Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sára Lostáková | LTP0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:26 | |
2. | Ela Lostáková | LTP0951 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:31 | + 12:05 |
Lucie Hubácková | TJN0651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anna Machová | LME0451 | C | SK Los Mělník | 17:53 | |
2. | Anna Sochová | BOR0550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:53 | + 4:00 |
3. | Judita Mellanová | TUV0559 | C | SOK TJ Turnov | 22:17 | + 4:24 |
4. | Kristyna Matyásová | CHA0555 | C | OK Chrastava | 24:08 | + 6:15 |
5. | Anna Jakoubková | STB0498 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:22 | + 7:29 |
6. | Barbora Benísková Klára | LME0450 | C | SK Los Mělník | 25:44 | + 7:51 |
7. | Hana Pavlícková | KPY0450 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 29:52 | + 11:59 | |
8. | Alzbeta Podrábská | VLI0451 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:18 | + 12:25 |
9. | Katka Nedvídková | DLT0451 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 30:57 | + 13:04 |
10. | Katerina Karpísková | LTP0450 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:13 | + 15:20 |
11. | Barbora Synková | DOK0450 | C | OK Doksy | 33:20 | + 15:27 |
12. | Anna Kubcová | DOB0550 | C | KOB Dobruška | 41:34 | + 23:41 |
Tereza Hájková | TUV0558 | C | SOK TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lea Martanová | VLI0555 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:27 | |
2. | Lucie Linková | TUR0251 | B | OOB TJ Turnov | 15:58 | + 0:31 |
3. | Hana Marková | LLI0450 | C | TJ Loko Liberec | 16:43 | + 1:16 |
4. | Lenka Sritrová | TUV0252 | B | SOK TJ Turnov | 17:28 | + 2:01 |
4. | Lucie Nedomlelová | TJN0256 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:28 | + 2:01 |
6. | Marie Podrábská | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 17:42 | + 2:15 |
7. | Tereza Boskovská | DOK0250 | C | OK Doksy | 19:28 | + 4:01 |
8. | Karolína Hornychová | TJN0254 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 19:48 | + 4:21 |
9. | Aneta Chalupová | ROZ0250 | C | OK Roztoky | 20:03 | + 4:36 |
10. | Andrea Jerábková | CHA0253 | C | OK Chrastava | 20:22 | + 4:55 |
11. | Emma Bednaríková | VLI0359 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:09 | + 5:42 |
12. | Eliska Vitebská | TJN0350 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 21:33 | + 6:06 |
13. | Eliska Zejdlíková | LTP0350 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:08 | + 7:41 |
14. | Veronika Nehasilová | LDC0350 | C | KOB Děčín | 23:27 | + 8:00 |
15. | Anna Schacherlová | DOK0350 | C | OK Doksy | 31:01 | + 15:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katerina Dolejsí | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 22:49 | |
2. | Mísa Sklíbová | TJN0153 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:55 | + 0:06 |
3. | Nina Jerábková | BOR0151 | B | OK Jiskra Nový Bor | 25:35 | + 2:46 |
4. | Marie Machová | LME0050 | B | SK Los Mělník | 26:06 | + 3:17 |
5. | Karolína Bejvlová | LME0250 | B | SK Los Mělník | 28:21 | + 5:32 |
6. | Anna Hájková | TUR0051 | C | OOB TJ Turnov | 29:38 | + 6:49 |
7. | Martina Pavlová | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:00 | + 8:11 |
8. | Elin Martanová | VLI0252 | B | Slavia Liberec orienteering | 32:41 | + 9:52 |
9. | Rose Riby | LTP0051 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:12 | + 11:23 |
10. | Adéla Rydlová | TJN0151 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 34:21 | + 11:32 |
11. | Katerina Cermáková | ROZ0150 | B | OK Roztoky | 35:11 | + 12:22 |
12. | Lída Baloghová | TJN0150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:43 | + 18:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lucie Janousková | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 23:12 | |
2. | Eliska Sieglová | PGP9954 | A | SK Praga | 25:20 | + 2:08 |
3. | Markéta Pavlíková | CHA0050 | A | OK Chrastava | 26:36 | + 3:24 |
4. | Sárka Sokolárová | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 31:51 | + 8:39 |
5. | Karolína Zejdlíková | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:32 | + 9:20 |
6. | Markéta Thorová | TUR9952 | C | OOB TJ Turnov | 41:29 | + 18:17 |
