Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

Datum:
16.04.2016
Místo konání:
Doksy, Bezdězská 260- Rekreační středisko TERMIT 25
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Spáleniště, měřítko dle rozpisu - 1:15000, resp. 1:10000
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R2
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H75     T    
D16
4.40 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 32:19
2. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 33:47 + 1:28
3. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 34:14 + 1:55
4. Semíková Lucie KAM0250 B OK Kamenice 37:55 + 5:36
5. Aschermannová Karolína KAM0051 B OK Kamenice 38:26 + 6:07
6. Hrabošová Magdalena ASU0099 B Magnus Orienteering 38:39 + 6:20
7. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 39:02 + 6:43
8. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 39:55 + 7:36
9. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 39:58 + 7:39
10. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 40:14 + 7:55
11. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 41:27 + 9:08
12. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 42:00 + 9:41
13. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 42:03 + 9:44
14. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 42:15 + 9:56
15. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 42:16 + 9:57
16. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:18 + 9:59
17. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 42:29 + 10:10
18. Auerműllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 42:41 + 10:22
19. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 42:57 + 10:38
20. Držková Berenika LPU0151 A OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 10:43
21. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 43:16 + 10:57
22. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 44:02 + 11:43
23. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:41 + 12:22
24. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:20 + 13:01
25. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 45:44 + 13:25
26. Matějková Barbora SJC0156 B Sportcentrum Jičín 46:53 + 14:34
27. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 47:09 + 14:50
28. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 47:35 + 15:16
29. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 48:05 + 15:46
30. Filipová Tereza LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice 48:13 + 15:54
31. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 49:01 + 16:42
32. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:29 + 17:10
33. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 51:23 + 19:04
34. Nádeníčková Pavla NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek 51:34 + 19:15
35. Fantová Kateřina EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha 52:38 + 20:19
36. Šlechtová Tereza KRL0152 A Kometa Kralovice 55:00 + 22:41
37. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 56:00 + 23:41
38. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 56:35 + 24:16
39. Machová Marie LME0050 B SK Los Mělník 57:49 + 25:30
40. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 58:39 + 26:20
41. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:40 + 26:21
42. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 60:35 + 28:16
43. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 66:58 + 34:39
44. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 71:29 + 39:10
45. Kubíčková Iva LPU0157 A OK Lokomotiva Pardubice 75:56 + 43:37
Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Shánělová Štěpánka CHC0152 B K.O.B. Choceň DISK
D18
5.00 km, 50 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SOB Olomouc 37:25
2. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 37:33 + 0:08
3. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 37:34 + 0:09
4. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 38:01 + 0:36
5. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 39:08 + 1:43
6. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 39:24 + 1:59
7. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 40:08 + 2:43
8. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 41:31 + 4:06
9. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 41:46 + 4:21
10. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 42:11 + 4:46
11. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 42:47 + 5:22
12. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 43:35 + 6:10
13. Chaloupková Veronika CHC9852 B K.O.B. Choceň 43:43 + 6:18
14. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 43:47 + 6:22
15. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 43:58 + 6:33
16. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 44:50 + 7:25
17. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 45:17 + 7:52
18. Hojná Dominika SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec 45:49 + 8:24
19. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 46:07 + 8:42
20. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 49:22 + 11:57
21. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 50:16 + 12:51
22. Zimmerová Kateřina KAM9850 A OK Kamenice 50:17 + 12:52
23. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 50:20 + 12:55
24. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 51:01 + 13:36
25. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 51:15 + 13:50
26. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 52:21 + 14:56
27. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 53:12 + 15:47
28. Nejezchlebová Martina TUR9951 B OOB TJ Turnov 53:15 + 15:50
29. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 53:19 + 15:54
30. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 53:22 + 15:57
31. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 56:30 + 19:05
32. Kinkorová Tereza LPM9850 A OK Lokomotiva Plzeň 57:17 + 19:52
33. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 58:00 + 20:35
34. Škarková Kateřina PGP9955 C SK Praga 59:36 + 22:11
35. Liberdová Jana TRI9852 A TJ TŽ Třinec 60:32 + 23:07
36. Hrabánková Zuzana PGP9950 A SK Praga 61:22 + 23:57
37. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 64:44 + 27:19
38. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:25 + 42:00
D20
5.60 km, 65 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7951
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 36:23 8689
2. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 39:03 + 2:40 8114
3. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 39:34 + 3:11 8003
4. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 41:00 + 4:37 7694
5. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 42:49 + 6:26 7302
6. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 43:01 + 6:38 7259
7. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 43:09 + 6:46 7230
8. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:27 + 7:04 7165
9. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 43:28 + 7:05 7162
10. Lavičková Michaela PGP9656 B SK Praga 43:59 + 7:36 7050
11. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 44:02 + 7:39 7039
12. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 45:01 + 8:38 6827
13. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 45:30 + 9:07 6723
14. Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:50 + 9:27 6651
15. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 46:20 + 9:57 6543
16. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 48:26 + 12:03 6090
16. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 48:26 + 12:03 6090
18. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 48:41 + 12:18 6036
19. Kavánková Iva TZL9753 A SKOB Zlín 48:53 + 12:30 5993
20. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 49:07 + 12:44 5943
21. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 49:09 + 12:46 5936
22. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 49:15 + 12:52 5914
23. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 49:48 + 13:25 5795
24. Roškotová Lucie TUR9753 A OOB TJ Turnov 53:27 + 17:04 5008
25. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 55:31 + 19:08 4562
26. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 63:42 + 27:19 2797
27. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 63:50 + 27:27 2768
28. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 69:30 + 33:07 1546
D21
7.70 km, 145 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9462
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 53:29 10066
2. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 55:03 + 1:34 9784
3. Chromá Kateřina ZBM9451 R SK Žabovřesky Brno 55:40 + 2:11 9673
4. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 56:44 + 3:15 9481
5. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 56:51 + 3:22 9460
6. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 56:53 + 3:24 9454
7. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 57:07 + 3:38 9412
8. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 60:41 + 7:12 8771
9. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 62:00 + 8:31 8534
10. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 62:36 + 9:07 8426
11. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 64:20 + 10:51 8115
12. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 66:48 + 13:19 7671
13. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 66:52 + 13:23 7659
14. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 67:12 + 13:43 7599
15. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 68:39 + 15:10 7339
16. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 70:30 + 17:01 7006
17. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 70:33 + 17:04 6997
18. Košárková Iva AOP8152 R Orientační Běh Opava 70:39 + 17:10 6979
19. Dragowska Maria TUR9555 C OOB TJ Turnov 70:55 + 17:26 6931
20. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 72:41 + 19:12 6614
21. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 73:11 + 19:42 6524
22. Kubátová Zuzka NPA9151 C SK LOB Nová Paka 74:14 + 20:45 6335
23. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 74:41 + 21:12 6254
24. Hlubučková Kristýna KAM9551 R OK Kamenice 75:08 + 21:39 6173
25. Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec 75:44 + 22:15 6065
26. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 76:05 + 22:36 6002
27. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 77:42 + 24:13 5712
28. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 78:01 + 24:32 5655
29. Bochenková Ivana SJC8952 C Sportcentrum Jičín 80:29 + 27:00 5211
30. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 81:54 + 28:25 4956
31. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 87:02 + 33:33 4033
32. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 87:07 + 33:38 4018
33. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 91:28 + 37:59 3236
34. Kolmanová Josefa LTP8653 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 92:00 + 38:31 3140
Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno DISK 0
D35
4.80 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 43:01
2. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 46:33 + 3:32
3. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 53:15 + 10:14
4. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 53:40 + 10:39
5. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:46 + 11:45
6. Podlipná Veronika NPA8152 C SK LOB Nová Paka 61:28 + 18:27
7. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 72:12 + 29:11
8. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 74:50 + 31:49
D40
4.20 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 34:53
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 37:06 + 2:13
3. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 38:42 + 3:49
4. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 39:55 + 5:02
5. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:52 + 5:59
6. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 41:05 + 6:12
7. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 47:41 + 12:48
8. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 61:04 + 26:11
9. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:41 + 32:48
D45
3.80 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 35:10
2. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 39:04 + 3:54
3. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 47:17 + 12:07
4. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 51:09 + 15:59
5. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 54:21 + 19:11
6. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 55:40 + 20:30
7. Pařízková Věrka SMR7151 C SK SNS Smržovka 55:42 + 20:32
8. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 80:44 + 45:34
D50
3.80 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 49:09
2. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 51:14 + 2:05
3. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 57:46 + 8:37
4. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 58:32 + 9:23
5. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 72:23 + 23:14
D55
3.60 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 32:44
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 35:06 + 2:22
3. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 43:05 + 10:21
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 45:40 + 12:56
5. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 50:22 + 17:38
6. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:15 + 47:31
D60
3.40 km, 20 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 41:37
H16
6.10 km, 80 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 39:00
2. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 40:09 + 1:09
3. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 40:25 + 1:25
4. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 40:49 + 1:49
5. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 44:02 + 5:02
6. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 44:05 + 5:05
7. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 45:36 + 6:36
8. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 45:39 + 6:39
9. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 47:07 + 8:07
10. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 47:39 + 8:39
11. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 48:06 + 9:06
12. Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:24 + 9:24
13. Zentrich Dušan LCE0012 B OOB TJ Slovan Luhačovice 48:47 + 9:47
14. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:09 + 10:09
15. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 49:51 + 10:51
16. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 49:52 + 10:52
17. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 50:06 + 11:06
18. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 51:12 + 12:12
19. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 51:37 + 12:37
20. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 52:18 + 13:18
21. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 53:35 + 14:35
22. Malačka Milan DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka 54:01 + 15:01
23. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 54:07 + 15:07
24. Newiak Nick NEJ0101 B TJ Jiskra Nejdek 54:32 + 15:32
25. Samek Tomáš PHK0001 B OK 99 Hradec Králové 55:19 + 16:19
26. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 55:23 + 16:23
27. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 56:12 + 17:12
28. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 57:47 + 18:47
29. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:12 + 19:12
30. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 58:54 + 19:54
31. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 58:55 + 19:55
32. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 59:14 + 20:14
33. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:59 + 21:59
33. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 60:59 + 21:59
35. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 63:04 + 24:04
36. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 66:08 + 27:08
37. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 67:31 + 28:31
38. Průša Kryštof VSP0102 A USK Praha 67:40 + 28:40
39. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 68:15 + 29:15
40. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 71:28 + 32:28
41. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 71:37 + 32:37
42. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 71:40 + 32:40
43. Vecko Jan NEJ0002 B TJ Jiskra Nejdek 72:24 + 33:24
44. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 77:15 + 38:15
45. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 82:12 + 43:12
46. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 86:36 + 47:36
47. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 89:07 + 50:07
Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H18
7.50 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 46:21
2. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 47:22 + 1:01
3. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 48:59 + 2:38
4. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 49:02 + 2:41
5. Pek Daniel SHK9803 A OK Slavia Hradec Králové 49:21 + 3:00
6. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 49:28 + 3:07
7. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 51:29 + 5:08
8. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 51:34 + 5:13
9. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:35 + 5:14
10. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 51:50 + 5:29
11. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 53:08 + 6:47
12. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 54:39 + 8:18
13. Novák Aleš PGP9808 B SK Praga 55:02 + 8:41
14. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 55:40 + 9:19
15. Matějka Lukáš LTP9802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:57 + 9:36
16. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 57:08 + 10:47
17. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 57:33 + 11:12
18. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 57:57 + 11:36
19. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 57:59 + 11:38
20. Holesz Sebastian TRI9902 A TJ TŽ Třinec 58:17 + 11:56
21. Janeček Mirek TJN9804 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:44 + 14:23
22. Novák Filip TJN9801 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:03 + 14:42
23. Hausenblas Šimon KAM9803 A OK Kamenice 63:15 + 16:54
24. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 63:18 + 16:57
25. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 64:46 + 18:25
26. Doležal Vít SJC9802 B Sportcentrum Jičín 64:49 + 18:28
27. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 65:28 + 19:07
28. Horčička Vít UOL9919 A SOB Olomouc 66:15 + 19:54
29. Gebrt Jan SHK9801 A OK Slavia Hradec Králové 66:17 + 19:56
30. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 68:25 + 22:04
31. Michek David TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:44 + 24:23
32. Vydra Martin STH9902 B SK Studenec 73:58 + 27:37
33. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 75:37 + 29:16
34. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 77:39 + 31:18
35. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 79:00 + 32:39
36. Chaloupka Josef UOL9801 B SOB Olomouc 80:12 + 33:51
37. Kalenský Aleš STH9801 C SK Studenec 80:21 + 34:00
38. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 82:29 + 36:08
39. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 83:55 + 37:34
40. Bartoš Vojtěch PGP9809 A SK Praga 89:50 + 43:29
41. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 94:30 + 48:09
42. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 94:50 + 48:29
Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka DISK
Bambousek Jan DOR9800 C OK Dobříš DISK
H20
9.40 km, 185 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8406
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 56:45 9140
2. Netuka Vojtěch SHK9701 A OK Slavia Hradec Králové 59:44 + 2:59 8701
3. Nowak Maciek PHK9600 C OK 99 Hradec Králové 61:53 + 5:08 8385
4. Skalický Matyáš KUO9605 A KOB Ústí nad Orlicí 62:04 + 5:19 8358
5. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 62:47 + 6:02 8253
6. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 62:53 + 6:08 8238
7. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 63:15 + 6:30 8184
8. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 63:31 + 6:46 8145
9. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 65:59 + 9:14 7782
10. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 67:17 + 10:32 7591
11. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 68:27 + 11:42 7420
12. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 69:10 + 12:25 7314
13. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 69:29 + 12:44 7268
14. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 69:38 + 12:53 7246
15. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 71:30 + 14:45 6971
16. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 72:22 + 15:37 6844
17. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:08 + 18:23 6437
18. Lucerski Maciek PHK9700 A OK 99 Hradec Králové 80:52 + 24:07 5594
19. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 81:24 + 24:39 5516
20. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 81:39 + 24:54 5479
21. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 82:52 + 26:07 5300
22. Zlámal David SJC9603 B Sportcentrum Jičín 89:13 + 32:28 4366
23. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:33 + 32:48 4317
24. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 92:48 + 36:03 3839
25. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 92:50 + 36:05 3834
26. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 97:57 + 41:12 3082
27. Vávra Martin HOR9700 C TJ Jiskra Hořice 127:37 + 70:52 0
H21
12.10 km, 240 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9772
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 65:25 10367
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 66:42 + 1:17 10172
3. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 68:10 + 2:45 9949
4. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 68:20 + 2:55 9923
5. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 68:27 + 3:02 9905
6. Dragowski Kuba TUR9003 C OOB TJ Turnov 71:45 + 6:20 9403
7. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 72:09 + 6:44 9342
8. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 72:51 + 7:26 9236
9. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 74:00 + 8:35 9061
10. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 74:10 + 8:45 9035
11. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 75:03 + 9:38 8901
12. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 76:10 + 10:45 8731
13. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 77:04 + 11:39 8594
14. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 78:02 + 12:37 8447
15. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 78:42 + 13:17 8345
16. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 79:44 + 14:19 8188
17. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 79:53 + 14:28 8165
18. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 80:18 + 14:53 8102
19. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 81:15 + 15:50 7957
20. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 81:23 + 15:58 7937
21. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 81:38 + 16:13 7899
22. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 82:16 + 16:51 7802
23. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 83:54 + 18:29 7554
24. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 84:05 + 18:40 7526
25. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 85:07 + 19:42 7368
26. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 85:20 + 19:55 7335
27. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 85:25 + 20:00 7323
28. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 86:28 + 21:03 7163
29. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 86:47 + 21:22 7115
30. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 87:48 + 22:23 6960
31. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 89:03 + 23:38 6770
32. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 89:37 + 24:12 6683
32. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 89:37 + 24:12 6683
34. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 89:42 + 24:17 6671
35. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 90:27 + 25:02 6557
36. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 94:04 + 28:39 6006
37. Košárek Pavel AOP7102 C Orientační Běh Opava 94:37 + 29:12 5922
38. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 95:32 + 30:07 5783
39. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 96:08 + 30:43 5691
40. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 96:33 + 31:08 5628
41. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 98:19 + 32:54 5359
42. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 100:03 + 34:38 5095
43. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 100:04 + 34:39 5093
44. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 101:46 + 36:21 4834
45. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 103:19 + 37:54 4598
46. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 104:42 + 39:17 4387
47. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 105:26 + 40:01 4276
48. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 105:59 + 40:34 4192
49. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 106:14 + 40:49 4154
50. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 107:42 + 42:17 3931
51. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 107:46 + 42:21 3921
52. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 109:54 + 44:29 3596
53. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 112:35 + 47:10 3187
54. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 113:09 + 47:44 3101
55. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 115:54 + 50:29 2682
56. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 118:16 + 52:51 2322
57. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 124:01 + 58:36 1447
58. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 124:59 + 59:34 1300
59. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 130:01 + 64:36 534
60. Hladík František STH9203 C SK Studenec 131:59 + 66:34 234
61. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 137:14 + 71:49 0
62. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 148:28 + 83:03 0
63. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 148:52 + 83:27 0
Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Műller Martin PHK8903 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec DISK 0
Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga DISK 0
Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
H35
8.00 km, 170 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 51:12
2. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 53:40 + 2:28
3. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:33 + 5:21
4. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 59:41 + 8:29
5. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 60:34 + 9:22
6. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 66:24 + 15:12
7. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 81:11 + 29:59
8. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 87:09 + 35:57
9. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 102:08 + 50:56
10. Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 119:41 + 68:29
H40
7.10 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 47:02
2. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 48:18 + 1:16
3. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 49:15 + 2:13
4. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 53:45 + 6:43
5. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 54:15 + 7:13
6. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 55:33 + 8:31
7. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 56:47 + 9:45
8. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:37 + 11:35
9. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 60:15 + 13:13
10. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 60:42 + 13:40
11. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 61:02 + 14:00
12. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 62:25 + 15:23
13. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 65:25 + 18:23
14. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 68:07 + 21:05
15. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 69:56 + 22:54
16. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 76:14 + 29:12
17. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 83:22 + 36:20
18. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 84:18 + 37:16
19. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 115:37 + 68:35
H45
5.80 km, 80 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 38:20
2. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 39:26 + 1:06
3. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:55 + 2:35
4. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 42:07 + 3:47
5. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 44:42 + 6:22
6. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 45:15 + 6:55
7. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 49:36 + 11:16
8. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 50:39 + 12:19
9. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:18 + 12:58
10. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 52:43 + 14:23
11. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 53:15 + 14:55
12. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 53:30 + 15:10
13. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:37 + 15:17
14. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 55:01 + 16:41
15. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 55:18 + 16:58
16. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 57:01 + 18:41
17. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:26 + 19:06
18. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 57:59 + 19:39
19. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 58:15 + 19:55
20. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:49 + 22:29
21. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 61:54 + 23:34
22. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:57 + 23:37
23. Šebek Martin DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka 71:51 + 33:31
24. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:24 + 36:04
25. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:20 + 67:00
H50
5.50 km, 75 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 36:09
2. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 40:30 + 4:21
3. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 41:43 + 5:34
4. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 42:24 + 6:15
5. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 45:25 + 9:16
6. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 47:12 + 11:03
7. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:20 + 15:11
8. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 52:30 + 16:21
9. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 53:07 + 16:58
10. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 56:32 + 20:23
11. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 58:40 + 22:31
12. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 60:22 + 24:13
13. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:40 + 25:31
14. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 68:03 + 31:54
15. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 86:30 + 50:21
16. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 104:34 + 68:25
17. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 116:20 + 80:11
H55
4.80 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 39:38
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 40:13 + 0:35
3. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 41:00 + 1:22
4. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 42:40 + 3:02
5. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 46:02 + 6:24
6. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport 46:07 + 6:29
7. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 46:19 + 6:41
8. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 51:25 + 11:47
9. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:13 + 12:35
10. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 56:40 + 17:02
11. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 57:52 + 18:14
12. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 59:47 + 20:09
13. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 61:59 + 22:21
14. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 65:10 + 25:32
H60
4.20 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 32:32
2. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 37:24 + 4:52
3. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 37:57 + 5:25
4. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 39:14 + 6:42
5. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 57:25 + 24:53
6. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 58:42 + 26:10
7. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 60:03 + 27:31
8. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:21 + 29:49
H65
3.80 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 34:10
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:22 + 1:12
3. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 46:35 + 12:25
4. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 46:50 + 12:40
5. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 47:50 + 13:40
6. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 49:43 + 15:33
7. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:08 + 16:58
8. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 52:00 + 17:50
9. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 57:24 + 23:14
H75
3.40 km, 20 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 69:28
Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín DISK
T
4.90 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 31:12
2. Dzioba Mateusz POL Paulinum J.G. 32:12 + 1:00
3. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 47:27 + 16:15
4. Vaniš Ondřej TJN9500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:58 + 20:46
5. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 57:11 + 25:59
6. Matějková Zuzana LTP0153 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:37 + 30:25
7. Žitný Tomáš SMB8901 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 69:26 + 38:14
8. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 72:01 + 40:49
9. Svoboda Jiří 5FX MMOB Praha 78:38 + 47:26
10. Kašše Jakub NER NER 79:15 + 48:03
11. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 91:52 + 60:40
12. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 96:13 + 65:01
13. Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport 100:26 + 69:14
14. Helikarová Kateřina 69X8650 HO Humanita 112:14 + 81:02
Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek DISK
Maškova Tereza NER NER DISK
Chmelíková Tereza PGP8754 C SK Praga DISK
Burda Šulda TUR8900 C OOB TJ Turnov 47:10 + 15:58