Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
31.05.2014
Místo konání:
Lužany, autokemp
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Zámecký les, stav jaro 2014, 1:15000, E=5 m
Ředitel závodu:
Prášil Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Kazda Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H65D     HDR     P     T    
D10N
3.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suková Majka LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:41
2. Řeháková Andrea SJC0556 TJ Sportcentrum Jičín 26:27 + 0:46
3. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 32:08 + 6:27
4. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 33:22 + 7:41
5. Mitkovová Jindřiška LTU0550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:10 + 9:29
6. Hanušová Kateřina VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:11 + 10:30
7. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 37:07 + 11:26
8. Školníková Karla BRU0551 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:06 + 18:25
9. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:55 + 19:14
10. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:01 + 19:20
11. Hájková Marie VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:15 + 23:34
12. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 51:25 + 25:44
13. Vodičková Veronika LPU0651 OK Lokomotiva Pardubice 100:32 + 74:51
Šodorová katarina NER NER DISK
Brzáková Hana NER NER DISK
Krausová Renata NER NER DISK
D10C
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 39:31
2. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 49:15 + 9:44
3. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 54:54 + 15:23
4. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 59:02 + 19:31
5. Kroniková Sylvie SHK0450 TJ Slavia Hradec Králové 59:07 + 19:36
6. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 63:13 + 23:42
7. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:50 + 32:19
D12C
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 28:32
2. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:09 + 1:37
3. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 33:14 + 4:42
4. Holečková Petra SHK0250 TJ Slavia Hradec Králové 34:02 + 5:30
5. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 35:13 + 6:41
6. Kodytková Denisa SHK0252 TJ Slavia Hradec Králové 39:47 + 11:15
7. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 40:03 + 11:31
8. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 41:11 + 12:39
9. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 48:46 + 20:14
10. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:56 + 25:24
11. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:10 + 25:38
12. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 55:52 + 27:20
13. Mašatová Eliška PHK0251 OK 99 Hradec Králové 57:52 + 29:20
14. Suchánková Eliška PHK0250 OK 99 Hradec Králové 58:57 + 30:25
15. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 60:50 + 32:18
16. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 65:42 + 37:10
17. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 66:57 + 38:25
18. Krejcarová Bára BRU0351 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 74:40 + 46:08
Musilová Elena KUO0399 KOB Ústí nad Orlicí DISK
D12D
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimová Eliška LTU0250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:04
2. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 49:46 + 1:42
3. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:46 + 13:42
4. Jirásková Barbora BRU0352 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:46 + 19:42
5. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 76:16 + 28:12
6. Šodorová Zuzana NER NER 90:42 + 42:38
7. Mlejnková Lucie KOR0251 OB DDM Kostelec nad Orlicí 96:55 + 48:51
8. Prokšíková Agáta SHK0355 TJ Slavia Hradec Králové 102:39 + 54:35
9. Zářecká Linda KOR0250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 102:54 + 54:50
10. Houžvičková Nikola SHK TJ Slavia Hradec Králové 115:22 + 67:18
D14C
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 32:32
2. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 33:24 + 0:52
3. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:05 + 1:33
4. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 34:06 + 1:34
5. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 34:51 + 2:19
6. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:32 + 3:00
7. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 35:35 + 3:03
8. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 37:08 + 4:36
9. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 37:21 + 4:49
10. Borovičková Valerie ZAM0051 OB T.J. Sokol Žamberk 37:57 + 5:25
11. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 38:35 + 6:03
12. Kroniková Štěpánka SHK0150 TJ Slavia Hradec Králové 39:18 + 6:46
13. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:20 + 15:48
14. Kubíčková Iva ZAM0151 OB T.J. Sokol Žamberk 49:03 + 16:31
15. Zimová Barbora SHK0151 TJ Slavia Hradec Králové 49:19 + 16:47
16. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 49:30 + 16:58
17. Šimonová Klára SJC0155 TJ Sportcentrum Jičín 50:47 + 18:15
18. Jelínková Zuzana CHC0151 K.O.B. Choceň 53:49 + 21:17
19. Pachelová Anna ZAM0053 OB T.J. Sokol Žamberk 64:00 + 31:28
20. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:58 + 51:26
D14D
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Kateřina PHK0157 OK 99 Hradec Králové 54:26
2. Matějková Barbora SJC0156 TJ Sportcentrum Jičín 55:31 + 1:05
3. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 56:16 + 1:50
4. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 57:07 + 2:41
5. Tumová Adéla SJC0154 TJ Sportcentrum Jičín 69:34 + 15:08
6. Brancúská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 105:05 + 50:39
Kubíková Erika LTU0150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D16C
4.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waňková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:29
2. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 45:02 + 1:33
3. Malinová Apolena SHK9952 TJ Slavia Hradec Králové 46:07 + 2:38
4. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 46:59 + 3:30
5. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:59 + 10:30
6. Šrenkelová Ilona LPU9955 OK Lokomotiva Pardubice 56:50 + 13:21
7. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 57:45 + 14:16
8. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 59:07 + 15:38
9. Kubíčková Kateřina VAM9952 OOB Vamberk 60:02 + 16:33
10. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 60:44 + 17:15
11. Truněčková Kateřina PHK9953 OK 99 Hradec Králové 66:38 + 23:09
12. Zemanová Kateřina ZAM9851 OB T.J. Sokol Žamberk 77:52 + 34:23
13. Kmentová Barbora LPU9957 OK Lokomotiva Pardubice 83:27 + 39:58
D16D
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejcarová Anežka BRU9950 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:15
2. Homoláčová Anna PHK9954 OK 99 Hradec Králové 119:43 + 61:28
Kubečková Veronika PHK9853 OK 99 Hradec Králové DISK
D18C
5.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 58:17
2. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 63:37 + 5:20
3. Myslivcová Markéta SHK9650 TJ Slavia Hradec Králové 66:51 + 8:34
4. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 76:21 + 18:04
5. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 100:15 + 41:58
D21A
7.70 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8118
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 67:07 8414
2. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 68:37 + 1:30 8232
3. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:55 + 1:48 8196
4. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 69:56 + 2:49 8072
5. Kubátová Zuzka NPA9151 SK LOB Nová Paka 70:15 + 3:08 8034
6. Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 72:16 + 5:09 7789
7. Myslivcová Pavla SHK9352 TJ Slavia Hradec Králové 73:33 + 6:26 7633
8. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 77:09 + 10:02 7196
9. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 82:52 + 15:45 6502
D21C
6.40 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7460
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hepnerová Martina SHK8152 TJ Slavia Hradec Králové 60:34 7649
2. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 60:51 + 0:17 7614
3. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 61:15 + 0:41 7564
4. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:22 + 5:48 6924
5. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 66:42 + 6:08 6883
6. Toužilová Martina SHK8051 TJ Slavia Hradec Králové 66:49 + 6:15 6868
7. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 67:39 + 7:05 6764
8. Novotná Barbora SHK8658 TJ Slavia Hradec Králové 68:38 + 8:04 6641
9. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 69:58 + 9:24 6475
10. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 72:10 + 11:36 6200
10. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:10 + 11:36 6200
12. Knoblochová Kamila VRL8353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:55 + 12:21 6106
13. Jebavá Lucie VRL9254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:01 + 12:27 6093
14. Petrasová Zuzana ASU9695 Magnus Orienteering 74:05 + 13:31 5960
15. Širůčková Daniela 73C7650 xxx 74:28 + 13:54
16. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 79:43 + 19:09 5256
17. Matušincová Lucie EKP8152 VŠTJ Ekonom Praha 81:27 + 20:53 5040
18. Viková Vendula STH8951 SK Studenec 114:34 + 54:00 901
Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk DISK 0
Bednářová Michaela VAM8951 OOB Vamberk DISK 0
Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D21D
4.50 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3915
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 46:11 4226
2. Kodytková Iva VAM7751 OOB Vamberk 48:35 + 2:24 4031
3. Sokolová Tereza BRM8451 Sokol Burdych 52:22 + 6:11 3723
4. Hostinská Jana VAM8451 OOB Vamberk 56:55 + 10:44 3352
5. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 57:56 + 11:45 3269
6. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 60:48 + 14:37 3036
7. Kunhartová Kateřina PHK8052 OK 99 Hradec Králové 61:31 + 15:20 2978
8. Válková Marcela ZAM9154 OB T.J. Sokol Žamberk 71:10 + 24:59 2192
9. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 72:49 + 26:38 2058
10. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 73:55 + 27:44 1968
11. Marešová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 80:04 + 33:53 1467
D35C
5.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 56:16
2. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 56:58 + 0:42
3. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 58:57 + 2:41
4. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 64:20 + 8:04
5. Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 68:54 + 12:38
6. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 70:25 + 14:09
7. Myslivcová Lenka SHK7051 TJ Slavia Hradec Králové 72:50 + 16:34
8. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 73:23 + 17:07
9. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 74:14 + 17:58
10. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 74:43 + 18:27
11. Kroniková Jana SHK7350 TJ Slavia Hradec Králové 75:07 + 18:51
12. Votočková Jaroslava JIL7255 OK Jilemnice 75:54 + 19:38
13. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 75:57 + 19:41
14. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 76:41 + 20:25
15. Kalenská Kateřina STH7351 SK Studenec 78:32 + 22:16
16. Śkopova Jana CET7551 TJ Loko Česká Třebová 88:55 + 32:39
Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové DISK
D35D
4.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavíková Jana SHK7395 TJ Slavia Hradec Králové 45:09
2. Prokšíková Jitka NER NER 46:33 + 1:24
3. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:07 + 1:58
4. Vlkanova Hana PHK7050 OK 99 Hradec Králové 47:21 + 2:12
5. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 48:19 + 3:10
6. Háková Eva NPA6951 SK LOB Nová Paka 52:20 + 7:11
7. Štefanová Klára STH7752 SK Studenec 54:07 + 8:58
8. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 55:16 + 10:07
9. Málková Šárka LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 56:23 + 11:14
10. Waňková Dita VRL7151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:03 + 11:54
11. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 57:07 + 11:58
12. Dohnálková Jana SHK7252 TJ Slavia Hradec Králové 57:49 + 12:40
13. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 58:27 + 13:18
14. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 58:28 + 13:19
15. Jansová Romana BRU7650 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 59:19 + 14:10
16. Tužilová Štěpánka LPU7052 OK Lokomotiva Pardubice 61:38 + 16:29
17. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 68:02 + 22:53
18. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 68:30 + 23:21
19. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 68:39 + 23:30
20. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 70:20 + 25:11
21. Školníková Marcela BRU7452 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 74:42 + 29:33
22. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 76:03 + 30:54
23. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:14 + 31:05
24. Frömmelová Dana BRU7251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 76:33 + 31:24
25. Šodorová Magda NER NER 79:33 + 34:24
26. Netuková Hana SHK7052 TJ Slavia Hradec Králové 80:31 + 35:22
27. Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 81:08 + 35:59
28. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 82:40 + 37:31
29. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 86:17 + 41:08
30. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 92:09 + 47:00
Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D40C
5.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 60:33
2. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 70:09 + 9:36
3. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 71:30 + 10:57
4. Švadlenová Ivana CHC7151 K.O.B. Choceň 72:38 + 12:05
5. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 72:51 + 12:18
6. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 102:31 + 41:58
D45C
4.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:54
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 56:45 + 5:51
3. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 58:35 + 7:41
4. Chmelařová Marie SHK6352 TJ Slavia Hradec Králové 59:28 + 8:34
5. Mádlová Iva SHK6351 TJ Slavia Hradec Králové 62:09 + 11:15
6. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 64:13 + 13:19
7. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:18 + 13:24
8. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:46 + 16:52
9. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 69:17 + 18:23
10. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 69:38 + 18:44
11. Hausvaterová Marcela SHK6152 TJ Slavia Hradec Králové 70:38 + 19:44
12. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 84:59 + 34:05
D45D
3.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 52:37
2. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 56:16 + 3:39
3. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 58:17 + 5:40
4. Fundová Hana SHK6752 TJ Slavia Hradec Králové 59:08 + 6:31
5. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:21 + 10:44
6. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 64:56 + 12:19
7. Bernartová Ivana SHK6552 TJ Slavia Hradec Králové 65:36 + 12:59
8. Vlčková Pavla TYN6351 OOB SK Týniště nad Orlicí 66:18 + 13:41
9. Divecká Růžena SHK6753 TJ Slavia Hradec Králové 69:06 + 16:29
10. Bürgerová Kateřina LPU6755 OK Lokomotiva Pardubice 72:11 + 19:34
11. Holečková Zdeňka NER NER 72:18 + 19:41
12. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 73:42 + 21:05
13. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 83:56 + 31:19
14. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 86:07 + 33:30
15. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 88:14 + 35:37
D50C
4.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Iva SHK6151 TJ Slavia Hradec Králové 64:35
2. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:58 + 1:23
3. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 66:34 + 1:59
4. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 71:41 + 7:06
5. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 83:56 + 19:21
6. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 99:39 + 35:04
D55C
4.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 48:42
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 52:42 + 4:00
3. Fejlková Alice SHK5351 TJ Slavia Hradec Králové 55:35 + 6:53
4. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 57:53 + 9:11
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 58:39 + 9:57
6. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 60:25 + 11:43
7. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 66:13 + 17:31
8. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 72:22 + 23:40
9. Filipová Dagmar SHK5651 TJ Slavia Hradec Králové 72:41 + 23:59
10. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 75:47 + 27:05
11. Šabatková Zdena SHK5652 TJ Slavia Hradec Králové 78:00 + 29:18
12. Stulíková Zuzana SHK5751 TJ Slavia Hradec Králové 78:22 + 29:40
13. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 80:58 + 32:16
14. Vychodilová Jiřina SHK5951 TJ Slavia Hradec Králové 81:06 + 32:24
D60C
4.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 61:21
2. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 68:41 + 7:20
D65C
3.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 45:16
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:16
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 55:41 + 10:25
4. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 60:23 + 15:07
5. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 63:40 + 18:24
6. Lhotská Hana ZAM4651 OB T.J. Sokol Žamberk 64:06 + 18:50
H10N
3.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefan Jan STH0500 SK Studenec 19:08
2. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:22 + 7:14
3. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 26:50 + 7:42
4. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 27:51 + 8:43
5. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 29:40 + 10:32
6. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 31:21 + 12:13
7. Keřka Adam LPU0406 OK Lokomotiva Pardubice 32:45 + 13:37
8. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 35:04 + 15:56
9. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 36:20 + 17:12
10. Hora David PGP0601 SK Praga 36:54 + 17:46
11. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:53 + 20:45
12. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 40:02 + 20:54
12. Hanuš Filip VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:02 + 20:54
14. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:03 + 21:55
15. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 42:22 + 23:14
16. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:58 + 23:50
17. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:02 + 23:54
18. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:46 + 26:38
19. Hájek Matěj VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:14 + 35:06
20. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 67:04 + 47:56
H10C
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 36:54
2. Dohnálek Tomáš SHK0403 TJ Slavia Hradec Králové 38:47 + 1:53
3. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 52:58 + 16:04
4. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 54:28 + 17:34
5. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 55:05 + 18:11
6. Kodytek Adam SHK0402 TJ Slavia Hradec Králové 57:30 + 20:36
7. Černík Adam SHK0404 TJ Slavia Hradec Králové 58:03 + 21:09
8. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 62:43 + 25:49
9. Mühlbach Ivo STH0401 SK Studenec 63:38 + 26:44
10. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 64:27 + 27:33
11. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 66:11 + 29:17
12. Vitvar Radim SJC0404 TJ Sportcentrum Jičín 71:57 + 35:03
13. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 95:59 + 59:05
H12C
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 28:00
2. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 31:44 + 3:44
3. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 32:36 + 4:36
4. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:14 + 6:14
5. Waněk Hubert VRL0302 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:33 + 6:33
6. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 34:42 + 6:42
7. Tichý Lubomír SHK0303 TJ Slavia Hradec Králové 34:43 + 6:43
8. Šípek Stanislav SRK0304 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:47 + 7:47
9. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 36:13 + 8:13
10. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:40 + 9:40
11. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 42:55 + 14:55
12. Pachel Jakub ZAM0202 OB T.J. Sokol Žamberk 47:11 + 19:11
13. Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové 47:28 + 19:28
14. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 47:40 + 19:40
15. Franta Jonáš SJC0201 TJ Sportcentrum Jičín 48:39 + 20:39
16. Fencl Jáchym LPU0301 OK Lokomotiva Pardubice 49:54 + 21:54
17. Grundman Viktor CHC0301 K.O.B. Choceň 50:52 + 22:52
18. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:18 + 23:18
19. Vávra Jakub HOR0202 TJ Jiskra Hořice 51:35 + 23:35
20. Kuneš Vojtěch HOR0200 TJ Jiskra Hořice 52:46 + 24:46
21. Hák Petr NPA0301 SK LOB Nová Paka 56:24 + 28:24
22. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:10 + 34:10
23. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 70:59 + 42:59
H12D
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Viktor LPU0207 OK Lokomotiva Pardubice 54:25
2. Bureš Jan LPU0307 OK Lokomotiva Pardubice 58:34 + 4:09
3. Hanák Dominik LTU0200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:54 + 10:29
4. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 65:45 + 11:20
5. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:03 + 13:38
6. Makovský Vojtěch SHK0301 TJ Slavia Hradec Králové 68:25 + 14:00
7. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:44 + 17:19
8. Satranský Martin NPA0201 SK LOB Nová Paka 89:15 + 34:50
9. Suk Jakub LTU0201 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 93:49 + 39:24
Ešpandr Matěj SRK0305 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
Tichý Ondřej KOR0200 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H14C
5.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 35:47
2. Volák Ondřej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 37:26 + 1:39
3. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 41:50 + 6:03
4. Tichý Radomír SHK0000 TJ Slavia Hradec Králové 43:31 + 7:44
5. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:51 + 9:04
6. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 53:54 + 18:07
7. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 55:47 + 20:00
8. Kulhavý Tadeáš LPU0005 OK Lokomotiva Pardubice 57:29 + 21:42
9. Kučera Jan PHK0100 OK 99 Hradec Králové 64:54 + 29:07
10. Pekárek Jakub SJC0004 TJ Sportcentrum Jičín 65:23 + 29:36
11. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 67:52 + 32:05
12. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 68:19 + 32:32
13. Bürger Matěj LPU0009 OK Lokomotiva Pardubice 70:48 + 35:01
14. Jakeš Josef TYN0101 OOB SK Týniště nad Orlicí 74:25 + 38:38
15. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 76:28 + 40:41
16. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 82:30 + 46:43
17. Burket Vojtěch JIL0105 OK Jilemnice 82:48 + 47:01
18. Břeň Daniel SJC0102 TJ Sportcentrum Jičín 87:23 + 51:36
19. Školník Eduard BRU0103 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 88:25 + 52:38
20. Kolář Jan BRU0101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 94:21 + 58:34
21. Kolář Adam BRU0104 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 96:24 + 60:37
H14D
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dubský Vojtěch SJC0006 TJ Sportcentrum Jičín 40:05
2. Porkert Jan SHK0100 TJ Slavia Hradec Králové 43:00 + 2:55
3. Mařádek Jiří SJC0103 TJ Sportcentrum Jičín 46:13 + 6:08
4. Drašner Václav SHK0002 TJ Slavia Hradec Králové 52:01 + 11:56
5. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:38 + 17:33
6. Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 60:04 + 19:59
7. Sedlák Mikuláš LPU0103 OK Lokomotiva Pardubice 60:12 + 20:07
Závodný Jan BRU0201 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
H16C
6.80 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 45:48
2. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 48:13 + 2:25
3. Gebrt Jan SHK9801 TJ Slavia Hradec Králové 53:16 + 7:28
4. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 56:39 + 10:51
5. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:23 + 20:35
6. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:24 + 21:36
6. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 67:24 + 21:36
8. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 67:55 + 22:07
9. Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 68:29 + 22:41
10. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 69:16 + 23:28
11. Lauterbach David ZAM9801 OB T.J. Sokol Žamberk 71:13 + 25:25
12. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 71:39 + 25:51
13. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 73:01 + 27:13
14. Tomeš Jan VRL9801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:41 + 28:53
15. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 77:29 + 31:41
16. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 79:46 + 33:58
17. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 83:22 + 37:34
18. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 88:38 + 42:50
19. Hůlek Matěj PHK9904 OK 99 Hradec Králové 89:42 + 43:54
20. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 92:55 + 47:07
21. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 94:43 + 48:55
22. Burket Tomáš JIL9805 OK Jilemnice 101:04 + 55:16
23. Hajný Vojtěch JIL9902 OK Jilemnice 106:42 + 60:54
24. Friml Dominik ZAM9901 OB T.J. Sokol Žamberk 115:52 + 70:04
25. Pučan Martin LPU9908 OK Lokomotiva Pardubice 116:27 + 70:39
H16D
4.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tobiáš Matěj LPU3 OK Lokomotiva Pardubice 67:06
2. Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:00 + 19:54
Kahoun Adam LTU9903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Winter Luboš LTU9904 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H18C
8.80 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 70:14
2. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 70:21 + 0:07
3. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 75:20 + 5:06
4. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 76:49 + 6:35
5. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 77:25 + 7:11
6. Růžička Adam PHK9704 OK 99 Hradec Králové 79:01 + 8:47
7. Holubář Bartoloměj KUO9602 KOB Ústí nad Orlicí 81:09 + 10:55
8. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 84:15 + 14:01
9. Trejbal Václav SHK9604 TJ Slavia Hradec Králové 87:02 + 16:48
10. Ježdík Václav ZAM9605 OB T.J. Sokol Žamberk 95:19 + 25:05
11. Bezdíček Kryštof LPU9706 OK Lokomotiva Pardubice 98:26 + 28:12
12. Preininger Kryštof DOB9601 KOB Dobruška 111:19 + 41:05
13. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 127:20 + 57:06
H21A
12.90 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8418
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 89:28 8665
2. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 90:19 + 0:51 8584
3. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 91:06 + 1:38 8510
4. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 94:25 + 4:57 8194
5. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 97:24 + 7:56 7911
6. Hora Zbyněk PGP8000 SK Praga 98:09 + 8:41 7839
7. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 98:36 + 9:08 7797
8. Pýcha Lukáš SNA8402 TJ START Náchod 98:37 + 9:09 7795
9. Hanč Petr DOB8022 KOB Dobruška 101:57 + 12:29 7478
10. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 102:43 + 13:15 7405
11. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 103:25 + 13:57 7339
12. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 112:17 + 22:49 6495
13. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 115:27 + 25:59 6194
14. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 120:07 + 30:39 5750
15. Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 186:08 + 96:40 0
Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering DISK 0
H21C
9.40 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7479
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 70:34 7762
2. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 72:13 + 1:39 7587
3. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 72:42 + 2:08 7536
4. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 73:33 + 2:59 7445
5. Weiner Jakub SHK7911 TJ Slavia Hradec Králové 73:37 + 3:03 7438
6. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 74:22 + 3:48 7359
7. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 75:14 + 4:40 7267
8. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 76:32 + 5:58 7129
9. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:32 + 7:58 6916
10. Svoboda Ondřej SHK7605 TJ Slavia Hradec Králové 79:08 + 8:34 6852
11. Chmelař Tomáš SHK8501 TJ Slavia Hradec Králové 79:29 + 8:55 6815
12. Burdych Tomáš BRM8201 Sokol Burdych 79:43 + 9:09 6791
13. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 79:44 + 9:10 6789
14. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 83:34 + 13:00 6382
15. Kosek Jan SRK9507 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 91:05 + 20:31 5583
16. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:21 + 22:47 5343
17. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 93:49 + 23:15 5293
18. Tomalík Ondřej SHK8904 TJ Slavia Hradec Králové 95:45 + 25:11 5088
19. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 98:18 + 27:44 4817
20. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 101:13 + 30:39 4507
21. Vrbata Michal VRL7507 OOS TJ Spartak Vrchlabí 105:47 + 35:13 4022
Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice DISK 0
Severýn Otto 4ZC7400 HO Komorní výtah DISK
H21D
6.20 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4790
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 49:49 5357
2. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 57:12 + 7:23 4703
3. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 58:23 + 8:34 4598
4. Klouček Martin STH9301 SK Studenec 60:00 + 10:11 4455
5. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 60:05 + 10:16 4447
6. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 62:03 + 12:14 4273
7. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 63:29 + 13:40 4146
8. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 63:34 + 13:45 4138
9. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:56 + 14:07 4106
10. Sokol Milan BRM7201 Sokol Burdych 66:46 + 16:57 3855
11. Souček Tomáš PHK8202 OK 99 Hradec Králové 66:59 + 17:10 3836
12. Hromádko Přemysl BRM7601 Sokol Burdych 68:02 + 18:13 3743
13. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 69:51 + 20:02 3582
14. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:34 + 20:45 3518
15. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 74:00 + 24:11 3214
16. Gašpar Patrik BRU9500 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 122:00 + 72:11 0
Kaštánek Petr LPU8607 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H35C
8.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:01
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 71:40 + 5:39
3. Toužil Karel SHK7602 TJ Slavia Hradec Králové 73:57 + 7:56
4. Čáp Ondřej DOB7405 KOB Dobruška 75:35 + 9:34
5. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Králové 75:46 + 9:45
6. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 75:49 + 9:48
7. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 81:03 + 15:02
8. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 81:46 + 15:45
9. Myslivec Tomáš SHK7002 TJ Slavia Hradec Králové 84:55 + 18:54
10. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 86:15 + 20:14
11. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 90:33 + 24:32
12. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 95:27 + 29:26
13. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 108:22 + 42:21
H35D
6.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:50
2. Kronika Miroslav 22C7100 www.SPORTeM.info 57:14 + 0:24
3. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 60:35 + 3:45
4. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 63:19 + 6:29
5. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 69:50 + 13:00
6. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 70:40 + 13:50
7. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 70:55 + 14:05
8. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 71:34 + 14:44
9. Škop Milan CET7602 TJ Loko Česká Třebová 71:50 + 15:00
10. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 72:21 + 15:31
11. Háp Petr PHK7201 OK 99 Hradec Králové 73:27 + 16:37
12. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 73:58 + 17:08
13. Školník Jan BRU7301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 76:09 + 19:19
14. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 80:19 + 23:29
15. Beseda Pavel CHT6910 OOB SK Chrast 85:26 + 28:36
16. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 86:11 + 29:21
17. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 86:12 + 29:22
18. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 88:24 + 31:34
19. Vodňanský Jaroslav BRM6101 Sokol Burdych 89:56 + 33:06
20. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 91:26 + 34:36
21. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 95:13 + 38:23
22. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 101:35 + 44:45
23. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 101:57 + 45:07
24. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 109:09 + 52:19
25. Borovička Tomáš ZAM7001 OB T.J. Sokol Žamberk 111:45 + 54:55
26. Šodor Kristián NER NER 119:34 + 62:44
27. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 128:29 + 71:39
28. Pilař Pavel NER NER 129:41 + 72:51
Širůček Jaromír 73C6200 xxx DISK
H40C
8.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 64:55
2. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:35 + 1:40
3. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:50 + 5:55
4. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 91:13 + 26:18
5. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 100:12 + 35:17
6. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 107:32 + 42:37
H45C
7.40 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:27
2. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 62:17 + 2:50
3. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 67:06 + 7:39
4. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 74:14 + 14:47
5. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 74:38 + 15:11
6. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 75:06 + 15:39
7. Hausvater Karel SHK5801 TJ Slavia Hradec Králové 75:48 + 16:21
8. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:36 + 18:09
9. Chmelař Pavel SHK6402 TJ Slavia Hradec Králové 77:45 + 18:18
10. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 78:07 + 18:40
11. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 79:18 + 19:51
12. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:31 + 20:04
13. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB T.J. Sokol Žamberk 79:34 + 20:07
14. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 80:08 + 20:41
15. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:37 + 28:10
16. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 90:29 + 31:02
17. Souček Karel SHK6601 TJ Slavia Hradec Králové 92:06 + 32:39
18. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 95:55 + 36:28
19. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 96:34 + 37:07
H45D
5.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 TJ Slavia Hradec Králové 56:59
2. Funda Michal SHK6403 TJ Slavia Hradec Králové 58:04 + 1:05
3. Filip Aleš SHK5501 TJ Slavia Hradec Králové 58:44 + 1:45
4. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:10 + 3:11
5. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 60:26 + 3:27
6. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 62:20 + 5:21
7. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 63:16 + 6:17
8. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 64:55 + 7:56
9. Vychodil Tomáš SHK6301 TJ Slavia Hradec Králové 65:40 + 8:41
10. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:52 + 9:53
11. Kment Libor LPU6703 OK Lokomotiva Pardubice 68:19 + 11:20
12. Novák Jiří VAM6301 OOB Vamberk 69:41 + 12:42
13. Handl Jindřich SRK6702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 70:08 + 13:09
14. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 70:14 + 13:15
15. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 70:18 + 13:19
16. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 72:14 + 15:15
17. Svoboda Miloslav SHK5901 TJ Slavia Hradec Králové 72:57 + 15:58
18. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 73:48 + 16:49
19. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 74:15 + 17:16
20. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 74:27 + 17:28
21. Divecký Josef SHK6102 TJ Slavia Hradec Králové 74:30 + 17:31
22. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:01 + 18:02
23. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 75:46 + 18:47
24. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 77:08 + 20:09
25. Kružík Petr VAM6600 OOB Vamberk 80:37 + 23:38
26. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:06 + 28:07
27. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 85:23 + 28:24
28. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 85:27 + 28:28
29. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 86:14 + 29:15
H50C
7.40 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 67:08
2. Kotlář Vladimír VAM5401 OOB Vamberk 70:43 + 3:35
3. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 74:05 + 6:57
4. Gazdačko Milan SHK5702 TJ Slavia Hradec Králové 76:36 + 9:28
5. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 78:11 + 11:03
6. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 80:49 + 13:41
7. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 81:00 + 13:52
8. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 81:44 + 14:36
9. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 83:57 + 16:49
10. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 93:15 + 26:07
H55C
6.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:32
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 60:41 + 0:09
3. Vykysalý Miroslav PHK5902 OK 99 Hradec Králové 67:55 + 7:23
4. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 67:59 + 7:27
5. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 72:03 + 11:31
6. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 72:36 + 12:04
7. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 74:16 + 13:44
8. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 74:24 + 13:52
9. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 80:48 + 20:16
10. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 82:49 + 22:17
11. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 84:31 + 23:59
12. Junek Petr STH5501 SK Studenec 86:08 + 25:36
13. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 94:32 + 34:00
14. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:40 + 40:08
H55D
4.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tobiška Václav ZAM4401 OB T.J. Sokol Žamberk 46:32
2. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 48:33 + 2:01
3. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 52:28 + 5:56
4. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 54:19 + 7:47
5. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 54:49 + 8:17
6. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 55:10 + 8:38
7. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 55:20 + 8:48
8. Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 56:14 + 9:42
9. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:12 + 10:40
10. Sajbrt Václav PHK5402 OK 99 Hradec Králové 65:56 + 19:24
11. Fejlek Vojtěch SHK5202 TJ Slavia Hradec Králové 69:43 + 23:11
12. Malátek Jaroslav VAM4801 OOB Vamberk 86:32 + 40:00
13. Šabatka Petr SHK5703 TJ Slavia Hradec Králové 88:25 + 41:53
H60C
6.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 55:49
2. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 56:31 + 0:42
3. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 58:41 + 2:52
4. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 58:50 + 3:01
5. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 59:57 + 4:08
6. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:43 + 4:54
7. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:33 + 6:44
8. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 63:54 + 8:05
9. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 66:55 + 11:06
10. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 76:14 + 20:25
11. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:18 + 30:29
12. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 107:04 + 51:15
13. Liberský Mirko MKP5100 SK Meteor Kačerov Praha 108:52 + 53:03
H65C
4.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Edward Bartkowiak 34P4800 WKS Grunwald Poznań 47:44
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:00 + 0:16
3. Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín 49:10 + 1:26
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 52:31 + 4:47
5. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 61:12 + 13:28
6. Rychlý Rudolf PHK4101 OK 99 Hradec Králové 64:33 + 16:49
7. Zemánek Bohumil VRL3601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:09 + 17:25
8. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 72:25 + 24:41
9. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 73:59 + 26:15
10. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 77:00 + 29:16
11. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 78:38 + 30:54
12. Springer Michal PHK4601 OK 99 Hradec Králové 80:24 + 32:40
13. Máslo Miroslav SHK4001 TJ Slavia Hradec Králové 81:57 + 34:13
14. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 90:31 + 42:47
15. Daníček Josef SRK4901 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 93:36 + 45:52
H65D
3.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 45:03
HDR
3.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 27:01
2. Slavík Matěj CHC K.O.B. Choceň 27:23 + 0:22
3. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 27:50 + 0:49
4. Kuczera Jonáš NER NER 28:41 + 1:40
5. Škop Jonáš CET0602 TJ Loko Česká Třebová 30:37 + 3:36
6. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 30:57 + 3:56
7. Zachovalová Eva NER NER 31:17 + 4:16
8. Lelek Jan VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:37 + 4:36