7. | Ema Jerábková | BOR9957 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:57 | + 21:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alena Linková | TUR9751 | A | OOB TJ Turnov | 35:53 | |
2. | Lenka Kovárová | LTP9750 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 37:38 | + 1:45 |
3. | Hana Voltrová | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 45:24 | + 9:31 |
4. | Daniela Zuchová | TJN9750 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 62:09 | + 26:16 |
5. | Zuzana Pustaiová | TJN9650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:24 | + 28:31 |
Markéta Mlcáková | AOP9650 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lucie Krafková | TUR8650 | E | OOB TJ Turnov | 43:26 | 8276 | |
2. | Markéta Poloprutská | TUR9252 | R | OOB TJ Turnov | 44:16 | + 0:50 | 8125 |
3. | Katerina Kasková | CHA7850 | C | OK Chrastava | 45:32 | + 2:06 | 7894 |
4. | Iva Kosárková | AOP8152 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 49:23 | + 5:57 | 7192 |
5. | Adéla Burdová | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:25 | + 5:59 | 7185 |
6. | Michaela Kopcová | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:37 | + 7:11 | 6967 |
7. | Jana Kolaja Ehlerová | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:57 | + 8:31 | 6724 |
8. | Julie Volfová | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:15 | + 10:49 | 6304 |
9. | Ewa Haltof | VRB9499 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 56:34 | + 13:08 | 5882 |
10. | Veronika Horáková | TUR8751 | C | OOB TJ Turnov | 58:31 | + 15:05 | 5526 |
11. | Alena Neradová | LIT8551 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 58:57 | + 15:31 | 5447 |
12. | Silvie Hojná | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 59:46 | + 16:20 | 5298 |
13. | Zuzana Kohlová | KPY8852 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:56 | + 17:30 | 5085 |
14. | Anicka Kosková | LLI9550 | B | TJ Loko Liberec | 61:24 | + 17:58 | 5000 |
15. | Ivana Lostáková | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 61:47 | + 18:21 | 4930 |
16. | Zuzana Nehasilová | LDC7150 | C | KOB Děčín | 64:44 | + 21:18 | 4393 |
17. | Zuzana Henychová | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:58 | + 23:32 | 3985 |
18. | Lucie Hoidekrová | LLI9552 | A | TJ Loko Liberec | 70:52 | + 27:26 | 3274 |
19. | Dana Kettnerová | SHK8950 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 83:42 | + 40:16 | 934 |
20. | Zuzana Procházková | KPY8650 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 89:32 | + 46:06 | 0 |
Jana Chloupková | SLP5951 | C | OOB Slavia Praha | DISK | 0 | ||
Hanka Blahutová | MFP7953 | C | VŠSK MFF UK Praha | DISK | 0 | ||
Eva Tloustová | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | DISK | 0 | ||
Gregorova Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamila Zakourilová | TUV8557 | C | SOK TJ Turnov | 40:54 | 4071 | |
2. | Michaela Hanusová | TUR9554 | B | OOB TJ Turnov | 42:00 | + 1:06 | 3968 |
3. | Anna Svábková | TUR9352 | C | OOB TJ Turnov | 43:51 | + 2:57 | 3795 |
4. | Romana Kucerková | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 44:58 | + 4:04 | 3691 |
5. | Lenka Kvapilová | TUV8151 | C | SOK TJ Turnov | 49:34 | + 8:40 | 3261 |
6. | Eva Neradová | LIT8951 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 49:46 | + 8:52 | 3243 |
7. | Klára Pavlíková | LIT7451 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 50:14 | + 9:20 | 3199 |
8. | Martina Jirku | TUR8750 | C | OOB TJ Turnov | 58:15 | + 17:21 | 2451 |
9. | Markéta Simková | LME7755 | C | SK Los Mělník | 70:20 | + 29:26 | 1323 |
10. | Daniela Bednaríková | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 81:09 | + 40:15 | 313 |
Markéta Vydrová | PEN8950 | C | OK RECO Sport | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavla Hermánková | TUR7777 | C | OOB TJ Turnov | 40:59 | |
2. | Magdalena Rysavá | PGP7650 | C | SK Praga | 42:31 | + 1:32 |
3. | Dagmar Sieglová | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 44:18 | + 3:19 |
4. | Jitka Klinkerová | KAM6450 | C | SK Kamenice | 53:29 | + 12:30 |
5. | Katerina Kameníková | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 59:47 | + 18:48 |
6. | Lenka Forstová | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 60:58 | + 19:59 |
7. | Tereza Jerábková | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 63:30 | + 22:31 |
8. | Blanka Dejnozková | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 66:49 | + 25:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marie Podrábská | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:13 | |
2. | Iva Linková | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 38:44 | + 4:31 |
3. | Pavla Pavlíková | CHA6551 | C | OK Chrastava | 41:22 | + 7:09 |
4. | Lenka Dolejsí | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 50:33 | + 16:20 |
5. | Jana Eichlerová | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 52:02 | + 17:49 |
6. | Jana Marková | LLI7152 | C | TJ Loko Liberec | 52:47 | + 18:34 |
7. | Lucie Vrestálová | TUR7450 | C | OOB TJ Turnov | 54:18 | + 20:05 |
8. | Daniela Martanová | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:14 | + 22:01 |
9. | Radka Mairichová | TJN7450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 58:32 | + 24:19 |
10. | Sárka Svábková | TUR6552 | C | OOB TJ Turnov | 62:55 | + 28:42 |
11. | Magdalena Hájková | TUV7351 | C | SOK TJ Turnov | 64:17 | + 30:04 |
12. | Katerina Riby | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:39 | + 31:26 |
13. | Lenka Kubcová | DOB7451 | C | KOB Dobruška | 65:41 | + 31:28 |
14. | Martina Bejvlová | LME7350 | C | SK Los Mělník | 68:16 | + 34:03 |
15. | Markéta Míková | TJN7351 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 69:24 | + 35:11 |
16. | Marie Kasparová | ZAK7250 | C | SK Netopýr Zákupy | 77:43 | + 43:30 |
17. | Helena Hornychová | TJN7150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 80:58 | + 46:45 |
Markéta Prusová | VSP7256 | C | USK Praha | DISK | ||
Lenka Vitebská | TJN7051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magda Rydlová | TJN6850 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 28:34 | |
2. | Dana Smausová | TJN6750 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:22 | + 2:48 |
3. | Simona Burdová | LDC6851 | C | KOB Děčín | 36:41 | + 8:07 |
4. | Romana Pustaiová | TJN6851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:39 | + 9:05 |
5. | Vlasta Dolezalová | PGP5550 | C | SK Praga | 38:17 | + 9:43 |
6. | Helena Picková | TJN6952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:18 | + 10:44 |
7. | Pavla Mrázová | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 39:27 | + 10:53 |
8. | Miluse Procházková | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 40:06 | + 11:32 |
9. | Markéta Veljaciková | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 41:32 | + 12:58 |
10. | Jitka Gottlichová | BOR6752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:30 | + 24:56 |
11. | Petra Machová | LME6952 | C | SK Los Mělník | 64:22 | + 35:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlasta Kosková | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 34:42 | |
2. | Sona Sípová | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:41 | + 4:59 |
3. | Iva Kábrtová | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 45:54 | + 11:12 |
4. | Ivana Vecerová | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:37 | + 16:55 |
5. | Zdena Jedlicková | BOR6250 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:01 | + 17:19 |
6. | Alena Kovárová | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:27 | + 18:45 |
7. | Hana Sámalová | PGP6150 | C | SK Praga | 55:30 | + 20:48 |
8. | Ivana Kubátová | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 76:43 | + 42:01 |
Jana Jerábková | PGP6151 | C | SK Praga | DISK | ||
Jana Leníková | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jana Konopácová | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 31:21 | |
2. | Alena Neradová | LIT5051 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 33:19 | + 1:58 |
3. | Dáda Korejcíková | LLI5550 | C | TJ Loko Liberec | 34:51 | + 3:30 |
4. | Vera Bradnová | CHA5550 | C | OK Chrastava | 37:44 | + 6:23 |
5. | Jirina Strossová | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 38:17 | + 6:56 |
6. | Nada Zavadilová | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 40:40 | + 9:19 |
7. | Eva Kadavá | CHA5750 | C | OK Chrastava | 42:22 | + 11:01 |
8. | Marie Bartonová | BOR5351 | C | OK Jiskra Nový Bor | 45:23 | + 14:02 |
9. | Mirka Paulová | DCE5250 | C | KOB Dobřichovice | 63:39 | + 32:18 |
