Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řeháková Andrea | SJC0556 | TJ Sportcentrum Jičín | 26:53 | ||
2. | Doušková Kateřina | TBM0679 | KOS TJ Tesla Brno | 28:50 | + 1:57 | |
3. | Karásková Denisa | ZPV0555 | KOB ZPV Prostějov | 31:27 | + 4:34 | |
4. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 33:08 | + 6:15 | |
5. | Lošťáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 35:22 | + 8:29 | |
6. | Štoková Sofie | DKP0750 | Oddíl OB Kotlářka | 45:47 | + 18:54 | |
7. | Lošťáková Ela | LTP0951 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:28 | + 24:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 18:44 | ||
2. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 21:41 | + 2:57 | |
3. | Haková Michaela | PGP0451 | SK Praga | 23:39 | + 4:55 | |
4. | Malečková Hana | PGP0550 | SK Praga | 23:54 | + 5:10 | |
5. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 26:51 | + 8:07 | |
6. | Johanna Neumann | 31D0550 | SV Lengefeld | 32:57 | + 14:13 | |
7. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 33:59 | + 15:15 | |
8. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:20 | + 17:36 | |
9. | Průšková Tereza | STB0499 | TJ Stadion Nový Bor | 39:57 | + 21:13 | |
10. | Pračková Ema | RIC0451 | OB Říčany | 48:36 | + 29:52 | |
11. | Hegnerová Adéla | LPM0450 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:05 | + 45:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:50 | ||
2. | Thýnová Martina | SHK0350 | TJ Slavia Hradec Králové | 19:48 | + 1:58 | |
3. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 20:39 | + 2:49 | |
4. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 22:36 | + 4:46 | |
5. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:04 | + 6:14 | |
6. | Chalupová Aneta | ROZ0250 | OK Roztoky | 25:11 | + 7:21 | |
7. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:16 | + 7:26 | |
8. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 27:33 | + 9:43 | |
9. | Lena Neumann | 31D0350 | SV Lengefeld | 37:19 | + 19:29 | |
10. | Adamovská Kateřina | VAM0350 | OOB Vamberk | 39:29 | + 21:39 | |
11. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 47:32 | + 29:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | OK Chrastava | 19:18 | ||
2. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 19:44 | + 0:26 | |
3. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:56 | + 2:38 | |
4. | Dolejší Kateřina | STB | TJ Stadion Nový Bor | 22:30 | + 3:12 | |
5. | Vejražková Róza | SJC0151 | TJ Sportcentrum Jičín | 23:39 | + 4:21 | |
6. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 23:44 | + 4:26 | |
7. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 25:31 | + 6:13 | |
8. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:21 | + 7:03 | |
9. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | TJ Jiskra Nejdek | 26:44 | + 7:26 | |
10. | Černá Kateřina | MLA0251 | MLOK Mariánské Lázně | 28:15 | + 8:57 | |
11. | Thýnová Nikola | SHK0051 | TJ Slavia Hradec Králové | 28:39 | + 9:21 | |
12. | Tumová Adéla | SJC0154 | TJ Sportcentrum Jičín | 33:54 | + 14:36 | |
13. | Svobodová Anna | KTA0151 | SK Kotnov Tábor | 37:04 | + 17:46 | |
14. | Ash Kristina | OCB0051 | OC České Budějovice | 39:13 | + 19:55 | |
15. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 39:40 | + 20:22 | |
16. | Blahová Pavla | EKP0153 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:44 | + 21:26 | |
17. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | OK Roztoky | 41:08 | + 21:50 | |
18. | Matějková Barbora | SJC0156 | TJ Sportcentrum Jičín | 45:39 | + 26:21 | |
19. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 52:34 | + 33:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 24:02 | ||
2. | Janoušková Lucie | BOR9954 | OK Jiskra Nový Bor | 26:34 | + 2:32 | |
3. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 26:54 | + 2:52 | |
4. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 33:12 | + 9:10 | |
5. | Hájková Eliška | ZVO9851 | OB SK Zvole | 34:22 | + 10:20 | |
6. | Kolářová Johana | PGP9952 | SK Praga | 39:42 | + 15:40 | |
7. | Zimmerová Kateřina | ZVO9852 | OB SK Zvole | 40:58 | + 16:56 | |
8. | Dundáčková Julie | SJH9853 | SJH Jindřichův Hradec | 42:13 | + 18:11 | |
9. | Lišková Hana | KPY9951 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:56 | + 31:54 | |
10. | Svobodová Jana | KTA9951 | SK Kotnov Tábor | 62:08 | + 38:06 | |
11. | Vostřelová Pavlína | KUL9850 | KOB Ústí nad Labem | 79:50 | + 55:48 | |
12. | Glöcknerová Anna | KUL9950 | KOB Ústí nad Labem | 94:59 | + 70:57 | |
Klinkerová Magdaléna | ROZ9950 | OK Roztoky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 34:39 | ||
2. | Myslivcová Markéta | SHK9650 | TJ Slavia Hradec Králové | 36:42 | + 2:03 | |
3. | Veljačiková Hana | SCP9750 | OK Sparta Praha | 36:57 | + 2:18 | |
4. | Kavalírová Julie | PHK9753 | OK 99 Hradec Králové | 37:01 | + 2:22 | |
5. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SJH Jindřichův Hradec | 43:41 | + 9:02 | |
6. | Svěchotová Natálie | MOV9751 | SKOB Ostrava | 61:13 | + 26:34 | |
7. | Nováková Adéla | OKP9750 | SK OK 24 Praha | 68:15 | + 33:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košková Anička | LLI9550 | TJ Loko Liberec | 35:02 | 0 | ||
2. | Galatíková Lucie | SBR9550 | SKOB Bruntál | 37:24 | + 2:22 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rufferová Iva | TUR8354 | OOB TJ Turnov | 35:14 | 9207 | ||
2. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:29 | + 0:15 | 9144 | |
3. | Przyczková Michaela | LPU8499 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:11 | + 1:57 | 8718 | |
4. | Krafková Lucie | TUR8650 | OOB TJ Turnov | 38:17 | + 3:03 | 8442 | |
5. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 39:47 | + 4:33 | 8066 | |
6. | Čepová Daniela | PHK8951 | OK 99 Hradec Králové | 40:37 | + 5:23 | 7857 | |
7. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | OK Jiskra Nový Bor | 41:24 | + 6:10 | 7660 | |
8. | Mrázková Romana | SJC8351 | TJ Sportcentrum Jičín | 41:31 | + 6:17 | 7631 | |
9. | Margoldová Barbora | DKP8654 | Oddíl OB Kotlářka | 42:18 | + 7:04 | 7434 | |
10. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | SK Žabovřesky Brno | 43:34 | + 8:20 | 7117 | |
10. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 43:34 | + 8:20 | 7117 | |
12. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | OOB TJ Turnov | 43:54 | + 8:40 | 7033 | |
13. | Kochová Nikola | TUR9358 | OOB TJ Turnov | 44:02 | + 8:48 | 6999 | |
14. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | TJ Slavia Hradec Králové | 45:44 | + 10:30 | 6573 | |
15. | Balcarová Jana | PHK8753 | OK 99 Hradec Králové | 46:24 | + 11:10 | 6406 | |
16. | Hančová Petra | VRL9652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:11 | + 11:57 | 6209 | |
17. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 47:19 | + 12:05 | 6176 | |
18. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 47:21 | + 12:07 | 6167 | |
19. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 47:38 | + 12:24 | 6096 | |
20. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 47:42 | + 12:28 | 6080 | |
21. | Janatová Lucie | DKP8154 | Oddíl OB Kotlářka | 47:43 | + 12:29 | 6075 | |
22. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 47:53 | + 12:39 | 6034 | |
23. | Petrželová Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:39 | + 13:25 | 5841 | |
24. | Smolková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | 50:23 | + 15:09 | 5406 | |
24. | Azebová Nina | PHK8855 | OK 99 Hradec Králové | 50:23 | + 15:09 | 5406 | |
26. | Benešová Jana | SJH9451 | SJH Jindřichův Hradec | 52:04 | + 16:50 | 4984 | |
27. | Volfová Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 52:54 | + 17:40 | 4775 | |
28. | Choutková Magdalena | SOB8851 | SOBSA | 53:00 | + 17:46 | 4750 | |
29. | Kamenická Kateřina | PHK9353 | OK 99 Hradec Králové | 53:26 | + 18:12 | 4641 | |
30. | Píšová Monika | NPA8151 | SK LOB Nová Paka | 53:38 | + 18:24 | 4591 | |
31. | Bolechová Anežka | LPU9051 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:45 | + 18:31 | 4562 | |
32. | Dundrová Lucie | TUR8951 | OOB TJ Turnov | 54:38 | + 19:24 | 4340 | |
33. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 54:52 | + 19:38 | 4282 | |
34. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 56:07 | + 20:53 | 3968 | |
35. | Sklenářová Radka | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:24 | + 21:10 | 3897 | |
36. | Sedláčková Martina | TUR7959 | OOB TJ Turnov | 58:59 | + 23:45 | 3249 | |
37. | Schütznerová Lucie | DKP8550 | Oddíl OB Kotlářka | 60:51 | + 25:37 | 2781 | |
