Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
17.05.2015
Místo konání:
Visalaje
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hrubý Miroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Vlach Oldřich - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     HDR     P     T    
D10N
2.60 km, 150 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:13
2. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 87:28 + 30:15
Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava DISK
D10C
1.70 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 21:54
2. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 24:08 + 2:14
3. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 26:18 + 4:24
4. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 26:42 + 4:48
5. Matochová Adélka TZL0552 C SKOB Zlín 33:12 + 11:18
6. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 34:51 + 12:57
7. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 38:54 + 17:00
D12C
2.10 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 20:38
2. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 21:21 + 0:43
3. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:31 + 1:53
4. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 23:00 + 2:22
5. Panovcová Anita OTK0351 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:32 + 5:54
6. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:23 + 12:45
7. Švidrnochová Eliška HAV0451 C SKOB Havířov 36:54 + 16:16
8. Procnerová Veronika BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek 40:05 + 19:27
9. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 41:22 + 20:44
10. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 41:25 + 20:47
11. Mrkvičková Ema TZL0451 C SKOB Zlín 43:25 + 22:47
12. Papszun Julia 11P0350 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 43:37 + 22:59
13. Zajícová Vendula BFM0351 C SKOB Frýdek - Místek 45:28 + 24:50
14. Czapska Wiktoria 14P0350 C UKS Kometa Gliwice 57:44 + 37:06
15. Kolaříková Eliška TZL0452 C SKOB Zlín 76:03 + 55:25
Blahutová Adéla BFM0456 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D14B
2.40 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 18:52
2. Mrozek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 20:57 + 2:05
3. Hájková Lucie AOP0350 B Přátelé orientačního běhu Opava 22:00 + 3:08
4. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:07 + 3:15
5. Dittrichová Michaela SKM0251 B KOB Směr Kroměříž 22:33 + 3:41
6. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 23:20 + 4:28
7. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 23:38 + 4:46
8. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 24:24 + 5:32
9. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 24:37 + 5:45
10. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 25:45 + 6:53
11. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 26:09 + 7:17
12. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:58 + 9:06
13. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 28:02 + 9:10
14. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:18 + 9:26
15. Sobel Natalia 14P0200 C UKS Kometa Gliwice 30:13 + 11:21
16. Zatloukalová Hana SSU0158 B SK Severka Šumperk 30:24 + 11:32
17. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 30:25 + 11:33
18. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 32:22 + 13:30
19. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 39:31 + 20:39
20. Polewka Aleksandra 14P0250 C UKS Kometa Gliwice 44:44 + 25:52
21. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:49 + 25:57
D14C
2.00 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec 23:28
2. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 36:08 + 12:40
3. Božoňová Vendula BFM0251 C SKOB Frýdek - Místek 39:58 + 16:30
Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec DISK
D16B
2.50 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 25:09
2. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 25:11 + 0:02
3. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 26:41 + 1:32
4. Tichá Veronika TZL9951 B SKOB Zlín 27:06 + 1:57
5. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 27:15 + 2:06
6. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 27:20 + 2:11
7. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:39 + 2:30
8. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:16 + 4:07
9. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 29:19 + 4:10
10. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 30:59 + 5:50
11. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:32 + 6:23
12. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 33:34 + 8:25
13. Labuda Wiktoria 14P0050 C UKS Kometa Gliwice 41:00 + 15:51
14. Jurczyk Marta 51P0050 C UKS Sparta Czyżowice 43:58 + 18:49
Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov DISK
D16C
2.40 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mastela Krystyna 11P0050 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 46:13
D18B
3.00 km, 155 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 24:10
2. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 27:54 + 3:44
3. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 29:21 + 5:11
4. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 31:24 + 7:14
5. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 32:28 + 8:18
6. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 33:07 + 8:57
7. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 34:26 + 10:16
8. Zentrichová Daniela LCE9761 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:07 + 10:57
9. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 38:01 + 13:51
10. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:30 + 15:20
D18C
2.50 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 42:05
D20B
3.00 km, 155 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Galatíková Lucie ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno 27:58 0
2. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 33:47 + 5:49 0
3. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:39 + 7:41 0
D21B
4.10 km, 220 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6891
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 38:17 7193
2. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 38:18 + 0:01 7190
3. Chromá Adéla ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno 38:41 + 0:24 7118
4. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 38:57 + 0:40 7069
5. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 39:09 + 0:52 7031
6. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 39:13 + 0:56 7019
7. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 41:10 + 2:53 6655
8. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 41:20 + 3:03 6624
9. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:26 + 3:09 6605
10. Gallo Martina AOP7951 C Přátelé orientačního běhu Opava 42:06 + 3:49 6481
11. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:51 + 4:34 6341
12. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 43:09 + 4:52 6285
13. Sanocka Barbara 14P9250 C UKS Kometa Gliwice 43:48 + 5:31
14. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 44:41 + 6:24 5999
15. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 47:04 + 8:47 5555
16. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:06 + 8:49 5548
17. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 54:56 + 16:39 4087
D21C
3.00 km, 105 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2977
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stoszková Jana AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:43 3141
2. Kršáková Marie VIC9191 C OB Vizovice 32:07 + 0:24 3102
3. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 32:42 + 0:59 3046
4. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 33:49 + 2:06 2939
5. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 35:03 + 3:20 2820
6. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:39 + 3:56 2762
7. Fujáková Katka HAV8550 C SKOB Havířov 36:03 + 4:20 2724
8. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 41:14 + 9:31 2225
Kaděrová Vendula HAV9650 B SKOB Havířov DISK 0
D35B
3.80 km, 195 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 35:20
2. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 37:24 + 2:04
3. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 38:17 + 2:57
4. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 39:11 + 3:51
5. Holasová Šarka AOP7853 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:57 + 6:37
6. Kovalčíková Eva AOP7852 C Přátelé orientačního běhu Opava 43:53 + 8:33
7. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 45:25 + 10:05
8. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:34 + 10:14
9. Švidrnochová Hana HAV7751 C SKOB Havířov 47:27 + 12:07
10. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 48:47 + 13:27
11. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 49:28 + 14:08
12. Krasnokutská Magda AOP7452 C Přátelé orientačního běhu Opava 51:55 + 16:35
D35C
2.60 km, 140 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 31:00
2. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 31:23 + 0:23
3. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:17 + 6:17
4. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 37:39 + 6:39
5. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 40:08 + 9:08
6. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 40:42 + 9:42
7. Polewka Beata 14P7150 C UKS Kometa Gliwice 40:43 + 9:43
8. Zajícová Taťána BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek 41:33 + 10:33
9. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 44:16 + 13:16
10. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:47 + 16:47
11. Pannová Vendula AOP7750 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:28 + 17:28
12. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 54:58 + 23:58
13. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 57:36 + 26:36
Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava DISK
D40B
3.20 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 26:26
2. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 27:13 + 0:47
3. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 30:22 + 3:56
4. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 31:48 + 5:22
5. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:43 + 9:17
6. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 36:00 + 9:34
7. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 36:42 + 10:16
8. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:46 + 13:20
9. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 48:16 + 21:50
D45B
3.00 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:06
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 25:49 + 0:43
3. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:53 + 2:47
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 30:12 + 5:06
5. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 30:27 + 5:21
6. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 32:14 + 7:08
7. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:21 + 7:15
8. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 32:25 + 7:19
9. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 32:53 + 7:47
10. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 33:20 + 8:14
11. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 38:10 + 13:04
12. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 40:19 + 15:13
D45C
2.30 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Havířov 24:41
2. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Havířov 24:49 + 0:08
3. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Havířov 29:33 + 4:52
4. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 35:58 + 11:17
5. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 39:34 + 14:53
D50B
2.60 km, 140 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 29:12
2. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:56 + 0:44
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:50 + 1:38
4. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 39:26 + 10:14
5. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 49:52 + 20:40
Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec DISK
D55B
2.50 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta 14P5650 C UKS Kometa Gliwice 33:41
2. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 36:45 + 3:04
3. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 38:45 + 5:04
4. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 53:22 + 19:41
D55C
2.30 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 34:31
2. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:17 + 2:46
D60B
2.10 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řezníková Renáta AOP5451 C Přátelé orientačního běhu Opava 24:13
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 26:08 + 1:55
3. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 31:24 + 7:11
D65B
2.00 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 30:58
2. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 38:47 + 7:49
3. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 39:57 + 8:59
D70B
2.00 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 30:26
H10N
2.60 km, 150 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 20:00
2. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 27:48 + 7:48
3. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 29:26 + 9:26
4. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 32:59 + 12:59
5. Vodák Tadeáš TZL C SKOB Zlín 35:29 + 15:29
6. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:12 + 20:12
7. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 44:04 + 24:04
8. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 49:09 + 29:09
Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
H10C
2.00 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 25:11
2. Damek Ondřej TRI0503 C TJ TŽ Třinec 25:38 + 0:27
3. Bíčánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 36:22 + 11:11
4. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 39:16 + 14:05
Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec DISK
Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec DISK
MS Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 27:53 + 2:42
H12C
2.00 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 20:50
2. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:25 + 1:35
3. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 22:33 + 1:43
4. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 25:18 + 4:28
5. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 25:48 + 4:58
6. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 26:26 + 5:36
7. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 26:55 + 6:05
8. Novosad Pavel TZL0404 C SKOB Zlín 27:25 + 6:35
9. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 27:57 + 7:07
10. Kołodziejczyk Bartłomiej 14P0301 C UKS Kometa Gliwice 32:11 + 11:21
11. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 33:47 + 12:57
12. Šemnický Jakub TZL0400 C SKOB Zlín 36:35 + 15:45
13. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 37:44 + 16:54
14. Kołodziejczyk Úukasz 14P0303 C UKS Kometa Gliwice 41:35 + 20:45
15. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 42:17 + 21:27
H14B
2.80 km, 160 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 21:32
2. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 21:57 + 0:25
2. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 21:57 + 0:25
4. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:06 + 0:34
5. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 22:40 + 1:08
6. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 22:43 + 1:11
7. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:12 + 2:40
8. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 24:50 + 3:18
9. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:58 + 3:26
10. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 25:26 + 3:54
11. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 26:19 + 4:47
12. Valík Adam AOP0301 B Přátelé orientačního běhu Opava 26:25 + 4:53
13. Čech Vít AOP0302 B Přátelé orientačního běhu Opava 26:54 + 5:22
14. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 27:02 + 5:30
15. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 27:05 + 5:33
16. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:39 + 6:07
17. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:35 + 7:03
18. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 30:29 + 8:57
19. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 30:48 + 9:16
20. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 30:52 + 9:20
21. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 31:46 + 10:14
22. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 32:18 + 10:46
23. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 33:04 + 11:32
24. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:23 + 12:51
25. Kucharczyk Jakub 14P0101 C UKS Kometa Gliwice 34:28 + 12:56
26. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 36:46 + 15:14
27. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 37:49 + 16:17
28. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 40:00 + 18:28
29. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 51:26 + 29:54
30. Kukla Bartosz 14P0201 C UKS Kometa Gliwice 51:46 + 30:14
31. Václavík Radek LCE0202 B OOB TJ Slovan Luhačovice 52:29 + 30:57
Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc DISK
H14C
2.30 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 27:32
2. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 31:32 + 4:00
3. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Havířov 34:04 + 6:32
H16B
3.60 km, 165 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:46
2. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 28:07 + 3:21
3. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:52 + 5:06
4. Turza Tomáš LCE9912 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:15 + 5:29
4. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 30:15 + 5:29
6. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 30:23 + 5:37
7. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 31:29 + 6:43
8. Kaděra Vojta HAV0000 C SKOB Havířov 31:38 + 6:52
9. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 31:46 + 7:00
10. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:29 + 7:43
11. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 32:45 + 7:59
12. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 34:06 + 9:20
13. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 35:17 + 10:31
14. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 35:38 + 10:52
15. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 36:37 + 11:51
16. Byrczek Jan 14P0000 C UKS Kometa Gliwice 36:53 + 12:07
17. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:25 + 12:39
18. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 38:08 + 13:22
19. Hartman Vojtěch TZL9904 B SKOB Zlín 39:16 + 14:30
20. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 39:55 + 15:09
21. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 41:16 + 16:30
22. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Havířov 42:13 + 17:27
23. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:24 + 17:38
24. Kołeczko Bartosz 11P0000 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 44:03 + 19:17
Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H16C
2.50 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 36:01
