O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.06.2014
Místo konání:
Bohdašín u Červeného Kostelce
Pořadatel:
SNA - TJ START Náchod
Mapa:
Švédský vrch (1:10000)
Ředitel závodu:
Pýcha Lukáš
Hlavní rozhodčí:
Slavík Pavel
Stavitel tratí:
Sokolář Zdeněk
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 631 závodníků. Nebyl podán žádný protest. Dva závodníci utrpěli vážnější zranění a byli ošetřeni v cíli a v nemocnici v Náchodě. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
D10N
1.80 km, 125 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:38
2. Brancúská Monika LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 26:49 + 0:11
3. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 30:55 + 4:17
4. Rychterová Lucie PHK0557 OK 99 Hradec Králové 31:14 + 4:36
5. Řeháková Andrea SJC0556 TJ Sportcentrum Jičín 32:24 + 5:46
6. Hanušová Kateřina VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:44 + 7:06
7. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:11 + 8:33
8. Machová Tereza PHK0653 OK 99 Hradec Králové 35:33 + 8:55
9. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 36:00 + 9:22
10. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:42 + 11:04
11. Hájková Marie VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:02 + 13:24
Mitkovová Jindřiška LTU0550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D10C
1.60 km, 100 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 19:04
2. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 23:52 + 4:48
3. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:59 + 4:55
4. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:12 + 7:08
5. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 26:39 + 7:35
6. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 27:15 + 8:11
7. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 29:08 + 10:04
8. Kroniková Sylvie SHK0450 TJ Slavia Hradec Králové 34:34 + 15:30
9. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 35:19 + 16:15
D12C
2.90 km, 140 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:23
2. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 32:12 + 0:49
3. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 33:41 + 2:18
4. Holečková Petra SHK0250 TJ Slavia Hradec Králové 34:00 + 2:37
5. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 34:57 + 3:34
6. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 35:12 + 3:49
7. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 36:42 + 5:19
8. Mašatová Eliška PHK0251 OK 99 Hradec Králové 36:52 + 5:29
9. Kodytková Denisa SHK0252 TJ Slavia Hradec Králové 39:08 + 7:45
10. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 42:42 + 11:19
11. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 11:21
12. Kuchařová Rozálie SJC0251 TJ Sportcentrum Jičín 44:02 + 12:39
13. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 45:51 + 14:28
14. Raková Petra SHK0251 TJ Slavia Hradec Králové 46:44 + 15:21
15. Ďoubalíková Lenka CHT0351 OOB SK Chrast 51:57 + 20:34
16. Suchá Simona SHK0351 TJ Slavia Hradec Králové 53:33 + 22:10
17. Musilová Elena KUO0399 KOB Ústí nad Orlicí 56:47 + 25:24
18. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:52 + 31:29
19. Krejcarová Bára BRU0351 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:03 + 39:40
D12D
2.50 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:22
2. Zimová Eliška LTU0250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:24 + 0:02
3. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 49:25 + 7:03
4. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 51:16 + 8:54
5. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:41 + 12:19
Jirásková Barbora BRU0352 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
Mlejnková Lucie KOR0251 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D14C
3.10 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 TJ Sportcentrum Jičín 27:46
2. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 30:36 + 2:50
3. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:36 + 3:50
4. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 33:29 + 5:43
5. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 34:18 + 6:32
6. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 34:32 + 6:46
7. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:40 + 6:54
8. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 38:25 + 10:39
8. Borovičková Valerie ZAM0051 OB T.J. Sokol Žamberk 38:25 + 10:39
10. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 42:28 + 14:42
11. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 44:29 + 16:43
12. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 45:25 + 17:39
13. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 46:59 + 19:13
14. Procházková Tereza ZAM0054 OB T.J. Sokol Žamberk 47:20 + 19:34
15. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 47:26 + 19:40
16. Ďoubalíková Marie CHT0153 OOB SK Chrast 48:24 + 20:38
17. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:44 + 22:58
18. Jelínková Zuzana CHC0151 K.O.B. Choceň 56:02 + 28:16
19. Kubíčková Iva ZAM0151 OB T.J. Sokol Žamberk 56:22 + 28:36
20. Dvořáková Anna JIL0154 OK Jilemnice 65:24 + 37:38
21. Tumová Adéla SJC0154 TJ Sportcentrum Jičín 66:02 + 38:16
22. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 67:15 + 39:29
23. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:08 + 40:22
24. Kroniková Štěpánka SHK0150 TJ Slavia Hradec Králové 85:20 + 57:34
25. Šimonová Klára SJC0155 TJ Sportcentrum Jičín 88:17 + 60:31
D14D
3.10 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějková Barbora SJC0156 TJ Sportcentrum Jičín 37:23
2. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 44:25 + 7:02
3. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 69:06 + 31:43
4. Roušalová Denisa SHK TJ Slavia Hradec Králové 70:39 + 33:16
5. Novotná Lucie PHK0053 OK 99 Hradec Králové 82:34 + 45:11
6. Brancúská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 85:56 + 48:33
D16C
4.40 km, 210 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 47:46
2. Jezdinská Natálie STH9954 SK Studenec 50:46 + 3:00
3. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 52:10 + 4:24
4. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:23 + 4:37
5. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 53:01 + 5:15
6. Barnetová Veronika ZAM9951 OB T.J. Sokol Žamberk 65:37 + 17:51
7. Zemanová Kateřina ZAM9851 OB T.J. Sokol Žamberk 69:52 + 22:06
8. Truněčková Kateřina PHK9953 OK 99 Hradec Králové 71:53 + 24:07
9. Zlámalová Nikola SJC9951 TJ Sportcentrum Jičín 78:46 + 31:00
10. Kmentová Barbora LPU9957 OK Lokomotiva Pardubice 90:04 + 42:18
D16D
3.00 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejcarová Anežka BRU9950 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 59:56
2. Kubečková Veronika PHK9853 OK 99 Hradec Králové 62:58 + 3:02
3. Tichá Gabriela KOR9950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:52 + 5:56
4. Dubská Veronika SJC TJ Sportcentrum Jičín 78:45 + 18:49
D18C
4.60 km, 220 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslivcová Markéta SHK9650 TJ Slavia Hradec Králové 64:02
2. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 78:46 + 14:44
3. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 80:08 + 16:06
D21C
5.50 km, 260 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7247
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 50:35 8135
2. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 61:05 + 10:30 6815
3. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 61:16 + 10:41 6792
4. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 65:12 + 14:37 6297
5. Novotná Barbora SHK8658 TJ Slavia Hradec Králové 65:25 + 14:50 6270
6. Toužilová Martina SHK8051 TJ Slavia Hradec Králové 68:35 + 18:00 5872
7. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 68:42 + 18:07 5857
8. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:52 + 18:17 5836
9. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 68:53 + 18:18 5834
10. Bolechová Anežka LPU9051 OK Lokomotiva Pardubice 70:09 + 19:34 5675
11. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 71:11 + 20:36 5545
12. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 71:17 + 20:42 5533
13. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:22 + 21:47 5396
14. Širůčková Daniela 73C7650 xxx 72:37 + 22:02
15. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:07 + 27:32 4674
16. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 84:11 + 33:36 3911
Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
D21D
4.30 km, 210 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3707
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 46:58 3894
2. Kodytková Iva VAM7751 OOB Vamberk 50:06 + 3:08 3659
3. Suchá Eva SHK7851 TJ Slavia Hradec Králové 51:18 + 4:20 3569
4. Hostinská Jana VAM8451 OOB Vamberk 60:26 + 13:28 2884
5. Chládková Zuzana ZAM9153 OB T.J. Sokol Žamberk 61:43 + 14:45 2788
6. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 63:08 + 16:10 2682
7. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 63:44 + 16:46 2637
8. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:59 + 22:01 2243
9. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 72:10 + 25:12 2005
10. Nymsová Marie TYN8651 OOB SK Týniště nad Orlicí 74:30 + 27:32 1830
11. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 75:26 + 28:28 1760
12. Sokolová Tereza BRM8451 Sokol Burdych 76:30 + 29:32 1680
13. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 76:40 + 29:42 1667
14. Lebedinská Romana LPU8257 OK Lokomotiva Pardubice 77:28 + 30:30 1607
15. Marešová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 110:17 + 63:19 0
16. Špinková Markéta 44C8550 Neregistrovaní 143:44 + 96:46
D35C
5.10 km, 240 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 52:44
2. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 53:07 + 0:23
3. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 56:05 + 3:21
4. Ďoubalíková Veronika CHT7351 OOB SK Chrast 57:03 + 4:19
5. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 59:14 + 6:30
6. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 63:18 + 10:34
7. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 63:20 + 10:36
8. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 63:22 + 10:38
9. Švadlenová Ivana CHC7151 K.O.B. Choceň 65:09 + 12:25
10. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 66:12 + 13:28
11. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 66:38 + 13:54
12. Rychterová Kateřina PHK7752 OK 99 Hradec Králové 69:44 + 17:00
13. Vojtíšková Erika LPU7651 OK Lokomotiva Pardubice 71:29 + 18:45
14. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 72:55 + 20:11
15. Kroniková Jana SHK7350 TJ Slavia Hradec Králové 73:20 + 20:36
16. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 76:13 + 23:29
17. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:26 + 24:42
18. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 78:44 + 26:00
19. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 81:50 + 29:06
20. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 88:34 + 35:50
Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka DISK
D35D
