Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
26.04.2014
Místo konání:
Jihlava - Zborná
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Šacberk, duben 2014, 1:10.000
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Kaňák Petr - R3
Stavitel tratí:
Petráček Aleš - R2
JURY:
Záhorec František, Čejka Miloslav, Hojný Jaroslav
Protokol:
Do závodu odstartovalo a cílem prošlo 311 závodníků. Závod proběhl za oblačného počasí. Závod proběhl bez závad. Během závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.00 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubičková Kristýna SJH0452 C SJH Jindřichův Hradec 19:05
2. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 24:00 + 4:55
3. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:41 + 6:36
4. Kubáková Nela SJH0451 C SJH Jindřichův Hradec 27:34 + 8:29
5. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 30:19 + 11:14
6. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 32:25 + 13:20
7. Pilná Klára LPU0451 C OK Lokomotiva Pardubice 43:17 + 24:12
D10N
1.90 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK OS Nové Město n. M. 17:28
2. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 28:58 + 11:30
3. Jindřichová Eliška SJI0553 C OK Jihlava 29:02 + 11:34
Mácová Amálie SJI0650 C OK Jihlava DISK
D12
2.20 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinštová Tereza SJH0251 B SJH Jindřichův Hradec 20:18
2. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:23 + 1:05
3. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 23:41 + 3:23
4. Starková Tereza CHT0251 B OOB SK Chrast 24:30 + 4:12
5. Slámová Taťána OSN0250 C SK OS Nové Město n. M. 24:51 + 4:33
6. Suková Hana PZR0252 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:28 + 5:10
7. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 31:32 + 11:14
8. Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 38:31 + 18:13
D14
2.50 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 22:59
2. Zrníková Adéla OSN0099 C SK OS Nové Město n. M. 24:19 + 1:20
3. Foltýnová Eva SJI0051 C OK Jihlava 24:37 + 1:38
4. Nechanická Klára OSN0050 A SK OS Nové Město n. M. 24:50 + 1:51
5. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 30:26 + 7:27
6. Stoklasová Daniela OSN0055 C SK OS Nové Město n. M. 34:15 + 11:16
7. Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 40:01 + 17:02
8. Zlesáková Adéla CHT0151 C OOB SK Chrast 41:22 + 18:23
9. Niederlová Anneli PZR0050 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:47 + 25:48
10. Svobodová Anna KTA0151 B SK Kotnov Tábor 53:33 + 30:34
D16
3.00 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Dominika SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec 29:49
2. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 37:22 + 7:33
3. Svobodová Jana KTA9951 B SK Kotnov Tábor 51:59 + 22:10
4. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 56:12 + 26:23
Nechutová Aneta PZR9951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D18
3.50 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parkanová Veronika SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec 54:10
Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast DISK
D21C
4.70 km, 165 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8169
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 37:41 8981
2. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 41:51 + 4:10 8131
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 43:04 + 5:23 7883
4. Tichá Tereza SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec 47:10 + 9:29 7048
5. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 47:14 + 9:33 7034
6. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 49:53 + 12:12 6494
7. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 49:55 + 12:14 6487
8. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 51:03 + 13:22 6256
9. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:01 + 14:20 6059
10. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 52:43 + 15:02 5916
11. Vališová Martina OSN9696 A SK OS Nové Město n. M. 53:04 + 15:23 5845
12. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 53:09 + 15:28 5828
13. Voráčková Lenka OSN8555 C SK OS Nové Město n. M. 53:42 + 16:01 5715
14. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 54:12 + 16:31 5614
15. Voborníková Alena LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice 55:01 + 17:20 5447
16. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 58:05 + 20:24 4822
17. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 61:07 + 23:26 4203
18. Ondráčková Lucie CTB9254 C SK OB Chotěboř 63:32 + 25:51 3711
19. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:34 + 29:53 2888
20. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 68:10 + 30:29 2766
21. Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 68:18 + 30:37 2739
22. Šmídová Kateřina CHT8451 C OOB SK Chrast 69:00 + 31:19 2596
23. Najmanová Hana VBM8555 C VSK Mendelu Brno 70:13 + 32:32 2348
24. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 70:40 + 32:59 2256
25. Kubičková Barbora SJH9551 B SJH Jindřichův Hradec 72:15 + 34:34 1933
26. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 74:43 + 37:02 1431
27. Štefková Lucie VBM8254 C VSK Mendelu Brno 86:40 + 48:59 0
Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno DISK 0
D21D
3.20 km, 135 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 626
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janíčková Jitka OSN7356 C SK OS Nové Město n. M. 42:53 711
2. Melichárková Karolina TZL9191 C SKOB Zlín 47:17 + 4:24
3. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 47:28 + 4:35
4. Melichárková Kristýna TZL8888 C SKOB Zlín 49:04 + 6:11
5. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 50:35 + 7:42 609
6. Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 51:42 + 8:49 595
7. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:34 + 10:41 570
8. Culková Hana JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:39 + 13:46 529
9. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 59:42 + 16:49 489
10. Hejnáková Adéla RUZ8650 C TJ Růžená 61:52 + 18:59 461
11. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 73:21 + 30:28 309
12. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 76:51 + 33:58 263
D35
3.80 km, 120 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Daniela OSN7557 C SK OS Nové Město n. M. 36:33
2. Kamenická Lenka OSN6955 C SK OS Nové Město n. M. 36:37 + 0:04
3. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 37:35 + 1:02
4. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 38:16 + 1:43
5. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 39:33 + 3:00
6. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:14 + 6:41
7. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 44:20 + 7:47
8. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:55 + 10:22
9. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 50:02 + 13:29
10. Kubičková Martina SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec 54:13 + 17:40
11. Šťastná Alena CTB7351 C SK OB Chotěboř 57:04 + 20:31
12. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 59:28 + 22:55
13. Svobodová Martina KTA7151 C SK Kotnov Tábor 63:09 + 26:36
14. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 81:57 + 45:24
D45
3.50 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 38:21
2. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 38:47 + 0:26
3. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 42:54 + 4:33
4. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 43:44 + 5:23
5. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 44:07 + 5:46
6. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 46:02 + 7:41
7. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 48:30 + 10:09
8. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 50:12 + 11:51
9. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 50:49 + 12:28
10. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 62:08 + 23:47
D55
2.80 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:35
2. Žemličková Jindra CHT5751 C OOB SK Chrast 33:37 + 7:02
3. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 34:05 + 7:30
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:08 + 7:33
5. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 39:56 + 13:21
6. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 41:43 + 15:08
7. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 42:50 + 16:15
8. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK OS Nové Město n. M. 43:33 + 16:58
9. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 44:09 + 17:34
H10
1.90 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 18:02
2. Orany Vojtěch SJI0401 C OK Jihlava 18:41 + 0:39
3. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 19:45 + 1:43
4. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 24:40 + 6:38
5. Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec 25:31 + 7:29
6. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK OS Nové Město n. M. 26:49 + 8:47
7. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 27:42 + 9:40
8. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 28:32 + 10:30
9. Zrník Tomáš OSN0606 C SK OS Nové Město n. M. 30:19 + 12:17
10. Hendrych Vít SJI0601 C OK Jihlava 61:07 + 43:05
H10N
1.80 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 21:01
2. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 31:13 + 10:12
3. Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 36:13 + 15:12
4. Beneš Roman SJI0403 C OK Jihlava 39:20 + 18:19
5. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 42:15 + 21:14
6. Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 46:13 + 25:12
Beneš Tomáš SJI0501 C OK Jihlava DISK
H12
2.20 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 15:57
2. Mareček Šimon OSN0201 B SK OS Nové Město n. M. 16:04 + 0:07
3. Nechanický Jan OSN0200 B SK OS Nové Město n. M. 16:21 + 0:24
4. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 20:28 + 4:31
5. Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava 20:33 + 4:36
6. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 22:09 + 6:12
7. Dundáček Karel SJH0401 C SJH Jindřichův Hradec 22:27 + 6:30
8. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 25:18 + 9:21
9. Eder Jonáš SJH0204 C SJH Jindřichův Hradec 29:16 + 13:19
10. Jelínek Kryštof RUZ0301 C TJ Růžená 29:53 + 13:56
11. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK OS Nové Město n. M. 41:08 + 25:11
H14
3.00 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Petr SJI0001 B OK Jihlava 23:23
2. Koudelka Tomáš SJH0003 B SJH Jindřichův Hradec 27:56 + 4:33
3. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 29:27 + 6:04
4. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 38:03 + 14:40
5. Nosek Jakub SJH0002 C SJH Jindřichův Hradec 38:35 + 15:12
6. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:53 + 22:30
7. Bušík David KTA0002 B SK Kotnov Tábor 50:19 + 26:56
8. Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 64:49 + 41:26
Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno DISK
H16
3.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švec Martin CHT9902 B OOB SK Chrast 39:05
