O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.10.2015
Místo konání:
Všeň
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Všeň 2015
Ředitel závodu:
Zakouřil Václav
Hlavní rozhodčí:
Hladíková Jana - R3
Stavitel tratí:
Zakouřil Tomáš - R3, Žemlík Pavel, Mellan Martin - R3
JURY:
Rydl Jiří, Úlehlová Ivana, Peterka Vojtěch
Protokol:
V úvodu závodu byla krátce prohozena jedna cílová krabička s kontrolou č.100. Dotčeným závodníkům byly výsledky upraveny ručně. Jinak proběhl závod bez závad. Ztráty a nálezy u hlavní rozhodčí Jany Hladíkové, tel. 606160239 (kontaktní čočky, hodinky Polar a další)
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     T4     TUV    
D10
2.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 24:42
2. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 24:44 + 0:02
3. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 26:08 + 1:26
4. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 27:36 + 2:54
5. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 27:41 + 2:59
6. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 27:50 + 3:08
7. Houdová Veronika CHA0552 OK Chrastava 30:08 + 5:26
8. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:41 + 6:59
9. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 32:05 + 7:23
10. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:53 + 8:11
11. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 35:23 + 10:41
12. Havlová Katka VRL0552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:31 + 11:49
13. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 39:35 + 14:53
14. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:33 + 18:51
15. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 49:19 + 24:37
16. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:42 + 31:00
17. Marie Balcarová LLI0652 TJ Loko Liberec 64:20 + 39:38
18. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 76:43 + 52:01
D10L
1.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baloghová Mile TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:37
2. Ellederová Eva 2HX0800 VSK Humanita Praha 20:37 + 1:00
3. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 21:03 + 1:26
4. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 22:28 + 2:51
5. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 22:49 + 3:12
6. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 23:27 + 3:50
7. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 25:20 + 5:43
8. Šírlová Markéta CHA0653 OK Chrastava 25:31 + 5:54
9. Vajskebrová Petra TJN0751 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:32 + 5:55
10. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 25:38 + 6:01
11. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 25:56 + 6:19
12. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 26:32 + 6:55
13. Mullerová Markéta TUV SOK TJ Turnov 29:27 + 9:50
14. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:36 + 10:59
15. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 31:45 + 12:08
16. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 33:17 + 13:40
17. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:35 + 16:58
18. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 41:34 + 21:57
19. Vojtěchová Karolína BOR OK Jiskra Nový Bor 42:59 + 23:22
20. Adamcová Tereza TJN0761 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:05 + 41:28
Andrade Miriam 24C0650 OK Vršovice DISK
Resslová Veronika FYD0650 Jizerský klub OB Frýdlant DISK
D12
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 21:57
2. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 26:53 + 4:56
3. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 31:39 + 9:42
4. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 31:51 + 9:54
5. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 32:50 + 10:53
6. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 32:57 + 11:00
7. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 33:09 + 11:12
8. Nejedlová Josefína LLI0350 TJ Loko Liberec 33:11 + 11:14
9. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 33:54 + 11:57
10. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 34:04 + 12:07
11. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 34:56 + 12:59
12. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:19 + 13:22
13. Průšková Tereza STB0499 TJ Stadion Nový Bor 37:21 + 15:24
14. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:55 + 18:58
15. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:09 + 20:12
16. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 45:10 + 23:13
17. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 48:15 + 26:18
18. Kyselová Adéla TUR0351 OOB TJ Turnov 50:27 + 28:30
19. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 50:29 + 28:32
20. Nosková Barbora VSP0457 USK Praha 50:49 + 28:52
21. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 51:23 + 29:26
22. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:02 + 31:05
23. Jana Pecháčková VLI0351 Slavia Liberec orienteering 68:16 + 46:19
24. Berounská Adéla VSP0352 USK Praha 75:47 + 53:50
25. Čabanová Tereza FYD0450 Jizerský klub OB Frýdlant 78:26 + 56:29
Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Synková Barbora DOK0450 OK Doksy DISK
D14
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:18
2. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 25:25 + 2:07
3. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 26:10 + 2:52
4. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:43 + 5:25
5. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 29:12 + 5:54
6. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 29:18 + 6:00
6. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 29:18 + 6:00
8. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:47 + 7:29
9. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 30:51 + 7:33
10. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 31:05 + 7:47
11. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 31:59 + 8:41
12. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 33:05 + 9:47
13. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 33:15 + 9:57
14. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 33:19 + 10:01
15. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:25 + 10:07
16. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:55 + 11:37
17. Mašatová Eliška PHK0251 OK 99 Hradec Králové 35:24 + 12:06
18. Vančurová Anna TJN0154 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:54 + 14:36
19. Stuchlíková Katka TJN0156 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:00 + 14:42
20. Nosková Klára VSP0255 USK Praha 38:47 + 15:29
21. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:41 + 16:23
22. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 39:44 + 16:26
23. Jeřábková Andrea CHA0253 OK Chrastava 40:47 + 17:29
24. Balatková Barbora VLI0150 Slavia Liberec orienteering 40:58 + 17:40
24. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 40:58 + 17:40
26. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:52 + 20:34
27. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 44:46 + 21:28
28. Havlová Klára VRL0152 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:37 + 72:19
Berounská Anna VSP0256 USK Praha DISK
D16
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 29:44
2. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:33 + 0:49
3. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 33:06 + 3:22
4. Hájková Anna TUR0051 OOB TJ Turnov 34:40 + 4:56
5. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 34:44 + 5:00
6. Stránská Dominika DOK0051 OK Doksy 37:49 + 8:05
7. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 38:15 + 8:31
8. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:48 + 10:04
9. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 40:25 + 10:41
10. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 43:49 + 14:05
D18
2.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 28:56
2. Kohoutová Barbora BOR OK Jiskra Nový Bor 34:11 + 5:15
3. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 38:59 + 10:03
4. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 40:23 + 11:27
5. Žuchová Daniela TJN9750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:16 + 13:20
6. Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov 46:21 + 17:25
7. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:53 + 25:57
8. Fraňková Alexandra 54X9850 OK Lesapáni 55:11 + 26:15
D21K
2.70 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3765
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 35:20 3954
2. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 37:25 + 2:05 3743
3. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 38:50 + 3:30 3599
4. Markéta Netrinick VSP USK Praha 40:16 + 4:56
5. Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 41:13 + 5:53 3358
6. Skácelová Marie NER 42:20 + 7:00
7. Švihovská Eva SJC8352 TJ Sportcentrum Jičín 44:49 + 9:29 2994
8. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 47:24 + 12:04
9. Křenková Geislerová Blank LLI8450 TJ Loko Liberec 52:22 + 17:02 2229
10. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 53:26 + 18:06 2121
11. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 56:14 + 20:54 1838
12. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 57:05 + 21:45 1752
13. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 59:34 + 24:14 1501
14. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 60:45 + 25:25 1381
15. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 61:16 + 25:56 1328
16. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 61:33 + 26:13 1300
17. Loosová Lenka VLI8152 Slavia Liberec orienteering 70:14 + 34:54 421
18. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 73:35 + 38:15
19. Pesničáková Adéla SMR SK SNS Smržovka 78:36 + 43:16
20. Vydrová Markéta PEN8950 OK RECO Sport 81:56 + 46:36 0
21. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 84:15 + 48:55 0
D21L
3.20 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8195
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 30:05 8394
2. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 30:18 + 0:13 8337
3. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 32:07 + 2:02 7854
4. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 33:20 + 3:15 7531
5. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 33:51 + 3:46 7393
6. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 34:15 + 4:10 7287
7. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 34:55 + 4:50 7110
8. Soukupová Lucie SJC8951 TJ Sportcentrum Jičín 36:50 + 6:45 6600
9. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 37:10 + 7:05 6512
10. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:49 + 7:44 6339
11. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:58 + 7:53 6299
12. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:21 + 8:16 6197
13. Smolková Kateřina PGP8852 SK Praga 38:31 + 8:26 6153
14. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 39:00 + 8:55 6024
15. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 39:14 + 9:09 5962
16. Sedláčková Martina TUR7959 OOB TJ Turnov 41:03 + 10:58 5480
16. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 41:03 + 10:58 5480
18. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 41:23 + 11:18 5391
19. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 41:59 + 11:54 5232
20. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 43:11 + 13:06 4913
21. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 43:19 + 13:14 4877
22. Jana Zurynková EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 43:28 + 13:23 4837
23. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 44:29 + 14:24 4567
24. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:48 + 14:43 4483
25. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:05 + 15:00 4408
26. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 45:49 + 15:44 4213
27. Haltof Ewa VRB9499 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 46:42 + 16:37 3978
28. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 49:20 + 19:15 3278
29. Nejezchlebová Barbora TUR9755 OOB TJ Turnov 49:59 + 19:54 3105
30. Hanajová Káťa SMR8451 SK SNS Smržovka 50:51 + 20:46 2875
31. Louková Tereza EKP8457 VŠTJ Ekonom Praha 57:44 + 27:39 1045
32. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 65:12 + 35:07 0
33. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 66:46 + 36:41 0
34. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 112:05 + 82:00 0
D35
3.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vokurková Marta TJN7950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:25
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 40:57 + 1:32
3. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 43:14 + 3:49
4. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 43:22 + 3:57
5. Martanová Daniela VLI Slavia Liberec orienteering 45:55 + 6:30
6. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 50:57 + 11:32
7. Loskotová Daniela SHK OK Slavia Hradec Králové 55:50 + 16:25
8. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 56:21 + 16:56
9. Stanojkovičová Luba STB TJ Stadion Nový Bor 57:00 + 17:35
10. Hřebíková Radka 51C7750 RAPAMAVI Satalice 73:59 + 34:34
Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D40
2.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 29:10
2. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 31:51 + 2:41
3. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 31:59 + 2:49
4. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:02 + 3:52
5. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 33:49 + 4:39
5. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 33:49 + 4:39
7. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 36:35 + 7:25
8. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 37:24 + 8:14
9. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 39:15 + 10:05
10. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 39:32 + 10:22
11. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 41:47 + 12:37
12. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 44:24 + 15:14
13. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 45:34 + 16:24
14. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 45:41 + 16:31
15. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 45:54 + 16:44
16. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 46:20 + 17:10
17. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 46:59 + 17:49
18. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 49:07 + 19:57
19. Tomandlová Radka 44C7550 Neregistrovaní 50:05 + 20:55
20. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 51:08 + 21:58
21. Žeravová Markéta JEN7152 OB Jenišovice 52:19 + 23:09
22. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 53:28 + 24:18
23. Šašková Petra SOB7451 SOBSA 55:35 + 26:25
24. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:02 + 26:52
Jasna Kohoutová UVP Slovan Praha DISK
D45
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychterová Dana SMR SK SNS Smržovka 30:41
2. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 31:24 + 0:43
3. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 32:28 + 1:47
4. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 33:19 + 2:38
5. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:25 + 3:44
6. Zalabová Martina SJC6657 TJ Sportcentrum Jičín 36:20 + 5:39
7. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 36:22 + 5:41
8. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 36:23 + 5:42
9. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 37:12 + 6:31
10. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:43 + 7:02
11. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 38:52 + 8:11
12. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 39:02 + 8:21
13. Úlehlová Monika BOR6999 OK Jiskra Nový Bor 40:27 + 9:46
14. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 41:22 + 10:41
15. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 45:26 + 14:45
16. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 46:46 + 16:05
17. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 49:28 + 18:47
18. Nejezchlebová Ivana TUR6851 OOB TJ Turnov 49:48 + 19:07
19. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 52:20 + 21:39
D50
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 29:18
2. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 32:47 + 3:29
2. Benešová Iva SJC6151 TJ Sportcentrum Jičín 32:47 + 3:29
4. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 32:53 + 3:35
5. Jermanová Eva TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:58 + 3:40
6. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:55 + 11:37
7. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 43:10 + 13:52
8. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 47:16 + 17:58
9. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:15 + 18:57
10. Hartlová Blanka ODV6350 TJ Aero Odolena Voda 55:58 + 26:40
11. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 67:14 + 37:56
D55
2.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 31:23
2. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 39:15 + 7:52
3. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:09 + 10:46
4. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 43:20 + 11:57
5. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 67:06 + 35:43
D60
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 35:47
2. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 48:01 + 12:14
3. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 49:45 + 13:58
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 56:31 + 20:44
5. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:14 + 22:27
6. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 70:42 + 34:55
7. Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering 74:41 + 38:54
D65
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 41:04
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 41:27 + 0:23
3. Vokálová Pavla CHA4951 OK Chrastava 49:00 + 7:56
4. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 49:03 + 7:59
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 53:25 + 12:21
6. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 61:07 + 20:03
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 71:53 + 30:49
H10
2.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:21
2. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 19:40 + 1:19
3. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 20:06 + 1:45
4. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 21:58 + 3:37
5. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:59 + 3:38
6. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 23:06 + 4:45
7. Sýkora Oliver TJN0504 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:09 + 5:48
8. Vajskebr Michal TJN0502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:35 + 6:14
9. Městka Václav VSP0600 USK Praha 24:40 + 6:19
10. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 25:12 + 6:51
11. Zápotocký František VLI0500 Slavia Liberec orienteering 28:17 + 9:56
12. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 29:53 + 11:32
13. Míka Bertík TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:01 + 11:40
14. Meier David VSP0606 USK Praha 31:03 + 12:42
15. Veselý Václav TUV0601 SOK TJ Turnov 31:04 + 12:43
16. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 31:33 + 13:12
17. Sork Dominik BOR0549 OK Jiskra Nový Bor 32:38 + 14:17
18. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 35:04 + 16:43
19. Saur Filip TJN0503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:13 + 17:52
20. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:23 + 18:02
21. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 39:04 + 20:43
22. Šašek Martin SOB0501 SOBSA 41:27 + 23:06
23. Blažkovan Matěj BOR0504 OK Jiskra Nový Bor 43:48 + 25:27
24. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 50:45 + 32:24
25. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:53 + 46:32
Mencl Josef VSP0602 USK Praha DISK
Vávra Jan BOR0500 OK Jiskra Nový Bor DISK
H10L
1.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šálek Richard TUR0702 OOB TJ Turnov 17:10
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 17:20 + 0:10
3. Elleder David 2HX0600 VSK Humanita Praha 19:35 + 2:25
4. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 19:45 + 2:35
5. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 21:04 + 3:54
6. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:18 + 4:08
7. Lajtkep Jakub STB0600 TJ Stadion Nový Bor 23:07 + 5:57
8. Trávníček Lukáš VLI0704 Slavia Liberec orienteering 25:35 + 8:25
