Kategorie: H21C
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 29:36 | 8769 | |
2. | Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Brno - Žabovřesky | 31:40 | + 2:04 | 8215 |
3. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 32:11 | + 2:35 | 8077 |
4. | Henek Vladan | VBM8002 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 32:39 | + 3:03 | 7952 |
5. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | TJ Lokomotiva Krnov, z.s. | 33:46 | + 4:10 | 7652 |
6. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 34:48 | + 5:12 | 7375 |
7. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 35:07 | + 5:31 | 7290 |
8. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 36:49 | + 7:13 | 6834 |
9. | Fiala Jan | BBM7205 | C | Beta Ursus Orienteering, z.s. | 37:11 | + 7:35 | 6736 |
10. | Skoupý Jan | STE9411 | C | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 37:36 | + 8:00 | 6624 |
11. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 37:57 | + 8:21 | 6530 |
12. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | Beta Ursus Orienteering, z.s. | 38:08 | + 8:32 | 6481 |
13. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 38:25 | + 8:49 | 6405 |
14. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 38:38 | + 9:02 | 6347 |
15. | Pudel Jarda | STE7505 | C | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 39:08 | + 9:32 | 6213 |
16. | Bravený Adam | VBM8801 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 39:25 | + 9:49 | 6137 |
17. | Šrubař Michal | ASU8606 | C | Magnus Orienteering z.s. | 39:59 | + 10:23 | 5985 |
18. | Kopecký David | UOL7800 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 40:19 | + 10:43 | 5895 |
19. | Konečný Daniel | BBM9702 | B | Beta Ursus Orienteering, z.s. | 40:58 | + 11:22 | 5721 |
20. | Kheil Radim | PBM7301 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 41:29 | + 11:53 | 5583 |
21. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 41:35 | + 11:59 | 5556 |
22. | Kožoušek Adam | ZBM8512 | C | SK Brno - Žabovřesky | 42:26 | + 12:50 | 5328 |
23. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 43:32 | + 13:56 | 5033 |
24. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | Spartak Adamov | 43:49 | + 14:13 | 4957 |
25. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 44:33 | + 14:57 | 4760 |
26. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | Spartak Adamov | 45:03 | + 15:27 | 4626 |
27. | Vlach Jan | JPV8237 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 45:11 | + 15:35 | 4590 |
28. | Poštulka Tomáš | STE9700 | B | Sportovní klub SKI - OB Šternberk | 46:15 | + 16:39 | 4304 |
29. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | Spartak Adamov | 46:27 | + 16:51 | 4251 |
30. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 46:57 | + 17:21 | 4117 |
31. | Fátor Jan | DOB7907 | C | Klub orientačního běhu Dobruška, z.s. | 47:24 | + 17:48 | 3996 |
32. | Daněk Roman | SBK7541 | C | Klub orientačního běhu Start Blansko | 48:35 | + 18:59 | 3679 |
33. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering z.s. | 49:08 | + 19:32 | 3531 |
34. | Semerád Jan | KON9411 | C | Klub orientačního běhu Konice | 51:38 | + 22:02 | 2861 |
35. | Dressler Jan | SBK7911 | C | Klub orientačního běhu Start Blansko | 52:20 | + 22:44 | 2673 |
36. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 53:41 | + 24:05 | 2311 |
37. | Mikuš Oldřich | PTE8204 | C | TJ Sokol Ptení | 54:02 | + 24:26 | 2217 |
38. | Čech Viktor | VBM8001 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 59:05 | + 29:29 | 863 |
39. | Štěpán Marek | OOL8900 | C | SK Haná orienteering | 59:19 | + 29:43 | 800 |
40. | Koutný Lukáš | 2KX8900 | C | Zoufalí Zbloudilci | 59:29 | + 29:53 | |
41. | Chloupek Tomáš | VBM8404 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 59:34 | + 29:58 | 733 |
42. | Musil Radek | 1DC7600 | C | Targa Orienteering | 66:40 | + 37:04 | |
43. | Bednařík Marek | KON | C | Klub orientačního běhu Konice | 67:23 | + 37:47 | |
Klváček Aleš | PTE8527 | C | TJ Sokol Ptení | DISK | 0 |