Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Klubové výsledky : CHC (21)

Datum:
16.09.2017
Místo konání:
Lázně Bělohrad
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Kalenský Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R1
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
JURY:
Král Vojtěch, Ondráček Radim, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez problémů. Vyražený zub Michala Bořánka byl ošetřen zubařem MDDr. Janem Benešem.
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     D45     H16A     H18A     H20A     H21A     H45     H55    
D16A
1.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
28. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 13:33 + 2:00
D18A
2.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 12:12 + 1:25
25. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 13:25 + 2:38
D20A
2.00 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8172
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
9. Mądra Paulina CHC9854 K.O.B. Choceň 12:54 + 1:17 8076
10. Kostrzewska Justyna CHC9853 K.O.B. Choceň 12:55 + 1:18 8065
19. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 14:43 + 3:06 6774
D45
1.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 12:31
H16A
2.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Kurzyp Stanisław CHC0202 K.O.B. Choceň 11:55 + 0:34
20. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 12:13 + 0:52
H18A
2.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 11:46
18. Czapliński Jakub CHC0003 K.O.B. Choceň 12:59 + 1:13
22. Rosłaniec Mateusz CHC0002 K.O.B. Choceň 13:12 + 1:26
50. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 17:33 + 5:47
H20A
2.60 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8530
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
9. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 13:49 + 0:49 8608
H21A
2.70 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8478
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
14. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 15:33 + 1:09 8417
34. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 16:07 + 1:43 8069
48. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 17:08 + 2:44 7444
Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň DISK 0
Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň DISK 0
H45
2.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 12:31
H55
2.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 16:53 + 2:43