Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mellanová Judita | TUV0559 | SOK TJ Turnov | 28:51 | ||
2. | Hájková Tereza | TUV0558 | SOK TJ Turnov | 32:34 | + 3:43 | |
3. | Benesová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 35:25 | + 6:34 | |
4. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 39:09 | + 10:18 | |
5. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:16 | + 16:25 | |
6. | Skalová Jolana | TJN0653 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:36 | + 22:45 | |
MS | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 36:03 | + 7:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 31:01 | ||
2. | Thynová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 31:29 | + 0:28 | |
3. | Kyselová Adéla | TUR0351 | OOB TJ Turnov | 35:35 | + 4:34 | |
4. | Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:06 | + 6:05 | |
5. | Pusová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:08 | + 8:07 | |
6. | Zejdlíková Eliska | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:19 | + 8:18 | |
7. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:16 | + 9:15 | |
8. | Podrábská Alzbeta | VLI0451 | Slavia Liberec orienteering | 41:12 | + 10:11 | |
9. | Procházková Katerina | SJC0351 | TJ Sportcentrum Jičín | 42:28 | + 11:27 | |
10. | Hrncírová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 43:07 | + 12:06 | |
11. | Cechmánková Anna | PVP0450 | VSS Přírodověda Praha | 43:28 | + 12:27 | |
12. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:58 | + 12:57 | |
13. | Tomanicová Sofie | CHA0450 | OK Chrastava | 45:27 | + 14:26 | |
14. | Marková Hana | LLI0450 | TJ Loko Liberec | 51:34 | + 20:33 | |
15. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | KOB Děčín | 55:19 | + 24:18 | |
16. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:37 | + 25:36 | |
17. | Gladisová Karolína | 88C0450 | Mango Shake | 63:27 | + 32:26 | |
18. | Nejedlová Josefína | LLI0350 | TJ Loko Liberec | 64:42 | + 33:41 | |
19. | Nosková Barbora | VSP0457 | USK Praha | 65:26 | + 34:25 | |
20. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 68:16 | + 37:15 | |
21. | Cabanová Tereza | FYD0450 | Jizerský klub OB Frýdlant | 71:16 | + 40:15 | |
22. | Kándlová Ema | DCE0351 | KOB Dobřichovice | 92:54 | + 61:53 | |
23. | Karpísková Katerina | LTP0450 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 96:10 | + 65:09 | |
24. | Veselá Pavla | TUV0351 | SOK TJ Turnov | 99:58 | + 68:57 | |
Mrkvicková Veronika | TJN0355 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | |||
Natálka Zanková | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Anna | SJC0153 | TJ Sportcentrum Jičín | 24:48 | ||
2. | Vejrazková Róza | SJC0151 | TJ Sportcentrum Jičín | 27:13 | + 2:25 | |
3. | Sklíbová Mísa | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:36 | + 4:48 | |
4. | Rydlová Adéla | TJN0151 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:25 | + 6:37 | |
5. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:27 | + 6:39 | |
6. | Matejková Barbora | SJC0156 | TJ Sportcentrum Jičín | 31:40 | + 6:52 | |
7. | Masínová Anna | TJN0152 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:31 | + 7:43 | |
8. | Rusá Vendula | DCE0150 | KOB Dobřichovice | 32:44 | + 7:56 | |
9. | Linková Lucie | TUR0251 | OOB TJ Turnov | 33:40 | + 8:52 | |
10. | Janku Anna | SJC0252 | TJ Sportcentrum Jičín | 35:31 | + 10:43 | |
11. | Nedomlelová Lucie | TJN0256 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:38 | + 10:50 | |
12. | Drzková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:41 | + 14:53 | |
13. | Ruzicková Vendula | CHA0252 | OK Chrastava | 41:48 | + 17:00 | |
14. | Lisková Adélka | CHA0254 | OK Chrastava | 42:10 | + 17:22 | |
15. | Mullerová Anicka | TUV0051 | SOK TJ Turnov | 43:45 | + 18:57 | |
16. | Hornychová Karolína | TJN0254 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:03 | + 24:15 | |
17. | Budská Anna | TJN0253 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:55 | + 25:07 | |
18. | Podrábská Marie | VLI0251 | Slavia Liberec orienteering | 50:51 | + 26:03 | |
19. | Baloghová Lída | TJN0150 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:20 | + 29:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 61:25 | 9498 | ||
2. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 61:59 | + 0:34 | 9414 | |
3. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | OOB TJ Turnov | 65:29 | + 4:04 | 8899 | |
4. | Rufferová Iva | TUR8354 | OOB TJ Turnov | 65:44 | + 4:19 | 8862 | |
5. | Nováková Tereza | DKP9751 | Oddíl OB Kotlářka | 66:50 | + 5:25 | 8700 | |
5. | Svobodná Sárka | DKP8850 | Oddíl OB Kotlářka | 66:50 | + 5:25 | 8700 | |
7. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 67:59 | + 6:34 | 8531 | |
8. | Procházková Marie | KAM9554 | SK Kamenice | 69:20 | + 7:55 | 8332 | |
9. | Novotná Barbora | SHK8658 | OK Slavia Hradec Králové | 69:37 | + 8:12 | 8290 | |
10. | Neradová Alena | LIT8551 | KOB Chemopetrol Litvínov | 70:37 | + 9:12 | 8143 | |
11. | Knapová Lenka | LPU9351 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:15 | + 9:50 | 8050 | |
12. | Kasková Katerina | CHA7850 | OK Chrastava | 71:24 | + 9:59 | 8028 | |
13. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | OK Slavia Hradec Králové | 72:12 | + 10:47 | 7910 | |
14. | Sticková Anna | LLI9651 | TJ Loko Liberec | 72:52 | + 11:27 | 7812 | |
15. | Hlubucková Kristyna | KAM9551 | SK Kamenice | 73:47 | + 12:22 | 7677 | |
15. | Procházková Klára | LPU9451 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:47 | + 12:22 | 7677 | |
17. | Kosárková Iva | AOP8152 | Přátelé orientačního běhu Opava | 74:08 | + 12:43 | 7625 | |
18. | Horáková Veronika | TUR8751 | OOB TJ Turnov | 74:22 | + 12:57 | 7591 | |
19. | Hirsová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 74:40 | + 13:15 | 7547 | |
19. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 74:40 | + 13:15 | 7547 | |
21. | Mateju Martina | PGP8556 | SK Praga | 77:24 | + 15:59 | 7144 | |
22. | Kamererová Valerie | KAM9452 | SK Kamenice | 77:25 | + 16:00 | 7142 | |
23. | Kozinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 77:41 | + 16:16 | 7103 | |
24. | Novotná Klára | PHK9751 | OK 99 Hradec Králové | 78:43 | + 17:18 | 6951 | |
25. | Dlouhá Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 78:50 | + 17:25 | 6933 | |
26. | Drobníková Markéta | TAP8463 | KOB TRETRA Praha | 80:16 | + 18:51 | 6722 | |
27. | Kochová Nikola | TUR9358 | OOB TJ Turnov | 80:50 | + 19:25 | 6639 | |
28. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 82:24 | + 20:59 | 6408 | |
29. | Neumannová Katerina | PVP9250 | VSS Přírodověda Praha | 83:50 | + 22:25 | 6197 | |
30. | Svobodová Lenka | PHK9551 | OK 99 Hradec Králové | 86:01 | + 24:36 | 5876 | |
31. | Kostálová Petra | DKP8256 | Oddíl OB Kotlářka | 86:10 | + 24:45 | 5854 | |
32. | Kozinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 86:57 | + 25:32 | 5738 | |
33. | Kozinová Anna | PGP9350 | SK Praga | 88:08 | + 26:43 | 5564 | |
34. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 89:23 | + 27:58 | 5380 | |
35. | Dundrová Lucie | TUR8951 | OOB TJ Turnov | 90:33 | + 29:08 | 5208 | |
36. | Izydorczyk Urszula | 88P9650 | MKS Jelenia Góra | 90:47 | + 29:22 | ||
37. | Zamazalová Katerina | TAP9053 | KOB TRETRA Praha | 90:51 | + 29:26 | 5164 | |
38. | Nováková Katerina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 92:54 | + 31:29 | 4862 | |
39. | Hrobarová Lenka | TJN7754 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 93:33 | + 32:08 | 4766 | |
40. | Masopustová Elis | PGP8656 | SK Praga | 94:35 | + 33:10 | 4614 | |
41. | Bolechová Anezka | LPU9051 | OK Lokomotiva Pardubice | 96:36 | + 35:11 | 4317 | |
42. | Rusá Sárka | KAM9157 | SK Kamenice | 99:05 | + 37:40 | 3952 | |
43. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | SOBSA | 103:56 | + 42:31 | 3238 | |
44. | Horová Klára | PGP8455 | SK Praga | 111:48 | + 50:23 | 2079 | |
45. | Jarosová Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 112:58 | + 51:33 | 1908 | |
Kosová Stepánka | LPU9460 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Miettinen Tiia | 36F9150 | MS Parma | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokolárová Sárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 51:05 | 7655 | ||
2. | Mrázková Romana | SJC8351 | TJ Sportcentrum Jičín | 51:18 | + 0:13 | 7623 | |
3. | Volfová Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 51:28 | + 0:23 | 7598 | |
4. | Burdová Adéla | BOR9161 | OK Jiskra Nový Bor | 51:43 | + 0:38 | 7561 | |
5. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 52:28 | + 1:23 | 7450 | |
6. | Skyvová Kristyna | STE7054 | SK SKI-OB Šternberk | 55:29 | + 4:24 | 7001 | |
7. | Klimplová Lenka | LPU7951 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:24 | + 6:19 | 6716 | |
8. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:34 | + 6:29 | 6691 | |
9. | Soukupová Lucie | SJC8951 | TJ Sportcentrum Jičín | 57:35 | + 6:30 | 6689 | |
10. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | OK Chrastava | 57:53 | + 6:48 | 6644 | |
11. | Foglarová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 58:02 | + 6:57 | 6622 | |
12. | Svíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:10 | + 7:05 | 6602 | |
13. | Kubátová Zuzka | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 58:43 | + 7:38 | 6520 | |
14. | Sedlácková Martina | TUR7959 | OOB TJ Turnov | 58:55 | + 7:50 | 6491 | |
15. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 59:58 | + 8:53 | 6334 | |
16. | Juracková Jana | LPU6051 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:55 | + 9:50 | 6193 | |
17. | Prchalová Ivana | SMR8754 | SK SNS Smržovka | 61:26 | + 10:21 | 6116 | |
18. | Westin Kjersti | PGP9255 | SK Praga | 61:30 | + 10:25 | 6106 | |
19. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | OK Sparta Praha | 63:03 | + 11:58 | 5876 | |
20. | Matousová Katerina | VRL9955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:15 | + 12:10 | 5846 | |
21. | Jancová Jana | VRB9450 | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 63:41 | + 12:36 | 5782 | |
22. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 63:56 | + 12:51 | 5745 | |
23. | Kalenská Dominika | STH9958 | SK Studenec | 63:59 | + 12:54 | 5737 | |
24. | Vokurková Marta | TJN7950 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 65:13 | + 14:08 | 5554 | |
25. | Mrázová Pavla | AOP9350 | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:21 | + 14:16 | 5534 | |
26. | Jezková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 65:38 | + 14:33 | 5492 | |
27. | Mrskocová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:38 | + 16:33 | 5194 | |
28. | Balcarová Barbora | LLI9751 | TJ Loko Liberec | 68:23 | + 17:18 | 5083 | |
29. | Zrníková Adéla | OSN0099 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 69:13 | + 18:08 | 4959 | |
30. | Sirucková Daniela | 73C7650 | xxx | 69:30 | + 18:25 | ||
31. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 69:43 | + 18:38 | 4885 | |
32. | Fürstová Anna | LLI9854 | TJ Loko Liberec | 70:05 | + 19:00 | 4830 | |
33. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:15 | + 19:10 | 4805 | |
34. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | TJ Loko Liberec | 71:00 | + 19:55 | 4694 | |
35. | Bozdechová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 73:50 | + 22:45 | 4273 | |
36. | Lostáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 73:52 | + 22:47 | 4268 | |
37. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 73:54 | + 22:49 | 4263 | |
38. | Krpatová Klára | TJN9353 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 74:34 | + 23:29 | 4163 | |
39. | Matejková Hana | DKP8954 | Oddíl OB Kotlářka | 74:47 | + 23:42 | 4131 | |
40. | Wagner Sophie | 22D9110 | SG Zittau Süd | 75:05 | + 24:00 | ||
41. | Radana Kavková | PVP9999 | VSS Přírodověda Praha | 75:49 | + 24:44 | ||
42. | Fejková Marcela | SJC7751 | TJ Sportcentrum Jičín | 77:13 | + 26:08 | 3769 | |
43. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 79:10 | + 28:05 | 3479 | |
44. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 79:54 | + 28:49 | 3370 | |
45. | Hanusová Michaela | TUR9554 | OOB TJ Turnov | 81:20 | + 30:15 | 3157 | |
46. | Krausová Barbora | TJP9150 | TJ Sokol Troja | 83:04 | + 31:59 | 2900 | |
47. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | TJ Sportcentrum Jičín | 84:00 | + 32:55 | 2761 | |
48. | Nováková Anezka | AOV9251 | OOB TJ Baník Ostrava | 87:15 | + 36:10 | 2278 | |
49. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 87:39 | + 36:34 | 2218 | |
50. | Pohoralá Anna | ROU9954 | SKOB Roudnice nad Labem | 94:16 | + 43:11 | 1234 | |
51. | Stará Tereza | VRL0051 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 104:43 | + 53:38 | 0 | |
52. | Jezková Regina | PGP6352 | SK Praga | 115:16 | + 64:11 | 0 | |
53. | Marecková Edita | NER | 122:08 | + 71:03 | |||
Kofrová Michaela | 88C9050 | Mango Shake | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eliska Sieglová | PGP9954 | SK Praga | 35:11 | 5086 | ||
2. | Thynová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 36:24 | + 1:13 | 4932 | |
3. | Kosková Anicka | LLI9550 | TJ Loko Liberec | 41:23 | + 6:12 | 4300 | |
4. | Tesarová Anna | SCP8257 | OK Sparta Praha | 41:29 | + 6:18 | 4287 | |
5. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | Slavia Liberec orienteering | 41:38 | + 6:27 | 4268 | |
6. | Brozová Aneta | TUR9453 | OOB TJ Turnov | 41:49 | + 6:38 | 4245 | |
7. | Lennerová Hana | LPU8952 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:26 | + 7:15 | 4167 | |
8. | Poloprutská Klára | VLI9750 | Slavia Liberec orienteering | 42:34 | + 7:23 | 4150 | |
9. | Tomesová Daniela | SJC8451 | TJ Sportcentrum Jičín | 44:21 | + 9:10 | 3924 | |
10. | Hanusová Zdena | SJC7253 | TJ Sportcentrum Jičín | 45:18 | + 10:07 | 3804 | |
11. | Hájková Anna | TUR0051 | OOB TJ Turnov | 45:44 | + 10:33 | 3749 | |
12. | Ondrejová Dita Terezie | SHK8550 | OK Slavia Hradec Králové | 45:54 | + 10:43 | 3728 | |
13. | Pipková Tána | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:55 | + 10:44 | 3726 | |
14. | Kasparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:40 | + 11:29 | 3630 | |
15. | Streglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:47 | + 11:36 | 3616 | |
16. | Thorová Markéta | TUR9952 | OOB TJ Turnov | 46:52 | + 11:41 | 3605 | |
17. | Kosková Vlasta | LLI6351 | TJ Loko Liberec | 47:05 | + 11:54 | 3578 | |
18. | Spicarová Michaela | SJC8754 | TJ Sportcentrum Jičín | 47:48 | + 12:37 | 3487 | |
19. | Stulíková Barbora | SHK8552 | OK Slavia Hradec Králové | 48:14 | + 13:03 | 3432 | |
20. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | TJ Sportcentrum Jičín | 48:44 | + 13:33 | 3369 | |
21. | Hrncírová Magda | STH0051 | SK Studenec | 48:53 | + 13:42 | 3350 | |
22. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 49:51 | + 14:40 | 3227 | |
23. | Hancová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:52 | + 14:41 | 3225 | |
24. | Zejdlíková Karolína | LTP9950 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 50:18 | + 15:07 | 3170 | |
25. | Drzková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:56 | + 15:45 | 3090 | |
26. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:36 | + 16:25 | 3005 | |
27. | Janku Radka | SJC7353 | TJ Sportcentrum Jičín | 52:29 | + 17:18 | 2893 | |
28. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 52:36 | + 17:25 | 2878 | |
29. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:47 | + 18:36 | 2729 | |
30. | Pustaiová Romana | TJN6851 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:27 | + 19:16 | 2644 | |
31. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:41 | + 19:30 | 2614 | |
32. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:12 | + 21:01 | 2422 | |
33. | Novotná Jirina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:43 | + 23:32 | 2103 | |
34. | Kalenská Katerina | STH7351 | SK Studenec | 59:16 | + 24:05 | 2034 | |
35. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 60:08 | + 24:57 | 1924 | |
36. | Kyselová Nela | ROU9951 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:50 | + 25:39 | 1835 | |
37. | Lisková Hana | KPY9951 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 61:04 | + 25:53 | 1805 | |
38. | Pilná Libuse | VRL7153 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:59 | + 26:48 | 1689 | |
39. | Vydrová Markéta | PEN8950 | OK RECO Sport | 63:06 | + 27:55 | 1548 | |
40. | Wanková Dita | VRL7151 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:51 | + 29:40 | 1326 | |
41. | Zuchová Daniela | TJN9750 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 65:07 | + 29:56 | 1292 | |
42. | Hrncírová Lenka | STH7251 | SK Studenec | 65:50 | + 30:39 | 1201 | |
43. | Nosková Pavla | VSP7261 | USK Praha | 67:19 | + 32:08 | 1013 | |
44. | Kopecká Johana | VSP9950 | USK Praha | 68:14 | + 33:03 | 897 | |
45. | Alblová Lucie | LME7555 | SK Los Mělník | 68:31 | + 33:20 | 861 | |
46. | Vejrostová Lenka | KPY8853 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 72:58 | + 37:47 | 297 | |
47. | Müllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 74:11 | + 39:00 | 143 | |
48. | Matousová Petra | VRL7154 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:07 | + 42:56 | 0 | |
49. | Katerina Skarková | PGP | SK Praga | 79:14 | + 44:03 | ||
50. | Penicková Martina | TJN0052 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 82:35 | + 47:24 | 0 | |
51. | Sebková Jana | DKP9250 | Oddíl OB Kotlářka | 83:33 | + 48:22 | 0 | |
52. | Piwko Gabiela | 88P0050 | MKS Jelenia Góra | 92:06 | + 56:55 | ||