9. Maškarinec Marek VLI0501 Slavia Liberec orienteering 26:31 + 9:21
10. Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava 27:36 + 10:26
11. Vávra Tomáš BOR0700 OK Jiskra Nový Bor 27:49 + 10:39
12. Kadečka David JEN0801 OB Jenišovice 28:01 + 10:51
13. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 29:46 + 12:36
14. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 31:00 + 13:50
15. Podhorný Ondřej VLI0705 Slavia Liberec orienteering 31:11 + 14:01
16. Hoetzel Jiří JEN0701 OB Jenišovice 32:31 + 15:21
17. Pesničák Jan TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:41 + 16:31
18. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:52 + 22:42
19. Zaňka Albert TJN0803 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:07 + 28:57
20. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 46:14 + 29:04
21. Novotný Dalibor VLI0808 Slavia Liberec orienteering 56:23 + 39:13
Bukvic Kryštof TUV0802 SOK TJ Turnov DISK
H12
2.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:03
2. Tkáč Matěj TJN1001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:07 + 0:04
3. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 22:24 + 0:21
4. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 23:29 + 1:26
5. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 23:35 + 1:32
6. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 24:26 + 2:23
7. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 28:46 + 6:43
8. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 28:58 + 6:55
9. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:06 + 7:03
10. Husák Martin CHA0300 OK Chrastava 29:45 + 7:42
11. Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov 30:46 + 8:43
12. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:02 + 8:59
13. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 31:28 + 9:25
14. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:33 + 9:30
15. Nosek Daniel VSP0409 USK Praha 32:30 + 10:27
16. Ekert Tomáš VLI0302 Slavia Liberec orienteering 34:16 + 12:13
17. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:33 + 12:30
18. Henzl Pavel CHA0302 OK Chrastava 36:06 + 14:03
19. Titz Adam VSP0401 USK Praha 37:22 + 15:19
20. Novotný Jaromír VLI0300 Slavia Liberec orienteering 43:16 + 21:13
21. Holan Petr CHA0303 OK Chrastava 45:15 + 23:12
22. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 49:26 + 27:23
22. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:26 + 27:23
24. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 53:29 + 31:26
25. Janas Adam PGP0404 SK Praga 55:56 + 33:53
26. Maškarinec Štěpán VLI0304 Slavia Liberec orienteering 56:41 + 34:38
27. Šimánek Jakub BOR0306 OK Jiskra Nový Bor 92:06 + 70:03
H14
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 24:35
2. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:31 + 0:56
3. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:01 + 3:26
4. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 28:17 + 3:42
5. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 28:33 + 3:58
6. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 29:24 + 4:49
7. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 29:25 + 4:50
8. Šmol David DOK0100 OK Doksy 30:41 + 6:06
9. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 30:57 + 6:22
10. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 31:16 + 6:41
11. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 32:03 + 7:28
12. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 32:23 + 7:48
13. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 33:02 + 8:27
14. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 33:33 + 8:58
15. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:29 + 10:54
16. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:36 + 11:01
17. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:21 + 11:46
18. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:24 + 11:49
19. Zabořil Vojta JEN0101 OB Jenišovice 39:38 + 15:03
20. Mejsnar Jaroslav VRL0202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:41 + 16:06
21. Rajn Filip CHA0102 OK Chrastava 40:52 + 16:17
22. Vávra Pavel BOR0101 OK Jiskra Nový Bor 43:02 + 18:27
23. Kodejš Ondřej VSP0200 USK Praha 45:38 + 21:03
24. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:49 + 23:14
25. Mencl Jan JEN0201 OB Jenišovice 76:23 + 51:48
Šašek Adam SOB0200 SOBSA DISK
H16
2.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 27:20
2. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 30:48 + 3:28
3. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 35:16 + 7:56
4. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 39:06 + 11:46
5. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 45:53 + 18:33
6. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:32 + 23:12
7. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 50:41 + 23:21
8. Hamák Ondřej TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:18 + 32:58
Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H18
3.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 52:22
2. Marek Lukáš LLI9800 TJ Loko Liberec 53:29 + 1:07
3. Žukov Michal TJN9701 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 94:36 + 42:14
H20
3.60 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 70:14 0
H21K
3.20 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4347
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 34:43 4415
2. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 34:49 + 0:06 4403
3. Buriánek Vojta SMR SK SNS Smržovka 36:04 + 1:21
4. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 36:16 + 1:33 4224
5. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 36:38 + 1:55 4179
6. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 36:51 + 2:08 4152
7. Petr Pavel VLI9400 Slavia Liberec orienteering 37:05 + 2:22 4123
8. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:39 + 2:56 4054
9. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 37:50 + 3:07 4031
10. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:51 + 4:08 3906
11. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 38:59 + 4:16
12. Stárek Filip TUR6602 OOB TJ Turnov 39:04 + 4:21 3879
13. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 39:57 + 5:14
14. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 40:09 + 5:26 3745
15. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 40:14 + 5:31 3735
16. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 40:24 + 5:41 3715
17. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 41:25 + 6:42 3589
18. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 41:34 + 6:51 3571
19. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 41:54 + 7:11 3530
20. Kunc Filip TJNxxx8 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:08 + 7:25
21. Kunc Štěpán TJN8449 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:44 + 8:01 3427
22. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:57 + 8:14 3400