38. | Bohunská Jana | KRN8651 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 61:31 | + 26:17 | 2613 | |
39. | Kopcová Michaela | KRN8456 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 62:29 | + 27:15 | 2371 | |
40. | Masopustová Elis | PGP8656 | SK Praga | 62:53 | + 27:39 | 2270 | |
41. | Mertová Eva | DOB8551 | KOB Dobruška | 64:13 | + 28:59 | 1936 | |
42. | Petrová Tereza | AOV8750 | OOB TJ Baník Ostrava | 64:34 | + 29:20 | 1848 | |
43. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 66:40 | + 31:26 | 1321 | |
44. | Vejstrková Zuzana | CHA8852 | OK Chrastava | 67:56 | + 32:42 | 1004 | |
45. | Vlažná Lucie | LCE8751 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:41 | + 33:27 | 815 | |
46. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | SK Praga | 73:29 | + 38:15 | 0 | |
Prchalová Ivana | SMR8754 | SK SNS Smržovka | DISK | 0 | |||
Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 39:08 | |||
2. | Foglarová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 40:44 | + 1:36 | 6278 | |
3. | Smutná Pavla | VAM8651 | OOB Vamberk | 41:17 | + 2:09 | 6195 | |
4. | Drobníková Markéta | TAP8463 | KOB TRETRA Praha | 41:24 | + 2:16 | 6178 | |
5. | Klusáčková Zuzana | TTR9151 | OOB Třebíč | 44:23 | + 5:15 | 5727 | |
6. | Kettnerová Dana | SHK8950 | TJ Slavia Hradec Králové | 48:14 | + 9:06 | 5145 | |
7. | Pokorná Kristýna | EKP8351 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:40 | + 9:32 | 5079 | |
8. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:18 | + 10:10 | 4984 | |
9. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 49:28 | + 10:20 | 4958 | |
10. | Jelínková Zora | PGP8851 | SK Praga | 49:51 | + 10:43 | 4901 | |
11. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 51:09 | + 12:01 | 4704 | |
12. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 51:12 | + 12:04 | 4697 | |
13. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | SOK TJ Turnov | 51:29 | + 12:21 | 4654 | |
14. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB TRETRA Praha | 53:25 | + 14:17 | 4362 | |
15. | Hanušová Petra | STB8297 | TJ Stadion Nový Bor | 54:24 | + 15:16 | 4213 | |
16. | Žitná Jana | SMB9251 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 57:34 | + 18:26 | 3734 | |
17. | Myslivečková Zuzana | PGP9253 | SK Praga | 58:30 | + 19:22 | 3593 | |
18. | Jarošová Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 58:58 | + 19:50 | 3523 | |
19. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 60:12 | + 21:04 | 3336 | |
20. | Štoková Mariana | DKP8158 | Oddíl OB Kotlářka | 60:27 | + 21:19 | 3299 | |
21. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | TJ Opava | 61:46 | + 22:38 | 3100 | |
22. | Jelínková Šárka | PGP9153 | SK Praga | 63:46 | + 24:38 | 2797 | |
23. | Bouzková Katka | SVS8151 | Orientklub Vsetín | 65:07 | + 25:59 | 2593 | |
24. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:52 | + 27:44 | 2329 | |
25. | Marková Anna | LBE9250 | TJ Lokomotiva Beroun | 67:16 | + 28:08 | 2269 | |
26. | Kučerková Romana | STB8196 | TJ Stadion Nový Bor | 70:30 | + 31:22 | 1780 | |
27. | Vobořilová Markéta | SJC8854 | TJ Sportcentrum Jičín | 71:40 | + 32:32 | ||
28. | Nedvídková Iva | DLT8551 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 74:37 | + 35:29 | 1158 | |
29. | Ondrová Kateřina | SKV8951 | TJ Slovan Karlovy Vary | 81:39 | + 42:31 | 95 | |
30. | Maliňáková Petra | SVS8751 | Orientklub Vsetín | 86:48 | + 47:40 | 0 | |
31. | Štefková Lucie | VBM8254 | VSK Mendelu Brno | 93:01 | + 53:53 | 0 | |
Míková Lenka | KSU7653 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 | |||
Kovářová Lenka | SJH8651 | SJH Jindřichův Hradec | DISK | 0 | |||
Zajícová Markéta | TAP9054 | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 | |||
Setínková Eva | DKP8759 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kokaislová Eva | LPU7956 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:57 | 3097 | ||
2. | Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:04 | + 2:07 | 2967 | |
3. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 50:22 | + 3:25 | 2888 | |
4. | Spitzerová Petra | KVS8350 | SKOB Kobra Vsetín | 53:24 | + 6:27 | ||
5. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | OK Sparta Praha | 53:26 | + 6:29 | 2700 | |
6. | Benešová Iveta | SJH9351 | SJH Jindřichův Hradec | 56:47 | + 9:50 | 2495 | |
7. | Bartalošová Jana | NNN | Neregistrovaní | 59:41 | + 12:44 | ||
8. | Kalinová Lucie | DLT8750 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 72:43 | + 25:46 | ||
9. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:52 | + 29:55 | 1267 | |
10. | Vydrová Markéta | PEN8950 | OK RECO Sport | 79:15 | + 32:18 | 1121 | |
11. | Müllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 87:34 | + 40:37 | 613 | |
12. | Freyová Michaela | KPY6050 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 99:24 | + 52:27 | 0 | |
13. | Khýnová Radka | DOB8750 | KOB Dobruška | 103:25 | + 56:28 | 0 | |
14. | Brzáková Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 118:34 | + 71:37 | 0 | |
15. | Špinková Markéta | 44C8550 | Neregistrovaní | 131:56 | + 84:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavelcová Gabriela | NPA7851 | SK LOB Nová Paka | 38:04 | ||
2. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 41:07 | + 3:03 | |
3. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 41:45 | + 3:41 | |
4. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 42:19 | + 4:15 | |
5. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | wawa bno | 42:28 | + 4:24 | |
6. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 44:02 | + 5:58 | |
7. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:27 | + 6:23 | |
8. | Vojtíšková Erika | LPU7651 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:30 | + 10:26 | |
9. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:55 | + 12:51 | |
10. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:00 | + 12:56 | |
11. | Fikar Stránská Linda | VRL7651 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:19 | + 13:15 | |
12. | Šauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:37 | + 14:33 | |
13. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 55:31 | + 17:27 | |
14. | Kotásková Jana | JES7451 | KOS Jesenice | 56:50 | + 18:46 | |
15. | Grigaliunaite Agne | 28L7850 | Saule OK | 59:08 | + 21:04 | |
16. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK OS Nové Město n. M. | 60:36 | + 22:32 | |
17. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 61:59 | + 23:55 | |
18. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 63:36 | + 25:32 | |
19. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:19 | + 27:15 | |
20. | Ledererová Kamila | LPM7352 | OK Lokomotiva Plzeň | 67:02 | + 28:58 | |
21. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 70:30 | + 32:26 | |
22. | Stryková Kateřina | LPU7855 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:43 | + 35:39 | |
23. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 75:41 | + 37:37 | |
24. | Vlachová Dita | SBR7750 | SKOB Bruntál | 77:44 | + 39:40 | |
25. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 78:44 | + 40:40 | |
26. | Pračková Zita | RIC7850 | OB Říčany | 93:14 | + 55:10 | |
27. | Pannová Vendula | AOP7750 | Přátelé orientačního běhu Opava | 94:12 | + 56:08 | |
28. | Haková Magda | PGP7651 | SK Praga | 95:15 | + 57:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpilová Jana | SJC7451 | TJ Sportcentrum Jičín | 41:20 | ||
2. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | TJ Slavia Hradec Králové | 44:01 | + 2:41 | |
3. | Kovaříková Mária | TRI6950 | TJ TŽ Třinec | 46:42 | + 5:22 | |
4. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 48:36 | + 7:16 | |
5. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 50:13 | + 8:53 | |
6. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 51:09 | + 9:49 | |
7. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 53:31 | + 12:11 | |
8. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:26 | + 16:06 | |
9. | Kundratová Jana | JZL7351 | TJ Jižní svahy Zlín | 61:07 | + 19:47 | |
10. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:08 | + 19:48 | |
11. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | OK 99 Hradec Králové | 67:49 | + 26:29 | |
12. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 68:17 | + 26:57 | |
13. | Kašparová Marie | ZAK7250 | SK Netopýr Zákupy | 68:49 | + 27:29 | |
14. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 68:59 | + 27:39 | |
15. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 69:11 | + 27:51 | |
16. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 71:09 | + 29:49 | |
