Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Klubové výsledky : CHC (16)

Datum:
10.09.2017
Místo konání:
Pustá Polom
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Jankovec, 1:10 000, ekvidistance 5 m, stav: jaro 2017, Zdeněk Lenhart (hlavní kartograf), Evžen Cigoš, dle mapového klíče ISOM 2000, mapy budou vodovzdorně upraveny
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Valík Luděk - R2
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     D45B     H16A     H18A     H20A     H21E     H21A     H45B     H70B    
D16A
3.30 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
21. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 31:19 + 7:16
D18A
3.30 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
24. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 30:46 + 8:08
32. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 32:10 + 9:32
D20A
3.40 km, 60 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8260
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
16. Madra Paulina CHC9854 C K.O.B. Choceň 34:41 + 8:55 6076
D45B
3.30 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
19. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 49:55 + 22:42
H16A
3.60 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 25:21 + 3:57
33. Kurzyp Stanisław CHC0202 A K.O.B. Choceň 29:33 + 8:09
H18A
3.90 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 21:09
9. Krawczynski Mikołaj CHC0001 A K.O.B. Choceň 26:48 + 5:39
20. Czaplinski Jakub CHC0003 C K.O.B. Choceň 30:34 + 9:25
33. Roslaniec Mateusz CHC0002 C K.O.B. Choceň 36:36 + 15:27
H20A
4.10 km, 70 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8499
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
5. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 26:38 + 2:12 8540
H21E
5.60 km, 100 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9656
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
28. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 41:02 + 10:06 7111
H21A
5.20 km, 80 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8040
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
5. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 37:27 + 3:00 8025
H45B
3.70 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobczynski Kalikst CHC7101 C K.O.B. Choceň 33:39
H70B
3.00 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 32:54