Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.04.2015
Místo konání:
Písek, Na Křižatkách
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
Hromová Jedle - Jarník, 1:10000 a 1:15000
Ředitel závodu:
Blažek Vojtěch - R3
Hlavní rozhodčí:
Paulerová Eva - R3
Stavitel tratí:
Hartvich Otto - R3
Protokol:
Závod proběhl bez komplikací. Nedošlo k žádnému zranění. Nebyl podán žádný protest. Vojtěch Blažek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
D10
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blazková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 28:04
2. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 33:27 + 5:23
3. Komárková Zbynka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 49:33 + 21:29
D12
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Safaríková Lucie CST0351 OB Strakonice 35:58
2. Pracková Ema RIC0451 OB Říčany 37:43 + 1:45
3. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 43:26 + 7:28
4. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 43:42 + 7:44
5. Nosková Barbora VSP0451 USK Praha 43:57 + 7:59
6. Holická Anna 7TC0450 TJ Sokol Pisek 145:06 + 109:08
Kosobudová Anna KTA0551 SK Kotnov Tábor DISK
Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany DISK
D14
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blazková Katerina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 24:35
2. Kosobudová Katerina KTA0253 SK Kotnov Tábor 25:34 + 0:59
3. Kinstová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 29:09 + 4:34
4. Stráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 36:40 + 12:05
5. Procházková Tereza OPI0150 Orientační sporty Písek 46:46 + 22:11
6. Feitová Magdaléna OPI0151 Orientační sporty Písek 55:42 + 31:07
7. Rudová Magdaléna VTA0254 vebr-sport 57:04 + 32:29
8. Korenová Katerina OPI0152 Orientační sporty Písek 75:12 + 50:37
Príbenská Barbora KTA0255 SK Kotnov Tábor DISK
D16
3.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliska SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 30:26
2. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 39:24 + 8:58
3. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 49:52 + 19:26
4. Klimesová Sarlota KRE0051 OOB TJ Sokol Křemže 58:58 + 28:32
5. Nováková Barbora VTA0152 vebr-sport 65:02 + 34:36
6. Nováková Katerina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 67:45 + 37:19
7. Pelcová Katerina CST0050 OB Strakonice 71:25 + 40:59
D18
4.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottfriedová Adéla VCB9755 TJ OB České Budějovice 65:53
D21
6.20 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4311
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mateju Martina PGP8556 SK Praga 50:35 4563
2. Mullis Katerina PGP7756 SK Praga 50:52 + 0:17 4541
3. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 59:44 + 9:09 3829
4. Flasarová Kristyna PGP9054 SK Praga 66:53 + 16:18 3255
5. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 68:43 + 18:08 3108
6. Machová Miroslava KRE9451 OOB TJ Sokol Křemže 77:18 + 26:43
7. Kafková radana SCP8950 OK Sparta Praha 78:00 + 27:25 2363
D21K
5.30 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 80:55
2. Jandová Katerina XXX2562 83:42 + 2:47
3. Zemanová Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 88:44 + 7:49 0
D35
5.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simerková Olga PGP7551 SK Praga 52:48
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 58:43 + 5:55
3. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 59:33 + 6:45
4. Maunová Martina KSH8051 OOB TJ Kašperské Hory 61:20 + 8:32
5. Komárková Lenka SJH7651 SJH Jindřichův Hradec 62:19 + 9:31
6. Kinstová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 64:49 + 12:01
7. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 74:25 + 21:37
8. Flasarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 75:59 + 23:11
9. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 77:46 + 24:58
10. Kopecká Kveta OPI8050 Orientační sporty Písek 80:09 + 27:21
11. Machová Ivana KRE6451 OOB TJ Sokol Křemže 83:46 + 30:58
12. Klimesová Lenka KRE7501 OOB TJ Sokol Křemže 85:32 + 32:44
13. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 94:50 + 42:02
14. Blazková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 100:10 + 47:22
15. Nováková Pavlína PVD7151 OOB TJ Sokol Pražák 105:29 + 52:41
16. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 108:35 + 55:47