17. | Janatová Markéta | BOR7456 | OK Jiskra Nový Bor | 72:08 | + 30:48 | |
18. | Calvet Christine | 42A7450 | OLC Währing | 72:27 | + 31:07 | |
19. | Janoušková Iveta | BOR7457 | OK Jiskra Nový Bor | 74:29 | + 33:09 | |
20. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 77:36 | + 36:16 | |
21. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 88:11 | + 46:51 | |
22. | Svobodová Martina | KTA7151 | SK Kotnov Tábor | 93:54 | + 52:34 | |
23. | Sędłak Ewa | 23P7400 | OK!Sport | 94:38 | + 53:18 | |
24. | Stauchová Iva | 3LC7450 | Lipence | 100:28 | + 59:08 | |
Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | DISK | |||
Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutná Jana | VAM6251 | OOB Vamberk | 35:07 | ||
2. | Klapalová Jana | VAM6451 | OOB Vamberk | 39:18 | + 4:11 | |
3. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:57 | + 4:50 | |
4. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 44:16 | + 9:09 | |
5. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 45:14 | + 10:07 | |
6. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 47:51 | + 12:44 | |
7. | Zobaníková Vladimíra | RAD6850 | TJ Sokol Radslavice | 48:28 | + 13:21 | |
8. | Müllerová Zorka | VAM6767 | OOB Vamberk | 49:18 | + 14:11 | |
9. | Seidlová Jana | SRK6950 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 51:00 | + 15:53 | |
10. | Fürstová Kateřina | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 51:24 | + 16:17 | |
11. | Brázdilová Radka | ODV6950 | TJ Aero Odolena Voda | 52:50 | + 17:43 | |
12. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:56 | + 17:49 | |
13. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 54:08 | + 19:01 | |
14. | Tichá Jana | TJH6451 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 55:29 | + 20:22 | |
15. | Thýnová Ivana | SHK6651 | TJ Slavia Hradec Králové | 56:23 | + 21:16 | |
16. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 56:28 | + 21:21 | |
16. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 56:28 | + 21:21 | |
18. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 57:21 | + 22:14 | |
19. | Hořáková Petra | LLI | TJ Loko Liberec | 57:33 | + 22:26 | |
20. | Kulová Jana | VAM6550 | OOB Vamberk | 58:49 | + 23:42 | |
21. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 59:07 | + 24:00 | |
22. | Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 63:34 | + 28:27 | |
23. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 64:02 | + 28:55 | |
24. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 66:22 | + 31:15 | |
25. | Sokolářová Jitka | TUV6851 | SOK TJ Turnov | 66:24 | + 31:17 | |
26. | Mazúrová Soňa | 47S6550 | Rapid Bratislava | 71:11 | + 36:04 | |
27. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Sokol Hostivice | 72:29 | + 37:22 | |
28. | Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | 77:55 | + 42:48 | |
29. | Bargiel Beata | 23P6550 | OK!Sport | 94:28 | + 59:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juračková Jana | LPU6051 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:41 | ||
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 39:56 | + 0:15 | |
3. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Sokol Hostivice | 48:17 | + 8:36 | |
4. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:35 | + 11:54 | |
5. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 52:08 | + 12:27 | |
6. | Panchártková Jitka | PHK5951 | OK 99 Hradec Králové | 52:14 | + 12:33 | |
7. | Košková Vlasta | LLI6351 | TJ Loko Liberec | 54:56 | + 15:15 | |
8. | Jermanová Eva | TJN6150 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 56:26 | + 16:45 | |
9. | Jedličková Zdena | BOR6250 | OK Jiskra Nový Bor | 57:37 | + 17:56 | |
10. | Kohlová Alena | KPY6051 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:22 | + 19:41 | |
11. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 69:49 | + 30:08 | |
12. | Hermanová Dana | LPU6151 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:07 | + 37:26 | |
13. | Sochorová Hana | HAV6250 | SKOB Baník Havířov | 86:21 | + 46:40 | |
14. | Kubátová Ivana | BOR6152 | OK Jiskra Nový Bor | 93:50 | + 54:09 | |
15. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 100:23 | + 60:42 | |
Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Malačková Jana | DVP6151 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:18 | ||
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:20 | + 3:02 | |
3. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 39:59 | + 4:41 | |
4. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:49 | + 8:31 | |
5. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 45:34 | + 10:16 | |
6. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:48 | + 11:30 | |
7. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 48:23 | + 13:05 | |
8. | Konopáčová Jana | TUR5650 | OOB TJ Turnov | 49:05 | + 13:47 | |
9. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 51:44 | + 16:26 | |
10. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 54:06 | + 18:48 | |
11. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 55:52 | + 20:34 | |
12. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 61:02 | + 25:44 | |
13. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:10 | + 27:52 | |
14. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 64:10 | + 28:52 | |
14. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 64:10 | + 28:52 | |
16. | Kadavá Eva | CHA5750 | OK Chrastava | 66:04 | + 30:46 | |
17. | Šilerová Zdena | KNC5750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 68:31 | + 33:13 | |
Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 35:37 | ||
2. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 42:00 | + 6:23 | |
3. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 44:48 | + 9:11 | |
4. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:02 | + 10:25 | |
5. | Omová Jana | TUR5150 | OOB TJ Turnov | 47:00 | + 11:23 | |
6. | Tvrdková Eva | LBE5150 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:12 | + 16:35 | |
7. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 58:11 | + 22:34 | |
8. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 58:49 | + 23:12 | |
9. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 61:13 | + 25:36 | |
10. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 80:32 | + 44:55 | |
11. | Chromčáková Ivana | JZL5450 | TJ Jižní svahy Zlín | 106:13 | + 70:36 | |
12. | Nedvídková Jitka | DLT5151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 117:58 | + 82:21 | |
Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | Slovan Praha | 50:47 | ||
2. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:32 | + 4:45 | |
3. | Rosen Miriam | 11G4950 | GB O Squad | 56:24 | + 5:37 | |
4. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 61:23 | + 10:36 | |
5. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | 63:00 | + 12:13 | |
6. | Kopriva Jitka | UNS | UNS UNS -Uringa Sydney | 63:10 | + 12:23 | |
7. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | SK Praga | 63:16 | + 12:29 | |
8. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 69:17 | + 18:30 | |
9. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 70:30 | + 19:43 | |
10. | Bumeliene Skaidra | 29L4850 | Labirintas | 75:08 | + 24:21 | |
11. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 84:51 | + 34:04 | |
12. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 91:05 | + 40:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tolar Hynek | RIC0505 | OB Říčany | 20:13 | ||
2. | Čivrný Jan | VRL0501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:24 | + 0:11 | |
3. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | TJ Sportcentrum Jičín | 23:56 | + 3:43 | |
4. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 23:59 | + 3:46 | |
5. | Kundrata Vít | JZL0700 | TJ Jižní svahy Zlín | 26:05 | + 5:52 | |
6. | Vlach Timik | SBR0501 | SKOB Bruntál | 26:50 | + 6:37 | |
7. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 41:53 | + 21:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | VŠTJ Ekonom Praha | 18:12 | ||
2. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | TJ TŽ Třinec | 19:05 | + 0:53 | |
3. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 19:23 | + 1:11 | |
4. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:38 | + 4:26 | |
5. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:51 | + 6:39 | |
6. | Janoušek Slávek | BOR0400 | OK Jiskra Nový Bor | 29:03 | + 10:51 | |
7. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 32:41 | + 14:29 | |
8. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 33:50 | + 15:38 | |
