Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.10.2014
Místo konání:
Blatiny, penzion Solitary II
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Mapa:
Kozlovina, 1:10000, E = 5 m, stav 10/2014, rozměr A4
Ředitel závodu:
Hrušková Zdeňka
Hlavní rozhodčí:
Nechanická Daniela - R3
Stavitel tratí:
Mareček Petr - R1
JURY:
Rosecká Alena, Voborníková Eva, Matras Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl za krásného slunečného podzimního počasí. Nebyl podán protest. Závodník TBM7409 byl diskvalifikován pro porušení pravidel orientačního běhu, článek 20.9 (byl doprovázen zvířetem). Nikdo nebyl ošetřován. Závody přilákaly nadstandardní množství závodníků v kategorii HDR a P. Závod dokončilo 540 závodníků.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.10 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 OOB TJ Spartak Adamov 20:29
2. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 24:02 + 3:33
3. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 24:37 + 4:08
4. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 28:45 + 8:16
5. Kurečková Klára ABM0657 KOB Moira Brno 30:03 + 9:34
6. Ondrová Anna ZBM0553 SK Žabovřesky Brno 34:10 + 13:41
7. Jindřichová Eliška SJI0553 OK Jihlava 37:06 + 16:37
8. Finstrlová Lucie ZBM0651 SK Žabovřesky Brno 40:58 + 20:29
9. Drápalíková Adéla PZR0451 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:47 + 23:18
D10N
2.00 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 24:33
2. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 27:20 + 2:47
3. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:08 + 7:35
4. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 34:41 + 10:08
5. Palátová Renáta ABM0655 KOB Moira Brno 39:59 + 15:26
6. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 43:53 + 19:20
7. Kočová Klára ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 48:36 + 24:03
D12
2.60 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 26:57
2. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB Moira Brno 29:01 + 2:04
3. Starková Tereza CHT0251 OOB SK Chrast 31:29 + 4:32
4. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 33:14 + 6:17
5. Taslerová Tereza UBM0352 MENISKOS Brno 37:40 + 10:43
6. Suková Hana PZR0252 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:12 + 12:15
7. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:23 + 13:26
8. Pejchalová Ludmila OSN0252 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:20 + 23:23
9. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 55:07 + 28:10
10. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 55:51 + 28:54
D14
3.10 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 27:25
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 28:12 + 0:47
3. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 35:49 + 8:24
4. Korpasová Lucie LBM0151 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:20 + 8:55
5. Baštařová Anna ZBM0059 SK Žabovřesky Brno 41:36 + 14:11
6. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 49:51 + 22:26
7. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:25 + 24:00
8. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 51:49 + 24:24
9. Králová Lucie ABM0159 KOB Moira Brno 52:33 + 25:08
10. Radová Kateřina ABM0199 KOB Moira Brno 52:52 + 25:27
11. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 55:55 + 28:30
12. Čížková Eliška ADA0051 OOB TJ Spartak Adamov 61:27 + 34:02
13. Ingrštová Štěpánka ABM0160 KOB Moira Brno 62:55 + 35:30
14. Niederlová Anneli PZR0050 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:35 + 40:10
Močubová Veronika OSN0002 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
D16
4.30 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:12
2. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 43:46 + 0:34
3. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 51:11 + 7:59
4. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 51:59 + 8:47
5. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 54:35 + 11:23
6. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:49 + 14:37
7. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 57:50 + 14:38
D18
5.30 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čížková Markéta ADA9652 OOB TJ Spartak Adamov 76:39
D21C
6.60 km, 180 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7729
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 51:52 8443
2. Hiklová Natalia ZBM8399 SK Žabovřesky Brno 57:28 + 5:36
3. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 59:36 + 7:44 7397
4. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 59:59 + 8:07 7345
5. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 61:08 + 9:16 7190
6. Haltof Ewa VRB9499 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 67:33 + 15:41 6322
7. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 68:40 + 16:48 6171
8. Voborníková Alena LPU9458 OK Lokomotiva Pardubice 70:09 + 18:17 5971
9. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 71:56 + 20:04 5729
10. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:57 + 20:05 5727
11. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:13 + 22:21 5421
12. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:17 + 24:25 5141
13. Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 76:47 + 24:55 5074
14. Urbanová Johana PZR9251 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:20 + 25:28
15. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 78:07 + 26:15 4893
16. Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno 79:03 + 27:11 4767
17. Šestáková Petra RBK9357 SK Radioklub Blansko 79:44 + 27:52 4675
18. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 80:09 + 28:17 4618
19. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 80:37 + 28:45 4555
20. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 85:37 + 33:45 3879
21. Boháčová Lucie PTI8771 Sportovní klub Ptení 86:22 + 34:30 3778
22. Dobrá Libuše SHK0001 TJ Slavia Hradec Králové 87:53 + 36:01
23. Kočová Lenka ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 88:34 + 36:42 3480
24. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 91:50 + 39:58 3038
25. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 94:58 + 43:06 2615
Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
MS Wurzelová Hana OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:46 + 20:54
D21D
4.30 km, 105 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1436
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ondráčková Lucie CTB9254 SK OB Chotěboř 47:09 1555
2. Srbová Alena SJI7951 OK Jihlava 53:23 + 6:14 1381
3. Zavadilová Simona PTI8485 Sportovní klub Ptení 53:42 + 6:33 1372
4. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 55:29 + 8:20 1322
5. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 57:12 + 10:03 1274
6. Zedníková Daniela 66:26 + 19:17
7. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 69:49 + 22:40
8. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 71:00 + 23:51 889
9. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 71:44 + 24:35 868
10. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 73:51 + 26:42 809
11. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:35 + 31:26 677
12. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 99:18 + 52:09 98
Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř DISK 0
Kašpárková Petra SJI7451 OK Jihlava DISK 0
D35
4.90 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 44:32
2. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 46:53 + 2:21
3. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 48:03 + 3:31
4. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 48:13 + 3:41
5. Mulíčková Eva ABM7469 KOB Moira Brno 48:43 + 4:11
6. Radová Martina ABM7451 KOB Moira Brno 50:44 + 6:12
7. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 50:54 + 6:22
8. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 51:24 + 6:52
9. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 51:36 + 7:04
10. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 51:37 + 7:05
11. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 51:48 + 7:16
12. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 53:30 + 8:58
13. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 54:30 + 9:58
14. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 55:06 + 10:34
15. Ševčíková Pavla TBM7355 KOS TJ Tesla Brno 55:26 + 10:54
16. Procházková Lucie ADA7651 OOB TJ Spartak Adamov 57:38 + 13:06
17. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 58:15 + 13:43
18. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 58:54 + 14:22
19. Melounová Miroslava JHB6851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:21 + 15:49
20. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 60:38 + 16:06
21. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:54 + 18:22
22. Mokrá Regina ABM6854 KOB Moira Brno 62:55 + 18:23
23. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 64:19 + 19:47
24. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 64:59 + 20:27
25. Strýčková Monika ADA7454 OOB TJ Spartak Adamov 70:28 + 25:56
26. Blažková Hana RBK6957 SK Radioklub Blansko 73:00 + 28:28
27. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB Moira Brno 74:54 + 30:22
28. Doušková Vlasta TBM9999 KOS TJ Tesla Brno 91:45 + 47:13
29. Tomanová Elena ABM6666 KOB Moira Brno 106:15 + 61:43
Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno DISK
Suchá Helena ABM6664 KOB Moira Brno DISK
D45
4.30 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 47:23
2. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:44 + 1:21
3. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 49:19 + 1:56
4. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 49:38 + 2:15
5. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 51:50 + 4:27
6. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 54:24 + 7:01
7. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 54:53 + 7:30
8. Jelínková Jana TZL6556 SKOB Zlín 55:11 + 7:48
9. Šaterová Monika SJI6551 OK Jihlava 55:35 + 8:12
10. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 59:13 + 11:50
11. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 59:51 + 12:28
12. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 62:29 + 15:06
13. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 72:59 + 25:36
14. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 73:45 + 26:22
15. Starčuková Jana TBM6451 KOS TJ Tesla Brno 80:39 + 33:16
16. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 84:12 + 36:49
D55
3.40 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 43:48
2. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 47:05 + 3:17
3. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 50:21 + 6:33
4. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 52:14 + 8:26
5. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 57:39 + 13:51
6. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:26 + 17:38
7. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:21 + 19:33
8. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 71:03 + 27:15
9. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 74:00 + 30:12
10. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 75:21 + 31:33
H10
2.10 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 17:39
2. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 19:14 + 1:35
3. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 22:38 + 4:59
4. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 24:11 + 6:32
5. Rada Štěpán ABM0404 KOB Moira Brno 25:31 + 7:52
6. Zrník Tomáš OSN0606 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:21 + 8:42
7. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 26:24 + 8:45
8. Strýček Jan ADA0503 OOB TJ Spartak Adamov 26:37 + 8:58
9. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 28:01 + 10:22
10. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 28:09 + 10:30
11. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 29:45 + 12:06
12. Tachovský Jáchym ZBM0502 SK Žabovřesky Brno 29:57 + 12:18
13. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 30:25 + 12:46
14. Račanský Jakub UBM0503 MENISKOS Brno 30:50 + 13:11
15. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 31:48 + 14:09
16. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 31:55 + 14:16
17. Kalas Tomáš PZR0402 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:30 + 15:51
18. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB TJ Spartak Adamov 36:04 + 18:25
19. Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko 36:06 + 18:27
20. Divácký Štěpán PZR0403 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:07 + 21:28
21. Kašpárek Vít SJI0402 OK Jihlava 39:50 + 22:11
22. Rosecký Jan PZR0401 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:44 + 24:05
23. Rosecký Adam PZR0501 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:06 + 26:27
Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast DISK
H10N
2.00 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 20:16
2. Beneš Roman SJI0403 OK Jihlava 25:38 + 5:22
3. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 26:56 + 6:40
4. Smutný Jakub ABM0502 KOB Moira Brno 28:12 + 7:56
5. Cicvárek Martin ZBM0801 SK Žabovřesky Brno 33:09 + 12:53
6. Pekárek Martin RBK0501 SK Radioklub Blansko 33:21 + 13:05
7. Ševčík Daniel TBM0508 KOS TJ Tesla Brno 33:29 + 13:13
8. Grünwald Martin jr. SBK0707 KOB Start Blansko 39:10 + 18:54
9. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 39:36 + 19:20
10. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 60:33 + 40:17
11. Palát Přemek TTR0601 OOB Třebíč 73:44 + 53:28
Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno DISK
H12
2.90 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 21:58
2. Rajnoha Tomáš UBM0303 MENISKOS Brno 25:06 + 3:08
3. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 25:48 + 3:50
4. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 28:01 + 6:03
5. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 28:50 + 6:52
6. Lička Adam VBM0301 VSK Mendelu Brno 28:52 + 6:54
7. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 28:53 + 6:55
8. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 31:22 + 9:24
9. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 33:29 + 11:31
10. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 34:07 + 12:09
11. Palát Tomáš ABM0307 KOB Moira Brno 34:36 + 12:38
12. Čelechovský Matěj UBM0202 MENISKOS Brno 34:41 + 12:43
13. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 36:14 + 14:16
14. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 37:04 + 15:06
15. Mašek Ondřej PZR0201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:38 + 15:40
16. Lukáš Martin TBM0222 KOS TJ Tesla Brno 40:22 + 18:24
17. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:29 + 18:31
18. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 44:32 + 22:34
19. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 47:09 + 25:11
20. Musil Štěpán VBM0302 VSK Mendelu Brno 52:26 + 30:28
21. Burkoň Jan CHT0201 OOB SK Chrast 55:35 + 33:37
22. Kraus Jakub ZBM0304 SK Žabovřesky Brno 57:22 + 35:24
23. Tachovský Matyáš ZBM0208 SK Žabovřesky Brno 60:03 + 38:05
24. Bružeňák Andrej TBM0307 KOS TJ Tesla Brno 77:43 + 55:45
25. Močuba Václav Josef OSN0202 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 93:31 + 71:33
26. Račanský Jan UBM0302 MENISKOS Brno 131:13 + 109:15
H14
4.30 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 35:54
2. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 36:16 + 0:22
3. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 39:26 + 3:32
4. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:50 + 7:56
5. Pelánek Ondřej TBM0107 KOS TJ Tesla Brno 48:43 + 12:49
6. Rajnoha David UBM0003 MENISKOS Brno 49:10 + 13:16
7. Šeďa Šimon ABM0009 KOB Moira Brno 56:59 + 21:05
8. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 67:27 + 31:33
9. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 68:24 + 32:30
10. Burkoň Vojtěch CHT0003 OOB SK Chrast 74:03 + 38:09
11. Bořil Šimon PZR0101 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 79:41 + 43:47
Kašpárek Ladislav SJI0102 OK Jihlava DISK
Fučík Kryštof ABM0103 KOB Moira Brno DISK
H16
5.30 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 44:55
2. Říčný Vojta ZBM9903 SK Žabovřesky Brno 46:00 + 1:05
3. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 46:21 + 1:26
4. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 47:25 + 2:30
5. Švec Martin CHT9902 OOB SK Chrast 48:10 + 3:15
6. Král Jan ZBM9904 SK Žabovřesky Brno 49:19 + 4:24
7. Florián Vojtěch ABM9901 KOB Moira Brno 50:42 + 5:47
8. Šnyrch Jakub ABM9906 KOB Moira Brno 52:54 + 7:59
9. Šnyrch Tomáš ABM9919 KOB Moira Brno 55:37 + 10:42
10. Ingršt Matěj ABM9907 KOB Moira Brno 56:25 + 11:30
11. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 56:29 + 11:34
12. Pastyřík Martin PZR9902 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:34 + 11:39
13. Soška Marek ZBM9807 SK Žabovřesky Brno 59:05 + 14:10
14. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 61:12 + 16:17
15. Gregor Michal NNN0116 Neregistrovaní 61:41 + 16:46
16. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 63:05 + 18:10
17. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 64:31 + 19:36
18. Jirgl Karel TBM9902 KOS TJ Tesla Brno 66:29 + 21:34
19. Kún Josef BBM9802 BETA URSUS Orienteering 69:49 + 24:54
20. Švec Petr CHT9901 OOB SK Chrast 73:33 + 28:38
21. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 79:49 + 34:54
H18
6.80 km, 175 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 65:04
2. Drozd Michal BBM9701 BETA URSUS Orienteering 66:20 + 1:16
3. Nechuta David PZR9701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:01 + 9:57
4. Šplíchal Marek ZBM9710 SK Žabovřesky Brno 79:04 + 14:00
Konečný Daniel BBM9702 BETA URSUS Orienteering DISK
H21C
9.40 km, 245 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7799
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno 60:40 7938
2. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 61:15 + 0:35 7864
3. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 63:22 + 2:42 7597
4. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 63:52 + 3:12 7534
5. Liščinský Zdeněk TBM8215 KOS TJ Tesla Brno 64:09 + 3:29 7498
6. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 65:25 + 4:45 7338
7. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 67:21 + 6:41 7094
8. Klícha Martin VAM8811 OOB Vamberk 67:23 + 6:43 7089
9. Jirka Michal PTI8403 Sportovní klub Ptení 67:47 + 7:07 7039
10. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 68:09 + 7:29 6993
11. Svoboda Lukáš SHK7905 TJ Slavia Hradec Králové 68:41 + 8:01 6925
12. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 70:23 + 9:43 6711
13. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 72:03 + 11:23 6500
14. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 72:14 + 11:34 6477
15. Klváček Aleš PTI8527 Sportovní klub Ptení 73:02 + 12:22 6376
16. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 73:06 + 12:26 6367
17. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 74:38 + 13:58 6174
18. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 74:56 + 14:16 6136
19. Schmid Vladimír ADA8701 OOB TJ Spartak Adamov 76:11 + 15:31 5978
20. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 77:01 + 16:21 5873
21. Kratochvíl Martin SJI8304 OK Jihlava 77:06 + 16:26 5862
22. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 78:31 + 17:51 5683
23. Málek Jan PZR9505 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:33 + 17:53 5679
24. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 82:44 + 22:04 5151
25. Kysilko Zdeněk CHT8601 OOB SK Chrast 83:30 + 22:50 5054
26. Procházka Jiří ADA7512 OOB TJ Spartak Adamov 83:39 + 22:59 5035
27. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 85:22 + 24:42 4818
28. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 85:28 + 24:48 4806
29. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 86:18 + 25:38 4701
30. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 86:50 + 26:10 4633
31. Toman Filip ABM9309 KOB Moira Brno 91:26 + 30:46 4052
32. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 93:39 + 32:59 3772
33. Burdilák Radek MBM8533 O-mikron 94:36 + 33:56 3652
34. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 96:12 + 35:32 3450
35. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 98:36 + 37:56 3147
36. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB Moira Brno 99:20 + 38:40 3055
37. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 103:29 + 42:49 2531
38. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 106:43 + 46:03 2122
39. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 110:14 + 49:34 1678
40. Eliáš Jan ZBM8207 SK Žabovřesky Brno 122:37 + 61:57 114
Koláček Josef 51X8600 Torpedo Libosváry DISK
H21D
5.40 km, 180 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2810
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 36:56 3374
2. Šesták Jakub RBK9001 SK Radioklub Blansko 49:13 + 12:17 2628
3. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 52:32 + 15:36 2426
4. Močuba Stanislav OSN8001 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:40 + 19:44 2175
5. Kurečka Robert ABM7210 KOB Moira Brno 57:58 + 21:02 2096
6. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 58:57 + 22:01 2036
7. Švec Jiří CHT7201 OOB SK Chrast 59:44 + 22:48 1989
8. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 60:32 + 23:36 1940
9. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 62:09 + 25:13 1842
10. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:28 + 25:32 1823
11. Záboj Petr SJI7202 OK Jihlava 67:58 + 31:02 1488
12. Dvořák Martin ZBM8425 SK Žabovřesky Brno 68:40 + 31:44 1446
13. Kopic Jiří JHB9107 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:50 + 31:54 1436
14. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 70:06 + 33:10 1359
15. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 70:15 + 33:19 1350
16. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:03 + 34:07 1301
17. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 71:05 + 34:09 1299
18. Kaňovský Adam RBK9999 SK Radioklub Blansko 75:24 + 38:28
19. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:57 + 42:01 821
20. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 91:13 + 54:17 75
21. Kašpárek Ladislav SJI7301 OK Jihlava 98:28 + 61:32 0
Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
Pelánek Libor TBM7409 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
H35
7.10 km, 195 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 49:18
2. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 53:14 + 3:56
3. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 55:24 + 6:06
4. Ptáček Jan TBM7435 KOS TJ Tesla Brno 57:48 + 8:30
5. Milán Radek NNN0109 Neregistrovaní 61:00 + 11:42
6. Strejček Petr TBM7228 KOS TJ Tesla Brno 61:20 + 12:02
7. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 66:40 + 17:22
8. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 66:45 + 17:27
9. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 66:50 + 17:32
