Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy 2016 - stav po 8 závodech

Datum:
12.09.2016
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy SHK, LTU Ano Ano
2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy LTU, SHK Ano Ano
2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy VSP Ano Ano
2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy VSP Ano Ano
2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati KRL, JES Ano Ano
2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy KRL, JES Ano Ano
2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy TJN Ano Ano
2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy TJN Ano Ano
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    
D14B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Blažková Kateřina SJH0252 496.95 1. 98.61( 4) 75.70(15) 98.84( 2) 81.95( 7) 97.36( 3)103.88( 1) 98.26( 2) 87.83( 9)
2 Koberová Kateřina LPU0352 495.08 1. 94.99( 5)106.28( 1)105.80( 1) 86.94( 6) 88.31( 8) 77.91(18) 72.60(24) 99.70( 2)
3 Chrástová Tereza STH0251 481.97 1. 100.91( 1) 95.56( 3) 94.24( 5) 81.61( 8) 99.58( 2) 79.80(14) 91.68( 9) 91.63( 5)
4 Bejvlová Karolína LME0250 477.96 1. 90.72( 8) 92.05( 5) 103.07( 1) 95.46( 4) 96.66( 4) 76.96(14)
5 Karlová Anna JIL0352 475.88 1. 98.99( 3) 82.02( 9) 87.49( 9) 98.56( 2) 89.32(10)101.52( 1)
6 Holečková Petra SHK0250 473.16 1. 88.43( 9) 91.98( 6) 75.57(15) 105.38( 1) 88.52( 7) 96.56( 3) 86.89(13) 90.72( 6)
7 Černá Kateřina MLA0251 470.22 2. 92.59( 6) 89.37( 7) 95.36( 3) 90.18( 5) 92.54( 5) 99.55( 2) 88.49(11) 52.02(29)
8 Tichá Dorotea DKP0351 460.37 3. 82.20(13) 88.41( 8) 91.78( 7) 96.06( 3) 90.01( 6) 81.37(12) 94.11( 6) 69.89(18)
9 Martanová Elin VLI0252 454.10 4. 74.95(20) 92.19( 4) 86.92(10) 91.47( 4) 82.18(10) 90.82( 6) 92.70( 7) 0.00( D)
10 Vandasová Adéla PHK0255 453.46 2. 100.11( 2) 76.52(11) 73.01(16) 79.99(10) 98.06( 3) 98.78( 3)
11 Rydlová Magdaléna TJN0251 444.58 4. 87.31(10) 77.83(10) 78.00(14) 89.32( 8) 96.34( 5) 93.61( 4)
12 Kuchařová Rozálie SJC0251 439.86 6. 92.54( 7) 64.91(18) 92.81( 6) 75.80(14) 92.32( 8) 86.39(11)
13 Pekařová Jana TUR0252 417.93 7. 75.48(19) 76.11(13) 88.00( 8) 68.44(21) 87.85(12) 90.49( 7)
14 Fejfarová Tereza LPU0360 406.67 4. 55.60(29) 67.80(17) 56.85(30) 72.90(17) 94.66( 4) 73.58(24) 78.15(17) 87.38(10)
15 Nedomlelová Lucie TJN0256 403.94 5. 79.53(14) 19.84(41) 76.36(17) 91.60( 5) 66.72(26) 89.73( 8)
16 Thýnová Martina SHK0350 392.41 12. 78.48( P) 63.86(23) 69.52(20) 76.47(16) 64.45(32) 83.38(15) 84.56(12)
17 Kinštová Tereza SJH0251 391.40 12. 78.30(16) 76.39(12) 78.32(13) 80.43(13) 77.96(18) 63.27(23)
18 Janků Anna SJC0252 381.91 11. 76.23(18) 44.85(35) 70.61(18) 76.20(12) 79.43(11) 77.20(19) 72.85(23) 67.07(21)
19 Richtrová Kamila VPM0451 380.58 11. 70.15(21) 59.07(21) 80.89(12) 70.33(19) 62.45(27) 84.83(11) 74.38(19) 67.83(20)
20 Chaloupková Hana KAM0252 374.27 9. 77.61(17) 70.81(17) 80.26( 9) 85.40( 9) 60.19(33) 0.00( D) 0.00( D)
21 Semíková Lucie KAM0250 368.81 1. 84.91(11) 98.17( 2) 103.68( 1) 82.05(13)
22 Linková Lucie TUR0251 368.45 11. 62.63(24) 50.27(30) 49.44(34) 76.68(11) 77.90(15) 78.77(17) 46.87(37) 72.47(15)
23 Hankovcová Helena KAM0350 366.22 12. 83.00(12) 51.51(29) 79.01(12) 65.47(31) 66.34(27) 72.40(16)
24 Kovářová Jana CET0251 366.10 4. 62.58(25) 54.47(23) 94.34( 4) 0.00(43) 83.00(16) 71.71(17)
25 Vítová Lucie BSO0250 358.54 13. 64.02(23) 62.09(19) 80.84(13) 65.40(24) 71.87(19) 76.41(20) 60.85(31) 46.16(31)
26 Martanová Lea VLI0555 353.73 10. 78.52(15) 45.74(34) 59.46(27) 74.79(15) 55.10(30) 85.86(10) 24.34(42) 0.00( D)
27 Suchá Simona SHK0351 352.24 7. 43.12(38) 75.84(14) 82.94(11) 16.30(37) 60.23(28) 90.11( 7)
28 Nádeníčková Iva NEJ0350 335.58 16. 60.66(27) 53.44(25) 70.61(18) 48.72(29) 53.15(31) 79.17(16) 59.89(32) 65.25(22)
29 Pušová Bára LPU0357 335.39 16. 54.10(30) 53.37(26) 70.61(18) 73.37(16) 43.57(36) 71.29(25) 66.02(28) 43.88(34)
30 Bednaříková Emma VLI0359 335.09 18. 44.88(36) 48.63(31) 49.90(32) 57.50(26) 76.26(18) 68.62(29) 73.17(22) 59.54(26)
31 Sanna Karin DKP0250 330.40 19. 0.00( D) 62.09(19) 60.08(26) 66.41(23) 64.73(24) 74.28(21) 62.89(30) 52.93(28)
32 Staňková Radka VPM0452 315.92 13. 44.48(35) 76.07(13) 67.90(21) 74.28(21) 53.19(34) 42.51(35)
33 Podrábská Marie VLI0251 304.37 22. 67.59(22) 58.04(22) 22.59(41) 43.38(31) 62.67(26) 50.43(37) 65.64(29) 1.14(37)
34 Raková Petra SHK0251 303.93 14. 49.36(33) 0.00(45) 59.46(27) 43.18(32) 84.02(14) 67.91(19)
35 Kastnerová Jessica DOR0250 302.51 22. 59.49(28) 41.07(36) 57.62(29) 67.63(22) 48.76(34) 69.01(28) 0.00( D) 0.00( D)
36 Kovářová Lucie VPM0350 299.86 23. 37.06(37) 59.39(25) 0.00(43) 73.89(23) 68.00(25) 61.52(25)
37 Fišarová Eliška KRL0351 298.79 21. 69.33(21) 54.73(27) 45.37(35) 70.74(26) 58.62(33) 0.00( D)
38 Marešová Klára NEJ0250 286.42 23. 50.91(31) 47.39(32) 53.07(31) 37.98(34) 64.94(23) 70.11(27)
39 Černá Ema ROU0451 285.69 25. 60.71(26) 52.75(27) 62.48(25) 41.36(33) 49.29(33) 52.64(35) 37.55(39) 57.11(27)
40 Nentvichová Julie DOR0351 283.95 14. 27.99(42) 53.92(24) 77.41(14) 12.92(39) 56.64(29) 67.99(30)
41 Sobotková Klára PZR0351 259.28 15. 44.72(37) 69.58(16) 65.42(22) 79.56(15)
42 Hrnčířová Ivana STH0351 249.80 25. 49.84(32) 9.94(43) 43.97(36) 48.45(30) 63.51(25) 35.79(40) 43.36(38) 44.03(33)
43 Chvátilová Johana PHK0450 249.65 22. 46.91(34) 37.63(37) 65.60(22) 2.32(42) 50.40(32) 33.67(42) 49.11(36)
44 Dočkalová Klára SJI0250 245.59 24. 62.58(24) 14.95(38) 24.75(38) 59.25(34) 50.57(35) 48.44(30)
45 Bulířová Ema TAP0452 198.46 20. 46.91(34) 16.33(42) 73.55(20) 61.67(24)
46 Besedová Katka PHK0351 188.21 28. 38.65(39) 52.61(28) 18.51(40) 47.84(38) 30.60(40) 0.00( D)
47 Pilná Natálie VRL0351 165.74 21. 0.00( D) 46.91(33) 73.43(21) 45.40(32)
48 Štreglová Zuzana VRL0251 155.75 9. 0.00( D) 0.00( D) 68.48(20) 87.27( 9)
49 Vitebská Eliška TJN0350 154.56 35. 35.77(40) 24.63(39) 29.54(35) 37.65(37) 26.97(43) 21.66(43) 0.00( D)
50 Veselá Aneta SJH0352 116.59 38. 32.36(41) 37.49(38) 33.89(38) 12.85(44) 0.00(39)
51 Fantová Kateřina EKP0256 115.99 28. 23.87(40) 50.00(28) 7.35(41) 34.77(41)
52 Vodičková Johana LPU0354 107.78 36. 13.27(44) 31.31(39) 0.00(45) 51.69(36) 11.51(45) 0.00(41)
53 Kroniková Sylvie SHK0450 76.24 39. 0.00(47) 27.67(40) 24.43(39) 24.14(44)
54 Jirasová Anežka DOR0350 74.84 33. 14.61(43) 0.00(46) 49.74(33) 10.49(40)
55 Nešporová Marie TTR0351 74.34 36. 0.00(46) 0.00(47) 0.00(43) 29.27(36) 0.00(44) 0.00(46) 28.04(41) 17.03(36)
56 Poborská Eliška DKP0358 72.15 18. 72.15(18)
57 Žejdlíková Eliška LTP0350 62.95 39. 12.79(45) 0.00(44) 0.00(46) 43.82(39) 6.34(46) 0.00(40)
58 Kološová Veronika LPU0351 17.47 42. 17.47(42)
59 Štěpánková Ema KAM0255 9.90 38. 2.79(41) 6.03(42) 1.00(45) 0.00(47) 0.08(38)
D16B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Mašínová Anna TJN0152 520.94 1. 106.10( 1) 98.79( 2)101.03( 2) 97.69( 2) 90.75( 4) 96.97( 4) 110.83( 1)104.19( P)
2 Shánělová Štěpánka CHC0152 512.28 1. 73.12(17) 64.24(14) 102.19( 1)107.48( 1)100.42( 2)103.17( 1) 97.10( 2) 99.02( 2)
3 Hápová Petra PHK0051 488.49 1. 101.23( 2)104.59( 1) 92.28( 8) 91.27( 9) 84.94( 6) 99.12( 2) 81.71( 6) 85.68(10)
4 Filipová Tereza LPU0050 478.21 1. 90.34( 6) 63.25(15) 96.02( 4) 92.48( 6) 0.00( D) 92.23( 6) 92.07( 3)105.41( 1)
5 Šklíbová Míša TJN0153 462.78 3. 89.98( 7) 96.55( 4) 93.01( 6) 73.72(16) 69.92(13) 75.97(14) 87.67( 4) 95.57( 3)
6 Riby Rose LTP0051 458.14 3. 92.67( 3) 96.62( 3) 92.65( 7) 93.18( 5) 78.57(10) 83.02(10)
7 Nováková Světlana NPA0151 451.86 3. 80.55(11) 96.42( 5) 96.78( 3) 73.02(17) 94.19( 3) 83.92( 9) 65.06(15) 0.00( D)
8 Biersaková Dagmar KRL0051 451.70 3. 81.64(10) 86.20( 8) 93.74( 5) 94.83( 3) 78.38(11) 0.00( D) 84.08( 5) 92.85( 6)
9 Zimová Barbora SHK0151 446.00 4. 86.29( 9) 58.04(17) 89.49( 9) 94.38( 4) 84.15( 7) 86.44( 8) 75.87(12) 89.40( 8)
10 Matějková Barbora SJC0156 441.17 1. 91.85( 5) 70.11(11) 105.40( 1) 65.13(17) 80.13( 7) 93.68( 5)
11 Kroniková Štěpánka SHK0150 433.47 4. 78.31(12) 90.55( 6) 86.52(11) 84.02(11) 75.77(12) 38.98(21) 77.80(10) 94.07( 4)
12 Jeřábková Nina BOR0151 432.40 4. 92.39( 4) 0.00( D) 86.04(12) 81.98(13) 79.02( 9) 92.97( 5) 72.55(13) 74.40(16)
13 Kalousková Marie DKP0151 422.75 8. 87.97( 8) 74.07(10) 84.41(13) 83.96(12) 49.02(19) 82.23(12) 18.12(21) 84.18(12)
14 Rosendorfová Lenka TAP0153 409.71 8. 77.31(13) 81.71( 9) 83.40(15) 63.85(18) 61.97(18) 80.00( 8) 87.29( 9)
15 Hrnčířová Magda STH0051 405.65 7. 74.53(15) 90.15( 7) 80.60(16) 60.75(19) 82.15( 8) 75.13(15) 44.55(19) 77.62(15)
16 Horáková Barbora VSP0150 389.16 9. 66.82(19) 76.01(14) 68.83(15) 82.86(11) 79.73( 9) 81.73(13)
17 Stoklasová Daniela OSN0055 385.04 7. 47.63(20) 83.94(14) 75.94(15) 69.40(14) 87.07( 7) 68.69(14) 60.28(20)
18 Polanská Nelly PZR0152 374.66 7. 75.72(14) 67.27(12) 71.71(17) 68.44(18) 64.72(16) 39.13(20) 60.03(17) 91.52( 7)
19 Pavlíková Markéta CHA0050 363.58 3. 88.95(10) 91.65( 8) 85.28( 5) 97.70( 3)
20 Boháčová Anna CTB0051 332.94 7. 70.19(18) 91.71( 7) 64.00(17) 67.92(16) 39.12(20) 10.54(21)
21 Mudrová Lenka KRL0052 317.62 13. 29.02(21) 67.21(13) 44.00(22) 8.35(22) 29.77(21) 78.02(13) 60.16(16) 68.23(18)
22 Machová Marie LME0050 268.21 10. 73.94(16) 44.40(21) 63.88(20) 85.99(10)
23 Halamová Barbora TAP0150 250.48 11. 50.89(19) 52.90(19) 76.90(11) 69.79(17)
24 Šimšová Barbora MFP0150 247.44 11. 54.94(18) 55.14(18) 0.00(23) 0.00(24) 52.40(18) 84.96(11)
25 Pelikánová Máša MFP0050 212.23 16. 38.86(20) 62.92(16) 62.83(21) 47.62(20)
26 Straková Veronika SLA0051 187.49 14. 32.20(23) 10.83(21) 0.00(22) 56.29(19) 7.66(23) 80.51(14)
27 Geislerová Aneta DKL0151 146.83 19. 16.64(24) 56.87(20) 0.00(23) 9.54(22) 63.78(19)
28 Nováková Kateřina KRE0052 20.61 22. 0.00(24) 20.61(22)
D18B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Chaloupková Veronika CHC9852 526.67 1. 104.28( 1)100.36( 2) 111.18( 1)102.48( 1)105.92( 1)100.59( 1) 102.81( 1)100.39( 2)
2 Nechutová Aneta PZR9951 492.03 1. 81.85( 7) 100.48( 1) 95.63( 2) 66.64(15) 96.09( 3) 99.37( 3) 98.11( 3) 97.98( 3)
3 Hojná Dominika SJH9852 487.21 1. 98.61( 2) 88.00( 9) 93.19( 3)100.62( 2) 93.16( 4) 89.91( 7) 81.17(10) 101.63( 1)
4 Kopecká Johana VSP9950 473.77 4. 87.80( 6) 95.14( 4) 87.63( 6) 84.79( 7) 89.75( 8) 98.32( 4) 93.37( 5) 97.19( 5)
5 Urbanová Markéta STH9953 469.71 3. 87.98( 5) 91.30( 7) 91.38( 5) 96.90( 3) 90.63( 5) 97.99( 5) 92.14( 7) 83.40(11)
6 Voltrová Alena ROZ9951 468.90 3. 97.11( 3) 99.16( 3) 85.43( 5) 89.90( 7) 85.21(12) 85.49( 9) 97.24( 4)
7 Fürstová Anna LLI9854 459.05 4. 92.90( 4) 93.94( 5) 91.68( 4) 79.97( 9) 90.14( 6) 87.92( 8) 60.74(13) 90.39( 7)
8 Hanáková Lenka KRL9951 447.69 2. 61.63(14) 88.42( 8) 78.78(11) 85.43( 5) 82.03(12)100.04( 2) 71.18(12) 91.77( 6)
9 Nejezchlebová Martina TUR9951 443.42 2. 69.08(12) 93.16( 6) 79.80(10) 86.60( 4) 97.99( 2) 85.87( 9)
10 Kubecová Kateřina BOR9959 437.38 6. 83.22( 8) 83.92( 8) 86.39(10) 90.58( 6) 93.27( 6) 76.01(12)
11 Albrechtová Iveta KAM9950 430.08 4. 66.63(13) 76.71(10) 88.92( 9) 85.71(10) 95.29( 4) 83.45(10)
12 Žejdlíková Karolína LTP9950 412.46 8. 71.08(10) 73.11(12) 81.30( 9) 76.65(11) 85.90(11) 80.79(13) 77.57(11) 86.90( 8)
13 Knížková Šárka TJN9852 384.00 8. 73.91(12) 75.83(12) 66.83(15) 73.82(16) 91.72( 8) 68.72(13)
14 Kroupová Eliška VPM9853 368.66 9. 74.47( 9) 77.07(11) 72.65(13) 72.98(13) 66.52(16) 71.49(17)
15 Nentvichová Klára DOR9950 346.48 10. 69.83(11) 79.17(10) 65.61(14) 33.94(17) 76.14(13) 55.73(19) 0.00( D) 0.00( D)
16 Pelcová Tereza MAS9853 336.25 14. 45.83(16) 25.15(15) 41.67(17) 72.69(14) 68.45(14) 78.90(15) 58.92(14) 57.29(15)
17 Barnetová Veronika LPU9952 289.52 14. 49.36(15) 50.54(14) 57.89(16) 24.52(18) 51.94(19) 79.79(14)
18 Petráčková Kristýna SJI9851 278.32 13. 63.94(13) 25.15(15) 61.04(15) 38.48(16) 56.64(18) 58.22(18) 0.00( D)
19 Poloprutská Lucie VLI9950 271.83 2. 87.63( 6) 0.00( D) 99.08( 2) 85.12( 9)
20 Kubíčková Kateřina PHK9955 223.47 8. 79.74( 8) 0.00(17) 58.41(17) 85.32(11)
21 Marešová Alexandra NEJ9950 107.33 14. 48.22(15) 59.11(14)
D20B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Obytová Kateřina VPM9752 500.00 1. 100.00( 1) 98.98( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 93.70( 3)
2 Voltrová Hana ROZ9752 491.46 1. 92.84( 2) 100.00( 1) 95.99( 2) 79.31( 3) 98.90( 2) 96.57( 2) 90.27( 4) 100.00( 1)
3 Šafrhansová Lucie VPM9753 460.85 2. 91.49( 3) 92.87( 3) 72.53( 3) 85.17( 2) 96.12( 2) 95.20( 2)
4 Šádková Lucie PHK9654 179.59 3. 75.18( 3) 30.69( 3) 0.00( D) 73.72( 4)
5 Žandová Marcela SKV9653 94.20 3. 94.20( 3) 0.00( D)
D35B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Pachnerová Dominika CHA7750 535.91 1. 103.28( 1) 102.20( 1) 109.66( 1)109.14( 1)103.70( 2) 107.96( 1)105.39( 1)103.76( 1)
2 Šklíbová Jana SRK7651 472.50 2. 62.65( 8) 74.60( 5) 95.54( 2) 93.11( 3) 91.81( 4) 90.46( 4) 93.76( 3) 98.28( 2)
3 Žemlová Eva KAM7550 458.09 1. 76.74( 7) 79.91( 4) 93.17( 4) 97.75( 2)103.89( 1) 83.37( 5) 0.00( D) 0.00( D)
4 Šauli Iva VPM7852 440.10 3. 77.20( 5) 69.20( 7) 85.32( 5) 64.72( 7) 89.64( 5) 93.45( 3) 83.87( 4) 87.82( 4)
5 Synková Petra DOK7950 428.43 3. 76.97( 6) 73.99( 6) 94.80( 3) 87.11( 4) 92.41( 3) 77.14( 5) 75.34( 5)
6 Hasmanová Lenka VPM7551 398.68 2. 101.50( 2) 98.36( 3) 100.86( 2) 97.96( 3)
7 Lošťáková Ivana LTP7758 293.26 2. 95.22( 3) 99.45( 2) 98.59( 2)
8 Krausová Marcela LCV7351 282.39 6. 56.16( 7) 66.34( 6) 65.40( 6) 44.41( 6) 37.54( 6) 50.08( 6)
9 Skripniková Kateřina FSP8051 220.10 5. 38.68( 9) 42.51( 8) 66.26( 6) 72.65( 5)
10 Znamenáčková Helena TAP8153 85.72 4. 85.72( 4)
D40B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Zabořilová Romana JEN7457 521.49 1. 99.43( 2) 108.64( 1)104.59( 1)101.56( 1) 101.71( 1)104.99( 1)
2 Škorpilová Jana SJC7451 500.77 1. 101.38( 1) 99.37( 2) 99.05( 3) 100.04( 2)100.93( 2)
3 Chaloupská Pavlína PHK7051 497.40 1. 99.19( 3) 103.45( 1)103.40( 1) 98.25( 3) 93.11( 4)
4 Podrábská Marie VLI7451 484.26 2. 96.27( 2) 90.97( 6) 94.38( 5) 99.39( 2)103.25( 2) 87.17( 9) 87.53( 5)
5 Vandasová Markéta VAM7250 464.93 2. 92.20( 5) 0.00( D) 88.73( 7) 99.40( 2) 90.52( 8) 94.08( 3)
6 Filipová Ivana SRK7373 459.38 4. 73.72( 9) 90.73( 5) 94.41( 5) 77.67(10) 87.88( 4) 92.85( 4) 93.51( 5) 82.86( 7)
7 Samková Renáta PHK7456 454.46 3. 85.52( 6) 93.18( 4) 97.16( 3) 93.35( 3) 83.92(11) 85.25( 6)
8 Nechanická Daniela OSN7557 454.22 4. 85.45( 7) 0.00( D) 96.01( 4) 93.43( 6) 97.33( 4) 82.00( 8)
9 Kovářová Anna CET7552 451.57 3. 84.31( 8) 95.09( 3) 86.98( 8) 94.53( 4) 90.66( 7) 81.34( 9)
10 Vlastníková Lucie JIL7554 427.28 3. 71.91(10) 77.09( 6) 96.04( 3) 86.15( 8) 93.16( 6) 74.84(10)
11 Nešporová Marie TTR7251 362.82 7. 52.86(18) 71.15( 8) 86.95( 9) 87.81( 7) 59.17(10) 29.93(11) 52.41(15) 57.74(13)
12 Průšová Markéta VSP7256 337.56 10. 69.22(12) 59.08(12) 67.51( P) 84.06(10) 57.69(14)
13 Junková Kateřina STH7351 335.70 5. 62.97(14) 62.66(11) 48.87(14) 36.73(18) 78.96( 5) 70.43( 6) 41.75(20) 60.68(12)
14 Waňková Dita LPU7158 315.17 10. 35.79(21) 42.35(15) 81.52(10) 44.71(15) 73.37(13) 73.22(11)
15 Štreglová Andrea VRL7552 292.52 7. 70.67(11) 75.12( 7) 67.50(11) 79.23( 9)
16 Janoušková Iveta BOR7457 289.62 5. 46.27(20) 40.78(16) 55.90(13) 45.06(14) 59.41( 9) 78.45( 5) 49.59(18) 37.59(18)
17 Zemánková Eva SRK7452 272.84 11. 46.64(19) 62.88(12) 66.43(11) 43.67(19) 53.22(16)
18 Pelcová Pavla CST7454 255.62 9. 40.32(15) 55.64(12) 59.00(11) 42.25( 9) 51.55(16) 47.18(17)
19 Riby Kateřina LTP7252 230.91 7. 22.51(22) 36.02(17) 64.25( 7) 57.15( 7) 50.98(17) 0.00( D)
20 Pilná Libuše VRL7153 192.15 9. 63.71(13) 69.19( 9) 59.25(14) 0.00( D)
21 Hanušová Zdena SJC7253 183.29 8. 59.17(15) 63.10(10) 61.02( 8)
22 Dolejší Lenka STB7499 182.80 6. 58.23(16) 55.40(13) 69.17( 6)
23 Jeřábková Tereza BOR7563 168.22 12. 18.58(23) 44.01(14) 25.85(17) 48.77(13) 19.76(13) 29.83(12)
24 Langrová Monika SHK7251 138.74 8. 27.75( P) 40.94(16) 24.92(12) 45.13( 8)
25 Martanová Daniela VLI7452 131.82 12. 74.69(12) 57.13(15)
26 Nováková Alena KRE7450 103.19 10. 31.74(16) 37.18(17) 0.00(14) 34.27(10)
27 Růžičková Kamila PHK7153 95.03 4. 95.03( 4)
28 Kulhavá Jarmila SRK6751 62.96 17. 57.22(17) 5.74(19)
29 Přibíková Monika PGP7256 44.97 18. 8.44(18) 36.53(19)
D45B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Knapová Iva LPU6052 516.92 1. 105.33( 1)102.48( 1)104.87( 1) 96.83( 3) 104.66( 1) 99.58( 2) 79.96(13) 66.00(18)
2 Kosová Michaela SRK6752 498.62 1. 97.12( 3)101.08( 2) 97.41( 3) 94.40( 6) 99.95( 2) 0.00( D) 103.06( 1) 90.17( 7)
3 Horáková Jindra LPU6854 490.11 1. 97.55( 2) 96.44( 3) 97.72( 2) 95.70( 4) 95.24( 4) 93.34( 6) 86.30( 8) 102.70( 1)
4 Benešová Iva SJH7051 483.53 2. 90.24( 8) 89.94( 6) 90.23( 6) 101.04( 2) 90.02( 6) 96.93( 3) 97.18( 3) 98.14( 3)
5 Staňková Marcela VPM6951 479.94 1. 83.63(11) 102.12( 1) 88.14(10)103.48( 1) 94.26( 5) 91.94( 5)
6 Úlehlová Monika TAP6950 465.55 4. 92.21( 5) 87.91( 7) 90.93( 4) 91.43( 8) 78.24(14) 95.79( 4) 95.19( 4) 76.57(14)
7 Chaloupková Lenka CHC6951 462.82 3. 91.82( 6) 92.18( 4) 90.23( 6) 93.21( 7) 95.38( 3) 79.72(15) 90.06( 7) 84.72(11)
8 Dulovcová Marie KRE7051 460.59 5. 84.98( 9) 95.26( 5) 88.84( 9) 92.46( 8) 93.30( 6) 90.73( 6)
9 Komersová Jana KNC6550 457.78 2. 79.03(15) 85.78( 9) 90.30( 5) 69.45(18) 91.33( 5) 91.21( 9) 68.13(16) 99.16( 2)
10 Linková Iva TUR6850 448.13 4. 90.53( 7) 90.72( 5) 75.73(17) 79.44(16) 84.61(11) 60.32(19) 86.18( 9) 96.09( 4)
11 Bejčková Jana DKL7150 441.11 8. 89.31(10) 80.26(15) 86.11( 8) 87.05( 9) 89.98( 8) 88.66(11)
12 Koucká Ivana EKP6850 439.57 2. 82.37(12) 83.17(14) 80.60(13) 89.03(10) 99.76( 2) 85.24(10)
13 Posseltová Romana TJN7050 427.66 10. 88.16(11) 83.23(12) 84.16(10) 82.19(15) 74.81(17) 86.58(12) 85.53( P) 0.00( P)
14 Pecková Ivana EKP6252 423.76 9. 89.74( 9) 81.14(14) 79.97(13) 85.11(11) 81.07(14) 83.51(11) 84.26(12)
15 Zuzánková Růžena TJN6051 413.73 7. 80.71(14) 87.91( 7) 78.65(15) 83.71(13) 82.75( P) 0.00( P)
16 Čiháková Lenka KNC6750 413.47 7. 78.70(16) 76.20(16) 77.58(16) 86.46(10) 78.17(15) 92.56( 7)
17 Benešová Jaroslava DKL7050 400.04 9. 52.62(19) 82.03(13) 74.04(17) 73.60(18) 83.88(13) 69.06(15) 86.49( 9)
18 Forstová Lenka MFP6850 398.77 8. 79.09(14) 83.81(12) 62.09(18) 86.03(10) 87.75( 8)
19 Demlová Jitka LPU6955 383.45 11. 74.37(17) 83.43(11) 74.40(18) 69.34(19) 75.19(16) 58.76(20) 0.00( D) 76.06(15)
20 Fürstová Katka LLI6950 344.96 12. 0.00( D) 56.15(20) 57.45(21) 82.08(12) 0.00( D) 82.82(12) 66.46(17)
21 Kubínová Jana SKV6751 312.83 16. 64.01(18) 54.03(18) 51.02(22) 33.53(23) 53.65(19) 68.85(17) 49.53(18) 72.29(16)
22 Hubáčková Jana EKP6250 308.60 14. 45.27(21) 58.40(17) 55.68(21) 58.91(20) 71.85(14) 63.76(19)
23 Žandová Marie SKV6551 303.91 16. 48.49(20) 51.64(19) 74.25(19) 50.49(22) 27.13(20) 71.45(16) 3.00(19) 56.08(20)
24 Abelová Ivana STB6798 184.51 5. 90.02( 6) 94.49( 5)
25 Čermáková Renata LPU6553 180.50 4. 96.23( 4) 84.27(10)
26 Rydlová Magda TJN6850 152.30 12. 86.80(12) 35.04(20) 30.46( P) 0.00( P)
27 Klašková Kateřina DKP6750 136.25 13. 56.98(17) 79.27(13)
28 Tloušťová Eva SCP6950 122.58 20. 0.00(22) 24.22(21) 4.98(23) 0.00(24) 19.75(21) 34.74(21) 0.00(20) 38.89(21)
29 Kaplanová Iva LPU6859 84.04 13. 84.04(13)
D50B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Bochenková Jana DOR6150 504.37 1. 98.91( 3)101.27( 1)100.19( 2) 94.83( 4) 105.64( 1) 98.36( 2) 95.98( 3)
2 Juračková Jana LPU6051 487.87 1. 99.07( 2)100.46( 2) 88.12( 8) 96.28( 4)103.94( 1) 74.47(15)
3 Šedivá Miroslava EKP5750 480.05 2. 94.09( 4) 86.49( 6) 98.19( 3) 93.81( 6) 89.70( 7) 98.94( 2) 95.02( 4) 82.53(11)
4 Němečková Jarmila VSP6650 479.93 1. 88.95( 6) 80.63( 9) 95.99( P) 99.04( 2)102.62( 1) 92.44( 7) 89.84( 6)
5 Pavlíková Pavla CHA6551 473.08 1. 92.33( 5) 98.27( 3) 97.01( 4) 79.22(10)106.25( 1)
6 Cincibusová Ivana FSP6651 458.72 3. 84.28( 8) 79.60(11) 85.43( 7) 96.15( 3) 94.42( 4) 98.44( 3)
7 Běhounová Jiřina PHK5651 446.60 3. 74.47(12) 80.49(10) 90.96( 6) 86.39( 8) 97.70( 3) 91.06( 5)
8 Hindráková Martina LTU6451 439.16 3. 87.83( P) 76.85(12) 84.82( 9) 95.31( 3) 82.39(10) 73.57(13) 88.81( 7)
9 Čechlovská Jana CHA6250 430.24 5. 82.88( 9) 82.48(12) 92.64( 5) 79.92(12) 86.24( 8) 86.00( 9)
10 Zelená Markéta PGP5850 428.67 2. 76.69(10) 75.52(13) 83.99( 8) 99.05( 2) 55.84(16) 85.27( 9) 77.22(11) 83.14(10)
11 Pávková Jana BOR6550 427.63 6. 85.80( 7) 83.76( 7) 85.89( 6) 83.76(10) 61.58(15) 88.42( 6) 63.70(14) 81.50(12)
12 Kettnerová Lenka HCE6450 426.13 4. 75.95(11) 78.84(12) 80.91(10) 0.00( D) 88.91( 5) 84.44( 9) 93.03( 4)
13 Sládková Eva TEH5751 410.03 8. 62.37(14) 81.48( 8) 76.06(13) 83.33(11) 85.61( 9) 81.81(11) 51.94(18) 77.80(13)
14 Thýnová Ivana SHK6651 408.86 7. 81.77( P) 74.98(14) 88.31( 8) 75.78(12) 87.61( 7) 75.39(12) 70.95(16)
15 Košková Vlasta LLI6351 366.50 2. 96.91( 5) 77.58(14) 94.24( 6) 97.77( 2)
16 Tenglerová Helena MLA6551 354.03 7. 57.57(17) 88.95( 7) 81.35(10) 56.68(17) 61.68(16) 64.48(17)
