O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
01.06.2014
Místo konání:
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
Mapa:
Ředitel závodu:
Kratschmerová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Klech Richard - R1
Stavitel tratí:
Matuš Vojtěch
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     P3     P5    
D10N
3.30 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martínková Lenka KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:28
2. Vojteskova Aneta KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 24:34 + 1:06
3. Říhová Barbora KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:35 + 2:07
4. Tomčíková Eliška VRB0555 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 25:43 + 2:15
5. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 31:41 + 8:13
6. Flaume Emma NNN C Neregistrovaní 38:03 + 14:35
7. Kotůlková Martina AOP0650 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:02 + 16:34
D10
1.80 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 24:22
2. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 27:13 + 2:51
3. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:47 + 4:25
4. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 30:27 + 6:05
5. Procnerová Veronika BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek 32:35 + 8:13
6. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 42:18 + 17:56
7. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 56:54 + 32:32
8. Good Keliska 7JC C 72:55 + 48:33
D12
2.20 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie AOP0350 B Přátelé orientačního běhu Opava 20:24
2. Ciencialová Daniela TRI0254 B TJ TŽ Třinec 27:00 + 6:36
3. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 27:54 + 7:30
4. Mrozek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 28:06 + 7:42
5. Supiková Kateřina TRI0351 C TJ TŽ Třinec 30:34 + 10:10
6. Kantorová Anna TRI0352 B TJ TŽ Třinec 33:00 + 12:36
7. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:13 + 21:49
8. Wieclawová Klára KRN0350 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:20 + 25:56
Flaume Nora NNN C Neregistrovaní DISK
D14
2.60 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 25:34
2. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 26:43 + 1:09
3. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 33:30 + 7:56
Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec DISK
D16
2.90 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 27:42
2. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 30:41 + 2:59
3. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 30:51 + 3:09
4. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 45:24 + 17:42
D18
3.20 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 35:15
2. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 40:10 + 4:55
3. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 42:29 + 7:14
4. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 43:39 + 8:24
D21
4.60 km, 155 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5946
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:54 6446
2. Junová Gabriela KRN7676 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:49 + 2:55 6069
3. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 49:49 + 5:55 5680
4. Wysocka Malwina 24P8500 C Slask O-Team 52:08 + 8:14
5. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:19 + 8:25 5357
6. Moravcová Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 54:21 + 10:27 5093
7. Svobodová Klára SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava 56:02 + 12:08 4875
8. Galatíková Lucie SBR9550 B SKOB Bruntál 58:10 + 14:16 4599
9. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 59:58 + 16:04 4366
10. Pietraszková Lenka OOP8250 C TJ Opava 66:32 + 22:38 3516
11. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 71:46 + 27:52 2838
12. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 72:01 + 28:07 2806
13. Fujáková Katka HAV8550 C SKOB Baník Havířov 75:57 + 32:03 2297
14. Stoszková Jana AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opava 81:21 + 37:27 1598
D35
3.90 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 40:24
2. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 48:02 + 7:38
3. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 52:30 + 12:06
4. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 53:57 + 13:33
5. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 54:51 + 14:27
6. Proboszová Zuzana HAV7250 C SKOB Baník Havířov 57:48 + 17:24
7. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 60:26 + 20:02
8. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 60:57 + 20:33
9. Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 66:48 + 26:24
10. Kovalčíková Eva AOP7852 C Přátelé orientačního běhu Opava 67:27 + 27:03
11. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 71:04 + 30:40
12. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 71:33 + 31:09
13. Bogucka Jaroszek anna 42P7050 C MUKS Gliwice 82:20 + 41:56
D45
3.40 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 42:25
2. Tesařová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 42:42 + 0:17
3. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 46:55 + 4:30
4. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 49:45 + 7:20
5. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Baník Havířov 50:10 + 7:45
6. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 72:49 + 30:24
7. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 75:43 + 33:18
D55
2.90 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 47:16
2. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 51:02 + 3:46
3. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 53:13 + 5:57
H10N
3.30 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 21:14
2. Damek Ondřej TRI0503 C TJ TŽ Třinec 21:39 + 0:25