53. | Svátková Anna | SLP9951 | OOB Slavia Praha | 92:07 | + 56:56 | 0 | |
54. | Stará Petra | VRL7354 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 96:38 | + 61:27 | 0 | |
Svihovská Eva | SJC8352 | TJ Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | |||
MS | Jezek Zdenek | JIL | OK Jilemnice | 42:25 | + 7:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skorpilová Jana | SJC7451 | TJ Sportcentrum Jičín | 60:11 | ||
2. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 60:55 | + 0:44 | |
3. | Malá Vera | JIL7752 | OK Jilemnice | 61:11 | + 1:00 | |
4. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | OK Slavia Hradec Králové | 65:02 | + 4:51 | |
5. | Folprechtová Katerina | TUV7499 | SOK TJ Turnov | 66:19 | + 6:08 | |
6. | Mestková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 68:39 | + 8:28 | |
7. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 71:50 | + 11:39 | |
8. | Sklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 74:15 | + 14:04 | |
9. | Novotná Jana | VLI7350 | Slavia Liberec orienteering | 75:47 | + 15:36 | |
10. | Marková Jana | LLI7152 | TJ Loko Liberec | 78:47 | + 18:36 | |
10. | Dolejsí Lenka | STB7499 | TJ Stadion Nový Bor | 78:47 | + 18:36 | |
12. | Izáková Ivana | EKP7453 | VŠTJ Ekonom Praha | 79:18 | + 19:07 | |
13. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Chemopetrol Litvínov | 79:49 | + 19:38 | |
14. | Karlová Katerina | JIL7553 | OK Jilemnice | 81:45 | + 21:34 | |
15. | Kroniková Jana | SHK7350 | OK Slavia Hradec Králové | 83:36 | + 23:25 | |
16. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 87:36 | + 27:25 | |
17. | Dítkova Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 87:50 | + 27:39 | |
18. | Ctrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 91:17 | + 31:06 | |
19. | Jezková Romana | JIL7552 | OK Jilemnice | 94:32 | + 34:21 | |
20. | Ida Balusková | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 102:44 | + 42:33 | |
21. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 109:36 | + 49:25 | |
22. | Haková Magda | PGP7651 | SK Praga | 110:54 | + 50:43 | |
23. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 112:32 | + 52:21 | |
24. | Pannová Vendula | AOP7750 | Přátelé orientačního běhu Opava | 119:31 | + 59:20 | |
25. | Sitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 129:14 | + 69:03 | |
Hoetzelová Zuzana | JEN7754 | OB Jenišovice | DISK | |||
Pohoralá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 42:44 | ||
2. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 48:51 | + 6:07 | |
3. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSS Přírodověda Praha | 49:45 | + 7:01 | |
4. | Benesová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 52:12 | + 9:28 | |
5. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 53:05 | + 10:21 | |
6. | Müllerová Zorka | VAM6767 | OOB Vamberk | 53:25 | + 10:41 | |
7. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 53:28 | + 10:44 | |
8. | Rydlová Magda | TJN6850 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 53:38 | + 10:54 | |
9. | Linková Iva | TUR6850 | OOB TJ Turnov | 54:15 | + 11:31 | |
10. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 55:35 | + 12:51 | |
11. | Benesová Iva | SJC6151 | TJ Sportcentrum Jičín | 56:02 | + 13:18 | |
12. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 56:29 | + 13:45 | |
13. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 56:32 | + 13:48 | |
14. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 57:40 | + 14:56 | |
15. | Zuzánková Ruzena | TJN6051 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 58:20 | + 15:36 | |
16. | Zalabová Martina | SJC6657 | TJ Sportcentrum Jičín | 59:13 | + 16:29 | |
17. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Sokol Hostivice | 60:55 | + 18:11 | |
18. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | USK Praha | 61:00 | + 18:16 | |
19. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:41 | + 18:57 | |
20. | Procházková Miluse | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 62:50 | + 20:06 | |
21. | Gorcicová Ivana | CHA6550 | OK Chrastava | 63:08 | + 20:24 | |
22. | Picková Helena | TJN6952 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:38 | + 20:54 | |
23. | Jermanová Eva | TJN6150 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:50 | + 21:06 | |
24. | Wagner Martina | 22D6404 | SG Zittau Süd | 64:12 | + 21:28 | |
25. | Nováková Marie | OKP6953 | SK OK 24 Praha | 65:40 | + 22:56 | |
26. | Fürstová Katka | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 66:27 | + 23:43 | |
27. | Poloscuková Monika | SMB6551 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 66:42 | + 23:58 | |
28. | Thynová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 70:15 | + 27:31 | |
29. | Klasková Katerina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 70:33 | + 27:49 | |
30. | Burdová Simona | LDC6851 | KOB Děčín | 71:40 | + 28:56 | |
31. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB TRETRA Praha | 72:01 | + 29:17 | |
32. | Hlavatá Pavla | 45X7050 | PAT Praha | 72:11 | + 29:27 | |
33. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 75:20 | + 32:36 | |
34. | Zdimerová Monika | LME6950 | SK Los Mělník | 76:14 | + 33:30 | |
35. | Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | 76:41 | + 33:57 | |
36. | Veljaciková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 78:38 | + 35:54 | |
37. | Perinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 78:40 | + 35:56 | |
38. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Sokol Hostivice | 87:39 | + 44:55 | |
39. | Kyselová Jana | ROU7050 | SKOB Roudnice nad Labem | 88:11 | + 45:27 | |
40. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 89:25 | + 46:41 | |
41. | Sebková Helena | DKP6751 | Oddíl OB Kotlářka | 93:19 | + 50:35 | |
42. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | 104:33 | + 61:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Saffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 47:51 | ||
2. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 53:29 | + 5:38 | |
3. | Kalibánová Jirina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 54:08 | + 6:17 | |
4. | Omová Jana | TUR5150 | OOB TJ Turnov | 54:17 | + 6:26 | |
5. | Korejcíková Dáda | LLI5550 | TJ Loko Liberec | 55:00 | + 7:09 | |
6. | Bradnová Vera | CHA5550 | OK Chrastava | 55:19 | + 7:28 | |
7. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 55:50 | + 7:59 | |
8. | Strossová Jirina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 56:25 | + 8:34 | |
9. | Konopácová Jana | TUR5650 | OOB TJ Turnov | 56:53 | + 9:02 | |
10. | Kadavá Eva | CHA5750 | OK Chrastava | 58:43 | + 10:52 | |
11. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 59:34 | + 11:43 | |
12. | Sevcíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 61:05 | + 13:14 | |
13. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 62:27 | + 14:36 | |
14. | Lukavcová Lenka | TJN5452 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:34 | + 23:43 | |
15. | Matousková Marie | LJN5550 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 76:28 | + 28:37 | |
16. | Malá Jitka | KAS5451 | KOB Kamenický Šenov | 76:37 | + 28:46 | |
17. | Kadecková Jana | JEN5651 | OB Jenišovice | 77:20 | + 29:29 | |
18. | Zavadilová Nada | SCP5450 | OK Sparta Praha | 79:02 | + 31:11 | |
19. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 105:02 | + 57:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 42:38 | ||
2. | Strojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 50:37 | + 7:59 | |
3. | Pospísilová Jana | LDC4451 | KOB Děčín | 51:56 | + 9:18 | |
4. | Krausová Marie | LLI4451 | TJ Loko Liberec | 53:01 | + 10:23 | |
5. | Dvoráková Ladislava | PGP4451 | SK Praga | 53:14 | + 10:36 | |
6. | Kasková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 53:41 | + 11:03 | |
7. | Nejezchlebová Vera | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 60:12 | + 17:34 | |
8. | Rysavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 61:50 | + 19:12 | |
9. | Kutácková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:14 | + 20:36 | |
10. | Hankovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 65:19 | + 22:41 | |
11. | Folprechtová Marie | TUR4250 | OOB TJ Turnov | 74:39 | + 32:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rokos Marek | TJN0500 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 21:53 | ||
2. | Milota Jakub | KAM0503 | SK Kamenice | 23:00 | + 1:07 | |
3. | Hoetzel Hugo | JEN0503 | OB Jenišovice | 23:50 | + 1:57 | |
4. | Vesely Václav | TUV0601 | SOK TJ Turnov | 23:58 | + 2:05 | |
5. | Tomásek Prokop | TUV0701 | SOK TJ Turnov | 25:39 | + 3:46 | |
6. | Maly Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 25:46 | + 3:53 | |
