O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
05.09.2015
Místo konání:
BUKOVÁ (okr. Prostějov), louka za obcí směrem na Benešov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R2
Stavitel tratí:
Smička Jindřich - R1, Skřivanek Marcel
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21CL     H21CK     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.20 km, 20 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 13:19
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 14:50 + 1:31
3. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 16:06 + 2:47
4. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 16:13 + 2:54
5. Ondrová Anna ZBM0553 C SK Žabovřesky Brno 16:42 + 3:23
6. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 16:55 + 3:36
7. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 17:19 + 4:00
8. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 17:23 + 4:04
9. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:27 + 4:08
10. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 17:38 + 4:19
11. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 17:49 + 4:30
12. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 18:58 + 5:39
13. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 20:25 + 7:06
14. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 20:33 + 7:14
15. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 21:06 + 7:47
16. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 21:21 + 8:02
17. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 21:41 + 8:22
18. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 22:36 + 9:17
19. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 23:01 + 9:42
20. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 28:17 + 14:58
21. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:00 + 15:41
22. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 29:42 + 16:23
23. Patermannová Marie TBM0680 C KOS TJ Tesla Brno 32:36 + 19:17
24. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:44 + 21:25
25. Ondruchová Anna ASU0699 C Magnus Orienteering 37:59 + 24:40
26. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 42:08 + 28:49
D12C
2.90 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:17
2. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 23:35 + 0:18
3. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:50 + 1:33
4. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:16 + 1:59
5. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 26:22 + 3:05
6. Panovcová Anita OTK0351 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 27:32 + 4:15
7. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 28:24 + 5:07
8. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 29:12 + 5:55
9. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 29:59 + 6:42
10. Patermannová Eliška TBM0369 C KOS TJ Tesla Brno 30:37 + 7:20
11. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 31:31 + 8:14
12. Švidrnochová Eliška HAV0451 C SKOB Havířov 31:50 + 8:33
13. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 32:04 + 8:47
14. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 32:15 + 8:58
15. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 32:45 + 9:28
16. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 32:59 + 9:42
17. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 33:00 + 9:43
18. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:59 + 14:42
19. Richterová Julie ADA0351 C OOB TJ Spartak Adamov 38:01 + 14:44
20. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 38:32 + 15:15
21. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 38:48 + 15:31
22. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 41:03 + 17:46
23. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:21 + 19:04
24. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 42:22 + 19:05
25. Janečková Adéla PLU0452 C TJ Sokol Plumlov 42:59 + 19:42
26. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 43:22 + 20:05
27. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:29 + 21:12
28. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 46:25 + 23:08
29. Čelechovská Radka UBM0451 C MENISKOS Brno 46:41 + 23:24
30. Kršková Zuzana UBM0353 C MENISKOS Brno 51:59 + 28:42
31. Košťál Katarina N01 C Košťálovi 68:46 + 45:29
D14B
3.60 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 25:17
2. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:48 + 0:31
3. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 26:29 + 1:12
4. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 26:42 + 1:25
5. Hájková Lucie AOP0350 B Přátelé orientačního běhu Opava 27:17 + 2:00
6. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 27:54 + 2:37
7. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 28:54 + 3:37
8. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 30:14 + 4:57
9. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:39 + 6:22
10. Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec 31:42 + 6:25
11. Dittrichová Michaela SKM0251 B KOB Směr Kroměříž 32:05 + 6:48
12. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 32:48 + 7:31
13. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:28 + 8:11
14. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 36:35 + 11:18
15. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 36:38 + 11:21
16. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:39 + 12:22
17. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 38:58 + 13:41
18. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 47:51 + 22:34
19. Zatloukalová Hana SSU0158 B SK Severka Šumperk 47:55 + 22:38
20. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SK UP Olomouc 52:57 + 27:40
21. Kůstková Barbora VIC0259 B OB Vizovice 54:36 + 29:19
D14C
3.30 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Radová Kateřina ABM0199 B KOB Moira Brno 34:49
2. Raclavská Zuzana UOL0251 C SK UP Olomouc 56:00 + 21:11
3. Raclavská Lenka UOL0252 C SK UP Olomouc 64:27 + 29:38
4. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 71:29 + 36:40
5. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 75:53 + 41:04
6. Humlíčková Martina UBM0151 C MENISKOS Brno 85:28 + 50:39
MS Karesova Hana XXX C 101:05 + 66:16
D16B
4.70 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 35:37
2. Tichá Veronika TZL9951 B SKOB Zlín 38:03 + 2:26
3. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 41:14 + 5:37
4. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 41:26 + 5:49
5. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 46:18 + 10:41
6. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 47:57 + 12:20
7. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 48:52 + 13:15
8. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 49:48 + 14:11
9. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 54:05 + 18:28
10. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 55:21 + 19:44
11. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:47 + 23:10
12. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 59:45 + 24:08
13. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 65:13 + 29:36
14. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 65:16 + 29:39
D16C
4.30 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gombíková Johana ZBM0061 C SK Žabovřesky Brno 48:08
D18B
5.70 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 50:51
2. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 55:01 + 4:10
3. Kaufmanová Ivana TRI9761 A TJ TŽ Třinec 55:40 + 4:49
4. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 55:50 + 4:59
5. Zentrichová Daniela LCE9761 B OOB TJ Slovan Luhačovice 56:47 + 5:56
6. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 57:57 + 7:06
7. Antonowicz Anna Maria 28P9850 C UNTS Warszawa 59:40 + 8:49
8. Hanousková Renata LCE9852 A OOB TJ Slovan Luhačovice 62:41 + 11:50
D18C
5.50 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 45:25
2. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:49 + 20:24
D20B
6.10 km, 65 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Galatíková Lucie ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno 53:49 0
2. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 62:18 + 8:29 0
3. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:52 + 11:03 0
D21B
9.10 km, 110 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8275
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 57:08 8863
2. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 58:09 + 1:01 8715
3. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno 61:24 + 4:16 8240
4. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 64:51 + 7:43 7736
5. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 66:43 + 9:35 7463
6. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 69:42 + 12:34 7027
7. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 69:46 + 12:38 7017
8. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 69:57 + 12:49 6990
9. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 72:24 + 15:16 6632
10. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 74:13 + 17:05 6367
11. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 74:32 + 17:24 6321
12. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 78:24 + 21:16 5756
13. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 78:41 + 21:33 5714
14. Piastrouskaya Viola 28P9150 C UNTS Warszawa 78:49 + 21:41
15. Vlachová Eliška KON9572 A KOB Konice 81:14 + 24:06 5342
16. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 82:14 + 25:06 5196
17. Bukovácová Alena FBA0056 C 84:14 + 27:06
18. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:43 + 27:35 4833
19. Vítková Lucie PTI9474 C Sportovní klub Ptení 86:23 + 29:15 4589
20. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 88:48 + 31:40 4236
21. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 88:53 + 31:45 4224
22. Svobodová Radka AOP9452 C Přátelé orientačního běhu Opava 89:00 + 31:52 4207
23. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 92:07 + 34:59 3751
24. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 93:18 + 36:10 3578
25. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 94:02 + 36:54 3471
26. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 96:30 + 39:22 3111
27. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 99:08 + 42:00 2726
28. Řezaninová Iva ZVS9250 C TJ Zbrojovka Vsetín 126:20 + 69:12 0
D21C
6.50 km, 65 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5833
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 49:30 6332
2. Gallo Martina AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 49:49 + 0:19
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 50:27 + 0:57 6220
4. Matulová Lucie ADA8880 C OOB TJ Spartak Adamov 55:20 + 5:50 5648
5. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 55:49 + 6:19 5591
6. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:03 + 8:33 5329
7. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 58:33 + 9:03 5271
8. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 59:51 + 10:21 5118
9. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 61:51 + 12:21 4884
10. Neumannová Anna STE9456 C SK SKI-OB Šternberk 62:47 + 13:17 4775
11. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:49 + 13:19 4771
12. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:27 + 14:57 4579
13. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 77:06 + 27:36 3097
14. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 80:59 + 31:29 2642
15. Dovrtělová Gabriela TZL C SKOB Zlín 91:47 + 42:17
D35B
6.70 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 58:15
2. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 59:13 + 0:58
3. Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno 63:16 + 5:01
4. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 64:36 + 6:21
5. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 66:50 + 8:35
6. Kovalčíková Eva AOP7852 C Přátelé orientačního běhu Opava 85:23 + 27:08
7. Švidrnochová Hana HAV7751 C SKOB Havířov 95:20 + 37:05
8. Dziková Hana VIV7651 C GIGANT Orienteering 112:32 + 54:17
Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk DISK
D35C
4.20 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 32:49
2. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 34:19 + 1:30
3. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 34:36 + 1:47
4. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 35:40 + 2:51
5. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 36:36 + 3:47
6. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 38:43 + 5:54
7. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 40:14 + 7:25
8. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 40:55 + 8:06
9. Strýčková Monika ADA7454 C OOB TJ Spartak Adamov 41:11 + 8:22
10. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 41:20 + 8:31
11. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 41:24 + 8:35
12. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 41:31 + 8:42
13. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 41:41 + 8:52
14. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 42:30 + 9:41
15. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 43:07 + 10:18
16. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 44:53 + 12:04
17. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:21 + 14:32
18. Čecháčková Šárka 29C7350 C neregistrovaní Čecháčková 47:55 + 15:06
19. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:01 + 15:12
20. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 49:41 + 16:52
21. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 50:23 + 17:34
22. Holasová Šarka AOP7853 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:47 + 17:58
23. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 51:28 + 18:39
24. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:55 + 21:06
25. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 53:56 + 21:07
26. Kršková Dita UBM7251 C MENISKOS Brno 54:54 + 22:05
27. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 56:47 + 23:58
28. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 58:10 + 25:21
29. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 60:18 + 27:29
30. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:24 + 35:35
31. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 70:14 + 37:25
32. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 75:49 + 43:00
33. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 86:20 + 53:31
Tomanová Elena ABM6666 C KOB Moira Brno DISK
Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry DISK
MS Chmelikova Gabriela NNN0036 C Neregistrovaní 46:19 + 13:30
MS Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 59:24 + 26:35
D40B