10. | Lubomíra Rysavá | TJP4750 | C | TJ Sokol Troja | 65:33 | + 34:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dana Dohnalová | VSP5050 | C | USK Praha | 35:01 | |
2. | Stanislava Horácková | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:49 | + 5:48 |
3. | Dagmar Wolkerová | TJP5250 | C | TJ Sokol Troja | 48:11 | + 13:10 |
4. | Lenka Lukavcová | TJN5452 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 53:23 | + 18:22 |
5. | Jitka Klímová | KAS5451 | C | KOB Kamenický Šenov | 55:43 | + 20:42 |
6. | Eva Böhmová | TJN5450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:07 | + 22:06 |
7. | Jitka Nedvídková | DLT5151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 57:22 | + 22:21 |
8. | Anna Ondrujová | LIT5351 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 68:01 | + 33:00 |
9. | Marie Bednaríková Olga | VLI5151 | C | Slavia Liberec orienteering | 76:10 | + 41:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ladislava Dvoráková | PGP4451 | C | SK Praga | 40:51 | |
2. | Jaroslava Strojsová | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 43:12 | + 2:21 |
3. | Leontina Krtenská | BOR4650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:28 | + 2:37 |
Vera Nejezchlebová | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojtech Simek | LTP0601 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:03 | |
2. | David Hubácek | TJN0602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:56 | + 3:53 |
3. | Filip Mairich | TJN0603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 21:07 | + 4:04 |
4. | Jan Dolejsí | STB0601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 24:13 | + 7:10 |
5. | Philip Riby | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:57 | + 13:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matej Tkác | TJN0401 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 12:57 | |
2. | Martin Dejnozka | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:43 | + 2:46 |
3. | Slávek Janousek | BOR0400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:54 | + 3:57 |
4. | Jakub Hampl | LME0500 | C | SK Los Mělník | 18:57 | + 6:00 |
5. | Vilém Bednarík | VLI0509 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:51 | + 6:54 |
6. | Filip Kucera | CHA0501 | C | OK Chrastava | 21:58 | + 9:01 |
7. | Radek Duchoslav | LME0402 | C | SK Los Mělník | 22:04 | + 9:07 |
8. | Vojtech Kaspar | ZAK0400 | C | SK Netopýr Zákupy | 23:03 | + 10:06 |
9. | Marek Bejvl | LME0400 | C | SK Los Mělník | 23:28 | + 10:31 |
10. | Petr Hermánek | TUR0500 | C | OOB TJ Turnov | 23:44 | + 10:47 |
11. | Jirí Nápravník | LME0401 | C | SK Los Mělník | 23:54 | + 10:57 |
12. | Marek Rokos | TJN0500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 23:56 | + 10:59 |
13. | Filip Jíra | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 26:31 | + 13:34 |
14. | Matej Pavlík | LIT0401 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 28:23 | + 15:26 |
15. | Antonín Vrestál | TUR0604 | C | OOB TJ Turnov | 31:26 | + 18:29 |
Bertík Míka | TJN0601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukás Vitebsky | TJN0302 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:13 | |
2. | Vojtech Dejnozka | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:16 | + 0:03 |
3. | Dominik Prusa | VSP0406 | C | USK Praha | 14:57 | + 0:44 |
4. | Ondrej Socha | BOR0302 | B | OK Jiskra Nový Bor | 16:22 | + 2:09 |
5. | Jonás Mellan | TUV0308 | C | SOK TJ Turnov | 17:27 | + 3:14 |
6. | Matej Hnízdil | KAS0301 | C | KOB Kamenický Šenov | 19:10 | + 4:57 |
7. | Krystof Hájek | TUV0203 | C | SOK TJ Turnov | 19:24 | + 5:11 |
8. | Petr Synek | DOK0200 | B | OK Doksy | 19:56 | + 5:43 |
Thomas Riby | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antonín Synek | DOK0001 | C | OK Doksy | 27:10 | |
2. | Jakub Bíly | LTP0104 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:43 | + 1:33 |
3. | Ondrej Budsky | TJN0105 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:38 | + 4:28 |
4. | Krystof Prusa | VSP0102 | B | USK Praha | 32:31 | + 5:21 |
5. | Matyás Ruta | TJN0102 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 33:41 | + 6:31 |
6. | Pavel Vávra | BOR0101 | B | OK Jiskra Nový Bor | 34:04 | + 6:54 |
7. | Matej Dedek | TAP0001 | B | KOB TRETRA Praha | 35:39 | + 8:29 |