10. Odehnal Luděk ADA7400 OOB TJ Spartak Adamov 67:21 + 18:03
11. Čížek Petr ADA7101 OOB TJ Spartak Adamov 68:31 + 19:13
12. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 68:52 + 19:34
13. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 71:15 + 21:57
14. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 71:23 + 22:05
15. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 72:45 + 23:27
16. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 72:59 + 23:41
17. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 75:28 + 26:10
18. Mokrý Jan ABM6611 KOB Moira Brno 75:38 + 26:20
19. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 76:48 + 27:30
20. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB Moira Brno 79:21 + 30:03
21. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 79:59 + 30:41
22. Smutný Radek ABM6701 KOB Moira Brno 81:19 + 32:01
23. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 85:39 + 36:21
24. Klimánek Martin ABM7703 KOB Moira Brno 87:18 + 38:00
25. Tasler David UBM7105 MENISKOS Brno 90:56 + 41:38
26. Zejda Jiří ABM7805 KOB Moira Brno 96:00 + 46:42
27. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 99:32 + 50:14
28. Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 101:31 + 52:13
29. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 103:51 + 54:33
30. Pokorný Martin NNN0144 Neregistrovaní 117:06 + 67:48
31. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 120:07 + 70:49
Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno DISK
H45
6.00 km, 165 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 41:49
2. Král Jan XBM6903 PELL’S MTBO TEAM 50:07 + 8:18
3. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 50:14 + 8:25
4. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 50:22 + 8:33
5. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 50:37 + 8:48
6. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:31 + 10:42
7. Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko 54:14 + 12:25
8. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 54:17 + 12:28
9. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 54:47 + 12:58
10. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 54:50 + 13:01
11. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 55:46 + 13:57
12. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 56:15 + 14:26
13. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 56:23 + 14:34
14. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 56:51 + 15:02
15. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 58:51 + 17:02
16. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 59:23 + 17:34
17. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 66:58 + 25:09
18. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 68:01 + 26:12
18. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 68:01 + 26:12
20. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 71:36 + 29:47
21. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 74:11 + 32:22
22. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 74:51 + 33:02
23. Fuchs Vladimír NNN6100 Neregistrovaní 76:01 + 34:12
24. Fučík Radek ABM6512 KOB Moira Brno 77:44 + 35:55
25. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 81:02 + 39:13
26. Starčuk Zenon TBM6202 KOS TJ Tesla Brno 82:00 + 40:11
27. Drábek Petr TTR6749 OOB Třebíč 96:31 + 54:42
Vítek Zbyněk PTI6622 Sportovní klub Ptení DISK
H55
4.90 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 48:30
2. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 52:16 + 3:46
3. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 52:17 + 3:47
4. Vácha Jiří SJI5414 OK Jihlava 52:59 + 4:29
5. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 54:24 + 5:54
6. Truhlář Karel ADA5111 OOB TJ Spartak Adamov 54:37 + 6:07
7. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 57:20 + 8:50
8. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 57:55 + 9:25
9. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 58:17 + 9:47
10. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:40 + 11:10
11. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 61:22 + 12:52
12. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 62:46 + 14:16
13. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 63:12 + 14:42
14. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 63:15 + 14:45
15. Věžník Antonín ADA5505 OOB TJ Spartak Adamov 63:54 + 15:24
16. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 64:52 + 16:22
17. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 65:23 + 16:53
18. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:22 + 17:52
19. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 66:50 + 18:20