7. | Mencl Josef | VSP0602 | USK Praha | 26:03 | + 4:10 | |
8. | Janku Stepán | SJC0501 | TJ Sportcentrum Jičín | 26:10 | + 4:17 | |
9. | Kucera Filip | CHA0501 | OK Chrastava | 26:23 | + 4:30 | |
10. | Dejnozka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 27:38 | + 5:45 | |
11. | Cechmánek Václav | PVP0600 | VSS Přírodověda Praha | 29:53 | + 8:00 | |
12. | Zrník Tomás | OSN0606 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:04 | + 8:11 | |
13. | Hermánek Petr | TUR0500 | OOB TJ Turnov | 35:05 | + 13:12 | |
14. | Klust Jan | CHA0702 | OK Chrastava | 36:03 | + 14:10 | |
15. | Míka Bertík | TJN0601 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:11 | + 14:18 | |
16. | Kándl Matej | DCE0500 | KOB Dobřichovice | 47:33 | + 25:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prusa Dominik | VSP0406 | USK Praha | 26:31 | ||
2. | Tkác Matej | TJN0401 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:59 | + 0:28 | |
3. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 28:52 | + 2:21 | |
4. | Tichy Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 28:57 | + 2:26 | |
5. | Maly Evzen ml. | JIL0301 | OK Jilemnice | 29:13 | + 2:42 | |
6. | Dejnozka Vojtech | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:58 | + 5:27 | |
7. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:08 | + 9:37 | |
8. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:24 | + 10:53 | |
9. | Baldrian Tomás | VSP0405 | USK Praha | 37:39 | + 11:08 | |
10. | Rind Matyás | LLI0400 | TJ Loko Liberec | 37:45 | + 11:14 | |
11. | Zakouril Matyás | VSP0400 | USK Praha | 38:09 | + 11:38 | |
12. | Dohnálek Tomás | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 39:26 | + 12:55 | |
13. | Mellan Jonás | TUV0308 | SOK TJ Turnov | 40:58 | + 14:27 | |
14. | Tuma Simon | TAP0400 | KOB TRETRA Praha | 43:17 | + 16:46 | |
15. | Nosek Daniel | VSP0409 | USK Praha | 43:26 | + 16:55 | |
16. | Zaboril Ondrej | JEN0401 | OB Jenišovice | 43:35 | + 17:04 | |
17. | Hejna Hynek | LLI0300 | TJ Loko Liberec | 44:04 | + 17:33 | |
18. | Novotny Jaromír | VLI0300 | Slavia Liberec orienteering | 44:08 | + 17:37 | |
19. | Bicík Stepán | TUV0405 | SOK TJ Turnov | 46:07 | + 19:36 | |
20. | Stichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:55 | + 21:24 | |
21. | Rehor Vojta | TJN0303 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:41 | + 22:10 | |
22. | Bolehovsky Daniel | EKP0508 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:49 | + 22:18 | |
23. | Kabát Martin | EKP0412 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:13 | + 26:42 | |
24. | Pavlík Matej | LIT0401 | KOB Chemopetrol Litvínov | 57:49 | + 31:18 | |
25. | Hejna Viktor | VSP0408 | USK Praha | 65:23 | + 38:52 | |
26. | Tesar Zdenek | SJC0401 | TJ Sportcentrum Jičín | 66:47 | + 40:16 | |
27. | Hejna Igor | VSP0407 | USK Praha | 92:47 | + 66:16 | |
Izák Daniel | EKP0400 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Ruzicka Jan | VLI0303 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adamec Martin | TJN0106 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:40 | ||
2. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 32:49 | + 1:09 | |
3. | Smol David | DOK0100 | OK Doksy | 34:07 | + 2:27 | |
4. | Richtr Lukás | VPM0204 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 35:37 | + 3:57 | |
5. | Bíly Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:59 | + 5:19 | |
6. | Matyás Siegl | PGP0104 | SK Praga | 38:18 | + 6:38 | |
7. | Zalaba Tomás | SJC0101 | TJ Sportcentrum Jičín | 38:42 | + 7:02 | |
8. | Budsky Ondrej | TJN0105 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:46 | + 7:06 | |
9. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 40:03 | + 8:23 | |
10. | Tuma Matej | SJC0202 | TJ Sportcentrum Jičín | 40:09 | + 8:29 | |
11. | Muller Ondra | TUV0214 | SOK TJ Turnov | 42:21 | + 10:41 | |
11. | Mrskoc Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:21 | + 10:41 | |
13. | Pipek Ondrej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:51 | + 11:11 | |
14. | Sedlácek Filip | TJN0110 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 43:17 | + 11:37 | |
15. | Forst Antonín | MFP0101 | VŠSK MFF UK Praha | 43:57 | + 12:17 | |
16. | Ruta Matyás | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:19 | + 12:39 | |
17. | Prusa Krystof | VSP0102 | USK Praha | 44:41 | + 13:01 | |
18. | Kruk Wojciech | 88P0100 | MKS Jelenia Góra | 45:36 | + 13:56 | |
19. | Bolehovsky Michal | EKP0200 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:40 | + 15:00 | |
20. | Puchalsky Jan | VSP0101 | USK Praha | 46:58 | + 15:18 | |
21. | Rokos Michal | TJN0107 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:59 | + 16:19 | |
22. | Mühlbach Ales | STH0104 | SK Studenec | 48:58 | + 17:18 | |
23. | Jirman Filip | TUV0212 | SOK TJ Turnov | 50:27 | + 18:47 | |
24. | Hájek Krystof | TUV0203 | SOK TJ Turnov | 51:32 | + 19:52 | |
25. | Kozina Stepán | PGP0300 | SK Praga | 51:45 | + 20:05 | |
26. | Klaska Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 54:28 | + 22:48 | |
27. | Pohoraly Hugo | ROU0103 | SKOB Roudnice nad Labem | 54:40 | + 23:00 | |
28. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:25 | + 25:45 | |
29. | Hallman Marek | TUV0204 | SOK TJ Turnov | 62:10 | + 30:30 | |
30. | Melisík Martin | TAP0200 | KOB TRETRA Praha | 62:43 | + 31:03 | |
31. | Krampera Tomás | VRL0103 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:35 | + 41:55 | |
Jezek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykodym Milos | ZBM9005 | SK Žabovřesky Brno | 64:41 | 9885 | ||
2. | Dlabaja Tomás | TUR8303 | OOB TJ Turnov | 69:11 | + 4:30 | 9257 | |
3. | Horák Patrik | TUR9502 | OOB TJ Turnov | 69:28 | + 4:47 | 9218 | |
4. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:10 | + 6:29 | 8981 | |
5. | Istolahti Tuomo | 31F8900 | Finland - non registered | 71:14 | + 6:33 | ||
6. | Navrátil Boris | AOP9202 | Přátelé orientačního běhu Opava | 71:47 | + 7:06 | 8895 | |
7. | Benes Jan | SJC8703 | TJ Sportcentrum Jičín | 71:55 | + 7:14 | 8876 | |
8. | Horácek Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 72:49 | + 8:08 | 8750 | |
9. | Kettner Vojtech | KAM9601 | SK Kamenice | 73:44 | + 9:03 | 8623 | |
10. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 74:06 | + 9:25 | 8571 | |
11. | Sabatka Zdenek | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 74:36 | + 9:55 | 8502 | |
12. | Mrázek Jan | SJC8102 | TJ Sportcentrum Jičín | 75:01 | + 10:20 | 8444 | |
13. | Lusticky Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 75:06 | + 10:25 | 8432 | |
14. | Fürst Matous | LLI9603 | TJ Loko Liberec | 75:13 | + 10:32 | 8416 | |
15. | Semík Ondrej | KAM9401 | SK Kamenice | 75:33 | + 10:52 | 8369 | |
16. | Wolf Filip | TUR9701 | OOB TJ Turnov | 75:34 | + 10:53 | 8367 | |
17. | Kettner Lukás | KAM9403 | SK Kamenice | 75:55 | + 11:14 | 8318 | |
18. | Maciej Hewelt | 63P9999 | UKS Azymut 45 Gdynia | 76:57 | + 12:16 | ||
19. | Kozák Petr | KAM6501 | SK Kamenice | 77:24 | + 12:43 | 8111 | |
20. | Masata Matej | PHK9601 | OK 99 Hradec Králové | 77:41 | + 13:00 | 8072 | |
21. | Kosárek Pavel | AOP7102 | Přátelé orientačního běhu Opava | 77:58 | + 13:17 | 8032 | |
22. | Mateju Michal | VLI7702 | Slavia Liberec orienteering | 78:03 | + 13:22 | 8020 | |
23. | Rusy Tomás | KAM9301 | SK Kamenice | 78:45 | + 14:04 | 7923 | |
24. | Kazda Ondrej | SJC8202 | TJ Sportcentrum Jičín | 79:04 | + 14:23 | 7879 | |
25. | Mateju Lubos | PGP7601 | SK Praga | 79:40 | + 14:59 | 7795 | |
26. | Cech Jan | SJI9601 | OK Jihlava | 80:12 | + 15:31 | 7721 | |
27. | Holas Ondrej | TUR8501 | OOB TJ Turnov | 81:02 | + 16:21 | 7604 | |
28. | Kobr Tomás | VLI8901 | Slavia Liberec orienteering | 81:10 | + 16:29 | 7586 | |
29. | Cahel Marek | LCE8803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 81:14 | + 16:33 | 7577 | |
30. | Netuka Vojtech | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 81:39 | + 16:58 | 7518 | |
31. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 81:41 | + 17:00 | 7514 | |
32. | Nyvlt Martin | DKP8200 | Oddíl OB Kotlářka | 82:54 | + 18:13 | 7344 | |
33. | Kostejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 85:23 | + 20:42 | 6998 | |
34. | Paclík Roman | SHK7801 | OK Slavia Hradec Králové | 85:48 | + 21:07 | 6940 | |
35. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 86:38 | + 21:57 | 6823 | |
36. | Pasek Frantisek | KAM7600 | SK Kamenice | 86:58 | + 22:17 | 6777 | |
37. | Hora Vojtech | PGP8301 | SK Praga | 87:02 | + 22:21 | 6768 | |
38. | Pavlovec Jan | BOR9503 | OK Jiskra Nový Bor | 87:14 | + 22:33 | 6740 | |
39. | Pospísil Ondrej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 88:22 | + 23:41 | 6582 | |
40. | Glonek Jakub | AOP9602 | Přátelé orientačního běhu Opava | 88:44 | + 24:03 | 6530 | |
41. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 89:00 | + 24:19 | 6493 | |
42. | Zajíc Vítezslav | TAP8610 | KOB TRETRA Praha | 89:10 | + 24:29 | 6470 | |
43. | Svihovsky Jaromír | SJC8005 | TJ Sportcentrum Jičín | 89:54 | + 25:13 | 6368 | |
44. | Masata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 92:39 | + 27:58 | 5984 | |
45. | Lenner Miroslav | LPU8605 | OK Lokomotiva Pardubice | 92:43 | + 28:02 | 5975 | |
46. | Sabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 93:16 | + 28:35 | 5898 | |
47. | Weiner Jakub | SHK7911 | OK Slavia Hradec Králové | 94:00 | + 29:19 | 5796 | |
48. | Neumann Vojtech | PVP9400 | VSS Přírodověda Praha | 94:43 | + 30:02 | 5696 | |
49. | Semerád Antonín | DKP9801 | Oddíl OB Kotlářka | 101:42 | + 37:01 | 4722 | |
50. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 106:49 | + 42:08 | 4008 | |
51. | Zrník Tomás | OSN7118 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 114:55 | + 50:14 | 2879 | |
52. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 148:36 | + 83:55 | 0 | |
Mudrák Stepán | LCE9601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | |||
Zakouril Vít | TUR9301 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Wanek Adam | LPU9505 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Smol Marcel | DOK7300 | OK Doksy | DISK | 0 | |||
Kopecky Tomás | TUR | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oma Jakub | TUR8002 | OOB TJ Turnov | 56:29 | 7820 | ||
2. | Antos Filip | NPA8001 | SK LOB Nová Paka | 64:56 | + 8:27 | 6857 | |
3. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 66:13 | + 9:44 | 6710 | |
4. | Kríz Libor | LPU7804 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:55 | + 10:26 | 6630 | |
5. | Vrabec Ondrej | SCP8303 | OK Sparta Praha | 69:15 | + 12:46 | 6365 | |
6. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 70:06 | + 13:37 | 6268 | |
7. | Zlámal David | SJC9603 | TJ Sportcentrum Jičín | 70:21 | + 13:52 | 6239 | |
8. | Janecek Mirek | TJN9804 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:29 | + 14:00 | 6224 | |
9. | Cechlovsky Jan | CHA9300 | OK Chrastava | 70:49 | + 14:20 | 6186 | |
10. | Lestínsky Tomás | DOB7801 | KOB Dobruška | 71:12 | + 14:43 | 6142 | |
11. | Burda Matej | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 72:27 | + 15:58 | 6000 | |
12. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 73:10 | + 16:41 | 5918 | |
13. | Skyva Petr | STE6501 | SK SKI-OB Šternberk | 73:21 | + 16:52 | 5897 | |
14. | Polák Jaroslav | CHA7500 | OK Chrastava | 73:45 | + 17:16 | 5852 | |
15. | Picek Jan | TJN9101 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 74:49 | + 18:20 | 5730 | |
16. | Vokurka Jan | TJN7501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 79:33 | + 23:04 | 5191 | |
17. | Balogh Jan | TJN7500 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 80:13 | + 23:44 | 5115 | |
18. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Chemopetrol Litvínov | 80:30 | + 24:01 | 5082 | |
19. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 81:46 | + 25:17 | 4938 | |
20. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 82:13 | + 25:44 | 4887 | |
21. | Silhavy Jakub | LPM8500 | OK Lokomotiva Plzeň | 82:18 | + 25:49 | 4877 | |
22. | Klaska Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 83:13 | + 26:44 | 4773 | |
23. | Hladík Frantisek | STH9203 | SK Studenec | 84:33 | + 28:04 | 4621 | |
24. | Neumann Tomás | PVP8900 | VSS Přírodověda Praha | 88:47 | + 32:18 | 4138 | |
25. | Mrkvicka Jirí | TJN7101 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 89:44 | + 33:15 | 4030 | |
26. | Kutílek Jakub | LPU8609 | OK Lokomotiva Pardubice | 92:10 | + 35:41 | 3752 | |
27. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 92:28 | + 35:59 | 3718 | |
28. | Nejman Stanislav | TUR9500 | OOB TJ Turnov | 93:13 | + 36:44 | 3633 | |
29. | Sedlák Radek | SRK7503 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 93:16 | + 36:47 | 3627 | |
30. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 100:46 | + 44:17 | 2772 | |
31. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | Oddíl OB Kotlářka | 107:48 | + 51:19 | 1971 | |
32. | Egert Michal | NER | 109:24 | + 52:55 | |||
33. | Gregoriades Zdenek | MKP5400 | SK Meteor Kačerov Praha | 114:56 | + 58:27 | 1158 | |
Drzka Stepán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Severyn Otto | 4ZC7400 | HO Komorní výtah | DISK | ||||
Novotny Tomás | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Jirku Roman | SJI8309 | OK Jihlava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bendák Jan | PHK9800 | OK 99 Hradec Králové | 47:14 | 6610 | ||
2. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:21 | + 3:07 | 6237 | |
3. | Poloprutsky Tomás | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | 56:14 | + 9:00 | 5534 | |
4. | Novák Libor | OKP9100 | SK OK 24 Praha | 56:52 | + 9:38 | 5458 | |
5. | Stregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:08 | + 9:54 | 5427 | |
6. | Novotny Milan | PHK6502 | OK 99 Hradec Králové | 57:20 | + 10:06 | 5403 | |
7. | Svoboda Jakub | ROU9301 | SKOB Roudnice nad Labem | 58:16 | + 11:02 | 5291 | |
8. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 58:38 | + 11:24 | 5247 | |
9. | Junek Martin | STH8101 | SK Studenec | 59:58 | + 12:44 | 5088 | |
10. | Pek Daniel | SHK9803 | OK Slavia Hradec Králové | 60:45 | + 13:31 | 4994 | |
11. | Tryzna Ales | DKP9100 | Oddíl OB Kotlářka | 60:49 | + 13:35 | 4986 | |
12. | Albl Miloslav | LME7600 | SK Los Mělník | 61:30 | + 14:16 | 4905 | |
13. | Hartman Ales | VSP6506 | USK Praha | 61:59 | + 14:45 | 4847 | |
14. | Ondra Buchar | XX1 | 62:07 | + 14:53 | |||
15. | Thor Tomás | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 62:14 | + 15:00 | 4817 | |
16. | Lán Filip | SHK8003 | OK Slavia Hradec Králové | 63:34 | + 16:20 | 4658 | |
17. | Kaspar Ludvík | BOR9805 | OK Jiskra Nový Bor | 64:07 | + 16:53 | 4592 | |
18. | Hájek Vojtech | TJN9502 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:21 | + 17:07 | 4564 | |
19. | Gorcica Pavel | CHA6200 | OK Chrastava | 64:27 | + 17:13 | 4552 | |
20. | Pesík Marek | 92X8301 | Jizerky | 64:28 | + 17:14 | ||
21. | Dnebosky Frantisek | 24C8000 | OK Vršovice | 64:59 | + 17:45 | ||
22. | Kapal Tomás | KAM9402 | SK Kamenice | 65:42 | + 18:28 | 4403 | |
23. | Spicar Petr | SJC8801 | TJ Sportcentrum Jičín | 65:53 | + 18:39 | 4381 | |
24. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 66:28 | + 19:14 | 4311 | |
25. | Novotny Marek | TJN9901 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 66:41 | + 19:27 | 4285 | |
26. | Hájek Jan | JEN9703 | OB Jenišovice | 66:42 | + 19:28 | 4283 | |
27. | Hlubucek Tomás | CHA9704 | OK Chrastava | 66:43 | + 19:29 | 4281 | |
28. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 67:12 | + 19:58 | 4224 | |
29. | Cerny Vojtech | JIL9006 | OK Jilemnice | 68:24 | + 21:10 | 4080 | |
30. | Vancura Martin | TJN8002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 68:48 | + 21:34 | 4032 | |
31. | Lukavec Petr | SMR7800 | SK SNS Smržovka | 68:57 | + 21:43 | 4015 | |
32. | Pesnicák Jan | SMR7902 | SK SNS Smržovka | 69:00 | + 21:46 | 4009 | |
33. | Bruner Lubos | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 70:12 | + 22:58 | 3865 | |
34. | Galbavy Matej | CHA0000 | OK Chrastava | 70:27 | + 23:13 | 3835 | |
35. | Koucky Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:56 | + 23:42 | 3778 | |
36. | Posselt Martin | TJN9501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:10 | + 23:56 | 3750 | |
37. | Eiselt Jan | LTP8801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 71:19 | + 24:05 | 3732 | |
38. | Rozkosny Karel | EKP7900 | VŠTJ Ekonom Praha | 71:27 | + 24:13 | 3716 | |
39. | Lehár Adam | LPU9114 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:31 | + 24:17 | 3708 | |
40. | Bernásek Jirí | STB8101 | TJ Stadion Nový Bor | 72:58 | + 25:44 | 3535 | |
41. | Novotny Dusan | TJN7002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 73:10 | + 25:56 | 3511 | |
42. | Jána Michal | DKP8400 | Oddíl OB Kotlářka | 73:39 | + 26:25 | 3453 | |
43. | Soucek Tomás | SHK8200 | OK Slavia Hradec Králové | 75:03 | + 27:49 | 3286 | |
44. | Karmazín Pavel | LBE6800 | TJ Lokomotiva Beroun | 76:09 | + 28:55 | 3154 | |
45. | Tesar Jan | SCP8501 | OK Sparta Praha | 76:28 | + 29:14 | 3116 | |
46. | Bolech Filip | LPU8602 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:55 | + 29:41 | 3063 | |
47. | Koc Zdenek | MKP4700 | SK Meteor Kačerov Praha | 77:51 | + 30:37 | 2951 | |
48. | Marek Jakub | LLI9900 | TJ Loko Liberec | 79:02 | + 31:48 | 2810 | |
49. | Synek Marcel | DOK7600 | OK Doksy | 79:16 | + 32:02 | 2782 | |
50. | Havluj Frantisek | DKP8308 | Oddíl OB Kotlářka | 79:27 | + 32:13 | 2760 | |