3.40 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háková Eva NPA6951 SK LOB Nová Paka 47:26
2. Hanušová Zdena SJC7253 TJ Sportcentrum Jičín 47:53 + 0:27
3. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 49:02 + 1:36
4. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 50:13 + 2:47
5. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:07 + 4:41
6. Štefanová Klára STH7752 SK Studenec 55:09 + 7:43
7. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 55:15 + 7:49
8. Koblížková Hana ZAM5851 OB T.J. Sokol Žamberk 55:19 + 7:53
9. Janků Radka SJC7353 TJ Sportcentrum Jičín 56:23 + 8:57
10. Dohnálková Jana SHK7252 TJ Slavia Hradec Králové 56:38 + 9:12
11. Netuková Hana SHK7052 TJ Slavia Hradec Králové 57:30 + 10:04
12. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 57:39 + 10:13
13. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 59:26 + 12:00
14. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 60:09 + 12:43
15. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 62:43 + 15:17
16. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:32 + 19:06
17. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:19 + 20:53
18. Langrová Monika SHK7251 TJ Slavia Hradec Králové 69:07 + 21:41
19. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 69:50 + 22:24
20. Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:34 + 24:08
21. Chládková Eva ZAM7051 OB T.J. Sokol Žamberk 71:51 + 24:25
22. Raková Miroslava SHK7250 TJ Slavia Hradec Králové 72:13 + 24:47
23. Kodytková Karolína SHK7750 TJ Slavia Hradec Králové 75:36 + 28:10
24. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:59 + 28:33
25. Frömmelová Dana BRU7251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 76:17 + 28:51
26. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 78:20 + 30:54
27. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 78:51 + 31:25
28. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 91:55 + 44:29
29. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 103:33 + 56:07
D45C
4.40 km, 210 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 63:27
2. Benešová Iva SJC6151 TJ Sportcentrum Jičín 65:24 + 1:57
3. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:44 + 3:17
4. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 67:06 + 3:39
5. Mádlová Iva SHK6351 TJ Slavia Hradec Králové 67:44 + 4:17
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 69:01 + 5:34
7. Chmelařová Marie SHK6352 TJ Slavia Hradec Králové 69:09 + 5:42
8. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 69:29 + 6:02
9. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:09 + 6:42
10. Novotná Iva SHK6151 TJ Slavia Hradec Králové 72:48 + 9:21
11. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 73:13 + 9:46
12. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 73:38 + 10:11
13. Hausvaterová Marcela SHK6152 TJ Slavia Hradec Králové 75:22 + 11:55
14. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 114:22 + 50:55
D45D
3.70 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepnerová Dagmar SHK5451 TJ Slavia Hradec Králové 61:23
2. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 61:33 + 0:10
3. Cabalková Ivana ZAM6351 OB T.J. Sokol Žamberk 62:26 + 1:03
4. Bienová Věra SJC5752 TJ Sportcentrum Jičín 65:36 + 4:13
5. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:17 + 8:54
6. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 71:00 + 9:37
7. Fundová Hana SHK6752 TJ Slavia Hradec Králové 73:57 + 12:34
8. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 74:57 + 13:34
9. Bernartová Ivana SHK6552 TJ Slavia Hradec Králové 76:58 + 15:35
10. Divecká Růžena SHK6753 TJ Slavia Hradec Králové 77:29 + 16:06
11. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:47 + 19:24
12. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 82:58 + 21:35
13. Holečková Zdeňka NNN6955 Neregistrovaní 83:45 + 22:22
14. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 87:09 + 25:46
15. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 87:44 + 26:21
16. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 94:57 + 33:34
17. Macháčková Jana SHK6450 TJ Slavia Hradec Králové 106:15 + 44:52
D55C
3.50 km, 170 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 51:06
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 54:49 + 3:43
3. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 57:42 + 6:36
4. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 60:09 + 9:03
5. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 66:07 + 15:01
6. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 73:15 + 22:09
7. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 75:26 + 24:20
8. Stulíková Zuzana SHK5751 TJ Slavia Hradec Králové 79:17 + 28:11
9. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 79:35 + 28:29
10. Filipová Dagmar SHK5651 TJ Slavia Hradec Králové 81:08 + 30:02
11. Svobodová Eva SHK5853 TJ Slavia Hradec Králové 81:16 + 30:10
12. Šabatková Zdena SHK5652 TJ Slavia Hradec Králové 84:36 + 33:30
D65C
3.00 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 52:24
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:11 + 4:47
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 62:12 + 9:48
4. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:49 + 13:25
5. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 74:36 + 22:12
6. Lhotská Hana ZAM4651 OB T.J. Sokol Žamberk 75:51 + 23:27
H10N
1.60 km, 125 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 17:37
2. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:56 + 1:19
3. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 21:47 + 4:10
4. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 23:29 + 5:52
5. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 24:19 + 6:42
6. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:36 + 7:59
7. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 26:11 + 8:34
8. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 29:05 + 11:28
9. Hanuš Filip VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:52 + 15:15
10. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:19 + 15:42
11. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 35:10 + 17:33
12. Hájek Martin VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:59 + 18:22
13. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 42:40 + 25:03
H10C
1.80 km, 110 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 17:33
2. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 18:38 + 1:05
3. Dohnálek Tomáš SHK0403 TJ Slavia Hradec Králové 19:07 + 1:34
4. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 19:38 + 2:05
5. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 20:25 + 2:52
6. Černík Adam SHK0404 TJ Slavia Hradec Králové 21:15 + 3:42
7. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:15 + 4:42
8. Kodytek Adam SHK0402 TJ Slavia Hradec Králové 23:17 + 5:44
9. Keřka Adam LPU0406 OK Lokomotiva Pardubice 24:24 + 6:51
10. Vitvar Radim SJC0404 TJ Sportcentrum Jičín 24:27 + 6:54
11. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 26:32 + 8:59
12. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 26:38 + 9:05
13. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 29:19 + 11:46
14. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 33:24 + 15:51
15. Novotný Lukáš PHK0505 OK 99 Hradec Králové 36:06 + 18:33
16. Rak Tomáš SHK0400 TJ Slavia Hradec Králové 37:44 + 20:11
17. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 38:00 + 20:27
18. Mühlbach Ivo STH0401 SK Studenec 40:20 + 22:47
19. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 41:52 + 24:19
H12C
3.00 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 35:27
2. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 38:24 + 2:57
3. Šípek Stanislav SRK0304 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:13 + 3:46
4. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 41:23 + 5:56
5. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:27 + 7:00
6. Bolehovský Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 45:03 + 9:36
7. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 45:54 + 10:27
8. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:10 + 10:43
9. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:52 + 13:25
10. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:57 + 13:30
11. Tomeš Matyáš SRK0203 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:20 + 15:53
12. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 51:26 + 15:59
13. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 54:54 + 19:27
14. Franta Jonáš SJC0201 TJ Sportcentrum Jičín 55:51 + 20:24
15. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 56:05 + 20:38
16. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:17 + 21:50
17. Pokorný Dominik SRK0301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 59:11 + 23:44
18. Grundman Viktor CHC0301 K.O.B. Choceň 66:47 + 31:20
19. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 84:11 + 48:44
20. Závodný Jan BRU0201 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 106:12 + 70:45
Tichý Lubomír SHK0303 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Kuneš Vojtěch HOR0200 TJ Jiskra Hořice DISK
H12D
2.60 km, 140 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:58
2. Hanák Dominik LTU0200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:02 + 4:04
3. Tichý Ondřej KOR0200 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:07 + 7:09
4. Macek Ondřej LPU4 OK Lokomotiva Pardubice 44:29 + 9:31
5. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:18 + 20:20
6. Šimek Viktor LPU0207 OK Lokomotiva Pardubice 56:50 + 21:52
7. Pelán Jan BRU0202 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:53 + 22:55
8. Makovský Vojtěch SHK0301 TJ Slavia Hradec Králové 60:47 + 25:49
H14C
3.60 km, 180 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 35:24
2. Volák Ondřej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 37:13 + 1:49
3. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 38:18 + 2:54
4. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 41:35 + 6:11
5. Tichý Radomír SHK0000 TJ Slavia Hradec Králové 42:45 + 7:21
6. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 45:50 + 10:26
7. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 46:04 + 10:40
8. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:33 + 13:09
9. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 53:45 + 18:21
10. Konvalinka Jindřich LPU0004 OK Lokomotiva Pardubice 53:59 + 18:35
11. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 54:04 + 18:40
12. Langr Jan SHK0101 TJ Slavia Hradec Králové 60:35 + 25:11
13. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 65:42 + 30:18
14. Karásek Matěj SJC0001 TJ Sportcentrum Jičín 67:56 + 32:32
15. Pekárek Jakub SJC0004 TJ Sportcentrum Jičín 69:39 + 34:15
16. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 69:59 + 34:35
H14D
3.00 km, 160 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dubský Vojtěch SJC0006 TJ Sportcentrum Jičín 44:31
2. Adamovský Michal VAM0000 OOB Vamberk 44:34 + 0:03
3. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:51 + 3:20
4. Porkert Jan SHK0100 TJ Slavia Hradec Králové 48:19 + 3:48
