 | + 3:07 | 0 | |
4. | Košková Anička | LLI9550 | TJ Loko Liberec | 49:46 | + 6:32 | 0 | |
5. | Kadocsa Rebeka | 56D0003 | Berliner TSC | 54:43 | + 11:29 | ||
6. | Jančová Jana | VRB9450 | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 64:56 | + 21:42 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 45:02 | 8308 | ||
2. | Hoydal Gunvor Hov | 25N0020 | Fossum IF | 45:07 | + 0:05 | ||
3. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | SK Praga | 46:39 | + 1:37 | 8034 | |
4. | Vassend Tonje | 25N0014 | Fossum IF | 48:13 | + 3:11 | ||
5. | Valešová Jana | PHK9154 | OK 99 Hradec Králové | 49:18 | + 4:16 | 7584 | |
6. | Hjermstad Ragnhild | 25N0015 | Fossum IF | 49:28 | + 4:26 | ||
7. | Wicha Iwona | 23P0012 | OK!Sport | 50:36 | + 5:34 | ||
8. | Vassend Guro | 25N0023 | Fossum IF | 50:44 | + 5:42 | ||
9. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 54:00 | + 8:58 | 6786 | |
10. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 55:01 | + 9:59 | 6614 | |
11. | Adams Jenni | 63D0001 | Copenhagen O | 56:43 | + 11:41 | ||
12. | Zempleni Reka | 31H0001 | Sirályok SE | 57:54 | + 12:52 | ||
13. | Jelínková Šárka | PGP9153 | SK Praga | 60:55 | + 15:53 | 5613 | |
14. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 61:41 | + 16:39 | 5483 | |
15. | Graumann Friederike | 23D1033 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 66:10 | + 21:08 | ||
16. | Kraemer Jitka | 18D1172 | Post SV Dresden | 67:35 | + 22:33 | ||
17. | Sisa Dorottya | 16H1002 | JMD | 69:54 | + 24:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopcová Michaela | KRN8456 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:12 | 7210 | ||
2. | Šarmanová Alena | AOP9352 | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:30 | + 0:18 | 7156 | |
3. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:40 | + 0:28 | 7125 | |
4. | Peterová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 40:03 | + 0:51 | 7056 | |
5. | Gallo Martina | AOP7951 | Přátelé orientačního běhu Opava | 41:37 | + 2:25 | 6771 | |
6. | Wysocka Malwina | 23P0004 | OK!Sport | 42:47 | + 3:35 | ||
7. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | TJ Lokomotiva Beroun | 43:01 | + 3:49 | 6517 | |
8. | Adamová Eva | VBM8772 | VSK Mendelu Brno | 43:33 | + 4:21 | 6420 | |
9. | Smolková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | 43:57 | + 4:45 | 6348 | |
10. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 44:31 | + 5:19 | 6245 | |
11. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 45:02 | + 5:50 | 6151 | |
12. | Mrázová Pavla | KAM9350 | SK Kamenice | 46:12 | + 7:00 | 5939 | |
13. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 46:26 | + 7:14 | 5897 | |
14. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:06 | + 7:54 | 5776 | |
15. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | VSK Mendelu Brno | 48:11 | + 8:59 | 5579 | |
16. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 48:24 | + 9:12 | 5540 | |
17. | Pekárková Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 51:09 | + 11:57 | 5040 | |
18. | Hegerová Petra | RBK9355 | SK Radioklub Blansko | 55:47 | + 16:35 | 4199 | |
19. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | O-mikron | 58:11 | + 18:59 | 3763 | |
20. | Roßberg Sylva | 29D1226 | USG Chemnitz | 59:26 | + 20:14 | ||
21. | Najmanová Hana | VBM8555 | VSK Mendelu Brno | 62:42 | + 23:30 | 2943 | |
22. | Choutková Magdalena | SOB8851 | SOBSA | 70:12 | + 31:00 | 1582 | |
23. | Čechová Jitka | VBM8353 | VSK Mendelu Brno | 115:52 | + 76:40 | 0 | |
Moraweck Karolin | 22D1186 | SG Zittau Süd | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žitná Jana | SMB9251 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 32:28 | 5056 | ||
2. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 33:37 | + 1:09 | 4893 | |
3. | Stormer Julie | 25N0021 | Fossum IF | 34:50 | + 2:22 | ||
4. | Hlavačiková Erika | 17S8752 | Ekonom Banska Bystrica | 35:06 | + 2:38 | ||
5. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 35:55 | + 3:27 | 4565 | |
6. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 38:24 | + 5:56 | 4212 | |
7. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | SOK TJ Turnov | 38:29 | + 6:01 | 4200 | |
8. | Stoszková Jana | AOP8850 | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:53 | + 7:25 | 4001 | |
9. | Kršáková Marie | VIC9191 | OB Vizovice | 40:58 | + 8:30 | 3847 | |
10. | Marková Anna | LBE9250 | TJ Lokomotiva Beroun | 41:14 | + 8:46 | 3809 | |
11. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 41:52 | + 9:24 | 3719 | |
12. | Ender Franka | 42D0004 | OK Leipzig | 42:02 | + 9:34 | ||
13. | Aschacher Verena | 32A1080 | HSV OL Wiener Neustadt | 42:32 | + 10:04 | ||
14. | Berga Ilze | 26L0001 | Auseklis IK | 43:01 | + 10:33 | ||
15. | Lásková Šárka | VLI8553 | Slavia Liberec orienteering | 44:10 | + 11:42 | 3391 | |
16. | Charushnikova Svetlana | 26D1151 | OLV Potsdam | 45:01 | + 12:33 | ||
17. | Oláh Renáta | 28H1120 | Kecskeméti Önkormányzati | 45:44 | + 13:16 | ||
18. | Cherniavsky Inessa | 15I1213 | Tel Aviv University | 46:08 | + 13:40 | ||
19. | Riegel Peggy | 58D0001 | SV TU Ilmenau | 46:16 | + 13:48 | ||
20. | Drechler Elisabeth | 33D | USV TU Dresden | 47:13 | + 14:45 | ||
21. | Lovas Fruzsina | 28H1122 | Kecskeméti Önkormányzati | 49:03 | + 16:35 | ||
22. | Miskiewicz Martyna | 23P0002 | OK!Sport | 49:37 | + 17:09 | ||
23. | Helmertz Sofia | 61S1072 | Frölunda OL | 51:30 | + 19:02 | ||
24. | Linhart Gisa | 32A1084 | HSV OL Wiener Neustadt | 51:36 | + 19:08 | ||
25. | Loosová Lenka | VLI8152 | Slavia Liberec orienteering | 51:56 | + 19:28 | 2286 | |
26. | Staňková Veronika | 33D4002 | USV TU Dresden | 54:34 | + 22:06 | ||
27. | Štefková Lucie | VBM8254 | VSK Mendelu Brno | 55:08 | + 22:40 | 1831 | |
28. | Müllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 57:03 | + 24:35 | 1558 | |
29. | Snopková Dajana | 17S9551 | Ekonom Banska Bystrica | 57:07 | + 24:39 | ||
30. | Šebková Jana | SCP9250 | OK Sparta Praha | 67:12 | + 34:44 | 114 | |
31. | Wolf Carolin | 18D0001 | Post SV Dresden | 79:26 | + 46:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 41:49 | ||
2. | Biolik Agnieszka | 28P1220 | UNTS Warszawa | 45:44 | + 3:55 | |
3. | Bornetun Ulrika | 63S1189 | Skillingaryds FK | 46:18 | + 4:29 | |
4. | Weinert Ruta | 18D1178 | Post SV Dresden | 49:35 | + 7:46 | |
5. | Martner Anna | 61S1048 | Frölunda OL | 49:44 | + 7:55 | |
6. | Knaupová Ivana | SMB7852 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 50:51 | + 9:02 | |
7. | Bialeková Martina | 17S7351 | Ekonom Banska Bystrica | 53:22 | + 11:33 | |
8. | Löhning Susanne | 33D1249 | USV TU Dresden | 59:12 | + 17:23 | |
9. | Aschacher Angelika | 32A1079 | HSV OL Wiener Neustadt | 62:53 | + 21:04 | |
10. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 64:46 | + 22:57 | |
11. | Vyškovská Radka | ZVS7450 | TJ Zbrojovka Vsetín | 65:02 | + 23:13 | |
Prestel Doerthe | 23D1034 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:35 | ||
2. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 31:42 | + 0:07 | |
3. | Herrman Cathleen | 48D0003 | OL-Team Wehrsdorf | 33:24 | + 1:49 | |
4. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 34:31 | + 2:56 | |
5. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 35:19 | + 3:44 | |
6. | Holasová Šarka | AOP7853 | Přátelé orientačního běhu Opava | 41:43 | + 10:08 | |
7. | Vlachová Dita | SBR7750 | SKOB Bruntál | 42:02 | + 10:27 | |
8. | Tröße Andrea | 58D0004 | SV TU Ilmenau | 42:18 | + 10:43 | |
9. | Krasnokutská Magda | AOP7452 | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:16 | + 11:41 | |
10. | Brabencová Alena | SOB7150 | SOBSA | 44:42 | + 13:07 | |
11. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 45:47 | + 14:12 | |
12. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 48:48 | + 17:13 | |
13. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 53:48 | + 22:13 | |
Kovalčíková Eva | AOP7852 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Straube Hanka | 31D0005 | SV Lengefeld | 33:47 | ||
2. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | TJ Slavia Hradec Králové | 35:37 | + 1:50 | |
3. | Holfeld Christina | 33D1238 | USV TU Dresden | 36:46 | + 2:59 | |
4. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 37:26 | + 3:39 | |
5. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 38:03 | + 4:16 | |
6. | Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 39:02 | + 5:15 | |
7. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:16 | + 5:29 | |
8. | Zschäckel Daniela | 21D1091 | SV IHW Alex 78 e. V. | 39:18 | + 5:31 | |
9. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 39:22 | + 5:35 | |
10. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 40:42 | + 6:55 | |
11. | Adenstedt Ingrid | 34A1164 | Orienteering Klosterneuburg | 43:40 | + 9:53 | |
12. | Kaminskaite Edita | 61D0032 | SG LVB Leipzig | 46:33 | + 12:46 | |
13. | Funk Ira | 42D0003 | OK Leipzig | 46:42 | + 12:55 | |
14. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 46:53 | + 13:06 | |
15. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 47:01 | + 13:14 | |
16. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 48:00 | + 14:13 | |
17. | Kapischke Solveig | 26D1156 | OLV Potsdam | 48:06 | + 14:19 | |
18. | Bejvlová Martina | LME7350 | SK Los Mělník | 57:38 | + 23:51 | |
19. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 64:34 | + 30:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 33:54 | ||
2. | Dolejší Lenka | STB7499 | TJ Stadion Nový Bor | 34:38 | + 0:44 | |
3. | Dobiášová Hana | ROU7451 | SKOB Roudnice nad Labem | 37:24 | + 3:30 | |
4. | Vřešťálová Lucie | TUR7450 | OOB TJ Turnov | 38:41 | + 4:47 | |
5. | Kostková Jana | AOP7151 | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:47 | + 5:53 | |
6. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 42:27 | + 8:33 | |
7. | Miklušová Dagmar | 47S7350 | Rapid Bratislava | 43:23 | + 9:29 | |
8. | Auer-Rottensteiner Barbar | 43A0002 | GO Harzberg | 43:35 | + 9:41 | |
9. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 46:45 | + 12:51 | |
10. | Reisingerová Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 47:31 | + 13:37 | |
11. | Trykozko Urszula | 53P1211 | Team 360 | 54:35 | + 20:41 | |
Kašparová Marie | ZAK7250 | SK Netopýr Zákupy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Freuler Liselotte | 19C1207 | Ulu's Reisewelt | 30:02 | ||
2. | Kubald Katrin | 13D1103 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 32:32 | + 2:30 | |
3. | Lamm Malin | 61S1044 | Frölunda OL | 33:09 | + 3:07 | |
4. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 33:14 | + 3:12 | |
5. | Grifoni Milena | 34D1003 | OLG Regensburg | 34:38 | + 4:36 | |
6. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 34:41 | + 4:39 | |
7. | Müllerová Zorka | VAM6767 | OOB Vamberk | 35:33 | + 5:31 | |
8. | Makovicka Veronique | 48F1025 | CO Colmar | 36:16 | + 6:14 | |
9. | Drechsel Ines | 33D1234 | USV TU Dresden | 37:28 | + 7:26 | |
10. | Riet, van de Dunja | 24N1147 | Olifant | 38:28 | + 8:26 | |
11. | Hejnalová Hana | PHK6151 | OK 99 Hradec Králové | 38:46 | + 8:44 | |
12. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 40:46 | + 10:44 | |
13. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 41:56 | + 11:54 | |
14. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Sokol Hostivice | 43:12 | + 13:10 | |
15. | Tóth Marianna | 28H1124 | Kecskeméti Önkormányzati | 43:19 | + 13:17 | |
16. | Thomas Sylvia | 48D0004 | OL-Team Wehrsdorf | 43:43 | + 13:41 | |
17. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 45:00 | + 14:58 | |
18. | Senti Brigitte | 5NC0034 | OLG Welsikon | 45:37 | + 15:35 | |
19. | Käding Kirsten | 13D1109 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 47:56 | + 17:54 | |
20. | Fürstová Katka | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 51:49 | + 21:47 | |
21. | Lövgren Anna-Karin | 59S1010 | Avesta OK | 52:21 | + 22:19 | |
22. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | 52:35 | + 22:33 | |
23. | Boeck Ute | 13D1112 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 55:40 | + 25:38 | |
24. | Goericke Jacqueline | 56D0002 | Berliner TSC | 56:52 | + 26:50 | |
25. | Borne Katarina | 61S1053 | Frölunda OL | 73:52 | + 43:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | OK 99 Hradec Králové | 27:02 | ||
2. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 28:52 | + 1:50 | |
3. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 28:58 | + 1:56 | |
4. | Hořáková Petra | LLI6953 | TJ Loko Liberec | 30:44 | + 3:42 | |
5. | Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | 31:37 | + 4:35 | |
6. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:57 | + 4:55 | |
7. | Bruetsch Anja | 5EC1143 | OLG Schaffhausen | 33:54 | + 6:52 | |
8. | Ansorge Silke | 24D3003 | SV Robotron Dresden | 34:05 | + 7:03 | |
9. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 35:00 | + 7:58 | |
10. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:13 | + 9:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kraemer Karin | 18D1173 | Post SV Dresden | 29:58 | ||
2. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 32:59 | + 3:01 | |
3. | Wenk Susanne | 19C1208 | Ulu's Reisewelt | 33:05 | + 3:07 | |
4. | Roßberg Cornelia | 29D1225 | USG Chemnitz | 34:30 | + 4:32 | |
5. | Denysenko Tamara | 38S6150 | VZA Žilina | 35:22 | + 5:24 | |
6. | Košková Vlasta | LLI6351 | TJ Loko Liberec | 36:21 | + 6:23 | |
7. | Wolf Ursula | 19C1206 | Ulu's Reisewelt | 36:46 | + 6:48 | |
8. | Buhler Birgit | 33D1229 | USV TU Dresden | 36:50 | + 6:52 | |
9. | Huhtanen Meri | 38F0002 | Tampereen Pyrintö | 37:27 | + 7:29 | |
10. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | OK 99 Hradec Králové | 39:11 | + 9:13 | |
11. | Wiedenfeld Ute | 19D1192 | SSV Planeta Radebeul | 40:55 | + 10:57 | |
12. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 41:27 | + 11:29 | |
13. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 41:36 | + 11:38 | |
13. | Šrůtová Marcela | PGP6351 | SK Praga | 41:36 | + 11:38 | |
15. | Leideck Heike | 33D1244 | USV TU Dresden | 42:23 | + 12:25 | |
16. | Jedličková Zdena | BOR6250 | OK Jiskra Nový Bor | 45:11 | + 15:13 | |
17. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 46:01 | + 16:03 | |
18. | Kubátová Ivana | BOR6152 | OK Jiskra Nový Bor | 50:22 | + 20:24 | |
19. | Ferchov Anne | 13D3333 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 50:45 | + 20:47 | |
20. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 51:26 | + 21:28 | |
21. | Kusber Anke | 26D1157 | OLV Potsdam | 55:19 | + 25:21 | |
22. | Andreasson Annika | 61S1066 | Frölunda OL | 58:17 | + 28:19 | |
23. | Helmertz Karin | 61S1070 | Frölunda OL | 59:46 | + 29:48 | |
24. | Knódel Éva | 28H1123 | Kecskeméti Önkormányzati | 60:37 | + 30:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Piguet Arlette | 5DC1140 | OL Zimmerberg | 34:09 | ||
2. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 35:08 | + 0:59 | |
3. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 36:31 | + 2:22 | |
4. | Ingelhag Karin | 61S1059 | Frölunda OL | 36:50 | + 2:41 | |
5. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 37:21 | + 3:12 | |
6. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 39:17 | + 5:08 | |
7. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:00 | + 5:51 | |
8. | Schifferle Monika | 5FC1162 | OLV Zug | 40:32 | + 6:23 | |
9. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 42:28 | + 8:19 | |
10. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | TJ Loko Liberec | 43:05 | + 8:56 | |
11. | Boelle Catherine | 56F0002 | Club OrientationOxygenation Loisir | 43:18 | + 9:09 | |
12. | Vamling Maria | 61S1063 | Frölunda OL | 44:44 | + 10:35 | |
13. | Inkeri Vapalahti | 57F0001 | Suomusjärven Sisu | 45:14 | + 11:05 | |
14. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 45:36 | + 11:27 | |
15. | Tauzin-Lamy Christine | 48F1027 | CO Colmar | 46:15 | + 12:06 | |
16. | Roach Maggie | 25L0002 | Luxembourg Orienteers | 50:11 | + 16:02 | |
17. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 53:28 | + 19:19 | |
18. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 55:08 | + 20:59 | |
19. | Baguerey Catherine | 48F1026 | CO Colmar | 55:36 | + 21:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baumann Silvia | 5DC1139 | OL Zimmerberg | 30:35 | ||
2. | Kiddier Christine | 16G1074 | Guildford Orienteers | 31:44 | + 1:09 | |
3. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 33:14 | + 2:39 | |
4. | Tröße Renate | 58D0005 | SV TU Ilmenau | 36:59 | + 6:24 | |
5. | Šumberová Zuzana | VLI5351 | Slavia Liberec orienteering | 37:15 | + 6:40 | |
6. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | OK Jiskra Nový Bor | 37:46 | + 7:11 | |
7. | Omová Jana | TUR5150 | OOB TJ Turnov | 38:03 | + 7:28 | |
8. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 39:03 | + 8:28 | |
9. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:25 | + 9:50 | |
10. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 40:49 | + 10:14 | |
11. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 44:00 | + 13:25 | |
12. | Tvrdková Eva | LBE5150 | TJ Lokomotiva Beroun | 44:25 | + 13:50 | |
13. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 47:21 | + 16:46 | |
14. | Jenei Margit | 27H1019 | BÖF | 48:40 | + 18:05 | |
15. | Lukavcová Lenka | TJN5452 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:52 | + 19:17 | |
16. | Keszthelyi Ildikó | 27H1020 | BÖF | 57:02 | + 26:27 | |
17. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 68:47 | + 38:12 | |
18. | Nedvídková Jitka | DLT5151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 83:20 | + 52:45 | |
Palm Solweig | 59S1004 | Avesta OK | DISK | |||
Carlson Solvej | 62S1089 | IFK Hedemora | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zaugg Yvette | 19C1205 | Ulu's Reisewelt | 22:55 | ||
2. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 25:23 | + 2:28 | |
3. | Thiel Susi | 21D1096 | SV IHW Alex 78 e. V. | 27:49 | + 4:54 | |
4. | Tuula Haase | 32F1168 | Ounasvaaran hiihtoseura | 29:29 | + 6:34 | |
5. | Honkavaara Paula | 28F1001 | Rasti-Vihti | 31:23 | + 8:28 | |
6. | Lemnitzer Erika | 13D1117 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 31:34 | + 8:39 | |
7. | Orvokki Soikkeli | 51F1099 | Kankanpään Suunnistajat | 31:35 | + 8:40 | |
8. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 33:39 | + 10:44 | |
9. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | 34:12 | + 11:17 | |
10. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 38:26 | + 15:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 33:49 | ||
2. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | SK Praga | 38:06 | + 4:17 | |
3. | Jansone Maija | 13L0001 | Seniors | 42:57 | + 9:08 | |
4. | Bergstrand Eva | 64S1262 | Värend GN | 44:22 | + 10:33 | |
5. | Ekelöf Siw | 64S1263 | Värend GN | 45:58 | + 12:09 | |
6. | Petersson Birgitta | 58S1001 | Alvesta SOK | 54:39 | + 20:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek František | SLA0501 | SKOB Slaný | 16:46 | ||
2. | Kašpar Vojtěch | ZAK0400 | SK Netopýr Zákupy | 18:02 | + 1:16 | |
3. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 21:21 | + 4:35 | |
4. | Kašpar Štěpán | ZAK0401 | SK Netopýr Zákupy | 21:31 | + 4:45 | |
5. | Jirkovský Jan | SLA0500 | SKOB Slaný | 22:53 | + 6:07 | |
6. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 23:16 | + 6:30 | |
7. | Tichý Hubert | DKP0600 | Oddíl OB Kotlářka | 25:02 | + 8:16 | |
8. | Löhning Jakob | 33D1247 | USV TU Dresden | 25:43 | + 8:57 | |
9. | Jelínek Jakub | AOP0601 | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:54 | + 9:08 | |
10. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 27:44 | + 10:58 | |
11. | Funk Timon | 42D0001 | OK Leipzig | 32:09 | + 15:23 | |
12. | Krček Jan | AOP0500 | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:32 | + 15:46 | |
Knaup Jonas | SMB0600 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 19:51 | ||
2. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 22:25 | + 2:34 | |
3. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 22:46 | + 2:55 | |
4. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 23:53 | + 4:02 | |
5. | Lange Jonas | 21D1094 | SV IHW Alex 78 e. V. | 32:35 | + 12:44 | |
6. | Wolf Bjarne | 13D1105 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 36:08 | + 16:17 | |
7. | Martner Tim | 61S1050 | Frölunda OL | 37:28 | + 17:37 | |
8. | Weinert Florian | 18D1180 | Post SV Dresden | 38:33 | + 18:42 | |
9. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 52:19 | + 32:28 | |
10. | Herrman Josef | 48D0001 | OL-Team Wehrsdorf | 52:24 | + 32:33 | |
11. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 53:31 | + 33:40 | |
12. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 55:41 | + 35:50 | |
Zrník Tomáš | OSN0606 | SK OS Nové Město n. M. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 22:46 | ||
2. | Kostka Jiří | AOP0201 | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:38 | + 0:52 | |
3. | Valík Adam | AOP0301 | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:53 | + 1:07 | |
4. | Vybíral Jan | PHK0300 | OK 99 Hradec Králové | 24:43 | + 1:57 | |
5. | Lustig Adam | DKP0202 | Oddíl OB Kotlářka | 25:04 | + 2:18 | |
6. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 27:24 | + 4:38 | |
7. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 28:02 | + 5:16 | |
8. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 28:21 | + 5:35 | |
9. | Bradáč David | LLI0203 | TJ Loko Liberec | 28:40 | + 5:54 | |
10. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 29:27 | + 6:41 | |
11. | Čech Vít | AOP0302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:32 | + 7:46 | |
12. | Bárta Šimon | PHK0202 | OK 99 Hradec Králové | 30:41 | + 7:55 | |
13. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 31:49 | + 9:03 | |
14. | Rudert Henrik | 21D1090 | SV IHW Alex 78 e. V. | 32:49 | + 10:03 | |
15. | Malý Evžen ml. | JIL0301 | OK Jilemnice | 33:23 | + 10:37 | |
16. | Zátka Josef | MBM0200 | O-mikron | 33:33 | + 10:47 | |
17. | Kolář Matyáš | SLA0300 | SKOB Slaný | 35:24 | + 12:38 | |
18. | Biolik Emil | 28P1222 | UNTS Warszawa | 39:20 | + 16:34 | |
19. | Arfwedson Zebastian | 61S1058 | Frölunda OL | 40:47 | + 18:01 | |
20. | Růžička Radek | LPU0201 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:28 | + 19:42 | |
21. | Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | 43:38 | + 20:52 | |
22. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 59:57 | + 37:11 | |
23. | Berdichevsky Alexander | 21D0001 | SV IHW Alex 78 e. V. | 61:22 | + 38:36 | |
24. | Jobst Tobin | 13D1106 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 95:18 | + 72:32 | |
Borne Edvin | 61S1054 | Frölunda OL | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 28:24 | ||
2. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 29:00 | + 0:36 | |
3. | Casanova Riccardo | 34D1001 | OLG Regensburg | 29:17 | + 0:53 | |
4. | Blom Axel | 61S1042 | Frölunda OL | 31:42 | + 3:18 | |
5. | Valík Tomáš | AOP0001 | Přátelé orientačního běhu Opava | 34:11 | + 5:47 | |
6. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 34:20 | + 5:56 | |
7. | Lamm Martin | 61S1046 | Frölunda OL | 35:24 | + 7:00 | |
8. | Kapischke Arne | 26D1154 | OLV Potsdam | 35:51 | + 7:27 | |
9. | Heinemann Göran | 24D2007 | SV Robotron Dresden | 37:25 | + 9:01 | |
10. | Płóciennik Konrad | 66P1217 | UKS Azymut Pabianice | 37:40 | + 9:16 | |
11. | Kalisiak Dawid | 66P1216 | UKS Azymut Pabianice | 38:08 | + 9:44 | |
12. | Paroulek Lukáš | LLI0201 | TJ Loko Liberec | 39:15 | + 10:51 | |
13. | Michal Vojtěch | PGP0000 | SK Praga | 39:30 | + 11:06 | |
14. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 40:22 | + 11:58 | |
15. | Bradáč Jakub | LLI0002 | TJ Loko Liberec | 41:33 | + 13:09 | |
16. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 42:01 | + 13:37 | |
17. | Janeček Jiří | TAP0000 | KOB TRETRA Praha | 43:50 | + 15:26 | |
18. | Stormer Emil | 25N0001 | Fossum IF | 45:11 | + 16:47 | |