51. | Sebek Petr | DKP9903 | Oddíl OB Kotlářka | 79:49 | + 32:35 | 2716 | |
52. | Vydra Martin | STH9902 | SK Studenec | 81:37 | + 34:23 | 2501 | |
53. | Prásek Premysl | KAM9305 | SK Kamenice | 81:41 | + 34:27 | 2493 | |
54. | Kohl Jirí | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 83:46 | + 36:32 | 2244 | |
55. | Zdimera Jan | PGP9903 | SK Praga | 84:40 | + 37:26 | 2136 | |
56. | Precek Zdenek | SCP5200 | OK Sparta Praha | 84:41 | + 37:27 | 2134 | |
57. | Kalensky Ales | STH9801 | SK Studenec | 87:16 | + 40:02 | 1826 | |
58. | Masata Metodej | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | 92:55 | + 45:41 | 1151 | |
59. | Domagala Marcel | 88P9800 | MKS Jelenia Góra | 93:21 | + 46:07 | ||
60. | Bek Ondrej | CHA9904 | OK Chrastava | 93:25 | + 46:11 | 1091 | |
61. | Neumann Jindrich | PVP9900 | VSS Přírodověda Praha | 94:49 | + 47:35 | 923 | |
62. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 105:04 | + 57:50 | 0 | |
63. | Ochmann Jens | 22D7507 | SG Zittau Süd | 108:16 | + 61:02 | ||
64. | Izák Pavel | LME7102 | SK Los Mělník | 168:10 | + 120:56 | 0 | |
Pesík Michal | 92X7701 | Jizerky | DISK | ||||
Semík Jakub | VSP0000 | USK Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 40:36 | 3555 | ||
2. | Cerha Milan | TUR7703 | OOB TJ Turnov | 44:25 | + 3:49 | 3278 | |
3. | Kubícek Zdenek | 5BC7200 | OK Mnichovo Hradiště | 44:33 | + 3:57 | ||
4. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:20 | + 8:44 | 2921 | |
5. | Vondra Jirí | FSP7600 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 50:04 | + 9:28 | 2868 | |
6. | Tesar Zdenek | SJC7401 | TJ Sportcentrum Jičín | 50:14 | + 9:38 | 2856 | |
7. | Pelikán Lukás | MFP9800 | VŠSK MFF UK Praha | 50:44 | + 10:08 | 2819 | |
8. | Pawlowicz Bruno | 88P0000 | MKS Jelenia Góra | 51:09 | + 10:33 | ||
9. | Koucky Martin | EKP9700 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:39 | + 11:03 | 2753 | |
10. | Juracka Vojtech | LPU5404 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:52 | + 11:16 | 2737 | |
11. | Tichy Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 52:49 | + 12:13 | 2668 | |
12. | Milota Jan | KAM7200 | SK Kamenice | 52:51 | + 12:15 | 2666 | |
13. | Hlavác David | JIL7501 | OK Jilemnice | 52:55 | + 12:19 | 2661 | |
14. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 54:06 | + 13:30 | 2575 | |
15. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 54:25 | + 13:49 | 2552 | |
16. | Doskár Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 55:51 | + 15:15 | 2448 | |
17. | Killar Marek | LTU6801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:38 | + 16:02 | 2391 | |
18. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:44 | + 16:08 | 2384 | |
19. | Hrouda Matej | JIL9804 | OK Jilemnice | 56:45 | + 16:09 | 2382 | |
20. | Krenek Tomás | LLI8300 | TJ Loko Liberec | 57:34 | + 16:58 | 2323 | |
21. | Kadaník Libor | PHK7204 | OK 99 Hradec Králové | 58:56 | + 18:20 | 2224 | |
22. | Beran Pavel | TZL7920 | SKOB Zlín | 59:37 | + 19:01 | 2174 | |
23. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:03 | + 19:27 | 2143 | |
24. | Dejnozka Jirí | TJN7503 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 60:12 | + 19:36 | 2132 | |
25. | Novotny Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:34 | + 21:58 | 1960 | |
26. | Vesely Pavel | TUV | SOK TJ Turnov | 62:40 | + 22:04 | ||
27. | Vlastník Simon | JIL9904 | OK Jilemnice | 66:11 | + 25:35 | 1698 | |
28. | Mares Hynek | TUR6100 | OOB TJ Turnov | 67:27 | + 26:51 | 1606 | |
29. | Václavu Jan | TJN0005 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:54 | + 30:18 | 1355 | |
30. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 71:57 | + 31:21 | 1279 | |
31. | Rezác Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 73:15 | + 32:39 | 1185 | |
32. | Subrt Jirí | TEP6100 | Tempo Praha | 74:11 | + 33:35 | 1117 | |
33. | Vágner Vladislav | 49A8600 | Lenochodi Zlín | 76:19 | + 35:43 | ||
34. | Spejchal Petr | BOR7512 | OK Jiskra Nový Bor | 78:02 | + 37:26 | 837 | |
35. | Zeman Tomás | DCE7500 | KOB Dobřichovice | 81:45 | + 41:09 | 567 | |
36. | Zukiewicz Grzegorz | 88P0001 | MKS Jelenia Góra | 90:14 | + 49:38 | ||
37. | Albrecht Miloslav | SMB5901 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 94:16 | + 53:40 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prusa Michal | VSP7310 | USK Praha | 73:29 | ||
2. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 75:35 | + 2:06 | |
3. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 76:39 | + 3:10 | |
4. | Myslivec Tomás | SHK7002 | OK Slavia Hradec Králové | 80:14 | + 6:45 | |
5. | Sklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 81:12 | + 7:43 | |
6. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem | 83:36 | + 10:07 | |
7. | Sístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 86:29 | + 13:00 | |
8. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 90:10 | + 16:41 | |
9. | Zitny Tomás | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 95:02 | + 21:33 | |
10. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 99:22 | + 25:53 | |
11. | Gladis David | 88C7400 | Mango Shake | 100:12 | + 26:43 | |
12. | Stepán Petr | LDC7301 | KOB Děčín | 100:20 | + 26:51 | |
13. | Sesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 102:40 | + 29:11 | |
14. | Kándl Filip | DCE7400 | KOB Dobřichovice | 103:55 | + 30:26 | |
15. | Liska Jindrich | KPY6700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 106:19 | + 32:50 | |
16. | Mokry Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 106:39 | + 33:10 | |
17. | Soucek Karel | SHK6601 | OK Slavia Hradec Králové | 108:58 | + 35:29 | |
18. | Rubácek Jan | VLI7302 | Slavia Liberec orienteering | 110:46 | + 37:17 | |
19. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 114:59 | + 41:30 | |
20. | Tomanica Vojtech | CHA7601 | OK Chrastava | 118:48 | + 45:19 | |
21. | Sirucek Jaromír | 73C6200 | xxx | 119:10 | + 45:41 | |
22. | Cerny Miroslav | LPM7504 | OK Lokomotiva Plzeň | 134:58 | + 61:29 | |
23. | Zlesák Ondrej | JIL7601 | OK Jilemnice | 156:37 | + 83:08 | |
Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | DISK | |||
Cepek Pavel | CST7301 | OB Strakonice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ivo Novák | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 51:17 | ||
2. | Sucharda Jirí | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | 52:30 | + 1:13 | |
3. | Hadac Miroslav | AOP6501 | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:59 | + 1:42 | |
4. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | OOB TJ Turnov | 54:58 | + 3:41 | |
5. | Schindler Jirí | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 55:47 | + 4:30 | |
6. | Rydl Jirí | TJN7000 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 56:59 | + 5:42 | |
7. | Rakovec Michal | SCP6901 | OK Sparta Praha | 58:32 | + 7:15 | |
8. | Bíly Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:43 | + 7:26 | |
9. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 58:52 | + 7:35 | |
10. | Vlastník Zdenek | JIL6901 | OK Jilemnice | 59:04 | + 7:47 | |
11. | Veljacik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 60:15 | + 8:58 | |
12. | Richtr Ales | VPM6601 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 60:39 | + 9:22 | |
13. | Klaska Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 60:50 | + 9:33 | |
14. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:00 | + 9:43 | |
15. | Benes Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 62:15 | + 10:58 | |
16. | Marek Martin | LLI7000 | TJ Loko Liberec | 63:36 | + 12:19 | |
17. | Kanák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 64:23 | + 13:06 | |
18. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 67:14 | + 15:57 | |
19. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:56 | + 16:39 | |
20. | Stary Pavel | VRL6301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:33 | + 18:16 | |
21. | Petrácek Ales | SJI6301 | OK Jihlava | 70:39 | + 19:22 | |
22. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 71:14 | + 19:57 | |
23. | Sebek Martin | DKP6705 | Oddíl OB Kotlářka | 71:31 | + 20:14 | |
24. | Müller Robert | VAM6900 | OOB Vamberk | 72:41 | + 21:24 | |
25. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 74:01 | + 22:44 | |
26. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 74:24 | + 23:07 | |
27. | Hosek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 74:35 | + 23:18 | |
28. | Kavka Jirí | SCP5900 | OK Sparta Praha | 76:18 | + 25:01 | |
29. | Picek Jan | TJN6500 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 78:01 | + 26:44 | |
30. | Zucha Jirí | TJN6603 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 78:21 | + 27:04 | |
31. | Procházka Radek | LPU6504 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:08 | + 31:51 | |