5. Žák Michal LPU0003 OK Lokomotiva Pardubice 64:56 + 20:25
6. Sedlák Mikuláš LPU0103 OK Lokomotiva Pardubice 65:40 + 21:09
7. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 66:06 + 21:35
H16C
5.20 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:24
2. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 46:45 + 3:21
3. Bendák Jan LTU9801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:11 + 3:47
4. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 47:39 + 4:15
5. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:01 + 13:37
6. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 59:15 + 15:51
7. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 61:21 + 17:57
8. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:58 + 18:34
9. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 62:25 + 19:01
10. Doležal Vít SJC9802 TJ Sportcentrum Jičín 64:07 + 20:43
11. Lauterbach David ZAM9801 OB T.J. Sokol Žamberk 67:32 + 24:08
12. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:21 + 24:57
13. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 68:25 + 25:01
14. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 71:23 + 27:59
15. Novotný Matěj ZAM9802 OB T.J. Sokol Žamberk 80:56 + 37:32
16. Macko Lukáš SJC9901 TJ Sportcentrum Jičín 87:38 + 44:14
17. Sourada Tomáš ZAM9902 OB T.J. Sokol Žamberk 87:50 + 44:26
Friml Dominik ZAM9901 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H16D
4.40 km, 190 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:16
2. Grundman Václav CHC9902 K.O.B. Choceň 88:23 + 15:07
3. Jelínek Tomáš CHC9903 K.O.B. Choceň 106:09 + 32:53
Kahoun Adam LTU9903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Juránek Filip KOR9800 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H18C
7.50 km, 340 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuka Vojtěch SHK9701 TJ Slavia Hradec Králové 68:33
2. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 73:56 + 5:23
3. Gebrt Jan SHK9801 TJ Slavia Hradec Králové 77:06 + 8:33
4. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 80:05 + 11:32
5. Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice 83:27 + 14:54
6. Ježdík Václav ZAM9605 OB T.J. Sokol Žamberk 89:09 + 20:36
7. Trejbal Václav SHK9604 TJ Slavia Hradec Králové 91:41 + 23:08
8. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 95:13 + 26:40
9. Vencl Kristián ZAM9701 OB T.J. Sokol Žamberk 96:25 + 27:52
10. Tobiáš Matěj LPU9603 OK Lokomotiva Pardubice 103:28 + 34:55
11. Bezdíček Kryštof LPU9706 OK Lokomotiva Pardubice 109:18 + 40:45
12. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 110:21 + 41:48
H21A
9.30 km, 460 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8373
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 76:21 8697
2. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 78:07 + 1:46 8511
3. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 83:49 + 7:28 7910
4. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 87:15 + 10:54 7548
5. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 89:32 + 13:11 7308
6. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 104:40 + 28:19 5712
7. Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 178:27 + 102:06 0
Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21C
7.70 km, 350 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7385
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Potštejnský Jan SRK7807 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:16 7462
2. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 69:03 + 0:47 7378
3. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:38 + 1:22 7315
4. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 69:51 + 1:35 7292
5. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 73:06 + 4:50 6944
6. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 73:39 + 5:23 6885
7. Hanč Petr DOB8022 KOB Dobruška 75:03 + 6:47 6736
8. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 75:08 + 6:52 6727
9. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 77:52 + 9:36 6434
10. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 78:28 + 10:12 6370
11. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 79:18 + 11:02 6281
12. Chmelař Tomáš SHK8501 TJ Slavia Hradec Králové 80:48 + 12:32 6120
13. Hanzl Tomáš SJC8205 TJ Sportcentrum Jičín 81:09 + 12:53 6082
14. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 81:22 + 13:06 6059
15. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:41 + 13:25 6025
16. Krmaš Václav SRK8001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 82:17 + 14:01 5961
17. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 83:32 + 15:16 5827
18. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:54 + 15:38 5788
19. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 87:27 + 19:11 5408
20. Chmelař Lukáš XHK9100 GHOST RUBENA racing team 90:45 + 22:29
21. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 94:45 + 26:29 4627
22. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 95:46 + 27:30 4518
23. Burdych Tomáš BRM8201 Sokol Burdych 97:01 + 28:45 4384
24. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 98:56 + 30:40 4179
25. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 99:14 + 30:58 4147
26. Škop Michal NNN9765 Neregistrovaní 100:15 + 31:59
27. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 105:10 + 36:54 3511
28. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 107:20 + 39:04 3279
29. Vrbata Michal VRL7507 OOS TJ Spartak Vrchlabí 107:34 + 39:18 3254
30. Vojta Marek SHK8804 TJ Slavia Hradec Králové 110:50 + 42:34 2905