19. | Vávra Pavel | BOR0101 | OK Jiskra Nový Bor | 46:04 | + 17:40 | |
20. | Čech Richard | SLA0001 | SKOB Slaný | 46:43 | + 18:19 | |
21. | Bílý Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 48:13 | + 19:49 | |
22. | Holfeld Anton | 33D1237 | USV TU Dresden | 49:30 | + 21:06 | |
23. | Kalkbrenner Daniel | 26D1152 | OLV Potsdam | 52:34 | + 24:10 | |
24. | Jelínek Jan | AOP0101 | Přátelé orientačního běhu Opava | 62:42 | + 34:18 | |
25. | Kučera Jan | PHK0100 | OK 99 Hradec Králové | 83:06 | + 54:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semerád Antonín | DKP9801 | Oddíl OB Kotlářka | 29:52 | ||
2. | Hjermstad Erling | 25N0007 | Fossum IF | 30:18 | + 0:26 | |
3. | Hjermstad Oyvind | 25N0006 | Fossum IF | 30:41 | + 0:49 | |
4. | Olson Johan | 68S0001 | IK Uven | 31:01 | + 1:09 | |
5. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 32:19 | + 2:27 | |
6. | Lamm Johan | 61S1045 | Frölunda OL | 33:16 | + 3:24 | |
7. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | TJ Loko Liberec | 33:24 | + 3:32 | |
8. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 33:25 | + 3:33 | |
9. | Holo Tarjei | 25N0009 | Fossum IF | 34:20 | + 4:28 | |
10. | Melsom Einar | 25N0004 | Fossum IF | 34:30 | + 4:38 | |
11. | Heir Martin Borge | 25N0008 | Fossum IF | 35:37 | + 5:45 | |
12. | Germanavičius Pranas | 17L1136 | OK Azuolas | 36:41 | + 6:49 | |
13. | Kapischke Henning | 26D1155 | OLV Potsdam | 38:51 | + 8:59 | |
14. | Žáček Matěj | RBK9802 | SK Radioklub Blansko | 39:28 | + 9:36 | |
15. | Mašata Metoděj | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | 40:04 | + 10:12 | |
16. | Kinc Martin | 18C9910 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 41:37 | + 11:45 | |
17. | Šebek Petr | DKP9903 | Oddíl OB Kotlářka | 41:38 | + 11:46 | |
18. | Bruetsch Jonas | 5EC1145 | OLG Schaffhausen | 42:40 | + 12:48 | |
19. | Dekrét Jakub | 17S9902 | Ekonom Banska Bystrica | 43:19 | + 13:27 | |
20. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KOB Ústí nad Orlicí | 43:55 | + 14:03 | |
21. | Skalický Johan | KUO9901 | KOB Ústí nad Orlicí | 45:04 | + 15:12 | |
22. | Priessnitz Jan | 18C9802 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 45:17 | + 15:25 | |
23. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BETA URSUS Orienteering | 47:53 | + 18:01 | |
24. | Holfeld Wilhelm | 33D1239 | USV TU Dresden | 50:16 | + 20:24 | |
25. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 50:23 | + 20:31 | |
26. | Klein Cedrik | 33D1241 | USV TU Dresden | 50:49 | + 20:57 | |
27. | Marek Jakub | LLI9900 | TJ Loko Liberec | 52:15 | + 22:23 | |
28. | Pelikán Lukáš | MFP9800 | VŠSK MFF UK Praha | 54:18 | + 24:26 | |
29. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 57:05 | + 27:13 | |
30. | Zemko Zdeněk | SLA9900 | SKOB Slaný | 62:26 | + 32:34 | |
31. | Polák Robert | 18C9807 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 63:38 | + 33:46 | |
32. | Kašpar František | SLA9800 | SKOB Slaný | 66:26 | + 36:34 | |
33. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 70:28 | + 40:36 | |
34. | Hůlek Matěj | PHK9904 | OK 99 Hradec Králové | 74:27 | + 44:35 | |
Mieske Jan-Manuel | 13D1113 | Kaulsdorfer OLV Berlin | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mašata Matěj | PHK9601 | OK 99 Hradec Králové | 34:58 | ||
2. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 36:49 | + 1:51 | |
3. | Hallberg Mattis | 68S0002 | IK Uven | 36:55 | + 1:57 | |
4. | Ježek Ondřej | PGP9706 | SK Praga | 39:24 | + 4:26 | |
5. | Arfwedson Rasmus | 61S1057 | Frölunda OL | 39:25 | + 4:27 | |
6. | Salzmann Heinrich | 33D1256 | USV TU Dresden | 39:56 | + 4:58 | |
7. | Staišiunas Edvinas | 17L1134 | OK Azuolas | 40:46 | + 5:48 | |
8. | Graumann Leo | 23D1038 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 41:35 | + 6:37 | |
9. | Mueller Kurt | 18D1176 | Post SV Dresden | 41:48 | + 6:50 | |
10. | Aster Tomáš | PGP9604 | SK Praga | 41:54 | + 6:56 | |
11. | Germanavičius Martynas | 17L1135 | OK Azuolas | 42:02 | + 7:04 | |
12. | Ingelhag Nils | 61S1060 | Frölunda OL | 43:50 | + 8:52 | |
13. | Šimáček Martin | LPU9709 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:12 | + 14:14 | |
14. | Goj Tomáš | LBE9700 | TJ Lokomotiva Beroun | 49:13 | + 14:15 | |
15. | Zschäckel Robin | 21D1092 | SV IHW Alex 78 e. V. | 50:21 | + 15:23 | |
16. | Kalista Michael | LBE9701 | TJ Lokomotiva Beroun | 53:14 | + 18:16 | |
17. | Vamling Oskar | 61S1064 | Frölunda OL | 56:08 | + 21:10 | |
18. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BETA URSUS Orienteering | 63:40 | + 28:42 | |
19. | Kusber Paul | 26D1159 | OLV Potsdam | 73:26 | + 38:28 | |
Skalický Matyáš | KUO9605 | KOB Ústí nad Orlicí | DISK | |||
Janeba Vladimír | CHC9602 | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 38:08 | 0 | ||
2. | Šimáček Ondřej | LPU9407 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:09 | + 2:01 | 0 | |
3. | Lundén Viktor | 59S1009 | Avesta OK | 42:17 | + 4:09 | ||
4. | Marciniak Patryk | 66P1218 | UKS Azymut Pabianice | 49:06 | + 10:58 | ||
5. | Šrom Jakub | 18C9514 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 50:39 | + 12:31 | ||
6. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 52:14 | + 14:06 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ronning Sindre | 25N0022 | Fossum IF | 45:43 | |||
2. | Baier Martin | TUR7603 | OOB TJ Turnov | 47:15 | + 1:32 | 9103 | |
3. | Müller Philipp | 18D0002 | Post SV Dresden | 48:30 | + 2:47 | ||
4. | Hadač Filip | AOP9301 | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:50 | + 3:07 | 8817 | |
5. | Ahlbäck Emil | 25N0024 | Fossum IF | 49:08 | + 3:25 | ||
6. | Jorgensen Carsten | 63D0003 | Copenhagen O | 50:01 | + 4:18 | ||
7. | Navrátil Boris | AOP9202 | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:13 | + 4:30 | 8566 | |
8. | Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 50:18 | + 4:35 | 8551 | |
8. | Dragowski Kuba | 23P0001 | OK!Sport | 50:18 | + 4:35 | ||
10. | Gryzio Łukasz | 66P1219 | UKS Azymut Pabianice | 51:56 | + 6:13 | ||
11. | Bravený Adam | VBM8801 | VSK Mendelu Brno | 51:59 | + 6:16 | 8246 | |
12. | Kretzschmar Matthias | 18D1175 | Post SV Dresden | 52:14 | + 6:31 | ||
13. | Irgens Havard | 25N0017 | Fossum IF | 52:35 | + 6:52 | ||
14. | Lillevold Olai Stensland | 25N0018 | Fossum IF | 53:00 | + 7:17 | ||
15. | Kundisch Wieland | 33D1243 | USV TU Dresden | 53:06 | + 7:23 | ||
16. | Molnvik Elias | 25N0016 | Fossum IF | 53:37 | + 7:54 | ||
17. | Plohn Markus | 32A1085 | HSV OL Wiener Neustadt | 53:50 | + 8:07 | ||
18. | Melecký Martin | AOP9001 | Přátelé orientačního běhu Opava | 53:52 | + 8:09 | 7905 | |
19. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 54:46 | + 9:03 | 7743 | |
20. | Stormer Leif | 25N0026 | Fossum IF | 55:23 | + 9:40 | ||
21. | Leideck Karsten | 33D1245 | USV TU Dresden | 55:31 | + 9:48 | ||
22. | Glonek Jakub | AOP9602 | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:38 | + 9:55 | 7586 | |
23. | Kopec Tomáš | KRN8203 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:46 | + 10:03 | 7562 | |
24. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | 55:55 | + 10:12 | 7534 | |
25. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 57:06 | + 11:23 | 7320 | |
26. | Henek Vladan | VBM8002 | VSK Mendelu Brno | 57:12 | + 11:29 | 7302 | |
27. | Melsom Sigurd | 25N0013 | Fossum IF | 57:17 | + 11:34 | ||
28. | Goericke Marvin | 56D0001 | Berliner TSC | 57:19 | + 11:36 | ||
29. | Holas Tomáš | AOP7802 | Přátelé orientačního běhu Opava | 57:32 | + 11:49 | 7242 | |
30. | Stormer Oskar | 25N0012 | Fossum IF | 57:35 | + 11:52 | ||
31. | Rossmanith Vojta | AOP9302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 58:05 | + 12:22 | 7142 | |
32. | Staišiunas Viktoras | 17L1133 | OK Azuolas | 58:31 | + 12:48 | ||
33. | Bugár Gergely | 27H1021 | BÖF | 58:58 | + 13:15 | ||
34. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 60:02 | + 14:19 | 6789 | |
35. | Mielec Jaromír | AOP9701 | Přátelé orientačního běhu Opava | 60:30 | + 14:47 | 6705 | |
36. | Gomzyk Andriy | TUR8001 | OOB TJ Turnov | 60:55 | + 15:12 | 6629 | |