32. | Pustai Josef | TJN6300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 85:59 | + 34:42 | |
33. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 86:38 | + 35:21 | |
34. | Vrabec Martin | SCP6100 | OK Sparta Praha | 86:40 | + 35:23 | |
35. | Borovicka Milan | FSP6104 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 87:34 | + 36:17 | |
36. | Zdimera Zdenek | LME7000 | SK Los Mělník | 87:44 | + 36:27 | |
37. | Vlk Josef | LDC5801 | KOB Děčín | 90:00 | + 38:43 | |
38. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 94:09 | + 42:52 | |
39. | Subrt Pavel | SMB6301 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 96:11 | + 44:54 | |
40. | Svátek Vojtech | SLP6701 | OOB Slavia Praha | 98:19 | + 47:02 | |
41. | Kamerer Marek | KAM6200 | SK Kamenice | 110:43 | + 59:26 | |
42. | Dobes Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 111:55 | + 60:38 | |
43. | Bláha Leos | JHB6207 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 120:37 | + 69:20 | |
44. | Hejna Stanislav | LLI6900 | TJ Loko Liberec | 141:39 | + 90:22 | |
Tichovsky Martin | PGP6100 | SK Praga | DISK | |||
Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | DISK | |||
Gernert Alan | JIL7001 | OK Jilemnice | DISK | |||
Novotny Otakar | TJN5604 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 39:00 | ||
2. | Dikos Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 43:17 | + 4:17 | |
3. | Hudsky Vlastimil | TUR5100 | OOB TJ Turnov | 46:10 | + 7:10 | |
4. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 47:21 | + 8:21 | |
5. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 48:13 | + 9:13 | |
6. | Pospísil Jaromír | LDC5301 | KOB Děčín | 48:14 | + 9:14 | |
7. | Pilar Karel | MAS5501 | KČT Aš | 50:19 | + 11:19 | |
8. | Sikola Alexej | LJN5301 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 51:09 | + 12:09 | |
9. | Konopác Jirí | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 51:13 | + 12:13 | |
10. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 51:34 | + 12:34 | |
11. | Jakubec Jindrich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 52:11 | + 13:11 | |
12. | Jirka Jirí | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 52:33 | + 13:33 | |
13. | Peterka Frantisek | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 54:13 | + 15:13 | |
14. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 55:46 | + 16:46 | |
15. | Jaros Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 56:19 | + 17:19 | |
16. | Kaska Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 57:17 | + 18:17 | |
17. | Benes Josef | SJC5801 | TJ Sportcentrum Jičín | 57:44 | + 18:44 | |
18. | Farár Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:19 | + 19:19 | |
19. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:41 | + 20:41 | |
20. | Provazník Jirí | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 61:13 | + 22:13 | |
21. | Svihovsky Jaroslav | BOR5003 | OK Jiskra Nový Bor | 61:31 | + 22:31 | |
22. | Blecha Ladislav | FJI5106 | SK FREE Jihlava | 62:06 | + 23:06 | |
23. | Bárta Miroslav | JEN5201 | OB Jenišovice | 64:40 | + 25:40 | |
24. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 65:14 | + 26:14 | |
25. | Dolezal Miroslav | PGP5501 | SK Praga | 65:37 | + 26:37 | |
26. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 67:22 | + 28:22 | |
27. | Paukert Milan | TJP5000 | TJ Sokol Troja | 67:24 | + 28:24 | |
28. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 68:13 | + 29:13 | |
29. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 68:51 | + 29:51 | |
30. | Karel Milos | JIL6004 | OK Jilemnice | 70:21 | + 31:21 | |
31. | Kosek Ladislav | LLI5903 | TJ Loko Liberec | 71:09 | + 32:09 | |
32. | Janovic Ondrej | SKV5901 | TJ Slovan Karlovy Vary | 74:34 | + 35:34 | |
33. | Fejlek Vojtech | SHK5202 | OK Slavia Hradec Králové | 75:44 | + 36:44 | |
34. | Neumann Zbynek | LME5300 | SK Los Mělník | 76:28 | + 37:28 | |
35. | Denemarek Oldrich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 81:49 | + 42:49 | |
36. | Kadavy Zdenek | CHA4901 | OK Chrastava | 83:33 | + 44:33 | |
37. | Hojny Oldrich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 98:04 | + 59:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cadil Jan | FSP4300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 46:56 | ||
2. | Smetana Radim | CHA4700 | OK Chrastava | 48:58 | + 2:02 | |
3. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | TJ Sportcentrum Jičín | 49:37 | + 2:41 | |
4. | Bogulak Adam | 88P4800 | MKS Jelenia Góra | 52:13 | + 5:17 | |
5. | Hlavác Jaroslav | SMB4801 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 53:32 | + 6:36 | |
6. | Stregl Tomás | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:36 | + 6:40 | |
7. | Novák Milos | SCP4600 | OK Sparta Praha | 53:54 | + 6:58 | |
8. | Richtr Jirí | JEN5001 | OB Jenišovice | 54:52 | + 7:56 | |
9. | Lukavec Míla | TJN4901 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 56:20 | + 9:24 | |
10. | Tvrdek Vojtech | TUR4949 | OOB TJ Turnov | 56:52 | + 9:56 | |
11. | Kraus Jan | LLI4501 | TJ Loko Liberec | 56:58 | + 10:02 | |
12. | Picek Jan | TJN4000 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:28 | + 12:32 | |
13. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 59:33 | + 12:37 | |
14. | Zlesák Zdenek | JIL4701 | OK Jilemnice | 59:58 | + 13:02 | |
15. | Grundel Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 61:22 | + 14:26 | |
16. | Mikulecky Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 61:41 | + 14:45 | |
17. | Jurina Robert | FYD4900 | Jizerský klub OB Frýdlant | 66:46 | + 19:50 | |
18. | Novotny Frantisek | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 67:00 | + 20:04 | |
19. | Rysavy Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 67:02 | + 20:06 | |
19. | Petrzelka Pavel | TJN3800 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 67:02 | + 20:06 | |
21. | Folprecht Eduard | TUR4301 | OOB TJ Turnov | 68:59 | + 22:03 | |
22. | Nejezchleba Jirí | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 69:22 | + 22:26 | |
23. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 70:19 | + 23:23 | |
24. | Vykysaly Frantisek | PHK3002 | OK 99 Hradec Králové | 71:01 | + 24:05 | |
25. | Kadecka Jirí | JEN5002 | OB Jenišovice | 71:20 | + 24:24 | |
26. | Dohnal Josef | VSP4300 | USK Praha | 73:14 | + 26:18 | |
27. | Matousek Lubos | LJN4700 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 74:11 | + 27:15 | |
28. | Zeleny Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 78:35 | + 31:39 | |
29. | Semorád Milos | SCP3300 | OK Sparta Praha | 86:31 | + 39:35 | |
30. | Valásek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 96:27 | + 49:31 | |
Babicky Tomás | DLT5001 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | DISK | |||
Pospísil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strynclová Johanka | VLI0654 | Slavia Liberec orienteering | 27:58 | ||
2. | Polák Tomás | CHA0801 | OK Chrastava | 29:22 | + 1:24 | |
3. | Melisík Jan | TAP0502 | KOB TRETRA Praha | 31:23 | + 3:25 | |
4. | Stryncl Vilda | VLI0806 | Slavia Liberec orienteering | 31:48 | + 3:50 | |
5. | Tomásková Matilda | TUV0998 | SOK TJ Turnov | 32:20 | + 4:22 | |
6. | Hoetzel Jirí | JEN0701 | OB Jenišovice | 32:50 | + 4:52 | |
7. | Stichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:56 | + 4:58 | |
8. | Tkác Jakub | TJN1011 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 33:54 | + 5:56 | |
9. | Burgrová Zuzana | LLI0650 | TJ Loko Liberec | 34:19 | + 6:21 | |
10. | Izáková Eva | EKP0651 | VŠTJ Ekonom Praha | 35:10 | + 7:12 | |
11. | Mullerová Markéta | TUV0752 | SOK TJ Turnov | 35:22 | + 7:24 | |
12. | Nejedlová Karolína | LLI0852 | TJ Loko Liberec | 35:40 | + 7:42 | |
13. | Mares Matej | TUR0100 | OOB TJ Turnov | 35:54 | + 7:56 | |
14. | Rindová Adriana | LLI0653 | TJ Loko Liberec | 36:11 | + 8:13 | |
15. | Klustová Tereza | CHA0751 | OK Chrastava | 36:54 | + 8:56 | |
16. | Penicka Jan | TJN0501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:19 | + 10:21 | |
17. | Zaborilová Anna | JEN0951 | OB Jenišovice | 39:28 | + 11:30 | |
18. | Skal Antonín | TJN1010 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:40 | + 11:42 | |
19. | Míková Sofie | TJN0950 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:55 | + 11:57 | |
20. | Kadaník Petr | LPU0802 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:14 | + 12:16 | |
21. | Milotová Barbora | KAM0753 | SK Kamenice | 40:39 | + 12:41 | |
22. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:42 | + 12:44 | |
23. | Rehor Hynek | TJN0700 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:55 | + 13:57 | |
24. | Hudská Stepánka | TUR0450 | OOB TJ Turnov | 42:29 | + 14:31 | |
25. | Dutkiewicz Wiktoria | 88P0850 | MKS Jelenia Góra | 42:31 | + 14:33 | |