9. | Bohuslav Pepík | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | 35:06 | + 16:54 | |
10. | Kašpar Adam | LPM0402 | OK Lokomotiva Plzeň | 48:20 | + 30:08 | |
Kalous Tomáš | EKP0601 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Šimon | OSN0201 | SK OS Nové Město n. M. | 21:33 | ||
2. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:49 | + 1:16 | |
3. | Pachnik Stanislaw | STB0303 | TJ Stadion Nový Bor | 24:57 | + 3:24 | |
4. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 25:08 | + 3:35 | |
5. | Tuma Matěj | SJC0202 | TJ Sportcentrum Jičín | 26:14 | + 4:41 | |
6. | Tichý Lubomír | SHK0303 | TJ Slavia Hradec Králové | 26:44 | + 5:11 | |
7. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 27:37 | + 6:04 | |
8. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 28:39 | + 7:06 | |
9. | Sędłak Michał | 23P0300 | OK!Sport | 29:01 | + 7:28 | |
10. | Sedláček Jaroslav | ROZ0300 | OK Roztoky | 30:56 | + 9:23 | |
11. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:29 | + 9:56 | |
12. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 31:53 | + 10:20 | |
13. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 32:51 | + 11:18 | |
14. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:54 | + 11:21 | |
15. | Renda Michal | KAM0207 | SK Kamenice | 34:43 | + 13:10 | |
16. | Grundman Viktor | CHC0301 | K.O.B. Choceň | 35:21 | + 13:48 | |
17. | Locker Daniel | SRK0200 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:16 | + 17:43 | |
18. | Mašek Ondřej | PZR0201 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:08 | + 21:35 | |
19. | Biolik Emil | 46P0300 | wawa bno | 45:38 | + 24:05 | |
20. | Zobaník Radek | RAD0201 | TJ Sokol Radslavice | 49:10 | + 27:37 | |
21. | Švestka Jakub | KVS0399 | SKOB Kobra Vsetín | 50:43 | + 29:10 | |
22. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 54:18 | + 32:45 | |
23. | Kolář Matyáš | SLA0300 | SKOB Slaný | 55:40 | + 34:07 | |
24. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | KOB ZPV Prostějov | 65:31 | + 43:58 | |
25. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK OS Nové Město n. M. | 73:02 | + 51:29 | |
26. | Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | 87:35 | + 66:02 | |
27. | Pištěk Vítek | ROZ0203 | OK Roztoky | 199:59 | + 178:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 25:52 | ||
2. | Kovařík Martin | TRI0101 | TJ TŽ Třinec | 28:18 | + 2:26 | |
3. | Bílý Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:20 | + 3:28 | |
4. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | TJ Sportcentrum Jičín | 32:28 | + 6:36 | |
5. | Tichý Radomír | SHK0000 | TJ Slavia Hradec Králové | 32:41 | + 6:49 | |
6. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 35:39 | + 9:47 | |
7. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | TJ Sportcentrum Jičín | 35:43 | + 9:51 | |
8. | Semík Jakub | VSP0000 | USK Praha | 36:54 | + 11:02 | |
9. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 38:19 | + 12:27 | |
10. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | lepus.cz | 41:15 | + 15:23 | |
11. | Jirásek Kryštof | ROZ0101 | OK Roztoky | 52:54 | + 27:02 | |
12. | Adamovský Michal | VAM0000 | OOB Vamberk | 53:23 | + 27:31 | |
13. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | OB SK Zvole | 62:32 | + 36:40 | |
14. | Rusz Rostislav | KUN0101 | TJ Sokol Kunvald | 67:44 | + 41:52 | |
15. | Kučera Jan | PHK0100 | OK 99 Hradec Králové | 69:39 | + 43:47 | |
16. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 70:26 | + 44:34 | |
17. | Brachtl Adam | ZVO0102 | OB SK Zvole | 94:21 | + 68:29 | |
18. | Andres Martin | ROZ0103 | OK Roztoky | 102:34 | + 76:42 | |
Rosenbaum Ondřej | JES0001 | KOS Jesenice | DISK | |||
Felkel Jonáš | ROZ0100 | OK Roztoky | DISK | |||
Červenka Jakub | ZVO0006 | OB SK Zvole | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Ota | KAM9900 | SK Kamenice | 28:09 | ||
2. | Jíra Tomáš | KAM9802 | SK Kamenice | 30:20 | + 2:11 | |
3. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 38:41 | + 10:32 | |
4. | Schuh Roman | 34A9800 | Orienteering Klosterneuburg | 39:32 | + 11:23 | |
5. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | OK Jiskra Nový Bor | 39:50 | + 11:41 | |
6. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 40:17 | + 12:08 | |
7. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 41:12 | + 13:03 | |
8. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 42:22 | + 14:13 | |
9. | Kašpar František | SLA9800 | SKOB Slaný | 50:56 | + 22:47 | |
10. | Grundman Václav | CHC9902 | K.O.B. Choceň | 59:17 | + 31:08 | |
11. | Zobaník Michal | RAD9901 | TJ Sokol Radslavice | 60:29 | + 32:20 | |
12. | Baláček Jan | ROZ9901 | OK Roztoky | 97:41 | + 69:32 | |
Mašata Metoděj | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Křísek Lukáš | NNN | Neregistrovaní | 40:35 | + 12:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aster Tomáš | PGP9604 | SK Praga | 30:13 | ||
2. | Janeba Vladimír | CHC9602 | K.O.B. Choceň | 31:24 | + 1:11 | |
3. | Brázdil Petr | ODV9700 | TJ Aero Odolena Voda | 33:40 | + 3:27 | |
4. | Čermák Adam | PGP9701 | SK Praga | 39:17 | + 9:04 | |
5. | Kalista Michael | LBE9701 | TJ Lokomotiva Beroun | 42:53 | + 12:40 | |
6. | Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 46:09 | + 15:56 | |
7. | Švestka Vít | KVS9700 | SKOB Kobra Vsetín | 47:47 | + 17:34 | |
8. | Ash Adam | OCB9701 | OC České Budějovice | 76:49 | + 46:36 | |
9. | Chvátal Štěpán | UOL9600 | SK UP Olomouc | 89:35 | + 59:22 | |
Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sklenář Martin | SBR9501 | SKOB Bruntál | 28:50 | 3690 | ||
2. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 38:39 | + 9:49 | 2946 | |
3. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 48:51 | + 20:01 | 2174 | |
4. | Kolář Jakub | LBE9501 | TJ Lokomotiva Beroun | 51:35 | + 22:45 | 1967 | |
5. | Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | 63:15 | + 34:25 | 1083 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradec Pavel | TUR8801 | OOB TJ Turnov | 28:58 | 9475 | ||
2. | Janata Martin | DKP8306 | Oddíl OB Kotlářka | 30:15 | + 1:17 | 9080 | |
3. | Procházka Jan | PGP8407 | SK Praga | 30:24 | + 1:26 | 9033 | |
4. | Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | 31:39 | + 2:41 | 8649 | |
5. | Klapal Jan | LPU9006 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:08 | + 3:10 | 8500 | |
6. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 32:09 | + 3:11 | 8495 | |
7. | Nožka Radek | LPU9005 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:51 | + 3:53 | 8279 | |
8. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 33:00 | + 4:02 | 8233 | |
9. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:38 | + 4:40 | 8038 | |
10. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 33:39 | + 4:41 | 8033 | |
11. | Vlček Martin | TUR8702 | OOB TJ Turnov | 33:41 | + 4:43 | 8023 | |
12. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 33:47 | + 4:49 | 7992 | |
13. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | SK Žabovřesky Brno | 33:50 | + 4:52 | 7976 | |
13. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | SOK TJ Turnov | 33:50 | + 4:52 | 7976 | |
15. | Kobr Tomáš | VLI8901 | Slavia Liberec orienteering | 33:55 | + 4:57 | 7951 | |
16. | Lenner Miroslav | LPU8605 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:07 | + 5:09 | 7889 | |
17. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:10 | + 5:12 | 7874 | |
18. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 34:12 | + 5:14 | 7864 | |
19. | Horák Patrik | TUR9502 | OOB TJ Turnov | 34:17 | + 5:19 | 7838 | |
20. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 34:38 | + 5:40 | 7730 | |
21. | Pešek Ondřej | CHC8502 | K.O.B. Choceň | 34:54 | + 5:56 | 7648 | |
22. | Král Václav | SSU8243 | SK Severka Šumperk | 34:55 | + 5:57 | 7643 | |
23. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 35:01 | + 6:03 | 7612 | |
24. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:22 | + 6:24 | 7504 | |
25. | Oma Jakub | TUR8002 | OOB TJ Turnov | 35:45 | + 6:47 | 7386 | |
26. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 35:59 | + 7:01 | 7315 | |
27. | Holas Ondřej | TUR8501 | OOB TJ Turnov | 36:19 | + 7:21 | 7212 | |
28. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 36:21 | + 7:23 | 7202 | |
29. | Kadavý Petr | CHA7800 | OK Chrastava | 37:05 | + 8:07 | 6976 | |
30. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 37:11 | + 8:13 | 6945 | |
31. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | OOB TJ Turnov | 37:53 | + 8:55 | 6730 | |
32. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 38:47 | + 9:49 | 6453 | |
33. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | SK Žabovřesky Brno | 39:03 | + 10:05 | 6371 | |
34. | Hanslian David | LCE7835 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:09 | + 10:11 | 6340 | |
35. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:21 | + 10:23 | 6278 | |
36. | Kopec Tomáš | KRN8203 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:25 | + 10:27 | 6258 | |
37. | Kafka Miloš | LPU8608 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:47 | + 10:49 | 6145 | |
38. | Pašek František | KAM7600 | SK Kamenice | 40:53 | + 11:55 | 5806 | |
39. | Azeb Karim | PHK9110 | OK 99 Hradec Králové | 41:17 | + 12:19 | 5683 | |
40. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | K.O.B. Choceň | 41:48 | + 12:50 | 5524 | |
41. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 41:55 | + 12:57 | 5488 | |
42. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 42:11 | + 13:13 | 5406 | |
43. | Kalous Vladislav | EKP7702 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:38 | + 13:40 | 5267 | |
44. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 43:20 | + 14:22 | 5052 | |
45. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:30 | + 14:32 | 5001 | |
46. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 44:18 | + 15:20 | 4754 | |
47. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 48:39 | + 19:41 | 3415 | |
48. | Wagner Libor | DKP8511 | Oddíl OB Kotlářka | 53:29 | + 24:31 | 1927 | |
49. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 54:01 | + 25:03 | 1763 | |
50. | Zakouřil Vít | TUR9301 | OOB TJ Turnov | 69:21 | + 40:23 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brož Marek | TUR8402 | OOB TJ Turnov | 32:42 | 7237 | ||
2. | Šákr Vít | BOR9301 | OK Jiskra Nový Bor | 32:45 | + 0:03 | 7226 | |
3. | Žemlík Pavel | TUV7135 | SOK TJ Turnov | 34:15 | + 1:33 | 6905 | |
4. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 35:00 | + 2:18 | 6744 | |
5. | Mrázek Jiří | DKP7911 | Oddíl OB Kotlářka | 35:50 | + 3:08 | 6565 | |
6. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:05 | + 4:23 | 6297 | |
7. | Veverka Tomáš | VAM8401 | OOB Vamberk | 37:08 | + 4:26 | 6287 | |
8. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 37:38 | + 4:56 | 6179 | |
9. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 37:45 | + 5:03 | 6154 | |
9. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:45 | + 5:03 | 6154 | |
11. | Kozumplík Aleš | VBM8403 | VSK Mendelu Brno | 39:01 | + 6:19 | 5883 | |
12. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 39:38 | + 6:56 | 5751 | |
13. | Vlach Jiří | AOV7900 | OOB TJ Baník Ostrava | 39:44 | + 7:02 | 5729 | |
14. | Havlíček Lukáš | JIL9003 | OK Jilemnice | 40:01 | + 7:19 | 5669 | |
15. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 40:07 | + 7:25 | 5647 | |
16. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 41:01 | + 8:19 | 5454 | |
16. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 41:01 | + 8:19 | 5454 | |
18. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 41:08 | + 8:26 | 5429 | |
19. | Buk Jindřich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:40 | + 8:58 | 5315 | |
20. | Čech Jan | FSP7900 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 42:06 | + 9:24 | 5222 | |
21. | Hladký Viktor | VAM8201 | OOB Vamberk | 42:14 | + 9:32 | 5194 | |
22. | Nejman Stanislav | TUR9500 | OOB TJ Turnov | 42:16 | + 9:34 | 5186 | |
23. | Škvor Martin | KAM6700 | SK Kamenice | 42:41 | + 9:59 | 5097 | |
24. | Semík Luboš | KAM6201 | SK Kamenice | 43:13 | + 10:31 | 4983 | |
25. | Slabý Jan | ZHR7900 | TJ Zhoř | 43:32 | + 10:50 | 4915 | |
26. | Smutný Šimon | VAM9301 | OOB Vamberk | 44:46 | + 12:04 | 4651 | |
26. | Peths Jan | KRN8101 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:46 | + 12:04 | 4651 | |
28. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 45:15 | + 12:33 | 4547 | |
29. | Janas Petr | XBM7103 | PELL’S MTBO TEAM | 46:56 | + 14:14 | 4186 | |
30. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:57 | + 14:15 | 4183 | |
31. | Vébr Jiří | KTA6901 | SK Kotnov Tábor | 47:08 | + 14:26 | 4143 | |
32. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 48:14 | + 15:32 | 3908 | |
33. | Lepšík Petr | BOR8202 | OK Jiskra Nový Bor | 48:51 | + 16:09 | 3776 | |
34. | Schröter Pavel | CHA7203 | OK Chrastava | 49:05 | + 16:23 | 3726 | |
35. | Tichý Martin | TJH6401 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 50:20 | + 17:38 | 3458 | |
36. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:41 | + 17:59 | 3383 | |
37. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | Oddíl OB Kotlářka | 50:52 | + 18:10 | 3343 | |
38. | Sedlák Radek | SRK7503 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 51:15 | + 18:33 | 3261 | |
39. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:22 | + 19:40 | 3022 | |
40. | Novák Zdeněk | NPA7701 | SK LOB Nová Paka | 52:28 | + 19:46 | 3000 | |
41. | Bernášek Jiří | STB8101 | TJ Stadion Nový Bor | 52:36 | + 19:54 | 2972 | |
42. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:38 | + 19:56 | 2965 | |
43. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:48 | + 20:06 | 2929 | |
44. | Kapal Tomáš | KAM9402 | SK Kamenice | 53:46 | + 21:04 | 2722 | |
45. | Eiselt Jan | LTP8801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:51 | + 22:09 | 2490 | |
46. | Pitra Martin | CHT9204 | OOB SK Chrast | 60:19 | + 27:37 | 1318 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | OOB TJ Turnov | 32:24 | 4739 | ||
2. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | OOB SK Chrast | 33:15 | + 0:51 | 4623 | |
3. | Pucherna Jan | TAP7701 | KOB TRETRA Praha | 35:04 | + 2:40 | 4375 | |
4. | Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | 36:06 | + 3:42 | 4234 | |
5. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | KOB Dobruška | 36:34 | + 4:10 | 4170 | |
6. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | GHOST RUBENA racing team | 37:31 | + 5:07 | ||
7. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:01 | + 8:37 | 3563 | |
8. | Pesničák Jan | SMR7902 | SK SNS Smržovka | 44:36 | + 12:12 | 3075 | |
9. | Aleš David | ASU7517 | Magnus Orienteering | 45:38 | + 13:14 | 2934 | |
10. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:55 | + 13:31 | 2895 | |
11. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:12 | + 13:48 | 2857 | |
12. | Trýzna Aleš | DKP9100 | Oddíl OB Kotlářka | 46:23 | + 13:59 | 2832 | |
13. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:18 | + 14:54 | 2707 | |
14. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 48:33 | + 16:09 | 2536 | |
15. | Drhlík Petr | VAM8301 | OOB Vamberk | 49:29 | + 17:05 | 2409 | |
16. | Kulich Martin | NNN9009 | Neregistrovaní | 49:47 | + 17:23 | ||
17. | Verner Tomáš | VBM8204 | VSK Mendelu Brno | 50:58 | + 18:34 | 2206 | |
18. | Besta Lukáš | KNC8101 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 52:43 | + 20:19 | 1968 | |
19. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 52:47 | + 20:23 | 1959 | |
20. | Kučerka Jan | LIT8002 | KOB Chemopetrol Litvínov | 52:49 | + 20:25 | 1954 | |
21. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 53:29 | + 21:05 | 1863 | |
22. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | SK Netopýr Zákupy | 54:44 | + 22:20 | 1693 | |
23. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 55:10 | + 22:46 | 1634 | |
24. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 57:42 | + 25:18 | 1288 | |
25. | Havlůj František | DKP8308 | Oddíl OB Kotlářka | 58:16 | + 25:52 | 1211 | |
26. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 58:53 | + 26:29 | 1127 | |
27. | Klusáček Radim | BOR7710 | OK Jiskra Nový Bor | 59:36 | + 27:12 | 1029 | |
28. | Bouzek Petr | SVS7901 | Orientklub Vsetín | 61:10 | + 28:46 | 815 | |
29. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 61:43 | + 29:19 | 740 | |
30. | Kovář Jaroslav | SJH8901 | SJH Jindřichův Hradec | 62:41 | + 30:17 | 608 | |
31. | Bartoň Zdeněk | NPA8301 | SK LOB Nová Paka | 63:37 | + 31:13 | 481 | |
32. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:10 | + 31:46 | 406 | |
33. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 64:11 | + 31:47 | 404 | |
34. | Krunčík Pavel | 66C8501 | Amateri | 68:12 | + 35:48 | ||
35. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 72:45 | + 40:21 | 0 | |
36. | Pietraszek Martin | OOP8100 | TJ Opava | 74:24 | + 42:00 | 0 | |
37. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 76:45 | + 44:21 | 0 | |
38. | Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 80:47 | + 48:23 | 0 | |
39. | Bartaloš Tomáš | NNN; | Neregistrovaní | 94:27 | + 62:03 | ||
40. | Kopecký Tomáš | TUR8901 | OOB TJ Turnov | 103:08 | + 70:44 | 0 | |