9. Tuma Lukáš SJC TJ Sportcentrum Jičín 31:51 + 4:50
10. Jirásek Petr BRU0700 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 33:12 + 6:11
11. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:28 + 6:27
12. Matušinec Jakub PHK OK 99 Hradec Králové 34:28 + 7:27
13. Katera David 22C0600 www.SPORTeM.info 35:14 + 8:13
14. Havelka Pepa SJC TJ Sportcentrum Jičín 35:31 + 8:30
15. Musilová Johana KUO0899 KOB Ústí nad Orlicí 35:48 + 8:47
16. Machová Tereza PHK0653 OK 99 Hradec Králové 35:55 + 8:54
17. Hobza Vítek NPA0403 SK LOB Nová Paka 36:07 + 9:06
18. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 36:09 + 9:08
19. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 36:13 + 9:12
20. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 36:40 + 9:39
21. Knob Viktor VRL0602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:27 + 10:26
22. Netuková Anežka SHK0750 TJ Slavia Hradec Králové 37:34 + 10:33
23. Příkazský Josef PHK OK 99 Hradec Králové 38:09 + 11:08
24. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 38:15 + 11:14
25. Vrbata Michal VRL0603 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:41 + 11:40
26. Hora Jan PGP0901 SK Praga 38:51 + 11:50
27. Osvald Václav NER NER 38:55 + 11:54
28. Kundrtová Lucie PHK0560 OK 99 Hradec Králové 39:56 + 12:55
29. Málek Ondřej LPU0402 OK Lokomotiva Pardubice 40:25 + 13:24
30. Macner Jakub NER NER 40:33 + 13:32
31. Müllerová Kateřina VAM0750 OOB Vamberk 40:44 + 13:43
32. Hanušová Markéta NER NER 41:16 + 14:15
33. Škopová Eva CET0151 TJ Loko Česká Třebová 41:19 + 14:18
34. Hampl David NER NER 41:31 + 14:30
35. Pácal Frantisek 7XC0800 Samlerovi 42:57 + 15:56
36. Mornštejnová Natálie NER NER 43:30 + 16:29
37. Suchánek Adam NER NER 43:48 + 16:47
38. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:29 + 17:28
39. Kejvalová Radka NER NER 44:40 + 17:39
40. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 44:53 + 17:52
41. Kruliš Janek NER NER 45:04 + 18:03
42. Harazinová Tereza VLI0850 Slavia Liberec orienteering 45:43 + 18:42
43. Samler Ondřej NNN0900 Neregistrovaní 45:58 + 18:57
44. Choutková Naďa NER NER 46:11 + 19:10
45. Harazinová Zuzana VLI0650 Slavia Liberec orienteering 46:50 + 19:49
46. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:58 + 19:57
47. Samlerová Adéla NNN0750 Neregistrovaní 47:31 + 20:30
48. Šolc Jindřich LPU2 OK Lokomotiva Pardubice 49:40 + 22:39
49. Snopek Jáchym VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:17 + 25:16
50. Zapadlová Johana NER NER 52:23 + 25:22
51. Vaculovičová Alžběta DCE0950 KOB Dobřichovice 52:30 + 25:29
52. Vaculovič Matěj DCE1000 KOB Dobřichovice 52:53 + 25:52
53. Osvald Jan NER NER 53:54 + 26:53
54. Hanušová Markéta VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:54 + 28:53
55. Svejštil Martin ZAM1001 OB T.J. Sokol Žamberk 67:06 + 40:05
56. Juška Vojta NER NER 67:55 + 40:54
57. Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 69:32 + 42:31
58. Lenděl Jiří NER NER 74:07 + 47:06
59. Besedová Barborka CHT1051 OOB SK Chrast 75:58 + 48:57
60. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:33 + 51:32
61. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:06 + 52:05
Krejčí Milan KOR0201 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Háková Valentýna NER NER DISK
Burešová Aneta NER NER DISK
Smith Laura VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
P
2.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uhlík Michal NER NER 36:35
2. Hindráková Kateřina LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:10 + 0:35
3. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 41:50 + 5:15
4. Sahulová Šárka LPU OK Lokomotiva Pardubice 45:03 + 8:28
5. PilnýJiří VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:46 + 11:11
6. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:09 + 14:34
7. Brancuský Zdeněk NER NER 56:02 + 19:27
8. Kodytek Aleš SHK9999 TJ Slavia Hradec Králové 58:45 + 22:10
9. Kodytková Karolina SHK9998 TJ Slavia Hradec Králové 60:17 + 23:42
10. Samlerová Darina 7XC8050 Samlerovi 62:18 + 25:43
11. Sahulová Mirka NER NER 62:29 + 25:54
12. Hobzová Jitka NER NER 62:43 + 26:08
13. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 66:52 + 30:17
14. Kolářová Zuzana BRU9452 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:25 + 30:50
15. Neumannová Blanka NER NER 67:40 + 31:05
16. Hejtmánková Ivana BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 68:24 + 31:49
17. Charvátová Kateřina SHK TJ Slavia Hradec Králové 68:45 + 32:10
18. Valtar Luděk BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 69:12 + 32:37
19. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:29 + 33:54
20. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 71:41 + 35:06
21. Čermák Libor PHK OK 99 Hradec Králové 72:10 + 35:35
22. Barnet Vojtěch ZAM0203 OB T.J. Sokol Žamberk 72:20 + 35:45
23. Barnetová Věra ZAM7651 OB T.J. Sokol Žamberk 72:28 + 35:53
24. Rusz Vratislav KUN9801 TJ Sokol Kunvald 72:30 + 35:55
25. Stulíková Barbora NER NER 79:13 + 42:38
26. Sehnal Vojhtěcjh NER NER 81:00 + 44:25
27. Sehnal Tomáš 6UC6700 K.O.Poděbrady 81:04 + 44:29
28. Hanuš Vladimír VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:12 + 51:37
29. Jansa Tomáš BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 93:33 + 56:58
30. Černá Petra ALB OOB Albrechtice nad Orlicí 95:09 + 58:34
31. Jansa Radek BRU0002 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 95:28 + 58:53
32. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 98:50 + 62:15
33. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 127:14 + 90:39
Espandrová Eliška SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
Procházková Jaroslava NER NER DISK
Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kindlová Lucie BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
T
4.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hobza Martin NER MKP MKP - SK Meteor Kačerov Praha 54:44
2. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 58:35 + 3:51
3. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:42 + 17:58
4. Neumann David NER NER 87:33 + 32:49
5. Kosíková Helena NER NER 114:47 + 60:03
6. Morávek Martin NER NER 134:25 + 79:41
Háp Ondřej PHK9702 OK 99 Hradec Králové DISK