2. Čermák Jiří CTB9903 B SK OB Chotěboř 49:31 + 10:26
3. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 55:31 + 16:26
4. Švec Petr CHT9901 B OOB SK Chrast 62:05 + 23:00
5. Vébr Jiří KTA9901 B SK Kotnov Tábor 75:56 + 36:51
6. Kubák Martin SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 87:32 + 48:27
H21C
5.50 km, 190 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7933
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 42:17 8275
2. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 43:32 + 1:15 8041
3. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 43:58 + 1:41 7960
4. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 44:14 + 1:57 7910
5. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 44:17 + 2:00 7901
6. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 45:05 + 2:48 7751
7. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 45:31 + 3:14 7670
8. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK OS Nové Město n. M. 45:37 + 3:20 7651
9. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 45:41 + 3:24 7639
10. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 47:10 + 4:53 7361
11. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 47:25 + 5:08 7315
12. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 47:38 + 5:21 7274
13. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 48:09 + 5:52 7177
14. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:59 + 6:42 7022
15. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 49:09 + 6:52 6990
16. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 49:11 + 6:54 6984
17. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 49:19 + 7:02 6959
18. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 49:38 + 7:21 6900
19. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 50:23 + 8:06 6760
19. Mareček Petr OSN6900 C SK OS Nové Město n. M. 50:23 + 8:06 6760
21. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 51:35 + 9:18 6535
22. Kozumplík Aleš VBM8403 C VSK Mendelu Brno 56:45 + 14:28 5569
23. Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast 58:09 + 15:52 5307
24. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 58:16 + 15:59 5285
25. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 60:04 + 17:47 4948
26. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 60:06 + 17:49 4942
27. Kulich Martin C 60:27 + 18:10
28. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:13 + 18:56 4733
29. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 64:06 + 21:49 4194
30. Vébr Jiří KTA6901 C SK Kotnov Tábor 65:49 + 23:32 3873
31. Hledík Jakub CHT9501 B OOB SK Chrast 68:42 + 26:25 3334
32. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 68:53 + 26:36 3299
33. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 71:19 + 29:02 2844
34. Kaser Dan JHB9103 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 71:47 + 29:30 2757
35. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:29 + 32:12 2252
Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast DISK 0
Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast DISK 0
H21D
4.10 km, 130 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 533
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smejkal Martin NNN8500 C Neregistrovaní 48:54
2. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 49:51 + 0:57 559
3. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:59 + 3:05 537
4. Vacek Jan TTR9303 C OOB Třebíč 52:06 + 3:12 535
5. Culka Josef JHB6202 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:28 + 4:34 521
6. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 54:20 + 5:26 512
7. Vaněček Roman 37C7700 C Bez registrace 55:29 + 6:35
8. Nešetřil Tomáš CHT8901 C OOB SK Chrast 57:33 + 8:39 478
9. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:30 + 14:36 415
10. Bouček Jakub OCB9501 C OC České Budějovice 65:20 + 16:26 395
11. Ash Adam OCB9701 C OC České Budějovice 82:41 + 33:47 211
H35
5.20 km, 180 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 46:57
2. Zrník Tomáš OSN7118 C SK OS Nové Město n. M. 49:48 + 2:51
3. Kubičko Pavel SJH7201 C SJH Jindřichův Hradec 52:22 + 5:25
4. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 56:12 + 9:15
5. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 56:29 + 9:32
6. Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 61:04 + 14:07
7. Klvaňa Milan CHT7502 C OOB SK Chrast 61:41 + 14:44
8. Nechanický Pavel OSN7209 C SK OS Nové Město n. M. 62:02 + 15:05
9. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 63:56 + 16:59
10. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 71:47 + 24:50
11. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 76:32 + 29:35
12. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 78:47 + 31:50
13. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 82:30 + 35:33
14. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 84:28 + 37:31
15. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 89:37 + 42:40
Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec DISK
MS Mikan Tomáš 5HC8900 C Rychlá Rota Rybníček 85:46 + 38:49
H45
4.60 km, 155 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 41:22
2. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 45:04 + 3:42
3. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 45:50 + 4:28
4. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 45:58 + 4:36
5. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 47:42 + 6:20
6. Kamenický Radan OSN6004 C SK OS Nové Město n. M. 47:53 + 6:31
7. Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 48:19 + 6:57
8. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 48:20 + 6:58
9. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 48:40 + 7:18
10. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:55 + 9:33
11. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 52:23 + 11:01
12. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 53:16 + 11:54
13. Pilný Jaroslav LPU6905 C OK Lokomotiva Pardubice 53:30 + 12:08
14. Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 56:38 + 15:16
15. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:58 + 15:36
16. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 59:36 + 18:14
17. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 65:46 + 24:24
18. Bušík Milan KTA6301 C SK Kotnov Tábor 101:29 + 60:07
Čejka Miloslav JHB6002 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř DISK
H55
3.80 km, 95 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hruška Jiří OSN5501 C SK OS Nové Město n. M. 32:46
2. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 37:47 + 5:01
3. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 40:27 + 7:41
4. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 41:06 + 8:20
5. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 42:44 + 9:58
6. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 45:09 + 12:23
7. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 45:36 + 12:50
8. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 50:15 + 17:29
9. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 50:17 + 17:31
10. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 51:08 + 18:22
11. Záhorec František CHT5502 C OOB SK Chrast 52:14 + 19:28
12. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 52:31 + 19:45
13. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 53:36 + 20:50
14. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 61:32 + 28:46
15. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 61:39 + 28:53
16. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 65:09 + 32:23
Žemlička Zbyněk CHT5501 C OOB SK Chrast DISK
H65
3.00 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 32:43
2. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 35:50 + 3:07
3. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 39:53 + 7:10
4. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:46 + 9:03
5. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 47:11 + 14:28
6. Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 48:07 + 15:24
7. Pospíšil Jiří PZR4321 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:22 + 16:39
HDR
1.90 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Antonín C 17:33
2. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 18:51 + 1:18
3. Bohm Jan SJI C OK Jihlava 19:53 + 2:20
4. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 20:10 + 2:37
5. Blažek Cyril SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec 21:15 + 3:42
6. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 21:49 + 4:16
7. Janíčková Jolana OSN0777 C SK OS Nové Město n. M. 22:14 + 4:41
8. Sobotková Gabriela PZR0850 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:13 + 5:40
9. Hofhanzlová Štěpánka C 24:21 + 6:48
10. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 24:28 + 6:55
11. Prüher Jáchym C 24:51 + 7:18
12. Černý Vojtěch SJI0603 C OK Jihlava 24:57 + 7:24
13. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 25:08 + 7:35
14. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 25:23 + 7:50
15. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK OS Nové Město n. M. 25:35 + 8:02
16. Prášil Adam SJI C OK Jihlava 28:04 + 10:31
17. Prüher Jan C 29:06 + 11:33
18. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 30:15 + 12:42
19. Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 33:13 + 15:40
20. Vaněčková Barbora SJH C SJH Jindřichův Hradec 34:51 + 17:18
21. Marečková Viktorie SJI C OK Jihlava 35:27 + 17:54
22. Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 36:29 + 18:56
23. Mašterová Lenka TTR C OOB Třebíč 39:51 + 22:18
24. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 40:35 + 23:02
25. Beran Jáchym SJH0602 C SJH Jindřichův Hradec 40:42 + 23:09
26. Kafka David SJI C OK Jihlava 42:28 + 24:55
27. Mašterová Eva TTR0752 C OOB Třebíč 46:31 + 28:58
28. Bečvářová Barbora SJI C OK Jihlava 65:09 + 47:36
29. Bohmova Eva SJI C OK Jihlava 65:26 + 47:53
29. Jindřichová Jana SJI0752 C OK Jihlava 65:26 + 47:53
31. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK OS Nové Město n. M. 66:55 + 49:22
Komárková Radka TJH1151 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec DISK
P
2.30 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vemola Jiří UBM7701 C MENISKOS Brno 16:41
2. Švec Jiří CHT7201 C OOB SK Chrast 19:48 + 3:07
3. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:28 + 3:47
4. Vemolová Barbora UBM7751 C MENISKOS Brno 21:32 + 4:51
5. Dvořák Martin CHT9603 C OOB SK Chrast 22:18 + 5:37
6. Vlčková Vladislava C 26:55 + 10:14
7. Burian Petr C 30:46 + 14:05
8. Semerád Stanislav TTR C OOB Třebíč 31:57 + 15:16
9. Marková K. + Bajerová A. ` C 34:49 + 18:08
10. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:51 + 23:10
11. Hülle Jan CHT6903 C OOB SK Chrast 41:14 + 24:33
12. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 42:04 + 25:23
13. Dosedla Viktor C 44:31 + 27:50
14. Langrová Marie BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor 44:40 + 27:59
15. Boučková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice 46:37 + 29:56
16. Bajer Filip a Miloš C 60:47 + 44:06
Prášilová Mirka TTR7451 C OOB Třebíč DISK