8. | Antonín Forst | MFP0101 | B | VŠSK MFF UK Praha | 46:03 | + 18:53 |
9. | Michal Rokos | TJN0107 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:43 | + 19:33 |
10. | Martin Pavel | TJN0004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 61:40 | + 34:30 |
11. | Martin Andres | ROZ0103 | C | OK Roztoky | 76:46 | + 49:36 |
David Smol | DOK0100 | B | OK Doksy | DISK | ||
Ondrej Pavlík | LIT0101 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomás Jíra | KAM9802 | A | SK Kamenice | 28:13 | |
2. | Jakub Ullrich | BOR9900 | A | OK Jiskra Nový Bor | 30:49 | + 2:36 |
3. | David Michek | TJN9802 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:03 | + 8:50 |
4. | Matyás Siegl | MFP0103 | B | VŠSK MFF UK Praha | 37:37 | + 9:24 |
5. | Adam Birnbaum | BOR9802 | A | OK Jiskra Nový Bor | 40:49 | + 12:36 |
6. | Lukás Marek | LLI9800 | C | TJ Loko Liberec | 40:52 | + 12:39 |
7. | Jakub Marek | LLI9900 | C | TJ Loko Liberec | 42:10 | + 13:57 |
8. | Jan Zdimera | LME9900 | C | SK Los Mělník | 55:17 | + 27:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michal Werner | PGP9705 | A | SK Praga | 37:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Daniel Wolf | TUR9100 | E | OOB TJ Turnov | 42:35 | 8952 | |
2. | Martin Baier | TUR7603 | R | OOB TJ Turnov | 42:59 | + 0:24 | 8871 |
3. | Tomás Dlabaja | TUR8303 | E | OOB TJ Turnov | 44:24 | + 1:49 | 8583 |
4. | Matous Fürst | LLI9603 | A | TJ Loko Liberec | 45:20 | + 2:45 | 8393 |
5. | Martin Lusticky | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 45:51 | + 3:16 | 8288 |
6. | Filip Hadac | AOP9301 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:26 | + 3:51 | 8170 |
7. | Tomás Zakouril | TUV7500 | C | SOK TJ Turnov | 47:45 | + 5:10 | 7902 |
8. | Martin Janda | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 48:41 | + 6:06 | 7713 |
9. | Daniel Novák | DOK8700 | C | OK Doksy | 49:40 | + 7:05 | 7513 |
10. | Michal Mateju | VLI7702 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:35 | + 9:00 | 7124 |
11. | Jan Cervinka | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 53:53 | + 11:18 | 6656 |
11. | Tomás Kobr | VLI8901 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:53 | + 11:18 | 6656 |
13. | Jan Schulhof | TUR8900 | C | OOB TJ Turnov | 54:20 | + 11:45 | 6565 |
14. | Miroslav Hadac | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:58 | + 12:23 | 6436 |
15. | Vladislav Nehasil | LDC7101 | C | KOB Děčín | 55:10 | + 12:35 | 6396 |
16. | Jakub Vlásek | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 55:27 | + 12:52 | 6338 |
17. | Jirí Martan | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:38 | + 14:03 | 6098 |
18. | Stanislav Nejman | TUR9500 | A | OOB TJ Turnov | 56:45 | + 14:10 | 6074 |
19. | Jan Cechlovsky | CHA9300 | C | OK Chrastava | 56:46 | + 14:11 | 6070 |
20. | Jan Picek | TJN9101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 58:33 | + 15:58 | 5708 |
21. | Petr Kadavy | CHA7800 | C | OK Chrastava | 60:25 | + 17:50 | 5329 |
22. | Pavel Pachner | VLI7503 | C | Slavia Liberec orienteering | 60:51 | + 18:16 | 5241 |
23. | Jirí Macek | LIT8401 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 61:58 | + 19:23 | 5014 |
24. | Vít Kostejn | DOK9800 | A | OK Doksy | 62:02 | + 19:27 | 5000 |
25. | Libor Pavlík | LIT7605 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 62:56 | + 20:21 | 4818 |
26. | Petr Henych | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 64:55 | + 22:20 | 4415 |
27. | Jan Francke | DOK8400 | C | OK Doksy | 65:35 | + 23:00 | 4279 |
28. | Lubos Semík | KAM6201 | C | SK Kamenice | 66:41 | + 24:06 | 4056 |
29. | Jan Hanák | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 66:49 | + 24:14 | 4029 |
30. | Jirí Fiser | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 66:53 | + 24:18 | 4015 |
31. | Jan Eiselt | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:40 | + 26:05 | 3653 |
32. | Marek Blahuta | MFP7301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 70:01 | + 27:26 | 3378 |
33. | Stepán Picek | TJN9601 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 75:03 | + 32:28 | 2356 |
34. | Tomás Kopec | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 75:32 | + 32:57 | 2258 |
35. | Pavel Valtr | MFP6600 | C | VŠSK MFF UK Praha | 80:33 | + 37:58 | 1238 |