23. Jurga Vojtěch 46X8500 Krutě Kruté Krůty 43:01 + 8:18
24. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 43:23 + 8:40 3347
25. Janata Pavel TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:27 + 8:44 3339
26. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 44:05 + 9:22 3261
27. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 44:48 + 10:05 3172
28. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:03 + 10:20 3141
29. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:25 + 10:42 3096
30. Čechmánek Vladimír OKP5802 SK OK 24 Praha 45:39 + 10:56 3067
31. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:55 + 11:12 3035
32. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 47:10 + 12:27 2880
33. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 47:23 + 12:40 2854
34. Šikola Alexej LJN5301 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 48:47 + 14:04
35. Pecka Vlastimil LLI7501 TJ Loko Liberec 50:42 + 15:59 2445
36. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 52:28 + 17:45 2227
37. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 52:35 + 17:52 2213
38. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 53:26 + 18:43 2108
39. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 53:45 + 19:02 2069
40. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 54:59 + 20:16 1917
41. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 55:01 + 20:18 1913
42. Tomáš Němec 9VC OK SUDOP 55:13 + 20:30
43. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 56:22 + 21:39 1746
44. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 56:33 + 21:50 1724
45. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:39 + 21:56 1711
46. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 64:11 + 29:28 783
47. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 64:47 + 30:04 709
48. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:56 + 30:13 690
49. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 71:05 + 36:22 0
49. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 71:05 + 36:22 0
51. Nováková Adéla OKP9750 SK OK 24 Praha 73:11 + 38:28 0
52. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 79:58 + 45:15 0
53. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 84:21 + 49:38 0
54. Gruncl Vojtěch VLI8601 Slavia Liberec orienteering 86:12 + 51:29 0
55. Himmel Petr OKP6500 SK OK 24 Praha 123:06 + 88:23 0
Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering DISK 0
H21L
4.30 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9599
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 31:56 9732
2. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 32:34 + 0:38 9544
3. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 32:39 + 0:43 9520
4. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 33:41 + 1:45 9213
5. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 34:03 + 2:07 9105
6. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 34:08 + 2:12 9080
7. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 34:34 + 2:38 8951
8. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 34:51 + 2:55 8867
9. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 36:17 + 4:21 8443
10. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 36:53 + 4:57 8265
11. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 37:03 + 5:07 8215
12. Beneš Jan SJC8703 TJ Sportcentrum Jičín 38:23 + 6:27 7820
13. Hausenblas Šimon KAM9803 SK Kamenice 40:06 + 8:10 7311
14. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 40:09 + 8:13 7297
15. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 40:35 + 8:39 7168
16. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice 41:06 + 9:10 7015
17. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 41:12 + 9:16 6985
18. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 41:13 + 9:17 6980
19. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 41:34 + 9:38 6877
20. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 42:37 + 10:41 6565
21. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 43:01 + 11:05 6447
22. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 43:07 + 11:11 6417
23. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 43:21 + 11:25 6348
24. Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:44 + 11:48 6234
25. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 43:51 + 11:55 6200
26. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 43:58 + 12:02 6165
27. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 44:01 + 12:05 6150
28. Hájek Adam KAM9202 SK Kamenice 44:03 + 12:07 6141
29. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 44:28 + 12:32 6017
30. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 44:29 + 12:33 6012
31. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 44:33 + 12:37 5992
32. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 44:42 + 12:46 5948
33. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 44:44 + 12:48 5938
34. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 44:46 + 12:50 5928
35. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 45:48 + 13:52 5622
36. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 46:01 + 14:05 5558
37. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 46:02 + 14:06 5553
38. Prášil Ondřej SJC8401 TJ Sportcentrum Jičín 46:15 + 14:19 5488
39. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 46:17 + 14:21 5479
40. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:52 + 14:56 5306
41. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 47:19 + 15:23 5172
42. Jakub Hejl DKP8900 Oddíl OB Kotlářka 47:43 + 15:47 5054
43. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 48:08 + 16:12 4930
44. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 48:21 + 16:25 4866
45. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 48:31 + 16:35 4817
46. Průša Michal VSP7310 USK Praha 48:32 + 16:36 4812
47. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 49:02 + 17:06 4663
48. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:16 + 17:20 4594
49. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 49:38 + 17:42 4486
50. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 50:43 + 18:47 4164
51. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 51:45 + 19:49 3858
52. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 52:11 + 20:15 3730
53. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 52:14 + 20:18 3715
54. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 52:56 + 21:00 3507
55. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 53:30 + 21:34 3340
56. Krtička Jan KON7931 KOB Konice 53:36 + 21:40 3310
57. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 53:42 + 21:46 3280
58. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:45 + 21:49 3265
59. Kurz Pavel EKP7408 VŠTJ Ekonom Praha 54:05 + 22:09
