Kategorie: D45
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 24:48 | |
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 26:17 | + 1:29 |
3. | Hudečková Helena | KTA6951 | C | SK Kotnov Tábor | 26:31 | + 1:43 |
4. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 27:33 | + 2:45 |
5. | Červinková Jitka | OKP6451 | C | SK OK 24 Praha | 28:15 | + 3:27 |
6. | Longinová Lenka | TAP7151 | C | KOB TRETRA Praha | 28:15 | + 3:27 |
7. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 29:46 | + 4:58 |
8. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 29:49 | + 5:01 |
9. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB TRETRA Praha | 30:45 | + 5:57 |
10. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 31:41 | + 6:53 |
11. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 31:45 | + 6:57 |
12. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:12 | + 8:24 |
13. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:19 | + 8:31 |
14. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 34:09 | + 9:21 |
15. | Nováková Irena | OKP6651 | C | SK OK 24 Praha | 34:12 | + 9:24 |
16. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:29 | + 9:41 |
17. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 34:41 | + 9:53 |
18. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 35:32 | + 10:44 |
19. | Tihonová Jindra | TAP6253 | C | KOB TRETRA Praha | 35:35 | + 10:47 |
20. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:45 | + 10:57 |
21. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 35:51 | + 11:03 |
22. | Bejčková Jana | DKL7150 | C | KOB Kladno | 36:19 | + 11:31 |
23. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:16 | + 13:28 |
24. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 40:00 | + 15:12 |
25. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 40:33 | + 15:45 |
26. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 42:04 | + 17:16 |
27. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 42:05 | + 17:17 |
28. | Lustigová Lenka | DKP6652 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:12 | + 17:24 |
29. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 42:58 | + 18:10 |
30. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 43:44 | + 18:56 |
31. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 46:12 | + 21:24 |
32. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 47:42 | + 22:54 |
33. | Ždimerová Monika | LME6950 | C | SK Los Mělník | 49:11 | + 24:23 |
34. | Nentvichová Romana | DOR6651 | C | OK Dobříš | 49:56 | + 25:08 |
35. | Čechmánková Helena | OKP6450 | C | SK OK 24 Praha | 53:53 | + 29:05 |
36. | Blahová Markéta | EKP6951 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 56:39 | + 31:51 |
37. | Petrová Martina | 6YC6850 | Neregistrovaní | 60:21 | + 35:33 | |
Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |