O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.10.2015
Místo konání:
Rudník - Leopoldov, č.p. 58
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Dlouhý les, 1:10 000, E=5m, stav 2012, revize léto 2015
Ředitel závodu:
Grundmann Jan
Hlavní rozhodčí:
Hanuš Pavel - R3
Stavitel tratí:
Grundmann Jan, Petržela Pavel - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
3.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:59
2. Vodičková Veronika LPU0651 OK Lokomotiva Pardubice 22:30 + 1:31
3. Kejvalová Radka SJC TJ Sportcentrum Jičín 23:13 + 2:14
4. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 25:26 + 4:27
5. Kovaříková Daniela SJC0651 TJ Sportcentrum Jičín 25:29 + 4:30
6. Havrdová Sheila SJC TJ Sportcentrum Jičín 26:56 + 5:57
7. Votočková Amálka JIL0750 OK Jilemnice 28:01 + 7:02
8. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:29 + 7:30
9. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 28:33 + 7:34
10. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 29:07 + 8:08
11. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 29:45 + 8:46
12. Banasiak Anna 49P0650 DFS Wrocław 29:52 + 8:53
13. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 31:37 + 10:38
14. Morávková Alžběta xxx xxx 34:01 + 13:02
15. Kopecká Romana xxx xxx 36:10 + 15:11
16. Gurinová Gabriela SJC0557 TJ Sportcentrum Jičín 36:19 + 15:20
17. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 36:28 + 15:29
18. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:05 + 16:06
19. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 37:58 + 16:59
20. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:16 + 18:17
21. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:24 + 19:25
22. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:07 + 21:08
23. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:36 + 43:37
Kuricová Natálie LPU0690 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D10C
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 24:01
2. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 26:02 + 2:01
3. Rychterová Lucie PHK0557 OK 99 Hradec Králové 26:31 + 2:30
4. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 26:57 + 2:56
5. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:08 + 6:07
6. Mitkovová Jindřiška LTU0550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:10 + 6:09
7. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 30:13 + 6:12
8. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 33:59 + 9:58
9. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 37:55 + 13:54
10. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:17 + 14:16
11. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 40:33 + 16:32
12. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 42:01 + 18:00
13. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 42:10 + 18:09
14. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 46:14 + 22:13
15. Pešanová Valerie LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:11 + 29:10
16. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 68:38 + 44:37
Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice DISK
D12C
3.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 22:15
2. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 25:26 + 3:11
3. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 25:56 + 3:41
4. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:29 + 7:14
5. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 29:31 + 7:16
6. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 30:28 + 8:13
7. Banasiak Joanna 49P0450 DFS Wrocław 31:10 + 8:55
8. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 31:28 + 9:13
9. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:29 + 9:14
10. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 33:50 + 11:35
11. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:35 + 12:20
12. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 34:36 + 12:21
13. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 34:52 + 12:37
14. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 34:54 + 12:39
15. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:31 + 13:16
16. Kroniková Sylvie SHK0450 OK Slavia Hradec Králové 37:01 + 14:46
17. Procházková Kateřina SJC0351 TJ Sportcentrum Jičín 37:26 + 15:11
18. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 37:53 + 15:38
19. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 38:12 + 15:57
20. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:39 + 16:24
21. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 42:13 + 19:58
22. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 42:18 + 20:03
23. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:00 + 22:45
24. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 47:23 + 25:08
25. Kosinová Kristýna SJC0453 TJ Sportcentrum Jičín 53:07 + 30:52
26. Kinclová Natálie LTU0350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:00 + 32:45
27. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 55:06 + 32:51
28. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 55:23 + 33:08
29. Růžičková Eliška SJC0452 TJ Sportcentrum Jičín 64:08 + 41:53
30. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 66:04 + 43:49
Suková Tereza VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D12D
2.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafránková Eliška KOR0350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:46
2. Pató Johanna PHK0356 OK 99 Hradec Králové 26:54 + 4:08
3. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:17 + 4:31
4. Pinke Veronika LPU0361 OK Lokomotiva Pardubice 29:41 + 6:55
5. Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové 32:35 + 9:49
6. Bolechová Vendula HOR0351 TJ Jiskra Hořice 33:44 + 10:58
7. Prokšíková Anna Agáta SHK0355 OK Slavia Hradec Králové 35:42 + 12:56
8. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:19 + 13:33
9. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:52 + 15:06
10. Chrbolková Klára LPU0454 OK Lokomotiva Pardubice 42:15 + 19:29
11. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 42:34 + 19:48
12. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:35 + 22:49
13. Zajícová Radomíra LPU0453 OK Lokomotiva Pardubice 52:20 + 29:34
D14C
3.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 TJ Sportcentrum Jičín 29:49
2. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 29:56 + 0:07
3. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:19 + 1:30
4. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 32:49 + 3:00
5. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:07 + 3:18
6. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:59 + 4:10
7. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 34:27 + 4:38
8. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 37:33 + 7:44
9. Matějková Barbora SJC0156 TJ Sportcentrum Jičín 37:50 + 8:01
10. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 38:16 + 8:27
11. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 38:30 + 8:41
12. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 40:28 + 10:39
13. Kubíčková Iva ZAM0151 OB T.J. Sokol Žamberk 41:01 + 11:12
14. Kuchařová Rozálie SJC0251 TJ Sportcentrum Jičín 41:27 + 11:38
15. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 42:47 + 12:58
16. Tumová Adéla SJC0154 TJ Sportcentrum Jičín 42:54 + 13:05
17. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 45:10 + 15:21
18. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 46:04 + 16:15
19. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 47:22 + 17:33
20. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:42 + 17:53
Suchánková Eliška PHK0250 OK 99 Hradec Králové DISK
D14D
3.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bachtíková Petra STH0254 SK Studenec 35:53
2. Holšteinová Veronika PHK0256 OK 99 Hradec Králové 37:06 + 1:13
3. Hnátnická Zuzana ZAM0152 OB T.J. Sokol Žamberk 38:31 + 2:38
4. Loukotová Adéla HOR0150 TJ Jiskra Hořice 38:48 + 2:55
5. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 40:36 + 4:43
6. Brancuská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 41:57 + 6:04
7. Mikysková Doubravka ZAM0251 OB T.J. Sokol Žamberk 48:11 + 12:18
8. Dubská Terezie STH0151 SK Studenec 51:36 + 15:43
Zářecká Linda KOR0250 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Schlogerová Pavla LPU0161 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D16C
4.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 33:32
2. Zlámalová Nikola SJC9951 TJ Sportcentrum Jičín 39:22 + 5:50
3. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 49:27 + 15:55
4. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:17 + 18:45
5. Barnetová Veronika ZAM9951 OB T.J. Sokol Žamberk 53:31 + 19:59
6. Truněčková Kateřina PHK9953 OK 99 Hradec Králové 53:41 + 20:09
7. Kubíčková Kateřina PHK9955 OK 99 Hradec Králové 54:33 + 21:01
8. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 56:40 + 23:08
9. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 67:23 + 33:51
10. Charvátová Kateřina SHK0050 OK Slavia Hradec Králové 73:18 + 39:46
11. Boková Ivana ZAM9952 OB T.J. Sokol Žamberk 85:07 + 51:35
12. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 117:34 + 84:02
D18C
5.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 57:16
2. Kubečková Veronika PHK9853 OK 99 Hradec Králové 111:23 + 54:07
D21A
6.30 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7829
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 44:26 8578
2. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:15 + 6:49 7492
3. Novotná Barbora SHK8658 OK Slavia Hradec Králové 51:43 + 7:17 7417
4. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 51:53 + 7:27 7391
5. König Lucie AOP8851 Orientační Běh Opava 54:41 + 10:15 6944
6. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:21 + 18:55 5564
7. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:48 + 19:22 5492
8. Lukavcová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 65:53 + 21:27 5160
9. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 65:57 + 21:31 5149
D21C
5.90 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7343
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:59 7771
2. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 47:53 + 3:54 7158
3. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 48:15 + 4:16 7100
4. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 48:38 + 4:39 7040
5. Kulhavá Šárka LPU9357 OK Lokomotiva Pardubice 49:04 + 5:05 6972
6. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:23 + 8:24 6450
7. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 52:25 + 8:26 6445
8. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 54:50 + 10:51 6065
9. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 57:45 + 13:46 5606
10. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 58:22 + 14:23 5510
11. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 61:22 + 17:23 5038
12. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 63:19 + 19:20 4731
13. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 63:30 + 19:31 4702
14. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:28 + 20:29 4550
15. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:09 + 21:10 4443
16. Skalická Karolína ZAM9652 OB T.J. Sokol Žamberk 67:15 + 23:16 4113
17. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 80:01 + 36:02 2106
D21D
4.70 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2744
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 48:32 2964
2. Besedová Petra CHT7654 OOB SK Chrast 54:12 + 5:40 2669
3. Horká Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 55:34 + 7:02 2598
4. Balcarová Mirka PHK9151 OK 99 Hradec Králové 63:15 + 14:43 2199
5. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:32 + 15:00 2184
6. Říhová Kateřina PHK8052 OK 99 Hradec Králové 65:55 + 17:23 2060
7. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:19 + 28:47 1467
8. Procházková Romana LPU8257 OK Lokomotiva Pardubice 88:57 + 40:25 862
9. Rochlová Kateřina 8RC8750 žádný 99:47 + 51:15
10. Koutná Kateřina PHK9351 OK 99 Hradec Králové 100:28 + 51:56 263
11. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 105:08 + 56:36 21
Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 62:48 + 14:16 0
D35C
5.50 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 46:19
2. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 46:54 + 0:35
3. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 48:58 + 2:39
4. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:49 + 4:30
5. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 51:03 + 4:44
6. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:49 + 5:30
7. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 53:47 + 7:28
8. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 54:36 + 8:17
9. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 55:01 + 8:42
10. Rychterová Kateřina PHK7752 OK 99 Hradec Králové 55:54 + 9:35
11. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 56:58 + 10:39
12. Waňková Dita VRL7151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:03 + 12:44
13. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:51 + 13:32
14. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:44 + 15:25
15. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:53 + 16:34
16. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 68:22 + 22:03
17. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 69:42 + 23:23
18. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:43 + 31:24
Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové DISK
D35D
4.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 40:27
2. Hanušová Zdena SJC7253 TJ Sportcentrum Jičín 41:27 + 1:00
3. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 43:06 + 2:39
4. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 43:15 + 2:48
5. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:22 + 3:55
6. Mádlová Denisa BRU7550 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:29 + 4:02
7. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 44:59 + 4:32
8. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 46:23 + 5:56
9. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:18 + 6:51
10. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 47:22 + 6:55
11. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 47:45 + 7:18
12. Prokšíková Jitka SHK7351 OK Slavia Hradec Králové 48:24 + 7:57
13. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 50:12 + 9:45
14. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:31 + 10:04
15. Janků Radka SJC7353 TJ Sportcentrum Jičín 50:56 + 10:29
16. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:17 + 10:50
17. Linková Eva STH7753 SK Studenec 53:05 + 12:38
18. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:17 + 12:50
19. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 54:28 + 14:01
20. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 55:48 + 15:21
21. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 56:51 + 16:24
22. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 57:36 + 17:09
23. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 59:41 + 19:14
24. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 61:24 + 20:57
25. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:09 + 23:42
26. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 64:12 + 23:45
27. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 64:22 + 23:55
28. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:46 + 24:19
29. Štefanová Klára STH7752 SK Studenec 67:35 + 27:08
30. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 68:24 + 27:57
31. Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 74:39 + 34:12
32. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:41 + 34:14
32. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 74:41 + 34:14
34. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 75:43 + 35:16
35. Termerová Jana LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:10 + 55:43
36. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 100:15 + 59:48
37. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 110:21 + 69:54
Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové DISK
D45C
4.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:33
2. Vlkanova Hana PHK7050 OK 99 Hradec Králové 43:50 + 0:17
3. Benešová Iva SJC6151 TJ Sportcentrum Jičín 45:22 + 1:49
4. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 48:53 + 5:20
5. Zalabová Martina SJC6657 TJ Sportcentrum Jičín 50:22 + 6:49
6. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 51:34 + 8:01
7. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 52:28 + 8:55
8. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 54:29 + 10:56
9. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 55:21 + 11:48
10. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 62:38 + 19:05
11. Kurzyp Anna 69P6850 MKS MOS Wrocław 64:27 + 20:54
12. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:34 + 21:01
13. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 66:34 + 23:01
14. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 67:27 + 23:54
14. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 67:27 + 23:54
16. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 68:24 + 24:51
17. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 76:20 + 32:47
D45D
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 39:44
2. Bienová Věra SJC5752 TJ Sportcentrum Jičín 40:58 + 1:14
3. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 41:04 + 1:20
4. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 42:45 + 3:01
5. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 44:41 + 4:57
6. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 46:54 + 7:10
7. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 47:38 + 7:54
8. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 49:38 + 9:54
9. Fundová Hana SHK6752 OK Slavia Hradec Králové 51:46 + 12:02
10. Nožková Dagmar ZAM6251 OB T.J. Sokol Žamberk 52:11 + 12:27
11. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:48 + 15:04
12. Holečková Zdena xxx xxx 56:19 + 16:35
13. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 59:36 + 19:52
14. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 60:19 + 20:35
15. Nováková Miloslava ZAM6051 OB T.J. Sokol Žamberk 80:47 + 41:03
Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D55C
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 35:40
2. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 38:26 + 2:46
3. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 39:16 + 3:36
4. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 42:11 + 6:31
5. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 43:37 + 7:57
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 44:08 + 8:28
7. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:52 + 12:12
8. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 49:09 + 13:29
9. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 49:33 + 13:53
10. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 49:48 + 14:08
11. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 51:12 + 15:32
12. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 51:27 + 15:47
13. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 53:28 + 17:48
14. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 57:01 + 21:21
15. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 60:11 + 24:31
16. Stulíková Zuzana SHK5751 OK Slavia Hradec Králové 61:21 + 25:41
D65C
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 41:23
2. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 45:11 + 3:48
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 51:30 + 10:07
4. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:42 + 13:19
5. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 63:43 + 22:20
H10N
3.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:23
2. Ticháček Jakub SJC TJ Sportcentrum Jičín 23:52 + 3:29
3. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 26:20 + 5:57
4. Vlach František SJC TJ Sportcentrum Jičín 28:12 + 7:49
5. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 28:56 + 8:33
6. Metelka Tomáš 6GC0800 ok99 hradec kralove 28:59 + 8:36
7. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:47 + 9:24
8. Dlabola Jakub SJC0602 TJ Sportcentrum Jičín 32:14 + 11:51
9. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:25 + 15:02
10. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:57 + 15:34
11. Polanský Tomáš PHK0506 OK 99 Hradec Králové 36:55 + 16:32
12. Zářecký Daniel KOR0500 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:40 + 17:17
13. Kopecký Michal SJC0801 TJ Sportcentrum Jičín 37:44 + 17:21
14. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:52 + 18:29
15. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:54 + 30:31
H10C
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 21:14
2. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:25 + 0:11
3. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 23:02 + 1:48
4. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 24:50 + 3:36
5. Kopecký Matyáš SJC0702 TJ Sportcentrum Jičín 24:55 + 3:41
6. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 26:19 + 5:05
7. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 27:01 + 5:47
8. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:00 + 7:46
9. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 30:05 + 8:51
10. Štefan Jan STH0500 SK Studenec 30:47 + 9:33
11. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 31:14 + 10:00
12. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 32:03 + 10:49
13. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:33 + 11:19
14. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:48 + 12:34
15. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:55 + 13:41
16. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 36:20 + 15:06
17. Kurzyp Michał 69P0600 MKS MOS Wrocław 36:39 + 15:25
18. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 37:15 + 16:01
19. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:44 + 20:30
20. Hiller Vojtěch ZAM0501 OB T.J. Sokol Žamberk 49:26 + 28:12
21. Pfeifer Erik STH0502 SK Studenec 49:57 + 28:43
22. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:36 + 33:22
23. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 71:44 + 50:30
Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové DISK
H12C
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:04
2. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 27:57 + 1:53
3. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 29:17 + 3:13
4. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:45 + 3:41
5. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 30:16 + 4:12
6. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 30:33 + 4:29
7. Toborek Jakub 49P0300 DFS Wrocław 31:06 + 5:02
8. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 31:48 + 5:44
9. Šípek Stanislav SRK0304 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:49 + 5:45
10. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 31:51 + 5:47
11. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 32:17 + 6:13
12. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 32:32 + 6:28
13. Pokorný Dominik SRK0301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:45 + 7:41
14. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 34:01 + 7:57
15. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 34:16 + 8:12
16. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 34:38 + 8:34
17. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:42 + 8:38
18. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:35 + 10:31
19. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:08 + 12:04
20. Vitvar Radim SJC0404 TJ Sportcentrum Jičín 38:27 + 12:23
21. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:40 + 12:36
22. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 39:20 + 13:16
23. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 39:59 + 13:55
24. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 41:30 + 15:26
25. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 41:51 + 15:47
26. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 43:13 + 17:09
27. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 43:52 + 17:48
28. Suchánek Adam PHK0403 OK 99 Hradec Králové 44:40 + 18:36
29. Makovský Vojtěch SHK0301 OK Slavia Hradec Králové 49:09 + 23:05
30. Růžička Jan SJC0406 TJ Sportcentrum Jičín 51:57 + 25:53
31. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 60:06 + 34:02
32. Filsak Rafael SJC0301 TJ Sportcentrum Jičín 64:05 + 38:01
H12D
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:26
2. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 26:26 + 4:00
3. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:46 + 7:20
4. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:08 + 10:42
5. Pinke Tomáš LPU0311 OK Lokomotiva Pardubice 35:03 + 12:37
6. Termer Václav LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:39 + 13:13
7. Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí 38:15 + 15:49
8. Mádle Kryštof BRU0400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:17 + 23:51
H14C
4.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 37:15
2. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 37:25 + 0:10
3. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 0:54
4. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 39:33 + 2:18
5. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 39:41 + 2:26
6. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 41:38 + 4:23
7. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 43:13 + 5:58
8. Zalaba Tomáš SJC0101 TJ Sportcentrum Jičín 43:34 + 6:19
9. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:50 + 6:35
10. Waněk Hubert VRL0302 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:56 + 6:41
11. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 45:31 + 8:16
12. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:33 + 8:18
13. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 45:39 + 8:24
14. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 45:49 + 8:34
15. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 45:56 + 8:41
16. Hanák Dominik LTU0200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:08 + 8:53
17. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 47:47 + 10:32
18. Kurzyp Stanisław 69P0200 MKS MOS Wrocław 49:08 + 11:53
19. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 49:33 + 12:18
20. Kolář Adam BRU0104 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:35 + 13:20
21. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 51:13 + 13:58
22. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 56:35 + 19:20
23. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 57:26 + 20:11
24. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 58:08 + 20:53
25. Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové 59:23 + 22:08
26. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 60:32 + 23:17
27. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:07 + 24:52
28. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 63:53 + 26:38
29. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:52 + 27:37
30. Pachel Jakub ZAM0202 OB T.J. Sokol Žamberk 66:34 + 29:19
31. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 69:20 + 32:05
32. Mejsnar Jaroslav VRL0202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:11 + 33:56
33. Šimek Viktor LPU0207 OK Lokomotiva Pardubice 79:20 + 42:05
H14D
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:27
2. Kuneš Vojtěch HOR0200 TJ Jiskra Hořice 35:15 + 3:48
3. Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 47:46 + 16:19
4. Satranský Martin NPA0102 SK LOB Nová Paka 53:03 + 21:36
5. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:44 + 22:17
Kudrna Dalibor KUO0201 KOB Ústí nad Orlicí DISK
H16C
5.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 40:26
2. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 43:19 + 2:53
3. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 45:04 + 4:38
4. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 46:00 + 5:34
5. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 46:21 + 5:55
6. Macko Lukáš SJC9901 TJ Sportcentrum Jičín 54:38 + 14:12
7. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 54:49 + 14:23
8. Konvalinka Jindřich LPU0004 OK Lokomotiva Pardubice 55:02 + 14:36
9. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 58:12 + 17:46
10. Karásek Matěj SJC0001 TJ Sportcentrum Jičín 60:07 + 19:41
11. Hůlek Matěj PHK9904 OK 99 Hradec Králové 67:18 + 26:52
12. Jansa Radek BRU0002 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 69:06 + 28:40
13. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:42 + 29:16
14. Dubský Vojtěch SJC0006 TJ Sportcentrum Jičín 77:40 + 37:14
H18C
7.10 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 47:04
2. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 50:45 + 3:41
3. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 52:30 + 5:26
4. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 59:58 + 12:54
5. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 61:17 + 14:13
6. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 63:52 + 16:48
7. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:47 + 17:43
8. Lauterbach David ZAM9801 OB T.J. Sokol Žamberk 69:58 + 22:54
9. Vencl Kristián ZAM9701 OB T.J. Sokol Žamberk 73:54 + 26:50
Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice DISK
H21A
8.70 km, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8803
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 47:37 9641
2. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice 54:55 + 7:18 8419
3. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:20 + 7:43 8350
4. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 56:34 + 8:57 8143
5. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 57:37 + 10:00 7968
6. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 57:58 + 10:21 7909
7. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 58:43 + 11:06 7784
8. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 59:45 + 12:08 7611
9. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 60:15 + 12:38 7527
10. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 60:50 + 13:13 7430
11. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 61:00 + 13:23 7402
12. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 63:21 + 15:44 7009
13. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 63:33 + 15:56 6975
14. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 64:11 + 16:34 6869
15. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 64:23 + 16:46 6836
16. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 64:49 + 17:12 6763
17. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 65:12 + 17:35 6699
18. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 65:49 + 18:12 6596
19. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 69:05 + 21:28 6049
20. Prášil Ondřej SJC8401 TJ Sportcentrum Jičín 70:56 + 23:19 5740
21. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 71:14 + 23:37 5690
22. Čáp Ondřej DOB7405 KOB Dobruška 73:33 + 25:56 5302
23. Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 117:48 + 70:11 0
Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21C
8.00 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6719
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:05 7151
2. Falta Ondřej 33X8500 ExJil 56:09 + 4:04
3. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 57:08 + 5:03 6541
4. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:45 + 5:40 6467
5. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:15 + 6:10 6406
6. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 59:30 + 7:25 6255
7. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:54 + 7:49 6207
8. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 60:56 + 8:51 6082
9. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 61:14 + 9:09 6046
10. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 62:11 + 10:06 5931
11. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:19 + 10:14 5915
12. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 62:35 + 10:30 5883
13. Zlámal David SJC9603 TJ Sportcentrum Jičín 62:39 + 10:34 5875
14. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 63:06 + 11:01 5821
15. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 63:23 + 11:18 5786
16. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:48 + 11:43 5736
17. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 65:41 + 13:36 5509
18. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 66:31 + 14:26 5408
19. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 67:04 + 14:59 5342
20. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 71:24 + 19:19 4819
21. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:31 + 19:26 4804
22. Doležal Vít SJC9802 TJ Sportcentrum Jičín 72:48 + 20:43 4650
23. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:17 + 24:12 4229
24. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 79:30 + 27:25 3841
25. Krunčík Pavel 66C8501 Amateri 80:52 + 28:47
26. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 82:07 + 30:02 3525
27. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 85:38 + 33:33 3100
Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21D
7.10 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3155
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jurga Vojtěch 46X8500 Krutě Kruté Krůty 58:06
2. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 60:12 + 2:06 3276
3. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 63:03 + 4:57 3132
4. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 64:34 + 6:28 3056
5. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 70:42 + 12:36
6. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 71:12 + 13:06 2722
7. Pinkas Jan ZAM9606 OB T.J. Sokol Žamberk 77:10 + 19:04 2421
8. Růžička Daniel KOR9000 OB DDM Kostelec nad Orlicí 79:10 + 21:04
9. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 83:03 + 24:57 2124
10. Kula Tadeáš VAM9700 OOB Vamberk 92:43 + 34:37
11. Kaštánek Petr LPU8607 OK Lokomotiva Pardubice 111:47 + 53:41 677
H35C
7.60 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:09
2. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:44 + 9:35
3. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 60:48 + 9:39
4. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 61:00 + 9:51
5. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:14 + 13:05
6. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 65:27 + 14:18
7. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:16 + 16:07
8. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 68:21 + 17:12
9. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 69:58 + 18:49
10. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:46 + 22:37
11. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 74:10 + 23:01
12. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 75:21 + 24:12
13. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 76:10 + 25:01
14. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 77:20 + 26:11
15. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 78:06 + 26:57
16. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:12 + 28:03
17. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 81:24 + 30:15
18. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 97:48 + 46:39
19. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 101:08 + 49:59
H35D
5.80 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szczygieł Marcin 49P7100 DFS Wrocław 50:07
2. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 56:15 + 6:08
3. Háp Petr PHK7201 OK 99 Hradec Králové 60:51 + 10:44
4. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 62:22 + 12:15
5. Kronika Miroslav 22C7100 www.SPORTeM.info 64:14 + 14:07
6. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 67:01 + 16:54
7. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 67:41 + 17:34
8. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 68:09 + 18:02
9. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 69:13 + 19:06
10. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 77:52 + 27:45
11. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 79:29 + 29:22
12. Banasiak Marcin 49P7300 DFS Wrocław 82:02 + 31:55
13. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 83:42 + 33:35
14. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 85:44 + 35:37
15. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 85:57 + 35:50
16. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 86:44 + 36:37
17. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 87:24 + 37:17
18. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 87:26 + 37:19
19. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 90:47 + 40:40
20. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 91:13 + 41:06
21. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 97:58 + 47:51
22. Puš Roman STH7501 SK Studenec 100:33 + 50:26
23. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 100:41 + 50:34
24. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 101:14 + 51:07
Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice DISK
H45C
5.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 46:03
2. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 46:21 + 0:18
3. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 46:37 + 0:34
4. Kotlář Vladimír VAM5401 OOB Vamberk 46:46 + 0:43
5. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 47:55 + 1:52
6. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 48:25 + 2:22
7. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 48:48 + 2:45
8. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 48:51 + 2:48
9. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 50:03 + 4:00
10. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:55 + 4:52
11. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 52:25 + 6:22
12. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 52:29 + 6:26
13. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 53:02 + 6:59
14. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 53:29 + 7:26
15. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 55:25 + 9:22
16. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:26 + 10:23
17. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 58:59 + 12:56
18. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB T.J. Sokol Žamberk 59:17 + 13:14
19. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 59:23 + 13:20
20. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 60:48 + 14:45
21. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 61:21 + 15:18
22. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 62:15 + 16:12
23. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 63:16 + 17:13
24. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:10 + 18:07
25. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 81:07 + 35:04
26. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 85:21 + 39:18
27. Ježek Jiří PHK6201 OK 99 Hradec Králové 85:33 + 39:30
Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí DISK
H45D
4.70 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocki Romuald 49P6800 DFS Wrocław 42:03
2. Řehák Pavel SJC6001 TJ Sportcentrum Jičín 49:16 + 7:13
3. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 50:53 + 8:50
4. Vladimír Lederer 2MX6200 neregistrovaný Lederer 52:04 + 10:01
5. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 53:15 + 11:12
6. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:21 + 11:18
7. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 54:00 + 11:57
8. Brancuský Zdeněk LPU6803 OK Lokomotiva Pardubice 54:10 + 12:07
9. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 56:10 + 14:07
10. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 56:33 + 14:30
11. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 56:48 + 14:45
12. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 57:41 + 15:38
13. Beseda Pavel CHT6910 OOB SK Chrast 58:38 + 16:35
14. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 60:45 + 18:42
15. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 62:28 + 20:25
16. Funda Michal SHK6403 OK Slavia Hradec Králové 62:29 + 20:26
17. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 65:52 + 23:49
18. Frömmel Miroslav BRU6902 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 66:39 + 24:36
19. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 70:18 + 28:15
20. Falta Jiří HOS6201 TJ Tatran Hostinné 71:15 + 29:12
21. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 82:18 + 40:15
Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška DISK
H55C
5.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 39:07
2. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 48:23 + 9:16
3. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 48:43 + 9:36
4. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 48:46 + 9:39
5. Komárek Jaromír KSU4900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:51 + 13:44
6. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 53:58 + 14:51
7. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:29 + 15:22
8. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:56 + 16:49
9. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:17 + 17:10
10. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 56:21 + 17:14
11. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:24 + 17:17
12. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:27 + 19:20
13. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 59:47 + 20:40
14. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 64:27 + 25:20
15. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:29 + 27:22
16. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 68:01 + 28:54
17. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 68:35 + 29:28
18. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 70:28 + 31:21
19. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:39 + 32:32
20. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 73:25 + 34:18
H55D
3.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vízek Luděk SHK6001 OK Slavia Hradec Králové 40:42
2. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 41:39 + 0:57
3. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 42:22 + 1:40
4. Junek Petr STH5501 SK Studenec 43:37 + 2:55
5. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 44:04 + 3:22
6. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 47:39 + 6:57
7. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 49:08 + 8:26
8. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 49:45 + 9:03
9. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 55:38 + 14:56
10. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 62:31 + 21:49
11. Sejkora Miroslav KOR5900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:35 + 25:53
12. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 74:55 + 34:13
H65C
3.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Vratislav SJC4801 TJ Sportcentrum Jičín 34:21
2. Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín 35:51 + 1:30
3. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 36:12 + 1:51
4. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 43:52 + 9:31
5. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:50 + 15:29
6. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 61:57 + 27:36
H70C
2.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemánek Bohumil VRL3601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:27
2. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 36:35 + 1:08
3. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 39:29 + 4:02
HDR
3.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek SJC TJ Sportcentrum Jičín 24:07
2. Trachtulcová Hana xxx xxx 24:51 + 0:44
3. Douda Štěpán PHK OK 99 Hradec Králové 25:33 + 1:26
4. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 25:50 + 1:43
5. Szczygieł Hanna 49P0700 DFS Wrocław 26:05 + 1:58
6. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 26:07 + 2:00
7. Sehnoutková Anna KOR0950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:55 + 2:48
8. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 27:02 + 2:55
9. Vávrová Anna HOR0750 TJ Jiskra Hořice 27:30 + 3:23
10. Chotková Naďa NPA SK LOB Nová Paka 28:52 + 4:45
11. Pešek Ondřej xxx xxx 29:00 + 4:53
12. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:16 + 5:09
12. Kejval Vojta SJC TJ Sportcentrum Jičín 29:16 + 5:09
14. Dostálová Bára VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:36 + 5:29
15. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 29:48 + 5:41
16. Fialová Adéla XXX xxx 30:37 + 6:30
17. Koutský Vojtěch 2JX1000 Neregistrováný - Koutský 31:48 + 7:41
18. Suchardová Jana xxx xxx 32:02 + 7:55
19. Haken Miroslav xxx xxx 32:04 + 7:57
20. Sadílková Michaela xxx xxx 32:31 + 8:24
21. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:59 + 9:52
22. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 34:25 + 10:18
23. Havrdová Selina SJC TJ Sportcentrum Jičín 34:30 + 10:23
24. Suk Marek LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:49 + 10:42
25. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 34:50 + 10:43
26. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 34:55 + 10:48
27. Příkazký Josef PHK0800 OK 99 Hradec Králové 35:49 + 11:42
28. Pešek Matěj xxx xxx 36:21 + 12:14
29. Pešanová Ema LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:11 + 13:04
30. Beneš Robin KOR0301 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:52 + 14:45
31. Kašpar Larys xxx xxx 39:06 + 14:59
32. Juška Vojta xxx xxx 40:37 + 16:30
33. Janata Vojtěch BRU0602 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:45 + 16:38
34. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:48 + 16:41
35. Zenkner Jan BRU1000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:51 + 16:44
36. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:12 + 17:05
37. Janatová Anežka xxx xxx 43:38 + 19:31
38. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 44:00 + 19:53
39. Novák Tomáš HOS7902 TJ Tatran Hostinné 45:41 + 21:34
40. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 47:04 + 22:57
41. Besedová Barunka CHT1051 OOB SK Chrast 53:18 + 29:11
42. Špačková Josefa SJC TJ Sportcentrum Jičín 54:28 + 30:21
43. Křížová Magdalena xxx xxx 60:18 + 36:11
44. Čepelková Lenka xxx xxx 62:12 + 38:05
45. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:11 + 41:04
46. Smith Laura VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:30 + 47:23
47. Kutáček Václav LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:37 + 50:30
Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Ticháček Jáchym SJC TJ Sportcentrum Jičín DISK
Vlach Antonín SJC TJ Sportcentrum Jičín DISK
Moupicová xxx xxx DISK
P
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Příkazský Jakub xxx xxx 23:47
2. Faltová Jana 33X8850 ExJil 24:00 + 0:13
3. Suchý Petr SHK7800 OK Slavia Hradec Králové 24:23 + 0:36
4. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:24 + 0:37
5. Loukotová Andrea HOR TJ Jiskra Hořice 26:12 + 2:25
6. Ptáček Miloš xxx xxx 26:19 + 2:32
7. Meier Jiří xxx xxx 26:45 + 2:58
8. Suchardová Jana JILxxxx OK Jilemnice 26:57 + 3:10
9. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 27:25 + 3:38
10. Cejpková Lenka SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:34 + 3:47
11. Skalka Michal LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:27 + 4:40
12. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:48 + 5:01
13. Machová Iveta xxx xxx 29:08 + 5:21
14. Šafránek Daniel KOR9700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:10 + 5:23
15. Kunešová Petra HOR7650 TJ Jiskra Hořice 29:23 + 5:36
16. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 29:27 + 5:40
17. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:28 + 5:41
18. Stavrinou Marios SRK7711 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:33 + 5:46
19. Kutáček Petr LTU7900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:19 + 6:32
20. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 30:26 + 6:39
21. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:00 + 7:13
22. Kardacková Karolína xxx xxx 31:18 + 7:31
23. Vitvar Ondřej xxx xxx 32:29 + 8:42
24. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:33 + 8:46
25. Marelová Radana SNA TJ START Náchod 33:24 + 9:37
26. Porkert Jan xxx xxx 33:27 + 9:40
27. Součková Eva xxx xxx 34:38 + 10:51
28. Schneidewind Richard HOR TJ Jiskra Hořice 34:50 + 11:03
29. Neumannová Blanka xxx xxx 35:21 + 11:34
30. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:12 + 12:25
31. Zvěřinová Darina SNA TJ START Náchod 36:39 + 12:52
32. Podlešáková Markéta xxx xxx 38:29 + 14:42
32. Sojková Petra ALB8950 OOB Albrechtice nad Orlicí 38:29 + 14:42
34. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 38:32 + 14:45
35. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 38:48 + 15:01
36. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:00 + 15:13
37. Stulík Jiří SHK5701 OK Slavia Hradec Králové 39:14 + 15:27
38. Meierová Bára xxx xxx 39:36 + 15:49
39. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 40:36 + 16:49
40. Pokorný Jan SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:26 + 17:39
41. Lazák Radek LTU9200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:29 + 17:42
42. Hampl Luboš xxx xxx 42:37 + 18:50
43. Meierová Lenka xxx xxx 43:19 + 19:32
44. Hanušová Monika xxx xxx 44:40 + 20:53
45. Hájková Eva xxx xxx 44:46 + 20:59
46. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:03 + 22:16
47. Pfeiferová Erika STH7051 SK Studenec 48:27 + 24:40
48. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 49:28 + 25:41
49. Zářecká Vendula KOR8150 OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:48 + 28:01
50. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:01 + 29:14
51. Sears Nathan PHK OK 99 Hradec Králové 53:57 + 30:10
52. Schlogerová Martina LPU7663 OK Lokomotiva Pardubice 55:50 + 32:03
53. Messnerová Inka xxx xxx 57:02 + 33:15
54. Pulpánová Milena xxx xxx 58:48 + 35:01
55. Janatová Julie xxx xxx 66:37 + 42:50
56. Accsta Alajandro xxx xxx 71:31 + 47:44
57. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 72:44 + 48:57
58. Krummerová Martina xxx xxx 73:10 + 49:23
59. Hammová Dita KOR7050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:59 + 59:12
60. Paděrová Helena SNA7150 TJ START Náchod 86:59 + 63:12
61. Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 119:30 + 95:43
Nováková Mirka xxx xxx DISK
Meisnerová Marie xxx xxx DISK
T
5.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erlebach Michal xxx xxx 44:04
2. Kejval Jaromír SJC TJ Sportcentrum Jičín 48:03 + 3:59
3. Vik Martin STH9206 SK Studenec 49:28 + 5:24
4. Švarc Jiří TUV6204 SOK TJ Turnov 54:11 + 10:07
5. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 55:58 + 11:54
6. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 56:30 + 12:26
7. Hrdinka Daniel xxx xxx 64:51 + 20:47
8. Suková Jana LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:40 + 21:36
9. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:03 + 25:59
10. Pešan Jan LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:54 + 30:50
11. Vlach Tomáš xxx xxx 76:27 + 32:23
12. Frömmelová Dana BRU7251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 77:41 + 33:37
13. Rychtera Petr xxx xxx 79:47 + 35:43
14. Viková Vendula VRL8951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:05 + 37:01
15. Zelenková Lenka LTUxxx2 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:33 + 38:29
16. Jireš František LTUxxx1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:41 + 40:37
17. Kodytek Aleš xxx xxx 102:11 + 58:07
Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice DISK
Švarcová Lenka TUV SOK TJ Turnov DISK