Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
04.06.2016
Místo konání:
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
Ředitel závodu:
Sochor Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí:
Jakobi Zdeněk - R2
Stavitel tratí:
Juračka Zdeněk - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10N     D10C     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P3     T5    
D10N
2.10 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szarzecová Eva TRI0850 C TJ TŽ Třinec 29:25
2. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 30:30 + 1:05
3. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 33:35 + 4:10
Szusciková Natálie BFM0655 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D10C
2.10 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 27:00
2. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 28:21 + 1:21
MS Kočarová Marie BFM0557 C SKOB Frýdek - Místek 105:59 + 78:59
D12
2.40 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. LeĹniak Matylda 14P0450 C UKS Kometa Gliwice 31:17
Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D14
2.90 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 38:11
2. Czapska Wiktoria 14P0350 C UKS Kometa Gliwice 41:23 + 3:12
3. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 45:48 + 7:37
4. Trepáčová Gabika 42S0350 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 80:28 + 42:17
D16
3.60 km, 140 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 42:56
2. Klabouchová Veronika 42S0150 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 65:57 + 23:01
D18
4.60 km, 175 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Belicová Lenka 42S9950 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 76:08
2. Fišerová Klára BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek 86:35 + 10:27
D21
5.50 km, 210 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4439
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:44 4825
2. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 57:11 + 3:27 4553
3. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 61:36 + 7:52 4206
4. Šarmanová Alena AOP9352 C Orientační Běh Opava 62:13 + 8:29 4157
5. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:24 + 8:40 4143
6. Stoszková Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava 73:38 + 19:54 3258
7. Jirková Petra VPM8450 C KOS Slavia VŠ Plzeň 76:46 + 23:02 3011
D35
5.10 km, 175 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 55:35
2. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 56:00 + 0:25
3. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 57:19 + 1:44
4. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 62:09 + 6:34
5. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 67:53 + 12:18
6. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 71:26 + 15:51
7. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 79:34 + 23:59
8. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 80:26 + 24:51
9. MarszaLek Maria 11P7451 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 80:29 + 24:54
10. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 82:17 + 26:42
11. Zajícová Taťána BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek 106:32 + 50:57
D45
4.30 km, 170 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 51:26
2. Ciencialová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 52:55 + 1:29
3. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 56:03 + 4:37
4. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 59:28 + 8:02
5. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 63:37 + 12:11
6. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 67:45 + 16:19
7. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 69:14 + 17:48
8. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 75:00 + 23:34
D55
3.10 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 38:11
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 62:19 + 24:08
H10N
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 24:28
2. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 29:38 + 5:10
3. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 30:29 + 6:01
4. Bičánek Vít TRI0700 C TJ TŽ Třinec 31:00 + 6:32
5. Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek 33:01 + 8:33
6. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 34:55 + 10:27
H10C
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočara František BFM0701 C SKOB Frýdek - Místek 38:47
2. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 42:39 + 3:52
3. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 49:39 + 10:52
Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec DISK
Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec DISK
H12
2.80 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. MarszaLek Patryk 11P0502 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 41:48
2. Trepáč Adam 42S0500 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 48:10 + 6:22
3. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 82:32 + 40:44
4. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 92:49 + 51:01
H14
3.50 km, 135 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 39:31
2. Koleczko Blażej 11P0200 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 55:48 + 16:17
3. Kukla Bartosz 14P0201 C UKS Kometa Gliwice 58:26 + 18:55
Kolodziejczyk Lukasz 14P0303 C UKS Kometa Gliwice DISK
H16
4.40 km, 170 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondrejka Tomáš 42S0000 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 53:28
2. Koleczko Bartosz 11P0000 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 59:36 + 6:08
H18
5.70 km, 225 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 73:37
2. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 76:34 + 2:57
3. Božoň Radek BFM9804 B SKOB Frýdek - Místek 85:20 + 11:43
Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec DISK
H21
9.40 km, 400 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6104
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 72:46 6627
2. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 72:58 + 0:12 6611
3. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 87:36 + 14:50 5440
4. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 89:12 + 16:26 5312
5. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 93:29 + 20:43 4969
6. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 94:37 + 21:51 4878
7. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 97:11 + 24:25 4673
8. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 102:55 + 30:09
9. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 104:52 + 32:06 4057
10. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 148:40 + 75:54 551
H35
6.50 km, 265 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 50:34
2. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 53:04 + 2:30
3. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 64:16 + 13:42
4. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 64:41 + 14:07
5. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 65:37 + 15:03
6. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:47 + 16:13
7. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 68:12 + 17:38
8. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 71:59 + 21:25
9. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 80:07 + 29:33
10. Porada Robert 12P7200 C UKS Reflex Rybnik 81:08 + 30:34
11. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 84:23 + 33:49
12. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 90:45 + 40:11
13. Markowski Marcin 14P8100 C UKS Kometa Gliwice 96:44 + 46:10
14. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 115:02 + 64:28
Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
H45
5.20 km, 175 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 48:04
2. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 54:13 + 6:09
3. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 56:19 + 8:15
4. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 56:27 + 8:23
5. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 57:12 + 9:08
6. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 58:10 + 10:06
7. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 60:59 + 12:55
8. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 61:25 + 13:21
9. Kočara Jiří BFM7001 C SKOB Frýdek - Místek 67:43 + 19:39
10. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 70:23 + 22:19
11. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 78:34 + 30:30
H55
3.90 km, 165 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 35:38
2. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 36:17 + 0:39
3. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 37:15 + 1:37
4. Wojarski Krzysztof 42P6000 C Team360 38:52 + 3:14
5. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:58 + 4:20
6. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 41:42 + 6:04
7. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 45:29 + 9:51
8. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 47:14 + 11:36
9. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 47:53 + 12:15
10. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 49:54 + 14:16
11. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 50:59 + 15:21
12. Stebel Pavel TRC5800 C SKOB BETA Třinec 51:27 + 15:49
13. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 54:45 + 19:07
14. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 55:20 + 19:42
15. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 56:33 + 20:55
16. Kuja Ivan KAR5501 C SK Karlovice 66:11 + 30:33
H65
2.80 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 31:31
2. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 32:05 + 0:34
3. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 34:42 + 3:11
4. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 35:34 + 4:03
5. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 35:43 + 4:12
6. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 36:09 + 4:38
7. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 37:37 + 6:06
8. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 40:52 + 9:21
9. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 41:17 + 9:46
10. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 41:22 + 9:51
11. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 47:06 + 15:35
12. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 56:42 + 25:11
Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
HDR
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 26:31
2. Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 29:51 + 3:20
3. Marszalek David 11P C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 30:11 + 3:40
4. Řepecký Tomáš MOV0900 C SKOB Ostrava 32:09 + 5:38
5. Zavřel Mikuláš KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:11 + 5:40
6. Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:12 + 7:41
7. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 36:52 + 10:21
8. Lang Viktor NNN C Neregistrovaní 37:04 + 10:33
9. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 39:05 + 12:34
10. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 39:37 + 13:06
11. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 40:58 + 14:27
12. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 46:21 + 19:50
13. Procner Viktor BFM1301 C SKOB Frýdek - Místek 48:15 + 21:44
14. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 65:12 + 38:41
15. Švajda Kryštof KAR0801 C SK Karlovice 66:50 + 40:19
16. Stříteský Tomáš ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín 66:53 + 40:22
Holesz Samuel TRI0801 C TJ TŽ Třinec DISK
Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava DISK
Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec DISK
P3
2.80 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 27:19
2. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 27:59 + 0:40
3. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 32:45 + 5:26
4. Pavlíček Patrik MOV0002 C SKOB Ostrava 33:24 + 6:05
5. Procner Zdeněk BFM7401 C SKOB Frýdek - Místek 34:34 + 7:15
6. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 38:54 + 11:35
7. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 39:46 + 12:27
8. Willert Petr NNN9902 C Neregistrovaní 39:52 + 12:33
9. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 40:10 + 12:51
10. Mlčochová Tereza TRI9851 C TJ TŽ Třinec 41:04 + 13:45
11. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 41:21 + 14:02
12. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 43:54 + 16:35
13. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 44:16 + 16:57
14. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 44:30 + 17:11
15. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 44:39 + 17:20
16. Kaufmanová Martina TRI7250 C TJ TŽ Třinec 44:44 + 17:25
17. Prejdova Radka NNN C Neregistrovaní 44:50 + 17:31
18. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 45:22 + 18:03
19. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 45:39 + 18:20
20. Mikula Josef NNN C Neregistrovaní 45:55 + 18:36
20. Kaufmanová Iveta TRI7251 C TJ TŽ Třinec 45:55 + 18:36
22. Matěja Vojtěch ODR0000 C SKOB Odry 46:25 + 19:06
23. Telecka Sona NNN C Neregistrovaní 46:54 + 19:35
24. Brázdil Marek NNN9901 C Neregistrovaní 47:36 + 20:17
25. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 48:13 + 20:54
26. Haluzíková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49:40 + 22:21
27. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 49:58 + 22:39
28. Hlawiczkova Irena NNN C Neregistrovaní 50:21 + 23:02
29. Vajíková Miloslava KAR6150 C SK Karlovice 51:02 + 23:43
30. Bužek Lubomír BFM5602 C SKOB Frýdek - Místek 52:10 + 24:51
31. Trepáč Ivan 42S7001 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 52:59 + 25:40
32. Buryanova Katerina MOV7451 C SKOB Ostrava 53:42 + 26:23
33. Svobodová Mariana BFM6751 C SKOB Frýdek - Místek 55:23 + 28:04
34. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 58:02 + 30:43
35. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 59:08 + 31:49
36. Adamkova Anezka NNN9909 C Neregistrovaní 72:36 + 45:17
37. Adamek Arnost NNN9908 C Neregistrovaní 79:33 + 52:14
38. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 81:13 + 53:54
T5
5.00 km, 210 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klabouch Martin 42S9600 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 53:54
2. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 63:37 + 9:43
3. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 65:49 + 11:55
4. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 67:11 + 13:17
5. Telecky Jiri NNN C Neregistrovaní 68:38 + 14:44
6. Novotný Petr NNN9904 C Neregistrovaní 80:03 + 26:09
7. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 84:08 + 30:14
8. Kohoutek Milan NNN9907 C Neregistrovaní 97:21 + 43:27
9. Balcar Adam SOP8710 C OOB TJ Slezan Opava 119:12 + 65:18
10. Řepecký Tomáš NNN9903 C Neregistrovaní 120:01 + 66:07