O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Pěkné Prázdniny s OB - E1

Datum:
22.08.2015
Místo konání:
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel - R1
Stavitel tratí:
Luštický Martin - R3
JURY:
Jedlička Michal, Kolínová Kristýna, Flašar Jan
Protokol:
Závod proběhl dle časového harmonogramu za slunečného počasí. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí závod schválil v plném rozsahu. V centru byla ošetřena drobná zranění.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21UK     D21UL     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21UK     H21UL     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10L
2.17 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 27:18
2. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 28:42 + 1:24
3. Mácová Štěpánka 81C0650 Cirkus Čakovice 35:56 + 8:38
4. Mácová Natálie 81C0750 Cirkus Čakovice 37:00 + 9:42
5. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 39:20 + 12:02
6. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 40:44 + 13:26
7. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 42:55 + 15:37
8. Štoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 43:11 + 15:53
9. Žemlová Barbora KAM0751 SK Kamenice 44:26 + 17:08
10. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 51:20 + 24:02
11. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:21 + 26:03
12. Kolencová Sára HCE0651 TJ Sokol Hostivice 53:29 + 26:11
13. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 56:51 + 29:33
Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha DISK
D10
1.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 23:19
2. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 25:34 + 2:15
3. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 25:46 + 2:27
4. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 27:57 + 4:38
5. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 28:25 + 5:06
6. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 29:43 + 6:24
7. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 29:51 + 6:32
8. Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava 30:08 + 6:49
9. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 30:31 + 7:12
10. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 31:05 + 7:46
11. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 31:47 + 8:28
12. Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 34:37 + 11:18
13. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 36:43 + 13:24
14. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 37:18 + 13:59
15. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 45:35 + 22:16
16. Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 48:33 + 25:14
17. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 48:36 + 25:17
18. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 52:34 + 29:15
19. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:55 + 34:36
20. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:55 + 38:36
21. Bestová Tereza 37C0650 Bez registrace 89:47 + 66:28
22. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 91:11 + 67:52
D12
1.76 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 15:35
2. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:12 + 2:37
3. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 20:17 + 4:42
4. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:46 + 5:11
5. Hankovcová Helena KAM0350 SK Kamenice 21:03 + 5:28
6. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 21:07 + 5:32
7. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 21:41 + 6:06
8. Švidrnochová Eliška HAV0451 SKOB Havířov 22:03 + 6:28
9. Čechmánková Anna PVP0450 VSS Přírodověda Praha 24:01 + 8:26
10. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 26:00 + 10:25
11. Křístková Magdalena ROZ0350 OK Roztoky 26:34 + 10:59
12. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 27:01 + 11:26
13. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 28:25 + 12:50
13. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 28:25 + 12:50
15. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:38 + 13:03
16. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 29:36 + 14:01
17. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:48 + 14:13
18. Vrtišková Kateřina ZVO0351 OB SK Zvole 30:57 + 15:22
19. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 31:07 + 15:32
20. Richterová Julie ADA0351 OOB TJ Spartak Adamov 31:49 + 16:14
21. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:17 + 16:42
22. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 32:35 + 17:00
23. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 32:37 + 17:02
24. Nedvídková Katka RUM0451 ZOOB Rumburk 34:41 + 19:06
25. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:06 + 19:31
26. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 37:24 + 21:49
27. Kramlová Kateřina ZVO0353 OB SK Zvole 41:15 + 25:40
28. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem 41:23 + 25:48
29. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 41:32 + 25:57
D14
2.14 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:36
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 21:51 + 3:15
3. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:13 + 3:37
4. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:57 + 4:21
5. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:18 + 4:42
6. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 23:23 + 4:47
7. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:41 + 5:05
8. Miklušová Tamara 47S0250 Rapid Bratislava 25:21 + 6:45
9. Kuchařová Rozálie SJC0251 TJ Sportcentrum Jičín 26:57 + 8:21
10. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 27:06 + 8:30
11. Šmelíková Dorota VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 27:15 + 8:39
12. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 27:18 + 8:42
13. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:28 + 8:52
14. Tumová Adéla SJC0154 TJ Sportcentrum Jičín 28:47 + 10:11
15. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 29:08 + 10:32
16. Kochová Anna SJC0153 TJ Sportcentrum Jičín 29:58 + 11:22
17. Matějková Barbora SJC0156 TJ Sportcentrum Jičín 30:23 + 11:47
18. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:35 + 11:59
19. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:24 + 13:48
20. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 33:05 + 14:29
21. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 34:07 + 15:31
22. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 36:47 + 18:11
23. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 38:52 + 20:16
24. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 39:48 + 21:12
25. Kubenová Alžbeta 47S0150 Rapid Bratislava 40:46 + 22:10
26. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:09 + 22:33
27. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:13 + 22:37
28. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 52:23 + 33:47
29. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 53:59 + 35:23
30. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 65:43 + 47:07
Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Petriláková Anežka Rozárie 9EC0250 Pe3lacata team DISK
D16
2.54 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miklušová Tereza 47S9950 Rapid Bratislava 30:16
2. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 30:17 + 0:01
3. Waňková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:27 + 0:11
4. Zlámalová Nikola SJC9951 TJ Sportcentrum Jičín 30:46 + 0:30
5. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 31:59 + 1:43
6. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 32:46 + 2:30
7. Kováříková Marie KAM0050 SK Kamenice 34:12 + 3:56
8. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:39 + 4:23
9. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 34:47 + 4:31
10. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 35:40 + 5:24
11. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 37:26 + 7:10
12. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 38:01 + 7:45
13. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 9:40
14. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 41:23 + 11:07
15. Aschermannová Karolína KAM0051 SK Kamenice 41:56 + 11:40
16. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 42:13 + 11:57
17. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 43:03 + 12:47
18. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 44:39 + 14:23
19. Piwko Gabriela Paulinum J.G 50:30 + 20:14
20. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 51:26 + 21:10
21. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:53 + 22:37
22. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 57:55 + 27:39
23. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:02 + 31:46
24. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 69:22 + 39:06
D18
2.75 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 38:36
2. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 42:51 + 4:15
3. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 45:48 + 7:12
4. Zimmerová Kateřina KAM9850 SK Kamenice 48:27 + 9:51
5. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 48:54 + 10:18
6. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 49:19 + 10:43
7. Hájková Eliška KAM9851 SK Kamenice 49:37 + 11:01
8. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:42 + 14:06
9. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 53:30 + 14:54
10. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:47 + 15:11
11. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:53 + 15:17
12. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:25 + 19:49
13. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:29 + 34:53
14. Štefanyuková Eliška CST9851 OB Strakonice 84:26 + 45:50
Müller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov DISK
D20
3.07 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 33:12 0
2. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 36:58 + 3:46 0
3. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 40:47 + 7:35 0
4. Drągowska Maria TUR9555 OOB TJ Turnov 44:18 + 11:06 0
5. Izydorczyk Ula Paulinum J.G 52:09 + 18:57
D21UK
3.29 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 45:30
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:46 + 9:16
3. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 55:30 + 10:00
4. Kundratová Jana JZL7351 TJ Jižní svahy Zlín 60:38 + 15:08
5. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 66:59 + 21:29
6. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 124:19 + 78:49
D21UL
3.69 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 40:49
2. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 49:50 + 9:01
3. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 50:08 + 9:19
4. Tichá Tereza SJH9452 SJH Jindřichův Hradec 55:40 + 14:51
5. Bornetun Ulrika 63S6350 Skillingaryds FK 59:15 + 18:26
6. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 63:18 + 22:29
7. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 66:25 + 25:36
8. Klinkerová Tereza ROZ9350 OK Roztoky 88:41 + 47:52
D21E
3.75 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8427
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 40:25 8595
2. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 41:33 + 1:08 8364
3. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 41:45 + 1:20 8323
4. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 43:12 + 2:47 8027
5. Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice 43:37 + 3:12 7941
6. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 43:44 + 3:19 7918
7. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 44:27 + 4:02 7771
8. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:11 + 4:46 7621
9. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:56 + 5:31 7468
10. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 46:50 + 6:25 7284
11. Košárková Iva AOP8152 Orientační Běh Opava 47:19 + 6:54 7185
12. Starke Paula 18D9650 Post SV Dresden 49:38 + 9:13
13. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 52:21 + 11:56 6157
14. Bořánková Karolína KAM9550 SK Kamenice 54:59 + 14:34 5619
15. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 64:25 + 24:00 3691
16. Tóth Korinna 11H9201 Budai Osforrás 70:22 + 29:57
17. Minakova Ekaterina 11R8050 Orienta-MosCompass 73:49 + 33:24
Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun DISK 0
D21A
3.54 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7900
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 43:35 8248
2. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 45:30 + 1:55 7916
3. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 47:42 + 4:07 7535
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 47:45 + 4:10 7527
5. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 47:50 + 4:15 7512
6. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:53 + 8:18 6810
7. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 52:14 + 8:39 6750
8. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:28 + 9:53 6536
9. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:49 + 10:14 6475
10. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 54:11 + 10:36 6412
11. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 55:50 + 12:15 6126
12. Kazdová Lenka SJC8484 TJ Sportcentrum Jičín 56:37 + 13:02 5990
13. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 58:18 + 14:43 5699
14. Nieke Corinna 71D9350 TU Dresden 58:28 + 14:53
15. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 58:47 + 15:12 5615
16. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 59:09 + 15:34 5551
17. Procházková Zuzana SJC8551 TJ Sportcentrum Jičín 59:45 + 16:10 5447
18. Lukavcová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 62:01 + 18:26 5055
19. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:04 + 18:29 5046
20. Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden 62:57 + 19:22
21. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 63:11 + 19:36 4852
22. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 66:07 + 22:32 4344
23. Rickmeyer Tina 71D8650 TU Dresden 66:53 + 23:18
24. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 68:17 + 24:42 3969
25. Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:26 + 26:51 3596
26. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 74:26 + 30:51 2903
27. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 76:13 + 32:38 2594
28. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 77:45 + 34:10 2329
Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D21B
3.09 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5613
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 44:38 5868
2. Skripniková Petra SCP8656 OK Sparta Praha 47:24 + 2:46 5536
3. Wysocka Malwina 23P8500 OK!Sport 48:13 + 3:35
4. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 48:15 + 3:37 5434
5. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 48:39 + 4:01 5386
6. Kafková Tereza SJI8956 OK Jihlava 49:05 + 4:27 5334
7. Kroupa Diana 71D8150 TU Dresden 50:16 + 5:38
8. Kettnerová Dana SHK8950 OK Slavia Hradec Králové 50:19 + 5:41 5186
9. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 50:25 + 5:47 5174
10. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 50:56 + 6:18 5112
11. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 51:25 + 6:47 5054
12. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 51:38 + 7:00 5028
13. Aschermannová Petra KAM9354 SK Kamenice 51:47 + 7:09 5010
14. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 51:54 + 7:16 4996
15. Tomešová Daniela SJC8451 TJ Sportcentrum Jičín 52:13 + 7:35 4958
16. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 52:51 + 8:13 4882
17. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 53:03 + 8:25 4858
18. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Chemopetrol Litvínov 53:25 + 8:47 4814
19. Šulcová Veronika CHA8650 OK Chrastava 53:38 + 9:00 4788
20. Vokurková Marta TJN7950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:44 + 9:06 4776
21. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 54:54 + 10:16 4636
22. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 55:23 + 10:45 4578
23. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 55:54 + 11:16 4516
24. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 56:05 + 11:27 4494
25. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 56:28 + 11:50 4448
26. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 56:29 + 11:51 4446
27. Rückerová Petra 18D9250 Post SV Dresden 58:10 + 13:32
28. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:25 + 14:47 4094
29. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 59:31 + 14:53 4082
30. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 59:37 + 14:59 4070
31. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 60:09 + 15:31 4006
32. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:58 + 17:20 3788
33. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 64:22 + 19:44 3500
34. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:06 + 22:28 3172
35. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 68:52 + 24:14 2960
36. Knoblochová Kamila VRL8353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:20 + 25:42 2783
37. Fejková Marcela SJC7751 TJ Sportcentrum Jičín 70:29 + 25:51 2765
38. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:37 + 27:59 2509
39. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 72:43 + 28:05 2497
40. Horová Klára PGP8455 SK Praga 77:09 + 32:31 1965
41. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 79:36 + 34:58 1671
42. Puternicka Joanna 22P8750 Warszawa 81:47 + 37:09
D21C
2.89 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3030
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 51:10 3174
2. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport 52:57 + 1:47
3. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 54:51 + 3:41 2966
4. Zamrzlová Eva SJC8759 TJ Sportcentrum Jičín 55:07 + 3:57 2951
5. Smoradová Barbora ZBM9053 SK Žabovřesky Brno 57:52 + 6:42 2796
6. Richterová Nataša ADA7451 OOB TJ Spartak Adamov 58:08 + 6:58 2781
7. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:15 + 8:05 2718
8. Fikar Stránská Linda VRL7651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:56 + 8:46 2679
9. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 65:10 + 14:00 2384
10. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 67:18 + 16:08 2263
11. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 67:44 + 16:34 2239
12. Marešová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 69:25 + 18:15 2144
13. Vébrová Denisa KTA9550 SK Kotnov Tábor 72:04 + 20:54
14. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 72:18 + 21:08 1981
15. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 73:20 + 22:10 1923
16. Krejsová Lucie LPU9161 OK Lokomotiva Pardubice 74:13 + 23:03 1873
17. Waňková Dita VRL7151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:52 + 23:42 1837
18. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:25 + 25:15 1749
19. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 76:46 + 25:36 1729
20. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:54 + 27:44 1609
21. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 81:17 + 30:07 1475
22. Pavlová Petra CHC8552 K.O.B. Choceň 89:46 + 38:36 996
23. Dančáková Michaela VRL8052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:05 + 46:55 527
24. Brzáková Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 100:18 + 49:08 402
25. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 101:00 + 49:50 362
26. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 106:34 + 55:24 48
27. Jarešová Lucie EKP9855 VŠTJ Ekonom Praha 155:12 + 104:02 0
Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška DISK 0
Krčálová Eliška LPU8559 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D35
3.17 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 TU Dresden 41:10
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 44:58 + 3:48
3. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 48:20 + 7:10
4. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:34 + 7:24
5. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 48:37 + 7:27
6. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 48:49 + 7:39
7. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 49:01 + 7:51
8. Vyškovská Radka ZVS7450 TJ Zbrojovka Vsetín 50:13 + 9:03
9. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 50:14 + 9:04
10. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 50:30 + 9:20
11. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 51:22 + 10:12
12. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 51:38 + 10:28
13. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 52:02 + 10:52
14. Žemlová Eva KAM7550 SK Kamenice 54:05 + 12:55
15. Solarová Zuzana VSP7750 USK Praha 55:34 + 14:24
16. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 57:19 + 16:09
17. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:59 + 16:49
18. Hvězdová Dagmar SJC7656 TJ Sportcentrum Jičín 61:52 + 20:42
19. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 64:08 + 22:58
20. Urbanová Monika 43S7751 ŠK Sandberg Bratislava 71:28 + 30:18
21. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 78:03 + 36:53
22. Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 78:48 + 37:38
23. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 85:32 + 44:22
24. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:17 + 46:07
25. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 89:34 + 48:24
26. Švidrnochová Hana HAV7751 SKOB Havířov 89:49 + 48:39
27. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 105:31 + 64:21
Pračková Zita RIC7850 OB Říčany DISK
Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica DISK
D40
2.61 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 34:29
2. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 36:11 + 1:42
3. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 36:34 + 2:05
4. Křivdová Lenka 2PC1350 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 40:35 + 6:06
5. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 41:50 + 7:21
6. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 42:39 + 8:10
7. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 43:36 + 9:07
8. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 44:21 + 9:52
9. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:25 + 9:56
10. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:32 + 12:03
11. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 46:42 + 12:13
12. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:05 + 13:36
13. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 52:05 + 17:36
14. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 53:21 + 18:52
15. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 55:21 + 20:52
16. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 56:04 + 21:35
17. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 59:40 + 25:11
18. Janků Radka SJC7353 TJ Sportcentrum Jičín 60:01 + 25:32
19. Hankovcová Lenka KAM7053 SK Kamenice 61:05 + 26:36
20. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 63:45 + 29:16
21. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 63:59 + 29:30
22. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 64:01 + 29:32
23. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 64:16 + 29:47
24. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:46 + 30:17
25. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 65:23 + 30:54
26. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 66:13 + 31:44
27. Melicharová Barbora LLI7252 TJ Loko Liberec 66:45 + 32:16
28. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 68:03 + 33:34
29. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 71:00 + 36:31
30. Žeravová Markéta JEN7152 OB Jenišovice 71:23 + 36:54
31. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 87:58 + 53:29
32. Růžičková Lucie RIC7351 OB Říčany 89:07 + 54:38
33. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:35 + 55:06
34. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 97:16 + 62:47
35. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 101:27 + 66:58
36. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 104:55 + 70:26
37. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 121:43 + 87:14
Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov DISK
D45
2.47 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 41:28
2. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 43:46 + 2:18
3. Zalabová Martina SJC6657 TJ Sportcentrum Jičín 43:57 + 2:29
4. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 48:09 + 6:41
5. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 49:06 + 7:38
6. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:40 + 8:12
7. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 50:09 + 8:41
8. Poklopová Ivana UOL6451 SK UP Olomouc 50:20 + 8:52
9. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 51:05 + 9:37
10. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 51:29 + 10:01
11. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 51:36 + 10:08
12. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 55:46 + 14:18
13. Slavíková Kateřina PGP6650 SK Praga 56:32 + 15:04
14. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 58:14 + 16:46
15. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 58:16 + 16:48
16. Lohrová Hana SCP6550 OK Sparta Praha 60:45 + 19:17
17. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 61:08 + 19:40
18. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 64:16 + 22:48
19. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 65:30 + 24:02
20. Zobaníková Vladimíra RAD6850 TJ Sokol Radslavice 67:31 + 26:03
21. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 68:14 + 26:46
22. Končáková Katka HLV6856 KČT - OB Holešov 68:16 + 26:48
23. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 69:49 + 28:21
24. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 73:13 + 31:45
25. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 73:42 + 32:14
26. Pánková Martina 47S6950 Rapid Bratislava 74:07 + 32:39
27. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 78:12 + 36:44
28. Čermáková Gabriela KAM6752 SK Kamenice 97:16 + 55:48
29. Hlubučková Šárka KAM6851 SK Kamenice 107:01 + 65:33
30. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 113:57 + 72:29
31. Kosíková Helena VSP6550 USK Praha 115:54 + 74:26
32. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 144:39 + 103:11
D50
2.31 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 32:14
2. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 34:35 + 2:21
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 35:06 + 2:52
4. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 36:30 + 4:16
5. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 38:16 + 6:02
6. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 38:34 + 6:20
7. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 39:11 + 6:57
8. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 40:59 + 8:45
9. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 41:12 + 8:58
10. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 41:54 + 9:40
11. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 42:19 + 10:05
12. Benešová Iva SJC6151 TJ Sportcentrum Jičín 45:01 + 12:47
13. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 45:59 + 13:45
14. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 47:18 + 15:04
15. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 48:30 + 16:16
16. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 49:48 + 17:34
17. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 51:01 + 18:47
18. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:00 + 20:46
19. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport 53:18 + 21:04
20. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 53:55 + 21:41
21. Kretzschmar Ute 71D6351 TU Dresden 57:37 + 25:23
22. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 60:35 + 28:21
23. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 66:36 + 34:22
24. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 71:21 + 39:07
25. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:25 + 41:11
26. Schusterová Martina AOP6551 Orientační Běh Opava 80:44 + 48:30
27. Baloghová Hana ŠK Sandberg Bratislava 136:00 + 103:46
D55
2.15 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 31:48
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 32:30 + 0:42
3. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 34:28 + 2:40
4. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 34:55 + 3:07
5. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 39:52 + 8:04
6. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 41:12 + 9:24
7. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 41:14 + 9:26
8. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 41:23 + 9:35
9. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 43:06 + 11:18
10. Vajcová Hana CHA5651 OK Chrastava 43:20 + 11:32
11. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:34 + 11:46
12. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 44:47 + 12:59
13. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 46:50 + 15:02
14. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 51:56 + 20:08
15. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:30 + 20:42
16. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 52:51 + 21:03
17. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 52:57 + 21:09
18. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 53:27 + 21:39
19. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 53:56 + 22:08
20. Černíková Zdeňka OSN5964 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:29 + 25:41
21. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:24 + 26:36
22. Wróblewska Bogna 23P5950 OK!Sport 63:06 + 31:18
23. Syslová Drahomíra PGP5650 SK Praga 82:00 + 50:12
24. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 91:51 + 60:03
D60
1.93 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 34:20
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 35:42 + 1:22
3. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 39:00 + 4:40
4. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 39:18 + 4:58
5. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 41:57 + 7:37
6. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 42:00 + 7:40
7. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 45:58 + 11:38
8. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 50:34 + 16:14
9. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 50:53 + 16:33
10. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 52:42 + 18:22
11. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:58 + 25:38
12. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:13 + 32:53
13. Kovářová Milena SJH5350 SJH Jindřichův Hradec 102:54 + 68:34
Chromčáková Ivana JZL5450 TJ Jižní svahy Zlín DISK
D65
1.84 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 39:15
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:24 + 6:09
3. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 45:32 + 6:17
4. Bumeliene Skaidra 29L4850 Labirintas 46:51 + 7:36
5. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 51:55 + 12:40
6. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 55:22 + 16:07
7. Kubíková Hela LLI4851 TJ Loko Liberec 67:18 + 28:03
8. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 77:03 + 37:48
D70
1.74 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 46:49
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 49:25 + 2:36
H10L
2.17 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Matyáš SJC0702 TJ Sportcentrum Jičín 19:53
2. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 23:24 + 3:31
3. Fikar Šimon VRL0601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:22 + 7:29
4. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 28:59 + 9:06
5. Kundrata Vít JZL0700 TJ Jižní svahy Zlín 30:27 + 10:34
6. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:07 + 13:14
7. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 33:39 + 13:46
8. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB TRETRA Praha 33:46 + 13:53
9. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 34:30 + 14:37
10. Richter Rudolf ADA0601 OOB TJ Spartak Adamov 36:14 + 16:21
11. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:51 + 28:58
Král Samuel MFP0801 VŠSK MFF UK Praha DISK
Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha DISK
Kopecký Michal SJC0801 TJ Sportcentrum Jičín DISK
Žerava František JEN0502 OB Jenišovice DISK
Solar Daniel VSP0901 USK Praha DISK
Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H10
1.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 19:55
2. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 22:13 + 2:18
3. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 23:08 + 3:13
4. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:28 + 3:33
5. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 23:45 + 3:50
6. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 24:06 + 4:11
7. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 26:04 + 6:09
8. Vrtiška Jakub ZVO0503 OB SK Zvole 26:54 + 6:59
9. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 26:55 + 7:00
10. Míka Bertík TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:58 + 10:03
11. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 30:03 + 10:08
12. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:16 + 10:21
13. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 30:55 + 11:00
14. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 31:50 + 11:55
15. Horák Martin VSP0601 USK Praha 32:31 + 12:36
16. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 32:51 + 12:56
17. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:09 + 13:14
18. Čechmánek Václav PVP0600 VSS Přírodověda Praha 33:44 + 13:49
19. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:32 + 14:37
20. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 38:04 + 18:09
21. Městka Václav VSP0600 USK Praha 38:09 + 18:14
22. Louša Vojtěch KPY0600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:52 + 18:57
23. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 41:05 + 21:10
24. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 41:24 + 21:29
25. Šmelík Daniel VBA0701 ŠK VAZKA Bratislava 43:05 + 23:10
26. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 56:50 + 36:55
27. Ondrouch Martin ADA0502 OOB TJ Spartak Adamov 75:25 + 55:30
28. Besta Radek 11C0800 Letci v akci 103:31 + 83:36
H12
1.92 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 12:44
2. Kovářík Tomáš KAM0300 SK Kamenice 13:51 + 1:07
3. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:36 + 1:52
4. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:41 + 1:57
5. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:16 + 2:32
6. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 15:18 + 2:34
7. Waněk Hubert VRL0302 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:29 + 2:45
8. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 17:10 + 4:26
9. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 18:20 + 5:36
10. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 18:51 + 6:07
11. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 19:03 + 6:19
12. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 19:36 + 6:52
13. Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov 22:07 + 9:23
14. Balogh Michal 43S0300 ŠK Sandberg Bratislava 22:51 + 10:07
15. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:02 + 11:18
16. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:33 + 11:49
17. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 26:40 + 13:56
18. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 29:48 + 17:04
19. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 32:25 + 19:41
20. Petrilák Matouš Nathaniel 9EC0400 Pe3lacata team 34:29 + 21:45
21. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 35:53 + 23:09
22. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 36:01 + 23:17
23. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 36:20 + 23:36
24. Titz Adam VSP0401 USK Praha 39:04 + 26:20
25. Suchánek Martin XBM0401 PELL’S ABND RACING TEAM 45:10 + 32:26
26. Brachtl Šimon ZVO0401 OB SK Zvole 61:02 + 48:18
Urban Michal 43S0401 ŠK Sandberg Bratislava DISK
Janas Adam PGP0404 SK Praga DISK
H14
2.18 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 18:24
2. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 19:06 + 0:42
3. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 19:27 + 1:03
4. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 19:31 + 1:07
5. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 20:07 + 1:43
6. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 20:58 + 2:34
7. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 21:14 + 2:50
8. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 21:57 + 3:33
9. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 22:33 + 4:09
10. Zalaba Tomáš SJC0101 TJ Sportcentrum Jičín 23:37 + 5:13
11. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:53 + 5:29
12. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 25:02 + 6:38
13. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 25:29 + 7:05
14. Andrzejewski Miłosz Paulinum J.G 26:15 + 7:51
15. Kruk Wojciech Paulinum J.G 27:26 + 9:02
16. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 27:29 + 9:05
17. Kundrata Jan JZL0201 TJ Jižní svahy Zlín 27:35 + 9:11
18. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 28:26 + 10:02
19. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 29:43 + 11:19
20. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 30:08 + 11:44
21. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 31:03 + 12:39
22. Kukurugya Matej 43S0103 ŠK Sandberg Bratislava 31:15 + 12:51
23. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 31:34 + 13:10
24. Zabořil Vojta JEN0101 OB Jenišovice 32:02 + 13:38
25. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:08 + 13:44
26. Zobaník Radek RAD0201 TJ Sokol Radslavice 33:19 + 14:55
27. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 34:18 + 15:54
28. Jonáš Adam 43S0101 ŠK Sandberg Bratislava 36:33 + 18:09
29. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 36:46 + 18:22
30. Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 36:54 + 18:30
31. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 36:55 + 18:31
32. Urban Matej 43S0102 ŠK Sandberg Bratislava 38:36 + 20:12
33. Brachtl Adam ZVO0102 OB SK Zvole 40:36 + 22:12
34. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 41:07 + 22:43
35. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:26 + 24:02
36. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:02 + 26:38
37. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 46:18 + 27:54
38. Kalas Tomáš PZR0105 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:06 + 32:42
39. Mencl Jan OB Jenišovice 52:07 + 33:43
40. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:43 + 36:19
41. Suchánek Jakub XBM0201 PELL’S ABND RACING TEAM 57:35 + 39:11
42. Vrkota Tomáš DKL0103 KOB Kladno 67:49 + 49:25
43. Dragowski Paweł 23P0100 OK!Sport 70:42 + 52:18
Kruse Jarmila + Paul Neregistrovaní DISK
Kruse Eva + Roderic Neregistrovaní DISK
H16
2.59 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 21:31
2. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 22:36 + 1:05
3. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 26:22 + 4:51
4. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 26:47 + 5:16
5. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 28:15 + 6:44
6. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:17 + 9:46
7. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 32:25 + 10:54
8. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 36:08 + 14:37
9. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:17 + 16:46
10. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 38:48 + 17:17
11. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:36 + 21:05
12. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 43:00 + 21:29
13. Václavů Jan TJN0005 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:36 + 22:05
14. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:08 + 22:37
15. Żukiewicz Grzegorz Paulinum J.G 48:56 + 27:25
16. Pawłowicz Bruno Paulinum J.G 53:00 + 31:29
17. Zobaník Michal RAD9901 TJ Sokol Radslavice 61:22 + 39:51
18. Kniebügl Jakub 43S0000 ŠK Sandberg Bratislava 70:40 + 49:09
H18
