Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
14.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Vindoška, 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí:
Král Vojtěch - R1
JURY:
Slezák Libor, Ondráček Radim, Hlava Miroslav
Protokol:
Závod proběh bez závad, zúčastnilo se 869 závodníků. V cíli bylo 0ošetřeno několik závodníků: Tichá Marie TZL0253 (kotník), Nešporová Barbora TZL7652 (kotník) a několik dalších s drobným poraněním. Pořadatelé děkují Petře Synkové za pomoc zraněné závodnici.
Kategorie:
D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     P     T3     T5    
D14B
2.20 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 18:12
2. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 18:18 + 0:06
3. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 18:38 + 0:26
4. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 19:35 + 1:23
5. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 20:18 + 2:06
6. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 20:34 + 2:22
7. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 20:46 + 2:34
8. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 21:23 + 3:11
8. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 21:23 + 3:11
10. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 21:57 + 3:45
11. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 21:59 + 3:47
12. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 23:08 + 4:56
13. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 23:21 + 5:09
14. Rotková Markéta ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno 23:24 + 5:12
15. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 23:40 + 5:28
16. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 23:58 + 5:46
17. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 24:07 + 5:55
18. Nitsch Aleksandra STE0351 C SK SKI-OB Šternberk 24:47 + 6:35
19. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 24:58 + 6:46
20. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:30 + 7:18
21. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 25:35 + 7:23
22. Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 25:36 + 7:24
23. Skoumalová Petra KSU0484 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:59 + 8:47
24. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 27:26 + 9:14
25. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 28:51 + 10:39
26. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 29:41 + 11:29
27. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 30:06 + 11:54
28. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 30:58 + 12:46
29. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 32:55 + 14:43
30. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 36:14 + 18:02
31. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov 39:29 + 21:17
32. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 45:27 + 27:15
Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno DISK
Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov DISK
D16A
2.90 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miklušová Tamara ZBM0260 C SK Žabovřesky Brno 24:42
2. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:29 + 0:47
3. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 25:38 + 0:56
4. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 25:47 + 1:05
5. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 25:51 + 1:09
6. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 25:53 + 1:11
7. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 26:11 + 1:29
8. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 26:18 + 1:36
9. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:29 + 1:47
10. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 26:44 + 2:02
11. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 26:46 + 2:04
12. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 27:06 + 2:24
13. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 27:09 + 2:27
14. Rydlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:15 + 2:33
14. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia VŠ Plzeň 27:15 + 2:33
16. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia VŠ Plzeň 27:18 + 2:36
17. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 28:00 + 3:18
18. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 28:11 + 3:29
19. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 28:48 + 4:06
20. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 29:09 + 4:27
21. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 29:42 + 5:00
22. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 29:59 + 5:17
23. Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:08 + 5:26
24. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:34 + 5:52
25. Nádeníčková Pavla NEK0150 A 30:36 + 5:54
26. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 31:00 + 6:18
27. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 31:09 + 6:27
28. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 31:13 + 6:31
29. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 32:01 + 7:19
30. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 33:23 + 8:41
31. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 35:01 + 10:19
32. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 36:19 + 11:37
33. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:05 + 15:23
34. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 49:16 + 24:34
Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín DISK
D16B
2.50 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:39
2. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 26:37 + 1:58
3. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 27:20 + 2:41
4. Raclavská Zuzana UOL0251 C SOB Olomouc 30:03 + 5:24
5. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:21 + 5:42
6. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:05 + 6:26
7. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 31:13 + 6:34
8. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 31:44 + 7:05
9. Čeleďová Justýna TZL0152 B SKOB Zlín 32:44 + 8:05
10. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 33:17 + 8:38
11. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 35:49 + 11:10
12. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:27 + 18:48
13. Patassiová Michaela 27S0250 C Farmaceut Bratislava 63:26 + 38:47
Raclavská Lenka UOL0252 C SOB Olomouc DISK
D18A
3.40 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 E SOB Olomouc 27:16
2. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 27:39 + 0:23
3. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 28:09 + 0:53
4. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 28:20 + 1:04
4. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 28:20 + 1:04
6. Miklušová Tereza ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno 28:58 + 1:42
7. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 29:23 + 2:07
8. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 29:24 + 2:08
9. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:26 + 2:10
10. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 29:38 + 2:22
11. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 30:02 + 2:46
12. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 30:25 + 3:09
13. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 31:23 + 4:07
14. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 31:25 + 4:09
15. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 31:48 + 4:32
16. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:51 + 4:35
17. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 32:32 + 5:16
18. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 32:43 + 5:27
19. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 32:58 + 5:42
20. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 32:59 + 5:43
21. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 33:31 + 6:15
22. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 33:33 + 6:17
23. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 33:41 + 6:25
24. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 34:11 + 6:55
25. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 34:29 + 7:13
26. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:21 + 8:05
27. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:28 + 8:12
28. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 35:42 + 8:26
29. Urbanová Markéta STH9953 A SK Studenec 36:06 + 8:50
30. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 36:19 + 9:03
31. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 37:24 + 10:08
32. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 37:47 + 10:31
33. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 37:53 + 10:37
34. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 38:30 + 11:14
35. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 39:08 + 11:52
36. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 39:47 + 12:31
37. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 41:04 + 13:48
38. Utíkalová Kateřina TBM9952 A KOS TJ Tesla Brno 41:27 + 14:11
39. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 41:43 + 14:27
40. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 42:10 + 14:54
41. Hápová Petra PHK0051 A OK 99 Hradec Králové 42:52 + 15:36
42. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 43:07 + 15:51
43. Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 43:08 + 15:52
44. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 44:11 + 16:55
Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín DISK
D18B
3.00 km, 155 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefková Klára TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno 37:49
2. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 39:02 + 1:13
3. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:26 + 1:37
4. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:09 + 3:20
5. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 42:45 + 4:56
6. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 45:08 + 7:19
Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava DISK
D20A
3.60 km, 175 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7995
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 32:32 8565
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 33:02 + 0:30 8436
3. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 33:05 + 0:33 8423
4. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 33:54 + 1:22 8212
5. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 36:15 + 3:43 7607
6. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 36:16 + 3:44 7603
7. Slavíková Silvie PGP9751 E SK Praga 36:25 + 3:53 7564
8. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 36:40 + 4:08 7499
9. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 36:51 + 4:19 7452
10. Grycová Veronika TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno 37:26 + 4:54 7302
11. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 38:11 + 5:39 7109
12. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 38:55 + 6:23 6920
13. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 40:12 + 7:40 6589
14. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 41:05 + 8:33 6361
15. Fukalová Hana AOP9850 R Orientační Běh Opava 41:11 + 8:39 6335
16. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 41:57 + 9:25 6138
17. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 42:14 + 9:42 6065
18. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 42:31 + 9:59 5992
19. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 42:50 + 10:18 5910
20. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 44:42 + 12:10 5429
21. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 45:09 + 12:37 5313
D20B
3.30 km, 140 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koporová Lenka ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno 43:24 0
2. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 45:36 + 2:12 0
3. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:51 + 9:27 0
4. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 53:08 + 9:44 0
D21E
4.80 km, 260 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9677
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 39:12 10469
2. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 40:22 + 1:10 10170
3. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 40:30 + 1:18 10136
4. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 40:40 + 1:28 10093
5. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 43:12 + 4:00 9444
6. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 43:18 + 4:06 9418
7. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 43:57 + 4:45 9251
8. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 44:10 + 4:58 9196
9. Hlavová Hana ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno 44:43 + 5:31 9055
10. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 45:21 + 6:09 8892
11. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 45:27 + 6:15 8867
12. Procházková Marie KAM9554 E OK Kamenice 46:09 + 6:57 8687
13. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 46:33 + 7:21 8585
14. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 46:51 + 7:39 8508
15. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 47:01 + 7:49 8465
16. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 47:40 + 8:28 8299
17. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 48:06 + 8:54 8188
18. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 48:07 + 8:55 8183
19. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 48:30 + 9:18 8085
20. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 49:20 + 10:08 7872
21. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 49:42 + 10:30 7778
22. Kubicka Zuzanna 28P9350 C UNTS Warszawa 49:49 + 10:37
23. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 49:52 + 10:40 7735
24. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 55:11 + 15:59 6372
25. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 55:40 + 16:28 6248
26. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 56:08 + 16:56 6129
27. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:25 + 19:13 5543
D21A
4.20 km, 230 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7636
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dékány Pavla LCE9052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:21 8154
2. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 43:24 + 0:03 8144
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 44:16 + 0:55 7984
4. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 44:36 + 1:15 7922
5. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 45:19 + 1:58 7789
6. Myslivcová Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 45:36 + 2:15 7737
7. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 46:44 + 3:23 7527
8. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 46:46 + 3:25 7520
9. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 46:52 + 3:31 7502
10. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:27 + 4:06 7394
11. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:11 + 4:50 7258
12. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 49:03 + 5:42 7097
13. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 49:27 + 6:06 7023
14. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 49:59 + 6:38 6924
15. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 51:09 + 7:48 6708
16. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 53:05 + 9:44 6350
17. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 53:57 + 10:36 6189
18. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:59 + 11:38 5998
19. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 55:02 + 11:41 5988
20. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:20 + 11:59 5933
21. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 55:31 + 12:10 5899
22. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 58:30 + 15:09 5346
23. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 61:13 + 17:52 4842
24. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 69:17 + 25:56 3347
25. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 71:40 + 28:19 2906
Panchenko Olena 28P8650 C UNTS Warszawa DISK
D21B
3.80 km, 205 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5990
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:14 6613
2. Przyczková Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 43:51 + 2:37 6226
3. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 43:58 + 2:44 6209
4. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 44:12 + 2:58 6175
5. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:43 + 3:29 6098
6. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 46:19 + 5:05 5862
7. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 48:33 + 7:19 5533
8. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 51:06 + 9:52 5156
9. Končáková Klára LCE9555 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:58 + 11:44 4881
10. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 53:39 + 12:25 4780
11. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:21 + 14:07 4529
12. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 55:44 + 14:30 4472
13. Holečková Anna UOL9853 C SOB Olomouc 63:02 + 21:48 3395
14. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 64:02 + 22:48 3247
15. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 66:58 + 25:44 2814
16. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 79:47 + 38:33 923
17. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 91:18 + 50:04 0
Šňupárková Anna DKP9652 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Beranová Kristína TZL8553 C SKOB Zlín DISK 0
D35B
3.40 km, 175 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 33:21
2. Chupekova Silvia VZA7250 C Slávia ŽU Žilina 33:27 + 0:06
3. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 35:23 + 2:02
4. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 39:58 + 6:37
5. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 40:30 + 7:09
6. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 42:46 + 9:25
7. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 42:58 + 9:37
8. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 43:02 + 9:41
9. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 46:16 + 12:55
10. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 47:21 + 14:00
11. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 47:22 + 14:01
12. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 50:52 + 17:31
D40B
3.60 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 37:33
2. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 38:32 + 0:59
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:16 + 1:43
4. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 39:45 + 2:12
5. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:41 + 3:08
6. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 40:49 + 3:16
7. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 42:08 + 4:35
8. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 42:22 + 4:49
9. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 42:31 + 4:58
10. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 45:18 + 7:45
11. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 45:29 + 7:56
12. Pavlicová Anna KVS C SKOB Kobra Vsetín 45:52 + 8:19
13. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 46:59 + 9:26
14. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:26 + 10:53
15. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:36 + 11:03
16. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 50:13 + 12:40
17. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 50:17 + 12:44
18. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:15 + 14:42
19. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:16 + 14:43
20. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 54:50 + 17:17
21. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 55:00 + 17:27
22. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 56:00 + 18:27
23. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 68:19 + 30:46
24. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 74:57 + 37:24
25. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 77:10 + 39:37
26. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 101:34 + 64:01
D45B
3.30 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:41
2. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 31:57 + 1:16
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 33:48 + 3:07
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 35:30 + 4:49
5. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 37:40 + 6:59
6. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 39:02 + 8:21
7. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 39:15 + 8:34
8. Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 39:54 + 9:13
9. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 40:16 + 9:35
10. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 41:45 + 11:04
11. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 41:50 + 11:09
12. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 42:38 + 11:57
13. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 45:44 + 15:03
14. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 46:10 + 15:29
15. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 46:34 + 15:53
16. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 48:34 + 17:53
17. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:03 + 19:22
18. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Havířov 52:17 + 21:36
19. Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 53:59 + 23:18
20. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 54:18 + 23:37
21. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 59:22 + 28:41
22. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:48 + 34:07
23. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 83:43 + 53:02
24. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 94:19 + 63:38
Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov DISK
D50B
3.00 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:34
2. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 32:32 + 1:58
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 32:53 + 2:19
4. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:43 + 3:09
5. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 34:17 + 3:43
6. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 35:35 + 5:01
7. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:15 + 5:41
8. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 37:36 + 7:02
9. Hanzlová Svatava HAV6651 C SKOB Havířov 40:13 + 9:39
10. Hadačová Gabriela AOP6751 C Orientační Běh Opava 42:57 + 12:23
11. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 44:47 + 14:13
11. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Havířov 44:47 + 14:13
13. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 46:08 + 15:34
14. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 47:50 + 17:16
15. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 48:55 + 18:21
16. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 51:00 + 20:26
16. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 51:00 + 20:26
18. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 55:09 + 24:35
19. Kukolová Alena LCE6651 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:31 + 29:57
20. Mižúrová Jana 27S6350 C Farmaceut Bratislava 62:19 + 31:45
21. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 64:48 + 34:14
Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Havířov DISK
D55B
2.60 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 37:31
2. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 38:29 + 0:58
3. Valentová Eva LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:53 + 1:22
4. Davi Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 42:05 + 4:34
5. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 44:01 + 6:30
6. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 47:02 + 9:31
D60B
2.60 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 42:57
2. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 51:53 + 8:56
D65B
2.20 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 41:01
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 43:48 + 2:47
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 46:56 + 5:55
D70B
2.20 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
H14B
2.40 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 17:58
2. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 18:11 + 0:13
3. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 18:58 + 1:00
4. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 19:19 + 1:21
5. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 19:27 + 1:29
6. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:06 + 2:08
7. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 20:12 + 2:14
8. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:21 + 2:23
9. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 20:42 + 2:44
10. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 21:08 + 3:10
11. Ehl Ondřej TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno 21:13 + 3:15
12. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 21:47 + 3:49
13. Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 21:57 + 3:59
14. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 22:08 + 4:10
15. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 22:16 + 4:18
16. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 22:32 + 4:34
17. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 23:14 + 5:16
18. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:39 + 5:41
19. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 23:58 + 6:00
20. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 24:39 + 6:41
21. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 25:14 + 7:16
22. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 25:37 + 7:39
23. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 26:25 + 8:27
24. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 26:58 + 9:00
25. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 28:16 + 10:18
26. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 29:37 + 11:39
27. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 29:43 + 11:45
28. Kasza Tomáš ZBM0512 C SK Žabovřesky Brno 30:02 + 12:04
29. Musil Štěpán TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno 30:33 + 12:35
30. Humeník David LCE0402 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:26 + 13:28
31. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 32:36 + 14:38
32. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:07 + 15:09
33. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 34:44 + 16:46
34. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 35:05 + 17:07
35. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 36:41 + 18:43
36. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 39:57 + 21:59
37. Hájek Petr LCE0306 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:11 + 24:13
38. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 44:46 + 26:48
39. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 66:09 + 48:11
Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno DISK
Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec DISK
H16A
3.30 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grebík Radim ASU0101 A Magnus Orienteering 20:24
2. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:11 + 1:47
3. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 22:22 + 1:58
4. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 22:56 + 2:32
5. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 22:58 + 2:34
6. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 23:00 + 2:36
7. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:53 + 3:29
8. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 24:05 + 3:41
9. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 24:06 + 3:42
10. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 24:20 + 3:56
10. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 24:20 + 3:56
12. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 24:21 + 3:57
13. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:24 + 4:00
14. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 24:36 + 4:12
15. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 24:45 + 4:21
16. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 25:02 + 4:38
17. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 25:22 + 4:58
18. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 25:27 + 5:03
19. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:37 + 5:13
20. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 25:51 + 5:27
21. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 25:58 + 5:34
22. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 26:02 + 5:38
23. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 26:03 + 5:39
24. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 26:09 + 5:45
25. Adámek Filip ABM0101 A KOB Moira Brno 26:27 + 6:03
26. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:48 + 6:24
27. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia VŠ Plzeň 26:54 + 6:30
28. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 26:58 + 6:34
29. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 27:28 + 7:04
30. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 27:37 + 7:13
31. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:59 + 7:35
32. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 29:01 + 8:37
33. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 29:03 + 8:39
34. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 29:06 + 8:42
35. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 29:51 + 9:27
36. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 30:39 + 10:15
37. Newiak Nick NEK0101 A 32:05 + 11:41
Šmol David DOK0100 A OK Doksy DISK
H16B
2.80 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 22:58
2. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 25:03 + 2:05
3. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 25:22 + 2:24
4. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 26:14 + 3:16
5. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 26:39 + 3:41
6. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 27:04 + 4:06
7. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:18 + 4:20
8. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 27:52 + 4:54
9. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 27:53 + 4:55
10. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 27:59 + 5:01
11. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:43 + 7:45
12. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 34:56 + 11:58
13. Svoboda Martin TBM0105 B KOS TJ Tesla Brno 35:15 + 12:17
14. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 35:59 + 13:01
15. Zvoníček Jiří SKM0101 B KOB Směr Kroměříž 39:34 + 16:36
Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk DISK
H18A
3.60 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 22:40
2. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 23:32 + 0:52
3. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 24:28 + 1:48
4. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 24:43 + 2:03
5. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 25:18 + 2:38
6. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 25:23 + 2:43
7. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:52 + 3:12
8. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 25:53 + 3:13
9. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:02 + 3:22
10. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 26:37 + 3:57
11. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:57 + 4:17
12. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 27:07 + 4:27
13. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 27:28 + 4:48
14. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 27:49 + 5:09
15. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:50 + 5:10
16. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 28:24 + 5:44
17. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:51 + 6:11
18. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 29:09 + 6:29
19. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 29:28 + 6:48
20. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 29:39 + 6:59
21. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 30:39 + 7:59
22. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 30:46 + 8:06
23. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 31:11 + 8:31
24. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 31:38 + 8:58
25. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 32:19 + 9:39
26. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 32:31 + 9:51
27. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 32:48 + 10:08
28. Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 33:47 + 11:07
29. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:39 + 11:59
30. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:23 + 12:43
31. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 37:10 + 14:30
32. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 40:04 + 17:24
33. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 41:48 + 19:08
H18B
3.30 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 25:52
2. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 27:46 + 1:54
3. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 28:23 + 2:31
4. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 29:09 + 3:17
5. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 29:51 + 3:59
6. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 30:44 + 4:52
7. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 31:11 + 5:19
8. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 31:17 + 5:25
9. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 31:39 + 5:47
10. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:14 + 6:22
11. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 33:42 + 7:50
12. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 33:48 + 7:56
13. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 34:55 + 9:03
14. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 34:59 + 9:07
15. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:55 + 10:03
16. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 36:07 + 10:15
H20A
3.90 km, 180 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8135
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 R OK 99 Hradec Králové 23:57 8921
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 24:50 + 0:53 8614
3. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 25:38 + 1:41 8336
4. Černocký Libor LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 26:23 + 2:26 8075
5. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 28:14 + 4:17 7432
6. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 29:13 + 5:16 7090
7. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno 29:40 + 5:43 6934
7. Pek Daniel SHK9803 R OK Slavia Hradec Králové 29:40 + 5:43 6934
9. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 29:57 + 6:00 6835
10. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 30:03 + 6:06 6800
11. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 30:23 + 6:26 6684
12. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 31:37 + 7:40 6256
13. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 33:03 + 9:06 5757
14. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 33:34 + 9:37 5578
15. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:04 + 10:07 5404
16. Novák Filip TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:16 + 11:19 4987
17. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:22 + 11:25 4952
18. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 36:26 + 12:29 4581
19. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 36:57 + 13:00 4402
20. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:56 + 13:59 4060
21. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 38:08 + 14:11 3990
22. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 39:27 + 15:30 3532
23. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 40:01 + 16:04 3335
24. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:21 + 16:24 3220
25. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 41:05 + 17:08 2965
Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín DISK 0
H20B
3.70 km, 180 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 32:21 0
2. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 35:55 + 3:34 0
3. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 39:49 + 7:28 0
4. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž 45:51 + 13:30 0
H21E
5.70 km, 320 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9367
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 38:55 10143
2. Chromý Adam TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno 39:49 + 0:54 9918
3. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 40:35 + 1:40 9727
4. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 40:40 + 1:45 9706
5. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 40:42 + 1:47 9698
6. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 41:29 + 2:34 9502
7. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 41:38 + 2:43 9465
8. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 41:56 + 3:01 9390
9. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 42:57 + 4:02 9136
10. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 4:07 9115
11. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 43:11 + 4:16 9078
12. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 43:18 + 4:23 9049
13. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 43:31 + 4:36 8994
14. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 43:50 + 4:55 8915
15. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 43:54 + 4:59 8899
16. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 44:40 + 5:45 8707
17. Nečas Jiří TZL9101 R SKOB Zlín 45:07 + 6:12 8595
18. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 45:14 + 6:19 8566
19. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 45:20 + 6:25 8541
20. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:24 + 6:29 8524
21. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 45:38 + 6:43 8466
22. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 45:57 + 7:02 8387
23. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 46:18 + 7:23 8300
24. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 46:19 + 7:24 8295
25. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 47:21 + 8:26 8037
26. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 47:45 + 8:50 7938
27. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 48:44 + 9:49 7692
28. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 49:42 + 10:47 7451
29. Wolowczyk Krzysztof STE9500 E SK SKI-OB Šternberk 50:04 + 11:09 7359
30. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 50:07 + 11:12 7347
31. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 50:11 + 11:16 7330
32. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 50:35 + 11:40 7230
33. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 51:01 + 12:06 7122
34. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:03 + 12:08 7114
35. Hubáček Michal LCE9301 R OOB TJ Slovan Luhačovice 51:05 + 12:10 7105
36. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:38 + 12:43 6968
37. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 51:47 + 12:52 6931
38. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 52:54 + 13:59 6652
39. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 55:08 + 16:13 6094
Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové DISK 0
H21A
5.00 km, 310 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8265
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 37:51 8874
2. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 37:59 + 0:08 8843
3. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 39:12 + 1:21 8565
4. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 39:30 + 1:39 8497
5. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:34 + 2:43 8253
6. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 40:46 + 2:55 8207
7. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:08 + 3:17 8124
8. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 41:16 + 3:25 8093
9. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 41:25 + 3:34 8059
10. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:40 + 3:49 8002
11. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 42:23 + 4:32 7838
12. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 42:34 + 4:43 7796
13. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 42:45 + 4:54 7754
14. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 42:47 + 4:56 7747
15. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 42:55 + 5:04 7716
16. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 43:05 + 5:14 7678
17. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 43:23 + 5:32 7610
18. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 43:32 + 5:41 7575
19. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 43:39 + 5:48 7549
20. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 43:44 + 5:53 7530
21. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 44:05 + 6:14 7450
22. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 44:21 + 6:30 7389
23. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 44:24 + 6:33 7377
24. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 44:26 + 6:35 7370
25. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 44:38 + 6:47 7324
26. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 44:41 + 6:50 7313
27. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 45:08 + 7:17 7210
28. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 45:13 + 7:22 7191
29. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 45:14 + 7:23 7187
30. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:25 + 7:34 7145
31. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 46:01 + 8:10 7008
32. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:15 + 8:24 6955
32. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 46:15 + 8:24 6955
34. Kalata Michał 88P8901 C MKS Paulinum Jelenia Góra 46:23 + 8:32
35. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 46:28 + 8:37 6905
36. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 46:42 + 8:51 6852
37. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 46:52 + 9:01 6814
38. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 46:56 + 9:05 6799
39. Terpai Dmytro 28P8500 C UNTS Warszawa 47:19 + 9:28
40. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 47:22 + 9:31 6700
41. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 47:25 + 9:34 6688
42. Jirka Michal ZBM8403 C SK Žabovřesky Brno 47:30 + 9:39 6669
43. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 47:36 + 9:45 6646
44. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 47:40 + 9:49 6631
45. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 47:46 + 9:55 6608
46. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 48:13 + 10:22 6505
47. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 48:31 + 10:40 6437
48. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 48:40 + 10:49 6402
49. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 49:01 + 11:10 6323
50. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 49:42 + 11:51 6166
51. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 49:44 + 11:53 6159
52. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 49:59 + 12:08 6102
53. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:15 + 12:24 6041
54. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 51:01 + 13:10 5866
55. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 52:08 + 14:17 5610
56. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 52:24 + 14:33 5550
57. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 52:31 + 14:40 5523
58. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 53:13 + 15:22 5363
59. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 53:28 + 15:37 5306
60. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 55:30 + 17:39 4841
61. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 57:00 + 19:09 4498
62. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 57:24 + 19:33 4407
63. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 58:00 + 20:09 4270
64. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 60:12 + 22:21 3767
65. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 61:56 + 24:05 3371
66. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:14 + 24:23 3303
67. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:33 + 24:42 3230
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H21B
4.50 km, 290 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6598
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:16 7526
2. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 38:43 + 3:27 6894
3. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 40:31 + 5:15 6564
4. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 40:40 + 5:24 6536
5. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:45 + 5:29 6521
6. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:47 + 5:31 6515
7. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:43 + 7:27 6160
8. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 43:01 + 7:45 6106
9. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 43:13 + 7:57 6069
10. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 43:22 + 8:06 6041
11. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 44:02 + 8:46 5919
12. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 44:53 + 9:37 5763
13. Walach Ondřej TRI9601 C TJ TŽ Třinec 46:39 + 11:23 5440
14. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:22 + 12:06 5308
15. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 47:41 + 12:25 5250
16. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 47:55 + 12:39 5208
17. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 12:58 5150
18. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 48:48 + 13:32 5046
19. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 49:51 + 14:35 4853
20. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 49:55 + 14:39 4841
21. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 50:13 + 14:57 4786
22. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 51:03 + 15:47 4633
23. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 51:06 + 15:50 4624
24. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 51:09 + 15:53 4615
25. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 52:11 + 16:55 4426
26. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 52:15 + 16:59 4413
27. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:42 + 17:26 4331
28. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 54:20 + 19:04 4032
29. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 54:34 + 19:18 3989
30. Nývlt Petr DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka 56:00 + 20:44 3726
31. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 60:34 + 25:18 2889
32. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 64:23 + 29:07 2190
33. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 65:13 + 29:57 2037
34. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 66:22 + 31:06 1826
35. Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 66:40 + 31:24 1771
36. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 91:03 + 55:47 0
Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice DISK 0
Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín DISK 0
H35B
4.00 km, 235 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 34:47
2. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 35:09 + 0:22
3. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 35:23 + 0:36
4. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 36:51 + 2:04
5. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:17 + 3:30
6. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:26 + 4:39
7. Chupek Jozef VZA7100 C Slávia ŽU Žilina 39:42 + 4:55
8. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 40:22 + 5:35
9. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 41:10 + 6:23
10. Golinowski Paweł 1VP7900 C 41:29 + 6:42
11. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 42:22 + 7:35
12. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 45:52 + 11:05
13. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:07 + 11:20
14. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 46:58 + 12:11
15. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 47:48 + 13:01
16. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 48:30 + 13:43
17. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 51:45 + 16:58
18. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 52:34 + 17:47
19. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 54:25 + 19:38
20. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 59:02 + 24:15
21. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 70:38 + 35:51
22. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 87:13 + 52:26
H40B
3.80 km, 195 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 31:38
2. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:27 + 1:49
3. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 33:43 + 2:05
4. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 33:45 + 2:07
5. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:59 + 2:21
6. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:49 + 4:11
7. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 38:17 + 6:39
8. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 38:24 + 6:46
9. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 38:26 + 6:48
10. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 39:03 + 7:25
11. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 39:48 + 8:10
12. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 41:51 + 10:13
13. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 42:10 + 10:32
14. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 42:32 + 10:54
15. Mastela Rafal HAV7300 C SKOB Havířov 44:47 + 13:09
16. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 45:25 + 13:47
17. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 45:33 + 13:55
18. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:00 + 15:22
19. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 48:19 + 16:41
20. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:09 + 17:31
21. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 53:42 + 22:04
Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava DISK
Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž DISK
H45B
3.80 km, 190 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 35:39
2. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 35:57 + 0:18
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 38:26 + 2:47
4. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 39:18 + 3:39
5. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 39:40 + 4:01
6. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:04 + 4:25
7. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 40:34 + 4:55
8. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 41:57 + 6:18
9. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:45 + 7:06
10. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 43:38 + 7:59
11. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:58 + 8:19
12. Zvoníček Josef SKM6901 C KOB Směr Kroměříž 45:00 + 9:21
13. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 45:27 + 9:48
14. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 47:29 + 11:50
15. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:30 + 11:51
16. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:08 + 12:29
17. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:19 + 12:40
18. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 48:38 + 12:59
19. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 52:14 + 16:35
20. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 52:37 + 16:58
21. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 54:22 + 18:43
22. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 54:29 + 18:50
23. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 55:16 + 19:37
24. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 56:02 + 20:23
25. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 58:20 + 22:41
26. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 64:42 + 29:03
27. Kasza Ladislav ZBM7100 C SK Žabovřesky Brno 66:57 + 31:18
28. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 67:55 + 32:16
29. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 68:09 + 32:30
30. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 73:48 + 38:09
Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50B
3.70 km, 190 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 35:22
2. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 35:58 + 0:36
3. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 36:05 + 0:43
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 36:15 + 0:53
5. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 36:19 + 0:57
6. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:12 + 1:50
7. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 39:42 + 4:20
8. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 39:54 + 4:32
9. Wolowczyk Marek 28P6300 C UNTS Warszawa 40:03 + 4:41
10. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:27 + 5:05
11. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 42:30 + 7:08
12. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 44:08 + 8:46
13. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 44:25 + 9:03
14. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 45:33 + 10:11
15. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 50:32 + 15:10
16. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 52:45 + 17:23
17. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 53:36 + 18:14
Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín DISK
Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava DISK
H55B
3.50 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 35:37
2. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:21 + 1:44
3. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 40:11 + 4:34
4. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:16 + 4:39
5. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 41:15 + 5:38
6. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:01 + 6:24
7. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 42:27 + 6:50
8. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:29 + 7:52
9. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 49:08 + 13:31
10. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 51:09 + 15:32
11. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 54:55 + 19:18
Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava DISK
Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering DISK
H60B
3.20 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 31:14
2. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 33:26 + 2:12
3. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 35:09 + 3:55
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 35:28 + 4:14
5. Michalec Jan DCH5701 C Radioelektronika Cheb 36:43 + 5:29
6. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 42:02 + 10:48
7. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 45:21 + 14:07
8. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 45:53 + 14:39
9. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 49:30 + 18:16
10. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 49:32 + 18:18
11. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 53:23 + 22:09
12. Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 56:41 + 25:27
H65B
2.70 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 27:52
2. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 29:55 + 2:03
3. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 30:26 + 2:34
4. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 30:50 + 2:58
5. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 32:59 + 5:07
6. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 33:18 + 5:26
7. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 33:35 + 5:43
8. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 35:25 + 7:33
9. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 37:39 + 9:47
10. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 40:53 + 13:01
11. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:24 + 13:32
12. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 43:34 + 15:42
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 46:04 + 18:12
14. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 47:33 + 19:41
15. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 59:41 + 31:49
16. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 69:34 + 41:42
Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H70B
2.70 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 36:30
2. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 47:09 + 10:39
3. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 48:29 + 11:59
4. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 48:49 + 12:19
H75B
2.30 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 36:00
2. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 59:37 + 23:37
3. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 59:54 + 23:54
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 66:21 + 30:21
P
2.80 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matulíková Aneta TZL0050 C SKOB Zlín 35:58
2. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 38:55 + 2:57
3. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 41:43 + 5:45
4. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 41:58 + 6:00
5. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 42:44 + 6:46
6. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:53 + 8:55
7. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 45:01 + 9:03
8. Graubner Tadeáš 13C0001 C SKK Tatanka Zlín 45:33 + 9:35
9. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:46 + 9:48
10. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 49:28 + 13:30
11. Pavlica Bedřich KVS C SKOB Kobra Vsetín 49:47 + 13:49
12. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 50:14 + 14:16
13. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:26 + 14:28
14. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 50:41 + 14:43
15. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 50:47 + 14:49
16. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 53:52 + 17:54
17. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 59:24 + 23:26
18. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 62:16 + 26:18
19. Graubner Mikuláš 13C0002 C SKK Tatanka Zlín 62:22 + 26:24
20. Graubnerová Martina 13C0004 C SKK Tatanka Zlín 62:26 + 26:28
21. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 62:35 + 26:37
22. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 63:57 + 27:59
22. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 63:57 + 27:59
24. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 64:11 + 28:13
25. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 64:17 + 28:19
26. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:22 + 28:24
27. Janošíková Ema UOL C SOB Olomouc 65:39 + 29:41
28. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 75:07 + 39:09
29. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 75:08 + 39:10
30. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 80:16 + 44:18
31. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:57 + 55:59
32. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:19 + 56:21
33. Hrubá Helena C SAK Lenora 151:37 + 115:39
Golinowski Piotr 1VP0900 C DISK
Dostálová Jindra 8VX0050 C DISK
Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava DISK
T3
3.20 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 43:48
2. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 47:01 + 3:13
3. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 49:06 + 5:18
4. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 52:13 + 8:25
5. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 56:21 + 12:33
6. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 59:47 + 15:59
7. Benroth Miroslav NNN0005 C Neregistrovaní 61:44 + 17:56
8. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 63:49 + 20:01
9. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 66:08 + 22:20
10. Miklušová Dagmar 47S7350 C Rapid Bratislava 68:21 + 24:33
11. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 72:15 + 28:27
12. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 81:55 + 38:07
13. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 89:03 + 45:15
14. Kubíčková Diana ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 91:12 + 47:24
T5
4.70 km, 275 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 40:20
2. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 44:05 + 3:45
3. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 45:56 + 5:36
4. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 49:57 + 9:37
5. Venev Simeon BGO C 54:19 + 13:59
6. Mikluš Marián 47S7200 C Rapid Bratislava 54:28 + 14:08
7. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 55:09 + 14:49
8. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 60:43 + 20:23
9. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 62:04 + 21:44
10. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 63:41 + 23:21
11. Moczydlak Damien C SAK Lenora 69:43 + 29:23
12. Pavlica Jiří KVS C SKOB Kobra Vsetín 70:14 + 29:54
13. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:57 + 35:37
14. Benrothová Irena NNN0006 C Neregistrovaní 76:57 + 36:37
15. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 83:28 + 43:08
16. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 91:47 + 51:27
17. Jakubková Vendula ABM9262 C KOB Moira Brno 93:37 + 53:17
18. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 94:29 + 54:09
19. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 94:47 + 54:27
20. Sitnicki Mariusz C SAK Lenora 96:33 + 56:13
21. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 111:09 + 70:49
22. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 111:52 + 71:32
23. Sádovská Petra 55X8750 C ManasssSupport 123:07 + 82:47
Galle Jiří C SAK Lenora DISK