3. Buryan Jan MOV0400 C SKOB Ostrava 23:08 + 1:54
4. Daněk Vít KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:46 + 2:32
5. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 24:57 + 3:43
6. Tkáč Karel KRN0406 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:14 + 5:00
7. Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:58 + 7:44
8. Šír Matěj KRN0700 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:51 + 8:37
9. Malý Tomáš VRB0414 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 33:15 + 12:01
10. Langer Adam VRB0424 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 33:40 + 12:26
11. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 38:02 + 16:48
12. Pscolka Petr HAV C SKOB Baník Havířov 38:17 + 17:03
13. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 71:04 + 49:50
Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava DISK
MS Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:36 + 7:22
H10
1.80 km, 50 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 24:11
2. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 25:19 + 1:08
3. Vojáček Jan BFM0401 C SKOB Frýdek - Místek 73:59 + 49:48
H12
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:45
2. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 25:54 + 7:09
3. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 25:56 + 7:11
4. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 29:20 + 10:35
5. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 29:44 + 10:59
6. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 33:03 + 14:18
7. Luzny Martin HAV C SKOB Baník Havířov 47:32 + 28:47
8. Vojáček Tomáš BFM0201 C SKOB Frýdek - Místek 49:14 + 30:29
9. Rohner Přemek KRN0304 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:58 + 34:13
10. Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 55:41 + 36:56
11. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 59:05 + 40:20
MS Koryčan Tomáš VRB9901 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 32:59 + 14:14
H14
3.00 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 23:06
2. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 27:00 + 3:54
3. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 29:13 + 6:07
4. Urban Michal KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:26 + 10:20
5. Gros Filip OOP0000 C TJ Opava 35:56 + 12:50
6. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 38:16 + 15:10
7. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 39:32 + 16:26
8. Dorčák Jan MOV0103 B SKOB Ostrava 41:41 + 18:35
9. Kaděra Vojta HAV0000 B SKOB Baník Havířov 43:22 + 20:16
10. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Baník Havířov 44:17 + 21:11
11. Juna Michal KRN0102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:10 + 22:04
12. Buryan Patrik MOV0005 C SKOB Ostrava 45:49 + 22:43
13. Švec František KRN0106 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:27 + 24:21
14. Tkáč Milan KRN0005 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:43 + 26:37
15. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 55:02 + 31:56
16. Juna Tomáš KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:41 + 47:35
Martínek Jan KRN0105 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H16
3.20 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 24:34
2. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 27:26 + 2:52
3. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 31:05 + 6:31
4. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 33:28 + 8:54
5. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 42:33 + 17:59
6. Prikryl Tomas VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 61:42 + 37:08
Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec DISK
H18
3.80 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 34:33
2. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 41:35 + 7:02
3. Padrta Pavel MOV9700 B SKOB Ostrava 44:03 + 9:30
4. Pasek Marcin 11P9600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 50:02 + 15:29
H21
5.30 km, 205 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7721
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:10 8335
2. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:46 + 2:36 7899
3. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 49:39 + 5:29
4. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:47 + 5:37 7392
5. Žaloudík Jiří LOV8601 C lepus.cz 50:12 + 6:02 7322
6. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 55:21 + 11:11 6458
7. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 57:59 + 13:49
8. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 63:07 + 18:57 5154
9. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 66:14 + 22:04 4630
10. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:27 + 22:17 4594
11. Peterek Vít AOP8600 C Přátelé orientačního běhu Opava 67:08 + 22:58 4479
12. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 67:44 + 23:34 4379
13. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 69:25 + 25:15 4096
14. Hala Lukáš KAR8501 C SK Karlovice 69:55 + 25:45 4012
15. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 79:32 + 35:22 2397
16. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 81:24 + 37:14 2084
17. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 83:38 + 39:28 1709
18. Ticháček Jan AOP8000 C Přátelé orientačního běhu Opava 86:57 + 42:47 1152
19. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 88:37 + 44:27 872
20. Zeman Radek NNN C Neregistrovaní 92:40 + 48:30
21. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 98:01 + 53:51
22. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 121:07 + 76:57 0
Jaroszek Jakub 42P9800 C MUKS Gliwice DISK
Jaroszek Radosław 42P9400 C MUKS Gliwice DISK
Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek DISK 0