17 Ježková Regina PGP6352 347.75 13. 63.81(13) 43.55(15) 66.06(15) 72.60(15) 67.13(14) 64.68(15) 63.57(15) 77.28(14)
18 Jermanová Eva TJN6150 314.83 5. 78.99( 9) 0.00( D) 78.85(11) 94.02( 5) 62.97( P) 0.00( P)
19 Zalabová Martina SJC6657 314.50 1. 102.02( 1) 89.31( 5) 94.40( 5) 28.77(18)
20 Novotná Ivana PHK6354 299.59 1. 0.00( D) 93.16( 4)101.63( 1)104.80( 1) 0.00( D) 0.00( D)
21 Kábrtová Iva PEN6350 258.33 13. 52.72(15) 64.37(14) 68.51(13) 72.73(13) 0.00( D) 0.00( D)
22 Kovaříčková Darja KRE6352 224.98 11. 43.58(16) 43.01(16) 77.85(11) 60.54(16)
23 Veljačiková Markéta SCP6451 213.90 8. 0.00( D) 69.85(14) 56.74(17) 87.31( 8)
24 Troupová Vladěna KRE6351 124.26 13. 41.95(17) 0.00(17) 0.00( D) 82.31(13) 0.00( D) 0.00( D)
25 Valachová Jana LPU6654 81.56 16. 63.31(16) 18.25(16)
D55B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Voltrová Svatava ROZ6150 537.47 1. 106.51( 1)108.07( 1)107.85( 1)108.64( 1)106.40( 1)102.44( 1) 104.35( 1) 104.51( 1)
2 Kavková Dana SCP6150 492.25 2. 94.42( 4) 97.47( 2)100.22( 2) 95.46( 3) 95.25( 4) 99.79( 2) 99.31( 2)
3 Víchová Ladislava LPU5851 479.79 2. 94.34( 5) 94.46( 3) 84.78( 5) 87.64( 4) 97.37( 2) 94.59( 4) 96.35( 3) 97.02( 3)
4 Fantová Libuše EKP5650 472.90 2. 98.98( 2) 92.73( 4) 87.19( 4) 83.60( 5) 96.23( 3) 97.77( 3)
5 Mrázová Pavla DCE5550 439.93 2. 68.16(10) 65.47( 9) 91.93( 3) 95.90( 2) 79.46( 5) 80.02( 5) 13.86(12) 92.62( 5)
6 Benešová Iva SJC6151 372.81 2. 94.50( 3) 86.35( 5) 93.49( 4) 98.47( 2)
7 Havlíčková Jindra KNC6150 352.00 6. 69.14( 9) 73.38( 8) 73.49( 6) 66.65( 6) 43.49( 8) 67.57( 7) 68.42( 7) 53.37(11)
8 Hušková Eva NPA5754 341.43 4. 92.39( 6) 82.13( 6) 73.36( 5) 93.55( 4)
9 Kalibánová Jiřina NPA5351 293.82 8. 72.31( 8) 53.19(13) 37.79(10) 61.74(10) 40.42( 9) 66.16( 9)
10 Kadavá Eva CHA5750 284.01 8. 37.46(12) 62.15(10) 55.19( 9) 0.00( D) 43.00( 9) 48.49(12) 50.99( 8) 67.19( 8)
11 Kovářová Alena LTP6151 283.47 9. 50.45(11) 58.83(11) 48.19(10) 62.37( 9) 38.86(10) 63.63(10)
12 Bláhová Luba SHK5852 260.70 6. 52.14( P) 61.88( 7) 72.61( 6) 74.07( 7)
13 Mrázková Ivana DKP5650 253.18 6. 88.84( 7) 75.38( 7) 88.96( 6)
14 Pokorná Eva TCB5751 251.72 6. 72.17( 7) 26.03( 9) 74.82( 6) 78.70( 6)
15 Svobodná Eva DKP5851 211.39 7. 67.70( 8) 55.60( 7) 25.50(12) 62.59( 8)
16 Večeřová Ivana TJN6052 192.29 11. 3.58(14) 58.72(12) 36.20(11) 55.33(11) 38.46( P) 0.00( P)
17 Zavadilová Naďa SCP5450 143.51 8. 37.14(11) 34.06( 8) 34.02(11) 38.29(12)
18 Nováková Pavla DOK5950 39.26 13. 9.77(13) 8.96(14) 15.90(13) 4.63(13)
D60B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Opavová Stanislava MLA5451 518.25 1. 103.67( 1) 74.14( 8) 103.29( 1)101.85( 1)104.95( 1)104.49( 1)
2 Jahnová Helena SCP5550 512.61 1. 102.98( 2)102.47( 1)102.38( 2) 97.62( 3) 102.60( 2) 92.46( 3) 102.18( 2) 80.99( 7)
3 Novotná Jiřina LPU5654 504.40 1. 93.20( 4)101.22( 2) 71.67( 8) 100.52( 2) 78.41( 6) 103.06( 2) 78.49( 7) 106.40( 1)
4 Zlesáková Vlasta JIL5362 469.08 2. 85.21( 6) 96.31( 3) 93.39( 4) 85.52( 6) 95.16( 4) 98.70( 2)
5 Bradnová Věra CHA5550 461.36 3. 87.07( 5) 87.04( 6) 94.33( 3) 92.35( 4) 71.37( 7) 57.25( 6) 95.58( 3) 92.03( 4)
6 Ševčíková Alena CHA5351 458.44 1. 84.86( 7) 90.14( 5) 79.28( 7) 89.86( 5) 102.24( 1) 91.34( 5)
7 Korejčíková Dáďa LLI5550 446.24 3. 93.35( 3) 91.48( 4) 91.88( 5) 74.62( 8) 78.61( 5) 42.53( 7) 72.79( 8) 90.92( 6)
8 Štrossová Jiřina DCE5650 429.49 3. 83.87( 8) 76.95( 7) 82.77( 6) 79.72( 7) 92.45( 3) 86.09( 4) 84.31( 6) 73.76( 9)
9 Fejlková Alice SHK5351 342.76 3. 91.66( 4) 62.58( 5) 93.62( 5) 94.90( 3)
10 Nováková Jana NPA5552 214.87 8. 51.71( 9) 33.10( 9) 50.48( 9) 79.58( 8)
D65B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Dohnalová Dana VSP5050 542.10 1. 109.96( 1)104.52( 1)108.42( P) 0.00( D) 103.73( 2)115.47( 1)
2 Horáčková Stanislava VLI4950 486.73 1. 100.12( 2) 97.80( 2) 81.10( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 73.60( 3) 88.81( 4) 81.09( 4)
3 Kubíková Květa LPU4752 450.63 2. 84.96( 4) 89.02( 4) 82.38( 4) 92.07( 2) 90.81( 2) 91.95( 3) 86.78( 3)
4 Kellnerová Stanislava LPU4950 399.53 2. 45.81( 6) 81.76( 5) 85.08( 2) 88.56( 3) 59.86( 5) 73.20( 4) 23.94( 6) 70.93( 5)
5 Neradová Alena LIT5051 387.13 1. 85.06( 3)100.00( 1)104.32( 1) 97.75( 2)
6 Omová Jana TUR5150 382.22 1. 89.92( 3) 97.68( 3)100.00( 1) 94.62( 2) 0.00( D) 0.00( D)
7 Stehnová Hana DKP5150 351.78 4. 61.19( 5) 71.97( 6) 69.41( 4) 64.53( 4) 67.82( 5) 78.05( 5) 52.15( 6)
D70B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Haňkovská Jana PGP4050 500.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 97.32( 2)
2 Dvořáková Ladislava PGP4451 450.78 1. 75.69( 3) 79.86( 2) 60.69( 3) 95.23( 3)100.00( 1)100.00( 1)
3 Kašková Eva CHA4650 415.25 1. 77.61( 2) 0.00( 4) 81.78( 2)100.00( 1) 64.59( 2) 91.27( 2)
4 Zenkerová Miluše LCV4550 190.53 3. 26.10( 4) 19.84( 3) 17.14( 4) 89.54( 4) 8.53( 3) 37.91( 3)
H14B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Mareček Šimon OSN0201 512.10 1. 89.57( 8) 103.93( 1)105.67( 1)100.42( 2) 98.23( 4) 101.89( 1)100.19( 1) 99.62( 2)
2 Richtr Lukáš VPM0204 495.81 1. 100.10( 2) 99.80( 2) 101.08( 1) 93.11( 6) 82.98(18) 101.72( 1)
3 Malačka Milan DKP0210 490.70 1. 101.49( 1) 91.99( 6) 97.98( 2) 75.86(21) 91.80( 7) 100.58( 2) 89.73(10) 98.66( 3)
4 Šimša Martin PGP0309 478.48 1. 87.64(10) 88.97(10) 88.76( 7) 103.71( 1) 91.20( 9) 94.77( 5) 99.83( 3) 84.48(14)
5 Synek Petr DOK0200 470.34 2. 96.56( 4) 93.39( 4) 81.97(17) 50.43(40) 99.53( 2) 76.95(19) 86.07(12) 94.79( 6)
6 Chaloupský Jakub PHK0302 469.35 2. 98.40( 3) 63.97(35) 89.08(10) 92.42( 9) 99.98( 2) 89.47(10)
7 Rücker Jan HOR0201 467.25 3. 82.62(15) 70.61(26) 91.55( 5) 87.71( 8) 99.40( 3) 97.19( 4) 91.40( 6) 74.97(26)
8 Kurz Šimon VPM0208 458.20 5. 93.29( 5) 89.19( 9) 97.54( 5) 85.65(17) 81.99(19) 92.53( 8)
9 Vitebský Lukáš TJN0302 453.69 3. 85.44(11) 77.24(20) 96.35( 3) 72.48(24) 95.60( 6) 97.54( 3) 48.09(44) 78.76(22)
10 Gajda Martin KAM0405 450.03 4. 82.62(15) 86.24(13) 96.18( 4) 83.55(11) 87.87(12) 89.59(11) 90.15( 8) 82.47(18)
11 Nechanický Jan OSN0200 449.18 5. 90.33( 6) 86.83(12) 84.12(16) 63.46(32) 93.03( 5) 94.87( 5)
12 Macek Ondřej LPU0209 446.90 6. 82.93(14) 73.70(23) 89.66( 6) 79.39(15) 81.23(16) 92.63( 8) 91.40( 6) 90.28( 9)
13 Štefan Vít STH0202 445.01 5. 88.09( 9) 87.20(11) 87.00(10) 95.00( 5) 81.18(18) 87.72(14) 0.00( D) 0.00( D)
14 Švarc Antonín DKP0203 441.98 3. 79.70(19) 96.26( 3) 87.12( 8) 95.87( 3) 77.70(20) 83.03(17)
15 Tokár Radim NEJ0300 438.22 6. 84.59(12) 74.96(22) 86.91(11) 88.96( 6) 81.23(16) 92.22(10) 85.54(13) 83.27(16)
16 Pipek Ondřej LPU0203 436.31 4. 78.18(22) 91.10( 7) 81.16(19) 82.29(12) 77.47(20) 75.08(23) 84.39(16) 97.37( 4)
17 Šauli Filip VPM0301 434.90 9. 80.02(18) 84.91(14) 80.30(20) 74.29(22) 83.77(14) 88.48(13) 90.04( 9) 87.70(11)
18 Peterka Jakub LLI0404 432.51 6. 90.11( 7) 79.38(18) 0.00( D) 93.11( 6) 87.85(11) 82.06(19)