31. Šabatka Jan SHK9001 TJ Slavia Hradec Králové 113:37 + 45:21 2607
Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21D
6.70 km, 250 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3980
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 69:14 4104
2. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 70:54 + 1:40 4011
3. Kovařík Radovan PHK8503 OK 99 Hradec Králové 74:16 + 5:02 3824
4. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 86:44 + 17:30 3130
5. Souček Tomáš PHK8202 OK 99 Hradec Králové 88:48 + 19:34 3015
6. Dobiáš Jakub VAM8749 OOB Vamberk 91:43 + 22:29
7. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 96:02 + 26:48 2612
8. Vyskočil Štěpán VAM9701 OOB Vamberk 96:51 + 27:37 2566
9. Sokol Milan BRM7201 Sokol Burdych 99:33 + 30:19 2416
10. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 102:22 + 33:08 2259
11. Hromádko Přemysl BRM7601 Sokol Burdych 111:42 + 42:28 1739
12. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 112:29 + 43:15 1696
13. Krunčík Pavel 66C8501 Amateri 119:02 + 49:48
H35C
6.90 km, 280 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 67:05
2. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 68:07 + 1:02
3. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 70:34 + 3:29
4. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 71:58 + 4:53
5. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 72:03 + 4:58
6. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 81:24 + 14:19
7. Toužil Karel SHK7602 TJ Slavia Hradec Králové 81:29 + 14:24
8. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 87:34 + 20:29
9. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 90:23 + 23:18
10. Kronika Miroslav 22C7100 www.SPORTeM.info 92:20 + 25:15
11. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Králové 93:57 + 26:52
12. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 94:01 + 26:56
13. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 99:03 + 31:58
14. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 108:59 + 41:54
15. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 115:02 + 47:57
16. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 120:43 + 53:38
H35D
5.40 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:46
2. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 58:27 + 0:41
3. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:14 + 6:28
4. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 70:05 + 12:19
5. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 70:58 + 13:12
6. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:17 + 13:31
7. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 72:09 + 14:23
8. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 72:20 + 14:34
9. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 74:45 + 16:59
10. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 79:57 + 22:11
11. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 82:01 + 24:15
12. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 83:51 + 26:05
13. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 85:18 + 27:32
14. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 88:20 + 30:34
15. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 89:27 + 31:41
16. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 90:50 + 33:04
17. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 91:16 + 33:30
18. Vodňanský Jaroslav BRM6101 Sokol Burdych 94:38 + 36:52
19. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 95:44 + 37:58
20. Frömmel Miroslav BRU6902 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 96:55 + 39:09
21. Puš Roman STH7501 SK Studenec 97:11 + 39:25
22. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 97:18 + 39:32
23. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 98:04 + 40:18
24. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 99:43 + 41:57
25. Dohnálek Pavel SHK7100 TJ Slavia Hradec Králové 105:57 + 48:11
26. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 110:06 + 52:20
27. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 110:33 + 52:47
H45C
5.60 km, 240 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 56:39
2. Hausvater Karel SHK5801 TJ Slavia Hradec Králové 57:08 + 0:29
3. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 57:25 + 0:46
4. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 58:48 + 2:09
5. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 59:10 + 2:31
6. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 61:13 + 4:34
7. Gazdačko Milan SHK5702 TJ Slavia Hradec Králové 62:06 + 5:27
8. Chmelař Pavel SHK6402 TJ Slavia Hradec Králové 62:10 + 5:31
9. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 62:32 + 5:53
10. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 66:01 + 9:22
11. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 66:23 + 9:44
12. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:25 + 9:46
13. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 69:59 + 13:20
14. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 71:29 + 14:50
15. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 71:42 + 15:03
16. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 73:53 + 17:14
17. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 76:57 + 20:18
18. Hostaš Zdeněk VAM6403 OOB Vamberk 77:11 + 20:32
19. Ďoubalík Petr CHT6002 OOB SK Chrast 79:55 + 23:16
20. Kynčl Stanislav JIL6401 OK Jilemnice 83:50 + 27:11
21. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 89:59 + 33:20
H45D
4.70 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 TJ Slavia Hradec Králové 54:55
2. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 55:52 + 0:57
