Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
16.04.2016
Místo konání:
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     DH10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10C
2.30 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 17:22
2. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 19:44 + 2:22
3. Šaňáková Marie UOL0651 C SOB Olomouc 20:01 + 2:39
4. Dráčová Barbora UOL0652 C SOB Olomouc 22:05 + 4:43
5. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:30 + 5:08
6. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava 25:11 + 7:49
7. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 25:59 + 8:37
8. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 26:00 + 8:38
9. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 28:13 + 10:51
10. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 31:43 + 14:21
11. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:10 + 14:48
D12
2.70 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 23:03
2. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 23:35 + 0:32
3. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 24:52 + 1:49
4. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 25:57 + 2:54
5. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 26:41 + 3:38
6. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 26:59 + 3:56
7. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:42 + 5:39
8. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 28:45 + 5:42
9. Klechová Karolína AOP0452 C Orientační Běh Opava 30:00 + 6:57
10. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 30:17 + 7:14
11. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:09 + 8:06
12. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 31:19 + 8:16
13. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:18 + 9:15
14. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:53 + 9:50
15. Cetlová Magdalena AOP0552 C Orientační Běh Opava 33:01 + 9:58
16. LeĹniak Matylda 14P0450 C UKS Kometa Gliwice 33:05 + 10:02
17. Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 33:59 + 10:56
18. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 34:48 + 11:45
19. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava 35:14 + 12:11
20. Chamraďa Natali ......... UOL0459 C SOB Olomouc 35:20 + 12:17
21. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 36:44 + 13:41
22. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:07 + 32:04
23. Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk 56:29 + 33:26
24. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 60:13 + 37:10
25. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 78:32 + 55:29
D14
3.30 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 28:56
2. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 30:37 + 1:41
3. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:50 + 1:54
4. Pogoda Kinga 14P050 C UKS Kometa Gliwice 34:17 + 5:21
5. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SOB Olomouc 34:41 + 5:45
6. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 36:20 + 7:24
7. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 37:08 + 8:12
8. Pachmannová Bára AOP0351 C Orientační Běh Opava 39:07 + 10:11
9. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 40:40 + 11:44
10. Polewka Aleksandra 14P0250 C UKS Kometa Gliwice 40:41 + 11:45
11. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 41:26 + 12:30
12. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov 42:55 + 13:59
13. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 43:48 + 14:52
14. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 45:03 + 16:07
15. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 45:20 + 16:24
16. Sobel Natalia 14P0200 C UKS Kometa Gliwice 48:37 + 19:41
17. Raclavská Lenka UOL0252 C SOB Olomouc 57:22 + 28:26
18. Czapska Wiktoria 14P0350 C UKS Kometa Gliwice 65:34 + 36:38
19. Fabiánová Adéla KON0252 C KOB Konice 83:13 + 54:17
20. Vysloužilová Tereza STE0254 C SK SKI-OB Šternberk 90:48 + 61:52
D16
4.60 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurczyk Marta 51P0050 C UKS Sparta Czyżowice 47:13
2. Konečná Adéla UOL0050 C SOB Olomouc 49:29 + 2:16
3. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 51:47 + 4:34
4. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:45 + 5:32
5. Hálková Eliška UOL0156 B SOB Olomouc 57:22 + 10:09
6. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:20 + 12:07
7. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 60:21 + 13:08
8. Labuda Wiktoria 14P0050 C UKS Kometa Gliwice 63:16 + 16:03
9. Vránová Eliška UOL0151 C SOB Olomouc 66:22 + 19:09
D18
5.50 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 52:51
2. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 55:53 + 3:02
3. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 57:46 + 4:55
4. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 67:53 + 15:02
5. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 72:45 + 19:54
6. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:52 + 20:01
7. Porada Lilianna 12P9850 C UKS Reflex Rybnik 73:44 + 20:53
8. Holečková Anna UOL9853 C SOB Olomouc 75:27 + 22:36
9. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 80:36 + 27:45
10. Pazourová Tereza ASU9998 C Magnus Orienteering 81:54 + 29:03
D21
7.10 km, 210 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3559
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wysocka Malwina 23P8500 C OK!Sport 68:32
2. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 70:28 + 1:56 3643
3. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 70:44 + 2:12 3630
4. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 70:58 + 2:26 3618
5. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 74:44 + 6:12 3424
6. Neumannová Anna STE9456 C SK SKI-OB Šternberk 83:31 + 14:59 2973
7. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 84:45 + 16:13 2910
8. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 88:16 + 19:44 2730
9. Spurná Martina PTI9556 C Sportovní klub Ptení 96:49 + 28:17
10. Rešová Kateřina ASU9090 C Magnus Orienteering 103:46 + 35:14 1934
11. Kaprálová Hana PLU9082 C TJ SOKOL Plumlov 105:34 + 37:02 1842
D35
5.50 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 48:26
2. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 50:30 + 2:04
3. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 51:37 + 3:11
4. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 52:50 + 4:24
5. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 52:51 + 4:25
6. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 54:52 + 6:26
7. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 54:57 + 6:31
8. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 56:08 + 7:42
9. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 56:30 + 8:04
10. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 56:43 + 8:17
11. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 56:53 + 8:27
12. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 57:53 + 9:27
13. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 58:09 + 9:43
14. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 59:05 + 10:39
15. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:50 + 11:24
16. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 60:32 + 12:06
17. Marszałek Maria 11P7451 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 62:19 + 13:53
18. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:25 + 14:59
18. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 63:25 + 14:59
20. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 64:19 + 15:53
21. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:58 + 16:32
22. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 65:01 + 16:35
23. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 65:14 + 16:48
24. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 66:09 + 17:43
25. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 66:16 + 17:50
26. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 66:50 + 18:24
27. Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 68:39 + 20:13
28. Seidenglanzová Irena UOL C SOB Olomouc 72:18 + 23:52
29. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:15 + 26:49
30. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 76:10 + 27:44
31. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 80:37 + 32:11
32. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:47 + 32:21
33. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:44 + 36:18
34. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 92:02 + 43:36
Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov DISK
D45
5.10 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 43:29
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 52:43 + 9:14
3. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 54:42 + 11:13
4. Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov 56:26 + 12:57
5. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 57:40 + 14:11
6. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 58:31 + 15:02
7. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 60:42 + 17:13
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 62:17 + 18:48
9. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 63:37 + 20:08
10. Sedláčková Hana KON5481 C KOB Konice 68:20 + 24:51
11. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 68:38 + 25:09
12. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 69:46 + 26:17
13. Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 71:52 + 28:23
14. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 72:28 + 28:59
15. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:09 + 30:40
16. Polewka Beata 14P7150 C UKS Kometa Gliwice 75:36 + 32:07
17. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 76:14 + 32:45
18. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 80:54 + 37:25
19. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 84:16 + 40:47
20. Bogucka Jaroszek anna 42P7050 C Team360 91:02 + 47:33
D55
4.00 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrubanová Věra UOL5953 C SOB Olomouc 55:46
2. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 56:13 + 0:27
3. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 57:47 + 2:01