6.10 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 44:38
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 53:43 + 9:05
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:53 + 9:15
4. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 56:34 + 11:56
5. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 56:42 + 12:04
6. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 59:02 + 14:24
7. Švadlenová Ivana CHC7151 C K.O.B. Choceň 60:05 + 15:27
8. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 62:28 + 17:50
9. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 67:05 + 22:27
10. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 92:11 + 47:33
D45B
5.40 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:36
2. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 40:29 + 0:53
3. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 44:12 + 4:36
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 44:35 + 4:59
5. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:19 + 5:43
6. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 46:50 + 7:14
7. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 52:06 + 12:30
8. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 55:45 + 16:09
9. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 61:06 + 21:30
10. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 74:56 + 35:20
11. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 76:31 + 36:55
D45C
3.90 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 37:27
2. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 40:09 + 2:42
3. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 42:14 + 4:47
4. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 55:40 + 18:13
5. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:12 + 19:45
6. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 58:00 + 20:33
7. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 58:15 + 20:48
8. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:22 + 27:55
Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice DISK
D50B
3.80 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:09
2. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 32:24 + 0:15
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:42 + 10:33
4. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 43:04 + 10:55
5. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:38 + 11:29
6. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 44:38 + 12:29
7. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 46:27 + 14:18
8. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 51:00 + 18:51
9. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 51:35 + 19:26
10. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 54:46 + 22:37
11. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 57:15 + 25:06
12. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 57:25 + 25:16
D55B
3.40 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 76:10
D55C
2.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 27:58
2. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 29:13 + 1:15
3. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 31:26 + 3:28
4. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 34:58 + 7:00
5. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 37:50 + 9:52
5. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 37:50 + 9:52
7. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 41:41 + 13:43
8. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:55 + 15:57
9. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 49:33 + 21:35
Kadlecová Miloslava LBM5457 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
D60B
2.90 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 35:36
2. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 44:55 + 9:19
D65B
2.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:42
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 28:10 + 0:28
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 35:42 + 8:00
4. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 56:18 + 28:36
D70B
2.70 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 34:55
H10C
2.50 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 C OOB TJ Spartak Adamov 19:01
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 19:21 + 0:20
3. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:03 + 1:02
4. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 20:06 + 1:05
5. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 20:25 + 1:24
6. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 21:17 + 2:16
7. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 21:25 + 2:24
8. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 22:14 + 3:13
9. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 22:21 + 3:20
10. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:30 + 3:29
11. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 22:32 + 3:31
12. Bukovác Filip FBA C 25:28 + 6:27
13. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 26:08 + 7:07
14. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 26:35 + 7:34
15. Kučera Tomáš ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno 27:31 + 8:30
16. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:12 + 10:11
17. Smutný Jakub ABM0502 C KOB Moira Brno 32:53 + 13:52
18. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 33:00 + 13:59
19. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 35:01 + 16:00
20. Račanský Jakub UBM0503 C MENISKOS Brno 35:53 + 16:52
21. Kraus Tobiáš ZBM0510 C SK Žabovřesky Brno 36:12 + 17:11
22. Holas Štěpán AOP0900 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:41 + 25:40
23. Richter Rudolf ADA0601 C OOB TJ Spartak Adamov 46:30 + 27:29
24. Kasza Tomáš FBA C 48:48 + 29:47
25. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 50:58 + 31:57
26. Karásek Antonín PLU0503 C TJ Sokol Plumlov 54:21 + 35:20
27. Kučerová Tereza C Neregistrovani 71:35 + 52:34
28. Hohn Matěj ASU0548 C Magnus Orienteering 95:15 + 76:14
Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Košťál Alexander N01 C Košťálovi DISK
H12C
3.10 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 20:56
2. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:47 + 4:51
3. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 27:33 + 6:37
4. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 28:04 + 7:08
5. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:11 + 7:15
6. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 28:39 + 7:43
7. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 29:29 + 8:33
8. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 29:36 + 8:40
9. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 29:47 + 8:51
10. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:12 + 9:16
11. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 30:36 + 9:40
12. Mrózek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 30:56 + 10:00
13. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 31:36 + 10:40
14. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:49 + 10:53
15. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 31:57 + 11:01
16. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 32:15 + 11:19
17. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 32:31 + 11:35
18. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 33:05 + 12:09