37. | Galicz Karol | 71P | UKS Kusy Warszawa | 61:11 | + 15:28 | ||
38. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 61:56 | + 16:13 | 6445 | |
39. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 67:48 | + 22:05 | 5383 | |
40. | Tröße Thomas | 58D0002 | SV TU Ilmenau | 68:26 | + 22:43 | ||
41. | Mazan Bartłomiej | 17P1265 | WKS Śląsk Wrocław | 69:25 | + 23:42 | ||
42. | Jedrych Marek | 23P | OK!Sport | 76:49 | + 31:06 | ||
Bergmann Florian | 58D1199 | SV TU Ilmenau | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | SOK TJ Turnov | 42:32 | 8041 | ||
2. | Fučík Karel | VBM7246 | VSK Mendelu Brno | 43:10 | + 0:38 | 7925 | |
3. | Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | 44:27 | + 1:55 | 7692 | |
4. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 44:57 | + 2:25 | 7601 | |
5. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:22 | + 3:50 | 7344 | |
6. | Peths Jan | KRN8101 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 49:34 | + 7:02 | 6762 | |
7. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 49:36 | + 7:04 | 6756 | |
8. | Riebisch Martin | 33D1255 | USV TU Dresden | 50:14 | + 7:42 | ||
9. | Jarkko Lauronen | 18F1127 | Laihian Luja | 50:18 | + 7:46 | ||
10. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 50:44 | + 8:12 | 6550 | |
11. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 51:41 | + 9:09 | 6377 | |
12. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 52:01 | + 9:29 | 6317 | |
13. | Pavelka Jan | MBM8500 | O-mikron | 53:34 | + 11:02 | 6035 | |
14. | Janas Petr | XBM7103 | PELL’S MTBO TEAM | 54:07 | + 11:35 | 5935 | |
15. | Lobodzinski Piotr | 23P2010 | OK!Sport | 54:31 | + 11:59 | ||
16. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 54:58 | + 12:26 | 5780 | |
17. | Zoltan Weibl | 33H0001 | SFC | 56:35 | + 14:03 | ||
18. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 57:13 | + 14:41 | 5371 | |
19. | Lamy Christoph | 26D1160 | OLV Potsdam | 57:39 | + 15:07 | ||
20. | Šrubař Michal | MBM8606 | O-mikron | 58:53 | + 16:21 | 5068 | |
21. | Graumann Bodo | 23D1035 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 60:58 | + 18:26 | ||
22. | Dragowski Piotr | 23P0005 | OK!Sport | 61:19 | + 18:47 | ||
23. | Riebisch Andreas | 33D1254 | USV TU Dresden | 62:06 | + 19:34 | ||
24. | Weigert Thorsten | 41D1024 | Braunschweiger MTV 1896 | 62:10 | + 19:38 | ||
25. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 63:11 | + 20:39 | 4287 | |
26. | Gondring Oliver | 26D1001 | OLV Potsdam | 63:35 | + 21:03 | ||
27. | Schroth Peter | 18D1177 | Post SV Dresden | 65:33 | + 23:01 | ||
28. | Hesse Holger | 23D1039 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 67:16 | + 24:44 | ||
29. | Buhler Stefan | 33D1231 | USV TU Dresden | 67:55 | + 25:23 | ||
30. | Boeck Sascha | 33D1228 | USV TU Dresden | 67:56 | + 25:24 | ||
31. | Lenk Andreas | 33D1246 | USV TU Dresden | 70:08 | + 27:36 | ||
32. | Adorjan Peter | 56D1015 | Berliner TSC | 70:53 | + 28:21 | ||
33. | Mate Gorozdi | 33H0002 | SFC | 91:12 | + 48:40 | ||
Huhn Julius | 33D1240 | USV TU Dresden | DISK | ||||
Weigert Sascha | 26D | OLV Potsdam | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 40:53 | 6652 | ||
2. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 41:56 | + 1:03 | 6487 | |
3. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 42:10 | + 1:17 | 6451 | |
4. | Kozumplík Aleš | VBM8403 | VSK Mendelu Brno | 44:28 | + 3:35 | 6090 | |
5. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:18 | + 4:25 | 5960 | |
6. | Francke Jan | DOK8400 | OK Doksy | 45:27 | + 4:34 | 5936 | |
6. | Nemec Juraj | 17S | Ekonom Banska Bystrica | 45:27 | + 4:34 | ||
8. | Härtelt Fred | 19D1195 | SSV Planeta Radebeul | 46:32 | + 5:39 | ||
9. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:36 | + 5:43 | 5756 | |
10. | Stoszek Jakub | AOP8300 | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:09 | + 6:16 | 5670 | |
11. | Helmertz Niklas | 61S1071 | Frölunda OL | 47:37 | + 6:44 | ||
12. | Kalenský Pavel | SUL7600 | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 48:12 | + 7:19 | 5505 | |
13. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 49:17 | + 8:24 | 5335 | |
14. | Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:36 | + 8:43 | 5286 | |
15. | Volyavka Volodimir | 38S8000 | VZA Žilina | 50:21 | + 9:28 | ||
16. | Vančura Martin | TJN8002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:09 | + 10:16 | 5043 | |
17. | Knitsch Sebastian | 29D1223 | USG Chemnitz | 55:42 | + 14:49 | ||
18. | Nemec Andrej | 17S9201 | Ekonom Banska Bystrica | 56:48 | + 15:55 | ||
19. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 59:12 | + 18:19 | 3781 | |
20. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 59:23 | + 18:30 | 3752 | |
21. | Verner Tomáš | VBM8204 | VSK Mendelu Brno | 60:34 | + 19:41 | 3567 | |
22. | Čech Viktor | VBM8001 | VSK Mendelu Brno | 62:58 | + 22:05 | 3191 | |
23. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 65:23 | + 24:30 | 2812 | |
24. | Sixta Martin | MOV7601 | SKOB Ostrava | 75:56 | + 35:03 | 1158 | |
25. | Synek Marcel | DOK7600 | OK Doksy | 83:39 | + 42:46 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stockmayer Michael | 32A1088 | HSV OL Wiener Neustadt | 40:59 | ||
2. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 41:24 | + 0:25 | |
3. | Martner Jonas | 61S1049 | Frölunda OL | 42:43 | + 1:44 | |
4. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 42:49 | + 1:50 | |
5. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 46:12 | + 5:13 | |
6. | Löhning Michael | 33D1248 | USV TU Dresden | 49:26 | + 8:27 | |
7. | Pompach Petr | NNN1002 | Neregistrovaní | 51:54 | + 10:55 | |
8. | Všetečka Michal | SJC7503 | Sportcentrum Jičín | 53:34 | + 12:35 | |
9. | Larsson Roger | 63S1190 | Skillingaryds FK | 54:36 | + 13:37 | |
10. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 57:15 | + 16:16 | |
11. | Knaup Jan | SMB7700 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 57:46 | + 16:47 | |
12. | Biolik Grzegorz | 28P1221 | UNTS Warszawa | 59:36 | + 18:37 | |
13. | Mikluš Marián | 47S7200 | Rapid Bratislava | 60:08 | + 19:09 | |
14. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 65:33 | + 24:34 | |
15. | Kiss Dénes | 16H1001 | JMD | 72:07 | + 31:08 | |
16. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 77:27 | + 36:28 | |
17. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 88:34 | + 47:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čermák Patrik | 17S7724 | Ekonom Banska Bystrica | 31:18 | ||
2. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 32:28 | + 1:10 | |
3. | Adorjan Balazs | 5ZC0002 | Prague Modern | 43:12 | + 11:54 | |
4. | Műller Kamil | VAM7501 | OOB Vamberk | 44:21 | + 13:03 | |
5. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:27 | + 13:09 | |
6. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 45:51 | + 14:33 | |
7. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 52:18 | + 21:00 | |
8. | Müller Jan | 33D1250 | USV TU Dresden | 54:09 | + 22:51 | |
9. | Spejchal Petr | BOR7512 | OK Jiskra Nový Bor | 58:13 | + 26:55 | |
10. | Gerhardt Joachim | 33D1236 | USV TU Dresden | 60:17 | + 28:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rode Gerrit | 38D0001 | Ski-Club Helsa | 42:11 | ||
2. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:47 | + 1:36 | |
3. | Lange Udo | 21D1093 | SV IHW Alex 78 e. V. | 44:50 | + 2:39 | |
4. | Podrábský Ctibor | VLI7001 | Slavia Liberec orienteering | 45:19 | + 3:08 | |
5. | Valík Luděk | AOP7101 | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:20 | + 3:09 | |
6. | Zrník Tomáš | OSN7118 | SK OS Nové Město n. M. | 45:24 | + 3:13 | |
7. | Bleidorn Stefan | 32D3010 | Treptower SV 1949 | 46:31 | + 4:20 | |
8. | Grasis Arnis | 26L0002 | Auseklis IK | 46:45 | + 4:34 | |
9. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 47:15 | + 5:04 | |
10. | Hellgren Anders | 61S1061 | Frölunda OL | 47:24 | + 5:13 | |
11. | Hadač Miroslav | AOP6501 | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:40 | + 5:29 | |