19 Tkáč Matěj TJN0401 429.49 5. 79.61(20) 92.65( 5) 84.81(14) 87.94( 7) 76.34(22) 84.48(14)
20 Tuma Matěj SJC0202 415.23 12. 81.36(17) 82.33(15) 79.40(21) 78.21(17) 58.48(35) 88.90(12) 83.24(17) 77.15(25)
21 Škvor Adam KAM0202 404.99 7. 79.61(20) 90.37( 8) 63.93(31) 64.35(32) 67.55(31) 73.72(25) 93.74( 7)
22 Štregl Matyáš VRL0301 404.39 9. 75.04(26) 61.32(37) 72.83(27) 86.61( 9) 83.43(15) 86.48(16) 72.21(27) 68.45(32)
23 Fábera David SHK0305 401.93 11. 84.01(13) 80.19(17) 81.67(18) 67.07(27) 88.99(11) 59.88(39)
24 Janas Petr PGP0200 398.62 12. 76.43(24) 69.43(28) 85.71(12) 77.27(18) 78.55(19) 76.88(20) 61.43(35) 80.21(21)
25 Waněk Hubert LPU0309 391.12 13. 69.35(30) 82.26(16) 84.33(15) 39.76(49) 69.33(29) 85.85(13)
26 Bolehovský Michal EKP0200 386.97 10. 56.52(38) 38.31(47) 85.49(13) 84.17(10) 52.57(42) 62.51(37) 77.33(21) 77.47(24)
27 Dejnožka Vojtěch TJN0300 384.34 8. 78.05(23) 77.24(20) 87.12( 8) 60.32(34) 73.54(22) 63.54(35) 68.39(30) 64.02(35)
28 Škácha Vít KAM0309 382.65 14. 74.55(27) 64.41(33) 71.00(25) 87.72(14) 84.97(15) 59.43(39)
29 Link Lukáš STH0205 378.76 20. 74.55(27) 57.56(39) 75.24(24) 70.91(25) 73.54(22) 74.32(24) 74.04(24) 80.61(20)
30 Hojný Jáchym SJH0301 378.39 13. 52.08(42) 64.34(34) 53.95(40) 63.14(33) 85.24(13) 80.33(18) 85.34(14) 47.99(45)
31 Melišík Martin TAP0200 369.27 4. 75.31(25) 69.87(27) 0.00( D) 95.08( 4) 58.55(39) 70.46(31)
32 Kožina Štěpán PGP0300 367.14 4. 66.66(33) 61.39(36) 56.09(36) 26.81(53) 46.66(47) 71.97(26) 98.99( 4) 68.13(33)
33 Kovářík Tomáš KAM0300 365.63 8. 65.66(29) 91.71( 8) 76.81(21) 70.74(28) 60.71(37)
34 Flegl Martin SRK0300 364.89 18. 48.54(45) 79.16(19) 72.83(27) 77.27(18) 66.55(31) 67.83(30) 60.70(37) 67.80(34)
35 Šubrt Matěj DKP0205 356.05 23. 48.95(44) 68.25(29) 65.19(32) 69.89(26) 72.33(24) 68.03(29) 59.34(38) 77.55(23)
36 Kučera Jáchym DOR0301 354.23 23. 71.41(29) 51.73(40) 77.90(23) 65.97(28) 67.76(31) 71.19(29)
37 Rusin Vojtěch BRU0301 341.30 16. 63.11(34) 46.42(43) 50.82(44) 79.07(16) 75.66(23) 72.64(27)
38 Tichý Lubomír SHK0303 338.43 22. 39.08(50) 44.36(44) 79.10(22) 0.00(60) 68.71(30) 72.04(25) 58.19(40) 60.39(38)
39 Šabata Radek SRK0202 330.82 24. 62.76(35) 73.26(24) 54.25(39) 60.01(35) 70.35(26) 64.44(33) 5.61(55) 56.36(41)
40 Hankovec Hugo KAM0201 326.44 20. 43.30(49) 50.41(41) 73.99(25) 75.94(20) 52.57(42) 66.93(32) 38.99(48) 57.01(40)
41 Jelínek Kryštof RUZ0301 318.03 22. 48.09(47) 27.84(52) 53.05(41) 23.75(56) 69.92(29) 75.22(22) 43.80(45) 71.75(28)
42 Tůma Šimon TAP0400 315.43 26. 67.81(30) 57.68(35) 44.23(45) 70.35(26) 58.84(40) 60.75(36) 51.29(42)
43 Zemánek Mikuláš SRK0201 314.31 21. 48.45(46) 66.40(32) 51.89(42) 59.38(36) 76.69(21) 59.95(38)
44 Šrámek Jaromír RIC0303 313.46 26. 52.49(41) 22.24(54) 72.88(26) 65.50(30) 59.95(34) 62.64(36) 49.50(43) 48.31(44)
45 Kovář Ondřej VPM0200 298.01 14. 65.75(31) 79.78(14) 57.10(38) 54.56(42) 0.00(57) 40.82(48)
46 Venhoda Matěj SJI0301 290.96 31. 68.09(32) 67.14(31) 58.33(34) 42.98(46) 54.42(41) 10.53(54)
47 Vlastník Matouš JIL0201 277.68 12. 37.60(53) 41.34(46) 69.74(29) 42.27(47) 37.16(50) 86.73(12)
48 Šípek Stanislav SRK0304 275.36 28. 50.83(43) 42.37(45) 51.33(43) 50.90(39) 70.13(28) 35.35(46) 52.17(42) 8.59(56)
49 Bradáč David LLI0203 275.14 25. 68.99(31) 72.30(25) 50.21(45) 33.64(51) 0.00(56) 50.00(43)
50 Lejbl Jakub LBE0200 273.26 28. 14.11(58) 46.72(42) 44.16(48) 48.71(41) 62.67(33) 71.00(28)
51 Chaloupka Viktor KAM0301 267.98 13. 61.37(37) 54.68(38) 80.72(13) 71.21(27) 0.00( D) 0.00( D)
52 Hasman Marek VPM0201 257.79 22. 48.45(46) 74.29(22) 72.89(26) 62.16(36)
53 Lill Petr BSO0203 236.21 36. 38.41(52) 58.52(38) 28.37(51) 36.39(50) 58.22(36) 0.00(50) 41.45(46) 39.61(49)
54 Kohoutek Oldřich BSO0301 232.05 33. 62.22(36) 13.47(57) 51.40(44) 0.00( D) 62.21(33) 42.75(47)
55 Černík Adam SHK0404 222.78 30. 20.21(56) 20.40(55) 67.55(30) 46.12(43) 47.35(46) 41.36(43)
56 Hejsek Filip KAM0204 206.87 40. 38.59(51) 0.00(62) 14.89(55) 44.86(44) 55.89(40) 21.40(48) 15.50(53) 46.13(46)
57 Tkáč Juraj SJI0200 177.59 39. 6.98(59) 16.34(56) 56.50(39) 57.81(41) 16.76(52) 30.18(51)
58 Hejduk Zdeněk BSO0201 172.68 48. 23.17(55) 0.00(60) 43.86(49) 40.62(48) 32.37(49) 0.00(51) 32.66(51) 1.18(57)
59 Renda Michal KAM0207 170.80 34. 37.47(54) 22.98(53) 19.01(54) 26.11(54) 22.23(50) 0.00(52) 62.01(34) 9.16(55)
60 Kolář Matyáš PGP0304 160.11 34. 36.69(48) 64.16(34) 38.99(48) 20.27(53)
61 Dohnálek Tomáš SHK0403 147.96 41. 0.00(62) 8.53(58) 38.03(50) 0.00(59) 54.47(41) 34.04(47) 12.89(54) 0.00(58)
62 Kopecký Jan PZR0202 142.22 45. 17.29(57) 37.87(48) 49.29(45) 37.77(45)
63 Kolář Šimon HOR0400 138.20 30. 0.00(63) 67.34(32) 70.86(30)
64 Janoušek Slávek BOR0400 134.27 42. 46.57(48) 0.12(59) 3.30(57) 48.63(42) 0.00(53) 12.76(49) 0.00(58) 23.01(52)
65 Rak Tomáš SHK0400 131.07 47. 0.00(61) 29.76(51) 12.62(56) 8.92(58) 40.40(47) 39.37(50)
66 Štěrba Marek SKV0401 118.49 33. 64.29(33) 54.20(38)
67 Socha Ondřej BOR0302 102.05 37. 47.30(47) 54.75(37)
68 Pobuda Vojtěch SJH0302 92.17 39. 54.37(39) 37.80(49)
69 Mrskoč Marek LPU0205 87.34 37. 55.11(37) 32.23(52)
70 Šustr Antonín KSH0201 80.62 44. 6.26(60) 0.00(61) 22.75(53) 9.78(57) 3.71(52) 38.12(44)
71 Šesták Štěpán MLA0302 57.40 37. 57.40(37)
72 Rožek Vilém RIC0301 52.58 40. 52.58(40)
73 Fencl Jáchym LPU0301 48.22 52. 23.61(52) 24.61(55)
74 Locker Daniel SRK0200 36.18 50. 36.18(50)
75 Novák Jakub KRE0201 4.75 51. 4.75(51) 0.00(53)
H16B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Nagy Josef TJN0006 514.11 1. 103.68( 1) 98.42( 3)101.67( 1) 96.46( 2) 95.06( 5) 107.52( 1)102.82( P) 0.00( P)
2 Synek Antonín DOK0001 501.29 1. 83.18( 9) 84.01(15) 94.76( 6)110.57( 1)100.39( 2) 96.34( 2) 82.29(12) 99.23( 3)
3 Měšťan Ondřej TAP0100 489.86 1. 84.63( 7) 98.54( 2) 97.59( 4) 90.47( 4) 82.74(14) 95.14( 4)103.39( 1) 95.20( 6)
4 Newiak Nick NEJ0101 480.07 1. 90.57( 5)103.04( 1) 95.88( 5) 73.59(12) 99.16( 3) 91.42( 7) 85.14(10) 70.31(22)
5 Šmol David DOK0100 476.85 3. 88.88( 6) 98.30( 4) 98.93( 3) 47.69(25) 94.60( 6) 96.14( 3) 75.96(18) 82.09(14)
6 Budský Ondřej TJN0105 470.94 2. 100.40( 2) 97.93( 5) 92.09( 7) 92.97( 3) 87.55( 7) 85.31(12)
7 Samek Tomáš PHK0001 463.00 2. 80.80(12) 96.96( 8) 98.04( 4) 86.03(12)101.17( 2) 78.98(17)
8 Tichý Radomír SHK0000 453.99 1. 93.33( 4) 70.21(25) 99.40( 2) 17.57(30) 100.45( 1) 82.10(16) 78.71(16) 77.40(19)
9 Bílý Jakub LTP0104 452.46 6. 78.90(15) 93.86( 9) 80.73(11) 78.08( 9) 90.97( 9) 86.56(11) 89.34( 6) 91.73( 7)
10 Koditek Jonáš KUO0101 448.58 3. 95.92( 3) 92.04(11) 86.33( 8) 83.94( 6) 85.05(13) 87.76(10) 75.92(19) 86.53(11)
11 Šmaus Antonín TJN0001 447.63 1. 81.73(11) 70.40(24) 92.35( 7) 90.62( 8) 82.42(11)100.51( 1)
12 Janda Ondřej DOR0100 446.16 4. 73.35(16) 83.10(16) 89.71(11) 85.30(13) 92.39( 4) 95.66( 5)
13 Valášek Václav KAM0100 441.34 4. 60.92(24) 97.45( 6) 70.96(13) 81.65(15) 92.61( 6) 56.58(25) 98.67( 4)
14 Ježek Jakub JIL0104 427.75 7. 84.63( 7) 92.28(10) 78.47( 8) 85.23( 9) 87.14( 9)