19. Kraus Jakub ZBM0304 C SK Žabovřesky Brno 34:02 + 13:06
20. Štěrbák Josef ZBM0409 C SK Žabovřesky Brno 39:19 + 18:23
21. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 40:34 + 19:38
22. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 40:46 + 19:50
23. Chmelík Albert ZBM0411 C SK Žabovřesky Brno 41:42 + 20:46
24. Čecháček Adam UOL0402 C SK UP Olomouc 42:22 + 21:26
25. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 42:47 + 21:51
26. Musil Štěpán VBM0302 C VSK Mendelu Brno 43:07 + 22:11
27. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 45:19 + 24:23
28. Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 46:29 + 25:33
29. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl OS SK Prostějov 47:48 + 26:52
30. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:09 + 27:13
31. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 57:37 + 36:41
32. Fousek Vojtěch RBK0403 C SK Radioklub Blansko 58:42 + 37:46
33. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 60:42 + 39:46
34. Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry 75:16 + 54:20
35. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 95:14 + 74:18
Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín DISK
Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry DISK
Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Dittrich Antonín ABM0410 C KOB Moira Brno DISK
MS Řezanina Lubomír ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín 30:52 + 9:56
H14B
5.30 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 31:58
2. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 33:05 + 1:07
3. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 34:05 + 2:07
4. Féder Medard LCE0111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:24 + 2:26
5. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 34:34 + 2:36
6. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:03 + 3:05
7. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 35:51 + 3:53
8. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 37:32 + 5:34
9. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 41:29 + 9:31
10. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:27 + 10:29
11. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 43:20 + 11:22
12. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 43:29 + 11:31
13. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 44:07 + 12:09
14. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 44:35 + 12:37
15. Čech Vít AOP0302 B Přátelé orientačního běhu Opava 46:06 + 14:08
16. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 46:22 + 14:24
17. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 46:48 + 14:50
18. Grebík Radim KVS0100 B SKOB Kobra Vsetín 47:09 + 15:11
19. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 47:52 + 15:54
20. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:20 + 17:22
21. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 49:48 + 17:50
22. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 52:39 + 20:41
23. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 53:48 + 21:50
24. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 54:04 + 22:06
25. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 55:29 + 23:31
26. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:11 + 29:13
27. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 61:51 + 29:53
28. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 68:30 + 36:32
29. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 73:12 + 41:14
Václavík Radek LCE0202 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14C
4.30 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 31:36
2. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 33:28 + 1:52
3. Babišta Antonín KSU0111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:24 + 5:48
4. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 39:08 + 7:32
5. Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 39:34 + 7:58
6. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 42:35 + 10:59
7. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 51:57 + 20:21
8. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Havířov 52:48 + 21:12
9. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 59:07 + 27:31
10. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 60:14 + 28:38
11. Dadák Petr JPV0101 C Oddíl OS SK Prostějov 61:36 + 30:00
12. Kares Matej XXX C 67:09 + 35:33
Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:29 + 23:53
MS Redlichová Jana MAS8750 C KČT Aš 59:37 + 28:01
H16B
7.00 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:44
2. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 47:26 + 4:42
3. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 50:15 + 7:31
4. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 52:11 + 9:27
5. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 52:30 + 9:46
6. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 53:52 + 11:08
7. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 56:47 + 14:03
8. Turza Tomáš LCE9912 B OOB TJ Slovan Luhačovice 57:47 + 15:03
9. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 58:03 + 15:19
10. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 59:15 + 16:31
11. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 59:30 + 16:46
12. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:52 + 17:08
13. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 60:35 + 17:51
14. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 65:00 + 22:16
15. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 65:38 + 22:54
16. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:39 + 26:55
17. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 79:04 + 36:20
18. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 137:21 + 94:37
MS Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 48:01 + 5:17
H16C
5.80 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prachař Matouš UOL0000 C SK UP Olomouc 52:59
2. Gregor Michal ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno 60:51 + 7:52
3. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 62:58 + 9:59
4. Siatka Václav ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory 81:40 + 28:41
Němeček Kryštof JPV9919 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H18B
9.70 km, 125 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 68:25
2. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 68:43 + 0:18
3. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 69:12 + 0:47
4. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 73:36 + 5:11
5. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 77:05 + 8:40
6. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 87:18 + 18:53
H18C
7.80 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Humlíček Petr UBM9701 C MENISKOS Brno 109:49
MS Milán Radek TBM7631 C KOS TJ Tesla Brno 60:36 +
H20B
10.80 km, 125 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 88:51 0
H21B
14.30 km, 220 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8733
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 75:44 9325
2. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 77:41 + 1:57 9098
3. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 80:02 + 4:18 8823
4. Bukovác Maroš FBA0005 C 80:43 + 4:59
5. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 82:29 + 6:45 8537
6. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 83:39 + 7:55 8401
7. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 84:42 + 8:58 8279
8. Matula Petr ADA8202 C OOB TJ Spartak Adamov 85:16 + 9:32 8213
9. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 85:57 + 10:13 8133
10. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 86:15 + 10:31 8098
11. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 86:58 + 11:14 8014
12. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 88:04 + 12:20 7886
13. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 88:05 + 12:21 7884
14. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 90:08 + 14:24 7645
15. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 91:22 + 15:38 7501
16. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 92:00 + 16:16 7427
17. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 92:39 + 16:55 7351
18. Terpai Dmytro 28P8500 C UNTS Warszawa 92:50 + 17:06
19. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 93:40 + 17:56 7232
20. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 93:59 + 18:15 7195
21. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 94:58 + 19:14 7081
22. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 95:08 + 19:24 7061
23. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 95:31 + 19:47 7016
24. Rossmanith Vojtěch AOP9302 C Přátelé orientačního běhu Opava 95:45 + 20:01 6989
25. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 96:27 + 20:43 6907
26. Marchuk Ilya 28P8700 C UNTS Warszawa 96:46 + 21:02
27. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 97:16 + 21:32 6812
28. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 98:12 + 22:28 6703
29. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:27 + 22:43 6674
30. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 98:36 + 22:52 6656
31. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 98:41 + 22:57 6647
32. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 99:33 + 23:49 6546
33. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 100:19 + 24:35 6456
34. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 101:41 + 25:57 6297
35. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 101:56 + 26:12 6267
36. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 103:03 + 27:19 6137
37. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 103:08 + 27:24 6127
38. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 104:25 + 28:41 5978
39. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 105:27 + 29:43 5857
40. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 106:22 + 30:38 5750
41. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 107:13 + 31:29 5651
42. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 109:28 + 33:44 5388
43. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 111:36 + 35:52 5139
44. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 113:12 + 37:28 4952
45. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 117:00 + 41:16 4509
46. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 124:17 + 48:33 3659
47. Auermuller Vít XXX C 126:50 + 51:06
48. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 140:06 + 64:22 1813
49. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 143:19 + 67:35 1437
H21CL
9.80 km, 155 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5256
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 62:05 5569
2. Dvořák Miloslav KON7537 C KOB Konice 63:37 + 1:32 5437
3. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 64:08 + 2:03 5392
4. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 66:53 + 4:48 5155
5. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 70:59 + 8:54 4801
6. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 71:27 + 9:22 4760
7. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 73:44 + 11:39 4563
8. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 79:14 + 17:09 4088
9. Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 80:03 + 17:58 4017
10. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB TJ Spartak Adamov 80:43 + 18:38 3960
11. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 85:39 + 23:34 3534
12. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 88:07 + 26:02 3321
13. Patočka Aleš XXX C 107:47 + 45:42
14. Šarlej Marek TBM8104 C KOS TJ Tesla Brno 130:44 + 68:39
H21CK
6.50 km, 65 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4834
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hikl Tomáš XXX C 39:57
2. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 40:59 + 1:02 5173
3. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 41:33 + 1:36 5105
4. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 44:04 + 4:07 4805
5. Zdrahal Tomas 47A0008 C XUA UAE Military Team 44:13 + 4:16
6. Toman Filip ABM9309 C KOB Moira Brno 45:56 + 5:59 4583
7. Alzeyoudi Saeed 47A0001 C XUA UAE Military Team 46:57 + 7:00
8. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 48:09 + 8:12 4319
9. Almazrouei Rashed 47A0004 C XUA UAE Military Team 48:21 + 8:24
10. Alktebi Khalid 47A0005 C XUA UAE Military Team 52:40 + 12:43
11. Zvarik Tomáš ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno 53:48 + 13:51 3646
12. Alhashmi Abdul Aziz 47A0007 C XUA UAE Military Team 57:10 + 17:13
13. Alsheraifi Suhail 47A0002 C XUA UAE Military Team 57:27 + 17:30
14. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 58:03 + 18:06 3139
15. Jordanov Alexandr ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno 58:35 + 18:38 3076
16. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 59:03 + 19:06 3020
17. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 59:15 + 19:18 2996
18. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 61:02 + 21:05 2784
19. Alrubaei Mohamed 47A0003 C XUA UAE Military Team 61:58 + 22:01
20. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 72:01 + 32:04 1475
21. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 82:29 + 42:32 228
22. Almurshidi Ahmed 47A0006 C XUA UAE Military Team 88:54 + 48:57
23. Brodecký Radek RBK8004 C SK Radioklub Blansko 99:20 + 59:23 0
Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno DISK 0
H35B
11.70 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 69:54
2. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 70:28 + 0:34
3. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 73:48 + 3:54
4. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 76:19 + 6:25
5. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 80:02 + 10:08
6. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:15 + 11:21
7. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Havířov 83:32 + 13:38
8. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 87:01 + 17:07
9. Mikluš Marián RBA7204 C TJ Rapid Bratislava 89:41 + 19:47
10. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 91:37 + 21:43
11. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 92:39 + 22:45
12. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:12 + 27:18
13. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 100:10 + 30:16
14. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 102:02 + 32:08
15. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 103:06 + 33:12
16. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 105:47 + 35:53
17. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 106:39 + 36:45
18. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 106:59 + 37:05
19. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 130:34 + 60:40
H35C
7.80 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 49:37
2. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 52:39 + 3:02
3. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 54:01 + 4:24
4. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 54:46 + 5:09
5. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 55:40 + 6:03
6. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 58:19 + 8:42
7. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 58:53 + 9:16
8. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 59:54 + 10:17
9. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 60:13 + 10:36
10. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 63:19 + 13:42
11. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 63:27 + 13:50
12. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 63:43 + 14:06
13. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 64:56 + 15:19
14. Smutný Radek ABM6701 C KOB Moira Brno 64:57 + 15:20
15. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 66:48 + 17:11
16. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 67:23 + 17:46
17. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:46 + 22:09
18. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 72:03 + 22:26
19. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 72:06 + 22:29
20. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 73:51 + 24:14
21. Janda Jiří NES C Český svaz neslyšících sportovců 75:47 + 26:10
22. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 77:02 + 27:25
23. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 79:36 + 29:59
24. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:39 + 30:02
25. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 79:46 + 30:09
26. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 85:09 + 35:32
27. Martinek Pavel NNN7701 C Neregistrovaní 85:10 + 35:33
28. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:26 + 37:49
29. Pelánek Libor TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno 92:21 + 42:44
30. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 93:37 + 44:00
31. Siatka Radim ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 94:59 + 45:22
MS Chmelik Petr NNN0035 C Neregistrovaní DISK
H40B
8.70 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:02
2. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 55:03 + 2:01
3. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 58:01 + 4:59
4. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 59:42 + 6:40
5. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 86:09 + 33:07
6. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 87:27 + 34:25
7. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 88:00 + 34:58
8. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 90:02 + 37:00
9. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 91:33 + 38:31
10. Féder Medard LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:31 + 44:29
H45B
8.20 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 45:42
2. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 55:02 + 9:20
3. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 59:13 + 13:31
4. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 59:37 + 13:55
5. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 64:34 + 18:52
6. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 66:24 + 20:42
7. Hubáček Jaroslav LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:38 + 20:56
8. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 67:20 + 21:38
9. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 67:24 + 21:42
10. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 68:01 + 22:19
11. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 72:01 + 26:19
12. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 79:35 + 33:53
13. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 83:28 + 37:46
Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice DISK
H45C
6.70 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 45:40
2. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 52:22 + 6:42
3. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:52 + 8:12
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 54:48 + 9:08
5. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 56:05 + 10:25
6. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 57:50 + 12:10
7. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 57:58 + 12:18
8. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 61:27 + 15:47
9. Antonowicz Jerzy 28P6800 C UNTS Warszawa 61:29 + 15:49
10. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 64:41 + 19:01
11. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:11 + 21:31
12. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 72:47 + 27:07
13. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 73:35 + 27:55
14. Dittrich David ABM6902 C KOB Moira Brno 74:41 + 29:01
15. Fuchs Vladimír NNN6100 C Neregistrovaní 79:04 + 33:24
16. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 82:22 + 36:42
17. Dosedla Pavel XXX C 82:28 + 36:48
18. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:23 + 41:43
19. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 88:17 + 42:37
20. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 88:48 + 43:08
21. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 90:29 + 44:49
22. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 91:38 + 45:58
23. Raclavský Vladislav UOL6600 C SK UP Olomouc 117:00 + 71:20
24. Hloušek František ADA5801 C OOB TJ Spartak Adamov 117:29 + 71:49
Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc DISK
Vlach Josef KON6431 C KOB Konice DISK
H50B
7.00 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 49:40
2. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 50:34 + 0:54
3. Ryšavý Jiří HAV5803 C SKOB Havířov 53:25 + 3:45
4. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 58:44 + 9:04
5. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 59:20 + 9:40
6. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 61:37 + 11:57
7. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 69:47 + 20:07
8. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 72:46 + 23:06
9. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 74:23 + 24:43
10. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 78:12 + 28:32
H55B
6.50 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 47:15
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 49:52 + 2:37
3. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 51:43 + 4:28
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 52:02 + 4:47
5. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 53:34 + 6:19
6. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 55:02 + 7:47
7. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 55:58 + 8:43
8. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 56:30 + 9:15
9. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 58:13 + 10:58
10. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 58:38 + 11:23
11. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 58:59 + 11:44
12. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 62:47 + 15:32