4. Wysocka Jolanta 14P5650 C UKS Kometa Gliwice 59:02 + 3:16
5. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 62:06 + 6:20
6. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 66:25 + 10:39
7. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 99:05 + 43:19
DH10N
1.80 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 15:49
2. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 18:24 + 2:35
3. Matoušková Johana SSU0750 C SK Severka Šumperk 19:08 + 3:19
4. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 20:18 + 4:29
5. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 24:32 + 8:43
6. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 25:48 + 9:59
7. Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice 30:00 + 14:11
8. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 32:03 + 16:14
9. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:58 + 18:09
10. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 39:17 + 23:28
Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering DISK
Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice DISK
Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava DISK
Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava DISK
Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava DISK
H10C
2.30 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:21
2. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 19:54 + 3:33
3. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:04 + 4:43
4. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 21:49 + 5:28
5. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 22:37 + 6:16
6. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:36 + 7:15
7. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 23:41 + 7:20
8. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 24:06 + 7:45
9. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:03 + 32:42
H12
2.70 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:36
2. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 22:35 + 0:59
3. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 23:47 + 2:11
4. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 26:13 + 4:37
5. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 27:22 + 5:46
6. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 28:16 + 6:40
7. Marszałek Patryk 11P0502 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 28:30 + 6:54
8. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 29:36 + 8:00
9. Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 32:47 + 11:11
10. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 32:48 + 11:12
11. Šperlich Jan KSU0403 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:51 + 12:15
12. Náhončík Jakub UOL0400 C SOB Olomouc 34:03 + 12:27
13. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 34:25 + 12:49
14. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 35:23 + 13:47
15. Skowron Wojciech 14P0401 C UKS Kometa Gliwice 37:16 + 15:40
16. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 44:28 + 22:52
17. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:57 + 26:21
18. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 51:33 + 29:57
19. Fic Dalibor JPV0515 C Oddíl OS SK Prostějov 52:05 + 30:29
20. Fajstl Vojtěch PTE0501 C TJ Sokol Ptení 55:53 + 34:17
H14
4.60 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 37:24
2. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:36 + 0:12
3. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 40:37 + 3:13
4. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 42:17 + 4:53
5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 43:30 + 6:06
6. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:48 + 10:24
7. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 52:05 + 14:41
8. Kołodziejczyk Bartłomiej 14P0302 C UKS Kometa Gliwice 52:12 + 14:48
9. Dostál František UOL0201 C SOB Olomouc 52:38 + 15:14
10. Chovanec Jan UOL0200 C SOB Olomouc 53:35 + 16:11
11. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:54 + 16:30
12. Kukla Bartosz 14P0201 C UKS Kometa Gliwice 60:12 + 22:48
13. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 61:03 + 23:39
14. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk 64:48 + 27:24
15. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 70:05 + 32:41
16. Cupal Petr STE0300 C SK SKI-OB Šternberk 75:15 + 37:51
17. Jedzok Vojtěch UOL0202 C SOB Olomouc 86:57 + 49:33
18. Novák Rostislav PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov 89:55 + 52:31
19. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 101:28 + 64:04
Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H16
6.90 km, 195 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:42
2. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:06 + 5:24
3. Kucharczyk Jakub 14P0101 C UKS Kometa Gliwice 63:08 + 7:26
4. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 66:29 + 10:47
5. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 69:18 + 13:36
6. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ SOKOL Plumlov 70:54 + 15:12
7. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:28 + 18:46
