Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
02.05.2015
Místo konání:
Drahanovice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Lusthós, 1:10 000, E=5m, stav 4/2014, formát A4
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Jakob Jan - R3
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
JURY:
Chmelař Miroslav, Skyvová Kristýna, Strachota Jaroslav
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     DH10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10C
2.20 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomčíková Eliška VRB0555 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 18:33
2. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 20:21 + 1:48
3. Bartoňková Jitka NNN C Neregistrovaní 21:28 + 2:55
4. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 21:38 + 3:05
5. Pachmanová Katka NNN C Neregistrovaní 22:23 + 3:50
6. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 27:38 + 9:05
7. Bartoňková Sára NNN C Neregistrovaní 31:26 + 12:53
8. Greplová Adéla KON C KOB Konice 32:00 + 13:27
9. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:59 + 15:26
10. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 36:02 + 17:29
11. Ondruchová Anna ASU0699 C Magnus Orienteering 47:24 + 28:51
MS Blažková Simona ASU C Magnus Orienteering 27:49 + 9:16
D12
2.30 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňková Radka VPM0452 B KOS Slavia VŠ Plzeň 19:11
2. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 19:20 + 0:09
3. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 19:42 + 0:31
4. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 20:12 + 1:01
5. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 20:17 + 1:06
6. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 20:46 + 1:35
7. Hečová Veronika UOL0455 C SK UP Olomouc 21:13 + 2:02
8. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:46 + 2:35
9. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 23:56 + 4:45
10. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 24:02 + 4:51
11. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 24:18 + 5:07
12. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:49 + 5:38
13. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:22 + 7:11
14. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 26:31 + 7:20
15. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:50 + 9:39
16. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:45 + 10:34
17. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:21 + 13:10
18. Staňková Monika PLU0353 C TJ Sokol Plumlov 43:38 + 24:27
19. Janečková Adéla PLU0452 C TJ Sokol Plumlov 54:18 + 35:07
20. Herynková Kateřina ASU0397 C Magnus Orienteering 56:01 + 36:50
21. Hlupá Petra KSU0363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:04 + 38:53
22. Hojgrová Tereza SSU0350 C SK Severka Šumperk 64:08 + 44:57
Pachmanová Bára NNN C Neregistrovaní DISK
MS Hubáčková Barbora NNN C Neregistrovaní 25:30 + 6:19
D14
2.90 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 21:52
2. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 25:28 + 3:36
3. Staňková Markéta VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň 26:43 + 4:51
4. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 31:39 + 9:47
5. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:53 + 10:01
6. Zatloukalová Hana SSU0158 B SK Severka Šumperk 32:04 + 10:12
7. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SK UP Olomouc 32:28 + 10:36
8. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 34:53 + 13:01
9. Šinclová Kateřina ASU0198 C Magnus Orienteering 58:26 + 36:34
10. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 59:22 + 37:30
11. Raclavská Lenka UOL0252 C SK UP Olomouc 82:42 + 60:50
D16
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 31:16
2. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:00 + 0:44
3. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 33:02 + 1:46
4. Konečná Adéla UOL0050 C SK UP Olomouc 41:45 + 10:29
5. Pazourová Tereza ASU9998 C Magnus Orienteering 50:11 + 18:55
MS Šimnová Klára NNN C Neregistrovaní 35:32 + 4:16
D18
4.00 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 36:41
2. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 36:59 + 0:18
3. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 37:47 + 1:06
4. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 37:49 + 1:08
5. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:46 + 3:05
6. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 42:54 + 6:13
D20
4.70 km, 150 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:38 0
2. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 56:48 + 3:10 0
D21
4.70 km, 150 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7087
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 39:08 7440
2. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 40:44 + 1:36 7153
3. Gallo Martina AOP7951 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:04 + 1:56 7093
4. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 41:05 + 1:57 7090
5. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 42:58 + 3:50 6752
6. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 44:26 + 5:18 6489
7. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:41 + 5:33 6445
8. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 45:00 + 5:52 6388
9. Vítková Lucie PTI9474 C Sportovní klub Ptení 45:42 + 6:34 6262
10. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 46:45 + 7:37 6074
11. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 47:22 + 8:14 5963
12. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 49:13 + 10:05 5632
13. Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering 50:42 + 11:34 5366
14. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 51:08 + 12:00 5288
15. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 52:19 + 13:11 5076
16. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 53:36 + 14:28 4846
17. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 55:26 + 16:18 4517
18. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 57:35 + 18:27 4131
19. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 60:54 + 21:46 3537
D35
4.00 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 33:28
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 35:01 + 1:33
3. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 35:34 + 2:06
4. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň 37:10 + 3:42
5. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 37:32 + 4:04
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 38:45 + 5:17
7. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 39:23 + 5:55
8. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 39:35 + 6:07
9. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:16 + 6:48
10. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 41:07 + 7:39
11. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 42:13 + 8:45
12. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 42:28 + 9:00
13. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 42:56 + 9:28
14. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:11 + 9:43
15. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:58 + 10:30
16. Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov 44:13 + 10:45
17. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 45:54 + 12:26
18. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:27 + 15:59
19. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:01 + 16:33
20. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:30 + 17:02
21. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 52:07 + 18:39
22. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 53:42 + 20:14
23. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 55:38 + 22:10
24. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:37 + 25:09
25. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 63:20 + 29:52
26. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 67:33 + 34:05
27. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 85:59 + 52:31
D45
3.50 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 38:03
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 39:45 + 1:42
3. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 40:44 + 2:41
4. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 42:20 + 4:17
5. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 46:20 + 8:17
6. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 51:14 + 13:11
7. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 52:55 + 14:52
8. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 54:05 + 16:02
9. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:32 + 16:29
10. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 54:37 + 16:34
11. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 56:29 + 18:26
12. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 58:59 + 20:56
13. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 60:02 + 21:59
14. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 61:04 + 23:01
15. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 73:03 + 35:00
Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc DISK
D55
3.20 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 37:36
2. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 42:08 + 4:32
3. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 47:18 + 9:42
4. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 49:21 + 11:45
5. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 50:28 + 12:52
6. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 50:29 + 12:53
7. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 51:21 + 13:45
8. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 54:08 + 16:32
9. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 57:39 + 20:03
10. Šnyrchová Božena NNN C Neregistrovaní 62:53 + 25:17
DH10N
2.20 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 21:40
2. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 22:17 + 0:37
3. Malá Karolína VRB0777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 23:17 + 1:37
4. Gallo Natálie AOP0652 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:18 + 1:38
5. Mikuš Matěj PTI0808 C Sportovní klub Ptení 24:05 + 2:25
6. Dvořáková Ema KON0777 C KOB Konice 24:53 + 3:13
7. Nováková Anežka PLU0650 C TJ Sokol Plumlov 25:17 + 3:37
8. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 27:22 + 5:42
9. Horská Karolína VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 29:24 + 7:44
10. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 29:54 + 8:14
11. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 31:46 + 10:06
MS Šudřichová Nela KON0050 C KOB Konice 34:00 + 12:20
H10C
2.20 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:58
2. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:26 + 3:28
3. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:32 + 3:34
4. Dvořák Štěpán KON0537 C KOB Konice 18:52 + 5:54
5. Hohn Matěj ASU0548 C Magnus Orienteering 18:53 + 5:55
6. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 19:05 + 6:07
7. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 24:29 + 11:31
8. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:27 + 17:29
9. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 32:52 + 19:54
10. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:36 + 20:38
11. Šimek Adam KSU0500 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:44 + 21:46
H12
2.30 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:04
2. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:34 + 0:30
3. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:32 + 1:28
4. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 18:13 + 2:09
5. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 19:34 + 3:30
6. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 19:35 + 3:31
7. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:05 + 8:01
8. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 24:49 + 8:45
9. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 25:04 + 9:00
10. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 26:28 + 10:24
11. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 26:41 + 10:37
12. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 30:19 + 14:15
13. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 30:46 + 14:42
14. Cupal Petr STE0300 C SK SKI-OB Šternberk 31:52 + 15:48
15. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:04 + 16:00
16. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 32:46 + 16:42
17. Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry 32:59 + 16:55
18. Malý Tomáš VRB0414 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 33:35 + 17:31
19. Náhončík Jakub UOL0400 C SK UP Olomouc 34:55 + 18:51
20. Gruss Zdeněk VRB0305 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 35:59 + 19:55
MS Spáčil Petr NNN C Neregistrovaní 21:52 + 5:48
H14
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 21:47
2. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:46 + 1:59
3. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 28:31 + 6:44
4. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 31:51 + 10:04
5. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 32:09 + 10:22
6. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 33:49 + 12:02
7. Babišta Antonín KSU0111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:13 + 12:26
8. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 35:22 + 13:35
9. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 35:34 + 13:47
10. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:54 + 14:07
11. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 36:12 + 14:25
12. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 37:09 + 15:22
13. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk 37:52 + 16:05
14. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 38:06 + 16:19
15. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 38:39 + 16:52
16. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 42:15 + 20:28
17. Hastík Jakub ZLH0101 C OOB TJ Zlaté Hory 45:06 + 23:19
18. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 46:26 + 24:39
19. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:21 + 26:34
20. Kajaba Radim ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 63:08 + 41:21
MS Štěpán Marek NNN C Neregistrovaní 58:17 + 36:30
H16
4.10 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:27
2. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:15 + 5:48
3. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:17 + 5:50
4. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 37:06 + 8:39
5. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 37:17 + 8:50
6. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 38:47 + 10:20
7. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:58 + 12:31
8. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 41:55 + 13:28
9. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:48 + 16:21
10. Siatka Václav ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory 60:49 + 32:22
Hudáček David ZLH0001 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
H18
4.70 km, 150 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 36:16
2. Kašpar Jakub ASU9747 A Magnus Orienteering 41:26 + 5:10
3. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 43:14 + 6:58
4. Knypl Jaroslav KSU9707 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:51 + 21:35
5. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 57:55 + 21:39
6. Vosáhlo Jan SSU9701 B SK Severka Šumperk 62:10 + 25:54
H21
5.80 km, 160 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8557
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 34:04 9082
2. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 35:56 + 1:52 8623
3. Hewelt Maciej SSU9000 C SK Severka Šumperk 36:31 + 2:27 8479
4. Sklenář Martin AOP9501 A Přátelé orientačního běhu Opava 36:40 + 2:36 8443
4. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 36:40 + 2:36 8443
6. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:48 + 3:44 8164
7. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 37:57 + 3:53 8127
8. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 39:25 + 5:21 7767
9. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 39:38 + 5:34 7713
10. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 40:12 + 6:08 7574
11. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ Sokol Plumlov 40:13 + 6:09 7570
12. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:05 + 7:01 7357
13. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:11 + 7:07 7332
13. Šincl Jiří ASU9446 C Magnus Orienteering 41:11 + 7:07 7332
15. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:16 + 7:12 7312
16. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 41:38 + 7:34 7222
17. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 41:40 + 7:36 7213
18. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 41:49 + 7:45 7177
19. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 41:59 + 7:55 7136
20. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:23 + 8:19 7037
21. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 42:54 + 8:50 6910
22. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 43:24 + 9:20 6787
23. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 44:08 + 10:04 6607
24. Lesniak Piotr P11 C WKS Wawel Krakow 44:12 + 10:08
25. Dvořák Miloslav KON7537 C KOB Konice 44:37 + 10:33 6488
26. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 45:11 + 11:07 6349
27. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 45:16 + 11:12 6328
28. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 46:26 + 12:22 6042
29. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 47:23 + 13:19 5808
30. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 48:23 + 14:19 5562
31. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 48:59 + 14:55 5415
32. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 52:19 + 18:15 4595
33. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 56:59 + 22:55 3448
34. Začal Martin PLU8100 C TJ Sokol Plumlov 59:52 + 25:48 2740
35. Mikuš Oldřich PTI8204 C Sportovní klub Ptení 61:52 + 27:48 2248
36. Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 64:25 + 30:21 1621
37. Vavrečka Michal JPV C Oddíl OS SK Prostějov 66:13 + 32:09
38. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 74:28 + 40:24 0
39. Semerád Jan KON9411 C KOB Konice 82:46 + 48:42 0
40. Hubáček Pavel NNN C Neregistrovaní 83:01 + 48:57
Kvapil Ladislav ZLH9301 C OOB TJ Zlaté Hory DISK 0
Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H35
4.90 km, 155 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 34:11
2. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 34:47 + 0:36
3. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 35:10 + 0:59
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 37:19 + 3:08
5. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:31 + 3:20
6. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 37:47 + 3:36
7. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 38:14 + 4:03
8. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 39:17 + 5:06
9. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 39:57 + 5:46
10. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 40:03 + 5:52
11. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 40:20 + 6:09
12. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 40:24 + 6:13
13. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 40:27 + 6:16
14. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 41:14 + 7:03
15. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 41:29 + 7:18
16. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 45:26 + 11:15
17. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 49:04 + 14:53
18. Dušek Václav PTI7619 C Sportovní klub Ptení 49:54 + 15:43
19. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 50:07 + 15:56
20. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 50:42 + 16:31
21. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:34 + 17:23
22. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 54:06 + 19:55
23. Šimek Martin KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:31 + 20:20
24. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:33 + 20:22
25. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 55:17 + 21:06
26. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 55:37 + 21:26
27. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 61:12 + 27:01
28. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 66:39 + 32:28
29. Martínek Pavel PTI7700 C Sportovní klub Ptení 67:40 + 33:29
30. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 67:57 + 33:46
31. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 72:58 + 38:47
H45
4.10 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 33:57
2. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 33:58 + 0:01
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 35:14 + 1:17
4. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 35:17 + 1:20
5. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 35:45 + 1:48
6. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 35:56 + 1:59
7. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 36:03 + 2:06
8. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 36:32 + 2:35
9. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 37:16 + 3:19
10. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 37:46 + 3:49
11. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 38:47 + 4:50
12. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 39:33 + 5:36
13. Felkl Luděk NNN60 C Neregistrovaní 40:04 + 6:07
14. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:49 + 6:52
15. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 41:09 + 7:12
16. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 42:31 + 8:34
17. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 43:46 + 9:49
18. Czasch Petr SBR6003 C SKOB Bruntál 43:49 + 9:52
19. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 43:50 + 9:53
20. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 45:34 + 11:37
21. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 50:38 + 16:41
22. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 50:44 + 16:47
23. Král Milan ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 51:38 + 17:41
24. Siatka Radim ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 66:21 + 32:24
25. Roubalík Radovan NNN C Neregistrovaní 78:00 + 44:03
26. Raclavský Vladislav UOL6600 C SK UP Olomouc 85:19 + 51:22
Vlach Josef KON6431 C KOB Konice DISK
H55
3.50 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 32:12
2. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 32:59 + 0:47
3. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 35:56 + 3:44
4. Kolář Leopold VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 36:14 + 4:02
5. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:22 + 4:10
6. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:40 + 5:28
7. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:49 + 5:37
8. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 38:11 + 5:59
9. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 38:14 + 6:02
10. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 39:29 + 7:17
11. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 41:02 + 8:50
12. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 41:05 + 8:53
13. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 42:51 + 10:39
14. Poklop Lubomír LOL5601 C OK Olomouc 47:18 + 15:06
15. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 47:31 + 15:19
16. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 47:53 + 15:41
17. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 48:08 + 15:56
