Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.03.2015
Místo konání:
Soseň u Jesenice
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
Svatý Hubert sever
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie     T3    
D10
1.70 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 20:23
2. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 23:47 + 3:24
3. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:02 + 6:39
4. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 27:34 + 7:11
5. Čechová Klára SLA0552 SKOB Slaný 30:46 + 10:23
6. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 42:26 + 22:03
MS Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 22:09 + 1:46
MS Kováčová Klaudie MLA MLOK Mariánské Lázně 24:59 + 4:36
D12
2.40 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:21
2. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 28:54 + 0:33
3. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 31:53 + 3:32
4. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:01 + 3:40
5. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:53 + 5:32
6. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:31 + 6:10
7. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 37:17 + 8:56
8. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 40:34 + 12:13
9. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 43:00 + 14:39
10. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 58:12 + 29:51
D14
2.90 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 25:27
2. Horová Eliška MLA0151 MLOK Mariánské Lázně 29:49 + 4:22
3. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 31:10 + 5:43
4. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 32:39 + 7:12
5. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 35:30 + 10:03
6. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:55 + 10:28
7. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 38:57 + 13:30
8. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 50:27 + 25:00
9. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 53:36 + 28:09
D16
3.90 km, 20 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 39:08
2. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 39:21 + 0:13
3. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 43:22 + 4:14
4. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 45:52 + 6:44
5. Svobodová Saša VPM0051 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:38 + 15:30
6. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 55:38 + 16:30
7. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 58:54 + 19:46
D18
4.40 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 40:39
2. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 45:10 + 4:31
3. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:18 + 4:39
4. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:24 + 7:45
5. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 60:06 + 19:27
6. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:37 + 19:58
D21
6.30 km, 70 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8645
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 43:01 9397
2. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 48:22 + 5:21 8415
3. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 49:58 + 6:57 8122
4. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 56:58 + 13:57 6837
5. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 57:09 + 14:08 6804
6. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:53 + 15:52 6486
7. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 59:22 + 16:21 6397
8. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 65:15 + 22:14 5318
9. Bořánkova Karolína KAM9550 SK Kamenice 65:57 + 22:56 5189
10. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 67:13 + 24:12 4957
11. Horová Magda VSP5450 USK Praha 67:36 + 24:35 4886
12. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 67:41 + 24:40 4871
13. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 70:32 + 27:31 4348
14. Kavková Radana SCP8950 OK Sparta Praha 71:20 + 28:19 4202
15. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 79:37 + 36:36 2682
16. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:40 + 44:39 1205
17. Rickmeyer Tina DRE 95:10 + 52:09
Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Sokol Hostivice DISK 0
Daika Aneta 176:21 + 133:20
D35
5.20 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:13
2. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 52:19 + 3:06
3. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 52:36 + 3:23
4. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 58:43 + 9:30
5. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:45 + 10:32
6. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 61:58 + 12:45
7. Černá Monika MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 64:44 + 15:31
8. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 65:18 + 16:05
9. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 67:56 + 18:43
10. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 69:53 + 20:40
11. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 71:34 + 22:21
12. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 73:44 + 24:31
13. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 77:00 + 27:47
14. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 81:09 + 31:56
15. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 83:55 + 34:42
16. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 84:38 + 35:25
17. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 92:56 + 43:43
18. Naporowská Marie BSO7950 KOB Baník Sokolov 93:48 + 44:35
19. Stauchová Iva 3LC7450 Lipence 95:51 + 46:38
20. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 97:46 + 48:33
Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Šustrová Hana KSH7755 OOB TJ Kašperské Hory DISK
D45
4.40 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 48:44
2. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 60:13 + 11:29
3. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 64:25 + 15:41
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 65:32 + 16:48
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 66:37 + 17:53
6. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 82:40 + 33:56
7. Šmejkalová Karla MLA6256 MLOK Mariánské Lázně 83:44 + 35:00
8. Huková Šárka ONO6850 SKOB Ostrov 105:31 + 56:47
D55
