Kategorie: H21C
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glonek Jakub | AOP9602 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 66:22 | 7825 | |
2. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 67:04 | + 0:42 | 7747 |
3. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 71:03 | + 4:41 | |
4. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 71:52 | + 5:30 | 7214 |
5. | Hadač Filip | AOP9301 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 72:59 | + 6:37 | 7090 |
6. | Klech Richard | VRB7201 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 73:11 | + 6:49 | 7068 |
7. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 73:31 | + 7:09 | 7031 |
8. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 74:27 | + 8:05 | 6928 |
9. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 75:51 | + 9:29 | 6772 |
10. | Mielec Jaromír | AOP9701 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 77:38 | + 11:16 | 6574 |
11. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 81:30 | + 15:08 | 6145 |
12. | Zajíc Josef | LOV7601 | C | lepus.cz | 81:59 | + 15:37 | 6091 |
13. | Kalina Tomáš | TBM8505 | C | KOS TJ Tesla Brno | 82:31 | + 16:09 | 6032 |
14. | Frainšic Michal | BFM8303 | C | SKOB Frýdek - Místek | 83:14 | + 16:52 | 5953 |
15. | Walach Ondřej | TRI9601 | A | TJ TŽ Třinec | 86:34 | + 20:12 | 5583 |
16. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 88:24 | + 22:02 | 5379 |
17. | Šatánek Martin | SFM8201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 89:03 | + 22:41 | 5307 |
18. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 89:28 | + 23:06 | 5261 |
19. | Mutina Jiří | BFM9101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 90:24 | + 24:02 | 5157 |
20. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 91:15 | + 24:53 | 5063 |
21. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 92:25 | + 26:03 | 4933 |
22. | Dragowski Piotr | 23P8200 | C | OK!Sport | 93:36 | + 27:14 | |
23. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 94:48 | + 28:26 | 4669 |
24. | Peterek Vít | AOP8600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 100:23 | + 34:01 | 4049 |
25. | Pasek Martin | NNN | C | Neregistrovaní | 102:25 | + 36:03 | |
26. | Marszałek Piotr | 11P7700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 105:29 | + 39:07 | |
27. | Hudeček Tomáš | OOP8201 | C | TJ Opava | 105:32 | + 39:10 | 3478 |
28. | Šidík Petr | 4RC9200 | C | Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů | 107:05 | + 40:43 | |
29. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 110:16 | + 43:54 | 2952 |
30. | Zuska Marcel | LOV8300 | C | lepus.cz | 115:14 | + 48:52 | 2401 |
31. | Svoboda František | SOP9601 | B | OOB TJ Slezan Opava | 118:21 | + 51:59 | 2055 |
32. | Ticháček Jan | AOP8000 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 118:51 | + 52:29 | 2000 |
33. | Pietraszek Martin | OOP8100 | C | TJ Opava | 119:43 | + 53:21 | 1903 |
34. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 119:52 | + 53:30 | 1887 |
35. | Langer Martin | LOV8400 | C | lepus.cz | 121:38 | + 55:16 | 1691 |
Vlach Oldřich | AOV7700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK | 0 | ||
Żebrok Jakub | 16P9801 | C | II LO im. M. Kopernika w Cieszynie | DISK | |||
Szewczyk Jakub | 16P9600 | C | II LO im. M. Kopernika w Cieszynie | DISK | |||
Kopeček Petr | BFM9602 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | 0 |