Kosobudová Lenka KTA7351 SK Kotnov Tábor DISK
Pracková Zita RIC7850 OB Říčany DISK
D45
4.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 54:58
2. Hudecková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 55:00 + 0:02
3. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 57:46 + 2:48
4. Troupová Vladena KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 67:45 + 12:47
5. Procházková Miluse DCE5450 KOB Dobřichovice 69:11 + 14:13
6. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 TJ OB České Budějovice 77:35 + 22:37
7. Zimmermannová Milena KRE6851 OOB TJ Sokol Křemže 79:49 + 24:51
8. Gottfriedová Marcela VCB7055 TJ OB České Budějovice 83:08 + 28:10
9. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 103:54 + 48:56
D55
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 51:04
2. Mateju Ladislava UVP4750 Slovan Praha 57:53 + 6:49
3. Zavadilová Nada SCP5450 OK Sparta Praha 58:41 + 7:37
D65
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudecková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 67:19
2. Boucková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 87:24 + 20:05
DF
1.70 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Gabriela XXX2000 23:17
2. Feitová Pavla XXX3245 31:43 + 8:26
3. Janovská Lucie XXX2005 54:27 + 31:10
H10
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Subrt Vojtech DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 23:20
2. Pelc Tadeás CST0601 OB Strakonice 27:22 + 4:02
3. Sobotka Radim XXX2003 39:21 + 16:01
4. Holicky Jáchym 7TC0700 TJ Sokol Pisek 91:51 + 68:31
H12
2.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojny Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 40:17
2. Pobuda Vojtech SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 41:59 + 1:42
3. Pelc Matyás CST0401 OB Strakonice 53:35 + 13:18
H14
2.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Subrt Matej DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 29:37
2. Lukes Prokop VTA0201 vebr-sport 53:39 + 24:02
3. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 73:04 + 43:27
H16
4.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 66:26
2. Busík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 114:30 + 48:04
H18
6.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ruta Vojtech KTA9701 SK Kotnov Tábor 76:23
2. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 131:24 + 55:01
H21
9.10 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7127
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mateju Lubos PGP7601 SK Praga 61:42 7865
2. Safarík Ivo CST7401 OB Strakonice 70:40 + 8:58 6936
3. Mateju Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 74:06 + 12:24 6581
4. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 80:41 + 18:59 5899
5. Klimes Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 81:05 + 19:23 5858
6. Jurga Vojtech 46X8500 Krutě Kruté Krůty 81:30 + 19:48
7. Pracka Tomás RIC7302 OB Říčany 86:41 + 24:59 5278
8. Vébr Jirí KTA6901 SK Kotnov Tábor 88:07 + 26:25 5129
9. Hejzlar Josef VCB5601 TJ OB České Budějovice 91:49 + 30:07 4746
10. Hosek Lubomír VCB6101 TJ OB České Budějovice 93:15 + 31:33 4598
11. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 95:14 + 33:32 4392
12. Hulec Jakub KSH8401 OOB TJ Kašperské Hory 95:32 + 33:50 4361
13. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 105:58 + 44:16 3281
14. Novák Radek PVD9601 OOB TJ Sokol Pražák 116:02 + 54:20 2238
Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty DISK
Harsa Michal XXX1976 DISK
H21K
6.20 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1618
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Simek Jan FSP9600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 64:52 1729
2. Peterka Frantisek TJP4900 TJ Sokol Troja 71:44 + 6:52 1569
3. Vanek Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 72:19 + 7:27 1556
4. Kouba Pavel XXX1984 74:09 + 9:17
5. Zimmermann Martin KRE9301 OOB TJ Sokol Křemže 90:14 + 25:22 1139
6. Krska Vojtech KTA8901 SK Kotnov Tábor 91:10 + 26:18 1118
7. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 98:06 + 33:14 957
8. Boucek Jakub OCB9501 OC České Budějovice 116:06 + 51:14 538
H35
7.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Subrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 68:56
2. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 73:47 + 4:51
3. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 73:51 + 4:55
4. Kinst David SJH7901 SJH Jindřichův Hradec 74:42 + 5:46
5. Pesta Jirí MIL7201 Tesil Milevsko 84:28 + 15:32
6. Sobotka Petr XXX1973 85:06 + 16:10
7. Blazek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 88:16 + 19:20
8. Holicky Marek 7TC7600 TJ Sokol Pisek 93:05 + 24:09
9. Janda Libor XXX1975 100:02 + 31:06
10. Velát Vladimír XXX1971 105:53 + 36:57
Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek DISK
H45
6.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 53:10
2. Funda Jirí API6401 OK Andante Písek 55:58 + 2:48
3. Flasar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 58:24 + 5:14
4. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 58:42 + 5:32
5. Blabla Zdenek PCB5901 SKP České Budějovice 60:58 + 7:48
6. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 62:50 + 9:40
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 63:54 + 10:44
8. Simek Tomás FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 69:39 + 16:29
9. Kavka Jirí SCP5900 OK Sparta Praha 70:19 + 17:09
10. Hosek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 71:32 + 18:22
11. Soudek Vojtech TCB5601 SK Technik České Budějovice 77:06 + 23:56
12. Hudecek Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 112:40 + 59:30
13. Busík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 143:16 + 90:06
H55
5.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaros Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 51:33
2. Safarík Bedrich CST4601 OB Strakonice 61:03 + 9:30
3. nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 144:30 + 92:57
H65
3.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwanitz Juergen XXX1949 48:34
2. Grundel Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 56:21 + 7:47
3. Boucek Václav OCB4101 OC České Budějovice 59:52 + 11:18
4. Rakovec Milos SCP4500 OK Sparta Praha 63:00 + 14:26
5. Pokorny Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice 74:28 + 25:54
6. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 77:12 + 28:38
7. Mateju Ivan UVP4600 Slovan Praha 80:10 + 31:36
8. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 124:08 + 75:34
HDR
1.70 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zárubová Nikola XXX2105 24:18
2. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 25:02 + 0:44
3. Janovská Monika XXX2007 25:09 + 0:51
4. Zahrádka Jirí XXX5687 25:59 + 1:41
5. Feit Antonín XXX2365 27:13 + 2:55
6. Toncarová Katka PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 28:58 + 4:40
7. Sobotková Lenka XXX0003 29:48 + 5:30
8. Vlcek Josef XXX6498 30:47 + 6:29
9. Záruba Michal XXX2009 34:22 + 10:04
10. Pracka Martin RIC0699 OB Říčany 35:17 + 10:59
11. Míka Ondrej XXX2210 39:01 + 14:43
12. Komárková Radka XXX2011 48:13 + 23:55
13. Pobudová Marie SJH1050 SJH Jindřichův Hradec 49:26 + 25:08
14. Perina Martin XXX0101 50:46 + 26:28
15. Maun Michal KSH1201 OOB TJ Kašperské Hory 52:01 + 27:43
16. Simerka Jakub PGP0407 SK Praga 56:14 + 31:56
17. Velát Vladimír XXX2971 57:11 + 32:53
18. Gottfried Adam VCB0005 TJ OB České Budějovice 57:28 + 33:10
19. Teringlová Veronika VCB1251 TJ OB České Budějovice 57:41 + 33:23
20. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 60:25 + 36:07
21. Holická Julie XXX2389 63:46 + 39:28
22. Vitujovi XXX3333 78:14 + 53:56
23. Hulec Frantisek KSH1101 OOB TJ Kašperské Hory 78:21 + 54:03
24. Patera Tomás XXX4567 124:36 + 100:18
25. Kopecká Zuzana XXX5674 127:38 + 103:20
26. Herink Václav a Lukás XXX7777 128:30 + 104:12
HF
1.70 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotka Ivo XXX2006 27:58
2. Pobuda Jan SJH0603 SJH Jindřichův Hradec 28:29 + 0:31
3. Teringl Vojtech VCB0702 TJ OB České Budějovice 29:11 + 1:13
4. Svoboda Jan KTA0701 SK Kotnov Tábor 30:05 + 2:07
5. Subrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 38:23 + 10:25
Simerka Ondrej PGP0800 SK Praga DISK
P
3.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 43:54
2. Nosek Jan VSP6901 USK Praha 59:11 + 15:17
3. Konecná Vladimíra KCK5903 KOB Český Krumlov 71:26 + 27:32
4. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 76:23 + 32:29
5. Gloserová Veronika XXX9856 78:11 + 34:17
6. Friedel Dan XXX0103 116:14 + 72:20
Herink Jaroslav 53X7800 Pisek neregistrovany DISK
Langr Jan BOR3601 OK Jiskra Nový Bor DISK
Langrová Marie BOR3750 OK Jiskra Nový Bor DISK
Suchan Miroslav XXX0687 DISK