26. | Hejnová Barbora | VSP0851 | USK Praha | 43:28 | + 15:30 | |
27. | Skorpil Marek | SJC0901 | TJ Sportcentrum Jičín | 43:56 | + 15:58 | |
28. | Gladisová Laura | 88C0850 | Mango Shake | 45:04 | + 17:06 | |
29. | Fábel Teo | 88C1100 | Mango Shake | 45:19 | + 17:21 | |
30. | Josef Baldrian | PGP1199 | SK Praga | 45:28 | + 17:30 | |
31. | Sladká Karolína | NER | 46:51 | + 18:53 | ||
32. | Sykora Oliver | TJN0504 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:02 | + 19:04 | |
33. | Háková Eliska | TJN1060 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:24 | + 19:26 | |
34. | Veljacik Jonás | SCP0800 | OK Sparta Praha | 47:44 | + 19:46 | |
35. | Vajskebrová Petra | TJN0751 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:20 | + 21:22 | |
36. | Vrestál Frantisek | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 49:25 | + 21:27 | |
37. | Kvapilová Kristynka | TUV | SOK TJ Turnov | 51:21 | + 23:23 | |
38. | Rubácková Katerina | NER | 51:25 | + 23:27 | ||
39. | Kvapilová Klárka | TUV | SOK TJ Turnov | 51:46 | + 23:48 | |
40. | Maruska Uhlírová | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:47 | + 24:49 | |
41. | Eliska Uhlírová | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:58 | + 25:00 | |
42. | Pastuszková Laura | VSP0654 | USK Praha | 53:17 | + 25:19 | |
43. | Jacysina Andrea | TUV0551 | SOK TJ Turnov | 53:43 | + 25:45 | |
44. | Hermánková Bára | TUR0850 | OOB TJ Turnov | 54:01 | + 26:03 | |
45. | Horácek Jáchym | VLI1111 | Slavia Liberec orienteering | 55:16 | + 27:18 | |
46. | Mokrí Markéta+Lukás | VLI | Slavia Liberec orienteering | 58:26 | + 30:28 | |
47. | Cabanová Eva | FYD0901 | Jizerský klub OB Frýdlant | 59:04 | + 31:06 | |
48. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 61:08 | + 33:10 | |
49. | Malá Anezka | JIL0751 | OK Jilemnice | 63:30 | + 35:32 | |
50. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 64:20 | + 36:22 | |
51. | Pepca Havelka | SJC | TJ Sportcentrum Jičín | 66:45 | + 38:47 | |
52. | Beranová Anezka | NER | 70:17 | + 42:19 | ||
53. | Folprechtová Julie + Luká | TUV9999 | SOK TJ Turnov | 71:38 | + 43:40 | |
54. | Sitrová Stepánka | NER | 74:33 | + 46:35 | ||
55. | Tereza Adamcová | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 76:23 | + 48:25 | |
56. | Vondrová Eliska | FSP0850 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 76:25 | + 48:27 | |
57. | Müllerová Hana | HCE0650 | TJ Sokol Hostivice | 81:16 | + 53:18 | |
58. | Müller Karel | HCE1000 | TJ Sokol Hostivice | 88:14 | + 60:16 | |
59. | Finco Veronica Grace | PVP1150 | VSS Přírodověda Praha | 91:00 | + 63:02 | |
Zakourilová Klára | VSP0850 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ekert Vladimír | VLI7600 | Slavia Liberec orienteering | 30:18 | ||
2. | Patrik Uhlír | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 31:19 | + 1:01 | |
3. | Rozkosná Tatána | AKP8150 | 32:42 | + 2:24 | ||
4. | Melichar Jaromír | LLI6301 | TJ Loko Liberec | 32:52 | + 2:34 | |
5. | Tomás CETNAR | 1CX9999 | Cetnar | 33:10 | + 2:52 | |
6. | Sykorka Ivan | 99X | Sykorka Ivan | 33:16 | + 2:58 | |
7. | Milena Andrade | NER | 33:50 | + 3:32 | ||
8. | Míková Markéta | TJN7351 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 34:34 | + 4:16 | |
9. | Míka Zdenek | TJN6700 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:10 | + 4:52 | |
10. | Lukás Sopík | XX3 | 35:39 | + 5:21 | ||
11. | Gernert Marek | JIL9801 | OK Jilemnice | 36:23 | + 6:05 | |
12. | Zakouril Václav | VSP7401 | USK Praha | 37:13 | + 6:55 | |
13. | Pavel Holzknecht | 1GX9998 | Holzknecht | 37:26 | + 7:08 | |
14. | Matous Nejedlo | 1DX9997 | Nejedlovi | 38:23 | + 8:05 | |
15. | Neyrinck Noel | VSP7012 | USK Praha | 38:29 | + 8:11 | |
16. | Prusová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 38:34 | + 8:16 | |
17. | Hartlová Blanka | ODV6350 | TJ Aero Odolena Voda | 38:51 | + 8:33 | |
18. | Rind Pavel | LLI7400 | TJ Loko Liberec | 39:08 | + 8:50 | |
19. | Hartl Zdenek | ODV6300 | TJ Aero Odolena Voda | 39:10 | + 8:52 | |
20. | Tomás Nejedlo | 1DX9998 | Nejedlovi | 39:22 | + 9:04 | |
21. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 39:27 | + 9:09 | |
22. | Kudraß Peter | 22D6601 | SG Zittau Süd | 39:52 | + 9:34 | |
23. | Tous Jan | JEN6901 | OB Jenišovice | 40:26 | + 10:08 | |
24. | Hejnová Martina | VSP7354 | USK Praha | 41:07 | + 10:49 | |
25. | Rindová Katerina | LLI7450 | TJ Loko Liberec | 41:23 | + 11:05 | |
26. | Brabencová Alena | SOB7150 | SOBSA | 42:20 | + 12:02 | |
27. | Nosek Jan | VSP6910 | USK Praha | 42:35 | + 12:17 | |
28. | Penicka Libor | TJN6000 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:39 | + 12:21 | |
29. | Vajskebrová Markéta | TJN7451 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:42 | + 12:24 | |
30. | Davidová Anezka | JIL9752 | OK Jilemnice | 43:17 | + 12:59 | |
31. | Kocibová Ivana | TJN6354 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 43:47 | + 13:29 | |
31. | Kadecka Adam | JEN9601 | OB Jenišovice | 43:47 | + 13:29 | |
33. | Beranová Kristína | TZL8553 | SKOB Zlín | 44:26 | + 14:08 | |
34. | Hejna Vladimír | VSP7404 | USK Praha | 44:57 | + 14:39 | |
35. | Rehor Jirí | TJN7004 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:59 | + 15:41 | |
36. | Veselá Jitka | TUV | SOK TJ Turnov | 46:11 | + 15:53 | |
37. | Turek Martin | VLI0102 | Slavia Liberec orienteering | 46:49 | + 16:31 | |
38. | Klára HORACKOVA | 1CX9997 | Cetnar | 47:17 | + 16:59 | |
39. | Dejnozková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:06 | + 17:48 | |
40. | Voves Pavel | NER | 48:13 | + 17:55 | ||
41. | Kadecka David | JEN0801 | OB Jenišovice | 48:16 | + 17:58 | |
42. | Beranová Eva | VSP0254 | USK Praha | 48:18 | + 18:00 | |
43. | Puchalsky Jakub | VSP6911 | USK Praha | 48:25 | + 18:07 | |
44. | Pelikánová Mása | MFP0050 | VŠSK MFF UK Praha | 48:32 | + 18:14 | |
45. | Kazdová Dana | 24C8150 | OK Vršovice | 49:15 | + 18:57 | |
46. | Nejedlo David | LLI7100 | TJ Loko Liberec | 49:30 | + 19:12 | |
47. | Kyselová Lenka | NER | 49:31 | + 19:13 | ||
48. | Poláková Lucie | VRL8254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:56 | + 20:38 | |
49. | Voboril Tomás | TJN5011 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:24 | + 21:06 | |
50. | Jezek Josef | TUV6701 | SOK TJ Turnov | 51:25 | + 21:07 | |
51. | Hornychová Helena | TJN7150 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:16 | + 21:58 | |
52. | Himmel Petr | OKP6500 | SK OK 24 Praha | 53:25 | + 23:07 | |
53. | Balcarová Alena | LLI7150 | TJ Loko Liberec | 53:39 | + 23:21 | |
54. | Popková Klára | 4ZC7450 | HO Komorní výtah | 53:48 | + 23:30 | |
55. | Pejsková Eva | JHB9953 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 54:26 | + 24:08 | |
56. | Balatková Barbora | VLI0150 | Slavia Liberec orienteering | 54:53 | + 24:35 | |
57. | Pavlína CEBAKOVA | 1CX9998 | Cetnar | 55:51 | + 25:33 | |
58. | Hronová Katarína | VSP7570 | USK Praha | 56:14 | + 25:56 | |
59. | Kándlová Adéla | DCE7550 | KOB Dobřichovice | 56:52 | + 26:34 | |
59. | Lisková Hana | KPY6650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:52 | + 26:34 | |
61. | Hladíková Gabriela | DKP9551 | Oddíl OB Kotlářka | 57:46 | + 27:28 | |
62. | Jan Zemlík | TUV4325 | SOK TJ Turnov | 59:18 | + 29:00 | |
63. | Ctrnáct Jirí | PGP7603 | SK Praga | 59:20 | + 29:02 | |
64. | Penicka Tomás | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:46 | + 29:28 | |
65. | Klasková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 62:06 | + 31:48 | |
66. | Kocvara Oldrich | JEN9705 | OB Jenišovice | 64:21 | + 34:03 | |
67. | Rubácková Katerina | NER | 65:16 | + 34:58 | ||
68. | Augusta Jirí | VSP7421 | USK Praha | 69:21 | + 39:03 | |
69. | Nikola Cerná | 1GX9999 | Holzknecht | 72:41 | + 42:23 | |
70. | Tumová Tereza | 37C8750 | Bez registrace | 73:35 | + 43:17 | |
71. | Kucerová Lucie | CHA7950 | OK Chrastava | 75:07 | + 44:49 | |
72. | Podhorská Vera | FJI5252 | SK FREE Jihlava | 75:24 | + 45:06 | |
73. | Kaspar Vojtech | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 75:37 | + 45:19 | |
74. | Iva Krákorová | XX2 | 76:16 | + 45:58 | ||
75. | Amoráci | XX2 | 77:19 | + 47:01 | ||
76. | Pesík Angelika | 92X8250 | Jizerky | 77:49 | + 47:31 | |
77. | Swiatkowska Bogumila | 88P6050 | MKS Jelenia Góra | 79:47 | + 49:29 | |
78. | Reisingerová Eliska | 1FX9999 | Reisingerová | 80:11 | + 49:53 | |
79. | Svátková Jana | SLP0250 | OOB Slavia Praha | 84:11 | + 53:53 | |
80. | Kadecková Jitka | JEN8151 | OB Jenišovice | 84:13 | + 53:55 | |
81. | Kopecká Alena | VSP7250 | USK Praha | 87:02 | + 56:44 | |
82. | Dolezalová Alena | VSP6060 | USK Praha | 87:16 | + 56:58 | |
83. | Klára Tyfová | NER | 88:10 | + 57:52 | ||
Karpísková Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Ctrnáct Simon | PGP0001 | SK Praga | DISK |