36. | Jaroslav Nerad | LIT9001 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 80:51 | + 38:16 | 1177 |
37. | Petr Pávek | BOR9008 | C | OK Jiskra Nový Bor | 86:56 | + 44:21 | 0 |
Zdenek Precek | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | DISK | 0 | ||
Vilém Patzelt | LDC9201 | C | KOB Děčín | DISK | 0 | ||
Janovsky Tomas | PGP6401 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mirek Janecek | TJN9804 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:33 | 3813 | |
2. | Petr Beránek | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:50 | + 4:17 | 3427 |
3. | Jan Kucerka | LIT8002 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 40:58 | + 4:25 | 3415 |
4. | Vojtech Hájek | TJN9502 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:08 | + 7:35 | 3130 |
5. | Tom Novák | DOK5500 | C | OK Doksy | 44:52 | + 8:19 | 3064 |
6. | Bronislav Pavlík | LIT8201 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 47:47 | + 11:14 | 2802 |
7. | Antonín Synek | DOK7800 | C | OK Doksy | 49:41 | + 13:08 | 2630 |
8. | Pavel Mokry | VLI7501 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:37 | + 16:04 | 2366 |
9. | Martin Vecera | TJN9105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:48 | + 16:15 | 2350 |
10. | Tomás Kopecky | TUR8901 | C | OOB TJ Turnov | 62:56 | + 26:23 | 1438 |
11. | Ales Bednarík | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 69:06 | + 32:33 | 882 |
12. | Marcel Synek | DOK7600 | C | OK Doksy | 72:11 | + 35:38 | 605 |
13. | Marcel Smol | DOK7300 | C | OK Doksy | 77:07 | + 40:34 | 161 |
14. | Ondrej Moutvicka | LIT8301 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 82:47 | + 46:14 | 0 |
15. | Ladislav Jezek | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 83:40 | + 47:07 | 0 |
16. | Pavel Kostejn | DOK7100 | C | OK Doksy | 86:49 | + 50:16 | 0 |
Jaroslav Cervinka | OKP9000 | C | SK OK 24 Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petr Nemsovsky | PGP7602 | C | SK Praga | 44:24 | |
2. | Jan Balogh | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:37 | + 5:13 |
3. | Antonín Procházka | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 51:14 | + 6:50 |
4. | Michal Prusa | VSP7310 | C | USK Praha | 56:28 | + 12:04 |
5. | Jan Boudny | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 57:03 | + 12:39 |
6. | Martin Nedvídek | DLT7501 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 65:57 | + 21:33 | |
7. | Jirí Dejnozka | TJN7503 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 80:00 | + 35:36 |
8. | Martin Kucera | LTP6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 84:07 | + 39:43 |
Petr Spejchal | BOR7512 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Lubomír Pavlícek | KPY7800 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Zdenek Zdimera | LME7000 | C | SK Los Mělník | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Vrestál | TUR7301 | C | OOB TJ Turnov | 38:37 | |
2. | Igor Gálus | LDC7302 | C | KOB Děčín | 41:49 | + 3:12 |
3. | Petr Kvapil | TUV7402 | C | SOK TJ Turnov | 42:24 | + 3:47 |
4. | Martin Sritr | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 43:39 | + 5:02 |
5. | Martin Kubec | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 44:39 | + 6:02 |
6. | Jan Svoboda | BOR7200 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:50 | + 6:13 |
7. | Vlastimil Hudsky | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 45:05 | + 6:28 |
8. | Jan Hnízdil | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 46:42 | + 8:05 |
9. | Michal Zejdlík | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 48:26 | + 9:49 |
10. | Jakub Bejvl | LME7100 | C | SK Los Mělník | 51:11 | + 12:34 |
11. | Jirí Provazník | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 57:15 | + 18:38 |
12. | Martin Marek | LLI7000 | C | TJ Loko Liberec | 60:33 | + 21:56 |
13. | Tomás Kolár | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 69:28 | + 30:51 |
14. | Vít Mairich | TJN7200 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 72:26 | + 33:49 |
15. | Martin Svancar | CHA7000 | C | OK Chrastava | 74:01 | + 35:24 |
16. | Petr Prusek | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 74:16 | + 35:39 |