12. | Vácha Tomáš | BOR7409 | OK Jiskra Nový Bor | 48:54 | + 6:43 | |
13. | Heinemann Björn | 24D2009 | SV Robotron Dresden | 49:06 | + 6:55 | |
14. | Klose Sven | 33D1242 | USV TU Dresden | 50:20 | + 8:09 | |
15. | Čech Tomáš | AOP7001 | Přátelé orientačního běhu Opava | 51:37 | + 9:26 | |
16. | Arfwedson Anders | 61S1055 | Frölunda OL | 52:35 | + 10:24 | |
17. | Röhner Uwe | 21D3010 | SV IHW Alex 78 e. V. | 52:54 | + 10:43 | |
18. | Svoboda Jan | BOR7200 | OK Jiskra Nový Bor | 53:39 | + 11:28 | |
19. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 54:00 | + 11:49 | |
20. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | TJ Slavia Hradec Králové | 54:27 | + 12:16 | |
21. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 54:49 | + 12:38 | |
22. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | TJ Loko Liberec | 55:36 | + 13:25 | |
23. | Jelínek Jan | AOP6401 | Přátelé orientačního běhu Opava | 56:02 | + 13:51 | |
24. | Cherniavsky Sergey | 15I1214 | Tel Aviv University | 56:58 | + 14:47 | |
25. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 59:43 | + 17:32 | |
26. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 60:08 | + 17:57 | |
27. | Peřinka Jan | AOP6301 | Přátelé orientačního běhu Opava | 62:06 | + 19:55 | |
28. | Johnsson Marcus | 59S1008 | Avesta OK | 63:48 | + 21:37 | |
29. | Krasuski Bartłomiej | 53P1212 | Team 360 | 65:00 | + 22:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vřešťál Jan | TUR7301 | OOB TJ Turnov | 30:50 | ||
2. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 33:26 | + 2:36 | |
3. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 35:45 | + 4:55 | |
4. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 36:06 | + 5:16 | |
5. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | SK Netopýr Zákupy | 40:50 | + 10:00 | |
6. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 42:55 | + 12:05 | |
7. | Krček Martin | AOP7302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:12 | + 14:22 | |
8. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 47:47 | + 16:57 | |
9. | Chaloupka Stanislav | CHC6703 | K.O.B. Choceň | 58:41 | + 27:51 | |
10. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 66:47 | + 35:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gylterud Sven Arne | 25N0025 | Fossum IF | 43:09 | ||
2. | Pekka Lauri | 55F1196 | Suunnistusmatkat | 43:14 | + 0:05 | |
3. | Brettschneider Uwe | 13D1101 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 44:31 | + 1:22 | |
4. | Olisauskas Raimondas | 61D0031 | SG LVB Leipzig | 48:04 | + 4:55 | |
5. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 49:54 | + 6:45 | |
6. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 50:12 | + 7:03 | |
7. | Knitsch Wolfram | 57D1181 | Post-SV Chemnitz | 50:34 | + 7:25 | |
8. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 50:56 | + 7:47 | |
9. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 52:15 | + 9:06 | |
10. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 53:10 | + 10:01 | |
11. | Lamm Anders | 61S1043 | Frölunda OL | 53:46 | + 10:37 | |
12. | Röhl Stefan | 64D | OLF Mainz | 54:38 | + 11:29 | |
13. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 54:51 | + 11:42 | |
14. | Drechsel Michael | 33D1235 | USV TU Dresden | 55:20 | + 12:11 | |
15. | Demmig Sven | 13D1102 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 57:08 | + 13:59 | |
16. | Michaelis Burkhard | 62D0001 | TG Northeim | 58:18 | + 15:09 | |
17. | Weinert Rolf | 18D1179 | Post SV Dresden | 58:47 | + 15:38 | |
18. | Balazs Mentler | 33H0003 | SFC | 60:30 | + 17:21 | |
19. | Borne Thomas | 61S1052 | Frölunda OL | 61:45 | + 18:36 | |
20. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 64:12 | + 21:03 | |
21. | Käding Bernd | 13D1108 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 64:50 | + 21:41 | |
22. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:26 | + 22:17 | |
23. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:33 | + 22:24 | |
24. | Müller Robert | VAM6900 | OOB Vamberk | 65:41 | + 22:32 | |
25. | Casanova Valerio | 34D0004 | OLG Regensburg | 66:46 | + 23:37 | |
26. | Adenstedt Nikolaus | 34A1165 | Orienteering Klosterneuburg | 66:57 | + 23:48 | |
27. | Mieske Frank | 13D1115 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 76:11 | + 33:02 | |
28. | Roßberg Veit | 29D1224 | USG Chemnitz | 77:36 | + 34:27 | |
29. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 83:11 | + 40:02 | |
Blom Richard | 61S1040 | Frölunda OL | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 27:26 | ||
2. | Huonder Stefan | 19C1202 | Ulu's Reisewelt | 31:14 | + 3:48 | |
3. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 33:36 | + 6:10 | |
4. | Šebek Martin | SCP6700 | OK Sparta Praha | 33:39 | + 6:13 | |
5. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 35:42 | + 8:16 | |
6. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 37:03 | + 9:37 | |
7. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 37:23 | + 9:57 | |
8. | Velichkov Petar | DKP6704 | Oddíl OB Kotlářka | 37:54 | + 10:28 | |
9. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 39:40 | + 12:14 | |
10. | Oláh Sándor | 28H1119 | Kecskeméti Önkormányzati | 52:37 | + 25:11 | |
11. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 58:23 | + 30:57 | |
12. | Boeck Thomas | 13D1111 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 88:07 | + 60:41 | |
Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 41:00 | ||
2. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 41:15 | + 0:15 | |
3. | Nieke Hagen | 33D1253 | USV TU Dresden | 42:54 | + 1:54 | |
4. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 43:18 | + 2:18 | |
5. | Aeschlimann Ulu | 19C1200 | Ulu's Reisewelt | 43:43 | + 2:43 | |
6. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 45:14 | + 4:14 | |
7. | Wälchli Jürg | 19C1201 | Ulu's Reisewelt | 45:34 | + 4:34 | |
8. | Ročejdl Marek | KAM6400 | SK Kamenice | 46:11 | + 5:11 | |
9. | Sucharda Jiří | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | 47:48 | + 6:48 | |
10. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 48:12 | + 7:12 | |
11. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 48:14 | + 7:14 | |
12. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 48:19 | + 7:19 | |
13. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 49:07 | + 8:07 | |
14. | Vock Rene | 19C1210 | Ulu's Reisewelt | 49:27 | + 8:27 | |
15. | Hjermstad Lars | 25N0029 | Fossum IF | 49:31 | + 8:31 | |
16. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Sokol Hostivice | 52:32 | + 11:32 | |
17. | Melsom Terje | 25N0027 | Fossum IF | 53:02 | + 12:02 | |
18. | Green Nick | 16G1077 | Guildford Orienteers | 53:45 | + 12:45 | |
19. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 53:51 | + 12:51 | |
20. | Graumann Bernd | 23D1036 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 54:00 | + 13:00 | |
21. | Huhtanen Ossi | 38F0001 | Tampereen Pyrintö | 55:13 | + 14:13 | |
22. | Genatis Uwe | 16D1197 | SV Mietraching | 55:34 | + 14:34 | |
23. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 55:39 | + 14:39 | |
24. | Kellner Gerhard | 32A1082 | HSV OL Wiener Neustadt | 55:48 | + 14:48 | |
25. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 56:39 | + 15:39 | |
26. | Wiedenfeld Frank | 19D1191 | SSV Planeta Radebeul | 59:00 | + 18:00 | |
27. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 59:02 | + 18:02 | |
28. | Buhler Gerhard-Michael | 33D1230 | USV TU Dresden | 61:08 | + 20:08 | |
29. | Törnqvist Stefan | 65S1264 | Västerås SOK | 62:08 | + 21:08 | |
30. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 65:03 | + 24:03 | |
31. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 65:53 | + 24:53 | |
32. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 66:31 | + 25:31 | |
33. | Hering Peter | 24D | SV Robotron Dresden | 66:37 | + 25:37 | |
34. | Andreasson Tomas | 61S1065 | Frölunda OL | 67:07 | + 26:07 | |
35. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 68:56 | + 27:56 | |
36. | Janovič Ondřej | SKV5901 | TJ Slovan Karlovy Vary | 90:13 | + 49:13 | |
Malec Jaroslav | SLA6200 | SKOB Slaný | DISK | |||
Köck Erwin | 32A1083 | HSV OL Wiener Neustadt | DISK | |||
Ehms Holger | 61D1234 | SG LVB Leipzig | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 29:37 | ||
2. | Nemec Juraj | 17S6001 | Ekonom Banska Bystrica | 29:44 | + 0:07 | |
3. | Ščehovič Roman | 17S6401 | Ekonom Banska Bystrica | 30:31 | + 0:54 | |
4. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 30:55 | + 1:18 | |
5. | Bruetsch Oliver | 5EC1144 | OLG Schaffhausen | 32:34 | + 2:57 | |
6. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 32:55 | + 3:18 | |
7. | Lovas Zoltán | 28H1121 | Kecskeméti Önkormányzati | 33:37 | + 4:00 | |
8. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 34:45 | + 5:08 | |
9. | Melichar Jaromír | LLI6301 | TJ Loko Liberec | 35:41 | + 6:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 28:47 | ||
2. | Nyberg Stefan | 59S1007 | Avesta OK | 31:38 | + 2:51 | |
3. | Crawford James | 16G1075 | Guildford Orienteers | 32:31 | + 3:44 | |
4. | Vankó Péter | 22H1078 | HSE | 34:25 | + 5:38 | |
5. | Ansorge Ronald | 24D3002 | SV Robotron Dresden | 34:48 | + 6:01 | |
6. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 35:09 | + 6:22 | |
7. | Tonkin Keith | 16G1073 | Guildford Orienteers | 35:44 | + 6:57 | |
8. | Riet, van de Gerrit | 24N1148 | Olifant | 35:53 | + 7:06 | |
9. | Esko Pensas | 18F1126 | Laihian Luja | 35:58 | + 7:11 | |
10. | Reijo Toppari | 29F1100 | Kauhavan Wisa | 36:50 | + 8:03 | |
11. | Fehér Mihály | 28H1118 | Kecskeméti Önkormányzati | 37:53 | + 9:06 | |
12. | Heikoop Arne | 24N1149 | Olifant | 39:18 | + 10:31 | |
13. | Kraemer Werner | 18D1174 | Post SV Dresden | 40:45 | + 11:58 | |
14. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 40:52 | + 12:05 | |
15. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 41:12 | + 12:25 | |
16. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:38 | + 12:51 | |
17. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 42:02 | + 13:15 | |
18. | Kostka Evžen | AOP5701 | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:22 | + 13:35 | |
19. | Pávek Miloš | BOR5801 | OK Jiskra Nový Bor | 44:05 | + 15:18 | |
20. | Roach David | 25L0001 | Luxembourg Orienteers | 47:17 | + 18:30 | |
21. | Timo Glad | 54F1183 | Rasti Jyry | 53:06 | + 24:19 | |
22. | Doležal Miroslav | PGP5501 | SK Praga | 54:55 | + 26:08 | |
23. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 56:25 | + 27:38 | |
24. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 62:17 | + 33:30 | |
25. | Jedlička Miroslav | JEN5301 | OB Jenišovice | 71:52 | + 43:05 | |
Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | DISK | |||
Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 32:35 | ||
2. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 32:45 | + 0:10 | |
3. | Härtelt Helmut | 19D1194 | SSV Planeta Radebeul | 32:47 | + 0:12 | |
4. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:23 | + 0:48 | |
5. | Juřeník Josef | MOV5201 | SKOB Ostrava | 33:57 | + 1:22 | |
5. | Schweifer Erwin | 32A1087 | HSV OL Wiener Neustadt | 33:57 | + 1:22 | |
7. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 34:07 | + 1:32 | |
8. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 34:48 | + 2:13 | |
9. | Švihovský Jaroslav | BOR5003 | OK Jiskra Nový Bor | 35:20 | + 2:45 | |
10. | Ponweiser Franz | 32A1086 | HSV OL Wiener Neustadt | 36:41 | + 4:06 | |
11. | Chmelík Aleš | VBM4732 | VSK Mendelu Brno | 36:45 | + 4:10 | |
12. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 37:57 | + 5:22 | |
13. | Herdegen Ondřej | BOV5200 | TJ Baník Ostrava OKD | 38:14 | + 5:39 | |
14. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 39:02 | + 6:27 | |
15. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 39:49 | + 7:14 | |
16. | Wald František | FSP5300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 39:59 | + 7:24 | |
17. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 40:14 | + 7:39 | |
18. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 40:40 | + 8:05 | |
19. | Rančák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 41:16 | + 8:41 | |
20. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | KOS TJ Tesla Brno | 41:36 | + 9:01 | |
21. | Tröße Lutz | 58D0006 | SV TU Ilmenau | 42:02 | + 9:27 | |
22. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 42:59 | + 10:24 | |
23. | Vamling Lennart | 61S1062 | Frölunda OL | 43:20 | + 10:45 | |
23. | Juhani Tarvainen | 53F1171 | PiTa Helsinki | 43:20 | + 10:45 | |
25. | Bugár József | 27H1023 | BÖF | 43:39 | + 11:04 | |
26. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 44:30 | + 11:55 | |
27. | Makovicka Libor | 48F1030 | CO Colmar | 44:57 | + 12:22 | |
28. | Babický Tomáš | DLT5001 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 48:34 | + 15:59 | |
29. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:14 | + 16:39 | |
30. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 53:27 | + 20:52 | |
31. | Ender Volker | 42D0005 | OK Leipzig | 55:18 | + 22:43 | |
32. | Ravier Gilles | 48F1029 | CO Colmar | 55:25 | + 22:50 | |
33. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 55:44 | + 23:09 | |
34. | Magyar János | 27H1022 | BÖF | 58:24 | + 25:49 | |
35. | BAGUEREY Gilles | 48F1028 | CO Colmar | 64:29 | + 31:54 | |
Boelle Jean-Luc | 56F0001 | Club OrientationOxygenation Loisir | DISK | |||
Rottensteiner Manfred | 43A0004 | GO Harzberg | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Conrad Helmut | 33D1232 | USV TU Dresden | 29:48 | ||
2. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 31:13 | + 1:25 | |
3. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 31:47 | + 1:59 | |
4. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | TJ Skalka Cheb | 32:37 | + 2:49 | |
5. | Peterka Josef | LLI4702 | TJ Loko Liberec | 34:02 | + 4:14 | |
6. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 35:13 | + 5:25 | |
7. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 35:52 | + 6:04 | |
8. | Schwanith Jürgen | 59D | OLA TSV Deggendorf | 36:00 | + 6:12 | |
9. | Siegenthaler Fritz | 19C1203 | Ulu's Reisewelt | 36:07 | + 6:19 | |
10. | Amsler Max | 5NC0033 | OLG Welsikon | 37:11 | + 7:23 | |
11. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 37:13 | + 7:25 | |
12. | Greminger Heiri | 19C1209 | Ulu's Reisewelt | 37:20 | + 7:32 | |
13. | Tvrdek Vojtěch | LBE4900 | TJ Lokomotiva Beroun | 37:29 | + 7:41 | |
14. | Böhm Eduard | 41A1002 | ASKÖ Salzburg-Henndorf | 37:58 | + 8:10 | |
15. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 40:49 | + 11:01 | |
16. | Zaugg Hannes | 19C1204 | Ulu's Reisewelt | 41:12 | + 11:24 | |
17. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:23 | + 11:35 | |
18. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 41:29 | + 11:41 | |
19. | Lukavec Míla | TJN4901 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:46 | + 11:58 | |
20. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 42:26 | + 12:38 | |
21. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 42:57 | + 13:09 | |
22. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 48:04 | + 18:16 | |
23. | Müller Rainer | 33D1251 | USV TU Dresden | 52:13 | + 22:25 | |
24. | Vessberg Lennart | 59S1003 | Avesta OK | 53:08 | + 23:20 | |
25. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 53:58 | + 24:10 | |
26. | Schifferle Hans-Jürg | 5FC1163 | OLV Zug | 54:45 | + 24:57 | |
27. | Westman Per | 59S1012 | Avesta OK | 63:58 | + 34:10 | |
Helmertz Sten | 61S1069 | Frölunda OL | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 29:57 | ||
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 31:22 | + 1:25 | |
3. | Čadil Jan | FSP4300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 31:59 | + 2:02 | |
4. | Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | 34:59 | + 5:02 | |
5. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 35:24 | + 5:27 | |
6. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 36:17 | + 6:20 | |
7. | Ekelöf Erling | 64S1261 | Värend GN | 36:31 | + 6:34 | |
8. | Zakouřil Václav | TUV4301 | SOK TJ Turnov | 36:49 | + 6:52 | |
9. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 37:45 | + 7:48 | |
10. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 37:50 | + 7:53 | |
11. | Thiel Rolf | 21D1095 | SV IHW Alex 78 e. V. | 39:14 | + 9:17 | |
12. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KOB Kamenický Šenov | 43:51 | + 13:54 | |
13. | Dohnal Josef | VSP4300 | USK Praha | 44:05 | + 14:08 | |
14. | Lauri Hieta | 51F1098 | Kankanpään Suunnistajat | 45:15 | + 15:18 | |
15. | Thour Göran | 64S1259 | Värend GN | 45:56 | + 15:59 | |
16. | Lisý Jan | ONO4201 | SKOB Ostrov | 48:13 | + 18:16 | |
17. | Bergstrand John-Erik | 64S1260 | Värend GN | 54:02 | + 24:05 | |
18. | Rejpal Petr | SCP4100 | OK Sparta Praha | 73:18 | + 43:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 22:41 | ||
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 28:08 | + 5:27 | |
3. | Lemnitzer Eberhard | 13D1116 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 29:00 | + 6:19 | |
4. | Petersson Bernt | 58S1000 | Alvesta SOK | 30:17 | + 7:36 | |
5. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 31:03 | + 8:22 | |
6. | Kalnins Andris | 13L0002 | Seniors | 38:06 | + 15:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kempf Adolf | 15C0001 | KTV Altdtorf | 37:35 | ||
2. | Hanák Milan | FSP3400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 42:25 | + 4:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 20:39 | ||
2. | Vřešťál František | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 23:38 | + 2:59 | |
3. | Herrman Charlotte | 48D0002 | OL-Team Wehrsdorf | 23:59 | + 3:20 | |
4. | Sork Dominik | BOR0949 | OK Jiskra Nový Bor | 24:00 | + 3:21 | |
5. | Kovalčík Petr | AOP0901 | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:24 | + 4:45 | |
6. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:27 | + 4:48 | |
7. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 26:08 | + 5:29 | |
8. | Gallová Natálka | AOP | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:27 | + 5:48 | |
9. | Holas Štěpán | AOP0900 | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:40 | + 6:01 | |
10. | Lamm Marcus | 61S1047 | Frölunda OL | 27:07 | + 6:28 | |
11. | Stříteský Tomáš | ZVS0801 | TJ Zbrojovka Vsetín | 28:51 | + 8:12 | |
12. | Adenstedt Peo | 34A1167 | Orienteering Klosterneuburg | 31:21 | + 10:42 | |
13. | Rottensteiner Matthias | 43A0003 | GO Harzberg | 32:47 | + 12:08 | |
14. | Knaupová Jana | SMB0850 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 33:16 | + 12:37 | |
15. | Straková Denisa | SLA0750 | SKOB Slaný | 33:26 | + 12:47 | |
16. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 36:44 | + 16:05 | |
17. | Hana und Jule Weigert | NNN | Neregistrovaní | 36:54 | + 16:15 | |
18. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 36:57 | + 16:18 | |
19. | Brabencová Anna | SOB0450 | SOBSA | 37:06 | + 16:27 | |
20. | Pompachovi Kája a Naty | NNN1001 | Neregistrovaní | 40:00 | + 19:21 | |
21. | Rychlá Karolína | KRN0757 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:34 | + 20:55 | |
22. | Tröße Moritz | 58D0003 | SV TU Ilmenau | 42:16 | + 21:37 | |
23. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 42:30 | + 21:51 | |
24. | Pethsová Isabella | KRN1051 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:55 | + 23:16 | |
25. | Bozděch Vojta | PGP | SK Praga | 47:23 | + 26:44 | |
26. | Přinda Jan | VLI0803 | Slavia Liberec orienteering | 49:12 | + 28:33 | |
27. | Pokorná Linda | PGP0350 | SK Praga | 52:44 | + 32:05 | |
28. | Martner Harald | 61S1051 | Frölunda OL | 53:19 | + 32:40 | |
29. | Neumann Rasmus | 31D0001 | SV Lengefeld | 71:29 | + 50:50 | |
30. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | SKOB Roudnice nad Labem | 85:48 | + 65:09 | |
31. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | SKOB Roudnice nad Labem | 85:52 | + 65:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | SK Praga | 24:47 | ||
2. | Gallo Marek | AOP | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:01 | + 0:14 | |
3. | Bradáčová Marie | LLI7550 | TJ Loko Liberec | 35:02 | + 10:15 | |
4. | Nováková Markéta | KUO0099 | KOB Ústí nad Orlicí | 68:29 | + 43:42 | |
5. | Bartošová Petra | KUO0251 | KOB Ústí nad Orlicí | 68:33 | + 43:46 | |
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tom | DOK | OK Doksy | 26:01 | ||
2. | Laciga Zdeněk | VSP | USK Praha | 26:33 | + 0:32 | |
3. | Ježková Martina | SLA7350 | SKOB Slaný | 32:36 | + 6:35 | |
4. | Linková Iva | TUR6850 | OOB TJ Turnov | 34:17 | + 8:16 | |
5. | Hořejší Zbyněk | KUL | KOB Ústí nad Labem | 36:36 | + 10:35 | |
6. | Růžička Matěj | KUL | KOB Ústí nad Labem | 36:37 | + 10:36 | |
7. | Zábranský Luboš | SLA7400 | SKOB Slaný | 39:21 | + 13:20 | |
8. | Řeháček Michal | DKP9702 | Oddíl OB Kotlářka | 39:25 | + 13:24 | |
9. | Kyselová Nela | ROU9951 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:22 | + 15:21 | |
10. | Hadačová Tereza | AOP9051 | Přátelé orientačního běhu Opava | 41:53 | + 15:52 | |
11. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:55 | + 16:54 | |
12. | Wallström Lars | 61S | Frölunda OL | 43:17 | + 17:16 | |
13. | Ježková Kateřina | SLA9750 | SKOB Slaný | 43:50 | + 17:49 | |
14. | Gottlichová Jitka | BOR6752 | OK Jiskra Nový Bor | 44:35 | + 18:34 | |
15. | Forst Antonín | MFP0101 | VŠSK MFF UK Praha | 46:36 | + 20:35 | |
16. | Jirkovská Pavlína | SLA7250 | SKOB Slaný | 46:42 | + 20:41 | |
17. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:01 | + 22:00 | |
18. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 49:05 | + 23:04 | |
19. | Casanova Silvia | 34D1002 | OLG Regensburg | 49:06 | + 23:05 | |
20. | Kyselová Jana | ROU7050 | SKOB Roudnice nad Labem | 51:22 | + 25:21 | |
21. | Červenka Jiří | MLA5804 | MLOK Mariánské Lázně | 51:37 | + 25:36 | |
22. | Polgar Erika | 56D1013 | Berliner TSC | 55:40 | + 29:39 | |
23. | Boeck Annika | 13D1110 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 55:53 | + 29:52 | |
24. | Čechová Radka | SLA7550 | SKOB Slaný | 59:32 | + 33:31 | |
25. | Voráčková Eliška | ASP | 62:55 | + 36:54 | ||
26. | Andreasson Annie | 61S1067 | Frölunda OL | 66:12 | + 40:11 | |
27. | Schmidt Beate | 26D1161 | OLV Potsdam | 66:59 | + 40:58 | |
28. | Paulová Mirka | DCE5250 | KOB Dobřichovice | 68:55 | + 42:54 | |
29. | Ritva Kärkkäinen | 59S | Avesta OK | 70:05 | + 44:04 | |
30. | Papežová Kateřina | NNN | Neregistrovaní | 70:18 | + 44:17 | |
Žandová Monika | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Jakub | ROU9301 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:49 | ||
2. | Synek Antonín | NNN | Neregistrovaní | 58:35 | + 2:46 | |
3. | Volfová Julie | VLI8052 | Slavia Liberec orienteering | 62:13 | + 6:24 | |
4. | Přibyl Ivan | PFP | VŠSK PedF UK Praha | 65:34 | + 9:45 | |
5. | Volkov Olexandr | 38S | VZA Žilina | 66:33 | + 10:44 | |
6. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 71:30 | + 15:41 | |
7. | Nedvídek Martin | DLT7501 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 75:07 | + 19:18 | |
8. | Mokrý | VLI7500 | Slavia Liberec orienteering | 75:52 | + 20:03 | |
9. | Halíř Radim | MFP7000 | VŠSK MFF UK Praha | 83:39 | + 27:50 | |
10. | Šváb Jan | VSP | USK Praha | 88:19 | + 32:30 | |
11. | Košek Jan | LLI9801 | TJ Loko Liberec | 90:56 | + 35:07 | |
12. | Hladík Vladimír | NNN | Neregistrovaní | 93:42 | + 37:53 | |
13. | Košek Ladislav | LLI5903 | TJ Loko Liberec | 94:31 | + 38:42 | |
14. | Schallberger Josef | 6FC | OLG Goldau | 96:21 | + 40:32 | |
15. | Pilíková Veronika | CET8152 | TJ Loko Česká Třebová | 101:42 | + 45:53 | |
16. | Stříteský Tomáš | ZVS7401 | TJ Zbrojovka Vsetín | 104:00 | + 48:11 | |
17. | Matoušková Martina | MFP6959 | VŠSK MFF UK Praha | 147:31 | + 91:42 | |
Zempleni Andras | 29H0001 | KOS | DISK | |||
Hajas Csilla | 29H0002 | KOS | DISK | |||
Jirous Jiří | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | DISK |