Cerha Milan | TUR7703 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 40:04 | ||
2. | Dvořáček Jiří | TTR7502 | OOB Třebíč | 44:16 | + 4:12 | |
3. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:00 | + 6:56 | |
4. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 48:19 | + 8:15 | |
5. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:15 | + 9:11 | |
6. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:01 | + 10:57 | |
7. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 51:45 | + 11:41 | |
8. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:58 | + 11:54 | |
9. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 55:39 | + 15:35 | |
10. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | wawa bno | 62:11 | + 22:07 | |
11. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 64:09 | + 24:05 | |
12. | Černý Miroslav | LPM7504 | OK Lokomotiva Plzeň | 72:02 | + 31:58 | |
13. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 72:36 | + 32:32 | |
14. | Beneš Michal | TJP7800 | TJ Sokol Troja | 83:26 | + 43:22 | |
15. | Střelba Ondřej | 5RC7500 | neregistrovaní | 83:45 | + 43:41 | |
16. | Kovařík Martin | TRI7700 | TJ TŽ Třinec | 83:53 | + 43:49 | |
17. | Műller Kamil | VAM7501 | OOB Vamberk | 84:25 | + 44:21 | |
18. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 114:40 | + 74:36 | |
19. | Zeman Tomáš | DCE7500 | KOB Dobřichovice | 125:54 | + 85:50 | |
Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | OOB Vamberk | 35:03 | ||
2. | Vřešťál Jan | TUR7301 | OOB TJ Turnov | 38:11 | + 3:08 | |
3. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 39:03 | + 4:00 | |
4. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 40:26 | + 5:23 | |
5. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | TJ Slavia Hradec Králové | 40:33 | + 5:30 | |
6. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 44:20 | + 9:17 | |
7. | Gálus Igor | LDC7302 | KOB Děčín | 45:32 | + 10:29 | |
8. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 47:03 | + 12:00 | |
9. | Sędłak Krystian | 23P1400 | OK!Sport | 47:07 | + 12:04 | |
10. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 48:33 | + 13:30 | |
11. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 49:11 | + 14:08 | |
12. | Cichý David | PHK7001 | OK 99 Hradec Králové | 53:13 | + 18:10 | |
13. | Svěchota Milan | MOV7202 | SKOB Ostrava | 53:46 | + 18:43 | |
14. | Rusz Roman | KUN7201 | TJ Sokol Kunvald | 57:22 | + 22:19 | |
15. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 58:27 | + 23:24 | |
16. | Adamovský Michal | VAM7200 | OOB Vamberk | 62:49 | + 27:46 | |
17. | Švancar Martin | CHA7000 | OK Chrastava | 68:14 | + 33:11 | |
18. | Pavlíček Daniel | MOV7100 | SKOB Ostrava | 68:59 | + 33:56 | |
19. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:40 | + 35:37 | |
20. | Průšek Petr | STB7000 | TJ Stadion Nový Bor | 71:36 | + 36:33 | |
21. | Sykorka Ivan | NNN7200 | Neregistrovaní | 72:11 | + 37:08 | |
22. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 76:05 | + 41:02 | |
23. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:23 | + 41:20 | |
24. | Souček Karel | SHK6601 | TJ Slavia Hradec Králové | 79:06 | + 44:03 | |
25. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 85:13 | + 50:10 | |
26. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 86:57 | + 51:54 | |
27. | Glöckner Michal | KUL7000 | KOB Ústí nad Labem | 91:24 | + 56:21 | |
Švestka Vítězslav | KVS7301 | SKOB Kobra Vsetín | DISK | |||
Hošťálek Dan | KRN6808 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vydra Ivan | PEN6600 | OK RECO Sport | 35:59 | ||
2. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 36:32 | + 0:33 | |
3. | Klaška Jan | NNN6901 | Neregistrovaní | 37:42 | + 1:43 | |
4. | Mareček Petr | OSN6900 | SK OS Nové Město n. M. | 40:08 | + 4:09 | |
5. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 41:47 | + 5:48 | |
6. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 42:31 | + 6:32 | |
7. | Pachnik Dariusz | STB6901 | TJ Stadion Nový Bor | 42:56 | + 6:57 | |
8. | Tereschenkov Valery | 28L6900 | Saule OK | 44:01 | + 8:02 | |
9. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 44:53 | + 8:54 | |
10. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 44:56 | + 8:57 | |
11. | Parkan Jiří | SJH6801 | SJH Jindřichův Hradec | 45:33 | + 9:34 | |
12. | Dundáček Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 47:16 | + 11:17 | |
13. | Göschl Erich | 42A | OLC Währing | 47:43 | + 11:44 | |
14. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:39 | + 18:40 | |
15. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 56:25 | + 20:26 | |
16. | Liška Jindřich | KPY6700 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:43 | + 23:44 | |
17. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 61:13 | + 25:14 | |
18. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 61:20 | + 25:21 | |
19. | Müller Robert | VAM6900 | OOB Vamberk | 61:34 | + 25:35 | |
20. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 63:28 | + 27:29 | |
21. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 64:33 | + 28:34 | |
22. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 65:03 | + 29:04 | |
23. | Tryzna Pavel | VRL6801 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:59 | + 32:00 | |
24. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 69:18 | + 33:19 | |
25. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 72:16 | + 36:17 | |
26. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:17 | + 45:18 | |
27. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 83:18 | + 47:19 | |
28. | Levý Tomáš | ZAM6801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 93:27 | + 57:28 | |
29. | Dobeš Václav | KPY5701 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 115:33 | + 79:34 | |
30. | Vála Petr | KUL6701 | KOB Ústí nad Labem | 116:06 | + 80:07 | |
31. | Chrz Pavel | KUL6700 | KOB Ústí nad Labem | 123:03 | + 87:04 | |
Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | DISK | |||
Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Krausz Milan | FSP6700 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK | |||
Sterba Markus | 34A | Orienteering Klosterneuburg | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 28:51 | ||
2. | Ročejdl Marek | KAM6400 | SK Kamenice | 34:04 | + 5:13 | |
3. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 35:10 | + 6:19 | |
4. | Novotný Otakar | TJN5604 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:24 | + 7:33 | |
5. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 37:08 | + 8:17 | |
6. | Kula Jiří | VAM6100 | OOB Vamberk | 40:10 | + 11:19 | |
7. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 40:23 | + 11:32 | |
8. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 41:18 | + 12:27 | |
9. | Lužný Ladislav | HAV6000 | SKOB Baník Havířov | 42:36 | + 13:45 | |
10. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 43:33 | + 14:42 | |
11. | Sochor Tomáš | HAV6301 | SKOB Baník Havířov | 45:14 | + 16:23 | |
12. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 47:23 | + 18:32 | |
13. | Hostaš Zdeněk | VAM6403 | OOB Vamberk | 50:29 | + 21:38 | |
14. | Mareš Hynek | TUR6100 | OOB TJ Turnov | 50:32 | + 21:41 | |
15. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 52:53 | + 24:02 | |
16. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 55:31 | + 26:40 | |
17. | Mazur Milan | 47S6200 | Rapid Bratislava | 55:55 | + 27:04 | |
18. | Sysel Svatobor | TTR6202 | OOB Třebíč | 58:11 | + 29:20 | |
19. | Żebrowski Dariusz | 36P6300 | OK!Sport Warszawa | 59:37 | + 30:46 | |
20. | Kořínek Zdeněk | PEN6201 | OK RECO Sport | 60:33 | + 31:42 | |
21. | Kadaňka Jiří | ROV6001 | OK Zubří | 67:19 | + 38:28 | |
22. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:07 | + 42:16 | |
23. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 85:18 | + 56:27 | |
Sucharda Jiří | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 32:14 | ||
2. | Ziaziulia Ivanas | 28L5800 | Saule OK | 36:58 | + 4:44 | |
3. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 37:32 | + 5:18 | |
4. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 37:58 | + 5:44 | |
5. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 38:35 | + 6:21 | |
6. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 39:34 | + 7:20 | |
7. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 40:26 | + 8:12 | |
8. | Jirka Jiří | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 41:00 | + 8:46 | |
9. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 41:28 | + 9:14 | |
10. | Tupec Jiří | VAM5801 | OOB Vamberk | 41:38 | + 9:24 | |