8. Chmelář Jan 37C0100 C Bez registrace 78:32 + 22:50
9. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 89:48 + 34:06
10. Tomášek Ondřej CEL0100 B TJ Sokol Čelechovice na Hané 93:36 + 37:54
11. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 96:25 + 40:43
12. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 108:02 + 52:20
13. Dadák Petr JPV0101 C Oddíl OS SK Prostějov 111:40 + 55:58
H18
7.10 km, 210 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroszek Jakub 42P9800 C Team360 54:06
2. Hubáček Filip JPV9800 A Oddíl OS SK Prostějov 61:48 + 7:42
3. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 62:36 + 8:30
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 65:48 + 11:42
5. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:01 + 11:55
6. Šmíd Radovan KON9818 C KOB Konice 73:40 + 19:34
7. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 92:03 + 37:57
8. Mazanec Jakub UOL9800 C SOB Olomouc 106:58 + 52:52
MS Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 110:42 + 56:36
H20
7.90 km, 240 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kindl Jakob ASU9643 C Magnus Orienteering 72:49 0
2. Vosáhlo Jan SSU9701 B SK Severka Šumperk 92:46 + 19:57 0
3. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 93:50 + 21:01 0
H21
10.50 km, 325 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7692
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:12 7951
2. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 71:04 + 0:52 7856
3. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 71:43 + 1:31
4. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:12 + 2:00 7731
5. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:17 + 3:05 7611
6. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:45 + 4:33 7450
7. Sklenář Martin AOP9501 R Orientační Běh Opava 76:01 + 5:49 7310
8. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 76:02 + 5:50 7308
9. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 78:24 + 8:12 7047
10. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 79:07 + 8:55 6968
11. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 79:34 + 9:22 6918
12. Šincl Jiří ASU9446 C Magnus Orienteering 79:56 + 9:44 6878
13. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 80:35 + 10:23 6806
14. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 80:42 + 10:30 6793
15. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 82:18 + 12:06 6617
16. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 83:55 + 13:43 6439
17. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 88:37 + 18:25 5921
18. Rohan Tomáš ASU9009 C Magnus Orienteering 92:10 + 21:58 5529
19. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 96:15 + 26:03 5079
20. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 102:01 + 31:49
21. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 117:30 + 47:18 2736
22. Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 118:24 + 48:12 2637
H21D
6.90 km, 195 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kuchař Jiří 001 C Psí tým 64:21
2. Mikuš Oldřich PTE8204 C TJ Sokol Ptení 66:49 + 2:28 0
3. Novotný Petr 009 C Neregistrovaní - Novotní 72:03 + 7:42
H35
7.90 km, 240 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 51:28
2. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 54:04 + 2:36
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 55:33 + 4:05
4. Maťátko Miloslav STE6703 C SK SKI-OB Šternberk 55:56 + 4:28
5. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 56:18 + 4:50
6. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 57:23 + 5:55
7. Dzik Mirosław 42P7100 C Team360 60:27 + 8:59
8. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 60:50 + 9:22
9. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 61:45 + 10:17
10. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 61:50 + 10:22
11. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 62:09 + 10:41
12. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:19 + 10:51
13. Binar Robert UOL7500 C SOB Olomouc 63:29 + 12:01
14. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 64:01 + 12:33
15. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 64:18 + 12:50
16. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 65:32 + 14:04
17. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:43 + 14:15
18. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:58 + 14:30
19. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 66:52 + 15:24
20. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 66:59 + 15:31
21. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 67:26 + 15:58
22. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 68:37 + 17:09
23. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 68:43 + 17:15
24. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 68:49 + 17:21
25. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 70:11 + 18:43
26. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 71:49 + 20:21
27. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 72:01 + 20:33
28. Polewka Tomasz 14P7300 C UKS Kometa Gliwice 74:15 + 22:47
29. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:01 + 24:33
