Race results: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Club results : CHT (12)

Date:
2017/06/03
Place:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Organiser:
VSP - USK Praha
Used map:
U Trojáku, 1:10 000, E 5m
Director:
Polák Zdeněk
Referee:
Němečková Jarmila - R1
Course setter:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Plochová Dominika, Richtr Aleš, Sysel Ondřej
Protocol:
Závod proběhl bez závad, za velmi teplého počasí. Zúčastnilo se 1593 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných poranění.
Classes:
D21A     D21B     D40B     D50B     H21A     H21B     H21C     H40B     T5    
D21A
4.70 km, 135 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8209
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
18. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 44:04 + 8:06 6988
47. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 54:07 + 18:09 4613
D21B
4.30 km, 110 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 5881
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
19. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 51:18 + 16:55 4291
D40B
3.90 km, 100 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
19. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 48:15 + 13:40
D50B
3.60 km, 100 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
5. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 44:57 + 4:52
H21A
5.80 km, 180 m, 21 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8389
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
64. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 52:16 + 14:38 5611
H21B
5.30 km, 130 m, 21 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 7366
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
7. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 40:45 + 3:11 7268
8. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 41:12 + 3:38 7176
34. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 46:20 + 8:46 6125
H21C
4.80 km, 140 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 5950
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
4. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 40:51 + 5:30 5823
H40B
4.60 km, 130 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
19. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 53:05 + 16:40
T5
5.30 km, 140 m, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
22. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 74:42 + 32:00