13. Formanko Dušan RBA5801 C TJ Rapid Bratislava 71:01 + 23:46
14. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 79:32 + 32:17
H55C
5.20 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:42
2. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:48 + 6:06
3. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 55:26 + 12:44
4. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 55:44 + 13:02
5. Truhlář Karel ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov 58:53 + 16:11
6. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 59:55 + 17:13
7. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 60:19 + 17:37
8. Czasch Petr SBR6003 C SKOB Bruntál 66:49 + 24:07
9. Novák Miroslav XXX C 70:04 + 27:22
10. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 70:24 + 27:42
11. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 70:53 + 28:11
H60B
5.40 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 44:46
2. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 50:15 + 5:29
3. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:50 + 13:04
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 60:26 + 15:40
5. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 68:23 + 23:37
6. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 68:24 + 23:38
7. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 68:43 + 23:57
8. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 69:30 + 24:44
9. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 71:28 + 26:42
10. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 75:06 + 30:20
H65B
5.20 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:38
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 44:21 + 0:43
3. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 46:28 + 2:50
4. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:08 + 8:30
5. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 52:57 + 9:19
6. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 54:55 + 11:17
7. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 59:16 + 15:38
8. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 59:47 + 16:09
9. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 59:59 + 16:21
10. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 67:08 + 23:30
11. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 67:38 + 24:00
12. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 72:31 + 28:53
H65C
3.90 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:23
2. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 45:52 + 4:29
3. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 52:48 + 11:25
4. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 54:30 + 13:07
5. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 62:20 + 20:57
6. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 81:44 + 40:21
7. Procházka Jiří XXX C 98:35 + 57:12
H70B
4.20 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 41:35
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 43:10 + 1:35
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 43:22 + 1:47
4. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 46:13 + 4:38
5. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 50:01 + 8:26
6. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 54:25 + 12:50
7. Chmelík Milan ABM4501 C KOB Moira Brno 58:02 + 16:27
8. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 67:46 + 26:11
9. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 75:19 + 33:44
10. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 77:49 + 36:14
11. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 106:59 + 65:24
H75B
3.80 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 75:40
HD10N
2.00 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 14:05
2. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 16:31 + 2:26
3. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 17:22 + 3:17
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 17:48 + 3:43
5. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 18:12 + 4:07
6. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 19:11 + 5:06
7. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 20:04 + 5:59
8. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 20:19 + 6:14
9. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 20:34 + 6:29
10. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 21:12 + 7:07
11. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 21:21 + 7:16
12. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 22:16 + 8:11
13. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 22:28 + 8:23
14. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:33 + 8:28
15. Dvořáková Ema KON0777 C KOB Konice 22:37 + 8:32
16. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 24:23 + 10:18
17. Šudřichová Nela KON0555 C KOB Konice 27:19 + 13:14
18. Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB TJ Spartak Adamov 28:42 + 14:37
19. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 30:15 + 16:10
20. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 30:47 + 16:42
21. Gallo Natálie AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 31:07 + 17:02
22. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:25 + 23:20
23. Oujeský Dan ADA0701 C OOB TJ Spartak Adamov 45:28 + 31:23
24. Oujeská Simona ADA0551 C OOB TJ Spartak Adamov 86:00 + 71:55
Kovalčíková Alena AOP0751 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Chmelik Robert NNN0038 C Neregistrovaní 27:52 + 13:47
HDR
2.00 km, 10 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 17:18
2. Milánová Viktorka TBM C KOS TJ Tesla Brno 18:23 + 1:05
3. Šnajdr Jakub PTI0700 C Sportovní klub Ptení 19:08 + 1:50
4. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 20:45 + 3:27
5. Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 20:46 + 3:28
6. Dobrovolná Hana TBM C KOS TJ Tesla Brno 21:21 + 4:03
7. Daňhelová Babeta TBM C KOS TJ Tesla Brno 22:10 + 4:52
8. Marková Eva N02 C Markovi 22:23 + 5:05
9. Slovacek OndŘej TZLxxxx C SKOB Zlín 22:36 + 5:18
10. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 22:39 + 5:21
10. Maslanovi TZLxxxx C SKOB Zlín 22:39 + 5:21
12. Strýčková Bára ADA0852 C OOB TJ Spartak Adamov 22:44 + 5:26
13. Gallo Ondřej AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 23:11 + 5:53
14. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 23:28 + 6:10
14. Kovalčík Petr AOP0901 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:28 + 6:10
16. Frkal Jiří SKM0000 C KOB Směr Kroměříž 25:03 + 7:45
17. Plachy JPV C Oddíl OS SK Prostějov 25:38 + 8:20
18. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 26:01 + 8:43
19. Vavrdová Karolína PTI0880 C Sportovní klub Ptení 26:25 + 9:07
20. Příhodová Veronika PTI0750 C Sportovní klub Ptení 26:40 + 9:22
21. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 26:42 + 9:24
22. Hiklová Eva XXX C 26:44 + 9:26
23. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 27:01 + 9:43
24. Pekarek David TZLxxxx C SKOB Zlín 27:52 + 10:34
25. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 29:09 + 11:51
26. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:29 + 12:11
27. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 29:36 + 12:18
28. Dittrich František ABM0901 C KOB Moira Brno 29:46 + 12:28
29. Dittrich Josef ABM0701 C KOB Moira Brno 29:47 + 12:29
30. Bartášková Karolína ASUXXYY C Magnus Orienteering 30:43 + 13:25
31. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB TJ Spartak Adamov 30:53 + 13:35
32. Pěček Tobiáš SKM0100 C KOB Směr Kroměříž 30:59 + 13:41
32. Rozsívalovi Adéla/Martin KON C KOB Konice 30:59 + 13:41
34. Šnajdrová Nikol PTI1050 C Sportovní klub Ptení 31:23 + 14:05
35. Kopecká Tereza UOL1050 C SK UP Olomouc 32:39 + 15:21
36. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:03 + 15:45
37. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:08 + 15:50
38. Velešíková Markéta XXX C 33:24 + 16:06
39. Coufalová Rea ZBM C SK Žabovřesky Brno 34:16 + 16:58
40. Matoušková Johana SSU0750 C SK Severka Šumperk 34:33 + 17:15
41. Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 34:42 + 17:24
42. Helia Ruben XXX C 34:49 + 17:31
43. Watson Helena XXX C 35:12 + 17:54
44. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 37:34 + 20:16
45. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:07 + 21:49
46. Zvarik Andrej XXX C 39:09 + 21:51
47. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:51 + 23:33
48. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 40:53 + 23:35
49. Košťál Erik N01 C Košťálovi 40:55 + 23:37
50. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 41:04 + 23:46
51. Placha JPV C Oddíl OS SK Prostějov 41:23 + 24:05
52. Bukovác Lukáš FBA0001 C 41:50 + 24:32
53. Salajka Viktor LBM1000 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:12 + 24:54
54. Brabec Lukas ZBM1414 C SK Žabovřesky Brno 42:30 + 25:12
55. Vedrová Anika TBM C KOS TJ Tesla Brno 43:20 + 26:02
56. Vernerova Hana XXX C 46:40 + 29:22
57. Verner Jan XXX C 47:20 + 30:02
58. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 49:48 + 32:30
59. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:19 + 34:01
60. Kares Jan XXX C 53:36 + 36:18
61. Stříteský Tomáš ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín 55:09 + 37:51
62. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 57:51 + 40:33
63. Nesporova Viktorie TZL C SKOB Zlín 60:15 + 42:57
64. Aleš Mikuláš ASU1017 C Magnus Orienteering 63:20 + 46:02
65. Alešová Anna ASU1077 C Magnus Orienteering 63:21 + 46:03
66. Redlichová Kateřina MAS C KČT Aš 67:33 + 50:15
P
2.80 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jan XBM6903 C PELLS ABND RACING TEAM 16:38
2. Darebník Ladislav SKM00XX C KOB Směr Kroměříž 21:05 + 4:27
3. Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 21:57 + 5:19
4. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 23:33 + 6:55
5. Patermannova Sarka XXX C 23:59 + 7:21
6. Marek Vojtěch ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno 24:26 + 7:48
7. Kraus Martin XXX C 24:42 + 8:04
8. Marek Aleš N02 C Markovi 25:13 + 8:35
9. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 25:50 + 9:12
10. Handlová Andrea XXX C 25:57 + 9:19
11. Staněk Martin UBM9601 C MENISKOS Brno 26:02 + 9:24
12. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 26:41 + 10:03
13. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 26:45 + 10:07
14. Folprecht Jaroslav XXX C 27:03 + 10:25
15. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 27:39 + 11:01
16. Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc 27:44 + 11:06
17. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 28:43 + 12:05
18. Dobrovolný Vladimír TBM C KOS TJ Tesla Brno 28:44 + 12:06
19. Mokrá Michaela ABM0063 C KOB Moira Brno 28:46 + 12:08
20. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 28:49 + 12:11
21. Šudřich Tomáš KON0013 C KOB Konice 29:08 + 12:30
22. Horká Soňa UOL7150 C SK UP Olomouc 29:11 + 12:33
23. Vykydal Radek XXX C 29:35 + 12:57
24. Čecháček Petr 7NC6800 C 7NC 30:16 + 13:38
25. Vlková Karolína LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:48 + 14:10
26. Králová Dana XBM7650 C PELLS ABND RACING TEAM 31:12 + 14:34
27. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 31:24 + 14:46
28. Sedlářová Jolana TBM0359 C KOS TJ Tesla Brno 31:43 + 15:05
29. Vavrda Jiří PTI C Sportovní klub Ptení 31:50 + 15:12
30. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 32:01 + 15:23
31. Lachendro Jan SKMXXXX C KOB Směr Kroměříž 32:23 + 15:45
32. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 33:01 + 16:23
33. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 34:27 + 17:49
34. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 35:10 + 18:32
35. Kurečková Dana ABM7666 C KOB Moira Brno 35:15 + 18:37
36. Procházková Lenka XXX C 35:45 + 19:07
37. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 36:07 + 19:29
38. Urbánková Lenka NNN0033 C Neregistrovaní 36:18 + 19:40
39. Watson Věra XXX C 37:38 + 21:00
40. Christodoulou Ivo ASU C Magnus Orienteering 37:44 + 21:06
41. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 38:28 + 21:50
42. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 38:41 + 22:03
43. Králová Jolana TBM0360 B KOS TJ Tesla Brno 39:13 + 22:35
44. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 39:46 + 23:08
45. Pinterová Kateřina VBM6651 C VSK Mendelu Brno 40:00 + 23:22
46. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 40:16 + 23:38
47. Polacek Lukas XXX C 42:30 + 25:52
48. Finstrlová Alena N01 C Košťálovi 42:42 + 26:04
49. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 42:53 + 26:15
50. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 43:41 + 27:03
51. Polackova Monika XXX C 44:11 + 27:33
51. Federová Zuzana PEZ6301 C AŠK Pezinok 44:11 + 27:33
53. Hrubý Ondřej JPV7901 C Oddíl OS SK Prostějov 46:56 + 30:18
54. Kůstková Tamara VIC6854 C OB Vizovice 47:12 + 30:34
55. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:53 + 31:15
56. Škodová Eva LCE8055 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:13 + 34:35
57. Mokrá Zdeňka ABM C KOB Moira Brno 51:45 + 35:07
58. Vrtalová Gabriela UOL7050 C SK UP Olomouc 56:21 + 39:43
59. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 57:36 + 40:58
60. Ježková Ilona TBM C KOS TJ Tesla Brno 58:01 + 41:23
61. Kotrle Viktor XXX C 60:35 + 43:57
62. Smutná Kateřina ABM0060 C KOB Moira Brno 61:08 + 44:30
63. Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno 63:07 + 46:29
64. Richter Rudolf ADA5113 C OOB TJ Spartak Adamov 64:00 + 47:22
65. Kucerova Renata NNN0037 C Neregistrovaní 65:40 + 49:02
66. Tužilová Michaela N03 C Tužilová 66:05 + 49:27
67. Košťál Nicolas N01 C Košťálovi 75:49 + 59:11
T
5.50 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 38:21
2. Hejlová Soňa PTI C Sportovní klub Ptení 54:54 + 16:33
3. Novotný Petr NNN0032 C Neregistrovaní 57:23 + 19:02
4. Gallo Marek AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 58:19 + 19:58
5. Ševčík Robert TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno 64:03 + 25:42
6. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 66:33 + 28:12
7. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 68:34 + 30:13
8. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 71:01 + 32:40
9. Velešíková Monika XXX C 71:22 + 33:01
10. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 74:34 + 36:13
11. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 75:01 + 36:40
12. Zbořil Ctirad UOL7200 C SK UP Olomouc 75:02 + 36:41
13. Otrusinová Olga VBM8652 C VSK Mendelu Brno 78:45 + 40:24
14. Veselá Zuzana PTI C Sportovní klub Ptení 87:38 + 49:17
15. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 103:28 + 65:07
16. Kazsa Laco FBA0004 C 103:57 + 65:36