60. Janas Petr PGP7106 SK Praga 54:12 + 22:16 3132
61. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 54:22 + 22:26 3083
62. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 55:01 + 23:05 2890
63. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 55:21 + 23:25 2791
64. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:33 + 23:37 2732
65. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 56:22 + 24:26 2490
66. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 57:43 + 25:47
67. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 58:01 + 26:05 2001
68. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvínov 61:17 + 29:21 1032
69. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 61:24 + 29:28 998
70. Palfi Štefan 84S8900 Akademik TU Košice 61:30 + 29:34
71. Štryncl Pavel 92X Jizerky 61:45 + 29:49
72. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 64:05 + 32:09 203
73. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:59 + 33:03 0
74. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 65:05 + 33:09 0
75. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 67:44 + 35:48 0
76. Merenus Štěpán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 69:14 + 37:18
77. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 69:24 + 37:28 0
78. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 81:53 + 49:57
Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga DISK 0
Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Ženíšek Jan NER4701 DISK
H35
3.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 40:46
2. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 43:44 + 2:58
3. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 46:33 + 5:47
4. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 48:02 + 7:16
5. Jiří Čečka SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 49:12 + 8:26
6. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 50:15 + 9:29
7. Šašek Luděk SOB6901 SOBSA 53:04 + 12:18
8. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 54:39 + 13:53
9. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 56:31 + 15:45
10. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 60:02 + 19:16
11. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:29 + 24:43
12. Karásek Zbyněk 2PX7900 PGP-PHI 77:12 + 36:26
13. Mencl Pavel DKP7912 Oddíl OB Kotlářka 91:01 + 50:15
H40
3.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:55
2. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 33:02 + 0:07
3. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:03 + 2:08
4. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 35:26 + 2:31
5. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:43 + 2:48
6. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:22 + 3:27
7. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 37:27 + 4:32
8. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 38:16 + 5:21
9. Vláčil Daniel JPV7307 Oddíl OS SK Prostějov 40:06 + 7:11
10. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:22 + 8:27
11. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 44:26 + 11:31
12. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 44:58 + 12:03
13. Širůček Jaromír SHK OK Slavia Hradec Králové 46:30 + 13:35
14. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:15 + 15:20
15. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:42 + 16:47
16. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 50:12 + 17:17
17. Pavel Jiří TJN7100 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:23 + 21:28
18. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 59:18 + 26:23
19. Puš Roman STH7501 SK Studenec 61:24 + 28:29
20. Hřebík Pavel 51C7400 RAPAMAVI Satalice 62:36 + 29:41
21. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 74:25 + 41:30
22. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 87:46 + 54:51
H45
3.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 35:45
2. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:42 + 2:57
3. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:48 + 4:03
4. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 40:54 + 5:09
5. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 41:46 + 6:01
6. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:21 + 6:36
7. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 43:52 + 8:07
8. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 44:02 + 8:17
9. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:00 + 9:15
10. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 45:03 + 9:18
11. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:18 + 12:33
12. Tomandl Jan 44C7000 Neregistrovaní 50:38 + 14:53
13. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 50:43 + 14:58
14. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 53:59 + 18:14
15. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 57:25 + 21:40
16. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 66:19 + 30:34
17. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 75:25 + 39:40
H50
2.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havel Leoš VRL6401 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:46
2. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 33:19 + 3:33
3. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:54 + 4:08
4. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:18 + 4:32
5. Šubrt Pavel SMB6301 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 37:05 + 7:19
6. Pavel Vydra PEN6200 OK RECO Sport 37:25 + 7:39
7. Hartl Zdeněk ODV6300 TJ Aero Odolena Voda 43:17 + 13:31
8. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 47:44 + 17:58
9. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 51:01 + 21:15
Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha DISK
H55
2.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 32:48
2. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 33:49 + 1:01
3. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 37:41 + 4:53
4. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 38:02 + 5:14
5. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:09 + 6:21
6. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 40:10 + 7:22
7. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:35 + 11:47
8. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 48:52 + 16:04
9. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:59 + 16:11
10. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:21 + 21:33
11. Vitebský Mirek TJN6001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:43 + 24:55
H60
2.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 36:28
2. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 37:03 + 0:35
3. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 40:22 + 3:54
4. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 47:06 + 10:38
5. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 58:24 + 21:56
H65
2.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 30:42