H35
4.50 km, 170 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 38:32
2. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:49 + 0:17
3. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 39:38 + 1:06
4. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:49 + 1:17
5. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:40 + 3:08
6. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 42:00 + 3:28
7. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 45:35 + 7:03
8. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 46:29 + 7:57
9. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 46:59 + 8:27
10. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 50:17 + 11:45
11. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 51:32 + 13:00
12. Valyavka Volodymyr SVK C 52:20 + 13:48
13. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 54:37 + 16:05
14. Juřeník Jiří MOV7901 C SKOB Ostrava 55:16 + 16:44
15. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 66:20 + 27:48
16. Kotůlek Jan AOP7801 C Přátelé orientačního běhu Opava 66:39 + 28:07
17. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 85:19 + 46:47
Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice DISK
H45
4.10 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:18
2. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 39:39 + 4:21
3. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 43:08 + 7:50
4. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:58 + 9:40
5. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 45:06 + 9:48
5. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 45:06 + 9:48
7. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 47:20 + 12:02
8. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 48:46 + 13:28
9. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:17 + 13:59
10. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 50:13 + 14:55
11. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 52:27 + 17:09
12. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 57:15 + 21:57
13. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 58:14 + 22:56
14. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 62:30 + 27:12
15. Břečka Tomáš AOP6800 C Přátelé orientačního běhu Opava 71:46 + 36:28
H55
3.40 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 34:56
2. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:25 + 2:29
3. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 40:37 + 5:41
4. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 41:44 + 6:48
5. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 41:45 + 6:49
6. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 42:40 + 7:44
7. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:55 + 8:59
8. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 44:11 + 9:15
9. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 50:25 + 15:29
10. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 53:46 + 18:50
11. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 55:24 + 20:28
12. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 57:19 + 22:23
H65
3.00 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 36:46
2. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 39:01 + 2:15
3. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 49:31 + 12:45
4. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 55:07 + 18:21
5. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 60:09 + 23:23
6. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 64:12 + 27:26
7. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 66:43 + 29:57
8. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 73:47 + 37:01
9. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 87:25 + 50:39
10. Vyhnalik Zdenek KAR C SK Karlovice 87:52 + 51:06
P3
3.10 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 31:56
2. Hrouzová Jiřina KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:53 + 7:57
3. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 41:43 + 9:47
4. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 43:44 + 11:48
5. Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 46:55 + 14:59
6. Good Ludmila 7JC C 52:24 + 20:28
7. Říhová Pavlína KRN7777 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:47 + 22:51
8. Good Martin 7JC C 54:54 + 22:58
9. Pannová Vendula NNN9551 C Neregistrovaní 55:01 + 23:05
10. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 60:14 + 28:18
11. Smrečková Emilka 7JC8750 C 62:18 + 30:22
12. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 62:24 + 30:28
13. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 68:21 + 36:25
14. Magrini Nikola SBR0001 C SKOB Bruntál 69:47 + 37:51
15. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 70:37 + 38:41
16. Vavrikova Iveta NNN C Neregistrovaní 70:56 + 39:00
17. Svestkova Magda SOP C OOB TJ Slezan Opava 72:58 + 41:02
18. Vellech Aleš MOV8000 C SKOB Ostrava 77:11 + 45:15
19. Buryanová Kateřina MOV7351 C SKOB Ostrava 78:19 + 46:23
20. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 83:12 + 51:16
21. Hulová Petra 7JC8950 C 90:42 + 58:46
22. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 105:39 + 73:43
Kertezsova Hana KAR7950 C SK Karlovice DISK
Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec DISK
P5
4.90 km, 155 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 55:23
2. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 65:07 + 9:44
3. Czasch Jan 7JC8400 C 70:31 + 15:08
4. Nováček Martin 7JC8900 C 88:43 + 33:20
5. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 93:23 + 38:00
6. Ohnoutka Marek VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 112:32 + 57:09
7. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 128:48 + 73:25
8. Bolacky Marek SOP C OOB TJ Slezan Opava 134:04 + 78:41
Vojacek Tomas BFM C SKOB Frýdek - Místek DISK