Roman Krtensky | BOR7100 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ivan Vydra | PEN6600 | C | OK RECO Sport | 38:09 | |
2. | Ales Fürst | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 44:31 | + 6:22 |
3. | Roman Siegl | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 44:37 | + 6:28 |
4. | Jirí Schindler | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:28 | + 8:19 |
5. | Lubos Bruner | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:28 | + 11:19 |
6. | Petr Bíly | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:50 | + 13:41 |
7. | Karel Kovár | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:56 | + 16:47 |
8. | Petr Pavel | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:07 | + 18:58 |
9. | Ladislav Hosek | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 57:46 | + 19:37 |
10. | Petr Eichler | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 58:30 | + 20:21 |
11. | Jirí Zucha | TJN6603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 60:14 | + 22:05 |
12. | Pavel Veljacik | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 63:03 | + 24:54 |
13. | Josef Pustai | TJN6300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:42 | + 26:33 |
14. | Jan Picek | TJN6500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 66:53 | + 28:44 |
15. | Jaromír Buriánek | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 76:09 | + 38:00 |
Boris Kovár | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petr Ullrich | BOR6300 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:32 | |
2. | Miroslav Simek | LME6300 | C | SK Los Mělník | 55:43 | + 13:11 |
3. | Pavel Vydra | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 56:39 | + 14:07 |
4. | Miroslav Kavalek | CHA6300 | C | OK Chrastava | 59:13 | + 16:41 |
5. | Boris Doskár | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:33 | + 19:01 |
6. | Pavel Hoidekr | LLI5901 | C | TJ Loko Liberec | 66:41 | + 24:09 |
7. | Zdenek Korínek | PEN6201 | C | OK RECO Sport | 69:50 | + 27:18 |
8. | Martin Mellan | TUV6304 | C | SOK TJ Turnov | 76:19 | + 33:47 |
Mirek Vitebsky | TJN6001 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslav Cervinka | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 40:35 | |
2. | Petr Horák | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:23 | + 5:48 |
3. | Milos Pávek | BOR5801 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:36 | + 9:01 |
4. | Václav Sámal | PGP5601 | C | SK Praga | 52:10 | + 11:35 |
5. | Miroslav Dolezal | PGP5501 | C | SK Praga | 54:22 | + 13:47 |
6. | Milan Pavlík | CHA5400 | C | OK Chrastava | 56:55 | + 16:20 |
7. | Karel Böhm | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 58:55 | + 18:20 |
8. | Vladimír Jaros | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 58:56 | + 18:21 |
9. | Milos Eiselt | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 60:33 | + 19:58 |
10. | Ladislav Kosek | LLI5903 | C | TJ Loko Liberec | 67:44 | + 27:09 |
11. | Michal Grivalsky | PGP5900 | C | SK Praga | 73:24 | + 32:49 |
12. | Oldrich Hojny | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 75:39 | + 35:04 |
Jirí Konopác | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miroslav Horácek | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:08 | |
2. | Tomás Babicky | DLT5001 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 36:32 | + 6:24 |
3. | Libor Bednarík | VLI5200 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:16 | + 22:08 |
Zdenek Kadavy | CHA4901 | C | OK Chrastava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jindrich Jakubec | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 27:26 | |
2. | Jirí Novotny | SLP4601 | C | OOB Slavia Praha | 33:41 | + 6:15 |
3. | Radim Smetana | CHA4700 | C | OK Chrastava | 34:20 | + 6:54 |
4. | Míla Lukavec | TJN4901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:09 | + 7:43 |
5. | Jirí Pospísil | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 35:37 | + 8:11 |
6. | Josef Paul | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 39:09 | + 11:43 |
7. | Jirí Nejezchleba | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 39:56 | + 12:30 |
8. | Stanislav Nosál | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 41:59 | + 14:33 |