30. Kašpar Jaroslav UOL7004 C SOB Olomouc 76:09 + 24:41
31. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 76:34 + 25:06
32. Porada Robert 12P7200 C UKS Reflex Rybnik 77:52 + 26:24
33. Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 78:15 + 26:47
34. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 79:50 + 28:22
35. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 80:06 + 28:38
36. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 80:09 + 28:41
37. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 81:40 + 30:12
38. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:19 + 32:51
39. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:09 + 36:41
40. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:46 + 38:18
41. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 92:46 + 41:18
42. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 96:28 + 45:00
43. Zbořil Ctirad UOL7200 C SOB Olomouc 101:16 + 49:48
44. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 102:27 + 50:59
45. Král Milan ZLH7201 C OOB TJ Zlaté Hory 105:25 + 53:57
46. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 107:27 + 55:59
47. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 115:23 + 63:55
Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava DISK
H45
6.80 km, 235 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 54:57
2. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 55:04 + 0:07
3. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 56:39 + 1:42
4. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 60:44 + 5:47
5. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 63:02 + 8:05
6. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 63:20 + 8:23
7. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 64:44 + 9:47
8. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 64:51 + 9:54
9. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 67:00 + 12:03
10. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 67:11 + 12:14
11. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 70:12 + 15:15
12. Jurczyk Piotr 51P6900 C UKS Sparta Czyżowice 74:36 + 19:39
13. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 77:13 + 22:16
14. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 78:22 + 23:25
15. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 86:43 + 31:46
16. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:27 + 35:30
Vlach Josef KON6431 C KOB Konice DISK
H55
5.10 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:49
2. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 51:16 + 6:27
3. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:09 + 8:20
4. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 54:15 + 9:26
5. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 56:22 + 11:33
6. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 62:18 + 17:29
7. Czerkawski Wacław 42P6001 C Team360 65:52 + 21:03
8. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 68:16 + 23:27
9. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 68:40 + 23:51
10. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 70:01 + 25:12
11. Jelínek Roman ADA5506 C OOB Spartak Adamov 74:46 + 29:57
12. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 85:04 + 40:15
Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice DISK
H65
4.00 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 42:01
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 45:05 + 3:04
3. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 51:05 + 9:04
4. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 51:22 + 9:21
5. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 54:40 + 12:39
6. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 54:47 + 12:46
7. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 67:55 + 25:54
8. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 71:56 + 29:55
9. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 80:26 + 38:25
10. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 88:21 + 46:20
11. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 111:47 + 69:46
HDR
1.80 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelář Filip 37C0900 C Bez registrace 15:21
2. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 17:28 + 2:07
3. Talla Lukáš 3SX0500 C ZŠ Těšetice 18:32 + 3:11
4. Nezval Pavel 3SX0400 C ZŠ Těšetice 18:34 + 3:13
5. Schaffer Matěj 3SX0501 C ZŠ Těšetice 18:35 + 3:14
6. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:54 + 3:33
7. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 19:12 + 3:51
8. Bartoňková Jitka 3SX7750 C ZŠ Těšetice 19:13 + 3:52
9. Bartoňková Natálie 3SX1050 C ZŠ Těšetice 19:15 + 3:54
10. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 20:15 + 4:54
11. Tříska David PTE C TJ Sokol Ptení 20:16 + 4:55
12. Zatloukal Vojtěch STE C SK SKI-OB Šternberk 21:15 + 5:54
13. Fendrychová Klára STE C SK SKI-OB Šternberk 21:26 + 6:05
14. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:49 + 6:28
15. Pospíšilová Julie 3SX0550 C ZŠ Těšetice 21:52 + 6:31
15. Bartoňková Sára 3SX0650 C ZŠ Těšetice 21:52 + 6:31
17. Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 22:03 + 6:42
18. Punčochářová Adéla PTE0851 C TJ Sokol Ptení 22:08 + 6:47
19. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 22:34 + 7:13
20. Jungmannová Sofie PTE C TJ Sokol Ptení 22:41 + 7:20
21. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 22:58 + 7:37
22. Novotná Agáta PLU C TJ SOKOL Plumlov 23:04 + 7:43
23. Pavelková Eva KSU0957 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:07 + 7:46
24. Mátl Jáchym KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:14 + 7:53
25. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:28 + 8:07
26. Mátl Adam KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:39 + 8:18
27. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 25:26 + 10:05
28. Růžička Matěj KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:53 + 10:32
29. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 26:25 + 11:04
30. Vrba Antonín PTE C TJ Sokol Ptení 27:17 + 11:56
31. Příhoda Onřej PTE C TJ Sokol Ptení 27:37 + 12:16
32. Růžičková Zuzana C 27:46 + 12:25
33. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 27:47 + 12:26
34. Pechová Lucie 3SX0752 C ZŠ Těšetice 29:43 + 14:22
35. Pouč Michal 3SX1500 C ZŠ Těšetice 29:45 + 14:24
36. Matoušek Jan SSU0909 C SK Severka Šumperk 30:16 + 14:55
37. Kubíčková Sylvie 3SX0552 C ZŠ Těšetice 30:29 + 15:08
38. Fic Martin JPV C Oddíl OS SK Prostějov 31:07 + 15:46
39. Krtička Antonín SSU1000 C SK Severka Šumperk 32:25 + 17:04
40. Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 32:30 + 17:09
41. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 32:33 + 17:12
42. Krtička Mikuláš SSU1100 C SK Severka Šumperk 32:53 + 17:32
43. Křupka Ondřej KON C KOB Konice 33:08 + 17:47
44. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 35:24 + 20:03
45. Příhodová Veronika PTE0750 C TJ Sokol Ptení 36:42 + 21:21
46. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:46 + 24:25
47. Tříska Jakub PTE C TJ Sokol Ptení 43:14 + 27:53
48. Ratiorský Michal C 45:24 + 30:03
49. Binar Vít UOL C SOB Olomouc 45:51 + 30:30
50. Good Marie SBR C SKOB Bruntál 52:06 + 36:45
51. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 67:29 + 52:08
Fendrychová Laura STE C SK SKI-OB Šternberk DISK
Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov DISK
P
3.30 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:47
2. Chmelář Jan 37C7501 C Bez registrace 35:24 + 0:37
3. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 37:00 + 2:13
4. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 37:29 + 2:42
5. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:49 + 3:02
6. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 38:52 + 4:05
7. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 39:39 + 4:52
8. Kočanderle Jaroslav KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:57 + 7:10
9. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:06 + 7:19
10. Přikryl Jiří JPV C Oddíl OS SK Prostějov 42:08 + 7:21
11. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 43:01 + 8:14
12. Dittrich Roman KON C KOB Konice 43:29 + 8:42
13. Kaprál Michal C 44:00 + 9:13
14. Zifčák Robin 001 C Psí tým 45:42 + 10:55
15. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 46:00 + 11:13
16. Vorel Milan C 47:29 + 12:42
17. Funk Radim C 47:59 + 13:12
18. Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 49:02 + 14:15
19. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 49:11 + 14:24
20. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:37 + 14:50
21. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl OS SK Prostějov 50:07 + 15:20
22. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 51:31 + 16:44
23. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 51:32 + 16:45
24. Fajstlová Adéla PTE0152 C TJ Sokol Ptení 51:38 + 16:51
25. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:29 + 17:42
26. Vaňáková Milada OOL6251 C SK Haná orienteering 54:17 + 19:30
27. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 55:22 + 20:35
28. Honkyš Petr 25C6100 C péčkaři 55:53 + 21:06
29. Horká Lucie UOL C SOB Olomouc 56:04 + 21:17
30. Kuchařová Anna 001 C Psí tým 58:00 + 23:13
31. Vrána Jan C 58:03 + 23:16
32. Dostál Zdenek 3SX0200 C ZŠ Těšetice 58:13 + 23:26
33. Vrtalová Gabriela UOL7050 C SOB Olomouc 62:31 + 27:44
34. Velev Nikolaj 3SX0000 C ZŠ Těšetice 62:46 + 27:59
35. Musilová Jana ASUXXYY C Magnus Orienteering 64:27 + 29:40
36. Svobodova Jana 97C6450 C No register 71:30 + 36:43
37. Povrová Zuzana 001 C Psí tým 74:57 + 40:10
38. Zifčáková Miroslava 001 C Psí tým 75:01 + 40:14
39. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 78:43 + 43:56
40. Dostálová Jindra C 78:47 + 44:00
41. Štěpánová Michaela C 78:54 + 44:07
42. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 108:25 + 73:38
43. Typltová Eva C 109:33 + 74:46
Přikrylová Jitka C DISK
Klapalová Anežka PTE C TJ Sokol Ptení DISK
T
6.80 km, 235 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpán Marek OOL C SK Haná orienteering 201:44
2. Šnyrch Marek OOL C SK Haná orienteering 204:43 + 2:59
3. Typltová Hana OOL C SK Haná orienteering 207:48 + 6:04