15 Longin Jan TAP0103 424.56 5. 72.48(17) 73.92(22) 84.47( 9) 87.30( 5) 92.03( 5) 86.84(10)
16 Galbavý Matěj CHA0000 421.39 8. 55.57(27) 91.31(12) 76.97(14) 75.97(11) 91.59( 8) 62.08(23) 81.06(14) 80.46(16)
17 Paleček Ondřej SRK0103 417.91 3. 80.52(14) 47.72(30) 75.53(18) 90.35( 9) 95.44( 3) 76.07(20)
18 Langr Jan SHK0101 408.51 7. 81.70( P) 75.69(15) 67.53(17) 78.08(17) 83.63(15) 87.55( 7) 77.55(18)
19 Semík Jakub VSP0000 397.21 8. 65.82(21) 55.20(26) 79.44( P) 79.37(17) 81.36(13) 91.22( 8)
20 Klaška Martin DKP0100 385.89 2. 53.71(29) 86.93(13) 76.82(10) 68.17(22)100.26( 2)
21 Černý Jan MAS0100 381.76 7. 60.06(25) 76.11(20) 73.58(16) 82.29( 7) 65.22(22) 84.56(14) 0.00( D) 0.00( D)
22 Víšek Martin KAM0102 372.37 15. 69.17(19) 69.47(20) 78.84(16) 74.12(19) 55.38(27) 80.77(15)
23 Solomko Adam BSO0002 371.60 13. 70.03(18) 50.40(28) 78.12(13) 56.46(24) 65.05(23) 70.79(21) 69.96(21) 82.70(13)
24 Poláček Tomáš PZR0102 363.58 10. 58.71(26) 85.78(14) 60.23(22) 68.32(16) 90.54(10) 10.84(28)
25 Blaha Petr KAM0104 353.51 12. 62.13(22) 49.97(29) 79.27(12) 58.17(23) 63.47(24) 76.29(17) 72.35(21)
26 Porkert Jan SHK0100 348.83 19. 45.67(32) 73.80(23) 69.63(19) 0.00( D) 74.14(19) 71.72(20) 57.54(24) 59.54(24)
27 Bek Jiří CHA0103 347.80 5. 0.00( D) 97.14( 7) 0.00( D) 67.40(18) 89.45(12) 93.81( 5)
28 Mühlbach Aleš STH0104 340.49 14. 53.88(28) 11.55(32) 71.25(18) 70.17(14) 60.59(25) 66.60(22) 71.88(20) 58.57(25)
29 Dědek Matěj TAP0001 326.91 10. 67.86(20) 76.17(19) 84.06(10) 39.47(28) 59.35(24) 0.00( D)
30 Tachezy Jan DOR0102 306.11 13. 80.70(13) 67.11(21) 34.12(29) 67.60(21) 56.58(25) 29.74(29)
31 Záboj Petr SJI0101 300.09 18. 53.47(30) 0.00( D) 48.72(25) 60.08(21) 46.74(27) 74.25(18) 40.71(31) 63.57(23)
32 Bradáč Jakub LLI0002 295.63 10. 82.18(10) 75.87(21) 72.55(17) 65.03(19) 0.00( D) 0.00( D)
33 Melichna Matěj DKL0102 277.97 20. 54.14(24) 62.32(20) 53.65(26) 58.88(25) 45.64(29) 48.98(27)
34 Nešpor Jan TTR0101 276.75 15. 40.60(34) 50.64(27) 39.67(28) 45.58(27) 2.82(30) 55.29(26) 79.73(15) 45.51(28)
35 Cícha Matěj TTR0102 263.79 18. 39.53(35) 76.90(18) 20.82(29) 46.64(26) 47.40(28) 53.32(26)
36 Koudelka Tomáš SJH0003 213.72 17. 61.03(23) 81.82(17) 70.87(20)
37 Kučera Jan PHK0100 207.40 23. 41.39(33) 0.00(33) 56.69(23) 44.20(28) 0.00( D) 65.12(23) 0.00( D)
38 Forst Antonín MFP0101 169.07 22. 47.64(26) 58.37(22) 0.00(31) 0.00( D) 44.28(30) 18.78(30)
39 Konvalinka Jindřich LPU0004 161.52 15. 48.12(31) 43.50(27) 69.90(15)
40 Marhold Ondřej ZVO0101 92.21 27. 3.88(36) 39.70(31) 12.70(29) 35.93(27) 0.00( D) 0.00( D)
H18B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Novák Aleš PGP9808 513.94 1. 85.09( 6) 99.12( 3)100.03( 2)107.37( 1) 88.69( 6) 102.77( 1) 97.96( 3) 104.65( 1)
2 Janeček Mirek TJN9804 504.01 1. 95.20( 3)101.63( 1) 91.96( 6) 77.57(15) 106.74( 1) 99.64( 2)100.80( P) 0.00( P)
3 Michek David TJN9802 502.96 1. 105.37( 1) 99.25( 2)100.16( 1) 62.26(19) 92.22( 4) 97.59( 3)100.59( P) 0.00( P)
4 Novák Filip TJN9801 488.89 1. 99.82( 3) 99.87( 2) 94.42( 3) 88.05( 5) 101.31( 1) 93.47( 4)
5 Doležal Vít SJC9802 470.83 2. 99.43( 2) 92.71( 5) 94.62( 4) 76.94(16) 98.83( 2) 85.24( 7) 0.00( D) 0.00( D)
6 Ransdorf Jakub TAP9805 465.16 2. 91.65( 6) 92.76( 3) 86.46( 7) 87.28( 6) 93.43( 6)100.04( 2)
7 Žák Jan LPU9802 464.75 2. 83.77( 9) 82.91(13) 90.18( 7) 89.14( 6) 83.93( 8) 89.40( 4)100.72( 2) 95.31( 3)
8 Vítek Karel DKL9901 460.57 3. 87.08( 5) 90.64( 7) 93.91( 5) 90.98( 4) 97.96( 3) 80.66(10)
9 Vydra Martin STH9902 454.25 4. 89.84( 4) 84.61(12) 78.11(12) 79.61(14) 91.87( 5) 72.37(10) 97.83( 5) 90.10( 6)
10 Hrouda Matěj JIL9804 424.47 7. 80.92(10) 70.85(16) 80.93(11) 86.15( 7) 89.24( 7) 87.23( 8)
11 Postolka Jáchym DKL9900 416.78 7. 84.87( 7) 86.24(11) 64.56(19) 84.69(10) 58.93(14) 81.46( 8) 79.52( 9) 62.59(13)
12 Bek Ondřej CHA9904 410.96 8. 78.41(12) 89.76( 8) 78.04(13) 85.96( 8) 78.79( 9) 0.00( D)
13 Hasal Martin PGP9804 403.17 5. 71.64(16) 89.33( 5) 71.69(11) 68.27(12) 81.71( 8) 88.80( 7)
14 Kučera Kryšpín PHK9900 398.57 8. 84.51( 8) 64.32(19) 87.18( 9) 85.26( 9) 60.89(12) 77.30( 9) 53.01(15) 0.00( D)
15 Sabol Josef CTB9902 398.17 9. 71.03(16) 42.21(22) 83.89(10) 80.88(13) 73.84(10) 65.01(14) 75.97(10) 83.59( 9)
16 Sladkovský Jaromír TAP9902 374.25 9. 71.53(15) 89.38( 9) 72.60(15) 84.24(11) 0.00( D) 56.50(15)
17 Foltýn Tomáš SJI9801 340.04 11. 75.92(13) 62.44(20) 68.90(18) 34.75(23) 59.99(13) 70.13(11) 62.65(13) 52.66(15)
18 Borovička Tomáš FSP9801 327.95 5. 39.71(20) 64.76(18) 53.85(22) 52.67(21) 54.88(15) 51.31(16) 63.70(12) 90.76( 5)
19 Skalický Johan KUO9901 327.11 4. 79.49(11) 93.03( 4) 74.74(11) 79.85(11)
20 Zieba Jakub NEJ9800 315.41 12. 61.37(18) 66.14(17) 53.90(16) 67.12(13) 53.19(14) 66.88(12)
21 Vlastník Šimon JIL9904 298.32 10. 74.29(14) 87.63(10) 74.07(14) 62.33(18) 0.00( D) 0.00( D)
22 Žanda Jan CTB9901 292.48 14. 64.63(17) 0.00( D) 70.33(17) 53.05(20) 51.00(16) 53.47(14)
23 Čermák Jiří CTB9903 239.91 15. 46.84(19) 72.74(15) 55.34(21) 64.99(17)
24 Locker Tomáš SRK9802 180.93 8. 56.28(21) 88.69( 8) 35.96(22)
25 Varga Ondřej KNC9900 147.57 12. 64.09(20) 83.48(12)
26 Šklíba Michal SRK9900 80.72 14. 80.72(14)
H20B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Pokorný David SRK9701 515.75 1. 94.48( 3)111.69( 1) 100.00( 1) 0.00( D) 100.00( 1)109.58( 1)
2 Zlámal David SJC9603 510.10 1. 107.28( 1)102.82( 2)100.00( 1)100.00( 1) 97.07( 2) 100.00( 1) 88.61( 2) 98.50( 2)
3 Buk Michal ROU9601 458.62 2. 98.24( 2) 61.12( 6) 91.09( 2) 89.53( 2) 82.70( 5) 87.84( 3) 82.79( 3) 91.92( 3)
4 Míča Tomáš LPU9707 405.34 4. 83.72( 5) 72.61( 4) 86.31( 4) 74.91( 4) 74.70( 4) 85.70( 5)
5 Štál Jan SJC9601 274.27 2. 95.41( 3) 89.55( 2) 0.00( D) 89.31( 4)
6 Janáč Vašek TAP9602 268.09 3. 52.84( 7) 61.91( 5) 67.79( 3) 0.00( D) 85.55( 6)
7 Hlubuček Tomáš CHA9704 175.29 3. 89.80( 4) 85.49( 3)
8 Čermák Adam PGP9701 82.16 6. 82.16( 6)
H35B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Prošek Michal SJI7823 519.42 1. 102.64( 1) 95.49( 3) 105.42( 1)100.00( 1) 97.76( 2) 112.06( 1) 99.30( 2)
2 Svoboda Ondřej SHK7605 483.81 1. 96.76( P) 98.98( 2) 74.77( 6) 90.99( 3)100.00( 1) 97.08( 2) 85.88( 5)
3 Synek Antonín DOK7800 429.41 2. 84.89( 5) 83.84( 4) 93.32( 2) 76.50( 5) 90.86( 3) 75.46( 6)
4 Slovák Miroslav SHK7704 413.49 3. 60.61( 6) 76.92( 7) 75.14( 6) 60.47( 7) 79.24( 4) 88.30( 3) 54.95( 5) 93.89( 4)
5 Skripnik Ondřej FSP7502 401.87 1. 103.85( 1) 98.39( 3)105.53( 1) 94.10( 3)
6 Junek Petr STH7801 400.92 1. 97.34( 3) 98.97( 2) 100.48( 2) 104.13( 1)
7 Václavek Jan LPU7816 381.57 4. 91.10( 4) 88.61( 4) 80.45( 5) 82.64( 5) 38.77( 6) 15.76( 7)
8 Žemla Tomáš KAM7105 336.58 4. 89.33( 5) 81.12( 6) 82.21( 4) 83.92( 4) 0.00( D)
9 Koblížek Kamil KUO8001 281.77 2. 98.81( 2) 86.39( 4) 96.57( 3)
H40B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Venhoda Milan SJI7104 506.33 1. 89.64( 7) 102.34( 1)100.17( 2) 98.91( 3) 109.50( 1) 95.41( 4)