20. Záhorec František CHT5502 OOB SK Chrast 68:06 + 19:36
21. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 68:38 + 20:08
22. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 69:08 + 20:38
23. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 69:25 + 20:55
24. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 70:21 + 21:51
25. Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená 74:09 + 25:39
26. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 75:26 + 26:56
Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
H65
3.40 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 38:53
2. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 48:01 + 9:08
3. Ptáček Jiří BOV4401 TJ Baník Ostrava OKD 52:00 + 13:07
4. Chmelík Milan ABM4501 KOB Moira Brno 54:31 + 15:38
5. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 57:04 + 18:11
HDR
2.00 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Filip TBM0802 KOS TJ Tesla Brno 23:48
2. Kroutil Jošt ZBM0701 SK Žabovřesky Brno 25:00 + 1:12
3. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 25:07 + 1:19
4. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 25:13 + 1:25
5. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 25:29 + 1:41
6. Uhlíř Max BOV9999 TJ Baník Ostrava OKD 25:31 + 1:43
7. Bořil David PZR0707 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:55 + 2:07
8. Šnajdr Jakub PTI0700 Sportovní klub Ptení 26:11 + 2:23
9. Denemarek Max BBM0800 BETA URSUS Orienteering 26:19 + 2:31
10. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 27:18 + 3:30
11. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 27:31 + 3:43
12. Bendíková Veronika ABM0656 KOB Moira Brno 27:46 + 3:58
13. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 28:09 + 4:21
14. Bednářová Anna NNN0134 Neregistrovaní 29:35 + 5:47
15. Černý Vojtěch SJI0603 OK Jihlava 29:41 + 5:53
16. Musilová Lucie NNN0103 Neregistrovaní 30:34 + 6:46
17. Salajka Michal LBM0701 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:49 + 7:01
18. Mikuš Matěj PTI0808 Sportovní klub Ptení 31:04 + 7:16
19. Červinková Veronika NNN0149 Neregistrovaní 31:57 + 8:09
20. Hofhanzl Antonín NNN0145 Neregistrovaní 32:28 + 8:40
21. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 34:40 + 10:52
22. Hiklova Eva NNN0114 Neregistrovaní 34:52 + 11:04
23. Dobrovolná Anna NNN0146 Neregistrovaní 35:10 + 11:22
24. Uhlíř Kryštov BOV9998 TJ Baník Ostrava OKD 35:12 + 11:24
25. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB TJ Spartak Adamov 35:36 + 11:48
26. Novotná Tereza NNN0158 Neregistrovaní 36:39 + 12:51
27. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:57 + 15:09
28. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 39:03 + 15:15
29. Beneš Tomáš SJI0501 OK Jihlava 40:00 + 16:12
30. Taslerová Martina UBM0751 MENISKOS Brno 40:03 + 16:15
31. Bednář Antonín NNN0135 Neregistrovaní 40:24 + 16:36
32. Salajka Viktor LBM10xx TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:31 + 16:43
33. Kroutil Tadeáš ZBM0901 SK Žabovřesky Brno 41:14 + 17:26
34. Strýčková Bára ADA0852 OOB TJ Spartak Adamov 41:30 + 17:42
35. Korecká Evička CHT8053 OOB SK Chrast 41:41 + 17:53
36. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 42:20 + 18:32
37. Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 42:35 + 18:47
38. Sobotková Gabriela PZR0850 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:31 + 19:43
39. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 43:41 + 19:53
40. Jindřichová Jana SJI0752 OK Jihlava 44:23 + 20:35
41. Elblová Amálie PZR0851 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:22 + 21:34
42. Eliášová Marta ZBM0851 SK Žabovřesky Brno 45:23 + 21:35
43. Kraus Tadeáš ZBM9999 SK Žabovřesky Brno 45:36 + 21:48
44. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 46:27 + 22:39
45. Daňhelovi Agáta a Babeta NNN0131 Neregistrovaní 47:01 + 23:13
46. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 49:14 + 25:26
47. Czetmayer Robert ADA7600 OOB TJ Spartak Adamov 49:37 + 25:49
48. Janačík Tadeáš NNN0132 Neregistrovaní 50:48 + 27:00
49. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 51:06 + 27:18
50. Milánová Viktorie NNN0107 Neregistrovaní 51:55 + 28:07
51. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 52:34 + 28:46
52. Milánová Sára NNN0108 Neregistrovaní 52:48 + 29:00
53. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 53:19 + 29:31
54. Aleš Mikuláš ASU1017 Magnus Orienteering 55:57 + 32:09
55. Alešová Anna ASU1077 Magnus Orienteering 56:28 + 32:40
56. Holuša Vašek NNN0150 Neregistrovaní 57:16 + 33:28
57. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 59:47 + 35:59
58. Finstrlová Denisa ZBM0951 SK Žabovřesky Brno 60:09 + 36:21
59. Koča František NNN146 Neregistrovaní 60:13 + 36:25
60. Nedvědová Olga NNN0102 Neregistrovaní 61:39 + 37:51
61. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 63:30 + 39:42
62. Procházková Anita SJI9999 OK Jihlava 63:31 + 39:43
63. Nedvěd Jan NNN0133 Neregistrovaní 63:50 + 40:02
64. Eliáš Václav ZBM1000 SK Žabovřesky Brno 65:44 + 41:56
65. Hübner Václav CTB1102 SK OB Chotěboř 97:10 + 73:22
66. Kozohorský Jiří ADA7501 OOB TJ Spartak Adamov 104:45 + 80:57
67. Hubnerová Žofie CTB9999 SK OB Chotěboř 115:48 + 92:00
Močuba Jan Nepomuk OSN0600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Bružeňáková Mia TBM0652 KOS TJ Tesla Brno DISK
P
3.20 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Abraham NNN0153 Neregistrovaní 28:00
2. Červinka Jan NNN0148 Neregistrovaní 28:45 + 0:45
3. Kalous Martin NNN0123 Neregistrovaní 31:06 + 3:06
3. Hubáček Petr NNN0154 Neregistrovaní 31:06 + 3:06
5. Holý Michal NNN0115 Neregistrovaní 32:09 + 4:09
6. Sláma Jaroslav OSN0001 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:19 + 6:19
7. Lička Lukáš NNN0157 Neregistrovaní 34:34 + 6:34
8. Kovačič Marek NNN0121 Neregistrovaní 34:51 + 6:51
9. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 37:37 + 9:37
10. Bednář Tomáš NNN0137 Neregistrovaní 37:50 + 9:50
11. Augustiňák Dušan NNN0122 Neregistrovaní 38:26 + 10:26
12. Vlčková Vladislava NNN0136 Neregistrovaní 39:32 + 11:32
13. Kunc Vladimír NNN0152 Neregistrovaní 40:28 + 12:28
14. Kroutil Petr ZBM7803 SK Žabovřesky Brno 40:51 + 12:51
15. Dobrovolný Vladimír NNN0147 Neregistrovaní 43:29 + 15:29
16. Králová Dana XBM7650 PELL’S MTBO TEAM 43:42 + 15:42
17. Mulíčková Zuzana ABM9999 KOB Moira Brno 43:49 + 15:49
18. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 43:58 + 15:58
19. Seifert Vojtěch NNN0124 Neregistrovaní 45:54 + 17:54
20. Mikušová Ivana PTI8365 Sportovní klub Ptení 47:51 + 19:51
21. Lavička Jan NNN0127 Neregistrovaní 49:00 + 21:00
22. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 49:30 + 21:30
22. Rachůnková Markéta SJI7551 OK Jihlava 49:30 + 21:30
24. Vítková Miroslava PTI6952 Sportovní klub Ptení 50:49 + 22:49
25. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:36 + 23:36
26. Doušek Ivo TBM9998 KOS TJ Tesla Brno 51:39 + 23:39
27. Taslerová Renata UBM7651 MENISKOS Brno 52:14 + 24:14
28. Milánová Iva NNN0106 Neregistrovaní 52:25 + 24:25
29. Fousek Martin NNN0104 Neregistrovaní 52:28 + 24:28
30. Kovačičová Kateřina NNN0128 Neregistrovaní 52:32 + 24:32
31. Pekař Jan NNN0125 Neregistrovaní 53:16 + 25:16
32. Milán Pavel TBM9997 KOS TJ Tesla Brno 54:29 + 26:29
33. Povolný Petr SHK7900 TJ Slavia Hradec Králové 54:44 + 26:44
34. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 54:56 + 26:56
35. Ruda Miroslav UBM7106 MENISKOS Brno 57:10 + 29:10
36. Rudová Hana UBM7252 MENISKOS Brno 57:14 + 29:14
37. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 57:52 + 29:52
38. Sádovská Petra 55X8750 ManasssSupport 58:39 + 30:39
39. Syrovátková Andrea ABM0059 KOB Moira Brno 58:40 + 30:40
40. Urbánková Lenka NNN0110 Neregistrovaní 59:18 + 31:18
41. Tachovká Kamila NNN0155 Neregistrovaní 61:53 + 33:53
42. Nedvěd Jan NNN0101 Neregistrovaní 62:42 + 34:42
43. Poulová Pavla PZR9998 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:18 + 37:18
44. Stoklas Adam TTR9999 OOB Třebíč 66:59 + 38:59
45. Drábek Vojta TTR0149 OOB Třebíč 67:44 + 39:44
46. Svobodová Jana SHK8250 TJ Slavia Hradec Králové 68:44 + 40:44
47. Fousková Leona NNN0105 Neregistrovaní 69:36 + 41:36
48. Paděrová Jana NNN0151 Neregistrovaní 71:51 + 43:51
49. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 72:40 + 44:40
50. Marková Kateřina NNN0142 Neregistrovaní 73:19 + 45:19
51. Dvořák Petr CHT7202 OOB SK Chrast 73:20 + 45:20
52. Marek Pavel NNN0143 Neregistrovaní 73:41 + 45:41
53. Podivínská SCP9999 OK Sparta Praha 81:02 + 53:02
54. Ostřejšová Vendula NNN0129 Neregistrovaní 85:27 + 57:27
55. Minaříková Dagmar NNN0156 Neregistrovaní 90:40 + 62:40
56. Polanský Pavel PZR9999 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 91:12 + 63:12
57. Drábková Jitka TTR6999 OOB Třebíč 93:36 + 65:36
58. Drábková Eliška TTR0199 OOB Třebíč 94:29 + 66:29
59. Bajerová Jana NNN0139 Neregistrovaní 103:05 + 75:05
60. Bajer Filip NNN140 Neregistrovaní 103:08 + 75:08
61. Bajer Miloš NNN0141 Neregistrovaní 103:15 + 75:15
Hrbáčková Markéta ZBM0399 SK Žabovřesky Brno DISK
Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Urbánek Petr NNN0111 Neregistrovaní DISK
Francová Jana NNN158 Neregistrovaní DISK
Bajerová Adéla NNN0138 Neregistrovaní DISK