2. Švihovský Jaroslav BOR OK Jiskra Nový Bor 33:09 + 2:27
3. Grosman Pavel JEN4801 OB Jenišovice 37:11 + 6:29
4. Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín 38:11 + 7:29
5. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 38:20 + 7:38
6. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:30 + 9:48
7. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 42:45 + 12:03
8. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 44:19 + 13:37
9. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 46:47 + 16:05
10. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 49:26 + 18:44
11. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 51:26 + 20:44
12. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 54:12 + 23:30
13. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 78:03 + 47:21
H70
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 43:35
2. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 43:56 + 0:21
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 44:16 + 0:41
4. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:28 + 4:53
5. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 49:35 + 6:00
6. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:42 + 13:07
7. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 57:39 + 14:04
HDR
1.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Jaroslav SJC7305 TJ Sportcentrum Jičín 15:49
2. Mládková Anna NER 16:01 + 0:12
3. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 17:48 + 1:59
4. Škorpil Marek NER 18:07 + 2:18
5. Eichlerová Nella NER 18:17 + 2:28
6. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 18:31 + 2:42
7. Elleder Jan 2HX0900 VSK Humanita Praha 18:34 + 2:45
8. Kučera Radek CHA0700 OK Chrastava 18:36 + 2:47
9. Nejedlová Karolína LLI0852 TJ Loko Liberec 19:17 + 3:28
10. Skácel Jan VLI Slavia Liberec orienteering 20:30 + 4:41
11. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 20:39 + 4:50
12. Buriánek Max SMR SK SNS Smržovka 20:50 + 5:01
13. Šírlová Zdeňka CHA0654 OK Chrastava 21:35 + 5:46
14. Kalinová Lisa EKP1150 VŠTJ Ekonom Praha 22:23 + 6:34
15. Vamberová Markéta TUR0657 OOB TJ Turnov 23:06 + 7:17
16. Blažková Petra TUR0650 OOB TJ Turnov 23:09 + 7:20
17. Mašínová Klára NER 23:15 + 7:26
18. Budská Zuzana TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:23 + 7:34
19. Blažková Karolína TUR0851 OOB TJ Turnov 23:40 + 7:51
20. Ferbasová Matylda TUR0762 OOB TJ Turnov 24:03 + 8:14
21. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 24:22 + 8:33
22. Drahoňovský Jakub TUR1006 OOB TJ Turnov 24:24 + 8:35
23. Votava Vojtěch XX6 24:48 + 8:59
24. Nožičková Eva TJNxxx4 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:52 + 10:03
25. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 25:53 + 10:04
26. Koudelková Katrin BOR OK Jiskra Nový Bor 25:56 + 10:07
27. Nožička Jan TJNxxx6 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:04 + 10:15
28. Rejmanová Nikola BOR OK Jiskra Nový Bor 26:11 + 10:22
29. Týfa Daniel VLI0811 Slavia Liberec orienteering 26:37 + 10:48
30. Čabanová Eva FYD0950 Jizerský klub OB Frýdlant 26:50 + 11:01
31. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 27:31 + 11:42
32. Kolník Petr TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:38 + 11:49
33. Diener Jannik CHA OK Chrastava 27:54 + 12:05
34. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 27:55 + 12:06
35. Žemlík Eduard TUV SOK TJ Turnov 27:57 + 12:08
36. Nováková Barbora NER 28:29 + 12:40
37. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 28:44 + 12:55
38. Trávníčková Eliška VLI1051 Slavia Liberec orienteering 28:46 + 12:57
39. Oskar Bivoj Štembera TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:48 + 12:59
40. Zubovi TUV SOK TJ Turnov 29:11 + 13:22
41. Vláčilová Barbora JPV0456 Oddíl OS SK Prostějov 29:13 + 13:24
42. Knížkovi TUV SOK TJ Turnov 29:19 + 13:30
43. Uchytil Šimon TUR OOB TJ Turnov 29:23 + 13:34
44. Krtičková Ester NER 29:48 + 13:59
45. Pavlištová Barbora NER 30:15 + 14:26
46. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 30:28 + 14:39
47. Adamec David TUV1002 SOK TJ Turnov 31:01 + 15:12
48. Adamcová Pavlína TUV0851 SOK TJ Turnov 31:07 + 15:18
49. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 31:26 + 15:37
50. Kocman Lukáš BOR OK Jiskra Nový Bor 31:38 + 15:49
51. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 32:06 + 16:17
52. Beneš Filip NER 32:19 + 16:30
53. Sychra Šimon CHA0802 OK Chrastava 33:00 + 17:11
54. Andrea Honsová SMR SK SNS Smržovka 33:02 + 17:13
55. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 34:32 + 18:43
55. Maděra Antonín NER 34:32 + 18:43
57. Houda Lukáš CHA0800 OK Chrastava 34:44 + 18:55
58. Maděrová Zuzana NER 34:47 + 18:58
59. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 35:11 + 19:22
60. Kristýna Uhrová XX4 35:16 + 19:27
61. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 35:26 + 19:37
62. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 35:31 + 19:42
63. Hoetzel Sven JEN1100 OB Jenišovice 35:57 + 20:08
64. Holanová Lucie CHA0655 OK Chrastava 36:39 + 20:50
65. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 36:59 + 21:10
66. Magda Honsová SMR SK SNS Smržovka 37:26 + 21:37
67. Cihlářová Barbora CHA OK Chrastava 38:13 + 22:24
68. Magdaléna Pavlištová XX3 38:22 + 22:33
69. Hrdá Kristýna VLI0953 Slavia Liberec orienteering 39:50 + 24:01
70. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 40:14 + 24:25
71. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 41:02 + 25:13
72. Alžběta Valešová TUV SOK TJ Turnov 41:57 + 26:08
73. Týfová Ella VLI1150 Slavia Liberec orienteering 43:55 + 28:06
74. Koňáková Eliška TJNxxx7 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:50 + 30:01
75. Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha 46:19 + 30:30
76. Kostelníková Nikola TUV SOK TJ Turnov 47:42 + 31:53
77. Saur Štěpán TJN0900 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:08 + 34:19
78. Pethsová Isabella KRN1051 KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:50 + 36:01
78. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 51:50 + 36:01
80. Štěpánka Raisrová 2YX Raisr 82:44 + 66:55
81. Soňa Raisrová 2YX1299 Raisr 82:49 + 67:00
Pecka Matěj LLI0901 TJ Loko Liberec DISK
P2
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš NER 21:36
2. Kostelník Jan TUV SOK TJ Turnov 23:34 + 1:58
3. Koláriková Klára XX5 24:46 + 3:10
4. Rajn Aleš NER 25:24 + 3:48
5. Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 25:30 + 3:54
6. Juren Lukáš NER 25:53 + 4:17
7. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 28:01 + 6:25
8. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 28:30 + 6:54
9. Tymeš Jan BOR0106 OK Jiskra Nový Bor 28:59 + 7:23
10. Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava 29:30 + 7:54
11. Bednaříková Adéla VLI0059 Slavia Liberec orienteering 31:43 + 10:07
12. Richard Pech VLI Slavia Liberec orienteering 33:03 + 11:27
13. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 33:04 + 11:28
14. Beran Jiří VSP7102 USK Praha 33:10 + 11:34
15. Kobrlová Gabriela TJNxxx5 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:30 + 11:54
16. Petr Maškarinec 83X Mery 33:50 + 12:14
17. Michaela Zurynková EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 34:29 + 12:53
18. Švorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 34:47 + 13:11
19. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:58 + 13:22
20. Holan Petr CHA7001 OK Chrastava 35:15 + 13:39
21. Uhrová Eva XX4 35:42 + 14:06
21. Martina Hanzlíčková EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 35:42 + 14:06
23. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:50 + 14:14
24. Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 35:56 + 14:20
25. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 36:58 + 15:22
26. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 37:03 + 15:27
27. Kodejšová Alena VSP7152 USK Praha 37:07 + 15:31
28. Tumová Jana SJC TJ Sportcentrum Jičín 37:32 + 15:56
29. Vrabcová Jindra SCP6151 OK Sparta Praha 37:56 + 16:20
30. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:34 + 17:58
31. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:10 + 18:34
32. Titzová Pavlína VSP7463 USK Praha 40:35 + 18:59
33. Mašínová Ivana NER 40:48 + 19:12
34. Vajskebrová Markéta TJN7451 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:17 + 19:41
35. Neradová Zuzana BOR7950 OK Jiskra Nový Bor 42:11 + 20:35
36. Zaňka Tomáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:42 + 21:06
37. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 42:47 + 21:11
38. Nožičková Renata TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:34 + 23:58
39. Vojáčková Šárka 69X9050 HO Humanita 45:43 + 24:07
40. Houda Vítězslav NER 45:49 + 24:13
41. Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 45:50 + 24:14
42. Sehnal Tomáš 6UC6700 K.O.Poděbrady 45:57 + 24:21
43. Voborská Jana PGP8454 SK Praga 47:06 + 25:30
44. Válková Martina TUV SOK TJ Turnov 47:16 + 25:40
45. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:05 + 29:29
46. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 52:50 + 31:14
47. Kyselová Lenka 1MX6850 LAJM Voděrady 53:01 + 31:25
48. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 53:27 + 31:51
49. Andrade Telmo 24C7400 OK Vršovice 54:57 + 33:21
50. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:36 + 35:00
51. Kolářová Jitka NER 62:22 + 40:46
52. Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 66:41 + 45:05
53. Vanka Matouš OKP0701 SK OK 24 Praha 67:01 + 45:25
54. Bukvic Martin TUV SOK TJ Turnov 76:31 + 54:55
55. Čabanová Lenka FYD0150 Jizerský klub OB Frýdlant 79:38 + 58:02
56. Hana Maškarincová 83X9999 Mery 80:31 + 58:55
Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha DISK
T4
2.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 28:34
2. Černý Ondřej NER 31:10 + 2:36
3. Uher Petr VSP5001 USK Praha 31:38 + 3:04
4. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:48 + 8:14
5. Mairich Vít NER 37:52 + 9:18
6. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 39:23 + 10:49
7. Berka Miroslav NER 39:27 + 10:53
8. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:56 + 11:22
9. Skal Jaroslav TJN7504 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:21 + 11:47
10. Francke Karel XX2 40:54 + 12:20
11. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 40:56 + 12:22
12. Novotný Jiří VLI7102 Slavia Liberec orienteering 41:40 + 13:06
13. Šklíba David NER 42:14 + 13:40
14. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 43:02 + 14:28
15. Šimáně Jaromír 2HX8900 VSK Humanita Praha 43:33 + 14:59
16. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:57 + 15:23
17. Hrdá Martina NER 44:44 + 16:10
18. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 45:45 + 17:11
19. Šklíba Jaromír NER 45:59 + 17:25
20. Hoetzel Martin JEN7501 OB Jenišovice 47:24 + 18:50
21. Kysela Martin 1MX7100 LAJM Voděrady 48:16 + 19:42
22. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 48:56 + 20:22
23. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:13 + 20:39
24. Aschermannová Irena VSP7350 USK Praha 50:03 + 21:29
25. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 50:48 + 22:14
26. Zdeňka Adolph XX1 51:16 + 22:42
27. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 52:52 + 24:18
28. Hnídek Stanislav NER 53:39 + 25:05
29. Kosíková Helena VSP6550 USK Praha 54:37 + 26:03
30. Rathouská Michaela 2HX8750 VSK Humanita Praha 54:54 + 26:20
31. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 55:57 + 27:23
32. Černý Franrišek NER 57:22 + 28:48
33. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 59:13 + 30:39
34. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 59:33 + 30:59
35. Jeff Adolph XX1 61:05 + 32:31
36. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 63:25 + 34:51
37. Válková Marcela XX4 64:49 + 36:15
38. Nejedlo David LLI7100 TJ Loko Liberec 65:56 + 37:22
39. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 71:45 + 43:11
40. Ládr Tomáš NER 72:55 + 44:21
41. Gomzyk Andriy TUR8001 OOB TJ Turnov 73:32 + 44:58
42. Nejedlová Lucie LLI7350 TJ Loko Liberec 74:07 + 45:33
43. Vláčilová Kateřina JPV7757 Oddíl OS SK Prostějov 74:29 + 45:55
44. Franckeová Líba XX2 74:51 + 46:17
45. Karpíšek Tomáš 1ZX6800 Tomzteplic 79:12 + 50:38
46. Bursová Romana NER 81:58 + 53:24
47. Strašrybková Eva 2HX8751 VSK Humanita Praha 88:37 + 60:03
48. Šeflová Eva 2HX5650 VSK Humanita Praha 93:37 + 65:03
49. Zeithamlová Markéta 2HX5750 VSK Humanita Praha 93:42 + 65:08
50. Berková Monika NER 95:01 + 66:27
51. Elleder Daniel 2HX7500 VSK Humanita Praha 110:46 + 82:12
52. Vokálová Jitka NER 133:00 + 104:26
53. Vokálová Markéta NER 135:39 + 107:05
Nejedlo Matouš LLI TJ Loko Liberec DISK
TUV
2.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 34:30
2. Smutná Kateřina TUV9653 SOK TJ Turnov 36:16 + 1:46
3. Hájek Kryštof TUV SOK TJ Turnov 37:00 + 2:30
4. Smutný Martin TUV6303 SOK TJ Turnov 37:54 + 3:24
5. Horáček Matěj TUV8501 SOK TJ Turnov 39:55 + 5:25
6. Veselá Jitka TUV7250 SOK TJ Turnov 41:39 + 7:09
7. Tomášek Ondřej TUV7001 SOK TJ Turnov 41:44 + 7:14
8. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 44:49 + 10:19
9. Muller Ondra TUV0214 SOK TJ Turnov 47:30 + 13:00
10. Veselý Pavel TUV6901 SOK TJ Turnov 48:46 + 14:16
11. Jirman Filip TUV0212 SOK TJ Turnov 49:26 + 14:56
12. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 51:18 + 16:48
13. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 51:34 + 17:04
14. Roman Ježowicz NER 59:27 + 24:57
15. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 59:49 + 25:19
16. Bičík Štěpán TUV0405 SOK TJ Turnov 60:23 + 25:53
17. Bičík Miroslav TUV6101 SOK TJ Turnov 71:00 + 36:30
18. Hallman Marek TUV0204 SOK TJ Turnov 80:02 + 45:32
Lukas Hoyer TUV SOK TJ Turnov DISK
Sokolář Ondřej TUV9601 SOK TJ Turnov DISK