18. Kuja Ivan KAR5501 C SK Karlovice 62:52 + 30:40
H65
3.20 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 34:02
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 34:59 + 0:57
3. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 37:10 + 3:08
4. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 39:34 + 5:32
5. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 43:46 + 9:44
6. Humalamaki Hannu FIN C 44:13 + 10:11
7. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 45:19 + 11:17
8. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 51:37 + 17:35
9. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 55:29 + 21:27
10. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 85:27 + 51:25
HDR
2.20 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnajdr Jakub PTI0700 C Sportovní klub Ptení 17:46
2. Indreiová Tereza HOB0551 C SKOB Horní Benešov 22:32 + 4:46
3. Tomčík Šimon VRB0818 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 23:26 + 5:40
4. Poláček Tomáš NNN C Neregistrovaní 23:48 + 6:02
5. Lakomý Šimon NNN C Neregistrovaní 23:59 + 6:13
6. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 24:40 + 6:54
7. Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 26:02 + 8:16
8. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:34 + 8:48
9. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 26:40 + 8:54
10. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 27:48 + 10:02
11. Wichterle Daniel NNN C Neregistrovaní 28:00 + 10:14
12. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 28:17 + 10:31
13. Hendrychová Agátka SBR C SKOB Bruntál 28:31 + 10:45
14. Kalvoda Jaroslav JPV C Oddíl OS SK Prostějov 28:32 + 10:46
15. Pachmanová Iva NNN C Neregistrovaní 30:27 + 12:41
16. Bartášková Karolína ASUXXYY C Magnus Orienteering 31:15 + 13:29
17. Nahončíková Nela NNN C Neregistrovaní 31:28 + 13:42
18. Semrádová Eliška NNN C Neregistrovaní 31:43 + 13:57
19. Zaoral Matyáš PLU1200 C TJ Sokol Plumlov 34:56 + 17:10
20. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:58 + 19:12
21. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 37:25 + 19:39
22. Štábl Vít NNN C Neregistrovaní 38:27 + 20:41
23. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 38:54 + 21:08
24. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:29 + 21:43
25. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:30 + 21:44
26. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:37 + 21:51
27. Kujová Vendula KAR0550 C SK Karlovice 40:08 + 22:22
28. Nejedlý Ondřej UOL C SK UP Olomouc 41:24 + 23:38
29. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 42:50 + 25:04
30. Heča Michal UOL0800 C SK UP Olomouc 45:25 + 27:39
31. Komárková Elena NNN C Neregistrovaní 57:37 + 39:51
32. Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ Sokol Plumlov 62:55 + 45:09
Kurečková Pavla HOB7952 C SKOB Horní Benešov DISK
P
2.90 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krätschmerová Ivona VRB9050 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 25:09
2. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 29:53 + 4:44
3. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 31:07 + 5:58
4. Štěpánová Petra NNN C Neregistrovaní 31:57 + 6:48
5. Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:04 + 6:55
6. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 33:23 + 8:14
7. Matěja Vojtěch ODR0000 C SKOB Odry 35:27 + 10:18
8. Hubáček Miroslav NNN C Neregistrovaní 36:26 + 11:17
9. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:50 + 11:41
10. Pospíšilová Eva NNN C Neregistrovaní 36:53 + 11:44
11. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 36:57 + 11:48
12. Zaoral Jan VRB4703 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37:39 + 12:30
13. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl OS SK Prostějov 38:31 + 13:22
14. Honkyš Petr 25C6100 C péčkaři 39:25 + 14:16
15. Zbořil Ctirad UOL7200 C SK UP Olomouc 39:41 + 14:32
16. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 40:06 + 14:57
17. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 40:11 + 15:02
18. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:26 + 16:17
19. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 41:41 + 16:32
20. Pavelková Blanka KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:10 + 18:01
21. Chmelařová Blanka JPV C Oddíl OS SK Prostějov 43:49 + 18:40
21. Krumpholcová Jarmila HOB5655 C SKOB Horní Benešov 43:49 + 18:40
23. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 44:17 + 19:08
24. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:57 + 19:48
25. Květoň Vladimír NNN C Neregistrovaní 46:09 + 21:00
26. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 46:28 + 21:19
27. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 46:46 + 21:37
28. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 48:10 + 23:01
29. Hunáčková Eliška 7NC9100 C 7NC 48:48 + 23:39
30. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 50:17 + 25:08
31. Čech Michal VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 50:48 + 25:39
32. Wichterlová Denisa NNN C Neregistrovaní 56:02 + 30:53
33. Kratschmerová Jitka VRB6250 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 56:34 + 31:25
34. Vrtalová Gabriela UOL7050 C SK UP Olomouc 57:50 + 32:41
35. Vrtalová Denisa NNN C Neregistrovaní 58:46 + 33:37
36. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 61:55 + 36:46
37. Luskačová Hana NNN C Neregistrovaní 65:26 + 40:17
38. Ohnoutková Ludmila ZPV5077 C KOB ZPV Prostějov 68:40 + 43:31
39. Holusková Margita NNN C Neregistrovaní 73:05 + 47:56
Šudřich Tomáš KON0013 C KOB Konice DISK
Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc DISK
T
4.10 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikušová Ivana PTI8365 C Sportovní klub Ptení 51:47
2. Stryk Martin NNN C Neregistrovaní 57:49 + 6:02
3. Said Mahmoud UOL6900 C SK UP Olomouc 98:49 + 47:02
Kavan Jiří SKM9402 C KOB Směr Kroměříž DISK