2 Baldrian Petr PGP7203 502.25 1. 92.97( 5) 96.31( 4)101.32( 1)101.97( 1)104.56( 1) 98.09( 3)
3 Průša Michal VSP7310 498.79 1. 98.72( 2) 93.15( 5) 99.76( P) 99.56( 2)103.46( 1) 97.29( 2) 87.58( 5)
4 Vácha Tomáš BOR7409 489.74 1. 88.67( 8) 100.10( 2) 88.69( 6) 99.12( 2) 90.27( 4) 98.45( 2) 0.00( D) 101.80( 1)
5 Pachner Pavel CHA7501 471.74 3. 97.15( 3) 91.64( 6) 92.73( 5) 86.81( 7) 89.50( 5) 91.26( 4) 93.21( 3) 97.01( 3)
6 Janda Pavel DOR7600 395.46 6. 83.18( 9) 82.19( 8) 77.84( 7) 68.22( 8) 56.05( 9) 84.03( 6)
7 Chrást Tomáš STH7401 394.25 4. 43.51(15) 80.94( 9) 66.96(11) 76.14(11) 77.78( 8) 71.92( 7) 77.42( 4) 81.97( 8)
8 Martan Jiří VLI7300 381.47 2. 91.18( 6) 93.23( 4) 95.88( 3) 0.00( D)101.18( 2)
9 Vokurka Jan TJN7501 379.90 5. 0.00(19) 72.41( 8) 87.68( 6) 62.09(11) 81.74( 5) 75.98( P) 0.00( P)
10 Blažek Petr SJH7402 370.08 6. 54.62(13) 54.21(13) 67.11(10) 71.76(12) 80.93( 6) 73.54( 6) 68.22( 6) 75.63(10)
11 Bolehovský Pavel EKP7103 362.31 3. 96.78( 4) 68.33(10) 98.51( 3) 98.69( 4)
12 Pecka Jan EKP6800 346.66 8. 59.42(11) 63.19(12) 64.17(13) 84.13( 8) 71.96(10) 63.21( 9) 0.00( D) 61.57(13)
13 Víteček Jan DKP7201 346.57 8. 59.07(12) 41.95(15) 70.75( 9) 78.11(10) 73.31( 9) 56.67( 8) 65.33(12)
14 Tuma Jaroslav SJC7305 346.27 5. 90.71( 7) 78.89( 7) 95.84( 5) 0.00( D) 80.83( 9)
15 Šmol Marcel DOK7300 305.78 10. 44.90(14) 53.84(14) 65.35(12) 69.84(13) 59.10(12) 51.92(10) 45.75(10) 57.65(14)
16 Zuzánek Zdeněk TJN5901 252.11 1. 104.13( 1) 97.56( 3) 50.42( P) 0.00( P)
17 Kolář Viktor HOR7300 245.35 7. 69.59(10) 27.26(18) 65.81( 7) 82.69( 7)
18 Nechanický Pavel OSN7209 241.69 5. 35.21(17) 66.87(11) 69.34( 5) 70.27(11)
19 Dejnožka Jiří TJN7503 86.01 11. 0.00(15) 16.75(15) 25.50(13) 26.56(11) 17.20( P) 0.00( P)
20 Pobuda Michal SJH7403 79.42 14. 13.19(18) 34.32(16) 0.00(14) 31.91(14)
21 Vandas Luděk VAM6601 79.20 9. 0.00( D) 79.20( 9) 0.00( D) 0.00( D)
22 Pipek Kamil LPU7310 67.72 16. 39.73(16) 27.99(17)
23 Puš Roman STH7501 7.79 19. 7.79(19)
H45B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Beneš Jan SJH7001 506.80 1. 99.13( 2) 99.82( 2) 91.68( 6) 105.28( 1)103.65( 1) 98.92( 2) 94.17( 4) 91.43( 7)
2 Pelc Václav CST6702 504.19 1. 100.93( 1) 92.18( 5) 94.90( 4)103.03( 1)108.01( 1) 97.32( 4)
3 Chaloupský David PHK7103 492.60 1. 102.72( 1)105.03( 1) 96.70( 3) 94.79( 3) 93.36( 6)
4 Hasman Jan VPM6901 473.75 2. 91.69( 4) 85.58( 4) 96.18( 3) 89.72( 6) 97.20( 2) 98.96( 2)
5 Vlastník Zdeněk JIL6901 471.76 2. 85.29( 5) 0.00( D) 100.82( 2) 98.02( 2) 90.08( 5) 97.55( 3)
6 Langr Jan SHK6701 461.90 4. 92.38( P) 89.47( 7) 89.44( 6) 85.57( 6) 95.84( 4) 72.82( 9) 94.77( 5)
7 Rydl Jiří TJN7000 436.90 5. 82.74( 7) 84.85( 6) 90.67( 5) 91.26( 5) 87.38( P) 0.00( P)
8 Fürst Aleš LLI6801 424.85 1. 71.95(10) 80.80( 9) 78.36(10) 78.17(12) 78.81(11) 83.39(10) 76.33( 7) 103.49( 1)
9 Kovář Jindřich MAS6800 421.75 3. 84.14( 6) 81.69( 8) 83.97( 7) 98.05( 3) 73.06( 8) 73.90(11)
10 Háp Pavel PHK7101 421.67 6. 81.46( 8) 84.48( 7) 83.65( 8) 88.33( 7) 80.33( 6) 83.75( 9)
11 Šubrt Antonín DKP7100 400.21 8. 76.28(12) 81.50( 8) 77.36(15) 82.35( 9) 82.72(11) 70.64(10) 67.36(13)
12 Bruner Luboš LTP6501 394.83 8. 68.09(11) 75.28(13) 74.18(11) 77.61(14) 80.46(10) 87.30( 8) 68.18(12) 55.77(14)
13 Straka Lukáš SLA7002 394.72 8. 68.29(13) 83.91( 9) 67.94(14) 84.83( 9) 69.23(11) 88.46( 8)
14 Mareček Petr OSN6900 383.70 3. 98.14( 3) 95.15( 3) 94.98( 4) 95.43( 4)
15 Kalousek Jiří DKP6901 372.72 11. 39.22(16) 79.75(11) 65.88(14) 78.02(13) 77.99(12) 53.68(18) 54.87(13) 71.08(12)
16 Princ David TCB6901 362.31 2. 92.39( 5) 89.44( 6)100.17( 2) 80.31(13)
17 Posselt Martin TJN6802 354.49 12. 55.99(14) 67.13(15) 64.30(16) 65.94(17) 69.80(13) 80.72(12) 70.90( P) 0.00( P)
18 Žanda Jan CTB6701 309.91 9. 74.92( 9) 73.39(14) 59.50(17) 61.78(18) 40.32(14) 24.59(16)
19 Vacek Milan SJI6901 281.34 12. 63.78(12) 41.33(18) 52.97(19) 36.90(20) 64.29(15) 58.97(17)
20 Fencl Petr LPU6901 269.40 3. 85.16( 5) 98.25( 3) 85.99( 8)
21 Bílý Petr LTP6805 226.24 10. 0.00( D) 80.43(10) 65.45(15) 0.00( D) 0.00( D) 80.36(10)
22 Faltejsek Pavel PHK7003 195.08 12. 54.89(17) 69.02(12) 71.17(16)
23 Šebek Martin DKP6705 181.30 15. 43.72(15) 55.78(16) 29.47(15) 52.33(15)
24 Pšenička Jiří TCB6301 162.07 9. 78.52( 9) 83.55(10)
25 Beránek Petr BOR6701 158.20 11. 80.46(11) 77.74(14)
26 Šustr Pavel KSH7001 141.58 16. 5.57(20) 41.37(19) 29.96(16) 64.68(16)
27 Žáček Martin FSP6803 140.00 15. 56.00(18) 0.00( D) 13.15(18) 70.85(15)
28 Kovář Boris LTP6710 96.66 16. 20.07(17) 18.78(19) 0.00(21) 19.54(21) 23.15(17) 13.21(19) 15.12(16) 0.00(17)
29 Růžička Ivan PHK6702 57.00 13. 57.00(13)
H50B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Krejčí Jaroslav BOR6302 518.65 1. 101.07( 2)103.02( 1)100.93( 2)106.25( 1) 97.71( 3) 107.38( 1) 85.60( 7) 99.19( 2)
2 Němeček Jan VSP6201 513.49 1. 103.01( 1)101.41( 2) 102.70( P) 102.33( 1) 0.00( D) 101.74( 2)103.71( 1)
3 Koucký Roman EKP6301 499.80 1. 95.57( 3) 102.60( 1) 97.36( 2) 99.97( 2) 92.16( 4) 102.76( 1) 97.11( 3)
4 Folprecht Miroslav TUR5501 485.29 2. 96.38( 4) 96.39( 3) 97.25( 4) 99.77( 2) 95.50( 3) 64.40( 9)
5 Ročejdl Marek KAM6400 459.35 3. 88.35( 6) 96.47( 3) 92.85( 4) 83.68( 6) 89.20( 6) 0.00( D) 92.48( 7)
6 Kurz Zdeněk VPM6301 458.30 3. 90.06( 4) 78.49( 8) 88.98( 7) 88.83( 5) 92.86( 3) 93.41( 5) 92.99( 5)
7 Schindler Jiří TJN6301 443.85 5. 87.34( 8) 86.11( 5) 90.92( 6) 79.94( 8) 80.90( 7) 90.71( 5) 88.77( P) 0.00( P)
8 Semík Jan VSP6507 432.28 4. 88.12( 7) 75.91( 9) 86.46( P) 66.43(12) 87.22( 6) 94.57( 4)
9 Veljačik Pavel SCP6200 428.38 5. 88.80( 5) 81.93( 7) 84.55( 8) 89.91( 5) 70.18(10) 48.72(13) 59.41( 9) 83.19( 8)
10 Hradecký Jaroslav DOK6300 364.25 3. 95.92( 3) 91.10( 4) 91.13( 5) 86.10( 6)
11 Kaplan Jan LPU6401 358.38 4. 86.30( 9) 84.91( 6) 94.48( 4) 92.69( 6)
12 Cincibus Pavel FSP6605 340.66 8. 64.46(13) 66.45(11) 67.46(12) 43.97(13) 64.42(11) 77.87( 8) 0.00( D) 31.34(14)
13 Karvánek Petr BOR6600 306.90 8. 83.15( 9) 79.56( 9) 75.26( 8) 68.93(11)
14 Přibík Jan PGP6301 286.62 7. 61.23(12) 82.83( 7) 70.67( 9) 71.89(10)
15 Funda Jiří API6401 277.00 10. 70.27(12) 69.89(10) 65.43(13) 71.41(11)
16 Lederer Pavel DOK6600 242.59 8. 56.76(14) 49.83(13) 60.42(14) 75.58( 8)
17 Hlaváček Lubomír PHK6401 224.97 12. 47.20(15) 29.31(17) 40.82(17) 20.39(15) 48.95(13) 42.39(15) 33.43(12) 45.61(13)
18 Vydra Pavel PEN6200 212.37 11. 35.51(16) 41.40(15) 38.56(14) 48.49(14) 37.14(11) 46.78(11)
19 Hartman Aleš VSP6506 205.91 7. 79.60(11) 41.18( P) 85.13( 7)
20 Petráček Aleš SJI6301 202.43 10. 31.02(17) 34.70(16) 47.47(16) 21.24(14) 36.57(15) 14.05(17) 0.00(14) 52.67(10)
21 Uher Petr VSP5001 195.86 9. 81.20(10) 39.17( P) 75.49( 9)
22 Forst Libor MFP6301 193.83 12. 55.99(15) 47.13(12) 53.60(12) 37.11(16)
23 Valach Petr LPU6505 147.80 10. 69.37(11) 78.43(10)
24 Pavlovec Petr BOR6303 105.02 10. 58.24(10) 46.78(11)
25 Šimek Tomáš FSP6304 79.24 10. 79.24(10)
26 Bořil Petr SJI6207 42.22 13. 16.72(13) 25.50(15)