3.70 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 50:48
2. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 53:47 + 2:59
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 54:26 + 3:38
4. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 57:12 + 6:24
5. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 61:33 + 10:45
6. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 64:15 + 13:27
7. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 66:49 + 16:01
D65
2.70 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:38
2. Jedličková Jindra VPM4550 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:19 + 6:41
3. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 56:40 + 7:02
4. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 58:12 + 8:34
5. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 69:19 + 19:41
H10
1.70 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 12:43
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 13:44 + 1:01
3. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 18:42 + 5:59
4. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:05 + 6:22
5. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 19:13 + 6:30
6. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 22:37 + 9:54
7. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 24:42 + 11:59
8. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 35:56 + 23:13
9. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:06 + 27:23
10. Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov 66:21 + 53:38
H12
2.40 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 21:28
2. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 24:24 + 2:56
3. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 25:13 + 3:45
4. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 33:58 + 12:30
5. Kolář Matyáš SLA0300 SKOB Slaný 40:15 + 18:47
6. Vočeluk Daniel ONO0402 SKOB Ostrov 44:11 + 22:43
7. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 68:52 + 47:24
8. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 72:02 + 50:34
9. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 75:03 + 53:35
10. Kašpar Adam LPM0402 OK Lokomotiva Plzeň 76:23 + 54:55
11. Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov 122:51 + 101:23
12. Bohuslav Pepa LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 127:15 + 105:47
Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
MS Prokop Ondřej BSO0102 KOB Baník Sokolov 87:01 + 65:33
MS Kováč František MLA MLOK Mariánské Lázně 49:13 + 27:45
H14
3.90 km, 20 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 31:37
2. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:56 + 0:19
3. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:57 + 1:20
4. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:24 + 1:47
5. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 33:32 + 1:55
6. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 43:19 + 11:42
7. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 46:52 + 15:15
8. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 47:42 + 16:05
9. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 49:33 + 17:56
10. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 55:21 + 23:44
11. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:36 + 23:59
12. Knepr Tomáš BSO0200 KOB Baník Sokolov 78:10 + 46:33
13. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 99:02 + 67:25
Křížek Josef MAS0201 KČT Aš DISK
H16
6.30 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:36
2. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 82:37 + 23:01
3. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 88:15 + 28:39
Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek DISK
Čech Richard SLA0001 SKOB Slaný DISK
Rosenbaum Ondřej JES KOS Jesenice DISK
H18
8.50 km, 60 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 83:56
H21
9.90 km, 80 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8210
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 56:51 8592
2. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 57:08 + 0:17 8553
3. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:53 + 8:02 7486
4. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 66:02 + 9:11 7327
5. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 68:47 + 11:56 6949
6. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 69:43 + 12:52 6820
7. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 70:15 + 13:24 6747
8. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 70:22 + 13:31 6730
9. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 71:17 + 14:26 6604
10. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 71:26 + 14:35 6584
11. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 71:40 + 14:49 6551
12. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 73:58 + 17:07 6235
13. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 74:26 + 17:35 6171
14. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 74:27 + 17:36 6168
15. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 85:33 + 28:42 4640
16. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 86:52 + 30:01 4458
17. Lhoták Luboš MAS9301 KČT Aš 91:40 + 34:49 3797
18. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 93:01 + 36:10 3612
19. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 93:14 + 36:23 3582
20. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:53 + 39:02 3217
21. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 99:56 + 43:05 2659
22. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 100:52 + 44:01 2531
23. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 115:06 + 58:15 571
24. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 124:11 + 67:20 0
Hora Vladimír VSP5100 USK Praha DISK 0
Hejtmánek Martin TAP8605 KOB TRETRA Praha DISK 0
Kondrát Martin PGP6501 SK Praga DISK 0
H35
8.50 km, 60 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 60:37
2. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:03 + 2:26
3. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 63:57 + 3:20
4. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:28 + 6:51
5. Průša Michal VSP7310 USK Praha 68:42 + 8:05
6. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 69:32 + 8:55
7. Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň 69:50 + 9:13
8. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 71:49 + 11:12
9. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 74:40 + 14:03
10. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 83:02 + 22:25
11. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 83:27 + 22:50
12. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia VŠ Plzeň 84:46 + 24:09
13. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 84:56 + 24:19
14. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 87:23 + 26:46
15. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:24 + 30:47
16. Ryjáček Jan LPM8004 OK Lokomotiva Plzeň 92:47 + 32:10
17. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 95:02 + 34:25
18. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 97:43 + 37:06
19. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 101:05 + 40:28
20. Drahokoupil Pavel NER 105:13 + 44:36
21. Burša Pavel KČT 109:25 + 48:48
22. Cepek Pavel CST7301 OB Strakonice 113:42 + 53:05
23. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 120:09 + 59:32
24. Stauch Michal 3LC7300 Lipence 137:00 + 76:23
25. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 142:17 + 81:40
Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice DISK
Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek DISK
Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H45
7.20 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:14
2. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 66:59 + 0:45
3. Mechl Miroslav JIL6301 OK Jilemnice 71:18 + 5:04
4. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 73:07 + 6:53
5. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 75:52 + 9:38
6. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 76:59 + 10:45
7. Růžička Miloslav HCE6300 TJ Sokol Hostivice 82:01 + 15:47
8. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 82:42 + 16:28
9. Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 83:43 + 17:29
10. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 88:13 + 21:59
11. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 88:52 + 22:38
12. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 101:05 + 34:51
13. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 103:36 + 37:22
14. Muller Rico DRE 107:01 + 40:47
15. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 118:05 + 51:51
16. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 134:02 + 67:48
H55
5.20 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 46:33
2. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 47:16 + 0:43
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 50:35 + 4:02
4. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 54:52 + 8:19
5. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:29 + 9:56
6. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 58:04 + 11:31
7. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 60:10 + 13:37
8. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Sokol Hostivice 61:57 + 15:24
9. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 65:12 + 18:39
10. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 65:57 + 19:24
11. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 74:30 + 27:57
12. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia VŠ Plzeň 74:34 + 28:01
13. Janošík Lubomír KSH5901 OOB TJ Kašperské Hory 84:08 + 37:35
H65
3.70 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 37:41
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 40:22 + 2:41
3. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 40:39 + 2:58
4. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 43:43 + 6:02
5. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 44:39 + 6:58
6. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 45:47 + 8:06
7. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 49:07 + 11:26
8. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 49:09 + 11:28
9. Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný 50:39 + 12:58
10. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 53:43 + 16:02
11. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 57:14 + 19:33
12. Mudr Stanislav DCE4400 KOB Dobřichovice 62:13 + 24:32
13. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 66:02 + 28:21
HDR
1.70 km, 15 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:15
2. Linhová Linda ONO0551 SKOB Ostrov 24:04 + 5:49
3. Černý Filip LPM0499 OK Lokomotiva Plzeň 25:01 + 6:46
4. Šilhan Vojta NEJ0801 TJ Jiskra Nejdek 25:30 + 7:15
5. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 26:03 + 7:48
6. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 26:52 + 8:37
7. Pávek Štěpán NEJ TJ Jiskra Nejdek 27:43 + 9:28
8. Bohuslav František LPM0901 OK Lokomotiva Plzeň 28:14 + 9:59
9. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 28:22 + 10:07
10. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 29:08 + 10:53
11. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 29:18 + 11:03
12. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 29:23 + 11:08
13. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 29:25 + 11:10
14. Vaculovičová Alžběta DCE0950 KOB Dobřichovice 34:27 + 16:12
15. Vaculovič Matěj DCE1000 KOB Dobřichovice 34:35 + 16:20
16. Beránková Markéta VPM7452 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:52 + 18:37
17. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 37:16 + 19:01
18. Mahel Filip MAS0600 KČT Aš 39:29 + 21:14
19. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 40:26 + 22:11
20. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 40:44 + 22:29
21. Gregor Ondřej BSO KOB Baník Sokolov 42:44 + 24:29
Linie
1.70 km, 15 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 14:57
2. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 20:03 + 5:06
3. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:14 + 9:17
4. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:10 + 18:13
T3
2.90 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 22:46
2. Jírová Monika NER 38:24 + 15:38
3. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek 40:54 + 18:08
4. Šilhan Petr NEJ8600 TJ Jiskra Nejdek 41:58 + 19:12
5. Čechová Radka SLA7550 SKOB Slaný 45:21 + 22:35
6. Svobodová Petra 48:31 + 25:45
7. Pávek Jiří NEJ TJ Jiskra Nejdek 49:24 + 26:38
8. Ziebová Lenka NEJ7251 TJ Jiskra Nejdek 55:00 + 32:14
9. Růžková Iveta 58:41 + 35:55
10. Karoch Petr NER 65:37 + 42:51
11. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 84:59 + 62:13
12. Kurzová Pavlína 88:45 + 65:59