2. Prachař Matouš UOL0000 C SK UP Olomouc 36:28 + 0:27
3. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 41:35 + 5:34
Procházka Jakub SOP9903 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H18B
3.80 km, 195 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 28:10
2. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 30:39 + 2:29
3. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 30:44 + 2:34
4. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 33:09 + 4:59
5. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 33:51 + 5:41
6. Kún Josef BBM9802 B BETA URSUS Orienteering 35:53 + 7:43
7. Vosáhlo Jan SSU9701 B SK Severka Šumperk 38:23 + 10:13
8. Zvoníček Jan SKM9801 C KOB Směr Kroměříž 39:05 + 10:55
H18C
3.20 km, 105 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatík Lukáš SFM9801 B OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 29:35
2. Padrta Pavel MOV9700 C SKOB Ostrava 31:15 + 1:40
3. Božoň Radek BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek 38:24 + 8:49
H20B
3.90 km, 195 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 33:01 0
2. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 34:19 + 1:18 0
H21B
5.00 km, 240 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8214
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 32:13 8742
2. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 32:32 + 0:19 8660
3. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 34:13 + 2:00 8224
4. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 34:44 + 2:31 8090
5. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 35:11 + 2:58 7974
6. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 35:59 + 3:46 7767
7. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 36:26 + 4:13 7650
8. Rossmanith Vojtěch AOP9302 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:12 + 4:59 7452
9. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:16 + 5:03 7434
10. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 37:48 + 5:35 7296
11. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 38:17 + 6:04 7171
12. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 38:49 + 6:36 7033
13. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 38:55 + 6:42 7007
14. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 39:09 + 6:56 6947
15. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 39:20 + 7:07 6899
16. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:21 + 7:08 6895
17. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 39:45 + 7:32 6791
18. Zvoníček Josef SKM9404 C KOB Směr Kroměříž 40:11 + 7:58 6679
19. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:24 + 8:11 6623
20. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:00 + 8:47 6468
21. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 41:09 + 8:56 6429
22. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 42:15 + 10:02 6144
23. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 42:47 + 10:34 6006
24. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 43:03 + 10:50 5937
25. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 43:07 + 10:54 5920
26. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 44:25 + 12:12 5583
27. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 46:06 + 13:53 5147
28. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 48:33 + 16:20 4513
29. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:15 + 17:02 4331
30. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 51:55 + 19:42 3641
31. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 52:06 + 19:53 3594
32. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 56:30 + 24:17
33. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 57:54 + 25:41 2092
H21C
4.10 km, 220 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4817
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 34:53 5127
2. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 35:52 + 0:59 4989
3. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 36:24 + 1:31 4914
4. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 37:56 + 3:03 4699
5. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:52 + 3:59 4568
6. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:04 + 6:11 4259
7. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 43:15 + 8:22 3953
8. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 44:23 + 9:30 3794
9. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 49:35 + 14:42 3065
10. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 56:17 + 21:24 2125
11. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 64:32 + 29:39 968
H35B
4.10 km, 220 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 29:35
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 34:03 + 4:28
3. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:08 + 4:33
4. Jelínek Jan AOP6401 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:08 + 6:33
5. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:48 + 7:13
6. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Havířov 36:53 + 7:18
7. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 37:05 + 7:30
8. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:26 + 7:51
9. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 37:41 + 8:06
10. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 37:49 + 8:14
11. Auermüller Vít ZBM C SK Žabovřesky Brno 38:55 + 9:20
12. Zvarik Tomáš ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno 39:56 + 10:21
13. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 40:02 + 10:27
14. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 40:50 + 11:15
15. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 41:44 + 12:09
16. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 41:50 + 12:15
17. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 44:35 + 15:00
18. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 45:18 + 15:43
19. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 45:21 + 15:46
20. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:38 + 17:03
21. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 47:57 + 18:22
22. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 48:41 + 19:06
23. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 53:08 + 23:33
Dzik Mirosław 42P7100 C MUKS Gliwice DISK
H35C
3.90 km, 195 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 36:09
2. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 39:29 + 3:20
3. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 40:01 + 3:52