2.96 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Werner Michal PGP9705 SK Praga 33:29
2. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 34:33 + 1:04
3. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:38 + 1:09
4. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 37:26 + 3:57
5. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 40:26 + 6:57
6. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:39 + 11:10
7. Doležal Vít SJC9802 TJ Sportcentrum Jičín 45:23 + 11:54
8. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 45:32 + 12:03
9. Lach Kacper Paulinum J.G 47:25 + 13:56
10. Marek Lukáš LLI9800 TJ Loko Liberec 54:22 + 20:53
11. Borovička Tomáš FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 55:19 + 21:50
12. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 70:47 + 37:18
13. Šíma Vladislav DKL9700 KOB Kladno 72:09 + 38:40
H20
3.35 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4448
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 32:15 5111
2. Kamolz Anton 18D9600 Post SV Dresden 37:44 + 5:29
3. Zikmund Zdeněk SJC9703 TJ Sportcentrum Jičín 38:45 + 6:30 4348
4. Zlámal David SJC9603 TJ Sportcentrum Jičín 42:42 + 10:27 3885
5. Štál Jan SJC9601 TJ Sportcentrum Jičín 49:04 + 16:49 3137
6. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 58:49 + 26:34 1993
H21UK
3.45 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:30
2. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 43:18 + 0:48
3. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 43:40 + 1:10
4. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 56:21 + 13:51
5. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 66:06 + 23:36
6. Ligienza Krzysztof 21P7200 Orientop Wrocław 71:01 + 28:31
7. Valtr Pavel MFP6600 VŠSK MFF UK Praha 73:05 + 30:35
H21UL
3.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 29:34
2. Dzioba Mateusz Paulinum J.G 36:19 + 6:45
3. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 39:47 + 10:13
4. Průša Michal VSP7310 USK Praha 43:48 + 14:14
5. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 44:20 + 14:46
6. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 44:28 + 14:54
7. Szeliga Bartek Paulinum J.G 45:04 + 15:30
8. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 48:42 + 19:08
9. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 49:40 + 20:06
10. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 52:14 + 22:40
11. Krčál Jaroslav LPU8407 OK Lokomotiva Pardubice 53:09 + 23:35
12. Mikluš Marián 47S7200 Rapid Bratislava 55:05 + 25:31
13. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 59:28 + 29:54
14. Olunczek Andrei 71D0000 TU Dresden 59:32 + 29:58
15. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 61:47 + 32:13
16. Larsson Roger 63S6300 Skillingaryds FK 62:48 + 33:14
17. Domagała Marcel Paulinum J.G 67:13 + 37:39
18. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 68:04 + 38:30
19. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 84:23 + 54:49
H21E
4.18 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9544
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 32:14 10009
2. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 33:56 + 1:42 9530
3. Schuster Marek AOP9303 Orientační Běh Opava 35:29 + 3:15 9093
4. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 36:11 + 3:57 8896
5. Minář Marek ASU9444 Magnus Orienteering 36:43 + 4:29 8746
6. Gösswein Csaba 11H8500 Budai Osforrás 36:58 + 4:44
7. Kundisch Wieland 71D8500 TU Dresden 37:02 + 4:48
8. Kretzschmar Matthias 71D9000 TU Dresden 37:23 + 5:09
9. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 37:52 + 5:38 8422
10. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 38:21 + 6:07 8286
11. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 38:40 + 6:26 8197
12. Minakov Alexander 11R8200 Orienta-MosCompass 38:42 + 6:28
13. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:05 + 6:51 8079
14. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 39:34 + 7:20 7943
15. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 39:35 + 7:21 7938
16. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 39:54 + 7:40 7849
17. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 39:58 + 7:44 7830
18. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 40:14 + 8:00 7755
19. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 40:17 + 8:03 7741
20. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:44 + 8:30 7615
21. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 40:50 + 8:36 7586
22. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 40:58 + 8:44 7549
23. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 41:09 + 8:55 7497
24. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 41:18 + 9:04 7455
25. Rossmanith Vojtěch AOP9302 Orientační Běh Opava 43:12 + 10:58 6920
26. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 43:20 + 11:06 6882
27. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 43:35 + 11:21 6812
28. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 43:42 + 11:28 6779
29. Hora Zbyněk PGP8000 SK Praga 43:58 + 11:44 6704
30. Bugár Gergely 11H9200 Budai Osforrás 44:03 + 11:49
31. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 44:18 + 12:04 6610
32. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 44:28 + 12:14 6563
33. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 44:33 + 12:19 6539
34. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 45:16 + 13:02 6338
35. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 46:35 + 14:21 5967
36. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 46:48 + 14:34 5906
37. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 47:08 + 14:54 5812
38. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 47:35 + 15:21 5685
39. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 48:13 + 15:59 5507
40. Kovář Miroslav SJC8104 TJ Sportcentrum Jičín 48:26 + 16:12 5446
41. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 48:39 + 16:25 5385
42. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 49:19 + 17:05 5197
43. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 49:24 + 17:10 5173
44. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 49:44 + 17:30 5079
45. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:58 + 17:44 5014
46. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:59 + 17:45 5009
47. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 50:50 + 18:36 4770
48. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 53:15 + 21:01 4089
49. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 53:25 + 21:11 4042
50. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 54:01 + 21:47 3873
51. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 54:18 + 22:04 3793
52. Grzegorz Wróblewski 23P8700 OK!Sport 54:40 + 22:26
53. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 58:00 + 25:46 2751
54. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 65:19 + 33:05 690
Kondrát Martin PGP6501 SK Praga DISK 0
H21A
3.93 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7748
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 38:44 7847
2. Kazda Ondřej SJC8202 TJ Sportcentrum Jičín 39:01 + 0:17 7791
3. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 39:57 + 1:13 7607
4. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 41:07 + 2:23 7376
5. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 41:13 + 2:29 7357
6. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:25 + 2:41 7317
7. Koťátko Zdeněk SJC7701 TJ Sportcentrum Jičín 42:04 + 3:20 7189
8. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 42:15 + 3:31 7152
9. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 42:25 + 3:41 7120
10. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 43:16 + 4:32 6952
11. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 43:33 + 4:49 6896
12. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 44:38 + 5:54 6682
13. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 46:37 + 7:53 6290
14. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 46:39 + 7:55 6283
15. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 46:51 + 8:07 6244
16. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 47:18 + 8:34 6155
17. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 47:21 + 8:37 6145
18. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 47:26 + 8:42 6129
19. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 47:40 + 8:56 6083
20. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 47:46 + 9:02 6063
21. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 48:04 + 9:20 6004
22. Leideck Karsten 71D8600 TU Dresden 48:13 + 9:29
23. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 49:04 + 10:20 5806
24. Hájek Adam KAM9202 SK Kamenice 49:29 + 10:45 5724
25. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 50:08 + 11:24 5596
26. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 50:09 + 11:25 5592
27. Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden 51:28 + 12:44
28. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:37 + 12:53 5303
29. Jiroušek Vít SRK9402 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 52:46 + 14:02 5075
30. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 53:12 + 14:28 4990
31. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 53:15 + 14:31 4980
32. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 53:34 + 14:50 4918
33. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 53:53 + 15:09 4855
34. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 53:58 + 15:14 4839
35. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 54:15 + 15:31
36. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 54:38 + 15:54 4707
37. Kosek Jan SRK9507 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:31 + 17:47 4335
38. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 58:35 + 19:51 3927
39. Bauer Tomáš DKP8307 Oddíl OB Kotlářka 59:06 + 20:22 3825
40. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 59:10 + 20:26 3812
41. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 60:45 + 22:01 3499
42. Kutiš ondřej Ekonom Praha Outdoor 61:25 + 22:41
43. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 61:38 + 22:54
44. Janas Petr PGP7106 SK Praga 63:58 + 25:14 2864
45. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:20 + 25:36 2791
46. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 68:04 + 29:20 2054
47. Richter Friedmar 71D8100 TU Dresden 68:24 + 29:40
48. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 73:42 + 34:58 941
49. Svatoš Ondřej EKP9304 VŠTJ Ekonom Praha 117:21 + 78:37 0
Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Jána Michal DKP8400 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H21B
3.48 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6066
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 34:25 6696
2. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 39:59 + 5:34 5817
3. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:50 + 6:25 5683
4. Špicar Petr SJC8801 TJ Sportcentrum Jičín 41:15 + 6:50 5617
5. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:20 + 8:55 5288
6. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 44:39 + 10:14 5080
7. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 45:04 + 10:39 5015
8. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:13 + 10:48 4991
9. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:27 + 11:02 4954
10. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 45:49 + 11:24 4896
11. Macek Jiří LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 46:15 + 11:50 4828
12. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:39 + 12:14 4765
13. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 47:19 + 12:54 4659
14. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 48:17 + 13:52 4507
15. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 48:55 + 14:30 4407
16. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 49:09 + 14:44 4370
17. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 49:13 + 14:48 4359
18. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport 49:29 + 15:04
19. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 49:39 + 15:14 4291
20. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 50:46 + 16:21 4115
21. Beneš Miroslav 6YC8100 Neregistrovaní 50:52 + 16:27
22. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:10 + 16:45 4051
23. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 51:13 + 16:48 4043
24. Schuster Martin AOP6502 Orientační Běh Opava 52:16 + 17:51 3878
25. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:48 + 19:23 3635
26. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 54:47 + 20:22 3480
27. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 55:23 + 20:58 3385
28. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:32 + 21:07 3362
29. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 56:41 + 22:16 3180
30. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 56:50 + 22:25 3156
31. Cikanavicius Marius 15L9200 LTU MTBO Team 57:03 + 22:38
32. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 58:58 + 24:33 2820
33. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 59:02 + 24:37 2809
34. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 59:51 + 25:26 2680
35. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvínov 64:17 + 29:52 1980
36. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:51 + 31:26 1733
37. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 70:30 + 36:05 998
38. Šebl Ondřej 64C9000 Ekonom Praha Outdoor 83:54 + 49:29
H21C
3.45 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3641
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Trávníček Jan UOL7501 SK UP Olomouc 50:26 3813
2. Besta Lukáš KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 51:39 + 1:13 3729
3. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 56:43 + 6:17 3381
4. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 57:37 + 7:11 3319
5. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 67:48 + 17:22 2619
6. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 70:12 + 19:46 2453
7. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 70:47 + 20:21 2413
8. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 74:35 + 24:09 2152
9. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 75:17 + 24:51 2104
10. Hudeček Tomáš OOP8201 TJ Opava 77:14 + 26:48 1970
11. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:24 + 29:58 1752
12. Moutvička Ondřej LIT8301 KOB Chemopetrol Litvínov 93:56 + 43:30 821
13. Szenczi Gabriel SJC8705 TJ Sportcentrum Jičín 110:54 + 60:28 0
14. Štok Jan Oddíl OB Kotlářka 113:39 + 63:13
Karban Zdeněk DKP7700 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Bolina Michal ZBP7702 OOB SK Zbraslav DISK 0
H35
3.81 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 43:12
2. Rožek David RIC7403 OB Říčany 47:51 + 4:39
3. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 49:12 + 6:00
4. Musil Pavel SJC7705 TJ Sportcentrum Jičín 50:14 + 7:02
5. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:03 + 10:51
6. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 55:57 + 12:45
7. Žemla Tomáš KAM7105 SK Kamenice 57:30 + 14:18
8. Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:47 + 15:35
9. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 63:02 + 19:50
10. Čechmánek Vladimír OKP5802 SK OK 24 Praha 63:57 + 20:45
11. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 69:11 + 25:59
12. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 72:21 + 29:09
13. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 83:25 + 40:13
14. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 85:06 + 41:54
15. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 107:47 + 64:35
16. Kolenec Jan HCE8000 TJ Sokol Hostivice 131:07 + 87:55
Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Mencl Pavel DKP7912 Oddíl OB Kotlářka DISK
Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha DISK
Čech Zdeněk ROZ7300 OK Roztoky DISK
H40
3.61 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:42
2. Horký Jan UOL7100 SK UP Olomouc 37:06 + 4:24
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 40:01 + 7:19
4. Tomeš Petr SJC7531 TJ Sportcentrum Jičín 42:08 + 9:26
5. Hain Jan SJC7502 TJ Sportcentrum Jičín 44:30 + 11:48
6. Sędłak Krystian 23P1400 OK!Sport 45:05 + 12:23
7. Rehner Klaus 1TD7300 SV Handwerk Erfurt 45:41 + 12:59
8. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 46:02 + 13:20
9. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 46:49 + 14:07
10. Kaufmann Torsten 71D7100 TU Dresden 47:25 + 14:43
11. Lisý Ondřej ONO7100 SKOB Ostrov 47:32 + 14:50
12. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 48:25 + 15:43
13. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 48:35 + 15:53
14. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 48:41 + 15:59
15. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 48:46 + 16:04
16. Semík Jan VSP6507 USK Praha 48:58 + 16:16
17. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 51:47 + 19:05
18. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 52:31 + 19:49
19. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 55:44 + 23:02
20. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 55:49 + 23:07
21. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 55:57 + 23:15
22. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 59:07 + 26:25
23. Tomášek Ondřej TUV7001 SOK TJ Turnov 59:21 + 26:39
24. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 59:28 + 26:46
25. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 59:36 + 26:54
26. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 60:13 + 27:31
27. Křístek Lukáš OK Roztoky 62:56 + 30:14
28. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 62:57 + 30:15
29. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 65:31 + 32:49
30. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 70:49 + 38:07
31. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:10 + 40:28
32. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 74:58 + 42:16
33. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 75:30 + 42:48
34. Geisler Michal DKL7500 KOB Kladno 76:13 + 43:31
35. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 76:43 + 44:01
36. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 76:48 + 44:06
37. Urban Marek 43S7401 ŠK Sandberg Bratislava 77:25 + 44:43
38. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 79:10 + 46:28
39. Pecka Vlastimil LLI7501 TJ Loko Liberec 82:19 + 49:37
40. Louša Ladislav KPY7300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:26 + 51:44
41. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 90:02 + 57:20
42. Růžička Jan RIC7402 OB Říčany 91:12 + 58:30
43. Müller Marko 18D7500 Post SV Dresden 91:51 + 59:09
44. Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 97:16 + 64:34
Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové DISK
H45
3.35 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 40:01
2. Jonáš Radoslav 43S6912 ŠK Sandberg Bratislava 42:01 + 2:00
3. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:46 + 2:45
4. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 44:36 + 4:35
5. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 44:51 + 4:50
6. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 44:53 + 4:52
7. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:56 + 5:55
8. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 48:36 + 8:35
9. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:43 + 8:42
10. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 49:55 + 9:54
11. Kniebügl Anton 43S6400 ŠK Sandberg Bratislava 50:18 + 10:17
12. Křivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 51:10 + 11:09
13. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 51:57 + 11:56
14. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 52:48 + 12:47
15. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 54:04 + 14:03
16. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 54:25 + 14:24
17. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 55:35 + 15:34
18. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:43 + 15:42
19. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:02 + 18:01
20. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 58:16 + 18:15
21. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 58:25 + 18:24
22. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 58:57 + 18:56
23. Hostaš Petr TJN6601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:10 + 19:09
24. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 59:20 + 19:19
25. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 60:00 + 19:59
26. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:13 + 20:12
27. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 67:25 + 27:24
28. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:06 + 28:05
29. Suchánek Ladislav XBM7008 PELL’S ABND RACING TEAM 68:21 + 28:20
30. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 71:06 + 31:05
31. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 71:17 + 31:16
32. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:47 + 31:46
33. Müller Rico 71D6400 TU Dresden 72:59 + 32:58
34. Balogh Richard 43S6900 ŠK Sandberg Bratislava 74:30 + 34:29
35. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 76:59 + 36:58
36. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 82:51 + 42:50
37. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 83:06 + 43:05
38. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 83:23 + 43:22
39. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 85:36 + 45:35
40. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 91:19 + 51:18
41. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 101:13 + 61:12
42. Hlubuček Tomáš KAM6603 SK Kamenice 104:28 + 64:27
43. Přibyl Luboš LDC6600 KOB Děčín 135:31 + 95:30
Kukurugya Emil 43S6601 ŠK Sandberg Bratislava DISK
H50
3.07 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gossel Heiko 71D6500 TU Dresden 38:06
2. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 38:12 + 0:06
3. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:25 + 0:19
3. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 38:25 + 0:19
5. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 40:59 + 2:53
6. Ročejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 41:31 + 3:25
7. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 42:13 + 4:07
8. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 42:43 + 4:37
9. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 47:19 + 9:13
10. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 48:17 + 10:11
11. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 49:36 + 11:30
12. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 50:30 + 12:24
13. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 50:37 + 12:31
14. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 54:00 + 15:54
15. Končák Jaroslav HLV6321 KČT - OB Holešov 54:57 + 16:51
16. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 56:25 + 18:19
17. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 58:31 + 20:25
18. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 60:45 + 22:39
19. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 61:41 + 23:35
20. Dragowski Marek 23P6500 OK!Sport 62:00 + 23:54
21. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 62:31 + 24:25
22. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 64:45 + 26:39
23. Hájek Tomáš ZVO6401 OB SK Zvole 65:15 + 27:09
24. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:08 + 29:02
25. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 67:41 + 29:35
26. Kretzschmar Frank 71D6301 TU Dresden 72:54 + 34:48
27. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 79:59 + 41:53
28. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 80:07 + 42:01
29. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 82:05 + 43:59
30. Hájek Petr ZBM6301 SK Žabovřesky Brno 85:30 + 47:24
31. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:12 + 48:06
32. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 96:36 + 58:30
33. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 152:03 + 113:57
H55
2.91 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 28:17
2. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 31:26 + 3:09
3. Cigoš Petr TBM5602 KOS TJ Tesla Brno 34:00 + 5:43
4. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 34:44 + 6:27
5. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 35:05 + 6:48
6. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 35:11 + 6:54
7. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 35:29 + 7:12
8. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport 35:39 + 7:22
9. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:15 + 7:58
10. Štubňa Ján 47S5801 Rapid Bratislava 37:15 + 8:58
11. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 37:45 + 9:28
12. Ryšavý Jiří HAV5803 SKOB Havířov 38:34 + 10:17
13. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 38:43 + 10:26
14. Konstanciak Andrzej 23P5901 OK!Sport 38:51 + 10:34
15. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 39:16 + 10:59
16. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 39:36 + 11:19
17. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 40:52 + 12:35
18. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 41:11 + 12:54
19. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 41:53 + 13:36
20. Skonieczny Andrzej Paulinum J.G 44:18 + 16:01
21. Beneš Josef SJC5801 TJ Sportcentrum Jičín 44:34 + 16:17
22. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 45:02 + 16:45
23. Formanko Dušan 43S5800 ŠK Sandberg Bratislava 45:07 + 16:50
24. Wróblewski Tadeusz 23P5800 OK!Sport 46:01 + 17:44
25. Palicka Miroslav 75S5900 TJ Cingov Spisska Nova Ves 46:06 + 17:49
26. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 46:33 + 18:16
27. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 49:41 + 21:24
28. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:50 + 22:33
29. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:56 + 22:39
30. Poklop Lubomír LOL5601 OK Olomouc 52:29 + 24:12
31. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 52:45 + 24:28
32. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 54:01 + 25:44
33. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 55:38 + 27:21
34. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 57:58 + 29:41
Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H60
2.65 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 30:38
2. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 34:51 + 4:13
3. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 38:35 + 7:57
4. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 39:16 + 8:38
5. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 40:46 + 10:08
6. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 42:24 + 11:46
7. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 45:25 + 14:47
8. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 15:35
9. Wald František FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:00 + 17:22
10. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 49:43 + 19:05
11. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 49:56 + 19:18
12. Sysel Zdeněk PGP5200 SK Praga 50:19 + 19:41
13. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 50:54 + 20:16
14. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 52:23 + 21:45
15. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 56:38 + 26:00
16. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 63:55 + 33:17
17. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 65:22 + 34:44
18. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 68:39 + 38:01
19. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 91:55 + 61:17
H65
2.47 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:21
2. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 29:27 + 0:06
3. Conrad Helmut 71D4000 TU Dresden 29:55 + 0:34
4. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 31:12 + 1:51
5. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 34:57 + 5:36
6. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 37:14 + 7:53
7. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:21 + 11:00
8. Edward Bartkowiak 55P4800 Grunwald Poznań 40:24 + 11:03
9. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:28 + 11:07
10. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:41 + 12:20
11. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 41:52 + 12:31
12. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 42:18 + 12:57
13. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 44:11 + 14:50
14. Bumelis Vidimantas 29L4800 Labirintas 45:17 + 15:56
15. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 46:09 + 16:48
16. Bílek Vratislav SJC4801 TJ Sportcentrum Jičín 47:16 + 17:55
17. Kondratas Romualdas 15L4800 LTU MTBO Team 47:30 + 18:09
18. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 49:30 + 20:09
19. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 50:34 + 21:13
20. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 53:39 + 24:18
21. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 63:11 + 33:50
22. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 65:40 + 36:19
23. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 84:38 + 55:17
24. Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové 125:58 + 96:37
Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H70
2.12 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:56
2. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 36:30 + 2:34
3. Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín 39:21 + 5:25
4. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 43:31 + 9:35
5. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 44:42 + 10:46
6. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 47:53 + 13:57
7. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 48:53 + 14:57
8. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 50:06 + 16:10
9. Rychlý Rudolf PHK4101 OK 99 Hradec Králové 52:44 + 18:48
10. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 53:02 + 19:06
11. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 56:58 + 23:02
12. Lukáš Zdeněk LLI4502 TJ Loko Liberec 62:24 + 28:28
13. Sedlář Vladimír AOP4201 Orientační Běh Opava 70:53 + 36:57
14. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 81:21 + 47:25
15. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 86:55 + 52:59
H75
1.92 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 35:40
2. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 36:15 + 0:35
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 43:40 + 8:00
4. Vřešťál Jan 2QC3900 Vrestal 45:21 + 9:41
5. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 53:30 + 17:50
6. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:42 + 25:02
7. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:48 + 28:08
8. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 81:36 + 45:56
HDR
1.93 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 18:23
2. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 18:24 + 0:01
3. Louša Vítek KPY0800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:26 + 0:03
4. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 19:54 + 1:31
5. Blahutová Lucie MFP0950 VŠSK MFF UK Praha 21:53 + 3:30
6. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 23:08 + 4:45
7. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 23:38 + 5:15
8. Vorlíčková Lucka 43S0851 ŠK Sandberg Bratislava 24:07 + 5:44
9. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 24:12 + 5:49
10. Uchytil Šimon TUR1007 OOB TJ Turnov 24:31 + 6:08
11. Brňák Jakub 43S0701 ŠK Sandberg Bratislava 24:32 + 6:09
12. Štok Honzík DKP0900 Oddíl OB Kotlářka 24:35 + 6:12
13. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:15 + 6:52
14. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:01 + 8:38
15. Slámová Barbora TUR0859 OOB TJ Turnov 27:12 + 8:49
16. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 27:23 + 9:00
17. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 27:33 + 9:10
18. Pesničák Daniel SMR1100 SK SNS Smržovka 28:09 + 9:46
19. Černá Vilma ROV OK Zubří 28:10 + 9:47
20. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:51 + 10:28
21. Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka 29:01 + 10:38
22. Krtičková Ester CHA0754 OK Chrastava 29:11 + 10:48
23. Kolenec Jan HCE0800 TJ Sokol Hostivice 29:37 + 11:14
24. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 29:42 + 11:19
25. Metelka Tomáš 6GC0800 ok99 hradec kralove 30:49 + 12:26
26. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 31:25 + 13:02
27. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 31:28 + 13:05
28. Tomanicová Stela CHA1051 OK Chrastava 31:59 + 13:36
29. Brňáková Dianka 43S0952 ŠK Sandberg Bratislava 32:20 + 13:57
30. Horst Ulla ALS ALS TV Alsbach 33:22 + 14:59
31. Horst Katja ALS ALS TV Alsbach 33:24 + 15:01
32. Jonášová Ema 43S0951 ŠK Sandberg Bratislava 33:39 + 15:16
33. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 33:43 + 15:20
34. Kušpálová Bára ROU0850 SKOB Roudnice nad Labem 33:55 + 15:32
35. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:57 + 15:34
36. Kutálek Jan TAP8301 KOB TRETRA Praha 34:01 + 15:38
37. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 34:19 + 15:56
37. Mácová Barbora 81C1050 Cirkus Čakovice 34:19 + 15:56
39. Fikar Matouš VRL1101 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:24 + 16:01
40. Pecka Matěj LLI0901 TJ Loko Liberec 34:32 + 16:09
41. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB TRETRA Praha 34:37 + 16:14
42. Uhlířová Maruška LBE TJ Lokomotiva Beroun 34:41 + 16:18
43. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 35:22 + 16:59
44. Karásek Vojtěch TUR0811 OOB TJ Turnov 36:24 + 18:01
45. Petriláková Amálie Rebeka 9EC0950 Pe3lacata team 37:59 + 19:36
46. Žemlová Magdalena KAM0950 SK Kamenice 38:14 + 19:51
47. Müllerová Kateřina VAM0750 OOB Vamberk 39:11 + 20:48
48. Gibbons Emily TUV SOK TJ Turnov 39:18 + 20:55
49. Hora Jan PGP0901 SK Praga 39:30 + 21:07
50. Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha 40:12 + 21:49
51. Kalinová Lisa EKP1150 VŠTJ Ekonom Praha 40:15 + 21:52
52. Kroupa Hana 71D0851 TU Dresden 40:43 + 22:20
53. Kroupa Vít 71D1000 TU Dresden 40:50 + 22:27
54. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Chemopetrol Litvínov 40:54 + 22:31
55. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 42:56 + 24:33
56. Stříteský Tomáš ZVS0801 TJ Zbrojovka Vsetín 43:55 + 25:32
57. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 43:57 + 25:34
58. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 44:44 + 26:21
59. Sklenářová Zuzana TUR0658 OOB TJ Turnov 46:26 + 28:03
60. Hudečková Stella OOP1150 TJ Opava 48:20 + 29:57
61. Bozděch Vojta PGP1000 SK Praga 50:02 + 31:39
62. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 51:31 + 33:08
63. van Dongen Tim DKP1000 Oddíl OB Kotlářka 55:44 + 37:21
64. Müller Karel HCE1000 TJ Sokol Hostivice 56:09 + 37:46
65. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 57:08 + 38:45
66. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 59:30 + 41:07
67. Kuchaříková Julie TUR0205 OOB TJ Turnov 59:42 + 41:19
68. Slámová Simona TUR1257 OOB TJ Turnov 60:32 + 42:09
69. Datel Adam DKL1100 KOB Kladno 67:36 + 49:13
70. Šeborová Kačka DKL0951 KOB Kladno 70:36 + 52:13
71. Kazda František TJ Sportcentrum Jičín 80:43 + 62:20
Škorpil Marek TJ Sportcentrum Jičín DISK
P
2.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 28:09
2. Christl Ivan Neregistrovaní 28:39 + 0:30
3. Mácova Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 32:21 + 4:12
4. Fikar Aleš VRL7101 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:11 + 9:02
5. Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 43:52 + 15:43
6. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 43:54 + 15:45
7. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 45:16 + 17:07
8. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:07 + 17:58
9. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:32 + 18:23
10. Chaloupka Stanislav CHC6703 K.O.B. Choceň 47:05 + 18:56
11. Švorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 48:07 + 19:58
12. Horká Soňa UOL7150 SK UP Olomouc 48:54 + 20:45
13. Hájková Lenka 8GC6250 HIPPO 51:15 + 23:06
14. Savelieva Natalia TUV7856 SOK TJ Turnov 51:35 + 23:26
15. Gombalova Martina 17S9950 Ekonom Banska Bystrica 52:07 + 23:58
16. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:11 + 24:02
17. Chabinová Jana SHK OK Slavia Hradec Králové 53:52 + 25:43
18. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 54:35 + 26:26
19. Beranová Kristína TZL8553 SKOB Zlín 54:57 + 26:48
20. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 57:10 + 29:01
21. Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:07 + 29:58
22. Rybář Oleg LTU7800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:31 + 34:22
23. Punčochářová Simona 4LC0050 Neregistrovaná - Punčochářová 62:36 + 34:27
24. Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava 63:13 + 35:04
25. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:20 + 35:11
26. Adamovský Michal VAM0000 OOB Vamberk 64:50 + 36:41
27. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 65:59 + 37:50
28. Haider Anna HSV Ried 67:10 + 39:01
29. Gibbons Jitka TUV SOK TJ Turnov 68:32 + 40:23
30. Bílková Pavlína ROU7756 SKOB Roudnice nad Labem 68:57 + 40:48
31. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 70:49 + 42:40
32. Hronová Katarína VSP7570 USK Praha 71:23 + 43:14
33. Štorová Anna ROU SKOB Roudnice nad Labem 75:46 + 47:37
34. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 75:48 + 47:39
35. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 76:23 + 48:14
36. Turečková Eva DKP9655 Oddíl OB Kotlářka 76:55 + 48:46
37. Kopecký Vojtěch USK Praha 79:26 + 51:17
38. Budská Ivana OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 80:57 + 52:48
39. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 86:29 + 58:20
40. Janasová Barbora PGP7152 SK Praga 89:59 + 61:50
41. Lisá Štěpánka 6YC0450 Neregistrovaní 93:39 + 65:30
Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Titzová Pavlína VSP7463 USK Praha DISK
Šinovská Kristýna ROU9351 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Lexa Lukáš VTA9301 vebr-sport DISK
Brachtlová Klára ZVO7151 OB SK Zvole DISK
T
3.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 44:24
2. Mairich Vít TJN7200 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:52 + 6:28
3. Přibyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 52:51 + 8:27
4. Kula Tadeáš VAM9700 OOB Vamberk 56:10 + 11:46
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:24 + 13:00
6. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 57:44 + 13:20
7. Přibylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 58:16 + 13:52
8. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:38 + 17:14
9. Míka Zdeněk TJN6700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:03 + 19:39
10. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 64:05 + 19:41
11. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 65:34 + 21:10
12. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:56 + 21:32
13. Hnátková Tereza 1YC9250 Tygříci 68:56 + 24:32
14. Holec Jakub 1YC9000 Tygříci 70:54 + 26:30
15. Drábková Zuzana VBM VSK Mendelu Brno 72:12 + 27:48
16. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:16 + 29:52
17. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:48 + 30:24
18. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:07 + 31:43
19. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 78:48 + 34:24
20. Stříteský Tomáš ZVS7401 TJ Zbrojovka Vsetín 79:31 + 35:07
21. Pavel Jiří TJN7100 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:14 + 36:50
22. Brňáková Martina 43S7752 ŠK Sandberg Bratislava 88:04 + 43:40
23. Brňák Štefan 43S7601 ŠK Sandberg Bratislava 88:05 + 43:41
24. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:42 + 46:18
25. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 91:13 + 46:49
26. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 92:19 + 47:55
27. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 100:49 + 56:25
28. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 108:29 + 64:05
29. Přibyl Adam LDC9100 KOB Děčín 212:48 + 168:24
Čechová Eliška OK Roztoky DISK
Petrilák Miroslav 9EC6600 Pe3lacata team DISK
Petriláková Petra 9EC7650 Pe3lacata team DISK
Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Gibbons Mark TUV SOK TJ Turnov DISK