9. | Vít Rysavy | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 43:03 | + 15:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Josef Dohnal | VSP4300 | C | USK Praha | 30:33 | |
2. | Milos Semorád | SCP3300 | C | OK Sparta Praha | 38:01 | + 7:28 |
3. | Jaroslav Krtensky | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:35 | + 10:02 |
4. | Zdenek Ulehla | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:06 | + 12:33 |
5. | Miroslav Beránek | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:49 | + 13:16 |
6. | Eduard Folprecht | TUR4301 | C | OOB TJ Turnov | 52:22 | + 21:49 |
Josef Strojsa | KAS4000 | C | KOB Kamenický Šenov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bára Hermánková | TUR0850 | C | OOB TJ Turnov | 18:14 | |
2. | Matej Svoboda | BOR0600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:47 | + 1:33 |
3. | Lucie Blahutová | MFP0550 | C | VŠSK MFF UK Praha | 24:14 | + 6:00 |
4. | Nemsovsky Filip | VSP0500 | C | USK Praha | 26:34 | + 8:20 |
5. | Kristyna Kvapilová | TUV0999 | C | SOK TJ Turnov | 27:11 | + 8:57 |
6. | Elena Synková | DOK | OK Doksy | 27:39 | + 9:25 | |
7. | Jan Hampl | LME0900 | C | SK Los Mělník | 29:06 | + 10:52 |
8. | Frantisek Vrestál | TUR0906 | C | OOB TJ Turnov | 31:59 | + 13:45 |
9. | Albert Forst | MFP0901 | C | VŠSK MFF UK Praha | 32:54 | + 14:40 |
10. | Radek Kucerka | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 34:36 | + 16:22 |
11. | Sofie Míková | TJN0950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:19 | + 17:05 |
12. | Kubec Adam | DOB0901 | KOB Dobruška | 36:18 | + 18:04 | |
13. | Nemsovska Magdalena | VSP0853 | C | USK Praha | 37:53 | + 19:39 |
14. | Anezka Simková | LME0950 | C | SK Los Mělník | 42:11 | + 23:57 |
15. | Jonas Veljacik | Neregistrovaní - Marešovi | 43:14 | + 25:00 | ||
16. | Hynek Krejci | Neregistrovaní - Marešovi | 44:19 | + 26:05 | ||
17. | Tobiás Pavlík | LIT1111 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 61:30 | + 43:16 |
18. | Lenka Pavlova | TJN0850 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:48 | + 53:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovsky Tomas | PGP0101 | A | SK Praga | 14:21 | |
2. | Libor Matyas | CHA7603 | OK Chrastava | 16:40 | + 2:19 | |
3. | Jirí Felix | KPY | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 17:50 | + 3:29 | |
4. | Jana Matyasova | CHA7652 | OK Chrastava | 18:59 | + 4:38 | |
5. | Simek Stanislav | LTP6602 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:58 | + 5:37 | |
6. | Zejdikova Jitka | LTP7251 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:15 | + 9:54 | |
7. | Pavla Kumpoltova | STB9650 | TJ Stadion Nový Bor | 25:54 | + 11:33 | |
8. | Milos Dolejsi | STB6701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 26:30 | + 12:09 |
9. | Králík Stanislav | LTP | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:10 | + 14:49 | |
10. | Vojtech Matyas | CHA0202 | C | OK Chrastava | 29:15 | + 14:54 |
11. | Gabriela Karpísková | LTP | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 35:03 | + 20:42 | |
12. | Lucie Kucerova | CHA7950 | OK Chrastava | 37:08 | + 22:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marek Broz | TUR8402 | C | OOB TJ Turnov | 30:05 | |
2. | Vojtech Boskovsky | DOK9600 | C | OK Doksy | 36:04 | + 5:59 |
3. | Martin Adamec | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:18 | + 15:13 | |
4. | Havlinova Zuzana | SCP8150 | C | OK Sparta Praha | 52:32 | + 22:27 |
5. | Zimmerova Katerina | ZVO9852 | B | OB SK Zvole | 53:09 | + 23:04 |
6. | Dobes Vaclav | KPY5701 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:31 | + 23:26 |
7. | Janovska Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 54:30 | + 24:25 |
8. | Kudrnac Martin | KAM5901 | C | SK Kamenice | 61:30 | + 31:25 |
9. | Alena Kopácková | DOR6450 | C | OK Dobříš | 85:59 | + 55:54 |
10. | Zimmerova Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 100:20 | + 70:15 |
11. | Markéta Zeravová | JEN | OB Jenišovice | 106:46 | + 76:41 | |
12. | Hlavaty Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 122:55 | + 92:50 |
Attl Vladimir | PGP3800 | C | SK Praga | DISK | ||
Havlik Jaroslav | SJC3601 | C | TJ Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Tereza Hadacová | AOP9051 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | ||
Jaroslav Venus | BOR | OK Jiskra Nový Bor | DISK |