27 Procházka Radek LPU6504 42.20 14. 0.00( D) 42.20(14) 0.00( D)
H55B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Škorpil Martin HOR5700 519.40 1. 101.29( 1) 0.00( D) 100.56( 2) 106.57( 1)102.77( 1)100.86( 2) 98.87( 3) 107.91( 1)
2 Milota Josef MLA5801 513.42 1. 99.46( 2) 104.99( 1)101.01( 1) 83.76( 7) 101.37( 2)104.51( 1)101.54( 1) 97.28( 2)
3 Dušátko Petr PHK5702 489.38 2. 96.17( 4)100.70( 2) 90.58( 5) 98.10( 2) 85.44( 6) 90.36( 6) 99.59( 2) 94.82( 3)
4 Dikoš Pavel BOR6003 479.33 3. 99.25( 3) 86.17( 6) 98.43( 3) 91.16( 4) 95.86( 3) 94.63( 3)
5 Novotný Otakar TJN5604 468.91 3. 93.83( 5) 94.32( 3) 91.07( 4) 95.33( 3) 86.84( 4) 91.65( 4) 93.78( P) 0.00( P)
6 Nešpor Jan TTR6101 457.64 4. 85.06( 8) 93.98( 4) 88.38( 6) 86.98( 5) 85.01( 7) 0.00( D) 97.85( 4) 90.45( 4)
7 Běhoun Pavel PHK5701 435.60 5. 87.90( 6) 86.39( 5) 78.51(10) 82.46( 8) 86.70( 5) 91.60( 5) 80.23( 9) 83.01( 7)
8 Fanta Miroslav EKP5800 425.75 5. 83.83(11) 80.18( 9) 82.29( 8) 86.53( 6) 75.87(10) 80.71( 9) 92.39( 5) 71.20(12)
9 Roudný Václav LPU6102 411.89 7. 87.06( 7) 82.76( 7) 77.99( 8) 58.76(14) 81.85( 8) 82.23( 8)
10 Kovář Karel LTP6102 408.45 6. 77.03(13) 59.11(16) 69.84(13) 80.99( 9) 87.39( 7) 78.85(10) 84.19( 6)
11 Kettner Pavel HCE5900 406.35 8. 84.31( 9) 81.50( 8) 81.09( 9) 78.57(10) 68.46(14) 61.96(13) 70.72(12) 80.88( 9)
12 Ludvík Petr STB5701 398.55 8. 84.04(10) 77.54(10) 75.00(12) 77.95(11) 76.52( 9) 82.50( 8) 67.78(15) 53.97(17)
13 Wurzel Břetislav OSN6005 389.34 7. 86.49( 7) 58.41(14) 74.94(11) 73.02(10) 77.59(11) 77.30(10)
14 Gazdačko Milan SHK5702 385.54 7. 77.11( P) 75.86(11) 54.80(15) 69.90(12) 63.98(12) 86.15( 7) 76.52(11)
15 Novotný Miroslav LPU5905 358.27 5. 51.75(18) 67.74(12) 40.90(16) 63.89(13) 69.15(13) 55.45(15) 67.99(14) 89.50( 5)
16 Blabla Zdeněk PCB5901 333.01 11. 64.54(15) 67.25(13) 64.19(15) 67.51(11) 69.52(13) 58.84(16)
17 Hošek Ladislav SCP6001 288.77 14. 62.14(16) 53.33(17) 46.64(16) 44.50(16) 64.24(16) 62.42(14)
18 Vícha Vladimír LPU5801 253.52 13. 47.32(19) 43.54(18) 48.12(14) 42.27(16) 49.83(18) 64.71(13)
19 Kamenický Radan OSN6004 241.42 6. 78.74(12) 74.40(11) 88.28( 6)
20 Beneš Josef SJC5801 231.30 15. 52.02(17) 63.56(15) 55.03(17) 60.69(15)
21 Kulhavý Josef SRK5701 133.80 14. 67.27(14) 66.53(14)
22 Kološ Oldřich LPU6003 114.89 12. 46.09(15) 68.80(12)
23 Grivalský Michal PGP5900 26.37 17. 19.68(20) 0.00(19) 0.00(17) 0.00( D) 0.00(17) 3.97(17) 2.72(19) 0.00(18)
H60B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Šedivý Jiří EKP5500 534.28 1. 102.68( 1) 105.39( 1)104.36( 1) 111.61( 1)104.41( 1)107.49( 1)105.38( 1) 94.29( 4)
2 Pilař Karel MAS5501 493.80 1. 97.18( 3) 96.81( 2)100.72( 2) 87.63( 6) 90.40( 5)108.69( 1)
3 Kalibán Jaroslav NPA5101 482.54 2. 102.05( 2) 84.66( 5) 95.52( 4) 84.81( 4) 70.93( 7) 91.15( 4) 99.25( 2) 94.57( 3)
4 Farář Václav LPU5201 466.55 2. 88.43( 6) 93.71( 3) 91.89( 5) 72.92( 7) 94.88( 3) 97.64( 2)
5 Knap Jan LPU5101 448.26 3. 90.60( 5) 82.19( 7) 89.02( 6) 91.58( 3) 77.42( 4) 94.87( 3) 79.06( 6) 63.37(10)
6 Juračka Vojtěch LPU5404 432.17 3. 82.97( 7) 84.17( 6) 74.89( 5) 85.88( 8) 95.37( 3) 83.78( 5)
7 Štěrba Pavel LPU5408 414.08 4. 75.80( 9) 88.50( 4) 84.23( 7) 68.57( 9) 68.24( 9) 87.58( 7) 77.97( 8) 56.53(12)
8 Kaška Rudolf CHA5500 397.21 4. 91.29( 4) 69.09( 9) 68.89( 9) 82.77( 5) 61.36(12) 77.79(10) 65.60(10) 76.27( 7)
9 Jaroš Vladimír DCE5400 371.83 6. 0.00(16) 31.74(15) 68.69(10) 74.30( 6) 48.44(14) 79.44( 9) 78.58( 7) 70.82( 9)
10 Borák Stanislav EKP5212 346.81 6. 77.35( 8) 67.00(10) 58.87(13) 66.59(10) 57.09(13) 27.22(16) 77.00( 6)
11 Fiala Zdeněk TAP5501 346.76 8. 75.47(10) 76.00( 8) 71.66( 8) 51.57(12) 65.43(11) 58.20(12) 57.87(13) 0.00( D)
12 Pavlík Milan CHA5400 322.57 6. 63.47(12) 36.12(14) 65.50(11) 0.00( D) 72.93( 6) 60.65(11) 60.02(12) 58.37(11)
13 Adrián Petr EKP5600 314.57 8. 75.47(10) 38.15(13) 60.27(12) 26.53(15) 69.69( 9) 70.99( 8)
14 Jun Drahomír KNC5501 300.10 8. 44.46(12) 52.49(14) 70.67( 8) 70.28( 8) 39.67(16) 61.14(11) 45.52(14)
15 Škoda Přemek VLI5301 288.99 2. 98.46( 2) 93.79( 4) 96.74( 2)
16 Novák Tom DOK5500 285.40 2. 95.27( 3)100.90( 2) 89.23( 5)
17 Klimpl Petr LPU5401 228.08 11. 28.74(14) 47.70(11) 39.12(15) 48.98(13) 40.72(15) 49.10(14) 40.43(15) 41.58(15)
18 Hájek Jan MAS5401 216.12 10. 67.16(10) 53.14(13) 44.74(14) 51.08(13)
19 Junek Petr STH5501 210.70 11. 52.81(13) 24.11(17) 61.75(11) 29.38(16) 42.65(15)
20 Hojný Oldřich SCP5201 92.04 14. 8.34(15) 30.15(16) 0.00(16) 37.20(14) 16.35(17) 0.00(17) 0.00(17) 0.00(16)
H65B
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK+LTU 1
LTU+SHK 2
VSP 3
VSP 4
KRL+JES 5
KRL+JES 6
TJN 7
TJN 8
1 Přinda Oldřich VLI5101 563.35 1. 110.46( 1)109.94( 1)104.53( 1) 115.84( 1)114.35( 1)109.10( 1) 107.66( 1) 112.76( 1)
2 Knobloch Jindřich VRL4901 471.99 2. 95.67( 2) 88.32( 4) 95.42( 3) 83.22( 6) 97.37( 2) 95.21( 2)
3 Buriánek Jaromír SCP4700 468.01 2. 93.87( 3) 97.91( 2) 80.77( 4) 97.65( 2) 87.05( 4) 81.33( 6) 85.06( 5) 91.53( 4)
4 Hořínek Jaroslav VSP5000 455.31 2. 89.27( 5) 85.34( 6) 91.06( P) 94.56( 2) 85.45( 5) 94.97( 3) 77.06( 8)
5 Farář Jaroslav VRL5002 450.99 3. 83.32( 7) 92.15( 3) 78.99( 6) 74.78( 7) 91.09( 3) 78.69( 7) 92.41( 4) 92.02( 3)
6 Provazník Jiří TUR5102 440.53 2. 93.16( 4) 86.67( 5)100.05( 2) 85.85( 4) 74.80( 9) 42.57(14)
7 Jakubec Jindřich TUR4801 423.20 4. 82.75( 9) 85.12( 8) 79.44( 5) 83.70( 5) 85.47( 5) 86.16( 4) 0.00( D) 80.58( 6)
8 Stehno Pavel DKP4900 419.35 2. 83.32( 7) 85.34( 6) 78.21( 8) 66.76( 9) 52.85(13) 98.88( 2) 69.56(11) 73.60( 9)
9 Horáček Miroslav VLI5000 413.72 3. 84.38( 6) 75.80( 9) 78.96( 7) 86.51( 3) 76.58( 6) 76.70( 8) 79.00( 7) 84.87( 5)
10 Jirásek Jaroslav DCH4701 362.48 6. 57.34(15) 67.18(10) 71.15(10) 55.45(12) 67.87(11) 75.13( 9) 80.07( 6) 68.26(11)
11 Ševčík Milan CHA5003 361.18 8. 76.17(10) 44.65(12) 75.02( 9) 61.79(11) 74.99( 8) 73.21(10)
12 Rančák Josef BOR5004 358.35 7. 59.41(12) 72.75( 8) 75.17( 7) 69.84(11) 61.60(12) 78.99( 7)
13 Švec Zdeněk SLA4700 327.27 10. 56.88(16) 56.90(11) 56.33(13) 66.46(10) 71.26(10) 72.53(10) 55.54(13) 60.12(12)
14 Štregl Tomáš VRL5001 304.76 9. 67.18(12) 42.94(13) 70.50(11) 16.36(18) 73.88( 9) 49.34(12) 43.86(14) 0.00( D)
15 Peterka Josef LLI4702 275.88 3. 74.74( 8) 92.01( 3) 73.60(10) 35.53(15)
16 Zlesák Zdeněk JIL4701 237.38 13. 64.56(13) 33.20(14) 51.75(14) 50.36(13) 37.51(16) 25.19(17)
17 Kadavý Zdeněk CHA4901 215.65 12. 0.00( D) 21.48(17) 21.14(18) 31.38(17) 63.15(12) 28.38(14) 42.41(15) 50.33(13)
18 Novák Karel NPA5001 193.34 15. 45.84(17) 27.61(16) 40.93(15) 48.32(15) 20.56(17) 30.64(16)
19 Procházka Aleš DKP4700 185.19 14. 62.79(14) 14.24(18) 37.30(16) 48.80(14) 22.06(18)
20 Fiala Miloš KSH4801 132.19 15. 32.64(18) 32.56(15) 27.58(17) 39.41(16)
21 Rychtecký Josef VCB4801 105.08 13. 46.72(14) 37.18(13) 0.00( D) 21.18(19)
22 Bílek Vratislav SJC4801 68.31 11. 68.31(11)
23 Pokorný Karel TCB4701 0.07 15. 0.00( D) 0.00(19) 0.07(15) 0.00(15)