3. Kment Libor LPU6703 OK Lokomotiva Pardubice 59:07 + 4:12
4. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 59:32 + 4:37
5. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 63:07 + 8:12
6. Svoboda Miloslav SHK5901 TJ Slavia Hradec Králové 65:35 + 10:40
7. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:30 + 13:35
8. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 69:04 + 14:09
9. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 69:20 + 14:25
10. Novák Jiří VAM6301 OOB Vamberk 69:54 + 14:59
11. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 71:54 + 16:59
12. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 74:17 + 19:22
13. Divecký Josef SHK6102 TJ Slavia Hradec Králové 75:03 + 20:08
14. Širůček Jaromír 73C6200 xxx 75:47 + 20:52
15. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 76:33 + 21:38
16. Kružík Petr VAM6700 OOB Vamberk 76:52 + 21:57
17. Funda Michal SHK6403 TJ Slavia Hradec Králové 77:35 + 22:40
18. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 79:11 + 24:16
19. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 83:29 + 28:34
20. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 83:36 + 28:41
21. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:11 + 30:16
22. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 87:38 + 32:43
23. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 90:33 + 35:38
24. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 98:02 + 43:07
25. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 98:33 + 43:38
Filip Aleš SHK5501 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H55C
5.20 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:38
2. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 61:09 + 2:31
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 61:50 + 3:12
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 65:54 + 7:16
5. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:05 + 7:27
6. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 68:21 + 9:43
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 68:24 + 9:46
8. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 68:44 + 10:06
9. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:25 + 11:47
10. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 70:34 + 11:56
11. Balcar Pavel SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 71:28 + 12:50
12. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 71:39 + 13:01
13. Beneš Josef SJC5801 TJ Sportcentrum Jičín 72:53 + 14:15
14. Holeček Petr 44C5900 Neregistrovaní 73:52 + 15:14
15. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:03 + 15:25
16. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 74:34 + 15:56
17. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 75:52 + 17:14
18. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 78:54 + 20:16
19. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 84:26 + 25:48
20. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:26 + 31:48
21. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 91:40 + 33:02
22. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 96:43 + 38:05
23. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 105:38 + 47:00
H55D
4.50 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 60:48
2. Tobiška Václav ZAM4401 OB T.J. Sokol Žamberk 67:35 + 6:47
3. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 68:07 + 7:19
4. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 69:45 + 8:57
5. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 75:07 + 14:19
6. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:22 + 14:34
7. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 76:37 + 15:49
8. Sajbrt Václav PHK5402 OK 99 Hradec Králové 83:37 + 22:49
9. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 104:05 + 43:17
10. Šabatka Petr SHK5703 TJ Slavia Hradec Králové 107:10 + 46:22
H65C
3.60 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín 50:29
2. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 58:44 + 8:15
3. Zemánek Bohumil VRL3601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:52 + 11:23
4. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 65:29 + 15:00
5. Daníček Josef SRK4901 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 70:29 + 20:00
6. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 76:37 + 26:08
7. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 85:32 + 35:03
8. Máslo Miroslav SHK4001 TJ Slavia Hradec Králové 90:35 + 40:06
9. Novotný František PHK4801 OK 99 Hradec Králové 114:16 + 63:47
Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H65D
3.10 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 80:01
HDR
1.60 km, 125 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapková Markéta PHK1111 OK 99 Hradec Králové 25:29
2. Chocholoušovi SNA TJ START Náchod 27:59 + 2:30
2. Šafránková Eliška KOR0350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:59 + 2:30
4. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 29:24 + 3:55
5. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 29:31 + 4:02
6. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 30:07 + 4:38
7. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:38 + 5:09
8. Šafránek Daniel KOR9700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:41 + 5:12
9. Zapadlová Johana PHK OK 99 Hradec Králové 31:11 + 5:42
10. Sehnoutková Anna KOR0950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:14 + 5:45
11. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 31:16 + 5:47
12. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 31:33 + 6:04
13. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 32:15 + 6:46
14. Hanušová Markéta VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:38 + 7:09
15. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 33:33 + 8:04
16. Vrbata Michal VRL0603 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:17 + 8:48
17. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:00 + 10:31
18. Paleček Vojtěch xxx 37:02 + 11:33
19. Šafrová Lenka CHC0654 K.O.B. Choceň 37:08 + 11:39
20. Müllerová Kateřina VAM0750 OOB Vamberk 37:26 + 11:57
21. Příkazský Josef PHK OK 99 Hradec Králové 38:34 + 13:05
22. Jirásek Petr BRU0700 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:58 + 13:29
23. Netuková Anežka SHK0750 TJ Slavia Hradec Králové 41:53 + 16:24
24. Krumphanzlová Johanka xxx 42:44 + 17:15
25. Pelikán Vojtěch BRU0900 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:51 + 17:22
26. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:53 + 17:24
27. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 46:03 + 20:34
28. Kunartová Dominika PHK OK 99 Hradec Králové 47:34 + 22:05
29. Vítková Eliška PHK OK 99 Hradec Králové 52:49 + 27:20
30. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:05 + 27:36
31. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:31 + 31:02
32. Pancner Filip BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:38 + 31:09
33. Lhotský Jaroslav SNA TJ START Náchod 58:12 + 32:43
34. Macek Vojtěch PHK OK 99 Hradec Králové 60:14 + 34:45
35. Odvodyová Nikola LPU3 OK Lokomotiva Pardubice 62:30 + 37:01
36. Zenkner Jan BRU1000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:01 + 38:32
37. Hojda Honzík BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:28 + 38:59
38. Svátek Martin KOR0801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:56 + 39:27
39. Hojdová Hanička BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:58 + 39:29
40. Kroupa Jindřich BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:07 + 39:38
41. Polák Vlastimil VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:21 + 40:52
42. Juška Vojta LPU OK Lokomotiva Pardubice 70:12 + 44:43
43. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 70:31 + 45:02
44. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 75:13 + 49:44
45. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 75:54 + 50:25
46. Zvěřinová Nina PHK OK 99 Hradec Králové 77:16 + 51:47
47. Šimková Barbora LPU OK Lokomotiva Pardubice 80:54 + 55:25
48. Micuelle Elisi Škopová PHK OK 99 Hradec Králové 93:31 + 68:02
49. Wohanka Antonín VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:03 + 68:34
P
3.10 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machová Iveta XXX 41:33
2. Kodytek Aleš SHK7500 TJ Slavia Hradec Králové 42:42 + 1:09
3. Lhotská Lenka SNA TJ START Náchod 44:29 + 2:56
4. Hejtmánková Ivana BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:31 + 2:58
5. Pelán Kamil BRU6601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 45:27 + 3:54
6. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:11 + 4:38
7. Balcar Vít CET8103 TJ Loko Česká Třebová 46:35 + 5:02
8. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 46:49 + 5:16
9. Marhold Stanislav CHC K.O.B. Choceň 47:15 + 5:42
10. Mádle Ondřej BRU0701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:32 + 5:59
11. Černá Pavla ALB0450 OOB Albrechtice nad Orlicí 47:57 + 6:24
12. Ondrejček Pavel LTU8400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:55 + 8:22
13. Brancúský Zdeněk LPU2 OK Lokomotiva Pardubice 50:28 + 8:55
14. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:53 + 9:20
15. Čáslavský Tadeáš SNA TJ START Náchod 55:43 + 14:10
16. Havlíček Martin SNA TJ START Náchod 55:50 + 14:17
17. Palečková Táňa xxx 56:01 + 14:28
18. Zenknerová Karolína BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:52 + 15:19
19. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 56:55 + 15:22
20. Krunčíková Iva XXX 59:09 + 17:36
21. Rochlová Kateřina XXX 61:58 + 20:25
22. Balcarová Kateřina CET8252 TJ Loko Česká Třebová 63:10 + 21:37
23. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:26 + 23:53
24. Vaselý 1 XXX 67:23 + 25:50
25. Veselý 3 XXX 68:21 + 26:48
26. Kuhnová Karolina LPU5 OK Lokomotiva Pardubice 68:28 + 26:55
27. Mádle Kryštof BRU0400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:01 + 29:28
28. Burdychová Naďa BRM5551 Sokol Burdych 71:55 + 30:22
29. Šimek Martin LPU OK Lokomotiva Pardubice 80:03 + 38:30
30. Zenknerová Jana BRU7253 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 80:11 + 38:38
31. Hanuš Vladimír VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:31 + 42:58
32. Hanušová Bohdana LPU OK Lokomotiva Pardubice 89:34 + 48:01
33. Šimková Olga LPU OK Lokomotiva Pardubice 89:57 + 48:24
34. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 90:31 + 48:58
35. Sojková Petra ALB OOB Albrechtice nad Orlicí 100:29 + 58:56
36. Chocholouš Ivan SNA TJ START Náchod 108:59 + 67:26
Vaselý 2 XXX DISK
T
5.20 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 69:17
2. Hanzl Jaroslav XXX 78:37 + 9:20
3. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:46 + 18:29
4. Šafr Martin CHC8401 K.O.B. Choceň 94:07 + 24:50
5. Novotný Petr NNN9876 Neregistrovaní 96:57 + 27:40
6. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 100:35 + 31:18
7. Jirásek Josef LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 103:37 + 34:20
8. Šafr Martin CHC5101 K.O.B. Choceň 107:49 + 38:32
9. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 200:37 + 131:20
Stulíková Barbora SHK8552 TJ Slavia Hradec Králové DISK