4. Juřeník Jiří MOV7901 C SKOB Ostrava 40:03 + 3:54
5. Polewka Tomasz 14P7300 C UKS Kometa Gliwice 40:12 + 4:03
6. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 41:09 + 5:00
6. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 41:09 + 5:00
8. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 41:44 + 5:35
9. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:30 + 7:21
10. Masny Krzysztof 11P7600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 49:35 + 13:26
11. Čala Robert NNN01 C Neregistrovaní 49:42 + 13:33
12. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 51:34 + 15:25
13. Koleczko Lukasz 11P C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 78:11 + 42:02
Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín DISK
H40B
3.90 km, 195 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 27:40
2. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:31 + 1:51
3. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 49:18 + 21:38
H45B
3.80 km, 195 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 26:31
2. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 33:31 + 7:00
3. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 35:49 + 9:18
4. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 39:05 + 12:34
5. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 39:38 + 13:07
6. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 39:53 + 13:22
7. Jurczyk Piotr 51P6900 C UKS Sparta Czyżowice 41:38 + 15:07
8. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 44:41 + 18:10
9. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 46:20 + 19:49
H45C
3.20 km, 105 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 25:39
2. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:59 + 3:20
3. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Havířov 29:14 + 3:35
4. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 30:40 + 5:01
5. Mizera Ladislav ROV5301 C OK Zubří 31:31 + 5:52
6. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 32:37 + 6:58
7. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 33:02 + 7:23
8. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 33:52 + 8:13
9. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 34:01 + 8:22
10. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 34:42 + 9:03
11. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 36:38 + 10:59
12. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 36:50 + 11:11
13. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 37:53 + 12:14
14. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 44:21 + 18:42
15. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 67:07 + 41:28
H50B
3.60 km, 165 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 28:56
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 28:58 + 0:02
3. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 31:08 + 2:12
4. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 31:49 + 2:53
5. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 33:07 + 4:11
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 34:42 + 5:46
7. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 34:55 + 5:59
8. Ryšavý Jiří HAV5803 C SKOB Havířov 37:41 + 8:45
9. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 37:51 + 8:55
10. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 40:43 + 11:47
11. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 42:17 + 13:21
12. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 51:26 + 22:30
H55B
3.00 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 21:32
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 22:02 + 0:30
3. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 24:10 + 2:38
4. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 25:57 + 4:25
5. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 26:41 + 5:09
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 26:59 + 5:27
7. Šrajer Jan OOP5601 C TJ Opava 27:23 + 5:51
7. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 27:23 + 5:51
9. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 27:59 + 6:27
10. Wojarski Krzysztof 42P6000 C MUKS Gliwice 28:03 + 6:31
11. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 29:29 + 7:57
12. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 29:38 + 8:06
13. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 30:08 + 8:36
14. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 30:58 + 9:26
15. Zdanowicz Jan 14P1400 C UKS Kometa Gliwice 34:09 + 12:37
16. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:20 + 15:48
17. Wysocki Andrzej 42P5100 C MUKS Gliwice 39:53 + 18:21
Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H55C
2.60 km, 140 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 29:07
2. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 29:18 + 0:11
3. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 32:04 + 2:57
4. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 35:28 + 6:21
5. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 36:43 + 7:36
6. Stebel Pavel TRC5800 C SKOB BETA Třinec 37:41 + 8:34
7. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 38:37 + 9:30
8. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 39:48 + 10:41
H60B
3.00 km, 155 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 29:50
2. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 31:42 + 1:52
3. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 32:48 + 2:58
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 37:44 + 7:54
5. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 42:33 + 12:43
6. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 45:19 + 15:29
7. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 46:03 + 16:13
8. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 46:08 + 16:18
H65B
2.50 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 28:19
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 29:55 + 1:36
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:46 + 3:27
4. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 35:42 + 7:23
5. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 36:29 + 8:10
6. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 37:44 + 9:25
7. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 40:46 + 12:27
8. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 45:08 + 16:49
9. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 51:18 + 22:59
10. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 53:36 + 25:17
H65C
2.10 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:19
2. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 36:56 + 13:37
3. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 39:28 + 16:09
4. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 44:24 + 21:05
5. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 45:56 + 22:37
Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava DISK
H70B
2.10 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 24:58
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 25:15 + 0:17
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 26:20 + 1:22
4. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 27:22 + 2:24
5. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 29:19 + 4:21
6. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 31:20 + 6:22
7. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 54:40 + 29:42
HDR
2.60 km, 150 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 20:51
2. Bičánek Vít TRI0700 C TJ TŽ Třinec 25:28 + 4:37
3. Koňařík Vojtěch SVS0701 C Orientklub Vsetín 26:18 + 5:27
4. Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 29:58 + 9:07
5. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 30:32 + 9:41
6. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 31:24 + 10:33
7. Slováček Ondřej TZL C SKOB Zlín 31:56 + 11:05
8. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 32:51 + 12:00
9. Ramík Vojta NNN C Neregistrovaní 33:35 + 12:44
10. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 33:36 + 12:45
11. Mašlaňová Ema TZL C SKOB Zlín 34:02 + 13:11
12. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 34:49 + 13:58
13. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 35:43 + 14:52
14. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 38:26 + 17:35
15. Vellechová Eliška MOV0952 C SKOB Ostrava 41:20 + 20:29
16. Bjolek Vojtěch BFM C SKOB Frýdek - Místek 41:55 + 21:04
17. Kovalčík Petr AOP0901 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:03 + 24:12
18. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 46:43 + 25:52
19. Létal Hynek SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49:39 + 28:48
20. Mihalka Alexandr NNN11 C Neregistrovaní 51:24 + 30:33
21. Horáčková Karolína NNN10 C Neregistrovaní 51:31 + 30:40
22. Carbol Vít NNN C Neregistrovaní 52:07 + 31:16
23. Carbol Vojta NNN C Neregistrovaní 52:54 + 32:03
24. Hruška Adam NNN C Neregistrovaní 54:00 + 33:09
25. Krtička Mikuláš SSU1100 C SK Severka Šumperk 54:29 + 33:38
26. Krtička Antonín SSU1000 C SK Severka Šumperk 54:44 + 33:53
27. Hudečková Stela OOP C TJ Opava 55:55 + 35:04
28. Michálek Marián LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:11 + 35:20
29. Hrabal Václav NNN C Neregistrovaní 61:48 + 40:57
30. Kovalčíková Alena AOP0751 C Přátelé orientačního běhu Opava 63:26 + 42:35
31. Holas Štěpán AOP0900 C Přátelé orientačního běhu Opava 63:28 + 42:37
32. Masny Tadeusz 11P0801 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 69:15 + 48:24
33. Masny Przemyslaw 11P0500 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 73:48 + 52:57
34. Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 79:54 + 59:03
35. Pyšna Matěj TZL C SKOB Zlín 82:37 + 61:46
36. Pyšnová Dominika TZL C SKOB Zlín 83:58 + 63:07
Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno DISK
P
2.30 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Rostislav TRI7500 C TJ TŽ Třinec 24:12
2. Zdráhalová Pavla OOL8450 C SK Haná orienteering 25:09 + 0:57
3. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 26:40 + 2:28
4. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 26:43 + 2:31
5. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 30:02 + 5:50
6. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:24 + 6:12
7. Horáčková Vladimíra NNN C Neregistrovaní 30:55 + 6:43
8. Hrabalová Eva NNN C Neregistrovaní 32:14 + 8:02
9. Vellech Aleš MOV8000 C SKOB Ostrava 33:13 + 9:01
10. Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín 34:24 + 10:12
11. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 34:41 + 10:29
12. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 35:08 + 10:56
13. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 35:34 + 11:22
14. Nezdařil Otmar MOV C SKOB Ostrava 35:57 + 11:45
15. Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 36:24 + 12:12
16. Hadačová Gabriela AOP6751 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:06 + 12:54
17. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 37:53 + 13:41
18. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 38:30 + 14:18
19. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 39:30 + 15:18
20. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 39:34 + 15:22
21. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 40:37 + 16:25
22. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Havířov 41:41 + 17:29
22. Kaufmanová Martina TRI7250 C TJ TŽ Třinec 41:41 + 17:29
24. Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 42:31 + 18:19
25. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 43:13 + 19:01
26. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 44:26 + 20:14
27. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 47:42 + 23:30
28. Procner Zdeněk BFM7401 C SKOB Frýdek - Místek 50:03 + 25:51
29. Štábl Vít KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:19 + 28:07
30. Jelen Jan HAV9800 C SKOB Havířov 56:28 + 32:16
31. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 57:12 + 33:00
32. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 58:48 + 34:36
33. Kuchařová Karolína NNN13 C Neregistrovaní 59:18 + 35:06
34. Spratek Adam SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 60:16 + 36:04
35. Haluzíková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 60:21 + 36:09
36. Mutinová Lidmila BFM6151 C SKOB Frýdek - Místek 62:22 + 38:10
37. Bužek Lubomír BFM5602 C SKOB Frýdek - Místek 70:26 + 46:14
38. Hrabal Zdeněk NNN C Neregistrovaní 72:13 + 48:01
39. Pavlová Eliška NNN C Neregistrovaní 91:45 + 67:33
Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec DISK
T
3.60 km, 165 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 31:38
2. Slivečka Jan MOV8901 C SKOB Ostrava 35:34 + 3:56
3. Novotný Petr NNN07 C Neregistrovaní 43:07 + 11:29
4. Mlčková Eva TZL C SKOB Zlín 46:56 + 15:18
5. Uhrovič Blahoslav PTI8448 C Sportovní klub Ptení 51:22 + 19:44
6. Novak Miroslav NNN C Neregistrovaní 53:28 + 21:50
7. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 60:12 + 28:34
8. Fišerová Klára BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek 81:59 + 50:21