11. | Grundman Martin | CHC5801 | K.O.B. Choceň | 42:36 | + 10:22 | |
12. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:41 | + 10:27 | |
13. | Prášil Jan | NPA5601 | SK LOB Nová Paka | 44:39 | + 12:25 | |
14. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:09 | + 14:55 | |
15. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:38 | + 15:24 | |
16. | Bolech Jiří | LPU5904 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:32 | + 18:18 | |
17. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:42 | + 20:28 | |
18. | Maliňák Josef | SVS5501 | Orientklub Vsetín | 53:04 | + 20:50 | |
19. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 57:10 | + 24:56 | |
20. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 58:17 | + 26:03 | |
21. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 71:25 | + 39:11 | |
Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Sokol Hostivice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 27:34 | ||
2. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 31:39 | + 4:05 | |
3. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 35:30 | + 7:56 | |
4. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 36:52 | + 9:18 | |
5. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 38:28 | + 10:54 | |
6. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 38:29 | + 10:55 | |
7. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | OOB TJ Turnov | 39:15 | + 11:41 | |
8. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:37 | + 12:03 | |
9. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 41:57 | + 14:23 | |
10. | Rosen David | 11G5300 | GB O Squad | 42:22 | + 14:48 | |
11. | Babický Tomáš | DLT5001 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 43:48 | + 16:14 | |
12. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 43:50 | + 16:16 | |
13. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:11 | + 18:37 | |
14. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:00 | + 19:26 | |
15. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 47:27 | + 19:53 | |
16. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 47:46 | + 20:12 | |
17. | Ziesche Juergen | 41D5003 | LOK Berlin | 48:39 | + 21:05 | |
18. | Genderjahn Ludwig | 41D4800 | LOK Berlin | 49:06 | + 21:32 | |
19. | Bárta Miroslav | JEN5201 | OB Jenišovice | 51:40 | + 24:06 | |
20. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 57:56 | + 30:22 | |
21. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:11 | + 30:37 | |
22. | Rančák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 62:31 | + 34:57 | |
23. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | TJ Lokomotiva Beroun | 64:10 | + 36:36 | |
24. | Mrštík Václav | LPU5002 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:12 | + 38:38 | |
25. | Herman Jan | LPU5407 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:59 | + 40:25 | |
26. | Jedlička Miroslav | JEN5301 | OB Jenišovice | 73:29 | + 45:55 | |
27. | Chromčák František | JZL5201 | TJ Jižní svahy Zlín | 75:13 | + 47:39 | |
28. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | OK Chrastava | 83:27 | + 55:53 | |
Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | DISK | |||
Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Našinec Jiří | STB5003 | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 32:02 | ||
2. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 34:41 | + 2:39 | |
3. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:59 | + 3:57 | |
4. | Cicenas Rimantas | 29L4801 | Labirintas | 39:41 | + 7:39 | |
5. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 40:46 | + 8:44 | |
6. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 41:29 | + 9:27 | |
7. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 42:44 | + 10:42 | |
8. | Bumelis Vidimantas | 29L4800 | Labirintas | 45:41 | + 13:39 | |
9. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | TJ Skalka Cheb | 45:49 | + 13:47 | |
10. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 45:50 | + 13:48 | |
11. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 46:21 | + 14:19 | |
12. | Edward Bartkowiak | 34P4800 | WKS Grunwald Poznań | 49:02 | + 17:00 | |
13. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:20 | + 17:18 | |
14. | Tvrdek Vojtěch | LBE4900 | TJ Lokomotiva Beroun | 49:44 | + 17:42 | |
15. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 51:07 | + 19:05 | |
16. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 51:45 | + 19:43 | |
17. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 57:41 | + 25:39 | |
18. | Kotecký Roman | 13G4900 | Octavian Droobers | 59:16 | + 27:14 | |
19. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 85:01 | + 52:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 42:18 | ||
2. | Seidl Karel | SRK4301 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 50:45 | + 8:27 | |
3. | Dohnal Josef | VSP4300 | USK Praha | 52:20 | + 10:02 | |
4. | Juška Gytis | 29L4200 | Labirintas | 53:32 | + 11:14 | |
5. | Lisý Jan | ONO4201 | SKOB Ostrov | 55:40 | + 13:22 | |
6. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 56:13 | + 13:55 | |
7. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 58:37 | + 16:19 | |
8. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 58:38 | + 16:20 | |
9. | Zakouřil Václav | TUV4301 | SOK TJ Turnov | 60:15 | + 17:57 | |
10. | Waldemar Pietkiewicz | 34P4300 | WKS Grunwald Poznań | 61:24 | + 19:06 | |
11. | Schallberger Josef | NNN3400 | Neregistrovaní | 71:42 | + 29:24 | |
12. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KOB Kamenický Šenov | 76:12 | + 33:54 | |
13. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | Přátelé orientačního běhu Opava | 79:51 | + 37:33 | |
14. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 82:03 | + 39:45 | |
Kuneš Vratislav | ODV4100 | TJ Aero Odolena Voda | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 46:41 | ||
2. | Kohout Tomáš | UVP3700 | Slovan Praha | 56:31 | + 9:50 | |
3. | Semorád Miloš | SCP3300 | OK Sparta Praha | 64:33 | + 17:52 | |
4. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 68:56 | + 22:15 | |
5. | Kempf Adolf | 15C2600 | KTV Altdtorf | 103:28 | + 56:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 15:55 | ||
2. | Mareš Matěj | TUR0100 | OOB TJ Turnov | 16:56 | + 1:01 | |
3. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 18:34 | + 2:39 | |
4. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 20:41 | + 4:46 | |
5. | Vojtíšek Albert | LPU0704 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:36 | + 5:41 | |
6. | Straková Denisa | SLA0750 | SKOB Slaný | 22:20 | + 6:25 | |
7. | Švestka Štěpán | KVS9901 | SKOB Kobra Vsetín | 22:39 | + 6:44 | |
8. | Havelka Pepča | SJC0800 | TJ Sportcentrum Jičín | 22:54 | + 6:59 | |
9. | Ruszová Svatava | KUN0751 | TJ Sokol Kunvald | 22:56 | + 7:01 | |
10. | Janeba Viktor | NNN | Neregistrovaní | 23:50 | + 7:55 | |
11. | Tolar Ondrej | RIC0701 | OB Říčany | 26:54 | + 10:59 | |
12. | Hlava Michal | ZAK0402 | SK Netopýr Zákupy | 27:00 | + 11:05 | |
13. | Vřešťál František | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 27:02 | + 11:07 | |
14. | Dolejší Jan | STB | TJ Stadion Nový Bor | 28:22 | + 12:27 | |
15. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 28:40 | + 12:45 | |
16. | Horst Ulla | NNN | Neregistrovaní | 29:02 | + 13:07 | |
17. | Mokrý Lukáš | NNN | Neregistrovaní | 29:15 | + 13:20 | |
18. | Kalousová Jolana | EKP0760 | VŠTJ Ekonom Praha | 29:17 | + 13:22 | |
19. | Fikar Šimon | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:27 | + 13:32 | |
20. | Kalousová Adéla | EKP0950 | VŠTJ Ekonom Praha | 29:55 | + 14:00 | |
21. | Klášková Amálie | NNN | Neregistrovaní | 31:08 | + 15:13 | |
22. | Drahoňovský Jakub | TUR1006 | OOB TJ Turnov | 31:49 | + 15:54 | |
23. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:05 | + 16:10 | |
23. | Kundratová Eva | JZL0950 | TJ Jižní svahy Zlín | 32:05 | + 16:10 | |
25. | Navrátilová Alžběta | 9GC0751 | Navrátilovi | 32:26 | + 16:31 | |
26. | Svoboda Jan | KTA | SK Kotnov Tábor | 33:09 | + 17:14 | |
27. | Řehák Jan | SJC1100 | TJ Sportcentrum Jičín | 33:16 | + 17:21 | |
28. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:36 | + 17:41 | |
29. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:38 | + 17:43 | |
30. | Kopecký Michal | SJC | TJ Sportcentrum Jičín | 33:45 | + 17:50 | |
31. | Kopecký Matyáš | SJC | TJ Sportcentrum Jičín | 33:51 | + 17:56 | |
32. | Ciprová Kateřina | XXX | XXX | 34:00 | + 18:05 | |
33. | Bašus Ondřej | SCP | OK Sparta Praha | 34:25 | + 18:30 | |
34. | Doušek Vilém | TBM0904 | KOS TJ Tesla Brno | 34:54 | + 18:59 | |
35. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 35:32 | + 19:37 | |
36. | Janatová Violka | DKP0950 | Oddíl OB Kotlářka | 36:17 | + 20:22 | |
37. | Míka Ondřej | KSU1000 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:20 | + 22:25 | |
38. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 39:51 | + 23:56 | |
39. | Berlyová Josefína | NNN | Neregistrovaní | 40:13 | + 24:18 | |
40. | Žemlík Eduard | TUV0901 | SOK TJ Turnov | 40:18 | + 24:23 | |
41. | Uhlířová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 41:23 | + 25:28 | |
42. | Mokrá Markéta | NNN | Neregistrovaní | 42:12 | + 26:17 | |
43. | Přínda Jan | NNN0900 | Neregistrovaní | 42:14 | + 26:19 | |
44. | Horst Katja | NNN | Neregistrovaní | 42:36 | + 26:41 | |
45. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:27 | + 27:32 | |
46. | Pompachovi Kája+Naty | NNN | Neregistrovaní | 45:25 | + 29:30 | |
47. | Kučerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 56:38 | + 40:43 | |
48. | Šitrová Štěpánka | NNN | Neregistrovaní | 66:36 | + 50:41 | |
49. | Rasmus Neumann | 31D0800 | SV Lengefeld | 68:23 | + 52:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sklenářová Dorothea | AOP9351 | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:41 | ||
2. | Vavřík René | LOV7000 | lepus.cz | 37:14 | + 0:33 | |
3. | Zítková Michaela | TUV8551 | SOK TJ Turnov | 38:12 | + 1:31 | |
4. | Švestka Jiří | KVS9904 | SKOB Kobra Vsetín | 38:22 | + 1:41 | |
5. | Thiemel Jiří | ASU8948 | Magnus Orienteering | 38:25 | + 1:44 | |
6. | Malačka Milan | NNN6000 | Neregistrovaní | 41:56 | + 5:15 | |
7. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:41 | + 6:00 | |
8. | Fikar Aleš | VRL7101 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:02 | + 7:21 | |
9. | Špidlenová Lenka | ZAK9750 | SK Netopýr Zákupy | 44:53 | + 8:12 | |
10. | Malečková Pavlína | PGP0850 | SK Praga | 45:32 | + 8:51 | |
11. | Hladíková Jana | TUV7253 | SOK TJ Turnov | 45:41 | + 9:00 | |
12. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 46:05 | + 9:24 | |
13. | Pavlíčková Lenka | MOV7151 | SKOB Ostrava | 47:17 | + 10:36 | |
14. | Kadaňková Hana | ROV9750 | OK Zubří | 48:11 | + 11:30 | |
14. | Doušek Robert | TBM7911 | KOS TJ Tesla Brno | 48:11 | + 11:30 | |
16. | Doušková Klára | TBM7761 | KOS TJ Tesla Brno | 49:37 | + 12:56 | |
17. | Magrini Nicola | SBR | SKOB Bruntál | 49:52 | + 13:11 | |
18. | Beňovský Jiří | NNN | Neregistrovaní | 51:39 | + 14:58 | |
19. | Rochlová Kateřina | XXX | XXX | 52:46 | + 16:05 | |
20. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:11 | + 16:30 | |
21. | Stauch Michal | 3LC7300 | Lipence | 54:35 | + 17:54 | |
22. | Vavříková Iveta | 6YC7450 | Neregistrovaní | 55:05 | + 18:24 | |
22. | Novák Jan | SKV5001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:05 | + 18:24 | |
24. | Dundáčková Hana | SJH7052 | SJH Jindřichův Hradec | 55:28 | + 18:47 | |
25. | Krunčíková Iva | XXX | XXX | 56:38 | + 19:57 | |
26. | Švestková Jana | KVS9951 | SKOB Kobra Vsetín | 57:47 | + 21:06 | |
27. | Kostičová Anamarija | ZBM8850 | SK Žabovřesky Brno | 58:25 | + 21:44 | |
28. | Kalousová Radka | EKP7550 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:37 | + 22:56 | |
29. | Froš Štěpán | LPU7309 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:45 | + 29:04 | |
30. | Lišková Hana | KPY6650 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 66:46 | + 30:05 | |
31. | Dolejší Miloš | STB | TJ Stadion Nový Bor | 70:10 | + 33:29 | |
32. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 70:26 | + 33:45 | |
33. | Kápičková Michaela | NNN9550 | Neregistrovaní | 75:48 | + 39:07 | |
34. | Bártíková Irena | VSP7461 | USK Praha | 77:48 | + 41:07 | |
35. | Miklovičová Katarína | NNN | Neregistrovaní | 79:11 | + 42:30 | |
36. | Valova Michaela | KUL0150 | KOB Ústí nad Labem | 84:08 | + 47:27 | |
37. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 89:18 | + 52:37 | |
38. | Nejedlá Karolina | NNN | Neregistrovaní | 90:46 | + 54:05 | |
39. | Šitrová Lucie | NNN7850 | Neregistrovaní | 92:03 | + 55:22 | |
40. | Nejedlová Magdalena | NNN | Neregistrovaní | 92:35 | + 55:54 | |
41. | Nejedlová Josefína | NNN | Neregistrovaní | 93:29 | + 56:48 | |
42. | Hlavová Iveta | ZAK7050 | SK Netopýr Zákupy | 98:49 | + 62:08 | |
43. | Chroustek Jan | NNN | Neregistrovaní | 99:17 | + 62:36 | |
Zapletalová Eva | XXX | XXX | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Monika | KAM8851 | SK Kamenice | 29:21 | ||
2. | Pompach Petr | NNN | Neregistrovaní | 33:31 | + 4:10 | |
3. | Hladík František | STH9203 | SK Studenec | 35:26 | + 6:05 | |
4. | Horst Brit | NNN | Neregistrovaní | 35:41 | + 6:20 | |
5. | Posselt Martin | TJN9501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:27 | + 8:06 | |
6. | Conrad Helmut | NNN | Neregistrovaní | 40:05 | + 10:44 | |
7. | Obuškevič Jan | SMR7000 | SK SNS Smržovka | 40:15 | + 10:54 | |
8. | Funda Jiří | API9301 | OK Andante Písek | 40:16 | + 10:55 | |
9. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 40:39 | + 11:18 | |
10. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 41:37 | + 12:16 | |
11. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:40 | + 12:19 | |
12. | Pšenička Vít | TCB | SK Technik České Budějovice | 44:37 | + 15:16 | |
13. | Benda Lukáš | EKP7705 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:03 | + 15:42 | |
14. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:31 | + 17:10 | |
15. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 47:22 | + 18:01 | |
16. | Dolejší Lenka | STB | TJ Stadion Nový Bor | 47:26 | + 18:05 | |
17. | Silný Ondřej | PHK7906 | OK 99 Hradec Králové | 47:40 | + 18:19 | |
18. | Švarc Jiří | 9IC0000 | švarc a beránková | 49:53 | + 20:32 | |
19. | Kamalyt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 52:31 | + 23:10 | |
20. | Sychra Zdeněk | CHA7302 | OK Chrastava | 53:18 | + 23:57 | |
21. | Sklenář Jan | AOP8701 | Přátelé orientačního běhu Opava | 53:52 | + 24:31 | |
22. | Karásková Marcela | ZPV6970 | KOB ZPV Prostějov | 53:57 | + 24:36 | |
23. | Nádeníček Josef | NEJ7000 | TJ Jiskra Nejdek | 56:48 | + 27:27 | |
24. | Schejbalová Karina | NNN0051 | Neregistrovaní | 57:08 | + 27:47 | |
25. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 57:33 | + 28:12 | |
26. | Neckař Jan | NNN | Neregistrovaní | 59:01 | + 29:40 | |
26. | Obuškevič Vojtěch | PGP0002 | SK Praga | 59:01 | + 29:40 | |
28. | Severýn Otto | 4ZC7400 | HO Komorní výtah | 59:03 | + 29:42 | |
29. | Danko Tomáš | CHA7200 | OK Chrastava | 59:58 | + 30:37 | |
30. | Košek Ladislav | LLI5903 | TJ Loko Liberec | 60:07 | + 30:46 | |
31. | Kautský Jiří | 9BC8200 | bez klubu | 60:39 | + 31:18 | |
32. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 61:05 | + 31:44 | |
33. | Kohout Josef | SHK6902 | TJ Slavia Hradec Králové | 61:30 | + 32:09 | |
34. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:36 | + 33:15 | |
35. | Hořák Jaroslav | LLI0102 | TJ Loko Liberec | 63:05 | + 33:44 | |
36. | Karásek Michal | ZPV7900 | KOB ZPV Prostějov | 66:09 | + 36:48 | |
37. | Frientsche Martina | USG | USG Chemnitz | 68:11 | + 38:50 | |
38. | Beránková Lenka | 9IC0050 | švarc a beránková | 69:11 | + 39:50 | |
39. | Navrátil Ctirad | 9GC6900 | Navrátilovi | 69:20 | + 39:59 | |
40. | Karásek Adam | ZPV0001 | KOB ZPV Prostějov | 70:02 | + 40:41 | |
41. | Čechová Jana | FSP8353 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 71:48 | + 42:27 | |
42. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 74:09 | + 44:48 | |
43. | Kosíková Eliška | 9NC0051 | Kosíková | 76:35 | + 47:14 | |
44. | Jirásková Dora | NNN | Neregistrovaní | 76:42 | + 47:21 | |
45. | Ondřichová Lucie | KUL7051 | KOB Ústí nad Labem | 79:59 | + 50:38 | |
46. | Červenka Jiří | MLA5804 | MLOK Mariánské Lázně | 80:07 | + 50:46 | |
47. | Nožka Jan | 74C8100 | NER | 84:26 | + 55:05 | |
48. | Kosíková Helena | 9NC0050 | Kosíková | 85:11 | + 55:50 | |
49. | Metelka Jiří | 9CC8600 | NEREG | 90:20 | + 60:59 | |
50. | Wychowaniec Anna | 23P | OK!Sport | 95:05 | + 65:44 | |
51. | Sehnal Tomáš | 6UC6700 | K.O.Poděbrady | 95:26 | + 66:05 | |
52. | Jun Miroslav | NNN8700 | Neregistrovaní | 100:06 | + 70:45 | |
53. | Popková Klára | 4ZC7450 | HO Komorní výtah | 102:12 | + 72:51 | |
54. | Nejedlo David | NNN | Neregistrovaní | 110:52 | + 81:31 | |
55. | Heinl Ondřej | DLT8501 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 122:45 | + 93:24 | |
56. | Nejedlo Matouš | NNN | Neregistrovaní | 132:12 | + 102:51 | |
Nejedlo Tomáš | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Šinovská Kristýna | ROU9351 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |