Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Datum:
06.09.2015
Místo konání:
Částkov, část Maršovy Chody
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Michalec Jan - R2
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Milota Josef - R2
JURY:
Janata Martin, Netuka Jan, Wolf Daniel
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T    
D10C
2.07 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 21:33
2. Škáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 23:41 + 2:08
3. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 25:06 + 3:33
4. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 25:49 + 4:16
5. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 25:53 + 4:20
6. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 29:32 + 7:59
7. Škáchová Zuzana KAM0651 SK Kamenice 30:25 + 8:52
8. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 32:23 + 10:50
9. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:43 + 12:10
10. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 40:33 + 19:00
11. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:44 + 23:11
12. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 49:24 + 27:51
13. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 80:54 + 59:21
Bestová Tereza 37C0650 Bez registrace DISK
Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
D12C
2.54 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 25:05
2. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 25:53 + 0:48
3. Hankovcová Helena KAM0350 SK Kamenice 27:23 + 2:18
4. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 28:05 + 3:00
5. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 29:52 + 4:47
6. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:26 + 6:21
7. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:53 + 6:48
8. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:20 + 10:15
9. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 38:20 + 13:15
10. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 39:22 + 14:17
11. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 40:53 + 15:48
12. Cincibusová Lenka FSP0450 VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:58 + 19:53
13. Bulířová Eva TAP0452 KOB TRETRA Praha 45:15 + 20:10
14. Jedličková Kristýna KAM0455 SK Kamenice 46:59 + 21:54
15. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 47:33 + 22:28
16. Neubauerová Anna DOR0456 OK Dobříš 54:55 + 29:50
17. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 78:00 + 52:55
18. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 88:44 + 63:39
Kováčová Klaudie MLA0450 MLOK Mariánské Lázně DNS
Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering DNS
Haková Michaela PGP0451 SK Praga DNS
D14B
2.92 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:03
2. Kochová Anna SJC0153 TJ Sportcentrum Jičín 24:31 + 3:28
3. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 25:10 + 4:07
4. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 25:35 + 4:32
5. Semíková Lucie KAM0250 SK Kamenice 25:53 + 4:50
6. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:15 + 5:12
7. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 26:20 + 5:17
8. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 26:35 + 5:32
9. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:21 + 6:18
10. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 27:50 + 6:47
11. Škáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 28:18 + 7:15
12. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:25 + 7:22
13. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 29:08 + 8:05
14. Matějková Barbora SJC0156 TJ Sportcentrum Jičín 29:33 + 8:30
15. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:45 + 8:42
16. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 29:48 + 8:45
17. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 29:52 + 8:49
18. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 30:01 + 8:58
19. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 30:11 + 9:08
20. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 31:27 + 10:24
21. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 31:50 + 10:47
22. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 32:19 + 11:16
23. Šmelíková Dorota VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 32:38 + 11:35
24. Chaloupková Hana KAM0252 SK Kamenice 33:02 + 11:59
25. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 33:10 + 12:07
26. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 33:46 + 12:43
27. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 33:58 + 12:55
28. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 34:14 + 13:11
29. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 34:17 + 13:14
30. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 34:59 + 13:56
31. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 35:08 + 14:05
32. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 35:22 + 14:19
33. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:38 + 14:35
34. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 35:41 + 14:38
35. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 37:08 + 16:05
36. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 37:45 + 16:42
37. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 37:59 + 16:56
38. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 38:24 + 17:21
39. Horová Eliška MLA0151 MLOK Mariánské Lázně 40:03 + 19:00
40. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:20 + 19:17
41. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 40:45 + 19:42
42. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 41:35 + 20:32
43. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:55 + 21:52
44. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:58 + 21:55
45. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 43:16 + 22:13
46. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 44:05 + 23:02
47. Kubíčková Iva ZAM0151 OB T.J. Sokol Žamberk 44:19 + 23:16
48. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 45:17 + 24:14
49. Halamová Barbora TAP0150 KOB TRETRA Praha 45:36 + 24:33
50. Náměstková Denisa EKP0154 VŠTJ Ekonom Praha 45:49 + 24:46
51. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 51:59 + 30:56
52. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 52:53 + 31:50
53. Zlesáková Adéla CHT0151 OOB SK Chrast 55:10 + 34:07
54. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 58:35 + 37:32
55. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:23 + 38:20
56. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:10 + 39:07
57. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 98:40 + 77:37
Stahlová Nela DCH0256 Radioelektronika Cheb DISK
Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové DNS
Suchánková Eliška PHK0250 OK 99 Hradec Králové DNS
D16A
3.48 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 SK UP Olomouc 24:17
2. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 25:14 + 0:57
3. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 26:43 + 2:26
4. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 26:55 + 2:38
5. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 28:49 + 4:32
6. Malinová Apolena SHK9952 OK Slavia Hradec Králové 29:12 + 4:55
7. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 29:30 + 5:13
8. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 29:49 + 5:32
9. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 29:52 + 5:35
10. Hájková Lenka AOP0050 Orientační Běh Opava 30:17 + 6:00
11. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 30:30 + 6:13
12. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 30:50 + 6:33
13. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 31:10 + 6:53
14. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 31:22 + 7:05
15. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 31:25 + 7:08
16. Šmelíková Tereza LCE9952 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:26 + 7:09
17. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 31:43 + 7:26
18. Kováříková Marie KAM0050 SK Kamenice 32:04 + 7:47
19. Hrabošová Magdalena ASU0099 Magnus Orienteering 32:05 + 7:48
20. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:24 + 8:07
21. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 32:26 + 8:09
22. Aschermannová Karolína KAM0051 SK Kamenice 32:34 + 8:17
23. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 33:03 + 8:46
24. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 33:11 + 8:54
25. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 34:13 + 9:56
26. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 34:17 + 10:00
27. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 34:19 + 10:02
28. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 34:54 + 10:37
29. Waňková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:56 + 10:39
30. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 34:57 + 10:40
31. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 35:40 + 11:23
32. Plhalová Šárka ASU0097 Magnus Orienteering 35:49 + 11:32
33. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 37:20 + 13:03
34. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 42:30 + 18:13
35. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 58:24 + 34:07
Cych Agnieszka PHK9966 OK 99 Hradec Králové DNS
D16B
2.85 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 24:37
2. Albrechtová Iveta KAM9950 SK Kamenice 27:01 + 2:24
3. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 27:20 + 2:43
4. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 27:47 + 3:10
5. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 28:00 + 3:23
6. Borovičková Valerie LPU0054 OK Lokomotiva Pardubice 28:36 + 3:59
7. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:07 + 5:30
8. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 30:41 + 6:04
9. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 30:42 + 6:05
10. Zlámalová Nikola SJC9951 TJ Sportcentrum Jičín 31:18 + 6:41
11. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 33:20 + 8:43
11. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:20 + 8:43
13. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:32 + 8:55
14. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 36:17 + 11:40
15. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 36:23 + 11:46
16. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 36:58 + 12:21
17. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 37:26 + 12:49
18. Čiháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 40:33 + 15:56
19. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 41:03 + 16:26
20. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 41:20 + 16:43
21. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 41:57 + 17:20
22. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:55 + 22:18
23. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 50:50 + 26:13
24. Lišková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:56 + 42:19
Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga DNS
Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek DNS
D18A
3.78 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 28:09
2. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 28:37 + 0:28
3. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 29:21 + 1:12
4. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 30:35 + 2:26
5. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 31:12 + 3:03
6. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 31:27 + 3:18
7. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 31:47 + 3:38
8. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 33:30 + 5:21
9. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 34:20 + 6:11
10. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:22 + 6:13
11. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 34:32 + 6:23
12. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:47 + 6:38
13. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 34:51 + 6:42
14. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 35:21 + 7:12
15. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 35:37 + 7:28
16. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 35:42 + 7:33
17. Soldánová Tereza JPV9899 Oddíl OS SK Prostějov 35:53 + 7:44
18. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 35:55 + 7:46
19. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 36:01 + 7:52
20. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 36:09 + 8:00
21. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 36:52 + 8:43
22. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 36:57 + 8:48
23. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 37:14 + 9:05
24. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 37:27 + 9:18
25. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 37:41 + 9:32
26. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 38:52 + 10:43
27. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 39:37 + 11:28
28. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 41:27 + 13:18
29. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 43:44 + 15:35
30. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 44:08 + 15:59
31. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 44:26 + 16:17
32. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 49:27 + 21:18
Smrčková Dominika KSU9799 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS
Švancárová Veronika KSU9853 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS
Nejezchlebová Barbora TUR9755 OOB TJ Turnov DNS
D18B
2.96 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimmerová Kateřina KAM9850 SK Kamenice 25:16
2. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 26:35 + 1:19
3. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:22 + 2:06
4. Hájková Eliška KAM9851 SK Kamenice 27:34 + 2:18
5. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:23 + 5:07
6. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 30:37 + 5:21
7. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 30:39 + 5:23
8. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 31:36 + 6:20
9. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:37 + 6:21
10. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 32:24 + 7:08
11. Kopecká Eliška KNC9850 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 34:54 + 9:38
Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
D20A
3.62 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8024
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 26:34 8544
2. Vališová Martina OSN9696 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:38 + 0:04 8523
3. Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové 26:52 + 0:18 8448
4. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 27:29 + 0:55 8252
5. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 28:02 + 1:28 8077
6. Procházková Marie KAM9554 SK Kamenice 28:18 + 1:44 7992
7. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 28:55 + 2:21 7795
8. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 29:57 + 3:23 7466
9. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 30:15 + 3:41 7370
10. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 30:58 + 4:24 7142
11. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 31:08 + 4:34 7089
12. Doleželová Kateřina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice 31:35 + 5:01 6945
13. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 32:07 + 5:33 6775
14. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 33:07 + 6:33 6457
15. Hošeková Vanda ASU9696 Magnus Orienteering 33:37 + 7:03 6297
16. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 34:01 + 7:27 6170
17. Bořánková Karolína KAM9550 SK Kamenice 34:55 + 8:21 5883
18. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 35:11 + 8:37 5798
19. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 36:08 + 9:34 5495
Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga DNS 0
Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovice DNS 0
D20B
3.05 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 31:56 0
2. Hejnalová Eva KAM9651 SK Kamenice 41:56 + 10:00 0
3. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 47:34 + 15:38 0
D21E
4.95 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9663
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 35:51 10489
2. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 36:06 + 0:15 10420
3. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 38:15 + 2:24 9820
4. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:34 + 2:43 9732
5. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 38:48 + 2:57 9667
6. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 39:02 + 3:11 9602
7. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 39:19 + 3:28 9523
8. Topinková Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 40:16 + 4:25 9258
9. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 40:17 + 4:26 9253
10. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 40:34 + 4:43 9174
11. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 4:52 9132
12. Jakobová Adélka PGP9056 SK Praga 40:55 + 5:04 9076
13. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 41:05 + 5:14 9030
14. Šafka Brožková Dana SJC8156 TJ Sportcentrum Jičín 41:15 + 5:24 8984
15. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 41:18 + 5:27 8970
16. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 42:28 + 6:37 8644
17. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 43:01 + 7:10 8491
18. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 7:11 8486
19. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 43:19 + 7:28 8407
20. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 43:42 + 7:51 8300
21. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:25 + 8:34 8101
22. Košárková Iva AOP8152 Orientační Běh Opava 44:39 + 8:48 8035
23. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 45:39 + 9:48 7757
24. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 46:14 + 10:23 7594
25. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 46:24 + 10:33 7547
26. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 46:46 + 10:55 7445
27. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 46:47 + 10:56 7441
28. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 47:35 + 11:44 7217
29. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 48:53 + 13:02 6855
Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov DNS 0
Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld DNS
D21A
4.61 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7920
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Ivana SJC8952 TJ Sportcentrum Jičín 39:04 8716
2. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 41:14 + 2:10 8268
3. Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice 41:33 + 2:29 8202
4. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 43:03 + 3:59 7892
5. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 43:22 + 4:18 7827
6. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 43:27 + 4:23 7810
7. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:06 + 5:02 7675
8. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 44:48 + 5:44 7531
9. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 45:00 + 5:56 7489
10. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 45:20 + 6:16 7420
10. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:20 + 6:16 7420
12. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 45:44 + 6:40 7338
13. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 45:50 + 6:46 7317
14. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 46:04 + 7:00 7269
15. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 46:10 + 7:06 7248
16. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 46:26 + 7:22 7193
17. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 46:35 + 7:31 7162
18. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 47:03 + 7:59 7066
19. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 47:38 + 8:34 6945
20. Dundrová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 47:46 + 8:42 6918
21. Mrázová Pavla AOP9350 Orientační Běh Opava 49:02 + 9:58 6656
22. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 49:05 + 10:01 6645
23. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 49:22 + 10:18 6587
24. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:35 + 10:31 6542
25. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 50:36 + 11:32 6332
26. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 50:47 + 11:43 6294
27. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 51:09 + 12:05 6218
28. Tesařová Marcela AOP9450 Orientační Běh Opava 51:32 + 12:28 6139
29. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 51:53 + 12:49 6067
30. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:10 + 13:06 6008
31. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 52:16 + 13:12 5987
32. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 52:34 + 13:30 5925
33. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 53:08 + 14:04 5808
34. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 53:34 + 14:30 5719
35. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 54:29 + 15:25 5529
36. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 54:38 + 15:34 5498
37. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 56:19 + 17:15 5150
38. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 57:35 + 18:31 4888
39. Kazdová Lenka SJC8484 TJ Sportcentrum Jičín 58:10 + 19:06 4768
40. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 58:57 + 19:53 4606
41. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 59:17 + 20:13 4537
42. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 59:24 + 20:20 4513
43. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 61:29 + 22:25 4082
44. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 65:27 + 26:23 3262
45. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 66:51 + 27:47 2973
46. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 70:08 + 31:04 2294
47. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 83:47 + 44:43 0
D21B
4.40 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5669
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 38:23 6460
2. Vodrážková Kateřina VPM7995 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:49 + 4:26 5818
3. Procházková Zuzana SJC8551 TJ Sportcentrum Jičín 43:17 + 4:54 5750
4. Tomešová Daniela SJC8451 TJ Sportcentrum Jičín 44:21 + 5:58 5596
5. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 44:43 + 6:20 5543
6. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 45:43 + 7:20 5398
7. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 47:28 + 9:05 5145
8. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Sokol Hostivice 48:30 + 10:07 4995
9. Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 49:00 + 10:37 4923
10. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:24 + 11:01 4865
11. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 49:41 + 11:18 4824
12. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 50:33 + 12:10 4698
13. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 50:47 + 12:24 4664
14. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 52:08 + 13:45 4469
15. Pilařová Petra LPM8351 OK Lokomotiva Plzeň 54:58 + 16:35 4058
16. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:08 + 16:45 4034
17. Ottová Terezka JES8651 OK Rakovník 63:17 + 24:54 2854
18. Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice 64:22 + 25:59 2697
19. Aschermannová Petra KAM9354 SK Kamenice 78:23 + 40:00 667
Rydlová Eva FSP8989 VŠTJ Stavební fakulta Praha DNS 0
Klapalová Hana VAM8850 OOB Vamberk DNS 0
D21C
3.84 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 1410
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teplá Barbora SJI9351 OK Jihlava 42:04 1663
2. Zamrzlová Eva SJC8759 TJ Sportcentrum Jičín 46:18 + 4:14 1530
3. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:54 + 11:50 1290
4. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 64:33 + 22:29
5. Šebková Jana DKP9250 Oddíl OB Kotlářka 64:54 + 22:50 944
6. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:03 + 28:59 750
Rudolfová Jana SJC7752 TJ Sportcentrum Jičín DISK 0
Krejbichová Julie TJP9351 TJ Sokol Troja DISK 0
Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha DNS 0
D35B
3.11 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:55
2. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:12 + 0:17
3. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 30:06 + 2:11
4. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:13 + 2:18
5. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 31:51 + 3:56
6. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 31:53 + 3:58
7. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:19 + 4:24
8. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 32:52 + 4:57
9. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 34:13 + 6:18
10. Vokurková Marta TJN7950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:54 + 6:59
11. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 38:56 + 11:01
11. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 38:56 + 11:01
13. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 39:00 + 11:05
14. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 41:57 + 14:02
15. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:51 + 14:56
16. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 43:08 + 15:13
17. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 51:22 + 23:27
18. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 52:19 + 24:24
19. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 54:04 + 26:09
20. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 74:24 + 46:29
Kuželová Michaela FSP7851 VŠTJ Stavební fakulta Praha DNS
Haková Magda PGP7651 SK Praga DNS
D40B
3.34 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 SK Kamenice 26:35
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 29:53 + 3:18
3. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:04 + 3:29
4. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 30:50 + 4:15
5. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:46 + 5:11
6. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:11 + 5:36
7. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:46 + 7:11
8. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 34:22 + 7:47
9. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 35:41 + 9:06
10. Škvorová Zuzana KAM7350 SK Kamenice 35:42 + 9:07
11. Hanušová Zdena SJC7253 TJ Sportcentrum Jičín 36:00 + 9:25
12. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 36:48 + 10:13
13. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 37:55 + 11:20
14. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 38:49 + 12:14
15. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:33 + 12:58
16. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 40:38 + 14:03
17. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 41:03 + 14:28
18. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 41:17 + 14:42
19. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:36 + 16:01
20. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 43:02 + 16:27
21. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 43:08 + 16:33
22. Hankovcová Lenka KAM7053 SK Kamenice 43:25 + 16:50
23. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 43:36 + 17:01
24. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 46:40 + 20:05
25. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:52 + 20:17
26. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 47:17 + 20:42
27. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 49:50 + 23:15
28. Marešová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek 49:59 + 23:24
29. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 53:35 + 27:00
30. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 58:54 + 32:19
31. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 62:45 + 36:10
32. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 72:57 + 46:22
Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DNS
Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
D45B
3.21 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:02
2. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 34:32 + 4:30
3. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:05 + 5:03
4. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 35:16 + 5:14
5. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 35:37 + 5:35
6. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 36:39 + 6:37
7. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 36:51 + 6:49
8. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 37:30 + 7:28
9. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 38:08 + 8:06
10. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 38:16 + 8:14
11. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 38:17 + 8:15
12. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 38:49 + 8:47
13. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 40:09 + 10:07
14. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 40:44 + 10:42
15. Semíková Iva KAM6850 SK Kamenice 42:31 + 12:29
16. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 42:37 + 12:35
17. Cincibusová Ivana FSP6651 VŠTJ Stavební fakulta Praha 43:13 + 13:11
18. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 43:19 + 13:17
19. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 43:21 + 13:19
20. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 44:16 + 14:14
21. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 46:46 + 16:44
22. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 47:30 + 17:28
23. Zimmermannová Milena KRE6851 OOB TJ Sokol Křemže 49:04 + 19:02
24. Šebková Helena DKP6751 Oddíl OB Kotlářka 50:16 + 20:14
25. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:17 + 21:15
26. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 51:58 + 21:56
27. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 53:48 + 23:46
28. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 56:55 + 26:53
29. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 57:13 + 27:11
30. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 59:46 + 29:44
Čiháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
Krejbichová Šárka TJP6850 TJ Sokol Troja DNS
D50B
2.81 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 25:31
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 26:17 + 0:46
3. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 28:02 + 2:31
4. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 28:12 + 2:41
5. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 29:47 + 4:16
6. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 29:59 + 4:28
7. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 30:53 + 5:22
8. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:51 + 6:20
9. Havlíčková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 32:42 + 7:11
10. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 32:52 + 7:21
11. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 34:24 + 8:53
12. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:47 + 9:16
13. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:49 + 9:18
14. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:53 + 9:22
15. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 35:06 + 9:35
16. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 35:12 + 9:41
17. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 35:18 + 9:47
18. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 35:43 + 10:12
19. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:44 + 11:13
20. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 40:27 + 14:56
21. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 53:58 + 28:27
22. Hejnalová Hana PHK6151 OK 99 Hradec Králové 54:52 + 29:21
23. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 58:40 + 33:09
Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha DISK
Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS
Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec DNS
D55B
2.57 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 30:31
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 31:35 + 1:04
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 33:03 + 2:32
4. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 33:34 + 3:03
5. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 33:44 + 3:13
6. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:21 + 4:50
7. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 35:44 + 5:13
8. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 36:29 + 5:58
9. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:51 + 9:20
10. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 43:18 + 12:47
11. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 43:19 + 12:48
12. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 46:04 + 15:33
13. Nováková Pavla DOK5950 OK Doksy 57:53 + 27:22
Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
D60B
2.57 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 34:16
2. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 34:41 + 0:25
3. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 39:13 + 4:57
4. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 40:44 + 6:28
5. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 49:36 + 15:20
6. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 65:03 + 30:47
7. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 67:46 + 33:30
Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
D65B
2.28 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 33:11
2. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 35:35 + 2:24
3. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 38:34 + 5:23
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:26 + 7:15
5. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 42:07 + 8:56
6. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 43:28 + 10:17
7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 57:55 + 24:44
D70B
1.98 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 35:04
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 40:22 + 5:18
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 61:39 + 26:35
H10C
2.07 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 14:53
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 15:02 + 0:09
3. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 17:01 + 2:08
4. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 17:02 + 2:09
5. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:03 + 6:10
6. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 21:41 + 6:48
7. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 23:54 + 9:01
8. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 26:57 + 12:04
9. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:10 + 14:17
10. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 32:39 + 17:46
11. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 34:31 + 19:38
12. Horák Martin VSP0601 USK Praha 34:37 + 19:44
13. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 37:10 + 22:17
14. Besta Radek 11C0800 Letci v akci 56:04 + 41:11
15. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 57:04 + 42:11
Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 55:31 + 40:38
Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně DNS
Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha DNS
Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka DNS
H12C
2.74 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škácha Vít KAM0309 SK Kamenice 23:28
2. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 24:15 + 0:47
3. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 24:25 + 0:57
4. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 27:47 + 4:19
5. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 27:54 + 4:26
6. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 28:44 + 5:16
7. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 29:31 + 6:03
8. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 29:54 + 6:26
9. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 30:49 + 7:21
10. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 30:58 + 7:30
11. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 31:22 + 7:54
12. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 33:10 + 9:42
13. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 33:22 + 9:54
14. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 33:56 + 10:28
15. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 39:04 + 15:36
16. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 40:19 + 16:51
17. Trpák Jan DCH0309 Radioelektronika Cheb 47:15 + 23:47
18. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 47:50 + 24:22
19. Jedlička Jakub KAM0404 SK Kamenice 50:12 + 26:44
20. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 51:00 + 27:32
21. Janas Adam PGP0404 SK Praga 54:50 + 31:22
22. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 60:42 + 37:14
23. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 62:13 + 38:45
24. Novák Ondřej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 63:29 + 40:01
25. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 63:50 + 40:22
26. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 65:38 + 42:10
27. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 103:49 + 80:21
Kužel Jan FSP0400 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Dennison Jindřich MLA0301 MLOK Mariánské Lázně DNS
H14B
3.42 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 22:33
2. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 23:23 + 0:50
3. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 24:06 + 1:33
4. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:46 + 2:13
5. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 25:45 + 3:12
6. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:47 + 3:14
7. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:51 + 4:18
8. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 27:08 + 4:35
9. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:02 + 5:29
10. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 28:24 + 5:51
11. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 28:40 + 6:07
12. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:00 + 6:27
13. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 29:26 + 6:53
14. Šimša Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 29:44 + 7:11
15. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 30:06 + 7:33
16. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 30:13 + 7:40
17. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 31:40 + 9:07
18. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 32:04 + 9:31
19. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:07 + 9:34
20. Šmol David DOK0100 OK Doksy 32:38 + 10:05
21. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 33:06 + 10:33
22. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 33:08 + 10:35
23. Víteček Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka 33:09 + 10:36
24. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:14 + 10:41
25. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB TRETRA Praha 33:19 + 10:46
26. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 33:40 + 11:07
27. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:59 + 11:26
28. Janas Petr PGP0200 SK Praga 34:07 + 11:34
29. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 34:31 + 11:58
30. Škvor Adam KAM0202 SK Kamenice 34:35 + 12:02
31. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 34:54 + 12:21
32. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 35:05 + 12:32
33. Zalaba Tomáš SJC0101 TJ Sportcentrum Jičín 35:13 + 12:40
34. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:32 + 12:59
35. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:38 + 14:05
36. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:41 + 14:08
37. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 37:39 + 15:06
38. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 37:40 + 15:07
39. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 37:58 + 15:25
40. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 39:55 + 17:22
41. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 40:03 + 17:30
42. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:11 + 17:38
43. Bolehovský Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 40:31 + 17:58
44. Longin Jan TAP0103 KOB TRETRA Praha 40:39 + 18:06
45. Lejbl Jakub LBE0200 TJ Lokomotiva Beroun 41:09 + 18:36
46. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 41:15 + 18:42
47. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 43:10 + 20:37
48. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 45:02 + 22:29
49. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:11 + 22:38
50. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 46:29 + 23:56
51. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 47:22 + 24:49
52. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:50 + 25:17
53. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 48:33 + 26:00
54. Valášek Václav KAM0100 SK Kamenice 51:48 + 29:15
55. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 66:12 + 43:39
56. Kodejš Ondřej VSP0200 USK Praha 71:12 + 48:39
57. Kolář Matyáš SLA0300 SKOB Slaný 85:27 + 62:54
Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga DISK
Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové DISK
Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice DNS
Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek DNS
Bartoň Michal KAM0107 SK Kamenice DNS
Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové DNS
Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec DNS
H16A
3.84 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 SK Kamenice 23:29
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 KOS TJ Tesla Brno 23:53 + 0:24
3. Bořánek Michal STE0007 SK SKI-OB Šternberk 24:51 + 1:22
4. Dekrét Jakub ZBM9907 SK Žabovřesky Brno 24:54 + 1:25
5. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 25:06 + 1:37
6. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 25:10 + 1:41
7. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 25:21 + 1:52
8. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 25:31 + 2:02
9. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:43 + 2:14
10. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 26:42 + 3:13
11. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 26:44 + 3:15
12. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 27:09 + 3:40
13. Chupek Jakub JPV9911 Oddíl OS SK Prostějov 27:12 + 3:43
14. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:46 + 4:17
15. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:51 + 4:22
16. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 27:53 + 4:24
17. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 27:59 + 4:30
18. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 28:42 + 5:13
19. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 28:50 + 5:21
20. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:16 + 5:47
21. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:18 + 5:49
22. Panovec Kryštof OTK0001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 29:50 + 6:21
23. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 29:56 + 6:27
24. Kašpar Petr JPV9915 Oddíl OS SK Prostějov 30:40 + 7:11
25. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 31:32 + 8:03
26. Tesař Vojtěch AOP9900 Orientační Běh Opava 31:52 + 8:23
27. Říčný Vojta ZBM9903 SK Žabovřesky Brno 32:08 + 8:39
28. Ullrich Jakub BOR9900 OK Jiskra Nový Bor 33:14 + 9:45
29. Láznička Václav TZL9901 SKOB Zlín 33:33 + 10:04
30. Horčička Vít UOL9919 SK UP Olomouc 33:46 + 10:17
31. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:05 + 10:36
Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Kroul Josef KSU0044 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS
Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice DNS
H16B
3.11 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 23:45
2. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 24:01 + 0:16
3. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:14 + 0:29
4. Vydra Martin STH9902 SK Studenec 24:33 + 0:48
5. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:55 + 1:10
5. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 24:55 + 1:10
7. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 25:01 + 1:16
8. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 25:11 + 1:26
9. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 26:08 + 2:23
10. Koudelka Tomáš SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 27:22 + 3:37
11. Varga Ondřej KNC9900 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 27:28 + 3:43
12. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 27:39 + 3:54
13. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 28:16 + 4:31
14. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 28:23 + 4:38
15. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 29:15 + 5:30
16. Sladkovský Jaromír TAP9902 KOB TRETRA Praha 29:52 + 6:07
17. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:57 + 7:12
18. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 32:29 + 8:44
19. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 34:22 + 10:37
20. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 35:56 + 12:11
21. Konvalinka Jindřich LPU0004 OK Lokomotiva Pardubice 35:59 + 12:14
22. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 39:14 + 15:29
23. Krejbich Daniel TJPx001 TJ Sokol Troja 42:50 + 19:05
24. Zimmer Jan ZVO0001 OB SK Zvole 52:54 + 29:09
Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava DISK
Lejbl Ladislav LBE0000 TJ Lokomotiva Beroun DNS
Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové DNS
H18A
4.28 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausenblas Šimon KAM9803 SK Kamenice 27:05
2. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 27:11 + 0:06
3. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 27:23 + 0:18
4. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 27:26 + 0:21
5. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 27:57 + 0:52
6. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:07 + 1:02
7. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 29:21 + 2:16
8. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 29:26 + 2:21
9. Černocký Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:29 + 2:24
10. Sláma Dušan ASU9843 Magnus Orienteering 29:47 + 2:42
11. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 29:48 + 2:43
12. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 30:10 + 3:05
13. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 30:16 + 3:11
14. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 30:27 + 3:22
15. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 31:03 + 3:58
16. Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:45 + 4:40
17. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 31:49 + 4:44
18. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:00 + 5:55
19. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 33:27 + 6:22
20. Kočí Josef JPV9824 Oddíl OS SK Prostějov 33:38 + 6:33
21. Pryjma Fryderyk JPV9803 Oddíl OS SK Prostějov 33:47 + 6:42
22. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 33:49 + 6:44
23. Werner Michal PGP9705 SK Praga 33:56 + 6:51
24. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 34:18 + 7:13
25. Zikmund Zdeněk SJC9703 TJ Sportcentrum Jičín 34:29 + 7:24
26. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 36:30 + 9:25
27. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:23 + 10:18
28. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:10 + 11:05
29. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 38:37 + 11:32
30. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 38:47 + 11:42
31. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 39:15 + 12:10
32. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 39:17 + 12:12
33. Otruba Vojtěch JPV9717 Oddíl OS SK Prostějov 39:42 + 12:37
34. Kašpar Jakub ASU9747 Magnus Orienteering 47:36 + 20:31
Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Hájek Jakub SHK9802 OK Slavia Hradec Králové DNS
Valášek Jiří KAM9700 SK Kamenice DNS
H18B
3.62 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 25:51
2. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 26:06 + 0:15
3. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:14 + 0:23
4. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 26:41 + 0:50
5. Čermák Adam PGP9701 SK Praga 27:20 + 1:29
6. Borovička Tomáš FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 28:01 + 2:10
7. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 28:11 + 2:20
8. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 30:00 + 4:09
9. Bezdíček Kryštof LPU9706 OK Lokomotiva Pardubice 30:37 + 4:46
10. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 31:02 + 5:11
11. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 31:19 + 5:28
12. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 32:18 + 6:27
13. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 32:34 + 6:43
14. Valach Marek TAP9703 KOB TRETRA Praha 34:39 + 8:48
15. Doležal Vít SJC9802 TJ Sportcentrum Jičín 34:45 + 8:54
16. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 35:18 + 9:27
17. Novák Aleš PGP9808 SK Praga 36:07 + 10:16
18. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 38:26 + 12:35
19. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:42 + 16:51
Brázdil Petr PGP9707 SK Praga DNS
H20A
4.39 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8724
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 27:04 9666
2. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 28:38 + 1:34 9155
3. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 29:21 + 2:17 8921
4. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 29:34 + 2:30 8850
5. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:36 + 2:32 8839
6. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 29:44 + 2:40 8796
7. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 30:27 + 3:23 8562
8. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 30:29 + 3:25 8551
9. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 31:13 + 4:09 8312
10. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 31:16 + 4:12 8296
11. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 31:18 + 4:14 8285
12. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 31:47 + 4:43 8127
13. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 31:53 + 4:49 8095
14. Hraboš Matěj ASU9547 Magnus Orienteering 32:02 + 4:58 8046
15. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 32:05 + 5:01 8029
16. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 32:40 + 5:36 7839
17. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:45 + 5:41 7812
18. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 32:54 + 5:50 7763
19. Matuš Vojtěch VRB9606 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 33:13 + 6:09 7660
20. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 33:38 + 6:34 7524
21. Slíva Jan LCE9602 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:00 + 6:56 7404
22. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 34:09 + 7:05 7355
23. Dzioba Mateusz PHK9500 OK 99 Hradec Králové 34:43 + 7:39 7170
24. Horáček Petr PHK9602 OK 99 Hradec Králové 34:44 + 7:40 7165
25. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 35:12 + 8:08 7013
26. Zlámal David SJC9603 TJ Sportcentrum Jičín 36:53 + 9:49 6464
27. Záděra Pavel BBM9500 BETA URSUS Orienteering 37:06 + 10:02 6393
28. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 37:27 + 10:23 6279
29. Štál Jan SJC9601 TJ Sportcentrum Jičín 38:12 + 11:08 6034
30. Walach Ondřej TRI9601 TJ TŽ Třinec 43:32 + 16:28 4295
31. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 49:09 + 22:05 2463
Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DNS 0
Řehořek Tomáš SKV9601 TJ Slovan Karlovy Vary DNS 0
Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov DNS 0
H20B
3.89 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 4728
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:28 5296
2. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 33:17 + 1:49 5023
3. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 35:19 + 3:51 4717
4. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 35:46 + 4:18 4650
5. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 40:43 + 9:15 3906
6. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 41:12 + 9:44 3833
H21E
6.28 km, 30 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9680
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 37:35 10497
2. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 38:33 + 0:58 10239
3. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 39:16 + 1:41 10048
3. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 39:16 + 1:41 10048
5. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 39:46 + 2:11 9914
6. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 39:51 + 2:16 9892
7. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 40:57 + 3:22 9599
8. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 41:08 + 3:33 9550
9. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 41:10 + 3:35 9541
10. Schuster Marek AOP9303 Orientační Běh Opava 41:23 + 3:48 9483
11. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 41:38 + 4:03 9416
12. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 41:51 + 4:16 9359
13. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 42:03 + 4:28 9305
14. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 42:11 + 4:36 9270
15. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 42:22 + 4:47 9221
16. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 42:34 + 4:59 9168
17. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 42:41 + 5:06 9136
18. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 42:43 + 5:08 9128
19. Kamenický Jakub PHK9104 OK 99 Hradec Králové 42:48 + 5:13 9105
20. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:29 + 5:54 8923
21. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 43:36 + 6:01 8892
22. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 43:58 + 6:23 8794
23. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 44:39 + 7:04 8612
24. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 44:45 + 7:10 8585
25. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 44:48 + 7:13 8572
26. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 45:05 + 7:30 8496
27. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 45:31 + 7:56 8381
28. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 45:40 + 8:05 8341
29. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 45:42 + 8:07 8332
30. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:43 + 8:08 8327
31. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 45:59 + 8:24 8256
32. Kazda Ondřej SJC8202 TJ Sportcentrum Jičín 46:13 + 8:38 8194
33. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 46:18 + 8:43 8172
34. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 46:48 + 9:13 8038
35. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 47:30 + 9:55 7852
36. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 52:00 + 14:25 6651
37. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:04 + 14:29 6633
Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Matějů Luboš PGP7601 SK Praga DISK 0
Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín DNS 0
Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno DNS 0
Minář Marek ASU9444 Magnus Orienteering DNS 0
H21A
5.86 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8446
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 35:37 9099
2. Navrátil Boris AOP9202 Orientační Běh Opava 36:14 + 0:37 8946
3. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:46 + 1:09 8814
4. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:24 + 1:47 8658
5. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 38:41 + 3:04 8340
6. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 38:43 + 3:06 8332
7. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 39:12 + 3:35 8213
8. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 39:34 + 3:57 8122
9. Košárek Pavel AOP7102 Orientační Běh Opava 39:53 + 4:16 8044
10. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 40:23 + 4:46 7920
11. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 40:25 + 4:48 7912
12. Záveský Filip LPU9306 OK Lokomotiva Pardubice 40:28 + 4:51 7899
13. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 40:41 + 5:04 7846
14. Slezák Jiří LCE9001 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:48 + 5:11 7817
15. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 40:57 + 5:20 7780
16. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 41:00 + 5:23 7768
17. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 41:05 + 5:28 7747
18. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:14 + 5:37 7710
19. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 41:15 + 5:38 7706
19. Kovář Miroslav SJC8104 TJ Sportcentrum Jičín 41:15 + 5:38 7706
21. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 41:31 + 5:54 7640
22. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 41:43 + 6:06 7590
23. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 41:58 + 6:21 7529
24. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 42:04 + 6:27 7504
25. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 42:10 + 6:33 7479
26. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 42:18 + 6:41 7446
27. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 42:43 + 7:06 7343
28. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:44 + 7:07 7339
29. Hostaš Petr TUR9001 OOB TJ Turnov 42:53 + 7:16 7302
30. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 42:56 + 7:19 7289
31. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 43:06 + 7:29 7248
32. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 43:14 + 7:37 7215
33. Potštejnský Jan SRK7807 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:20 + 7:43 7191
34. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 43:23 + 7:46 7178
35. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 43:32 + 7:55 7141
36. Kazda Jiří SJC8006 TJ Sportcentrum Jičín 44:11 + 8:34 6980
37. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 44:25 + 8:48 6923
38. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:27 + 8:50 6914
39. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:28 + 8:51 6910
40. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 44:47 + 9:10 6832
41. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 44:52 + 9:15 6811
42. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 45:05 + 9:28 6758
43. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 45:09 + 9:32 6741
44. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 45:10 + 9:33 6737
45. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:25 + 9:48 6675
46. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 45:38 + 10:01 6622
47. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 45:56 + 10:19 6548
47. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 45:56 + 10:19 6548
49. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 45:58 + 10:21 6539
50. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 46:06 + 10:29 6506
51. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 46:13 + 10:36 6478
52. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 46:39 + 11:02 6370
53. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 47:23 + 11:46 6189
54. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 47:55 + 12:18 6057
55. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 48:16 + 12:39 5971
56. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 48:25 + 12:48 5934
57. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 48:34 + 12:57 5896
58. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 49:08 + 13:31 5756
59. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 49:54 + 14:17 5567
60. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 49:58 + 14:21 5550
61. Žaloudek Petr SJC8309 TJ Sportcentrum Jičín 50:03 + 14:26 5530
62. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 50:32 + 14:55 5410
63. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 50:34 + 14:57 5402
64. Janas Petr PGP7106 SK Praga 50:47 + 15:10 5348
65. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 52:21 + 16:44 4961
66. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 52:29 + 16:52 4928
67. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 54:44 + 19:07 4371
Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav DNS 0
Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice DNS 0
H21B
5.12 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6741
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Špicar Petr SJC8801 TJ Sportcentrum Jičín 38:20 7307
2. Muller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové 39:38 + 1:18 7070
3. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:42 + 1:22 7058
4. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 42:08 + 3:48 6615
5. Šafka Jan SLP7704 OOB Slavia Praha 42:16 + 3:56 6590
6. Fujáček Jan SCP7506 OK Sparta Praha 42:36 + 4:16 6530
7. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 42:45 + 4:25 6502
8. Drobník Michal SJC8709 TJ Sportcentrum Jičín 43:08 + 4:48 6433
9. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 44:56 + 6:36 6105
10. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 45:49 + 7:29 5944
11. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 46:04 + 7:44 5898
12. Prášil Ondřej SJC8401 TJ Sportcentrum Jičín 46:28 + 8:08 5825
13. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 46:50 + 8:30 5759
14. Navrátil Tomáš ASU8817 Magnus Orienteering 47:00 + 8:40 5728
15. Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:22 + 9:02 5661
16. Srb Tomáš BOR8801 OK Jiskra Nový Bor 47:28 + 9:08 5643
17. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 47:30 + 9:10 5637
18. Kučera Tomáš STH9402 SK Studenec 47:59 + 9:39 5549
19. Falta Ondřej 33X8500 ExJil 49:03 + 10:43
20. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 49:23 + 11:03 5294
21. Nečas Tomáš TZL8801 SKOB Zlín 50:57 + 12:37 5009
22. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 52:58 + 14:38 4641
23. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:06 + 14:46 4617
24. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 55:37 + 17:17 4158
25. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 57:59 + 19:39 3727
26. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 58:07 + 19:47 3703
27. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 58:14 + 19:54 3682
28. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:56 + 21:36 3372
29. Besta Lukáš KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 60:02 + 21:42 3354
30. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 61:40 + 23:20 3056
31. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 62:42 + 24:22 2868
32. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 65:32 + 27:12 2352
33. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 65:56 + 27:36 2279
34. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 72:12 + 33:52 1138
Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí DNS 0
Bořánek Petr VSP7000 USK Praha DNS 0
H21C
4.48 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 2645
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:15 3125
2. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 50:09 + 4:54 2857
3. Šedivý Ondřej KNC9103 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 57:58 + 12:43 2428
4. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 61:59 + 16:44 2208
5. Bouchal Radek VPM8549 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:54 + 17:39 2157
6. Šlajchrt Martin OK Rakovník 84:56 + 39:41
Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové DNS 0
H35B
4.39 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 35:50
2. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 38:17 + 2:27
3. Kužel Tomáš FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:58 + 3:08
4. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 39:40 + 3:50
5. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:22 + 4:32
6. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 40:39 + 4:49
7. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:49 + 6:59
8. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 43:37 + 7:47
9. Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:41 + 7:51
10. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 45:29 + 9:39
11. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 45:43 + 9:53
12. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 50:27 + 14:37
13. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 50:38 + 14:48
14. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:29 + 15:39
15. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 54:13 + 18:23
16. Kinšt David SJH7901 SJH Jindřichův Hradec 61:06 + 25:16
17. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 68:50 + 33:00
Holcman Tomáš Neregistrovaní DNS
Vladimir Fujak 37S7200 Kysucke Nove Mesto DNS
H40B
4.24 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 29:55
2. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 32:53 + 2:58
3. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 33:01 + 3:06
4. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 33:54 + 3:59
5. Průša Michal VSP7310 USK Praha 33:59 + 4:04
6. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 35:03 + 5:08
7. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 35:58 + 6:03
8. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 36:28 + 6:33
9. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 36:43 + 6:48
10. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 36:54 + 6:59
11. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 37:12 + 7:17
12. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 39:17 + 9:22
13. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:51 + 9:56
14. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 39:53 + 9:58
15. Tomeš Petr TJ Sportcentrum Jičín 40:20 + 10:25
16. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 41:22 + 11:27
17. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:33 + 12:38
18. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 42:58 + 13:03
19. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 43:02 + 13:07
20. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 44:01 + 14:06
21. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:31 + 14:36
22. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 44:42 + 14:47
23. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 46:12 + 16:17
24. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 46:45 + 16:50
25. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 48:17 + 18:22
26. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 51:40 + 21:45
27. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 51:54 + 21:59
28. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:03 + 26:08
29. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 58:26 + 28:31
30. Puš Roman STH7501 SK Studenec 80:13 + 50:18
Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek DNS
Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice DNS
Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
H45B
3.93 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:44
2. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:38 + 1:54
3. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:28 + 3:44
4. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 33:43 + 3:59
5. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 34:17 + 4:33
6. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:38 + 4:54
7. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:04 + 5:20
8. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 35:11 + 5:27
9. Rydl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:28 + 6:44
9. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:28 + 6:44
11. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 36:29 + 6:45
12. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:34 + 6:50
13. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:24 + 7:40
14. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 37:37 + 7:53
15. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 38:03 + 8:19
16. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 38:40 + 8:56
17. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 38:43 + 8:59
18. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:44 + 9:00
19. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:08 + 11:24
20. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 42:17 + 12:33
21. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 43:09 + 13:25
22. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:10 + 14:26
23. Würz Jiří TPL6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:41 + 14:57
24. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 45:50 + 16:06
25. Šebek Martin DKP6705 Oddíl OB Kotlářka 47:35 + 17:51
26. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 47:39 + 17:55
27. Nádeníček Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek 50:01 + 20:17
28. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:28 + 21:44
29. Liška Jindřich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:56 + 22:12
30. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:29 + 22:45
31. Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 54:13 + 24:29
32. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:03 + 25:19
33. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 56:08 + 26:24
34. Polívka Vratislav VPM7003 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:04 + 28:20
35. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 65:31 + 35:47
36. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 65:52 + 36:08
37. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:49 + 47:05
Kopp Petr 58C6702 Loko Liberec DNS
Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové DNS
H50B
3.96 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 31:48
2. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 34:05 + 2:17
3. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 34:26 + 2:38
4. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 35:25 + 3:37
5. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 35:42 + 3:54
6. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 36:27 + 4:39
7. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 37:40 + 5:52
8. Šimek Tomáš FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:59 + 6:11
9. Semík Jan VSP6507 USK Praha 38:37 + 6:49
10. Uher Petr VSP5001 USK Praha 38:57 + 7:09
11. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 39:46 + 7:58
12. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 40:23 + 8:35
13. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 40:54 + 9:06
14. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 42:25 + 10:37
15. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 10:56
16. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 44:48 + 13:00
17. Růžička Miloslav HCE6300 TJ Sokol Hostivice 46:35 + 14:47
18. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:38 + 16:50
19. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 49:25 + 17:37
20. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 50:49 + 19:01
21. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 52:41 + 20:53
22. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 54:51 + 23:03
23. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 54:54 + 23:06
24. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:58 + 26:10
25. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 74:00 + 42:12
Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha DNS
Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice DNS
Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice DNS
H55B
3.89 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 32:01
2. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 34:07 + 2:06
3. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 34:14 + 2:13
4. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:10 + 3:09
5. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 35:26 + 3:25
6. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 38:34 + 6:33
7. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 38:53 + 6:52
8. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:55 + 7:54
9. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 40:29 + 8:28
10. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 42:35 + 10:34
11. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:42 + 10:41
12. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 44:21 + 12:20
13. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 45:08 + 13:07
14. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 45:17 + 13:16
15. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 45:52 + 13:51
16. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 46:02 + 14:01
17. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 46:18 + 14:17
18. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 46:53 + 14:52
19. Krämer Stephan 52D5900 TV Coburg-Neuses 48:06 + 16:05
20. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 50:34 + 18:33
21. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 50:40 + 18:39
22. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 56:30 + 24:29
23. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 56:53 + 24:52
24. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 60:03 + 28:02
25. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 60:14 + 28:13
26. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 64:48 + 32:47
27. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 76:44 + 44:43
28. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 79:59 + 47:58
29. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 95:26 + 63:25
Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Janošík Lubomír KSH5901 OOB TJ Kašperské Hory DNS
H60B
3.75 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tom DOK5500 OK Doksy 34:30
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 37:52 + 3:22
3. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 38:56 + 4:26
4. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 40:17 + 5:47
5. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 40:22 + 5:52
6. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 41:38 + 7:08
7. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 42:35 + 8:05
8. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 46:22 + 11:52
8. Junek Petr STH5501 SK Studenec 46:22 + 11:52
10. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 50:11 + 15:41
11. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 51:16 + 16:46
12. Wald František FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 51:24 + 16:54
13. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 52:08 + 17:38
14. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 52:56 + 18:26
15. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 53:31 + 19:01
16. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 59:51 + 25:21
17. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 61:50 + 27:20
18. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 74:13 + 39:43
19. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 78:44 + 44:14
20. Urbanec Dalibor MLA5200 MLOK Mariánské Lázně 85:15 + 50:45
Doležal Miroslav PGP5501 SK Praga DISK
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DNS
Polák Zdeněk VSP5203 USK Praha DNS
Jun Drahomír KNC5501 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DNS
H65B
3.37 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 34:53
2. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:10 + 0:17
3. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 35:19 + 0:26
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 35:19 + 0:26
5. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 35:26 + 0:33
6. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 35:57 + 1:04
7. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 36:57 + 2:04
8. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:25 + 2:32
9. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:32 + 2:39
10. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 39:07 + 4:14
11. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 40:10 + 5:17
12. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 41:46 + 6:53
13. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 42:28 + 7:35
14. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 45:58 + 11:05
15. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:01 + 12:08
16. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 51:44 + 16:51
17. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 57:15 + 22:22
18. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 58:50 + 23:57
19. Dvořák Jaromír PGP4601 SK Praga 70:59 + 36:06
Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice DISK
Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DISK
H70B
2.81 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 28:08
2. Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín 30:30 + 2:22
3. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:54 + 4:46
4. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 35:24 + 7:16
5. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 36:50 + 8:42
6. Rychlý Rudolf PHK4101 OK 99 Hradec Králové 39:12 + 11:04
7. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 46:33 + 18:25
8. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 50:18 + 22:10
9. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 70:03 + 41:55
Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov DISK
Aschermann Michal TEP4400 Tempo Praha DNS
H75B
2.28 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 34:28
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 38:31 + 4:03
3. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 45:11 + 10:43
H80B
1.98 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 42:24
2. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:25 + 3:01
3. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:05 + 4:41
P
2.31 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langrová Anna SHK OK Slavia Hradec Králové 22:05
2. Renada Miroslav KAM7106 SK Kamenice 25:48 + 3:43
3. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:07 + 6:02
4. Lišková Hana KPY6650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:10 + 15:05
5. Jaroš Jakub Neregistrovaní. 38:04 + 15:59
6. Bejčková Kateřina DKL9850 KOB Kladno 38:50 + 16:45
7. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:00 + 17:55
8. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:20 + 20:15
9. Voborská Jana PGP8454 SK Praga 45:53 + 23:48
10. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:22 + 25:17
10. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 47:22 + 25:17
12. Albrecht Vladimír KAM7800 SK Kamenice 48:49 + 26:44
13. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 50:31 + 28:26
14. Jedličková Tereza KAM7950 SK Kamenice 50:40 + 28:35
15. Neubauerová Kateřina OKDx001 OK Dobříš 51:58 + 29:53
16. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:22 + 31:17
17. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 56:06 + 34:01
18. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 58:24 + 36:19
19. Vlachová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 61:13 + 39:08
20. Křenek Jan VPM1101 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:32 + 46:27
21. Nedbalová Klára MFP0850 VŠSK MFF UK Praha 73:38 + 51:33
22. Zakouřil František TUV1200 SOK TJ Turnov 79:33 + 57:28
23. Punčochářová Simona 4LC0050 Neregistrovaná - Punčochářová 81:13 + 59:08
24. Kodejšová Alena VSP7152 USK Praha 92:22 + 70:17
25. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 98:09 + 76:04
26. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 159:37 + 137:32
Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Budská Zuzana NER0000 Bez registrace DISK
Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka DNS
Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Král Luděk 2MC4900 Dedecek a Babicka DNS
T
3.43 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 26:49
2. Novotná Petra 6551 Bez registrace 30:50 + 4:01
3. Křenek Jaroslav VPM7502 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:29 + 6:40
4. Prášek Přemysl KAM9305 SK Kamenice 34:15 + 7:26
5. Škrabálek Jan 11C7001 Letci v akci 36:13 + 9:24
6. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:05 + 10:16
7. Hojný Jaroslav SJH7002 SJH Jindřichův Hradec 38:11 + 11:22
8. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 45:45 + 18:56
9. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 46:54 + 20:05
10. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 50:05 + 23:16
11. Skalský Roman SK OB Chotěboř 52:23 + 25:34
12. Höferová SJC8761 TJ Sportcentrum Jičín 53:38 + 26:49
13. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 53:48 + 26:59
14. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 53:59 + 27:10
15. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 54:24 + 27:35
16. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 55:03 + 28:14
17. Jedlička Adam KAM7700 SK Kamenice 63:48 + 36:59
18. Koucká Barbora EKP0050 VŠTJ Ekonom Praha 66:23 + 39:34
19. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 78:05 + 51:16
20. Melišík Michael NER0000 Neregistrovaní 112:00 + 85:11
Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové DISK
Dobešová Kateřina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Jančová Jana VSP0458 USK Praha DISK
Slotová Jarmila TAP86xx KOB TRETRA Praha DISK
Řehořek Jaroš SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín DNS